Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1989


Haelen  26 maart
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 4 Hen Hendrikx Weert; 5 Mart van Kessel Deurne; 6 Henk Smits Baarlo; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Jan Smits Nuenen; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Jack Louwers Weert; 11 Albert Pieters Eindhoven; 12 Peter van de Laar Eindhoven; 13 Ruud van Deursen Budel Schoot; 14 Hans van Bavel St.Anthonis; 15 Jan Reinders Neer; 16 Erik Verheijden Eindhoven; 17 Peter van Zantvoort Weert; 18 Harrie Steevens Eindhoven; 19 Jan Peeten Baarlo; 20 Piet Hindriks Geleen.
 
Haelen   27 maart
1 Harrie Steevens Eindhoven; 2 Jack Louwers Weert; 3 Peter van de Laar Eindhoven; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 7 Edy Jorissen Weert; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Jac Steijvers Stramproy; 10 Hans van Bavel St.Anthonis; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Henk Smits Baarlo; 13 Jan Reinders Neer; 14 Rick van Dijk Baarlo; 15 Mart van Kessel Deurne; 16 Piet Hindriks Geleen; 17 Thijs Berings Tienray; 18 Chris Kuypers Deurne; 19 Jan Peeten Baarlo; 20 Albert Pieters Eindhoven.
 
Eindhoven  Tongelre  2 april
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 Harrie Steevens Eindhoven; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Jan Smits Nuenen; 7 Ruud van Deursen Budel Schoot; 8 Mart van Kessel Deurne; 9 Albert Pieters Eindhoven; 10 Jan Reinders Neer; 11 Jack Steijvers Stramproy; 12 Henk van Leeuwen Venray; 13 Jan Peeten Baarlo; 14 Maurice Engbersen Venray; 15 Ilya Velter Baexem; 16 Jack Louwers Weert; 17 Hans van Bavel Deurne; 18 Thijs Berings Tienray; 19 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven.
 
Merum  9 april
1 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 2 Jack Louwers Weert; 3 Jac Steijvers Stramproy; 4 Henk van Tuel Weert; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Harrie Steevens Eindhoven; 7 Jan Smits Nuenen; 8 Jan Reinders Neer; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Ruud van Deursen Budel Schoot; 11 Frank van Bakel Deurne; 12 Albert Pieters Eindhoven; 13 Hay Sprunken Venlo; 14 Erik Verheijden Eindhoven; 15 Piet Hindriks Geleen; 16 Henk Alaerds Melderslo; 17 Thijs van Asten Ysselsteyn; 18 André van Mierlo Soerendonk; 19 Ilya Velter Baexem; 20 Rick van Dijk Baarlo.
 
Waanrode B.
1 Jac van Kessel.
 
Meijel  16 april
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Harrie Steevens Eindhoven; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Ruud van Deursen Budel Schoot; 6 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Erik van Bavel Venlo; 9 Henk Smits Baarlo; 10 Jac Steijvers Stramproy; 11 Piet Hindriks Geleen; 12 Hans van Bavel St.Anthonis; 13 Martin Beijers Deurne; 14 André van Mierlo Soerendonk; 15 Mart van Kessel Deurne.
 
Baarlo  Baan  20 april
1 Peter Dahmen Reuver; 2 Ronald Gielen Sevenum; 3 Huub Faasen Blerick; 4 Twan Madou Baarlo; 5 G.Lucassen.
 
Luik B
1 Henk Smits Baarlo.
 
Someren Heide  23 april   St.Jozef     Semi-Klassieker
1 Frank van Bakel  Deurne; 2 Jack Louwers Weert; 3 Jan Peeten Baarlo; 4 Ron van der Goor Born; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Jan Smits Nuenen; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Henk Smits Baarlo; 9 Piet Hindriks Geleen; 10 Martin Beijers Deurne; 11 Jac van Kessel Deurne; 12 Jack Steijvers Stramproy; 13 Ruud van Deursen Budel Schoot; 14 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 15 Henk van Leeuwen Venray; 16 Thijs van Asten Ysselsteyn; 17 Ilya Velter Baexem; 18 Henk van Tuel Weert; 19 Hen Hendrikx Weert; 20 Piet Engbersen Venray.
Ploegenklassement
1 de Wacht Weert;  Jo van Seggelen; Rick van Dijk; Jac Peters; André van Mierlo; Maurice Engbersen; Jan Peeten;Jan Reinders; 2 Super Weert; 3 Verkoelen/ Aliso Stramproy; 4 van Tuel Weert; 5 Schoenmakers Eindhoven; 6 TWC Oostrum.
 
Baarlo  Baan  27 april
1 Ger Hermans Reuver; 2 M.Steegs; 3 Hans van de Munckhof Horst; 4 Huub Faasen Blerick; 5 Jos Reinders Helden.
 
Eindhoven   28-29-30 april  Hel van Brabant  Etappewedstrijd
1e et. Eindhoven-Bladel-Eindhoven
1 Patrick de Beuckelaer B.; 2 Jack Louwers Weert; 3 Harrie Steevens Elsloo; 4 Vic Laeremans B.; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Ruud van Deursen Budel Schoot; 7 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 8 Jac Steijvers Stramproy; 9 Hans van Bavel St.Anthonis; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot; 11 Eddy Museeuw B.; 12 Tom Brouwers Eindhoven; 13 Chris Kuypers Deurne; 14 Peter van de Laar Eindhoven; 15 Frank van Bakel Deurne; 16 Ilya Velter Baexem; 17 Cor Verplancken Eindhoven; 18 Henri Maatje Nuenen; 19 Jos Alberts Geleen; 20 Patrick Mervaille B.
 
2e et.Eindhoven-St.Oedenrode-Eindhoven
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Patrick de Beuckelaer B.; 3 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 4 Harrie Steevens Elsloo; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Ruud van Deursen Budel Schoot; 8 Jack Louwers Weert; 9 Hans van Leeuwen Venray; 10 Eddy van den Meirssche B.; 11 Frank van Bakel Deurne; 12 Eugène van Bavel Blerick; 13 Henk Boeren Geldrop; 14 Hans Gramser Eindhoven; 15 E. van de Abeelen B.; 16 Jan Peeten Baarlo; 17 Erveen Goudescune B.; 18 Hay Camps Venray; 19 Piet Engbersen Venray; 20  Hans Alaerds Melderslo.
 
3e et.Eindhoven- Eindhoven
1  Jos Alberts Geleen; 2 Ruud van Deursen Budel Schoot; 3 Johnny Scheerlinck B.;  4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Patrick de Beuckelaer B.; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Jack Louwers Weert; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Frank van Bakel Deurne; 10 Harrie Steevens Elsloo; 11 Hans van Bavel St.Anthonis; 12 Hans Gramser Eindhoven; 13 Peter van de Laar Eindhoven; 14 Ilya Velter Baexem; 15 Erveen Goudescune B.; 16 Bert de Leeuw B.; 17 Piet Engbersen Venray; 18 Hans Alaerds Melderslo.






 

  Jos Alberts wint een rit in de Hel van Brabant


Eindklassement
1 Patrick de Beuckelaer B.; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Jack Louwers Weert; 4 Harrie Steevens Elsloo; 5 Jos Alberts Geleen; 6 Ruud van Deursen Budel Schoot; 7 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 8 Vic Laeremans B.; 9 Jack Steijvers Stramproy; 10 Rick van Dijk Baarlo; 11 Hans van Bavel St.Anthonis; 12 Henri Maatje Nuenen; 13 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 14 Henk Hartjes Asten; 15 Frank van Bakel Deurne; 16 Eddy Museeuw B; 17 Jo van Seggelen Budel Schoot; 18 Peter van de Laar Eindhoven; 19 Ilya Velter Baexem; 20 Patrick Mervaille B.
 
Ploegenklassement
1 Super Weert;  Jack Louwers; Jac van Kessel; Jack Steijvers; Armand Tul;mans; Henk Hartjens; Ruud van Deursen; Hans van Bavel; Piet Hindriks; 2 Rabo Eindhoven; 3 Schoenmakers Eindhoven; 4 Alberts Geleen; 5 de Wacht Weert; 6 van Tuel Weert; 7 Verkoelen/Aliso Stramproy; 8 W.Cl.Eindhoven; 9 Hotax Eindhoven; 10 BWCL Woonbemiddeling Eindhoven; 11 TWC Oostrum

                                      Patrick De Beuckelaer:  eindzege in de Hel


Molenbeek B.
1 Jack Louwers.
 
Schriek B.
1 Jac van Kessel Deurne.
 
Baarlo  Baan  3 mei
1 Roland Gielen Sevenum; 2 Huub Faasen Blerick; 3 Math Stoffels Tegelen; 4 Jan Reinders Neer.
 
Leeuwen  4 mei
1 Jack Louwers Weert; 2 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Ilya Velter Baexem; 7 Henrie Maatje Nuenen; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Edy Jorisen Weert; 10 Jac Steijvers Stramproy; 11 Theo Verhees Deurne; 12 Henk Hartjes Asten; 13 Jo van Seggelen Budel Schoot; 14 Ruud van Deursen Budel Schoot; 15 Jan Peeten Baarlo; 16 Thijs van Asten Ysselsteyn; 17 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 18 André van Mierlo Soerendonk; 19 Rick van Dijk Baarlo; 20 Jos Korsten Panningen.
 
Nederweert  7 mei
1 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 2 Piet Hindriks Geleen; 3  Jac van Kessel Deurne; 4 Ruud van Deursen Budel Schoot; 5 Ilya Velter Baexem; 6 Peter van de Laar Eindhoven; 7 Frank van Bakel Deurne; 8 Jan Reinders Neer; 9 Jan Smits Nuenen; 10 Jack Louwers Weert; 11 Jac Steijvers Stramproy; 12 Hans van Bavel  St.Anthonis; 13 Armando Steuten Weert; 14 Thijs van Asten Ysselsteyn; 15 Maurice Engbersen Venray.
 
Baarlo  Baan  11 mei
1 Jan Reinders Neer; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Léon Linssen Belfeld; 4 Richard van Issem Lottum; 5 Jac Beurskens Haelen.
 
Liessel   15 mei   8 van Liessel  Semi-Klassieker
1 Jack Louwers Weert; 2 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Jan Smits Nuenen; 6 Ruud van Deursen Budel Schoot; 7 Harrie Steevens Eindhoven; 8 Eugène Roebroek Roermond; 9 Jac van Kessel Deurne; 10 Piet Hindriks Geleen; 11 Huub Greijmans Weert; 12 Mart van Kessel Deurne; 13 Theo Verhees Deurne; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Ilya Velter Baexem; 16 Wout Hoekstra Dinxperlo; 17 Henk Hartjes Asten; 18 Jan Peeten Baarlo; 19 Rob Driessen Doesburg; 20 Andrè  van Mierlo Soerendonk.
Ploegenklassement
1 Super Weert; Jack Louwers; Jac van Kessel; Jack Steijvers; Armand Tul;mans; Henk Hartjens; Ruud van Deursen; Hans van Bavel; Piet  Hindriks;2 Schoenmakers Eindhoven; 3 van Tuel Weert.
 
Meerhout B.
1 Jac van Kessel Deurne.

Liobramont België 15 mei  klauterkoers

1 Edy jorissen Weert; 4 Ron van de Goor; 5 Ilya Velter Baexem; 16 Eugéne van Bavel ; 18 Math Rutjens St.Odiliénberg; 25 Peter van Zantvoort Weert.

Ploegenklassement

1 Verkoelen/Aliso Stramproy; Edy Jorissen-Ron van de Goor-Peter van Zantvoort-Ilya Velter-Math Rutjens-Eugène van Bavel;
 
Baarlo  Baan  18 mei
1 J.Hardford Engeland; 2 J.Berings; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Mart Kessels Baarlo; 5 Herman Smits Baarlo.
 
Someren   19-20-21 mei   Omloop der Peel   Etappewedstrijd
1e et.Someren-Heide Someren
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Jack Louwers Weert; 3 Johan Wellens Lummen B.; 4 Maurice Engbersen Venray; 5 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Nol Kloosterman Valkenburg; 8 Laurent Didderen Margraten; 9 Theo Verhees Deurne; 10 Harrie Steevens Elsloo; 11 Jan Smits Gerwen; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Albert Pieters Eindhoven; 14 Marcel Cockx Leuven B.; 15 Gerorges Eggers Baal B.; 16 Peter van Zantvoort Weert; 17 Henk van Tuel Weert; 18 André van Mierlo Soerendonk; 19 Hans Alaerds Melderslo; 20 Jac Peeters Weert.
 
2e et.Someren-Oploo-Someren
1 Eric van Bael Lommel B.; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 J. van der Loop Ravensteijn; 4 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 5 Jac Steijvers Stramproy; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 E.van de Eng Den Bosch; 8 H. van Leeuwen Venray; 9 Kurt Thijssen Zolder B.; 10 Fred Scheres Posterholt; 11 Theo Verhees Deurne; 12 G.Bouman geffen; 13 Henk van Tuel Weert; 14 Piet Hindriks Geleen; 15 Hans van Bavel St.Anthonis; 16 Ruud van Deursen Budel Schoot; 17 Jack Louwers Weert; 18 Marcel Cockx Leuven B.; 19 Georges Eggers Baal B.; 20 Jan Peeten Baarlo.

 
3e et.Criterium Someren
1 Jack Louwers Weert; 2 Ruud van Deursen Budel Schoot; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Peter van de Laar Eindhoven; 5 E.van de Eng Den Bosch; 6 Marcel Cockx Leuven B.; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Nol Kloosterman Valkenburg; 9 Harrie Steevens Elsloo; 10 Gerorges Eggers Baal B.; 11 Jac van Kessel Deurne; 12 André van Mierlo Soerendonk; 13 Thijs van Asten Ysselsteyn; 14 Maurice Engbersen Venray; 15 Jan van de Berg Oploo; 16 Peter van Zantvoort Weert; 17 Arno Schoenmakers  Jr. Eindhoven; 18 Jan Peeten Baarlo; 19 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 20 Hans Alaerds Melderslo.

                     Tussen Willy van Kessel en Piet Engbersen gaat Arno  Schoenmakers senior mee van start                      voor de slotrit van de Omloop der Peel

 
4e et Someren-Liessel-Someren
1 Henrie Maatje Nuenen; 2 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 3 Chris Nelemans Deurne; 4 Jack Louwers Weert; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Ruud van Deursen Budel Schoot; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Jac van Kessel Deurne; 9 E.van de Eng Den Bosch; 10 Harrie Steevens Elsloo; 11 Georges Eggers Baal B.; 12 Maurice Engbersen Venray; 13 Nol Kloosterman Valkenburg; 14 Frank van Bakel Deurne; 15 Ilya Velter Baexem; 16 Jac Steijvers Stramproy; 17 Peter van Zantvoort Weert; 18 Piet Hindriks Geleen; 19 Fr.Aertsen Eindhoven; 20 André van Mierlo Soerendonk.
 
Eindklassement
1 Jack Louwers Weert; 2 Henri Maatje Nuenen; 3 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 4 Chris Nelemans Deurne; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 J.van de Loop Ravensteijn; 7 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 8 E. van de Eng Den Bosch; 9 Fred Scheres Posterholt; 10 Rick van Dijk Baarlo; 11 Jac Steijvers Stramproy; 12 G.Bouwman Geffen; 13 Piet Hindriks Geleen; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Ruud van Deursen Budel Schoot; 16 Hans van Bavel St.Anthonis; 17 Nol Kloosterman Valkenburg; 18 Harrie Steevens Elsloo; 19 Georges Eggers Baal B.; 20 Maurice Engbersen Venray.
 
Ploegenklassement
1 Schoenmakers Eindhoven;   Arno Schoenmakers Jr.; Albert Pieters; Peter van de Laar; Harrie Steevens; Mart van Kessel; Jan Smits; Henri Maatje Ad van Laarhoven;  Arno Schoenmakers senior;2 Super Weert; 3 van Tuel Weert; 4 de Wacht Weert; 5 van Espen België.

        Jack Louwers in gesprek met Leo Verberne bij de huldiging van zijn overwinning in de Omloop

 

Baarlo  Baan  25 mei
1 Ronald Gielen Sevenum; 2 Math Stoffels Tegelen; 3 Léon Linssen Belfeld; 4 René Kuhlmann Baarlo; 5 Theo Schmitz Tegelen.
 
Neeritter  27 mei
1 Jac Steijvers Stramproy; 2 Jack Louwers Weert; 3 Armand Tulmans Lommel B.; 4 Henk Hartjes Asten; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Ton Brouwers Geldrop; 7 Jan Smits Nuenen; 8 Ruud van Deursen Budel Schoot; 9 Jan Peeten Baarlo; 10 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 11 Henrie Maatje Nuenen; 12 Hans Alaerds Melderslo; 13 Ton Weltens Heythuysen; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Piet Hindriks Geleen; 16 Ilya Velter Baexem; 17 Maurice Ebgbersen Venray; 18 Henk van Tuel Weert; 19 Ron van der Goor Born; 20 Hay Camps Venray.
 
Eindhoven  Oud Woensel   28 mei
1 Frank van Bakel  Deurne; 2 Gino de Munck Melsele B.; 3 Hans van Bavel St.Anthonis; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Jack Louwers Weert; 6 Marco Smets Beveren B.; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Jan Reinders Neer; 9 Eddy Rombout St.Niklaas B.; 10 Jan Smits Nuenen; 11 Mart van Kessel Deurne; 12 Jack Steijvers Stramproy; 13 G.Remery Someren; 14 Armand Tulmans Lommel B.; 15 Ad van Laarhoven Eindhoven; 16 Henk Hartjes Asten; 17 Thijs van Asten Ysselsteyn; 18 Marc Borggraaf Burcht B.; 19 Henrie Maatje Nuenen; 20 Henk Smits Baarlo.
 
Baarlo  Baan 1 juni
1 Hans van de Munckhof  Horst; 2 Leo Weijers Baarlo; 3 René Kuhlmann Baarlo; 4 Ronald Gielen Sevenum; 5 Rick van Dijk Baarlo.
 
Ysselsteyn  3 juni
1 Jack Steijvers Stramproy; 2  Rick van Dijk Baarlo; 3 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 4 Ruud van Deursen Budel Schoot; 5 Andrè  van Mierlo Soerendonk; 6 Jan Peeten Baarlo; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Jac van Kessel Deurne; 9 Peter van de Laar Eindhoven; 10 Piet Hindriks Geleen; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Henk Hartjes Asten; 13 Ron van der Goor Born; 14 Henrie Maatje Nuenen; 15 Frank Fonteyne Lottum; 16 Thijs van Asten Ysselsteyn; 17 P.van Deijnen Horst; 18 Michel Willemsen Oirlo; 19 Hay Camps Venray; 20 Maurice Engbersen Venray.
 
Oostrum  4 juni
1 Maurice Engbersen Venray; 2 Piet Hindriks Geleen; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Henrie Maatje Nuenen; 5 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 6 Armando Steuten Weert; 7 Peter van de Laar Eindhoven; 8 Jac van Kessel Deurne; 9 Martin Beijers Deurne; 10 Huub Greijmans Weert; 11 Hans van Bavel St.Anthonis; 12 Henk van Tuel Weert; 13 Hay Sprunken Venlo; 14 Ruud van Deursen Budel Schoot; 15 Thijs van Asten Ysselsteyn; 16 Armand Tulmans Lommel B.; 17 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 18 Ron van der Goor Born; 19 Piet Engbersen Venray; 20 Erik van Oudenhoven Blerick.

Baarlo  Baan  8  juni
1 Léon Linssen Belfeld; 2 Jan Peeten Baarlo; 3 Petran Lichteveld Blerick; 4 Ger Hermans Reuver; 5 Legeune Faasen Velden.
 
Echt  9-10-11 juni   Pijl van Limburg  Etappewedstrijd
1e et.Tijdrit Echt
1 Jack Louwers Weert; 2 Jack Steijvers Stramproy; 3 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 4 Fred Scheres Posterholt; 5 Peter van de Laar Eindhoven; 6 Chris Nelemans Deurne; 7 Hans Alaerds Melderslo; 8 Henk Hartjes Asten; 9 Piet Hindriks Geleen; 10 Eugène Roebroek St..Thönisvorst dld.; 
 
2e et.Echt-Roerstreek- Echt
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Peter van de Laar Eindhoven; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Ruud van Deursen Budel Schoot; 6 Johan Wellens Lummen B.; 7 Jan Reinders Neer; 8 Jack Louwers Weert; 9 Marcel Cockx B.; 10 Eric van Bael Lommel B.
 
3e et.Echt-Ell-Thorn-Echt
1 Eric van Bael  Lommel B.; 2 Johan Wellens Lummen B.; 3 Piet Hindriks Geleen; 4 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 5 Marcel Fooy Maastricht;  6 Ruud van Deursen Budel Schoot; 7 Marcel Cockx Leuven B.; 8 Jean Pierre van Spauwen Houthalen B.; 9 John Hendrikxs Elsloo; 10 Jac van Kessel Deurne; 11 Peter van de Laar Eindhoven; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Louis Boeckx Westmalle B.; 14 Frank van Bakel Deurne; 15 Huub Faasen Blerick; 16 Hugo Schepers Lummen B.; 17 Jan Peeten Baarlo; 18 Rick van Dijk Baarlo; 19 Sjra Vegooszen susteren; 20 Georges  Eggers Baal B.
 
4e et Echt-Cauberg-Echt
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Johan Wellens Lummen B.; 4 Jack Louwers Weert; 5 Eric van Bael Lommel B.; 6 Peter van de Laar Eindhoven; 7 Georges Eggers Baal B.; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Hugo Schepers Lummen B.; 10 Jan van de Berg Oploo; 11 Henk smits Baarlo; 12 Piet Hindriks Geleen; 13 Marcel Fooy Maastricht; 14 John Hendriks Elsloo; 15 Hans van Bavel St.Anthonis; 16 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 17 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 18 Geert Mestrom Roermond; 19 Armando Steuten Weert; 20 Edy Jorissen Weert
 
Eindklassement
1 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 2 Johan Wellens Lummen B.; 3 Eric van Bael Lommel B.; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Marcel Fooy Maastricht; 7 Edy Jorissen Weert; 8 Jack Louwers Weert; 9 Jack Steijvers Stramproy; 10 Peter van de Laar Eindhoven; 11 Eugène Roebroek St.Thönisvorst Dld.; 12 Hans van Bavel St.Anthonis; 13 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 14 Henri Maatje Nuenen; 15 Rick van Dijk Baarlo; 16 Armando Steuten Weert; 17 Jos Korsten Panningen ; 18 Jan van de Berg Oploo; 19 Henk Smits Baarlo; 20 Jan Peeten Baarlo.
 
Ploegenklassement
1 Super Weert; Jack Louwers; Jac van Kessel; Jack Steijvers; Armand Tul;mans; Henk Hartjens; Ruud van Deursen; Hans van Bavel; Piet Hindriks;2 Schoenmakers Eindhoven; 3 Mc Gregor B.
 
Bergklassement
1 Hans van Bavel ; 2 Eugène Roebroek; 3 Jean Piërre van Spauwen B.;4 Jack Louwers ;5 Arno Schoenmakers ;

Twee Belgische toppers kunnen Ad van Laarhoven niet aan in de Pijl van Limburg.Johan Wellens  links en Eric van Bael worden 2e en 3e

 
Beringen B.
1 Jack Louwers Weert.
 
Baarlo  Baan 15 juni
1 Eric Hilkens Wessem; 2 Petran Lichteveld Blerick; 3 Herman Crins Beesel; 4 Jan Peeten Baarlo; 5 Theo aan den Boom Neer.
 
Budel- Waanrode B.  18 juni  Klassieker
1 René Bries  B.; 2 Sjaak van der Loop Ravenstein; 3 Edy Jorissen Weert; 4 George Eggers B.; 5 Jack Louwers Weert; 6 Frans Wouters B.; 7 Loek Laemen B.; 8 Nol Kloosterman Valkenburg; 9 Armand Tulmans Lommel B.; 10 Kees van den Bosch Oerle; 11 Laurent Didderen Margraten; 12 Jac van Kessel Deurne; 13 Paul van Elderen B.; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Marcel Cockx Leuven B.; 16 Louis Boeckx B.; 17 Marcel van Gaal B.; 18 Ruud van Deursen Budel Schoot; 19 John Hendriks Elsloo; 20 Jan van de Berg Oploo.
 
Ploegenklassement
1 Gevi B.; 2 van Espen B.; 3 Bosal B.
 
Schulen B.
1 Jac van Kessel Deurne.
 
Baarlo  Baan 22 juni
1 René Kuhlmann Baarlo; 2 Léon Linssen Belfeld; 3 Peter Dahmen Reuver; 4 Leo Vaessen Swalmen; 5 Huub Faasen Blerick.
 
Weert   23-24-25 juni    Rog Tour   Etappewedstrijd
1e et.Rond de IJzeren man
1 Jack Louwers Weert; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 Edy Jorissen Weert; 4 Jac Steijvers Stramproy; 5 Peter van Zantvoort Weert; 6 Frank van Bakel Deurne; 7 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 8 Gerard Remery Someren; 9 Ton Weltens Heythuysen; 10 Henk Hartjes Asten; 11 Hans van Bavel  St.Anthonis; 12 Johan Akkerman Weert; 13 André van Mierlo Soerendonk; 14 Ilya Velter Baexem; 15 Wiebe Roorda Belfeld; 16 Jo van Seggelen Budel Schoot; 17 Ruud van Deursen Budel Schoot; 18 Leon Linssen Belfeld; 19 Piet Engbersen Venray; 20 Maurice Engbersen Venray.
 
2e et.Door het Weerter land
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Jack Louwers Weert; 4 Peter van de Laar Eindhoven; 5 Jan Reinders Neer; 6 Henri Maatje Nuenen; 7 Maurice Engbersen Venray; 8 Hen Hendrikx Weert; 9 Jack Steijvers Stramproy; 10 Huub Greijmans Weert; 11 Math Stoffels Tegelen; 12 Martin Beijers Deurne; 13 Wiebe Roorda Belfeld; 14 Armando Steuten Weert; 15 Jac Peeters Weert; 16 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 17 André van Mierlo Soerendonk; 18 Peter van Zantvoort Weert; 19 Johan Akkerman Weert; 20 P.van Deynen.
 
3e et.Criterium Stad
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Peter van de Laar Eindhoven; 4 Jan Reinders Neer; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Edy Jorissen Weert; 9 Peter van Zantvoort Weert; 10 P. van Deynen; 11 Jack Louwers Weert; 12 Henri Maatje Nuenen; 13 Maurice Engbersen Venray; 14 T.Nijssen; 15 Léon Linssen Belfeld; 16 Fred Scheres Posterholt; 17 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 18 Jan Smits Nuenen; 19 Jack Steijvers Stramproy; 20 Hen Hendrikx Weert.

        Hans van Bavel de snelste in de 3e rit ( criterium ) in de Rog Tour


4e et  Tijdrit
1 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 2 Jack Steijvers Weert; 3 Peter van de Laar Eindhoven; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Jac Steyvers Stramproy; 6 Hen Hendrikx Weert; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Chris Nelemans Stramproy; 9 Jan van Boxtel Mill; 10 Henk Hartjes Asten; 11 Jos Korsten Panningen; 12 Ton Weltens Heythuysen; 13 Armand Tulmans Lommel B.; 14 Maurice Engbersen Venray; 15 Frank van Bakel Deurne; 16 Edy Jorissen Weert; 17 Eric van Loon Eindhoven; 18 Henri Maatje Nuenen; 19 John Hendriks Elsloo; 20 Piet Hindriks Geleen.
 
Eindklassement
1 Jack Louwers Weert; 2 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 3 Peter van de Laar Eindhoven; 4 Jack Steijvers Stramproy; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Hans van Bavel St.Anthonis; 7 Ton Weltens Heythuysen; 8 Edy Jorissen Weert; 9 Frank van Bakel Deurne; 10 Hen Hendrikx Weert; 11  Jos Korsten Panningen; 12 Armand Tulmans Lommel B.; 13 Maurice Engbersen Venray; 14 Peter van Zantvoort Weert; 15 Eric van Loon Eindhoven; 16 Henri Maatje Nuenen; 17 John Hendriks Elsloo; 18 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 19 Piet Engbersen Venray; 20 Gerard Remery Someren.
 
Ploegenklassement
1 Super Weert; Jack Louwers; Jac van Kessel; Jack Steijvers; Armand Tul;mans; Henk Hartjens; Ruud van Deursen; Hans van Bavel; Piet Hindriks; 2 Schoenmakers Eindhoven; 3 van Tuel Weert; 4 Verkoelen/Aliso Stramproy; 5 TWC Oostrum; 6 de Wacht Weert.
Puntenklassement
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Jack Louwers Weert; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Jac Steyvers Stramproy.

 De overwinning in de RogTour blijft in Weert hoewel Ad van Laarhoven( L. ) nog zeer sterk komt opzetten in de tijdrit

 
Waanrode B.
1 Piet Hindriks Geleen.
 
Baarlo  Baan  29 juni
1 Leo Weijers Baarlo; 2 John Velter Baexem; 3 Huub Faasen Blerick; 4 Theo Schmitz Tegelen; 5 Pascal Appeldoorn Velden.
 
Belfeld  1 juli
1 Hen Hendrikx Weert; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Jan Reinders Neer; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Henk van Tuel Weert; 6 Hay Sprunken Venlo; 7 Piet Engbersen Venray; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Math Rutjens St.Odiliënberg; 19 Arno Schoenmakers Jr. Eindhoven; 11 Roel Phillipsen Belfeld; 12 André van Mierlo Soerendonk; 13 Ilya Velter Baexem; 14 Wiebe Roorda Belfeld; 15 Hay Camps Venray; 16 John Hendrikx Elsloo; 17 Rick Lemmen Belfeld; 18 Maurice Engbersen Venray; 19 Mart van Kessel Deurne; 20 Henk Smits Baarlo;.
 
Woensdrecht   2 juli   ICF  Wereldkampioenschap  Vrije renners ( 235 deelnemers )
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Patrick van Renterghem Bellem B.; 3  Marco Smet B.; 4 Jack Louwers Weert;5 Antonie Demits B.; 6 Erik Stevens Zuid Afrika; 7 Jack de Laat B.; 8 Michel Grifnee B.; 9 René Haast Rijsbergen; 10 Frans Oelbrandt B.; 11 Jos Scheerlinck B.; 12 John Haast Rijsbergen; 13 Jack Steijvers Stramproy; 14 Piet van Ekelen Nispen; 15 G.Jacobs Heerle; 16 Johan Wellens; 17 Koen Thijssen B.; 18 Guido de Vos B.; 19 Danny Dernies B.; 20 Stefan Laureys B.

        235 deelnemers bij het W.K. in Woensdrecht

                           Jac van Kessel  maakt het karwei keurig af en wint de Wereldtitel in Woensdrecht                                             Patrick van Renterghem kan het nog niet geloven maar hij wordt tweede

 
Doenrade  2 juli
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Armando Steuten Weert; 4 Henk van Tuel Weert; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Peter van Zantvoort Weert; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Ilya Velter Baexem; 9 Henrie Maatje Nuenen; 10 Hen Hendrikx Weert; 11 Arno Schoenmakers  Jr. Eindhoven; 12 Huub Greijmans Weert; 13 Gerard Remery Someren; 14 Henk Smits Baarlo; 15 Jan Reinders Neer; 16 Maurice Engbersen Venray; 17 Piet Engbersen Venray; 18 André van Mierlo Soerendonk; 19 John Hendriks Elsloo; 20 Léon Linssen Beegden.
 
Baarlo  Baan  6 juli
1 Petran Lichteveld Blerick; 2 Math Stoffels Tegelen; 3 H.Bode; 4 Leugéne Faasen Velden; 5 Léon Linssen Belfeld.


 Schulen B.  6 juli
1 Jack Louwers Weert; 2 Jef Biermans B.; 3 Jac van Kessel Deurne.


Beegden  9 juli  NWB Kampioenschap
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Jack Louwers Weert; 5 Jan Reinders Neer; 6 Henk Smits Baarlo; 7 Jan Peeten Baarlo; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Jac Steijvers Stramproy; 10 Huub Greijmans Weert; 11 Chris Kuypers Deurne; 12 Henrie Maatje Nuenen; 13 Piet Hindriks Geleen; 14 John Hendriks Elsloo; 15 Léon Linssen Beegden; 16 Jan Smits Nuenen; 17 Johan Akkerman Weert; 18 Edy Jorissen Weert; 19 Arno Schoenmakers Jr. Eindhoven; 20 Eugène Roebroek Tönisvorst D.

        Peter van de Laar verslaat wereldkampioen Jac van Kessel voor de NWB titel
 
Schriek B.
1 Jac van Kessel Deurne.
 
Baarlo  Baan  13 juli
1 Gerard Keijsers Kessel; 2 M.de Rijk Baarlo; 3 Mart Kessels Baarlo; 4 Jan Peeten Baarlo; 5 Ger Kerren Blerick.
 
Baarlo  Baan  20 juli
1 Leo Weijers Baarlo; 2 Huub Faasen Blerick; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 René Kuhlmann Baarlo; 5 Petran Lichteveld Blerick.
 
 
Baarlo  Baan  27 juli
1 Pascal Appeldoorn Velden; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 Petran Lichteveld Blerick; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Jos Korsten Panningen.
 
Baarlo  Baan  Eindklassement Baancompetitie
1 René Kuhlmann Baarlo  25 punten; 2 Léon Linssen Belfeld 23; 3 Petran Lichteveld Blerick 19; 4 Huub Faasen Blerick 17; 5 Leo Weijers Baarlo 16; 6 Ronald Gielen Sevenum 16; 7 Math Stoffels Tegelen 15; 8 Ger Hermans Reuver 14; 9 Peter Dahmen Reuver 13; 10 Hans van de Munchhof Horst 12; 11 Jan Peeten Baarlo 11; 12  Pascal Appeldoorn Velden 11; 13  Gerard Keijsers Kessel 10; 14 Jan Reinders Neer 9; 15 Rick van Dijk Baarlo 8. 
 
Echt  29 juli
1 Henk Smits Baarlo; 2 Piet Hindriks Geleen; 3 Hans van Bavel St.Anthonis; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Edy Jorissen Weert; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Jan Peeten Baarlo; 9 Hay Sprunken Venlo; 10 Huub Greijmans Weert; 11 Peter van Zantvoort Weert; 12 André van Mierlo Soerendonk; 13 Theo Verhees Deurne; 14 Math Stoffels Tegelen; 15 Armand Tulmans Lommel B.; 16 Ruud van Deursen Budel Schoot; 17 Henk Hartjes Asten; 18 John Hendriks Elsloo; 19 Michel Willemsen Oirlo; 20 Nico Reynen Nettental D,
 
Stramproy  5 augustus
1 Mart van Kessel Deurne; 2 Jack Louwers Weert; 3 Theo Verhees Deurne; 4 Henrie Maatje Nuenen; 5 Peter van de Laar Eindhoven; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Frank van Bakel Deurne; 8 Harrie Steevens Eindhoven; 9 Jan Reinders Neer; 10 Ruud van Deursen Budel Schoot; 11 Piet Hindriks Geleen; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Albert Pieters Eindhoven; 14 Math Stoffels Tegelen; 15 Jan Smits Nuenen; 16 Jack Steijvers Stramproy; 17 Jan Peeten Baarlo; 18 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 19 Hay Spriunken Venlo; 20 Ilya Velter Baexem.

                           Mart van Kessel met ploegmaat Nico Savelkoul ( R. )

 
Kessel Eik  6 augustus
1 Frank van Bakel Deurne; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Hay Sprunken Venlo; 4 Albert Pieters Eindhoven; 5 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 6 Piet Hindriks Geleen; 7 Math Stoffels Tegelen; 8 Henk Smits Baarlo; 9 Jan Peeten Baarlo; 10 Jos Reijnders Panningen; 11 Edy Jorissen Weert; 12 Peter van Zantvoort Weert; 13 Jan Reinders Neer; 14 Henrie Maatje Nuenen; 15 Ruud van Deursen Budel Schoot; 16 Armand Tulmans Lommel B.; 17 Jac Steijvers Stramproy; 18 André van Mierlo Soerendonk; 19 Jan Smits Nuenen; 20 Johan Akkerman Weert.
 
Weert  Fatima  12 augustus
1 Piet Hindriks Geleen; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Jack Louwers Weert; 4 Edy Jorissen Weert; 5 Jan Peeten Baarlo; 6 Frank van Bakel Deurne; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Jan Reinders Neer; 10 Albert Pieters Eindhoven; 11 Johan Akkerman Weert; 12 Ruud van Deursen Budel Schoot; 13 Henk Smits Baarlo; 14 Jac Steijvers Stramproy ; 15 Michel Willemsen Oirlo; 16 Peter van Zantvoort Weert; 17 Wichert Drenth Susteren; 18 Rick van Dijk Baarlo; 19 Léon Linssen Belfeld; 20 Thijs van Asten Ysselsteyn.
 
Hoengen D.
1 Piet Hindriks Geleen.
 
Beringen B.-Someren  20 augustus  Klassieker
1 Jan Smits Nuenen; 2 Jan van Houwelingen Zaltbommel; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Maurice Engbersen Venray; 5 Eric van Bael Lommel B.; 6 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 7 Paul van Deijnen Horst; 8 Henrie Maatje Nuenen; 9 Ton Brouwers Geldrop; 10 Mart van Kessel Deurne; 11 Hen Hendrikx Weert; 12 Hans van Bavel St.Anthonis; 13 Gijs van Tuyl Zaltbommel; 14 Rick van Dijk Baarlo; 15 Peter van Zantvoort Weert; 16 Huub Greijmans Weert; 17 Wichert Drenth Susteren; 18 Peter van de Laar Eindhoven; 19 Chris Kuypers Deurne; 20 Jan Peeten Baarlo.
Ploegen klassement
1 Schoenmakers Eindhoven;  Arno Schoenmakers Jr.; Albert Pieters; Peter van de Laar; Harrie Steevens; Mart van Kessel; Jan Smits; Henri Maatje; Ad van Laarhoven; 2 van Tuel/ Frenken Weert; 3 de Wacht Weert; 4 Super Weert; 5 van Espen B.

                                                     Jan Smits wint de klassieker Beringen-Someren

 
Ohe en Laak 26-27 augustus    Omloop van het Maasdal  Etappewedstrijd
1e et.
1 Henk Smits Baarlo; 2 Ruud van Deursen Budel Schoot; 3 Mat Stoffels Tegelen; 4 Jac Steyvers Stramproy; 5 Marcel Fooy Maastricht; 6 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 7 Jan Peeten Baarlo; 8 Hendri Maatje Nuenen; 9 Freek Aertsen Son; 10 Gerard Remery Someren; 11 Thijs van Asten Ysselsteyn; 12 Fred Scheres Posterholt; 13 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 14 Henk Hartjes Asten; 15 Hen Hendrikx Weert; 16 Ton Weltens Heythuysen; 17 Louis Boeckx Westmalle B.;  18 Jack Louwers Weert; 19 Jo van Seggelen Budel Schoot; 20Laurent Didderen Margraten.
 
2e et.
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Eric van Bael Lommel B.; 3 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 4 Ruud van Deursen Budel Schoot; 5 Math Stoffels Tegelen; 6 Louis Boeckx Westmalle B.; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Jan Reinders Neer; 9 Nol Kloosterman Valkenburg; 10 Mart van Kessel Deurne; 11 Frank van Bakel Deurne; 12 Jac Steyvers Stramproy; 13 Henri Maatje Nuenen; 14 Fred Scheres Posterholt; 15 Ton Weltens Heythuysen; 16 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 17 Hay Sprunken Venlo; 18 Henk Smits Baarlo; 19 Jac van Kessel Deurne; 20 Jan Smits Nuenen.
 
Eindklassement
1 Ruud van Deursen Budel Schoot; 2 Math Stoffels Tegelen; 3 Henk Smits Baarlo; 4 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 5 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 6 Fred Scheres Posterholt; 7 Jac Steyvers Stramproy; 8 Henri Maatje Nuenen; 9 Hans van Bavel St.Anthonis; 10 Ton Weltens Heythuysen; 11 Gerard Remery Someren; 12 Eric van Bael Lommel B.; 13 Jac van Kessel Deurne; 14 Louis Boeckx Westmalle B.; 15 Nol Kloosterman Valkenburg; 16 Jan Smits Nuenen; 17 Jo van Seggelen Budel Schoot; 18 Frank van Bakel Deurne; 19 Jack Louwers Weert; 20 Jan Reinders Neer.
 
Ploegenklassement
1 Super Weert; Jack Louwers; Jac van Kessel; Jack Steijvers; Armand Tul;mans; Henk Hartjens; Ruud van Deursen; Hans van Bavel; Piet Hindriks; 2 Schoenmakers Eindhoven; 3 van Espen B.; 4 Verkoelen/Aliso Stramproy; 5 de Wacht Weert; 6 van Tuel/ Frenken Weert; 7 TWC Oostrum.

                                   De eindzege in het Maasdal gaat naar Ruud van Deursen


Someren  3 september   Tweelandenkoers   Klassieker
1 J.Vollebrecht Naaldwijk; 2 John van der Loop Ravenstein; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Peter van de Laar Eindhoven; 5 Jan Smits Nuenen; 6 Frank van Bakel Deurne; 7 Maurice Engbersen Venray; 8 Ruud van Deursen Budel Schoot; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 11 Thijs van Asten Ysselsteyn; 12 Hans van Huispas Naaldwijk; 13 Jac Steyvers Stramproy; 14 Hans van Bavel St.Anthonis; 15 Peter van Zantvoort Weert; 16 Jan Reinders Neer; 17 Martin Beijers Deurne; 18 Ger Driessen Tegelen; 19 Math Stoffels Tegelen; 20 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven.
 
Ploegenklassement
1 Weba / van der Zalm B.; J.Vollebrecht; John van der Loop; Hans Huispas;  2 van Tigt Naaldwijk; 3 Schoenmakers Eindhoven; 4 Super Weert; 5 de Wacht Weert.
 
Someren Heide  10 september  Erica  Semi-Klassieker   geen NWB wedstrijd
1 M.Peters Ulft;
 
Welkenraedt B.  Klassieker
1 Jack Louwers Weert; 2 René Bries B.; 3 Johan Wellens B.; 11 Jac Steyvers Stramproy. 
 
 Bergen op Zoom   Nederlands Kampioenschap  WFN  Vrije renners
15 +
1 Johan Peemen Rijsbergen.
25 +
1 H.Slabbekoorn Kapelle.
 
Roggel  17 september
1 Frank van Bakel Deurne; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 Jan Smits Nuenen; 4 Edy Jorissen Weert; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Jac Steijvers Stramproy; 8 Ilya Velter Baexem; 9 Henk Smits Baarlo; 10 Ruud van Deursen Budel Schoot; 11 André van Mierlo Soerendonk; 12 Henrie Maatje Nuenen; 13 Mart van Kessel Deurne; 14 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 15 Piet Hindriks Geleen; 16 Huub Greijmans Weert; 17 Léon Linssen Beegden; 18 Martin Beijers Deurne; 19 Peter van Zantvoort Weert; 20 Ton Weltens Heythuysen.
 
Deurne  23 september  Clubkampioenschap
1 Wielerclub DTS Deurne met : Jac van Kessel,Henk Hartjes,Hans van Bavel,Frank van Bakel,Martin Beijers,Cor Rutjens; 2 Wielerclub Eindhoven; 3 Wielerclub Weert.
 
Horn  24 september
1 Edy Jorissen Weert; 2 Jack Louwers Weert; 3 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 4 Martin Beijers Deurne; 5 Maurice Engbersen Venray; 6 Piet Hindriks Geleen; 7 Frank van Bakel Deurne; 8 Jac van Kessel Deurne; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Hans van Bavel St.Anthonis; 11 Jack Steijvers Stramproy; 12 Albert Pieters Eindhoven; 13 Ruud van Deursen Budel Schoot; 14 Ilya Velter Baexem; 15 Henk Hartjes Asten; 16 André van Mierlo Soerendonk; 17 Chris Cuypers Deurne; 18 Peter van Zantvoort Weert; 19 Léon Linssen Beegden; 20 Jac Peeters Weert.








Edy Jorissen wint Horn


 
Siebengewald 1 oktober
1 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 2 Jack Louwers Weert; 3 Erik van Loon Eindhoven; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Ilya Velter Baexem; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Edy Jorissen Weert; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Frank van Bakel Deurne; 10 Henk Smits Baarlo.


Asten  22 oktober  koppeltijdrit  33,3 km.

1 Manfred/Uwe Nepp Dld.; 2 Jan van Kuik/Dave Bosch; 3 Harrie van Dijk/Bart Lamboo; 4 Jan van Boxtel Mill/Chris Nelemans Deurne; 5 Ton van Vugt/Danny Nelissen Sittard; 15 Adrie van Schijndel Born/ Berrie Thoolen Slek Echt; 27 Hein Gelissen Beek/Bas Dirven; 36 Benny Keulen Maastricht/Noèl van der Ley Sittard; 40 Johan Senden/John Zaar; 41 Roy Görtzen/Peter Fincken Maasbracht.
 
 
Ploegen 1989
Schoenmakers Eindhoven Tankstation
Peter van de Laar,Albert Pieters,Arno Schoenmakers Jr.,Arno Schoenmakers Sr.,Jan Smits,Henrie Maatje,Ad van Laarhoven,Harrie Steevens,Frans van de Weijdeven,Martin van Kessel.
Ploegleider : Mevr.A. Schoenmakers.
 
Verkoelen/Aliso  Dakbedekking Stramproy
Math Stoffels,Henk Smits,Edy Jorissen,Johan Akkerman,Math Rutjens,Eugène van Bavel,Peter van Zantvoort,Ilya Velter,Jac Creemers,Ron van der Goor,Eugène Roebroek.
Ploegleiders  : Jan Versteegen Stramproy en Huub Niens Weert.
 
Arkel Telecommunicatie  Siebengewald
Petran Lichteveld,Gerard Keijsers,Wil Brouwers.
Ploegleider : Ger Kellenaers  Hegelsom.
 
de Wacht   Café Weert
Jo van Seggelen,Andre van Mierlo,Rick van Dijk,Maurice Engbersen,Jan Reinders,Jan Peeten,Jac Peeters.
Ploegleider Cor Everaers Weert.
 
Super-Cirkel Levensmiddelen Weert: Jac  van Kessel,Armand Tulmans,Jack Louwers,Jack Steijvers,Hans van Bavel,Henk Hartjes,Piet Hindriks, Ruud van Deursen.
Ploegleider : Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Lemmen  Vloeren  Belfeld
Rick Lemmen,Piet Lemmen,Léon Linssen,T.Nijssen,W.Roorda,Jac Schell.
 
Thijs Tweewielers Vierlingsbeek
Thijs van Asten,
 
van Tuel/Frenken  Assurantiën  Weert.
Huub Greijmans,Henk van Tuel,Hen Hendrikx,Frank van Bakel,Martin Beijers,Theo Verhees,Th.Berings,Armando Steuten.
Ploegleider: Tjeu van Tuel  Weert.

          Verkoelen uit Stramproy heeft een uitstekende ploeg met v.l.n.r. Jack Creemers-Henk Smits-Johan                 Akkerman-kampioen Math Stoffels-Ilya Velter-Peter van Zantvoort-Eugène van Bavel. Beneden                       Math Rutjens en Edy Jorissen . de ploegleiders  zijn Jan Versteegen en Huub Niens