Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1988


Weert IJzeren man 27 maart Semi-Klassieker

1 Jack Louwers Weert; 2 Piet Hindriks Geleen; 3 Dik Wesseling Den Bosch; 4 Bart Brentjens Haelen; 5 Peter van de Laar Eindhoven; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Armand Tulmans Lommel B. 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Mike Verhappen Gemert; 10 Jack Steijvers Stramproy; 11 Math Stoffels Tegelen; 12 Theo Verhees Deurne; 13 Peter van Zantvoort Weert; 14 Jac van Kessel Deurne; 15 Alwin Opbroek Lottum; 16 Thijs Korsten Ittervoort; 17 Ilya Velter Baexem; 18 Lot Engelen Sterksel; 19 Richard van Issum Broekhuizen; 20 Jo van Seggelen Budel Schoot.











Jack Louwers met Roy : uitstekende start

Amateurs B

Pey  Echt  27 maart

1 Harrie Steevens Elsloo; 2 Ad Hoezen Bladel; 3 Arno Schoenmakers Jr. Eindhoven; 4 Jan Smits Gerwen; 5 Thijs van Asten Ysselsteyn; 6 Piet Coumans Someren; 7 Math Simons Reuver; 8 M.van Tilburg Deurne; 9 Albert Pieters Eindhoven; 10 Chris Cuypers Deurne; 11 Jack Creemers Neeritter; 12 Huub Savelberg Stein; 13 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 14 Leo Coumans Someren; 15 H.Menke Deurne.


Haelen 3 april
1 Richard van Issum Broekhuizen; 2 Jack Steijvers Stramproy; 3 Piet Hindriks Geleen; 4 Alwin Opbroek Lottum; 5 Stan Fijnaut Venzelderheide; 6 Peter van de Laar Eindhoven; 7 Jan Reinders Neer; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Dik Wesseling Den Bosch; 10 Mike Verhappen Gemert; 11 Bart Brentjens Haelen; 12 Peter van Zantvoort Weert; 13 Huub Greijmans Weert; 14 Jac van Kessel Deurne; 15 Henk Smits Baarlo; 16 Jan Peeten Baarlo; 17 Lot Engelen Sterksel; 18 André van Mierlo Soerendonk; 19 Johan Akkerman Weert; 20 Roland Gielen Sevenum.

Amateurs B

Haelen  4 april

1 Stefan van Hees Heeze; 2 Harrie Steevens Elsloo; 3 Nico Savelkoul Stein; 4 Jack Creemers Neeritter; 5 Piet Coumans Someren; 6 Jan Smits Gerwen; 7 Ad Hoezen Bladel; 8 Albert Pieters Eindhoven; 9 Arno Schoenmakers Jr. Eindhoven; 10 Math Simons Reuver; 11 Harrie van Heugten Asten; 12 H.Menke Deurne; 13 Thijs van Asten Ysselsteyn; 14 Jos Korsten Panningen; 15 Chris Cuypers Deurne. 


Bergen 10 april  
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Emile Rayer Blerick; 4 Jan Smits Nuenen; 5 Roland Gielen Sevenum; 6 Frank van Bakel Deurne; 7 Hay Kellenaers Siebengewald; 8 Peter van Zantvoort Weert; 9 Alwin Opbroek Lottum; 10 André van Mierlo Soerendonk; 11 Roel Philipsen Tegelen; 12 Stefan van Hees Maarheeze; 13 Thijs van Asten Ysselsteyn; 14 C. Pennings Siebengewald; 15 Albert Pieters Eindhoven; 16 M. van Tilburg Deurne; 17 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 18 Theo Verhees Deurne; 19 Frans Donkers Stramproy; 20 L.Hendriks Buggenum. 

Merum 17 april

1 Richard van Issum Broekhuizen; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Jack Louwers Weert; 6 Bart Brentjens Haelen; 7 Roland Gielen Sevenum; 8 Theo Verhees Deurne; 9 Frans Donders Stramproy; 10 Jac van Kessel Deurne; 11 Peter van de Laar Eindhoven; 12 Dik Wesseling Den Bosch; 13 Emile Rayer Blerick; 14 Frank van Bakel Deurne; 15 André van Mierlo Soerendonk; 16 Henk Smits Baarlo; 17 Jan Peeten Baarlo; 18 Peter van Zantvoort Weert; 19 Henk Hendrikx Weert; 20 Piet Hindriks Geleen.










Richard van Issum al twee zeges  !!


Amateurs B

Meijel  17 april

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 3 F.Smedts Nijmegen; 4 Harrie Steevens Elsloo; 5 Nico Savelkoul Stein; 6 M. van Tilburg Deurne; 7 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 8 Jan Smits Gerwen; 9 Stefan van Hees Heeze; 10 John Meuleners Susteren; 11 Jack Creemers Neeritter; 12 Harrie van Heugten Asten; 13 H.Menke Eindhoven; 14 Theo Donders Stramproy; 15 Jos Korsten Panningen.  

Echt 24 april 
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Math Stoffels Tegelen; 3 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven 4 Richard van Issum Broekhuizen; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Jack Louwers Weert; 7 Harrie Steevens Eindhoven; 8 Dik Wesseling Den Bosch; 9 Hans van Bavel St.Anthonis; 10 Alwin Opbroek Lottum; 11 Henrie Timmermans Hedel; 12 Albert Pieters Eindhoven; 13 Emile Rayer Blerick;14 Jan Smits Gerwen; 15 Jac van Kessel Deurne; 16 M. van Tilburg Deurne; 17 Jan Peeten Baarlo; 18 André van Mierlo Soerendonk; 19 Henk Smits Baarlo; 20 Roland Gielen Sevenum.  

Vlodrop 8 mei 
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Bart Brentjens Haelen; 3 Albert Pieters Eindhoven; 4 Armand Tulmans Lommel B.; 5 Roland Gielen Sevenum; 6 Dik Wesseling Den Bosch; 7 Peter van de Laar Eindhoven; 8 Emile Rayer Blerick; 9 Hans van Bavel St.Anthonis; 10 Harrie Steevens Eindhoven; 11 Mike Verhappen Gemert; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Jack Louwers Weert; 14 Theo Verhees Deurne; 15 Frank van Bakel Deurne; 16 Thijs van Asten Ysselsteyn; 17 Peter van Zantvoort Weert; 18 Piet Hindriks Geleen; 19 Jack Steijvers Stramproy; 20 Roel Philipsen Tegelen.  

Vliermaalroot B. 5 mei 
1 Jack Louwers Weert; 2 Eric van Bael Lommel B.; 3 Karel Renders B.; 4 Piërre Beckers B.; 4 Jac Steijvers Stramproy; 6 Staf Heyns B.; 7 Jef Biermans B.; 8 Piet Hindriks Geleen; 9 René Dries B.; 10 Ivan Aerts B.  

Someren Heide 12 mei St.Jozef Semi-Klassieker 
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Harrie Steevens Eindhoven; 4 Peter van de Laar Deurne; 5 Bart Brentjens Haelen; 6 Jack Louwers Weert; 7 Hans van Bavel St. Anthonis; 8 Peter Theunissen Ittervoort; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Huub Savelkoul Stein; 11 Stan Fijnaut Venzelderheide; 12 Roland Gielen Sevenum; 13 Jan Smits Gerwen; 14 Albert Pieters Eindhoven; 15 Thijs van Asten Ysselsteyn; 16 Piet Coumans Someren; 17 André van Mierlo Soerendonk; 18 Eugène Roebroek Roermond; 19 Math Stoffels Tegelen; 20 Mike Verhappen Gemert.

Ploegenklassement 
1 Super Weert; Jack Louwers;Jack Steijvers; Jac van Kessel; Jac Lenders; Hans van Bavel; Armand Tulmans; Henk Hartjes; Peter van de Laar;2 Schoenmakers Eindhoven; 3 Arkel JPJ Siebengewald.  

Deurne de Snoerts 15 mei Semi-Klassieker 
1 Frank van Bakel Deurne; 2 Jack Louwers Weert; 3 Alwin Opbroek Lottum; 4 Harrie Steevens Eindhoven; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Theo Verhees Deurne; 7 Peter van de Laar Eindhoven; 8 Bart Brentjens Haelen; 9 Mart van Kessel; Deurne; 10 Jack Steijvers Stramproy; 11 Nico Savelkoul Stein; 12 Jan Peeten Baarlo; 13 Math Stoffels Tegelen; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Jan Smits Gerwen   

Ploegenklassement 
1 Super Weert; Jack Louwers;Jack Steijvers; Jac van Kessel; Jac Lenders; Hans van Bavel; Armand Tulmans; Henk Hartjes; Peter van de Laar; 2 van Tuel Weert; 3 Arkel JPJ Siebengewald.













Frank van Bakel wint in eigen huis de  Omloop van de Snoerts

 


Liessel 22 mei 8 van Liessel Semi-Klassieker 
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Harrie Steevens Eindhoven; 3 Roland Gielen Sevenum; 4 Mart van Kessel Deurne; 5 Jack Louwers Weert; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Hans van Bavel St. Anthonis; 8 Huub Greijmans; 9 Nico Savelkoul Stein; 10 Jan Peeten Baarlo; 11 Bart Brentjens Haelen; 12 Arno Schoenmakers Jr. Eindhoven; 13 Mike Verhappen Gemert; 14 Math Stoffels Tegelen;  

1 Super Weert; Jack Louwers;Jack Steijvers; Jac van Kessel; Jac Lenders; Hans van Bavel; Armand Tulmans; Henk Hartjes; Peter van de Laar 2 Schoenmakers Eindhoven; 3 De Wacht Weert; 4 van Tuel Weert; 5 Arkel JPJ Siebengewald. 

Grathem 23 mei 
1 Jac van Kessel Deurne;2 Huub Greijmans Weert; 3 Mike Verhappen Gemert; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Bart Brentjens Haelen; 6 Roland Gielen Sevenum; 7 Math Stoffels Tegelen; 8 B. van Aerle Ottersum; 9 Hans van Bavel St. Anthonis; 10 Peter van Zantvoort Weert; 11 Frank van Bakel Deurne; 12 Theo Verhees Deurne; 13 Henk Smits Baarlo; 14 Piet Hindriks Geleen; 15 Lot Engelen Sterksel; 16 Richard van Issum Broekhuizen; 17 Roel Philipsen Tegelen; 18 H.Renet Echt; 19 E.van Bavel Venlo; 20 Thijs Korsten Ittervoort.  

Werchter B. 
1 Jac van Kessel Deurne.  

Leeuwen 29 mei 
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 Mike Verhappen Gemert; 4 Richard van Issum Broekhuizen; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Peter van Zantvoort Weert; 9 Henk van Tuel Weert; 10 Henrie Timmermans Hedel; 11 Bart Brentjens Haelen; 12 Frank van Bakel Deurne; 13 André van Mierlo Soerendonk; 14 Frank van Zantvoort Weert; 15 Roel Philipsen Tegelen; 16 Roland Gielen Sevenum; 17 Ilya Velter Baexem; 18 Stan Fijnaut Venzelderheide; 19 E. van Bavel Venlo; 20 Ed Wanten Blerick.

Amateurs B

Oostrum  28 mei

1 Nico Savelkoul Stein; 2 Harrie Steevens Elsloo; 3 Albert Pieters Eindhoven; 4 Chris Cuypers Deurne; 5 Eugène Roebroek St.Tönis Dld.; 6 Ad Hoezen Bladel; 7 Jan Smits Gerwen; 8 Jack Creemers Neeritter; 9 Stefan van Hees Maarheeze; 10 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 11 Piet Coumans Someren; 12 Thijs van Asten Ysselsteyn; 13 John Meuleners Susteren; 14 Leo Coumans Someren; 15 F.Smedts Nijmegen.  

Eindhoven 29-30-31 mei Hel van Brabant Etappewedstrijd

1e et.Eindhoven-Luyksgestel-Eindhoven 
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Harrie Steevens Elsloo; 4 Dik Wesseling Den Bosch; 5 Jack Louwers Weert; 6 Richard van Issum Broekhuizen; 7 Mike Verhappen Gemert; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Roland Gielen Sevenum; 10 Bart Brentjens Haelen; 11 Henri Timmermans Den Bosch; 12 Hans van Bavel St.Anthonis; 13 Nico Savelkoul Stein; 14 Huub Greijmans Weert; 15 Peter Theunissen Ittervoort; 16 Emile Rayer Venlo; 17 Jan Smits Gerwen; 18 Peter van Zantvoort Weert; 19 Arno Schoenmakers Jr. Eindhoven; 20 Alwin Opbroek Lottum. 

2e et. Tijdrit de Hurck 
1 Jack Louwers Weert; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Alwin Opbroek Lottum; 4 Bart Brentjens Haelen; 5 Peter van de Laar Eindhoven; 6 Peter Theunissen Ittervoort; 7 Mat Stoffels Tegelen; 8 Harrie Steevens Elsloo; 9 Huub Greijmans Weert; 10 Mike Verhappen Gemert; 11 Jack Steijvers Stramproy; 12 Hans van Bavel St.Anthonis; 13 Henk van Tuel Weert; 14 Roland Gielen Sevenum; 15 Frans Donders Stramproy; 16 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 17 Albert Pieters Eindhoven; 18 Henk Hartjes Asten; 219 Armand Tulmans Lommel B.; 20 Johan Akkerman Weert.  

 De top 3 van de tijdrit in de Hel v.l.n.r. Jack Louwers 1e-Jac van Kessel 2e en Alwin Opbroek 3e.                      Organisator Mies van der Heijden ( l ) en een bestuurslid van W.Cl.Eindhoven


3e et. Criterium Eindhoven 
1 Jack Louwers Weert; 2 Roland Gielen Sevenum; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Harrie Steevens Elsloo; 5 Huub Greijmans Weert; 6 Henri Timmermans Den Bosch; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Mike Verhappen Gemert; 9 Albert Pieters Eindhoven; 10 Theo Verhees Deurne; 11 Ad Hoezen Bladel; 12 Jac Creemers Weert; 13 Peter Theunissen Ittervoort; 14 Peter van Zantvoort Weert; 15 Jo van Seggelen Budel Schoot; 16 Mat Stoffels Tegelen; 17 Johan Akkerman Weert; 18 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 19 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 20 Ton Weltens Heythuysen; 21 Stan Fijnaut Venzelderheide.  

4e et Eindhoven-Schijndel-Eindhoven 
1 Jac Louwers Weert; 2 Bart Brentjens Haelen; 3 Harrie Steevens Elsloo; 4 Peter van de Laar Eindhoven; 5 Math Stoffels Tegelen; 6 Theo Verhees Deurne; 7 Ad Hoezen Bladel; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Roland Gielen Sevenum; 10 Jac van Kessel Deurne; 11 Jack Steijvers Stramproy; 12 Arno Schoenmakers Jr. Eindhoven; 13 Hans Meuser Roermond; 14 Armand Tulmans Lommel B.; 15 Mat Simons Reuver; 16 Alwin Opbroek Lottum; 17 Mike Verhappen Gemert; 18 Hans van Bavel St.Anthonis; 19 Jo van Seggelen Budel Schoot; 20 Roel Philipsen Tegelen.  

Eindklassement 
1 Jack Louwers Weert; 2 Bart Brentjens Haelen; 3 Roland Gielen Sevenum; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Harrie Steevens Elsloo; 6 Peter van de Laar Eindhoven; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Math Stoffels Tegelen; 9 Jack Steijvers Stramproy; 10 Ad Hoezen Bladel; 11 Theo Verhees Deurne; 12 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 13 Hans Meuser Roermond; 14 Hans van Bavel St.Anthonis; 15 Alwin Opbroek Lottum; 16 Mike Verhappen Gemert; 17 Frank van Bakel Deurne; 18 Armand Tulmans Lommel B.; 19 Henk van Tuel Weert; 20 Mat Simons Reuver.

Ploegenklassement 
1 Super Weert; Jack Louwers;Jack Steijvers; Jac van Kessel; Jac Lenders; Hans van Bavel; Armand Tulmans; Henk Hartjes; Peter van de Laar 2 Arkel JPJ Siebengewald; 3 Schoenmakers Eindhoven; 4 van Tuel Weert; 5 De Wacht Weert; 6 Verkoelen Stramproy; 7 België/Eindhoven; 8 TWC Oostrum.

Felicitatie van Bart Brentjens voor zijn eindzege en drievoudig etappewinnaar Jack Louwers

Halen B. 
1 Jac van Kessel Deurne. 

Someren 3-4-5- juni Omloop der Peel Etappewedstrijd


1e et. Someren-Heide -Someren
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Laurent Didderen Margraten; 4 Harrie Steevens Elsloo; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Mike Verhappen Gemert; 7 Emile Rayer Venlo; 8 Mart van Kessel Deurne; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Henri Timmermans Den Bosch; 11 Huub Greijmans Weert; 12 Math Stoffels Tegelen; 13 Peter Theunissen Ittervoort; 14 Louis Boeckx B.; 15 Theo Verhees Deurne; 16 Peter van Zantvoort Weert; 17 Nol Kloosterman Valkenburg; 18 Frank van Zantvoort Weert; 19 Stan Fijnaut Venzelderheide; 20 G.Eggers B. 

2e et.Someren-Oploo-Someren
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 Math Stoffels Tegelen; 4 Peter Theunissen Ittervoort; 5 Jack Louwers Weert; 6 Mart van Kessel Deurne; 7 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 8 Piet Hindriks Geleen; 9 Marcel Cockx B.; 10 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 11 Thijs Korsten Grathem; 12 Fred Scheres Posterholt; 13 Jack Steijvers Stramproy; 14 Johan Wellens B.; 15 Hans van Bavel St.Anthonis; 16 Laurent Didderen Margraten; 17 Mike Verhappen Gemert; 18 Eric van Bael Lommel B.; 19 Harrie Steevens Elsloo; 20 Nol Kloosterman Valkenburg.

Jac van Kessel in de leiderstrui na twee ritten in de Omloop der Peel, in het daaropvolgende criterium, op een bijzonder glad parcours ,laat de complete SUPER ploeg het afweten. De jeugdige Arkelrenners nemen meer risico's en slaan hun slag. 

3e et. Criterium Someren 
1 Bart Brentjens Haelen; 2 Mat Stoffels Tegelen; 3 Richard van Issum Broekhuizen; 4 Mike Verhappen Gemert; 5 Hay Kellenaers Wanssum; 6 Fred Scheres Posterholt; 7 Arno Schoenmakers Jr. Eindhoven; 8 Harrie Steevens Elsloo; 9 Laurent Didderen Margraten; 10 G.Eggers B.; 11 Louis Boeckx B.; 12 Frank van Bakel Deurne; 13 Theo Verhees Deurne; 14 Nol Kloosterman Valkenburg; 15 Thijs van Asten Ysselsteyn; 16 Peter van de Laar Eindhoven; 17 Roel Philipsen Tegelen; 18 Jo van Seggelen Budel Schoot; 19 Peter van Zantvoort Weert; 20 Henri Timmermans Den Bosch.

4e et Someren-Liessel-Someren
1 Harrie Steevens Elsloo. 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 Chris Nelemans Deurne; 4 Bart Brentjens Haelen; 5 G.Eggers B.; 6 Ton Weltens Heythuysen; 7 Eric van Bael Lommel B.; 8 Nico Savelkoul Stein; 9 Jack Louwers Weert; 10 Roland Gielen Sevenum; 11 Mike Verhappen Gemert; 12 Peter van de Laar Eindhoven; 13 Louis Boeckx B.; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Peter Theunissen Ittervoort; 16 Thijs van Asten Ysselsteyn; 17 Peter van Zantvoort Weert; 18 Richard van Issum Broekhuizen; 19 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 20 Nol Kloosterman Valkenburg.









Harrie Steevens nog altijd snel



Eindklassement
1 Bart Brentjens Haelen; 2 Mat Stoffels Tegelen; 3 Richard van Issum Broekhuizen; 4 Peter van de Laar Eindhoven; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Harrie Steevens Elsloo; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Jack Louwers Weert; 9 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 10 Fred Scheres Posterholt; 11 G.Eggers B.; 12 Mart van Kessel Deurne; 13 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 14 Marcel Cockx B.; 15 Eric van Bael Lommel B.; 16 Mike Verhappen Gemert; 17 Nico Savelkoul Stein ; 18 Ton Weltens Heythuysen; 19 Johan Wellens B.; 20 Roland Gielen Sevenum. 

Ploegenklassement
1 Arkel J.P.J. Siebengewald; Math Stoffels; Alwin Opbroek; Henk Smits; Eugène van Bavel; Bart Brentjens; Emile Rayer; Richard van Issum; Twan Madou; 2 Super Weert; 3 Schoenmakers Eindhoven; 4 van Espen B.; 5 van Tuiel Weert; 6 Verkoelen/Aliso Stramproy; 7 Geurts Echt; 8 de Zwaluw Someren; 9 de Wacht Weert; 10 DTS Deurne.

                                    Bart Brentjens wordt glansrijk eerste in de Omloop der Peel

Vliermaalroot B.
1 Jac van Kessel Deurne. 

Echt 10-11-12 juni Pijl van Limburg Etappewedstrijd

1e et.Tijdrit Echt 
1 Jack Louwers Weert; 2 Bart Brentjens Haelen;3 Jack Steijvers Stramproy; 4 Chris Nelemans Deurne; 5 Richard van Issum Broekhuizen; 6 Frans Donders Stramproy; 7 Roland Gielen Sevenum; 8 Peter van de Laar Eindhoven; 9 Armand Tulmans Lommel B.; 10 Mat Simons Reuver; 11 Henk Hendrikx Weert; 12 Henk Alaerds Blerick; 13 Hans van Bavel St.Anthonis; 14 Peter Theunissen Ittervoort; 15 Henk Smits Baarlo; 16 Twan Madou Baarlo; 17 Henk Hartjes Asten; 18 Piet Hindriks Geleen; 19 Nico Savelkoul Stein; 20 Eugène Roebroek Roermond.

 Jack Louwers legt aan Jan Beckers uit waarom de hele ploeg het volle vertrouwen heeft in de jonge Jack Steijvers

2e et.Slek-Echt-Land van Pepijn-Slek 
1 Peter Theunissen Ittervoort; 2 Jack Steijvers Stramproy; 3 Mat Simons Reuver; 4 Jac Peeters Weert ; 5 Peter van de Laar Eindhoven; 6 Jack Louwers Weert; 7 Mike Verhappen Gemert; 8 Mat Stoffels Tegelen; 9 Emile Rayer Venlo; 10 Frank van Zantvoort Weert; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Peter van Zantvoort Weert; 13 Piet Hindriks Geleen; 14 Dik Wesseling Den Bosch; 15 Hans van Bavel St.Anthonis; 16 Roel Philipsen Tegelen; 17 Lot Engelen Sterksel; 18 Thijs van Asten Ysselsteyn; 19 Jac Creemers Neeritter; 20 Richard van Issum Broekhuizen.

Mooie zege voor de jeugd in de 2e etappe, Peter Theunissen verslaat Jack Steijvers in de spurt van een kleine kopgroep

3e et.Echt-Roerstreek-Weert-Echt 
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Dik Wesseling Den Bosch; 3 Jack Louwers Weert; 4 Mike Verhappen Gemert; 5 Henk van Tuel Weert; 6 Jan Peeten Baarlo; 7 Emile Rayer Blerick; 8 Frank van Zantvoort Weert; 9 Lot Engelen Sterksel; 10 Peter van Zantvoort Weert; 11 H. van Leeuwen; 12 Roel Philipsen Tegelen; 13 Hans van Bavel St.Anthonis; 14 Roland Gielen Sevenum; 15 Richard van Issum Broekhuizen; 16 Piet Engbersen Venray; 17 Mat Stoffels Tegelen; 18 Ton Weltens Heythuysen; 19 Jo van Seggelen Budel Schoot; 20 Jac Lenders Weert.  

4e et Echt-Cauberg-Echt 
1 Roland Gielen Sevenum; 2 Jack Steijvers Stramproy; 3 Peter van de Laar Eindhoven; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Richard van Issum Broekhuizen; 6 Mat Stoffels Tegelen; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Lot Engelen Sterksel; 9 Jack Louwers Weert; 10 Theo Verhees Deurne; 11 Peter Theunissen Ittervoort; 12 Peter van Zantvoort Weert; 13 E. van Bavel Blerick; 14 Jac creemers Weert; 15 Jac Lenders Weert; 16 Mat Simons Reuver; 17 Thijs Korsten Ittervoort; 18 Nico Savelkoul Stein; 19 Bart Brentjens Haelen; 20 Jos Korsten Helden. 














De slotetappe gaat naar medevluchter Roland Gielen


Eindklassement 
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 Richard van Issum Broekhuizen; 4 Jack Louwers Weert; 5 Roland Gielen Sevenum; 6 Peter Theunissen Ittervoort; 7 Bart Brentjens Haelen; 8 Mat Simons Reuver; 9 Chris Nelemans Deurne; 10 Frans Donders Stramproy; 11 Hans van Bavel St.Anthonis; 12 Jac Lenders Weert; 13 Armand Tulmans Lommel B.; 14 Nico Savelkoul Stein; 15 Eugène Roebroek Roermond; 16 Henk Smits Baarlo; 17 Thijs Korsten Ittervoort; 18 Theo Verhees Deurne; 19 Mat Stoffels Tegelen; 20 Jos Korsten Helden; 21 John Meuleners Susteren; 22 Peter van Zantvoort Weert; 23 Lot Engelen Sterksel; 24 Eugène van Bavel Blerick; 25 Jo van Seggelen Budel Schoot; 26 Frank van Zantvoort Weert; 27 Frank van Bakel Deurne; 28 Jac Creemers Weert; 29 Wim Roorda Reuver; 30 André van Mierlo Soerendonk. 

Ploegenklassement 
1 Super Weert; Jack Louwers;Jack Steijvers; Jac van Kessel; Jac Lenders; Hans van Bavel; Armand Tulmans; Henk Hartjes; Peter van de Laar ; 2 Arkel JPJ Siebengewald; 3 Geurts Echt; 4 Schoenmakers Eindhoven; 5 Verkoelen Aliso Stramproy; 6 van Tuel Weert; 7 de Wacht Weert; 8 TWC Oostrum.
 
Bergklassement 
1 Edy Jorissen Weert; 2 Richard van Issum Broekhuizen; 3 Math Stoffels Tegelen. 

   En hier is het antwoord : Jack Steijvers wint de Pijl van Limburg, de Burgemeester kijkt of de trui past.           voor organisator Jan Beckers zit de zware klus er weer op.   


Eindhoven 19 juni Provinciale Kampioenschappen 
Kampioen van Limburg 
1 Roland Gielen Sevenum; 2 Jack Louwers Weert; 3 Edy Jorissen Weert; 4 Nico Savelkoul Stein; 5 Eugéne Roebroek Roermond; 6 Richard van Issum Broekhuizen; 7 Piet Hindriks Geleen; 8 Bart Brentjens Haelen; 9 Math Stoffels Tegelen; 10 Huub Greijmans Weert; 11 Ton Weltens Heythuysen; 12 Ron van de Goor Horn; 13 Math Simons Reuver.

Kampioen van Nrd.Brabant
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Harrie Steevens Eindhoven; 3 Henk Hartjes Asten; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot. 

Schulen B. 
1 Jac van Kessel Deurne.   

Baarlo 24 juni
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Jac Lenders Weert; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Roland Gielen Sevenum; 6 Henk Smits Baarlo; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Emile Rayer Blerick; 9 André van Mierlo Soerendonk; 10 Stan Fijnaut Venzelderheide; 11 Twan Madou Baarlo; 12 Hans van Bavel St.Anthonis; 13 Frank van Bakel Deurne; 14 Jack Steijvers Stramproy; 15 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven.

Budel-Waanrode B. 26 juni Klassieker
1 G.Laenen B.; 2 A. Biermans Morkhoven B.; 3 J.Verhaert Morkhoven B.; 4 Math Simons Reuver; 5 Peter van de Laar Eindhoven; 6 A.Wouters Bekkevoort B.; 7 Jack Louwers Weert; 8 R.Bries Laakdal B.; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Piet Hindriks Geleen; 11 Nico Savelkoul Stein; 12 Frank van Bakel Deurne; 13 Laurent Didderen Margraten; 14 Johan Wellens Lummen B.; 15 J.Heubel Maastricht; 16 Marcel Cockx Leuven B.; 17 van Elderen Wellen B.; 18 Harrie Steevens Eindhoven; 19 Hans van Bavel St.Anthonis; 20 Jos Sijen Maastricht.

Ploegenklassement
1 Gevi B.; G.Laenen; A.Biermans; J.Verhaert; A.Wouters; René Bries; van Elderen ; 2 Super Weert; 3 Rutten België. 

Weert 1-2-3- juni Rog Tour Etappewedstrijd
1e et. Omloop van de IJzeren man 

1 Harrie Steevens Elsloo; 2 Peter Theunissen Ittervoort; 3 Jack Louwers Weert; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Bart Brentjens Haelen; 6 Frank van Bakel Deurne; 7 Roland Gielen Sevenum; 8 Jack Steijvers Stramproy; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Mat Stoffels Tegelen; 11 Thijs Korsten Ittervoort; 12 Peter van Zantvoort Weert; 13 Richard van Issum Broekhuizen; 14 André van Mierlo Soerendonk; 15 Stan Fijnaut Venzelderheide; 16 Henk Smits Baarlo; 17 Thijs van Asten Ysselsteyn; 18 Albert Pieters Eindhoven; 19 Mart van Kessel Deurne; 20 H. van Leeuwen. 

2e et. Omloop Weerter Land
1 Peter Theunissen Ittervoort; 2 Harrie Steevens Elsloo; 3 Jack Louwers Weert; 4 Mat Stoffels Tegelen; 5 Roland Gielen Sevenum; 6 Stan Fijnaut Venzelderheide; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Peter van Zantvoort Weert; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Bart Brentjens Haelen; 11 Frans Donders Stramproy; 12 Nico Savelkoul Stein; 13 Jack Steijvers Stramproy; 14 Jac Lenders Weert; 15 Henk Smits Baarlo; 16 Frank van Zantvoort Weert; 17 Thijs van Asten Ysselsteyn; 18 Albert Pieters Eindhoven; 19 André van Mierlo Soerendonk; 20 Jos Korsten Helden.  

3e et.Criterium Weert Stad 
1 Frank van Bakel Deurne; 2 Harrie Steevens Elsloo; 3 Bart Brentjens Haelen; 4 Peter Theunissen Ittervoort; 5 Jack Louwers Weert; 6 Roland Gielen Sevenum; 7 Jac Lenders Weert; 8 Nico Savelkoul Stein; 9 Mart van Kessel Deurne; 10 John Meuleners Susteren; 11 M.Janssen; 12 Henk Smits Baarlo; 13 André van Mierlo Soerendonk; 14 Frank van Zantvoort Weert; 15 jo van Seggelen Budel Schoot; 16 Albert Pieters Eindhoven; 17 Thijs van Asten Ysselsteyn; 18 Hans van Bavel St.Anthonis; 19 Piet Engbersen Venray; 20 Chris Cuypers Venray. 

4e et Tijdrit IJzeren man 
1 Bart Brentjens Haelen; 2 Jack Louwers Weert; 3 Nico Savelkoul Stein; 4 Roland Gielen Sevenum; 5 Jac Steyvers Stramproy; 6 Peter Theunissen Ittervoort; 7 Hen Hendrikx Weert; 8 Albert Pieters Eindhoven; 9 Armand Tulmans Lommel B.; 10 Henk Hartjes Asten; 11 Harrie Steevens Elsloo; 12 Jan Peeten Baarlo; 13 Jos Korsten Helden; 14 John Meuleners Susteren; 15 Jac Lenders Weert; 16 Stan Fijnaut Venzelderheide; 17 Hans van Bavel St.Anthonis; 18 Mat Stoffels Tegelen; 19 Frans Donders Stramproy; 20 Henk Smits Baarlo.  

Eindklassement 
1 Bart Brentjens Haelen; 2 Roland Gielen Sevenum; 3 Jack Louwers Weert; 4 Peter Theunissen Ittervoort; 5 Harrie Steevens Elsloo; 6 Nico Savelkoul Stein; 7 Jac Lenders Weert; 8 Jack Steijvers Stramproy; 9 Frank van Bakel Deurne; 10 Hans van Bavel St.Anthonis; 11 Stan Fijnaut Venzelderheide; 12 Albert Pieters Eindhoven; 13 John Meuleners Susteren; 14 Henk Smits Baarlo; 15 Mat Stoffels Tegelen; 16 Frans Donders Stramproy; 17 Henk Hartjes Asten; 18 Jos Korsten Helden; 19 Peter van Zantvoort Weert; 20 Hen Hendrikx Weert; 21 Mart van Kessel Deurne; 22 Jan Peeten Baarlo; 23 Frank van Zantvoort Weertl 24 Jo van Seggelen Budel Schoot; 25 Huub Greijmans Weert; 26 Henk van Tuel Weert; 27 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 28 Petran Lichteveld Blerick; 29 André van Mierlo Soerendonk; 30 Dave Strijbosch Nederweert.  

Ploegenklassement 
1 Super Weert; Jack Louwers;Jack Steijvers; Jac van Kessel; Jac Lenders; Hans van Bavel; Armand Tulmans; Henk Hartjes; Peter van de Laar; 2 Schoenmakers Eindhoven; 3 Geurts Echt; 4 Arkel Siebengewald; 5 de Wacht Weert; 6 van Tuel/Frenken Weert; 7 Verkoelen Aliso Stramproy; 8 TWC Oostrum.

Puntenklassement 
1 Frank van Bakel; 2 Mat Stoffels; 3 Jack Steijvers; 4 Jac Lenders; 5 Hans van Bavel; 6 Harrie Steevens; 7 Peter Theunissen; 8 Ton Weltens; 9 Bart Brentjens; 10 Roland Gielen 

                           Door zijn sterke tijdrit wint Bart Brentjens ook de Rog-Tour


Doenrade 10 juli NWB Kampioenschap 
1 Math Stoffels Tegelen; 2 Jac Lenders Weert; 3 Nico Savelkoul Stein; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Peter van de Laar Eindhoven; 6 Jan Peeten Baarlo; 7 Peter Theunissen Ittervoort; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Edy Jorissen Weert; 10 Bart Brentjens Haelen; 11 Roland Gielen Sevenum; 12 Harrie Steevens Eindhoven; 13 Huub Greijmans Weert; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Jack Louwers Weert; 16 Math Simons Reuver; 17 Richard van Issum Broekhuizen; 18 Thijs Korsten Ittervoort; 19 Petran Lichteveld Blerick; 20 Robert Wanten Blerick.

Kampioen Math Stoffels met Jac Lenders 2e en Nic Savelkoul 3e ( R. )

Herk de Stad B. 
1 Jac van Kessel Deurne.

Amateurs B

Maria Hoop  17 juli  NWB kampioenschap

1 F.Smedts Nijmegen; 2 Stefan van Hees Maarheeze; 3 Jos Korsten Panningen; 4 Eugène Roebroek St.Tönis Dld.; 5 Huub Savelkoul Stein.

Neeritter 17 juli 
1 Huub Greijmans Weert; 2 Harrie Steevens Eindhoven; 3 Jac Lenders Weert; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Hans van Bavel St.anthonis; 7 Alwin Opbroek Lottum; 8 Peter van Zantvoort Weert; 9 Math Stoffels Tegelen; 10 Bart Brentjens Haelen; 11 Mart van Kessel Deurne; 12 Henk Hartjes Asten; 13 T.van de Pas Melderslo; 14 Henk Smits Baarlo; 15 Jan Peeten Baarlo; 16 Henk Alaerds Blerick; 17 Robert Wanten Blerick; 18 Erik Strijdveen Haelen; 19 Roel Philipsen Tegelen; 20 Jac Peeters Weert.

Amateurs B

Deurne  17 juli

1 Piet Coumans Someren; 2 Chris Nelemans Deurne; 3 Jos Korsten Panningen; 4 Stefan van Hees Maarheeze; 5 Chris Cuypers Deurne; 6 Jack Creemers Neeritter; 7 Leo van Schalen Bakel; 8 Leo Coumans Someren; 9 Harrie vcan Heugten Asten; 10 Jan van Boxtel Mill.  

Ysselsteyn 31 juli 
1 Stan Fijnaut Venzelderheide; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Edy Jorissen Weert; 4 Jac Lenders Weert; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Piet Hindriks Geleen; 8 Stefan van Hees Maarheeze; 9 Jan Peeten Baarlo; 10 Armand Tulmans Lommel B.; 11 Alwin Opbroek Lottum; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Henk Smits Baarlo; 14 Frans Donders Stramproy; 15 André van Mierlo Soerendonk; 16 Thijs Korsten Ittervoort; 17 Peter van Zantvoort Weert; 18 Hen Hendrikx Weert; 19 E. van Bavel Venlo; 20 Dik Wesseling Den Bosch.  

Hoensbroek 6 augustus 
1 Harrie Steevens Elsloo; 2 Jack Louwers Weert; 3 Arno Schoenmakers Jr. Eindhoven; 4 Hen Hendrikx Weert; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Albert Pieters Eindhoven; 7 Frank van Bakel Deurne; 8 Nico Savelkoul Stein; 9 Jac Lenders Weert; 10 Henk Hartjes Asten; 11 Jan Peeten Baarlo; 12 Ton Weltens Heythuysen; 13 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 14 Hans Meuser Roermond; 15 John Meuleners Susteren; 16 André van Mierlo Soerendonk; 17 Hay Sprunken Venlo; 18 Frans Donders Stramproy; 19 Thijs Korsten Ittervoort; 20 Ilya Velter Baexem.  

Siebengewald 7 augustus 
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Harrie Steevens Eindhoven; 3 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Jan Peeten Baarlo; 6 Frank van Bakel Deurne; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Stan Fijnaut Venzelderheide; 9 Peter van Zantvoort Weert; 10 Theo Verhees Deurne.

Amateurs B

Heeze  7 augustus

1 Stefan van Hees Maarheeze; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Jack Creemers Neeritter; 4 Thijs van Asten Ysselsteyn; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Piet Coumans Someren; 7 Leo Coumans Someren; 8 M.Steeghs Reuver; 9 H.Menke Eindhoven; 10 Dirk Relou Milheeze; 11 Ed Brouwers Broekhuizenvorst; 12 M.Rijk Reuver; 13 L.Hendrikx Buggenum; 14 S. van de Wal Eindhoven; 15 J.Scheres Echt.  

Sint Niklaas B. 7 augustus Wereldkampioenschap ICF 
1 Patrick van Renterghem B.; 2 Freddy Luycks B.; 3 Joost van Putten Ned.
 
Stramproy 10 augustus 

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Harrie Steevens Eindhoven; 4 Peter van de Laar Eindhoven; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Dik Wesseling Den Bosch; 7 Jan Smits Nuenen; 8 Peter Theunissen Neeritter; 9 Stan Fijnaut Venzelderheide; 10 Peter van Zantvoort Weert; 11 Mike Verhappen Gemert; 12 Huub Greijmans Weert; 13 André van Mierlo Soerendonk; 14 Jack Steijvers Stramproy; 15 Mart van Kessel Deurne; 16 Frank van Bakel Deurne; 17 Theo Verhees Deurne; 18 Eugène van Bavel Venlo; 19 Jan Peeten Baarlo; 20 Ilya Velter Baexem.

Vierlingsbeek 21 augustus
Jac van Kessel Deurne; 2 Stan Fijnaut Venzelderheide; 3 Hans van Bavel St.Anthonis; 4 Jack Lenders Weert; 5 Huub Greijmans Weert; 6 Frans Donders Stramproy; 7 Frank van Bakel Deurne; 8 Piet Hindriks Geleen; 9 Henk Hartjes Asten; 10 Hen Hendrikx Weert; 11 Petran Lichteveld Blerick; 14 Michel Willemsen Oirlo; 16 Piet Engbersen Venray.

Amateurs B

Roggel  21 augustus

1 Leo Hendrikx Buggenum; 2 Leo Coumans Someren; 3 Albert Pieters Eindhoven; 4 Thijs van Asten Ysselsteyn; 5 Stefan van Hees Maarheeze; 6 Ed Brouwers Broekhuizenvorst; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Jack Creemers Neeritter; 9 T.Rompen Roermond; 10 T.Bouwmans Deurne;  11 Harrie van Heugten Asten; 12 G.Lucassen Velden; 13 Jos Korsten Panningen; 14 H.Menke Eindhoven; 15 Dirk Relou Milheeze.  

Sankt Johann Oostenrijk 25 augustus Weltcup 
30/35 jr.

1 Henryk Santysak Polen; 2 Johann Wellens Lummen B ; 3 Edy Jorissen Weert.


45/50 jr.
1 Ciancorlo Ferrari Italië; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Roger Seghers België.  

Ohe en Laak 27-28 augustus Omloop van het Maasdal Etappewedstrijd 
1e et.
1 Henk Hartjes Asten; 2 Nico Savelkoul Stein; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Harrie Steevens Elsloo; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Peter Theunissen Ittervoort; 7 Henk Smits Baarlo; 8 Jack Louwers Weert; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Jack Steijvers Stramproy; 11 Albert Pieters Eindhoven; 12 Piet Hindriks Geleen; 13 Huub Greijmans Weert; 14 Thijs van Asten Ysselsteyn; 15 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 16 Jos Korsten Helden; 17 Jan Peeten Baarlo; 18 Hans van Bavelk St.Anthonis; 19 Frans Donders Stramproy; 20 Ilya Velter Baexem.










Ritwinst voor Henk Hartjes



2e et. 
1 Hans van Bavel St. Anthonis; 2 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 3 Michel Willemsen Oirlo; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Piet Hindriks Geleen; 6 Peter Theunissen Ittervoort; 7 Jack Louwers Weert; 8 Ton Weltens Heythuysen; 9 Mat Stoffels Tegelen; 10 Peter van Zantvoort Weert; 11 Albert Pieters Eindhoven; 12 Frank van Bakel Deurne; 13 Jack Steijvers Stramproy; 14 Ilya Velter Baexem; 15 Theo Verhees Deurne; 16 Harrie Steevens Elsloo; 17 Jos korsten Helden; 18 Jan Peeten Baarlo; 19 Jo van Seggelen Budel Schoot; 20 Huub Greijmans Weert.

Eindklassement 
1 Hans van Bavel St. Anthonis; 2 Arno Schoenmakers Jr. Eindhoven; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Peter Theunissen Ittervoort; 6 Jack Louwers Weert; 7 Jack Steijvers Stramproy; 8 Frank van Bakel Deurne; 9 Ton Weltens Heythuysen; 10 Albert Pieters Eindhoven; 11 Theo Verhees Deurne; 12 Jan Peeten Baarlo; 13 Harrie Steevens Elsloo; 14 Jos Korsten Helden; 15 Ilya Velter Baexem; 16 Nico Savelkoul Stein; 17 Jo van Seggelen Budel Schoot; 18 Huub Greijmans Weert; 19 Jac Lenders Weert; 20 Henk Hartjes Asten.  

Ploegenklassement 
1 Super Weert; Jack Louwers;Jack Steijvers; Jac van Kessel; Jac Lenders; Hans van Bavel; Armand Tulmans; Henk Hartjes; Peter van de Laar 2 Schoenmakers Eindhoven; 3 van Espen B.; 4 Arkel Siebengewald; 5 van Tuel /Frenken Weert.  

Jongerenklassement 
1 Arno Schoenmakers Jr.;2 Peter Theunissen; 3 Ilya Velter; 4 Michel Willemsen; 5 M.Rijk; 6 Maurice Engbersen; 7 R.Wanten; 8 Hay Sprunken.

De Omloop van het Maasdal wordt volledig gedomineerd door  de SUPER ploeg, de eerste etappe is voor Henk Hartjes terwijl Hans van Bavel  ( foto )  de tweede rit en het eindklassement in de wacht sleept

Deurne 4 september Clubkampioenschap

1Wielerclub DTS Deurne met : Chris Nelemans,Frank van Bakel,Henk Hartjes,Jac van Kessel,Mart van Kessel. 2 Wielerclub Eindhoven; 3 Wielerclub Weert.
B.Klasse

1 Wielerclub DTS Deurne; 2 Wielerclub de Maastrappers Horn; 3 Wielerclub de Velo Meijel.
C.Klasse

1 Wielerclub Eindhoven; 2 Wielerclub peter Post Echt; 3 Wielerclub Olympia Baarlo. 

Berbroek B.-Someren 11 september Klassieker 
1 Arno Schoenmakers Jr. Eindhoven; 2 Jack Steijvers Stramproy; 3 Jacq van der Loop Ravenstein; 4 Ilya Velter Baexem; 5 Albert Pieters Eindhoven; 6 Hans van Bavel St.Anthonis; 7 Jan Peeten Baarlo; 8 Math Stoffels Tegelen; 9 Hans Alaerds Melderslo; 10 Ger Gabriels Bladel; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Jan Smits Nuenen; 13 Henk Smits Baarlo; 14 Peter van Zantvoort Weert; 15 Stan Fijnaut Venzelderheide; 16 Frans Boelens Maarheeze; 17 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 18 Thijs van Asten Ysselsteyn; 19 Ton Weltens Heythuysen; 20 Henk Hartjes Asten.

Ploegenklassement

1 Schoenmakers Eindhoven
; Arno Schoenmakers Sr.;Arno Schoenmakers Jr.; Albert Pieters; Mart van Kessel; Nico Savelkoul; Harrie Steevens; Jan Smits ; Chris 
Nelemans; 2 Super Weert; 3 Verkoelen /Aliso Stramproy; 4 Arkel JPJ./ Siebengewald; 5 TWC Oostrum.  


Heel 18 september 
Jac van Kessel Deurne; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Jan Peeten Baarlo; 4 Edy Jorissen Weert; 5 André van Mierlo Soerendonk; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Math Stoffels Tegelen; 9 Ilya Velter Baexem; 10 Hen Hendrikx Weert; 11 Nico Savelkoul Stein; 12 Maurice Engbersen Venray; 13 Piet Hindriks Geleen; 14 Stan Fijnnaut Venzelderheide. 15 Ton Weltens Heythuysen; 16 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven; 17 Henk Smits Baarlo; 18 Hen Renet Echt; 19 Jack Steijvers Stramproy; 20 Jack Louwers Weert.

Amateurs B

Belfeld  18 september

1 Stefan van Hees Maarheeze; 2 M.Rijk Reuver; 3 Jack Creemers Neeritter; 4 Harrie van Heugten Asten; 5 Thijs van Asten Ysselsteyn; 6 Albert Pieters Eindhoven; 7 Chris Cuypers Deurne; 8 M.Steeghs Reuver; 9 Jos Korsten Panningen; 10 J.Scheres Echt; 11 Henk Verbaarschot Deurne; 12 H.Stevens Ysselsteyn; 13 A.Bouwmans Deurne; 14 Rick van Dijk Baarlo; 15 A.Nijssen Reuver.

        Stefan van Hees is bij de B amateurs goed bezig hij wint 4 keer,in zijn wiel zit Jack Creemers


Someren 25 september Tweelandenkoers Klassieker 
1 Jack Louwers Weert; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Peter Theunissen Neeritter; 4 Peter van Zantvoort Weert; 5 Piet Coumans Someren; 6 P.Stoop Schagen; 7 Chris Cuypers Deurne; 8 Armand Tulmans Lommel B.; 9 Jos Korsten Panningen; 10 Hans van Bavel St.Anthonis; 14 Henk Smits Baarlo; 15 Robert Wanten Blerick; 20 Jan Peeten Baarlo. 

Ploegenklassement 
1 Super Weert; Jack Louwers;Jack Steijvers; Jac van Kessel; Jac Lenders; Hans van Bavel; Armand Tulmans; Henk Hartjes; Peter van de Laar 2 Wielerlcub de Zwaluw Someren; 3 Arkel JPJ Siebengewald

        Jack Louwers heeft wederom een uitstekend seizoen

Amateurs B

Horn  25 september

1 Stefan van Hees Maarheeze; 2 Jack Creemers Neeritter; 3 Chris Cuypers Deurne; 4 M.Steeghs Reuver; 5 Jos korsten Panningen; 6 Wichert Drenth Susteren; 7 M.Rijk Reuver; 8 Harrie van Heugten Asten; 9 T.Nijssen Reuver; 10 Thijs van Asten Ysselsteyn; 11 Leo Hendrikx Buggenum; 12 H.Stevens Ysselsteyn; 13 G.Lucassen Velden; 14 J.Scheres Echt; 15 A. van Helden Reuver; 16 T.Rompen Roermond. 


Hingen 2 oktober 
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Peter Theunissen Neeritter; 4 Jack Louwers Weert; 5 Piet Hindriks Geleen; 6 Fred Scheres Hingen; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Jean Piërre CeulemansB.; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Henk Smits Baarlo; 11 Nico Savelkoul Stein; 12 Henk Hartjes Asten; 13 Jan van Hoven B.; 14 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 15 Jo Frederiks B.; 16 Armand Tulmans Lommel B.; 17 Frank van Bakel Deurne; 18 Dik Wesseling Den Bosch; 19 Marcel Cockx Leuven B.; 20 Johan Wellens Lummen B.

                                                  Ook Jac van Kessel kan tevreden zijn

Amateurs B

Hingen  2 oktober 

1 Jack Creemers Neeritter; 2 

Vlijmen Nederlands Kampioenschap WFN Vrije renners

Afgelast. 

Ploegen 1988

Van Tuel Assurantiën Weert- Frenken Vastgoed Weert. 
Huub Greijmans,Jac Peeters,Thijs Korsten,Frank van Bakel,Henk van Tuel,Theo Verhees,Dik Wesseling.
Ploegleider: Tjeu van Tuel Weert.  

Verkoelen-Aliso Dakbedekking Stramproy 
Peter van Zantvoort,Lot Engelen,Jac Creemers,Ilya Velter,Ad Hoezen,Math Simons,Harrie van Heugten,Stan Fijnout,Mike Verhappen,Louis Leenen. 
Ploegleiders : Jan Versteegen Stramproy en Huub Niens Weert.  

Arkel-J.P.J . Telecommunicatie Siebengewald. 
Alwin Opbroek,Henk Smits,Math Stoffels,Eugène van Bavel,Twan Madou,Emile Rayer,Bart Brentjens,Hay Kellenaers,Richard van Issum,Gerard Keijsers,Wil Brouwers,Karel van Heukelom. 
Ploegleider: Huub Snellen Venlo.  

Beterfoon J.P.J. Siebengewald 
Edy Jorissen,Richard van Issum,Johan Akkerman,Petran Lichteveld,Roel Philipsen,Henrie Timmermans,Piet Hindriks 
Ploegleider: Ger Kellenaers Hegelsom .  

Super Levensmiddelen Weert 
Jack Louwers,Jac van Kessel,Armand Tulmans,Peter van de Laar,Jac Lenders,Henk Hartjes,Hans van Bavel,Jack Steijvers. 
Manager: Wiel Kuntzelaers Weert. 
Ploegleider: Jo van de Moosdijk Nederweert. 












De Wacht Café Weert 
André van Mierlo,Jo van Seggelen,Jan Peeten,Roland Gielen,Dave Strijbosch,Ed Strijdveen,E.van Oudenhoven. 
Ploegleider : Cor Everaers Weert.  

Schoenmakers Tankstation Eindhoven 
Harrie Steevens,Arno Schoenmakers Jr.Arno Schoenmakers Sr,Mart van Kessel,Albert Pieters,Nico Savelkoul, H.Menke,Jan Smits,Chris Nelemans. 
Ploegleider: Mevr.A.Schoenmakers Eindhoven.  

Geurts Rijwielen Echt 
Thijs Korsten,Frans Donders,Peter Theunissen,Ton Weltens,Hen Hendrikx,H.Boonen,H.Renet,Joep Geurts J..Meulenberg. 
Ploegleider: Jan Claessen Urmond.  

Van der Loop Autohandel 
J.van der Loop,T.Grandjan,G.van Tuyl,E.Engelbert,M.van Kleef,J.Merks,T.Broewers.  

Geraeds Grathem 
Leo Vaessen Swalmen,W.Beurskens.Grathem  

Lemmen Vloeren Belfeld 
Piet Lemmen,Rick Lemmen,J.Schell.