Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1987


Weert IJzeren man  29 maart Semi-Klassieker
1 Armand Tulmans Lommel B.; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Peter van de Laar Eindhoven; 4 Hein Sengers Weert; 5 Alwin Opbroek Lottum; 6 Jac Lenders Weert; 7 Peter van Zantvoort Weert; 8 Willy van Kessel Deurne; 9 Henrie Timmermans Den Bosch; 10 Herman Crins Beesel; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Hans van Bavel St.Anthonis; 13 Ed Wanten Blerick; 14 Jack Louwers Weert; 15 Hans van de Munckhof Horst.











Armand Tulmans


Amateurs B

Weert  IJzeren man  29 maart  Semi klassieker

1 Jan Smits Gerwen; 2 G.Willems Cuijk; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Albert Reuvers Heythuysen; 5 Albert Pieters Eindhoven; 6 Leo Weijers Baarlo; 7 John Meuleners Susteren; 8 Thijs van Asten Ysselsteyn; 9 G.Hageman Eindhoven; 10 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 11 Theo Madou Baarlo; 12 Louis Leenen Nederweert; 13 Wim Vleeshouwers Stramproy; 14 H. van Heyten Asten; 15 Jack Creemers Neeritter.
 
Meijel  5 april
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Theo van der Leeuw Valkenburg; 3 Jac Lenders Weert; 4 Henrie Timmermans Den Bosch; 5 Alwin Opbroek Lottum; 6 Eric van Oudenhoven Blerick; 7 Guido Roncken Posterholt; 8 Jac van Kessel Deurne; 9 Ger Hermans Reuver; 10 Ed Wanten Blerick; 11 Dick Wesseling Den Bosch; 12 Hans van Bavel St.Anthonis; 13 Hein Sengers Weert; 14 Herman Crins Beesel; 15 Jac Derix Posterholt; 16 Peter van der Linden Helmond; 17 Willy van Kessel Deurne; 18 Jo van Seggelen Budel Schoot; 19 Emile Rayer Blerick; 20 Jos Vallen Horst.

Amateurs B

Baarlo  Baan 5 april

1 Wim Vleeshouwers Stramproy; 2 Huub Savelkoul Stein; 3 Leo Gerards Tegelen; 4 Gerrit van der Steeg Wanroy; 5 Jan Smits Gerwen; 6 Jac Beurskens Haelen; 7 Sjra Vergooszen Susteren; 8 Albert Pieters Eindhoven; 9 Thijs van Asten Ysselsteyn; 10 Louk Ehlen Munstergeleen; 11 Math Simons Reuver; 12 G.Willems Cuijk; 13 Leo Weijers Baarlo; 14 Jo van Lierop Deurne; 15 G.Hageman Eindhoven.

 
Deurne  de Snoerts   12 april  Semi-Klassieker
1 Jac van Kessel Deurne; 2  Jack Louwers Weert; 3 Peter van de Laar Eindhoven; 4 Hein Sengers Weert; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 Theo van der Leeuw Valkenburg;  7 Peter van der Linden Helmond; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Henk Hartjes Waalre; 10 Alwin Opbroek Lottum; 11 René Houwen Malden; 12 Henk Smits Baarlo; 13 Jos Vallen Hegelsom; 14 Ed Wanten Blerick; 15 Math Simons Reuver; 16 Math Stoffels Tegelen; 17 Dick Wesseling Den Bosch; 18 Fred Scheres Posterholt; 19 Jac Reuvers Heythuysen; 20 Ad Hoezen Bladel.
Ploegenklassement
1 Super Weert; Jac van Kessel;Theo van der Leeuw;Peter van der Laar; Armand Tulmans; Jack Steijvers;Jack Louwers; Henk Hartjes; 2 Wijnands Weert; 3 H.B. Electro Weert.











Jac van Kessel


Bergen  19 april
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 René Houwen Malden; 3 Alwin Opbroek Lottum; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Hans van de Munckhof Horst; 6 Henk Smits Baarlo; 7 Jac van Kessel Deurne; 8 Hein Sengers Weert; 9 Peter van der Linden Helmond; 10 Peter van de Laar Eindhoven; 11 Jack Louwers Weert; 12 Willy van Kessel Deurne; 13 Henrie Timmermans Den Bosch; 14 Ludo Vrancken Nederweert; 15 Dick Wesseling Den Bosch.

Amateurs B

Haelen  19 april

1 Wim Vleeshouwers Stramproy; 2 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 3 L.Koks Cuijk; 4 Piet Coumans Someren; 5 Leo Coumans Someren; 6 P.Haenen Reuver; 7 Jan Smits Gerwen; 8 A.Hoezen Bladel; 9 John Meuleners Susteren; 10 Albert Pieters Eindhoven; 11 Henri Maatje Nuenen; 12 G.Hageman Eindhoven; 13 Harrie van Heugten Asten; 14 Jos korsten Panningen; 15 Thijs van Asten Ysselsteyn.

 
Haelen  20 april
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Alwin Opbroek Lottum; 4 Dick Wesseling Den Bosch; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Hein Sengers Weert; 7 Peter van der Linden Helmond; 8 Herman Crins Beesel; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot; 11 Jack Steijvers Stramproy; 12 Emile Rayer Blerick; 13 Henk Smits Baarlo; 14 Jos Vallen Hegelsom; 15 Willy van Kessel Deurne.

Amateurs B

Baarlo  Baan  25 april

1 Stefan van Hees Heeze; 2 Henri Maatje Nuenen; 3 Jan Smits Gerwen; 4 Wim Vleeshouwers Stramproy; 5 John Meuleners Susteren; 6 Albert Pieters Eindhoven; 7 Jo Scholten Nieuwstadt; 8 Nico Savelkoul Stein; 9 Leo Coumans Someren; 10 Jos korsten Panningen; 11 Henk Vossen Nederweert; 12 Thijs van Asten Yssselsteyn; 13 Harrie Steevens Elsloo; 14 Lot Engelen Sterksel; 15 Harrie van Heugten Asten.
 

Merum  26 april
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 Henrie Timmermans Den Bosch; 4 Alwin Opbroek Lottum; 5 Hein Sengers Weert ; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Jack Steijvers Stramproy; 9 Henk Smits Baarlo; 10 Jac Lenders Weert; 11 Emile Rayer Blerick; 12 Theo van der Leeuw Valkenburg; 13 Hans van Bavel St.Anthonis; 14 Dick Wesseling Den Bosch; 15 Willy van Kessel Deurne; 16 Hans van de Munckhof Horst; 17 Peter van Zantvoort Weert; 18 Jac Peeters Weert; 19 Huub Hölzken Weert; 20 Jos van Bommel Bakel.
 
Baexem  3 mei
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Jac Lenders Weert; 3 Peter van der Linden Helmond; 4 Jack Louwers Weert; 5 Fred Scheres Posterholt; 6 Peter van de Laar Eindhoven; 7 Alwin Opbroek Lottum; 8 Frank van Zantvoort Weert; 9 Dick Wesseling Den Bosch; 10 Jac van Kessel Deurne; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Hein Sengers Weert; 13 Emile Rayer Blerick; 14 Willy van Kessel Deurne; 15 Jo van Seggelen Budel Schoot; 16 Huub Greijmans Weert; 17 Peter van Zantvoort Weert; 18 Jack Steijvers Stramproy; 19 Erik Strijdveen Haelen; 20 Piet Willemsen Oirlo.

                  Hans van Bavel winnaar in Baexem en Horn en Vlodrop

Amateurs B  

Echt  3 mei

1 Math Simons Reuver; 2 Wim Vleeshouwers Stramproy; 3 Sjra Vergooszen Susteren; 4 Jan Smits Gerwen; 5 Jac Beurskens Haelen; 6 Jack Creemers Ittervoort; 7 Stefan van Hees Heeze; 8 Harrie Steevens Elsloo; 9 Lot Engelen Sterksel; 10 Albert Pieters Eindhoven; 11 John Meuleners Susteren; 12 J.Peeters Born; 13 Louk Ehlen Munstergeleen; 14 Henri Maatje Nuenen; 15 G.Willems Cuijk.
 

Eindhoven  8-9-10 mei  Hel van Brabant  Etappewedstrijd
1e et.Eindhoven-Weert
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Patrick Bollsels B.; 3 Marc Borggraaf B.; 4 Frank van Zantvoort Weert; 5 Jos  van Bommel; 6 Gerards; 7 Twan Madou; 8 Henk Hartjes Asten; 9 Rudy Beelaert B.; 10 Hans van Bavel St.Anthonis; 11
 
2e et.Weert-Mariahout
1 Jack Louwers Weert; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Peter van de Laar Eindhoven; 5 Rudy Beelaert B.; 6 Patrick Bollsels B.; 7 Henri Timmermans Den Bosch; 8 Nico Savelkoul Stein; 9 Jac Lenders Weert; 10 Math Rutjens St.Odiliënberg; 11 Armand Tulmans Lommel B.; 12 Jos van Bommel; 13 Theo van der Leeuw Valkenburg; 14 L.Gerards ; 15 René Houwen Malden; 16 Alwin Opbroek Lottum; 17 Peter van Zantvoort Weert; 18 Jo van Seggelen Budel Schoot; 19 Jos Vallen Horst; 20 Arno Schoenmakers Jr.Eindhoven.
 
3e et.
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Theo van der Leeuw Valkenburg; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Patrick Bollsels B.; 6 Rudy Beelaert B.; 7 Henri Timmermans Den Bosch; 8 Arno Schoenmakers Jr. Eindhoven; 9 Ad Hoezen Bladel; 10 Jac Lenders Weert; 11 Alwin Opbroek Lottum; 12 Nico Savelkoul Stein; 13 René Houwen Malden; 14 Jack Louwers Weert; 15 Mat Simons Reuver; 16 Jo van Seggelen Budel Schoot;  17 Dik Wesseling Den Bosch; 18 Harrie Steevens Elsloo; 19 Emile Rayer Venlo; 20 Hans van de Munckhof Horst.

 
Eindklassement
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Patrick Bollsels B.; 3 Peter van de Laar Eindhoven; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Rudy Beelaert B.; 7 Jack Louwers Weert; 8 Nico Savelkoul Stein; 9 Henri Timmermans Den Bosch; 10 Jac Lenders Weert; 11 René Houwen Malden; 12 Jos van Bommel; 13 L.Gerards; 14 Armand Tulmans Lommel B.; 15 Math Rutjens St.Odiliënberg; 16 Alwin Opbroek Lottum; 17 Arno Schoenmakers Jr. Eindhoven; 18 Marc Borggraaf B.; 19 Jo van Seggelen Budel Schoot; 20 Twan Madou.
 
Ploegenklassement
1 Super Weert; Jac van Kessel;Theo van der Leeuw;Peter van der Laar; Armand Tulmans; Jack Steijvers;Jack Louwers; Henk Hartjes 2 H.B. Electro Weert; 3 W.Club Eindhoven; 4 Schoenmakers Eindhoven; 5 de Wacht Weert.

      Theo van der Leeuw in gesprek met Theo Boeyen 

 
Vlodrop  17 mei
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Theo van der Leeuw Valkenburg; 3 Jac Lenders Weert; 4 Math Stoffels Tegelen; 5 Frank van Zantvoort Weert; 6 Alwin Opbroek Lottum; 7 Peter van de Laar Eindhoven; 8 Dick Wesseling Den Bosch; 9 Peter van der Linden Helmond; 10 Hans van de Munckhof Horst; 11 Jac van Kessel Deurne; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Henri Timmermans Den Bosch; 14 Henk Smits Baarlo; 15 Thieu Rutjens St.Odiliënberg.

Amateurs B

Beesel  17 mei

1 Stefan van Hees Heeze; 2 A.Hoezen Bladel; 3 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 4 Piet Haezen Reuver; 5 Math Simons Reuver; 6 John Meuleners Susteren;  7 Henri Maatje Nuenen; 8 Sjra Vergooszen Susteren;  9 Jan Smits Gerwen; 10 Wim Vleeshouwers Stramproy; 11 Harrie van Heugten Asten; 12 Albert Pieters Eindhoven; 13 Jack Creemers Neeritter; 14 Thijs van Asten Ysselsteyn; 15 Jos Korsten Panningen.
 

Heel  23 mei
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Alwin Opbroek Lottum; 4 Theo van der Leeuw Valkenburg; 5 Jack Louwers Weert; 6 Hans van Bavel St. Anthonis; 7 Math Stoffels Tegelen; 8 Peter Thoolen Echt; 9 Emile Rayer Blerick; 10 Bert van Zantvoort Weert; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Jack Steijvers Stramproy; 13 Huub Greijmans Weert; 14 Hans van de Munckhof Horst; 15 Frank van Zantvoort Weert.
 
Weert  Fatima  24 mei
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 Henrie Timmermans Den Bosch; 4 Jac Lenders Weert; 5 Jack Louwers Weert; 6 Peter van der Linden Helmond; 7 Emile Rayer Blerick; 8 L.Vrancken Nederweert; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Alwin Opbroek Lottum; 11 Willy van Kessel Deurne; 12 Bert van Zantvoort Weert; 13 Jac Derix Posterholt; 14 Erik Strijdveen Haelen; 15 Theo van der Leeuw Valkenburg.
 
Ramsel B.
1 Armand Tulmans Lommel B.
 
Leeuwen  28 mei
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Jac Derix Posterholt; 4 Johan Akkerman Weert; 5 Math Stoffels Tegelen; 6 Hans van Bavel St.Anthonis; 7 Jack Louwers Weert; 8 Jos Lamber Blerick; 9 Henrie Timmermans Den Bosch; 10 Alwin Opbroek Lottum; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Huub Greijmans Weert; 13 Dik Wesseling Den Bosch; 14 Piet Hindriks Geleen; 15 Bert de Wijs Vlodrop; 16 Hans van de Munckhof Horst; 17 Frank van Zantvoort Weert; 18 Math Rutjens St.Odiliënberg; 19 Erik Strijdveen Haelen; 20 Bert van Zantvoort Weert.
 
Someren   29-30-31 mei    Omloop der Peel  Etappewedstrijd

       Piet Rooijmans de grote man achter de Omloop der Peel

1e et. Ploegentijdrit Someren
1 Super Weert; Theo van der Leeuw-Jac van Kessel-Jack Louwers-Jack Steyvers-Henk Hartjes- Armand Tulmans-Peter van de Laar-2 Wijnands Weert; 3 Beterfoon Siebengewald; 4 Cycles Geurts Echt; 5 van Espen België; 6 Verkoelen Stramproy; 7 W.Club de Zwaluw Someren/Oostrum; 8 Hay Gielen Helden; 9 Schoenmakers Eindhoven; 10 Steuten/vanTuel Weert
 
2e et.
1 Jac Louwers Weert; 2 Henk Smits Baarlo; 3 Jac Lenders Weert; 4 Theo van der Leeuw Valkenburg; 5 Harrie Steevens Elsloo; 6 Frank van Zantvoort Weert; 7 Alwin Opbroek Lottum; 8 Mat Stoffels Tegelen; 9 Gaston Sannen België; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot.
 
3e et.Someren-Oploo-Someren
1 Jac van Kessel  Deurne; 2 Alwin Opbroek Lottum; 3 Jac Lenders Weert; 4 Harrie Steevens Elsloo; 5 Theo van der Leeuw Valkenburg; 6 G.Eggers B.; 7 Jack Louwers Weert; 8 Peter van de Laar Eindhoven; 9 Marcel Cockx B.; 10 Ad Hoezen Bladel.

        De leiderstrui staat van Kessel niet meer af na de tweede etappe  


4e et.Avondcriterium Someren
1 Jac van Kessel  Deurne; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Peter van de Laar Eindhoven; 4 Jac Lenders Weert; 5 Frank van Zantvoort Weert; 6 Alwin Opbroek Lottum; 7 Harrie Steevens Elsloo; 8 Henk Smits Baarlo; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot. 
 
5e et.Someren-Liessel-Someren
1 Jac van Kessel  Deurne; 2 Alwin Opbroek Lottum; 3 Peter van de Laar Eindhoven; 4 Harrie Steevens Elsloo; 5 G.Eggers B.; 6 Frank van Zantvoort Weert; 7 Jac Derix Posterholt; 8 Marcel Cockx B.; 9 Harrie van Heugten Ospel; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot.

Drie etappes en het eindklassement  zijn voor Jac van Kessel in de Omloop der Peel

 
Eindklassement
1 Jac van Kessel  Deurne; 2 Jack Louwers Weert; 3 Alwin Opbroek Lottum; 4 Peter van de Laar Eindhoven; 5 Theo van der Leeuw Valkenburg; 6 Jack Steijvers Stramproy; 7 Henk Hartjes Asten; 8 Armand Tulmans Lommel B.; 9 Frank van Zantvoort Weert; 10 Jac Derix Posterholt; 11 Jac Reuvers Heythuysen; 12 Bert van Zantvoort Weert; 13 Ger Hermans Reuver; 14 Jac Lenders Weert; 15 Math Stoffels Tegelen; 16 Johan Akkerman Weert; 17 R.Smeets Linne; 18 Frans Donders Stramproy; 19 Guido Roncken Posterholt; 20 G.Eggers België. 
 
Ploegenklassement
1 Super Weert;Jac van Kessel;Theo van der Leeuw;Peter van der Laar; Armand Tulmans; Jack Steijvers;Jack Louwers; Henk Hartjes;  2 Beterfoon/Kuntzelaers Sport Siebengewald; 3 Wijnands Weert; 4 Geurts Echt; 5 Van Espen B.


Schriek  B.
1 Jac van Kessel Deurne.
 
Herstal België
1 Henk Smits Baarlo; 2 Michel Legrand B.; 5 Eduard Wanten Hout Blerick; 11 Alwin Opbroek Lottum.
 
Nederweert  7 juni
1 Jack  Louwers Weert; 2 Henk Smits Baarlo; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Peter van der Linden Helmond; 5 Frank van Zantvoort Weert; 6 Peter van de Laar Eindhoven; 7 Jac Lenders Weert; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Fred Scheres Posterholt; 10 Math Rutjens St.Odiliënberg; 11 Ger Hermans Reuver; 12 Math Stoffels Tegelen; 13 Hans van Bavel St.Anthonis; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Jos van Bommel Bakel; 16 Jac Peeters Weert; 17 Dick Wesseling Den Bosch; 18 Bert van Zantvoort Weert; 19 Piet Hindriks Geleen; 20 Peter van Zantvoort Weert.

Amateurs B

Nederweert  7 juni

1 Wim Vleeshouwers Stramproy; 2 Jan Smits Gerwen; 3 Stefan van Hees Heeze; 4 Jack Creemers Neeritter; 5 Leo Coumans Someren; 6 Harrie Steevens Elsloo; 7 Harrie van Heugten Asten; 8 Thijs van Asten Ysselsteyn; 9 John Meuleners Susteren; 10 Albert Pieters Eindhoven; 11 Jo van Lierop Deurne; 12 Lot Engelen Sterksel; 13 Arno Schoenmakers Eindhoven; 14 Piet Haenen Reuver; 15 Sjra Vergooszen Susteren.
 

Montfort  8 juni
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Alwin Opbroek Lottum; 3 Jack Steijvers Stramproy; 4 Peter van de Laar Eindhoven; 5 Jack Louwers Weert; 6 Dick Wesseling Den Bosch; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Frank van Zantvoort Weert; 9 Henk Hartjens Asten; 10 Ed Wanten Blerick; 11 Jac van Kessel Deurne; 12 Bert van Zantvoort Weert; 13 Henk Smits Baarlo; 14 Hans van de Munckhof Horst; 15 Piet Hindriks Geleen; 20 Ger Hermans Reuver.

Amateurs B

Grathem  8 juni

1 Ad Hoezen Bladel; 2 Huub Savelkoul Stein; 3 C.Hendriks Buggenum; 4 Harrie van Heugten Asten; 5 Wim Vleeshouwers Stramproy; 6 Jan Smits Gerwen; 7 Sjra Vergooszen Susteren; 8 Jac Beurskens Haelen; 9 Albert Pieters Eindhoven; 10 Thijs van Asten Ysselsteyn. 
 
Echt  12-13-14- juni  Pijl van Limburg  Etappewedstrijd
1e et. Tijdrit Echt
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Jack Louwers Weert; 3 René Houwen Malden; 4 Beat Wabel Zwitserland; 5 Fred Scheres Posterholt; 6 René Stussi Zwitserland; 7 Nico Savelkoul Stein; 8 Jac van Kessel Deurne; 9 Alwin Opbroek Lottum; 10 Henk Smits Baarlo.
 
2e et.Echt-Ell-Echt
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 A.d ‘ Arcie Zwitserland; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Peter van de Laar Eindhoven; 5 Frank van Zantvoort Weert; 6 René Stussi Zwitserland; 7 A.Buser Zwitserland; 8 Hans van de Munckhof Horst; 9 Jac Lenders Weert; 10 Ron Smeets Linne.
 
3e et.Echt-Vlodrop-Echt
1 Jac Lenders Weert; 2 Frank van Zantvoort Weert; 3 Dik Wesseling Den Bosch; 4 Jack Louwers Weert; 5 René Stussi Zwitserland; 6 Alwin Opbroek Lottum; 7 Johan Akkerman Weert; 8 Jos Vallen Horst; 9 Ron Smeets Linne; 10 Hans van de Munckhof Horst.
 
4e  et.Echt-Cauberg-Echt
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 René Stussi Zwitserland; 3 Edy Jorissen Weert; 4 Jac Lenders Weert; 5 Jack Louwers Weert; 6 Henri Timmermans Den Boch; 7 Alwin Opbroek Lottum; 8 M.Koller Zwitserland; 9 M.Moser Zwitserland; 10 A .d’Arcie Zwitserland.

Peter van de Laar is net als verleden jaar de snelste in de slotetappe

     Hans van Bavel in strijd op en met de Cauberg

 
Eindklassement
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 René Stussi Zwitserlnd; 3 Jack Louwers Weert; 4 Nico Savelkoul Stein; 5 Alwin Opbroek Lottum; 6 Jac Lenders Weert; 7 A.d’Arcie Zwitserland; 8 Beat Wabel Zwitserland; 9 Peter van de Laar Eindhoven; 10 Johan Akkerman Weert; 11 Fred Scheres Posterholt; 12 Jack Steijvers Stramproy; 13 M.Moser Zwitserland; 14 Ron Smeets Linne; 15 Henk Smits Baarlo; 16 Jac van Kessel Deurne; 17 Ger Hermans Reuver; 18 R.Hofer Zwitserland; 19 M.Koler Zwitserland; 20 Edy Jorissen Weert.
 
Ploegenklassement
1 Super  Weert; Jac van Kessel;Theo van der Leeuw;Peter van der Laar; Armand Tulmans; Jack Steijvers;Jack Louwers; Henk Hartjes;  2 Zwitserland; 3 Beterfoon, J.P.Janssen/Kuntzelaers Sport  Siebengewald; 4 H.B. Electro Weert; 5 Cyvles Geurts Echt.
 
Jongerenklassement
1 Alwin Opbroek Lottum; 2 Jac Lenders Weert; 3 Beat Wabel Zwitserland; 4 Jack Steijvers Stramproy; 5 Ron Smeets Linne.
 
Bergklassement
1 René Stussi Zwitserland; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 Theo van der Leeuw Va;lkenburg; 4 Beat Wabel Zwitserland; 5 Jac Lenders Weert.

        4 maal eindwinnaar van de Pijl van Limburg, Jan Beckers is blij met de successen van zijn oud plaatsgenoot Theo van der Leeuw

Theo van der Leeuw (links) klopt de sterke Zwitsers voor de bonusseconden op de Snijdersberg in de Pijl van Limburg

 
Duffel B. 
1 Jac van Kessel Deurne.
 
Doenrade  21 juni  NWB Kampioenschap
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Theo van der Leeuw Valkenburg; 4 Henrie Timmermans Den Bosch; 5 Jack Louwers Weert; 6 Johan Akkerman Weert; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Jac Lenders Weert; 9 Jac van Kessel Deurne; 10 Hans van Bavel St.Anthonis; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Ron Smeets Linne; 13 Jack Steijvers Stramproy; 14 Ger Hermans Reuver; 15 Bert van Zantvoort Weert.












NWB kampioen 1987 Peter van de Laar

 
Beegden  21 juni   Amateurs B  NWB Kampioenschap
1 Harrie Steevens Eindhoven; 2 Nico Savelkoul Stein; 3 Jan Smits Gerwen; 4 Albert Pieters Eindhoven; 5 Henrie Maatje Nuenen; 6 Eugène van Bavel Blerick; 7 Thijs van Asten Ysselsteyn; 8 Jac Creemers Neeritter; 10 Huub Savelkoul Stein.

Romilly-Sur-Seine  Frankrijk  23 juni

Tijdrit

1 René Houwen Malden; 4 Mat Simons Reuver;6 Wim Vleeshouwers  Stramproy.


Baarlo  26 juni
1 Armand Tulmans Lommel B.; 2 René Houwen Malden; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Math Stoffels Tegelen; 5 Jac Lenders Weert; 6 Peter van der Linden Helmond; 7 Henrie Timmermans Den Bosch; 8 Henk Smits Baarlo; 9 Jack Louwers Weert; 10 Jac Reuvers Heythuysen.
 
Eindhoven  28 juni
1 Jac van Kessel  Deurne; 2 Alwin Opbroek Lottum; 3 Herman Crins Beesel; 4 Math Stoffels Tegelen; 5 Theo van der Leeuw Valkenburg; 6 Henrie Timmermans Den Bosch; 7 Johan Akkerman Weert; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Armand Tulmans Lommel B.; 10 Henk Hartjes Asten; 11 Jac Peeters Weert; 12 T,Hendrikx Ospel; 13 Frank van Zantvoort Weert; 14 Dick Wesseling Den Bosch; 15 Peter van der Linden Helmond; 16 Hans van Bavel St.Anthonis; 17 Jo van Seggelen Budel Schoot; 18 Peter van  de Laar Eindhoven; 19 Piet Hindriks Geleen; 20 Peter van Zantvoort Weert.

Amateurs B

Eindhoven  28 juni

1 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 2 Nico Savelkoul Stein; 3 Henri Maatje Nuenen; 4 Harrie Steevens Elsloo; 5 Jan Smits Gerwen; 6 Stefan van Hees Heeze; 7 Albert Pieters Eindhoven; 8 Jo van Lierop Deurne; 9 Piet Coumans Someren; 10 Sjra Vergooszen Susteren.
 

Assenede  B.  5 juli   Wereldkampioenschap  I.C.F. Vrije renners
1 Wim van Merwe  Zuid Afrika.
 
Weert   3-4-5  juli  Rog Tour  Etappewedstrijd
1e et.Weert-Stramproy-Weert
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 Harrie Steevens Elsloo; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Henri Timmermans Den Bosch; 6 Theo van der Leeuw Valkenburg; 7 Herman Crins Beesel; 8 Frank van Zantvoort Weert; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Math Rutjens St.Odiliënberg.
 
2e et.Rondom Weert
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Alwin Opbroek Lottum; 3 Hans van Bavel St.Anthonis; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Harrie Steevens Elsloo; 6 Dik Wesseling Den Bosch; 7 Henri Timmermans Den Bosch; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Jan Smits Nuenen.

         Theo van der Leeuw doet Jorissen-van de Laar en Akkerman naar adem snakken.

 
3e et.Ploegentijdrit
1 Super Weert;  Jac van Kessel;Theo van der Leeuw;Peter van der Laar; Armand Tulmans; Jack Steijvers;Jack Louwers; Henk Hartjes ; 2 Schoenmakers Eindhoven; 3 H.B. Electro Weert; 4 Wijnands Weert; 5 Beterfoon Siebengewald;
 
4e et.Criterium Industrieterein
1 Henrie Timmermans Den Bosch; 2 Theo van der Leeuw Valkenburg; 3 Dik Wesseling Den Bosch; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Herrie Steevens Elsloo; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Frank van Zantvoort Weert; 10 Ad Hoezen Bladel.
 
5e et. Tijdrit
1 Fred Scheres Posterholt; 2 René Houwen Malden; 3 Twan Madou; 4 Theo van der Leeuw Valkenburg; 5 Nico Savelkoul Stein; 6 Chris Nelemans Deurne; 7 Ger Hermans Reuver; 8 Alwin Opbroek Lottum; 9 Jack Steijvers Stramproy; 10 Henk Hartjes Asten.
 
Eindklassement
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Fred Scheres Posterholt; 3 René Houwen Malden; 4 Nico Savelkoul Stein; 5 Henk Hartjes Asten; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Jack Steijvers Stramproy; 8 Chris Nelemans Deurne; 9 Alwin Opbroek Lottum; 10 Ger Hermans Reuver; 11 Harrie Steevens Elsloo; 12 Henk Smits Baarlo; 13 Armand Tulmans Lommel B.; 14 Herman Crins Beesel; 15 Hans van Bavel St.Anthonis; 16 Johan Akkerman Weert; 17 Frank van Zantvoort Weert; 18 Henri Timmermans Den Bosch; 19 Huub Greijmans Weert; 20 Math Stoffels Tegelen.
 
Ploegenklassement
1 Super Weert; Jac van Kessel;Theo van der Leeuw;Peter van der Laar; Armand Tulmans; Jack Steijvers;Jack Louwers; Henk Hartjes; 2 Wijnands Weert; 3 Beterfoon,J.P.Janssen/Kuntzelaers Sport  Siebengewald

           Ook in de Rog Tour heeft van der Leeuw de leiding, links Jo van de Moosdijk

 
Lommel B.
1 Henk Hartjes Asten.
 
Diergaarde  12 juli
1 Jack Steijvers Stramproy; 2 Math Rutjens St.Odiliënberg; 3 Theo van der Leeuw Valkenburg; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Herman Crins Beesel; 6 Piet Hindriks Geleen; 7 Fred Scheres Posterholt; 8 Peter van de Laar Eindhoven; 9 Gerard Cuyten Weert; 10 Henk Smits Baarlo; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Ger Hermans Reuver; 13 Cor Maas Thorn; 14 Huub Savelkoul Stein; 15 Ed Wanten Blerick; 16 Piet Engbersen Venray; 17 René Houwen Malden; 18 Frank van Zantvoort Weert; 19 Bas  van Aarle Ottersum; 20 Ludo Vrancken Nederweert.
 
Heythuysen  18 juli
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Math Stoffels Tegelen; 3 René Houwen Malden; 4 Jack Louwers Weert; 5 Henk Smits Baarlo; 6 Frank van Zantvoort Weert; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Alwin Opbroek Lottum; 10 Peter van Zantvoort Weert; 11 Jac Lenders Weert; 12 Theo van der Leeuw Valkenburg; 13 Dick Wesseling Den Bosch; 14 Jac Peeters Weert; 15 Ger Hermans Reuver.

Amateurs B

Reuver 12 juli  Prov.kampioenschappen

1 Nico Savelkoul Stein; 2 Piet Coumans Someren; 3 Math Simons Reuver; 4 L.Hendrikx Buggenum; 5 Jan Smits Nuenen; 6 Stefan van Hees Heeze; 7 Albert Pieters Eindhoven; 8 Jack Creemers Neeritter; 9 L.Koks Cuijk; 10 Lot Engelen Sterksel; 11 Ad Hoezen Bladel; 12 Thijs van Asten Ysselsteyn; 13 Arno Schoenmakers Eindhoven; 14 Harrie van Heugten Asten; 15 Lou Gerards Tegelen

Kampioen Limburg

1 Nico Savelkoul Stein; 2 Math Simons Reuver; 3 L.Hendriks Buggenum. 

Noord Brabant

1 Piet Coumans Someren; 2 Jan Smits Gerwen; 3 Stefan van Hees Heeze.
 

Neeritter  19 juli
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Dick Wesseling Den Bosch; 3 Jac Lenders Weert; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Herman Crins Beesel; 6 Henk Smits Baarlo; 7 Rob Janssen Blerick; 8 Wil Brouwers Horst; 9 Frank van Zantvoort Weert; 10 Fred Scheres Posterholt; 11 Hans van de Munckhof Horst; 13 Ger Hermans Reuver; 14 Armand Tulmans Lommel B.; 15 Theo van der Leeuw Valkenburg.

Ysselsteyn  24  juli
1 Henk Hartjes  Asten; 2 Fred Scheres Posterholt; 3 Jac Lenders Weert; 4 Peter van de Laar Eindhoven; 5 Frank van Zantvoort Weert; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Herman Crins Beesel; 8 Piet Hindriks Geleen; 9 Huub Greijmans Weert; 10 Peter van Zantvoort Weert.
 


Maasbracht  1 augustus
1 Henk Smits Baarlo; 2 Theo van der Leeuw Valkenburg; 3 Herman Crins Beesel; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Jac Reuvers Heythuysen; 6 Jack Steijvers Stramproy; 7 Fred Scheres Posterholt; 8 Ger Hermans Reuver; 9 Jac van Kessel Deurne; 10 Peter van de Laar Eindhoven.

Amateurs B

Maasbracht  1 augustus

1 Henri Maatje Nuenen; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Math Simons Reuver; 5 Sjra Vergooszen Susteren; 6 Piet Coumans Someren; 7 Harrie van Heugten Asten; 8 Ad Hoezen Bladel; 9 J.Peeters Born; 10 Nico Savelkoul Stein; 11 Math Stoffels Tegelen; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Frank van Zantvoort Weert; 14 Peter van Zantvoort Weert; 15 Piet Hindriks Geleen.
 

Siebengewald  2 augustus
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Jack Louwers Weert; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot 7 Armand Tulmans Lommel B.; Ger Hermans Reuver; 9 Johan Akkerman Weert; 10 Math Stoffels Tegelen; 11 Fred Scheres Posterholt; 12 Jac Reuvers Heythuysen; 13 René Houwen Malden; 14 Piet Hindriks Geleen; 15 Dick Wesseling Den Bosch.


Lommel B.

1 Armand Tulmans Lommel B.

Lierop  9 augustus
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Jack Louwers Weert; 3 Theo van der Leeuw Valkenburg; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Henk Hartjes Asten; 6 Ron Smeets Linne; 7 Jack Steijvers Stramproy; 8 Fred Scheres Posterholt; 9 Huub Greijmans  Weert; 10 Dick Wesseling de Bosch; 11 Peter van Zantvoort Weert; 12 Hans Hendriks Heythuysen; 13 Jo van Seggelen Budel Schoot; 14 Bert van Zantvoort Weert; 15 Jac Lenders Weert; 16 Piet Hindriks Geleen; 17 Hans van de Munckhof  Horst; 18 Ton Weltens Heythuysen; 19 Dick Strijbosch Nederweert.

Amateurs B

Kessel Eik  9 augustus

1 Jan Smits Gerwen; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Ad Hoezen Bladel; 4 Harrie Steevens Elsloo; 5 J.Peeters Born; 6 Albert Pieters Eindhoven; 7 Lot Engelen Sterksel; 8 John Meulenaers Susteren; 9 Sjra Vergooszen Susteren; 10 Nico Savelkoul Stein.

Bingelrade  9 augustus  Nederlands kampioenschap  Niet-Licentiehouders

1 P. van Hemert Haaften; 2 T.Lammers Stokkum; 3 Ad van der Palen Reusel. 

Someren-Someren  16 augustus  Tweelandenkoers   Klassieker
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Theo van der Leeuw Valkenburg; 4 Henk Smits Baarlo; 5 H.Scheepers B.; 6 Eric van Bael Lommel B.; 7 Stefan van Hees Maarheeze; 8 Herman Crins Beesel; 9 Jan Smits Gerwen; 10 Hans van Bavel St. Anthonis; 11 Ad van der Palen Reusel; 12 Huub Greijmans Weert; 13 Nico Savelkoul Stein; 14 Peter van de Laar Eindhoven; 15 Jack Louwers Weert; 16 J.P. van Spauwen B.; 17 Richard van Issum Broekhuizen; 18 Hans van de Munckhof Horst; 19 Louis Boeckx B.; 20 Jan Oreel Vlissingen.
Ploegenklassement
1 Super Weert; Jac van Kessel;Theo van der Leeuw;Peter van der Laar; Armand Tulmans; Jack Steijvers;Jack Louwers; Henk Hartjes ;2 België A. 3 Beterfoon J.P.Janssen/Kuntzelaers Sport Siebengewald.

Amateurs B

Someren  19 augustus

1 Jan Smits Gerwen; 2 Piet Coumans Someren; 3 Albert Pieters Eindhoven; 4 Sjra Vergooszen Susteren; 5 Hendri Maatje Nuenen; 6 Nico Savelkoul Stein; 7 Jo Scholten Nieuwstadt; 8 Gerrit van der Steeg Wanroy; 9 John Meuleners Susteren; 10 Stefan van Hees Heeze.
 

Sankt Johann  Oostenrijk  22 augustus   Weltcup
44/50 jr.
1 Nico Savelkoul Stein; 2 Franco Parini Italië; 3 Lanfranco Pedroli Italië.










Nico Savelkoul met de enorme cup in Sankt Johann


18/30 jr.  24 augustus
1 Fiorenzo Alborghetti Italië; 2 Claudio Bosio Italië; 3 Henrik Santysiak Italië; 4 Eugéne Courant België; 5 Alain Renard België; 11 Ger Hermans Reuver Ned.; 15 Lot Engelen Sterksel Ned.; 17 Gerard van der Putten Ned.; 20 Math Stoffels Tegelen Ned. 

Belfeld  23 augustus
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Richard van Issum Broekhuizen; 3 Hans van de Munckhof Horst; 4 Jack Steijvers Stramproy; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 Henk Hartjes Asten; 7 Herman Crins Beesel; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Piet Hindriks Geleen; 10 Theo van der Leeuw Valkenburg; 11 Peter van Zantvoort Weert; 12 Frank Fonteyne Lottum; 13 Erik Strijdveen Haelen; 14 Frans Donders Stramproy; 15 Jack Louwers Weert; 16 Hans van Bavel St.Anthonis; 17 Dick Wesseling Den Bosch; 18 E. van Bavel Venlo; 19 Ed Wanten Blerick; 20 Frank van Zantvoort Weert.

Amateurs B

Ysselsteyn  23 augustus

1 Jo Scholten Nieuwstadt; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Piet Coumans Someren; 4 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 5 Wim Vleeshouwers Stramproy; 6 J.Peeters Born; 7 Harrie van Heugten Asten; 8 G.Hageman Eindhoven; 9 H.Menke Deurne; 10 Jo van Lierop Deurne; 11 Henk Arts Wanroy; 12 Leo Coumans Someren; 13 Jack Creemers Neeritter; 14 Jo Meulemans Susteren; 15 G.Willems Cuijk.
 

Duffel B.
1 Jack Louwers Weert.
 
Ohe en Laak  29-30 augustus  Omloop van het Maasdal  Etappewedstrijd
1e et.
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Jack Louwers Weert; 3 Math Stoffels Tegelen; 4 Richard van Issum Broekhuizen; 5 Henk Smits Baarlo; 6 Emile Rayer Venlo; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Armand Tulmans Lommel B.; 9 Hans Alaerds; 10 Piet Engbersen Venray.
 
2e et.
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Hans  van Bavel St.Anthonis; 4 Peter van Zantvoort Weert; 5 Peter van de Laar Eindhoven; 6 Emile Rayer Venlo; 7 Math Stoffels Tegelen; 8 Jan Smits Nuenen; 9 Hans van de Munckhof Horst; 10 Henk Smits Baarlo.
 
Eindklassement
1 Jack Louwers Weert; 2 Theo van der Leeuw Valkenburg; 3 Math Stoffels Tegelen; 4 Richard van Issum Broekhuizen; 5 Hans van de Munckhof Horst; 6 Emile Rayer Venlo; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Henk Smits Baarlo; 9 André van Mierlo Soerendonk; 10 Ron Smeets Linne; 11 Theo Verhees Deurne; 12 Fred Scheres Posterholt; 13 Eduard Wanten Reuver; 14 Hans Alaerds; 15 Piet Engbersen Venray; 16 Mat Simons Reuver; 17 Nico Savelkoul Stein; 18 Armand Tulmans Lommel B.; 19 Hans Hendrikx Heythuysen; 20 Jac van Kessel Deurne.
 
Ploegenklassement
1 Super Weert; Jac van Kessel;Theo van der Leeuw;Peter van der Laar; Armand Tulmans; Jack Steijvers;Jack Louwers; Henk Hartjes ;2 Beterfoon J.P.Janssen Siebengewald/Kuntzelaers Sport Tegelen; 3 Wielerclub Oostrum; 4 Cycles Geurts Echt; 5 de Wacht Weert.












Jac Louwers opnieuw winnaar in het Maasdal

 
Lutlommel B.  5 september
1 Jac van  Kessel Deurne.
 
Berbroek B.-Someren  6 september  Klassieker
1 Ger Hermans Reuver; 2 Henk Smits Baarlo; 3 Jack Louwers Weert; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Peter van de Laar Eindhoven; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Piet Coumans Someren;  8  Frank van Zantvoort Weert; 9 Hans van Bavel St.Anthonis; 10 J.van Boggelen  Haaften; 11 Lot Engelen Sterksel; 12 Ton Weltens Heythuysen; 13 Ed Wanten Blerick; 14 Ton van Asten Someren; 15 Peter van Zantvoort Weert; 16 Ton Madou; 17 Jac Peeters Weert; 18 Johan Akkerman Weert; 19 Piet Engbersen Venray; 20 André van Mierlo Soerendonk.

Ploegenklassement
1 Super Weert; 
Jac van Kessel;Theo van der Leeuw;Peter van der Laar; Armand Tulmans; Jack Steijvers;Jack Louwers; Henk Hartjes ;   2 Beterfoon J.P.Janssen/Kuntzelaers Sport Siebengewald;3 Wijnands Weert.

 Ger Hermans weet de Superploeg toch een overwinning af te snoepen hij wint de klassieker Berbroek-Someren

Amateurs B

Stramproy  12 september

1 Piet Haenen Reuver;2 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 3 Harrie van Heugten Asten; 4 Harrie Steevens Elsloo; 5 Lot Engelen Sterksel; 6 Jan Smits Gerwen; 7 Ad Hoezen Bladel; 8 Sjra Vergooszen susteren; 9 Jo van Lierop Deurne; 10 Albert Pieters Eindhoven.

Deurne  13 september  Clubkampioenschappen
1 Wielerclub DTS Deurne met : Henk Hartjes,Theo Verhees,Peter van de Laar,Jac van Kessel,Frank van Bakel; 2 Wielerclub Weert; 3 Wielerclub de Zwaluw Someren.
B.Klasse
1 Wielerclub De Velo Meijel; 2 Wielerclub Eind hoven; 3 Wielerclub de Maastrappers Horn.
C.Klasse
1 Wielerclub DTS Deurne; 2 Wielerclub Olympia Baarlo; 3 Wielerclub de Maastrappers Horn.
 
Vierlingsbeek  20 september
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Henk Smits Baarlo; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Dik Wesseling Den Bosch; 9 Herman Crins Beesel; 10 Theo van der Leeuw Valkenburg; 11 Frank van Bakel Deurne; 12 Hans van de Munckhof Horst; 13 Peter van Zantvoort Weert; 14 Jac Lenders Weert; 15 André van Mierlo Soerendonk; 16 Frank van Zantvoort Weert; 17 Fred Scheres Posterholt;  18 Richard van Issum Broekhuizen; 19 Ed Wanten Blerick; 20 Math Stoffels Tegelen.
 
Horn  27 september
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Jack Louwers Weert; 3 Peter van de Laar Eindhoven; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Jac Lenders Weert; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Dick Wesseling Den Bosch; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Theo van der Leeuw Valkenburg; 10 André van Mierlo Soerendonk; 11 Hans van de Munckhof Horst; 12 Peter van Zantvoort Weert; 13 Herman Crins Beesel; 14 Richard van Issum Broekhuizen; 15 Henk Smits Baarlo; 16 Hans Alaerds Melderslo; 17 Fred Scheres Posterholt; 18 Ed Wanten Blerick; 19 Ton Weltens Heythuysen; 20 Frank Fonteyne Lottum.
 

Amateurs B

Oostrum  27 september
1 Ad Hoezen Bladel; 2 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 3 Huub Savelkoul Stein; 4 Henri Maatje Nuenen; 5 G.Hageman Eindhoven; 6 C.de Bak Maastricht; 7 Nico Savelkoul Stein; 8 G.Willems Cuijk; 9 Jos Korsten Panningen; 10 Ad Roest Venlo; 11 Harrie van Heugten Asten; 12 Piet Coumans Someren; 13 Thijs van Asten Ysselsteyn; 14 H.Menke Eindhoven; 15 Math Simons Reuver.

 
Hingen   4 oktober   Afscheidswedstrijd Theo van der Leeuw
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Richard van Issum Broekhuizen; 3 Hans van Bavel St.Anthonis; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Jack Louwers Weert; 6 Ton Weltens Heythuysen; 7 Bart Brentjens Haelen; 8 Jac van Kessel Deurne; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Fred Scheres Posterholt; 11 Peter van de Laar Eindhoven; 12 Hans van de Munckhof Horst; 13 Nol Kloosterman Valkenburg; 14 Ed Wanten Blerick; 15 Herman Crins Beesel; 16 Jac Lenders Weert; 17 Armand Tulmans Lommel B.; 18 Laurent Didderen Margraten; 19 Peter van Zantvoort Weert; 20 G.Vonckx Heist op den Berg B.

 Afscheid van een prachtige wielercarrière, Jan Beckers kent van der Leeuw vanaf zijn eerste wedstrijd  in 1965 en neemt nu na 22 jaar afscheid in Hingen-Echt

 
Ramsel B.    10 oktober
1 Jac van Kessel Deurne

Asten 11 oktober   Koppeltijdrit

1 Nico Paes Munstergeleen/Danny Nelissen Sittard; 2 Sjra Vergooszen Susteren/Fred Scheres Posterholt; 3 Ton Reijnders Valkenswaard/Anthony Theus Bergeijk; 4 H.Dijk Vianen/B.Lambo Breukelen; 5 R.Christ / Heinz Esch Krefeld Dld.; 6 Wim van Putten/ G. van Putten Haaften; 7 G.Kramer/H.Wasuer Krefeld Dld.; 8 Jan van Boxtel Mill/Hans van Bavel St.Anthonis; 9 J.van Kuijk Valkenswaard/Dave Das Bergeijk; 10 Armand Tulmans Lommel B/ Henk Hartjes Asten. 12 Theo van der Leeuw Valkenburg/ Leo Pepels Elsloo; 15 Peter Schumans Sittard/ John Delsing Susteren.

 
PLOEGEN  1987
 
Steuten  Lederboetiek/ van Tuel Assurantiën  Weert
Jos Vaessen,Henk van Tuel,Huub Greijmans,Tjeu Ramaekers,Jac Peeters, Hein Sengers,Paul Cremers,Fred Scheres,Piet Hindriks,Chris Nelemans,Peter van der Linden.
Ploegleider Tjeu van Tuel Weert.
 
Super  Weert  Levensmiddelen  
Jac van Kessel,Armand Tulmans,Henk Hartjes,Theo van der Leeuw,Jack Steijvers,Jack Louwers,Peter van de Laar.
Ploegleider : Jo van de Moosdijk Nederweert.
Manager Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Wijnands-Sponsorsun/Hatéma  Weert
Jac Reuvers,René Houwen,Frank van Zantvoort,Bert van Zantvoort,Sjraar Wijnands,Herman Crins, Ger Hermans,Jac Derix.
Ploegleiders : Lei Everaers Weert en Frits Ramakers Echt.
 
Vaat 69 Venlo
Piërrot Cuypers, Bart Hanssen,Henk Smits, Bennie Bernkens,Jan Reinders,John van Lee,Jos Lamber, 
Senioren
Henk Hermans,Peter Schoester,Fiel Lamber, 
Ploegleider: Wiel Schoester  Venlo.
 
De Wacht Café Weert
Jo van Seggelen,André van Mierlo,Peter van Zantvoort,Jac Lenders,Dick Strijbosch,E.Oudenhoven
Ploegleider Cor Everaers Weert.
 
Geurts Rijwielen Echt
Guido Roncken,Hans Boonen,Ron Smeets,Frans Donders, Henri Hendrikx,Ton Weltens,Joep Geurts,H.Renet,Nol van Pol
Ploegleider Jan Claessen  Urmond.
 
H.B. Electro Weert  Audio/Video
Jos Vallen,Gerard Cuyten,Emile Rayer,Henrie Timmermans,Bert de Wijs,Hans van Bavel,Dick Wesseling, Math Rutjens,Edy Jorissen
Ploegleider  Twan Hendrix Weert
Ploegbaas Huub Branckaert Weert.
 
Beterfoon/P Janssen/Kuntzelaers  Siebengewald-Tegelen.
Johan Akkerman,John Meerts,Ed Wanten,Piet Willemsen,Math Stoffels,Edy Jorissen,Henk Smits,Alwin Opbroek,Twan Madou,Gerard van de Ven,Karel van Heukelom,Hay Kellenaers,J.van Heukelom.
Ploegleider : Ger Kellenaers 
 
Arkel Telecommunicatie  Siebengewald
Wil Brouwers,Gerard Keijsers.
 
Verkoelen/Delbouw Dakbedekking  Stramproy
Harrie van Heugten,Ad Hoezen,Jac Creemers,Jo Meuleners,Louis Leenen, H.Roumen, Wim Vleeshouwers,Jo Scholten,Math Simons.
Ploegleiders : Jan Versteegen Stramproy en Huub Niens  Weert.
 
Thijs  Tweewielers  Vierlingsbeek
M.Hendrikx,Thijs van Asten,G.Willems,L.Koks,R.Clermonts.
 
Klein Paries    Café-Bar  Heythuysen
Henrie Maatje,J.Beurskens,L.Hendrikx,Albert Reuvers,Stefan van Hees.