Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1986

Baal België  16 maart

1 Jac van Kessel Deurne; 2 Benny Van  Der Auwera B,.; 3 Leonard Engelen B.; 4 Jack Louwers Weert. 

Herent België  23 maart

1 Edy Jorissen Weert; 2 Benny Vanderauwera B.; 3 Paul Moris Stramproy; 4 Peter van der Linden Helmond; 5 Alex Ackermans B.

Arendonk België  23 maart

1 Henk Thijssen Bladel; 2 Ton Gruyters Lieshout; 3 Achiel Andries B.; 4 Petrus Dekkers B.; 5 Karel Renders B.; 6 Xavier Vloemans B.; 7 Jean Van Den Driesssche B.; 8 A.Zijlmans Ned.; 9 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 10 Louis Van Rompaay B.

Itegem België  29 maart

1 Edy Jorissen Weert; 2 Jos Van Anker B.; 5 Hein Sengers Weert.

Haelen  30 maart
1 Theo Verhees Deurne; 2 Theo van der Leeuw Valkenburg; 3 Theo van Tienen Tegelen; 4 Fred Scheres Posterholt; 5 P.van de Brekel Echt; 6 Gerard Cuyten Weert; 7 Peter van Zantvoort Weert; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Ton Weltens Heythuysen; 10 Jac Lenders Weert; 11 Hein Sengers Weert; 12 Jan Reinders Neer; 13 Edy Jorissen Weert; 14 Johan Akkerman Weert; 15 Hans van Bavel St. Anthonis; 16 Paul Moris Nederweert; 17 Hans van de Munckhof Horst; 18 Jo van Seggelen Budel Schoot; 19 Henrie Timmermans Den Bosch; 20 Ger Hermans Reuver.

De eerste wedstrijd, in Haelen,  is een prooi voor Theo Verhees

 
Weert  IJzeren man   6 april  Semi-Klassieker
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 3 Math Stoffels Tegelen; 4 NN.; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Dick Wesseling Den Bosch 7 Henrie Timmermans Den Bosch; 8 Edy Jorissen Weert; 9  Gerard Cuyten Weert; 10 Frank van Zantvoort Weert; 11 Ton Weltens Heythuysen; 12 Hein Sengers Weert; 13 Fred Scheres Posterholt; 14 Johan Akkerman Weert; 15 Hans van Bavel St. Anthonis; 16 Theo van der Leeuw Valkenburg; 17 Theo van Tienen Tegelen; 18 Jac Lenders Weert; 19 Ger Hermans Reuver; 20 Bert van Zantvoort Weert.
 
Itegem B. 7 april
1 Armand Tulmans Lommel B.
 
Meijel  13 april
1 Hein Sengers Weert; 2 Gerard Cuyten Weert; 3 Jac Reuvers Heythuysen; 4 René Houwen Malden; 5 Fred Scheres Posterholt; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Dick Wesseling Den Bosch; 8 Edy Jorissen Weert; 9 Frank van Zantvoort Weert; 10 Jac van Kessel Deurne; 11 Peter van der Linden Helmond; 12 Theo van der Leeuw Valkenburg; 13 Math Stoffels Tegelen; 14 Theo Verhees Deurne; 15 Jan Peeten Baarlo; 16 Hans van Bavel St. Anthonis; 17 Alwin Opbroek Lottum; 18 Ben Peeters Herten; 19 Johan Akkerman Weert; 20 Jac Derix Posterholt.










Meijel is voor Hein Sengers


Booischot België  19 april

1 Edy Jorissen Weert; 2 André Volckaerts B.; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Jules Goossens B.; 5 Henk Thijssen Bladel.

Veenendaal  19 april  PTT kampioenschappen

1 Jo van Pol Montfort; 2 Paul van den Heuvel Montfort.
 
Merum  20 april
1 Gerard Cuyten Weert; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Theo Verhees Deurne; 4 René Houwen Malden; 5 Fred Scheres Posterholt; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Henrie Timmermans Den Bosch; 8 Dick Wesseling Den Bosch; 9 Theo van der Leeuw Valkenburg; 10 Hein Sengers Weert; 11 Peter van der Linden Helmond; 12 Jac Lenders Weert; 13 Frank van Zantvoort Weert; 14 Alwin Opbroek Lottum; 15 Jac Derix Posterholt; 16 Hans van Bavel St.Anthonis; 17 Ger Hermans Reuver; 18 Jan Reinders Neer; 19 Ton Weltens Heythuysen; 20 Peter van Zantvoort Weert.

Bergen  27 april
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Henrie Timmermans Den Bosch; 3 René Houwen Malden; 4 Henk Hartjes Waalre; 5 Peter van de Laar Eindhoven; 6 Hans van Bavel St. Anthonis; 7 Edy JorissenWeert; 8 Hein Sengers Weert; 9 Jack Louwers Weert; 10 Math Stoffels Tegelen; 11 Ger Hermans Reuver; 12 Bert van Zantvoort Weert; 13 Peter van Zantvoort Weert; 14 Fred Scheres Posterholt; 15 Gerrie Janssen Blerick; 16 Dick Wesseling Den Bosch; 17 Jac Lenders Weert; 18 J.Korsten Ittervoort; 19 Henk van Zantvoort Weert; 20 Ton Weltens Heythuysen

 
Deurne  de Snoerts  4 mei  Semi-Klassieker
1 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 2 Frank van Zantvoort Weert; 3 Jack Louwers Weert; 4 Henrie Timmermans Den Bosch; 5 Theo van der Leeuw Valkenburg; 6 Jac Lenders Weert; 7 Wim Vleeshouwers Stramproy; 8 Ad van Laarhoven Den Bosch; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Johan Akkerman Weert; 11 Gerard Cuyten Weert; 12 H. Boonen Neer; 13 Peter van der Linden Helmond; 14 Math Rutjens St.Odiliëberg; 15 Mart van Kessel Deurne; 16 René Houwen Malden; 17 Peter van de Laar Eindhoven; 18 John Meuleners Roermond; 19 Jo van Seggelen Budel Schoot; 20 Henk Hartjes Waalre.
Ploegenklassement
1 H.B. Electro Weert; Hans van Bavel; Henri Timmermans; Math.Rutjens; Gerard Cuyten; Hans Hendriks; Dick Wesseling; Bert de Wijs;2 Wijnands Weert; 3 Super/Cirkel Weert; 4 Arkel Siebengewald; 5 Schoenmakers Eindhoven.







 



Pierrot Cuypers snelste in Deurne


Leeuwen  8 mei
1 Frank van Zantvoort Weert; 2 Theo van der Leeuw Valkenburg; 3 John Meerts Blerick; 4 Mart van Kessel Deurne; 5 Henk Hartjes Waalre; 6 Gerard Cuyten Weert; 7 Fred Scheres Posterholt; 8 Ger Hermans Reuver; 9 Henrie Timmermans Den Bosch; 10 Jac Derix Posterholt; 11 Peter van de Laar Eindhoven; 12 Jan Reinders Neer; 13 Peter van der Linden Helmond; 14 Jack Louwers Weert; 15 Math Rutjens St.Odiliënberg.

         
Someren    8-9-10 mei   Omloop der Peel  Etappewedstrijd
1e et. Ploegentijdrit Someren
1 Super-Cirkel Weert;
  Jack Louwers;Jack Steijvers; Henk Hartjes;Armand Tulmans; Jac van Kessel; Mart van Kessel; Peter van de Laar;  2 Arkel Siebengewald; 3 Wijnands Weert; 4 Coca Cola Dongen; 5 Vaat 69 Venlo; 6 van Espen België; 7 de Wacht Weert; 8 W.Club de Zwaluw Someren; 9 Cycles Geurts Echt; 10 Klein Paries Heythuysen

 
2e et.Someren-Heide- Someren
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Frank van Zantvoort Weert; 4 Frank van Bakel Deurne; 5 Hein Sengers Weert; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Peter van de Laar Eindhoven; 8 Benny Vandeauwera België; 9 Jac Derix Posterholt; 10 Laurent Mol Dongen; 11 Johan Akkerman Weert; 12 Bert de Wijs Vlodrop; 13 Gaston Sannen B.; 14 Math Rutjens St.Odiliënberg; 15 Jac Lenders Weert.
 
3e et. Someren-Oploo-Someren
1 Edy Jorissen Weert; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Laurent Mol Dongen; 4 Benny Vandeauwera België; 5 Pierrot Cuypers Rijkhoven B.; 6 Jack Louwers Weert; 7 Hein Sengers Weert; 8 Theo van der Leeuw Valkenburg; 9 Peter van de Laar Eindhoven; 10 René Houwen Malden11 Mart van Kessel Deurne; 12 Fred Scheres Posterholt; 13 Peter van der Linden Helmond; 14 Jac van Kessel Deurne; 15 René van Bree B.
 
4e et.Avondcriterium Someren
1 Frank van Bakel Deurne; 2 Benny Vandeauwera België; 3 Mart van Kessel Deurne; 4 Laurens Mol Dongen; 5 Hein Sengers Weert; 6 Peter van de Laar Eindhoven; 7 Theo van der Leeuw Valkenburg; 8 Frank van Zantvoort Weert; 9 Pierrot Cuypers Rijkhoven B.; 10 Jac Derix Posterholt; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 René van Bree B.; 13 Gaston Sannen B.; 14 Jan Reinders Neer; 15 Jac Lenders Weert.
 
5e et.Someren-Liessel-Someren
1 Gaston Sannen B.; 2 Ben Peeters Herten; 3 Theo van der Leeuw Valkenburg; 4 Peter van de Laar Eindhoven; 5 Benny Vandeauwera B.; 6 Anton van Dijk Rijen; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Hein Sengers Weert; 9 Laurens Mol Dongen; 10 Jac Derix Posterholt; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Pierrot Cuypers Rijkhoven B.; 13 Wim Schmetz Dongen; 14 René Houwen Malden; 15 Johan Akkerman Weert.
 
Eindklassement
1 Frank van Bakel Deurne; 2 Benny Vandeauwera B.; 3 Laurens Mol Dongen; 4 Mart van Kessel Deurne; 5 Theo van der Leeuw Valkenburg; 6 Peter van de Laar Eindhoven; 7 Jack Louwers Weert; 8 Hein Sengers Weert; 9 Pierrot Cuypers Rijkhoven B.; 10 René Houwen Malden; 11 Fred Scheres Posterholt; 12 Jac Derix Posterholt; 13 Wim Schmetz Dongen; 14 J. van Dongen Breda; 15 Johan Akkerman Weert.
 
Ploegenklassement
1 Arkel Siebengewald; Theo van der Leeuw; Frank van Bakel; Hein Sengers; John Meerts; Fred Scheres; Edy Jorissen; Peter van der Linden; Theo van Tienen; 2 Super/Cirkel Weert; 3  Cycles Geurts Echt; 4 Coca Cola Dongen; 5 Wijnands Weert.

    Frank van Bakel met sponsor Hay Kellenaers na zijn zege in de  Omloop der Peel

 
Sittard  17 mei
1 Frank van Bakel Deurne; 2 René Houwen Malden; 3 Peter van de Laar Eindhoven; 4 Hein Sengers Weert; 5 Henrie Timmermans Den Bosch; 6 Fred Scheres Posterholt; 7 Peter van der Linden Helmond; 8 Math Stoffels Tegelen; 9 Frank van Zantvoort Weert; 10 Jac Derix Posterholt.

Hillegom  17 mei  N.K ambtenaren

1 Ger Hermans Reuver; 3 Jac Beurskens Haelen.














 
Liessel  18 mei  8 van Liessel  Semi-Klassieker
1 Frank van Zantvoort Weert; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 Henrie Timmermans Den Bosch; 4 Hein Sengers Weert; 5 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 6 Frank van Bakel Deurne; 7 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 8 Jac van Kessel Deurne; 9 Theo van der Leeuw Valkenburg; 10 Fred Scheres Posterholt; 11 René Houwen Malden; 12 Jack Louwers Weert; 13 Armand Tulmans Lommel B.; 14 Theo Verhees Deurne; 15 Jo van Seggelen Budel Schoot; 16 Nico Savelkoul Stein; 17 Hans van Bavel St.Anthonis; 18 Math Stoffels Tegelen; 19 Henk Smits Baarlo; 20 Hans Hendriks Heythuysen.
 
Ploegenklassement
1 Arkel Siebengewald; Theo van der Leeuw;Fred Scheres; Edy Jorissen; Peter van der Linden; René van der Linden; Theo van Tienen; Hein Sengers; Frank van Bakel;2 Super/Cirkel Weert; 3 H.B.Electro Weert.

        Frank van Zantvoort de snelste in Lierssel

 
Melick  19 mei
1 Peter van der Linden Helmond; 2 Theo van der Leeuw Vaklkenburg; 3 Henrie Timmermans Den Bosch; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Hein Sengers  Weert; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Math Stoffels Tegelen; 8 Frank van Bakel Deurne; 9 Jac Derix Posterholt; 10 Fred Scheres Posterholt; 11 Ben Peeters Herten; 12 Theo Verhees Deurne; 13 Jan Peeten Baarlo; 14 Frank van Zantvoort Weert; 15 Peter van Zantvoort Weert; 16 Henk Smits Baarlo; 17 Marcel Seevens Haelen; 18 Jac Reuvers Heythuysen; 19 Paul Moris Nederweert; 20 Hans van de Munckhof Horst.
 
 
Eindhoven  23-24-25 mei  Hel van Brabant  Etappewedstrijd
1e et.Eindhoven-Weert
1 Armand Tulmans Lommel B.; 2 René Houwen Malden; 3 Nico Savelkoul Stein; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Frank van Zantvoort Weert; 6 Peter van de Laar Eindhoven; 7 Gerard Cuyten Weert; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Peter van der Linden Helmond; 10 Hein Sengers Weert.











  Armand Tulmans wint de eerste rit van de                                       Hel van  Brabant



2e et.Weert-Mariahout
1 René Houwen Malden; 2 Theo van der Leeuw Valkenburg; 3 Peter van de Laar Eindhoven; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Ben Peeters Herten; 6 Hein Sengers Weert; 7 Frank van Bakel Deurne; 8 Mart van kessel Deurne; 9 Fred Scheres Posterholt; 10 Jac van Kessel Deurne.
 
3e et.Mariahout-Eindhoven
1 Henrie Timmermans Den Bosch; 2 Theo van der Leeuw Valkenburg; 3 Frank van Zantvoort Weert; 4 Henk Hartjes Waalre; 5 René Houwen Malden; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Peter van de Laar Eindhoven; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Hein Sengers Weeert; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot.
 
Eindklassement
1 René Houwen Malden; 2 Theo van der Leeuw Valkenburg; 3 Peter van de Laar Eindhoven; 4 Hein Sengers Weert; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Ben Peeters Herten; 9 Armand Tulmans Lommel B.; 10 Henk Hartjes Waalre.
 
Ploegenklassement
1 Super/Cirkel Weert; Jack Louwers;Jack Steijvers; Henk Hartjes;Armand Tulmans; Jac van Kessel; Mart van Kessel; Peter van de Laar; 2 Arkel Siebengewald; 3 Wijnands Weert.





       René Houwen





Weert  30-31 mei  1 juni  Rog Tour  Etappewedstrijd
1e et.Criterium Altweerterheide
1 Hans van Bavel; 2 Jack Louwers Weert; 3 Jac Derix Posterholt; 4 Jac Lenders Weert; 5 Henri Timmermans Den Bosch; 6 Dick Wesseling Den Bosch; 7 Pierrot Cuypers Rijkhoven B.; 8 Hein Sengers Weert; 9 Peter van de Laar Eindhoven; 10 Henk Smits Baarlo; 11 H.Boonen; 12 Theo Vlierden; 13 Bert van Zantvoort Weert; 14 Frank van Zantvoort Weert; 15 Ben Peeters Herten.
 
2e et.IJzeren man- Heerenvenneweg
1 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 2 Armand Tulmans Lommel B.;  3 Frank van Zantvoort Weert; 4 Henri Timmermans Den Bosch; 5 Theo van der Leeuw Valkenburg; 6 Jack Louwers Weert; 7 Henri Maatje Nuenen; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Ben Bernkens Rijkhoven B.; 10 John Meuleners Susteren; 11 Piet Engbersen Venray; 12 Twan Madou; 13 Jos Vallen Hegelsom; 14 Hans Hendrikx Heythuysen; 15 Fred Scheres Posterholt.
 
3e et.Ploegentijdrit IJzeren man
1 Super Cirkel Weert;  Jack Louwers;Jack Steijvers; Henk Hartjes;Armand Tulmans; Jac van Kessel; Mart van Kessel; Peter van de Laar; 2 Arkel Siebengewald; 3 H.B.electro Weert; 4 Wijnands Weert; 5 Vaat 69 Venlo; 6 de Wacht Weert; 7 Verkoelen Stramproy; 8 van Dooren Nuenen; 9 Gielen Helden; 10 Paersstal Reuver.
 
4e et.Criterium Weert Stad
1 Hein Sengers Weert; 2 Frank van Zantvoort Weert; 3 Henri Timmermans Den Bosch; 4 Pierrot Cuypers Rijkhoven B.; 5 Theo van der Leeuw Valkenburg; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Peter van de Laar Eindhoven; 8 Bert de Wijs Vlodrop; 9 Hans van Bavel St.Anthonis; 10 Theo van Tienen Tegelen.

        De vierde etappe van de Rog Tour is voor Hein Sengers ( groene trui )

 
5e et.  Tijdrit IJzeren man
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 René Houwen Malden; 3 Henk Hartjes Waalre; 4 Jack Louwers Weert; 5 Pierrot Cuypers Rijkhoven B.; 6 Ben Peeters Herten; 7 Armand Tulmans Lommel B.; 8 Fred Scheres Posterholt; 9 Ben Bernkens Rijkhoven B.; 10 Mat Simons Reuver.
 
Eindklassement
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Pierrot Cuypers Rijkhoven B.; 3 Armand Tulmans Lommel B.; 4 Jack Louwers Weert; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Ben Bernkens Rijkhoven B.; 7 Frank van Zantvoort Weert; 8 Twan Madou Baarlo; 9 Jos Vallen Blerick; 10 Henri Timmermans Den Bosch. 
 
Ploegenklassement
1 H.B. Electro Weert; Hans van Bavel; Jos Vallen; Gerard Cuyten; Henri Timmermans; Dick Wesseling; Math Rutjens; Hans Hendriks; Bert de Wijs; 2 Super/Cirkel Weert; 3 Vaat 69 Venlo; 4 Arkel Siebengewald; 5 Wijnands Weert.
 
Puntenklassement
1 Hein Sengers Weert; 2 Mat Stoffels  Tegelen; 3 Hans van Bavel St.Anthonis; 4 Peter van de Laar Eindhoven; 5 Theo van der Leeuw Valkenburg; 6 Peter van der Linden Helmond.

Theo van der Leeuw met zijn sponsor Hay Kellenaers in het wiel


Booischot België  7 juni

1 Jac van Kessel Deurne; 2 René Dillen B.; 3 Wim Schroyens B.; 4 Bruno Jarenko B.; 5 Frans Scheurmans B.
 
Montfort  8 juni
1 Rob Janssen Blerick; 2 Hein Sengers Weert; 3 Jack Louwers Weert; 4 Ben Peeters Herten; 5 Piet Willemsen Oirlo; 6 Jac Reuvers Heythuysen; 7 René Houwen Malden; 8 Frank van Bakel Deurne; 9 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 10 Jac van Kessel Deurne; 11 Theo van der Leeuw Valkenburg; 12 Henk Smits Baarlo; 13 Math Stoffels Tegelen; 14 Hans van Bavel St. Anthonis; 15 Jac Lenders Weert; 16 Bert van Zantvoort Weert; 17 Hans van de Munckhof Horst; 18 Jac Derix Posterholt; 19 Frank van Zantvoort Weert; 20 Jo van Seggelen Budel. 
 
Echt  13-14-15 juni  Pijl van Limburg  etappewedstrijd
1e et. Tijdrit Echt
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 René Houwen Malden; 3 Ben Peeters Herten; 4 Ben Bernkens Rijkhoven B.; 5 Paul Enfert Frankrijk.; 6 Nico Savelkoul Stein; 7 Fred Scheres Posterholt; 8 Frans Donders Stramproy; 9 Henk Hartjes Waalre; 10 Jack Louwers Weert; 11 Jack Steijvers Stramproy; 12 Pierrot Cuypers Rijkhoven B.; 13 Ger Hermans Reuver; 14 Henk Smits Baarlo; 15 Henri Maatje Nuenen.
 
2e et.Slek-Echt-Wessem-Ell-Slek Echt
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Pierrot Cuypers Rijkhoven B.; 3 Henri Timmermans Den Bosch; 4 Jac Lenders Weert; 5 Jack Louwers Weert; 6 Frank van Zanvoort Weert; 7 Ben Peeters Herten; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Wim van Mierlo Weert; 10 Gène Janssen Stein; 11 A.Renard Frankrijk; 12 Bert de Wijs Vlodrop; 13 Henri Maatje Nuenen; 14 Nico Savelkoul Stein; 15 Paul Enfert Frankrijk
 
3e et.Echt-Vlodrop-Stramproy-Echt
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 Henri Timmermans Den Bosch; 4 Pierrot Cuypers Rijkhoven B.; 5 Frank van Zantvoort Weert; 6 Paul Enfert Frankrijk; 7 Ben Peeters Herten; 8 Ben Bernkens Rijkhoven B.; 9 Gerard Cuyten Weert; 10 Theo van der Leeuw Valkenburg; 11 Jan Peeten Baarlo; 12 Nico Savelkoul Stein; 13 Jo van Seggelen Budel Schoot; 14 René Houwen Malden; 15 John Meuleners Susteren.
 
4e et.Echt-Cauberg-Echt
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Pierrot Cuypers Rijkhoven B.; 3 Ben Peeters Herten; 4 Guido Roncken Posterholt; 5 Ben Bernkens Rijkhoven B.; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Theo van der Leeuw Valkenburg; 8 Fred Scheres Posterholt; 9 René Houwen Malden; 10 Nico Savelkoul Stein; 11 Hans van Bavel St.Anthonis; 12 Armand Tulmans Lommel B.; 13 Jack Steijvers Stramproy; 14 Jan Peeten Baarlo; 15 Jo van Seggelen Budel Schoot.

        Peter van de Laar met grote voorsprong in de laatste rit van de Pijl  


Eindklassement
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 René Houwen Malden; 4 Pierrot Cuypers Rijkhoven B.; 5 Ben Bernkens Rijkhoven B.; 6 Ben Peeters Herten; 7 Nico Savelkoul Stein; 8 Guido Roncken Posterholt; 9 Fred Scheres Posterholt; 10 Jack Steijvers Stramproy; 11 Jan Peeten Baarlo; 12 Mat Simons Reuver; 13 Johan Akkerman Weert; 14 Jac van Kessel Deurne; 15 John Meuleners Susteren; 16 Jo van Seggelen Budel Schoot.
 
Ploegenklassement
1 Super-Cirkel Weert;  Jack Louwers;Jack Steijvers; Henk Hartjes;Armand Tulmans; Jac van Kessel; Mart van Kessel; Peter van de Laar; 2 Vaat 69 Venlo; 3 Wijnands Weer; 4 Cycles Geurts Echt; 5 TWC de Zwaluw Someren.
 
Bergklassement
1 Theo van der Leeuw ; 2 René Houwen; 3 Ben Bernkens.

Theo van der Leeuw krijgt de gelukwensen van Peter van de Laar  voor zijn eindzege in de Pijl van Limburg

Wanroy  22 juni
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Dick Wesseling Den Bosch; 3 Jac Derix Posterholt; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Richard Rongen Venray; 6 Hay Kellenaers Siebengewald; 7 Henrie Timmermans Den Bosch; 8 Rob Janssen Blerick; 9 Hein Sengers Weert; 10 Jan Reinders Neer; 11 Math Rutjens St.Odiliënberg; 12 Bert de Wijs Vlodrop; 13 Hans van de Munckhof Horst; 14 Peter van der Linden Helmond; 15 Jan Peeten Baarlo.


Deurne  29 juni
1 Henrie Timmermans Den Bosch; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Bert de Wijs Vlodrop; 5 Hein Sengers Weert; 6 Jan Reinders Neer; 7 Jac Derix Posterholt; 8 Peter van der Linden Helmond; 9 Hay Kellenaers Siebengewald; 10 Math Rutjens  St.Odiliënberg; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Fred Scheres Posterholt; 13 Jack Louwers Weert; 14 Jac Lenders Weert; 15 Piet Willemsen Oirlo; 16 Henk Smits Baarlo; 17 Hans van de Munckhof Horst; 18 Ton Weltens Heythuysen; 19 Ger Hermans Reuver; 20 Rob Janssen Blerick.
 
Vlodrop  6 juli   NWB Kampioenschap
1 Jac Lenders Weert; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Math Rutjens St.Odiliënberg; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Rob Janssen Blerick; 6 Thijs Korsten Ittervoort; 7 John Meerts Blerick; 8 Henk Smits Baarlo; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Fred Scheres Posterholt; 11 Alwin Opbroek Lottum; 12 Dirk Strijbosch Nederweert; 13 Guido Roncken Posterholt; 14 T.Henrikx Ospel; 15 Jo van Seggelen Budel Schoot; 16 Peter van Zantvoort Weert; 17 Math Stoffels Tegelen; 18 Theo van der Leeuw Valkenburg; 19 Gerard Cuyten weert; 20 Hans Boonen Neer.

 Een flinke valpartij in de finish bocht maakt de weg vrij voor Jac Lenders,hij wordt NWB kampioen in Vlolrop

 
Vierlingsbeek  12 junl
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Theo van der Leeuw Valkenburg; 3 Peter van de Laar Eindhoven; 4 Henrie Timmermans Den Bosch; 5 Dick Wesseling Den Bosch; 6 Peter van der Linden Helmond; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 John Meerts Blerick; 10 Ben Peeters Herten; 11 Ger Hermans Reuver; 12 Alwin Opbroek Lottum; 13 J.Vollebregt Velden; 14 Piet Willemsen Oirlo; 15 Hans van de Munckhof Horst.
 
Eindhoven  Woensel  13 juli
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 3 Jack Louwers Weert; 4 Henk Smits Baarlo; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Hein Sengers Weert; 7 Henrie Timmermans Den Bosch; 8 Ton Weltens Heythuysen; 9 John Meerts Blerick; 10 Ben Bernkens Rijkhoven B.; 11 Peter van Zantvoort Weert; 12 Jac Derix Posterholt; 13 Edy Jorissen Weert; 14 Armand Tulmans Lommel B.; 15 Theo van der Leeuw Valkenburg; 16 Dick Wesseling Den Bosch; 17 Frank van Bakel Deurne; 18 Hans van de Munckhof Horst; 19 Jo van Seggelen Budel Schoot; 20 Hans van Bavel St.Anthonis.
 
Doenrade  20 juli
1 Gerard Cuyten Weert; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 Henrie Timmermans Den Bosch; 7 Jac Derix Posterholt; 8 Hein Sengers Weert; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Dick Wesseling Den Bosch; 11 Ton  Weltens Heythuysen; 12 Jan Reinders Neer; 13 Hans van de Munckhof Horst.
 
Venlo  Parade  27 juli
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 3 Henk Hartjes Waalre; 4 Rob Janssen Blerick; 5 Fred Scheres Posterholt; 6 Henrie Timmermans Den Bosch; 7 Jac Derix Posterholt; 8 Armand Tulmans Lommel B.; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Hans van Bavel  St.Anthonis; 11 NN; 12 Jan Reinders Neer; 13 Henk Smits Baarlo; 14 Jac Lenders Weert; 15 Frank van Bakel Deurne; 16 Hans van de Munckhof Horst; 17 Bert de Wijs Vlodrop; 18 Theo Verhees Deurne; 19 John Meerts Blerick; 20 René Houwen Malden.
 
Thorn  28 juli
1 Edy Jorissen Weert; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Fred Scheres Posterholt; 4 Peter van der Linden Helmond; 5 Peter van de Laar Eindhoven; 6 Ger Hermans Reuver; 7 Hay Kellenaers Siebengewald; 8 Gerard Cuyten Weertl 9 Henrie Timmermans Den Bosch; 10 Jan Reinders Neer; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Guido Roncken Posterholt; 13 Hans van Bavel St.Anthonis; 14 Frank van Zantvoort Weert; 15 Hans van de Munckhof Horst; 16 Wim van Mierlo Weert; 17 Jack Louwers Weert; 18 Henk Smits Baarlo; 19 Henk Vaes Weert; 20 Bert de Wijs Vlodrop.
 
Heythuysen  2 augustus
1 Wim van Mierlo Weert; 2 Math Rutjens St.Odiliënberg; 3 Ben Peeters Herten; 4 Jan Peeten Baarlo; 5 Jac Derix Posterholt; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Jac van Kessel Deurne; 8 Jack Louwers Weert; 9 Frank van Zantvoort Weert; 10 Henrie Timmermans Den Bosch; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Jan Reinders Neer; 13 Theo van der Leeuw Valkenburg; 14 Peter van de Laar Eindhoven; 15 Bert de Wijs Vlodrop; 16 Gerard Cuyten Weert; 17 Jac Lenders Weert; 18 René Houwen Malden; 19 Hans van de Munckhof Horst; 20 Piet Willemsen Oirlo.
 
Nazareth  B.  3 augustus  Wereldkampioenschap  ICF 
1 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 2 Wim van de Merwe Zuid Afrika; 3 Marnix Verroeye B.; 4 Cor Verplancke Ned.; 5 Antoni Martini Zuid Afrika; 6 Freddy Bonneel B.; 7 Luc Verheye B.; 8 Joost Van De Putte B.;  9 Laurens Smith Zuid Afrika; 1o Henk Smits Baarlo.


Beegden  3 augustus
1 Math Rutjens St.Odiliënberg; 2 Thijs Korsten Ittervoort; 3 Peter van de Laar Eindhoven; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Henrie Timmermans Den Bosch; 6 Theo van der Leeuw Valkenburg; 7 Bert de Wijs Vlodrop; 8 Renė Houwen Malden; 9 Gerard Cuyten Weert; 10 Frank van Bakel  Deurne; 11 Jan Reinders Neer; 12 Hans Hendriks Heythuysen; 13 Hans van Bavel St.Anthonis; 14 Fred Scheres Posterholt; 15 Jo van Seggelen Budel Schoot; 16 Jack Louwers Weert; 17 Henk Hartjes Waalre; 18 Jac Peeters Weert; 19 Ed Wanten Blerick; 20 Dirk Strijbosch Nederweert.










Math Rutjens mooi succes in Beegden

 

Bingelrade  2-3 augustus  Nederlandse Kampioenschappen  Vrije renners  WFN
15 +
1 M.Engelen Stokkum; 2 A.Janssen Angeren; M.Verhagen Schaik; 6 L.van de Put Maastricht;

25 +
1 A.Stabel Veghel; 2 G.van Putten Haaften; 3 P.Hellemans Nieuw Vossemeer; 6 Leo Steyns Urmond; 10 G.Timmermans Sittard.

 
Ronde van Luik      7-8-9-10 augustus     Etappewedstrijd
1e et.
1 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.;
2e et.
1 John Meerts Blerick.
Eindklassement
1 Pierrot Cuypers Rijkhoven B.

















Pierrot Cuypers wint de zware ronde van Luik                        en de wereldtitel voor vrije renners      


Belfeld  10 augustus  Proviciale Kampioenschappen
Limburg
1 Jan Reinders Neer; 2 Jack Louwers Weert; 3 Jac Derix Posterholt; 4 Renė Houwen Malden; 5 Ger Hermans Reuver; 6 Ben Peeters Herten; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Jac Steyvers Stramproy; 9 Math Rutjens St.Odiliënberg; 10 Gerard Cuyten Weert.

Podium van de Limburgse titelstrijd v.l.n.r. Jac Derix ( 2e) kampioen Jan Reinders en Jack Louwers 3e.

Brabant
1 Peter van der Linden Helmond; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 Peter van de Laar Eindhoven; 4 Henrie Timmermans Den Bosch; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot.
T

Tussen Ohe en Laak en Stevensweert is de strijd in volle hevigheid aan de gang bij de Omloop van het Maasdal


Ohe en Laak  16-17 augustus   Omloop van het Maasdal  Etappewedstrijd
1e et.Laak-Stevensweert-Laak
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Thijs Korsten Nederweert; 3 Ben Peeters Herten; 4 Wim van Mierlo Weert; 5 Henk Smits Baarlo; 6 Fred Scheres Posterholt; 7 René Houwen Malden; 8 Ton Weltens Heythuysen; 9 Henri Maatje Nuenen; 10 Theo Verhees Deurne; 11 Henri Timmermans Den Bosch; 12 Jan Peeten Baarlo; 13 Henk Hartjes Waalre; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Wiel Leurs Echt.
 
2e et.Laak-Echt-Stevensweert-Laak
1 Jan Peeten Baarlo; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 Edy Jorissen Weert; 4 Henri Timmermans Den Bosch; 5 Theo van der Leeuw Valkenburg; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Wim van Mierlo Weert; 8 Jac Derix Posterholt; 9 Wim Vleeshouwers Stramproy; 10 Pierrot Cuypers Rijkhoven; 11 Alwin Opbroek Lottum; 12 H.Hólzken Weert; 13 Sjra Vergooszen Susteren; 14 Henk Smits Baarlo; 15 Jac Lenders Weert.

Jan Peeten verrast iedereen en wint de tweede rit

Het podium  van de tweede etappe in  Ohe en Laak met v.l..n..r. Peter van de Laar 2e-Jan Peeten 1e en Edy Jorissen 3e.

 
Eindklassement
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Henk Smits Baarlo; 4 Thijs Korsten Nederweert; 5 Ben Peeters Herten; 6 René Houwen Malden; 7 Fred Scheres Posterholt; 8 Ton Weltens Heythuysen; 9 Jan Peeten Baarlo; 10 Henri Timmermans Den Bosch; 11 Henri Maatje Nuenen; 12 Theo Verhees Deurne; 13 Henk Hartjes Waalre; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Guido Roncken Posterholt; 16 Wiel Leurs Posterholt; 17 Jac Steyvers Stramproy; 18 Jac Reuvers Heythuysen; 19 Jac Lenders Weert; 20 Peter van de Laar Eindhoven.
 
Ploegenklassement
1 Arkel Siebengewald; Theo van der Leeuw; Hein Sengers; Edy Jorissen; Frank van Bakel; Theo Verhees; Fred Scheres; Peter van der Linden; 2 Wijnands Weert; 3 Super/Cirkel Weert; 4 Vaat 69 Venlo; 5 Cycles Geurts Echt.

       De eindwinst is voor Theo van der Leeuw

 
Someren-Someren  24 augustus  Tweelandenkoers Semi-Klassieker
1 Henk Smits Baarlo; 2 Theo van der Leeuw Valkenburg;3 Peter van de Laar Eindhoven; 4 Jan Reinders Neer; 5 Thijs Korsten Nederweert; 6 Alwin Opbroek Lottum; 7 Ben Peeters Herten; 8 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 9 Jan Peeten Baarlo; 10 Jac Louwers Weert.

Ploegenklassement
1 Vaat 69 Venlo; Pierrot Cuypers; Henk Smits ; Jan Reinders; Jan Peeten; Bennie Bernkens; Jos Lamber; Johan Akkerman;  2 Super-Cirkel Weert; 3 Wijnands Weert.
 
 
Sankt Johann Oostenrijk 24-26 augustus Weltcup
35/40 jr
1 Edy Jorissen Weert; 2 Gualtin Peruzi Italië; 3 Laurens Mol Breda.










Voor de tweede maal achter elkaar is de Weltcup voor   Edy Jorissen   


18/30 jaar

1 Henrik Santyusiak Italië; 2 Roberto Taesi  Italië; 3 Fiorenzo Alborghetti Italië; 4 Pierrot Cuypers Rijkhoven België; 5 Marco Soli Italië; 11 Ben Peeters Herten Ned.; 16 Freddy van Dongen Ned.; 17 Jac de Klerk Ned.; 19 René Houwen Linne Ned.; 22 John Meuleners Susteren Ned.; 24 Peter Michiels Ned.; 26 Johan Cockx Ned.; 35 Ger Hermans Reuver Ned.; 36 John Meerts Ned.; 39 Jan Jordans Landhorst Ned.
 
Tegelen  30  augustus
1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 3 Theo van der Leeuw Valkenburg; 4 Henrie Timmermans Den Bosch; 5 Alwin Opbroek Lottum; 6 Theo van Tienen Tegelen; 7 Jan Peeten Baarlo; 8 Jac Steyvers Stramproy; 9 Gerard Cuyten Weert; 10 Bert de Wijs Vlodrop; 11 Peter  van Zantvoort Weert; 12 Ben Bernkens Rijkhoven B.; 13 Eric van Oudenhoven Blerick; 14 John Meerts Blerick; 15 Henk Smits Baarlo; 16 Sjra Driessen Venlo; 17 Jac Lenders Weert; 18 Jac Peeters Weert; 19 Marcel Seevens Haelen; 20 Dirk Strijbosch Nederweert.
 
Siebengewald  31 augustus
1 Hay Kellenaers Siebengewald; 2 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 3 Henk Hartjes Waalre; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Jan Reinders Neer; 7 Ben Bernkens Rijkhoven B.; 8 Jac Lenders Weert; 9 Jan Peeten Baarlo; 10 Piet Willemsen Oirlo; 11 Peter van de Laar Eindhoven; 12 Henrie Timmermans De Bosch; 13 Jack Louwers Weert; 14 Edy Jorissen Weert; 15 Theo van der Leeuw Valkenburg; 16 Frank van Zantvoort Weert; 17 Thijs Korsten Nederweert; 18 Jac Derix Posterholt; 19 Guido Roncken Posterholt; 20 Eric van Oudenhoven Blerick.
 
Posterholt  6 september
1 Jack Louwers Weert; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Jac Derix Posterholt; 4 Theo van der Leeuw Valkenburg; 5 Piet Willemsen Oirlo; 6 Frank van Zantvoort Weert; 7 Fred Scheres Posterholt; 8 Peter van de Laar Eindhoven; 9 Bert van Zantvoort Weert;10 Alwin Opbroek Lottum; 11 Hans van Bavel St.Anthonis; 12 Jac Lenders Weert; 13 Theo Verhees Deurne; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Jan Peeten Baarlo.
 
Weert  IJzeren man  7 september    Clubkampioenschap
1 Wielerclub Voorwaarts Montfort  met: Theo van der Leeuw,John Meuleners,Ben Peeters,Fred  Scheres,Renė Houwen, Edy Jorissen ;2 Wielerclub Weert;3 Wielerclub DTS Deurne.
B. Klasse
1 Wielerclub Eindhoven;2 Wielerclub DTS Deurne; 3 Wielerclub de Paersstal Reuver.
C. Klasse
1 Wielerclub de Maastrappers Horn; 2 Wielerclub Weert; 3 Wielerclub DTS Deurne.

Welten Heerlen  14 september                        

1 Jan Ubachs Amstenrade; 2 Ton Frankort Simpelveld; 3 Pierre Klinkers Susteren.


 
Someren Heide  14 september  Ericaronde  Semi-Klassieker
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Theo van der Leeuw Valkenburg; 3 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 4 Ben Bernkens Rijkhoven B.; 5 Mart van Kessel Deurne; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Henk Hartjes Waalre; 8 Huub Savelkoul Stein; 9 Jac Lenders Weert; 10 Jack Louwers Weert; 11 Thijs van Asten Asten; 12 Gerald van Hees Sterksel; 13 Fred Scheres Posterholt; 14 Jo Scholten Echt; 15 Jan Reinders Neer; 16 Nico Savelkoul Stein; 17 Marcel Seevens Haelen;  18 Peter van Zantvoort Weert; 19 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 20 Henk van Tuel Weert.
Ploegenklassement
1 Super/Cirkel Weert;  Peter van de Laar; Jack Louwers; Jac van Kessel; Mart van Kessel; Armand Tulmans; Jack Steijvers; Henk Hartjens; Wim van Mierlo; 2 Vaat 69 Venlo; 3 De Wacht Weert.












De Erica ronde is voor Jac van Kessel


 
Berbroek B.-Someren  21 september  Klassieker
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 3 Theo van der Leeuw Valkenburg; 4 Henk Smits Baarlo; 5 Armand Tulmans Lommel B.; 6 Jac Lenders Weert; 7 Sjra Vergooszen Susteren; 8 Louis Boeckx B.; 9 Jac Steyvers Stramproy; 10 Bennie Vandeauwera B.; 11 Jan Reinders Neer; 12 D.Resselen B.; 13 Ger Hermans Reuver; 14 W.de Reys B.; 15 Ben Bernkens Rijkhoven B.; 16 Theo Verhees Deurne; 17 Jac Peeters Weert; 18 L.Koks Oostrum; 19 Willy van Kessel Deurne; 20 Huub Hölzken Weert.

 

Ploegenklassement
1 Vaat 69 Venlo;  Pierrot Cuypers; Henk Smits; Jan Reinders; Ben Bernkens; Bart Hanssen; Johan Akkerman; Jan Peeten; Jos Lamber;2 De Wacht Weert; 3 Van Espen B.; 4 Super/Cirkel Weert.









 Jo van Seggelen  ( 46 ) wint de  klassieker Berbroek-Someren


Horn  28 september
1 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.;2  Edy Jorissen Weert; 3 Theo van der Leeuw Valkenburg; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Ton Weltens Heythuysen; 6 Alwin Opbroek Lottum; 7 Math Rutjens St.Odiliënberg; 8 Jack Louwers Weert; 9 Jac Peeters Weert; 10 Fred Scheres Posterholt; 11 Hans van Bavel St.Anthonis; 12 Theo Verhees Deurne; 13 Marcel Seevens Haelen; 14 Ger Hermans Reuver; 15 Jac Steyvers Stramproy; 16 Henrie Timmermans Den Bosch; 17 Bert de Wijs Vlodrop; 18 Peter van de Laar Eindhoven; 19 Jos Vallen Horst; 20 Hay Kellenaers Siebengewald.
 
 
Baal B.
1 Jac van Kessel Deurne.

Jac van Kessel is ook in België regelmatig de snelste, dit is in Baal

 
België
1 Theo van der Leeuw  Valkenburg.
1 Theo van der Leeuw  Valkenburg.
 
Tienen B.  Ronde van Brabant  Etappewedstrijd
2e et.
1 Jac van Kessel Deurne.
 
 PLOEGEN  1986
 
Super-Cirkel  Weert  Levensmiddelen  ( Voorheen VIVO)
Jac van Kessel,Mart van Kessel,Armand Tulmans,Wim van Mierlo,Henk Hartjes,Jack Louwers,Jac Steyvers,Peter van de Laar.
Manager : Wiel Kuntzelaers Weert.
Ploegleider : Jo van de Moosdijk Nederweert.
 
Wijnands-Sponsorsun-Hatéma  Weert
Ger Hermans,Jac Reuvers,René Houwen,Frank van Zantvoort,Bert van Zantvoort,Sjraar Wijnands,Ben Peeters,Jac Derix.
Ploegleider : Lei Everaers Weert.

     De Wijnandsploeg van 1986


Arkel Telecommunicatie  Siebengewald
Theo van der Leeuw,Edy Jorissen,Peter van der Linden,Fred Scheres,Hein Sengers,Theo van Tienen, Theo Verhees,John Meerts,Frank van Bakel,Hay Kellenaers,René van der Linden,K.Penin,Piet Symons, M.Wijnands.
Ploegleider: Jan Relouw Vierlingsbeek.
 
Vaat 69 Venlo  Discotheek
Piërrot Cuypers, Bart Hanssen,Henk Smits, Bennie Bernkens,Jan Reinders,John van Lee,Jos Lamber, Jan Peeten,Johan Akkerman,Richard Rongen,
Senioren
Henk Hermans,Peter Schoester,Fiel Lamber, Peter Engels,Henk Heiligers;Hans van den Hoef,Wil Heiligers, Karel van Heukelom,
Ploegleider : Wiel Schoester  Venlo.
Ploegbaas Huub Snellen Venlo

De succesvolle Vaat 69 ploeg in volle sterkte

 
De Wacht Café Weert
Jo van Seggelen,André van Mierlo,Peter van Zantvoort,Bert Ramaekers, Jac Lenders,Paul Moris,Dick Strijbosch,P.Jacobs,Wim Jacobs.
Poloegleider: Cor Everaers Weert.
 
H.B. Electro Weert  Audio/Video
Hans van Bavel,Jos Vallen,Gerard Cuyten,Hans Hendriks,Bert de Wijs,Henrie Timmermans,Dick Wesseling,Math Rutjens.
Ploegleider  Twan Hendrix Weert
Ploegbaas Huub Branckaert Weert.
 
Janssen Wierts  Rijwielen  Neeritter/Ittervoort.
Marcel Seevens,Marcel Scheepers,Jac Peeters,Paul Creemers, Thijs Korsten, Henk Vaes.
 
Verkoelen Dakdekkersbedrijf-Delbouw Kunststoffen Stramproy.
Wim Vleeshouwers,Louis Leenen,Michel van Vlierden,Harrie van Heugten,Jos Ramaekers, H.Roumen.
Ploegleiders Jan Versteegen en Huub Niens.
 
Geurts Rijwielen Echt
Frans Donders,Ton Weltens, Hans Boonen,Benny Verbeek;Joep Geurts,Guido Roncken,Ron Smeets,Nol van Pol.
Ploegleider: Jan Claessen
 
Klein Paries   Café Bar  Heythuysen
Gerald van Hees,Stefan van Hees, Paul van de Heuvel,Frans Hintzen,J.Knoops, Albert Reuvers,Henk Reuvers,Peter Thoolen,H.Renet.
Ploegleider: Frits Ramakers Echt.
 
Schoenmakers Tankstation Eindhoven
Arno Schoenmakers Sr.,H.Menke,Albert Pieters,Ad van Laarhoven,G.Hageman,Huub Savelkoul,Nico Savelkoul.
Ploegleider: Mevr.A.Schoenmakers Eindhoven.
 
Thijs Tweewielers  Vierlingsbeek
Henk Botterhuis,G.Willems,F.Hendriks,A.Jacobs,L.Koks,Hans Thijs.