Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1985


Kozen België 3 maart
1 Jac Reuvers Heythuysen; 2 Benny van Geel B.; 3 Ludo Poels B.; 4 Jan van Hout B.; 5 Marcel Fooy Maastricht.

                      Jac Reuvers al vroeg aan de winst Herman Crins zit in het wiel

 
Pey Echt  31 maart
1 Jan Reinders Neer; 2 Theo van der Leeuw Valkenburg; 3 Hein Sengers Weert; 4 Peter van der Linden Helmond; 5 Wim van Mierlo Weert; 6 Jack Louwers Weert; 7 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 8 Emile Rayer Blerick; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot; 11 Mart van Kessel Deurne; 12 Huub Greijmans Weert; 13 Math Stoffels Tegelen; 14 Peter van Zantvoort Weert; 15 Jos Vestjens Neer; 16 Guus Relouw Bergen; 17 Cor Maas Thorn; 18 Johan Akkerman Weert 19 Tjeu Ramaekers  Ospel; 20 Fred Scheres Posterholt.

                                   Jan Reinders de snelste in Pey Echt

 
Roermond  de Kemp  7 april
1 Edy Jorissen Weert; 2 Frank van Zantvoort Weert; 3 Theo van der Leeuw Valkenburg; 4 Jac Reuvers Heythuysen; 5 Emile Rayer Blerick; 6 Hein Sengers Weert; 7 Math Stoffels Tegelen; 8 Fred Scheres Posterholt; 9 Huub Greijmans Weert; 10 Mart van Kessel Deurne; 11 Jan Jordans Landhorst; 12 Tjeu Ramaekers Ospel; 13 Paul Moris Nederweert; 14 Jac Derix Posterholt; 15 Cor Maas Thorn; 16 Theo van Tienen Tegelen; 17 Peter van der Linden Helmond; 18 H.Jacobs Weert.
 
Haelen  8 april
1 Hein Sengers Weert; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 4 Jack Louwers Weert; 5 Wim van Mierlo Weert; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Herman Crins Beesel; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Jac Steyvers Stramproy; 10 Paul Moris Nederweert; 11 Guus Relouw Bergen; 12 René Houwen Linne; 13Peter van Zantvoort Weert; 14 Hans van Bavel St.Anthonis; 15 Jos Lamber Blerick; 16 Henk de Hey Heerlen; 17 Bert de Wijs Vlodrop; 18 Dirk Wesseling Den Bosch; 19 Mike Strijbosch Deurne; 20 Peter Jacobs Weert.

Hein Sengers na zijn zege in Haelen

 
Weert IJzeren man  14 april  Semi-Klassieker
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Dick Wesseling Den Bosch; 3 Hein Sengers Weert; 4 Frank van Zantvoort Weert; 5 Jac Geurts Echt; 6 Henk de Hey Heerlen; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Jan Reinders Neer; 9 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 10 Wim van Mierlo Weert; 11 Peter van der Linden Helmond; 12 Math Stoffels Tegelen; 13 Peter van Zantvoort Weert; 14 Jac Derix Posterholt; 15 Jack Louwers Weert.
 
Vlodrop  21 april
1 Jack Louwers Weert; 2 Tjeu Ramaekers Ospel; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Jac Reuvers Heythuysen; 5 Mike Strijbosch Deurne; 6 Edy Jorissen Weert; 7 Emile Rayer Blerick; 8 Dick Wesseling Den Bosch; 9 Hein Sengers Weert; 10 Leo Steyns Geleen; 11 Paul Moris Nederweert; 12 Huub Greijmans Weert; 13 Herman Crins Beesel; 14 Jan Reinders Neer; 15 André van Mierlo Soerendonk; 16 Peter van der Linden Helmond; 17 John Idili Echt; 18 Frank van Zantvoort Weert; 19 Bert van Zantvoort Weert; 20 Bert de Wijs Vlodrop.
 
Hoensbroek  28 april
1 Edy Jorissen Weert; 2 Mike Strijbosch Deurne; 3 René Houwen Linne; 4 Tjeu Ramaekers Ospel; 5 Fred Scheres Posterholt; 6 Jac Reuvers Heythuysen; 7 Guus Relouw Bergen; 8 Theo van Tienen Tegelen; 9 Frank van Zantvoort Weert; 10 Huub Greijmans Weert; 11 Jac Derix Posterholt; 12 Jac Geurts Echt; 13 John Idili Echt; 14 Theo van der Leeuw Valkenburg; 15 Hans van Bavel St.Anthonis; 16 Peter van Zantvoort Weert; 17 André van Mierlo Soerendonk; 18 Paul Moris Nederweert; 19 Gerard Cuyten Weert; 20 Armand Tulmans Lommel B.
 
Eindhoven  3-4-5- mei  Hel van Brabant  Etappewedstrijd
1e et.Eindhoven Weert
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Theo van der Leeuw Valkenburg; 3 Serge van Daele Wissekerke B.; 4 Peter Thoolen Slek Echt; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Henk de Hey Heerlen; 7 Jack Louwers Weert; 8 Emile Rayer Venlo; 9 Peter van der Linden Helmond; 10 S.Gommers; 11 Bert Hoedemakers Eerde; 12 Jan Reinders Neer; 13 Hein Sengers Weert; 14 Frank van Zantvoort Weert; 15 Math Rutjens St.Odiliënberg.

        Ad van de Bosch,verslaggever van de Limburger, in gesprek met Jac van Kessel

 
2e et.
1 Serge van Daele Wissekerke B.; 2 Peter van der Linden Helmond; 3 Henk Hartjes Waalre; 4 F.Gommers Wissekerke B.; 5 Theo van der Leeuw Valkenburg; 6 Bert Hoedemakers Eerde; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Peter van Zantvoort Weert; 9 Mart van Kessel Deurne; 10 Bert van Zantvoort Weert; 11 Armand Tulmans Lommel B.; 12 Pierrot Cuypers Rijkhoven B.; 13 René Houwen Linne; 14 Jac Geurts Echt; 15 Jac van Kessel Deurne.
 
3e et.
1 Ger Hermans Reuver; 2 Paul Moris Stramproy; 3 J.Seegers Wissekerke B.; 4 Fred Scheres Posterholt; 5 Emile Rayer Venlo; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Jan Ubachs Amstenrade; 8 Serge van Daele Wissekerke B.; 9 Jac Derix Posterholt; 10 Bert Hoedemakers Eerde; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Hans van Bavel St.Anthonis; 13 Math Rutjens St.Odiliënberg; 14 Peter Thoolen Slek Echt; 15 Mike Strijbosch Deurne.

 Ger Hermans levert een prestatie van formaat door ruim 30 k.m. strijd te leveren met een  peloton van 100   renners die hem aan de finish pas terugzien in de 3e etappe van de Hel van Brabant

 
Eindklassement
1 Serge van Daele Wissekerke B.; 2 Peter van der Linden Helmond; 3 Henk Hartjes Waalre; 4 Bert Hoedemakers Eerde; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Peter van Zantvoort Weert; 9 Armand Tulmans Lommel B.; 10 Jac Geurts Echt; 11 René Houwen Linne; 12 Mike Strijbosch Deurne; 13 Hein Sengers Weert; 14 J.Seegers Wissekerke B.; 15 Gerard Cuyten Weert.
 
Ploegenklassement
1 Tim Oil Roermond; Fred Scheres; Theo van der Leeuw; John Idili; Peter van der Linden; Tjeu Ramaekers; Edy Jorissen; Jac Geurts; 2 Super / Cirkel Weert; 3 Ploeg Wissekerke B.

                                           Het podium van de Hel van Brabant 1985

 
 Merum  12 mei
1 Frank van Zantvoort Weert; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Mike Strijbosch Deurne; 4 Fred Scheres Posterholt; 5 Guus Relouw Bergen; 6 Theo Verhees Deurne; 7 Tjeu Ramaekers Ospel; 8 Gerard Cuyten Weert; 9 Edy Jorissen Weert; 10 Jac Reuvers Heythuysen; 11 René Houwen Linne; 12 Lowie van de Venne Melick; 13 John Idili Echt; 14 Wim van Mierlo Weert; 15 Hans van Bavel St. Anthonis; 16 Theo van Tienen Tegelen; 17 Jan Ubachs Amstenrade; 18 Math Rutjens St.Odiliënberg; 19 Dick Wesseling Den Bosch; 20 Jac Derix Posterholt.

Frank van Zantvoort wint in Merum

 
Leeuwen  16 mei
1 Mike Strijbosch Deurne; 2 Fred Scheres Posterholt; 3 André van Mierlo Soerendonk; 4 Peter van der Linden Helmond; 5 Jan Ubachs Amstenrade; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Jan Reinders Neer; 8 Theo van der Leeuw Valkenburg; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Peter Janssen Tegelen; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Theo Heynen Maashees; 13 Jac Derix Posterholt; 14 John Idili Echt; 15 Johan Akkerman Weert.
 
Bergen 17 mei
1 René Houwen Linne; 2 Theo van der Leeuw Valkenburg; 3 Harrie Daams Dommelen; 4 Theo Heynen Maashees; 5 Jac Steyvers Stramproy; 6 Peter Janssen Tegelen; 7 Jac van Kessel Deurne; 8 Peter van der Linden Helmond; 9 Jac Derix Posterholt; 10 Frank van Zantvoort Weert; 11 Jan Reinders Neer; 12 Hans van Bavel St. Anthonis; 13 Bert van Zantvoort Weert; 14 Richard Rongen Venray; 15 Fred Scheres Posterholt; 16 Herman Crins Beesel; 17 Theo van Tienen Tegelen; 18 Wim van Mierlo Weert; 19 Hein Sengers Weert; 20 Edy Jorissen Weert.
 
Deurne  de Snoerts  19 mei  Semi-Klassieker
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Peter van der Linden Helmond; 4 René Houwen Linne; 5 Mike Strijbosch Deurne; 6 Guus Relouw Bergen; 7 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 8 Jack Louwers Weert; 9 Armand Tulmans Lommel B.; 10 Jan Ubachs Amstenrade; 11 Mart van Kessel Deurne; 12 Jos Vestjens Neer; 13 Huub Greijmans Weert; 14 Fred Scheres Posterholt; 15 Hans van Bavel St.Anthonis; 16 Wim van Mierlo Weert; 17 Peter Janssen Tegelen; 18 Herman Crins Beesel; 19 Frank van Zantvoort Weert; 20 Jan Reinders Neer.
Ploegenklassement
1 Tim Oil Roermond;  Fred Scheres; Theo van der Leeuw; John Idili; Peter van der Linden; Edy Jorissen; Tjeu Ramaekers; Jac Geurts; 2 Super/Cirkel Weert; 3 Wijnands Weert; 4 H.B. Elctra Weert; 5 Yin Yang Weert.
 
Melick  26 mei
1 Wim van Mierlo Weert; 2 Hans Hendriks Weert; 3 Edy Jorissen Weert; 4 Mike Strijbosch Deurne; 5 Huub Greijmans Weert; 6 Fred Scheres Posterholt; 7 Jos Vestjens Neer; 8 Jac Reuvers Heythuysen; 9 Theo van der Leeuw Valkenburg; 10 Herman Crins Beesel; 11 Henk de Hey Heerlen; 12 Richard Rongen Venray; 13 Bert van Zantvoort Weert; 14 Ben Peeters Herten; 15 Jac Derix Posterholt; 16 André van Mierlo Soerendonk; 17 Jan Jordans Landhorst; 18 Peter van der Linden Helmond; 19 Jac van Kessel Deurne; 20 Math Stoffels Tegelen.
 
Baarlo  27 mei 
1 Math Stoffels Tegelen; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Mike Strijbosch Deurne; 4 Edy Jorissen Weert; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 Fred Scheres Posterholt; 7 Jos Vestjens Neer; 8 Jac Reuvers Heythuysen; 9 Jan Ubachs Amstenrade; 10 Ben Peeters Herten; 11 Jac Derix Posterholt; 12 Henk Smits Baarlo; 13 Theo Heynen Maashees; 14 Guus Relouw Bergen; 15 Hans van Bavel St. Anthonis; 16 Theo van der Leeuw Valkenburg; 17 Wim van Mierlo Weert; 18 Jan Jordans Landhorst; 19 André van Mierlo Soerendonk; 20 J.Vallen Horst.
 
Someren  31 mei  1-2 juni  Omloop der Peel  Etappewedstrijd
1e et. Ploegentijdrit Someren
1 Super Weert; Jac van Kessel;Mart van Kessel; Henk de Hey-Ben Peeters; Wim van Mierlo;Henk Hartjes;Harrie Daams;Armand Tulmans 2 Wijnands Weert; 3 Tim-Oil Roermond; 4 H.B.Electro Weert; 5 De Wacht Weert; 6 Vaat 69 Venlo; 7 Arkel Siebengewald; 8 Yin-Yang Weert; 9 Schoenmakers Eindhoven; 10 Verkoelen Stramproy.
 
2e et.Someren-Heide-Someren
1 Edy Jorissen Weert; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Jack Louwers Weert; 4 André van Mierlo Soerendonk; 5 Q.de wit Breda; 6 Jan Jordans Landhorst; 8 Jos Vallen Blerick; 9 Jac van Kessel Deurne; 10 Frank van Zantvoort Weert; 11 Henri Timmermans Den Bosch; 12 Dik Wesseling Den Bosch; 13 M.Verhagen Rijen; 14 Ben Peeters Herten; 15 Anton van Dijk.
 
3e et.Someren-Oploo-Someren
1 Mart van Kessel Deurne; 2 Johan Akkerman Weert; 3 Edy Jorissen Weert; 4 Theo van der Leeuw Valkenburg; 5 Wim van Mierlo Weert; 6 M.Verhagen Rijen; 7 Mike Strijbosch Deurne; 8 L.Mol Breda; 9 Herman Crins Beesel; 10 Jac van Kessel Deurne; 11 Jack Louwers Weert; 12 Henk Smits Baarlo; 13 Armand Tulmans Lommel B.;  14 Peter van Zantvoort Weert; 15 Ger Hermans Reuver; 16 Theo van Tienen Tegelen; 17 Henk Hartjes Asten; 18 Ben Peeters Herten; 19 Q.de Wit Breda; 20 Huub Greijmans Weert.
 
4e et.Someren Criterium
Jan Ubachs Amstenrade; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 M.Verhagen Rijen; 4 Henri Timmermans Breda; 5 Edy Jorissen Weert; 6 Theo van der Leeuw Valkenburg; 7 Mat Stoffels Tegelen; 8 Peter van der Linden Helmond; 9 Jack Louwers Weert; 10 Paul Moris Stramproy; 11 Q.de Wit Breda; 12 Herman Crins Beesel; 13 Huub Greijmans Weert; 14 Frank van Zantvoort Weert; 15 Bert van Zantvoort Weert.
 
5e et.Someren-Liessel-Someren
1 Frans van Dongen Dongen; 2 Theo van der Leeuw Valkenburg; 3 Ben Peeters Herten; 4 Ben Bernkens  België; 5 Henri Maatje Nuenen; 6 Mike Strijbosch Deurne; 7 Fred Scheres Posterholt; 8 Herman Crins Beesel; 9 Piet Engbersen Venray; 10 Jac Steyvers Stramproy; 11 Henk Smits Baarlo; 12 Jan Smits Nuenen; 13 M.Verhagen Rijen; 14 Henri Timmermans Den Bosch; 15 Bert van Zantvoort Weert.
 
Eindklassement
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Herman Crins Beesel; 3 Johan Akkerman Weert; 4 Mike Strijbosch Deurne; 5 Henk Smits Baarlo; 6 Ben Peeters Herten; 7 Frans van Dongen Dongen; 8 Fred Scheres Posterholt; 9 Piet Engbersen Venray; 10 Henri Maatje Nuenen; 11 Jan Smits Nuenen; 12 Jos Vaessen Weert; 13 Jac Steyvers Stramproy; 14 Wim van Mierlo Weert; 15 L.Mol Breda; 16 Q.de Wit Breda; 17 Peter van Zantvoort Weert; 18 Peter van der Linden Helmond; 19 Anton van Dijk ; 20 Armand Tulmans Lommel B.
 
Ploegenklassement
1 Tim Oil Roermond; Fred Scheres;Theo van der Leeuw; Tjeu Ramaekers; Peter van der Linden;John Idili;  Edy Jorissen;Jac Geurts; 2 Super/Cirkel Weert; 3 Verkoelen Beegden; 4 Vaat 69 Venlo; 5 Victoria Rijen.

                                   Theo van der Leeuw maakt de dienst uit in de etappewedstrijden

Pyreneeën  Frankrijk    22-23-24 juni   Etappewedstrijd
1e et.
1 Polcar Tsjecho-Slowakije.Peloton met Wim van Mierlo,Ben Peeters en Johan Akkerman
2e et.met de Col Du Capverde en de Col Beijrde
 
1 Wim van Mierlo Weert; 5 Ben Peeters Herten;
 
3e et.
1 Polcar Tsjecho-Slowakije; 2 Wim van Mierlo Weert; 4 Ben Peeters Herten; Johan Akkerman Weert lekke band in slotklim.
 
 Eindklassement
1Wim van Mierlo Weert; 3 Ben Peeters Herten; 38 Johan Akkerman Weert.
 
 Bergklassement
1 Polcar Tsjecho-Slowakije; 2 Ben Peeters Herten: 3 Wim van Mierlo Weert
 
Tungelroy  3 juni
1 Fred Scheres Posterholt; 2 Herman Crins Beesel; 3 Mike Strijbosch Deurne; 4 Ben Peeters Herten; 5 Peter van der Linden Helmond; 6 Frank van Zantvoort Weert; 7 Edy Jorissen Weert; 8 Jack Louwers Weert; 9 Wim van Mierlo Weert; 10 Tjeu Ramaekers Ospel; 11 Peter van Zantvoort Weert; 12 Tony Gruyters Lieshout; 13 Armand Tulmans Lommel B.; 14 Harrie Daams Dommelen; 15 Henk Hartjes Waalre; 16 Jac Derix Posterholt; 17 Bert van Zantvoort Weert; 18 Huub Greijmans Weert; 19 Andy Ottenheijm Reuver; 20 Jan Reinders Neer.
 

Echt  7-8-9- juni  Pijl van Limburg  Etappewedstrijd
 
1e et. Tijdrit  Echt
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Jos Vestjens Neer; 3 Armand Tulmans Lommel B.; 4 Mike Strijbosch Deurne; 5 Edy Jorissen Weert; 6 Jac Steyvers Stramproy; 7 Jack Louwers Weert; 8 Harrie Daams Dommelen; 9 Chris Nelemans Deurne; 10 René Houwen Linne; 11 Wim van Mierlo Weert; 12 Henk Hartjes Waalre; 13 Ben Peeters Herten; 14 Peter Thoolen Slek Echt; 15 Fred Scheres Posterholt.
 
2e et. Echt Criterium
1 Frank van Zantvoort Weert; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Theo van der Leeuw Valkenburg; 4 Pierrot Cuypers Rijkhoven B.; 5 Edy Jorissen Weert; 6 Jack Louwers Weert; 7 Johan Akkerman Weert; 8 Ben Peeters Herten; 9 Peter van Zantvoort Weert; 10 Henri Maatje Nuenen; 11 Fred Scheres Posterholt; 12 Jac Steyvers Stramproy; 13 Jac Reuvers Heythuysen; 14 Henk Hartjes Asten; 15 Armand Tulmans Lommel B.
 
3e et.Echt- Weert-Echt
1 Henk de Hey Heerlen; 2 Tjeu Ramaekers Ospel;3 Henri Maatje Nuenen; 4 Fred Scheres Posterholt; 5 Jac Reuvers Heythuysen; 6 Jos Vestjens Neer; 7 Theo van der Leeuw Valkenburg; 8 Sjra Vergooszen Susteren; 9  Mike Strijbosch Deurne; 10 Emile Rayer Venlo.


4e et.Echt-Cauberg-Echt
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Pierrot Cuypers Rijkhoven B.; 4 Ben Peeters Herten; 5 Huub Greijmans Weert; 6 Fred Scheres Posterholt; 7 Wim van Mierlo Weert; 8 Jos Vestjens Neer; 9 Jack Louwers Weert; 10 Mike Strijbosch Deurne.
 
Eindklassement
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Ben Peeters Herten; 4 Pierrot Cuypers Rijkhoven B.; 5 Fred Scheres Posterholt; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Mike Strijbosch Deurne; 8 Jos Vestjens Neer; 9 Jac Steyvers Stramproy; 10 Jack Louwers Weert; 11 René Houwen Linne; 12 Huub Greijmans Weert; 13 Henk de Hey Heerlen; 14 Jac Reuvers Heythuysen; 15 Henri Maatje Nuenen.
 
Ploegenklassement
1 Tim Oil Roermond; Fred Scheres; Jac Geurts; John Idili; Theo van der Leeuw; Peter van der Linden; Edy Jorissen;Tjeu Ramaekers;2 Super/Cirkel Weert; 3 Yin Yang/ van Tuel Weert; 4 Wijnands Weert; 5 H.B.Electro Weert.
 
Bergklassement
1 Theo van der Leeuw; 2 Ben Peeters; 3 Pierrot Cuypers.

         De laatste lus via Dieteren naar de finish en Theo van der Leeuw ( 3e pos. ) zit op fluweel

 
Heel  16 juni
1 Herman Crins Beesel; 2 Theo van der Leeuw Valkenburg; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Fred Scheres Posterholt; 5 Henk Jacobs Weert; 6 Edy Jorissen Weert; 7 Detlef Kurzweg Geleen; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Gerard Cuyten Weert; 10 Theo Heynen Holthees; 11 Henk de Hey Heerlen; 12 Math Stoffels Tegelen; 13 Jac van Kessel Deurne; 14 Henrie Timmermans Den Bosch; 15 Frank van Zantvoort Weert; 16 Theo van Tienen Tegelen; 17 Jan Reinders Neer; 18 Emiel Rayer Blerick; 19 Jac Derix Posterholt; 20 Jo van Seggelen Budel Schoot.
 
Wanroy  22-23 juni  Omloop van Oost Brabant  Etappewedstrijd
 
1e et.Tijdrit
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 René Houwen Linne; 3 Mike Strijbosch Deurne; 4 Bert Hoedemakers Eerde; 5 Edy Jorissen Weert; 6 Henk Hartjes Waalre;l 7 Armand Tulmans Lommel B.; 8 Jack Louwers Weert; 9 Ger Hermans Reuver; 10 Jac van Kessel Deurne; 11 Fred Scheres Posterholt; 12 Jan Ubachs Venlo; 13 Jac Geurts Echt; 14 Henk Smits Baarlo; 15 Paul Moris Stramproy.
 
2e et.
Theo van Tienen Tegelen; 2 Detlef Kurtzweg Geleen; 3 Theo van der Leeuw Valkenburg; 4 Herman Crins Beesel; 5 Emile Rayer Venlo; 6 Jan Reinders Neer; 7 Bert Hoedemakers Eerde; 8 Jac van Kessel Deurne; 9 Jac Derix Posterholt; 10 Henri Timmermans Den Bosch; 11 Dick Wesseling Den bosch; 12 Edy Jorissen Weert; 13 Henk de Hey Heerlen; 14 Richard Rongen Venray; 15 Huub Greijmans Weert.
 
3e et.
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Emile Rayer Venlo; 3 Dik Wesseling Den Bosch; 4 Jan Ubachs Amstenrade; 5 Theo van der Leeuw Valkenburg; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Bert Hoedemakers Eerde; 8 Theo van Mill Wanroy; 9 Herman Crins Beesel; 10 Edy Jorissen Weert; 11 Mike Strijbosch Deurne; 12 Math Stoffels Tegelen; 13 Henk de Hey Heerlen; 14 G.Hageman Eindhoven; 15 Theo Heijnen.
 
Eindklassement
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 René Houwen Linne; 3 Mike Strijbosch Deurne; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Bert Hoedemakers Eerde; 6 Edy Jorissen Weert; 7 Henk Hartjes Waalre; 8 Armand Tulmans Lommel B.; 9 Ger Hermans Reuver; 10 Theo van Tienen Tegelen; 11 Fred Scheres Posterholt; 12 Jan Ubachs Venlo; 13 Paul Moris Stramproy; 14 Harrie Daams Dommelen; 15 Huub Greijmans Weert.

 
Ploegenklassement
1 Tim Oil Roermond; Fred Scheres; Jac Geurts; John Idili; Theo van der Leeuw; Peter van der Linden; Edy Jorissen;Tjeu Ramaekers;  2 Super/Cirkel Weert; 3 Wijnands Weert.
 
Neer  29 juni
1 Edy Jorissen Weert; 2 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 3 Herman Crins Beesel; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Henrie Timmermans Den Bosch; 6 Jan Ubachs Amstenrade; 7 Jac van Kessel Deurne; 8 Jos Lamber Blerick; 9 Henk Smits Baarlo; 10 Paul Moris Nederweert; 11 Ben Peeters Herten; 12 Emile Rayer Blerick; 13 Theo Verhees Deurne; 14 Peter van der Linden Helmond; 15 Fred Scheres Posterholt; 16 Mike Strijbosch Deurne; 17 Jos Vestjens Neer; 18 Math Rutjens St.Odiliënberg; 19 Jac Geurts Echt; 20 Bert de Wijs Vlodrop.

Podium van de ronde van Neer: v.l.n.r.Pierrot Cuypers-Edy Jorissen en Herman Crins

 
Someren-Someren  30 juni  Tweelandenkoers   Klassieker
1 Bennie Vandeauwera B.; 2 Jan Reinders Neer; 3 Bart Hanssen Kessel; 4 Jac van Kessel  Deurne; 5 Bert Hoedemakers Eerde; 6  Dick Wesseling Den Bosch; 7 Frank van Zantvoort Weert; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Edy Jorissen Weert; 10 Wim van Mierlo Weert; 11 John van Lee Baarlo; 12 Hein Sengers Weert; 13 Gaston Sannen B.; 14 Leo van Schalen ?; 15 Henrie Maatje Nuenen; 16 Math Stoffels Tegelen; 17 Huub Greijmans Weert; 18 R.van Gils B.; 19 Bert de Wijs Vlodrop; 20 Peter van Zantvoort Weert.
 
Ploegenklassement
1 Vaat 69 Venlo; Jan Reinders;Bart Hanssen; Pierrot Cuypers; Henk Smits; Johan Akkerman; Benny Bernkens; John van Lee;Jan Peeten. 2 Hervan Espen de Ceuninck B.; 3 Yin Yang van Tuel Weert; 4 Super Cirkel Weert; 5 De Wacht Weert.

                            De Belgen Johan Lowet en Bennie Vandeauwera ( R. )

 
Reuver  7 juli
1 Fred Scheres Posterholt; 2 Harrie Daams Dommelen; 3 Herman Crins Beesel; 4 Mike Strijbosch Deurne; 5 Dick Wesseling Den Bosch; 6 John van Lee Baarlo; 7 Henrie Timmermans Den Bosch; 8 Jan Reinders Neer; 9 Hein Sengers Weert; 10 Theo van Tienen Tegelen; 11 Peter van der Linden Helmond; 12 Huub Greijmans Weert; 13 Jac Derix Posterholt; 14 Henk de Hey Heerlen; 15 Bert van Zantvoort Weert; 16 Ben Peeters Herten; 17 Peter van Zantvoort Weert; 18 Leo Steyns Geleen; 19 Theo Verhees Deurne; 20 Bert de Wijs Vlodrop.

 Kopgroep in de ronde van Reuver met van kop af: Wim van Mierlo-Fred Scheres-Edy Jorissen-Jack Louwers .Fred Scheres wint uiteindelijk de koers

 
Oirsbeek  14 juli  NWB Kampioenschap
1 Henk Smits Baarlo; 2 Jos Vestjens Neer; 3 Jan Reinders Neer; 4 Henrie Timmermans Den Bosch; 5 Math Stoffels Tegelen; 6 Ben Peeters Herten; 7 Edy Jorissen Weert; 8 Jac Derix Posterholt; 9 Wim van Mierlo Weert; 10 Fred Scheres Posterholt.






Henk Smits : kampioen  1985


Romilly  Frankrijk 20-21 juli  Etappewedstrijd  
1e et.
1 René Houwen Linne;

2e et.  Tijdrit
1  René Houwen Linne; 2 Jos Vestjens Neer


3e et. avondcriterium
1 Herman Crins Beesel;


Eindklassement
1 René Houwen Linne. 2 Jos Vestjens Neer;5 Jac Reuvers Heythuysen; 9 Herman Crins Beesel; 19 Frank van Zantvoort Weert; 20 Bert van Zantvoort Weert.
 
Ploegenklassement
1 Wijnands Weert; René Houwen;Herman Crins; Frank van Zantvoort; Jac Reuvers; Jos Vestjens; Bert van Zantvoort; Henk Swillens;



Venlo  Parade  21 juli
1 Edy Jorissen Weert; 2 Mike Strijbosch Deurne; 3 Jan Reinders Neer; 4 Guus Relouw Bergen; 5 Henrie Timmermans Den Bosch; 6 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Theo van der Leeuw Valkenburg; 9 Math Stoffels Tegelen; 10 Henk Smits Baarlo; 11 Armand Tulmans Lommel B.; 12 Jos Lamber Blerick; 13 Jac Derix Posterholt; 14 Peter Janssen Tegelen; 15 Ben Bernkens Rijkhoven B.; 16 Jac Geurts Echt; 17 Math Rutjens St. Odiliënberg; 18 Fred Scheres Posterholt; 19 Theo Verhees Deurne; 20 Tjeu Ramaekers Ospel.
 
Thorn  22 juli
1 Wim van Mierlo Weert; 2 Tjeu Ramaekers Ospel; 3 Harrie Daams Dommelen; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 Ben Peeters Herten; 7 Henrie Timmermans Den Bosch; 8 Theo van der Leeuw Valkenburg; 9 Fred Scheres Posterholt; 10 Henk Smits Baarlo.
 
Doenrade  28 juli 
1 René Houwen Linne; 2 Henrie Timmermans Den Bosch; 3 Jac Steyvers Stramproy; 4 Jac Derix Posterholt; 5 Ben Berkens Rijkhoven B.; 6 Guus Relouw Bergen; 7 Edy Jorissen Weert; 8 Ben Peeters Herten; 9 Henk de Hey Heerlen; 10 Wim van Mierlo Weert; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Peter van der Linden Helmond; 13 Jo van Seggelen Budel Schoot; 14 Paul Moris Stramproy; 15 Fred Scheres Posterholt; 16 Jan Reinders Neer; 17 Math Rutjens St.Odiliënberg; 18 Henk Smits Baarlo; 19 Hans van Bavel St. Anthonis; 20 Richard Rongen Venray.
 
Kessel  Eik  3 augustus  Provinciale Kampioenschappen
Kampioen Limburg
1 Edy Jorissen Weert; 2 Henk Smits Baarlo; 3 Hein Sengers Weert; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Theo van der Leeuw Valkenburg; 6 René Houwen Linne; 7 Ben Peeters Herten; 8 Fred Scheres Posterholt; 9 Guus Relouw Bergen; 10 Jan Reinders Neer; 11 Herman Crins Beesel; 12 Jac Derix Posterholt; 13 Math  Stoffels Tegelen; 14 Huub Greijmans Weert; 15 Math Rutjens St.Odiliënberg; 16 Arno Lutgens Roermond; 17 Jan Peeten Baarlo.
Kampioen Nrd.Brabant
1 Harrie Daams Dommelen; 2 Peter van der Linden Helmond; 3 Hans van Bavel St.Anthonis.
Verder  geen Brabanders geklasseerd.
 
Weert  Fatima  4 augustus
1 Hein Sengers Weert; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Peter van der Linden Helmond; 4 Edy Jorissen Weert; 5 Herman Crins Beesel; 6 Jack Louwers Weert; 7 Dick Wesseling Den Bosch; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Hans van Bavel St.Anthonis; 10 Armand Tulmans Lommel .B; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Theo van der Leeuw Valkenburg; 13 Jac Derix Posterholt; 14 John Meerts Blerick; 15 Ben Peeters Herten; 16 Cor Maas Thorn; 17 Henk Smits Baarlo; 18 Jan Peeten Baarlo; 19 Huub Hölzken Weert; 20 Paul Moris Nederweert.
 
Sint Niklaas B.  4 augustus  ICF Wereldkampioenschap  Vrije Renners 
1 C. Verplanke Nederland
 
Ronde van Luik B.  7-8-9-10 augustus   Etappewedstrijd
Henk Smits,Jan Reinders,Jos Lamber,Richard Rongen,John van Lee,Karel van Heukelom, van de ploeg  Vaat 69 uit Venlo  en de gastrenners  Henk de Hey ( Super-Cirkel ) en Edy Jorissen ( Tim Oil ) hebben met succes deelgenomen aan de zware Ronde van Luik.
Jorissen won  de tweede en de zesde etappe en kwam op de tweede plaats in de eindrangschikking .
Alleen in de sterke  Belg Serge van Daele ,die onlangs de Hel van Brabant won, moest hij zijn meerdere erkennen.
De ploeg won ook de openingsetappe( Ploegentijdrit) en behaalde nog diverse ereplaatsen.
 
Proloog: Ploegentijdrit  Luik
1 Vaat 69 Venlo; Henk Smits;Jan Reinders; Jos Lamber; Richard Rongen; John van Lee; Karel van Heukelom; Henk de Hey; Edy Jorissen; 2 W.A.O.D.
 
2e et.Fire Fontaine- Ouffet
1 Edy Jorissen; 2 Serge van Daele B.; 3 Colot B.; 11 Jan Reinders; 19 Jos Lamber.
Richard Rongen en John van Lee staakten de strijd.
 
3e et.Grand Rechain-Aubel
1 Serge van Daele; 2 Edy Jorissen; 
 
4e et.Trouguee-Burdinne-Trouguee
1 Aladin Mat B.; 2 Serge van Daele B.; 3 Edy Jorissen.
 
5e et.Ind.Tijdrit 6,5 km.
1 Fabbri B.; 2 Serge van Daele B.;
 
6e et.Creuwick-Wandre-Creuwick
1 Edy Jorissen; 2 Serge van Daele; 3 van de Merwer B.
 
Eindklassement
1 Serge van Daele B,; 2 Edy Jorissen; 6 Henk Smits; 8 Henk  de Hey; 14 Jan Reinders; 16 Jos Lamber;
66 Karel van Heukelom.
 
Ploegenklassement
1 W.A.O.D. België; 2 Vaat 69 Venlo; 3 Hurricane Sound B.; 4 Mc Donalds B.
 
Heythuysen  10 augustus
1 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 2 Marcel Seevens Haelen; 3 Jack Louwers Weert; 4 Jac Reuvers Heythuysen; 5 Ben Peeters Herten; 6 Henk Jacobs Weert; 7 Hein Sengers Weert; 8 Dick Wesseling Den Bosch; 9 Wim van Mierlo Weert; 10 Herman Crins Beesel; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Jac Derix Posterholt; 13 Huub Greijmans Weert; 14 Henrie Timmermans Den Bosch; 15 Peter van der Linden Helmond; 16 Hans van Bavel St.Anthonis; 17 Jo van Seggelen Budel Schoot; 18 Fred Scheres Posterholt; 19 Bert de Wijs Vlodrop; 20 Paul Moris Nederweert.

 
Roggel  11 augustus
1 Jac  Derix Posterholt; 2 Guus Relouw Bergen; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Edy Jorissen Weert; 6 Dick Wesseling Den Bosch; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Theo Verhees Deurne; 10 Math Stoffels Tegelen; 11 Math Rutjens St.Odiliënberg; 12 Gerard Cuyten Weert; 13 Bert de Wijs Vlodrop; 14 Peter van der Linden Helmond; 15 C. Schmitz Asten; 16 Jan Peeten Baarlo; 17 Herman Crins Beesel; 18 Marcel Seevens Haelen; 19 Theo van der Leeuw Valkenburg; 20 Cor Maas Thorn.

                                                  Jac Derix : eindelijk een verdiende zege

 
België   14 augustus
1 Jan Reinders Neer.
 
Hoensbroek  17 augustus
1 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 2 Theo van der Leeuw Valkenburg; 3 Henk Smits Baarlo; 4 Edy Jorissen Weert; 5 Wim van Mierlo Weert; 6 Guus Relouw Bergen; 7 Jan Peeten Baarlo; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Jos Lamber Blerick; 10 Huub Greijmans Weert; 11 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 12 Herman Crins Beesel; 13 Fred Scheres Posterholt; 14 P.Lemmen Meijel; 15 Ton Weltens  Heythuysen.
 
Beegden  18 augustus
1 Jan Reinders Neer; 2 Theo Verhees Deurne; 3 Henrie Timmermans Den Bosch; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Peter van der Linden Helmond; 6 Henk Smits Baarlo; 7 Herman Crins Beesel; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Peter Janssen Tegelen; 10 Jos Lamber Blerick; 11 Gerard Cuyten Weert; 12 Math Rutjens St.Odiliënberg; 13 Huub Greijmans Weert; 14 Frank van Zantvoort Weert; 15 Paul Moris Nederweert; 16 Hans Thijs Oploo; 17 Bert de Wijs Vlodrop; 18 Emile Rayer Blerick; 19 Peter van Zantvoort Weert; 20 Ton Weltens  Heythuysen.
 
Tegelen  24 augustus
1 Henk Smits Baarlo; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Johan Akkerman Weert; 4 Guus Relouw Bergen; 5 Huub Greijmans Weert; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Wim van Mierlo Weert; 8 John van Lee Baarlo; 9 Peter van der Linden Helmond; 10 Jos Lamber Blerick; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Emile Rayer Blerick; 13 Math Rutjens St. Odiliënberg; 14 Peter Janssen Tegelen; 15 Huub  Hölzken Weert; 16 Herman Crins Beesel; 17 Math Stoffels Tegelen; 18 Jan Peeten Baarlo; 19 Theo van Tienen Tegelen; 20 Bert de Wijs Vlodrop.
 
Siebengewald  25 augustus
1 Guus Relouw Bergen; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Hein Sengers Weert; 5 Theo van der Leeuw Valkenburg; 6 Henk de Hey Heerlen; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Paul Creemers Weert; 9 Hans Thijs Oploo; 10 Armand Tulmans Lommel B.; 11 Jan Peeten Baarlo; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Henrie Timmermans Den Bosch; 14 Dick Wesseling Den Bosch; 15 Hans van Bavel St.Anthonis; 16 Jac Derix Posterholt; 17 Bert van Zantvoort Weert; 18 Richard Rongen Venray; 19 Peter van der Linden Helmond; 20 Peter Janssen Tegelen; 21 Theo van Tienen Tegelen; 22 Bert de Wijs Vlodrop.

         Guus Relouw , aan de leiding vóór Ben Peeters , wint dicht bij huis


Sankt Johann  augustus   Weltcup
30/35 jr.
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Aldo Parecchini Italië; 3 George Vonckx België; 9 Huub Savelkoul Stein; 14 Fred Scheres Posterholt.
45/50 jr.
1 Gaston Sannen België; 2 Carlo Cavazzana Italië; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot.
 
Posterholt  31 augustus
1 Hein Sengers  Weert 2; Bert van Zantvoort Weert; 3 Dick Wesseling Den Bosch; 4 Henk Smits Baarlo; 5 Jos Lamber Blerick; 6 Henk de Hey Heerlen; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Peter van der Linden Helmond; 9 Edy Jorissen Weert; 10 Hans van Bavel St.Anthonis; 11 Harrie Daams Dommelen; 12 John Meerts Blerick; 13 Bert de Wijs Vlodrop; 14 Math Rutjens St.Odiliënberg; 15 Theo van der Leeuw Valkenburg; 16 Wim van Mierlo Weert; 17 Marcel Seevens Haelen; 18 Ben Peeters Herten; 19 Hans Hendriks Heythuysen; 20 Jack Louwers Weert.
 
Vierlingsbeek  1 september
1 Edy Jorissen Weert; 2 Herman Crins Beesel; 3 Guus Relouw Bergen; 4 Peter van der Linden Helmond; 5 Huub Greijmans Weert; 6 Harrie Daams Dommelen; 7 Hans Thijs Oploo; 8 Fred Scheres Posterholt; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Jos Lamber Blerick; 11 Henk Smits Baarlo; 12 Bert van Zantvoort Weert; 13 Frank van Zantvoort Weert; 14 Theo van der Leeuw Valkenburg; 15 Math Stoffels Tegelen; 16 Bert de Wijs Vlodrop; 17 Emile Rayer Blerick; 18 Math Rutjens St.Odiliënberg; 19 Jan Peeten Baarlo; 20 Lowie van de Venne Melick.

      Edy Jorissen in gesprek met Jan Beckers

 
Zonhoven België  8 september
1 Edy Jorissen Weert; 2 Henri Peters B.; 3 Gasten Sannen B.; 4 Alex Ackermans B.; 5 Theo van der Leeuw Valkenburg.
 
Weert   IJzeren man  8 september  Clubkampioenschap
1 Wielerclub Weert met : Jac Steijvers,Johan Akkerman,Harrie Daams,Jack Louwers,Armand  Tulmans.; 2 Wielerclub de Maastrappers Horn; 3 Wielerclub Olympia Baarlo.
B. Klasse
1 Wielerclub Eindhoven; 2 Wielerclub Peter Post Echt; 3 Wielerclub Posterholt.
C. Klasse
1 Wielerclub Weert; 2 Wielerclub de Maastrappers Horn; 3 Wielerclub Oostrum.
 
Berbroek B.-Someren  15 september  Klassieker
1 Henk Smits Baarlo; 2 Benny Vandeauwera B.; 3 Hans van Bavel St.Anthonis; 4 Hein Sengers Weert; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Bert Hoedemakers Eerde; 7 Herman Crins Beesel; 8 Edy Jorissen Weert; 9 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 10 Wim van Mierlo Weert; 11 P.Vissers ; 12 Theo van der Leeuw Valkenburg; 13 Henk de Hey Heerlen; 14 Huub Greijmans Weert; 15 Jack Louwers Weert; 16 Fred Scheres Posterholt; 17 Harrie Daams Dommelen; 18 Ton Madou Baarlo; 19 Sjra Vergooszen Susteren; 20 Johan Akkerman Weert.
 
Ploegenklassement
1 Yin Yang Weert;Huub Greijmans;Hans van Bavel; Jack Louwers; Marcel Cornet;Henk van Tuel; Jac Steijvers 2 Tim Oil Roermond; 3 Super- Cirkel Weert.
 
Ohe en Laak  21-22 september  Omloop van het Maasdal  Etappewedstrijd
1e et. Laak Stevensweert-Laak
1 Edy Jorissen Weert; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Pierrot Cuypers Rijkhoven B.; 4 Hein Sengers Weert; 5 Herman Crins Beesel; 6 Peter van der Linden Helmond; 7 Theo van der Leeuw Valkenburg; 8 G.Willems; 9 Henk Smits Baarlo; 10 Huub Greijmans Weert; 11 Hans van Bavel St.Anthonis; 12 Jack Louwers Weert; 13 Harrie Daams Dommelen; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Johan Akkerman Weert.

Edy Jorissen kan Wim van Mierlo net voorblijven in de eerste etappe

 
2e et.Laak-Maasbracht-Laak
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Johan Akkerman Weert; 4 Pierrot Cuypers Rijkhoven B.; 5 Armand Tulmans Lommel B.; 6 Hein Sengers Weert; 7 Jack Louwers Weert; 8 Henk Smits Baarlo; 9 Sjra Vergooszen Susteren; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot; 11 Gunther Sisterman Rheidt Dld.; 12 Wim van Mierlo Weert; 13 Edy Jorissen Weert; 14 Henri Maatje Nuenen; 15 Theo Verhees Deurne.
 
Eindklassement
1 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 2 Theo van der Leeuw Valkenburg; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Wim van Mierlo Weert; 5 Edy Jorissen Weert; 6 Johan Akkerman Weert; 7 Armand Tulmans Lommel B.; 8 Hein Sengers Weert; 9 Henk Smits Baarlo; 10 Jack Louwers Weert; 11 Herman Crins Beesel; 12 Henk de Hey Heerlen; 13 Jo van Seggelen Budel Schoot; 14 Sjra Vergooszen Susteren;15 Henri Maatje Nuenen.
 
Ploegenklassement
1 Vaat  69 Venlo;  Pierrot Cuypers; Jan Reinders; Henk Smits; Bart Hanssen;Benny Bernkens; Richard Rongen; Johan Akkerman ; Emile Rayer;Jan Peeten;2 Yin Yang Weert; 3 Super/Cirkel Weert; 4 Tim Oil Roermond; 5 Verkoelen Stramproy.

                                                   Pierrot Cuypers : klinkende overwinning

 
Gemert  29 september
1 Jack Louwers Weert; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Theo Verhees Deurne; 5 Huub Greijmans Weert; 6 Harrie Daams Dommelen; 7 Henk de Hey Heerlen; 8 Dick Wesseling Den Bosch; 9 Theo van der Leeuw Valkenburg; 10 Bert de Wijs Vlodrop; 11 Hans van Bavel St.Anthonis; 12 Herman Crins Beesel; 13 Henk Smits Baarlo; 14 Fred Scheres Posterholt; 15 André van Mierlo Soerendonk; 16 Henk Hartjes Waalre; 17 Lowie van de Venne Melick; 18 Paul Moris Nederweert; 19 Jo van Seggelen Budel Schoot.; 20 Math Rutjens St. Odiliënberg.
 
Jabeek   Nederlandse Kampioenschappen  Vrije renners
15 +
1 J. Adams Den Helder.
25 +
1 L.Schenk Huybergen.
 
Mardeuil Frankrijk
1 Jac Geurts Echt.
Tarbes Frankrijk  
1 Wim  van Mierlo Weert.
Helchteren B.
1 Armand Tulmans Lommel B.
Itegem B.
1 Armand Tulmans Lommel B.


PLOEGEN  1985
 
Super-Cirkel  Weert  Levensmiddelen  ( Voorheen VIVO)
v.l.n.r. Ben Peeters-Harrie Daams-Armand Tulmans-Henk Hartjes-Wim van Mierlo-Henk de Hey en Mart van Kessel.-
Ploegleider ; Wiel Kuntzelaers Weert.


Tim Oil  Roermond
Fred Scheres,John Idili,Theo van der Leeuw,Edy Jorissen,Peter van der Linden,Tjeu Ramaekers,Jac Geurts.Henrie Timmermans,Jac Derix,
Ploegleider : Piet van der Linden Helmond.
 
van Cruchten  Vleeshandel  Roermond
Fedor den Hertog,Arno Lutgens, Theo Lamers,Eric Oeben,Math Rutjens,Bert de Wijs,Cor Maas.Andy Ottenheim,Lowie van de Venne.
Ploegleider : Theo  Lamers
 
Wijnands-Sponsorsun-Hatéma  Weert
Detlef Kurzweg,Jac Reuvers,Herman Crins,René Houwen,Frank van Zantvoort, Jos Vestjens,Bert van Zantvoort,Sjraar Wijnands,Henk Swillens,Jos Vaessen, Detlef Kurzweg.
Ploegleider : Lei Everaers Weert.
Ploegbaas : Sjraar Wijnands Swalmen.
 
Vaat 69 Venlo
Piërrot Cuypers, Bart Hanssen,Henk Smits, Bennie Bernkens,Jan Reinders,John van Lee,Jos Lamber, Richard Rongen,Emiel Rayer,Jan Peeten,Johan Akkerman.
Senioren
Henk Hermans,Peter Schoester,Fiel Lamber,Wil Heiligers,H.Heiligers,Peter Engels,Karel van Heukelom. 
Ploegleiders : Wiel Schoester  Venlo,en Broer Joosten Baarlo.
Ploegbaas Huub Snellen Venlo
 
De Wacht Café Weert
Jo van Seggelen,André van Mierlo,Peter van Zantvoort,Bert Ramaekers, Theo van Tienen,Paul Moris,Peter Jacobs,
Ploegleider: Cor Everaers Weert.
 
Yin Yang Steuten  Cosmetic,van Tuel  Assurantie Weert,Peters Mercedes Haelen 
Huub Greijmans,Hans van Bavel,Jack Louwers,Marcel Cornet,Henk van Tuel,Jac Steyvers,Dik Wesseling,Wim Vleeshouwers,Peter Beelen.
Ploegleider : Fons Steuten Weert.
Ploegbaas :  Tjeu van Tuel Weert
 
H.B. Electro Weert  Audio/Video
Hein Sengers,Jan Ubachs,Jos Vallen,Gerard Cuyten,Henk Jacobs,Hans Hendriks,Paul Creemers,Emile Rayer,Dick Strijbosch,
Ploegleider  Twan Hendrix Weert
Ploegbaas Huub Branckaert Weert.
 
Schoenmakers  Eindhoven Tankstation
Bert Hoedemakers,Arno Schoenmakers Sr.,G.Hageman,Harrie van Heugten,M. der Kinderen,H.Menke,Albert Pieters,J.Steyvers Someren.
Ploegleider: Mevr.A.Schoenmakers Eindhoven.
 
Arkel Telecommunicatie  Siebengewald
Guus Relouw,Math Stoffels,Jan Jordans,Hans Thijs,Theo Verhees,Theo Heijnen,Peter Janssen,J.Meerts,Roel Philipsen,Wiel Leijnders,Hay Kellenaers,Gerard Keijsers.
Ploegleider: Frans Thijs Vierlingsbeek.
 
Klein Paries  Café Heythuysen
Peter Thoolen,Ger Hermans,Huub Reuvers,Paul van de Heuvel,Albert Reuvers,Frans Hintzen,H.Renet,Jo Scholten,J.Knoops.
Ploegleider: Frits Ramakers Echt.