Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1984


Pey Echt  25 maart
1 Harrie Daams Dommelen; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Bart Boonen Neer; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Herman Crins Beesel; 7 Henk Botterhuis Sambeek; 8 Peter Janssen Tegelen; 9 Jack Louwers Weert; 10 John van Lee Baarlo; 11 Tony Gruyters Lieshout; 12 Huub Greijmans Weert; 13 Emiel Rayer Blerick; 14 Henk de Hey Heerlen; 15 Jan Reinders Neer.

                                   Harrie Daams laat zich zien bij de seizoensstart

 
Weert  IJzeren man  1 april  Semi-Klassieker
1 Harrie Daams Dommelen; 2 Jack Louwers Weert; 3 Hans van Bavel St. Anthonis; 4 Géne Janssen Stein; 5 Henk Hartjes Waalre; 6 Henk Smits Baarlo; 7 Peter Janssen Tegelen; 8 Paul Zander Weert;  9 Peter van der Linden Helmond; 10 Tony Gruyters Lieshout; 11 Bert Steuten  Weert; 12 Jac Geurts Echt; 13 Emile Rayer Blerick; 14 Henk de Hey Heerlen; 15 Mat Hendrix Weert.
 
Hoensbroek  8 april
1 Jac Geurts Echt; 2 Hans van Erp Oss; 3 Peter van der Linden Helmond; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Géne Janssen Stein; 6 Henk de Hey Heerlen; 7 Jan Reinders Neer; 8 Paul Zander Weert; 9 Wim van Mierlo Weert; 10 Henk Smits Baarlo; 11 Hans van Bavel St.Anthonis; 12 Ben Peeters Herten; 13 Tony Gruyters Lieshout; 14 Bert de Wijs Vlodrop; 15 Peter Janssen Tegelen.

                                     Jac Geurts  de snelste in de massaspurt van Hoensbroek


Merum  15 april
1 Herman Crins Beesel; 2 Henk Hartjes Waalre; 3 Géne Janssen Stein; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Fred Scheres Posterholt; 6 René Houwen Linne; 7 Ben Peeters Herten; 8 Peter van der Linden Helmond; 9 Jan Reinders Neer; 10 Hans van Bavel St.Anthonis; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Jack Louwers Weert; 13 Hans van Erp Oss; 14 Henk de Hey Heerlen; 15 Guus Relouw Bergen.
 
Haelen  22 april
1 Frank van Zantvoort Weert; 2 Herman Crins Beesel; 3 Jan Reinders Neer; 4 Harrie Daams Dommelen; 5 Tjeu Ramaekers Ospel; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Bart Boonen Neer; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Tony Gruyters Lieshout; 10 Peter van der Linden Helmond.
 
Maasbracht  Beek  23 april
1 Frank van Zantvoort  Weert; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 René Houwen Linne; 4 Guus Relouw Bergen; 5 René van der Linden Helmond; 6 Henk de Hey Heerlen; 7 Henk Smits Baarlo; 8 Jack Louwers Weert; 9 Hans van Bavel St.Anthonis; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot.












Snelle Frank van Zantvoort  wint er twee na elkaar


Baarlo Baan 25 april

1 Herman Crins Beesel; 2 Emile Rayer Blerick; 3 Peter Janssen Tegelen; 4 Leo Pots Deurne; 5 Jan Reinders Neer. 
 

Vlodrop  29 april
1 Wim van Mierlo Weert; 2 Jan Reinders Neer; 3 Jos Ramaekers Stramproy; 4 Armand Tulmans Lommel B.; 5 Bert Ramaekers  Ospel; 6 Jac Reuvers Heythuysen; 7 Hans van Bavel St. Anthonis; 8 Tony Gruyters Lieshout; 9 Jac van Kessel Deurne; 10 Peter Janssen Tegelen; 11 Herman Crins Beesel; 12 Henk de Hey Heerlen; 13 Paul Zander Weert; 14 Hans van Erp Oss; 15 Frank van Zantvoort Weert.
 
Sittard  30 april
1 Peter Janssen Tegelen; 2 Frank van Zantvoort Weert; 3 Jac Geurts Echt; 4 Mart van Kessel Deurne; 5 Herman Crins Beesel; 6 Jack Louwers Weert; 7 John van Lee Baarlo; 8 Harrie Daams Dommelen; 9 Fred Scheres Posterholt; 10 Henk Hartjes Waalre; 11 Guus Relouw Bergen; 12 Bart Boonen Neer; 13 Bert Ramaekers Ospel; 14 René van der Linden Helmond; 15 Tjeu Ramaekers Ospel.
 
Eindhoven   4-5-6- mei  Hel van Brabant  Etappewedstrijd
1e et.Eindhoven-Maasbracht
1 Peter van der Linden Helmond; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Herman Crins Beesel; 4 Harrie Daams Dommelen; 5 Wim van Mierlo Weert; 6 Serge van Daele Wissekerke België; 7  J.Seghers België; 8 Jan Smits Nuenen; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Hans van Erp Oss; 11 Jan Reinders Neer; 12 Jac Geurts Echt; 13 Math Rutjens St.Odiliënberg; 14 Henk de Hey Heerlen; 15 Hans van Bavel St.Anthonis.
 
2e et. Maasbracht- Mariahout
1 Serge van Daele Wissekerke B.; 2 R.van Liempd Amsterdam; 3 Peter van Zantvoort Weert; 4 Jan van Boxtel Mill; 5 Jac Reuvers Heythuysen; 6 H.Bode; 7 Bart Boonen Neer; 8 René van der Linden Helmond; 9 R.Beelaerts B.; 10 Jack  Louwers Weert; 11 Hans van Erp Oss; 12 Jan Reinders Neer; 13 L.Steijnen; 14 Henk de Hey Heerlen; 15 Wim van Mierlo Weert.
 
3e et. Mariahout-Eindhoven
1 Hans van Bavel St. Anthonis; 2 Serge van Daele Wissekerke B.; 3 Herman Crins Beesel; 4 R.Beelaerts B.; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Hans van Erp Oss; 7 Peter van der Linden Helmond; 8 Wim van Mierlo Weert; 9 Bart Boonen Neer; 10 Jack Louwers Weert; 11 Henk Botterhuis Sambeek; 12 Mart van Kessel Deurne; 13 Theo Verhees Deurne; 14 Gène Janssen Stein; 15 Jan Smits Nuenen

                        De slotrit in de Hel gaat naar Hans van Bavel die de snelle Serge van Daele en                            Herman Crins ( L. ) klopt
 
Eindklassement
1 Serge van Daele Wissekerke B.; 2 Bart Boonen Neer; 3 Peter van der Linden Helmond; 4 R.Beelaerts B.; 5 Jack Louwers Weert; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Hans van Erp Oss; 8 Herman Crins Beesel; 9 René van der Linden Helmond; 10 Hans van Bavel St.Anthonis; 11 R. van Liempd Amsterdam; 12 Peter van Zantvoort Weert; 13 Jac van Kessel Deurne; 14 Jac Reuvers Heythuysen; 15 Jan van Boxtel Mill.
 
Ploegenklassement
1 Haak Sport Eindhoven; Serge van Daele; R.Beelaerts; J.Sehgers; H.Bode;  2 Jonkergouw Vught; 3 Vivo Weert; 4 Wijnands Weert; 5 Vaat 69 Venlo.











Serge van Daele is ook dit jaar de beste in de Hel                                van Brabant.


Baarlo Baan  8 mei

1 Huub Greijmans Weert; 2 Bart Boonen Neer; 3 Math Stoffels Tegelen; 4 Theo Verhees Deurne; 5 Piet Engbersen Venray.
 

Deurne  de Snoerts  13 mei  Semi-Klassieker
1 Mart van Kessel Deurne; 2 Jack Louwers Weert; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Hans van Bavel St. Anthonis; 5 Huub Greijmans Weert; 6 Hans van Erp Oss; 7 Herman Crins Beesel; 8 Harrie Daams Dommelen; 9 Peter van der Linden Helmond; 10 Jac Geurts Echt; 11 Henk Hartjes Waalre; 12 Fred Scheres Posterholt ; 13 Wim van Mierlo Weert; 14 Theo Verhees Deurne; 15 René Houwen Linne; 16 Henk de Hey Heerlen; 17 Tony Gruyters Lieshout; 18 Géne Janssen Stein; 19 Peter Janssen Tegelen; 20 Toon van de Berg Rijckevoort.


Ploegenklassement
1 Vivo Weert; Jac van Kessel; Mart van Kessel; Harrie Daams ;Armand Tulmans; Wim van Mierlo; Ben Peeters; Henk Hartjes 2 Jonkergouw Vught; 3 Wijnands Weert.

                            Mart van Kessel is al jaren de "superknecht" van de VIVO formatie,                                                         hij wint in Deurne de semi-klassieker op de Snoerts

Neeritter  20 augustus
1 Jac Reuvers Heythuysen; 2 Hans Hendrikx Heythuysen; 3 Fred Scheres Posterholt; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Jack Louwers Weert; 6 Herm Crins Beesel; 7 Peter van der Linden Helmond; 8 Mart van Kessel Deurne; 9 Theo Verhees Deurne; 10 Hans van Erp Oss; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Ben Peeters Herten; 13 Guus Relouw Bergen; 14 Bart Boonen Neer; 15 Jos Lamber Blerick; 16 Henk de Hey Heerlen; 17 Jan Jordans Landhorst; 18 Paul Moris Stramproy; 19 Gène Janssen Stein; 20 Peter van Zantvoort Weert. 

 
Ospel  27 mei
1 Jan Reinders Neer; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Jack Louwers Weert 5 Peter van der Linden Helmond; 6 Hans van Bavel St.Anthonis; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Herman Crins Beesel; 9 Tony Gruyters Lieshout; 10 Jan Ubachs Amsterade; 11 Harrie Daams Dommelen; 12 Math Rutjens St.Odiliënberg; 13 Mart van Kessel Deurne; 14 Theo Verhees Deurne; 15 Fred Scheres Posterholt.

Baarlo Baan  30 mei

1 Bart Hanssen Kessel; 2 Ger Hermans Reuver; 3 Math Stoffels Tegelen; 4 Jan Reinders Neer; 5 Herman Crins Beesel.

Echt 30 mei

1 Frans Hintzen Echt; 2 Eric Oeben Posterholt; 3 Peter Theunissen Ittervoort; 4 M.Korsten Neeritter; 5 Piet Peeters Echt.

Bekkevoort B.  30 mei

1 Henri Maatje Nuenen; 2 Frans Belmons B.; 3 Frans Wouters B.; 4 Louis Simons B.; 5 Yvan Luiten B.
 

Montfort  31 mei
1 Harrie Daams Dommelen; 2 René Houwen Linne; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Géne Janssen Stein; 6 Henk Hartjes Waalre; 7 Fred Scheres Posterholt; 8 Ton Miggels Belfeld; 9 Wim van Mierlo Weert; 10 Ben Peeters Herten; 11 Henk de Hey Heerlen; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Frank van Zantvoort Weert; 14 Hans van Erp Oss.
 
Someren  1-2-3- juni  Omloop der Peel  Etappewedstrijd
1e et.Ploegentijdrit  Someren
1 Vivo Weert; Jac van Kessel-Mart van Kessel-Armand Tulmans-Harrie Daams-Wim van Mierlo-Henk Hartjes-Ben Peeters-Bert Hoedemakers; 2 Coca Cola Rijen; 3 Wijnands Weert; 4 Jonkergouw Vught; 5 Victoria St.Willebrord; 6 H.B. Electro Weert; 7 De Wacht Weert; 8 Vaat 69 Venlo; 9 Arkel Siebengewald; 10 Yin Yang Weert.
 
2e et.Someren-Heide-Someren
1 Wim van Mierlo Weert; 2 Jan Ubachs Amstenrade; 3 Anton van de Velde Loon op Zand; 4 Bart Boonen Neer; 5 René van der Linden Helmond; 6 Piet Engbersen Venray; 7 Theo Verhees Deurne; 8 René Houwen Linne; 9 Jac van Kessel Deurne; 10 Jack Louwers Weert.
 
3e et.Someren–Oploo-Someren
1 Herman Crins Beesel; 2 Harrie Daams Dommelen; 3 Wim Schmetz Breda; 4 Toon van de Berg Rijckevoort; 5 Hans Hendrikx Heythuysen; 6 Henk de Hey Heerlen; 7 Theo Verhees Deurne; 8 René Houwen Linne; 9 E.Jaspers St.Willebrord; 10 Tjeu Ramaekers Ospel;11 Tony Gruyters Lieshout; 12 Hans van Erp Oss; 13 Jo van Seggelen Budel Schoot; 14 Frank van Zantvoort Weert.
 
4e et.Someren- Criterium
1 Anton van Dijk Dongen; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Harrie Daams Dommelen; 4 Pierrot Cuypers Rijkhoven B.; 5 Herman Crins Beesel; 6 Hans van Erp Oss; 7 Tony Gruyters Lieshout; 8 Toon van de Berg Rijckevoort; 9 Hans van Bavel St.Anthonis; 10 Jack Louwers Weert; 11 Frank van Zantvoort Weert; 12 Peter van der Linden Helmond; 13 Jo van Seggelen Budel Schoot; 14 L.Mol België; 15 Emile Rayer Venlo.
 
5e et. Someren-Liessel-Someren
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Herman Crins Beesel; 3 Henk de Hey Heerlen; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Pierrot Cuypers Rijkhoven B.; 6 Emile Rayer Venlo; 7 Frank van Zantvoort Weert; 8 Hans van Erp Oss; 9 Jos Ramaekers Stramproy; 10 André van Mierlo Soerendonk; 11 Tony Gruyters Lieshout; 12 Wim van Mierlo Weert; 13 Toon van de Berg Rijckevoort; 14 Gène Janssen Stein; 15 Wim Schmetz Breda.
 
Eindklassement
1 Herman Crins Beesel; 2 Harrie Daams Dommelen; 3 Wim Schmetz breda; 4 Henk de Hey Heerlen; 5 Theo Verhees Deurne; 6 René Houwen Linne; 7 Jac van Kessel Deurne; 8 Jack Louwers Weert; 9 E.Jaspers St. Willebrord; 10 Frans van Dongen Made; 11 Wim van Mierlo Weert; 12 Toon van de Berg Rijckevoort; 13 Hans Hendrikx Heythuysen; 14 Anton van de Velde Loon op Zand; 15 Anton van Dijk Rijen.
 
Ploegenklassement 
1  Vivo-Kwiek ; Jac van Kessel; Mart van Kessel; Harrie Daams ;Armand Tulmans; Wim van Mierlo; Ben Peeters; Henk Hartjes ; 2 Wijnands Weert; 3 Jonkergouw Vught; 4 Coca Cola Rijen; 5 Victoria Breda.

                                Tussen twee mooie Missen poseert Herm Crins na zijn slimme zege in de Omloop der Peel

 
Tarbes  Frankrijk Circuit Hautes Pyreneeën  Etappewedstrijd
 
Elk jaar ontvangt de NWB  een uitnodiging om deel te nemen aan de zware etappewedstrijd in  de
Franse Pyreneeën.
De ploeg van dit jaar bestond uit de renners Wim van Mierlo en Ben Peeters (Vivo-Kwiek ),Hans van Erp en Henk de Hey ( Jonkergouw ) en Hans van Bavel ( Arkel ).Ook nu werden er weer fraaie resultaten  geboekt , Hans van Erp won het Criterium terwijl Wim van Mierlo de 4e etappe op zijn naam schreef.Ook het ploegenklassement werd een Nederlands succes.
In het eindklassement was  Ben Peeters uitstekende tweede  met Hans van Erp op een derde plaats,er waren 140 deelnemers.

Criterium
1 Hans van Erp ; 2 Henk de Hey; 5 Hans van Bavel; 19 Ben Peeters; 39 Wim van Mierlo.
1e et.met de Col d’Aspin
1 J.van Spauwen B.; 2 Ben Peeters; 3 Laffon Fr.; 8 Wim van Mierlo ; 10 Hans van Bavel; 12 Peloton.
2e et.
1 Cornette Fr.; 2 Hans van Erp; 3 Wim van Mierlo; 11 Ben Peeters;13 Henk de Hey;14 Hans van Bavel.
3e et. 
1 Cornette Fr. 2 Ridigolo Fr.; 3 Ben Peeters; 4 Hans van Erp; 10 Henk de Hey; 15 Wim van Mierlo; 27 Hans van Bavel.
4e et.
1 Wim van Mierlo; 2 Laffon Fr.; 3 Hans van Erp; 9 Ben Peeters; 18 Henk de Hey; 17 Hans van Bavel.
Eindklassement
1 Cornette Fr.; 2 Ben Peeters; 3 Hans van Erp; 4 Laffon Fr.; 5 Ridigolo Fr.; 7 Wim van Mierlo; 13 Henk de Hey; 17 Hans van Bavel.


Ploegenklassement
1 NWB Nederland; Ben Peeters; Hans van Erp; Henk de Hey; Hans van Bavel; Wim van Mierlo; 2 Rabastens Fr.; 3 Vance FR.; 7 Italië; 9 België.
 
Grathem  9 juni
1 Herman Crins Beesel; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Hans van Bavel St.Anthonis; 4 Mart van Kessel Deurne; 5 Henk Hartjes Waalre; 6 Fred Scheres Posterholt; 7 René Houwen Linne; 8 Bob Geelen Horn; 9 René van der Linden Helmond; 10 Hans Hendriks Heythuysen; 11 Wim van Mierlo Weert; 12 Jac Reuvers Heythuysen; 13 Jac van Kessel Deurne; 14 Tony Gruyters Lieshout; 15 Peter Janssen Tegelen.
 
Ittervoort  10 juni  Bedevaart
1 Henk de Hey Heerlen; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 René Houwen Linne; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Frank van Zantvoort Weert; 6 Fred Scheres Posterholt; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Jack Louwers Weert; 9 Géne Janssen Stein; 10 Tony Gruyters Lieshout; 11 Hans van Erp Oss; 12 Harrie Daams Dommelen; 13 Peter Janssen Tegelen; 14 René van der Linden Helmond; 15 Paul Moris Stramproy.

         Uiteindelijk lukt het Henk de Hey toch om een keer te winnen  voor zijn nieuwe sponsor

 
Melick  11 juni
1 René Houwen Linne; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Jack Louwers Weert; 4 Jan Ubachs Amstenrade; 5 Jos Ramaekers Stramproy; 6 Fred Scheres Posterholt; 7 Bart Boonen Neer; 8 Peter Janssen Tegelen; 9 Hans van Bavel St.Anthonis; 10 Hans van Erp Oss; 11 Herman Crins Beesel; 12 Wim van Mierlo Weert; 13 Jan Reinders Neer; 14 Ben Peeters Herten; 15 Jan Jordans Landhorst.

Wijnegem België  11 juni

1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Rien van Dooren Ned.; 3 Karel Renders B.; 4 Ad van Elsacker Ned.; 5 Rik op de Beek B.; 6 Mark Michiels B.; 7 Jan Deckers B.; 8 Roger Lemmens B.; 9 Simon Trouw Ned.; 10 Vic Vandeneynde B. 
 

Echt  14-15-16 juni  Pijl van Limburg  Etappewedstrijd
1e et. Tijdrit Echt
1 Toon van de Berg Rijckevoort; 2 René Houwen Linne; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Henk Hartjes Waalre; 5 Harrie Daems Dommelen; 6 Jack Louwers Weert; 7 Jac Geurts Echt; 8 Mart van Kessel Deurne; 9 Armand Tulmans Lommel B.; 10 Hans van Bavel St.Anthonis.

               Toon van de Berg is de sterkste tijdrijder in de Pijl van 1984

 
2e et.Koningsbosch Criterium
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Pierrot Cuypers Rijkevoort B.; 3 Hans van Erp Oss; 4 Jack Louwers Weert; 5 Mart van Kessel Deurne; 6 Peter Janssen Tegelen; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Henri Maatje Nuenen; 9 Toon van de Berg Rijckevoort; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot.
 
3e et.Echt-Vlodrop-Echt
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Jan Ubachs Amstenrade; 3 Jack Louwers Weert; 4 Tony Gruyters Lieshout; 5 Henk de Hey Heerlen; 6 Hans van Bavel St.Anthonis; 7 Hans van Erp Oss; 8 Hans Rijkers; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Peter Janssen Tegelen;
 
4e et.Echt-Cauberg-Echt
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Hans van Erp Oss; 3 Pierrot Cuypers Rijkhoven; 4 Jack Louwers Weert; 5 Jan Ubachs Amstenrade; 6 Henk de Hey Heerlen; 7 Herman Crins Beesel; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Toon van de Berg Rijckevoort; 10 Ben Peeters Herten.
 
Eindklassement
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Toon van de Berg Rijckevoort; 3 Jack Louwers Weert; 4 Mart van Kessel Deurne; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Herman Crins Beesel; 7 Harrie Daams Dommelen; 8 Ben Peeters Herten; 9 Henk de Hey Heerlen; 10 Henk Smits Baarlo; 11 Pierrot Cuypers Rijkhoven B.; 12 Hans van Erp Oss; 13 René van der Linden Helmond; 14 Jan Ubachs Amstenrade; 15 Jan Reinders Neer; 16 Wim van Mierlo Weert; 17 Fred Scheres Posterholt; 18 H.Rijkers Veldhoven; 19 Henk Hartjes Waalre; 20 Armand Tulmans Lommel B.
 
Ploegenklassement
1 Vivo Weert; Jac van Kessel; Mart van Kessel; Harrie Daams ;Armand Tulmans; Wim van Mierlo; Ben Peeters; Henk Hartjes 2 Wijnands Weert; 3 Jonkergouw Vught; 4 Vaat 69 Venlo; 5 Heywin Schaik.
 
Bergklassement
1 René Houwen Linne; 2 Harrie Daams Dommelen; 3 H.Rijkers Veldhoven.

 Drie etappes en het eindklassement is de winst voor Jac van Kessel in de Pijl van Limburg. De witte trui voor het jongerenklassement gaat naar Tjeu Rutjens


Baarlo Baan  21 juni

1 Herman Crins Beesel; 2 Peter Janssen Tegelen; 3 Emile Rayer Blerick; 4 Jan Reinders Neer.
 

Romilly Frankrijk   Juni   Etappe wedstrijd
Ook dit jaar ging de Wijnandsploeg  met de renners : René Houwen,Jack Louwers, Jan Bakker, Jos Vaessen,Géne Janssen en Jac Reuvers  en Herman Crins  naar het Franse Romilly  en kwam wederom met fraaie resultaten thuis. René Houwen won uiteindelijk de lastige koers nadat hij met een overwinning in de  tijdrit zijn winst had gepakt. Herman Crins won bovendien 2 etappes en de rode trui van het puntenklassement
Ook het Ploegenklassement was voor de Wijnandsploeg.
1e et
1 Herman Crins ; 2 Blagojevic Fr.; 3 Cornette Fr.; 5 René Houwen; 10 Géne Janssen; 12 Jack Louwers; 18 Jan Bakker; 20 Jos Vaessen.
2e et.Tijdrit
1 René Houwen; 2 Cornette Fr.; 3 Marchaise Fr.; 4 Jack Louwers; 5 J. Cl. Breure Fr.; 7 Jac Reuvers; 8 Herman Crins; 18 Géne Janssen; 36 Jan Bakker; 49 Jos Vaessen.
3e et.
1 Blagojevic Fr.; 2 Herman Crins; 3 Aymar Fr.; 4 Cornette Fr.; 18 René Houwen; 24 Géne Janssen; 29 Jac Reuvers; 37 Jack Louwers; 38 Jan Bakker; 46 Jos Vaessen.
4e et.
1 Herman Crins; 2 J.Cl. Breure Fr.; 3 Descot Fr.; 4 Laffon Fr.; 5 géne Janssen; 6 Jack Louwers; 18 peloton.
5e et.
1 Morandin Fr; 2 Géne Janssen; 3 Blagojevic Fr.; 4 Tapie Fr; 11 Jack Louwers; 18 René Houwen; 31 Herman Crins; 32 Jac Reuvers; 35 Jan Bakker; 39 Jos Vaessen.
Eindklassement
1 René Houwen; 2 Cornette Fr.; 3 J.Cl.Breure; 4 Marchaise Fr.; 8 Herman Crins; 16 Jac Reuvers; 20 Géne Janssen; 29 Jack Louwers; 33 Jan Bakker; 38 Jos Vaessen.


Ploegenklassement
1 Wijnands Weert; René Houwen; Jac Reuvers;Sjraar Wijnands; Jack Louwers; Gène Janssen; Bert van Zantvoort; Jan Bakker; Herman Crins;  2 Bagneux Fr.; 3 US Metro Fr.; 4 Romilly Fr.; 5 Hautes Pyrenées Fr.

Puntenklassement

1 Herman Crins 46 pnt;2 Blagojevic  30 pnt; 3 Gène Janssen 26 pnt; 4 Cornette 26 pnt.

De overwinningen voor de Wijnandsploeg zijn van grote klasse in het Franse Romllly. rechts René Houwen de eindoverwinnaar in het midden Herm Crins twee etappes en het puntenklassement


Frankrijk  23-24-25 juni  Circuit des Hautes Pyrenées 

1e etappe Tarbes-Tarbes

1 Van Spauwen B.; 2 Ben Peeters NWB; 3 Jaffon Fr.; 8 Wim van Mioerlo NWB; 10 Hans van Bavel NWB; Peloton : Hans van Erp en Henk de Hey

2e etappe

Cornette Fr.; 2 Hans v an Erp NWB; 3 Wim van Mierlo NWB; 11 Ben Peeters NWB; 13 Henk de Hey NWB; 14 Hans van Bavel NWB.

3e etappe

1 Cornette Fr.; 2 Ridigolo Fr.; 3 Ben Peeters NWB; 4 Hans van Erp NWB; 10 Henk de Hey NWB; 15 Wim van Mierlo NWB; 27 Hans van Bavel NWB.

4e etappe

1 Wim van Mierlo NWB; 2 Laffon Fr.; 3 Hans van Erp NWB; 9 Ben Peeters NWB; 18 Henk de Hey NWB; 19 Hans van Bavel NWB.

Criterium

1 Hans van Erp NWB; 2 Henk de Hey NWB; 5 Hans van Bavel NWB; 13 Ben Peeters; 19 Wim van Mierlo NWB.

Eindklassement

1 Cornette Fr.; 2 Ben Peeters NWB; 3 Hans van Erp NWB; 4 Laffon Fr.; 5 Ridigolo Fr.; 7 Wim van Mierlo NWB; 13 Henk de Hey NWB; 17 Hans van Bavel NWB.

Ploegenklassement

1 NWB Nederland ; Henk de Hey;Wim van Mierlo; Ben Peeters; Hans van Erp; Hans van Bavel; 2 Rabastens Fr.; 3 Vance Fr.; 7 Italië; 11 België; 14 Ierland.


Neer  24 juni  Provinciale Kampioenschappen

1 Armand Tulmans  Lommel B. 2 Bart Boonen Neer; 3  Jac Reuvers Heythuysen; 4 Fred Scheres Posterholt; 5 Harrie Daams Dommelen; 6 Herman Crins Beesel; 7 Jac van Kessel Deurne; 8 Jac Louwers Weert; 9 Huub Greijmans Weert; 10 J.Roberts Oirsbeek; 11 René Houwen Linne; 12 Bart Hanssen Kessel; 13 Th.Janssen Venlo; 14 Jan Ubachs Amstenrade; 15 Tonny Gruyters Lieshout 
Limburg
1 Bart Boonen Neer; 2 Jac Reuvers Heythuysen; 3 Fred Scheres Posterholt.
Brabant
1 Harrie Daams Dommelen; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Henk Hartjes Waalre.

Armand Tulmans , de tempobeul uit Lommel ,wint in Neer met flinke voorsprong maar kan geen aanspraak maken op de Limburgse titel, hij komt uit dat andere Limburg


Echt   24 juni

1 Frans Hintzen Echt; 2 Peter Theunissen Ittervoort.
 

Eindhoven  28 juni  Baankampioenschappen
Afvalrace
1 Jac van Kessel Deurne.
50 K.M.
1 Henk Hartjes Waalre.
Eindklassement
1 Henk Hartjes Waalre.
 
Meijel  30 juni
1 Harrie Daams Dommelen; 2 Tjeu Ramaekers Ospel; 3 Jac van Kessel Deurne;  4 Peter van der Linden Helmond; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Jan Ubachs Amstenrade; 7 Hans Hendriks Heythuysen; 8 Gerard Cuyten Weert; 9 Armand Tulmans Lommel B.; 10 Wim van Mierlo Weert; 11 Huub Greijmans Weert; 12 Jos Vallen Horst; 13 Tony Gruyters Lieshout; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Emile Rayer Blerick.
 
Venlo  Parade  1 juli
1 Piërrot Cuypers  Rijkhoven B.; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 Hans van Erp Oss; 4 Henk Smits Baarlo; 5 Fred Scheres Posterholt; 6 Ton Miggels Belfeld; 7 Peter Janssen Tegelen; 8 Guus Relouw Bergen; 9 Jac van Kessel Deurne; 10 Tony Gruyters Lieshout; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 John van Lee Baarlo; 13 Huub Greijmans Weert; 14 Hans Thijs Oploo; 15 Hans Hendriks Heythuysen.
 
Doenrade  8 juli
1 Harrie Daams Dommelen; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 4 Jan Ubachs Amstenrade; 5 Jan Bakker Nederweert; 6 Jac Reuvers Heythuysen; 7 Wim van Mierlo Weert; 8 Henk Hartjes Waalre; 9 Hans van Bavel St.Anthonis; 10 Jan Reinders Neer; 11 Peter van  der Linden Helmond; 12 Jac van Kessel Deurne; 13 Bert van Zantvoort Weert; 14 Tjeu Ramaekers Ospel; 15 Henk Smits Baarlo; 16 André van Mierlo Soerendonk; 17 Ben Peeters Herten; 18 Fred Scheres Posterholt; 19 Huub Greijmans Weert; 20 Guus Relouw Bergen.
 
Melick  15 juli  NWB Kampioenschap
1 René Houwen Linne; 2 Tjeu Ramaekers Ospel; 3 Hans Hendriks Heythuysen; 4 Peter Janssen Tegelen; 5 Géne Janssen Stein; 6 Jan Reinders Neer; 7 Hans van Erp Oss; 8 Fred Scheres Posterholt; 9 Ben Peeters Herten; 10 Huub Greijmans Weert; 11 Henk Jacobs Weert; 12 Herman Crins Beesel; 13 Karel Tinnemans Someren; 14 Cor Maas Thorn; 15 Guus Relouw Bergen; 16 Math Rutjens St. Odiliënberg; 17 Jac van Kessel Deurne; 18 Paul Moris Stramproy; 19 Hans Thijs Oploo;20 Mart van Kessel Deurne.

René Houwen is in zijn element als het regent,hij wordt  in Melick met royale voorsprong kampioen vóór Tjeu Ramaekers

Overijse B  29 juli

1 Pierrot Cuypers Rijkhoven B.; 2 Daniël Lescot B.; 3 Johan Daems B.; 4 Xavier Vloemans B.; 5 Dirk van Sinaai B.; 6 Rudy Vereecken B.; 7 Willy Cleymans B.; 8 Jozef Vincks B.; 9 Marc Depeuter B.; 10 Isidoor Ghijssels B.


Heythuysen  21 juli

1 Jac van Kessel  Deurne; 2 Tony Gruyters Lieshout; 3 Hans van Bavel St. Anthonis; 4 Jan Ubachs Amstenrade; 5 Wim van Mierlo Weert; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Emile Rayer Blerick; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Cor Maas Thorn;10  Peter Janssen Tegelen; 11 Mart van Kessel Deurne; 12 Huub Greijmans Weert; 13 Hein Sengers Budel; 14 Lowie van de Venne Melick; 15 Jan Jordans Landhorst; 16 Bert de Wijs Vlodrop; 17 Bert Hölzken Weert; 18 Ben Peeters Herten; 19 Paul Moris Stramproy.
 
Bergen  22 juli
1 Géne Janssen Stein; 2 Henk Hartjes Waalre; 3 Henk Smits Baarlo; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Tony Gruyters Lieshout; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 John van Lee Baarlo; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Fred Scheres Posterholt; 11 Hein Sengers Budel; 12 Peter van der Linden Helmond; 13 Henk Botterhuis Sambeek; 14 Emile Rayer Blerick; 15 Jac van Kessel Deurne; 16 Theo Verhees Deurne; 17 Lowie van de Venne Melick; 18 Cor Maas Thorn; 19 Eric Oeben Posterholt; 20 Math Stoffels Eindhoven.

                                           Gène Janssen en Jack Louwers 

Obbicht  23 juli
1 Jac van Kessel Deurne; 2  Henk de Hey Heerlen; 3 Harrie Daams Dommelen; 4 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 5 Peter Janssen Tegelen; 6 Peter van der Linden Helmond; 7 Hans Hendriks Heythuysen; 8 René van der Linden Helmond; 9 Tjeu Ramaekers Ospel; 10 Armand Tulmans Lommel B.; 11 Eric Oeben Posterholt; 12 Tony Gruyters Lieshout; 13 Wim van Mierlo Weert; 14 Hans van Bavel St.Anthonis; 15 Bert van Zantvoort Weert.
 
Weert  Fatima  29 juli
1 Wim van Mierlo Weert; 2 Tony Gruyters Lieshout; 3 Jan Ubachs Amstenrade; 4 Hans Hendriks Heythuysen; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 John van Lee Baarlo; 7 Géne Janssen Stein; 8 Henk de Hey Heerlen; 9 Huub Greijmans Weert; 10 Hans van Erp Oss; 11 Bart Boonen Neer; 12 Ben Peeters Herten; 13 Jack Louwers Weert; 14 Jac Reuvers Heythuysen; 15 Harrie Daams Dommelen.

Noorderwijk-Olen B. 28 juli

1 Henk Thijssen Bladel; 2 Matthieu Veeckmans B.; 3 Jan Deckers B.; 4 Frans Clerckx B.; 5 Louis van Rompay B.; 6 Michel Tydloker B.; 7 Roger Lemmens B.; 8 Albert van Craen B. 9 Karel Reynders B.; 10 Alvbert van den Bosch B

 
Sint Niklaas B.  5 augustus  Wereldkampioenschap Vrije Renners  ICF
1 Roger Seghers  België; 

Genenbos-Lummen België 5 augustus

1 Pierrot Cuypers Rijkhoven B.; 2 Camiel D'hooge B.; 3 Willy van Springel B.; 4 André Leurens B.; 5 Jos Delme B.
 

Kessel Eik  5 augustus
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Herman Crins Beesel; 3 René Houwen Linne; 4 Theo Verhees Deurne; 5 Henk de Hey Heerlen; 6 Harrie Daams Dommelen; 7 Jan Ubachs Amstenrade; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Fred Scheres Posterholt; 10 Bert van Zantvoort Weert.
 
Someren-Someren  12 augustus  Tweelandenkoers  Klassieker
1 Benny Vandeauwera  België; 2 Hans Hendriks Heythuysen; 3 Bart Boonen Neer; 4 Jac Reuvers Heythuysen; 5 Jan Reinders Neer; 6 Mart van Kessel Deurne; 7 Jan Smits Nuenen; 8 Tony Gruyters Lieshout; 9 R.van Gils B.; 10 Hein Sengers Weert; 11 T. Donkers Ospel; 12 NN.; 13 Herman Crins Beesel; 14 Theo van Tienen Tegelen; 15 Guus Relouw Bergen.
 
Ploegenklassement
1 Vaat 69 Venlo; Pierrot Cuypers;Jan Reinders; Bart Boonen; John van Lee;Bart Hanssen; Jos Vallen;Jos Lamber;Peter Schoester;2 van Espen B.; 3 H.B. Electro Weert; 4 Wijnands Weert; 5 Vivo-Kwiek Weert.

                                    Benny Vandeauwera : Tweelandenkoers

Jabeek   12 augustus  Ned.Kampioenschap Vrije renners

15-24 jaar

1 C. de Haan Den Helder; 2 F.Franssen Kwadendamme; 3 Patrick Rasch Uitgeest; 4 J.van de Veer Lith; 5 F. van de Burg Noordwijkerhout.

25-34 jaar

1 H.Sleutels Enkhuizen; 2 Cees van de Corput Ossendrecht; 3 L.van Dinther Berghem; 4 F. van de Berge Krabbendijke; 5 E. van de Loo Bladel.
 

Roermond  18 augustus
1 Harrie Daams Dommelen; 2 René Houwen Linne; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Mart van Kessel Deurne; 5 Henk Jacobs Weert; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Tony Gruyters Lieshout; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Hein Sengers Weert; 10 Jack Louwers Weert; 11 Emile Rayer Blerick; 12 Math Rutjens St.Odiliënberg; 13 André van Mierlo Soerendonk; 14 Theo Verhees Deurne; 15 Géne Janssen Stein.

                                    Harrie Daams is zeer  succesvol met 11 overwinningen

 
Baarlo  19 augustus
1 Jack Louwers Weert; 2 Henk Smits Baarlo; 3 René Houwen Linne; 4 Theo Verhees Deurne; 5 Jos Vallen Horst; 6 Herman Crins Beesel; 7 Hans Hendriks Heythuysen; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Wim van Mierlo Weert; 10 Ben Peeters Herten; 11 Tony Gruyters Lieshout; 12 Jan Reinders Neer; 13 Hein Sengers Weert; 14 Hans Thijs Oploo; 15 Peter Janssen Tegelen.

        Jack Louwers, met Ben Peeters en René Houwen in het wiel , wint de ronde van Baarlo

 
Tegelen  25 augustus
1 Wim van Mierlo Weert; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Bert van Zantvoort; 5 Jan Ubachs Amstenrade; 6 Tony Gruyters Lieshout; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Mart van Kessel Deurne; 9 Herman Crins Beesel;  10 Peter van der Linden Helmond; 11 Paul Creemers Weert; 12 Henk Smits Baarlo; 13 André van Mierlo Soerendonk; 14 Huub Greijmans Weert; 14 Henk Hartjes Waalre.
 
Oirsbeek  26 augustus
1 Wim van Mierlo Weert; 2 Hans Hendriks Heythuysen; 3 Hans Thijs Oploo; 4 Gerard Cuyten Weert; 5 Ben Peeters Herten; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Jan Ubachs Amstenrade; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Tony Gruyters Lieshout; 10 Géne Janssen Stein; 11 Hans van Bavel St. Anthonis; 12 Bert van Zantvoort Weert; 13 Herman Crins Beesel; 14 Huub Greijmans Weert; 15 Henk Smits Baarlo.

Kinrooi B. 26 augustus

1 Pierrot Cuypers Rijkhoven; 2 Ludo Helsen B.; 3 Rudy Peemans B.; 4 Guy Gijsenberghs B.; 5 Leopold Peeters B.; 6 Jozef Vinckx B.; 7 Robert Kuppens B.; 8 Nicolaas Wijnen B.; 9 Harrie Keyaerts B.; 10 Ludo Vanerf B.
 

Sankt Johann  Oostenrijk  Weltcup


25/30 jr.
10 René Houwen Linne; 15 Jac Reuvers Heythuysen; 20 Jan Reinders Neer.
30/35 jr.
5 Fred Scheres Posterholt;


35/40 jr.
1 Edy Jorissen Weert; 2 Luigi Mazzucco Italië; 3 Jean Vermonden België; 4 Henk Smits Baarlo; 7 Jac van Kessel Deurne.

                          Edy Jorissen weet in Sankt Johann de Weltcup te veroveren en Jan Beckers                                                      huldigt de Weertenaar                        

40/45 jr.
1 Roger Belaert België; 2 Paul Laeremans België; 3 Henrie Maatje Nuenen.

Baarlo Baan  28 augustus

1 Peter Dahmen Reuver; 2 Marcel Cornet Reuver; 3 Marcel Seevens Haelen; 4 Peter Janssen Tegelen; 5 Emile Rayer Blerick.
 

Weert IJzeren man  2 september  Clubkampioenschap
1 Wielerclub Weert met : Hans Hendriks,Wim van Mierlo,Jack Louwers,Gerard Cuyten,Harrie Daams, Armand Tulmans.; 2 Wielerclub de Maastrappers Horn; 3 Wielerclub Eindhoven; 4 Wielerlcub Peter Post Echt; 5 Wielerclub Olympia Baarlo.
B Klasse
1 Wielerclub Oost Brabant Wanroy; 2 Wielerlcub de Maastrappers Horn; 3 Wielerclub Peter Post Echt; 4 Wielerclub DTS Deurne; 5 Wielerclub Gemert.
C Klasse
1 Wielerclub Weert; 2 Wielerclub DTS Deurne; 3 Wielerclub Nederweert; 4 Wielerclub Oostrum; 5 Wielerclub Olympia Baarlo.

Antheit België  2 september

11 Pierrot Cuypers Rijkhoven B.; 2 Leopold Peeters B.; 3 Jan Geudens B.; 4 Johan Dams B.; 5 Ludo Helsen B.; 6 Maurice Debusschere B.; 7 Patrick Kesseleer B.; 8 Nico Winnen b.; 9 Freddy Peremans B.; 10 Michel Wijnants B.
 

Berlaar B.  3 september
1 Piërrot Cuypers Rijkevoort B.

Baarlo Baan  6 september

1 Herman Crins Beesel; 2 Math Stoffels Tegelen; 3 Peter Janssen Tegelen; 4 Emile Rayer Blerick.
 

Horn  9 september
1 Fred Scheres Posterholt; 2 Hans van Bavel St. Anthonis; 3 Jan Ubachs Amstenrade; 4 Tony Gruyters Lieshout; 5 Jan Reinders Neer; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Herman Crins Beesel; 8 Frank van Zantvoort Weert; 9 Hans Hendriks Heythuysen; 10 Bert van Zantvoort Weert; 11 Theo van Tienen Tegelen; 12 Wim van Mierlo Weert; 13 Guus Relouw Bergen; 14 Math Stoffels Eindhoven; 15 J.Roberts Oirsbeek.
 
Berbroek B.-Someren  16 september  Klassieker
1 Jac van Kessel Deurne; 2 F.Schuurman Kessel B.; 3 Frank van Zantvoort Weert; 4 Roger Kesters B.; 5 J.van Schaik Helmond; 6 Jan Ubachs Amstenrade; 7 G. Eggers Baal B.; 8 Jan Reinders Neer; 9 Wim van Mierlo Weert; 10 René van Bree B.; 11 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 12 E. van de Loo Oisterwijk; 13 Tony Gruyters Lieshout; 14 Gaston Sannen Koersel B.; 15 Sjra Vergooszen Susteren.


Ploegenklassement
1 Vivo-Kwiek  Weert; Wim van Mierlo; Jac van Kessel; Mart van Kessel; Ben Peeters; Henk Hartjes; Bert Hoedemakers; Armand Tulmans; Harrie Daams; 2 van de Wijngaard B.; 3 van Espen B.
 
Ohe en Laak  22-23 september  Omloop van het Maasdal  Etappewedstrijd
1e et.
1 Wim van Mierlo Weert; 2 Jan Ubachs Amstenrade; 3 Hein Sengers Weert; 4 Gène Janssen Stein; 5 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 6 Paul Moris Stramproy; 7 Jack Louwers Weert; 8 Bart Boonen Neer; 9 Harrie Daams Dommelen; 10 Henk Smits Baarlo; 11 Fred Scheres Posterholt; 12 Huub Greijmans Weert; 13 Sjra Vergooszen Susteren; 14 Jac van Kessel Deurne; 15 Jac Geurts Echt.

                                      Wim van Mierlo is met 14 zeges een van de toppers
2e et.
1 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 2 Jan Ubachs Amstenrade; 3 Tony Gruyters Lieshout; 4 Sjra Vergooszen Susteren; 5 Gène Janssen Stein; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Bart Boonen Neer; 8 Gerard Cuyten Weert; 9 Huub Greijmans Weert; 10 Fred Scheres Posterholt; 11 Armand Tulmans Lommel; 12 Hans Hendrikx Heythuysen; 13 Harrie Daams Dommelen; 14 Jack Louwers Weert; 15 Peter van Zantvoort Weert.
 
Eindklassement
1 Piërrot Cuypers Rijkhoven B.; 2 Jan Ubachs Amstenrade; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Gène Janssen Stein; 5 Bart Boonen Neer; 6 Jack Louwers Weert; 7 Harrie Daams Dommelen; 8 Fred Scheres Posterholt; 9 Huub Greijmans Weert; 10 Sjra Vergooszen Susteren; 11 Tony Gruyters Lieshout; 12 Gerard Cuyten Weert; 13 Peter van Zantvoort Weert; 14 Hans Hendrikx Heythuysen; 15 Armand Tulmans Lommel B.
 
Ploegenklassement
1 H.B. Electro Weert; Paul Cremers; Mat Hendrix; Emile Rayer; Leo Pots ; Jos Vallen; Hans Hendriks; Marco Schuiten; Hein Sengers; Gerard Cuyten;2 Vivo-Kwiek Weert; 3 De Wacht Weert; 4 Vaat 69 Venlo; 5 Wijnands Weert..

                                             Piërrot Cuypers slaat toe in de Omloop van het Maasdal 

Vierlingsbeek  30 september
1 Tony Gruyters Lieshout; 2 Henk Arts Wanroy; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Wim van Mierlo Weert; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Frank van Zantvoort Weert; 9 Armand Tulmans Lommel B.; 10 Jac Geurts Echt; 11 Gerard Cuyten Weert; 12 Hans Thijs Oploo; 13 Guus Relouw Bergen; 14 Math Rutjens St.Odiliënberg; 15 Peter van Zantvoort Weert.
 
België  I
Henk Smits Baarlo.
België  II
Henk Smits Baarlo
België  III
Jan Reinders Neer
Zonhoven B
1 Harrie Daams Dommelen; 2 George Eggers B.; 3 Piërre Breuls Neeroeteren B.; 4 Paul Laeremans B.; 5 Tony Gruyters Lieshout.
Baal B.
1 Armand Tulmans Lommel B.

                                                       Prima seizoen voor Hans van Bavel

 
PLOEGEN  1984
 
HB Electro Weert
Paul Cremers,Mat Hendrix,Jan Ubachs,Emile Rayer,Leo Pots,Jos Vallen,Hans Henriks,Marco Schuiten,Hein Sengers,Gerard Cuyten.
Ploegleider : Twan Hendrix Weert.
 
De Wacht Weert
Huub Greijmans,Frank van Zantvoort,Tony Gruyters,Bert Ramaekers,Jo van Seggelen,Peter van Zantvoort,André van Mierlo,Paul Moris.
Ploegleider Cor Everaers Weert.
 
VIVO-KWIEK  Weert
Wim van Mierlo,Henk Hartjes ,Jac van Kessel,Mart van Kessel,Armand Tulmans,Bert  Hoedemakers,Ben Peeters,Harrie Daams
Ploegleider : Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Fortuna  Kleding   Roermond
Lowie van de Venne,Mat Rutjens;Bert de Wijs,Jan Kramer,Bob Geelen,Sjra Weekers,Cor Maas,Eric Oeben.
Ploegleider : L. Bremmers
 
Jonkergouw  Rijwielhandel  Vught
Henk de Hey,Peter van der Linden,Jos Ramaekers,Tjeu Ramaekers,Fred Scheres,Jac Geurts,Hans van Erp,René van der Linden.
Ploegleider: Ed Kleuters.
 
Wijnands Tapijtcentrum   Weert-Tegelen-Swalmen.
René Houwen,Jac Reuvers,Herman Crins, Jack Louwers,Géne Janssen,Bert van Zantvoort,Jos Vaessen, Jan Bakker,Sjraar Wijnands.
Ploegleider:  Lei Everaers Weert en 
 
Van Nuenen
Paul Zander,Fred Peeters,Theo Verhees,Jos Loonen,Toon van  Lankveld,Fr.Hamelynck,H.Raymakers,K.Tinnemans, P.Lemmen.
Ploegleider: Verhees Deurne.
 
Vaat 69 Venlo  Discotheek
Henk Smits,Bart Boonen,Bart Hanssen,Jan Reinders,Jos Lamber,John van Lee,Piërrot Cuypers ,Jos.Vallen,N.Boonen,Peter Schoester,
Ploegleider : Huub Snellen Venlo.
 
Arkel Telecommunicatie  Siebengewald
Hans van Bavel,Guus Relouw,Hans Thijs,Peter Janssen,Jan Jordans,E.Verhorstert,P.Verheyen,Piet Symons.
Ploegleider: Jan Relouw Vierlingsbeek.
 
Heywin Stucadoorsbedrijf Schaik
Jan van Boxtel,Toon van de Berg,P.Claassen,Rien van der Heijden,Peter van de Bungelaar,Henk Arts,T.van Mil, Henk Botterhuis,L.Koks,G.Willems,C.Driessen.
Ploegleider: Gerard Lenkens
 
Amstel  Klein Paries   Café Bar  Heythuysen
Albert Reuvers,Jo Scholten,Piet Peeters,Ger Hermans,Huub Reuvers,John Caris,Paul van de Heuvel,Huub Aan den Boom.
Ploegleider: 
 
Harrie Kemps  Rijwielhandel
H.Rijkers,R.van Liempd,L.van Dijk,J.Broeren,P.van Grinsven,H. van der Zanden,Stefan van Hees,G.Hageman,Harrie Kemps.
Ploegleider: C.Sprong.
 
P. van de Boom
Jo Meuleners,J.van Doorn,Gerald van Hees,H.Renet,Peter Thoolen.
Ploegleider: P. van de Boom.
 
Berkers  Someren
Twan Madou,Piet Coumans,L.Coumans,Piet Engbersen,Harrie van Heugten,Gerard Keijsers,T.Janssen,Joop de Groot.
Ploegleider:
 
 
 

             De Wijnandsploeg  van Sjraar Wijnands ( 2e van L. )was dit jaar veel in beeld