Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1983


Geleen Baan  10 januari                                                                                                               1 Willy Rekers Brunssum; 2 M.Vissers Amstenrade;3 Wim Drenth Maasbracht;4 J.Vincken Geleen; 5 J.Delsing Susteren; 6 H.de Bode Sittard; 7 Th.Ras Maastricht; 8 Peter Halmans Dieteren; 9 M.Cuipers Geleen.

Geleen Baan  11 februari

1 Willy Bouman Sittard; 2 Ben Knarren Stein; 3 Nic Paes Munstergeleen.

Geleen Baan  18 februari

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Peter Schumans Geleen; 3 Willy Bouman Sittard; 4 H.Geerkens Neerbeek;5 J.Peters Ubachsberg.

Groep 2

1 Willy Rekers Brunssum; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 Peter Halmans Dieteren; 4 J.Dolmans Stein; 5 N.Jager Nieuwenhagen.

Geleen Baan  6 maart   

1 Harm Knol Geleen; 2 H.Haas Susteren; 3 J.Heuts Stein; 4Jac Wetemans Stramproy; 5 J.Delsing Susteren.

Geleen Baan 8 maart

1 J.Cremers Maastricht; 2 Peter Halmans Dieteren; 3 Willy Rekers Brunssum; 4 Wim Drenth Maasbracht; 5 J.Haas Susteren; 6 Hein Smeets Gronsveld; 7 J.Ruyters Geleen; 8 P.Daemen Maasbracht; 9 J.van Lijf Sittard; 10 P.Vluggen Neeritter.

Geleen Baan  11 maart

1 J.Rijkers Brunssum; 2 H.Smeets Banholt; 3 J.Daniels Geleen; 4 H.Wikkers Geleen; 5 Harm Knol Geleen.

Duffel B. 13 maart
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Vic van den Eynde B.; 3 René Vanbove B; 6 Jan Ubachs Amstenrade; 8 Bert van Zantvoort Weert; 10 Peter van der Linden Helmond;  11 Henk de Hey Heerlen.

Waanrode B.  13 maart

1 Henri Maatje Nuenen; 2 Henk Smits Baarlo; 3 Jan Smits Nuenen4Albert Pieters EindhovenWim Drenth Maasbracht.

Geleen Baan  13 maart

1 Sjeng Derks Munstergeleen; 2 Ton van Himbergen Buchten; 3 Harm Knol Geleen; 4 Adrie van Schijndel Born; 5 Jan Schreurs Limbricht.

Geleen Baan   15 maart

1 Tonny Stroucken Sittard; 2 H.Haas Susteren; 3 Jac Jans St.Joost; 4 J.Genders Elsloo; 5 J.Heuts Stein

Werchter B.  20 maart
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Vic Van den Eynde B.; 3 Jules Goossens B.; 4 Cor Tuit Valkenswaard; 5 Jan Ubachs Amstenrade; 6 René van Bree B.; 7 Mart van Kessel Deurne.

Miskom B.  20 maart

1 Henk Smits Baarlo; 2 Raf Hooyberghs B.; 3 Guido Heuvelmans B.; 4 Frans Letters B.; 5 Henri Maatje Nuenen.

Geleen Baan  26 maart

1 Guido Reubsaet Elsloo; 2 Ger Nelissen Sittard; 3 Jos Odekerken Elsloo; 4 Tonny Stroucken Sittard; 5 Jo Vinclaer Born; 6 Jo Pelzers Urmond; 7 Jo Frissen Maastricht; 8 Jo Steyns Schinnen; 9 Jan Budie Simpelveld; 10 Leo Steyns Geleen.

Itegem B.  26 maart
1 Jac van Kessel Deurne.
 

Pey Echt  27 maart
1 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 2 Michel Geelen Bilzen B.; 3 Mart van Kessel Deurne; 4 Jac Louwers Weert; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Ben Peeters Herten; 7 Ton Miggels Belfeld; 8 Jos Ramaekers Weert; 9 Henk de Hey Heerlen; 10 Jan Reinders  Neer; 11 Henk Botterhuis Sambeek; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Huub Greijmans Weert; 14 Frank van Zantvoort Weert; 15 Fred Scheres Posterholt; 16 Peter Janssen Tegelen; 17 Herman Crins Beesel; 18 Theo van der Leeuw Valkenburg; 19 Johan Akkerman Weert; 20 Tony Gruyters Lieshout.

      Bert Hoedemakers wint de NWB openingskoers in Pey ( rechts Fotograaf Joop van Dinther )

 
Haelen  3 april
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Jan Ubachs Amstenrade; 3 Theo van der Leeuw Valkenburg; 4 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 5 Henk Botterhuis Sambeek; 6 Peter Janssen Tegelen; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Mat Hendrix Weert; 9 Jack Louwers Weert; 10 N. Ritzen Schimmert; 11 Wim van Mierlo Weert; 12 Michel Geelen Bilzen B.; 13 Herman Crins Beesel; 14 Jos Ramaekers Stramproy; 15 Jan Reinders Neer; 16 Leo Pots Deurne; 17 Géne Janssen Stein; 18 Huub Greijmans Weert; 19 Ben Peeters Herten; 20 Johan Akkerman Weert.
 

Maasbracht Beek  4 april
1 Tjeu Ramaekers  Ospel; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Jack Louwers Weert; 5 Mat Hendrix Weert; 6 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 7 Jan Ubachs Amstenrade; 8 Peter Janssen Tegelen; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Henk Swillens Ittervoort; 11 Emiel Rayer Venlo; 12 Michel Geelen Bilzen B.; 13 Fred Scheres Posterholt; 14 Cor Maas Thorn; 15 Theo van der Leeuw Valkenburg; 16 Leo Pots Deurne; 17 Jan Reinders Neer; 18 Henk Smits Baarlo; 19 John Passage Melick; 20 Ben Peeters Herten.

      Tjeu Ramaekers wint in Maasbracht

 
Baarlo Baan  7 april
1 Jan Reinders Neer; 2 Peter Janssen Tegelen; 3 Henk Arts Vierlingsbeek.
 
Weert  IJzeren man  10 april  Semi-Klassieker
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Jack Louwers Weert; 3 Jos Ramaekers Stramproy; 4 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 5 Henk de Hey Heerlen; 6 Frank van Zantvoort Weert; 7 Mart van Kessel Deurne; 8 Michel Geelen Bilzen B.; 9 Henk Botterhuis Sambeek; 10 Bert van Zantvoort Weert; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Herman Crins Beesel; 13 Huub Greijmans Weert; 14 Wim van Mierlo Weert; 15 Peter van Zantvoort Weert; 16 Henk Smits Baarlo; 17 Fred Scheres Posterholt; 18 Tjeu Ramaekers Ospel; 19 Armand Tulmans Lommel B.; 20 Ben Peeters Herten.
 
Helchteren B.
1 Armand Tulmans Lommel B.; 2 René Gerrits B.; 3 René van Bree B.; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Jac van Kessel Deurne.
 
Baarlo Baan  14 april
1 Henk Smits Baarlo; 2 Peter Janssen Tegelen; 3 Hans van Bavel St.Anthonis; 4 Jan Reinders Neer; 5 Huub Greijmans Weert.

Baal B.   16 april

1 Jac van Kessel Deune; 2 Jean Vermonden B.: 3 Vic van den Eynde B.; 4 Paul Laeremans B.; 5 Renee van Bree B.
 
Hoensbroek  17 april
1 Michel Geelen  Bilzen B.; 2 Jack Louwers Weert; 3 Leo Pots Deurne; 4 Ben Peeters Herten; 5 Jan Reinders Neer; 6 Henk Botterhuis Sambeek; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Theo van der Leeuw Valkenburg; 9 Jac van Kessel Deurne; 10 van Gerwen Best; 11 Emiel Rayer Venlo; 12 Henk de Hey Heerlen; 13 N.Ritzen Schimmert; 14 Jac Reuvers Heythuysen; 15 Henk Smits Baarlo. 

Baarlo  Baan  21 april
1 Bart Hanssen Kessel; 2 John Velter Baexem; 3 Benny Peeters Herten; 4 Peter Janssen Tegelen; 5 Jan Reinders Neer; 6 Theo van Tienen Tegelen.
 
Merum  24 april 
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 3 Peter Janssen Tegelen; 4 Jack Louwers Weert; 5 Michel Geelen Bilzen B.; 6 Ben Peeters Herten; 7 Jan Bakker Nederweert; 8 Tjeu Ramaekers Ospel; 9 Bart Boonen Neer; 10 Frank van Zantvoort Weert; 11 Jan Reinders Neer; 12 Henk Smits Baarlo; 13 Armand Tulmans Lommel B.; 14 Jac van Kessel Deurne; 15 Herman Crins Beesel; 16 Jos Ramaekers Stramproy; 17 Henk Botterhuis Sambeek; 18 Mat Hendrix Weert; 19 Tony Gruyters Lieshout; 20 Bert van Zantvoort Weert.

Schriek B.

1 Jac van Kessel Deurne.
 
Baarlo  Baan  28 april
1 Herman Crins Beesel; 2 John van Lee Baarlo; 3 Peter Janssen Tegelen; 4 Frank Laugs Blerick; 5 Bart Boonen Neer.
 
Gemert  29 april
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Henk Botterhuis Sambeek; 3 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Leo Pots Deurne; 6 Mat Hendrix Weert; 7 Tony Gruyters Lieshout; 8 Jack Louwers Weert; 9 Frank van Zantvoort Weert; 10 Theo van der Leeuw Valkenburg; 11 N.Ritzen Schimmert; 12 Herman Crins Beesel; 13 Jo van Seggelen Budel Schoot; 14 Huub Greijmans Weert; 15 André van Mierlo Soerendonk; 16 Cor Maas Thorn; 17 Ton Miggels Belfeld; 18 Ben Peeters Herten; 19 Peter van der Linden Helmond; 20 Marcel van Gerwen Erp.

       Jac van Kessel  wint ook in Gemert

 
Brunssum  1 mei
1 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 2 Henk Smits Baarlo; 3 Michel Geelen Bilzen B.; 4 Wim van Mierlo Weert; 5 Theo van der Leeuw Valkenburg; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Henk de Hey Heerlen; 8 Jack Louwers Weert; 9 Ben Peeters Herten; 10 Jan Reinders Neer; 11 Emiel Rayer Venlo; 12 Mat Greijmans Neeritter; 13 Henk Botterhuis Sambeek; 14 Peter van Zantvoort Weert; 15 Herman Crins Beesel; 16 Henk Swillens Ittervoort; 17 Fred Scheres Posterholt; 18 Bart Hanssen Kessel; 19 NN.; 20 Jan Bakker Nederweert.

Bert Hoedemakers wint Brunssum

 
Baarlo  Baan  5 mei
1 Herman Crins Beesel; 2 Martin van Kessel Deurne; 3 Peter Janssen Tegelen; 4 Jan van Munnekom Neeritter; 5 Emiel Rayer Blerick.
 
Eindhoven  6-7-8 mei  Hel van Brabant  Etappewedstrijd
1e et. Eindhoven-Maasbracht
1 Rogér Seghers  B.; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 4 Jan Ubachs Amstenrade; 5 Theo van der Leeuw Valkenburg; 6 Peter Janssen Tegelen; 7 Henk de Hey Heerlen; 8 Henk Botterhuis Sambeek; 9 Sjra Vergooszen Susteren; 10 Michel Geelen Bilzen B.
 
2e et.Maasbracht- Mariahout
1 Henk de Hey Heerlen; 2 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Mat Hendrix Weert; 5 Theo van der Leeuw Valkenburg; 6 Peter Janssen Tegelen; 7 Cees Maas Thorn; 8 P..Beelaerts België; 9 Leo Pots Deurne; 10 Sjra Vergooszen Susteren; 11 Frank van Zantvoort Weert; 12 Tonny Gruyters Lieshout; 13 Henk Botterhuis Sambeek; 14 Jack Louwers Weert; 15 Herman Crins Beesel; 16 Jan Reinders Neer; 17 Wim van Mierlo Weert; 18 Michel Geelen Bilzen B.; 19 Bert van Zantvoort Weert; 20 Marcel Fooy Maastricht.

v.l.n.r. Bert Hoedemakers-Henk de Hey en Jac van Kessel de top drie van de tweede etappe in de Hel van Brabant.Mies van der Heijden is er blij mee.  Bert Hoedemakers wint het eindklassement

 
3e et.Mariahout-Eindhoven
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Jack Louwers Weert; 3 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Mart van Kessel Deurne; 6 Henk Botterhuis Sambeek; 7 P.Beelaerts B.; 8 Sjra Vergooszen Susteren; 9 Jan Ubachs Amstenrade; 10 Mat Hendrix Weert; 11 Peter Janssen Tegelen; 12 Leo Pots Deurne; 13 Gène Janssen Stein; 14 R.van Liempd Amsterdam; 15 Rogér Sehgers B.
 
Eindklassement
1 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 2 Theo van der Leeuw Valkenburg; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Jack Louwers Weert; 5 Rogér Sehgers B.; 6 Henk de Hey Heerlen; 7 Mart van Kessel Deurne; 8 Henk Botterhuis Sambeek; 9 P.Beelaerts B.; 10 Sjra Vergooszen Susteren; 11 Jan Ubachs Amstenrade; 12 Mat Hendrix Weert; 13 Peter Janssen Tegelen; 14 Leo Pots Deurne; 15 Gène Janssen Stein.
 
Ploegenklassement
1 Vivo Weert; Bert Hoedemakers; Jac van Kessel; Mart van Kessel; Wim van Mierlo; Armand Tulmans; Henk de Hey; Peter van der Linden; 2 Christoffel Hoenbroek; 3 Wijnands Weert.







Bert Hoedemakers sterk in de Hel van Brabant

 
Berlaar B.
1 Daniël De Bie B.; 2 Peter van der Linden Helmond; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 5 Jan Ubachs Amstenrade.
 
Vlodrop  12 mei
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 René van der Linden Helmond; 4 Herman Crins Beesel; 5 Jan Reinders Neer; 6 Jack Louwers Weert; 7 Henk de Hey Heerlen; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Fred Scheres Posterholt; 10 Ben Peeters Herten; 11 Jac Reuvers Heythuysen; 12 Peter van der Linden Helmond; 13 Henk Botterhuis Sambeek; 14 Bart Boonen Neer; 15 Mart van Kessel Deurne; 16 Jac van Kessel Deurne; 17 Henk Hartjes Waalre; 18 Frank van Zantvoort Weert; 19 Tjeu Ramaekers Ospel; 20 Jos Lamber Blerick. 
 
Someren  13-14-15 mei Omloop der Peel   Etappewedstrijd
1e et.Ploegentijdrit
1 Coca Cola Dongen; Willem Schmets;H.Rijkers; Theo van de Velde; A. van Dijk;  2 Vivo Weert; 3 Roest Venlo; 4 Heywin Schaik; 5 De Wacht Weert
 
2e et. Someren-Heide-Someren
1 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Mat Hendrix Weert; 4 Herman Crins Beesel; 5 Theo van der Leeuw Valkenburg; 6 Jack Louwers Weert; 7 Tonny Gruyters Lieshout; 8 Michel Geelen Bilzen B.; 9 Theo van der Velde Rijsbergen; 10 Henk de Hey Heerlen.
 
3e et.Someren-Oploo-Someren
1  Peter van der Linden Helmond; 2 Herman Crins Beesel; 3 Mat Hendrix Weert; 4 Jack Louwers Weert; 5 Michel Geelen Bilzen; 6 Toon van de Berg Rijckevoort;B.; 7 H.Rijkers Breda; 8 Johan Akkerman Weert; 9 Bart Boonen Neer; 10 Gène Janssen Stein.
 
4e et. Someren Criterium
1 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Peter van der Linden Helmond; 4 Jack Louwers Weert; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Mat Hendrix Weert; 7 Jan Reinders Neer; 8 Theo van der Leeuw Valkenburg; 9 Henk Botterhuis Sambeek; 10 Bert van Zantvoort Weert.
 
5e et.Someren- Liessel-Someren
1 Mart van Kessel Deurne; 2 Michel Geelen Bilzen B.; 3 Toon van de Berg Rijckevoort; 4 Johan Akkerman Weert; 5 Henk Hartjes Waalre; 6 Stefan van Hees Heeze; 7 Bart Boonen Neer; 8 Hans Hendrikx Weert; 9 L.Mol België; 10 Jac van Kessel Deurne.
 
Eindklassement
1 Mart van Kessel Deurne; 2 Bart Boonen Neer; 3 Michel Geelen Bilzen B.; 4 Toon van de Berg Rijckvoort; 5 Johan Akkerman Weert; 6 Henk Hartjes Waalre; 7 Hans Hendrikx Weert; 8 Stefan van Hees Heeze; 9 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 10 Herman Crins Beesel; 11 Mat Hendrix Weert; 12 Jack Louwers Weert; 13 Willem Schmetz Breda; 14 Henk de Hey Heerlen; 15 Tonny Gruyters Lieshout.
 
Ploegenklassement
1 De Wacht Weert; Jo van Seggelen;Leo Pots; André van Mierlo; Peter van Zantvoort; Hans Hendriks; Ben Peters; Johan Akkerman; Frank van Zantvoort;  2 Vivo Weert; 3 Roest Venlo.

          Mart van Kessel met Herm Crins en John van Lee in de kopgroep hij wint de  slotetappe 

                    en tevens het eindklassement van de Omloop der Peel

 

Helchteren B   15 mei

1 Jac Roemermann Venlo; 2 Henk Thijssen Bladel; 3 René Gerrits B.; 4 Jean Vermonden B.; 5 George Eggers B.


Wesselbroek B.
1 René Houwen Linne.
 
Baarlo  Baan  19 mei
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Martin van Kessel Deurne; 3 Peter Janssen Tegelen; 4 Jac Vos Roggel; 5 Theo Verhees Deurne.
 
Nederweert  22 mei
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Jack Louwers Weert; 3 Mart van Kessel Deurne; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Henk de Hey Heerlen; 6 Jac Reuvers Heythuysen ; 7 Ben Peeters Herten; 8 Fred Scheres Posterholt; 9 Wim van Mierlo Weert; 10 Hans Hendriks Heythuysen; 11 Jan Reinders Neer; 12 Jan Bakker Nederweert; 13 Henk Hartjes Waalre; 14 Tjeu Ramaekers Ospel; 15 Herman Crins Beesel; 16 A. Knechten Weert; 17 René van der Linden Helmond; 18 Mart Doensen Nederweert; 19 Jos Lamber Blerick; 20 Nico Henskens Berlicum.
 
Melick  23 mei
1 Henk Botterhuis  Sambeek; 2 Armand Tulmans Lommel B.; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Johan Akkerman Weert; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Jack Louwers Weert; 7 Henk Smits Baarlo; 8 Peter van der Linden Helmond; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Jan Bakker Nederweert; 11 Frank van Zantvoort Weert; 12 Mart van Kessel Deurne; 13 Géne Janssen Stein; 14 Theo van der Leeuw Valkenburg; 15 Mat Hendrix Weert; 16 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 17 Wim van Mierlo Weert; 18 Jan Reinders Neer; 19 Peter Janssen  Tegelen; 20 Ben Peeters Herten.
 

Werchter B. 24 mei
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Roger Kesters B.; 3 Van London B.; 4 Renee van Bree B.

 
Baarlo  Baan  26 mei

1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Peter Janssen Tegelen; 4 Jan Vos Roggel; 5 Theo Verhees Deurne.

Baarlo Baan    27 mei 
1 Herman Crins Beesel; 2 Frank Laugs Blerick; 3 John van Lee Baarlo; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Henk Smits Baarlo;l 6 Martin van Kessel Deurne.
 
Hellendoorn  27 mei  Klassieker
1 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 
 
Posterholt  28 mei
1 Fred Scheres Posterholt; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Jan Reinders Neer; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Mart van Kessel Deurne; 7 Tony Gruyters Lieshout; 8 Peter van der Linden Helmond; 9 Frank van Zantvoort Weert; 10 Leo Pots Deurne; 11 Jack Louwers Weert; 12 René van der Linden Helmond; 13 Ben Peeters Herten; 14 Marcel Fooy Maastricht; 15 Hans Hendriks Heythuysen; 16 Leon Visschers Posterholt; 17 André van Mierlo Soerendonk; 18 Jos Lamber Blerick; 19 John Caris Heythuysen; 20 Henk Swillens Ittervoort.

                  Fred Scheres met  de Wit op oorlogspad

Baarlo Baan  1 juni

1 Jan Reinders Neer; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Henk Arts Wanroy; 4 John Velter Baexem; 5 Gerard Keijsers Kessel.
 
Baarlo  Baan  2 juni
1 Herman Crins Beesel; 2 John van Lee Baarlo; 3 Peter Janssen Tegelen; 4 Frank Laugs Blerick;l 5 Bart Boonen Neer.

Messelbroek B.  4 juni

1 René Houwen Linne; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 René Gerrits B.; 4 Jules Goossens B.; 5 Freddy Raetsen Weert.


Werchter B. 
1 Jac van Kessel Deurne.
 
Doenrade  5 juni
1 Jack Louwers Weert; 2 Herman Crins Beesel; 3 Henk de Hey Heerlen; 4 John Caris Heythuysen; 5 René Houwen Linne; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Fred Raetsen Weert; 8 Peter van der Linden Helmond; 9 Tony Gruyters Lieshout; 10 Jan Reinders Neer; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Wim van Mierlo Weert; 13 Huub Greijmans Weert; 14 Michel Geelen Bilzen B.; 15 Henk Botterhuis Sambeek; 16 Theo van der Leeuw Valkenburg; 17 Géne Janssen Stein; 18 Ton Miggels Belfeld; 19 Ben Peeters Herten; 20 Henk Smits Baarlo.
 
Baarlo  Baan  8 juni
1 Jan Reinders Neer; 2 Wiel van Heugten Ospel; 3 Martin van Kessel Deurne; 4 Peter Janssen Tegelen; 5 Theo Verhees Deurne; 6 Frank Laugs Blerick; 7 Frans Terlinde Roermond; 8 Jos Lamber Blerick; 9 Ton Miggels Belfeld; 10 Mart Kessels Ospel.
 
Baarlo  Baan  9 juni
1 Herman Crins Beesel; 2 Frank Laugs Blerick; 3 Jan Reinders Neer; 4 Leo Pots Deurne; 5 Peter Janssen Tegelen.
 
Itegem II  B.
1 Jac van Kessel Deurne.
 
Echt  10-11-12 juni  Pijl van Limburg  Etappewedstrijd
 
1e et. Tijdrit  Echt
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Toon van de Berg Rijckevoort ; 4 Jack Louwers Weert; 5 Armand Tulmans Lommel B.; 6 Henk Hartjes Waalre; 7 Wim van Mierlo Weert; 8 Mart van Kessel Deurne; 9 Jan van Boxtel Mill; 10 Jos Ramaekers Stramproy
 
2e et. Koningsbosch Criterium
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Fred Raetsen Weert; 4 Peter van der Linden Helmond; 5 Jack Louwers Weert; 6 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 7 Theo van der Leeuw Valkenburg; 8 Peter Janssen Tegelen; 9 Herman Crins Beesel; 10 Leo Pots Deurne.
 
3e et.Echt-Ell-Echt
 1 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 2 Jack Louwers Weert; 3 Henk de Hey Heerlen; 4 Peter van der Linden Helmond; 5 Henk Botterhuis Sambeek; 6 Theo van der Leeuw Valkenburg; 7 Sjra Vergooszen Susteren; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Ben Peeters Herten; 10 Toon van de Berg Rijckevoort; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Emile Rayer Venlo; 14 Marcel Fooy Maastricht; 15 Gène Janssen Stein.
 
4e et. Echt-Cauberg-Echt
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Herman Crins Beesel; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Ben Peeters Herten; 5 Jos Ramaekers Stramproy; 6 René Houwen Linne; 7 Jac Reuvers Heythuysen; 8 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 9 Johan Akkerman Weert; 10 Jo Scholten Echt; 11 Toon van de Berg Rijkevoort; 12 Ger Hermans Reuver; 13 Henk Smits Baarlo; 14 Bert van Zantvoort Weert; 15 Fred Scheres Posterholt.
 
Eindklassement
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Herman Crins Beesel; 4 Jos Ramaekers Stramproy; 5 Ben Peeters Herten; 6 René Houwen Linne; 7 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 8 Jac Reuvers Heythuysen; 9 Toon van de Berg Rijckevoort; 10 Fred Scheres Posterholt; 11 Johan Akkerman Weert; 12 Armand Tulmans Lommel B.; 13 Mart van Kessel Deurne; 14 Henk de Hey Heerlen; 15 Wim van Mierlo Weert; 16 Bert van Zantvoort Weert; 17 Hans van Bavel St.Anthonis; 18 Tjeu Ramaekers Ospel; 19 Sjra Vergooszen Susteren; 20 Christ Nelemans Deurne; 21 Peter van der Linden Helmond; 22 J.Broeren; 23 Henk Botterhuis Sambeek; 24 Leo Pots Deurne; 25 Gène Janssen Stein
 
Ploegenklassement
1 Vivo Weert; Henk de Hey;Armand Tulmans; Jac van Kessel; Mart van Kessel ; Bert Hoedemakers;Peter van der Linden; Wim van Mierlo; 2 Wijnands Weert; 3 Roest /Batavus Venlo; 4 De Wacht Weert; 5 Jonkergouw Vught.

Bergklassement
1 H.Rijkers; 2 Chris Nelemans; 3 Gaston Sannen B.
 

Theo van der Leeuw is na zijn prof-avontuur weer terug bij de NWB, hij wint de Pijl van Limburg en zal de komende jaren de etappekoersen beheersen


Bergklassement
1 H.Rijkers; 2 Chris Nelemans; 3 Gaston Sannen B.
 
Baarlo  Baan  13 juni
1 Peter Janssen Tegelen; 2 John van Lee Baarlo; 3 Jan Reinders Neer; 4 Frank Laugs Blerick; 5 Henk Smits Baarlo.
 
Geleen  Baan  14 juni  Ploegentijdrit  4,2 km.
1 Vivo Weert
Henk de Hey;Armand Tulmans; Jac van Kessel; Mart van Kessel ; Bert Hoedemakers;Peter van der Linden; Wim van Mierlo 4 min 49 sec. 2 Christoffel Hoensbroek 5 min.01 sec.


Geleen  Baan   15 juni
1 Gène Janssen Stein; 2 Henny Notermans Grevenbicht; 3 L.Peeters Dilsen B.; 4 G.Reubsaet Elsloo; 5 J.Spronkmans Obbicht; 6 E.Frambach Gronsveld; 7 E.Weber Maastricht; 8 W.Senden Hulsberg; 9 R.Uhle Aken Dld.; 10 R.Stassen Maastricht.
 
Baarlo  Baan  16 juni
1 Bart Hanssen Kessel; 2 Theo Janssen Blerick; 3 Gert van der Steeg Wanroy; 4 Ton Miggels Belfeld; 5 Piet Engbersen Venray; 6 Lei Vaessen Swalmen; 7 Jan Reinders Neer.
 
Ittervoort  18 juni  Provinciale Kampioenschappen
Kampioen Limburg
1 René Houwen Linne; 2 Emiel Rayer Venlo; 3 Jack Louwers Weert; 4 Theo van der Leeuw Valkenburg; 5 Herman Crins Beesel; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Henk Smits Baarlo; 8 Géne Janssen Stein; 9 Jos Ramaekers Stramproy; 10 Ben Peeters Herten; 11 Huub Greijmans Weert; 12 Fred Scheres Posterholt; 13 Jac Reuvers Heythuysen; 14 Tjeu Ramaekers Ospel; 15 Ton Miggels Belfeld; 16 Jan Bakker Nederweert; 17 Hans Hendriks Heythuysen.


Kampioen Nrd.Brabant
1 Peter van der Linden Helmond; 2 Leo Pots Deurne; 3 Jan van Boxtel Mill. Er zijn  niet meer Brabanders geklasseerd.


Pyreneeën   Frankrijk  18-19 juni  Etappewedstrijd
Criterium Tarbes
1 Jac van Kessel Deurne.
1e et.
1 Cusson Fr.; 2 Jac van Kessel; 3 Henk de Hey; 8 Wim van Mierlo; 9 Johan Akkerman.
2e et
1 Stene Fr.; 2 Wim van Mierlo; 3 Jac van Kessel; 23 Henk de Hey; 24 Johan Akkerman.
3e et.
 1 Picinini Italië; 2 Jac van Kessel; 6 Henk de Hey; 11 Wim van Mierlo; 34 Johan Akkerman.
4e et.
1 van Spauwen België; 2 Wim van Mierlo; 3 Vic van den Eynde B.; 22 Jac van Kessel; 23 Johan Akkerman; 68 Henk de Hey.
Eindklassement
1 Stene Fr.; 2 Desco Fr. 3 Wim van Mierlo; 13 Jac van Kessel; 16 Henk de Hey; 32 Johan Akkerman.
Ploegenklassement
1 België; 2 NWB Nederland; 3 US Rabastens Fr.


Baarlo Baan   22 juni

1 Herman Crins Beesel; 2 Frank Laugs Blerick; 3 Jan Reinders Neer; 4 Leo Pots Deurne; 5 Peter Janssen Tegelen.
 
Baarlo  Baan  23 juni
1 Jan Reinders Neer; 2 Martin van Kessel Deurne; 3 Henk Arts Wanroy; 4 John Velter Baexem; 5 Gerard Keijsers Kessel.


Romilly  Frankrijk   24/26 juni   Etappewedstrijd
Net als de VIVO ploeg in de voorgaande twee jaar heeft ook de ploeg van Wijnands uit Weert, met de renners:René Houwen,Jack Louwers,Jos Vaessen,Fred Raetsen,Géne Janssen,Jac Reuvers en gastrenner Jos Ramaekers, danig huisgehouden in Romilly.
4 etappe-overwinningen en de eerste plaats in het ploegenklassement waren hun deel,alleen de eindzege ging andermaal naar de Franse renner Jean Claude Breure.
1e et. 
1 Jack Louwers; 2 Dorotte Fr.; 3 J.Cl. Breure; 4 René Houwen; 6 Géne Janssen ; 7 Fred Raetsen; 11 Jos Ramaekers; 14 Jac Reuvers; 38 Jos Vaessen.
 
2e et.Tijdrit
1 Jos Ramaekers Stramproy; 2 Guedin Fr.; 3 J.Cl.Breure Fr.; 4 Jack Louwers; 5 René Houwen; 9 Géne Janssen; 19 Fred Raetsen; 22 Jac Reuvers; 32 Jos Vaessen.
 
3e et.
1 Dorotte Fr.; 2 Guedin Fr.; 8 René Houwen; 9 Jos Ramakers; 12 Jack Louwers; 16 Jac Reuvers; 20 Géne Janssen; 24 Fred Raetsen; 40 Jos Vaessen.
 
4e et.
1 Géne Janssen Stein; Guedin Fr.; 9 Jos Ramaekers; 10 René Houwen; 38 Jac Reuvers;39 Jack Louwers; 41 Jos Vaessen.
5e et.
 
1 Géne Janssen; 2 Stenne Fr.; 3 René Houwen; 4 Dorotte Fr.; 6 Jos Ramaekers; 12 Jack Louwers.

 Géne Janssen uitstekend op dreef in Frankrijk, achter hem zitten o.a. Nico Henskens-Armand Tulmans           en Ben Knarren

 
Eindklassement
1 J.Cl. Breure Fr.; 2 Guedin Fr.; 5 René Houwen; 8 Géne Janssen; 29 Jack Louwers.
 
Ploegenklassement
1 Wijnands Weert; Jack Louwers; Gène Janssen; Jos Ramaekers; René Houwen; Jan Bakker; Jos Vaessen; Jac Reuvers;  2 Bagneux Fr.; 3 USMR Fr.

 

         Wielerliefhebber en renner Sjraar Wijnands sponsort  jarenlang  een wielerploeg

        De Wijnandsploeg is zeer succesvol in het Franse Romilly

Neer  25 juni
1 Jac van Kessel Deurne; 2  Herman Crins Beesel 3 René van der Linden Helmond; 4 Mart van Kessel Deurne; 5 Henk Smits Baarlo; 6 Armand Tulmans Lommel;  7 John Caris Heythuysen; 8 Henk Hartjes Waalre; 9 Tjeu Ramaekers Ospel; 10 Wim van Mierlo Weert; 11 Jan Reinders Neer; 12 Peter van der Linden Helmond; 13 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 14 Frank van Zantvoort Weert; 15 Tony Gruyters Lieshout;  16 Bert van Zantvoort Weert; 17 Henk Botterhuis Sambeek; 18 Henk de Hey Heerlen; 19 Peter Janssen Tegelen; 20 Jo van Seggelen Budel Schoot. 
 
Zeelst  26 juni
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Herman Crins Beesel; 3 Jan Bakker Nederweert; 4 Fred Scheres Posterholt; 5 Armand Tulmans Lommel B.; 6 Mart van Kessel Deurne; 7 Wim van Mierlo Weert; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Henk Botterhuis Sambeek; 10 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 11 Henk Hartjes Waalre; 12 Tony Gruyters Lieshout; 13 Tjeu Ramaekers Ospel; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Huub Greijmans Weert.

 
Baarlo  Baan    29 juni  Ploegentijdrit  
1 W.Cl.Olympia Baarlo; 2 W.Cl.Maastrappers Horn; 3 W.Cl.Voorwaarts Montfort; 4 W.Cl. Oostrum; 5 W.Cl. Olympia Junioren; 6 W.Cl;. de Snelle Sprong Belfeld; 7 W.Cl.DTS Deurne; 8 W.Cl.Souplesse Tegelen; 9 W.Cl. Olympia Gentlemen Baarlo; 10 T.W.C. Reuver.
 
Wijnandsrade  3 juli  NWB Kampioenschap
1 Herman Crins Beesel; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Henk Smits Baarlo; 4 Peter van der Linden Helmond; 5 Marcel Fooy Maastricht; 6 Tony Gruyters Lieshout; 7 Jos Vaessen Weert; 8 Ton Miggels Belfeld; 9 Ben Peeters Herten; 10 Armand Tulmans Lommel B.; 11 Huub Greijmans Weert; 12 Jan Reinders Neer; 13 René Houwen Linne; 14 Géne Janssen Stein; 15 Leo Pots Deurne; 16 Hans Hendriks Heythuysen; 17 Jac van Kessel Deurne; 18 Johan Akkerman Weert; 19 René van der Linden Helmond.

              Herman Crins  pakt de NWB titel in Wijnandsrade vóór Wim van Mierlo en Henk Smits

 
Nice Frankrijk  etappewedstrijd 
1e etappe
1 Henk de Hey Heerlen.
3e etappe
1 Wim van Mierlo Weert.

Baarlo  Baan  7 juli

1 Peter Janssen Tegelen; 2 Herman Crins Beesel; 3 J.Hendrikx Weert; 4 Jan Reinders Neer; 5 Frank Laugs Blerick.

 
Venlo  Parade  10 juli
1 Tjeu Ramaekers Ospel; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Tony Gruyters Lieshout; 4 Herman Crins Beesel; 5 Jan Reinders Neer; 6 Henk Smits Baarlo; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Henk de Hey Heerlen; 9 Frank van Zantvoort Weert; 10 René Houwen Linne; 11 Jos Lamber Blerick; 12 Bart Boonen Neer; 13 Henrie Maatje Nuenen; 14 Ben Peeters Herten; 15 Henk Botterhuis Sambeek; 16 Hans Hendriks Heythuysen; 17 NN.; 18 Jan van Boxtel Mill; 19 Frank Laugs Blerick; 20 Bert Ramaekers Weert.

Helchteren B.  11 juli

1 Armand Tulmans Lommel B. 2 René Gerrits B.; 3 Renee van Bree B.; 4 Jo van SeggelenBudel Schoot; 5 Jac van Kessel Deurne.
 
Oirsbeek  17 juli
1 René Houwen Linne; 2 Jan Reinders Neer; 3 Mart van Kessel Deurne; 4 Th.Janssen Blerick; 5 B. Gielen Horn; 6 Henk Smits Baarlo; 7 Jac van Kessel Deurne;8 Herman Crins Beesel; 9 Tony Gruyters Lieshout; 10 Huub Greijmans Weert; 11 John Caris Heythuysen; 12 Henrie Maatje Nuenen; 13 Armand Tulmans Lommel B.; 14 Jan Jordans Landhorst; 15 Tjeu Ramaekers Ospel; 16 John Passage Melick; 17 Jan Smits Nuenen; 18 John van Lee Baarlo; 19 Peter Janssen Tegelen; 20 Jan van Boxtel Mill.

Klimmen  24 juli
1 René Houwen Linne; 2 Henk Smits Baarlo; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Herman Crins Beesel; 5 Ben Peeters Herten; 6 Mart van Kessel Deurne; 7 Géne Janssen Stein; 8 Fred Raetsen Weert; 9 M. Schuiten Budel; 10 Henrie Maatje Nuenen; 11 Huub Greijmans Weert; 12 Armand Tulmans Lommel B.; 13 Jan Jordans Landhorst; 14 René van der Linden Helmond; 15 Henk Hartjes Waalre; 16 Johan Akkerman Weert; 17 Th.Janssen Blerick; 18 John Passage Melick; 19 Peter Janssen Tegelen; 20 Bert Steuten Weert.  
 
Heythuysen  30 juli
1 Ben Peeters  Herten; 2 Henk Smits Baarlo; 3 Jan Smits Nuenen; 4 Peter van der Linden Helmond; 5 Herman Crins Beesel; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Jack Louwers Weert; 8 Johan Akkerman Weert; 9 Mart van Kessel Deurne; 10 Tjeu Ramaekers Weert; 11 Henrie Maatje Nuenen; 12 René Houwen Linne; 13 Jac van Kessel Deurne; 14 Tony Gruyters Lieshout; 15 Fred Raetsen Weert; 16 John van Lee Baarlo; 17 Huub Greijmans Weert; 18 M. Schuiten Budel; 19 Wim van Mierlo Weert; 20 Jo van Seggelen Budel Schoot. 
 
Roermond  31 juli
1 Herman Crins Beesel; 2 Henk Smits Baarlo; 3 Henk Hartjes Waalre; 4 Henrie Maatje Nuenen; 5 John van Lee Baarlo; 6 René Houwen Linne; 7 Jan Bakker Nederweert; 8 Henk de Hey Heerlen; 9 Géne Janssen Stein; 10 Jan van Boxtel Mill; 11 André van Mierlo Soerendonk; 12 Fred Scheres Posterholt; 13 Fred Raetsen Weert; 14 Tony Gruyters Lieshout; 15 Jac van Kessel Deurne; 16 René  van der Linden Helmond; 17 Bart Hanssen Kessel; 18 T. van Roy Kelpen; 19 J.Kauwberg Nunhem; 20 P.Rutten Roermond.
 
Obbicht  1 augustus  Voorwedstrijd Profs
1 Wim van Mierlo Weert; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Fred Raetsen Weert; 4 Herman Crins Beesel; 5 Peter van der Linden Helmond; 6 Géne Janssen Stein; 7 Ben Peeters Herten; 8 Henrie Maatje Nuenen; 9 Mart van Kessel Deurne; 10 Jack Louwers Weert; 11 Peter Janssen Tegelen; 12 Tony Gruyters Lieshout; 13 Bert van Zantvoort Weert; 14 Fred Scheres Posterholt; 15 M. Schuiten Budel; 16 Henk de Hey Heerlen; 17 Tjeu Ramekers Ospel; 18 Huub Gubbels Maasbracht; 19 Jan Jordans Landhorst; 20 Jan Bakker Nederweert.












Wim van Mierlo winnaar in Obbicht


Apeldoorn  2 augustus  Ned.Politiekampioenschap
1 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel;

Izegem B   6 augustus

1 Jac van Kessel Deurne; 2 Marcel Fooy Maastricht; 3 Antoine Vantruien B.; 4 Marc Devenijns B; 5 Jack Louwers Weert.
 
Someren  8 augustus
1 Mart van Kessel Deurne; 2
 
Someren  9 augustus
1 Henk de Hey Heerlen; 2
 
Baarlo Baan  11 augustus
1 Peter Janssen Tegelen; 2 Herman Crins Beesel; 3 Mat Hendrix Weert; 4 Jan Reinders Neer; 5 Frank Laugs Blerick.
 
Weert  Fatima  14 augustus
1 Wim van Mierlo Weert; 2 Jack Louwers Weert; 3 Henk Smits Budel; 4 Jos  Ramaekers Stramproy; 5 Herman Crins Beesel; 6 Ben Peeters Herten; 7 Henrie Maatje Nuenen; 8 Fred Raetsen Weert; 9 Henk Botterhuis Sambeek; 10 Henk de Hey Heerlen; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Mart  van Kessel Deurne; 13 Peter van der Linden Helmond; 14 Tony Gruyters Lieshout; 15 Bert van Zantvoort Weert; 16 Emiel Rayer Venlo; 17 B. Geelen Horn; 18 Theo van der Leeuw Valkenburg; 19 Jan Smits Nuenen; 20 Fred Scheres Posterholt.
 
Baarlo  Baan  18 augustus  
1 Martin van Kessel Deurne; 2 Frank Laugs Blerick; 3 Emile Rayer Blerick; 4 Herm Crins Beesel; 5 Peter Janssen Tegelen.
 
Baarlo Baan  25 augustus
1 Henk Smits Baarlo; 2 Henk Hartjes Waalre; 3 Herman Crins Beesel;  4 Peter Janssen Tegelen; 5 Emile Rayer Blerick.
 
Baarlo Baan  Eindklassement
1 Peter Janssen Tegelen52 punten; 2 Herman Crins Beesel 51 ; 3 Jan Reinders Neer 42; 4 Martin van Kessel Deurne 34 ; 5 Frank Laugs Blerick 31; 6 Bart Hanssen Kessel 27; 8 Henk Smits Baarlo 22.
 
Schimmert  28 augustus
1 Marcel van Gerwen  Erp; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Fred Raetsen Weert; 4 John van Lee Baarlo; 5 Jack Louwers Weert; 6 Henk Botterhuis Sambeek; 7 Herman Crins Beesel; 8 Henk Smits Baarlo; 9 Marcel Fooy maastricht; 10 Hans Hendriks Heythuysen; 11 Jan Reinders Neer; 12 Géne Janssen Stein; 13 R.Schmitz Budel; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Emiel Rayer Venlo; 16 Tony Gruyters Lieshout; 17 Jack Louwers Weert; 18 Ben Peeters Herten; 19 Leo Steyns Geleen; 20 Jos Ramaekers Stramproy.
 
Sankt Johann   Oostenrijk   Weltcup
30/35 jr.
1 Martin Kemp Nederland; 2 René Houwen Linne; 3 Theo van de Velde Rijsbergen;  6 Edy Jorissen Weert; 10 Henk de Hey Heerlen.
36/40 jr.
1 Aldo Parecchini  Italië; 2 Ger Nelissen Sittard; 3 Loreto Valenca  Italië.
40/44 jr.
1 Emilio Bedendo Italië; 2 Henk Smits Baarlo; 3 Mario Corti italië; 5 Jac van Kessel Deurne; 7 Gerrit Westenberg Venlo; 13 J. van Nispen Ned.; 15 R. van Schalen Ned.
 
Ospel  29 augustus
1 Theo van der Leeuw Valkenburg; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Mart van Kessel Deurne; 4 Jack Louwers Weert; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 7 Géne Janssen Stein; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Ben Peeters Herten; 10 René van der Linden Helmond; 11 Henk de Hey Heerlen; 12 Leo Pots Deurne; 13 Hans Hendriks Heuythuysen; 14 Bert van Zantvoort Weert; 15 Fred Scheres Posterholt; 16 Jac Reuvers Heythuysen; 17 Armand Tulmans Lommel B.; 18 Tjeu Ramaekers Ospel; 19 Henk Smits Baarlo; 20 Henk Botterhuis Sambeek.

Baarlo  Baan  1 september

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Herman Crins Beesel; 3 Jan Reinders Neer; 4 Jan van Munnecom Neeritter-5 Har Janssen Kessel. 
 
Werchter B.  3 september
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Roger Kesters B.; 3 Van London B.; 4 René van Bree B.;
 
Deurne  4 september  Clubkampioenschap
1 Wielerclub Weert met : Armand Tulmans,Fred Raetsen,Jos Ramaekers,Jack Louwers,Wim van Mierlo,Hans Hendriks.;2 Wielerclub DTS Deurne; 3 Wielerclub Eindhoven; 4 Wielerclub Oost Brabant Wanroy; 5 Wielerclub Olympia Baarlo.
B. Klasse
1 Wielerclub Oost Brabant  Wanroy; 2 Wielerclub Eindhoven; 3 Wielerclub DTS Deurne; 4 Wielerclub Oostrum; 5 Wielerclub de Maastrappers Thorn.
C.Klasse  
1 Wielerclub Nederweert; 2 Wielerclub Eindhoven; 3 Wielerclub Voorwaarts Montfort; 4 Wielerclub Weert; 5 Wielerclub de Maastrappers Horn.

Robertville België   4 september  Wereldkampioenschap  ICF

19/35 jr.

1 Henk Smits Baarlo; 10 Jac van Kessel Deurne;

 
35/45 jr.
1 Jan van Boxtel  Mill; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 34 Tonnie Stroucken  Sittard; 40 Fons Steuten Weert





Henk Smits








Jan van Boxtel


Baarlo Baan  7 september

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Frank Laugs Blerick; 3 Emilie Rayer Blerick; 4 Herman Crins Beesel; 5 Peter Janssen Tegelen.

Geleen Baan  7 september

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Ton Dolmans Stein; 3 J.Peeters België; 4 Jo Pelzers Urmond; 5 Eric Weber Maastricht; 6 Bert Spronkmans Elsloo; 7 Reginald Frederiks Valkenburg; 8 Guido Reubsaet Elsloo; 9 Nol Kloosterman Valkenburg; 10 Harrie Steinbusch Stein.
 

Ohe en Laak  10-11 september  Omloop van het Maasdal  Etappewedstrijd
1e et.
1 Chris Nelemans Deurne; 2 Toon van de Berg Rijckevoort; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Tonny Gruyters Lieshout; 5 Wim van Mierlo Weert; 6 Hans van Bavel St.Anthonis; 7 Sjra Vergooszen Susteren; 8 Herman Crins Beesel; 9 Marcel Fooy Maastricht; 10 Henk Smits Baarlo; 11 Johan Akkerman Weert; 12 Henk de Hey Heerlen; 13 Jack Louwers Weert; 14 Henk Hartjes Waalre; 15 Armand Tulmans Lommel B.; 16 Mart van Kessel Deurne; 17 Gène Janssen Stein; 18 Jan Reinders Reuver; 19 Gerrit van der Steeg Wanroy; 20 Huub Greijmans Weert

       Chris Nelemans etappewinnaar in het Maasdal
 
2e et.
1 Henk Smits Baarlo; 2 Johan Akkerman Weert; 3 Hans van Bavel St. Anthonis; 4Jac van Kessel Deurne; 5 Jack Louwers Weert; 6 Herman Crins Beesel; 7 Gène Janssen Stein; 8 Tonny Gruyters Lieshout; 9 Toon van de Berg Rijckevoort; 10 Marcel Fooy Maastricht; 11 Fred Raetsen Weert; 12 Henk de Hey Heerlen; 13 Wim van Mierlo Weert; 14 Ben Peeters Herten; 15 Henri Maatje Nuenen; 16 Christ Nelemans Deurne; 17 Huub Greijmans Weert; 18 Theo van Mill; 19 Ger Hermans Reuver; 20 Henk Hartjes Waalre.
 
Eindklasssement
1 Henk Smits Baarlo; 2 Johan Akkerman Weert; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Herman Crins Beesel; 6 Jack Louwers Weert; 7 Toon van de Berg Rijckevoort; 8 Christ Nelemans Deurne; 9 Tonny Gruyters Lieshout; 10 Wim van Mierlo Weert; 11 Marcel Fooy Maastricht; 12 Henk de Hey Heerlen; 13 Henk Hartjes Waalre; 14 Gène Janssen Stein; 15 Ben Peeters Herten; 16 Huub Greijmans Weert; 17 Gerrit van der Steeg Wanroy; 18 Fred Raetsen Weert; 19 Ger Hermans Reuver; 20 René van der Linden Helmond.
 
Ploegenklassement
1 Roest Venlo; Herman Crins;Peter Janssen;Ad Roest; Henk Hartjes;Huub Greijmans; Tonny Gruyters; Emiel Rayer;Ton Miggels; 2 Vivo Weert; 3 Heywin Schaik.

                         Henk Smits toont zijn klasse in de Omloop van het Maasdal
 
Berbroek B.- Someren  18 september  Klassieker
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Jack Louwers Weert; 3 Jan Reinders Neer; 4 Toon van de Berg Rijckevoort; 5 Ben Peeters Herten; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Jac van Kessel Deurne; 8 Tony Gruyters Lieshout; 9 Géne Janssen Stein; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot; 11 Sjra Vergooszen Susteren; 12 Henk Smits Baarlo; 13 Marcel Fooy Maastricht; 14 Bert van Zantvoort Weert; 15 Huub Greijmans Weert; 16 Peter van der Linden Helmond; 17 Johan Akkerman Weert; 18 Ton Miggels Belfeld; 19 Henri Maatje Nuenen; 20 Henk Arts Wanroy.
 
Ploegenklassement
1 Heywin Schaik; Jan van Boxtel;Henk Arts; Rien van der Heijden; Peter van de Bungelaar; van Mill; Henk Botterhuis; Hans van Bavel;Toon van de Berg; 2 Wijnands Swalmen; 3 Vaat 69 Venlo.

                            Mooie zege in de klassieker voor Hans van Bavel

Geleen Baan  21 september

1 Jo Pelzers Urmond; 2 Tonny Stroucken sittard; 3 Nol Kloosterman Valkenburg; 4 Michel Vissers Amstenrade; 5 J.cremers Stein; 6 J.Jekubzik Aken Dld.; 7 Jan Hendrikx Nuth; 8 Jo Hayen Gronsveld; 9 Peter Menten Maastricht; 10 Willy Cruts Bunde.
 

Sint Joost  25 september
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Tony Gruyters Lieshout; 3 Jack Louwers Weert; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Peter van der Linden Helmond; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Frank van Zantvoort Weert; 8 Herman Crins Beesel; 9 Mat Hendrix Weert; 10 Mart van Kessel Deurne; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Emiel Rayer Venlo; 13 Henrie Maatjes Nuenen; 14 Jan Reinders Neer; 15 Leo Steyns Geleen; 16 Fred Scheres Posterholt; 17 Jan van Boxtel Mill; 18 Jan Jordans Landhorst; 19 Ben Peeters Herten; 20 Bert Steuten Weert.
 
Jabeek  Nederlands kampioenschap  Vrije renners.
15 +
1 P.van Arnhem  Den Burg.
25 +
1 D. Geers  Ossendrecht.
 
Berlaar  België  2 oktober

1 Jac van Kessel Deurne; 2 Gaston Sannen B.; 3 Jef Drummen Valkenburg; 4 Frans Brouwers B.; 5 Luc Verscheuren B.

Baal B. 9 oktober
1 Jac van Kessel Deurne

Geleen Baan  27 oktober

1 Wim Sanders Geleen; 2 Nol Kloosterman Valkenburg; 3 F.Oostwoud Sittard; 4 J. van Lijf Sittard; 5 M.Ruyters Geleen; 6 J.Vrancken Brunssum; 7 Jan Schreurs Limbricht; 8 Harm Knol Geleen.

Geleen Baan  28 oktober

1 J.Delsing Susteren; 2 J.van Lijf Sittard; 3 Willy Rekers Brunssum; 4 Nol Kloosterman Val;kenburg; 5 Jan Schreurs Limbricht; 6 Piet Hindriks Geleen; 7 Wim Sanders Geleen; 8 S.Habets Valkenburg; 9 H.Spyker Geleenl;10 M.Lahaye Bunde.

Geleen Baan  30 oktober

1 Willy Rekers Brunssum; 2 Tonny Stroucken Sittard; 3 Jan Schreurs Limbricht; 4 Nol Kloosterman Valkenburg; 5 Piet Hindriks Geleen; 6 Wim Sanders Geleen; 7 R.Smeets Geleen; 8 J. van Lijf Sittard; 9 M.Spyker Geleen; 10 N.Willens Sittard.

Geleen Baan   18 november

1 J.Oostwoud Sittard; 2 M.Cuypers Geleen; 3 Piet Daemen Maasbracht; 4 J. van Lijf Sittard; 5 N.Wilms Sittard; 6 Harm Knol Geleen;7 H.Queis Schinnen; 8 J.Vrancken Brunssum; 9 J.Lahaye Bunde; 10 Wiel Leurs Posterholt.

Geleen Baan  25 november

1 Willy Rekers Brunssum; 2 J. van Lijf Sittard ; 3 Nol Kloosterman Valkenburg; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Jan Schreurs Limbricht; 6 J.Delaing Susteren; 7 E.Frissen Heerlen; 8 J. de Jong Kerkrade; 9 J.Pfeifer Sittard; 10 Sjeng Derks Munstergeleen.

Geleen Baan  3 december

1 Piet Hindriks Geleen ; 2 Willy Rekers Brunssum; 3 G.Habets Valkenburg; 4 M.Geilen Sittard; 5 Nol Kloosterman Valkenburg; 6 Harm Knol Geleen; 7 J.Delsing Amstenrade; 8 M.Lahaye Bunde; 9 J. van Lijf Sittard; 10 Piet Daemen Maasbracht.

Geleen Baan  4 december

1 Wiel Leurs Posterholt; 2 E.Frissen Heerlen; 3 S.Habets Valkenburg; 4 Wim Sanders Geleen; 5 Harm Knol Geleen; 6 F.Oostwoud Sittard; 7 J.de Jong Kerkrade;  8 Willy Rekers Brunssum; 9 Nol Kloosterman Valkenburg; 10 J.Vrancken Brunssum.

Geleen Baan  14 december

1 Piet Hindriks Geleen; 2 jan Schreurs Limbricht; 3 Willy Rekers Brunssum; 4 Nol Kloosterman Valkenburg; 5 J.Lahaye Bunde; 6 J.Vrancken Brunssum; 7 J.Delsing Susteren; 8 J.Geilen Sittard; 9 H.Pfeifer Sittard; 10 H.Cardinaals Geleen.

Geleen Baan  24 december

1 J. van Lijf Sittard; 2 j.Vrncken Brunssum; 3 Sjeng Derks Munstergeleen; 4 M.Cuypers Geleen; 5 F.Oostwoud Sittard; 6 J.Spyker Geleen; 7 J.Jackemy België; 8 N.Visschers Schinnen; 9 J.Pfeifer Sittard; 10 H.Quels Schinnen.


 

De klassieker Someren – Werchter  gaat wegens wegwerkzaamheden dit jaar niet door.
 
Ploegen  1983
 
Jonkergouw Rijwielhandel Vught
René van der Linden,Chris Nelemans,Jos Ramaekers,H.Honing,Nico Henskens,Tjeu Ramaekers,Gerrit Westenberg.
Ploegleider: Nico Henskens Berlicum.
 
Christoffel Sportprijzen Hoenbroek; Theo Boeyen
Theo van der Leeuw,Jan Louwers,Michel Geelen,Cor Maas,Bert Steuten,J.Leurs,Theo van Tienen,Adrie van Schijndel;J.Nijskens,J.Peters,Albert van der Leeuw,Math Greijmans,Marcel Fooy.
Ploegleider: H.Wolters Roermond.
 
Vaat 69  Bar Discotheek  Venlo
Bart Hanssen,Peter Schoester,Jan Reinders,John van Lee,Jos Lamber,Henk Smits ,Fiel Lamber,Henk Hermans, G.Driessen,Giel Vaessen,Hennie Kreuze, Jan van Heukelom, Wil Heiligers,Henk Heiligers,Bart Boonen,John van Lee.
Ploegleiders:  Wiel Schoester Venlo  en Broer Joosten Baarlo.
 
De Wacht  Café  Weert
Ben Peeters,Hans Hendrikx,Jo van Seggelen,André van Mierlo, Frank van Zantvoort,Peter van Zantvoort, Johan Akkerman,Leo Pots, Paul Moris.
Ploegleider: Cor Everaers Weert. Verzorger Tjeu Brouns;Sponsor Karel van Bree
 
H.B. Electro  Weert  Sponsor Huub Brankaert en Toos Hartholt
Paul Cremers,T.Janssen,M.Schuiten,Jos Vallen,Math Rutjens,F.Peeters,Wim Jacobs, Bert Ramaekers, A.Knechten.
Ploegleider: Twan Hendrix  Weert.
 
Vivo Levensmiddelen Weert
Jac van Kessel,Martin van Kessel,Armand Tulmans,Henk de Hey,Wim van Mierlo, Bert Hoedemakers,Peter van der Linden,Daan van Dijk (Vet.).
Ploegleider: Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Wijnands Tapijtcentrum  Weert-Swalmen-Tegelen
Jos Vestjens,Bert van Zantvoort,Gène Janssen,Jan Bakker,Jo van de Moosdijk,René Houwen,Jos Vaessen,Henk Swillens,Jac Reuvers,Fred Raetsen,Jack Louwers.
Ploegleider; Lei Everaers Weert.
 
André Roest/Batavus  Rijwielhandel Venlo
Henk Hartjes,Peter Janssen,Huub Greijmans,Herman Crins,Tony Gruyters,Emiel Rayer,Ton Miggels,Marcel Fooy,Mat Hendrix.
Ploegleider: Baer Goofers Blerick.
 
Heywin Stucadoorsbedrijf Schaik
Hans van Bavel,Rien van der Heijden,Toon van de Berg, T.van Mill, Peter van de Bungelaar,Henk Botterhuis, Jan van Boxtel,Henk Arts.
Ploegleider: Gerard Lenkens Wanroy.
 
Schoenmakers  Tankstation Eindhoven
Arno Schoenmakers Sr

 
Geurts Rijwielhandel Echt
Fred Scheres,Huub Aan den Boom,Albert Reuvers,Huub Reuvers,Paul van de Heuvel,Stan Hanegraaf,J.Kremer,T.Laugs,Jo Scholten,Jac Geurts,Joep Geurts
Ploegleider: Har Heythuysen-Frits Ramakers
 
Harrie Kemps  Rijwielhandel
P.van Grinsven,J.Broeren,R.vann Liempd,J. van Dooren,H. van der Zanden,Stefan van Hees,Gerald van Hees,H.Rijkers,B. van Engelen.
Ploegleider: C.Sprong
 
Verkoelen/Isorama  Dakbedekking  Stramproy
Jan Smits,Henrie Maatje,F.Boelen,Frans Terlinde,Frank Laugs,Marcel van Gerwen, Jan Jordans.
Ploegleider: Jan Versteegen
 
De Stormvogel  Transport  Sittard
Jan van Lijf ,P.Rutten,Wim Wanders,Paul Schrooten,F.Boelens,Ron Steyns.
Ploegleider:

Snijders Perzen Centrale Weert

Nic Konings,Jos Kuppens,Theo van Kouwen,Riny Sprenkels,Chris Snijders,Jan Hermans,Tom Bakker,Jac Ramaekers.           Sponsor ploegleider  Wiel Snijders