Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1982

Geleen Baan  2 januari

1 Harrie Hindriks Sittard; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Wim Drenth Maasbracht; 4 Jan Schreurs Limbricht; 5 M.Geilen Sittard; 6 J.Peeters Ubachsberg; 7 Wim Sanders Geleen; 8 Jac Jans St. Joost; 9 Peter Halmans Dieteren; 10 E.Frissen Heerlen.

Geleen Baan  3 januari

1 Jos Alberts Geleen; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 Harrie Hindriks Geleen; 4 P.de Baere Geleen; 5 J. van Lijf Sittard; 6 E.Frissen Heerlen; 7 Peter Halmans Dieteren; 8 Tonny Stroucken Sittard; 9 Wim Schmitz Geleen; 10 Pierre Klinkers Susteren.

Geleen Baan  20 januari

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Barry Ruyters Geleen; 3 Tonny Stroucken Sittard; 4 Wim Drenth Maasbracht; 5 V.Jordan Maasmechelen B.; 6 Pros de Baere Geleen; 7 Wim Sanders Geleen; 8 J.Dohmen Geleen; 9 Pierre Daemen Maasbracht; 10 Pierre Klinkers Susteren.

Geleen Baan  23 januari

1 Fred Raetsen Weert; 2 Ger Nelissen Sittard; 3 Jos Alberts Geleen; 4 Tonny Stroucken Sittard; 5 Peter Halmans Dieteren; 6 Jan Schreurs Limbricht; 7 M.Geilen Sittard; 8 Pros de Baere Geleen; 9 J.Dohmen Geleen; 10 Ben Knarren Stein.

Geleen Baan  24 januari

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Wim Drenth maasbracht; 4 J.Peeters Ubachsberg; 5 Peter Halmans Dieteren; 6 Jan Schreurs Limbricht; 7 Pros de Baere Geleen; 8 J.Dohmen Geleen; 9 M.Geilen Sittard; 10 V.Jordans Maasmechelen B.

                         Ger Nelissen wint regelmatig op de Geleense baan

Geleen Baan 29 januari

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 Jos Alberts Geleen; 4 Nico Paes Munstergeleen; 5 M.Geilen Sittard; 6 Jan Schreurs Limbricht; 7 Pierre Klinkers Susteren; 8 Tonny Stroucken Sittard; 9 Peter Halmans Dieteren; 10 A.Vijgen Hulsberg.

Geleen Baan  31 januari

1 Jan Schreurs Limbricht; 2 Tonny Stroucken Sittard; 3 Jos Alberts Geleen; 4 J.Peeters Ubachsberg; 5 Ger Nelissen Sittard; 6 Nico Paes Munstergeleen; 7 Wim Sanders Geleen; 8 Wim Drenth Maasbracht; 9 Harrie Hindriks Sittard; 10 A.Vijgen Hulsberg.

Geleen  Baan  2 februari

1 Peter Halmans Dieteren; 2 Tonny Stroucken Sittard; 3 Wim Drenth Maasbracht; 4 Jos Alberts Geleen; 5 Nico Paes Munstergeleen;6 Wim Sanders Geleen; 7 Pros de Baere Geleen; 8 Ger Nelissen Sittard; 9 Pierre Daemen Maasbracht; 10 M.Geilen Sittard.

Geleen Baan 5 februari

1 Jos Alberts Geleen; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 M.Geilen Sittard; 4 Frank van Zantvoort Weert; 5 Nico Paes Munstergeleen; 6 Ben Knarren Stein; 7 Wim Sanders Geleen; 8 Ger Nelissen Sittard; 9 Tonny Stroucken Sittard; 10 J.Ruyters Geleen.

Geleen Baan 7 februari

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 Peter Halmans Dieteren; 4 Pros de Baere Geleen; 5 Jos Alberts Geleen; 6 Sjeng Derks Munstergeleen; 7 J.Peeters Ubachsberg; 8 M.Winckens Itteren; 9 J. van Lijf Sittard; 10 Tonny Stroucken Sittard.

Geleen Baan 9 februari

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Math Geilen Sittard; 3 Pros de Baere Geleen; 4 A.Vijgen Hulsberg; 5 Peter Halmans Dieteren; 6 Pierre Klinkers Susteren; 7 Tonny Stroucken Sittard; 8 Ton Gruyzen Sittard; 9 M.Ruyters Geleen; 10 Wim Dumont Schimmert.

Geleen Baan  12 februari

1 Jos Alberts Geleen; 2 Peter Halmans Dieteren; 3 Ger Nelissen Sittard; 4 Tonny Stroucken Sittard; 5 Peter van Zantvoort Weert; 6 Wim Drenth Maasbracht; 7 Wim Sanders Geleen; 8 H.Kuppens Neeroeteren B.; 9 Frank van Zantvoort Weert; 10 Hans Hendrikx Weert.

Geleen Baan  19 februari

1 Wim Bouman Sittard; 2 Ger Nelissen Sittard; 3 Peter Halmans Dieteren; 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 Jos Alberts Geleen; 6 Tonny Stroucken Sittard; 7 Wim Drenth Maasbracht; 8 Theo Ras Maastricht; 9 Dré Meuffels Holtum; 10 Wim Schmitz Geleen.

Geleen Baan  28 februari

1 Peter Halmans Dieteren; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 Math Geilen Sittard; 4 Pierre Daemen Maasbracht; 5 Ton van Himbergen Buchten; 6 Pros de Baere Geleen; 7 E.Frissen Heerlen; 8 M.Ruyters Geleen; 9 M.Dohmen Geleen; 10 R.Smeets Geleen.


Berlaar België  20 maart

1 Jac van Kessel Deurne; 2 Van Hoven B; 3 Vic van den Eynde B.;4 Herman Crins Beesel.

Begijnendijk  België  21 maart

1 Wim Drenth Maasbracht; 2 Hugo Scheepers B.; 3 Eddy Derijck B.;4 Gerben Karstens Leiden; 5 Willy Sterckx B

Geleen Baan  27 maart

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Jo Pelzers Urmond; 3 Reg Frederiks Valkenburg; 4 Nico Ritzen Schimmert; 5 Jo Steijns Schinnen; 6 J.Weber Maastricht; 7 Tonny Stroucken Sittard; 8 H.Ruyters Geleen; 9 J.Vinclair Born; 10 Heynen Geleen.

Pey Echt  28 maart
1 Peter van der Linden Helmond; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Leo Pots Deurne; 4 A. Holbach B.;  5 Wim van Mierlo Weert; 6 Bert Hoedemakers Eerde; 7 Jack Louwers Stramproy; 8 Peter Janssen Tegelen; 9 Herman Crins Beesel; 10 Fred Raetsen Weert; 11 Jac Geurts Echt; 12 Edy Jorissen Weert; 13 Mat Hendrix Weert; 14 Tjeu Ramaekers Ospel; 15 Jelle Vrijssen Maarheeze; 16 Jos Gillissen Maastricht; 17 Ton Miggels Belfeld; 18 Henk de Hey Heerlen; 19 Armand Tulmans Lommel B.; 20 Renė van der Linden Helmond.

 Peter van der Linden met Marie José

Geleen Baan  2 april

1 Hennie Notermans Grevenbicht; 2 André Meijers Amstenrade; 3 Jo Moonen Banholt; 4 Wim Cuypers Dieteren; 5 J. van Lijf Sittard; 6 J.Smeets Sittard; 7 W.Snijders Buchten; 8 F.Lousberg Mechelen; 9 Barry Ruyters Geleen; 10 M.Koeckelkoorn Maastricht.

Geleen Baan 3 april

1 Hennie Notermans Grevenbicht; 2 Nico Paes Munstergeleen; 3 Jo Vinclair Born; 4 Nico Ritzen Schimmert; 5 A.Meijers Amstenrade; 6 Jo Pelzers Urmond; 7 Jo Steijns Schinnen; 8 Odekerken Stein; 9 H.Pelzers Maastricht; 10 Franssen Beek; 11 Tonny Stroucken Sittard; 12 Steijns Geleen; 13 Weber Maastricht; 14 Jan Schreurs Limbricht; 15 Ras Maastricht.
 
Weert  IJzeren man  4 april  Semi-Klassieker
1 Peter van der Linden Helmond; 2 Fred Raetsen Weert; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Henk de Hey Heerlen; 5 Jelle Vrijssen Maarheeze; 6 Gėne  Janssen Stein; 7 Hans Hendriks Weert; 8 Jo van de Moosdijk Nederweert; 9 Jos Lamber Blerick; 10 Jos Ramaekers Weert; 11 Henk Swillens Neeritter; 13 Fred Scheres Posterholt; 14 Tjeu Ramaekers Ospel; 15 Renė van der Linden Helmond; 16 Bert Hoedemakers Eerde; 17 Jack Louwers Stramproy; 18 Jos Vestjens Neer; 19 Peter Janssen Tegelen; 20 Mart van Kessel Deurne.

Geleen Baan  7 april

1 Nico Paes Munstergeleen; 2 Jo Pelzers Urmond; 3 J.Smeets Beek; 4 André Meijers Amstenrade; 5 Wim Snijders Urmond; 6 H.Heijnen Nieuwenhagen; 7 Tonny Strouken Sittard; 8 Nico Ritzen Schimmert; 9 Guido Reubsaet Elsloo; 10 Wim Kuijpers Dieteren.

 
Haelen  11 april
1 Henk de Hey  Heerlen; 2 Jos Vestjens Neer; 3 Tjeu Ramaekers Ospel;  4 Jelle Vrijssen Maarheeze; 5 Wim van Mierlo Weert; 6 Fred Raetsen Weert; 7 Peter van der Linden Helmond; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Herman Crins Beesel; 10 Bert Hoedemakers Eerde; 11 Chris Nelemans Deurne; 12 Fred Scheres Posterholt; 13 Edy Jorissen Weert; 14 Bart Boonen Neer; 15 Frank van Zantvoort Weert.

Henk de Hey zegeviert in Haelen  en.....Maasbracht


Maasbracht  Beek  12 april
1 Henk de Hey Heerlen; 2 Jack Louwers Stramproy; 3 Tjeu Ramaekers Ospel; 4 Fred Raetsen Weert; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Jelle Vrijssen Maarheeze; 7 Jos Vestjens Neer; 8 Jac Geurts Echt; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Armand Tulmans Lommel B.; 11 Fred Scheres Posterholt; 12 Mat Hendrix Weert; 13 Gėne Janssen Stein; 14 Rien Kums Budel; 15 Peter van der Linden Helmond.

Geleen Baan  17 april

1 Nico Ritzen Schimmert; 2 Ger Nelissen Sittard; 3 Nico Paes Munstergeleen; 4 Jo Pelzers Urmond; 5 Jan Schreurs Limbricht; 6 Jo Steijns Schinnen; 7 Guido Reubsaet Elsloo; 8 Wim Cuypers Dieteren; 9 Ton Dolmans Stein; 10 André Meijers Amstenrade;

Baal  België   17 april

1 Jac van Kessel Deurne; 2 Eddy Janssen B.; 3 Vic Van den Eynde B.; 4 Jean Vermonden B.; 5 Bert Hoedemakers Eerde.

Linkhout België  18 april

1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Jozef Brummen B.; 3 Jean Vermonden B.; 4 Leonard Engelen B.; 5 Roger van Hove B.

 
Merum  18 april
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Peter van der Linden Helmond; 3 Fred Raetsen Weert; 4 Jac Geurts Echt; 5 Rien Kums Budel; 6 Leo Pots Deurne; 7 Jos Vestjens Neer; 8 Jan Reinders Reuver; 9 Mat Hendrix Weert; 10 Edy Jorissen Weert; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Jan Bakker Nederweert; 13 Jelle Vrijssen Maarheeze; 14 Bert Hoedemakers Eerde; 15 Peter Janssen Tegelen; 16 Jo Montforts Susteren; 17 Bert van Zantvoort Weert; 18 John van Lee Baarlo; 19 Jo van de Moosdijk Nederweert; 20 Paul Moris Stramproy. 
 
Tegelen  25 april
1 Fred Raetsen Weert; 2 Jelle Vrijssen Maarheeze; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Jack Louwers Stramproy; 5 Leo Pots Deurne; 6 Jos Gillissen Maastricht; 7 Bert Hoedemakers Eerde; 8 Tjeu Ramaekers Ospel; 9 Frank van Zantvoort Weert; 10 Mat Hendrix Weert.

                          Een valpartij schakelt Jos Ramaekers al vroeg uit in de ronde van Tegelen

Geleen Baan  28 april

1 André Meijers Amstenrade; 2 Barry Ruyters Geleen; 3 Ton Dolmans Stein; 4 Erik Weber Maastricht; 5 Wim Kuypers Dieteren; 6 H.Franssen Beek; 7 T.Ras Maastricht; 8 H.Heynen Nieuwenhagen; 9 Jo Moonen Banholt; 10 A.Potma Nieuwenhagen.
 
Ronde van Tunesië   25 april/2 mei  Etappewedstrijd
De NWB renners die naar de ronde van Tunesië zijn  afgevaardigd  hebben voor uitstekende resultaten gezorgd.
Edy Jorissen won twee etappes en in het eindklassement werd Jos Vestjens fraai 3e terwijl Jorissen als  5e voortreffelijk voor de dag kwam.
Een tweede plaats in het Ploegenklassement bewijst  de kracht van de NWBers want de mannen uit de Sovjet Unie waren een maatje te groot.

De NWB werd vertegenwoordigt door Jos Vestjens-Herman Crins-Edy Jorissen-Peter van der Linden-Peter Janssen-Henk de Hey
 
3e et. 1 Edy Jorissen Weert.
6e et. 1 Edy Jorissen Weert.

   Edy Jorissen aan de leiding rechts Jos Ramaekers

Eindklassement
1 Tchetchetkin USSR; 2 Gladko USSR; 3 Jos Vestjens Neer; 4 Kolossov USSR; 5 Edy Jorissen Weert; 8 Herman Crins Beesel; 10 Henk de Hey Heerlen; 16 Peter Janssen Tegelen; 19 Peter van der Linden Helmond.


Ploegenklassement
1 USSR; 2 NWB Nederland  3 Algerije; 4 Frankrijk.

Geleen Baan  6 mei

1 Nico Paes Munstergeleen;2 R.Frederiks Valkenburg; 3 Jo Peltzers Urmond; 4 Erik Weber Maastricht; 5 Ger Nelissen Sittard; 6 Timmermans Stein; 7 Jan Schreurs Limbricht; 8 Hennie Notermans Grevenbicht; 9 Snijders Banholt; 10 Lousberg Grevenbicht.

Nice    Frankrijk  30 april t/m 2 mei  Etappewedstrijd

Een NWB ploeg bestaande uit de renners Jack Louwers,Wim van Mierlo,Fred Raetsen en René van der Linden heeft goed gepresteerd in de Cotê d ‘Azur.
In de 4 etappes (waarvan er 3 werden gewonnen door het Zwitserse talent Reymond, wisten de NWB ers diverse ereplaatsen te behalen.In elke rit waren een aantal zware beklimmingen opgenomen waaronder de Col  de Baronne met een lengte van 7 k.m.


De grootste verrassing was de winst in het Ploegenklassement.
1e et.
1 Reymond Zwitserland; 2 Du Crocke Fr.; 6 Jack Louwers; 10 Fred Raetsen; 27 Wim van Mierlo; 28 René van der Linden.
2e et. met de Col de Baronne.
1 Cornette Fr.; 2 Reymond Zw.; 3 Redigolo Fr.; 6 Wim van Mierlo; 11 Jack Louwers; 14 René van der Linden; 18 Fred Raetsen.
3e et.Tijdrit
1 Reymond Zw.; 2 Fiorucci Italië; 3 Poggini It.; 5 Wim van Mierlo;  7 Jack Louwers;  14 René van der Linden; 18 Fred Raetsen.
4e et.
1 Reymond Zw.; 2 Dura Fr.; 3 Cornette Fr.; 4 René van der Linden; 12 Jack Louwers; 13 Wim van Mierlo; 18 Fred Raetsen.


Eindklassement

1 Reymond Zw.; 2 Du Crock Fr.; 3 Cornette Fr; 4 Poggini It.; 5 Redigolo Fr.; 9 Wim van Mierlo; 11 René van der Linden; 12 Jack Louwers; 17 Fred Raetsen.


Ploegenklassement 
 1 NWB Nederland  Jack Louwers; Fred Raetsen; René van der Linden; Wim van Mierlo; 2 Vence Fr.; 3 Asoa Fr.; 4 Zwitserland.
 
Eindhoven  7-8-9- mei  Hel van Brabant  Etappewedstrijd
1e et.  Eindhoven-Roermond
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Fred Raetsen Weert; 3 Peter van der Linden Helmond; 4 Leo Pots Deurne; 5 Frank van Zantvoort Weert; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Henk de Hey Heerlen; 8 Sjra Vergooszen Susteren; 9 J.Diplle België; 10 Peloton.
 
2e et. Roermond-Wijbosch
1 Jack Louwers Weert; 2 Peter van der Linden Helmond; 3 Hans van Bavel St.Anthonis; 4 R.Beelaert B.; 5 Leo Pots Deurne; 6 Edy Jorissen Weert; 7 van de Boom Echt; 8 Wim van Mierlo Weert; 9 Jos Ramaekers Weert; 10 Jac Geurts Echt.
 
3e et.Wijbosch-Eindhoven Wielerbaan
1 P.Gerland België; 2 Bert Hoedemakers Eerde; 3 Jan Ubachs Amstenrade; 4 Fred Raetsen Weert; 5 Tjeu Ramaekers Ospel; 6 Leo Vaessen Swalmen; 7 Jelle Vrijssen Maarheeze; 8 Jac Reuvers Heythuysen; 9 Leo Pots Deurne; 10 Jac van Kessel Deurne.
 
Eindklassement
1 Tjeu Ramaekers Ospel; 2 P.Gerland België; 3 Bert Hoedemakers Eerde; 4 Fred Raetsen Weert; 5 Jan Ubachs Amstenrade; 6 Jelle Vrijssen Maarheeze; 7 Leo Pots Deurne; 8 Jack Louwers Weert; 9 Leo Vaessen Swalmen; 10 Jac van Kessel Deurne.
 
Ploegenklassement
1 Drenth Maasbracht; Fred Raetsen; Henk Papen; Jack Louwers; Tjeu Ramaekers; Edy Jorissen; Bert van Zantvoort; Ben Knarren;Fred Scheres;Wim Drenth; 2 Vivo Weert; 3 Roest Venlo.












Tjeu Ramakers winnaar van de Hel van Brabant


Geleen Baan  13 mei

1 Hans Jansen Susteren; 2 Bouman Sittard; 3 H.Geerkens Neerbeek; 4 Cuypers Beek; 5 Peter Thoolen Slek Echt.

Helchteren België  15 mei

1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Jean Pierre van Spauwen B.; 3 Jean Vermonden B.; 4 Frans Mertens B.; 5 Gène Janssen Stein.

Drieslinter  België  15 mei

1 Wim Drenth Maasbracht; 2 Frits Kuipers Maasbracht; 3 Armand Xaebets B.; 4 Ronald Demarez B.; 5 Roland Gruysen B.
 
Ittervoort  16 mei  Bedevaart
1 Tjeu Ramaekers Ospel; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Jan Ubachs Amstenrade; 4 Wim van Mierlo Weert; 5 Jelle Vrijssen Maarheeze; 6 Jos Gillissen Maastricht; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Huub Gubbels Maasbracht; 9 Herman Crins Beesel; 10-11 NN; 12 Leo Pots Deurne; 13 Bert van Zantvoort Weert; 14 Renė van der Linden Helmond; 15 Armand Tulmans Lommel B. 

Geleen Baan  19 mei

1 R.Frederiks Valkenburg; 2 B.Lousberg Gronsveld; 3 Jo Vinclair Born; 4 J. van Lijf Sittard; 5 B.Ruyters Geleen; 6 Jo Pelzer Urmond; 7 Tonny Stroucken Sittard; 8 Nico Ritzen Schimmert; 9 J.Jacobs Maastricht; 10 Erik Weber Maastricht; 11 Ger Nelissen Sittard; 12 Jan Schreurs Limbricht; 13 W.Crijns Amstenrade; 14 G.Timmermans Sittard; 15 J.Heil Schinnen.

 
Vlodrop  20 mei
1 Peter van der Linden Helmond; 2 Peter Janssen Tegelen; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Bert Hoedemakers Eerde; 5 Jan Ubachs Amstenrade; 6 Henk de Hey Heerlen; 7 Herman Crins Beesel; 8 Mat Hendrix Weert; 9 Ton Miggels Belfeld; 10 Jo Montforts Susteren; 11 Gėne Janssen Stein; 12 Johan Akkerman Weert; 13 Huub Greijmans Weert; 14 Peter van Zantvoort Weert; 15 Jos Lamber Blerick; 16 Frits Kuipers Maasbracht; 17 H. van der Borgh Echt; 18 Jac Reuvers Heythuysen; 19 R. Geelen Montfort; 20 Fred Scheres Posterholt.
 
Someren  21-22-23 mei  Omloop der Peel  Etappewedstrijd
1e et. Ploegentijdrit
1 Vivo Weert; Bert Hoedemakers;Mart van Kessel; Jac van Kessel; Jos Ramaekers;Henk de Hey; Wim van Mierlo; Armand Tulmans;2 De Wacht Weert; 3 Roest Venlo; 4 Drenth Maasbracht; 5 Schoenmakers Eindhoven; 6 Eddy België; 7 De Limburger Roermond; 8 Wijnands Weert 9 Nicole België;  10 Heywin Schaik.

Vrijwel elke ploegentijdrit was een prooi voor de VIVO mannen


2e et.Someren-Eind-Heide-Someren
Jac van Kessel Deurne; 2 Jack Louwers Weert; 3 Bert Hoedemakers Eerde; 4 Jo Montforts Susteren; 5 René van Leuken België; 6 Fred Raetsen Weert; 7 Jan Reinders Reuver; 8 Henk de Hey Heerlen; 9 Leo Pots Deurne; 10 Piet van Hinthem Den Bosch.

         Jac van Kessel wint de tweede rit en wordt leider in de Omloop

 
3e et. Someren-Oploo-Someren
1 Henk de Hey Heerlen; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Herman Crins Beesel; 4 Leo Pots Deurne; 5 Laurents Moll België; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Fred Raetsen Weert; 8 Bert Hoedemakers Eerde; 9 Jan Reinders Reuver; 10 Michel van Vlierden Hamont B.

                  Henk de Hey pakt genoeg voorsprong voor zijn tweede eindzege na elkaar

 
4e et. Criterium Someren
1 Peter van der Linden Helmond; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 Jelle Vrijssen Maarheeze; 4 Michel van Vlierden Hamont B.; 5 Henk de Hey Heerlen; 6 Fred Raetsen Weert; 7 Jos Ramaekers Weert; 8 Bert Hoedemakers Eerde; 9 Jac van Kessel Deurne; 10 Jo Montforts Susteren; 11 Ben Knarren Stein; 12 Peter Janssen Tegelen; 13 Bert van Zantvoort Weert; 14 L. van Leuken België.
 
Deze etappe telde niet mee voor het algemeen klassement i.v.m. de gevaarlijke situatie ontstaan door het zeer gladde parcours.
 
5e et.Someren-Deurne-Someren
1 Bart Boonen Neer; 2 Jack Louwers Weert; 3 Henk de Hey Heerlen; 4 Herman Crins Beesel; 5 Edy Jorissen Weert; 6 Jan Ubachs Amstenrade; 7 Michel van Vlierden Hamont B.; 8 Jos Ramaekers Weert; 9 Jelle Vrijssen Maarheeze; 10 Hans van Bavel St.Anthonis; 11 Jac van Kessel Deurne; 12 Peter Janssen Tegelen; 13 R. van Leuken België; 14 Mart van Kessel Deurne; 15 Jo van Seggelen Budel Schoot.
 
Eindklassement
1 Henk de Hey Heerlen; 2 Jack Louwers Weert; 3 Edy Jorissen Weert; 4 Herman Crins Beesel; 5 Jos Ramaekers Weert; 6 J.Rijsema België;  7 Jan Ubachs Amstenrade; 8 Michel van Vlierden Hamont B.; 9 Jac van Kessel Deurne; 10 Bert Hoedemakers Eerde; 11 Leo Pots Deurne; 12 Wim van Mierlo Weert; 13 Armand Tulmans Lommel B.; 14 Mart van Kessel Deurne; 15 Jo van Seggelen Budel Schoot.












Henk de Hey

 


Ploegenklassement
1 Vivo Weert; Jac van Kessel;Mart van Kessel; Henk de Hey ; Armand Tulmans; Bert Hoedemakers; Wim van Mierlo; Jos Ramaekers; 2 Drenth Maasbracht; 3 Roest Venlo; 4 De Wacht Weert; 5 Heywin Schaik.

Linkhout België  22 mei

1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Leonard Engelen B.; 3 Vic van den Eynde B.; 4 Henk Smits Baarlo; 5 René van Bree B.
 

Nederweert  30 mei
1 Jos Gillissen Maastricht; 2 Fred Raetsen Weert. 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Bert Hoedemakers Eerde; 5 Jack Louwers Stramproy; 6 Herman Crins Beesel; 7 Ton Miggels Belfeld; 8 Jos Vestjens Neer; 9 Mat Hendrix Weert; 10 Peter van Zantvoort Weert; 11 H.van der Borgh Echt; 12 Rien Kums Budel; 13 Fons Steuten Weert; 14 Jac Reuvers Heythuysen; 15 Henk Swillens Neeritter; 16 Hans Hendriks Weert; 17 Armand Tulmans Lommel B.; 18 Ton van Himbergen Buchten; 19 Tjeu Ramaekers Ospel.

 
Sint Joost  31 mei
1 Jack Louwers Stramproy; 2 Frank van Zantvoort Weert; 3 Mat Hendrix Weert; 4 Jos Ramaekers Weert; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Fred Raetsen Weert; 8 Peter van der Linden Helmond; 9 Jos Vestjens Neer; 10 Bert Hoedemakers Eerde; 11 Jan Reinders Reuver; 12 Gėne Janssen Stein; 13 Herman Crins Beesel; 14 Frits Kuipers Maasbracht; 15 Rien Kums Budel; 16 Jos Gillissen Maastricht; 17 Armand Tulmans Lommel B.; 18 Bart Hanssen Kessel; 19 Jo Montforts Susteren; 20 Edy Jorissen Weert.

Geleen Baan  5 juni

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Reg Fredericks Valkenburg; 3 Jef Moonen Banholt; 4 Hennie Notermans Grevenbicht; 5 R. van Sleijpen Maasbracht; 6 André Meijers Amstenrade; 7 Harrie Schoonbrood Hoensbroek; 8 Jan Odekerken Elsloo.
 

Ospel  6 juni
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Fred Raetsen Weert; 3 Jack Louwers Stramproy; 4 
 
Geleen  Baan  8 juni
1 Bennie Ceulen Maastricht; 2 Géne Janssen Stein; 3 J.Genders Elsloo; 4 J.Meuters Brunssum; 5 Ben Knarren Stein; 6 J. van Moers Heerlerheide.

 
Echt  11-12-13 juni  Pijl van Limburg   Etappewedstrijd
1e et Tijdrit Echt
1 Armand Tulmans Lommel B.; 2 Jelle Vrijssen Maarheeze; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Jos Vestjens Neer; 5 Jack Louwers Weert; 6 Jos Ramaekers Weert; 7 Herman Crins Beesel; 8 Chris Nelemans Deurne; 9 Bert Hoedemakers Eerde; 10 Leo Vaessen Swalmen.
 
2e et.Avondcriterium Koningsbosch
1 Mart van Kessel Deurne; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Jelle Vrijssen Maarheeze; 4 Henk Harjes Waalre; 5 Jack Louwers Weert; 6 Hans van Bavel St.Anthonis; 7 Gène Janssen Stein; 8 Henk de Hey Heerlen; 9 Peter van der Linden Helmond; 10 Ben Peeters Merum.












Mart van Kessel ritwinnaar in de Pijl


 
3e et.Echt-Vlodrop-Echt
1 Wim van Mierlo Weert; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Fred Raetsen Weert; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Jan Ubachs Amstenrade; 6 Herman Crins Beesel; 7 Henk de Hey Heerlen; 8 Peter van der Linden Helmond; 9 Sjra Vergooszen Susteren; 10 Frank van Zantvoort Weert; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Huub aan den Boom Neer; 13 Jelle Vrijssen Maarheeze; 14 Jos Vestjens Neer; 15 Jac Reuvers Heythuysen.

                           Wim van Mierlo en Jos Ramaekers geven gas in de kopgroep

4e et. Echt-Valkenburg-Echt
1 Jack Louwers  Stramproy; 2 Fred Raetsen Weert; 3 Jos Vestjens Neer; 4 Wim van Mierlo Weert; 5 Edy Jorissen Weert; 6 Jelle Vrijssen Maarheeze; 7 Jac van Kessel Deurne; 8 Jan Ubachs Amstenrade; 9 Sjra Vergooszen Susteren; 10 Henk de Hey Heerlen; 11 Hans van Bavel St.Anthonis; 12 Peter van der Linden Helmond; 13 Herman Crins Beesel; 14 Marcel Fooy Maastricht; 15 Rien Kums Budel.


Eindklassement
1 Jelle Vrijssen Maarheeze; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Jos Vestjens Neer; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Fred Raetsen Weert; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Edy Jorissen Weert; 8 Jos Ramaekers Weert; 9 Henk Hartjes Waalre; 10 Herman Crins Beesel; 11 Henk de Hey Heerlen; 12 Frank van Zantvoort Weert; 13 Tjeu Ramaekers Ospel; 14 Sjra Vergooszen Susteren; 15 Peter van der Linden Helmond; 16 Jan Ubachs Amstenrade; 17 Jac Reuvers Heythuysen; 18 Huub Aan den Boom Neer; 19 Ben Knarren Stein; 20 Jac Geurts Echt; 21 Jack Louwers Weert; 22 René Houwen Linne; 23 Jo van de Moosdijk Nederweert; 24 jo Martens Deurne; 25 Armand Tulmans Lommel B.; 26 Hans van Bavel St.Anthonis; 27 Hans Hendrikx Weert; 28 Jan Louwers Kinrooi B.; 29 Jan Bakker Nederweert; 30 Marcel Fooy Maastricht
 
Bergklassement
1 Leon Visschers Posterholt; 2 Jack Louwers Weert; 3 Gène Janssen Stein; 4 Piet Engbersen Venray; 5 Fred Raetsen Weert.
 
Ploegenklassement
1 Vivo Weert; Jac van Kessel;Mart van Kessel; Henk de Hey ; Armand Tulmans; Bert Hoedemakers; Wim van Mierlo; Jos Ramaekers; 2 Drenth Maasbracht; 3 Roest Venlo; 4 Wijnands Weert; 5 De Wacht Weert; 6 Geurts Echt; 7 de Limburger Roermond; 8 Schoenmakers Eindhoven; 9 Heywin Schaik; 10 Verkoelen Beegden.

Jelle Vrijssen krijgt zijn verdiende bloemen van Miss "Pijl van Limburg "in Echt

Geleen Baan  12 juni

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Jo Pelzers Urmond; 3 Nico Paes Munstergeleen; 4 Erik Weber Maastricht; 5 P.Ras Maastricht; 6 Marcel Nelis Hulsberg; 7 Barry Ruyters Geleen; 8 Tonny Stroucken Sittard; 9 Henny Jagers Nieuwenhagen; 10 Jan Schreurs Limbricht.

Geleen Baan  16 juni

1 Jacq Spronckmans Obbicht; 2 Nico Paes Munstergeleen; 3 Rob van Slijpen Maastricht; 4 Erik Weber Maastricht; 5 Ger van Kranenburg Eijsden; 6 Ger Timmermans Sittard; 7 Jan Schreurs Limbricht; 8 Tonny Stroucken Sittard; 9 Jo Pelzers Urmond; 10 Jo Moonen Banholt.

Geleen Baan  19 juni

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Jo Pelzers Urmond; 3 Nico Ritzen Schimmert; 4 A.Meijers Amstenrade; 5 R.van Sleijpen Maastricht; 6 Nico Paes Munstergeleen; 7 F.van Kranenburg Eijsden; 8 Jacq Spronkmans Elsloo; 9 G.Timmermans Sittard; 10 Piet Vluggen Simpelveld.
 

Roermond  20 juni  Provinciale Kampioenschappen
Limburg
1 Jos Vestjens Neer; 2 Jan Ubachs Amstenrade; 3 Jac Geurts Echt; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Frank van Zantvoort Weert; 6 Harrie Hindriks Sittard; 7 Jan Reinders Reuver; 8 Mat Hendrix Weert; 9 Jo Montforts Susteren; 10 Ben Peeters Herten; 11 John Caris Heythuysen; 12 Jack Louwers Stramproy; 13 Ben Knarren Stein; 14 Herman Crins Beesel; 15 Huub Greijmans Weert; 16 Jan Louwers Kinrooi; 17 Ad Roest Venlo.
Nrd.Brabant
1 Mart van Kessel Deurne; 2 Leo Pots Deurne; 3 Rien Kums Budel. Verder geen Brabanders geklasseerd.

                      De Limburgse titel gaat naar Jos Vestjens

                        Brabants kampioen is Mart van Kessel

Geleen Baan  21 juni

1 Bert Janssen Valkenburg; 2 Barry Ruyters Geleen; 3 Winckens Heerlen; 4 Jan Schreurs Limbricht; 5 Haas Susteren; 6 van den Berg Urmond; 7 H.van Oorschot Hoensbroek; 8 Ton Brouns Stein; 9 J.Smeets Geleen; 10 Boelhouwers Meerssen.

Geleen Baan  22 juni

1 H.Schoonbrood Hoensbroek; 2 Jo Odekerken Elsloo; 3 Jo Vinclair Born; 4 Nico Ritsen Schimmert; 5 André Meijers Amstenrade; 6 Erik Weber Maastricht; 7 Hennie Notermans Grevenbicht; 8 Barry Ruyters Geleen; 9 Jo Pelzers Urmond; 10 Jan Schreurs Limbricht; 11 J. van Kranenburg Eijsden;12 Wil Jacobs Nuth; 13 Jacq van Lijf Sittard; 14 Ger Nelissen Sittard; 15 Wil Crijns Amstenrade.

Geleen Baan  23 juni

1 B.Spronkmans Elsloo; 2 Jo Pelzers Urmond; 3 Tonny Stroucken Sittard; 4 Erik Weber Maastricht; 5 Wim Jacobs Nuth; 6 Jo Jacobs Maastricht; 7 Ben Lousberg Gronsveld; 8 Wim Snijders Berg aan de Maas; 9 Jo Moonen Banholt; 10 Ger Nelissen Sittard.
 

Asten  23 juni
1 Frank van Zantvoort Weert; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Herman Crins Beesel; 4 Tjeu Ramaekers Ospel; 5 Peter van der Linden Helmond; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Mat Hendrix Weert 8 Jo Montforts Susteren; 9 Bert Hoedemakers Eerde; 10 Jan Reinders Neer; 11 Hans Hendriks Weert; 12 Ben Knarren Stein; 13 Rien Kums Budel; 14 Ton Miggels Belfeld ; 15 Jo van de Moosdijk Nederweert; 16 René van der Linden Helmond; 17 John Caris Heythuysen; 18 Henk Hartjes Waalre; 19 Jo Martens Deurne; 20 Jos Lamber Blerick.







Frank van Zantvoort

 
Weert  Stad  25 juni
1 Fred Raetsen Weert; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Herman Crins Beesel; 4 Jac Geurts Echt; 5 Peter van der Linden Helmond; 6 Jac Louwers  Stramproy;7 Huub Greijmans Weert; 8 Edy Jorissen Weert; 9 Mat Hendrix Weert; 10 Jos Vestjens Neer; 11 Ton Miggels Belfeld; 12 John Caris Heythuysen; 13 Jelle Vrijssen Maarheeze; 14 Ben Peeters Herten; 15 Jo van Seggelen Budel Schoot; 16 Jos Lamber Blerick; 17 Rien Kums Budel; 18 Paul Moris Stramproy; 19 Johan Akkerman Weert; 20 Peter van Zantvoort Weert.
 
Tarbes  Frankrijk   26/30 juni     Etappewedstrijd
Een sterke afvaardiging van de NWB heeft een aantal knappe prestaties  geleverd in de Franse Pyreneeën .
De ploeg bestaande uit Jac van Kessel,Wim van Mierlo,Fred Raetsen en Jelle Vrijssen won het Ploegenklassement terwijl  Vrijssen als 3e eindigde in het eindklassement.
Jac van Kessel was de beste in het afsluitende Criterium.


1e et. Tarbes-Madrian

1 Vic van den Eynde B.; 2 Jelle Vrijssen; 3 Dubriuil Fr.; 6 Jac van Kessel; 14 Fred Raetsen; 17 Wim van Mierlo.
2e et. Madrian- Sarrauciutin
1 Hurat Polen; 2 Villemaine Fr.; 3 Dubriuil Fr.; 6 Jelle Vrijssen; 8 Wim van Mierlo; 10 Jac van Kessel;
17 Fred Raetsen.
3e et. Sarrauciutin-Bagneres de Bigorre  met de Col de Aspin
1 Hurat Polen; 2 Wim van Mierlo; 5 Jelle Vrijssen; 30 Jac van Kessel; 48 Fred Raetsen.
4e et. Bagneres- Tarbes
1 Desco Fr.; 2 Fliot Fr.; 3 Alba Fr.; 4 Jac van Kessel; 10 Wim van Mierlo;  23 Jelle Vrijssen; 63 Fred
Raetsen.
Eindklassement
1 Hurat Polen; 2 Dubriuil Fr. 3 Jelle Vrijssen; 7 Wim van Mierlo; 19 Jac van Kessel; 39 Fred Raetsen.
Ploegenklassement
1 NWB Nederland; Jac van Kessel; Wim van Mierlo; Fred Raetsen; Jelle Vrijssen;  2 Vence Fr.; 3 Polen.
Criterium
1 Jac van Kessel; 3 Jelle Vrijssen; 10 Wim van Mierlo; 12 Fred Raetsen.
 
Wanroy  27 juni
1 Frank van Zantvoort Weert; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Fred Raetsen Weert; 4 Mat Hendrix Weert; 5 Jos Vestjens Neer; 6 Henk Hartjes Waalre; 7 Herman Crins Beesel; 8 Tjeu Ramaekers Ospel; 9 Renė van der Linden Helmond; 10 Jac Reuvers Heythuysen; 11 Ton Miggels Belfeld; 12 Peter van Zantvoort Weert; 13 H.van der Borgh Echt; 14 Hans Hendriks Weert; 15 Rien Kums Budel; 16 C.Maas Thorn; 17 Jack Louwers Stramproy; 18 Ad Roest Venlo; 19 Bart Hanssen Kessel; 20 Paul Moris Stramproy.

Geleen  Baan  28 juni

1 H.Jagers Nieuwenhagen; 2 André Meijers Amstenrade;3 Jo Pelzers Urmond; 4 Hennie Notermans Grevenbicht; 5 Wil Schmitz Geleen; 6 F.Pelzer Maastricht; 7 Nico Ritzen Schimmert; 8 Erik Weber Maastricht; 9 Jo Moonen Banholt; 10 Barry Ruyters Geleen.

Geleen Baan  30 juni

1 Hennie Notermans Grevenbicht; 2 André Meijers Amstenrade; 3 Jo Moonen Banholt; 4 Jo Odekerken Elsloo; 5 Ton Dolmans Stein; 6 Jo Pelzers Urmond; 7 Harrie Schoonbrood Hoensbroek; 8 Erik Weber Maastricht; 9 J.Nollé Beek; 10 Theo Ras Maastricht.
 

Maasbracht  2-3-4 juli  Driedaagse
1e dag
1 Fred Raetsen Weert; 2 Herman Crins Beesel; 3 Henk de Hey Heerlen; 4 Tjeu Ramaekers Ospel; 5 Jos Vestjens Neer; 6 Ton Miggels Belfeld; 7 Jelle Vrijssen Maarheeze; 8 Wim Drenth Maasbracht; 9 Huub Greijmans Weert; 10 Ben Peeters Herten; 11 Hans Hendriks Weert; 12 Peter van der Linden Helmond; 13 Jack Louwers Stramproy; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Jan Ubachs Amstenrade.

                               Fred Raetsen succesvol in Maasbracht 
2e dag
1 Henk de Hey Heerlen; 2 Peter van der Linden Helmond; 3 Jo Montforts Susteren; 4 Fred Raetsen Weert; 5 Jack Louwers Stramproy; 6 Jan Ubachs Amstenrade; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Jac Geurts Echt; 10 Mat Hendrix Weert; 11 Harrie Hindriks Sittard; 12 Jac van Kessel Deurne; 13 Herman Crins Beesel; 14 Ben Peeters Herten; 15 Rien Kums Budel.
 
3e dag
1 Jan Ubachs Amstenrade; 2 Gėne Janssen Stein; 3 Ton van Himbergen Buchten; 4 Jac Reuvers Heythuysen; 5 Chris Nelemans Deurne; 6 Fons Steuten Weert; 7 Ton Miggels Belfeld; 8 Henk de Hey Heerlen; 9 Fred Raetsen Weert; 10 Jac van Kessel Deurne; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Herman Crins Beesel; 13 Peter van der Linden Helmond; 14 Jack Louwers Stramproy; 15 Frank van Zantvoort Weert.
 
Eindklassement
1 Henk de Hey Heerlen; 2 Fred Raetsen Weert; 3 Herman Crins Beesel; 4 Tjeu Ramaekers  Ospel; 5 Ton Miggels Belfeld; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Wim Drenth Maasbracht; 8 Jan Ubachs Amstenrade; 9 Gėne Janssen Stein; 10 Ton van Himbergen Buchten; 11 Chris Nelemans Deurne; 12 Ben Peeters Herten; 13 Fons Steuten Weert; 14 Peter van der Linden Helmond; 15 Jo van Seggelen Budel Schoot; 16 Jack Louwers Stramproy; 17 Leo Pots Deurne; 18 Rien Kums Budel; 19 Hans Hendriks Weert; 20 C.Mulder Maarheeze.

 Henk de Hey pakt de eindzege in Maasbracht, Henk van Zantvoort, Theo van de Ven                         en Mart van Kessel zitten in zijn spoor


Geleen Baan  3 juli

1 Jo Pelzers Urmond; 2 Nico Paes Munstergeleen; 3 Jo Odekerken Stein; 4 Guido Reubsaet Elsloo; 5 André Meijers Amstenrade; 6 Ger Nelissen Sittard; 7 Ton Dolmans Stein; 8 Theo Ras Maastricht; 9 Wil Jacobs Nuth; 10 Nico Willems Sittard.

Geleen Baan  7 juli

1 Jo Vinclair Born; 2 Hennie Notermans Grevenbicht; 3 André Meijers Amstenrade; 4 Barry Ruyters Geleen; 5 H.Franssen Beek.

Geleen Baan  10 juli

1 André Meijers Amstenrade;2 Nico Ritzen Schimmert; 3 Jo Pelzers Urmond; 4 Ger Nelissen Sittard; 5 Hennie Notermans Grevenbicht; 6 Harrie Schoonbrood Hoensbroek; 7 Jo Odekerken Stein; 8 Guido Reubsaet Elsloo; 9 Ton Houben Obbicht; 10 H.Wijnen Stein.
 

Stramproy  10 juli
1 Peter van der Linden Helmond; 2 Jan Ubachs Amstenrade; 3 Herman Crins Beesel; 4 Mart van Kessel Deurne; 5 Jack Louwers Stramproy; 6 Henk de Hey Heerlen; 7 Armand Tulmans Lommel B.;  8 Renė Houwen Linne; 9 Tjeu Ramaekers Ospel; 10 Jelle Vrijsen Maarheeze; 11 Fons Steuten Weert; 12 Jac Reuvers Heythuysen; 13 Henk Hartjes Waalre; 14 Wim van Mierlo Weert; 15 Jos Vestjens Neer; 16 Fred Raetsen Weert; 17 Jan Bakker Nederweert; 18 Mat Hendrix Weert; 19 Bart Hanssen Kessel; 20 Jack Louwers Stramproy.
 
Wijnandsrade  11 juli  NWB Kampioenschap
1 Bert Hoedemakers Eerde; 2 Armand Tulmans Lommel B.; 3 Henk de Hey Heerlen;  4 Rien Kums Budel; 5 Herman Crins Beesel; 6 Jos Vestjens Neer; 7 Frits Kuipers Maasbracht; 8 John Caris Heythuysen; 9 Wim van Mierlo Weert; 10 Edy Jorissen Weert; 11 Renė Houwen Linne; 12 Jac Reuvers Heythuysen; 13 Jac van Kessel Deurne; 14 Bart Boonen Neer; 15 JosGillissen Maastricht; 16 Fons Steuten Weert; 17 Ben Peeters Herten; 18 Jan Reinders Reuver; 19 Ben Knarren Stein; 20 Leo Pots Deurne.

 Flinke voorsprong voor Bert Hoedemakers op zijn ploegmakkers Henk de Hey en Armand Tulmans bij het   kampioenschap 1982

       De kampioenstrui staat je goed Bert Hoedemakers

Geleen Baan  14 juli

1 Jacq Spronkmans Obbicht; 2 Wil Jacobs Nuth; 3 Nico Paes Munstergeleen; 4 Hennie Notermans Grevenbicht; 5 Theo Ras Maastricht; 6 Willy Schmitz Geleen; 7 J.Cremers Maastricht; 8 Harrie Peeters Urmond; 9 R.Frissen Maastricht; 10 Piet Vluggen Simpelveld.


Eindhoven Baan  15 juli  Baankampioenschappen

Sprint
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Bert Hoedemakers Eerde; 3 Rien Kums Budel.
50 KM.
1 Mart van Kessel  Deurne; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Christ Nelemans Deurne.
Achtervolging
1 Henk Hartjes Waalre; 2 Jos Vestjens Neer; 3 Chris Nelemans Deurne.
 
Doenrade  18 juli
1 Renė Houwen Linne; 2 Jelle Vrijssen Maarheeze; 3 Ton Miggels Belfeld; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Peter van der Linden Helmond; 6 Jan Ubachs Amstenrade; 7 Jan Bakker Nederweert; 8 Jac van Kessel Deurne; 9 Henk de Hey Heerlen; 10 Fred Raetsen Weert.
 
Romilly  Frankrijk  24/27 juli  Etappewedstrijd
Evenals verleden jaar is de Vivoploeg opnieuw zeer succesvol geweest in het Franse Romilly,ook dit keer werden alle etappes gewonnen.
Toch bleef de eindzege in Frankrijk want Jean Claude Breure was door een betere tijdrit drie Nederlanders de baas.Tijdrit winnaar Armand Tulmans liep in de 3e etappe achterstand op.
 
1e et.
1 Jac van Kessel; 2 Bert Hoedemakers; 3 J.Cl.Breure Fr.; 4 J.Dorotte Fr.; 5 Knarinn België; 6 Henk de Hey; 9 Armand Tulmans; 11 Mart van Kessel; 12 Wim van Mierlo; 
 
2e et.Tijdrit 19,2 k.m.
1 Armand Tulmans ; 2 J.Cl. Breure Fr.; 3 Jac van Kessel .
 
3e et.
Wim van Mierlo; 2 Jac van Kessel; 3 Bert Hoedemakers.
 
4e et.
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Bert Hoedemakers; 3 J. Cl. Breure Fr.;
 
5e et.
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Bert Hoedemakers; 3 Lena Fr.
 
Eindklassement
1 Jean Claude Breure Fr. ; 2  Jac van Kessel; 3 Bert Hoedemakers; 4 Wim van Mierlo; 5 Lena Fr. 6 Thévenin Fr.; 7 Achon Fr.; 8 Henk de Hey ;9 Thémière Fr.; 10 Hervy Fr.;14 Mart van Kessel; 16 Armand Tulmans
 
Ploegenklassement
1 Vivo Weert;Jac van Kessel;Mart van Kessel; Henk de Hey ; Armand Tulmans; Bert Hoedemakers; Wim van Mierlo; Jos Ramaekers; 2 Comb  Fr.; 3 USBC Fr.; 4 RCSA Fr.; 5 België.

Hallaar België  24 juli

1 Wim Drenth Maasbracht; 2 Rik van der Linden B.; 3 Willem Mutsers B.; 4 Peter Kalmans B.; 5 Johan Goessens B.
 

Egchel  25 juli
1 Peter van der Linden Helmond; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Renė Houwen Linne; 4 Herman Crins Beesel; 5 Edy Jorissen Weert; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Henk Hartjes Waalre; 8 R. Geelen Montfort; 9 Bert Hoedemakers Eerde; 10 Fred Raetsen Weert; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12  Jan Ubachs Amstenrade; 13 Jelle Vrijssen Maarheeze; 14 Jac van Kessel Deurne; 15 Jos Vestjens Neer.

Geleen Baan  28 juli

1 Jo Vinclair Born; 2 Jo Odekerken Stein; 3 Tonny Stroucken Sittard; 4 Jo Pelzers Urmond; 5 Jo Moonen Banholt; 6 B.Janssen Valkenburg; 7 Barry Ruyters Geleen; 8 J.Jacobs Maastricht; 9 R.Oele Aken Dld.; 10 Jan Schreurs Limbricht.
 

Beegden  1 augustus
1 Huub Greijmans Weert; 2 Fred Raetsen Weert; 3 Jan Ubachs Amstenrade; 4 Renė Houwen Linne; 5 Bert Hoedemakers Eerde; 6 Tjeu Ramaekers Ospel; 7 Jos Vestjens Neer; 8 Henk de Hey Heerlen; 9 Edy Jorissen Weert; 10 Wim van Mierlo Weert; 11 Frank van Zantvoort Weert; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Ton Miggels Belfeld; 14 Herman Crins Beesel; 15 Rien Kums Budel; 16 Harrie Hindriks Sittard; 17 C. Mulder Maarheeze; 18 Renė van der Linden Helmond; 19 Jos Gillissen Maastricht; 20 Fons Steuten Weert.

                            Huub Greijmans royale winst in Beegden

 
Sint Niklaas B.  1 augustus  Wereldkampioenschap Vrije renners
1 Roger  Vandemaele Oeselgem B.; 2 Alfons Dierckx B.; 3 Louis Dierckx B.
 
Baarlo  6 augustus
1 Wim van Mierlo Weert; 2 Renė Houwen Linne; 3 Edy Jorissen Weert; 4 John Caris Heythuysen; 5 Jac Reuvers Heythuysen; 6 Ton Miggels Belfeld; 7 Tjeu Ramaekers Ospel; 8 Henk Hartjes Waalre; 9 Jan Reinders Reuver; 10 Frank van Zantvoort Weert; 11 Bert Hoedemakers Eerde; 12 Jos Vestjens Neer; 13 Fred Raetsen Weert; 14 Jack Louwers Stramproy; 15 Herman Crins Beesel.
 
Someren-Werchter B.  6 augustus  Klassieker
1 Vic Laeremans België; 2 Renė Houwen Linne; 3 Michel van Vlierden Hamont B.; 4 J. Eggers B.; 5 Fred Raetsen Weert; 6 Bert Hoedemakers Eerde; 7 Jac van Kessel Deurne; 8 R,Bellaert B.; 9 A.Gruyters  B.; 10 Edy Jorissen Weert; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Lot Engelen Sterksel; 13 Jos Vestjens Neer; 14 Jo Montforts Susteren; 15 Roger Leuken B.
 
Ploegenklassement
1 Venstermans België; 2 De Wijngaard B.; 3 Vivo Weert; 4 Melo B.; 5 Drenth Maasbracht.

Zuid Nederlandse Politie kampioenschap  11 augustus

1 J.Gabriels Oisterwijk; 2 Bert Hoedemakers Eerde; 3 Hein Kuipers Echt.
 

Jabeek    14-15 augustus     Nederlands Kampioenschap Vrije renners
15-24 jr.
1 Jacky  van der Horst Oost Souburg; 2 P.de Recht Bal; 3 B. de Veer Lith; 4 R.Sommer Callandsoog; 5 R.Rutjens Lobith; 6 P.van Oorschot Putten; 7 G.Haast Rijsbergen; 9 J.van de Wall Den Berg; 10 P.Huytemaa Tjerkwerd.
25-34 jr.
1 Peter Hoondert  Heinkenszand; 2 F.Sepp Roosendaal; 3 A.Borremans Hoogerheide; 4 H.van Rijzingen Eindhoven; 5 L. van Dinther Bergen aan Zee; 6 J.Rommers Rielandsbad; 7 J.Damiaans Schoorl; 8 J. van Dijk Nieuwvossenmeer; 9 C. de Keijzer Antwerpen; 10 F. van Leeuwen Boxtel.

35-50 jr

1 Huub Savelkoul Stein; 2 M.van Leuken Mierlo; 3 J.Gijsel Yerseke; 4 J.Willems Putten; 5 Leo van Schalen Bakel; 6 W.Oosterbeek Den Helder; 7 Gerrit van den Boogaert Den Bosch; 8 Nico Savelkoul Stein; 9 P.Vilten Averhorn; 10 J.Spoelders Den Helder.

 
Kessel Eik  15 augustus
1 Renė  Houwen Linne; 2 Henk Hartjes Waalre; 3 Peter van der Linden Helmond; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Jan Ubachs Amstenrade; 6 Tony Gruyters Lieshout; 7 Herman Crins Beesel; 8 Fred Raetsen Weert; 9 Jos Vestjens Neer; 10 Henk de Hey Heerlen; 11 H. van der Borgh Echt; 12 Jack Louwers Stramproy; 13 Jos Gillissen Maastricht; 14 Bert van Zantvoort Weert; 15 Wim van Mierlo Weert; 16 C.Mulder Maarheeze; 17 Tjeu Ramaekers Ospel; 18 Bart Hanssen Kessel; 19 John Caris Heythuysen; 20 Henk Botterhuis Sambeek.

                                                   René Houwen winnaar in Doenrade en Kessel Eik

 
Weert  Fatima  22 augustus
1 Jan Ubachs Amstenrade; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Jos Gillissen Maastricht; 5 Jelle Vrijssen Maarheeze; 6 Jack Louwers Stramproy; 7 Jan Bakker Nederweert; 8 Paul Creemers Weert; 9 Fred Raetsen Weert; 10 Jos Vestjens Neer; 11 Bert Hoedemakers Eerde; 12 Henk Botterhuis Sambeek; 13 Jac van Kessel Deurne; 14 Jan Reinders Reuver; 15 Rien Kums Budel; 16 S.van Stiphout Lieshout; 17 Bert van Zantvoort Weert; 18 Johan Akkerman Weert; 19 Ben Peeters Herten; 20 Henk Swillens Neeritter.
 
Deurne  28 augustus  Clubkampioenschap
1 Wielerclub DTS Deurne met: Jac van Kessel,Mart van Kessel, Peter van der Linden, Chris Nelemans, Renė van der Linden; 2 Wielerclub Weert; 3 Wielerclub de Maastrappers Horn;4 Wielerclub De Wacht Weert; 5 Wielerclub Nederweert; 6 Wielerclub Posterholt; 7 Wielerclub Olympia Baarlo; 8 Wielerclub Oostrum;  9 Wielerclub  Eindhoven; 10 Wielerclub De Velo Meijel.
 
B Klasse
1 Wielerclub Oost Brabant; 2 Wielerclub DTS Deurne; 3 Wielerlcub de Maastrappers Horn;
C Klasse
1 Wielerclub Eindhoven; 2 Wielerclub Weert; 3 Wielerclub Nederweert.

Herentals België  28 augustus

1 Wim Drenth Maasbracht; 2 Karel Renders B.; 3 Ferdinand Vandermotten B.; 4 Roger Lemmens B.; 5 Peter Halmans Dieteren.
 

Reuver  29 augustus
1 Herman Crins Beesel; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Jack Louwers Stramproy; 4 Jan Bakker Nederweert; 5 Bart Boonen Neer; 6 John Caris Heythuysen; 7 Bart Hanssen Kessel; 8 Tjeu Ramaekers Ospel; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Peter van der Linden Helmond; 11 Peter van Zantvoort Weert; 12 Jan Ubachs Amstenrade; 13 Fred Raetsen Weert; 14 Jos Ramaekers Weert; 15 Ben Peeters Herten; 16 Bert van Zantvoort Weert; 17 Gėne Janssen Stein; 18 Renė van der Linden Helmond; 19 Jos Vestjens Neer; 20 Jan Reinders Reuver.

Geleen Baan  1 september

1 Reg Frederiks Valkenburg; 2 Jos Odekerken Elsloo; 3 André Meijers Amstenrade; 4 H.Frissen Maastricht; 5 J.Steijns Schinnen; 6 B.Janssen Valkenburg; 7 F.Pelzer Maastricht; 8 Jo Moonen Banholt; 9 Harrie Schoonbrood Hoensbroek; 10 Jo Pelzers Urmond; 11 Willy Schmitz Geleen; 12 Tonny Stroucken Sittard; 13 Theo Ras Maastricht; 14 Barry Ruyters Geleen; 15 G.Timmermans Sittard; 16 J.Nollé Beek; 17 Ger Nelissen Sittard; 18 Nico Ritzen Sittard; 19 Erik Weber Maastricht; 20 Wim Dumont Schimmert.
 

Horn  5 september
1 Rien Kums Budel; 2 Armand Tulmans Lommel B.; 3 Chris Nelemans Deurne; 4 Bart Boonen Neer; 5 Henk de Hey Heerlen; 6 Jan Ubachs Amstenrade; 7 Peter van der Linden Helmond; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Bert Hoedemakers Eerde; 10 Fred Raetsen Weert; 11 Jack Louwers Stramproy; 12 Herman Crins Beesel; 13 Jan Reinders Reuver; 14 Tony Gruyters Lieshout; 15 Jo van Seggelen Budel Schoot; 16 Ton Miggels Belfeld; 17 Huub van de Werf Helenaveen; 18 Jos Vestjens Neer; 19 John Caris Heythuysen; 20 Johan Akkerman Weert.

Rien Kums, hier aan de leiding vóór Jos Alberts en Armand Tulmans, behaalde zijn enige overwinning in Horn    

Panningen  7 september

1 H.Franssen Neerbeek;  M.Verstegen Uden; 3 Jan van Boxtel Mill; 4 R.Willems Uden; 5 Ger Nelissen Sittard; 6 R. van Tuyl Breda; 7 Nico Paes Munstergeleen; 8 R.Frederiks Valkenburg; 9 Cor Vriens Helmond; 10 J.Pelzers Urmond; 11 N.Ritzen Schimmert; 12 G.Kranenburg Eijsden; 13 Daan van Dijk Baarlo; 14 T.Smits Hoensbroek; 15 B.Janssen Valkenswaard.

Geleen Baan  8 september

1 Harrie Schoonbrood Hoensbroek; 2 Nico Paes Munstergeleen; 3 R.Frederiks Valkenburg; 4 Erik Weber Maastricht; 5 Jos Jacobs Gronsveld; 6 André Meijers Amstenrade; 7 Guido Reubsaet Elsloo; 8 G.Timmermans Sittard; 9 R.Frissen Maastricht; 10 J.Aarts Maastricht.
 

Ohe en Laak  11-12 september  Omloop van het Maasdal  Etappewedstrijd
1e et. Laak-Stevensweert-Laak
1 Bart Boonen Neer; 2 Jan Ubachs Amstenrade; 3 Edy Jorissen Weert; 4 Wim van Mierlo Weert; 5 Mat Hendrix Weert; 6 Herman Crins Beesel; 7 Jack Louwers Weert; 8 Tony Gruyters Lieshout; 9 Leo Pots Deurne; 10 Huub Aan den Boom Neer; 11 Henk de Hey Heerlen; 12 René Houwen Linne; 13 Marcel Fooy Maastricht; 14 Jos Gilissen Maastricht; 15 Bert Steuten Weert.
 
2e et. Laak-Stevensweert-Laak
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Jack Louwers Weert; 3 Henk de Hey Heerlen; 4 Leo Pots Deurne; 5 Herman Crins Beesel; 6 Fred Raetsen Weert; 7 Wim van Mierlo Weert; 8 Jan Ubachs Amstenrade; 9 Mat Hendrix Weert; 10 Edy Jorissen Weert; 11 Tony Gruyters Lieshout; 12 Jan Reinders Reuver; 13 Peter van der Linden Helmond; 14 Gène Janssen Stein; 15 John van Lee Baarlo.
 
Eindklassement
1 Bart Boonen Neer; 2 Jan Ubachs Amstenrade; 3 Jack Louwers Weert; 4 Herman Crins Beesel; 5 Henk de Hey Heerlen; 6 Leo Pots Deurne; 7 Wim van Mierlo Weert; 8 Edy Jorissen Weert; 9 Mat Hendrix Weert; 10 Tony Gruyters Lieshout; 11 René Houwen Linne; 12 Huub Aan den Boom Neer; 13 Marcel Fooy Maastricht; 14 Jos Gilissen Maastricht; 15 Bert Steuten Weert.
 
Ploegenklassement
1 Roest Venlo;Ton Miggels; Huub Greijmans; Ad Roest; Peter Janssen; Henk Hartjes; Herman Crins; Jan Ubachs; 2 De Limburger Roermond; 3 Geurts Echt; 4 Vivo Weert; 5 Drenth Maasbracht.

Geleen Baan  13 september

1 Jo Vinclair Born; 2 H.Franssen Neerbeek; 3 Barry Ruyters Geleen; 4 Hennie Notermans Grevenbicht; 5 Jo Pelzers Urmond; 6 Jo Steijns Schinnen; 7 J.Jacobs Gronsveld; 8 G.Timmermans Sittard; 9 Erik Weber Maastricht; 10 J.Nollé Beek.

Geleen Baan  14 september
1 Jo Pelzers Urmond; 2 Nico Paes Munstergeleen;3 Jo Steijns Schinnen; 4 Erik Weber Maastricht; 5 Ron Frissen Maastricht; 6 H.Jagers Nieuwenhagen; 7 M.Brouwers Sibbe; 8 André Meijers Amstenrade; 9 Guido Reubsaet E
lsloo; 10 Nico Wilms Sittard.

Geleen Baan  15 september

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Ger Timmermans Sittard; 3 B.Janssen Valkenburg; 4 Jan Schreurs Limbricht; 5 Hennie Notermans Grevenbicht; 6 Harrie Schoonbrood Hoensbroek; 7 Frits Pelzer Maastricht; 8 Erik Weber Maastricht; 9 H.Jagers Nieuwenhagen; 10 Paul Smits Hoensbroek.


Berbroek B.-Someren  19 september  Klassieker
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Jan Ubachs Amstenrade; 3 Tony Gruyters  Lieshout; 4 Fred Raetsen Weert; 5 Henk de Hey Heerlen; 6 Sjra Vergooszen Susteren; 7 Michel van Vlierden Hamont B.; 8 Jos Vestjens Neer; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 C. van Dun B.; 11 Fons Steuten Weert; 12 Jack Louwers Stramproy; 13 Jelle Vrijssen Maarheeze; 14 Edy Jorissen Weert; 15 Herman Crins Beesel; 16 Jos Ramaekers Weert; 17 Ton Miggels Belfeld; 18 Gasten Sannen B.; 19 Wim van Mierlo Weert; 20 Armand Tulmans Lommel B.; 21 Hans van Bavel St.Anthonis; 22 Christ Nelemans Deurne; 23 Wim Mutsers B.; 24 Lot Engelen Sterksel; 25 Jan Reinders Reuver; 26 A. Dewachter B.; 27 Jos Lamber Blerick; 28 Jo van Seggelen Budel Schoot; 29 Henk Swillens  Ittervoort; 30 J.Burgmans B.
 
Ploegenklassement
1 Roest Venlo; Ton Miggels; Huub Greijmans; Ad Roest; Peter Janssen; Henk Hartjes; Herman Crins; Jan Ubachs;2 Vivo Weert; 3 Drenth Maasbracht; 4 Wijnands Weert; 5 De Wacht Weert.

Geleen Baan  25 september

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Jo Pelzers Urmond; 3 Jo Steijns Schinnen; 4 Jo Moonen Banholt; 5 Nico Ritzen Schinnen; 6 Harrie Schoonbrood Hoensbroek; 7 Erik Weber Maastricht; 8 P.Smits Hoensbroek; 9 Theo Ras Maastricht; 10 Jan Schreurs Limbricht.
 

Deurne  26 september
1 Jan Ubachs Amstenrade; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Fred Raetsen Weert; 4 Henk Botterhuis Sambeek; 5 Frank van Zantvoort Weert; 6 Peter van der Linden Helmond; 7 Jack Louwers Stramproy; 8 Mat Hendrix Weert; 9 Herman Crins Beesel; 10 Edy Jorissen Weert; 11 Ruud Pots America; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Jos Vestjens Neer; 14 Tony Gruyters Lieshout; 15 Bart Hanssen Kessel; 16 Mart van Kessel Deurne; 17 Henk de Hey Heerlen; 18 Ton Miggels Belfeld; 19 Henk Swillens Ittervoort; 20 Huub Greijmans Weert.
 
Gruitrode België   26 september
1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Vic Van den Eynde B.; 3 Michel van Vlierden Hamont B.; 4 Jean Van Heukelom B.; 5 Valerie Van Thielen B. 
 
Belfeld  3 oktober
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Fred Raetsen Weert; 3 Jan Ubachs Amstenrade; 4 Leo Pots Deurne; 5 Henk Botterhuis Sambeek; 6 Herman Crins Beesel; 7 Jack Louwers Stramproy; 8 Gerrit Smets Bergeyk; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Frank van Zantvoort Weert; 11 Huub Greijmans Weert; 12 Tony Gruyters Lieshout; 13 Ton Miggels Belfeld; 14 Bart Boonen Neer; 15 Ben Peeters Herten; 16 Hans Hendriks Weert; 17 Peter Halmans Dieteren; 18 E.Lenssen Roermond; 19 Armand Tulmans Lommel B.; 20 JosGillissen Maastricht.
 
Eindhoven  10 oktober  Sponsorkampioenschap
Ploegentijdrit
1 Vivo Weert;  Jac van Kessel;Mart van Kessel; Henk de Hey ; Armand Tulmans; Bert Hoedemakers; Wim van Mierlo; Jos Ramaekers ; 2 Roest Venlo; 3 Wijnands Weert.
Criterium
1 Herman Crins Beesel; 2 Jack Louwers Weert;

Herm Crins wint het criterium bij de sponsorkampioenschappen in Eindhoven Jack Louwers wordt 2e


Eindklassement
1 Vivo Weert Met Jac van Kessel,Mart van Kessel,Henk de Hey,Bert Hoedemakers, Wim van Mierlo,Jos Ramaekers,Armand Tulmans.  2 Roest Venlo; 3 Wijnands Weert; 4 Heywin Schaik; 5 De Wacht Weert; 6 Schoenmakers Eindhoven; 7 De Limburger Roermond; 8 St.Christoffel Hoensbroek; 10 Vaat 69 Venlo; 11 A.Kemps Schijndel.
 
Sankt Johann Oostenrijk  21-26 augustus  Weltcup
30/35 jr.
1 Claudio Pericio Italië; 2 Paulo Marenghi  Italië; 3 Peter van der Linden Helmond; 6 Edy Jorissen Weert; 8 Renė Houwen Linne;  11 Henk de Hey Heerlen.


35/40 jr.
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Loreto Valenza Italië; 3 Willi Goris België; 4 Guido Santini Italië; 5 J. Eggers België; 7 Chris Nelemans Deurne; 9 Albert Pieters Eindhoven; 10 Jac Creemers Weert; 11 Bert Steuten Weert; 13 Ton Miggels Belfeld; 21 Albert Reuvers Heythuysen; 28 Rien Kums Budel;  29 Albert van der Leeuw; 32 Nol van Pol  Echt; 38 Henk Hermans Venlo.

                              Jac van Kessel  ook in Sankt Johann opnieuw die felbegeerde trui

Geleen Baan  22 oktober Coupe d'Hiver

Groep A

1 Ton Spronkmans Grevenbicht; 2 Nico Paes Munstergeleen; 3 Jo Pelzers Urmond; 4 Jan Ubachs Amstenrade; 5 Wil Bouman Sittard; 6 Gène Janssen Stein

Groep B

1 Tonny Stroucken Sittard; 2 Willy Rekers Brunssum; 3 Jan Schreurs Limbricht; 4 J.Haas Susteren; 5 J.Dohmen Geleen; 6 Pierre Klinkers Susteren.

Geleen Baan 24 oktober Coupe d'Hiver

Groep A

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Peter Halmans Dieteren; 3 Ton Spronkmans Grevenbicht; 4 W.Verbert Maastricht; 5 P.Smits Hoensbroek; 6 Helmuth Cohnen Saeffelen Dld.

Groep B

1 Ton van Himbergen Buchten; 2 J.op de Kamp Stein; 3 G.Willems Beek; 4 J.Genders Elsloo; 5 Jan Schreurs Limbricht; 6 Tonny Stroucken Sittard.

Geleen Baan  26 oktober Coupe d'Hiver

Groep A

1 Ulf Larsson Zweden; 2 Ger Nelissen Sittard; 3 Wil Bouwman Sittard; 4 Ton Spronkmans Obbicht; 5 Wim Drenth Maasbracht; 6 W.Smits Geleen.

Groep B

1 H.Smeets Geleen;2 Tonny Stroucken Sittard; 3 Pierre Klinkers Susteren; 4 Wil Rekers Brunssum; 5 J.Genders Elsloo; 6 Barry Ruyters Geleen.

Geleen Baan  29 oktober Coupe d'Hiver

Groep A

1 Ton Spronkmans Grevenbicht; 2 W.Schmitz Geleen; 3 Ulf Larsson Zweden; 4 Hennie Notermans Grevenbicht; 5 Wim drenth Maasbracht; 6 Peter Halmans Dieteren.

Groep B

1 Tonny Stroucken Sittard; 2 Ton van Himbergen Buchten; 3 J.Hermans Valkenburg; 4 Willy Rekers Hoensbroek; 5 Ton Gruizen Sittard; 6 Pierre Klinkers Susteren.

Geleen Baan  5 november  Coupe d'Hiver

Groep A

1 Ton Spronkmans Grevenbicht; 2 Nico Paes Munstergeleen;3 Wil Bouman Sittard; 4 Wim Drenth Maasbracht; 5 J.Hermans Valkenburg; 6 J.Thijssen Sittard.

Groep B

1 Tonny Stroucken Sittard; 2 Wil Rekers Hoensbroek; 3 Pierre Klinkers Susteren; 4 J.Hermans Valkenburg; 5 J.Genders Elsloo; 6 Jan Schreurs Limbricht.


Geleen Baan  9 november  Coupe d'Hiver

Groep A

1 Ton Spronkmans Grevenbicht; 2 Wil Bouwman Sittard; 3 Ulf Larsson Zweden; 4 Wim Drenth Maasbracht; 5 Ger Nelissen Sittard; 6 Theo Ras Maastricht.

Groep B

1 Tonny Stroucken Sittard;2 Pierre Klinkers Susteren; 3 Ton van Himbergen Buchten; 4 Jan Schreurs Limbricht; 5 G.Willems Beek; 6 Wil Rekers Hoensbroek.

Geleen 11 november  Coupe d'Hiver

Groep A

1 Ulf Larsson Zweden; 2 Peter Halmans Dieteren; 3 Marcel Fooy Maastricht; 4 Wil Bouman Sittard; 5 J.Hermans Weert; 6 Ton Spronkman Grevenbicht; 7 Nico Paes Munstergeleen;8 Wim Drenth Maasbracht; 9 Wil Verbert Maastricht; 10 J.Stassen Maastricht.

Groep B

1 G.Willems Beek; 2 Jan Schreurs Limbricht; 3 wim Sanders Geleen; 4 Tonny Stroucken Sittard; 5 E.Frissen Heerlen; 6 van de Burg Valkenburg; 7 Wil Rekers Brunssum; 8 Pierre Klinkers Susteren; 9 Ton Gruizen sittard; 10 Jo Heiligers Hulsberg.

Geleen  Baan 12 november Coupe d'Hiver

Groep A

1 Ulf Larsson Zweden; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 Nico Paes Munstergeleen;4 Peter Halmans Dieteren; 5 Ger Nelissen Sittard.

Groep B

1 Tonny Stroucken Sittard; 2 J.Bode Geleen; 3 Frissen Heerlen; 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 Jan Schreurs Limbricht.

Geleen Baan  14 november  Coupe d'Hiver

Groep A

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Peter Halmans Dieteren; 3 Wim Dumont Schimmert; 4 W.Verbert Maastricht; 5 Nico Paes Munstergeleen; 6 Wim Schmitz Geleen; 7  Wim Drenth Maasbracht; 8 R.Frissen Maastricht; 9 Ton Spronkmans Grevenbicht; 10 Ulf Larsson Zweden.

Groep B

1 H.Bode Sittard; 2 E.Frissen Heerlen; 3 J.Hermans Valkenburg; 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 Wil Rekers Brunssum; 6 Tonny Stroucken Sittard; 7 H.Smeets Geleen;8 J.Dohmen Geleen; 9 Jo Heiligers Hulsberg; 10 G.Willems Beek.


Geleen Baan  19 november Coupe d'Hiver

Groep A

1 Ton Spronkmans Grevenbicht; 2 Nico Paes Munstergeleen;3 Uls Larsen Zweden; 4 Wim Drenth Maasbracht; 5 Wil Schmitz Geleen; 6 Jo Pelzer Urmond; 7 Hennie Notermans Grevenbicht; 8 Peter Halmans Dieteren;9 R.Stassen Maastricht; 10 Theo Ras Maastricht.

Groep B

1 H.Bode Sittard; 2 Barry Ruyters Geleen; 3 Wil Rekers Brunssum; 4 J.Willems Beek; 5 Wim Sanders Geleen; 6 Pierre Klinkers Susteren; 7 B.van de Berg Valkenburg; 8 J.Genders Elsloo; 9 Jan Schreurs Limbricht; 10 H.Smeets Geleen.

Geleen Baan  24 november  Coupe d'Hiver

Groep A

1 Ulf Larsson Zweden; 2 Peter Halmans Dieteren; 3 Hennie Notermans Grevenbicht; 4 Wim Drenth Maasbracht; 5 J.Smits Geleen; 6 Cremers Maastricht; 7 Stassen Maastricht; 8 Wim Dumont Schimmert; 9 Thijssen Maastricht; 10 Debets Schinveld.

Groep B

1 Jan Schreurs Limbricht; 2 Ton Gruizen Sittard; 3 Wim Sanders Geleen; 4 Bisschops Susteren; 5 Tonny Stroucken Sittard; 6 H.Willems Beek; 7 Pierre Klinkers Susteren; 8 Wil Rekers Brunssum; 9 H.Smeets Geleen; 10 Jac Wetemans Stramproy.

Geleen Baan  1 december Coupe d'Hiver

Groep A

1 Marcel Fooy Maastricht; 2 Peter Halmans Dieteren; 3 Ger Nelissen sittard;4 Nico Paes Munstergeleen; 5 W.Verbert Maastricht; 6 Wim Drenth Maasbracht; 7 Jo Pelzers Urmond; 8 Harrie Hindriks Geleen; 9 R.Stausen Maastricht; 10 J.Thijssen Maastricht.

Groep B

1 Pierre Klinkers susteren;2 Jan Schreurs Limbricht; 3 Wil Rekers Brunssum; 4 Tonny Stroucken Sittard; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 J.Genders Elsloo; 7 Dewalde Geleen; 8 Spykers Geleen; 9 Piet Hindriks Geleen; 10 H.smeets Geleen.

Geleen Baan  3 december Coupe d'Hiver

Groep A

1 Wim Drenth Maasbracht; 2 Hennie Notermans Grevenbicht; 3 W.Smits Geleen; 4 Cremers Maastricht; 5 Peter Halmans Dieteren; 6 A.Roberts Sittard; 7 Jac Fooy Maastricht; 8 R.Stassen Maastricht; 9 J.Thijssen Maastricht; 10 Marcel fooy Maastricht.

Groep B

1 P.van de Burg Valkenburg; 2 J.Delsing Susteren; 3 H.Sijen Maastricht; 4 N.Vrancken Brunssum; 5 T.Lahaye Bunde; 6 Wekers Geleen; 7 Wil Rekers Brunssum; 8 G.Willems Beek; 9 Tonny Stroucken Sittard; 10 H.Spykers Geleen.

Geleen baan  4 december  Coupe d'Hiver

Groep A

1 Willy Verbert Maastricht; 2 Wil Bouman Sittard; 3 Ger Nelissen Sittard; 4 Peter Halmans Dieteren; 5 Marcel Fooy Maastricht; 6 Hennie Notermans Grevenbicht; 7 A.Roberts Sittard; 8 J.Stassen Maastricht; 9 Jo Pelzers Urmond; 10 Harrie Hindriks Geleen.

Groep B

1 Tonny Stroucken Sittard; 2 M.Vissers Amstenrade; 3 Wil Rekers Brunssum; 4 H.Haas Susteren; 5 G.Willems Beek; 6 Pierre Klinkers Susteren; 7 Jan Schreurs Limbricht; 8 B. van de Burg Valkenburg; 9 Piet Hindriks Geleen; 10 Jac Wetemans Stramproy.

Geleen Baan  10 december  Coupe d 'Hiver

Groep A

1 Willy Verbert Maastricht; 2 Nico Paes Munstergeleen; 3 Ger Nelissen Sittard; 4 Ulf Larsson Zweden; 5 Hennie Notermans Grevenbicht; 6 Theo Ras Maastricht; 7 Wim Drenth Maasbracht; 8 Jac Fooy Maastricht; 9 Peter Halmans Dieteren; 10 A.Roberts Sittard.

Groep B

1 Willy Rekers Brunssum; 2 G.Willems Beek; 3 J.Delsing Susteren; 4 M.Vissers Amstenrade; 5 Tonny Stroucken Sittard; 6 Pierre Klinkers Susteren; 7 Jan Schreurs Limbricht; 8 Piet Hindriks Geleen; 9 B.van de Burg Valkenburg; 10 H.de Bode Sittard.

Geleen Baan  12 december Coupe d'Hiver

Groep A

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Willy Verbert Maastricht; 3 Nico Paes Munstergeleen; 4 Peter Halmans Dieteren; 5 Ulf Larsson Zweden; 6 Wim Drenth Maasbracht; 7 P.Thyssen Maastricht; 8 Jac Fooy Maastricht; 9 Theo Ras Maastricht; 10 A.Roberts Sittard.

Groep B

1 J.Delsing Susteren; 2 J.Vinken Sittard; 3 M.Gruyters Geleen; 4 G.Willems Beek; 5 Willy Rekers Brunssum; 6 Pierre Klinkers Susteren; 7 Jan Schreurs Limbricht; 8 Tonny Stroucken Sittard; 9 H.Spijkers Geleen; 10 P.Daniels Stevensweert.

Geleen Baan 18 december Coupe d'Hiver

Groep A

1 Nico Paes Munstergeleen; 2 W.Smits Geleen; 3 Jos alberts Geleen; 4 P.Thyssen Maastricht; 5 Marcel Fooy Maastricht; 6 Peter Halmans Dieteren; 7 Theo Ras Maastricht; 8 Wim Drenth Maasbracht; 9 J.Moers Eijsden; 10 Hennie Notermans Grevenbicht.

Groep B

1 Willy Rekers Brunssum; 2 G.Willems Beek; 3 Pierre Klinkers Susteren; 4 Jan Schreurs Limbricht; 5 P.Daniels Stevensweert; 6 Piet Hindriks Geleen; 7 H.Spijkers Geleen; 8 J.Wekers Geleen; 9 H.Haas Susteren; 10 J. van Lijf Sittard.

Baan Geleen  19 december  Coupe d'Hiver

Groep A

1 Ger Nelissen sittard; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 Hennie notermans grevenbicht; 4 W.Smits Geleen; 5 M.Verschuur Roermond; 6 Theo Ras Maastricht; 7 J.Stassen Maastricht; 8 J.Keulers Heerhugowaard; 9 Jac Fooy Maastricht; 10 Ulf Larsson Zweden.

Groep B

1 Jan Schreurs Limbricht; 2 Willy Rekers Brunssum; 3 G.Willems Beek; 4 N.Bode Sittard; 5 M.Ruyters Geleen; 6 E.frissen Heerlen; 7 J.Delsing Susteren; 8 Pierre Klinkers Susteren; 9 M.Vissers Amstenrade; 10 H.Haas Susteren.

Geleen Baan  27 december Coupe d'Hiver

Groep A

1 Nico Paes Munstergeleen;2 Harrie Hindriks Geleen; 3 Wim Drenth Maasbracht; 4 J.Keulers Heerhugowaard; 5 M.Verschuur Roermond; 6 R.Frissen Maastricht; 7 Marcel Fooy Maastricht; 8 Ulf Larsson Zweden; 9 Wim Schmitz Geleen; 10 Ben Knarren Stein.

Groep B

1 Tonny Stroucken sittard; 2 Willy Rekers Brunssum; 3 G.Willems Beek; 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 J.Sijen Maastricht; 6 M.Cuypers Geleen; 7 M.Vissers Amstenrade; 8 J.Dohmen Geleen; 9 J.Vinken Geleen; 10 Harm Knol Geleen.

Geleen Baan  31 december Coupe d'Hiver  slotkoers


Berlaar B.

1 Jac van Kessel Deurne; 2 Leonard Engelen B.;3 Roger Vanhove B.; 4 Vic Van den Eynde B; 5 Ronny Borgers B.; 6 Herman Crins Beesel.
 
Baal B.
1 Jac van Kessel Deurne.
 
Miskom B.
1 Peter van der Linden Helmond;
 
Helchteren B.
1 Jac van Kessel Deurne.
 
België
1 Edy Jorissen Weert.
 
Begijnendijk B.
1 Wim Drenth Maasbracht; 2 Hugo Schepers B.; 3 Eddy Derijck B.; 4 Gerben Karstens Leiden; 5 Willy Sterckx B.
 
 
Ploegen  1982
 
André Roest Rijwielhandel  Venlo
Ad Roest,Ton Miggels,Huub Greijmans,Peter Janssen,Henk Hartjes,Herman Crins,Jan Ubachs,Tony Gruyters,Gerrit Westenberg.
Ploegleider: Baer Goofers Blerick.
 
Wim Drenth Scheepsbevrachting  Maasbracht
Jack Louwers,Edy Jorissen,Bert van Zantvoort,Fred Raetsen,Fred Scheres,Tjeu Ramaekers,Ben Knarren,Wim Drent,Henk Papen.
 
Vivo Levensmiddelen Weert
Jac  van Kessel,Martin van Kessel, Armand Tulmans,Jos Ramaekers,Henk de Hey, Wim van Mierlo,Bert Hoedemakers,Daan van Dijk ( Vet. ).
Ploegleider : Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Vaat  69 Bar  Discotheek  Venlo
Peter Schoester,Frank Laugs,Richard Rongen,Henk Hermans,Fiel Lamber,Ger Janssen,Wil Heiligers,Henny Kreuze; Jos Lamber.
Ploegleider: Wiel Schoester  Venlo.
 
Harrie Kemps  Rijwielhandel Schijndel
J. Vrijssen,Ton Klijs,A.de Rouw,Harrie Kemps,C.Sprong,H.van de Bossche,A. van Wijk,J.van Lierop.
Ploegleider: C.Sprong.
 
Heywin Stucadoorsbedrijf  Schaik
H.Hendrikx,Rien van der Heijden,Gerrit van der Steeg,H. van der Zanden,Bert Poolman,M.Siebers,A.Verstappen,M. van Kaathoven,Hans van Bavel,Bart Boonen,Peter van de Bungelaar.
Ploegleider: Gerard Lenkens Wanroy.
 
Wijnands  Tapijtcentrum   Weert-Swalmen-Tegelen
Jo van de Moosdijk,Henk Swillens,Paul Moris,Jos Vestjens,René Houwen,Jan Bakker,Fons Steuten,Jos Vaessen,Gène Janssen,Cor Vriens.
Ploegleider: Lei Everaers Weert.
 
Geurts Rijwielhandel Echt
Frans Jessen,Jac Geurts,Jac Reuvers,H.van der Borgh,John Caris,Albert Reuvers,Paul van de Heuvel,Huub Aan den Boom, T.Stroucken,Stan Hanegraaf,Jef Drummen.
Ploegleider: Har Heythuysen Echt.
 
Christoffel Sportprijzen Hoensbroek
Jan Louwers,Pie Vaessen,May Boesten.
 
Schoenmakers  Tankstation Eindhoven
Peter van der Linden,Arno Schoenmakers Sr.,H.Seuntjens,Chris Nelemans,Peter van der Linden,René van der Linden.
Ploegleider: Mevr.A. Schoenmakers Eindhoven.
 
El Salvador  Café-Bar  Roermond
Marcel Fooy,René Houwen,Frans Fiddelaers,Jos Alberts,J.Lenssen,Peter Evers,Cor Maas.
Ploegleider: Frans Fiddelaers Roermond.
 
De Stormvogel  Transportbedrijf Sittard
J. van Lijf,Sjeng Derks,Albert van der Leeuw,Harrie Hindriks,H.Coert.
 
Wim Kemps  Rijwielhandel  Valkenswaard
André Markensteijn,Harrie Daams,Henk van Oorschot,Gerrit Smets,R.Nijskens,A.van der Kruis.
 
Visschers  Levensmiddelen Posterholt
Leon Visschers, Bert de Wijs.
 
De Paersstal  Horeca onderneming Reuver
Jan Reinders,Jos Lamber,Rob van Haren,H.van Haren,Frans Sassen,Ger Lurvink,W.Halferkamp.
 
Alessi  Edelstaal  Doetinchem
Jos Gillissen,Willem Dekker,Jac Biemans,Nico Henskens,Rien Kums,Wim Cretier,G van der As.
Ploegleider: Jo van Es Blerick.
 
Dagblad  De Limburger  Roermond
Piet Gillissen,Bert Steuten,N.Henkens,W.Sturman,F.Maas,R. Vollebrecht,John Jennissen,A. van de Berg, J. Valks.
Ploegleider: Henk Wolters  Roermond.
 
De Wacht  Café  Weert
Hans Hendrikx,Frank van Zantvoort,Jelle Vrijssen,André van Mierlo,Jo van Seggelen,Peter van Zantvoort,Leo Pots.
Ploegleider: Cor Everaers Weert.