Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1981


Geleen Baan   4 januari
1 Jos Alberts Geleen; 2 Willy van der Hulst Geleen; 3 Mat Hendrix Weert; 4 Tonny Strouken Sittard; 5 Ben Knarren Stein; 6 Ger Nelissen Sittard; 7 Wim Drenth Maasbracht; 8 Henk de Hey Heerlen; 9 Jan Schreurs Limbricht; 10 Jac Jans St.Joost.
 
Geleen Baan  9 januari
1 Ger Nelissen Sittard; 2 Pierre Klinkers Susteren; 3 Armand van Mulken Stein;  4 Willy van der Hulst Geleen; 5 Wim Drenth Maasbracht; 6 Frans Alberts Geleen; 7 B.Ruyters Geleen; 8 Tonny Strouken Sittard; 9 Jo Heiligers Hulsberg; 10 Bert  Schreurs Neerbeek.






















Ger Nelissen voelt zich uitstekend thuis op de baan van Geleen


Geleen Baan  11 januari
1 Ger Nelissen Sittard; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 Jac Jans St.Joost; 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 Willy van der Hulst Geleen; 6 Ben Knarren Stein; 7 J.Peeters Ubachsberg; 8 Jo Heiligers Hulsberg; 9 Alex Vluggen Neerhalen België; 10 Jos Alberts Geleen.
 
Geleen Baan  20 januari
1 Ger Nelissen Sittard; 2 Ben Knarren Stein; 3 W.Smits Geleen; 4 Tonny Strouken Sittard; 5 Pierre Klinkers Susteren; 6 Jan Schreurs Limbricht; 7 Jo Heiligers Hulsberg; 8 Wim Drenth Maasbracht; 9 J.Peeters Ubachsberg; 10 Henk de Hey Heerlen.
 
Geleen Baan  23 januari
1 Frans Alberts Geleen; 2 Marcel Fooy Maastricht; 3 Henk de Hey Heerlen; 4 Jac Jans St.Joost; 5 Ben Knarren Stein; 6 Pierre Klinkers Susteren; 7 P.van Lijf Sittard; 8 P. van de Wal Geleen; 9 Tonny Strouken Sittard; 10 Wim Drenth Maasbracht.
 
Geleen Baan  24 januari
1 Nico Paas Munstergeleen; 2 Pierre Klinkers Susteren; 3 Wim Drenth Maasbracht; 4 Ton van Himbergen Buchten; 5 P. van Lijf Sittard; 6 Jo Heiligers Hulsberg; 7 Jan Schreurs Neerbeek; 8 Alex Vluggen Neerharen B.; 9 Frans Alberts Geleen; 10 Harrie Hindriks Sittard.
 
Geleen Baan  25 januari
1 Wim Drenth Maasbracht; 2 Ger Nelissen Sittard; 3 Jo Heiligers Hulsberg; 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 Tonny Strouken Sittard; 6 W.Smits Geleen; 7 Frans Alberts Geleen; 8 Huub Gubbels Maasbracht; 9 B.Ruyters Geleen; 10 Ton van Himbergen Buchten.
 
Geleen Baan  30 januari
1 Ben Knarren Stein; 2 Pierre Klinkers Susteren; 3 Jan Hugens Amstenrade; 4 A.Roberts Munstergeleen; 5 Tonny Strouken Sittard; 6 Wim Drenth Maasbracht; 7  Helmuth Cohnen Saeffelen Dld.; 8 Ton van Himbergen Buchten; 9 Bert Schreurs Neerbeek; 10 Alex Vluggen Neerhalen B.
 
Geleen  Baan  3 februari
1 Frits Kuipers Maasbracht; 2 Jac Jans St.Joost; 3 Tonny Strouken Sittard; 4 Ton van Himbergen Buchten; 5 Pierre Klinkers Susteren; 6 P.Budie Rothem België; 7 H.Vijgen Hulsberg; 8 B.Ruyters Geleen; 9 Harrie Hindriks Sittard; 10 Frans Alberts Geleen.
 
Geleen Baan  6 februari
1 Ger Nelissen Sittard; 2 Pierre Klinkers Susteren; 3 Wim Drenth Maasbracht; 4 Jac Jans St.Joost; 5 A.Roberts Munstergeleen; 6 Jos Alberts Geleen; 7 Harrie Hindriks Sittard; 8 P.Budie Rothem België; 9 Alex Vluggen Neerhalen B.; 10 Jo Heiligers Hulsberg.
 
Geleen  Baan  8 februari
1 Marcel Fooy Maastricht; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 J.Peeters Ubachsberg; 4 H. van de Wal Sittard; 5 Alex Vluggen Neerhalen B.; 6 Peter Halmans Dieteren; 7 Harrie Hindriks Sittard; 8 Jos Alberts Geleen; 9 Jac Jans St.Joost; 10 B.Ruyters Geleen.
 
Geleen Baan  13 februari
1 J.Peeters Ubachsberg; 2 Ton Gruyzen sittard; 3 Pierre Klinkers Susteren; 4 Jos Alberts Geleen; 5 Ger Nelissen Sittard; 6 Ben Knarren Stein; 7 Wim Drenth Maasbracht; 8 Jo Heiligers Hulsberg; 9 T. van Hoesel Roosteren; 10 Piet Daemen Maasbracht.
 
Geleen Baan  24 februari
1 Ger Nelissen Sittard; 2 Marcel Fooy Maastricht; 3 Tonny Strouken Sittard; 4 Jac Geurts Echt; 5 Wim Drenth Maasbracht; 6 Jo Heiligers Hulsberg; 7 Ton Gruyzen Sittard; 8 Jac Jans St.Joost; 9 Jo Geurts Echt; 10 Piet Daemen Maasbracht.
 
Geleen Baan  27 februari
1 Jos Alberts Geleen; 2 P.Budie Rothem B.; 3 Ger Nelissen Sittard; 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 Jo Kusters Spaubeek; 6 Sjeng Derks Munstergeleen; 7 Tonny Strouken Sittard; 8 Harrie Hindriks Sittard; 9 Jo Geurts Echt; 10 J.Genders Elsloo.
 
Geleen Baan 1 maart
1 Wim Drenth Maasbracht; 2 A.Roberts Sittard; 3 Jos Alberts Geleen; 4 Sjra Vergooszen Susteren; 5 Jac Jans St.Joost; 6 J. Peeters Ubachsberg; 7 Sjeng Derks Munstergeleen; 8 Jo Heiligers Hulsberg; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 Tonny Strouken Sittard.
 
Geleen Baan  4 maart
1 A.Roberts Sittard; 2 Ger Nelissen Sittard; 3 Wim Drenth Maasbracht; 4 Frits Kuipers Maasbracht; 5 Jac Jans St.Joost; 6 Piere Klinkers Susteren; 7 Jo Heiligers Hulsberg; 8 Harrie Hindriks Sittard; 9 Paul Lacroix Stein; 10 Jos Gilissen Maastricht.
 
Geleen Baan  6 maart
1 Jac Fooy Maastricht; 2 Jac Jans St.Joost; 3 Alex vluggen Neerhalen B.; 4 Wim Drenth Maasbracht; 5 Pierre Klinkers Susteren; 6 A.Roberts Sittard; 7 P.Budie Rothem B.; 8 Nico Paes Munstergeleen; 9 Ton Gruyzen Sittard; 10 Bert Schreurs Neerbeek.
 
Geleen Baan  8 maart
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Jos Gilissen Maastricht; 4 Harrie Hindriks Sittard; 5 Peter Halmans Dieteren; 6 Wim Drenth Maasbracht; 7 Jac Jans St.Joost; 8 Frits Kuipers Maasbracht; 9 Sjeng Derks Munstergeleen; 10 Leo Vaessen Swalmen.








 
Sjra Vergooszen na al die jaren nog steeds succesvol


Geleen Baan  10 maart
1 P.Budie Rothem B.; 2 P.Kuypers Neeroeteren B.; 3 A.Roberts Sittard; 4 Alex Vluggen Neerhalen B.; 5 Sjeng Derks Munstergeleen; 6 Harrie Hindriks Sittard; 7 Gène Janssen Stein; 8 Jac Geurts Echt; 9 Jo Geurts Echt; 10 Tonny Strouken Sittard.
 
Geleen Baan  12 maart
1 Nico Paes Munstergeleen; 2 P.Budie Rothem B.; 3 Jos Alberts Geleen; 4 Jac Geurts Echt; 5 Wim Drenth Maasbracht; 6 Jo Geurts Echt; 7 Bert Schreurs Neerbeek; 8 Tonny Strouken Sittard; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 Jac Wetemans Stramproy.
 
Geleen Baan  13 maart
1 Sjeng Derks Munstergeleen; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Tonny Strouken Sittard; 4 Jan Schreurs Limbricht; 5 Pierre Klinkers Susteren; 6 Herman Louman Maasbracht; 7 Ger Nelissen Sittard; 8 Frits Kuipers Maasbracht; 9 Paul Zander Weert; 10 Jo Heiligers Hulsberg.
 
Geleen Baan  14 maart
1 Harrie Hindriks Sittard; 2 Ton Gruyzen Sittard; 3 Jos Alberts Geleen; 4 Gène Janssen Stein; 5 Jos Gilissen Maastricht; 6 Wim Drenth Maasbracht; 7 J.Peelen Elsloo; 8 Jac Jans St.Joost; 9 Jo Heiligers Hulsberg; 10 Paul Lacroix Stein.
 
Geleen Baan  15 maart
1 Jos Alberts Geleen; 2 Ton van Himbergen Buchten; 3 Gène Janssen Stein; 4 Wim Drenth Maasbracht; 5 Harrie Hindriks Sittard; 6 Ton Gruyzen Sittard; 7 Pierre Klinkers Susteren; 8 Ronald Graf Simpelveld; 9 Jac Jans St.Joost; 10 Ton Frankort Simpelveld.

 
Boutersem België   15 maart
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Hubert Vandenbos B.; 4 Francois Wouters B.;  5 Eddy Derijck B.
 
Duffel  België  15 maart
1 Henk de Hey Heerlen; 2 Henry Peykels B.; 3 Vic Van den Eynde B.; 4 Frans Mertens B.; 5 René Van Bie B.
 
Geleen Baan  17 maart
1 Gène Janssen Stein; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 P.Budie Rothem B.; 4 Peter Halmans Dieteren; 5 Harrie Hindriks Sittard; 6 Frits Kuipers Maasbracht; 7 P.Kuypers Neeroeteren B.; 8 Tonny Strouken Sittard; 9 Ben Knarren Stein; 10 Pierre Klinkers Susteren.
 
Geleen Baan  19 maart
1 A.Roberts Sittard; 2 P.Budie Rothem B.; 3 Jos Alberts Geleen; 4 Tonny Strouken Sittard; 5 Pierre Klinkers Susteren; 6 Jac Geurts Echt.
 
Berlaar België  22 maart 
1 Armand Tulmans Lommel B.; 2 Herman Pots B.; 3 Willy Wuyts B.; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Vic Van Den Eynde B.
 
Duffel België   22 maart
1 Roger Kesters Helchteren B.; 2 Jean Pierre Van Spauwen  B.; 3 Henk de Hey Heerlen; 4 Jean Vermonden B.; 5 Roger Van Hove B.

                            Roger Kesters is regelmatig aanwezig bij de NWB wedstrijden

 
Geleen Baan  20 maart
1 Jan Ubachs Amstenrade; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Frits Kuipers Maasbracht; 4 Nico Paes Munstergeleen; 5 Marcel Fooy Maastricht; 6 Henk de Hey Heerlen; 7 Ger Nelissen Sittard; 8 Wim Drenth Maasbracht; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 Ton van Himbergen Buchten.
 
Geleen Baan  24 maart
1 Nico Paes Munstergeleen; 2 Frits Kuipers Maasbracht; 3 Ton van Himbergen Buchten; 4 J. van Lijf Sittard; 5 P.Budie Rothem B.; 6 Jo Heiligers Hulsberg; 7 Jean Breuls Neeroeteren B.; 8 Ton Gruyzen Sittard; 9 J.Peeters Ubachsberg; 10 Bennie Peters Herten.
 
Geleen Baan  26 maart
1 Frits Kuipers Maasbracht; 2 Paul Zander Weert; 3 Hans Hendriks Weert; 4 Jos Alberts Geleen; 5 Tonny Strouken Sittard; 6 Marcel Fooy Maastricht; 7 Gène Janssen Stein; 8 Ton van Himbergen Buchten; 9 J.Knibbeler Tegelen; 10 Wim Drenth Maasbracht.
 
Geleen  Baan  27 maart
1 Jos Alberts Geleen; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 G.Peeters Boorsem  B.; 4 Ton van Himbergen Buchten; 5 Frits Kuipers Maasbracht; 6 J.Hendriks Elsloo; 7 J.Dexters As B.; 8 Bert Schreurs Neerbeek; 9 Sjeng Derks Munstergeleen; 10 W.Dumont Schimmert.
 
Pey Echt  29 maart
1 Peter van der Linden Helmond; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Herman Crins Beesel; 4 Henk de Hey Heerlen; 5 Edy Jorissen Weert; 6 Jan Reinders Reuver; 7 Harrie Daams Dommelen; 8 Mart van Kessel Deurne; 9 Jos Ramaekers Weert; 10 Henk Hartjes Waalre; 11 Jack Louwers Kinrooi B.; 12 Jac van Kessel Deurne; 13 Jan Ubachs Amstenrade; 14 Fred Raetsen Weert; 15 Peter Janssen Tegelen.
 
Geleen  Baan   31 maart
1 Pierre Klinkers Susteren; 2 Géne Janssen Stein; 3 Tonny Stroucken Sittard; 4 Wim Drenth Maasbracht; 5 Ton Gruyzen Sittard; 6 H.Louman Maasbracht; 7 Frits Kuipers Maasbracht; 8 Jos Gilissen Maastricht; 9 Jac Geurts Echt; 10 J.Peeters Ubachsberg.
 
Geleen  Baan  3 april
1 Jos Alberts Geleen; 2 J. van Lijf Sittard; 3 Tonny Strouken Sittard; 4 T.Genders Elsloo; 5 Harrie Hindriks Sittard; 6 Piet Daemen Maasbracht; 7 H.Louman Maasbracht; 8 J.Peelen Elsloo; 9 Ton van Himbergen Buchten; 10 Pierre Klinkers Susteren.
 
Weert  IJzeren man   5 april  Semi-Klassieker
1 Fred Raetsen Weert; 2 Jack Louwers Kinrooi B.; 3 Renė Houwen Linne; 4 Fred Scheres Posterholt; 5 Wim van Mierlo Weert; 6 Paul Moris Stramproy; 7 Jac van Kessel Deurne; 8 Jan Ubachs Amstenrade; 9 Rob van Haren Venlo; 10 Peter Janssen Tegelen; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Jan Reinders Reuver; 13 M.Siebers Deurne; 14 Piet Janssen Weert; 15 Henk de Hey Heerlen; 16 Peter van Zantvoort Weert; 17 Peter van der Linden Helmond; 18 Mart van Kessel Deurne; 19 Frans Moll Helmond; 20 M. van Lierop Helmond.
 
Geen ploegenklassement

                                  Fred Raetsen klopt Jack Louwers in Weert


Geleen Baan 7 april
1 Marcel Fooy Maastricht; 2 Harrie Hindriks Sittard; 3 Ton Gruyzen sittard; 4 Ben Knarren Stein; 5 Bert Schreurs Neerbeek; 6 Pierre Klinkers Susteren; 7 Jan Peeters Ubachsberg; 8 Alex Vluggen Neerhalen B.
 
Geleen Baan  10 april
1 Tonny Strouken Sittard; 2 J.Peelen Elsloo; 3 Jos Alberts Geleen; 4 J.Genders Elsloo; 5 Marcel Fooy Maastricht; 6 Paul Zander Weert; 7 Gène Janssen Stein; 8 Frans van de Leek Susteren; 9 J.Neijskens Holtum; 10 Tony Fattisso Maasmechelen B.
 
Waanrode België  12 april   Klassieker
1 Edy Jorissen Weert; 2 Jean Pierre Van Spauwen B.; 3 Gilbert Sarazijn B.; 4 Noël Monteyne B.; 5 Roger Kesters Helchteren B.; 6 Roger Van Hove B.; 7 Vic Van Den Eynde B.
 
Echt  12 april
1 Mart van Kessel Deurne; 2 M.Siebers Deurne; 3 Henk Hartjes Waalre; 4 Jos Vestjens Neer; 5 Frank van Zantvoort Weert; 6 Tjeu Ramaekers Ospel; 7 Fred Scheres Posterholt; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Fred Raetsen Weert; 10 Jo Martens Deurne; 11 Henk Papen Saeffelen D.; 12 Peter Janssen Tegelen; 13 Jan Reinders Reuver; 14 Frans Moll Helmond; 15 Wim van Mierlo Weert; 16 Jo van Seggelen Budel Schoot; 17 Gėne Janssen Stein; 18 Herman Crins Beesel; 19 Peter van Zantvoort Weert; 20 Cor Vriens Helmond.
 
Geleen  Baan  13 april
1  Géne Janssen Stein; 2 P.Budie Rothem B.; 3 Marcel Fooy Maastricht; 4 Frits Kuipers Maasbracht; 5 Harrie Hindriks Sittard; 6 Alex Vluggen Neerhalen B.; 7 J.Peeters Ubachsberg; 8 J.Peelen Elsloo; 9 Tonny Strouken sittard; 10 Jac Geurts Echt.
 
Geleen  Baan  15 april
1 Jos Alberts Geleen; 2 Tonny Strouken Sittard; 3 Pierre Klinkers Susteren; 4 Wim Dumont Schimmert; 5 B.Schreurs Neerbeek; 6 Jac Geurts Echt; 7 J.Peelen Elsloo; 8 H. van Hoesel Roosteren; 9 Harrie Hindriks Sittard; 10 J.Genders Elsloo.
 
Beesel  19 april
1 Henk Hartjes Waalre; 2 Harrie Daams Dommelen; 3 Fred Raetsen Weert; 4 Peter Janssen Tegelen; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 Gėne Janssen Stein; 7 Peter van der Linden Helmond; 8 Ben Knarren Stein; 9 Andrė van Mierlo Soerendonk; 10 Renė van der Linden Helmond; 11 Fred Scheres Posterholt; 12 Ton Miggels Belfeld; 13 Jan Reinders Reuver; 14 Leo Pots Deurne; 15 Peter van Zantvoort Weert.











De ronde van Beesel is voor Henk Hartjes


Haelen  20 april
1 Harrie Daams Dommelen; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Renė Houwen Linne; 4 Henk de Hey Heerlen; 5 Gėne Janssen Stein; 6 Fred Raetsen Weert; 7 Tjeu Ramaekers Ospel; 8 Renė van der Linden Helmond; 9 Jan Ubachs Amstenrade; 10 Henk Hartjes Waalre.

      Harrie Daams klopt de snellere Jac van Kessel in Haelen

 
Herk de Stad  België  20 april
1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Marcel Cockx B.; 3 Jozef Kasteels B.; 4 Frans Mertens B.; 5 Roger Van Hove B.
 
Geleen Baan  21 april
1 Paul Lacroix Stein; 2 Jac Fooy Maastricht; 3 W.Dumont Schimmert; 4 Jac Geurts Echt; 5 Wim Drenth Maasbracht; 6 Tonny Strouken Sittard; 7 Frans Alberts Geleen; 8 Jan Harings Sibbe; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 Piet Daemen Maasbracht.


Baarlo Baan  23 april

1 Herman Crins Beesel; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Jan Reinders Reuver; 4 Johan goofers Blerick; 5 Frank Laugs Blerick; 6 Hen k Hermans Blerick; 7 J.Knibbeler Tegelen; 8 frans frenken Ospel. 


Wanroy  25 april   Koppeltijdrit

1 Armand Tulmans/Jos Ramaekers Lommel/Weert; 2 Jac van Kessel/Mart van Kessel Deurne; 3 Henk Hartjes/Renė van der Linden Waalre/Helmond; 4 F. Schutte/Jack Louwers  Kinrooi B.; 5 Fred Scheres/Bert van Zantvoort Posterholt/Weert. 6 Herm Crins /Huub Greijmans Beesel/Weert

                               De zesde plaats is voor het koppel Crins-Greijmans

 
Deurne  26 april
1 Jac Geurts Echt; 2 Fred Raetsen Weert; 3 Peter van der Linden Helmond; 4 Cor Vriens Helmond; 5 Jac Louwers Kinrooi B.;6 Herman Crins Beesel; 7 Frans Moll Helmond; 8 Gėne Janssen Stein; 9 Willem Dekker Nijmegen; 10 Ton Miggels Belfeld; 11 Ben Knarren Stein; 12 Leo Pots Deurne; 13 Jos Lamber Blerick; 14 Mart Siebers Deurne; 15 Piet Janssen Weert. 
 
Ronde van Tunesië   26 april/ 2 mei  Etappewedstrijd
Een NWB ploeg bestaande uit de renners : Jan Ubachs,Edy Jorissen Wim van Mierlo,Renė van der Linden en Henk de Hey  heeft met wisselend succes deelgenomen aan de zware ronde van Tunesië.
De Russische ploeg ,met allemaal Staatsamateurs, was onklopbaar, zij wonnen alle etappes en het eind en ploegenklassement.
 
Eindklassement
1 N. Nikolaev  USSR; 2 E. Koralov USSR; 3 V. Khripouchine USSR ; 9 Edy Jorissen; 12 Henk de Hey; 15 Wim van Mierlo; 16 Jan Ubachs; 17 Renė van de Linden.
 
Ploegenklassement
1 USSR; 2 NWB Nederland; 3 Monaco.
 
Geleen Baan  28 april
1 Sjeng Derks Munstergeleen; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Hans Hendriks Weert; 4 Ben Knarren Stein; 5 Ton Gruyzen Sittard; 6 Harrie Hindriks Sittard; 7 Pierre Klinkers Susteren; 8 Wim Drenth Maasbracht; 9 Tonny Strouken Sittard; 10 J.Genders Elsloo.
 
Geleen  30 april
1 Fred Scheres Posterholt; 2 Henk Hartjes Waalre; 3 Jos Alberts Geleen; 4 Jos Vaessen Weert; 5 Leo Pots Deurne; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Fred Raetsen Weert; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Frank van Zantvoort Weert; 10 Jac Geurts Echt.
 
Geleen Baan  1 mei
1 Jos Alberts Geleen; 2 Frits Kuipers Maasbracht; 3 Wim Drenth Maasbracht; 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 Huub Savelkoul Stein.
 
Eindhoven  2-3 mei   Hel van Brabant   Etappewedstrijd
1e et. Ploegentijdrit De Hurk
1 Vivo Weert;Jac van Kessel;Mart van Kessel; Henk de Hey;Armand Tulmans; Jack Louwers; Bert Hoedemakers; Wim van Mierlo; Jos Ramaekers;2 Roest Venlo; 3 Wijnands Weert; 4 Drenth Maasbracht; 5 de Wacht Weert.
 
2e et.Criterium de Hurk
1 Herman Crins Beesel; 2 Harrie Daams Dommelen; 3 Armand Tulmans Lommel B.; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Peter Janssen Tegelen; 6 mart van Kessel Deurne; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Cor Vriens Helmond; 9 Jos Vestjens Neer; 10 Henk Hartjes Waalre; 11 René Houwen Linne; 12 Piet Jansen Weert; 13 Jan Bakker Nederweert; 14 Fred Raetsen Weert; 15 Jack Louwers Weert.

 De top 3 in de tweede etappe van de Hel van Brabant  Herm Crins 1e Harrie Daams 2e en op drie Armand Tulmans


3e et.Eindhoven-Eindhoven De Hurk
1 Jos Alberts Geleen ; 2 Frits Kuipers Maasbracht; 3 Peter van Zantvoort Weert; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Peter van der Linden Helmond; 6 Henk Hartjes Waalre; 7 Cor Vriens Helmond; 8 Mart van Kessel Deurne; 9 Gène Janssen Stein; 10 Jan Reinders Reuver; 11 Jos Lamber Blerick; 12 Jack Louwers Weert; 13 Henk Swillens Ittervoort; 14 Fred Raetsen Weert; 15 Frans Moll Helmond.

        Jos Alberts wint de laatste rit in Eindhoven

 
Eindklassement
1 Henk Hartjes Waalr; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Herman Crins Beesel; 4 Harrie Daams Dommelen; 5 Armand Tulmans Lommel B.; 6 Peter van Zantvoort Weert; 7 Cor Vriens Helmond; 8 Mart van Kessel Deurne;  9 Bert van Zantvoort Weert; 10 René Houwen Linne; 11 Peter Janssen Tegelen; 12 Peter van der Linden Helmond; 13 Piet Janssen Weert; 14 Jos Alberts Geleen; 15 Gène Janssen Stein.

Het podium van de Hel van Brabant : v.l.n.r. Herm Crins 3e- winnaar Henk Hartjes en Jac van Kessel 2e.

 
Ploegenklassement
1 Ploeg Vivo Weert; Jac van Kessel;Mart van Kessel; Henk de Hey;Armand Tulmans; Jack Louwers; Bert Hoedemakers; Wim van Mierlo; Jos Ramaekers; 2 Ploeg Roest Venlo; 3 Ploeg de Wacht Weert; 4 Wijnands Weert; 5 Snijders Weert.


 Geleen  Baan  6 mei
1 Mat Hendrix Weert; 2 Marcel Fooy Maastricht; 3 Paul Zander Weert; 4 J.Peeters Elsloo; 5 Nijskens Holtum; 6 J.Geurts Echt; 7 Hans Hendrikx Weert; 8 Sjeng Derks Munstergeleen; 9 Tonny Stroucken Geleen; 10 Ben Knarren Stein.
 
Geleen Baan  8 mei
1 Paul Moris Stramproy; 2 Pierre Klinkers Susteren; 3 Frits Kuipers Maasbracht; 4 Sjeng Derks Munstergeleen; 5 M. van Kempen Geleen; 6 G.Peelen Elsloo; 7 Ger Harings Sibbe; 8 Ton Gruyzen Sittard; 9 Alex Vluggen Neerharen B.; 10 Ger Hoofwijk Buchten.
 
Baarlo  9 mei
1 Jack Louwers  Kinrooi B.; 2 Fred Raetsen Weert; 3 Jos Gilissen Maastricht; 4 Jo Montforts Susteren; 5 Fons Steuten Weert; 6 Ton Miggels Belfeld; 7 Jac van Kessel Deurne; 8 Frank van Zantvoort Weert; 9 Leo Pots Deurne; 10 Bert van  Zantvoort Weert; 11 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 12 Jan Reinders Reuver; 13 Nico Henskens Berlicum; 14 Peter Janssen Tegelen; 15 Herm Crins Beesel; 16 Fred Scheres Posterholt; 17 Wim van Mierlo Weert; 18 Frank Laugs Venlo; 19 Ad Roest Venlo; 20 Jos Lamber Blerick.
 
Sittard  9 mei
1 Peter Janssen Tegelen; 
 
Ittervoort  10 mei
1 Bert van Zantvoort Weert; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Jan Ubachs Amstenrade; 4 Jos Vestjens Neer; 5 Fred Scheres Posterholt; 6 Armand Tulmans Lommel B.; 7 Peter van der Linden Helmond; 8 Edy Jorissen Weert; 9 Jan Reinders Reuver; 10 Harrie Daams Dommelen; 11 B. van der Kruis Mierlo-Hout; 12 Wim van Mierlo Weert; 13 Peter Janssen Tegelen; 14 Jos Gillissen Maastricht; 15 Ger Lurvink Neeritter; 16 J. Minten Venlo; 17 Huub Greijmans Weert; 18 Jac van Kessel Deurne; 19 Ton Miggels Belfeld; 20 Cor Vriens Helmond.
 
Geleen Baan  12 mei
1 Gène Janssen Stein; 2 Harrie Hindriks Sittard; 3 Tonny Strouken Sittard; 4 J.Peelen Elsloo; 5 Paul Lacroix Stein; 6 W.Dumont Schimmert; 7 Huub Savelkoul Stein; 8 Paul Zander Weert; 9 Wim Drenth Maasbracht; 10 Alex Vluggen Neerharen B.
 
Geleen Baan  13 mei
1 Gène Janssen Stein; 2 Jo Budie Simpelveld; 3 Marcel Fooy Maastricht; 4 Frits Kuipers Maasbracht; 5 Harrie Hindriks Sittard; 6 Alex Vluggen Neeroeteren B.; 7 J.Peeters Ubachsberg; 8 J.Peelen Elsloo; 9 Tonny Stroucken Sittard; 10 Jac Geurts Echt.
 
Geleen Baan  16 mei
1 Paul Lacroix Stein; 2 Sjeng Derks Munstergeleen; 3 Jan Harings Sibbe; 4 Gène Janssen Stein; 5 Harrie Hindriks Sittard; 6 J.Peelen Elsloo; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Wim Drenth Maasbracht; 9 Tonny Strouken Sittard; 10 Piet Daemen Maasbracht.
 
 Kelpen  17 mei
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Herman Crins Beesel; 3 Peter Janssen  Tegelen; 4 Jac Louwers Kinrooi B.; 5 Fred Raetsen Weert; 6 Edy Jorissen Weert; 7 Jelle Vrijssen Maarheeze; 8 Henk de Hey Heerlen; 9 Mart van Kessel Deurne; 10 Jos Ramaekers Weert; 11 Henk Hartjes Waalre; 12 Gėne Janssen Stein; 13 Armand Tulmans Lommel B.; 14 Renė van der Linden Helmond; 15 Huub Greijmans Weert; 16 Henk van Oorschot Bergeyk; 17 Jos Lamber Blerick; 18 B. van der Kruis Mierlo-Hout; 19 Jan Bakker Nederweert; 20 Wim van Mierlo Weert.

Baarlo Baan  21 mei

1 Herman Crins Beesel; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Jan Reinders Reuver;4 Johan Goofers Blerick; 5 Fran k Laugs Blerick; 6 Henk Hermans Blerick; 7 J.Knibbeler Tegelen; 8 Frans Frenken Ospel.


Echt  22-23-24 mei  Pijl van Limburg  Etappewedstrijd

1e et. Tijdrit
1 Armand Tulmans Lommel B.; 2 Jos Ramaekers Weert; 3 Jac Louwers Weert; 4 Jelle Vrijssen Maarheeze; 5 Harrie Daams Dommelen; 6 Mart van Kessel Deurne; 7 Herman Crins Beesel; 8 Jac van Kessel Deurne; 9 Huub Greijmans Weert; 10 René Houwen Linne; 11 Wim van Mierlo Weert; 12 René van der Linden Helmond; 13 Henk Hartjes Waalre; 14 Sjeng Derks Munstergeleen; 15 Jos Vestjens Neer.
 
2e et.Echt Koningsbosch
1 Ton Miggels Belfeld; 2  Jac van Kessel Deurne; 3 Peter Janssen Tegelen; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Fred Raetsen Weert; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Mart van Kessel Deurne; 8 Herman Crins Beesel; 9 Jac Louwers Weert; 10 Peter van der Linden Helmond; 11 Peter van der Linden Helmond; 12 Leo Pots Deurne; 13 René Houwen Linne; 14 h.van den borgh Sittard; 15 Jo van Lierop Deurne.
 
3e et. Echt- Ell-Echt
1 Jack Louwers Kinrooi B. 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Harrie Daams Dommelen; 4 Fred Raetsen Weert; 5 Peter Janssen Tegelen; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Henk Swillens Ittervoort; 8  Henk De Hey Heerlen; 9 Jan Ubachs Amstenrade; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot; 11 Herm Crins Beesel; 12 Gène Janssen Stein; 13 Leo Pots Deurne; 14 Harrie Daams Dommelen; 15 Jelle Vrijssen Maarheeze.
 
4e et. Echt-Valkenburg-Echt
1 Marcel Fooy Maastricht; 2 Henk Hartjes Waalre; 3 Harrie Daams Dommelen; 4 Jac Louwers Weert; 5 Fred Scheres Posterholt; 6 Jan Ubachs Amstenrade; 7 Mart van Kesssel Deurne; 8 Gène Janssen Stein; 9 Frits Kuipers Maasbracht; 10 Leo Pots Deurne;
 
Eindklassement
1 Jack Louwers Kinrooi B.; 2 Harrie Daams Dommelen; 3 Henk Hartjes Waalre; 4 Fred Scheres Posterholt; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Jelle Vrijssen Maarheeze; 7 Mart van Kessel Deurne; 8 Henk Arts Wanroy; 9 Armand Tulmans Lommel B.; 10 René Houwen Linne; 11 Wim van Mierlo Weert; 12 René van der Linden Helmond; 13 Jos Vestjens Neer; 14 Jan Ubachs Amstenrade; 15 Fons Steuten Weert; 16 Leo Pots Deurne; 17 Henk Swillens Ittervoort; 18 Jos alberts Geleen; 19 Sjeng Derks Munstergeleen; 20 Marcel Fooy Maastricht.
 
Ploegenklassement
1 Vivo Weert;Jac van Kessel;Mart van Kessel; Henk de Hey;Armand Tulmans; Jack Louwers; Bert Hoedemakers; Wim van Mierlo; Jos Ramaekers; 2  Roest Venlo; 3  Drenth Maasbracht; 4 Wijnands Weert; 5  El Salvador Roermond; 6 de Wacht Weert; 7 Geurts Echt; 8 Wim Kemps Valkenswaard; 9 TWC Oostrum; 10 Stormvogel Sittard.
 
Bergklassement
1 Wim van Mierlo Weert; 2 Frits Kuipers Maasbracht; 3 Renė Houwen Linne; 4 Henk Hartjes Waalre; 5 Henk de Hey Heerlen.
 
Combinatieklassement
1 Henk de Hey Heerlen; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Frits Kuipers Maasbracht; 4 Renė Houwen Linne; 5 Henk Hartjes Waalre.

              De eindzege in de Pijl gaat naar Jack Louwers

 
Geleen Baan  26 mei
1 Jos Alberts Geleen; 2 Wim Dumont Schimmert; 3 Ger Harings Sibbe; 4 Willy Vergooszen Susteren; 5 Paul Zander Weert; 6 Hans Hendriks Weert; 7 J.Peters Ubachsberg; 8 Harrie Hindriks Sittard; 9 Ton van Himbergen Buchten; 10 Huub Savelkoul Stein. 
 
Montfort  28 mei
1 Bert Hoedemakers Eerde; 2 Renė Houwen Linne; 3 Peter Janssen Tegelen; 4 Tjeu Ramaekers Ospel; 5 Henk Hartjens Waalre; 6 Jan Ubachs Amstenrade; 7 Gėne Janssen Stein; 8 Mart van Kessel Deurne; 9 Herman Crins Beesel; 10 Piet Janssen Weert; 11 Wim van Mierlo Weert; 12 Fred Scheres Posterholt; 13 Henk de Hey Heerlen; 14 Huub Greijmans Weert; 15 Ton Miggels Belfeld; 16 Ben Knarren Stein; 17 Henk Papen Saeffelen D.; 18 Jos Ramaekers Weert; 19 Fons Steuten Weert; 20 Jac van Kessel Deurne.
 
Someren  29-30-31 mei  Omloop der Peel   Etappewedstrijd
1e et. Tijdrit Someren
1 Edy Jorissen Weert; 2 Armand Tulmans Lommel B.; 3 Jos Ramaekers Weert; 4 Jack Louwers Weert; 5 Bert Hoedemakers  Eerde; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Jean Vermonden B.; 8 Tjeu Ramaekers Ospel; 9 Wim van Mierlo Weert; 10 Rogér Kesters B.

      Edy Jorissen " verrast  " met de winst in de tijdrit van de Omloop

 
2e et. Someren-Eind-Heide-Someren
1 Rogér Kesters België.; 2 Fred Raetsen Weert; 3 Peter van der Linden Helmond; 4 Bert Hoedemakers Eerde; 5 Cor Vriens Helmond; 6 R.Moll B.; 7 Fons Steuten Weert; 8 J.Visser B.; 9 Jos Ramaekers Weert; 10 Edy Jorissen Weert.
 
3e et.Someren-Someren
1 Mart van Kessel Deurne; 2 Jan Ubachs Amstenrade; 3 Armand Tulmans Lommel B.; 4 Fons Steuten Weert; 5 Richard Rongen Venray; 6 Henk Hartjes Waalre; 7 Frank Laugs Venlo; 8  Jelle Vrijssen Maarheeze; 9 Jan Bakker  Nederweert; 10 Henk van Oorschot Bergeijk.
 
4e et. Avondcriterium Someren
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Jan Ubachs Amstenrade; 3 Peter Janssen Tegelen; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Huub Greijmans Weert; 6 Edy Jorissen Weert; 7 Jan Reinders Reuver; 8 Gène Janssen Stein; 9 Peter van der Linden Helmond; 10 Vic Van den Einde B.
 
5e et.Someren-Horst-Someren
1 Bert Hoedemakers Eerde; 2 Jos Vestjens Neer; 3 J.van Gouwbergen B.; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Harrie Daams Dommelen; 6 Henk Papen Saeffelen; 7 Bert Steuten Weert; 8 Jean Verspauwen B.; 9 Armand Tulmans Lommel B.; 10 Fons Steuten Weert.
 
Eindklassement
1 Armand Tulmans Lommel B.; 2 Fons Steuten Weert; 3 Mart van Kessel Deurne; 4 Fred Raetsen Weert; 5 Jan Ubachs Amstenrade; 6 Jelle Vrijssen Maarheeze; 7 Henk Hartjes Waalre; 8 Jan Bakker Nederweert; 9 Henk van Oorschot Bergeijk; 10 Richard Rongen Venray.
 
Ploegenklassement
1 Vivo Weert;  Jac van Kessel;Mart van Kessel; Henk de Hey;Armand Tulmans; Jack Louwers; Bert Hoedemakers; Wim van Mierlo; Jos Ramaekers;2 Drenth Maasbracht; 3  Wijnands Weert; 4 Vaat 69 Venlo; 5  Roest/Batavus Venlo.

                                 Armand Tulmans heeft de winst gepakt in de tijdrit van de Omloop der                                                         Peel  en zal standhouden tot het eind 

Nederweert  7 juni
1 Bert van Zantvoort Weert; 2 Bert Hoedemakers Eerde; 3 Peter van der Linden Helmond; 4 Herman Crins Beesel; 5 Jan Reinders Reuver; 6 Edy Jorissen Weert;  7 Fred Raetsen Weert; 8 Henk de Hey Heerlen; 9 Harrie Daams Dommelen; 10 Fred Scheres Posterho;t; 11 Rien Kums Budel; 12 Jos Vestjens Neer; 13 Fons Steuten Weert; 14 Frits Kuipers Maasbracht; 15 Jos Lamber Blerick.

       Corrie van Zantvoort  controleert de helm van Bert

 
Sint Joost  8 juni
1 Frank van Zantvoort Weert; 2 Fred Raetsen Weert; 3 Henk de Hey Heerlen; 4 Peter Janssen Tegelen; 5 Herman Crins Beesel; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Richard Rongen Venray; 8 Jac Geurts Echt; 9 Marcel Fooy Maastricht; 10 Fred Scheres Posterholt; 11 Jan Ubachs Amstenrade; 12 Edy Jorissen Weert; 13 Jan Reinders Reuver; 14 Jos Lamber Blerick; 15 Jan Bakker Nederweert.
 
Rumst België  14 juni
1 Henk Papen Saeffelen Dld.; 2 Guido Heuvelmans B.; 3 Jean Pierre Van Spauwen B.; 4 Vi Van Den Eynde B.; 5 Frans Mertens B.
 
Geleen Baan  16 juni
1 Ger Hoofwijk Buchten; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Marcel Fooy Maastricht; 4 Hans Hendriks Weert; 5 Ton van Himbergen Buchten; 6 Harrie Hindriks Sittard; 7 Wim Dumont Schinnen; 8 Ton Gruyzen Sittard; 9 Paul Lacroix Stein; 10 Willy Vergooszen Susteren.
 
Doenrade  21 juni
1 Harrie Daams  Dommelen; 2 Peter Janssen Tegelen; 3 Jos Ramaekers Weert; 4 Edy Jorissen Weert; 5 Henk de Hey Heerlen; 6 Henk Hartjes Waalre; 7 Tjeu Ramaekers Ospel; 8 Jef Drummen Valkenburg; 9 Ben Knarren Stein; 10 Fred Scheres Posterholt; 11 Cor Vriens Helmond; 12 Jelle Vrijssen Maarheeze; 13 Armand Tulmans Lommel B.; 14 Jan Reinders Reuver; 15 Bert van Zantvoort Weert; 16 Gėne Janssen Stein; 17 Leo Pots Deurne; 18 Henk Papen Saeffelen D,; 19 Henk van Oorschot  Bergeijk.
 
Asten  24 juni
1 Bert van Zantvoort Weert;2 Jac van Kessel Deurne; 3 Fred Raetsen Weert; 4 Peter Janssen Tegelen; 5 Bert Hoedemakers Eerde; 6 Cor Vriens Helmond; 7 Edy Jorissen Weert; 8 Paul Moris Stramproy; 9 Frank Laugs Venlo; 10 Jac Geurts Echt; 11 Jan Reinders Reuver; 12 Jack Louwers Kinrooi B.; 13 Jan Bakker Nederweert; 14 Henk Hartjens Waalre; 15 Jo van Seggelen Budel Schoot.
 
Einighausen  25 juni
1 Fred Raetsen Weert; 2 Herman Crins Beesel; 3 Jelle Vrijssen Maarheeze; 4 Gėne Janssen Stein; 5 Fred Scheres Posterholt; 6 Hans Hendriks Weert; 7 Jan Ubachs Amstenrade; 8 Ton Miggels Belfeld; 9 Jos Gillissen Maastricht; 10 Huub Greijmans Weert; 11 Henk Papen Saeffelen D.; 12 Bert van Zantvoort Weert; 13 Ben Knarren Stein; 14 Renė van der Linden Helmond; 15 Marcel Fooy Maastricht.
 
Weert   Stad  26 juni
1 Peter Janssen Tegelen; 2 Tjeu Ramaekers Ospel; 3 Jelle Vrijssen Maarheeze; 4 Bert Hoedemakers Eerde; 5 Henk Hartjes Waalre; 6 Jos Vestjens Neer; 7 Gerrit Smets Bergeyk; 8 Frank van Zantvoort Weert; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Jef Drummen Valkenburg; 11 Jac Geurts Echt; 12 Leo Pots Deurne; 13 Jan Reinders Reuver; 14 Jos Lamber Blerick; 15 Jo van Seggelen Budel  Schoot; 16 Gėne Janssen Stein; 17 Ben Knarren Stein; 18 Jan Bakker Nederweert; 19 Jo van de Moosdijk Nederweert; 20 Frank Laugs Venlo.

        Peter Janssen

 
Romilly   Frankrijk  26 t/m  29 juni  Etappewedstrijd
van 26 tot en met 29 juni  heeft de VIVO ploeg  met de renners : Bert Hoedemakers,Wim van Mierlo,Jac van Kessel,Mart van Kessel,Henk de Hey,Jack Louwers en Armand Tulmans  huisgehouden in het Franse Romilly  in de buurt van  Reims.
Alles wat er maar te winnen viel  nam de Gele Brigade voor haar rekening, nestor Armand Tulmans werd eindwinnaar.
Dat de Fransen er niet zo blij mee waren is wel te begrijpen, maar desondanks kreeg de ploeg een uitnodiging voor volgend jaar !!
 
1e et. Tijdrit   1 Armand Tulmans Lommel.
2e et.  1 Jac van Kessel Deurne.
3e et.  1 Jac van Kessel Deurne.
4e et.  1 Jack Louwers Kinrooi B.;
5e et.  1 Jac van Kessel Deurne.
 
Eindklassement
1 Armand Tulmans Lommel B.;

         Armand Tulmans  sterk in het Franse Romilly

 
Ploegenklassement
1 Vivo Weert;  Jac van Kessel;Mart van Kessel; Henk de Hey;Armand Tulmans; Jack Louwers; Bert Hoedemakers; Wim van Mierlo; Jos  Ramaekers; 2 Liberty Sport Fr.; 3 Romilly Fr.
 
Koningsbosch  28 juni
1 Jelle Vrijssen Maarheeze; 2 Jos Gillissen Maastricht; 3 Tjeu Ramaekers Ospel; 4 Jack Louwers Kinrooi B.; 5 Fred Scheres Posterholt; 6 Herman Crins Beesel; 7 Bert Hoedemakers Eerde; 8 Fred Raetsen Weert; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Henk van Oorschot Bergeyk; 11 Frank Laugs Venlo; 12 Leo Pots Deurne; 13 Cor Vriens Helmond; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Paul Moris Stramproy; 16 Renė van der Linden Helmond; 17 Gėne Janssen Stein; 18 Jan Reinders Reuver; 19 Ben Knarren Stein; 20 Jo van de Moosdijk Nederweert.
 
Bergeijk  1 juli
1 Jan Bakker Nederweert; 2 Jos Gillissen Maastricht; 3 Leo Pots Deurne; 4 Edy Jorissen Weert; 5 Wim van Mierlo Weert; 6 Tjeu Ramaekers Ospel; 7 Henk Papen Saeffelen D.; 8 Henk Hartjes Waalre; 9 Jac van Kessel Deurne; 10 Henk de Hey Heerlen; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Peter Janssen Tegelen; 13 Gerrit Smets Bergeyk; 14 Fred Raetsen Weert; 15 Frank Laugs Venlo; 16 Jack Louwers Kinrooi B.; 17 Cor Vriens Helmond; 18 Richard Rongen Venray; 19 Jan Reinders Reuver; 20 Paul Moris Stramproy.
 
Maasbracht  3-4-5- juli   Driedaagse
1e dag
1 Herman Crins Beesel; 2 Jan Ubachs Amstenrade; 3 Bert Hoedemakers Eerde; 4 Jos Alberts Geleen; 5 Gėne Janssen Stein; 6 Renė  van der Linden Helmond; 7 Tjeu Ramaekers Ospel; 8 Jos Ramaekers Weert; 9 Jack Louwers Kinrooi B.; 10 Jac van Kessel Deurne; 11 Fred Raetsen  Weert; 12 Bert van Zantvoort Weert; 13 Edy Jorissen Weert; 14 Jef Drummen Valkenburg; 15 Henk de Hey Heerlen.
 
2e dag 
1 Fred Raetsen Weert ; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Jack Louwers Kinrooi B.; 5 Bert Hoedemakers Eerde; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Henk de Hey Heerlen; 8 Harrie Hindriks Sittard; 9 Jan Reinders Reuver; 10 Jef Drummen Valkenburg; 11 Jan Ubachs Amstenrade; 12 Marcel Fooy Maastricht; 13 Peter van der Linden Helmond; 14 Frank van Zantvoort Weert; 15 Edy Jorissen Weert.
 
3e dag
1 Henk de Hey Heerlen; 2 Frank Laugs Venlo; 3 Henk Papen Saefelen; 4 Fons Steuten Weert; 5 Gerrit Smets Bergeyk; 6 Jos Ramaekers Weert; 7 Paul Moris Stramproy; 8 Peter van der Linden Helmond;
9 Andrė van Mierlo Soerendonk; 10 Bert van Zantvoort Weert; 11 Bert Hoedemakers Eerde; 12 Frank van Zantvoort Weert; 13 Gėne Janssen Stein; 14 Harrie Hindriks Sittard; 15 Jan Reinders Reuver.
 
Eindklassement
1 Jos Ramaekers Weert; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Frank Laugs Venlo; 4 Henk Papen Saeffelen D.;
5 Fons Steuten Weert; 6 Gerrit Smets Bergeyk; 7 Bert Hoedemakers Eerde; 8 Jan Ubachs Amstenrade; 9 Gėne Janssen Stein; 10 Herman Crins Beesel; 11 Jos Alberts Geleen; 12 Renė van der Linden Helmond; 13 Tjeu Ramaekers Ospel; 14 Peter van der Linden Helmond; 15 Paul Moris Stramproy.

         Jos Ramaekers ( links ) goede winnaar in Maasbrachtse driedaagse

 
Baarlo  6 juli   Baankampioenschappen
Puntenkoers
1 Peter van der Linden Helmond.
Afvallingsrace
1 Herman Crins Beesel.


Eindklassement
1 Herman Crins Beesel; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Frank Laugs Venlo; 4 Jos Alberts Geleen;  5 Frank van Zantvoort Weert; 6 René van der Linden Helmond; 7 Peter Janssen Tegelen; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Mart Parren Weert; 10 Henk Hartjes Waalre.

Heerlen  Oliemolenberg  12 juli   NWB Kampioenschap
1 René van der Linden Helmond; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Edy Jorissen Weert; 5 Henk Papen Saeffelen D.; 6  Jan Reinders Reuver; 7 Ben Knarren Stein; 8 Peter Janssen Tegelen; 9 Fred Scheres Posterholt; 10 Jos Gillissen Maastricht; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Jos Lamber Blerick; 13 Fons Steuten Weert; 14 Frank van Zantvoort Weert; 15 Jan Bakker Nederweert; 16 Henk Hartjes Waalre; 17 Armand Tulmans Lommel B.; 18 Jos Vestjens Neer; 20 Jan Ubachs Amstenrade.

       René van der Linden is de kampioen in Heerlen

 Voorzitter Gielen heeft René van der Linden in het Rood-Wit- Blauwe gestoken en Wim van Mierlo viert  mee.

 
Meijel  18 juli
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Jan Ubachs Amstenrade; 4 Jack Louwers Kinrooi B.; 5 Cor Vriens Helmond; 6 Peter van der Linden Helmond; 7 Herman Crins Beesel; 8 Henk Papen Saeffelen D.; 9 Peter Janssen Tegelen; 10 Wim van Mierlo Weert; 11 Jos Lamber Blerick; 12 Harrie Daams Dommelen; 13 Jo van Seggelen Budel Schoot; 14 Frank Laugs Venlo; 15 Jac Geurts Echt; 16 Harrie Hindriks Sittard; 17 Paul Moris Stramproy; 18 R. Nijskens Holtum; 19 Ton Miggels Belfeld; 20 Edy Jorissen Weert.
 
Neeritter  19 juli
1 Edy Jorissen Weert; 2 Harrie Hindriks Sittard; 3 Jack Louwers Kinrooi B.; 4 Herman Crins Beesel; 5 Jo Montforts Susteren; 6 Jos Ramaekers Weert; 7 Jos Vestjens Neer; 8 Tjeu Ramaekers Ospel; 9 Frank van Zantvoort Weert; 10 Jos Gillissen Maastricht; 11 Frank Laugs Venlo; 12 Ben knarren Stein; 13 Henk Hartjes Waalre; 14 Harrie Daams Dommelen; 15 Cor Vriens Helmond; 16 Jelle Vrijssen Maarheeze; 17 Armand Tulmans Lommel B.; 18 Peter Janssen Tegelen; 19 Jean Dewael Hamont B.; 20 Jo van Seggelen Budel Schoot.
 
Geleen  Baan  23 juli
1 Jos Alberts Geleen; 2 Ton van Himbergen Buchten; 3 Ger Hoofwijk Buchten; 4 Ton Gruyzen Sittard; 5 Wim Drenth Maasbracht; 6 J.Genders Elsloo; 7 W.Wijnands Schimmert; 8 W.Vingerhoed; 9 P.de Baere; 10 Peter Halmans Dieteren.


Egchel  26 juli
1 Bert Hoedemakers  Eerde; 2 Jan Ubachs Amstenrade; 3  Jack Louwers  Kinrooi B.; 4 Tjeu Ramaekers Ospel; 5 Fons Steuten Weert; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Jelle Vrijssen Maarheeze; 8 Fred Scheres Posterholt; 9 Henk Hartjes Waalre; 10 Jos Vestjens Neer; 11 Edy Jorissen Weert; 12 Herman Crins Beesel; 13 Jos Gillissen Maastricht; 14 Cor Vriens Helmond; 15 Harrie Daams Dommelen; 16 Jan Bakker Nederweert; 17 Jos Vaessen Weert; 18 Fred Raetsen Weert; 19 Rien Kums Budel; 20 Peter van Zantvoort Weert. 
 
Geleen Baan  29 juli
1 W.Dumont Schimmert; 2 Harrie Hindriks Sittard; 3 Ger Hoofwijk Buchten; 4 Peter Halmans Dieteren; 5 P.Baere Geleen; 6 M. van Kempen Geleen; 7 W.Deckers Maasmechelen B.; 8 P.Schuurmans Weert; 9 Jos Alberts Geleen; 10 Ton Gruyzen Sittard.
 
Geleen Baan  31 juli
1 Ger Hoofwijk Buchten; 2 J. van Lijf Sittard; 3 Huub Savelkoul Stein; 4 Jos Alberts Geleen; 5 Gène Janssen Stein; 6 Harrie Hindriks Sittard; 7 Frits Kuipers Maasbracht; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 Bert Schreurs Neerbeek.
 
Ulestraten  2 augustus
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Jan Reinders Reuver; 3 Bert Hoedemakers Eerde; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Rien Kums Budel; 6 Henk Hartjes Waalre; 7 Henk de Hey Heerlen; 8 Jos Vestjens Neer; 9 Jan Ubachs Amstenrade; 10 Edy Jorissen Weert; 11 M. Reijnen Venray; 12 NN.; 13 Fred Scheres Posterholt; 14 A. de Rouw Ammerzoden; 15 Henrie Maatje Nuenen.
 
Geleen Baan   4 augustus
1 Jos Alberts Geleen; 2 Ton Gruyzen Sittard; 3 Wim Drenth Maasbracht; 4 Jean Breuls Neeroeteren B.; 5 Huub Savelkoul Stein; 6 J.Peeters Ubachsberg; 7 P.Uitenbrand Sittard; 8 Peter Halmans Dieteren; 9 Sjeng Derks Munstergeleen; 10 Pierre Klinkers Susteren.
 
Eindhoven  8 augustus  Sponsorkampioenschap
Criterium
1 Jos Lamber Blerick; 2 Jack Louwers Kinrooi B.; 3 Edy Jorissen Weert; 4 Jos Vestjens Neer; 5 Fons Steuten Weert; 6 Herman Crins Beesel; 7 7 Mart van Kessel Deurne; 8 Gėne Janssen Stein; 9 Jan Reinders Reuver.
Ploegentijdrit
1 Vivo Weert; Jac van Kessel, Henk de Hey,Bert Hoedemakers, Mart van Kessel, Jack Louwers,Wim van Mierlo,Jos Ramaekers,Armand Tulmans ; 2 Wijnands Weert; 3 Drenth Maasbracht; 4 Verkoelen Beegden; 5 Roest Venlo; 6 de Wacht Weert; 7 de Paersstal Reuver; 8 Alessi Doetinchem; 9 Mauriks Den Dungen; 10  Schoenmakers Eindhoven; 11 Snijders Weert.

Eindklassement
1 Ploeg Vivo Weert  met: Jac van Kessel, Henk de Hey,Bert Hoedemakers, Mart van Kessel, Jack Louwers,Wim van Mierlo,Jos Ramaekers,Armand Tulmans ; 2  Wijnands Weert; 3 Drenth Maasbracht; 4 de Paersstal Reuver; 5 Verkoelen Beegden; 6  Roest/ Batavus Venlo.

 
Someren-Werchter B.  9 augustus   Klassieker
1 Mart van Kessel Deurne; 2 Frans Mertens België; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Renė Vanhove België; 5 Bert Hoedemakers Eerde; 6 W.van de Vlasselaar België; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Dirk Korthout België; 9 Marcel Cockx België; 10 Jean Pierre van Spauwen België; 11 Wim van Mierlo Weert; 12 Renė van Bree België; 13 Jean Vermonden België; 14 J. Casteels België; 15 P.Seijf België; 16 Jack Louwers Kinrooi B.; 17 Fons Jacobs België; 18 Henk de Hey Heerlen; 19 Fred Raetsen Weert; 20 Jos Vestjens Neer.
 
Ploegenklassement
1 Ploeg Vivo Weert; Jac van Kessel;Mart van Kessel; Henk de Hey;Armand Tulmans; Jack Louwers; Bert Hoedemakers; Wim van Mierlo; Jos Ramaekers; 2 Ploeg België A.; 3 Ploeg Fatima België.

         Mart van Kessel de sterkste in Someren-Werchter

 
Geleen  Baan  11 augustus
1 W.Smits Geleen; 2 P.Dassen Stein; 3 J.Peeters Ubachsberg; 4 Peter Jacobs Weert; 5 Gène Janssen Stein; 6 Wim Dumont Schimmert; 7 Jan Ubachs Amstenrade; 8 Harrie Hindriks Sittard; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 J.Nijskens Holtum.
 
Baarlo  14 augustus
1 Jack Louwers Kinrooi B.; 2 Fred Raetsen Weert; 3 Jos Gillissen Maastricht; 4 Jo Montforts Susteren; 5 Fons Steuten Weert; 6 Ton Miggels Belfeld; 7 Jac van Kessel Deurne; 8 Frank van Zantvoort Weert; 9 Leo Pots Deurne; 10 Bert van Zantvoort Weert; 11 Bert Hoedemakers Eerde; 12 Jan Reinders Reuver; 13 Nico Henskens Berlicum; 14 Peter Janssen Tegelen; 15 Herman Crins Beesel; 16 Fred Scheres Posterholt; 17 Wim van Mierlo Weert; 18 Frank Laugs Venlo; 19 Ad Roest Venlo; 20 Jos Lamber Blerick.
 
Jabeek    15 augustus  Nederlands Kampioenschap Vrije renners WFN
15+
1 B. Roest IJmuiden; 2 Theo van de Velde Rijsbergen; 3 J. Veer Lith; 4 M.Bakker Den Helder; 5 J.Dassen Stein.
25 +
1 A. Geers  Ossendrecht; 2 H. van Broekhoven Bergen op Zoom; 3 H. van Veen Haaften; 4 C. van de Corput Ossendrecht; 5 H.Stam  Den Helder; 2 Theo van de Velde Rijsbergen; 3 J. Veer Lith; 4 M.Bakker Den Helder.
 
Sint Odiliënberg  15 augustus
1 Leo Pots Deurne; 2 Henk Papen Saeffelen; 3 Andrė van Mierlo Soerendonk; 4 Jos Caris Heythuysen; 5 Richard Rongen Venray; 6 Jan Reinders Reuver; 7 Harrie Hindriks Sittard; 8 Willem Dekker Nijmegen; 9 PeterJanssen Tegelen; 10 Bert van Zantvoort Weert; 11 Nico Henskens Berlicum; 12 Hans Hendriks Weert; 13 Fred Scheres Posterholt; 14 Henk van Oorschot Bergeyk; 15 Antonie Hendriks Weert; 16 Jan Bakker Nederweert; 17 Jos Lamber Blerick; 18 Jos Vaessen Weert; 19 Wim Drenth Maasbracht; 20 Rien Kums Budel.
 
Weert Fatima  16 augustus
1 Henk Hartjes Waalre; 2 Bert Hoedemakers Eerde; 3 Fred Raetsen Weert; 4 Fons Steuten Weert; 5 Wim van Mierlo Weert; 6 Edy Jorissen Weert; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Richard Rongen Venray; 9 Hans Hendriks Weert; 10 Jan Bakker Nederweert; 11 Fred Scheres Posterholt; 12 Herman Crins Beesel; 13 Bert van Zantvoort Weert; 14 Jos Vestjens Neer; 15 Harrie Daams Dommelen; 16 Frits Kuipers Maasbracht; 17 Cor Vriens Helmond; 18 Jos Vaessen Weert; 19 Frank van Zantvoort Weert; 20 Jos Lamber Blerick.
 
Geleen  16 augustus   24 uur van Geleen
Afvallingsrace
1 Bert Hoedemakers Eerde.
Criterium
 1 Henk de Hey Heerlen.
 
24 uur  Eindklassement
1 Henk de Hey Heerlen; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Ben Knarren Stein; 4 Renė van der Linden Helmond; 5 Bert Hoedemakers Eerde; 6 Jan Ubachs Amstenrade; 7 Gėne Janssen Stein; 8 Jac van Kessel Deurne; 9 Peter van der Linden Helmond; 10 Jos Alberts Geleen.

                           Henk de Hey:  eindzege in de 24 uur van Geleen

 
 Ohe en Laak  22-23 augustus  Omloop van het Maasdal  Etappewedstrijd
1e et.Laak-Stevensweert-Laak
1 Jack Louwers Kinrooi B.; 2 Bert Hoedemakers Eerde; 3 René van der Linden Helmond; 4 Wim van Mierlo Weert; 5 Mart van Kessel Deurne; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Henk Swillens Ittervoort; 8 Edy Jorissen Weert; 9 Henk de Hey Heerlen; 10 Fred Raetsen Weert; 11 Jos Ramaekers Weert; 12 Jelle Vrijssen Maarheeze; 13 Wim Drenth Maasbracht; 14 Leo Pots Deurne; 15 Peter Janssen Tegelen; 16 Harrie Daams Dommelen; 17 Jan Bakker Nederweert; 18 Henk Papen Saeffelen; 19 Fred Scheres Posterholt; 20 Henk Hartjes Waalre.
 
2e et.Laak Stevensweert-Laak
1 Jack Louwers Kinrooi B.; 2 Bert Hoedemakers Eerde; 3 Henk Hartjes Waalre; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Wim van Mierlo Weert; 6 Edy Jorissen Weert; 7 Leo Pots Deurne; 8 Fred Raetsen Weert; 9 Harrie Daams Dommelen; 10 René van der Linden Helmond; 11 Jan Ubachs Amstenrade; 12 Jos Ramaekers Weert; 13 Jelle Vrijssen Maaarheze; 14 Jan Bakker Nederweert; 15 Mart van Kessel Deurne; 16 Peter Janssen Tegelen; 17 Henk de Hey Heerlen; 18 Henk Swillens Ittervoort; 19 Willem Dekker Nijmegen; 20 Fred Scheres Posterholt.
 
Eindklassement
1 Jac Louwers Kinrooi B.; 2 Bet Hoedemakers Eerde; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 René van der Linden Helmond; 6 Edy Jorissen Weert; 7 Mart van Kessel Deurne; 8 Henk Swillens Ittervoort; 9 Henk de Hey Heerlen; 10 Fred Raetsen Weert; 11 Jos Ramaekers Weert; 12 Leo Pots Deurne; 13 Harrie Daams Dommelen; 14 Henk Hartjes Waalre; 15 Jelle Vrijssen Maarheeze; 16 Jan Bakker Nederweert; 17 Wim Drenth Maasbracht; 18 Peter Janssen Tegelen; 19 Fred Scheres Posterholt; 20 Hans Hendrikx Weert.
 
Ploegenklassement
1 Vivo Weert.;Jac van Kessel;Mart van Kessel; Henk de Hey;Armand Tulmans; Jack Louwers; Bert Hoedemakers; Wim van Mierlo; Jos Ramaekers;  2 Ploeg Drenth Maasbracht; 3 Roest/Batavus Venlo; 4 de Wacht Weert; 5 Drenth Maasbracht B.

De eerste prijs op de schouders van Louwers, links organisator Chris Goossens met rechts speaker Jan Bekkers

 
Geleen Baan  25 augustus
1 Ger Nelissen Sittard; 2 Nico Paes Munstergeleen; 3 Paul Zander Weert; 4 Nico Savelkoul Stein; 5 H.Schuurmans Weert; 6 Jan Schreurs Limbricht; 7 Bert Schreurs Neerbeek; 8 R.Nyskens Hulsberg; 9 Ton van Vught Holtum; 10 Pierre Klinkers Susteren.
 
Baarlo  Baan  laatste wedstrijd
1 Jan Reinders Reuver
 
Baarlo Baan Jaarklassement
1 Herman Crins Beesel  45 punten; 2 Henk Hartjens Waalre  27 ; 3 Jan Reinders Reuver 19; 4 Richard Rongen Venray 16; 5 Tjeu Ramaekers Weert 15; 6 Jo Martens Deurne 14; 7 Frank Laugs Blerick 14; 8 Christ Nelemans Deurne 9; 9 John van Lee Baarlo 9; 10 Gerrit Janssen Tegelen 6.
 
Geleen Baan  28 augustus
1 Ger Nelissen Sittard; 2 Peter Halmans Dieteren; 3 Tonny Strouken Sittard; 4 Hans Hendriks Weert; 5 Ton van Himbergen Buchten; 6 Ger Hoofwijk Buchten; 7 J.Peeters Ubachsberg; 8 Sjeng Derks Munstergeleen; 9  H.Schuurmans Weert; 10 Wim Drenth Maasbracht.

Baarlo Baan

1 Peter Janssen Tegelen; 2
 

Beegden  30 augustus
1 Jan Ubachs Amstenrade; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Fons Steuten Weert; 4 Jack Louwers Kinrooi B.; 5 
Jos Gillissen Maastricht; 6 Jo Montforts Susteren; 7 Fred Raetsen Weert; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Ben Knarren Stein; 10 Peter van der Linden Helmond; 11 Peter Janssen Tegelen; 12 Jan Reinders Reuver; 13 Leo Pots Deurne; 14 Andrė van Mierlo Soerendonk; 15 Harrie Daams Dommelen; 16 Renė van der Linden Helmond; 17 Willem Dekker Nijmegen; 18 Nico Henskens Berlicum; 19 Harrie Hindriks Sittard; 20 Huub Greijmans Weert.
 
Geleen Baan  4 september
1 Peter Halmans Dieteren; 2 H.Schuurmans Weert; 3 Ton van Himbergen Buchten; 4 Jos Alberts Geleen; 5 Wim Drenth Maasbracht; 6 Albert de Leeuw Sittard; 7 J.Genders Elsloo; 8 Gène Janssen Stein; 9 J.Peeters Ubachsberg; 10 Ton van Vught Holtum.

 
Diergaarde  6 september
1 Tjeu Ramaekers Ospel; 2 Peter van der Linden Helmond; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Fons Steuten Weert; 5 Herman Crins Beesel; 6 Henk Papen Saeffelen D.; 7 Jos Ramaekers Weert; 8 Renė van der Linden Helmond; 9 Peter Janssen Tegelen; 10 Hans Hendriks Weert; 11 Jos Lamber Blerick; 12 Leo Pots Deurne; 13 Jo van Seggelen Budel Schoot; 14 Jos Vestjens Neer; 15 Henk van Oorschot Bergeyk; 16 Jos Gillissen Maastricht; 17 Wim van Mierlo Weert; 18 Fred Raetsen Weert; 19 Henk Hartjes Waalre; 20 Ton van Himbergen Buchten.

                                             Tjeu Ramaekers wint in Diergaarde

 
Geleen Baan  11 september
1 W.Uitenbroek Sittard; 2 Sjeng Derks Munstergeleen; 3 J.Genders Elsloo; 4 Bert Schreurs Neerbeek; 5 P. de Baer Sittard; 6 Jan Schreurs Limbricht; 7 Jac Jans St.Joost; 8 J.Peeters Ubachsberg; 9 Henk de Hey Heerlen; 10 W.Wijnands Schimmert.
 
Reuver  13 september  Provinciale Kampioenschappen
Limburg
1 Jos Ramaekers Weert; 2 Jack Louwers Kinrooi B.; 3 Henk Papen Saeffelen D.; 4 Tjeu Ramaekers Ospel; 5 Herman Crins Beesel; 6 Edy Jorissen Weert; 7 Wim van Mierlo Weert; 8 Fons Steuten Weert; 9 Jos Gillissen Maastricht; 10 John van Lee Baarlo;11 Jan Reinders Reuver.
Nrd.Brabant
1 Jelle Vrijssen Maarheeze; 2 Harrie Daams Dommelen; 3 B. van der Kruis Mierlo Hout; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Peter van der Linden Helmond.

         Jos Ramaekers wordt Limburgs kampioen in Reuver, Huub Greijmans zit in het wiel

                           Jelle Vrijssen  pakt de Brabantse titel

 
Berbroek  B.–Someren   20 september  Klassieker
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Vic Vandeneinde België; 4 Bert Hoedemakers Eerde; 5 Raymond  Vanhove België; 6 Rene  van Bree België; 7 Andrė  Dewachter België; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Peter Janssen Tegelen; 10 Roger Beulen België 11 Marcel Cockx België; 12 Wim van Mierlo Weert; 13 Jef Drummen Valkenburg; 14 Herman Crins Beesel; 15 W. de Wijngaard België; 16 Henk van Oorschot Bergeyk; 17 NN; 18 Jan Reinders Reuver; 19 Frans Moll Helmond; 20 Gėne Janssen Stein.
 
Ploegenklassement
1 Fatima België;  Vic Vandeneynde; Rene van Bree ; Raymond Vanhove; André Dewachter; Roger Beulen; W. de Wijngaard;2  Vivo Weert; 3 Nicole België.

         Jac van Kessel ,op kop met broer Martin, wint alweer een klassieker


Horn  27 september
1 Edy Jorissen Weert; 2 Henk Hartjes Waalre; 3 Tjeu Ramaekers Ospel; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Herman Crins Beesel; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Leo Pots Deurne; 8 Jos Vestjens Neer; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Bert Hoedemakers Eerde; 11 Peter van der Linden Helmond; 12 Willem Dekker Nijmegen; 13 Jan Reinders Reuver; 14 Jan Ubachs Amstenrade; 15 Henk van Oorschot Bergeyk; 16 Fons Steuten Weert; 17 Huub Greijmans Weert; 18 Rien Kums Budel; 19 Andrė van Mierlo Soerendonk; 20 Herman Crins Beesel.
 
Venlo  t Ven  4 oktober
1 Bert Hoedemakers Eerde; 2 Herman Crins Beesel; 3 Peter van der Linden Helmond; 4 Edy Jorissen Weer; 5 Mart van Kessel Deurne; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Jan Ubachs Amstenrade; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Henk Hartjes Waalre; 10 Huub Greijmans Weert; 11 Gėne Janssen Stein; 12 Jos Lamber Blerick; 13 Peter Janssen Tegelen; 14 Harrie Daams Dommelen; 15 Rien Kums Budel; 16 Ton Miggels Belfeld; 17 Henk van Oorschot Bergeyk; 18 Renė  van der Linden Helmond; 19 Ad Roest Venlo; 20 Tjeu Ramaekers Ospel.
 
Sankt Johann  Oostenrijk  25 augustus  Weltcup
18/30 jr.
1 Jean P. Knapen België; 2 Moreno Baccini  Italië; 3 B. den Boer Nederland; 4 Edy Jorissen Weert; 5 Wim van Mierlo Weert; 8 Renė van der Linden Helmond.

31/35 jr. 

1 Jac van Kessel Deurne; 2 Bert Hoedemakers Eerde; 7 Ben Knarren Stein; 9 Herm Crins Beesel; 16 Henk Papen Saeffelen Dld.; 19 Henk Swillens Ittervoort; 21 Fred Scheres Posterholt; 22 Wim Drenth Maasbracht; 24 ton Klijs Aalst; 29 Jan Breuls B.; 30 Arno Schoenmakers Eindhoven; 35 Fons Volckaerts B.; 36 Gène Janssen Stein; 47 André van Mierlo Soerendonk; 46 Rien Kums Budel; 52 Bert Steuten Weert; 55 Piet Symons Blerick; 60 Jo Kusters Spaubeek; 64 Jos Vaessen Weert; 68 Nol van Pol Echt; 74 Charles Vingerhoeds Tegelen; 76 Karel van Heukelom Venlo; 


35/40 jr.
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Roger Seghers België; 3 Charles Henikenne België.

                                   Jac van Kessel en Jo van Seggelen ( R. ) succesvol in Sankt Johann

 
Berlaar B.  27 september
35 +
1 Armand Tulmans Lommel B.;
20 +
 1 Jac van Kessel Deurne; 2 Louis Dierckx B.; 3 André Mariën B.; 4 Roger Kesters B; 5 René Van Bree B.; 6 Frans Mertens B.; 7 Peter Haalmans B.; 8 Alfons Heyens B; 9 Jozef Kasteels B.; 10 Christian Molemans B.; 11 Jos Ramaekers Weert; 12 Jef Drummen Valkenburg; 13 Jean De Wael Hamont B.; 14 Vic Van den Eynde B.; 15 Martin van Kessel Deurne.
 
Miskom B.
1 Jac van Kessel Deurne.
 
Tienen B.
1 Jac van Kessel Deurne.
 
Berbroek
1 Jac van Kessel Deurne.
 
Duffel B.
1 Henk de Hey Heerlen.
 
Diverse wedstrijden in België zijn door NWB renners  gewonnen maar helaas geen plaatsnamen  bekend.

        Jac van Kessel met ploegmakker Jan van Boxtel ( r. )

België
1 Bert Hoedemakers Eerde.
 
België
1 Edy Jorissen Weert
 
België
1 Renė van der Linden Helmond.
 
België
1 Jef Drummen Valkenburg.
 
Tienen B. Ronde van Brabant  Klassieker
Ploegenklassement
1 Vivo Weert: Jac van Kessel; Mart van Kessel; Bert Hoedemakers; Jos Ramaekers; Jack Louwers; Henk de Hey; Armand Tulmans; Wim van Mierlo
 
Pyreneeën  Frankrijk  Etappewedstrijd
Ook in de Franse Pyreneeën is een NWB ploeg aan de start verschenen in een 4 daagse etappewedstrijd met diverse beklimmingen van de echte cols o.a. de Aspin
De successen waren fantastisch,Wim van Mierlo behaalde de 1e plaats in het eindklassement.
 
3 etappes en het Ploegenklassement  waren tevens voor de NWB ploeg die bestond uit de renners: Wim van Mierlo,Jos Alberts,Jack Louwers,Bert Hoedemakers en Renė van der Linden.
De ploeg werd begeleid door Theo Beekman en Fons Steuten.
 
1e et. 1 Nowici Polen; 2 Jack Louwers, 8 Bert Hoedemakers; 10 Renė van der Linden; 19 Wim van Mierlo; 20 Jos Alberts
2e et. 1 Wim van Mierlo; 7 Jos Alberts; 9 Jack Louwers; 18 Renė van der Linden; 25 Bert Hoedemakers.
3e et. 1 Nowici Polen; 2 Renė van der Linden; 3 Wim van Mierlo; 13 Jack Louwers; 19 Jos alberts; 26 Bert Hoedemakers.
4e et. 1 Jos Alberts;  2 Vic Vandeneinde België; 18 Wim van Mierlo; 22 Jac Louwers; 32 Renė van der Linden; 67 Bert Hoedemakers.
Criterium  1 Jack Louwers; 2 Wim van Mierlo; 3 Jos Alberts.
Eindklassement
1 Wim van Mierlo; 2 Nowici Polen; 3 Didier Fr.; 7 Renė van der Linden; 8 Jack Louwers; 12 Jos Alberts;
24 Bert Hoedemakers.
 
Ploegenklassement
1 NWB Nederland; Jack Louwers; Bert Hoedemakers; Wim van Mierlo; René van der Linden; Jos Alberts;  2  Polen; 3 Tarbes Fr; 4 België.
 
Geleen  Baan  25 oktober
1 Ger Nelissen Sittard; 2 J.Peeters Stein; 3 Jac Wetemans Stramproy; 4 Wim Sanders Geleen; 5 Wim Drenth Maasbracht; 6 Tonny Stroucken Geleen; 7 Pierre Klinkers Susteren; 8 Ton Gruyzen Sittard; 9 Jos Alberts Geleen; 10 J.Stoffels.
 
2e koers
1 Nico Paes Munstergeleen; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 Sjeng Derks Munstergeleen; 4 Peter Halmans Dieteren; 5 Ger Nelissen Sittard; 6 Jos Alberts Geleen; 7 Ton van Himbergen Buchten; 8 Tonny Stroucken Geleen; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 Jan Schreurs Limbricht.
 
 
Ploegen  1981
 
André Roest/Batavus  Rijwielhandel Venlo
Huub Greijmans,Tjeu Ramaekers,Herman Crins,Twan Verstappen,Peter Janssen,Henk Hartjes,Ton Miggels,René van der Linden,Peter van der Linden,Ad Roest.
Ploegleider: Baer Goofers Blerick.

De ploeg van André Roest

 
El Salvador  Café-Bar  Roermond
Frans Fiddelaers,René Houwen,Marcel Fooy,P.van de Beek,Jos Alberts,Frank van ZAntvoort.
Ploegleider: Frans Fiddelaers Roermond.
 
Schoenmakers Tankstation Eindhoven
Arno Schoenmakers Sr.,Bert  Hoedemakers ( tot juni  ) A.Hurkmans; H.Habraken; M.Habraken; M.Hurkmans;                     G.Hageman,H.Hageman,G.Jaspers.
Ploegleider:Mevr.A.Schoenmakers Eindhoven.
 
Vaat 69  Discotheek Venlo
Wil Heiligers,H.van de Hoef,Frank Laugs,Richard Rongen,Peter Schoester,Wil van Gestel,Fiel Lamber,Henk Hermans,Marcel Stappen,Charel Vingerhoed,H.Heiligers,Karel van Heukelom,Ger Driessen,Peter Engels,Bert Steuten.
 
Wim Drenth  Scheepsbevrachting Maasbracht
Fred Raetsen,Frits Kuipers,Fred Scheres,Jan Ubachs,Henk Papen,Bert van Zantvoort,Edy Jorissen,G.Vaessen,Wim Drenth,Ben Knarren.
Ploegleider: Ed Kleuters Roermond.
 
Vivo Levensmiddelen Weert
Jac van Kessel,Martin van Kessel,Armand Tulmans,Henk de Hey,Jos Ramaekers,Wim van Mierlo,Bert Hoedemakers,Jack Louwers,Daan van Dijk ( Vet. ).
Ploegleider: Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Alessi Edelstaal Doetinchem
Nico Henskens,Rien Kums,Willem Dekker,Jos Gillissen,Piet Gillissen.
Ploegleider: Jo van Es Blerick.
 
Visschers Levensmiddelen  Posterholt
E.Peersman,Leon Visschers,T.Daemen.
 
De Wacht  Café  Weert
Frank van Zantvoort,Peter van Zantvoort,André van Mierlo,Jo van Seggelen, Jelle Vrijssen,Leo Pots,Mart Parren,Henk Swillens.
Ploegleider: Cor Everaers Weert.
 
Wijnands Vloerbedekking  Weert-Swalmen-Tegelen
Jan Bakker,Jos Vestjens,Gène Janssen,Fons Steuten,Jos Vaessen,Cor Vriens,Jo van de Moosdijk,Paul Moris,René Houwen.
Ploegleider: Lei Everaers Weert.

Snijders Tapijthandel Weert

Wiel Snijders, H.Verheggen; H.Petit,J.Gielen,H.Willems,Sjraar Weekers, J.Kuppens, Theo van Kouwen, Jac Ramaekers, Rien Sprenkels, Nic Konings, Henk Swillens

Ploegleider: Wiel Snijders Weert.
 
De Paersstal  Horeca-onderneming  Reuver
Jan Reinders,Jos Lamber,Rob van Haren,John van Lee,H.van Haren,Frans Sassen.
Ploegleider: Broer Joosten Baarlo. 
 
Geurts  Rijwielhandel Echt
Jef Drummen,H.van der  Borgh,Jac Reuvers,Jac Geurts,Huub Gubbels,Peter Halmans,Peter Fincken.
Ploegleider: Huub Gubbels Maasbracht.
 
Heywin  Stucadoorsbedrijf Schaik
Henk Arts,Gerrit van der Steeg,H.Daams,H.Hendrikx,Hans Toll,Rien van der Heijden.
Ploegleider: Rien van der Heijden Schaik.
 
Wim Kemps Rijwielhandel Valkenswaard
Harrie Daams,Henk van Oorschot,Gerrit Smets,B. van der Kruis.
 
De Stormvogel transportbedrijf  Sittard
Harrie Hindriks,Sjeng Derks,J.van Lijf.
 
Salentijn Schoonmaakbedrijf Roermond
Cor Salentijn.
 
Harrie Kemps  Rijwielhandel  Schijndel
H. van Lierop,A. de Rouw,André Markensteijn,Ton Klijs,T.van de Bossche,R.Nijskens,K.Vrijsen.