Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1980


Geleen Baan   6 januari

1 Jac Jans St.Joost; 2 Jos Gilissen Maastricht; 3 Jos Alberts Geleen; 4 Ton Gruizen Sittard; 5 Pierre Klinkers Susteren; 6 Tonny Stroucken Sittard; 7 Frans Alberts Geleen; 8 Ben Knarren Stein; 9 Piet Daemen Maasbracht; 10 J.Dohmen Echt.

Geleen Baan   11 januari

1 Jos Alberts Geleen; 2 Tonny Stroucken Sittard; 3 Cor Salentijn Roermond; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Math Hendrix Weert; 6 Jac Jans St.Joost; 7 Pierre Klinkers Susteren; 8 Ben Knarren Stein; 9 Ton Gruizen Sittard; 10 Wim Drenth Maasbracht.

Geleen Baan  13  januari

1 Wim Drenth Maasbracht; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Johan van de Meer Geleen; 4 Jef Drummen Valkenburg; 5 Jos Gilissen Maastricht; 6 Math Hendrix Weert; 7 Hans Hendriks Weert; 8 Pierre Klinkers Susteren; 9 Math Dohmen Born; 10 Ben Knarren Stein.

Geleen Baan  15 januari

1 Piet Gilissen Maastricht; 2 Pierre Klinkers Susteren; 3 Math Hendrix Weert; 4 Jos Gilissen Maastricht; 5 Ton Gruizen Sittard; 6 Johan van de Meer Geleen; 7 Jac Fooy Maastricht; 8 Tonny Stroucken Sittard; 9 Jac Jans St.Joost; 10 Jac Wetemans Stramproy.

Geleen Baan  18 januari

1 Johan van de Meer Geleen; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Pierre Klinkers Susteren; 4 Math Hendrix Weert; 5 Ton Gruizen Sittard; 6 Marcel Fooy Maastricht; 7 Tonny Stroucken Sittard; 8 Jac Fooy Maastricht; 9 Ben Knarren Stein; 10 Wim Drenth Maasbracht; 11 Cor Salentijn Roermond; 12 Bert Schreurs Neerbeek; 13 Mat Haaken Itteren; 14 Peter Halmans Dieteren; 15 Jac Jans St.Joost.

Geleen Baan   20 januari

1 Johan van de Meer Geleen; 2 Piet Gilissen Maastricht; 3 Ger Nelissen Sittard; 4 Wim Drenth Maasbracht; 5 Jac Jans St.Joost; 6 Jef Drummen Valkenburg; 7 Ton Gruizen sittard; 8 Pierre Klinkers Susteren; 9 Tonny Stroucken Sittard; 10 Ben Knarren Stein; 11 Jac Fooy Maastricht; 12 Bert Schreurs Neerbeek; 13 Marcel Fooy Maastricht; 14 Math Dohmen Born; 15 Peter Halmans Dieteren.

Geleen Baan  25 januari

1 Piet Gilissen Maastricht; 2 Marcel Fooy Maastricht; 3 Tonny Stroucken Sittard; 4 Jos Gilissen Maastricht; 5 Jac Fooy Maastricht; 6 Pierre Klinkers Susteren;  7 Mat Hendrix Weert; 8 Wim Drenth Maasbracht; 9 Hans Hendriks Weert; 10 Math Dohmen Born. 

Geleen Baan  26 januari

1 Willy Bouman Geleen; 2 Ger Nelissen Sittard; 3 Marcel Fooy Maastricht; 4 Piet Gilissen Maastricht; 5 Wim Drenth Maasbracht; 6 Willy van Hulst Geleen; 7 Henk Papen Saeffelen Dld.; 8 Johan van de Meer Geleen; 9 Jos Gilissen Maastricht; 10 Gène Janssen Stein; 11 Henk de Hey Heerlen; 12 Jac Fooy Maastricht; 13 Ton Gruizen Sittard; 14 Pierre Klinkers Susteren; 15 Tonny Stroucken Sittard.

Geleen  Baan   29 januari  

1 Piet Gilissen Maastricht; 2 Pierre Klinkers Susteren; 3 Marcel Fooy Maastricht; 4 Mat Hendrix Weert; 5 Ton Gruizen Sittard; 6 Wim Drenth Maasbracht; 7 Hans Hendriks Weert; 8 Henk de Hey Heerlen; 9 Ton Klingenstein Geleen; 10 Ger Nelissen Sittard; 11 Mat Haaken Itteren; 12 Tonny Stroucken Sittard; 13 Paul Lacroix Stein; 14 Jan Genders Elsloo; 15 Cor Salentijn Roermond.

Geleen Baan  1 februari

1 Piet Gilissen Maastricht; 2 Ton Gruizen Sittard; 3 Ton van Himbergen Buchten; 4 Ton Klingenstein Geleen; 5 Jos Gilissen Maastricht; 6 Peter Halmans Dieteren; 7 Pierre Klinkers Susteren; 8 NN.; 9 Jos Alberts Geleen; 10 Wim Drenth Maasbracht; 11 Tonny Stroucken Sittard; 12 Gène Janssen Stein; 13 Willy Bouman Sittard; 14 Bert Schreurs Neerbeek; 15 Paul Lacroix Stein.






 Piet Gilissen


Geleen Baan  2 februari

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Piet Gilissen Maastricht; 4 Wim Drenth Maasbracht; 5 Tonny Stroucken Sittard; 6 Ton van Himbergen Buchten; 7 Jos Gilissen Maastricht; 8 Jos Alberts Geleen; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 Ben Knarren Stein; 11 Ton Gruizen Sittard; 12 Bert Schreurs Neerbeek; 13 Huub Gubbels Maasbracht; 14 Peter Halmans Dieteren; 15 Tony Fattizo Maasmechelen B.

Geleen Baan  8 februari

1 Ton Klingenstein Geleen; 2 Piet Gilissen Maastricht; 3 Jos Alberts Geleen; 4 Marcel Fooy Maastricht; 5 Pierre Klinkers Susteren; 6 Wim Drenth Maasbracht; 7 Tonny Stroucken Sittard; 8 Mat Hendrix Weert; 9 Cor Salentijn Roermond; 10 Bert Schreurs Neerbeek; 11 Willy van de Hulst Geleen; 12 Jac Wetemans Stramproy; 13 Gène Janssen Stein; 14 Jan Genders Elsloo; 15 Piet Haan Nieuwenhagen.

Geleen Baan  12 februari

1 Mat Hendrix  Weert; 2 Hein Smeets Gronsveld; 3 Ger Nelissen Sittard; 4 Marcel Fooy Maastricht; 5 Willy van de Hulst Geleen; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Jos Ramaekers Weert; 8 Cor Salentijn Roermond; 9 Bert Schreurs Neerbeek; 10 Wim Drenth Maasbracht.





Math Hendrix


Geleen Baan  14 februari

1 Piet Gilissen Maastricht; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Marcel Fooy Maastricht; 4 Peter van de Wall Geleen; 5 Ger Nelissen Sittard; 6 Pierre Klinkers Susteren; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Tonny Stroucken Sittard; 9 Wim Drenth Maasbracht; 10 Ton Gruizen Sittard.

Geleen Baan  15 februari

1 Jos Gilissen Maastricht; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 Piet Gilissen Maastricht; 4 Tonny Stroucken Sittard; 5 Ben Knarren Stein; 6 Math Hendrix Weert; 7 Pierre Klinkers Susteren; 8 Frans Alberts Geleen; 9 Cor Salentijn Roermond; 10 Jac Fooy Maastricht.

Geleen Baan  17 februari

1 Peter van de Wall Geleen; 2 Ton Gruizen Sittard; 3 Jef Drummen Valkenburg; 4 André Meuffels Holtum; 5 Peter Halmans Dieteren; 6 Math Hendrix Weert; 7 Ger Nelissen Sittard; 8 Jos Gilissen Maastricht; 9 Hans Jansen Susteren; 10 Tony Fattiso Maasmechelen B.

Geleen Baan   21 februari

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Pierre Klinkers Susteren; 3 Math Hendrix Weert; 4 Jos Gilissen Maastricht; 5 Marcel Fooy Maastricht; 6 Ton van Himbergen Buchten; 7 Peter van de Wal Geleen; 8 Ton Gruizen Sittard; 9 Jac Fooy Maastricht; 10 Wim Drenth Maasbracht; 11 Tonny Stroucken Sittard; 12 Huub Gubbels Maasbracht; 13 Ton Klingenstein Geleen; 14 Jac Wetemans Stramproy; 15 Peter Halmans  Dieteren.

Geleen Baan  22 februari

1 Jos Gilissen Maastricht; 2 Piet Gilissen Maastricht; 3 Math Hendrix Weert; 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 Marcel Fooy Maastricht; 6 Tonny Stroucken Sittard; 7 Wim Drenth Maasbracht; 8 Jac Fooy Maastricht; 9 Jan Genders Elsloo; 10 Ben Knarren Stein.

Geleen  Baan  24 februari

1 Peter Halmans Dieteren; 2 Marcel Fooy Maastricht; 3 Henk Papen Saeffelen Dld.; 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 Jef Drummen Valkenburg; 6 Jos Gilissen Maastricht; 7 Ton Gruizen Sittard; 8 Wim Drenth Maasbracht; 9 Math Haaken Itteren; 10 Har Cnoops Maasbracht. 

Geleen Baan  26 februari

1 Peter van de Wal Geleen; 2 Math Hendrix Weert;  Ger Nelissen Sittard; 4 Peter Halmans Dieteren; 5 Jos Alberts Geleen; 6 Pierre Klinkers Susteren; 7 Marcel Fooy Maastricht; 8 Wim Drenth Maasbracht; 9 Ton Gruizen Sittard; 10 Jos Gilissen Maastricht.

Geleen Baan  28 februari

1 Jos Gilissen Maastricht; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 Gène Janssen Stein; 4 Willy van de Hulst Geleen; 5 Marcel Fooy Maastricht; 6 Ton van Himbergen  Buchten; 7 Ben Knarren Stein;  8 Peter Halmans Dieteren; 9 Mat Haaken Itteren; 10 Jos Alberts Geleen.

Geleen Baan  2 maart

1 Wim Drenth Maasbracht; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Jos Gilissen Maastricht; 4 Peter van de Wall Geleen; 5 Hein Smeets Gronsveld; 6 Marcel Nelis Hulsberg; 7 Tonny Stroucken Sittard; 8 Ton Gruizen Sittard; 9 Jo Zinken Nijswiller; 10 Ronald Nijsten Holtum. 

Geleen Baan  4 maart

1 Math Hendrix Weert; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Willy van de Hulst Geleen; 4 Gène Janssen Stein; 5 Hein Smeets Gronsveld; 6 Pierre Klinkers Susteren; 7 Wim Drenth Maasbracht; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Cor Salentijn Roermond; 10 Ton Gruizen Sittard.

Geleen  Baan  7 maart

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 Cor Salentijn Roermond; 4 Mat Hendrix Weert; 5 Marcel Fooy Maastricht; 6 Jos Alberts Geleen; 7 Wim Wanders Meerssen; 8 Frank van Zantvoort Weert; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 Tonny Stroucken Sittard. 

Geleen Baan  9 maart

1 Wim Drenth Maasbracht; 2 Peter van de Wal Geleen; 3 Ton Gruizen Sittard; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5 Ger Nelissen Sittard; 6 Tonny Stroucken Sittard; 7 Jos Alberts Geleen; 8 Dré Meuffels Holtum; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 Herman Lauman Maasbracht. 

Geleen Baan  13 maart

1 Tonny Stroucken Sittard; 2 Ton Gruizen Sittard; 3 Wim Drenth Maasbracht; 4 Jo Verkooijen Pey; 5 Jo Budie Simpelveld; 6 Ton Klingenstein Geleen; 7 Joep Dohmen Geleen; 8 Jan Peeters Ubachsberg; 9 Frans Alberts Geleen; 10 Bert van de Beucken Roggel; 11 Jac Jans St.Joost; 12 Jan Genders Elsloo; 13 Willy van de Hulst Geleen; 14 Frans Fiddelaers Echt; 15 Willy Wijnands Schimmert.














Fotograaf Tonny Stroucken kan ook op de fiets presteren



Geleen Baan  14 maart

1 Wim Wanders Meerssen; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Math Hendrix Weert; 4 Jo Verkooijen Pey; 5 Jos Gilissen Maastricht; 6 Wim Drenth Maasbracht; 7 Willy van de Hulst Geleen; 8 Ton van himbergen Buchten; 9 Jac Fooy Maastricht; 10 Ton Gruizen Sittard; 11 Math Reijnders Schimmert; 12 Peter Halmans Dieteren; 13 Tonny Stroucken Sittard; 14 Pierre Klinkers Susteren; 15 Pierre Daemen Maasbracht.

Geleen Baan  16 maart

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Dré Meuffels Holtum; 3 Pierre Klinkers Susteren; 4 Herman Lauman Maasbracht; 5 Ronald Graf Simpelveld; 6 Jo Verkooyen Pey Echt; 7 Ton Gruyzen Sittard; 8 Wim Drenth Maasbracht; 9 Marcel Fooy Maastricht; 10 C.Reijnders Lanaken B. 

Geleen Baan  17 maart

1 C.Reijnders Lanaken B.; 2 Ger Nelissen Sittard; 3 Ton Klingenstein Geleen; 4 Géne Janssen Stein; 5 Ton Gruyzen Sittard; 6 Frits Kuipers Maasbracht; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Tonny Stroucken Sittard; 9 H.Lauman Maasbracht; 10 Marcel Fooy Maastricht. 

Geleen  Baan 18 maart

1 Dré Meuffels Holtum; 2 Ton van Himbergen Buchten; 3 Cor Salentijn Roermond; 4 Wim Wanders Meerssen; 5 Jos Alberts Geleen; 6 Marcel Fooy Maastricht; 7 Jo Verkooyen Pey; 8 C.Reijnders Lanaken B.; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 Wim Drenth Maasbracht. 

Geleen Baan  20 maart

1 Marcel Fooy Maastricht; 2 Ger Nelissen Sittard; 3 Wim Wanders Meerssen; 4 Géne Janssen Stein; 5 Jos Gilissen Maastricht; 6 Wim Drenth Maasbracht; 7 Jos Alberts Geleen; 8 Henk de Hey Heerlen; 9 Jo Verkooyen Pey; 10 Tonny Stroucken Geleen. 

Weert   IJzeren man  23  maart  Semi-Klassieker

1 Jos Ramaekers Weert; 2 Henk Papen Saeffelen D.; 3 Cor Vriens Helmond; 4 Tjeu Ramaekers Ospel; 5 Jan Ubachs Amstenrade; 6 Henk de Hey Heerlen; 7 Jef Drummen Valkenburg; 8 P.van de Wal; 9 Fred Raetsen Weert; 10 Gėne Janssen Stein; 11 Jack Louwers Kinrooi B.; 12 jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Frans Terlinde Roermond; 14 Jos Alberts Geleen; 15 Henk van Zantvoort Weert; 16 Jan Reinders Reuver; 17 Hein de Wit Bergeijk; 18 Twan Verstappen Meijel; 19 Henk van Oorschot Bergeijk; 20 Bert van Zantvoort Weert.

Ploegenklassement

1 Vivo Weert; Jac van Kessel,Mart van Kessel,Jack Louwers,Jos Ramaekers, Armand Tulmans,Jan van Boxtel, Henk de Hey  ;  2 Drenth Maasbracht; 3 Roest Venlo. 

Geleen Baan  25 maart

1 Frits Kuipers Maasbracht; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Wim Drenth Maasbracht; 4 Tonny Stroucken Sittard; 5 Paul Lacroix Stein; 6 Peter Halmans Dieteren; 7 M.Haaken Itteren; 8 Jos Alberts Geleen; 9 Willy van der Hulst Geleen; 10 Géne Janssen Stein. 

Geleen Baan  27 maart

1 C.Reinders Lanaken B.; 2 Ger Nelissen Sittard; 3 Ton klingenstein Geleen; 4 Gène Janssen Stein; 5 Ton Gruizen Sittard; 6 Frits Kuipers Maasbracht; 7 Jac Wetemans Stramproy;  8 Tonny Stroucken Sittard; 9 Herman Loumans Maasbracht; 10 Marcel Fooy Maastricht.

Geleen  Baan  28 maart

1 Math Hendrix Weert; 2 Tonny Stroucken Sittard; 3 Hans Hendriks Weert; 4 Bert Schreurs Neerbeek; 5 Wim Drenth Maasbracht; 6 Joep Dohmen Limbricht; 7 Jac Jans St.Joost; 8 Jan Peters St.Odiliënberg; 9 Piet Gilissen Maastricht; 10 Jos Gilissen Maastricht. 

Bergeijk  30 maart

1 Jo Montforts Susteren; 2 Tjeu Ramaekers Ospel; 3 Jos Ramaekers Weert; 4 Herman Crins Beesel; 5 Henk Papen Saeffelen D.; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Gėne Janssen Stein; 8 Peter Janssen Tegelen; 9 Henk de Hey Heerlen; 10 Bert van Zantvoort Weert; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Ben Knarren Stein; 13 Fred Raetsen weert; 14 Herman Crins Beesel; 15 Jos Lamber Blerick; 16 Twan Verstappen Meijel; 17 Marcel Fooy Maastricht; 18 Jan Reinders Reuver; 19 Wil van der Sluis Geleen;20 Fred Scheres Posterholt.











Jo Montforts



Tienen België  30 maart

1 René van der Linden Helmond; 2 Paul Bulens B.; 3 Basilio Luvigi B.; 4 Alphons Beelen B.; 5 Raymond Pelgrims B. 6 Alphons Volckaerts B.

Geleen Baan  1 april

1 Math Hendrix Weert; 2 Ton Gruizen Sittard; 3 Jos Gilissen Maastricht; 4 Piet Gillisen Maastricht; 5 tonny Stroucken Sittard; 6 Frits Kuipers Maasbracht; 7 Wim Drenth Maasbracht; 8 Ton van Himbergen Buchten; 9 Jo Verkooijen Pey; 10 Bert Schreurs Neerbeek.

Geleen Baan  3 april

1 Jos Alberts Geleen; 2 Piet Gilissen Maastricht; 3 Jan Ubachs Amstenrade; 4 Ger Nelissen Sittard; 5 Géne Janssen Stein; 6 Pierre Klinkers Susteren; 7 Jac Fooy Maastrcht; 8 Wim Drenth Maasbracht; 9 Tonny Stroucken Sittard; 10 Paul Lacroix Stein.

Beesel  6 april

1 Jac van Kessel Deurne; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Herman Crins Beesel; 4 Jef Drummen Valkenburg; 5 Fred Raetsen Weert; 6 Cor Vriens Helmond; 7 Jac Beurskens Haelen; 8 Jan Reinders Reuver; 9 Mart van Kessel Deurne; 10 Gėne Janssen Stein; 11 Wim Cretier Den Bosch; 12 Ben Knarren Stein; 13 Wim van Mierlo Weert; 14 Edy Jorissen Weert; 15 Henk van Zantvoort Weert; 16 Frank van Zantvoort Weert; 17 Jan Ubachs Amstenrade; 18 Twan Verstappen Meijel; 19 Drė Meuffels Holtum; 20 Jos Lamber Blerick. 

Haelen  7 april

1 Jac van Kessel Deurne; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Fred Raetsen Weert; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Jef Drummen Valkenburg; 6 Twan Verstappen Meijel; 7 Frank van Zantvoort Weert; 8 Jan Ubachs Amstenrade; 9 Edy Jorissen Weert; 10 Jos Vaessen Weert; 11 Jos Lamber Blerick; 12 Herman Crins Beesel; 13 Theo van de Ven Sevenum; 14 Marcel Fooy Maastricht; 15 Henk van Oorschot Bergeijk; 16 Jac Beurskens Haelen; 17 Tjeu Ramaekers Ospel; 18 Ben Knarren Stein; 19 Andrė van Mierlo Soerendonk; 20 Mart van Kessel Deurne.

        Jac van Kessel  wint ook in Haelen

Geleen Baan  8 april

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Ton van Himbergen Buchten; 3 Jos Alberts Geleen; 4 Jo Janssen Geleen; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Jan Ubachs Amstenrade; 7 Math Hendrix Weert; 8 Ton Genders Elsloo; 9 Pierre Klinkers susteren; 10 Wim Drenth Maasbracht.

Geleen  Baan  10 april

1 Géne Janssen Stein; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Frits Kuipers Maasbracht; 4 Wim Drenth Maasbracht; 5 Pierre Klinkers Susteren; 6 Ger Nelissen Sittard; 7 Ton van Himbergen Buchten; 8 Frans Terlinde Roermond. 

Geleen Baan  11 april

1 Anthonie Hendriks Weert; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Jos Ramaekers Weert; 4 Mat Hendrix Weert; 5 Tonny Stroucken Sittard; 6 Jac Fooy Maastricht; 7 Wim Drenth Maasbracht; 8 Ton Gruyzen Sittard; 9 Frank van Zantvoort Weert; 10 Bert Schreurs Neerbeek; 11 Marcel Fooy Maastricht; 12 Pierre Klinkers Susteren; 13 Ton van Himbergen Buchten; 14 Hans Hendriks Weert; 15 Paul Lacroix Stein. 

Eindhoven  13 april  Hel van Brabant  Klassieker

1 Jac van Kessel Deurne; 2 Fred Raetsen Weert; 3 Henk de Hey Heerlen; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Tjeu Ramaekers Ospel; 6 Andrė Markensteyn Bergeyk; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Cor Vriens Helmond; 10 Marcel Fooy Maastricht; 11 Huub Greijmans Weert; 12 A. Thomas Kinrooi B.; 13 Jo Montforts Susteren; 14 Peter van der Linden Helmond; 15 Edy Jorissen Weert; 16 Wim van Mierlo Weert; 17 M.Siebers Deurne; 18 Peter van Zantvoort Weert; 19 Jack Louwers Kinrooi B.; 20 Fred Scheres Posterholt; 21 Renė van der Linden Helmond; 22 Jef Drummen Valkenburg; 23 Harrie Daams Dommelen; 24 Herman Crins Beesel; 25 Gėne Janssen Stein; 26 Wil van der Hulst Geleen; 27 Henk Hartjes Waalre; 28 Jos Alberts Geleen; 29 Mart van Kessel Deurne; 30 Piet Janssen Weert; 31 Drė Meuffels Holtum.

Ploegenklassement

1 Vivo Weert; Jac van Kessel,Mart van Kessel,Jac Louwers,Jos Ramaekers, Armand Tulmans,Jan van Boxtel, Henk de Hey ; 2 Salden Limbricht; 3  Roest Venlo.











Jac van Kessel begint als vanouds aan het seizoen



Geleen  Baan  15 april

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Jan Ubachs Amstenrade; 4 Jo Verkooyen Pey; 5 Jos Alberts Geleen; 6 Ton van Himbergen Buchten; 7 Wim Drenth Maasbracht; 8 Géne Janssen Stein; 9 Tonny Stroucken Sittard; 10 Henk de Hey Heerlen. 

Geleen Baan  17 april

1 Jos Alberts Geleen; 2 Ger Nelissen Sittard; 3 Tonny Stroucken Sittard; 4 Willy Vergooszen Susteren; 5 Peter Fincken Maasbracht; 6 Gène Janssen Stein; 7 Marcel Fooy Maastricht; 8 Math Reijnders Schimmert; 9 Wim Drenth Maasbracht; 10 Jac Wetemans Stramproy.

Geleen Baan  18 april

1 Paul Moris Stramproy; 2 Ton van Himbergen Buchten; 3 Math Hendrix Weert; 4 Jos Alberts Geleen; 5 Tonny Stroucken Sittard; 6 Hans Hendriks Weert; 7 Pierre Klinkers Susteren; 8 Jan Peeters Ubachsberg; 9 Wim Drenth Maasbracht; 10 Jo Janssen Geleen.

Paul Moris ook op de baan actief


Venlo  20 April  Ploegentijdrit

1 Vivo Weert  ; Jac van Kessel,Mart van Kessel,Jac Louwers,Jos Ramaekers, Armand Tulmans,Jan van Boxtel, Henk de Hey ;2 Roest Venlo; 3 Wim Kemps Valkenswaard; 4 TWC Oostrum; 5 Alessi Doetinchem; 6 Delta Centrum Weert;7 Heywin St.Anthonis; 8 de Paersstal Reuver. 

Geleen  Baan  22 april

1 Mat Hendrix Weert; 2 Ger Nelissen Sittard; 3 Tonny Stroucken Sittard; 4 Jos Alberts Geleen; 5 Pierre Klinkers Susteren; 6 Frans ter Linde Roermond; 7 Ton Gruyzen Sittard; 8 Jac Fooy Maastricht; 9 Wim Drenth Maasbracht; 10 Peter Halmans Dieteren. 

Geleen Baan  24 april

1 Willy Vergooszen Susteren; 2 Géne Janssen Stein; 3 Ger Nelissen Sittard; 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 Tonny Stroucken Sittard; 6 P.Peters Ubach over Worms; 7 Marcel Fooy Maastricht; 8 Wim Drenth Maasbracht; 9 Ton Gruizen Sittard; 10 Jac Jans St.Joost. 

Geleen Baan  25 april

Sjeng Derks Munstergeleen; 2 Jac Jans St.Joost; 3 Pierre Klinkers Susteren; 4 Tonny Stroucken Sittard; 5 Jo Janssen Geleen; 6 Wim Drenth Maasbracht; 7 Ton Gruizen Sittard; 8 P.Vluggen België; 9 J.Peeters Ubachsberg; 10 Servaas Verstappen Roermond.

Geleen  Baan  26 april

1 Piet Gilissen Maastricht; 2 Marcel Fooy Maastricht; 3 Tonny Stroucken Sittard; 4 Jos Gilissen Maastricht; 5 Jac Fooy Maastricht; 6 Pierre Klinkers Susteren; 7 Mat Hendrix Weert; 8 Wim Drenth Maasbracht; 9 Hans Hendriks Weert; 10 Math Dohmen Born. 

Walshoutem  België  27 april

1 Peter van der Linden Helmond; 2 Francis Geirnaart B; 3 Charles Hennikenne B.; 4 Marcel Cocks Leuven B.; 5 Marcel Bex B.; 6 René van der Linden Helmond.

Wanroy  27 april  Semi-Klassieker

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Jef Drummen Valkenburg; 4 Tjeu Ramaekers Ospel; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Peter Janssen Tegelen; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Jo Montforts Susteren; 9 Fred Scheres Posterholt; 10 J. Siebers Deurne; 11 Jan Crins Swartbroek; 12 Henk Hartjes Waalre; 13 Fons Steuten Weert; 14 Jac Beurskens Haelen; 15 Jac van Kessel Deurne; 16 Fred Raetsen Weert; 17 Peter  van der  Linden Helmond; 18 Huub Greijmans Weert; 19 Cor Vriens Helmond; 20 Gėne Janssen Stein.

Ploegenklassement

1 ’t Hukske Weert; Wim van Mierlo, Fons Steuten, Fredy Raetsen, Gène Janssen, Jack Creemers, Harrie Crins, 2 Vivo Weert; 3 Drenth Maasbracht. 

Martin van Kessel klopt Wim van Mierlo in semi-klassieker in Wanroy


Geleen Baan  29 april

1 Jos Alberts Geleen; 2 Ger Nelissen Sittard; 3 Peter van de Wal Geleen; 4 Henk de Hey Heerlen; 5 Marcel Fooy Maastricht; 6 Tonny Stroucken Sittard; 7 Wim Drenth Maasbracht; 8 Ton van Himbergen Buchten; 9 Jac Jans St.Joost; 10 Ton Gruizen Sittard.

Geleen  30 april  Bedevaart

1 Twan Verstappen Meijel; 2 Peter Hawinkels Montfort; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Fred Raetsen Weert; 6 Jan Reinders Reuver; 7 Henk de Hey Heerlen; 8 Herman Crins Beesel; 9 Edy Jorissen Weert; 10 Jos Alberts Geleen; 11 Jac Beurskens Haelen; 12 Peter Janssen Tegelen; 13 R.Gerrits België; 14 Gėne Janssen Stein; 15 Marcel Fooy Maastricht; 16 R.van Hoof België; 17 Jos Lamber Blerick; 18 Frank van Zantvoort Weert; 19 Wim van Mierlo Weert; 20 Ben Knarren Stein. 

Geleen  Baan  1 mei

1 Hans Hendriks Weert; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Willy van der Hulst Geleen; 4 Jos Alberts Geleen; 5 Tonny Stroucken Sittard; 6 Ger Nelissen Sittard; 7 Wim Drenth Maasbracht; 8 Jo Reinders Schimmert; 9 Jac Jans St.Joost; 10 Ronald Graf Simpelveld. 

Geleen Baan  2 mei

1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Math Hendrikx Weert; 4 Tonny Stroucken Sittard; 5 Hans Hendriks Weert; 6 Jo Kusters Spaubeek; 7 Willy van de Hulst Geleen; 8 Wim Drenth Maasbracht; 9 Jan Peeters Ubachserg; 10 Bert Schreurs Neerbeek.

Thorn  4 mei

1 Huub Greijmans Weert; 2 E.Jorissen Weert; 3 Fons Steuten Weert; 4 Jef Drummen Valkenburg; 5 Henk Papen Saeffelen; 6  Herman Crins Beesel; 7 Henk de Hey Heerlen; 8 Tjeu  Ramaekers Ospel; 9 Armand Tulmans Lommel B.; 10 Fred Scheres Posterholt; 11 Jan van Boxtel Mill; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Bert van Zantvoort Weert; 14 Fred Raetsen Weert; 15 Gėne Janssen Stein; 16 Jos Alberts Geleen; 17 Frank van Zantvoort Weert; 18 A. Meuffels Holtum; 19 Jac van Kessel Deurne; 20 Piet Gilissen Maastricht. 

Montfort  5 Mei

1 Peter Janssen Tegelen; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Herman Crins Beesel; 5 Marcel Fooy Maastricht; 6 Jac Beurskens Haelen; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Gėne Janssen Stein; 9 Henk Papen Saeffelen; 10 Jo van de Moosdijk Weert; 11 Frans Verstappen Meijel; 12 Peter van Zantvoort Weert; 13 Fred Raetsen Weert; 14 Jac Louwers Kinrooi B.; 15 Jac van Kessel Deurne; 16 Jos Lamber Blerick; 17 Piet Gilissen Maastricht; 18 M. Siebers Deurne; 19 Jef Drummen Valkenburg; 20 Andrė van Mierlo Soerendonk.  

Geleen  Baan  6 mei

1 Marcel Fooy Maastricht; 2 Sjeng Derks Munstergeleen; 3 Servaas Verstappen Roermond; 4 Jos Alberts Geleen; 5 Tonny Stroucken Sittard; 6 Ton van Himbergen Buchten; 7 F.Wesseling Heerlen; 8 Pierre Klinkers Susteren; 9 M.Haaken Itteren; 10 G.Reyskens B.

Tarbes  Frankrijk    20-23 juni       Etappewedstrijd

1 e et. Tarbes- Rabasteur

1 Mendaille Fr.; 2 Wim van Mierlo Weert; 7 Fred Raetsen Weert;  13 Henk de Hey Heerlen; 18 Jack Louwers Kinrooi B.; 45 Jos Alberts Geleen.

2 e et.Rabasteur-St. Louy

1 Loisonne Fr.; 2 Millet Fr.; 4 Jack Louwers Kinrooi B.; 7 Wim van Mierlo Weert; 10 Fred Raetsen Weert; 25 Henk de Hey Heerlen; 28 Jos Alberts Geleen.

3 e et. St.Louy – Bigorre   met de Col de Aspin.

1 Wim van Mierlo Weert; 2 Touline Fr.; 7 Henk de Hey Heerlen; 15 Jos Alberts Geleen; 30 Jack Louwers Kinrooi B.; 58 Fred Raetsen Weert.

4 e et. Bigorre-Tarbes

1 Maussire Fr.; 2 Touline Fr.; 4 Jos Alberts Geleen; 14 Henk de Hey Heerlen; 20 Fred Raetsen Weert; 26 Wim van Mierlo Weert; 58 Jack Louwers Kinrooi B.

Criterium

1 Senac Fr.; 2 Guinle Fr.; 3 Henk de Hey Heerlen; 4 Fons Steuten Weert; 5 Wim van Mierlo Weert; 6 Jos Alberts Geleen; 8 Fred Raetsen Weert; 9 Jack Louwers Kinrooi B.

Eindklassement

1 Millet Fr.; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Mendaille Fr.; 6 Henk de Hey Heerlen; 19 Jos Alberts Geleen;

31 Jack Louwers Kinrooi B.; 35 Fred Raetsen Weert.

Ploegenklassement

1  Bigorre Fr.; 2 NWB  Nederland; 3  Parijs Fr.; 4 Italië; 5 Damazan Fr.

Baarlo Baan  8 mei

1 Herman Crins Beesel; 2 Huub Konings Asten; 3 Cor Salentijn Roermond; 4 Peter Janssen Tegelen; 5 Wil Heiligers Blerick.

 Geleen Baan  9 mei

1 Jos Alberts Geleen; 2 Jac Wetemans Stramproy; 3 Jac Fooy Maastricht; 4 Jo Budie Simpelveld; 5 Ton Gruizen Sittard; 6 Ger Nelissen Sittard; 7 Jo Kusters Spaubeek; 8 Sjraar Wijnands Swalmen; 9 Jan Peeters Ubachsberg; 10 Jo Heiligers Hulsberg.

Vlodrop  11 mei

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Edy Jorissen Weert; 4 Herman Crins Beesel; 5 Tjeu Ramaekers Ospel; 6 Peter van Zantvoort Weert; 7 Jac van Kessel Deurne; 8 Armand Tulmans Lommel B.; 9 Twan Verstappen Meijel; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot; 11 Fred Raetsen Weert; 12 Henk Papen Saeffelen D.; 13 Jef Drummen Valkenburg; 14 Rien Kums Budel; 15 Jan Bakker Nederweert; 16 Peter Fincken Maasbracht; 17 Jan Reinders Reuver; 18 Pierre Hawinkels Montfort; 19 Harrie Crins Swartbroek; 20 Jo Alberts Geleen. 

         Ger Nelissen snelt naar de zege in Vlodrop

Geleen Baan 13 mei

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Math Hendrix Weert; 3 Gène Janssen Stein; 4 Willy van de Hulst Geleen; 5 Ton van Himbergen Buchten; 6 Jos Alberts Geleen; 7 Peter Fincken Maasbracht; 8 Pierre Klinkers Susteren; 9 H.Welkenhuizen Zutendaal B.; 10 Ronald Graf Simpelveld.

Neerkant  15 mei

1 Henk de Hey Heerlen; 2 Henk Hartjes Waalre; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Twan Verstappen Meijel; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Peter Janssen Tegelen; 8 Herman Crins Beesel; 9 Jan Ubachs Amstenrade; 10 Jan Reinders Reuver; 11 Mart van Kessel Deurne; 12 Bert van Zantvoort Weert; 13 Peter van Zantvoort Weert; 14 Huub Greijmans Weert; 15 Andrė van Mierlo Soerendonk; 16 Jac Beurskens Haelen; 17 Henk Papen Saeffelen D.; 18 Jac Biemans Nijmegen; 19 H.van Kessel Nijmegen; 20 Fred Scheres Posterholt. 

Geleen Baan  16 mei

1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Jos Gilissen Maastricht; 3 Ronald Graf Simpelveld; 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 Ton Gruizen Sittard; 6 Jan Peeters Ubachsberg; 7 Bert Schreurs Neerbeek; 8 Jo Zinken Nijswiller; 9 Adrie van Schijndel Born; 10 Jo Janssen Geleen.

Someren  16-17-18- mei  Omloop der Peel  Etappewedstrijd

1 e et. Tijdrit

1 Henk Hartjes Waalre;  2 Fred Scheres Posterholt; 3 Armand Tulmans Lommel B.; 4 Wim van Mierlo Weert; 5 Herman Crins Beesel; 6 André Meuffels Holtum; 7 Henk de Hey Heerlen; 8 Ger Nelissen Sittard; 9 Tjeu Ramaekers Ospel; 10 Jack Louwers Kinrooi B.

2 e et.

1 Jac van Kessel Deurne; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Frank van Zantvoort Weert; 4 Jef Drummen Valkenburg; 5 Herman Crins Beesel; 6 Mart van Kessel Deurne; 7 Jan Reinders Reuver; 8 Jac Beurskens Haelen; 9 Gène Janssen Stein; 10 Edy Jorissen Weert.






Fred Scheres in de leiderstrui na 2 etappes


3 e et.

1 Henk de Hey Heerlen; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Fred Scheres Posterholt; 4 Jan Ubachs Amstenrade;  5 Jac van Kessel Deurne; 6 Gène Janssen Stein; 7 Jac Beurskens Haelen; 8 Herman Crins Beesel; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Fons Steuten Weert; 11 Mart van Kessel Deurne; 12 Jack Louwers Kinrooi B.; 13 Pierre Hawinkels Montfort; 14 Tjeu Ramaekers Ospel; 15 Henk Papen Saefelen D.

4 e et.

1 Henk de Hey Heerlen; 2 Jan Ubachs Amstenrade; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Jos Alberts Geleen; 5 Twan Verstappen Neerkant; 6 Jef Drummen Valkenburg; 7 Jac Beurskens Haelen; 8 Peter Janssen Tegelen; 9 Gène Janssen Stein; 10 Jac van Kessel Deurne; 11 Jack Louwers Kinrooi B.; 12 Edy Jorissen Weert; 13 Frank van Zantvoort Weert; 14 Jan Reinders Reuver; 15 Herman Crins Beesel.

       Henk  de Hey in fel duel met Jan Ubachs wint de slotetappe en het eindklassement

Eindklassement

1 Henk de Hey Heerlen; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Fred Scheres Posterholt; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Herman Crins Beesel; 6 Jack Louwers Kinrooi B.; 7 Fons Steuten Weert; 8 Jan Ubachs Amstenrade; 9 Mart van Kessel Deurne; 10 Henk Papen Saeffelen Dld.; 11 Gène Janssen Stein; 12 Frank van Zantvoort Weert; 13 Jac Beurskens Haelen; 14 Tjeu Ramaekers Ospel; 15 Henk Arts Wanroy; 16 Pierre Hawinkels Montfort; 17 Jos Vaessen Weert; 18 Henk Hartjes Waalre; 19 Bert van Zantvoort Weert; 20 Twan Verstappen Neerkant.

Ploegenklassement

1 Vivo Weert; Jac van Kessel,Mart van Kessel,Jack Louwers,Jos Ramaekers, Armand Tulmans,Jan van Boxtel, Henk de Hey  ; 2 ’t Hukske Weert; 3  Drenth Maasbracht; 4 Roest Venlo; 5 Salden/Rossin Limbricht. 

Herne België  18 mei

1 Jo Janssen Posterholt; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Joe Iwens B.; 4 Eddy de Rijck B.; 5 Louis Vermeulen B.; 6 Frans Croon B. 

Baarlo  Baan  21 mei

1 Peter Janssen Tegelen; 2 Bart Hanssen Kessel; 3 Cor Salentijn Roermond.

Nederweert  25 mei

1 Twan Verstappen Meijel; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Jos Alberts Geleen; 5 Mart van Kessel Deurne; 6 Fred Raetsen Weert; 7 Jo Montforts Susteren; 8 Jac Beurskens Haelen;  9 Jan Ubachs Amstenrade; 10 Edy Jorissen Weert. 

Hingen 26 mei

1 Bert van Zantvoort Weert; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Jan van Boxtel Mill; 4 Peter van Zantvoort Weert; 5 Theo van de Ven Sevenum; 6 P. Vollenberg Wanssum; 7 Twan Verstappen Meijel; 8 Jac Beurskens Haelen; 9 Jan Ubachs Amstenrade; 10 Edy Jorissen Weert. 

Roosteren  26 mei  Voorwedstrijd Profs

1 Fred Scheres Posterholt; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Henk Hartjes Waalre; 4 Fons Steuten Weert; 5 Renė van der Linden Helmond; 6 Jac Creemers Weert; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Jan Ubachs  Amstenrade; 9 Jo Montforts Susteren; 10 Peter Hawinkels Montfort; 11 Peter van Zantvoort Weert; 12 Marcel Fooy Maastricht; 13 Huub Greijmans Weert; 14 Ben Knarren Stein; 15 Jos Lamber Blerick; 16 Jan van Boxtel Mill; 17 Jan Reinders Reuver; 18 Paul Moris Stramproy; 19 Jac Biemans Nijmegen; 20 Harrie Crins Swartbroek. 

De eerste overwinning in een spurt behaalde Fred Scheres in Roosteren, Martin van Kessel moet buigen

Ospel  1 juni

1 Edy Jorissen Weert; 2 Jac Louwers Kinrooi B.; 3 Tjeu Ramaekers Ospel; 4 Henk Papen Saeffelen D.;  5 Wim van Mierlo Weert; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Twan Verstappen Meijel; 8 Fred Raetsen Weert; 9 Jef Drummen Valkenburg; 10 Peter Janssen Tegelen; 11 Huub Greijmans Weert; 12 Peter van Zantvoort Weert; 13 Gėne Janssen Stein; 14 Fred Scheres Posterholt; 15 Jan Reinders Reuver; 16 Mart van Kessel Deurne; 17 Rien Kums Budel; 18 Piet Gilissen Maastricht; 19 Andrė van Mierlo Soerendonk. 

Overwinden-Neerwinden België  1 juni

1 Henk Thijsssen  Bladel;  2 Fons Volkaerts Baal B. 3 Joseph Van der Neulen B.; 4  Marcel Bex B.; 5 René van der Linden Helmond.

Geleen Baan  3 juni

1 Marcel Fooy Maastricht; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 Jos Alberts Geleen; 4 Mat Hendrix Weert; 5 Ton van Himbergen Buchten; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Piet Daemen Maasbracht; 8 Jeu Ramaekers Heerlen; 9 Math Reinders Schimmert; 10 Pierre Klinkers Susteren. 

Maasbracht  4 juni

1 Tjeu Ramaekers Ospel; 2 Renė van der Linden Helmond; 3 Peter Janssen Tegelen; 4 Fred Raetsen Weert; 5 Jo Montforts Susteren; 6 Jo Martens Deurne; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Herman Crins Beesel; 9 Cor Vriens Helmond; 10 Wim van Mierlo Weert. 

Geleen Baan   6 juni

1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Marcel Fooy Maastricht; 3 Jo Kusters Spaubeek; 4 Bert Schreurs Neerbeek; 5 Jac Jans St.Joost; 6 Tonny Stroucken Sittard; 7 Wim Drenth Maasbracht; 8 Frits Kuipers Maasbracht; 9 Piet Daemen Maasbracht; 10 C.Reinders Nijswiller.

Wanroy  8 juni  Provinciale Kampioenschappen

Limburg

1 Edy Jorissen Weert; 2 Twan Verstappen Meijel; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Fred Raetsen Weert; 5  Jef Drummen Valkenburg; 6 Fred Scheres Posterholt;  7 Jan Reinders Reuver;  8 Ton Miggels Belfeld;  9 Herman Crins Beesel; 10  Wim van Mierlo Weert; 11 Jos Ramaekers Weert.

Brabant

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Henk Hartjes Waalre; 3 Henk Arts Wanroy; 4 Wim Cretier Den Bosch; 5 Peter van der Linden Helmond; 6 Jelle Vrijssen Maarheeze; 7 Renė van der Linden Helmond; 8 Peter van de Bungelaar St. Anthonis; 9 Harrie Daams Dommelen. 

Tegelen  9 juni

1 Herman Crins Belfeld; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Peter Janssen Tegelen; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Jo Montforts Susteren; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Jos Lamber Blerick; 8 Peter van der Linden Helmond; 9 Jan Reinders Reuver; 10 Edy Jorissen Weert; 11 Jack Louwers Kinrooi B.; 12Henk Papen Saeffelen D.; 13 Peter Hawinkels Montfort; 14 Henk de Hey Heerlen; 15 Gėne Janssen Stein; 16 Renė van der Linden Helmond; 17 Cor Vriens Helmond; 18 Ton Miggels Belfeld; 19 Jos Gilissen Maastricht; 20 Fred Scheres Posterholt. 

Geleen Baan  11 juni

1 Jo Kusters Spaubeek; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 Paul Lacroix Stein; 4 Jac Jans St.Joost; 5 B.Ruyters Geleen.; 6 Peter Halmans Dieteren; 7 Ton Klingenstein Geleen; 8 Jos Alberts Geleen; 9 Math Hendrix Weert; 10 Tonny Stroucken Sittard.

Baarlo Baan  11 juni

1 Herman Crins Beesel; 2 Peter Janssen Tegelen; 3 Edy Jorissen Weert; 4 Jan Reinders Reuver; 5 Wil Heiligers Blerick

Echt  13-14-15 juni  Pijl van Limburg  Etappewedstrijd

1 e et.Tijdrit

1 Armand Tulmans Lommel B.; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Fons Steuten Weert; 4 Jos Ramaekers Weert; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Jack Louwers Kinrooi B. 7 Fred Scheres Posterholt; 8 Wim van Mierlo Weert; 9 Peter Hawinkels Montfort; 10 René Houwen Linne; 11 Jos Vestjens Neer; 12 Herman Crins Beesel; 13 Tjeu Ramaekers Ospel; 14 Harrie Crins Swartbroek; 15 Henk Hartjes Waalre.

         Armand Tulmans wint de tijdrit in de Pijl , rechts ploegleider Wiel Kuntzelaers


2 e et. Bergcriterium Ubachsberg

1 Edy Jorissen Weert; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Ben Knarren Stein; 4 Tjeu Ramaekers Ospel; 5 W.Redigolo Frankrijk; 6 Twan Verstappen Neerkant; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Jan Ubachs Amstenrade; 9 Fons Steuten Weert; 

3 e et.

1 Mart van Kessel Deurne; 2 W.Redigolo Frankrijk; 3 A.Prevosto Frankrijk; 4 André Meuffels Holtum; 5 Jan Ubachs Amstenrade; 6 Peter Janssen Tegelen; 7 Jan Reinders Reuver; 8 Pierre van Spauwen B.; 9 Edy Jorissen Weert; 10 Henk Papen Saeffelen Dld.; 11 Huub Greijmans Weert; 12 Henk de Hey Heerlen; 13 Marcel Fooy Maastricht; 14 Cor Vriens Helmond; 15 Jos Vestjens Neer.

Mart van Kessel is zijn twee Franse medevluchters de baas in de derde etappe van de Pijl

4 e et.

1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Ger Nelissen Sittard; 3 Tjeu Ramaekers Ospel; 4 Jos Vestjens Neer; 5 Jos Ramaekers Weert; 6 Pierre van Spauwen B.; 7 Peter Hawinkels Montfort; 8 Marcel Fooy Maastricht; 9 Peter Janssen Tegelen; 10 Armand Tulmans Lommel B.; 11 Edy Jorissen Weert; 12 Jan Ubachs Amstenrade; 13 Bert van Zantvoort Weert; 14 Huub Greijmans Weert; 15 Jos Alberts Geleen.

Eindklassement

1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Tjeu Ramaekers Ospel; 3 W.Redigolo Frankrijk; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Wim van Mierlo Weert; 6 André Meuffels Holtum; 7 Edy Jorissen Weert; 8 Armand Tulmans Lommel B.; 9 Ben Knarren Stein; 10 Jac van Kessel Deurne; 11 E.Prevosto Frankrijk; 12 Mart van Kessel Deurne; 13 Jos Ramaekers Weert; 14 Pierre van Spauwen B.; 15 Huub Greijmans Weert.

Ploegenklassement

1  Salden/ Rossin Limbricht; Jan Ubachs, Ben Knarren, Mat Hendrix, Cor Vriens, Ger Nelissen, Peter Hawinkels, André Meuffels , Pierre van Spauwen ;2 Vivo Weert; 3 Drenth Maasbracht. 

      Verdiende bloemen en kussen voor Jef Drummen

           Ex prof Jan Hugens als ploegleider van de Salden ploeg wint de eerste prijs in het                               ploegenklassement van de Pijl van Limburg  

                    

Geleen Baan 17 juni

1 Jac Fooy Maastricht; 2 Tonny Stroucken Sittard; 3 Willy Vergooszen Susteren; 4 Jac Jans St.Joost; 5 Pierre Klinkers Susteren; 6 Peter Halmans Dieteren; 7 Jo Janssen Geleen; 8 Huub Gubbels Maasbracht; 9 Bert Schreurs Neerbeek; 10 Ton Gruizen Sittard.

Baarlo Baan  18 juni

1 Herman Crins Beesel; 2 Bart Hanssen Kessel; 3 Cor Salentijn Roermond; 4 Frans Sassen Belfeld; 5 Mart Kessels Ospel; 6 Bart Boonen Neer; 7 Peter Janssen Tegelen; 8 Frank Laugs Blerick; 9 Wim Reynen Venray; 10 T.van de Brok Venlo.


Geleen Baan  19 juni

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Jos Gilissen Maastricht; 3 Tonny Stroucken Sittard; 4 Peter Halmans Dieteren; 5 Reinier Berger Budel; 6 Willy Vergooszen Susteren; 7 Jac Jans St.Joost; 8 Jo Geurts Echt; 9 Math Hendrix Weert; 10 Huub Gubbels Maasbracht; 11 Hans Hendriks Weert; 12 Frans Hintzen Echt; 13 Anthony Hendriks Weert; 14 Ton Gruizen Sittard; 15 Pierre Klinkers Susteren.


Geleen Baan  20 juni

1 Jo Kusters Spaubeek; 2 Math Reijnders Schimmert; 3 Wim Drenth Maasbracht; 4 Jac Jans St.Joost; 5 Pierre Klinkers Susteren; 6 Henri Welkenhuizen Zutendaal B.; 7 Jos Gilissen Maastricht; 8 Johan Kauwenberghs  As B.; 9 Cor Salentijn Roermond; 10 Peter Halmans Dieteren.

Heel  22 juni

1 Huub Greijmans Weert; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Peter Janssen Tegelen; 4 Peter van der Linden Helmond; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Cor Vriens Helmond; 8 Herman Crins Beesel; 9 Jan Reinders Reuver; 10 Gėne Janssen Stein; 11 Jos Lamber Blerick; 12  Ben Knarren Stein; 13 Rien Kums Budel; 14 Fred Scheres Posterholt; 15 Henk Papen Saeffelen; 16 Nico Henskens Berlicum; 17 Peter Hawinkels Montfort; 18 Jac  Biemans Nijmegen; 19 Ton Miggels Belfeld; 20 Ger Nelissen Sittard. 

                     Ook in Heel zijn de bloemen voor Huub Greijmans, hier samen met ploegleider Baer Goofers    

Geleen  Baan  24 juni

1 Mat Hendrix Weert; 2 Pierre Klinkers Susteren; 3 Wim Drenth Maasbracht; 4 Tonny Stroucken Sittard; 5 Hans Hendriks Weert; 6 Charles Vingerhoed Tegelen; 7 A.Vluggen Neerhalen B.; 8 Jan Peters St.,Odiliënberg; 9 Peter Fincken Maasbracht; 10 Huub Gubbels Maasbracht. 

Asten  25 juni

1 Peter Janssen Tegelen; 2 Fred Scheres Posterholt; 3 Harrie Daams Dommelen; 4 Jack Louwers Kinrooi B.; 5 Armand Tulmans Lommel B.; 6 Jan van Boxtel Mill; 7 Henk Hartjes Waalre; 8 Paul Moris Stramproy; 9 Ton Miggels Belfeld; 10 Jef Drummen Valkenburg; 11 Jos Alberts Geleen; 12 Fred Raetsen Weert; 13 Bert van Zantvoort Weert; 14 Jac van Kessel Deurne; 15 Ben Knarren Stein; 16 Jo Montforts Susteren; 17 Huub Greijmns Weert; 18 Renė van der Linden Helmond; 19 Jac Beurskens Haelen; 20 Jos Lamber Blerick. 

Baarlo Baan   25 juni

1 Herman Crins Beesel; 2 Wil Heilgers Blerick; 3 John van der Lee Baarlo; 4 Jan Reinders Reuver; 5 Frank Laugs Blerick; 6 Riny Sprenkels Weert; 7 Stan Hanegraaf Roermond; 8 Math Greijmans Neeritter; 9 Henk Hermans Blerick; 10 Huub aan den Boom Neer.

Einighausen  26 juni

1 Fredy Raetsen Weert; 2 Herman Crins Beesel; 3 Jos Gilissen Maastricht; 4 Wim van Mierlo Weert; 5 Renė van der Linden Helmond; 6 Ger Nelissen Sittard; 7 Jan Reinders Reuver; 8 J. Biemans Nijmegen; 9 Fred Scheres Posterholt; 10 Marcel Fooy Maastricht. 

       Fredy Raetsen ook in Einighausen de snelste

Weert   Stad  27 juni

1 Tjeu Ramaekers Ospel; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Jos Ramaekers Weert; 4 Fred Scheres Posterholt; 5 Fred Raetsen Weert; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Twan Verstappen Meijel; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Henk de Hey Heerlen; 10 Bert van Zantvoort Weert. 

Geleen  Baan  27 juni

1 Sjeng Derks Munstergeleen; 2 Ger Hoofwijk Buchten; 3 Math Reinders Schimmert; 4 Ronald Graf Simpelveld; 5 Ton van Himbergen Buchten; 6 Tonny Stroucken Sittard; 7 Pierre Klinkers Susteren; 8 Géne Janssen Stein; 9 J.Smits Geleen; 10 A.Vluggen Neerhalen B.; 11 J.Kusters Spaubeek; 12 H.Hindrks Sittard; 13 H.Peters Ubachsberg; 14 J.Heiligers Hulsberg; 15 Tony Fattisso Maasmachelen B.

Doenrade  29 juni

1 Twan Verstappen Meijel; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Peter van der Linden Helmond; 4 Fred Raetsen Weert; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Jos Lamber Blerick; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Herman Crins Beesel; 10 Jef Drummen Valkenburg; 11 Jan Ubachs Amstenrade; 12 Tjeu Ramaekers Ospel; 13 Peter Janssen Tegelen; 14 Paul Moris Stramproy; 15 Gėne Janssen Stein; 16 Fred Scheres Posterholt; 17 Jan Bakker Nederweert; 18 Jos Alberts Geleen; 19 Renė van der Linden Helmond. 

Geleen  Baan  1 juli

1 Math Hendrix Weert; 2 Jac Jans St. Joost; 3 Wim Drenth Maasbracht; 4 P.Jacobs Geleen; 5 Har Cnoops Maasbracht; 6 Ton van Himbergen Buchten; 7 Pierre Klinkers Susteren; 8 Tonny Stroucken Geleen; 9 Jos Alberts Geleen; 10 W.Smets Beek.  

Baarlo  Baan  2 juli

1 Peter Janssen Tegelen; 2 Frank Laugs Blerick; 3 Jan van Dijk Baarlo; 4 John van Lee Baarlo; 5 Herman Crins Beesel.

Geleen Baan  4 juli

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Ben Knarren Stein; 3 Wim Smits Geleen; 4 Gène Janssen Stein; 5 Tonny Stroucken Sittard; 6 Henri Welkenhuizen Zutendaal B.; 7 Jos Gilissen Maastricht; 8 Hennie Kreuze Maasbracht; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 Paul Lacroix Stein.

Nuth  6 juli  NWB Kampioenschap

1 Huub Greijmans Weert; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Twan Verstappen Meijel; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Peter van der Linden Helmond; 6 Fred Raetsen Weert; 7 Jan Ubachs Amstenrade; 8 Peter Janssen Tegelen; 9 Piet Gilissen Maastricht; 10 Ben Knarren Stein; 11 Marcel Fooy Maastricht; 12 Drė Meuffels Holtum; 13 Jo Montforts Susteren; 14 Ton Miggels Belfeld.

      Huub Greijmans verrast de snelle Jac van Kessel in de laatste ronde van het kampioenschap in Nuth

Baarlo Baan   9 juli

1 Herman Crins Beesel; 2 Peter Janssen Tegelen; 3 Edy Jorissen Weert; 4 Jan Reinders Reuver;  5 Wil Heiligers Blerick.

Geleen Baan  11 juli

1 Hein Smeets Gronsveld; 2 Tonny Stroucken Sittard; 3 Paul Moris Stramproy; 4 Gène Janssen Stein; 5 Ger Nelissen Sittard; 6 Pierre Klinkers Susteren; 7 Piet Gilissen Maastricht; 8 Herman Lauman Maasbracht; 9 Ton Gruizen Sittard; 10 Harrie Hindriks Sittard.

Waasmont België  13 juli

1 Peter van der Linden Helmond; 2 Juul Goossens B.; 3 Achiel Andries B.; 4 Alfons Bellen B.; 5 Raymond Pelgrims B.

Geleen  13 juli  NWB Baankampioenschap

Criterium

1 Henk Hartjes Waalre; 2 Fred Raetsen Weert; 3 Marcel Fooy Maastricht; 4 Wim van Mierlo Weert; 5 Jos Ramaekers Weert; 6 Herman Crins Beesel; 7 Jos Gilissen Maastricht; 8 Gėne Janssen Stein; 9 Huub Greijmans Weert; 10 Piet Gilissen Maastricht.

                                         De baantitel is voor Henk Hartjes

Tijdrit : Geen uitslagen

Sprint: Geen uitslagen

Eindklassement

1 Henk Hartjes Waalre; 2 Herman Crins Beesel; 3 Gėne Janssen Stein; 4 Marcel Fooy Maastricht; 5 Jos Ramaekers Weert. 

Geleen Baan  15 juli

1 Dré Meuffels Holtum; 2 Paul Lacroix Stein; 3 Har Cnoops Maasbracht; 4 Géne Janssen Stein; 5 Tonny Stroucken Sittard; 6 Jan Ubachs Amstenrade; 7 Pierre Klinkers Susteren; 8 Jac Fooy Maastricht; 9 Jan Genders Elsloo; 10 Marcel Fooy Maastricht; 11 Jo Geurts Echt; 12 Ger Hoofwijk Buchten; 13 Wim Drenth Maasbracht; 14 Harrie Hindriks Sittard; 15 Jo Heiligers Hulsberg. 

Baarlo  Baan  16 juli

1 Herman Crins Beesel;2 Peter Janssen Tegelen; 3 Edy Jorissen Weert; 4 Jan Reinders Reuver; 5 Wil Heiligers Blerick.

Geleen Baan  18 juli

1 André Meuffels Holtum; 2 Ton van Himbergen Buchten; 3 Gène Janssen Stein; 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 Henri Welkenhuizen Zutendaal B.; 6 Ger Nelissen Sittard; 7 Ton Gruizen Sittard; 8 Tonny Stroucken Sittard; 9 Jos Gilissen Maastricht; 10 Jan Genders Elsloo.

Ulestraten  20 juli   Hel van het Zuiden

1  Edy Jorissen Weert; 2 Jef Drummen Valkenburg; 3 Ger Nelissen Sittard; 4 Marcel Fooy Maastricht; 5 Nico Ritzen Schinnen; 6 Drė Meuffels Holtum; 7 Ad de Rouw Ammerzoden; 8 Henk Papen Saeffelen D.; 9 Wim Drenth Maasbracht; 10 Jos Gilissen Maastricht; 11 Henk Swillens Neeritter; 12 Bert van Zantvoort Weert; 13 Peter van Zantvoort Weert; 14 Jo Montforts Susteren; 15 Fred Scheres Posterholt; 16 Jos Geerden Veldhoven; 17 Harrie Hindriks Sittard; 18 Jo Martens Deurne; 19 Ger Lurvink Neeritter; 20 J.Peeters Ubachsberg.

Geleen Baan  20 juli

1 Tonny Stroucken Sittard; 2 Géne Janssen Stein; 3 Ger Nelissen Sittard; 4 Ton Klingenstein Geleen; 5 Wim Schmitz Geleen; 6 Dré Meuffels Holtum; 7 Hein Kuipers Echt; 8 Jo Heiligers Hulsberg; 9 Frans Alberts Geleen; 10 Jos Gilissen Maastricht. 

Baarlo Baan  20 juli

1 Herman Crins Beesel; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Daan van Dijk Baarlo; 4 Henk de Hey Heerlen; 5 Jo Montforts Susteren; 6 Edy Jorissen Weert; 7 Jos Vestjens Neer; 8 Huub aan den Boom Neer.

Ronde van België  21-27 juli  Etappewedstrijd

1 e et. Baudour – Jemeppe Sur Sambre

1 Jan de Kunst B.; 5 Marcel Fooy Maastricht; 7 Fons Steuten Weert; 8 Mart van Kessel Deurne; 10 Jac van Kessel Deurne; 31 Fred Raetsen Weert; 33 Ben Knarren Stein; 57 Jan van Boxtel Mill.

2 e et.

1 J. Veremans B.; 2 Mart van Kessel Deurne; overige renners in peloton. Marcel Fooy uit Maastricht werd door een ernstige val uitgeschakeld.

3 e et.Ploegentijdrit

1 Ploeg Bingo Box B.; 2 Ploeg NWB Ned.; 3 Ploeg Mitsubishi B.;

4 e et.

1 Jean Marie Coenen B.; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Fred Raetsen Weert; 16 Ben Knarren Stein; 19 peloton met Jan van Boxtel,Fons Steuten,Jack Louwers,Armand Tulmans.

5 e et.Tijdrit

1 Veremans B.; 2 Armand Tulmans Lommel B.; 5 Fons Steuten Weert; 7 Jac van Kessel Deurne; 9 Jan van Boxtel Mill.

Eindklassement

1 Veremans B.; 2 Renė van Bree B.; 3 Mart van Kessel Deurne; 5 Jac van Kessel Deurne; 8 Fons Steuten Weert; 14 Ben Knarren Stein; 16 Armand Tulmans Lommel B.

Ploegenklassement

1 Bingo Box B.; 2  Mitsubishi B; 3 NWB Nederland.

 Geleen  Baan  22 juli

1 Jan Ubachs Amstenrade; 2 Harrie Hindriks Sittard; 3 Henri Welckenhuizen Zutendael B.; 4 Frits Kuipers Maasbracht; 5 Pierre Klinkers Susteren; 6 Ger Nelissen Sittard; 7 Jo Budie Simpelveld; 8 Ad Roest Venlo; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Paul Lacroix Stein; 11 Wim Drenth Maasbracht; 12 Frans Hintzen Echt; 13 Henk de Hey Heerlen; 14 Ton Gruyzen Sittard; 15 Jo Heiligers Hulsberg. 

Baarlo  Baan  23 juli

1 Huub Greijmans Weert; 2 Edy Jorissen Weert; 3 Richard Rongen Venray; 4 Frank Laugs Blerick; 5 Henri Kreuze Maasbracht; 6 Hay Kuntzelaers Tegelen; 7 Herman Crins Beesel.

Geleen Baan  25 juli

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Harrie Hindriks Sittard; 3 Paul Lacroix Stein; 4 Ton van Himbergen Buchten; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Wim Drenth Maasbracht; 7 Jac Jans St.Joost; 8 Herman Lauman Maasbracht; 9 Piet Peters Ubachsberg; 10 Ronald Nijskens.

Meijel  26 juli

1 Edy Jorissen Weert; 2 Peter van der Linden Helmond; 3 Jef Drummen Valkenburg; 4 Herman Crins Beesel; 5 Wim van Mierlo Weert; 6 Harrie Daams Dommelen; 7 Jos Lamber Blerick; 8 Henk Papen Saeffelen; 9 Henk Hartjes Waalre; 10 Jac Creemers Weert; 11 Jos Ramaekers Weert; 12 Fred Scheres Posterholt; 13 Peter Hawinkels Montfort; 14 Jan Ubachs Amstenrade; 15 Ton Miggels Belfeld. 

Geleen  Baan  27 juli 

1 Wim Drenth Maasbracht; 2 Cor Salentijn Roermond; 3 Ton van Himbergen Buchten; 4 Jan Ubachs Amstenrade; 5 Josef Steyns Geleen; 6 Hein Kuipers Echt; 7 Paul Lacroix Stein; 8 André Meuffels Holtum; 9 Peter van de Wall Geleen; 10 Tonny Stroucken Sittard. 

Geleen Baan  29 juli

1 André Meuffels Holtum; 2 Jan Ubachs Amstenrade; 3 Wim Drenth Maasbracht; 4 Jac Jans St.Joost; 5 Ger Hoofwijk Buchten; 6 Rainer Berger Budel; 7 Jean Dexters AS B.; 8 Gène Janssen Stein; 9 Herman Lauman Maasbracht; 10 Pierre Klinkers Susteren; 11 Peter Halmans Dieteren; 12 Hennie Kreuze Maasbracht; 13 Ronald Graf Simpelveld; 14 Harrie Hindriks Sittard; 15 Paul Lacroix Stein.

Geleen Baan  31 juli

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 Leo Steijns Geleen; 4 Jo Zinken Nijswiller; 5 Ton Gruizen Sittard; 6 Ronald Graf Simpelveld; 7 Jos Gilissen Maastricht; 8 Pierre Klinkers Susteren; 9 Tonny Stroucken Sittard; 10 Nico Paes Munstergeleen.

Scherpenheuvel België  1 augustus

1 Fons Steuten Weert; 2 Luc Pels B.; 3 Leopold Peeters B.; 4 Raymond Pelgrims B.; 5 Jac van Kessel Deurne; 14 Ben Knarren Stein.

Geleen  Baan  1 augustus

1 Jan Ubachs Amstenrade;2 Ger Nelissen Sittard; 3 Tonny Stroucken Sittard; 4 Ton van Himbergen Buchten; 5 Géne Janssen Stein; 6 Jan Genders Elsloo; 7 Henk Swillens Ittervoort; 8 Peter Halmans Dieteren; 9 Jo Kusters Spaubeek; 10 Peter van de Wall Geleen. 

Reutje St.Odiliënberg   2 augustus

1 Jac van Kessel Deurne; 2 Fred Scheres Posterholt; 3 Tjeu Ramaekers Ospel; 4 Henk de Hey Heerlen; 5 Andrė van Mierlo Soerendonk; 6 Jan van Boxtel Mill; 7 Henk Hartjes Waalre; 8 Henk Papen Saeffelen; 9 Wim van Mierlo Weert; 10 Jef Drummen Valkenburg; 11 Armand Tulmans Lommel B.; 12 Drė Meuffels Holtum; 13 Herman Crins Beesel; 14 Renė van der Linden Helmond; 15 Harrie Daams Dommelen. 

       Op zijn lange erelijst staat nu ook een overwinning in 't Reutje, de rondemiss kust Jac van Kessel

Kelpen  3 augustus

1 Jack Louwers  Kinrooi B.; 2 Fons Steuten Weert; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Henk papen Saeffelen; 5 Herman Crins Beesel; 6 Henk Hartjes Waalre; 7 Jan Ubachs Amstenrade; 8 Jac van Kessel Deurne; 9 Jef Drummen Valkenburg; 10 Wim van Mierlo Weert; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Jos Gilissen Maastricht;  13 Herman Crins Beesel; 14 Jos Vestjens Neer; 15 Fred Scheres Posterholt. 

Geleen Baan  5 augustus

1 Géne Janssen Stein; 2 Jan Ubachs Amstenrade; 3 Marcel Fooy Maastricht; 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 Wim Drenth Maasbracht; 6 Jan Genders Elsloo; 7 Tonny Stroucken Sittard; 8 J.Peters Ubachsberg; 9  Willy Wijnands Schimmert; 10 Mat Haaken Itteren. 

Geleen Baan  7 augustus

1 Jan Ubachs Amstenrade; 2 Leo Steyns Geleen; 3 Ton van Himbergen Buchten; 4 Wim Drenth Maasbracht; 5 Ger Hoofwijk Buchten; 6 Jean Dexters Ass B.; 7 Géne Janssen Stein; 8 Herman Lauman Maasbracht; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 Harrie Hindriks Sittard; 11 Jac Fooy Maastricht; 12 Bert Schreurs Neerbeek; 13 Ronald Graf Simpelveld; 14 Guido Reyskens Zutendael B.; 15 Jo Heiligers Hulsberg. 

Geleen Baan  8 augustus

1 Ton Klingenstein Geleen; 2 Peter Halmans Dieteren; 3 Cor Salentijn Roermond; 4 Frank van Zantvoort Weert; 5 Harrie Hindriks Sittard; 6 Jac Fooy Maastricht; 7 Math Hendrix Weert; 8 Wim Drenth Maasbracht; 9 Jan Peeters Ubachsberg; 10 Tonny Stroucken Sittard.

Someren- Werchter  B.   10 augustus  Klassieker

1 Fredy Raetsen Weert; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Frans Mertens België; 4 Paul Laeremans België; 5 J. Vekemans België; 6 Jean Vermonden België; 7 Renė Vanhove België; 8 G.Renders België; 9 Marcel Cockx België; 10 J. Coenen  België; 11 Henk de Hey Heerlen; 12 A. de Wachter België; 13 R. Debreuker België; 14 F.Jacobs België; 15 G.Heuvelmans België; 16 W.Maes België; 17 F.Goossens België; 18 P.Scheys België; 19 C.van Dun België; 20 Jac van Kessel Deurne; 21 Jo van Seggelen Budel Schoot; 22 Peter van der Linden Helmond.

Ploegenklassement

1 Ploeg ’t Hukske Weert ;  Wim van Mierlo, Fons Steuten, Fredy Raetsen, Gène Janssen, Jack Creemers, Harrie Crins ; 2 Ploeg België A; 3 Ploeg Fatima België.

      Twee mannen van de ploeg 't Hukske komen met voorsprong aan bij de klassieker Someren-Werchter            Fredy Raetsen wint vòòr Wim van Mierlo

Geleen  Baan  12 augustus

1 Géne Janssen Stein; 2 Jac Fooy Maastricht; 3 Ton van Himbergen Buchten; 4 Tonny Stroucken Sittard; 5 Jan Genders Elsloo; 6 Pierre Klinkers Susteren; 7 Jo Verkooyen Pey; 8 Harrie Hindriks Geleen; 9 Ton Gruizen Sittard; 10 Peter Halmans Dieteren. 

Geleen  Baan  14 augustus

1 Wim Drenth Maasbracht; 2 Ton van Himbergen Buchten; 3 Peter van de Wall Geleen; 4 Géne Janssen Stein; 5 Jan Ubachs Amstenarde; 6 Nico Paes Munstergeleen; 7 Pierre Klinkers Susteren; 8 Ben Schreurs Neerbeek; 9 J.Vinkelaar Born; 10 A.Meijers Amstenrade; 11 Ger Nelissen Sittard; 12 Willy van der Hulst Geleen; 13 Willy Vergooszen Susteren; 14 Ger Hoofwijk Buchten; 15 Jo Janssen Geleen. 

Baarlo Baan  14 augustus

1 Huub Greijmans Weert; 2 Henk Hartjes Waalre; 3 Henk Arts Wanroy; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Herman Crins Beesel; 6 John van Lee Baarlo; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Jo Montforts Susteren; 9 Peter Janssen Tegelen; 10 Frans Frenken Ospel.

Geleen  Baan  15 augustus

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Cor Salentijn Roermond; 3 Harrie Hindriks Sittard; 4 Géne Janssen Stein; 5 Wim Drenth Maasbracht; 6 Pierre Klinkers Susteren; 7 Ronald Nijskens Holtum; 8 Frank van Zantvoort Weert; 9 Mat Hendrix Weert; 10 Jan Genders Elsloo; 11 J.Janssen Geleen; 12 M.Haaken Itteren; 13 J.Dexters België; 14 Jac Wetemans Stramproy; 15 Ben Schreurs Neerbeek. 

Weert  Fatima  17 augustus

1 Fons Steuten Weert; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Ben Knarren Stein; 6 Jac Creemers Weert; 7 Tjeu Ramaekers Ospel; 8 Edy Jorissen Weert; 9 Jos Gilissen Maastricht; 10 Fred Scheres Posterholt; 11 Jos Vestjens Neer; 12 Jan Bakker Nederweert; 13 Henk de Hey Heerlen; 14 Jos Ramaekers Weert; 15 Mart van Kessel Deurne; 16 Herman Crins Beesel; 17 Jef Drummen Valkenburg; 18 Peter van Zantvoort Weert; 19 Jelle Vrijssen Maarheeze; 20 Armand Tulmans Lommel B.

                             Fons Steuten solo naar de winst in zijn stad:  Weert           

Geleen Baan  19 augustus

1 Nico Paes Munstergeleen; 2 Gène Janssen Stein; 3 Jan Ubachs Amstenrade; 4 Ronald Graf Simpelveld; 5 Pierre Klinkers Susteren; 6 Marcel Fooy Maastricht; 7 Tonny Stroucken Sittard; 8 Jo Budie Simpelveld; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Paul Lacroix Stein.

Geleen Baan  22 augustus

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Peter van de Wall Geleen; 3 Paul Gielen Stramproy; 4 Sjeng Derks Munstergeleen; 5 Math Reinders Schimmert; 6 Jo Heiligers Hulsberg; 7 Harrie Hindriks Sittard; 8 Pierre Klinkers Susteren; 9 Hein Smeets Gronsveld; 10 Ton Gruizen Sittard.

Ohe en Laak  23-24 augustus  Omloop van het Maasdal  Etappewedstrijd

1 e et.

1 Jos Ramaekers Weert; 2 Herman Crins Beesel; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Fred Raetsen Weert; 5 Gène Janssen Stein; 6 Jan Ubachs Amstenrade; 7 Wim van Mierlo Weert; 8 Edy Jorissen Weert; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Tjeu Ramaekers Ospel; 11 Fons Steuten Weert; 12 Henk de Hey Heerlen; 13 Peter Janssen Tegelen; 14 Fred Scheres Posterholt; 15 Armand Tulmans Lommel B.

2 e et.

1 Edy Jorissen Weert; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Herman Crins Beesel; 4 Jos Ramaekers Weert; 5 Fred Scheres Posterholt; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Mart van Kessel Deurne; 8 Tjeu Ramaekers Ospel; 9 Jan Ubachs Amstenrade10 Gène Janssen Stein; 11 Peter Janssen Tegelen; 12 Ben Knarren Stein; 13 Jos Gilissen Maastricht; 14 Gerrit van der Steeg St.Anthonis; 15 Armand Tulmans Lommel B.

Eindklassement

1 Herman Crins Beesel; 2 Jos Ramaekers Weert; 3 Edy Jorissen Weert; 4 Wim van Mierlo Weert; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Mart van Kessel Deurne; 7 Fred Scheres Posterholt; 8 Peter Halmans Dieteren; 9 Jan Ubachs Amstenrade; 10 Gène Janssen Stein; 11 Fred Raetsen Weert; 12 Peter Janssen Tegelen; 13 Armand Tulmans Lommel B.; 14 Henk de Hey Heerlen; 15 Ben Knarren Stein.

Ploegenklassement

1 Vivo Weert; Jac van Kessel,Mart van Kessel,Jack Louwers,Jos Ramaekers, Armand Tulmans,Jan van Boxtel, Henk de Hey  ; 2 Roest Venlo; 3  Drenth Maasbracht; 4 ’t Hukske Weert; 5 Salden/Rossin Limbricht; 6 Alessi Doetinchem.

Leidersprijs

1 Jac van Kessel; 2 Wim van Mierlo; 3 Edy Jorissen; 4 Henk Hartjes; 5 Fred Raetsen.

      Herman Crins is de winnaar van de tweedaagse Omloop  van het Maasdal

Geleen  Baan  27 augustus

1 Dré Meuffels Holtum; 2 Géne Janssen Stein; 3 Tonny Stroucken Sittard; 4 Frans Fiddelaers Roermond; 5 Ton Gruyzen Sittard; 6 Jan Peters St.Odiliënberg; 7 Ton van Himbergen Buchten; 8 Bert Schreurs Neerbeek; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 Jo Verkooijen Pey.

Geleen Baan  28 augustus

1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Willy van de Hulst Geleen; 3 Peter  van de Wall Geleen; 4 Tonny Stroucken Sittard; 5 Jo Heiligers Hulsberg; 6 Ton Klingenstein Geleen; 7 Gène Janssen Stein; 8 Pierre Klinkers Susteren; 9 Ger Nelissen Sittard; 10 Ton Gruizen Sittard.

Baarlo Baan  28 augustus

1 Peter Janssen Tegelen; 2 Frans Frenken Ospel;3 John van Lee Baarlo; 4 J.Sieben Deurne; 5 Huub Greijmans Weert; 6 Wil Heiligers Blerick; 7 Jac  Geurts Echt; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Jo Smeets Reuver; 10 Ger Hendrikx Meijel.

Geleen Baan 29 augustus

1 Nico Paes Munstergeleen; 2 Ger Nelissen Sittard; 3 Wim Drenth Maasbracht; 4 Ton Gruizen Sittard; 5 Willy van de Hulst Geleen; 6 J.frenken Weert; 7 Jo Heiligers Hulsberg; 8 J.Smits Geleen; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen.

Sankt Johann  Oostenrijk  Weltcup 

18/30 jr.

1 Henk de Hey Heerlen; 2 Willem Schmetz  Nederland; 3 Fabio Cacia  Italië; 5 Peter van der Linden Helmond; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Edy Jorissen Weert;  14 Marcel Fooy Maastricht; 18 Renė van der Linden Helmond; 21 Peter  van Zantvoort Weert; 27 Jo Grachten Vlodrop; 30 Frank Laugs Venlo.

                     Henk de Hey is het middelpunt bij de huldiging ( na zijn overwinning  Sankt Johann) op de baan van Geleen,Jos Alberts rechts deelt de bloemen  links staat Tjeu Tinnemans uit Nederweert

31/35 jr.

1 Jean Piërre van Spauwen België; 2 Corneel van Bun België; 3 Sergio Mazzalai italië; 9 Jac van Kessel Deurne; 15 Ben Knarren Stein; 25 Fred Scheres Posterholt; 26 Herman Crins Beesel; 35 H.Daemen Posterholt; 38 Henk Papen Saeffelen D.; 46 Wim Drenth Maasbracht; 49 Reuvers Maasbracht; 55 Ad Roest  Venlo.

35/40 jr.

1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Fons Steuten Weert; 3 Bruno Preuss België; 7 Huub Konings Asten; 11 Marcel Nelis Hulsberg; 13 Jan van Boxtel Mill.

40/45 jr.

1 Jos Geijsel  Nederland; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Gaston Sannen België; 16 Jo Budie Simpelveld; 30 Jo Zinken  Nijswiller; 32 Peter Halmans Maasbracht; 45 J. Vaessen Echt; 50 Hein Kuipers Echt; 52 Jef Drummen Valkenburg. 

Ittervoort  31 augustus

1 Jan Ubachs Amsterade; 2 Henk Hartjes Waalre; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Henk de Hey Heerlen; 5 Jos Vestjens Neer; 6 Tjeu Ramaekers Ospel; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Gėne Janssen Stein. 

                                      Jan Ubachs klopt Henk Hartjes in Ittervoort

Geleen Baan  2 september

1 Gène Janssen Stein; 2 Jan Ubachs Amstenrade; 3 Peter van de Wall Geleen; 4 Marcel Fooy Maastricht; 5 Math Hendrix Weert; 6 Pierre Klinkers Susteren; 7 Ben Knarren Stein; 8 Wim Drenth Maasbracht; 9 Tonny Stroucken Sittard; 10 Jac Knibbeler

Geleen  Baan  4 september

1 Henk de Hey Heerlen; 2 Paul Lacroix Stein; 3 Math Reinders Schimmert; 4 Géne Janssen Stein; 5 Tonny Stroucken Sittard; 6 Wim Drenth Maasbracht; 7 Ben Knarren Stein; 8 Jac Fooy Maastricht; 9 Pierre Klinkers Susteren. 

Baarlo Baan  4 september

1 Jan Reinders Reuver

Baarlo Baan eindklassement  1981

1 Herman Crins Beesel; 2 Henk Hartjes Waalre; 3 Jan Reinders Reuver; 4 Richard Rongen Venray; 5 Tjeu Ramaekers Weert; 6 Jo Martens Deurne; 7 Frank Laugs Blerick; 8 Chris Nelemans Deurne; 9 John van Lee Baarlo; 10 Gerrit Janssen Tegelen

Geleen Baan 5 september

1 Nico Paes Munstergeleen; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 Tonny Stroucken Sittard; 4  Sjeng Derks Geleen; 5 Jo Heiligers Hulsberg; 6 Ton Gruizen Sittard; 7 Jo Janssen Geleen; 8 Joep Dohmen Geleen; 9 Jac Jans St.Joost; 10 Wil Schmitz Geleen.

Montfort  6 september Clubkampioenschap

1 Wielerclub DTS Deurne met : Jac van Kessel,Mart van Kessel,Chris Nelemans,Peter van der Linden, Renė van der Linden; 2 Wielerclub Weert; 3 Wielerclub Bergeijk; 4 Wielerclub Peter Post Echt; 5 Wielerclub Voorwaarts Montfort; 6 Wielerclub de Maastrappers Horn; 7 Wielerclub Oostrum; 8 Wielerclub Oost Brabant Wanroy; 9 Wielerclub De Velo Meijel; 10 Wielerclub de Wacht Weert;11 Wielerclub Nederweert; 12 Wielerclub Posterholt; 13 Wielerclub Olympia Baarlo.

B Groep

1 Wielerclub Peter Post Echt; 2 Wielerclub Voorwaarts Montfort; 3 Wielerclub DTS Deurne; 4 Wielerclub Oost Brabant Wanroy; 5 Wielerclub Oostrum.

Groep C

1 Wielerclub Eindhoven; 2 Wielerclub Peter Post Echt; 3 Wielerclub Weert; 4 Wielerclub DTS Deurne; 5 Wielerclub de Velo Meijel. 

Maasbracht  7 september

1 Henk de Hey Heerlen; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Jan Ubachs Amstenrade; 5 Fred Raetsen Weert; 6 Twan Verstappen Meijel; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Jan Reinders Reuver; 9 Ben Knarren Stein; 10 Peter van der Linden Helmond; 11 Edy Jorissen Weert; 12 Jack Louwers Kinrooi B.; 13 Peter Schoester Venlo; 14 Jos Vestjens Neer; 15 Jos Lamber Blerick; 16 Willem Dekker Nijmegen; 17 M. Haaken Maastricht; 18 Herman Crins Beesel; 19 Fred Scheres Posterholt; 20 Jan Bakker Nederweert. 

Geleen Baan 9 september

1 Math Hendrix Weert; 2 Wil Schmitz Geleen; 3 Gène Janssen Stein; 4 Nico Paes Munstergeleen; 5 Tonny Stroucken Sittard; 6 Jos Gilissen Maastricht; 7 Wim Drenth Maasbracht; 8 Bert Schreurs Neerbeek; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Hans Hendriks Weert; 11 Jac Geurts Echt; 12 Jo Heiligers Hulsberg; 13 Huub Gubbels Maasbracht; 14 Peter Jacobs Weert; 15 Jo Dohmen Geleen.

Geleen  Baan  11 september

1 Peter Halmans Dieteren; 2 Marcel Fooy Maastricht; 3 Ger Hoofwijk Buchten; 4 Jo Heiligers Hulsberg; 5 Dré Meuffels Holtum; 6 Peter van de Wall Geleen; 7 Joep Dohmen Geleen; 8 Jo Geurts Echt; 9 Tonny Stroucken Sittard;10 Pierre Klinkers Susteren. 

Geleen  Baan  12 september

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Marcel Fooy Maastricht; 3 Wim van de Hulst Geleen; 4 Math Reinders Schimmert; 5 Wim Drenth Maasbracht; 6 Tonny Stroucken Sittard; 7 Jos Alberts Geleen; 8 Pierre Klinkers Susteren; 9 Jac Jans St.Joost; 10 Peter van de Wall Geleen. 

Geleen Baan  14 september

1 Henk de Hey Heerlen; 2 Paul Lacroix Stein; 3 Math Reijnders Schimmert; 4 Gėne Janssen Stein; 5 Tonny Strouken Sittard; 6 Wim Drenth Maasbracht; 7 Harrie Hindriks Sittard; 8 Ben Knarren Stein; 9 Marcel Fooy Maastricht; 10 Pierre Klinkers Susteren. 

Geleen  Baan  16 september

1 Mat Hendrix Weert; 2 Ben Knarren Stein; 3 Tonny Stroucken Sittard; 4 Wim Drenth Maasbracht; 5 Marcel Fooy Maastricht; 6 Peter Halmans Dieteren; 7 Piet Peters Ubachsberg; 8 Bert Schreurs Neerbeek; 9 Willy Vergooszen Susteren; 10 Cor Maas Roermond. 

Geleen Baan  18 september

1 Marcel Fooy Maastricht; 2 Willy Vergooszen Susteren; 3 Tonny Stroucken Sittard; 4 Math Reijnders Schimmert; 5 Har Cnoops Maasbracht; 6 André Meuffels Holtum; 7 Ton van Himbergen Buchten; 8 Jo Peeters Urmond; 9 Pierre Klinkers Susteren.

Geleen  Baan  19 september

1 Nico Paes Munstergeleen; 2 Géne Janssen Stein; 3 Jan Ubachs Amstenrade; 4 Ronald Graf Simpelveld; 5 Pierre Klinkers Susteren; 6 Marcel Fooy Maastricht; 7 Tonny Stroucken Sittard; 8 Jo Budie Simpelveld; 9 J.Kibbelaar Sittard; 10 Paul Lacroix Stein. 

Someren- Berbroek B.   21 september  Klassieker

1 Renė van Hoven België; 2 Frans Mertens België;3 R. Geuts België; 4 Marcel Cockx België; 5 A. de Wachter België; 6 Jean de Wael Hamont B.; 7 P.Goossen België; 8 Wim van Mierlo Weert; 9 Edy Jorissen Weert; 10 Jean Piërre van Spauwen België; 11 Jan Ubachs Amstenrade; 15 Jac van Kessel Deurne; 16 Ben Knarren Stein; 17 R.Janssen België; 18 Renė van der Linden Helmond; 19 J.Casteels België; 20 J. van Heukelom België; 21 P.de Kok België; 22 Fred Raetsen Weert; 23 Mat Hendrix Weert; 24 A. Vanhove België; 25 Bert van Zantvoort Weert; 26 Huub Greijmans Weert; 27 Peter van Zantvoort Weert; 28 Cor Vriens Helmond; 29 Fons Heijens Boorsem B.; 30 L.Brebels België.

Ploegenklassement

1 Melosport België ; 2 Coertjens België; 3  Salden/Rossin Limbricht; 4 De Wachter België; 5 Drenth Maasbracht. 

Geleen Baan 24 september

1 Tonny Stroucken Sittard; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 Jac Geurts Echt; 4 Jo Dohmen Geleen; 5 Peter Halmans Dieteren; 6 Jo Heiligers Hulsberg; 7 Jac Jans St.Joost; 8 H.Snijders Holtum; 9 Jos Alberts Geleen; 10 Jo Janssen Geleen.

Geleen Baan  26 september

1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Tonny Stroucken Sittard; 3 Peter Halmans Dieteren; 4 Willy van der Hulst Geleen; 5 Bert Schreurs Neerbeek; 6 Jo Heiligers Hulsberg; 7 Jan Ubachs Amstenrade; 8 Frank van Zantvoort Weert; 9 Jan Genders Elsloo; 10 Jac Jans St.Joost. 

Tienen België  27 september

1 Fons Steuten Weert. 

Reuver  28 september

1 Twan Verstappen  Meijel; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Wim van Mierlo Weert; 5 Herman Crins Beesel; 6 Henk de Hey Heerlen; 7 Jack Louwers Kinrooi B.; 8 Jos Gilissen Maastricht; 9 Mat Hendrix Weert; 10 Tjeu Ramaekers Ospel; 11 Fred Scheres Posterholt; 12 Jef Drummen Valkenburg; 13 Fred Raetsen Weert; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Henk Papen Saeffelen D.; 16 Herman Crins Beesel; 17 Ton Miggels Belfeld; 18 Peter van Zantvoort Weert; 19 Edy Jorissen Weert; 20 Jan Reinders Reuver.

Twan Verstappen is in Reuver de baas over Bert van Zantvoort en Jac van Kessel

Geleen Baan  30 september

1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Tonny Stroucken Sittard; 4 Jac Fooy Maastricht; 5 Marcel Fooy Maastricht; 6 Riny Sprenkels Weert; 7 Piet Peeters Urmond; 8 Ben Knarren Stein; 9  Nico Paes Munstergeleen; 10 Ger Nelissen Sittard.

Geleen Baan  3 oktober

1 Math Hendrix Weert; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 Tonny Stroucken Sittard; 4 Ger Nelissen Sittard;  Willy van de Hulst Geleen; 6 Peter Halmans Dieteren; 7 Ton van Himbergen Buchten; 8 Ton Gruizen Sittard; 9 Jos Alberts Geleen; 10 Jo Geurts Echt.

Luyksgestel   5 oktober

1 Bert van Zantvoort Weert; 2 Jos Ramaekers Weert; 3 Jos Gilissen Maastricht; 4 Fred Scheres Posterholt; 5 Henk Hartjes Waalre; 6 Henk Papen Saeffelen D.; 7 Henk van Oorschot Bergeyk; 8 Tjeu Ramaekers Ospel; 9 Jac van Kessel Deurne; 10 Edy Jorissen Weert; 11 Huub Greijmans Weert; 12 Fred Raetsen Weert; 13 Cor Vriens Helmond; 14 Renė van der Linden Helmond; 15 Harrie Daams Dommelen; 16 Peter van Zantvoort Weert; 17 Jef Drummen Valkenburg; 18 Rien Kums Budel; 19 Andrė van Mierlo Soerendonk. 

Geleen  Baan  5 oktober

1 Math Hendrix Weert; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 Tonny Stroucken Sittard; 4 Ger Nelissen Sittard; 5 Willy van der Hulst Geleen; 6 Peter Halmans Dieteren; 7 Ton van Himbergen Buchten; 8 Ton Gruizen Sittard; 9 Jos Alberts Geleen; 10 Jo Geurts Echt. 

Geleen Baan  7 oktober

1 Wim van Mierlo Weert; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 Ton van Himbergen Buchten; 4 Peter Halmans Dieteren; 5 Bert Schreurs Neerbeek; 6 Math Reijnders Schimmert; 7 Pierre Klinkers Susteren; 8 Jac Jans St.Joost; 9 Fred Raetsen Weert; 10 Jo Heiligers Hulsberg.

Geleen Baan 8 oktober

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Tonny Stroucken Sittard; 3 Peter Halmans Dieteren; 4 Ton Gruizen Sittard; 5 Jan Genders Elsloo; 6 Bert Schreurs Neerbeek; 7 Jac Jans St.Joost; 8 Jo Heiligers Hulsberg; 9 Jan Peeters Ubachsberg; 10 Piet Daemen Maasbracht.

Geleen  Baan  10 oktober

1 Tonny Stroucken Sittard; 2 Ton van Himbergen Buchten; 3 Wim Drenth Maasbracht; 4 Jan Peeters Ubachsberg; 5 Ger Nelissen Sittard; 6 Jo Heiligers Hulsberg; 7 Ton Gruizen Sittard; 8 Bert Schreurs Neerbeek; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 Jos Alberts Geleen.

Eindhoven 12 oktober  Wil Ivitsbokaal

1 J. Seghers België; 2 Jef Drummen Valkenburg; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Armand Tulmans Lommel B.; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Cor Vriens Helmond; 8 Jos Ramaekers Weert; 9 Wim van Rijkeghem België; 10 Peter van der Linden Helmond; 11 Mart van Kessel Deurne; 12 Jos Gilissen Maastricht; 13 Renė van der Linden Helmond; 14 Twan Verstappen Meijel; 15 Paul Moris Stramproy; 16 Henk van Oorschot Bergeyk; 17 Jan Reinders Reuver; 18 Peter Hawinkels Montfort. 

Geleen  13 oktober  24 uur van Geleen

1 Edy Jorissen Weert; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Fred Raetsen Weert; 4 Jan Ubachs Amstenrade; 5 Henk de Hey Heerlen. 

Geleen Baan  14 oktober

1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Jac Wetemans Stramproy; 3 Ger Nelissen Sittard; 4 Peter Halmans Dieteren; 5 Frans Alberts Geleen; 6 Bert Schreurs Neerbeek; 7 Jo Heiligers Hulsberg; 8 Martin Kessels Ospel; 9 Tonny Stroucken Sittard; 10 Ton Gruyzen Sittard; 11 Jo Geurts Echt; 12 Jan Genders Elsloo; 13 Wim Drenth Maasbracht; 14 Huub Gubbels Maasbracht; 15 Pierre Klinkers Susteren. 

Geleen Baan  17 oktober

1 Jos Alberts Geleen; 2 Jan Genders Elsloo; 3 Bert Schreurs Neerbeek; 4 Ton van Himbergen Buchten; 5 Tonny Stroucken Sittard; 6 Jo Heiligers Hulsberg; 7 Pierre Klinkers Susteren; 8 Jac Jans St.Joost; 9 Martin  Kessels Ospel; 10 Frans Alberts Geleen. 

Geleen Baan  19 oktober

1 Ger Nelissen Sittard; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Tonny Stroucken Sittard; 4 Jo Heiligers Hulsberg; 5 Ton Gruizen Sittard; 6 Jac Wetemans Strmproy; 7 Pierre Klinkers Susteren; 8 Bert Schreurs Neerbeek; 9 Jan Schreurs Limbricht; 10 Martin Kessels Ospel.

Geleen Baan  21 oktober

1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Pierre Klinkers Susteren; 3 Piet Daemen Maasbracht; 4 Jac Jans St.Joost; 5 Tonny Stroucken Sittard; 6 Jo Heiligers Hulsberg; 7 Jo Geurts Echt; 8 Jan Genders Elsloo; 9 Ger Nelissen Sittard; 10 Jo van de Moosdijk Nederweert.

Geleen Baan  24 oktober

1 Ger Nelissen Sittard; 2 wim Drenth Maasbracht; 3 Jac Jans St.Joost; 4 Pierre Daemen Maasbracht; 5 Tonny Stroucken Sittard; 6 ton van Himbergen Buchten; 7 Jan Schreurs Limbricht; 8 Jo Heiligers Hulsberg; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 Jo Verkooijen Pey.

Geleen  Baan  26 oktober

1 Jac Wetemans Stramproy; 2 Ton Gruizen Sittard; 3 Ton van Himbergen Buchten; 4 Jos Gilissen Maastricht; 5 Jo Heiligers Hulsberg; 6 Jan Genders Elsloo; 7 Pierre Klinkers Susteren; 8 Bert Schreurs Neerbeek; 9 Jac Jans St.Joost; 10 Wim Drenth Maasbracht. 

Geleen Baan  28 oktober

1 Tonny Stroucken Sittard; 2 Ger Nelissen Sittard; 3 Pierre Klinkers Susteren; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Jo Geurts Echt; 6 Bert Schreurs Neerbeek; 7 Jac Jans St.Joost; 8 J.Peeters Ubach over Worms; 9 Jo Heiligers Hulsberg; 10 Wim Drenth Maasbracht. 

Geleen Baan  31 oktober

1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Jac Jans St.Joost;3 Bert Schreurs Neerbeek; 4 P.Peters Urmond; 5 Tonny Stroucken Sittard; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Wim Drenth Maasbracht; 8 Pierre Klinkers Susteren; 9 J.Peeters Ubachsberg; 10 Jan Genders Elsloo.

Geleen Baan  2 november

1 Ger Nelissen; Ton van Himbergen Buchten; 3 Jac Jans St.Joost; 4 Ton Gruizen Sittard; 5 Bert Schreurs Neerbeek; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Jan Schreurs Limbricht; 8 Jo Heiligers Hulsberg; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 Jan Genders Elsloo.

Geleen Baan  4 november

1 Tonny Stroucken; 2 Jac Wetemans Stramproy; 3 Bert Schreurs Neerbeek; 4 Ger Nelissen Sittard; 5 Jo Heiligers Hulsberg; 6 Ton van Himbergen Buchten; 7 Pierre Klinkers Susteren; 8 Ton Gruizen Sittard; 9 Pierre Daemen Maasbracht; 10 Peter Janssen Itteren.

Geleen Baan  7 oktober

1 Tonny Stroucken Sittard; 2 Ton Gruizen Sittard; 3 Jan Schreurs Limbricht; 4 Bert Schreurs Neerbeek; 5 Pierre Klinkers Susteren; 6 Jo Heiligers Hulsberg; 7 Peter Janssen Itteren; 8 Jac Jans St.Joost; 9 Wim Drenth Maasbracht; 10 J.van Kauwen Geleen.

Geleen Baan 11 november

1 Jac Jans St.Joost; 2 Pierre Klinkers Susteren; 3 Jo Heiligers Hulsberg;4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Bert Schreurs Neerbeek; 6 Bert Mischon Itteren; 7 J.Hendrickx Neerharen; 8 Tonny Stroucken Sittard;  Frans alberts Geleen; 10 Ton Gruizen Sittard.

Geleen Baan  16 november

1 Tonny Stroucken; 2 Jac Jans St.Joost; 3 Ton Gruizen Sittard; 4 Wim Drenth Maasbracht; 5 Jo Heiligers Hulsberg.

Geleen Baan  18 november

1 Frans  Alberts Geleen; 2 Pierre Daemen Maasbracht; 3 Jac Wetemans Stramproy; 4 Ton Gruizen Sittard; 5 Pierre Klinkers Susteren;  Jac Jans St.Joost; 7 Jo Heiligers Hulsberg; 8 Bert Schreurs Neerbeek; 9 Wim drenth Maasbracht; 10 Jan Genders Elsloo.

Geleen Baan 21 november

1 Jos Alberts Geleen; 2 Jac Jans St.Joost; 3 Pierre Klinkers Susteren; 4 Wim Drenth Maasbracht; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Bert Schreurs Neerbeek; 7 Jo Heiligers Hulsberg; 8 Frans Alberts Geleen; 9 Jo Dohmen Geleen; 10 Pierre Daemen Maasbracht.

Geleen Baan  23 november

1 Bert Schreurs Neerbeek; 2 Jan Schreurs Limbricht; 3 Jac Jans St,Joost; 4 Wim Drenth Maasbracht; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Frans Alberts Geleen; 7 Jo Heiligers Hulsberg; 8 Pierre Klinkers Susteren; 9 Joost Drenth Maasbracht; 10 Jos Alberts Geleen.

 

Geleen Baan 25 november

1 Wim Drenth Maasbracht; 2 Patrick Budde België; 3 Jac Jans St.Joost; 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 Ton Gruizen Sittard; 6 Jo Heiligers Hulsberg; 7 Frans Alberts Geleen; 8 Bert Schreurs Neerbeek; 9 Harrie Budde België; 10 Pierre Daemen Maasbracht.

Geleen Baan  28 november

1 Frans Alberts Geleen; 2 Ton van Hoesel Roosteren; 3 Jos Alberts Geleen; 4 Ton Gruizen Sittard; 5 Pierre Klinkers Susteren; 6 Jo Heiligers Hulsberg; 7 Jac Jans St.Joost; 8 Joep Dohmen Geleen; 9 Wim Drenth Maasbracht; 10 Edmond Frissen Hulsberg.

Geleen Baan 5 december

1 Jo Heiligers Hulsberg; 2 Jac Jans St.Joost; 3 Ton van Hoesel Roosteren; 4 Frans Alberts Geleen; 5 R.van Drenth Schaesberg.

Geleen Baan  9 december

1 Pierre Klinkers Susteren; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 Jo Heiligers Hulsberg; 4 Frans Alberts Geleen; 5 Bert Schreurs Neerbeek.

Geleen Baan  12 december

1 Pierre Klinkers Susteren; 2 Ger Nelissen Sittard; 3 Jac Jans St.joost; 4 Tonny Stroucken Sittard; 5 Wim Drenth Maasbracht;  Jan Schreurs Limbricht; 7 Jo Heiligers Hulsberg; 8 Bert Schreurs Neerbeek; 9 Joep Dohmen Geleen; 10 Adrie van Schijndel Born.

Geleen Baan  14 december

1 Jac Jans St.Joost; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Jan Schreurs limbricht; 4 Wim Drenth Maasbracht; 5 Ben Knarren Stein; 6 Pierre Daemen Maasbracht; 7 Tonny Stroucken Sittard; 8 Ton van Hoesel Roosteren; 9 Bert Schreurs Neerbeek; 10 Jo Heiligers Hulsberg.

Geleen Baan  17 december

1 Wim Drenth Maasbracht; 2 Jac Jans St.Joost; 3 Pierre Klinkers susteren; 4 Jo Heiligers Hulsberg; 5 Bert Schreurs Neerbeek; 6 Pierre Daemen Maasbracht; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Ton Gruizen Sittard; 9 van de Hulst Geleen; 10 Jos Alberts Geleen.

Geleen Baan 23 december

1 Pierre Klinkers Susteren; 2 Jo Heiligers Hulsberg; 3 Jan Schreurs Limbricht; 4 Jac Jans St.Joost; 5 Willy van der Hulst Geleen; 6 Ger Nelissen Sittard; 7 Tonny Stroucken Sittard; 8 Frans Alberts Geleen; 9 Ton van Hoesel Roosteren; 10 Wim Drenth Maasbracht.

Geleen Baan  26 december

1 Wim Drenth Maasbracht; 2 Willy van der Hulst Geleen; 3 Jac Jans St.Joost; 4 Ton Gruizen Sittard; 5 Ger Nelissen Sittard; 6 Jo Heiligers Hulsberg; 7 Pierre Klinkers Susteren; 8 Jan Schreurs Limbricht; 9 Ben Knarren Stein; 10 Pierre Daemen Maasbracht.

Geleen Baan  28 december

1 Jo Heiligers Hulsberg; 2 Frans Alberts Geleen;3 Ton van Hoesel Roosteren; 4 Jos Alberts Geleen; 5 Pierre Daemen Maasbracht; 6 Wim Drenth Maasbracht; 7 Ben Knarren Stein; 8 Jac Jans St.Joost; 9 Eugène Frissen Hulst; 10 Frans Knarren Stein.

Geleen Baan  30 december

1 Ger Nelissen Sittard; 2 R.van Mulken Stein; 3 Jos Alberts Geleen; 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 Tonny Stroucken Sittard; 6 Wim Drenth Maasbracht; 7 Willy van der Hulst Geleen; 8 Jo Heiligers Hulsberg; 9 Ton Gruizen Sittard; 10 Wil Schmitz Geleen.

 

België

1 Jo van Seggelen Budel Schoot. 

Grass  Frankrijk 

1 Henk de Hey Heerlen; 2 S. Primento Italië. 


Jabeek  Nederlands Kampioenschap  Vrije renners

15 +

1 A. Koenders Oudkerk.

25 +

1 B. Broekhoven Bergen Op Zoom. 


    Cafebaas Bert Kusters heeft een sterke ploeg ter beschikking met v.l.n.r. Bert Kusters-Wim van Mierlo-Jan Versteegen-Fredy Raetsen-Fons Steuten-Gène Janssen-Harrie Crins en ploegleider Huub Niens.



Ploegen  1980 

Wim Drenth  Zand en Grindhandel  Maasbracht

Bert van Zantvoort,Jef Drummen,Fred Scheres,Henk Papen,Edy Jorissen,Jo Montforts,Peter van Zantvoort;Jack Louwers;Tjeu Ramaekers;Ben Knarren.

B. Ploeg

Frits Kuipers; Peter Halmans; Ton Gruizen; Ton van Himbergen; Nol van Pol; Huub Gubbels; Pierre Damen. 

Ploegleider: Huub Gubbels Maasbracht. 


Heywin Stucadoorsbedrijf  Schaik

Henk Arts,Gerrit van der Steeg,H.Daams,H.Hendrikx,Hans Toll. 


’t Hukske  Café  Weert

Fred Raetsen,Wim van Mierlo,Harry Crins,Gène Janssen,J.Cremers,Fons Steuten.

Ploegleider: Huub Niens Weert. 


Vaat 69  Venlo

Henk van Oorschot,Karel Faasen,Henk Hermans,W.van Gestel,Peter Engels,Wil Heiligers,Peter Schoester.

Ploegleider: Wiel Schoester Venlo. 


Vivo Levensmiddelen Weert    Ploegleider: Wiel Kuntzelaers Weert.

De VIVO ploeg heeft weer een uitstekend seizoen achter de rug met Henk de Hey-Daan van Dijk-Jos Ramaekers-Jack Louwers-Jac van Kessel-Mart van Kessel-Armand Tulmans en Jan van Boxtel


Delta Woninginrichting Weert

Paul Moris,Jo van de Moosdijk,Jos Vaessen,Jan Evers,Jos Hendrikx,Jan Bakker,Willy Reijnders.

Ploegleider : Lei Everaers Weert. 


El Salvador Café-Bar  Roermond

Jos Vestjens,Frans Fiddelaers,René Houwen,Marcel Fooy,P.van de Beek,Jos Alberts,Frank van Zantvoort. 


Alessi Edelmetaal Doetinchem

Wim Cretier,Joop de Groot,Nico Henskens,Jac Biemans,Piet Gilissen,Jos Gilissen,Rien Kums.

Ploegleider: Jo van Es Blerick. 


De Wacht  Café  Weert

M.Brouns,Nic Konings,Theo van Kouwen,J.Engelen,Theo Beelen,Jo van Seggelen,Wiel Snijders,Toon Cuppens,Jac Ramaekers.

Ploegleider: Cor Everaers Weert. 


De Paersstal   Horeca-onderneming  Reuver

Jos Lamber,Jan Reinders,Rob van Haren,John van Lee,Jos Sassen,Frans Sassen. 


Harrie Kemps  Rijwielhandel  Valkenswaard

Ton Klijs,André Markensteijn, 


Schoenmakers  Tankstation Eindhoven

Arno Schoenmakers Sr.,G.Hageman,P.Willems. 


Math Salden/Rossin  Rijwielhandel Limbricht

Ger Nelissen,Jan Ubachs,Pierre Hawinkels,Cor Vriens,Ben Knarren,M.Hendrikx,André Meuffels,Piërre van Spauwen. 


André Roest/Batavus  Rijwielhandel Venlo

Huub Greijmans,Herman Crins,Twan Verstappen,Peter Janssen,Henk Hartjes,René van der Linden,Ton Miggels,Ad Roest,Peter van der Linden.

Ploegleider: Baer Goofers Blerick.