Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1979


Weert  IJzeren man  1 april  Semi-Klassieker
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Jef Drummen Valkenburg; 3 Fred Raetsen Weert; 4 Piet Gillissen Maastricht; 5 Peter van Zantvoort Weert; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Herman Crins Beesel; 8 Henk Papen Saeffelen D.; 9 Henk van Oorschot Bergeijk; 10-13 NN;14 Cor Salentijn Roermond; 15 Fred Scheres Posterholt; 16 Jo Montforts Susteren; 18 Jos Gillissen Maastricht; 19 Henk Arts Wanroy.
Ploegenklassement
1 Vivo Weert ; Jac van Kessel-Mart van Kessel-Henk de Hey-Armand Tulmans; Jan van Boxtel-Jos Ramaekers;2 Drenth Maasbracht; 3 Roest Venlo.

De openingskoers in Weert in voor Jac van Kessel, hij klopt Jef Drummen en Fredy Raetsen

 
Beesel  15 april
1 Henk Papen Saeffelen D.; 2 Herman Crins Beesel; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Henk Hartjens Waalre; 5 Armand Tulmans Lommel B.; 6 Jos Ramaekers Weert; 7 Jack Louwers Kinrooi B.; 8 Jac van Kessel Deurne; 9 Fred Raetsen Weert; 10 Bert van Zantvoort Weert; 11 Henk de Hey Heerlen; 12 Cor Vriens Helmond; 13 Piet Gilissen Maastricht; 14 Jef Drummen Valkenburg; 15 Henk van Oorschot Bergeijk; 16 Ben Knarren Stein; 17 P.Stelten Nieuwstadt; 18 Peter van Zantvoort Weert; 19 Jos Alberts Geleen; 20 Rob van Haren Venlo.

In zijn eigen Beesel moet Herm Crins het loodje leggen tegen een  snellere Henk Papen

 
Haelen  16 april
1 Peter van Zantvoort Weert; 2 Henk Papen Saeffelen D.; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Jef Drummen Valkenburg; 5 Herman Crins Beesel; 6 Cor Vriens Helmond; 7 Ben Knarren Stein; 8 Fred Raetsen Weert; 9 Piet Gillissen Maastricht; 10 Fred Scheres Posterholt; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Jos Lamber Blerick; 13 Jack Louwers Kinrooi B.; 14 Henk Arts Wanroy; 15 Mart Parren Weert; 16 Jos Gillissen Maastricht; 17 Henk Hartjes Waalre; 18 Huub Greijmans Weert; 19 Rob van Haren Venlo; 20 Cor Salentijn Roermond.

       Peter van Zantvoort klopt Henk Papen in Haelen

 
Wanroy  22 april  Semi-Klassieker
1 Herman Crins Beesel; 2 Renė van Bree België; 3 Jos Ramaekers Weert; 4 Jef Drummen Valkenburg; 5 Henk Papen Saeffelen; 6 Fred Scheres Posterholt; 7 Tjeu Ramaekers Neederweert; 8 Jack Louwers Kinrooi B.; 9 Marcel Omloop België; 10 Mart van Kessel Deurne; 11 Huub Greijmans Weert; 12 Cor Vriens Helmond; 13 Vic Vandeneinde België; 14 Jean Verveecke België; 15 Jac van Kessel Deurne; 16 Fred Raetsen Weert; 17 Henk Hartjes Waalre; 18 Henk van Oorschot Bergeijk; 19 Armand Tulmans Lommel B.; 20 Fred Vandemotten België.
 
Ploegenklassement
1 Drenth Maasbracht; Fred Scheres-Jef Drummen; Bert van Zantvoort-Henk Papen-Huub Greijmans-Jac Beurskens-Jo Montforts  2  Roest Venlo; 3 België.

      Herm Crins duidelijke winnaar in de semi-klassieker van Wanroy

 
Echt  29 april
1 Herman Crins Beesel; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Ben Knarren Stein; 5 Henk Hartjes Waalre; 6 Peter van Zantvoort Weert; 7 Cor Vriens Helmond; 8 Fred Scheres Posterholt; 9 Johan Goofers Blerick; 10 Jac van Kessel Deurne; 11 Piet Gilissen Maastricht; 12 Fred Raetsen Weert; 13  Jef Drummen Valkenburg; 14 Henk van Oorschot Bergeyk; 15 Jos Ramaekers Weert; 16 Hans Verbeek Best; 17 Jan Bakker Nederweert; 18 Jos Gilissen Maastricht; 19 Hein de Wit Bergeijk; 20 Jos Alberts Geleen.
 
Geleen  30 april  Provinciale Kampioenschappen
Limburg
1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Herman Crins Beesel; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Jac Louwers Kinrooi B.; 5 Peter van Zantvoort Weert; 6 Jos Gilissen Maastricht; 7 Henk Papen Saeffelen D.; 8 Fons Steuten Weert; 9 Fred  Raetsen Weert; 10 Jo Montforts Susteren; 11 Piet Gilissen Maastricht; 12 Henk van Zantvoort Weert; 13 Jos Alberts Geleen; 14 Jos Lamber Venlo; 15 Ben Knarren Stein; 16 Fred Scheres Posterholt.
Brabant
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Henk van Oorschot Bergeijk. Verder geen Brabanders geklasseerd.

Jef Drummen heeft meer snelheid op het eind van de spurt en verslaat Jac van Kessel in Geleen bij de provinciale kampioenschappen

 
Thorn  6 mei
1 Piet Gilissen Maastricht; 2 Fred Raetsen Weert; 3 Jo Montforts Susteren; 4 Tjeu Ramaekers Nederweert; 5 Armand Tulmans Lommel B.; 6 Henk Papen Saeffelen D.; 7 Mart Parren Weert; 8 Fred Scheres Posterholt; 9  Henk Arts Wanrooy; 10 Jack Louwers Kinrooi B.; 11 Huub Greijmans Weert; 12 NN.; 13  NN.; 14 Ton Miggels Belfeld; 15 Ben Knarren Stein; 16 Bert van Zantvoort Weert; 17 Jef Drummen Valkenburg; 18 Herman Crins Beesel.

Hoensbroek  13 mei
1 Armand Tulmans Lommel B.; 2 Cor Vriens Helmond; 3 Tjeu Ramaekers Nederweert; 4 Jos Alberts Geleen;

     Armand Tulmans verrast Cor Vriens en Tjeu Ramaekers in Hoensbroek

 
Geleen   Baan   19 mei
1 Ronald Graf Simpelveld; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Henk de Hey Heerlen; 4 Ton Gruizen Sittard; 5 Jac Jans St.Joost; 6 Jo Kusters Spaubeek; 7 J. Sanders Geleen; 8 Ton Klingenstein Geleen; 9 Hein Smeets Gronsveld; 10 Marcel Fooy Maastricht; 11 Paul Lacroix Stein; 12 Fons Heijens Boorsem B.; 13 J. Peters Geleen; 14 Jan Hanegraaf Roermond; 15 W. Wijnands Schimmert

Geleen  Baan  22 mei
1 Jac Fooy Maastricht; 2 Marcel Fooy Maastricht; 3 Ton Gruyzen Sittard; 4 Leon Heffels Born; 5 Pierre Klinkers Susteren; 6 Frans Alberts Geleen; 7 Ad van der Vleuten Voerendaal; 8 Jos Alberts Geleen; 9 T.Genders Elsloo; 10 Peter Halmans Dieteren.

Baarlo Baan 23 mei

1 Peter Janssen Tegelen; 2 Bart Hanssen Kessel; 3 Cor Salentijn Roermond;4 Herman Crins Beesel.

Geleen Baan  25 mei

1 Jos Alberts Geleen; 2 Marcel Fooy Maastricht; 3 Gène Janssen Stein; 4 Jo Verkooijen Echt; 5 Paul Lacroix Stein; 6 Ton van Himbergen Buchten; 7 Jac Jans St.Joost; 8 Frans Hintzen Echt; 9 Marcel Nelis Hulsberg; 10 Jo Zinken Nijswiller; 11 Ger Hoofwijk Buchten.

Frankrijk  25-26-27 mei Grand Prix Cycliste De L'Humanite


Herman Crins-Henk Hartjes-Cor Vriens-Jack Louwers zijn de renners die de NWB vertegenwoordigen in Frankrijk.

1e etappe 60 km.

1 Harald Wolf Fr.; 2 Wadim Koudelko; 3 Alois Dohnal Fr.; 12 Herman Crins NWB; 17 Jack Louwers; 49 Henk Hartjes NWB; 71 Cor Vriens NWB; 

2e etappe 143 km.

1Anatoly Tchoukanov USSR; 2 Youri Barinov USSR; 3 Harald Wolf Fr.; 25 Jack Louwers NWB; 28 Herman Crins NWB; 37 Henk Hartjes NWB; 43 Cor Vriens NWB.

3e etappe  123 km

1 Patrick Daveneau Fr.; 2 Steffen Stier Dld.; 3 Milan Heller Tchechoslowakia; 6 Herman Crins NWB; 17 Jack Louwers NWB; 43 Henk Hartjes NWB; uitgevallen Cor Vriens NWB.

Eindklassement

1 Harald Wolf Fr.; 2 Anatoly Tcholkarov USSR; 3 Youri Barinov USSR; 20 Herman Crins NWB; 27 Henk Hartjes NWB; 31 Jack Louwers NWB.

Ploegenklassement

1 USSR; 2 RDA Frankrijk; 3 Polen; 4 Hongarije; 5 Tchechoslowakije; 6 NWB Nederland 7 Frankrijk FSGT; 8 Bulgarije; 9 Italië; 10 Ierland.


Miskom België  19 mei
1 Armand Tulmans Lommel B.;
 
Vierlingsbeek  20 mei  Tijdrit
1 Armand Tulmans Lommel B.; 2 Tjeu Ramaekers Nederweert; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Fred Scheres Posterholt; 6 Henk van Oorschot Bergeijk; 7 Jack Louwers Kinrooi B;8 Herman Crins Beesel; 9 Henk Hartjes Waalre; 10 Jan Bakker Nederweert; 11 Henk Papen Saeffelen; 12 Henk Arts Wanroy; 13 Mart van Kessel Deurne; 14 Peter van Zantvoort Weert; 15 Jan van Boxtel Mill; 16 Joop de Groot Holthees; 17 Andrė Markensteyn Bergeijk; 18 Ton Miggels Belfeld; 19 Mart Parren Weert; 20 Piet Gillissen Maastricht; 21 Willy Reijnders Deurne; 22 Jan Louwers  Kinrooi B.; 23 Paul Moris Stramproy; 24 Frans Derksen Meerlo; 25 Jo Montforts Susteren.

                  Armand Tulmans is ongenaakbaar in de tijdrit van Vierlingsbeek

 
Vierlingsbeek    20 mei
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Herman Crins Beesel; 3 Jef Drummen Valkenburg; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 Henk Papen Saeffelen D.; 7 Peter van Zantvoort Weert; 8 NN.; 9 Huub Greijmans Weert; 10-11 NN.; 12 Piet Gilissen Maastricht; 13 Jos Gilissen Maastricht; 14 Henk de Hey Heerlen; 15 Jan Bakker Nederweert.
 
Tegelen  24 mei
1 Herman Crins Beesel; 2 Henk Papen Saeffelen D.; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Armand Tulmans Lommel B.; 5 Jos Ramaekers Weert; 6 Jan van Boxtel Mill; 7 Ton Miggels Belfeld; 8 Tjeu Ramaekers Nederweert; 9 Fred Scheres Posterholt; 10 Fons Steuten Weert; 11 Fred Raetsen Weert; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Henk de Hey Heerlen; 14 Hein de Wit Bergeijk; 15 Ben Knarren Stein; 16 Jac van Kessel Deurne; 17 Fiel Lamber Baarlo; 18 Henk van Oorschot Bergeyk; 19 Jef Drummen Valkenburg; 20 Cor Vriens Helmond.
 
Geleen  Baan  24 mei
1 Jac Fooy Maastricht; 2 Marcel Fooy Maastricht; 3 Ton van Himbergen Buchten; 4 Jac Jans St.Joost; 5 Hein Smeets Gronsveld; 6 Jac Reuvers Heythuysen; 7 Leon Heffels Born.
 
Ohe en Laak  27 mei  Omloop van het Maasdal  Klassieker
1 Armand Tulmans Lommel B.; 2 Fred Scheres Posterholt; 3 Peter van Zantvoort Weert; 4 Jacq. Biemans Nijmegen; 5 Henk van Oorschot Bergeijk; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Fred Raetsen Weert; 10 Piet Gilissen Maastricht; 11 Jos Lamber Venlo; 12 Jef Drummen Valkenburg; 13 Wil van Zantvoort Weert; 14 Johan Goofers Blerick; 15 Jo van de Moosdijk Nederweert; 16 Frans Sassen Belfeld; 17 Henk Papen Saeffelen D.; 18 J. Reuvers Heythuysen ; 19 H. van Wijk Beesd; 20 Bert van Zantvoort Weert; 21 Ger Hoofwijk Buchten; 22 Henk Arts Wanroy; 23 Rien Kums Budel; 24 Ben Knarren Stein; 25 Jos Ramaekers Weert.
 
Ploegenklassement
1 Vivo Weert; 
Jac van Kessel-Mart van Kessel-Henk de Hey-Armand Tulmans; Jan van Boxtel-Jos Ramaekers; 2  Drenth Maasbracht; 3 de Wacht Weert.

    Armand Tulmans na zijn prachtige triomf in de Omloop van het Maasdal

 
Sint Joost  4 juni
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Jo Montforts Susteren; 3 Fred Raetsen Weert; 4 Peter van Zantvoort Weert; 5 Jos Alberts Geleen; 6 Cor Vriens Helmond; 7 Henk de Hey Heerlen; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Henk Hartjens Waalre; 10 Bert van Zantvoort Weert; 11 Fred Scheres Posterholt; 12 Piet Gillissen Maastricht; 13 Henk van Oorschot Bergeijk; 14 Pierre Hawinkels Montfort; 15 Jan Reinders Neer; 16 Rob van Haren Venlo; 17 Willy Reijnders Deurne; 18 Hein de Wit Bergeyk; 19 Ben Knarren Stein; 20 Jan Bakker Nederweert.
 
Echt  8-9-10 juni  Pijl van Limburg  Etappewedstrijd
1e et. Tijdrit Echt
1 Ad ’t Gilde  België; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Herman Crins Beesel; 5 Tjeu Ramaekers Ospel; 6 Armand Tulmans Lommel B. ; 7 Jac van Kessel Deurne; 8  Henk Arts Wanroy; 9 Fons Steuten Weert; 10 Henk Hartjes Waalre; 11 Jan Bakker Nederweert; 12 Fred Scheres Posterholt; 13 Henk de Hey Heerlen; 14 Jos Ramaekers Weert; 15 Jac Louwers Kinrooi B. 
 
2e et. Echt-Posterholt
1 Piet Gilissen Maastricht; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Fred Raetsen Weert; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Willem Dekker Nijmegen; 6 Jo Janssen Geleen; 7 Jos Lamber Blerick; 8 Jacq Biemans Nijmegen; 9 Jos Blommaerts België; 10 Jos Alberts Geleen; 11 Jo van Pol Montfort; 12 Henk de Hey Heerlen; 13 Jef Drummen Valkenburg; 14 Mart van Kessel Deurne; 15 Rien Kums Budel.
 
3e et. Echt-Echt
1 Jac Louwers Weert; 2 Ad ’t Gilde België; 3 Guy de Clerck België; 4 Cor Vriens Helmond; 5 Wilfred Vincke België; 6 Armand Tulmans Lommel B.; 7  Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Jac van Kessel Deurne; 9 Jean Dewael Hamont B,. 10 Albert Jospin Frankrijk; 11 Jos Blommaerts België; 12 Jo van Pol Montfort; 13 Piet Gilissen Maastricht; 14 Fred Raetsen Weert; 15 Jan Bakker Nederweert.

Jack Louwers wint de slotrit in de Pijl van Limburg, Ad 't Gilde juicht met zijn eindzege


Eindklassement
1 Ad ’t Gilde  België; 2 Jac Louwers Kinrooi België; 3 Guy de Clerck België; 4 Armand Tulmans Lommel B.; 5 Wilfred Vincke België; 6 Cor Vriens Helmond; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Jac van Kessel Deurne; 9 Huub Greijmans Weert; 10 Tjeu Ramaekers Ospel; 11 Henk Arts Wanroy; 12 Fons Steuten Weert; 13 Jan Bakker Nederweert; 14 Henk Hartjes Waalre; 15 Fred Scheres Posterholt; 16 Henk de Hey Heerlen; 17 Jos Ramaekers Weert; 18 Jef Drummen Valkenburg; 19 Fred Raetsen Weert; 20 Jos Blommaerts België; 21 Jean Le Guen Frankrijk; 22 Jean Dewael Hamont B.23 Peter Healy Ierland; 24 Henk van Oorschot Bergeijk; 25 Pierre Hawinkels Montfort; 26 Peter van Zantvoort Weert; 27 Jo van Pol Montfort; 28 Jo van de Moosdijk Nederweert; 29 Piet Gilissen Maastricht; 30 Henk Papen Saeffelen D.
 
Ploegenklassement
1 WAOD België; Ad 't Gilde-Guy de Clerck-Wilfred Vincke-Jos Blommaerts- 2 Vivo Weert; 3 Roest Venlo; 4 Salden Rossin Limbricht; 5 de Wacht Weert.
 
Bergklassement
1 Jos Lamber Blerick; 2 A.Vendetti Frankrijk; 3 Herman Crins Beesel; 4 Jan Bakker Nederweert.

     Ad 't Gilde is de eindwinnaar van de Pijl van Limburg

Geleen Baan  12 juni

1 Jack Louwers Molenbeersel B.; 2 Pierre Klinkers Susteren; 3 Marcel Fooy Maastricht; 4 Marcel Nelis Hulsberg; 5 Henk Derix Posterholt; 6 Henk de Hey Heerlerheide; 7 Ton Gruyzen Sittard; 8 Gène Janssen Stein; 9 Jos Alberts Geleen; 10 P.Peeters Stein; 11 J.Essers Maasbracht; 12 J.Genders Elsloo; 13 P.de Baere Geleen; 14 Piet Vluggen België; 15 G.Vaessen Koningsbosch.

Geleen Baan  15 juni

1 Jac Jans St.Joost; 2 Ger Hoofwijk Buchten; 3 Ton van Himbergen Buchten; 4 Gène Janssen Stein; 5 Jac Fooy Maastricht; 6 Ton Gruyzen Sittard; 7 Leo Steyns Geleen; 8 Theo Daemen St. Odiliënberg; 9 J.Essers Maastricht; 10 Frans Hintzen Echt; 11 Jos Alberts Geleen; 12 Frans Alberts Geleen; 13 Marcel Nelis Hulsberg; 14 Pierre Klinkers Susteren; 15 P. de Baere Geleen.
 
Eindhoven  15 juni  Baankampioenschappen
Sprint
1 Henk de Hey Heerlen; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Willy Reijnders Deurne.
Achtervolging
1 Mart van Kessel Deurne; 2 Henk Hartjes Waalre; 3 Peter van Zantvoort Weert.











Mart van Kessel kampioen achtervolging



50 K.M.
1 Henk  Hartjes Waalre; 2 Henk de Hey Heerlen;3 Cor Vriens Helmond; 4 Peter van Zantvoort Weert;
5 Cor Salentijn Roermond.

Baarlo Baan 15 juni

1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Theo van de Ven Sevenum; 3 Henk Hermans Blerick; 4 Herm Crins Beesel; 5 John van Lee Baarlo; 6 Johan Goofers Blerick; 7 Ton Miggels Belfeld; 8 Jos Lamber Blerick; 9 Ad Roest Venlo.
 
Ubachsberg  17 juni  NWB Kampioenschap
1 Jo Montforts Susteren; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Fred Raetsen Weert; 4 Piet Gillissen Maastricht; 5 Jos Lamber Blerick; 6 Ben Knarren Stein; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Herman Crins Beesel; 9 Marcel Fooy Maastricht; 10 Jo van Pol Montfort; 11 Peter van Zantvoort Weert; 12 Rien Kums Budel; 13 Huub Greijmans Weert; 14 Jo van de Moosdijk Nederweert; 15 Jos Ramaekers Weert; 16 Rob van Haren Venlo; 17 Ronald Graf Simpelveld; 18 Frans Sassen Belfeld; 19 Andrė Markensteyn Bergeijk; 20 Henk van Oorschot Bergeyk; 21 Jack Louwers Kinrooi B.












Jo Montforts in zijn kampioenstricot met Jac van Kessel


Geleen Baan  19 juni

1 Jos Alberts Geleen; 2 Ger Hoofwijk Buchten; 3 Pierre Klinkers Susteren; 4 Jac Fooy Maastricht; 5 Wim Wijnands Schimmert; 6 Leo Steyns Geleen; 7 Ben Knarren Stein; 8 Riny Sprenkels Weert; 9 Willy Vergooszen Susteren; 10 Marcel Nelis Hulsberg; 11 Marcel Fooy Maastricht; 12 Theo van Kouwen Weert; 13 Nic Konings Weert; 14 Har Cnoops Maasbracht; 15 Jo Zinken Nijswiller.
 
Einighausen  21 juni
1 Jack Louwers Kinrooi B.; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Fred Raetsen Weert; 4 Cor Vriens Helmond; 5 Huub Greijmans Weert; 6 Henk de Hey Heerlen; 7 Jos Ramaekers Weert; 8 Henk Papen Saeffelen D.; 9 Ton Klingenstein Geleen; 10 Tjeu Ramaekers Nederweert.

Geleen Baan  22 juni

1 Pierre Klinkers Susteren; 2 Jac Derix Posterholt; 3 Marcel Fooy Maastricht; 4 Ton Gruyzen Sittard; 5 Har Cnoops Maasbracht; 6 Jac Reuvers Heythuysen; 7 Jos Alberts Geleen; 8 Paul Lacroix Stein; 9 Ton van Himbergen Buchten; 10 Jac Jans St.Joost; 11 Leo Steyns Geleen; 12 Jac Fooy Maastricht; 13 T.Hinoul Maaseik b.; 14 Hennie Kreuze Maasbracht; 15 Riny Sprenkels Weert.
 
Ronde van Ierland  22 juni-1 juli
Met de renners Ben Knarren-Henk de Hey,Fons Steuten,Herman Crins
 
Beegden  24 juni
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Tjeu Ramaekers Nederweert; 3 Piet Gilissen Maastricht; 4 Bert van Zantvoort; 5 Fred Raetsen Weert; 6 Peter van Zantvoort Weert; 7  Jos Ramaekers Weert; 19 Wil van Zantvoort Weert.

Jo van Seggelen is oppermachtig in Beegden

Geleen Baan  26 juni
1 Jos Alberts Geleen; 2 Marcel Fooy Maastricht; 3 Piërre Klinkers Susteren; 4 Jac Fooy Maastricht; 5 Marcel Nelis Hulsberg; 6 Ronald Graf Simpelveld; 7 W. Wijnands Schimmert; 8 H. Kreuze Maasbracht; 9 Har Cnoops Maasbracht; 10 J. Genders Elsloo; 11 Leon Steyns Geleen; 12 Nic Konings Weert; 13 Riny Sprenkels Weert; 14 T. Hinoul Maaseik B.; 15 H. Goertz Posterholt.

Baarlo  Baan  27 juni

1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Theo van de Ven Sevenum; 3 Henk Hermans Blerick; 4 Herman Crins Beesel; 5 John van Lee Baarlo; 6 Johan Goofers Blerick; 7 Ton Miggels Belfeld; 8 Jos Lamber Blerick; 9 Ad Roest Venlo.
 
Asten  27 juni
1 Bert van Zantvoort Weert; 2 

Geleen Baan 29 juni

1 Jos Alberts Geleen;2 Jo Verkooijen Echt; 3 J.Blatter Kerkrade; 4 Jac Derix Posterholt; 5 J.Lemmens Urmond; 6 Ronald Graf Simpelveld; 7 Marcel Fooy Maastricht; 8 Ger Hoofwijk Buchten; 9 Peter Halmans Dieteren; 10 Jo Kusters Spaubeek; 11 Hennie Kreuze Maasbracht; 12 Stan Hanegraaf Roermond; 13 Jac Jans St.Joost; 14 Ton Gruyzen Sittard; 15 Wil Sijstermans Klimmen.
 
Zeelst  30 juni
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Fredy Raetsen Weert; 3 Jef Drummen Valkenburg; 4 Piet Gilissen Maastricht; 5 Cor Vriens Helmond; 6 Jan Reinders Reuver; 7 Jo Montforts Susteren; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Jos Lamber Blerick; 10 Hein de Wit Bergeijk; 11 Tom Bakker Meijel.
 
Doenrade  1 juli
1 Herman Crins Beesel; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Jac Ramaekers Weert; 6 Henk Hartjes Waalre; 7 Fred Raetsen Weert; 8 Fred Scheres Posterholt; 9 Johan Goofers Blerick; 10 Jef Drummen Valkenburg.

     Herm Crins klopt Jos Alberts en Jo van Seggelen in Doenrade

 
Sint Odiliënberg  7 juli
1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Armand Tulmans Lommel B.; 3 Cor Vriens Helmond; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Ben Knarren Stein; 6 Fred Raetsen Weert; 7 Henk de Hey Heerlen; 8 Fred Scheres Posterholt; 9 Fons Steuten Weert; 10 Henk Papen Saeffelen D.
 
Vlodrop  8 juli
1 Henk Papen Saeffelen D.; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Cor Vriens Helmond; 4 Armand Tulmans Lommel B.; 5 Fons Steuten Weert; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Fred Raetsen Weert; 8 Jac van Kessel Deurne; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Henk de Hey Heerlen.

Baarlo  Baan Driedaagse  12-13-14 juli

Eindklassement

1 Herman Crins Beesel; 2 Leo Vaessen Swalmen; 3 Ton Miggels Belfeld.

 
Mill  15 juli
1 Henk Papen Saeffelen D.; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Ton Miggels Belfeld; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Jos Gillissen Maastricht; 6 Armand Tulmans Lommel B.; 7 Henk Hartjes Waalre; 8 Jac van Kessel Deurne; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Herman Crins Beesel; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Jan Reinders Reuver; 13 Piet Gilissen Maastricht; 14 Gėne Janssen Stein; 15 Ben Knarren Stein; 16 Andrė van Mierlo Budel; 17 Jo van Lierop Deurne; 18 Pierre Hawinkels Montfort; 19 Henk Arts Wanroy; 20 Mart van Kessel Deurne.

Geleen Baan  17 juli

1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Paul Lacroix Stein; 3 Jack Creemers Weert; 4 Arie van Schijndel Born; 5 Jo Kusters Spaubeek; 6 Jos alberts Geleen; 7 Pierre Klinkers Susteren; 8 Marcel Fooy Maastricht; 9 Frits Bruekers Nederweert; 10 Har Cnoops Maasbracht; 11 Leon Heffels Born; 12 Peter Halmans Dieteren; 13 Jo Verkooijen Echt; 14 J.Peters Stein;15 Gène Janssen Stein.

Geleen Baan  20 juli

1 Jac Reuvers Heythuysen; 2 Gène Janssen Stein; 3 Marcel Nelis Hulsberg; 4 Paul Lacroix Stein; 5 Jos Alberts Geleen; 6 Marcel Fooy Maastricht; 7 P.Blatter Eygelshoven; ; 8  Hein Kuipers Echt; 9 Leo Steyns Geleen;  10 J.Peters Geleen; 11 Jo Kusters Spaubeek; 12 Pierre Klinkers Susteren; 13 Frans Hintzen Echt; 14 Ronald Graf Simpelveld; 15 Ton van Himbergen buchten.
 
Geleen Baan  26 juli
1 Jo van Pol Montfort; 2
 
Ulestraten  21 juli  Europees Kampioenschap
19 +
1 Henk de Hey Heerlen; 2 Henk Papen Saeffelen D.; 3 Jacq Biemans Nijmegen; 4 Mart van Kessel  Deurne; 5 Fred Raetsen Weert; 6 Fons Steuten Weert; 7 Peter Fincken Maasbracht; 8 Jac van Kessel Deurne; 9 Marcel Fooy Maastricht; 10 Jos Alberts Geleen; 11 Anton van Dijk Rijen; 12 Henk Hartjes Waalre; 13 Jac Reuvers Heythuysen; 14 A, Heijens Ammerzoden; 15 Ben Knarren Stein; 16 Gėne Janssen Stein; 17 Andrė Markensteyn Bergeyk; 18 Jan Bakker Nederweert; 19 L.van Weert Geleen; 20 Jo Montforts Susteren; 21 L. Steenbergen Nijmegen; 22 Jos Lamber Blerick; 23 M. Michel Heerlen.
 
26 +
1 Albert Kesters België; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Jef Drummen Valkenburg;  4 A. Kraan; 5 Ad van de Bosch Hulshout; 6 R.de Breuken Schilde;; 7 Sjra Vergooszen Susteren; 8 Marcel Nelis Hulsberg; 9 Bruno Preuss Chapelle B.; 10 Ton Gruizen Sittard; 11 Paul Gielen Stramproy; 12 M. Zagers Bossenhoofd; 13 Hein Kuipers Echt; 14 Ton van Himbergen Buchten; 15 Frits Kuipers Maasbracht; 16 Piërre Klinkers Susteren; 17 Frits Bruekers Nederweert; 18 A. Winkelmans Kalmthout B.; 19 Jos Kesters Helchteren B.; 20 P.de Cock Schilde B.

         Albert Kesters krijgt de gelukwensen van Jo van Seggelen

 
Geleen Baan  31 juli
1 Jo van Pol Montfort; 2 Gėne Janssen Stein; 3 Fons Heijens Boorsem B.; 4 Marcel Fooy Maastricht; 5 Paul Moris Stramproy; 6 Leon Heffels Born; 7 Peter Fincken Maasbracht; 8 Ger Hoofwijk  Buchten; 9 Henk de Hey Heerlen; 10 H. Pijkels Gruitrode B.; 11 Marcel Nelis Hulsberg; 12 Jos Alberts Geleen; 13 Leo  Steyns Geleen; 14 W. Wijnands Schimmert; 15 Frits Kuipers Maasbracht.

Geleen Baan  3 augustus

1 Pierre Klinkers Susteren; 2 Gène Janssen Stein; 3 Ben Knarren Stein; 4 Wim Sanders Geleen; 5 Peter Halmans Dieteren; 6 Jac Reuvers Heythuysen; 7 Twan Steuten Weert; 8 Theo Daemen St.Odiliënberg; 9 Jo Kusters Spaubeek; 10 Frans Hintzen Echt; 11 Leo Steyns Geleen; 12  J.Sijstermans Eygelshoven; 13 Jac Fooy Maastricht; 14 Ton Gruyzen Sittard; 15 Frans Alberts Geleen.
 
Kelpen  4 augustus
1 Bert van Zantvoort Weert; 2 ... 3 Fred Raetsen Weert; 4 Tjeu Ramaekers Weert; 5 Fons Steuten Weert.
 
Heel  5 augustus
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Fred Raetsen Weert; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Nico Henskens Berlicum; 5 Henk de Hey Heerlen; 6 Herman Crins Beesel; 7 Willem Dekker Nijmegen; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Jos Lamber Blerick; 10 Jos Alberts Geleen.

Geleen Baan  10 augustus
1 Tjeu Ramaekers Ospel; 2 Piet Gilissen Maastricht; 3 Ger Hoofwijk Buchten; 4 Ton van Himbergen Buchten; 5 Riny Sprenkels Weert; 6 Jo Janssen Geleen; 7 Gène Janssen Stein; 8 Hein Smeets Gronsveld; 9 Jos Gilissen Maastricht; 10 Jac Fooy Maastricht; 11 Leo Steyns Geleen.

 
Reutje  St. Odiliënberg   11 augustus
1 Huub Greijmans Weert; 2  Jo Montforts Susteren; 3 Herman Crins Beesel; 4 Henk Arts Wanroy; 5 Jef Drummen Valkenburg; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Henk de Hey Heerlen; 9 Fred Raetsen Weert; 10 Ben Knarren Stein; 11 Henk Papen Saeffelen; 12 Piet Gilissen Maastricht; 13 Jan Reinders Reuver; 14 Jos  Lamber Blerick; 15 Peter van Zantvoort Weert; 16 Fred Scheres Posterholt; 17 Peter Hawinkels Montfort; 18 Fons Steuten Weert; 19 Armand Tulmans Lommel B.; 20 Jacq Biemans Nijmegen.

Huub Greijmans is de sterkste in het Reutje

 
Geleen Baan    11 augustus   Drieluik
Afvallingrace
1 Ton de Win Geleen; 2 Paul Smits Hoensbroek; 3 Jan Schreurs Limbricht; 4 Hennie Kinderman Heerlen; 5 Harrie Peters Urmond; 6 Jo Janssen Geleen; 7 Harrie Kamps Sittard; 8 Kees Heemskerk Lanaken B.; 9 André Meijers Amstenrade; 10 Willie Kölken Born.
 
Klassementsrace
1 Ton Klingenstein Geleen; 2 Jo Steijns Puth; 3 Peter van de Wal Geleen; 4 Ger Nelissen Sittard; 5 Ton de Win Geleen; 6 Nico Paas Munstergeleen; 7 Barry Ruyters Geleen; 8 Ton Dolmans Stein; 9 Jo Pelzer Urmond; 10 Willy Kölken Born.
 
Finale
1 Ger Nelissen Sittard; 2 Ton Klingenstein geleen; 3 Jo Steijns Puth; 4 Nico Paas Munstergeleen; 5 Peter van de Wal Geleen; 6 Henny Notermans Grevenbicht; 7 Pieke Meers Maastricht; 8 Ben Damhuis Schinveld; 9 Wim Cuypers Dieteren; 10 Ton de Win Geleen.
 
Eindklassement
1 Ger Nelissen Sittard; 2 Ton Klingenstein Geleen; 3 Peter van de Wal Geleen; 4 Nico Paas Munstergeleen; 5 Jo Steijns Puth; 6 Ton de Win Geleen; 7 Pieke Meers Maastricht; 8 Ben Damhuis Schinnen; 9 Ton Dolmans Stein; 10 Jan Schreurs Limbricht.

Attenrode België  11 augustus

1 Armand Tulmans Lommel B.; 2 Alfons Feremans Mechelen B.; 3 Renė van Bree B.; 4 Georges Vervier B.; 5 Jean Marie Coenen B.; 6 Louis  Simons B.; 7 Cyriel Wouters B.; 8 Jacky de Joncker B.; 9 Andrė Driessen B.10 Louis Mattheus B.
 

Weert  Fatima  12 augustus
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Piet Gilissen Maastricht; 4 Henk de Hey Heerlen; 5 Fred Raetsen Weert; 6 Ben Knarren Stein; 7 Jo Montforts Susteren; 8 Marcel Fooy Maastricht; 9 Jan Reinders Reuver; 10 Jef Drummen Valkenburg; 11 Jacq Biemans Nijmegen; 12 Herman Crins Beesel; 13 Bert van Zantvoort Weert; 14 Gėne Janssen Stein; 15 Edy Jorissen Weert; 16 Henk Papen Saeffelen D; 17 Jac Louwers Kinrooy B.; 18 Adrie van Schijndel Born; 19 P.Stelten Nieuwstadt; 20 Piet Janssen Weert.
 
Geleen Baan  18 augustus
1 Marcel Fooy Maastricht; 2 Jo Kusters Spaubeek; 3 Mat Hendrix Weert; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5 Ton Gruyzen Sittard; 6 Jos Alberts Geleen; 7 Leon Steyns Geleen; 8 Jo Zinken Nijswiller; 9 Peter Roemans Roosteren; 10 Gène Janssen Stein.
 
Belfeld  19 augustus
1 Herman Crins Beesel; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Henk Papen Saeffelen Dld.; 5 Edy Jorissen Weert; 6 Fred Scheres Posterholt; 7 Ton Miggels Belfeld; 8 Jef Drummen Valkenburg; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Henk de Hey Heerlen.
 
Sankt Johann  Oostenrijk    Weltcup
18/29 jr.
1 Henk de Hey Heerlen; 2 Johan Braspennincx Breda; 3 Danny Barbier België; 10 Peter van der Linden Helmond; 12 Jan Reinders Reuver; 14 Theo van de Ven Sevenum; 16 Ben Knarren Stein; 22 Guus Derix; 29 Johan Roovers Breda; 31 Ton Miggels Belfeld; 34 Johan Goofers Blerick.
35/40 jr.
1 Roger Seghers  België; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot; 20 Jef van Engelshoven Sittard.

       Henk de Hey zit in de kopgroep bij de beslissende aanval voor de Weltcup

 
Geleen  Baan  29 augustus  Huldigingswedstrijd Henk de Hey
1 Henk de Hey Heerlen; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Hein Smeets Gronsveld; 4 Henny Kreuze Maasbracht; 5 Piërre Klinkers Susteren; 6 Jac Fooy Maastricht; 7 Leon Steyns Geleen; 8 Riny Sprenkels Weert; 9 Gėne Janssen Stein; 10 Jos Ramaekers Weert.











Henk de Hey met zijn Weltcup trui


 
Miskom België   31 augustus
1 Jac van Kessel Deurne;
 
Montfort  1 september  Clubkampioenschap
1 Wielerclub Voorwaarts Montfort met : Piet Gilissen,Henk Papen,Jef Drummen.Fred Scheres,Huub Greijmans,Pierre Hawinkels; 2 Wielerclub Peter Post Echt; 3 Wielerclub Bergeijk.
B. Klasse
1 Wielerclub Peter Post Echt; 2 Voorwaarts Montfort; 3 De Maastrappers Horn; 4 DTS Deurne; 5 TWC Oostrum.
C Klasse
1 Wielerclub Peter Post Echt; 2 Wielerclub Weert; 3 DTS Deurne.
 
Maasbracht  2 september
1 Bert van Zantvoort Weert; 2 Herman Crins Beesel; 3 Henk de Hey Heerlen; 4 Ben Knarren Stein; 5 Marcel Fooy Maastricht; 6 Henk Papen Saeffelen D.; 7 Jan Reinders Reuver; 8  Jos Lamber Blerick; 9 Willem Dekker Nijmegen; 10 P. Vollenberg Wanssum; 11 Edy Jorissen Weert; 12 Helmuth Cohnen Höngen Dld.; 13 Jack Louwers Kinrooi; 14 Henk van Oorschot Bergeijk; 15 Nico Henskens Berlicum; 16 Andrė van Mierlo Budel; 17 Henk Arts Wanroy; 18 Ronald Graf Simpelveld; 19 Jo van de Moosdijk Nederweert; 20 Mart Parren Weert.
 
Geleen  Baan  2 september ‘s avonds
1 Marcel Fooy Maastricht; 2 Leon Heffels; 3 Jan Krekels Sittard; 4 Géne Janssen Stein; 5 Pierre Klinkers Susteren; 6 Ton van Himbergen Buchten; 7 Hein Kuipers Echt; 8 Ger Hoofwijk Buchten; 9 Henk van Zantvoort Weert; 10 Leon Steyns Geleen.
 
Meijel  3 september
1 Henk Hartjens Waalre; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Frank van Zantvoort Weert; 4 Jo van Lierop Deurne; 5 Ton Miggels Belfeld; 6 Jo Montforts Susteren; 7 Mart Parren Weert; 8 Henk Papen Saeffelen D.; 9 Peter van Zantvoort Weert; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot.
 
Geleen Baan  4 september
1 Henk de Hey Heerlen; 2 Fred Raetsen Weert; 3 Gėne Janssen Stein ; 4 Mat Hendrix Weert; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Piërre Klinkers Susteren; 7 Marcel Fooy Maastricht; 8 Ben Knarren Stein; 9 Bert Schreurs Neerbeek; 10 Peter Halmans Dieteren.
 
2e koers
1 Jo Kusters Spaubeek; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Paul Moris Stramproy; 4 Henk de Hey Heerlen; 5 Ton Gruyzen Sittard; 6 Pierre Klinkers Susteren; 7 Jac Reuvers Heythuysen; 8 Jos Alberts Geleen; 9 Ger Hoofwijk Buchten; 10 Leo Steyns Geleen; 11 Frits Kuipers Maasbracht; 12 Gène Janssen Stein; 13 Hennie Kreuze Maasbracht; 14 H.Welkenhuyzen Zutendaal B.; 15 Paul Schrooten Sittard.
 
Geleen Baan  7 september
1 Jan Krekels Sittard; 2 Géne Janssen Stein; 3 Ronald Graf Simpelveld; 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 Marcel Nelis Hulsberg; 6 Jos Alberts Geleen; 7 Mat Hendrix Weert; 8 H.Welkenhuizen Zutendaal B.; 9 J.Genders Elsloo; 10 W.Wijnands Schimmert.
 
Ubachsberg  8 september  Sponsorkampioenschap
 
Ploegtentijdrit
1 Vivo  Weert;
Jac van Kessel-Mart van Kessel-Henk de Hey-Armand Tulmans; Jan van Boxtel-Jos Ramaekers Daan van Dijk; 2 Drenth Maasbracht; 

 
Criterium
1 Jac van Kessel Deurne; 
 
Kampioen
1 Vivo Weert met: Jan van Boxtel-Henk de Hey,Mart van Kessel,Jac van Kessel; Armand Tulmans, Jos Ramaekers, Daan van Dijk; 2 Drenth  Maasbracht; 3 Roest Venlo; 4 Wim Kemps Valkenswaard; 5 Salden/ Rossin Limbricht; 6 Alessi Doetinchem; 7 De Wacht 2 Weert; 8 de Wacht 1 Weert; 9 De Paersstal Reuver; 10  Jan Beckers Echt; 11 Mauriks Meubelen Den Dungen; 12 Geurts/Gubbels Echt/Maasbracht; 13  Vaat 69 Venlo; 14 Heywin Schaik.

Het sponsorkampioenschap gaat naar de VIVO formatie. v.l.n.r. Daan van Dijk-Mart van Kessel-Armand Tulmans-Henk de Hey-Miss Gonnie-Jan van Boxtel-Jac van Kessel en Jos Ramaekers

 
Venray  9 september
1 Bert van Zantvoort Weert; 2 Jef Drummen Valkenburg; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Jo Montforts Susteren; 5 Fred Raetsen Weert; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Jos Lamber Blerick; 8 Henk de Hey Heerlen; 9 Willem Dekker Nijmegen; 10 Herman Crins Beesel; 11 Cor Vriens Helmond; 12 Henk Papen Saeffelen D.; 13 Jos Alberts Geleen; 14 Piet Gillissen Maastricht; 15 Henk van Zantvoort Weert; 16 Marcel Fooy Maastricht; 17 Jack Louwers Kinrooi B.; 18 Henk Hartjes Waalre; 19 J. Vollenberg Wanssum; 20 Andrė van Mierlo Soerendonk.
 
Geleen  Baan  11 september
1 Pierre Klinkers Susteren; 2 Leon Steyns Geleen; 3 H.Pijkels Gruitrode B.; 4 Jan Kusters Spaubeek; 5 H.Welkenhuizen Zutendaal B.; 6 Jos Alberts Geleen; 7 Frank Laugs Blerick; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Riny Sprenkels Weert; 10 Mat Hendrix Weert.
 
Geleen Baan  12 september
1 Jan Ubachs Amstenrade; 2 J.Pelzer Urmond; 3 Barry Ruyters Geleen; 4 Pieke Meers Maastricht; 5 Ger Nelissen Sittard; 6 Leo Hoogeveen Geleen;  7 Jan Schreus Limbricht; 8 H.Cobbenhagen Geleen; 9 J.Sijen Maastricht; 10 Jo Janssen Geleen; 11 Heiligers Hulsberg; 12 André Meijers Amstenrade; 13 Ton Klingenstein Geleen; 14 Paul Smits Hoensbroek; 15 Ben Damhuis Schinveld.
 
Geleen Baan  14 september
1 Jo Kusters Spaubeek; 2 Géne Janssen Stein; 3 Jos Alberts Geleen; 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 Marcel Fooy Maastricht; 6 Hennie Kreuze Maasbracht; 7 Ton Gruyzen Sittard; 8 Mat Hendrix Weert; 9 Jac Jans St.Joost.
 
Stramproy  15 september
1 Bert van Zantvoort Weert; 2 Frank van Zantvoort Weert; 3 Henk Papen Saeffelen D.; 4 Jo Montforts Susteren; 5 Edy Jorissen Weert; 6 Jack Louwers Kinrooi B.; 7 Fred Scheres Posterholt; 8 Jef Drummen Valkenburg; 9 Henk de Hey Heerlen; 10 Herman Crins Beesel.

In Stramproy moet Bert van Zantvoort alle zeilen bijzetten om broer  Frank naar de tweede plaats te verwijzen

 
Hingen  16 september
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Jo Montforts Susteren; 3 Piet Gillissen Maastricht; 4 Herman Crins Beesel; 5 Peter van Zantvoort Weert; 6 Cor Vriens Helmond; 7 Jos Gilissen Maastricht; 8 Fred Scheres Posterholt; 9 Ben Knarren Stein; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot.

Hemiksem  België  16 september

1 René van der Linden Helmond; 2 Jos van der Meulen B.; 3 Jozef Mertens B.; 4 René Vranckx B.; 5 Jozef Scheerens B. 8 Peter van der Linden Helmond.

Geleen Baan  19 september

1 Hennie Notermans Grevenbicht; 2 Jan Ubachs Amstenrade; 3 Jo Budie Simpelveld; 4 Jan Schreurs Limbricht; 5 H.Reynders Simpelveld; 6 Hein Kuipers Echt; 7 Leo Hoogeveen Geleen; 8 Ton Dolmans Stein; 9 Engels Geleen; 10 Heiligers Hulsberg; 11 Janssen Geleen; 12 Smits Hoensbroek; 13 De Win Geleen; 14 H.Ruiters Geleen; 15 Schmitz Geleen.
 
Reuver  23 september
1 Jo Montforts Susteren; 2 Fred Raetsen Weert; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Jef Drummen Valkenburg; 5 Henk Papen Saeffelen D.;  6 Jo van Seggelen Budel  Schoot; 7 Jac van Kessel Deurne; 8 Henk de Hey Heerlen; 9 Herman Crins Beesel; 10 Jan Reinders Reuver; 11 Gėne Janssen Stein; 12 Cor Vriens Helmond; 13 Marcel Fooy Maastricht; 14 Jos Alberts Geleen; 15 Edy Jorissen Weert; 16 John van Lee Baarlo; 17 Ben Knarren Stein; 18 Jos Lamber Blerick; 19 Willem Dekker Nijmegen; 20 Fred Scheres Posterholt.
 
Geleen Baan  25 september
1 Jo Kusters Spaubeek; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Paul Moris Stramproy; 4 Henk de Hey Heerlen; 5 Ton Gruizen Sittard; 6 Piërre Klinkers Susteren; 7 Jac Reuvers Heythuysen; 8 Jos Alberts Geleen; 9 Ger Hoofwijk Buchten; 10 Leon Steyns Geleen; 11 Frits Kuipers Maasbracht; 12 Gėne Janssen Stein; 13 H. Kreuze Maasbracht; 14 H. Welkenhuizen Zutendaal B.; 15 Paul  Schrooten Sittard.
 

Geleen Baan  26 september

1 Leo Hoogeveen Ubach over Worms; 2 Jan Ubachs Amstenrade; 3 Ton de Win Geleen; 4 Ton Dolmans Stein; 
Miskom  België  28 september
1 Jac van Kessel Deurne
 
Geleen   Baan  28 september
1 Henk de Hey Heerlen; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Mat Hendrix Weert; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5 Géne Janssen Stein; 6 Willy Jorissen Weert; 7 Frank Laugs Blerick; 8 W.Wijnands Schimmert; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 P.Haken Itteren.
 
Koers 2
1 Mat Hendrix Weert; 2 Ton Gruyzen Sittard; 3 Marcel Fooy Maastricht; 4 Hans Hendrikx Weert; 5 Jac Fooy Maastricht; 6 Géne Janssen Stein; 7 Pierre Klinkers Susteren; 8 Jac Jans St.Joost; 9 Paul Lacroix Stein; 10 Peter Halmans Dieteren. 
 
Roermond  29 september
1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Jos Gillissen Maastricht; 3 Jack Louwers Kinrooi B.; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Peter van Zantvoort Weert; 6 Henk Hartjes Waalre; 7 Jo van Lierop Deurne; 8 Willem Dekker Nijmegen; 9 Frank van Zantvoort Weert; 10 Piet Gillissen Maastricht; 11 Ben Knarren Stein; 12 Fred Raetsen Weert; 13 Huub Greijmans weert; 14 Herman Crins Beesel; 15 Jos Lamber Blerick; 16 Nico Henskens Berlicum; 17 Jan Reinders Reuver; 18 Fred Scheres Posterholt; 19 Fons Steuten Weert; 20 Edy Jorissen Weert.
 
Deurne  30 september
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Jef Drummen Valkenburg; 4 Piet Gillissen Maastricht; 5 Herman Crins Beesel; 6 Henk Papen Saeffelen D.; 7 Jos Gillissen Maastricht; 8 Henk de Hey Heerlen; 9 Jan van Boxtel Mill; 10 Jack Louwers Kinrooi B.; 11 Henk Hartjes Waalre; 12 Jos Alberts Geleen; 13 Jos Lamber Blerick; 14 Peter van Zantvoort Weert; 15 Fred Scheres Posterholt; 16 Jan Reinders Reuver; 17 Henk van Oorschot Bergeyk; 18 Ton Miggels Belfeld;  19 Nico Henskens Berlicum; 20 Andrė van Mierlo Soerendonk.
 
Geleen Baan  2 oktober
1 Henk de Hey Heerlen; 2 Fred Raetsen Weert; 3 Géne Janssen Stein; 4 Mat Hendrix Weert; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Pierre Klinkers Susteren; 7 Marcel Fooy Maastricht; 8 Ben Knarren Stein; 9 Jan Schreurs Limbricht; 10 Peter Halmans Dieteren.
 
Geleen Baan  6 oktober
Klassementsrace
1 Jo van Pol Montfort; 
 
Afvallingsrace
1 Henk Papen Saeffelen; 
 
Criterium
1 Jef Drummen Valkenburg; 
 
Eindklassement
1 Henk de Hey Heerlen; 
 
Geleen  7 oktober  24 uren van Geleen
1 Henk de Hey Heerlen; 2 Jef Drummen Valkenburg; 3 Fred Raetsen Weert; 4 Henk Papen Saeffelen; 5 Gėne Janssen Stein; 6 Piet Gillissen Maastricht; 7 Cor Vriens Helmond; 8 Marcel Fooy Maastricht; 9 Wim Cretier Den Bosch; 10 Jos Alberts Geleen.
 
Geleen  7 oktober  Tijdrit Oud-renners
1 Jan Krekels ; 2 Ger Harings; 3 Ben Koken; 4 Huub Harings; 5 Fons Steuten; 6 Gėne Beckers; 7 Wim Kellenaers; 8 Piet Haan; 9 Jan Hugens; 10 Chris Pepels; 11 Eddy Beugels; 12 Huub Vinken; 13 Martin van der Borgh; 14 Jan Willemsen; 15 Sjef Janssen; 16 Jeu Jöris. 
 
Geleen Baan  9 oktober
1 Mat Hendrix Weert; 2 Fred Raetsen Weert; 3 Jos Ramaekers Weert; 4 Marcel Fooy Maastricht; 5 Peter Halmans Dieteren; 6 Henk de Hey Heerlen; 7 Marcel Nelis Hulsberg; 8 Jos Alberts Geleen; 9 Hein Smeets Gronsveld; 10 Jac Fooy Maastricht.
 
Geleen  Baan  11 oktober
1 Mat Hendrix Weert; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Leon Steyns Geleen; 4 Jos Ramaekers Weert; 5 Peter Halmans Dieteren; 6 Ben Knarren Stein; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Pierre Klinkers Susteren; 9 Ton Gruyzen Sittard; 10 Jac Louwers Molenbeersel B.
 
Jabeek   Nederlands Kampioenschap  Vrije renners
15 +
1 M. Schemerkamp Twello; 
25 +
1 T. Bogers Huybergen; 
 
Eindhoven  14 oktober Memorial Wil Ivits
1 Piërre Hawinkels Montfort; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Fred Raetsen Weert; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 Jef Drummenn Valkenburg; 7 Cor Vriens Helmond; 8 Henk Papen Saeffelen D.; 9 Willem Dekker Nijmegen; 10 Jos Lamber Blerick; 11 Gėne Janssen Stein; 12 Mart van Kessel Deurne; 13 Ben Knarren Stein; 14 Peter van Zantvoort Weert; 15 Andrė van Mierlo Soerendonk.

 De Wil Ivits bokaal in Eindhoven gaat naar Pierre Hawinkels  hij  verslaat Henk de Hey ( R.) en Fredy            Raetsen,Bert van Zantvoort  wordt 4e

 
Geleen Baan  16 oktober
1 Hans Hendrikx Weert; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 Jos Alberts Geleen; 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Frank Laugs Blerick; 7 Ton Gruyzen Sittard; 8 Jac Louwers Molenbeersel B.; 9 Leon Steyns Geleen; 10 Jac Jans St.Joost.
 
Geleen  Baan  18 oktober
1 Gène Janssen Stein; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Pierre Klinkers Susteren; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Wim Drenth Maasbracht; 6 Frank Laugs Blerick; 7 Ton van Himbergen Born; 8 Adrie van Schijndel Born; 9 Hans Hendrikx Weert; 10 Peter Halmans Dieteren. 

Geleen Baan  23 oktober

1 Jos Alberts Geleen; 2 Pierre Klinkers Susteren; 3 Jac Wetemans Stramproy; 4 Hans Hendrikx Weert; 5 Frank Laugs Venlo; 6 Peter Halmans Dieteren; 7 Cor Salentijn Roermond; 8 Wim Drenth Maasbracht; 9 Leo steyns Geleen; 10 J.Genders Elsloo.


Geleen Baan 26 oktober

1 Jos Alberts Geleen; 2 Ton Gruyzen Sittard; 3 Peter Halmans Dieteren; 4 Wim Drenth Maasbracht; 5 Hans Hendrikx Weert; 6 Pierre Klinkers Susteren; 7 M.Haken Itteren; 8 Frans Alberts Geleen; 9 Jac Jans St.Joost; 10 Cor Salentijn Roermond.
 
Geleen  Baan  30 oktober
1 Wim Drenth Maasbracht; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Jac Jans St.Joost; 4 Mat Hendrix Weert; 5 Jos Gilissen Maastricht; 6 Ton Gruyzen Sittard; 7 Cor Salentijn Roermond; 8 Peter Halmans Dieteren; 9 Hans Hendrikx Weert; 10 Jac Wetemans Stramproy.

Geleen Baan  13 november

1 Jos Alberts Geleen; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Piet Gilissen Maastricht; 4 Peter Halmans Dieteren; 5 Jos Gilissen Maastricht; 6 Pierre Klionkers Susteren; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Jac Jans St.Joost; 9 Wim Drenth Maasbracht; 10 M.Haken Itteren.

Geleen Baan  21 november

1 Piet Gilissen Maastricht;; 2 Jos Gilissen Maastricht; 3 Jos Alberts geleen; 4 Jac Jans St.Joost; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Wim Drenth Maasbracht; 7 Cor Salentijn Roermond; 8 Mat Hendrix Weert; 9 Peter Halmans Dieteren; 10 Hans Hendrikx Weert.

Geleen Baan  23 november

1 Ton Gruyzen sittard; 2 P.Peters Stein; 3 Jos Gilissen Maastricht; 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Jac Jans St.Joost; 7 Cor Salentijn Roermond; 8 Tonny Stroucken Sittard; 9 Wim Drenth Maasbracht; 10 Peter Halmans Dieteren.
 

Klassementsrace 50 km.
1 Jos Alberts Geleen; 2 Jos Gilissen Maastricht; 3 J.Genders Elsloo; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Pierre Klinkers Susteren; 6 B.Schreurs Neerbeek; 7 Mat Haaken Itteren; 8 Mat Hendrix Weert; 9 Wim Drenth Maasbracht; 10 Hans Hendrikx Weert.

Geleen Baan 25 november

1 Jos Gilissen Maastricht; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 Piet Gilissen Maastricht; 4 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 Jac Jans St.Joost; 6 Jos Alberts Geleen; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Frans Alberts Geleen; 9 P.Peters Stein; 10 M.Haken itteren.

Geleen Baan  4 december

1 Jos Gilissen Maastricht; 2 Peter Halmans Dieteren; 3 Cor Salentijn Roermond; 4 Bert Schreurs Neerbeek; 5 Mat Hendrix Weert; 6 J.Genders Elsloo; 7 Pierre Klinkers Susteren; 8 M.Haken Itteren; 9 Ton Gruyzen Sittard; 10 Wim Drenth Maasbracht.

Geleen Baan  7 december

1 Jos Gilissen Maastricht; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Albert Janssen Valkenswaard; 4 Ton Gruyzen Sittard; 5 Pierre Klinkers Susteren; 6 Piet Gilissen Maastricht; 7 Rik Brouwers Sibbe; 8 Jan Genders Elsloo; 9 Bert Schreurs Neerbeek; 10 Jo Janssen Geleen.

Geleen Baan 16 december

1 Jos Gilissen Maastricht; 2 Pierre Klinkers Susteren; 3 Wim Drenth Maasbracht;  Jac Jans St.Joost;5 Ton Gruyzen Sittard.

Geleen Baan  18 december

1 Mat Hendrix; 2 Piet Gilissen Maastricht; 3 Jos Gilissen Maastricht; 4 Wim Drenth Maasbracht; 5 Ton Gruyzen Sittard; 6 Hans Hendrikx Weert; 7 Piet Daemen Maasbracht; 8 Frans Alberts Geleen; 9 Joep Dohmen Geleen; 10 Bert Schreurs Neerbeek.
 

Geleen Baan  23 december
1 Jos Gilissen Maastricht; 2 Jac Jans St.Joost; 3 Wim Drenth Maasbracht; 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 Jos Alberts Geleen; 6 Mat Hendrix Weert; 7 J.Dohmen Geleen; 8 Ton Gruyzen Sittard; 9 Tonny Strouken Sittard; 10 Jo Janssen Geleen.
 
Geleen Baan  26 december Kerstrace
1 Piet Gilissen Maastricht; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 Jos Gilissen Maastricht; 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 Jos Alberts Geleen; 6 Jef Drummen Valkenburg; 7 Tonn Gruyzen Sittard; 8 Henny Notermans Grevenbicht; 9 Ger Nelissen Sittard; 10 Frans Alberts Geleen; 11 Mat Haaken Itteren; 12 Tonny Stroucken Sittard; 13 Jac Jans St.Joost; 14 Gène Janssen Stein; 15 Jo Janssen Geleen.
 
Kerstklassement
1 Jos Alberts Geleen; 2 Piet Gilissen Maastricht; 3 Frans Alberts Geleen; 4 Wim Drenth Maasbracht; 5 Henny Notermans Grevenbicht.
 
Geleen Baan  30 december
1 Ton Gruyzen Sittard; 2 Tonny Stroucken Sittard; 3 Wim Drenth Maasbracht; 4 Jos Alberts Geleen; 5 Mat Hendrix Weert; 6 Pierre Klinkers Susteren; 7 Jos Gilissen Maastricht; 8 Jac Jans St.Joost; 9 Cor Salentijn Roermond; 10 Hans Hendrikx Weert.
 
 
 
Ploegen
 
Math Salden / Rossin  Rijwielhandel Limbricht
Jos Alberts,Cor Vriens,Fons Steuten,Ton Klingenstein,Ben Knarren,Jo Laumen,Pierre Hawinkels,
Ploegleider Mies van der Heijden Eindhoven.
 
Vivo Levensmiddelen Weert
Jac van Kessel,Martin van Kessel,Henk de Hey,Armand Tulmans,Jos Ramaekers,Jan van Boxtel,Daan van Dijk ( Veteraan )
Ploegleider:Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Alessi Edelstaal  Doetinchem 
Wil van Es,Rien Kums,F.Derksen, Jos Gillissen,Piet Gillissen,Joop de Groot.
Ploegleider: Jo van Es  Blerick.
 
André Roest/Batavus  Rijwielhandel Venlo
Theo van de Ven,Johan Goofers,Herman Crins,Ad Roest,Jack Louwers,J.Verbeek.
Ploegleider: Baer Goofers Blerick.
 
De Wacht  Café  Weert
Wil van Zantvoort,Peter van Zantvoort,Henk van Zantvoort,Fred Raetsen,Ronald Graf,Mart Parren,
Ploegleider : Cor Everaers Weert.
 
Delta Woninginrichting Weert
Jos Vaessen,Jo van de Moosdijk,Tjeu Tinnemans,Jos Hendriks,Paul Moris.
 
Beckers Auto-uitdeukerij Echt
Jo Scholten,Jan Louwers,Paul Lacroix,Jan Peters,Paul Stelten,Jac Jans.
 
Wim Drenth  Scheepsbevrachting Maasbracht
Bert van Pol,Jef Drummen,Huub Greijmans,Bert van Zantvoort,Jac Beurskens,Henk Papen,Jo Montforts
Ploegleider : Ed Kleuters Susteren.

 
Wim Kemps Rijwielhandel Valkenswaard
Ton Klijs,Piet Engbersen,
 
Harrie Kemps  Rijwielhandel  Schijndel
Wim Cretier,Harrie Kemps,N.Reijnen,Nico Henskens,P.Vollenberg.
 
De Paersstal    Horecaonderneming  Reuver
Jan Reinders,Jos Lamber,John van  Lee,Frans Sassen.
 
Mauriks   Meubelhandel Den Dungen
H.Honing,Th.van de Bossche,J.van Wassenaar,H.van den Bosch.
 
Heywin  Schaik
Hans van der Sanden,Peter van de Bungelaar,Henk Arts,G.Hendrikx,G.van der Steeg.

Ploegleider : Rien van der Heijden
 

Vaat 69  Bar-Disco  Venlo
Karel Faasen,Wil Heiligers,Peter Engels,Henk Hermans,W. van Gestel.
Ploegleider: Huub Snellen Venlo.
 
Geurts/Gubbels  rijwielhandel /Café  Echt/Maasbracht
Leon Heffels,Ton van Himbergen,Ton Gruisen,Jo Verkooyen,Frans Hintzen.
Ploegleider: Huub Gubbels Maasbracht.
 
Frits Sleven Handelsonderneming Ittervoort
Ben Koken,Jan Krekels,Bert Steuten,Jo van Pol,Helmuth Cohnen,P.Beurskens,H.Petit,P. de Baere.
Ploegleider: Frits Sleven.
 
Schoenmakers Tankstation Eindhoven
Henk Hartjes,Arno Schoenmakers Sr.,G.Hageman,H.Verwey,André Markensteyn.
 
Bruinewoud
W.Dekker,H.Janssen,P.Thielen,H.Welsen.