Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1978


Nederweert  19 maart
1 Herman Crins Beesel; 2 Armand Tulmans Lommel B.; 3 Leo Vaessen Swalmen; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Mart van Kessel Deurne; 6 Tjeu Ramaekers Ospel; 7 Ben Knarren Stein; 8 Jef Drummen Valkenburg; 9 Peter van Zantvoort Weert; 10 Hein  Kuipers Echt; 11 Cor Vriens Helmond; 12 Piet Gilissen Maastricht; 13 Huub Greijmans Weert; 14 Henk van Zantvoort Weert; 15 Leo Pots Deurne; 16 Frans Berkers Someren; 17 John Passage Melick; 18 Jac Beurskens Haelen; 19 Henk de Hey Heerlen; 20 Henk Arts Wanroy.
 
 Haelen  26 maart
1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Mart van Kessel Deurne; 5 Leo Pots Deurne; 6 Han Verhoeven Helmond; 7 Ben Knarren Stein; 8 Piet Janssen Weert 9 Albert Pieters Eindhoven; 10 Jan Breuls Neeroeteren B.; 11 Jo Smeets Reuver; 12 Herman Crins Beesel; 13 Henk van Zantvoort Weert; 14 Huub Pots Deurne; 15 Jac Louwers Kinrooy B.
 
Haelen  27 maart
1 Henk Papen Saeffelen D.;  2 Armand Tulmans Lommel B.; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Han Verhoeven Helmond; 5 Jef Drummen Valkenburg; 6 Ben Knarren Stein; 7 Albert Pieters Eindhoven; 8 Leo Pots Deurne; 9 Cor Vriens Helmond; 10 Jac Louwers Kinrooy B.; 11 Fred Scheres Posterholt; 12 Flor de Bree Schinveld; 13 Cor Alentijn Roermond; 14 Jan Adriaans Haps; 15 Henk de Hey Heerlen.
 
Geleen   Baan  2 april
1 Ger Hoofwijk Buchten; 2 Jan Dohmen Geleen; 3 Jo Palmen Echt; 4 Jac Fooy Maastricht; 5 Jos alberts Geleen; 6 Roland Graf Simpelveld; 7 Jac Jans St.Joost; 8 Piet Wilmsen Schinnen; 9 Jo Verkooijen Echt; 10 Paul Lacroix Stein.


Geleen  Baan  6 april
1 Piet Gilissen Maastricht; 2 Herman Crins Beesel; 3 Jan Dohmen Geleen; 4 Ger Hoofwijk Buchten; 5 John Passage Melick; 6 Jos Alberts Geleen; 7 Pierre Klinkers Susteren; 8 Ton Gruyzen Sittard; 9 Ronald Graf Simpelveld; 10 Jan Schreurs Limbricht; 11 Jo Smeets Reuver; 12 Arie Woudstra Geleen; 13 Piet Wilms Schinnen; 14 W.Wijnands Ulestraten; 15 C.Reynders Nijswiller.
 
Merum  9 april
1 Jac van Kessel Deurne; 2  Jo Montforts Susteren; 3 Flor de Bree Schinveld ; 4 Han Verhoeven Helmond; 5 Henk de Hey Heerlen; 6 Ruud Pots Deurne; 7 Leo Pots Deurne; 8 Jo Smeets Reuver; 9 Henk van Zantvoort Weert; 10 Jef Drummen Valkenburg; 11 Jan Breuls Neeroeteren  B.; 12 Cor Vriens Helmond; 13 Andrė Markensteyn Bergeyk; 14 Piet Gilissen Maastricht; 15 Fred Scheres Posterholt; 16 Herman Crins Beesel; 17 Frans Berkers Someren.

Koningsbosch  16 april
1 Piet Janssen Weert; 2 Tjeu Ramaekers Ospel; 3 Henk Papen Saeffelen D.; 4 Pierre Hawinkels Montfort; 5 Herman Crins Beesel; 6 Jos Ramaekers Weert; 7 N.N.; 8 Fred Scheres Posterholt; 9 Jan Adriaans Haps; 10 Jef Drummen Valkenburg; 11 Jac van Kessel Deurne; 12 Bert van Zantvoort Weert; 13 Cor Vriens Helmond; 14 Jac Beurskens Haelen; 15 Ben Knarren Stein; 16 Jan van Boxtel Mill; 17 Peter van Zantvoort Weert; 18 Jos Gilissen Maastricht; 19 Ruud Pots Deurne; 20 Henk Arts Wanroy.

 
Geleen Baan  19 april
1 Piet Gilissen Maastricht; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Piërre Klinkers Susteren; 4 Piet Wilms Schinnen; 5 Adrie van Schijndel Born; 6 A. Woudstra Geleen; 7 Ton van Himbergen Buchten; 8 Herman Crins Beesel; 9 Jan Dohmen Geleen; 10 Jan Schreurs Limbricht; 11 A. Valke Jabeek; 12 Ronald Graf Simpelveld; 13 Jef van Engelshoven Heer; 14 Ton Gruizen Sittard; 15 Jos Alberts Geleen.
 
Geleen  Baan  23 april
1 Peter van de Wal Geleen; 2 J.Keijers; 3 Reubsaat; 4 Meuffels; 5 Hennie Notermans Grevenbicht; 6 Heemskerk; 7 Jan Ubachs Amstenrade; 8 Creuwels; 9 Doilmans; 10 B.Ruyters Geleen.


Weert  IJzeren man  23 april  Semi-Klassieker
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Fred Scheres Posterholt; 4 Fons Steuten Weert; 5 Mart van Kessel Deurne; 6 Herman Crins Beesel; 7 Han Verhoeven Helmond; 8 Peter van Zantvoort Weert; 9 Jac Jans St. Joost; 10 Jo Smeets Reuver; 11 Flor de Bree Schinveld; 12 Pierre Hawinkels Montfort; 13 Leo Pots Deurne; 14 Henk de Hey Heerlen; 15 Bert van Zantvoort Weert; 16 Jan Breuls Neeroeteren B.; 17 Ben Knarren Stein; 18 P.Stelten Nieuwstadt; 19 Henk van Oorschot Bergeyk; 20 Cor Vriens Helmond.
 
Ploegenklassement
1 Vivo Weert; Jac van Kessel-Martin van Kessel-Jan Adriaans-Jan van Boxtel-Daan van Dijk- Jos Ramaekers-Henk de Hey 2  Tim Oil Roermond; 3  Salden /Rossin Limbricht.
 
Geleen   Baan  26 april
1 Jan Dohmen Geleen; 2 Jos Gilissen Maastricht; 3 Pierre Klinkers Susteren; 4 Piet Gilissen Maastricht; 5 A.Valke Jabeek; 6 B.Ruyters Geleen; 7 Piet Wilms Schinnen; 8 J.Geyselaars Gilik; 9 W.Wijnands; 10 Adrie van Schijndel Born.
 
Geleen  Baan  28 april
1 Adrie van Schijndel Born; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Jan Dohmen Geleen; 4 Jos Alberts Geleen; 5 Marcel Fooy Maastricht; 6 Piet Gilissen Maastricht; 7 Piërre Klinkers Susteren; 8 J. Wijnands Schimmert; 9 Schrooten Sittard; 10 Ben Knarren Stein; 11 Jan Schreurs Limbricht; 12 Piet Wilms Schinnen; 13 Steyns Schinnen; 14 Schreurs Munstergeleen; 15 van Lijf Sittard.
 
Tegelen  30 april
1 Jac van Kessel Deurne; 2  Herman Crins Beesel; 3 Cor Vriens Helmond; 4 Jan Breuls Neeroeteren B.; 5 Han Verhoeven Helmond; 6 Hein Kuipers Echt; 7 Flor de Bree Schinveld; 8 Jo Smeets  Reuver ; 9 Andrė Markensteyn Bergeyk; 10 Henk de Hey Heerlen; 11 Tjeu Ramaekers Ospel; 12 Peter Hawinkels Montfort; 13 Mart van Kessel Deurne; 14 Henk Papen Saeffelen D.; 15 Jac Spetgens  Nederweert; 16 Bert van Zantvoort Weert; 17 Peter van Zantvoort Weert; 18 Fons Steuten Weert; 19 Jan Bakker Nederweert; 20 Jan Adriaans Haps.
 
Weert Boshoven  1 mei
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Jef Drummen Valkenburg; 4 Herman Crins Beesel; 5 Piet Janssen Weert; 6 Cor Vriens Helmond; 7 Mart van Kessel Deurne; 8 Leo Pots Deurne; 9 Hein Kuipers Echt; 10 Fred Scheres Posterholt.

Geleen Baan  3 mei

1 Adrie van Schijndel Born; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Jan Dohmen Geleen; 4 Jos Alberts Geleen; 5 Jac Fooy Maastricht; 6 Piet Gilissen Maastricht; 7 Pierre Klinkers Susteren; 8 J.Wijnands Schimmert; 9 Paul Schrooten Sittard; 10 Ben Knarren Stein; 11 Jan Schreurs Limbricht; 12 Piet Wilmsen Schinnen; 13 J.Steyns Schinnen; 14 Schreurs Munstergeleen; 15 H. van Lijf Sittard.
 
Montfort  4 mei
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Pierre Hawinkels Montfort; 5 Henk Arts Wanroy; 6 Tjeu Ramaekers Nederweert; 7 John Passage Melick; 8 Henk Papen Saeffelen D.; 9 Jan van Boxtel Mill; 10 Herman Crins Beesel; 11 Piet Gilissen Maastricht; 12 Fons Steuten Weert; 13 Cor Vriens Helmond; 14 Fred Scheres Posterholt; 15 Jan Adriaans Haps; 16 Henk de Hey Heerlen; 17 Jef Drummen Valkenburg; 18 Jo Montforts Susteren; 19 Jo van Pol Montfort; 20 Jos Ramaekers Weert.
 
Geleen Baan   10 mei
1 Jos Alberts Geleen; 2 B.Ruyters Geleen; 3 Jan Dohmen Geleen; 4 Theo Daemen St.Odiliënberg; 5 Henk de Hey Heerlen; 6 Jos Gilissen Maastricht; 7 Pierre Klinkers Susteren; 8 J.Geyselaars Gilik; 9 Piet Wilms Schinnen; 10 Arie Woudstra Geleen; 11 Jan Schreurs Limbricht; 12 J.Lemmens Urmond; 13 Marcel Nelis Hulsberg; 14 May Boesten Maastricht; 15 Frans Alberts Geleen.
 
Sint Joost  15 mei 
1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Jo van Pol Montfort; 5 Jo Montforts Susteren; 6 Han Verhoeven Helmond; 7 Jan Breuls Neeroeteren B.; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Hein Kuipers Echt; 10 Henk de Hey Heerlen; 11 Ruud Pots Deurne; 12 Peter van Zantvoort Weert; 13 Pierre Hawinkels Montfort; 14 Cor Vriens Helmond; 15 Piet Janssen Weert; 16 Andrė Markensteyn Bergeyk; 17 Bert van Zantvoort Weert; 18 Jan Adriaans Haps; 19 Leo Pots Deurne; 20 Fred Scheres Posterholt.
 
Geleen Baan  18 mei
1 Piet Gilissen Maastricht; 2 A.Hoogstraaten Stein; 3 Jo Zinken Nijswiller; 4 Theo Daemen St.Odiliënberg; 5 Leo Vaessen Swalmen; 6 Jan Dohmen Geleen; 7 A.Valke Jabeek; 8 Jos Gilissen Maastricht; 9 Ronald Graf Simpelveld; 10 H.van Lijf Sittard.
 
Thorn  21 mei Bedevaart
1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Henk Papen Saeffelen D.; 4 Piet Gilissen Maastricht; 5 Jac Beurskens Haelen; 6 Jan Breuls Neeroeteren B.; 7 Mart van Kessel  Deurne; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Cor Salentijn Roermond; 10 Cor Vriens Helmond.
 
Tungelroy  22 mei
1 Bert van Zantvoort Weert; 2 Piet Janssen Weert; 3 Cor Vriens Helmond; 4 Henk de Hey Heerlen; 5 Huub Greijmans Weert; 6 Jo Montforts Susteren; 7 Fred Scheres Posterholt; 8 Jac Beurskens Haelen; 9 Ben Knarren Stein; 10 Jan Breuls Neeroeteren B.; 11 Fons Steuten Weert; 12 Jan Bakker Nederweert; 13 Henk Papen Saeffelen D.; 14 Henk van Zantvoort Weert; 15 Eddie van de Voort Someren; 16 Albert Pieters Eindhoven; 17 Herman Crins Beesel; 18 Jos Ramaekers Weert; 19 Paul Moris Stramproy; 20 Leon Visschers Posterholt.

        Bert van Zantvoort voert de groep aan met recht zijn broer Henk

 
Geleen Baan  23 mei
1 Jan Ubachs Amstenrade; 2 L. van Weert Geleen; 3 A.Dolman Stein; 4 H.Peeters Urmond; 5 J.Pelzers Urmond; 6 Wim van Hulst Geleen; 7 Jan Dohmen Geleen; 8 H.Pieters Maastricht; 9 H.Valken Munstergeleen; 10 H.Schoens Stein.
 
Eindhoven  24 mei  Wil Ivits Bokaal
1 Tjeu Ramaekers Ospel; 2 Jef Drummen Valkenburg; 3 Jos Ramaekers Weert; 4 Jan van Boxtel Mill; 5 Andrė Markensteyn Bergeyk; 6 Henk de Hey Heerlen; 7 Jac Beurskens Haelen; 8 Leo Pots Deurne; 9 Ben Knarren Stein; 10 Ruud Pots Deurne.

Le Havre  Frankrijk  26-28 mei  Grand Prix de L'Humanité Etappewedstrijd

1e et. Le Havre-Le Havre  60 km.

1 Henk de Hey NWB Heerlen; 2 Cavanne  Fr.; 3 Pyvanye Fr. 4 Heller Fr.; 5 peloton met  Fons Steuten NWB Weert; Herman Crins NWB Beesel; Piet Janssen NWB  Weert;

2e et. Dieppe-Amiens 120 km.

1 Thevenard Fr.; 2 Morn Fr.; 3 Ricci Fr.; 8 Herman Crins NWB ; 29 Henk de Hey NWB ; 43 Piet Janssen NWB ; 45 Fons Steuten NWB Weert.

3e et. Amiens Parijs  165 km.

1 Kaminski Polen; 2 Thevenard Fr.; 3 Morn Fr. 33 Herman Crins NWB ; 38 Fons Steuten NWB ; 42 Piet Janssen NWB ; 50 de Hey NWB .

Eindklassement

1 Thevenard Fr.; 2 Heller F,; 3 Morn Fr.; 21 Herman Crins NWB ; 36 Fons Steuten NWB ; 42 Piet Janssen NWB ; 45 Henk  de Hey NWB.
 
Doenrade  28 mei
1 Jos Gilissen Maastricht; 2 Jos Ramaekers Weert; 3 Cor Vriens Helmond; 4 Pierre Hawinkels Montfort; 5 Jan Peters St. Odiliënberg; 6 Fred Scheres Posterholt; 7 Paul Moris Stramproy; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Jan Adriaans Haps; 10 Jo Montforts Susteren; 11 Ben Knarren Stein; 12 Jan Bakker Nederweert; 13 Jac van Kessel Deurne; 14 Tjeu Ramaekers Nederweert; 15 Jac Beurskens Haelen; 16 Jan van Boxtel Mill; 17 Willy Reijnders Deurne; 18 Jo Scholten Schalbruch D.; 19 Henk Arts Wanroy; 20 Jef Drummen Valkenburg.

Jos Ramaekers juicht te vroeg want Jos Gilissen ( links ), klopt hem op de streep

 
Geleen  Baan  31 mei
1 Hennie Notermans Grevenbicht; 2 J.Pelzers Urmond; 3 Wim van der Hulst Geleen; 4 Jac Fooy Maastricht; 5 J.Peeters Stein; 6 Jan Dohmen Geleen; 7 A.Botterweg Valkenburg; 8 B.Ruyters Geleen; 9 Jos Gilissen Maastricht; 10 Pierre Klinkers Susteren.
 
Geleen  Baan  3 juni
1 Peter van de Wal Geleen; 2 J.Peeters Stein; 3 Hennie Notermans Grevenbicht; 4 Creuwels; 5 Jan Kusters Spaubeek; 6 B.Ruyters Geleen; 7 J.Pelzers Urmond; 8 Rijcken; 9 Jan Ubachs Amstenrade; 10 Pie Meers Maastricht.
 
Ohe en Laak  4 juni  Omloop van het Maasdal  Klassieker
1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Herman Crins Beesel; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Cor Vriens Helmond; 6 Henk Papen Saeffelen D.; 7 Ben Knarren Stein; 8 Jan Adriaans Haps; 9 Peter Hawinkels Montfort; 10 Hein Kuipers Echt; 11 Fons Steuten Weert; 12 Henk Arts Wanroy; 13 Jos Ramaekers Weert; 14 Armand Tulmans Lommel B.; 15 Leo Vaessen Swalmen; 16 Henk de Hey Heerlen; 17 Mart van Kessel Deurne; 18 Cor Salentijn Roermond; 19 Jan Breuls Neeroeteren  B.; 20 Jo Smeets Reuver.
 
Ploegenklassement
1  Vivo Weert; 2 Tim Oil Roermond; 3 Roest Venlo.
 
Geleen  Baan  7 juni
1 Jan Dohmen Geleen; 2 Piet Gilissen Maastricht; 3 Jos Alberts Geleen; 4 Jos Gilissen Maastricht; 5 Jac Fooy Maastricht; 6 Ger Hoofwijk Buchten; 7 Theo Daemen St.Odiliënberg; 8 H.Valken Munstergeleen; 9 J.Wijnands Schimmert; 10 Pierre Klinkers Susteren.
 
 
Echt  9-10-11 juni  Pijl van Limburg   Etappewedstrijd
1e et. Tijdrit
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Fons Steuten Weert; 3 Jan van Boxtel Mill; 4 Fred Scheres Posterholt; 5 Jos Ramaekers Weert; 6 Jos Blommaerts België; 7 Henk de Hey Heerlen; 8 Bert Hoedemakers St,.Michielsgestel; 9 Armand Tulmans Lommel B.; 10 Jef Drummen Valkenburg; 11 Herman Crins Beesel; 12 Henk Hartjes Waalre; 13 Jean Dewael Hamont B.; 14 Cor Salentijn Roermond; 15 Jo Montforts Susteren.
 
2e et.
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Albert Kesters België; 3 Jo Montforts Susteren; 4 Jos Blommaerts België; 5 jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Leo Pots Deurne; 7 Herman Crins Beesel; 8 Henk de Hey Heerlen; 9 Jef Drummen Valkenburg; 10 Jean Dewael Hamont B.; 11 Martin van Kessel Deurne; 12 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 13 Frits Kuipers Maasbracht; 14 Fred Scheres Posterholt; 15 G.Hageman Eindhoven.

Jac van Kessel met voorsprong in de tweede etappe van de Pijl van Limburg in Posterholt, één van zijn 11 zeges dit seizoen

 
3e et.
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Albert Kesters België; 3 Jef Drummen Valkenburg; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Henk de Hey Heerlen; 7 Martin van Kessel Deurne; 8 Jac Spetgens Nederweert; 9 Cor Vriens Helmond; 10 Fons Steuten Weert; 11 Jo van Pol Montfort; 12 Ruud Pots Deurne; 13 Jos Blommaerts België; 14 Jo Passage Melick; 15 André Markensteijn Bergeijk.
 
Eindklassement
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Fons Steuten Weert; 4 Jan van Boxtel Mill; 5 Albert Kesters België; 6 Henk de Hey Heerlen; 7 Jef Drummen Valkenburg; 8 Jos Blommaerts België; 9 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 10  Herman Crins Beesel; 11 Henk Hartjes Waalre; 12 Jo van der Pluym Swalmen; 13 Jan Adriaans Haps; 14 Jo Scholten Schalbruch D.; 15 Jan Bakker Nederweert.
 
Ploegenklassement
1 Vivo Weert : 
Jac van Kessel,Martin van Kessel,Henk de Hey,Armand Tulmans, Jan van Boxtel,Jan Adriaans,Jos Ramaekers; 2 Roest  Venlo; 3 Tim Oil Roermond.

 
Bergklassement
1 Jac Spetgens Nederweert; 2 Jef Drummen Valkenburg; 3 Piet Janssen

                         Tjeu Ramaekers winnaar van de Pijl van LimburgWeert.
 
Baexem  18 juni  NWB Kampioenschap
1 Cor Salentijn Roermond; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Jef Drummen Vallkenburg; 4 Henk de Hey Heerlen; 5 Jac Beurskens Haelen; 6 Cor Vriens Helmond; 7 Henk Hartjens Waalre; 8 Leo Pots Deurne; 9 Ben Knarren Stein; 10 Piet Gilissen Maastricht; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Herman Crins Beesel; 13 Henk Papen Saeffelen; 14 Fred Scheres Posterholt; 15 Jo Smeets Reuver; 16 Ronald Graf Simpelveld; 17 Leon Visschers Posterholt; 18 Jos Gilissen Maastricht; 19 Albert Pieters Eindhoven; 20 Twan Steuten Weert.

 Cor Salentijn verrast de snelle mannen en wordt kampioen in Baexem,  zijn tweede titel na 1972

Ronde van Ierland 24 juni-2 juli

Proloog

1 A.Troche Dldl;2 AHilgart Dld.; 3 Henk de Hey NWB; Belgiè; 5 Albert Kesters Belgiè; 6 J.Wolter  Dld.9 Herman Crins NWB; 13 Fons Steuten NWB; 19 Piet Janssen NWB.

1e etappe Shannon Town-Listowel  104 km.

1 H.Willer Dld.;  2 T.Mannion Ierland; 3 Albert Kesters B.; 7 Herman Crins NWB; 9 Henk de Hey NWB; 

2e etappe Listowel-Headfort  119 km.

1 Albert Kesters B.; 2 Sean Kennedy Ierland; 3 B.Power Ierland; 10 Herman Crins NWB

3e etappe criterium Headfort Road 32 km.

1 J.Strüver Dld.; 2 O.Neil Ierland; 3 H.Willer Dld.4 Herman Crins NWB; 6 Albert Kesters B.; 7 Henk de Hey NWB; Fons Steuten en Piet Janssen in het Peloton.

4e etappe

1 Galway-Clifden  139 km

1 D.Devin Ierland; 2 H.Willer Dld.3 P.Flanagan Ierland;5 Herman Crins NWB; 8 Albert Kesters B.; 13 Henk de Hey NWB; 14 Fons Steuten NWB; 36 Piet Jansen NWB.

5e etappe Clifden-Castlebar 122 km

1 J.Wolter Dld.; 2 A.Hilgert Dld.; 3 W.von Hacht Dld.; 9 Herman Crins NWB; 18 Fons Steuten NWB; 22 Hen k de Hey NWB; 25 Piet Janssen NWB.

6e etappe  Caslebar- Bundoran 140 km.

1 Power Ierland; 2 Reynolds Ierland; 3 L.Swerts B.; 15 Herman Crins NWB; 17 Fons Steuten NWB; 20 Henk de Hey NWB; 25 Piet Janssen NWB.

7e tappe Bundoran-Letterkenny  154 km.

1 Albert Kesters B.; 2 W.von Hacht D.; 3 D.Devin Ierland; 6 Herman Crins NWB; 11 Fons Steuten NWB; 13 Piet Janssen NWB; 15 Henk de Hey NWB.

8e etappe  Letterkenny-Warrenpoint  152 km.

1 Sean Kennedy Ierland; 2G.Reynolds Ierland; 3 J.O'Sullivan  Ierland; 17 Henk de Hey NWB; 18 Herman Crins NWB; 21 Fons Steuten NWB; 25 Piet Janssen NWB.

9e etappe  Warrenpoint-Balbriggan  141 km.

1 Albert Kesters B.; 2 W.von Hacht Dld.; 3 H.Willer Ierland; 5 Henk de Hey NWB; 12 Fons Steuten NWB; 18 Herman Crins NWB; 22 Piet Janssen NWB.

10e etappe  Balbriggan-Dublin   

1 W.von Hacht Dld.; 2 Henk de Hey NWB; 3 Albert Kesters B.; Janssen-Steuten en Crins in het Peloton.

Eindklassement

1 Sean Kennedy Ierland; 2 D.Power Ierland; 3 H.Willer Dld.; 4 Herman Crins NWB; 5 Devin Ierland; 13 Fons Steuten NWB; 16 Henk de Hey NWB; 29 Piet Janssen NWB.

Ploegenklassement

1 Ierland; 2 Duitsland; 3 Nederland.

 
Neeritter  25 juni
1 Jac Beurskens Haelen; 2  Jos Ramaekers Weert; 3 Piet Gilissen Maastricht; 4 Jan van Boxtel Mill; 5 Cor Salentijn Roermond; 6 Jo Smeets Reuver; 7 Henk Papen Saeffelen D.; 8 Fred Scheres Posterholt; 9 John Passage Melick;  10 Jac Louwers Kinrooi B.; 11 Henk Hartjens Waalre; 12 Cor Vriens Helmond; 13 Jan Bakker Nederweert; 14 Pierre Hawinkels Montfort; 15 Jos Gilissen Maastricht.

 
Baarlo  30 juni  Baankampioenschap
Sprint
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Tjeu Tinnemans Nedereweert.
Criterium
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Piet Gilissen Maastricht; 3 Jos Ramaekers Weert.
Afvallingsrace
1 Jan van Boxtel Mill; 2 Piet Gilissen Maastricht; 3 Tjeu Ramaekers Nederweert; 4 Paul Moris Stramproy.


Eindklassement
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Piet Gilissen Maastricht; 3 Tjeu Tinnemans Nederweert; 4 Tjeu Ramaekers Nederweert; 5 Jos Ramaekers Weert; 6 Peter van Zantvoort Weert; 7 Jan van Boxtel Mill; 8 Mart van Kessel Deurne; 9 Paul Moris Stramproy; 10 Nico Henskens Berlicum.

        Jac Beurskens, wordt baankampioen , met zijn ploegleider Mies v.d. Heijden

 
Zeelst  1 juli
1 Ben Knarren Stein; 2 Jac van Kessel; 3 Jef Drummen Valkenburg; 4 Jo Montforts Susteren; 5 Peter Hawinkels Montfort; 6 Henk Hartjes Waalre; 7 Tjeu Ramaekers Weert; 8 Piet Gilissen Maastricht; 9 Albert Pieters Eindhoven; 10 Jos Gilissen Maastricht.
 
Wanroy  2 juli
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Tjeu Ramaekers Nederweert; 4 Jan van Boxtel Mill; 5 Cor Salentijn Roermond; 6 Fred Scheres Posterholt; 7 Jos Ramaekers Weert; 8 Henk Arts Wanroy; 9 Henk Papen Saeffelen D.; 10 Huub Geurts Vierlingsbeek.

Jac van Kessel laat Jac Beurskens ver achter in het natte Wanroy

Geleen Baan  6 juli

1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Marcel Nelis Hulsberg; 3 A.Hoogstraaten Stein; 4 Peter Halmans Dieteren; 5 Har Cnoops Maasbracht; 6 N.Willems Sittard; 7 Piet Willemsen Schinnen; 7 Pierre Klinkers Susteren; 9 Jos Alberts Geleen; 10 Jan Dohmen Geleen; 11 Jan Schreurs Limbricht; 12 J.Heiligers Valkenburg; 13 Frans Alberts Geleen; 14 Ger Hoofwijk Buchten; 15 Frits Kuipers Maasbracht. 
 
Vierlingsbeek  9 juli
1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Herman Crins Beesel; 3 Cor Vriens Helmond; 4 Huub Geurts Vierlingsbeek; 5 Henk Papen Saeffelen D.; 6 Cor Salentijn Roermond; 7 Fred Scheres Posterholt; 8 John Passage Melick; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Armand Tulmans Lommel B.; 11 Jac van Kessel Deurne; 12 Piet Gilissen Maastricht; 13 Jan Bakker Nederweert; 14 Nico Henskens Berlicum; 15 Jan Adriaans Haps; 16 Henk Arts Wanroy; 17 Mart van Kessel Deurne; 18 John van Lee Baarlo; 19 Piet Janssen Weert; 20 Theo van de Ven  Sevenum.
 
Egchel  16 juli
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Herman Crins Beesel; 3 Pierre Hawinkels Montfort; 4 Henk de Hey Heerlen; 5 Jac Louwers Kinrooi B.; 6 Armand Tulmans Lommel B.; 7 Theo van de Ven Venlo; 8 Jan van Boxtel Mill; 9 Peter van Zantvoort Weert; 10 Piet Gilissen Maastricht; 11 Cor Vriens Helmond; 12 Bert van Zantvoort Weert; 13 Fred Scheres Posterholt; 14 Jef Drummen Valkenburg; 15 Leo Pots Deurne; 16 Jos Ramaekers Weert; 17 Jos Gillissen Maastricht; 18 Henk Arts Wanroy; 19 Jan Adriaans Haps; 20 Jan Bakker Nederweert.

Geleen Baan  21 juli

1 Hein Kuipers Echt; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Frits Kuipers Maasbracht; 4 Ger Hoofwijk Buchten; 5 Jan Schreurs Limbricht; 6 Piet Willems Schinnen; 7 Jo Verkooijen Echt; 8 Roland Graf Simpelveld; 9 B.Ruyters Geleen; 10 Jo Zinken Nijswiller; 11 Arie van Schijndel Born; 12 H.Heiligers Hulsberg; 13 N.Willems Sittard; 14 Pierre Klinkers Susteren; 15 Frans Alberts Geleen.
 

Geleen Baan  22 juli
1 Hein Kuipers Echt; 2 Jan Schreurs Limbricht; 3 Jos Alberts Geleen; 4 B.Ruyters Geleen; 5 Jo Verkooyen Echt; 6 Har Cnoops Maasbracht; 7 Ronald Graf Simpelveld; 8 Piet Wilms Schinnen; 9 A.Valke Jabeek; 10 Pierre Klinkers Susteren; 11 Wil Heiligers Blerick; 12 Gerrit Westenberg Venlo; 13 N.Willemsen; 14 Adrie van Schijndel Born; 15 Chrit Vogten Limbricht.
 
Voerendaal  Bergerweg  23 juli  Europees Kampioenschap
19 +
1 Jos Ramaekers Weert; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Jos Gilissen Maastricht; 4 Mart van Kessel Deurne; 5 R. Busselen Herk de Stad België; 6 Jac Louwers Kinrooi België; 7 G. van Hoeijen Roosendaal; 8 Jo Montforts Susteren; 9 Theo van Eerd Bergeyk; 10 Theo van de Ven Sevenum.

Jos Ramaekers is de sterkste in het E.K. 19 + in Voerendaal

26 +
1 Bert van Zantvoort Weert; 2 Fons Heijens Boorsem B.;  3 Huub Greijmans Weert; 4 R.Deckers Maasmechelen B.; 5 J.Dekkers Roosendaal; 6 G. Huisjes Swansborgen; 7 Fons  Heijens Volders B.; 8 Jo Zinken Nijswiller; 9 B. Paulissen Schulen B.; 10 A. Zijl Raamsdonksveer

 Bert van Zantvoort wacht de spurt niet af bij het Europees kampioenschap in Voerendaal , Fons Heyens  wordt 2e en Huub Greijmans  ( R. ) pakt het brons

35 +
1 Albert Kesters België; 2 Jef Drummen Valkenburg; 3 Bart Solaro Den Bosch; 4 Armand Tulmans Lommel B.; 5 Henk Arts Wanroy; 6 L. Olers Aken D.; 7 Ton Gruizen Sittard; 8 Jean Dewael Hamont B.; 9 Adrie van Schijndel Born; 10 L. Bollen Maasmechelen B.
         

       Albert Kesters is Europees kampioen 35 +  vóór Jef Drummen ( L.) en Bart Solaro (R.)


Geleen Baan  25 juli
1 Piet Gilissen Maastricht; 2 Jo Zinken Nijswiller; 3 Jos Gilissen Maastricht; 4 Jos Alberts Geleen; 5 Har Cnoops Maasbracht; 6 Ronald Graf Simpelveld; 7 Frans Hintzen Echt; 8 Jan Dohmen Geleen; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 H.Seijen Maastricht.
 
Maasbracht  30 juli
1 Piet Gilissen Maastricht; 2 Peter van Zantvoort Weert; 3 Henk Papen Saeffelen D.; 4 Jan Bakker Nederweert; 5 Armand Tulmans Lommel B.; 6 Henk Arts Wanroy; 7 Pierre Hawinkels Montfort; 8 Ronald Graf Simpelveld; 9 Leo Pots Deurne; 10 Johan Goofers Blerick; 11 Jos Vaessen Weert; 12 Nico Henskens Berlicum; 13 Willy Reijnders Deurne; 14 Jan Breuls Neeroeteren B.; 15 Henk de Hey Heerlen; 16 Jac van Kessel Deurne; 17 Hein Kuipers Echt; 18 Ben Knarren Stein; 19 Jef Drummen Valkenburg; 20 Cor Salentijn  Roermond.
 
Geleen  Baan  2 augustus
1 T.Valke Jabeek; 2 Jan Dohmen Geleen; 3 Ronald Graf Simpelveld; 4 Jac Jans St.Joost; 5 Jan Schreurs Limbricht;6 Arie van Schijndel Born; 7 Pierre Klinkers Susteren; 8 Jo Zinken Nijswiller; 9 Piet Wilmsen Schinnen; 10 Piet Steyvers Helmond; 11 Tony Fatisso B.; 12 Ad van der Vleuten Voerendaal; 13 H.Welzen Nijmegen; 14 M.Peters Geleen; 15 C.Reinders Nijswiller.

Geleen Baan  5 augustus

1 Jan Dohmen Geleen; 2 Ronald Graf Simpelveld; 3 Frits Kuipers Maasbracht; 4 Ger Hoofwijk Buchten; 5 B.Ruyters Geleen; 6 J.Janssen Geleen; 7 Jan Schreurs Limbricht; 8 Piet Wilmsen Schinnen; 9 Ton van Himbergen Buchten; 10 Frans Fiddelaers Roermond; 11 Pierre Klinkers Susteren; 12 Arie van Schijndel Born; 13 Peter Halmans Dieteren; 14 A.Hoogstraaten Stein; 15 J.Genders Elsloo.
 

Kelpen  5 augustus
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Jef Drummen Valkenburg; 3 Herman Crins Beesel; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Henk Papen Saeffelen D.; 6 Henk de Hey Heerlen; 7 Piet Gilissen Maastricht; 8 Ben Knarren Stein; 9 Peter Hawinkels Montfort; 10 Fons Steuten Weert; 11 Cor Vriens Helmond; 12 Nico Henskens Berlicum; 13 Fred Scheres Posterholt; 14 Wiel Snijders Weert; 15 Huub Greijmans Weert.
 
Kessel Eik  6 augustus
1 Jo Montforts Susteren; 2 Herman Crins Beesel; 3 Henk de Hey Heerlen; 4 Piet Janssen Weert; 5 Armand Tulmans Lommel B.; 6 Henk Papen Saeffelen D.; 7 Ronald graf Simpelveld; 8 Jef Drummen Valkenburg; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Jac Beurskens Haelen; 11 Tjeu Ramaekers Nederweert; 12 Huub Greijmans Weert; 13 Fred Scheres Posterholt; 14 Ben Knarren Stein; 15 Leo Pots Deurne.
 
Geleen   Baan 9 augustus
1 Har Cnoops Posterholt; 2 B.Ruyters Geleen;3 Hennie Notermans Grevenbicht; 4 J.Peeters Urmond; 5 Wil van der Hulst Geleen; 6 Jan Dohmen Geleen; 7 Jo Geurts Echt; 8 Ton Gruyzen Sittard; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 L.Dirx Heer.

Afvallingsrace

1 Piet Wilmsen Schinnen; 2 Jo Geurts Echt; 3 Pierre Klinkers Susteren; 4 B.Ruyters Geleen; 5 J.Janssen Geleen; 6 Frans Alberts Geleen; 7 W.Wijnands Schimmert; 8 Frans Fiddelaers Roermond; 9 H.Prins Sittard; 10 J.Coerts Sittard.
 

Asten  9 augustus
1 Herman Crins Beesel; 2 Henk Papen Saeffelen Dld;  Bert van Zantvoort Weert 4 Jan van Boxtel Mill; 5 Tjeu Ramaekers Ospel; 6 Fons Steuten Weert; 7 John Passage Melick; 8 Fred Scheres Posterholt; 9 Jac van Kessel Deurne; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot; 11 Jac Beurskens Haelen; 12 Jef Drummen Valkenburg; 13 Jo Montforts Susteren; 14 Piet Gilissen Maastricht; 15 Albert Pieters Eindhoven; 16 Peter van Zantvoort Weert; 17 Jos Gilissen Maastricht; 18 Huub Greijmans Weert; 19 N.Kuyken Bereijkj; 20 Cor Vriens Helmond.
 
Echt  10 augustus  Voorwedstrijd Profronde
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Henk de Hey Heerlen; 4 Herman Crins Beesel; 5 Cor Vriens Helmond; 6 Jac Louwers Kinrooy B.; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Ben Knarren Stein; 9 Ruud Pots Deurne; 10 Jo Montforts Susteren; 11 Jef Drummen Valkenburg.

 Ereronde na de Flits van Echt : v.l.n.r. winnaar Jac van Kessel 2e Jac Beurskens en 3e Henk de      Hey

Geleen Baan  11 augustus

1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Har Cnoops Maasbracht; 3 J.Peeters Geleen; 4 Ton Gruyzen Sittard; 5 Piet Wilmsen Schinnen; 6 Arie van Schijndel Buchten; 7 Jos Alberts Geleen; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Jo van de Moosdijk Nederweert; 10 Jac Jans St.Joost; 11 Pierre Klinkers Susteren; 12 A.Hoogstraaten Stein; 13 M.Coerts Sittard; 14 W.Wanten Maastricht; 15 Sjra Wassen Posterholt.
 

Reutje St. Odiliënberg  12 augustus
1 Jan Bakker Nederweert; 2 Tjeu Ramaekers Neederweert; 3 Jos Ramaekers Weert; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Fred Scheres Posterholt; 6 John Passage Melick; 7 -8 -9 -10 NN.; 11 Huub Greijmans Weert; 12 Jef Drummen Valkenburg; 15 Henk de Hey Heerlen; 18 Henk van Zantvoort Weert; 20 Peter van Zantvoort Weert.

         Jan Bakker wint de ronde van 't Reutje ( St.Odiliënberg )

 
Weert Fatima  13 augustus
Jo Montforts Susteren; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Jef Drummen Valkenburg; 4 NN.; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 NN.; 7 Henk de Hey Heerlen; 8 Fons Steuten Weert; 9 Piet Gilissen Maastricht; 10 Cor Salentijn Roermond; 11 John Passage Melick; 12 NN.; 13 Huub Greijmans Weert; 14 Peter van Zantvoort Weert; 15 Johan Goofers Blerick; 16 Ben Knarren Stein; 17 Pierre Hawinkels Montfort; 18 Ronald Graf Simpelveld.

                                   Jo Montforts wint een fraaie koelkast in de ronde van Weert 

Jabeek    19 augustus    Nederlands Kampioenschap Vrije renners
15 +
1 P.de Rooy Terneuzen
25 +
1 P. de Bruine Terneuzen.

Geleen Baan  19 augustus

1 Jos Alberts Geleen; 2 Ton Gruyzen Sittard; 3 Ton van Himbergen Buchten; 4 Frits Kuipers Maasbracht; 5 Cees Van Beek Elsloo; 6 B.Ruyters Geleen; 7 Har Cnoops Maasbracht; 8 P.Evers België; 9 W.Wijnands Schimmert; 10 J.Genders Elsloo.

Tijdrit

1 J.Peeters Urmond; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Jo Zinken Nijswiller; 4 H.Coerts Sittard; 5 Jac Jans St.Joost.
 

Belfeld  20 augustus
1 Herman Crins Beesel; 2 Henk Papen Saeffelen D.; 3 Pierre Hawinkels Montfort; 4 Fons Steuten Weert; 5 Henk de Hey Heerlen; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Armand Tulmans Lommel B.; 8 Peter van Zantvoort Weert; 9 Piet Gilissen Maastricht; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot; 11 Jo Montforts Susteren; 12 Jos Gilissen Maastricht; 13 Jos Ramaekers Weert; 14 Jan Peters St. Odiliënberg; 15 Andrė van Mierlo Soerendonk; 16 Mart van Kessel Deurne; 17 Jac van Kessel Deurne; 18 Jef Drummen Valkenburg; 19 Ben Knarren Stein; 20 Ronald Graf Simpelveld.

Ook dit jaar kan Herman Crins juichen in Belfeld

 
Geleen  Baan  24 augustus
1 Adrie van Schijndel Born;2 Jos Alberts Geleen; 3 Jan Dohmen Geleen; 4 Ton Gruyzen Sittard; 5 Brokken; 6 Jo Palmen Echt; 7 Jan Derks Geleen; 8 Lemmens; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 J.Peeters Stein.
 
Beegden  27 augustus
1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Piet Gilissen Maastricht; 5 Cor Vriens Helmond; 6 Henk de Hey Heerlen; 7 Henk Papen Saeffelen 8 Fons Steuten Weert; 9 Ben Knarren Stein; 10 Ger Beurskens Haelen; 11 Herman Crins Beesel; 12 Peter van Zantvoort Weert; 13  Huub Greijmans Weert; 14 Jos Ramaekers Weert; 15 Mart van Kessel Deurne; 16 Bert van Zantvoort Weert; 17 Nico Henskens Berlicum; 18 Jac Louwers Kinrooi B.; 19 Fred Scheres Posterholt; 20 Henk van Oorschot Bergeijk. 

Geleen Baan 29 augustus

1 Jos Alberts Geleen; 2 Wil van der Hulst Geleen; 3 Cees van Beek Elsloo; 4 B.Ruyters Geleen; 5 Har Cnoops Maasbracht; 6 jan Dohmen Geleen; 7 Jo Zinken Nijswiller; 8 Jan Schreurs Limbricht ; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 J.Welkenhuysen Zutendaal B.; 11 Hein Smeets Gronsveld; 12 Wim Sanders Geleen; 13 Sjeng Derks Munstergeleen; 14 A.Hoogstraaten Stein; 15 Jo Geurts Echt.

Geleen Baan  1 september

1 Wim Sanders Geleen; 2 Cees van Beek Elsloo; 3 Hay Kuntzelaers Tegelen; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5 Jo Geurts Echt.
 

Roggel  3 september
1 Herman Crins Beesel; 2 Henk Papen Saeffelen Dld.; 3 Jos Gilissen Maastricht; 4 Henk de Hey Heerlen; 5 Armand Tulmans Lommel  B.; 6 André Markensteijn Bergeijk; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Jac van Kessel Deurne; 9 Piet Gilissen Maastricht; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot.
 
Meijel  4 september
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Fons Steuten weert; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Cor Vriens Helmond; 5 Cor Salentijn Roermond; 6 Henk Papen Saeffelen D.; 7 Armand Tulmans Lommel B.; 8 Jac Louwers Kinrooi B.; 9 Huub Greijmans Weert; 10 Jan van Boxtel Mill; 11 Henk de Hey Heerlen.

Geleen Baan  5 september

1 Wil van der Hulst Geleen; 2 Har Cnoops Maasbracht; 3 Arie van Schijndel Born; 4 H.Steinbusch Stein; 5 T.Lemmens Urmond; 6 Jos Alberts Geleen; 7 B.Ruyters Geleen; 8 Jan Dohmen Geleen; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 Ton Gruyzen Sittard; 11 Jo Geurts Echt; 12 Ton van Himbergen Buchten; 13 Jan Schreurs Limbricht; 14 Frits Kuipers Maasbracht; 15 Ger Hoofwijk Buchten.
 

Geleen  Baan  7 september
1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Ger Hoofwijk Buchten; 3 Jan Dohmen Geleen; 4 H. van Heijst Neeritter; 5 Ton Gruyzen Sittard; 6 Cees van Beek Sittard; 7 Jos Alberts Geleen; 8 R. van de Moosdijk; 9 Har Cnoops Maasbracht; 10 Hein Smeets Gronsveld.

Geleen Baan  9 september

1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Ger Hoofwijk Buchten; 3 Jos Alberts Geleen; 4 Henk van Heijst Ittervoort; 5 Ton Gruyzen Sittard; 6 A.van Hoogstraaten Stein; 7 Hein Smeets Gronsveld; 8 J.Lambrichts België; 9 Jo van de Moosdijk Nederweert; 10 H.Valke Jabeek; 11 Jan Dohmen Geleen; 12 G.Dirx Maastricht; 13 Pierre Klinkers Susteren; 14 W. Wijnands Schimmert; 15 Cees van Beek Elsloo.

 
Montfort  10 september  Clubkampioenschap


1 Wielerclub Voorwaarts Montfort met; Huub Greijmans,Jef Drummen, Jac Beurskens,Fred Scheres,Henk Papen,Pierre Hawinkels; 2 Wielerclub Weert; 3 Wielerclub DTS Deurne; Wielerclub Oost Brabant Wanroy; 5 Wielerclub Bergeyk; 6 Wielerclub Voorwaarts B Montfort; 7 Wielerclub Peter Post Echt; 8 Wielerclub Oostrum; 9 Wielerclub DTS B. Deurne. 10 Wielerclub de Wacht Weert.

Wielerclub Voorwaarts  is clubkampioen 1978, v.l.n.r. Huub Greijmans-Jef Drummen-Fred Scheres-Henk Papen-Pierre Hawinkels en Jac Beurskens


Heesch  10 september
1 Jan van Boxtel Mill; 2
 
Hingen 17 september
1 Armand Tulmans Lommel B.; 2 Jos Gilissen Maastricht; 3 Henk Papen Saeffelen; 4  peloton .

        Armand Tulmans wint in Hingen zijn eerste koers in de VIVO trui

Geleen Baan  19 september

1 Har Cnoops Maasbracht; 2 Ger Hoofwijk Buchten; 3 Wil van der Hulst Geleen; 4 Wim Sanders Geleen; 5 Jos Alberts Geleen; 6 Jan Dohmen Geleen; 7 Jac Fooy Maastricht; 8 J.Wolfs Sittard; 9 Jan Schreurs Limbricht; 10 Arie van Schijndel Born; 11 Paul Lacroix Stein; 12 Ton Gruyzen sittard; 13 Pierre Klinkers Susteren; 14 Ton van Himbergen Buchten; 15 Vic Dubios Lanaken B.
 

Geleen  Baan  21 september
1 Jos Alberts Geleen; 2 van Dubois Lanaken B.; 3 H.Sanders Geleen; 4 Ton van Himbergen Buchten; 5 Ton Gruyzen Sittard; 6 Jac Fooy Maastricht; 7 Har Cnoops Maasbracht; 8 Jan Dohmen Geleen; 9 Jan Schreurs Limbricht; 10 Riny Sprenkels Weert.
 
Ittervoort  24 september
1 Jef Drummen Valkenburg ; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Henk de Hey Heerlen; 4 Ben Knarren Stein; 5 Henk Papen Saeffelen D.; 6 Cor Salentijn Roermond; 7 Herman Crins Beesel; 8 Cor Vriens Helmond; 9 Pierre Hawinkels Montfort; 10 Henk Arts Wanroy; 11 Mart van Kessel Deurne; 12 Nico Henskens Berlicum; 13 Jan Bakker Nederweert; 14 Henk van Oorschot Bergeijk; 15 Fons Steuten Weert; 16 Jos Ramaekers Weert; 17 Jan van Boxtel Mill; 18 Huub Greijmans Weert; 19 Piet Gilissen Maastricht; 20 Ronald Graf Simpelveld.
 
Geleen  Baan  27 september
1 B.Ruyters Geleen; 2 Frans Hintzen Echt; 3 Jan Ubachs Amstenrade; 4 Jan Dohmen Geleen; 5 Pierre Klinkers Susteren; 6 Ger Hoofwijk Buchten; 7 Ronald Graf Simpelveld; 8 Ton van Himbergen Buchten; 9 Riny Sprenkels Weert; 10 Toni Fatassimo B..
 
Papenhoven  1 oktober
1 Jo Montforts Susteren; 2 Jef Drummen Valkenburg; 3 Henk de Hey Heerlen; 4 Piet Gilissen Maastricht; 5 Herman Crins Beesel; 6 Cor Vriens Helmond; 7 Ben Knarren Stein; 8 Jos Alberts Geleen; 9 Fred Raetsen Weert;  10 Jac Beurskens Haelen; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Jac Louwers Kinrooi B.; 13 Johan Goofers Blerick; 14 Henk Arts Wanroy; 15 Jos Ramaekers Weert; 16 Peter van Zantvoort Weert; 17 Henk Papen Saeffelen; 18 Fred Scheres Posterholt; 19 Cor Salentijn Roermond; 20 Rien Kums Budel.

Geleen Baan  5 oktober

1 Jos Alberts Geleen; 2 Wil van der Hulst Geleen;3 Ton Gruyzen Sittard; 4 B.Ruyters Geleen; 5 Pierre Klinkers Susteren; 6 Jan Dohmen Geleen; 7 Hennie Notermans Grevenbicht; 8 Jan Schreurs Limbricht; 9 Ton van Himbergen Buchten; 10 Har Cnoops Maasbracht; 11 Arie van Schijndel Born; 12 Jo Verkooijen Echt; 1 Ger Hoofwijk Buchten; 14 J.Lemmens Urmond; 15 J.Hermans Valkenburg.
 

Eindhoven  8 oktober  Sponsor Kampioenschap
1 Criterium  
1 Huub Greijmans Weert; 2 Armand Tulmans Lommel B.; 
Ploegentijdrit
1 Ploeg Vivo Weert; Jac van Kessel ;Mart van Kessel;Henk de Hey-Armand Tulmans-Jan van Boxtel-Jan Adriaans-Jos Ramaekers; 2 Tim Oil Roermond;  
Eindklassement
1 Tim Oil Roermond met : Jef Drummen,Huub Greijmans,Jac Beurskens,Jo Montforts, Fred Scheres,Henk Papen; 2  Vivo Weert; 3 Roest Venlo. 4  Kemps Valkenswaard; 5  Dils Weert.

De Tim-Oil formatie met v.l..n.r. Jac Beurskens-Jo Montforts-Huub Greijmans-Fred Scheres-Jef Drummen-Henk Papen en verzorger  Toon Vaessen

          

België  Diverse wedstrijden; helaas geen plaats en geen datum.
 
1 Jac Beurskens Haelen
 
1 Jan van Boxtel Mill;
 
1 Albert Pieters Eindhoven;
 
1 Piet Gilissen Maastricht; 
 
1 Herman Crins Beesel;

 
Sankt Johann  Oostenrijk  Weltcup
1 Roger Seghers België; 2 Fons Steuten Weert; 3 Albert Kesters  België.

            Herman Crins ( 4e van Links ) staat klaar voor de Weltcup in Sankt Johann.
 

Ploegen   1978
 
André Roest Rijwielhandel Venlo
Herman Crins,Theo van de Ven,André Peperkamp,Hein Kuipers,Jo Smeets,Peter Janssen,Johan Goofers,Jan Breuls,Tjeu Ramaekers.
Ploegleider : Baer Goofers Blerick.
 
Vivo Levensmiddelen Weert
Jac van Kessel,Martin van Kessel,Henk de Hey,Armand Tulmans, Jan van Boxtel,Jan Adriaans,Jos Ramaekers,Daan van Dijk  ( Veteraan ).
Ploegleider :  Wiel Kuntzelaers
 
Delta Woninginrichting Weert
Jos Vaessen,Tjeu Tinnemans,Jac Spetgens,Jo van de Moosdijk,Frans Kessels,H.Beckers,Piet Moonen, Jos Hendriks.
 
Alessi Edelstaal Doetinchem
Peter Hawinkels,Cor Vriens,Han Verhoeven,Piet Gilissen,Jos Gilissen.
Ploegleider : Jo van Es Blerick.
 
Leenen Tegelhandel Someren
Albert Pieters,Leo Pots
Ploegleider: Jac Leenen Someren.
 
Salentijn Schoonmaakbedrijf Roermond
Cor Salentijn,Jan Bakker.
 
Dils  Frituur Weert
Peter van Zantvoort,Henk van Zantvoort,Wil van Zantvoort.
 
Math Salden  Rijwielhandel Limbricht
Jos Alberts,Pierre Hawinkels.
 
Tim Oil  Oliehandel Roermond
Jac Beurskens,Fred Scheres,Huub Greijmans,Jef Drummen,Henk Papen,Jo Montforts,Ad Montforts, Michel van der Heijden,
Ploegleider : Mies van der Heijden Eindhoven.
 
De Wacht  Café  Weert
 
Beckers  Auto-uitdeukerij Echt
Ben Knarren.