Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1977



Geleen Baan  5 maart
1 Piet Gilissen Maastricht; 2 Jac Fooy Maastricht; 3 Ben Knarren Stein; 4 Frans Alberts Geleen; 5 Jo Smeets Beek Genhout; 6 J.Evers Maasbracht; 7 J.Op’t Veld Valkenburg; 8 Ger Hoofwijk Buchten; 9 Piet Wilms Schinnen; 10 Marcel Fooy Maastricht.

Geleen Baan  13 maart

1 Jac Fooy Maastricht; 2 Jac Jans St.Joost; 3 Ben Knarren Stein; 4 Jac Smeets Genhout; 5 Piet Gilissen Maastricht; 6 Paul Lacroix Stein; 7 Piet Wilmsen Schinnen; 8 Jos Gilissen Maastricht; 9 J.Geyselaars Morgenrode B.; 10 Jan Schreurs Limbricht; 11 Pierre Klinkers Susteren; 12 Adrie van Schijndel Born; 13 Hay Kuntzelaers Tegelen; 14 Hein Smeets Gronsveld; 15 Jef van Engelshoven Maastricht.

Geleen  Baan  20 maart

1 Piet Gilissen Maastricht; 2 Jac Smeets Genhout; 3 Chrit Vogten Limbricht; 4 Jos Gilissen Maastricht; 5 J.Geyselaars Valkenburg; 6 G.Valken Doenrade; 7 Piet Wilmsen Schinnen; 8 Tjeu Tinnemans Nederweert; 9 Frans Alberts Geleen; 10 P.Lardinoie Heer.
 
Nederweert  27 maart
1 Jan Adriaans Haps; 2 Tjeu Ramaekers  Ospel; 3 Andrė Peperkamp Herveld; 4 Ad Montforts Susteren; 5 Jef Drummen Valkenburg; 6 Henk Arts Wanroy; 7 Herman Crins Beesel; 8 Cor Vriens Helmond; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 John Passage Melick; 11 Fons Steuten Weert; 12 Peter van Zantvoort Weert; 13 Peter Hawinkels Montfort; 14 Jos Gillissen Maastricht; 15 NN; 16 Han Verhoeven Helmond; 17 Henk de Hey Heerlen; 18 Frans Marcelissen Helden; 19 Fred Scheres
Posterholt; 20 Jac van Haaren Nijmegen.
 
Ell  3 april
1 Ad Montforts Susteren; 2 Jac Spetgens Someren; 3 Herman Crins Beesel; 4 Henk Arts Wanroy; 5 Jef Drummen Valkenburg; 6 Jan Adriaans Haps; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Tjeu Ramaekers Ospel; 9 Jac Beurskens Haelen; 10 Henk de Hey Heerlen; 11 Peter van Zantvoort Weert; 12 Han Verhoeven Helmond; 13 Peter Hawinkels Montfort; 14 Frans Marcelissen Helden; 15 Huub Greijmans  Weert; 16 Henk Papen Saeffelen; 17 Jan van de Berg Oploo; 18 Cor Salentijn Roermond; 19 Jac van Haaren Nijmegen; 20 Fred Scheres Posterholt.

Geleen  Baan  7 april

1 Ger Hoofwijk Buchten; 2 Jac Smeets Genhout; 3 Ger Nelissen Sittard; 4 Jos Alberts Geleen; 5 J.Dohmen Geleen; 6 H.Ruiters Geleen; 7 Piet Wilmsen Schinnen; 8 Jac Fooy Maastricht; 9 Jo Stelten Stein; 10 J. van Weert Geleen.
 
Bergeijk  10 april
1 Jan van de Berg Oploo; 2 Henk Papen Saeffelen; 3 Herman Crins Beesel; 4 Henk de Hey Heerlen; 5 Frans Marcelissen Helden; 6 Jac van Haaren Nijmegen; 7 Fred Scheres Posterholt; 8 Ad Montforts Susteren; 9 Jac Spetgens Someren; 10 Jef Drummen Valkenburg; 11 Piet Gillissen Maastricht; 12 Bert van Zantvoort Weert; 13 Han Verhoeven Helmond; 14 Henk Peters Bergeijk; 15 Henk Arts Wanroy; 16 Jos Gilissen Maastrcht; 17 Jan Adriaans Haps; 18 Toni  Mansvelders Geldrop; 19 Peter van Zantvoort Weert; 20 Frans Frenken Ospel.
 
Haelen  11 april
1 Jan van de Berg Oploo; 2 Jan Adriaans Haps; 3 Fred Scheres Posterholt; 4 Tjeu Ramaekers Ospel;  5 Jan van Boxtel Mill; 6 Jac Beurskens Haelen; 7 Jac Spetgens Someren; 8 Jef Drummen Valkenburg; 9 Han Verhoeven Helmond; 10 Jac van Haaren Nijmegen; 11 Henk Papen Saeffelen D.; 12 Herman Crins Beesel; 13 Fons Steuten Weert; 14 Henk Arts Wanroy; 15 Huub van de Werf Helenaveen; 16 Peter van Zantvoort Weert; 17 Bert van Zantvoort Weert; 18 Daan van Dijk Baarlo; 19 Piet Gilissen Maastricht; 20 Henk de Hey Heerlen.

Jan van de Berg is sneller dan zijn ploegmakker Jan Adriaans in de ronde van Haelen

Geleen Baan  14 april

1 Peter Hawinkels Montfort; 2 Jac Smeets Genhout; 3 Jac Fooy Maastricht; 4 Jos Alberts Geleen; 5 Ger Hoofwijk Buchten; 6 J.Baarn Geleen; 7 Marcel Fooy Maastricht; 8 Jo van de Moosdijk Nederweert; 9 Ton van Himbergen Buchten; 10 Pierre Klinkers Susteren.
 
Mill  16 april
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Toni Mansvelders Geldrop; 3 Jac Spetgens Someren; 4 Peter van Zantvoort Weert; 5 Jan van de Berg Oploo; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Henk de Hey Heerlen; 8 Henk Arts Wanroy; 9 Fred Scheres Posterholt; 10 Peter Hawinkels Montfort; 11 Frans Marcelissen Helden; 12 Jac van Haaren Nijmegen; 13 Jef Drummen Valkenburg; 14 Henk van Zantvoort Weert; 15 Huub Geurts Vierlingsbeek; 16 John Passage Melick; 17 Jan Adriaans Haps; 18 Wil van Zantvoort Weert; 19 Adrie van Oorschot Hoensbroek; 20 Gerrit Janssen Horst.

Geleen Baan  16 april

1 Jac Fooy Maastricht; 2 Adrie van Schijndel Born; 3 Piet Wilmsen Schinnen; 4 Piet Vluggen Dilsen B.; 5 Frans Alberts Geleen; 6 Jos Alberts Geleen.
 
Swalmen  17 april
1 Ad Montforts Susteren; 2 Han Verhoeven Helmond; 3 Jac Spetgens Someren; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Henk de Hey Heerlen; 6 Jef Drummen Valkenburg; 7 Daan van Dijk Baarlo; 8 Jan Adriaans Haps; 9 Fons Steuten Weert; 10 Piet Gilissen Maastricht; 11 Toni Mansvelders Geldrop; 12 Fred Scheres Posterholt; 13 Herman Crins Beesel; 14 Jan van de Berg Oploo; 15 Ger Beurskens Haelen; 16 Jac van Haaren Nijmegen; 17 Peter Hawinkels Montfort; 18 Henk van Zantvoort Weert; 19 Henk de Wit Bergeijk; 20 Cor Salentijn Roermond.

Geleen Baan 18 april

1 Leo Hoogeveen Schaesberg; 2 J.Pelzer Urmond; 3 Hennie Notermans Grevenbicht; 4 J.Botterweck Valkenburg; 5 H.Raike Maastricht; 6 J.Slangen Rotterdam.
 
Asten  24 april  Semi-Klassieker
1 Jac van Kessel Deurne;2 Han Verhoeven Helmond; 3 Jac van Haaren Nijmegen; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Henk de Hey Heerlen; 6 Jac Spetgens Someren; 7 Jos Ramaekers Weert; 8 Wil Ivits Eindhoven; 9 Jan Peters St. Odiliënberg; 10 Adrie van Oorschot Hoensbroek; 11 Peter Hawinkels Montfort; 12 Cor Salentijn Roermond; 13 Fred Scheres Posterholt; 14 Tjeu Ramaekers Ospel; 15 Leo Vaessen Swalmen; 16 Jan van Boxtel Mill; 17 Henk Arts Wanroy; 18 Jan Adriaans Haps; 19 Huub Geurts Vierlingsbeek; 20 Jo Hannen Baexem; 21 John Passage Melick 22  Andrė Peperkamp Herveld; 23 Nico Brouwers Deurne; 24 Herman Crins Beesel; 25 Wien Verkoulen Swalmen; 26 Peter van Zantvoort Weert; 27 Jo van der Pluim Swalmen; 28 Henk van Oorschot Hoensbroek; 29 Paul Lacroix Stein; 30 Huub Peeters Linne. 
 
Ploegenklassement
1 Tim Oil Roermond;  Marcel Nelis; Jac Beurskens; Jac van Haaren; Michel van der Heijden; Toni Mansvelders; Fred Scheres ;Fons Steuten; Bert van Zantvoort;2 Hi-FI Neerpelt België; 3 Vivo Weert.

 Na een lange afwezigheid is Jac van Kessel weer terug bij de NWB, zijn sprint is nog altijd van grote               klasse.Hij bewijst het hier in semi-klassieker van Asten

 
Diergaarde  30 april
1 Jef Drummen Valkenburg; 2n Ad Montforts Susteren; 3 Wil Ivits Eindhoven; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Jac Beurskens Haelen; 6 Jo van Pol Montfort; 7 Herman Crins Beesel; 8 Jan Adriaans Haps; 9 Toni Mansvelders Geldrop; 10 Ger Beurskens Haelen; 11 Henk Arts Wanroy; 12 Peter Hawinkels Montfort; 13 Cor Vriens Helmond; 14 Jac Smeets Beek Genhout; 15 Tjeu Ramaekers Ospel; 16 Jan Willemsen Neer; 17 Frans Frenken Ospel; 18 Henk de Hey Heerlen; 19 Piet Gilissen Maastricht; 20 Frans Marcelissen Helden.
 
Tegelen  1 mei
1 Ad Montforts  Susteren; 2 Jef Drummen Valkenburg; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Jac Spetgens Someren; 5 Jac Beurskens Haelen; 6 Herman Crins Beesel; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Henk Arts Wanroy; 9 Fons Steuten Weert; 10 Cor Salentijn Roermond; 11 Ger Beurskens Haelen; 12 Henk de Hey Heerlen; 13 Toni Mansvelders Geldrop; 14 Fred Scheres Posterholt; 15 Piet Gilissen Maastricht; 16 Jan van Boxtel Mill; 17 Peter van Zantvoort Weert; 18 Peter Hawinkels Montfort; 19 Leo Vaessen Swalmen; 20 Frans Frenken Ospel.

Geleen  Baan  4 mei

1 Piet Gilissen Maastricht; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Adrie van Schijndel Born; 4 Jos Gilissen Maastricht; 5 Fons Heyens België; 6 Jac Smeets Genhout ; 7 Jac Jans St.Joost; 8 Huub Konings Asten; 9 Math Salden Limbricht; 10 Frans Alberts Geleen.
 

Geleen Baan  7 mei 
1 Henk van Oorschot Hoensbroek; 2 Ronald Graf Simpelveld; 3 Math Salden Limbricht; 4 Marcel Fooy Maastricht; 5 Ton Gruyzen Sittard; 6 Jac Jans St. Joost; 7 Jos Alberts Geleen; 8 Piet Wilmsen Schinnen; 9 Arie Woudstra Geleen; 10 Paul Schroten Sittard.
 
Oostrum  8 mei
1 Jac Spetgens Someren; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Han Verhoeven Helmond; 5 Jo van Pol Montfort; 6 Ad Montforts Susteren; 7 Jef Drummen Valkenburg; 8 Cor Vriens Helmond; 9 Frans Frenken Ospel; 10 Ger Beurskens Haelen; 11 Huub Greijmans Weert; 12 Henk van Zantvoort Weert; 13 Peter Hawinkels Montfort; 14 Fred Scheres Posterholt; 15 Jac van Haaren Nijmegen; 16 Wil Ivits Eindhoven; 17 J.Peters Bergeijk; 18 Toni Mansvelders Geldrop; 19 Piet Gillissen Maastricht; 20 Paul van de Heuvel Asenray.

Geleen Baan  11 mei

1 Jac Fooy Maastricht;2 Piet Gilissen Maastricht; 3 Ton Gruyzen Sittard; 4 Piet Wilmsen Schinnen; 5 Jac Smeets Genhout; 6 Jos Alberts Geleen; 7 Marcel Nelis Hulsberg; 8 Paul Lacroix Stein; 9 Jan Schreurs Limbricht; 10 Frans Alberts Geleen.
 
Baarlo  14-15 mei  Jubileumwedstrijd  Klassieker
Ploegentijdrit
1 Ploeg Tim-Oil Roermond;  Marcel Nelis; Jac Beurskens; Jac van Haaren; Michel van der Heijden; Toni Mansvelders; Fred Scheres ;Fons Steuten; Bert van  Zantvoort ;  2 Salentijn Roermond; 3 Alessi Doetinchem; 4 Vivo Weert; 5 K.I.B. Neerpelt B. 6 Cafė Centraal Baarlo; 7 Kessels Ospel; 8 Friture de Wit Baarlo; 9 Roest Tweewielers Venlo; 10 Olympia Baarlo; 11 Kerp Venlo; 12 Mertens Baarlo; 13 Kessels Groenten Venlo.


Klassieker

1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Jo van Pol Montfort; 3 Gaston Sannen België; 4 Ad Montforts Susteren; 5 Jac Spetgens Someren; 6 Peter van Zantvoort Weert; 8 Henk Papen Saeffelen; 9 Huub Greijmans Weert; 10 Herman Crins Beesel; 11 Cor Vriens Helmond; 12 Jan Adriaans Haps; 13 Fred Scheres Posterholt; 14 Tjeu Ramaekers Weert; 15 Henk de Hey Heerlen; 16 Peter Hawinkels Montfort; 17 Jan van Boxtel Mill.
 
Ploegenklassement
1 K.I.B. Overpelt België; Ad Montforts; Tjeu Ramaekers;Henk Papen; Jef Drummen; Paul Lodewijks; Huub Greijmans; 2 Vivo Weert; 3 NWBA België; 4 Alessi Doetinchem; 5 Centraal Baarlo.
 
 
GEEN OMLOOP DER PEEL
De jaarlijkse etappewedstrijd de Omloop der Peel  georganiseerd door Wielerclub de Zwaluw uit Someren staat dit jaar niet op het programma van NWB wedstrijden.
 

Schilde  België  15 mei

1 Henk Moonen Udenhout; 2 André Driessen B.; 3 Jozef van Moert B.; 4 Wil Ivits Eindhoven; 5 Albert Indeken B.; 6 Vic van den Eynde B.; 7 Jan van der Heyden B.; 8 Freddy Vos B.;  9 Willy Sterckx B.; 10 Patrick Plompen B.
 
Vierlingsbeek  19 mei
1 H.Mackintosh  Zuid Afrika; 2 Cor Vriens Helmond; 3 R.Dieple Zuid Afrika; 4 E.Coppens België; 5 Jac Spetgens Someren; 6 J.Poulanski België; 7 E.King Zuid Afrika; 8 Jac Beurskens Haelen; 9 Jef Drummen Valkenburg; 10 Jo van Pol Montfort.

 Er kwam een ploeg uit Zuid-Afrika aan de start van de ronde Vierlingsbeek, de mannen in donkergroene outfit staan op de eerste rij en de winnaar is H.Mackintosh uit Zuid Afrika

 
Ospel  22 mei  Bedevaart
1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Jo van Pol Montfort; 3 Ad Montforts Susteren; 4 Jo Vrancken  Roosteren; 5 Frans Verstappen Neerkant; 6 Wil Ivits Eindhoven; 7 Jan Adriaans Haps; 8 Fred Scheres Posterholt; 9 Toni Mansvelders Geldrop; 10 Marcel Nelis Hulsberg; 11 Peter Hawinkels Montfort; 12 Jac Spetgens Someren; 13 Cor Vriens Helmond; 14 Jan van Boxtel Mill; 15 Albert Pieters Eindhoven; 16 Jac van Haaren Nijmegen; 17 Adrie van Oorschot Hoensbroek; 18 Jo Hannen Baexem; 19 Jac Beurskens Haelen; 20 Paul van de Heuvel  Asenray.

Geleen Baan  22 mei

1 Jac Smeets Genhout; 2 Jac Fooy Maastricht; 3 Jos Alberts Geleen; 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 H. van Oorschot Hoensbroek; 6 Math Salden Limbricht; 7 Piet Wilmsen Schinnen; 8 Ad van der Vleuten Voerendaal; 9 Arie Woudstra Geleen.

Frankrijk Grand Prix de L'Humanité  26-27-28 mei

1e etappe  164 km.

1 Jean Claude Breure Frankrijk; 2 Patrick Noel Fr. 3 Jean Louis Marionneau Fr. 16 Michel van der Heijden NWB; 21 Fons Steuten NWB; 44 Henk de Hey NWB; 46 Herman Crins NWB; 47 Tjeu Ramaekers NWB; 48 Cor Salentijn NWB. 

2e etappe  155 km

1 Jean Louis Marionneau Fr.; 2 Patrick Noel Fr. 3 Henk de Hey NWB; 10 Herman Crins NWB; 12 Fons Steuten NWB; 17 Tjeu Ramaekers NWB; 40 Michel van der Heijden NWB.; 42 Cor Salentijn NWB.

3e etappe  125 km

1 Fons Steuten NWB; 2 Cor Salentijn NWB; 3 Jean Jacques Cornet Fr.; 9 Henk de Hey NWB; 10 Tjeu Ramaekers NWB; 16 Herman Crins NWB; 30 Michel van der Heijden NWB.

Eindklassement

1 Jean Claude Breure Frankrijk; 2 Jean Pierre Boulard Fr,; 3 Evaldo Redigolo Fr.; 9 Fons Steuten NWB; 32 Henk de Hey NWB; 33 Herman Crins NWB; 35 Tjeu Ramaekers NWB; 36 Cor Salentijn NWB; 39 Michel van der Heijden NWB.

Ploegenklassement

1 Frankrijk; 2 NWB Nederland; 3 Ierland; 4 Nederland RPVH

Geleen Baan  27 mei

1 Jos Hannen Baexem; 2 Arie Woudstra  Geleen; 3 Twan Steuten Weert; 4 Henk de Hey Heerlen; 5 Ger Hoofwijk Buchten; 6 J.Feyselaars Margraten; 7 Ton Gruyzen Sittard; 8 Frits Kuipers Maasbracht; 9 Math Salden Limbricht; 10 Marcel Nelis Hulsberg; 11 Jac Wetemans Stramproy; 12 Jan Schreurs Limbricht; 13 Ben Knarren Stein.

 
Hingen  30 mei
1 Han Verhoeven Helmond; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Cor Vriens Helmond; 4 Andrė Peperkamp Herveld; 5 Fred Scheres Posterholt; 6 Frans Marcelissen  Helden; 7 Ad Montforts Susteren; 8 Jef Drummen Valkenburg; 9 Jac Beurskens Haelen; 10 Daan van Dijk Baarlo; 11 Jan van de Berg Oploo; 12 Toni Mansvelders Geldrop; 13 Jan Adriaans Haps; 14 Fons Steuten Weert; 15 Albert Pieters Eindhoven; 16 Bert van Zantvoort Weert; 17 Peter Hawinkels Montfort; 18 Henk Arts Wanroy; 19 Jo Vrancken Roosteren; 20 Hein de Wit Bergeijk. 
 
Geleen  Baan  1 juni 
1 Piet Gilissen Maastricht; 2 Jos Alberts Geleen; 3 Henk de Hey Heerlen; 4 Jos Gilissen Maastricht; 5 John Smeets Genhout; 6 Arie Woudstra Geleen; 7 Marcel Fooy Maastrichtr; 8 Jos Hannen Baexem; 9 Ronald  Graf Simpelveld; 10 Frans Alberts Geleen; 11 Jac Wetemans Stramproy; 12 Jac Fooy Maastricht; 13 Pierre Klinkers Susteren; 14 Jan Schreurs Limbricht; 15 Adrie van Schijndel Born.
 
Ohe en Laak  5 juni  Omloop van het Maasdal  Klassieker
1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Fred Scheres Posterholt; 3 Jan van Boxtel Mill; 4 Ad Montforts Susteren; 5 Herman Crins Beesel; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Henk de Hey  Heerlen; 8 Jo van Pol Montfort; 9 Jo Francken Roosteren; 10 Albert Pieters Eindhoven; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Jan Adriaans Haps; 13 Jan Peters St. Odiliënberg; 14 Henk Papen Saeffelen; 15 Ger Hoofwijk Buchten; 16 Peter van Zantvoort Weert; 17 Leo Vaessen Swalmen; 18 Frits Kuipers Maasbracht; 19 Marcel Nelis Hulsberg; 20 Jac van Heel Diergaarde; 21 Twan Steuten Weert; 22 Henk van Oorschot Bergeijk; 23 Jos Hannen Baexem; 24 John Passage Melick; 25 John de Bresser Nijmegen; 26 Ton Gruizen Sittard; 27 Ben Knarren Stein; 28 Frans Verstappen Montfort; 29 Henk Relou Milheeze; 30 Cor Salentijn Roermond.
 
Ploegenklassement
1 K.I.B. Overpelt België; Ad Montforts; Tjeu Ramaekers;Henk Papen; Jef Drummen; Paul Lodewijks; Huub Greijmans;   2  Vivo Weert ; 3 Alessi Doetinchem.

Baan Geleen  6 juni
1 Jos Aberts Geleen; 2 Adrie van Schijndel Born; 3 Piet Vluggen Zutendaal B.; 4  Piet Willems Schinnen; 5 Marcel Fooy Maastricht; 6 Jac Jans St.Joost; 7 John Smeets Genhout; 8 Jac Fooy Maastricht; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 Ben Knarren Stein.

 
Tungelroy  6 juni
1 Jan van Boxtel Mill; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Wil Ivits Eindhoven; 4 Fred Scheres Posterholt; 5 Ad Montforts Susteren; 6 Albert Pieters Eindhoven; 7 Jef Drummen Valkenburg; 8 Henk de Hey Heerlen 9 Toni Mansvelders Geldrop; 10 Han Verhoeven Helmond; 11 Frans Verstappen Neerkant; 12 Peter van Zantvoort Weert ; 13 Huub Greijmans Weert; 14 Herman Crins Beesel; 15 Hans Hairwassers Vught.

     Jan van Boxtel verrast Jac Beurskens in Tungelroy

 
Echt  10-11-12 juni   Pijl van Limburg  Etappewedstrijd
1e et. Tijdrit Echt
1 Harrie Beurskens Tegelen; 2 Jan van de Berg Oploo; 3 Jos Hannen Baexem; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Jan Adriaans Haps; 6 Tjeu Ramaekers Weert; 7 Jo van Pol Montfort; 8 Jef Drummen Valkenburg; 9 Jan van der Leeuw Nijmegen; 10 André Peperkamp Herveld; 11 M.Timmermans; 12 Jac van Heel Echt; 13 Jan van Boxtel Mill; 14 Fred Scheres Posterholt; 15 Jos Ramaekers Weert.
 
2e et.Echt-Weert
1 Ad Montforts Susteren; 2 Jo Vranken Linne; 3 R.Nobels Geleen; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Han Verhoeven Helmond; 6 Jac Beurskens Haelen; 7 Jef Drummen Valkenburg; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Jac van Heel Echt; 10 Frans Verstappen Neerkant; 11 Cor Vriens Helmond; 12 Jan Willemsen Reuver; 13 Mart van Kessel Deurne; 14 Fred Scheres Posterholt; 15 Marcel Nelis Hulsberg.
 
3e et.Echt-Meerssen-Echt
1 Ad Montforts Susteren; 2 Jo van Pol Montfort; 3 Han Verhoeven Helmond; 4 Jo Vrancken Linne; 5 Jef Drummen Valkenburg; 6 Jan Adriaans Haps; 7 Wil Ivits Eindhoven; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Jac van Heel Echt; 10 Henk Papen Saeffelen; 11 Jan van de Berg Oploo; 12 Peter Hawinkels Montfort; 13 Henk Arts Wanroy; 14 John de Bresser Nijmegen; 15 L.Wouters Geleen.

       Ad Montforts wint twee etappes in de Pijl, in de slotrit verslaat hij Jo van Pol en Han Verhoeven

 
Eindklassement
1 Jan van de Berg Oploo; 2 Ad Montforts Susteren; 3 Jo van Pol Montfort; 4 Jan Adriaans Haps; 5 Huub Greijmans Weert; 6 Jef Drummen Valkenburg; 7 Henk Arts Wanroy; 8 Peter Hawinkels Montfort; 9 John de Bresser Nijmegen; 10 Fred Scheres Posterholt; 11 Jo Vrancken Linne; 12 Henk Papen Saeffelen D.; 13 Marcel Nelis Hulsberg; 14 Han Verhoeven Helmond; 15 A.Woudstra Geleen.
 
Ploegenklassement 
1 Ploeg K.I.B. Neerpelt België; Ad Montforts; Tjeu Ramaekers;Henk Papen; Jef Drummen; Paul Lodewijks; Huub Greijmans; 2 Tim-Oil Roermond; 3 Vivo Weert; 4 Alessi  Doetinchem; 5 Schopsma.
 
Bergklassement
1 Harrie Beurskens Vivo; 2 Jo van Pol Tim-Oil; 3 Frans Verstappen Leenen; 4 Fred Scheres Tim-Oil; 5 Jan Adriaans Vivo.

 De eindzege van de eerste Omloop is voor Jan van de Berg die naast Jo van Pol op het podium staat

Geleen Baan  15 juni  Zesdaagse

1 Ton Klingenstein Geleen; 2 Jac Jans St.Joost; 3 Jac Wetemans Stramproy; 4 Ton van Himbergen Buchten; 5 Jac Fooy Maastricht; 6 Ger Hoofwijk Buchten; 7 Marcel Nelis Hulsberg; 8 Jos Alberts Geleen; 9 Frans Alberts Geleen; 10 Jac Fooy Maastricht.
 
Geleen Baan  16 juni  
1 Ger Hoofwijk Buchten; 2 Wil van der Hulst Munstergeleen; 3 Jac Fooy Maastricht; 4 Marcel Fooy  Maastricht; 5 Jos Gilissen Maastricht; 6 Henk de Hey Heerlen; 7 Jac Boumans Echt; 8 Jan Geijselaars Margraten; 9 Jos Alberts Geleen; 10 Jan Schreurs Limbricht; 11 Jac Wetemans  Stramproy; 12 Piërre Klinkers Susteren; 13 Jan Dohmen Geleen; 14 Har Cnoops Maasbracht; 15 Piet Kuntzelaers Tegelen.
 
Geleen Baan  18  juni
1 Henk de Hey Heerlen; 2 Ton Klingenstein Geleen; 3 Jan Dohmen Geleen; 4 Marcel Fooy Maastricht; 5 Jos Alberts Geleen.
 
Geleen Baan  19 juni
1 Ger Hoofwijk Buchten; 2 Marcel Fooy Maastricht; 3 Leo Heffels Born; 4 Henk de Hey Heerlen 5 Jac Smeets Beek Genhout; 6 Wil van der Hulst Munstergeleen; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Jac Fooy Maastricht; 9 Chris Vogten Limbricht; 10 Jan Schreurs Limbricht; 11 Piërre Klinkers Susteren; 12 Ton Gruizen Sittard; 13 F. van Meijel Griensveen; 14 Jan Nijssen Meijel; 15 G. Eybers Kerkrade.
 
Geleen Baan  20 juni
1 Wil van der Hulst Munstergeleen; 2 Huub Konings Asten; 3 Jos Alberts Geleen; 4 Marcel Fooy Maastricht; 5 Henk de Hey Heerlen; 6 Piërre Klinkers Susteren; 7 Jan Geijselaars Margraten; 8 Jan Dohmen  Geleen; 9 N.N.; 10 F. van Meijel Griendtsveen; 11 Jac Wetemans Stramproy; 12 Jan Nijssen Meijel; 13 Leo Heffels Born; 14 Chris Vogten Limbricht; 15 Ton Gruizen Sittard. 
 
Tijdrit
1 Henk de Hey Heerlen;2 Jos Alberts Geleen; 3 Jan Dohmen Geleen; 4 Ger Hoofwijk Buchten; 5 Wil van der Hulst Munstergeleen; 6 Jac Smeets Beek Genhout; 7 Leo Heffels Born; 8 Ton Gruizen Sittard; 9 Marcel Fooy Maastricht; 10 Jan Geijselaars Margraten.
 
Sprintklassement
1 Henk de Hey Heerlen; 2 Jac Smeets Beek Genhout; 3 Jac Fooy Maastricht; 4 Huub Konings Asten; 5 Leo Heffels Born; 6 Wil van der Hulst Munstergeleen; 7 Jos Alberts Geleen; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Marcel Fooy Maastricht; 10 Jos Gillissen Maastricht.
 
Eindklassement Zesdaagse
1 Henk de Hey Heerlen; 2 Marcel Fooy Maastricht; 3 Ger Hoofwijk Buchten; 4 Jan Dohmen Geleen; 5 Wil van der Hulst Munstergeleen; 6 Jos Alberts Geleen; 7 Jan Geijselaars Margraten; 8 Jac Smeets  Beek Genhout; 9 Ton Gruizen Sittard; 10 Leo Heffels Born; 11 Jos Gillissen Maastricht; 12 Ton Klingenstein Geleen; 13 Har Cnoops Maasbracht; 14 Paul Lacroix Stein; 15 J. Licher Tongeren B.
 
Baexem  19 juni
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Han Verhoeven Helmond; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Frans Verstappen Neerkant; 5 Jo van Pol Montfort; 6 Fred Scheres Posterholt; 7 Peter Hawinkels Montfort; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Jef Drummen Valkenburg; 10 Piet Gillissen Maastricht; 11 Hans Hairwassers Vught; 12 Peter van Zantvoort Weert; 13 Ger Beurskens Haelen; 14 Wil Ivits Eindhoven; 15 Jan Adriaans Haps; 16 Cor Vriens Helmond.
 
Wanroy  26 juni
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Harrie Beurskens Tegelen; 4 Jef Drummen Valkenburg;
 
Maastricht  St. Pietersberg   3 juli  NWB Kampioenschap
1 Fons Steuten Weert; 2 Harrie Beurskens Tegelen; 3 Henk Papen Saeffelen; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Marcel Nelis Hulsberg; 6 Henk Arts Wanroy; 7 Herman Crins Beesel; 8 Jos Ramaekers Weert; 9 Huub Greijmans Weert; 10 Andrė Peperkamp Herveld; 11 Henk de Hey Heerlen; 12 Jan Bakker Nederweert; 13 Jo Hannen Baexem; 14 Piet Gillissen Maastricht; 15 Leo Vaessen Stramproy.
 
Bergklassement
1 Fons Steuten; 2 Harrie Beurskens; 3 Jef Drummen.

Fons Steuten moest op de Cauberg een stap terug doen maar op de St.Pietersberg was hij de beste en werd  NWB kampioen vóór Harrie Beurskens ( R. ) , in het midden voorzitter Paul Gielen


Geleen Baan  9 juli

1 Jos Alberts Geleen; 2 Jac Jans St.Joost; 3 Ton Gruyzen Sittard; 4 Pierre Klinkers Susteren; 5 Adrie van Schijndel Born; 6 Tjeu Tinnemans Nederweert; 7 Piet Peters Echt; 8 J.Geijselaars Margraten; 9 Jan Schreurs Limbricht; 10 H.Brokken Maasbracht; 11 Frans Alberts Geleen; 12 J.Heiligers Hulsberg; 13 Peter Halmans Dieteren; 14 J.Pelzer Susteren; 15 T.Lemmens Urmond.


Haps  10 juli

1 Cor Vriens Helmond; 2 Marcel Nelis Hulsberg; 3 Jo van Pol Montfort; 4 Fons Steuten Weert; 5 Jan Adriaans Haps; 6 Tjeu Ramaekers Ospel; 7 Henk de Hey Heerlen; 8 Peter Hawinkels Montfort; 10 Henk Arts Wanroy; 11 Jan van Boxtel Mill; 12 Piet Gillissen Maastricht; 13 Jef Drummen Valkenburg; 14 Han Verhoeven Helmond; 15 Paul van de Heuvel Asenray; 16 Twan Steuten Weert; 17 Fred Scheres Posterholt; 18 Daan van Dijk Baarlo; 19 Cor Salentijn Roermond; 20 Jos Gillissen Maastricht.


Ronde van Ierland  11-19 juni

Een NWB ploeg van 4 renners t.w Fons Steuten ( de winnaar van 1976 ),Henk de Hey, Cor Salentijn, en Herman Crins hebben met wisselend succes deelgenomen aan de zeer zware ronde van Ierland.

9 etappes met een totale afstand van 1295 km en vrijwel nergens vlak moesten worden afgelegd.  Vijf etappes telden mee voor het bergklassement.  

Herman Crins wint de 3e etappe en wordt tweede in de slotrit achter de ongenaakbare Sovjet renner Lavrouchkin.

Henk de Hey pakte de tweede plaats in de vijfde rit.

Naast talloze lekke banden werden er ook diverse ereplaatsen behaald.   

 Huldiging van de renners die de ronde van Ierland hebben gereden v.l.n.r. Jac Beurskens-        Michel van der Heijden-Fons Steuten-Henk de Hey en Herman Crins ( 3e van rechts )              


Proloog   2 miles

1 H.Willer Duitsland; 2 Y.Shuravilev USSR; 3 D.Devine Ierland; 7 Henk de Hey NWB; 10 Fons Steuten NWB

1e etappe  Dublin-Carrickmacross 144 km

1 I.Chelpakov USSR; 2 D.Devine Ierland; 3 Jean Claude Breure Frankrijk; 12 Albert Kesters België; 14 Henk de Hey NWB; 16 Fons Steuten NWB; 24 Herman Crins NWB; 31 Cor Salentijn NWB.

2e etappe Carrickmacross-Boyle  146 km.

1 D.Devine Ierland; 2 I.Chelpakov USSR; 3 Jean Claude Breure Frankrijk; 11 Albert Kesters België; 18 Herman Crins NWB; 19 Henk de Hey NWB; 37 Fons Steuten NWB; 38 Cor Salentijn NWB.

 
3e et. Boyle-Nenach 184 km.
1 Herman Crins NWB; 2 S.Shuravilev USSR; 3 B.Connaughton Ierland; 7 Albert Kesters België; 9 Cor Salentijn NWB; 11 Henk de Hey NWB; 30 Fons Steuten NWB.  

Fons Steuten werd behoorlijk gewond door een zware valpartij waardoor zijn verdere deelname in gevaar kwam,maar de Weertenaar zette de volgende dagen moedig door en bereikte uiteindelijk toch de eindstreep.

  Herman Crins zorgt voor Nederlands succes in de ronde van Ierland hij wint met voorsprong de   3e rit

4e etappe Nenagh-Castleisland  130 km

1 S.Kennedy Ierland; 2 S.Chepakov USSR; 3 E.Connolly Ierland; 8 Herman Crins NWB; overige NWBers in  het peloton.

5e etappe  Castleisland-Macroom  147 km

1 Igor Gubaidulin USSR; 2 Henk de Hey NWB; 3 S.Shelpakov USSR; 9 Albert Kesters België; Alle NWBers in het peloton.

6e etappe  Macroom-Clonmel  151 km.

1 I.Lavrouchkin  USSR; 2 Frans Croon België; 3 P.Flanangan Ierland; 8 Jean Claude Breure Frankrijk; 10 Albert Kesters België. NWB renners in het peloton.

7e etappe  Clonmel-Courtown  139 km

1 I.Lavrouchkin  USSR: 2 Albert Kesters België; 3 G.Costello Ierland; 8 Cor Salentijn NWB; 11 Fons Steuten NWB; 17 Herman Crins NWB; 19 Henk de Hey NWB.

8e etappe  Newbridge-Phoenix Park  133 km.

1 Igor Gubaldulin USSR; 2 E.Conolly Ierland;3 S.Chelpakov  USSR; 7 Henk de Hey NWB; 8 Fons Steuten NWB; 16 Herman Crins NWB; 15 Cor Salentijn NWB                

9 etappe  Newbridge-Dublin  103 km

1 I.Lavrouchkin USSR;2 Herman Crins NWB; 3 S.Kennedy Ierland; 15 Cor Salentijn NWB; 20 Fons Steuten NWB; 25 Henk de Hey NWB.

Eindklassement

1 I.Lavrouchkin USSR; 2 S.Shelpakov USSR; 3 P.Flanagan Ierland;  4 I.Gubaidolin USSR; 5 E.Connolly Ierland; 6 Henk de Hey NWB; 8 Albert Kesters België; 11 Herman Crins NWB; 21 Fons Steuten NWB; 32 Cor Salentijn NWB.

Ploegenklassement

1 USSR; 2 Ierland; 3 NWB Nederland.

Geleen Baan  14 juli

1 Jac Fooy Maastricht; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Ger Hoofwijk Buchten; 4 Piet Gilissen Maastricht; 5 Jos Alberts Geleen; 6 Pierre Klinkers Susteren; 7 Jan Schreurs Limbricht; 8 Arie Woudstra Geleen; 9 John Caris Heythuysen; 10 Ton Gruyzen Sittard; 11 W.Moonen Weert; 12 Frans Alberts Geleen; 13 J.Vergoossen Echt; 14 Frits Kuipers Maasbracht; 15 Peter Thoolen Slek Echt. 

Egchel  17 juli
1 Ad Montforts Susteren; 2 Jef Drummen Valkenburg; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Cor Vriens Helmond; 6 Wil Ivits Eindhoven; 7 Herman Crins Beesel; 8 Toni Mansvelders Geldrop; 9 Henk de Hey Heerlen; 10 Huub Greijmans Weert; 11 Hein de Wit Bergeijk; 12 Albert Pieters Eindhoven; 13 Tjeu Ramaekers Ospel; 14 Fons Steuten Weert; 15 Fred Scheres Posterholt; 16 Jos Hannen Baexem; 17 Jan Bakker Nederweert; 18 Jan Adriaans Haps; 19 Andrė Peperkamp Herveld; 20 Harrie Beurskens Tegelen.

Geleen Baan  23 juli 

Afvalrace

1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Frans Frenken Ospel; 3 Jan Bakker Nederweert; 4 J.Geyselaars Margraten; 5 Har Cnoops Maasbracht.

Criterium

1 Jos Alberts Geleen; 2 Fons Heyens België; 3 J.Geyselaars Margraten; 4 Piet Daemen Posterholt; 5 Frans Frenken Ospel; 6 Marcel Fooy Maastricht; 7 Tjeu Ramaekers Weert; 8 Jan Bakker Nederweert; 9 L. van Pol Swalmen; 10 Paul Lacroix Stein.
 

Montfort  28-29-30 juli  Sponsorkampioenschap
Afvallingsrace
1 Jac Beurskens Haelen ( Tim Oil ).
Sprint
1 Huub Greijmans  Weert; ( K.I.B. ).
Criterium
1 Jo van Pol Montfort ( Tim Oil ).
Eindklassement
1 Tim Oil Roermond met Fred Scheres,Fons Steuten,Jac Beurskens, Henk Arts, Jo van Pol; Michel van der Heijden; Toni Mansvelders;2 K.I.B. Overpelt; 3  Alessi Doetinchem; 4 Ploeg Vivo Weert; 5 Ploeg Leenen Someren; 6 Salentijn Roermond.
 
Baarlo  31 juli  Baankampioenschappen
 Afvallingsrace
1 Henk de Hey Heerlen; 2 Jef Drummen.
50 Km.
1 Jac van Kessel Deurne.
Klassementsrace
1 Jo van Pol Montfort; 2 Jac Beurskens.
Eindklassement
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Jo van Pol Montfort; 3 Henk de Hey Heerlen; 4 Cor Vriens Helmond; 5 Jef Drummen Valkenburg.
 
Beegden  7 augustus
1 Jan Adriaans Haps; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Jan Bakker Nederweert; 4 Henk Papen Saeffelen D.; 5 Marcel Nelis Hulsberg; 6 Jo van Pol Montfort; 7 Jef Drummen Valkenberg ; 8 Han Verhoeven Helmond; 9 Herman Crins Beesel; 10 Fons Steuten Weert; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Cor Vriens Helmond; 13 Henk de Hey Heerlen; 14 Peter Hawinkels Montfort; 15 Huub Greijmans Weert; 16 Albert Pieters Eindhoven; 17 Frans Frenken Ospel; 18 Paul van de Heuvel Asenray; 19 Piet Gilissen Maastricht; 20 Jan Willemsen Neer. 
 
Kelpen 8 augustus 
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2  Andrė Peperkamp Herveld; 3 Henk Papen Saeffelen D.; 4 Fred Scheres Posterholt; 5 Jan Bakker Nederweert; 6 Jan Adriaans Haps; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Jef Drummen Valkenburg; 9 Han Verhoeven Helmond; 10 Henk de Hey Heerlen. 
 
Reutje St.Odiliënberg  13 augustus
De Eindhovenaar Wil Ivits is tijdens de ronde van Reutje zeer ongelukkig gevallen waarbij een remgreep zijn strottenhoofd doorboorde en hij een slagaderlijke bloeding opliep.
De 35 jarige Ivits is enkele dagen later in het Roermondse ziekenhuis aan zijn verwondingen overleden.
De ronde werd meteen na het ongeval afgelast.
 
Op 24 september wordt de Memorial Wil Ivits verreden in Eindhoven.

Jef Drummen wint in Diergaarde vóór Ad Montforts en Wil Ivits. ( foto van 30 april )



Weert Fatima  14 augustus
1 Han Verhoeven Helmond; 2 Jef Drummen Valkenburg; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Albert Pieters Eindhoven; 5 Fons Steuten Weert; 6 Jan Adriaans Haps; 7 Peter Hawinkels Montfort; 8 Herman Crins Beesel; 9 Henk de Hey Heerlen; 10 Huub Greijmans Weert; 11 Cor Vriens Helmond; 12 Marcel Nelis Hulsberg; 13 Fred Scheres Posterholt; 14 Daan van Dijk Baarlo; 15 Frans Marcelissen Helden; 16 Hein de Wit Bergeijk; 17 Jean de Wael Hamont B.; 18 Henk van Zantvoort Weert; 19 Bert van Zantvoort Weert; 20 Piet Gilissen Maastricht.
 
Belfeld  21 augustus
1 Herman Crins Beesel; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Cor Vriens Helmond; 4 Jan Adriaans Haps; 5 Jos Ramaekers Weert; 6 Hein de Wit Bergeijk; 7 Mardcel Nelis Hulsberg; 8 Tjeu Ramaekers Ospel; 9 Fred Scheres Posterholt; 10 Jan van Boxtel Mill; 11 Ad Montforts Susteren; 12 Jac Beurskens Haelen; 13 Han Verhoeven Helmond; 14 Jef Drummen Valkenburg; 15 Henk de Hey Heerlen; 16 Albert Pieters Eindhoven; 17 Jan van de Berg Oploo; 18 Wien Verkoulen Swalmen; 19 Paul van de Heuvel Asenray; 20 Bert van Zantvoort Weert.

Herman Crins is in Belfeld sneller dan Huub Greijmans en Cor Vriens

 
Roggel  28 augustus
1 Herman Crins Belfeld; 2 Wien Verkoulen Swalmen; 3 Henk Papen Saeffelen D.; 4 Ad Montforts Susteren; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Han Verhoeven Helmond; 7 Henk de Hey Heerlen; 8 Cor Vriens Helmond; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Paul van de Heuvel Montfort; 11 Jac Beurskens Haelen; 12 Albert Pieters Eindhoven; 13 Peter Hawinkels Montfort; 14 Piet Janssen Weert; 15 Jan Adriaans Haps; 16 Martin van Kessel Deurne; 17 Tjeu Ramaekers Ospel; 18 Henk Arts Wanroy; 19 Huub Greijmans Weert; 20 Hein de Wit Bergeijk.
 
Wanroy  4 september Clubkampioenschap
1 Wielerclub Voorwaarts Montfort met ; Jo van Pol Montfort,Jac Beurskens Haelen,Fred Scheres Posterholt,Henk Papen Saeffelen,Ad Montforts 
Susteren Peter Hawinkels Montfort; 2 Wielerclub Oost Brabant Wanroy; 3 Wielerclub de Snelle Sprong Belfeld; 4 Wielerclub DTS Deurne; 5 Wielerclub de Maastrappers Horn. 

 
Meijel  5 september
1 Ad Montforts Susteren; 2 Jo van Pol Montfort; 3 Han Verhoeven Helmond; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Huub Greijmans Weert; 6 Cor Vriens Helmond; 7 Henk Papen Saeffelen D.; 8 Jef Drummen Valkenburg; 9 Wien Verkoulen Swalmen;  10 Herman Crins Beesel.
 
Valkenburg  Cauberg  11 september Europees Kampioenschap
19 +
1 Karels Sels België; 2 Fons Jacobs België; 3 Henk de Hey Heerlen; 4 Piet Gillissen Maastricht; 5 Jos Hannen Baexem; 6 P.van de Berg; 7 Jan van der Leeuw; 8 A. Voesenek;  9 P. Janssen; 10 A. Bolbach.

        De Belg Karels Sels zegeviert op de Cauberg

27 +
1 Jean Vervecken België; 2 Paul Laeremans België; 3 P. Hellebout België; 4 Fons Heijens Boorsem B.; 5 Harrie Beurskens Tegelen; 6 Jo van Pol Montfort; 7 Karel Renders België; 8 Jean Driessen België; 9 J. Matheus België; 10 Tim Krabbė  Amsterdam (de Schrijver )
35 +
1 Albert Kesters België; 2 Jef Drummen Valkenburg; 3 Bert Boom Enter; 4 G.Baumann Duitsland; 5 Fons Steuten Weert; 6 J. Willekens België; 7 Dieter Mantzel  Duitsland; 8 Frans Persoons België; 10 H. Michels België.














Ook Albert Kesters uit België wordt kampioen


Stramproy  12 september
1 Jos Ramaekers Weert; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Han Verhoeven Helmond; 4 Jo van Pol Montfort; 5 Henk de Hey Heerlen; 6 Herman Crins Beesel; 7 Cor Vriens Helmond; 8 Jef Drummen Valkenburg; 9 Ad Montforts Susteren; 10 Jac Beurskens Haelen; 11 Fons Steuten Weert; 12 Henk van Zantvoort Weert; 13 Huub Greijmans Weert; 14 H. Breuls België; 15 Albert Kesters België.

 Onregelmatige spurt in de ronde van Stramproy ? de jury vindt dat niet en blijft Jos Ramaekers de winnaar.   Jan van Boxtel wordt tweede

 
Koningsbosch  14 september Limburg Politie Kampioenschap
1 Hein Kuipers Echt; 2 Ad van der Vleuten Voerendaal; 3 H. Peeters Stein; 4 Bert van Pol Swalmen; 5 K.Hauben Voerendaal.
 
Eindhoven  24 september   Wil Ivits Memorial
1 Huub Greijmans Weert; 2 Herman Crins Beesel; 3 Albert Kesters België; 4 Jef Drummen Valkenburg; 5 Ad Montforts Susteren; 6 Han Verhoeven Helmond; 7 Jan van de Berg Oploo; 8  Cor Vriens Helmond; 9 Jo van Pol Montfort; 10 Henk de Hey Heerlen; 11 Hans Hairwassers Vught; 12 Henk Arts Wanroy; 13 Piet Gilissen Maastricht; 14 Daan van Dijk Baarlo; 15 Paul van de Heuvel Asenray; 16 Fred Scheres Posterholt; 17 Peter Hawinkels Montfort.
 
Wessem 25 september
1 Piet Gilissen Maastricht; 2 Fred Scheres Posterholt; 3 Jef Drummen Valkenburg; 4 Han Verhoeven Helmond; 5 Jo van Pol Montfort; 6 Ad Montforts Susteren; 7 Ger Hoofwijk Buchten; 8 Henk de Hey Heerlen; 9 Cor Vriens Helmond; 10 Peter Hawinkels Montfort; 11 Herman Crins Beesel; 12 Nico Henskens Berlicum; 13 Fons Steuten Weert; 14 Jac Beurskens Haelen; 15 Andrė van Mierlo Soerendonk; 16 Henk Arts Wanroy; 17 Jan van Boxtel Mill; 18 Marcel Nelis Hulsberg; 19 Henk van Zantvoort Weert; 20 Harrie Beurskens Tegelen.
 
Geleen  Baan  27 september
1 Jan van Boxtel Mill;  
 
Tienen België 
1 Jan Adriaans Haps; 

Geetbets  België   29 september

1 Herman Crins Beesel
 

België
1 Albert Pieters Eindhoven;

Ronde van Zuid-Afrika   8-22 oktober   Rapport Tour 

Voor het tweede achtereenvolgende jaar is een NWB ploeg naar de ronde van Zuid-Afrika geweest het deelnemersveld was aanmerkelijk sterker en groter dan verleden jaar.

 Opnieuw gaat een NWB ploeg naar Zuid Afrika v.l.n.r. Jan Beckers-Jo van Pol-Fons Steuten-Henk de Hey-Harrie Beurskens en Jan van Boxtel. De resultaten zijn helaas bijzonder matig


De NWB renners hebben weinig potten kunnen breken en slechts enkele uitslagen konden worden genoteerd.

1e etappe  Johannesburg-Potchefstroom  120 km.

1 Bezuidenhout Zd.-Afrika; 2 E.King Zd-Afrika- 3 H.Degenaar Zd.-Afrika; 8 Jo van Pol NWB; 31 Fons Steuten NWB- 38 Henk de Hey NWB.; 39 Harrie Beurskens NWB; 41 Jan van Boxtel NWB.

5e etappe  Welkom-Betlehem  180 km.

1 Alan van Heerden Zd.-Afrika; 2 J.Mcintosh Zd.-Afrika; 27 Henk de Hey NWB; 30 Fons Steuten NWB; 39 Jan van Boxtel NWB. Opgave Jo van Pol.

6e etappe Betlehem- Ladysmith  173 km.

1 E.King ZD-Afrika; 15 Fons Steuten NWB-20 Henk de Hey NWB; 31 Harrie Beurskens NWB; 41 Jan van Boxtel NWB.

In de daaropvolgende etappes zijn Fons Steuten-en Harrie Beurskens afgestapt zodat alleen Henk de Hey en Jan van Boxtel nog in koers waren.

15e etappe  Tijdrit 10 km. Alberton-Hector Norris park

1 J. McIntosh Zd.Afrika; 5 Henk de Hey NWB; 32 Jan van Boxtel NWB.

Eindklassement  onbekend.

 
 

Ploegen  1977
 
Beckers Auto-uitdeukerij  Echt
P.Stelten,Jac Jans,Piet Stevens,Paul Lacroix,Henk van Oorschot,Leo Heffels,J.Geyselaars.

Ploegleider Rinus de Wert
 

Dils Frituur Weert
Jan Bakker,Henk van Zantvoort,Peter van Zantvoort,Frank van Zantvoort,Wil van Zantvoort.

Ploegleider Fred Dils
 

Tim Oil  Oliehandel Roermond
Marcel Nelis,Jac Beurskens,Jac van Haaren,Michel van der Heijden, Toni Mansvelder,Fred Scheres,Fons Steuten,Bert van Zantvoort,Jo van Pol.
Ploegleider:Mies van der Heijden Eindhoven.
 
Vivo Levensmiddelen Weert
Daan van Dijk,Jan Adriaans,Jan van de Berg, Jan van Boxtel,Herman Crins,Harrie Beurskens.
Ploegleider: Wiel Kuntzelaers.
 
K.I.B. Keukens  Neerpelt B.
Jef Drummen,Huub Greijmans,Tjeu Ramaekers,Henk Papen,Ad Montforts.
Ploegleider: Frans Bruekers Weert.
 
Alessi  Edelstaal Doetinchem
Cor Vriens,Han Verhoeven,Wil Ivits,Peter Hawinkels,Piet Gilissen,Jos Gillissen.
Ploegleider: Jo van Es  Blerick.
 
Koti  Borstelfabriek Weert
John Van Kouwen,Theo van Kouwen,Ed van Kouwen,Jac Ramaekers,Jos Ramaekers,André van Mierlo,Gerard Caris.
 
Leenen Tegelhandel Someren
Henk de Hey,Frans Verstappen,Albert Pieters.
 
Salentijn Schoonmaakbedrijf Roermond
Cor Salentijn, Ger Geraets,Jan Willemsen,Frans Marcelissen,Wien Verkoulen,Lei |Vaessen,Stan Cordang,Jo van der Pluym, Cor Salentijn.

Ploegleider H.Kardol.
 

Caris Leesmappen Heythuysen
Jos Hannen,Huub Reuvers,Albert Reuvers,John Caris,Stan Hanegraaf, Frans Jessen, J. Sniekers Verzorger P.Pennis,

Ploegleider J.Caris