Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1976


Nederweert  28 maart

1 Huub Greijmans Weert; 2 Cor Vriens Helmond; 3 Jan van de Berg Oploo; 4 Adrie van Oorschot Hoensbroek; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 Jan Adriaans Haps; 7 Henk de Hey Heerlen; 8 Jac Beurskens Haelen; 9 Harrie van Hoof Lommel B.; 10 Tjeu Ramaekers Weert; 11 Fons Steuten Weert.

Ell  4 april 

1 Jac Beurskens Haelen; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Henk Arts Wanroy; 4 Harrie van Hoof Lommel B.; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 Jan Spetgens Liessel; 7 Peter van Zantvoort Weert; 8 Cor Vriens Helmond; 9 Tjeu Ramaekers Weert; 10 Jan van de Berg Oploo.

Swalmen  11 april

1 Herman Crins Beesel; 2 Tjeu Ramaekers Weert; 3 Jan Adriaans Haps; 4 Jan Spetgens  Liessel; 5 Michel van der Heijden Eindhoven; 6 Jac Beurskens Haelen; 7 Jac Spetgens Someren; 8 Ad Montforts Susteren; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Wim Vaes Ospel; 11 Gerard Lenkens Wanroy; 12 Henk Papen Saeffelen D.; 13 Hans Hairwassers  Vught; 14 Harrie van Hoof Lommel; 15 Frans Verstappen Neerkant; 16 Frans Marcelissen Helden; 17 Albert Seghers Lommel B.; 18 Gerard Janssen Venray; 19 Huub Geurts Vierlingsbeek; 20 Jef Drummen Valkenburg. 

Geulle  18 april 

1 Henk de Hey Heerlen; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Frans Verstappen Neerkant; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 Herman Crins Beesel; 7 Jan Spetgens Liessel; 8 Jan Adriaans Haps; 9 Hans Hairwassers Vught; 10 Adrie van Oorschot Hoensbroek; 11 Jef Drummen Valkenburg; 12 Ad Montforts Susteren; 13 Huub Greijmans Weert; 14 Peter van Zantvoort Weert; 15 Jan Gijsen Lommel B.; 16 Harrie van Hoof Lommel B.; 17 Jan van de Berg Oploo; 18 Gerard Lenkens Wanroy; 19 Henk Arts Wanroy; 20 Tjeu Ramaekers Weert.


Haelen  19 april 

1 Jan Adriaans Haps; 2 Jac Spetgens Someren; 3 Adrie van Oorschot Hoensbroek; 4 Tjeu Ramaekers Weert; 5 Michel van der Heijden Eindhoven; 6 Cor Salentijn Roermond; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Gerard Lenkens Wanroy; 9 Fons Steuten Weert; 10 Henk Papen Saeffelen D,; 11 Henk de Hey Heerlen; 12 Albert Seghers Lommel B.; 13 Jan van de Berg Oploo; 14 Herman Crins Beesel; 15 Jef Drummen Valkenburg; 16 Paul van de Heuvel Montfort; 17 Jac Beurskens Haelen; 18 Henk van Zantvoort Weert; 19 Berkers Lierop; 20 Toni Mansvelders Geldrop.

Asten  25 april  semi-klassieker 

1 Bert van Zantvoort Weert; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Henk de Hey Heerlen; 4 Adrie van Oorschot Hoensbroek; 5 Tjeu Ramaekers Weert; 6 Harrie van Hoof Lommel B.; 7 Henk Arts Wanroy; 8 Pieter Martens Deurne; 9 Huub Geurts Vierlingsbeek; 10 Jan Adriaans Haps; 11 Gerard Lenkens Wanroy; 12 Andrė Peperkamp Herveld; 13 Ad Montforts Susteren; 14 Jac Spetgens Someren; 15 Herman Crins Beesel; 16 Fons Steuten Weert; 17 Michel van der Heijden Eindhoven; 18 Huub Greijmans Weert; 19 Jan van de Berg Oploo; 20 Frits Kuipers Maasbracht; 21 Frans Kroon België; 22 Fred Scheres Posterholt; 23 Toni Mansvelder Geldrop; 24 Daan van Dijk Baarlo; 25 Bert Hölzken Weert.

Ploegenklassement 

1Tim Oil Roermond; Theo Meisters;Michel van der Heijden; Bert van Zantvoort; Adrie van Oorschot; Marcel Nelis; H.van Haren; Fred Scheres; Harrie van Hoof; 2  Vivo Weert; 3 Compri Zwijndrecht.

Weert  Boshoven  1 mei

1 Jac Beurskens Haelen; 2 Jan Spetgens Liessel; 3 Fons Steuten Weert; 4 Frans Verstappen Neerkant; 5 Jef Drummen Valkenburg; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Michel van der Heijden Eindhoven; 8 Adrie van Oorschot Hoensbroek; 9 Toni Mansvelders Geldrop; 10 Daan van Dijk Baarlo; 11 Gerard Lenkens Wanroy; 12 Henk Arts Wanroy; 13 Jan Adriaans  Haps; 14 Herman Crins Beesel; 15 Jan van de Berg Oploo.

Roermond  2 mei 

1 Huub Greijmans Weert; 2 Pieter Martens Deurne; 3 Ad Montforts Susteren; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Jac Beurskens Haelen; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Adrie van Oorschot Hoensbroek; 8 Jac Spetgens Someren; 9 Tjeu Ramaekers Weert; 10 Jef Drummen Valkenburg; 11 Michel van der Heijden Eindhoven; 12 Kees Vermunt Asten; 13 Fred Scheres Posterholt; 14 Peter van Zantvoort Weert; 15 Jan Spetgens Liessel.

      Huub Greijmans laat Pieter Martens ver achter in Roermond

Merum  9 mei 

1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Henk Arts Wanroy; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Henk de Hey Heerlen; 8 Marcel Nelis Hulsberg; 9 Adrie van Oorschot Hoenbroek; 10 Jan Spetgens Liessel; 11 Kees Vermunt Asten; 12 Jan Adriaans Haps; 13 Cor Vriens Helmond; 14 Henk van Zantvoort Weert; 15 Huub Geurts Vierlingsbeek. 

Montfort  16 mei  Bedevaart  semi-klassieker 

1 Ad Montforts Susteren; 2 Michel van der Heijden Eindhoven; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Jef Drummen Valkenburg; 6 Jan Spetgens Liessel; 7 Tjeu Ramaekers Weert; 8 Henk de Hey Heerlen; 9 Henk Arts Wanroy; 10 Adrie van Oorschot Hoensbroek; 11 Jan Adriaans Haps; 12 Frans Verstappen Neerkant; 13 Bert Hölzken Weert; 14 Cor Vriens Helmond; 15 Marcel Nelis Hulsberg; 16 Huub Greijmans Weert; 17 Harrie van Hoof Lommel B.; 18 Daan van Dijk Baarlo; 19 Ton Mulders Venlo; 20 Peter van Zantvoort Weert; 21 Jac Jans St.Joost; 22 Fred Scheres Posterholt; 23 Piet Vaes Ospel; 24 Herman Crins Beesel; 25 Frans Frenken Ospel. 

Ploegenklassement 

1 Hi-Fi  Neerpelt België; Huub Greijmans;Tjeu Ramaekers; Jef Drummen; Henk Papen;Ad Montforts; Paul Lodewijks; 2 Tim Oil Roermond; 3 Vivo Weert. 

Ittervoort  22 mei  

1 Jac Beurskens Haelen; 2 Frans Verstappen Neerkant; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Jac Spetgens Liessel; 5 Peter van Zantvoort Weert; 6 Henk Papen Saeffelen D.; 7 Tjeu Ramaekers Weert; 8 Jef Drummen Valkenburg; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Jan Spetgens Liessel; 11 Herman Crins Beesel; 12 Toni Mansvelders Geldrop; 13 Henk Arts Wanroy; 14 Jan Adriaans Haps; 15 Jan van de Berg Oploo; 16 Huub Greijmans  Weert; 17 Ton Klingenstein Geleen; 18 Henk de Hey Heerlen; 19 Fred Scheres Posterholt; 20 Marcel Nelis Hulsberg. 

Ohe en Laak  23 mei  Omloop van het Maasdal  klassieker 

1 Huub Greijmans Weert; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Jan Adriaans Haps; 5 Jac Spetgens Someren; 6 Fons Steuten Weert; 7 Jan Spetgens Liessel; 8 Frans van Geffen Maarheeze; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Huub Geurts Vierlingsbeek; 11 Michel van der Heijden Eindhoven; 12 Herman Crins Beesel; 13 Bert van Zantvoort Weert; 14 Jef Drummen Valkenburg; 15 Henk de Hey Heerlen; 16 Adrie van Oorschot Hoensbroek; 17 Ton Mulders Venlo; 18 Marcel Nelis Hulsberg; 19 Tom Bakker Neerkant; 20 Frans Frenken Ospel; 21 Peter van Zantvoort Weert; 22 Harrie van Hoof Lommel B.; 23 Ton Klingenstein Geleen; 24 Frits Kuipers Maasbracht; 25 Wil Ivits Eindhoven; 26 Fred Scheres Posterholt; 27 Cor Vriens Helmond; 28 Jan Bakker Nederweert; 29 Ger Beurskens Haelen; 30 Jac Smeets Beek Genhout. 

Ploegenklassement 

1 Vivo Weert; Jan Adriaans; Jan van Boxtel; Daan van Dijk;Herm Crins; Jac Beurskens; Jan van de Berg; 2 Tim Oil Roermond; 3 Leenen Someren; 4 Alessi Doetinchem; 5 Hi-Fi Neerpelt B.

                     Huub Greijmans wordt ook gehuldigd  in de Omloop van het Maasdal

Neerkant  27 mei 

1 Fred Scheres Posterholt; 2 Jan Spetgens Liessel; 3 Herman Crins Beesel; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Henk Arts Wanroy; 6 Jan van de Berg Oploo; 7 Jan Adriaans Haps; 8 Pieter Martens Deurne; 9 Fons Steuten Weert; 10 Henk de Hey Heerlen; 11 Jac Beurskens Haelen; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Jac Spetgens Someren; 14 Ad Montfort Susteren; 15 Frans Verstappen Neerkant; 16 Bert van Zantvoort Weert; 17 Frans Marcelissen Helden; 18 Peter van Zantvoort Weert; 19 Jac Smeets Beek Genhout; 20 Tjeu Ramaekers Weert. 

Someren  28-29-30 mei  Omloop der Peel  etappewedstrijd 

1e et.  Tijdrit 5,2 km.

1 Tjeu Ramaekers Weert;  2 Huub Greijmans Weert; 3 Fons Steuten Weert; 4 Jan van Boxtel Mill; 5 Jan Adriaans Haps; 6 Gerard Lenkens Wanroy; 7 Huub Geurts Vierlingsbeek; 8 Jan Spetgens Liessel; 9 Fred Scheres Posterholt; 10 Herman Crins Beesel. 

2e et.Someren-Someren 

1 Frans Verstappen Neerkant; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Jan Spetgens Liessel; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Huub Greijmans Weert; 6 Albert Kesters België; 7 Jean Persoons België; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Jac Spetgens Someren; 10 Herman Crins Beesel. 

3e et.Someren-Someren 

1 Jac Spetgens Someren; 2 Jan Spetgens Liessel; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Willy de Raedt België; 6 Tjeu Ramaekers Weert; 7 Peter van Zantvoort Weert; 8 Fons Steuten Weert; 9 Tom Bakker Neerkant; 10 Fred Scheres Posterholt; 11 

4e et.Someren-Someren 

1 Jan Spetgens Liessel; 2 Fons Steuten Weert; 3 Jan van de Berg Oploo; 4 Fred Scheres Posterholt; 5 Jean Persoons België’; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Jac Beurskens Haelen; 8 Henk de Hey Heerlen; 9 Frans Verstappen Neerkant; 10 Jac Spetgens Someren; 11 Albert Kesters België; 12 Jan Adriaans Haps; 13 Adrie van Oorschot Hoensbroek; 14 Gaston Sannen België; 15 Bert van Zantvoort Weert.  

Eindklassement 

1 Jan Spetgens Liessel; 2 Fons Steuten Weert; 3 Jac Spetgens Someren; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Fred Scheres Posterholt; 6 Jan van Boxtel Mill; 7 Jan Adriaans Haps; 8 Huub Geurts Vierlingsbeek; 9 Herman Crins Beesel; 10 Willy Seegers België; 11 Jean Persoons België; 12 Harrie van Hoof Lommel B.; 13 Henk de Hey Heerlen; 14 Frans Verstappen Neerkant; 15 Jo van Seggelen Budel Schoot; 16 Frans Frenken Ospel; 17 Adrie van Oorschot Hoensbroek; 18 Piet Vaes Ospel; 19 Pieter Martens Deurne; 20 Jef Drummen Sibbe; 21 André de Wachter België; 22 Henk Arts Wanroy; 23 Frans van Geffen Maarheeze; 24 Albert Kesters België; 25 Daan van Dijk Baarlo. 

 Jan Spetgens : mooie overwinning in zijn Someren ,hij is de sterkste in de Omloop der Peel             ook oud-renner Piet Martens ( R. ) is er blij mee

Ploegenklassement

1 Compri-Aluminium Zwijndrecht; Jan Spetgens;Jac Spetgens; Leo Vaessen; André Peperkamp; Henk Arts; H.Janssen; Frans van Geffen; Cees Vermunt; 2 Vivo Weert; 3 Leenen Someren; 4 Tim-Oil Roermond; 5 Nicola België.

De succesvolle Compri-ploeg


Ronde van Ierland  12-20 juni      1238 k.m.5 NWB renners  t.w. Fons Steuten,Henk de Hey, Herman Crins,Jac Beurskens en Michel van der Heijden hebben met veel succes de zware ,9 etappes tellende, Ronde van Ierland betwist.

De eindzege ging wel mee naar Nederland want de 38 jarige Fons Steuten  haalde zijn winst in de tijdrit en wist met steun van zijn maten deze ronde op zijn naam te schrijven.Steuten werd  ook nog 2e in het puntenklassement en Jac Beurskens veroverde  de 1e plaats in het sprintklassement vóór Henk de Hey.


De Nederlandse ploeg werd 2e in het algemeen Ploegenklassement.
Herman Crins was de grote pechvogel en moest na een ernstige  val in de 5e etappe de strijd staken.

1e Etappe Sligo-Clifden

1 Sean Kennedy Ierland; 2 G.Driewieder Dld; 3 L.Connaugton Ierland; 4 Fons Steuten NWB; 6 Jac Beurskens NWB; 12 Herman Crins NWB.

2e etappe   tijdrit  in Sligo

1 Fons Steuten NWB; 2 Sean Kennedy Ierland; 3 H.Dernrieder Dld.; 8 Jac Beurskens NWB; 10 Herman Crins NWB; 18 Henk de Hey NWB; 21 Michel van der Heijden NWB.

3e etappe  Clifden-Listowel

1 Dan Powel Ierland; 2 Herman Crins NWB- 3 D.Devin Ierland; 5 Fons Steuten NWB; 11 Michel van der Heijden NWB.

 De Nederlandse ploeg voor de ronde van Ierland v.l.n.r. Ploegleider Paul Gielen-Henk de Hey- Fons Steuten-Jac Beurskens-Herman Crins en verzorger Huub Niens. Michel van der Heijden staat niet op de foto

4e etappe Lisdoonvarna-Valentie

1 J.C. Breure frankrijk; 2 L.Connaugton Ierland; 3 MacKenna Ierland; 4 Fons Steuten NWB; 8 Michel van der Heijden NWB; 11 Herman Crins NWB; 27 Henk de Hey NWB; 38 Jac Beurskens NWB.

5e etappe Valentia-Kenmare   Bergrit

1 Bobby Power; 2 Mick Nulty Ierland; 3 F.Peres Frankrijk; 5 Fons Steuten NWB; 7 Henk de Hey NWB; 16 Jac Beurskens NWB; 20 Michel van der Heijden NWB.

Herman Crins moest wegens een zware valpartij de strijd staken.

6e etappe Kenmare-Mitchelstown

1 Jurgen Zebisch Duitsland; 2 J.C. Breure Frankrijk;3 Mac Nelly Ierland; 10 Jac Beurskens NWB; 12 Henk de Hey NWB; 14 Fons Steuten NWB; 20 Michel van der Heijden NWB.

7e etappe Mitchelstown-Carlow  Bergrit

1 N.Clarke Ierland; 2 Henk de Hey NWB; 3 F.Rolland Frankrijk; 8 Fons Steuten NWB; 10 Jac Beurskens NWB; 18 Michel van der Heijden NWB.

8e etappe Carlow-Bray    Bergrit

1 Jurgen Zebisch Duitsland; 2 Fons Steuten NWB; 3 D.Devin Ierland.; rest NWBers in peloton

Leiderstrui is voor Fons Steuten

9e etappe Bray-Dublin

1 F.Perez Frankrijk; 2 Rolland frankrijk; 3 Cornet Franrijk; 15 Fons Steuten NWB; 18 Jac Beurskens NWB; 20 Henk de Hey NWB; 40 Michel van der Heijden NWB.

Eindklassement 

1 Fons Steuten Weert; 2 Colm  Nulty Ierland; 3 Mick Nulty Ierland; 4 Dean Devin Ierland; 5 Bobby Power Ierland; 6 Seamus Kennedy  Ierland; 7  Neal  Clarke Ierland; 8  Franz Perez Frankrijk; 9  Cedric Roland Frankrijk; 10 E. Connolly Ierland; 11 Henk de Hey Heerlen; 23 Michel van der Heijden Eindhoven; 27 Jac Beurskens Haelen. 

Sprintklassement

1 Jac Beurskens 20 pnt.;2 Henk  de Hey 9 pnt; 3 Mick Nulty 8 pnt.

Ploegenklassement

1 Frankrijk; 2 NWB Nederland; 3 Ierland; 4 Duitsland; 5 Albanië. 

Op de erelijsten is Fons Steuten in gezelschap van veel toprenners,o.a.

" 38 jaar en hij heeft hem " zij Mart Smeets toen Joop Zoetemelk wereldkampioen  werd.  Maar  Fons Steuten heeft "hem " ook want hij wint de zware ronde van Ierland. Formidabel !!!!!!!


Geulle  6 juni  Europees kampioenschap
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Jos Persoons België; 3 Jan Spetgens Liessel; 4 Jan Spetgens Someren; 5 Jan Adriaans Haps; 6 Michel van der Heijden Eindhoven; 7 Harrie van Hoof Lommel B.; 8 J.Paulussen B.; 9 Frans van Geffen Westerhoven; 10 H.Ceulemans B.; 11 Fons Steuten Weert; 12 André Peperkamp Herveld; 13 Fred Scheres Posterholt; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Ad Montforts Susteren; 16 Jef Drummen Valkenburg; 17 Fons Volckaerts B.; 18 Ton Klingenstein Geleen; 19 Adrie van Oorschot Hoenbroek; 20 J.de Wachter B.

        Prachtige zege voor snelle Jac Beurskens bij het E.K. in Geulle

 
Hingen  7 juni
1 Frans Verstappen Neerkant; 2 
 
Echt  13 juni  Pijl van Limburg  klassieker
1 Jan Adriaans Haps; 2 Harrie van Hoof Lommel B.; 3 Henk Papen Saeffelen; 4 Jef Drummen Valkenburg; 5 Jac Spetgens Someren; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Walter Hairwassers Den Dungen; 8 Adrie van Oorschot Hoensbroek; 9 Huub Greijmans Weert; 10 John Beckers Echt; 11 Frans van Geffen Maarheeze; 12 Jan Spetgens Liessel; 13 Frans Frenken Ospel; 14 Cor Vriens Helmond; 15 Wil Ivits Eindhoven,

Bergklassement
1 Jac Spetgens; 2 Henk Papen; 3 Jef Drummen; 4 Tjeu Ramaekers; 5 Marcel Nelis.

Ploegenklassement
1 Vivo Weert; Jan Adriaans;  Daan van Dijk; Jan van Boxtel; Jan van de Berg ; Herm Crins;  Jac Beurskens; 2 Tim Oil Roermond; 3 Hi Fi Neerpelt B.

        Jan Adriaans krijgt een fiets voor zijn zege in de Pijl van Limburg

Frankrijk Grand Prix de L'Humanité 

11-13 juni

1e etappe   129 km.

1 J.C.Breure Frankrijk; 21 Fons Steuten NWB, in deze etappe was er ongelooflijk veel materiaalpech voor de NWB renners.

2e etappe  155 km.

1 Marineau Frankrijk; 3 Henk de Hey NWB; 14 Herman Crins NWB; 17 Fons Steuten NWB; 21 Cor Salentijn NWB; 30 Tjeu Ramaekers NWB.

3e etappe Ploegentijdrit  12 km.

1 NWB Nederland; Fons Steuten;Cor Salentijn;Tjeu Ramaekers;Henk de Hey;Herman Crins; 2 Frankrijk National; 3 België.

4e etappe

1 Fons Steuten NWB; 2 Cor Salentijn NWB; 3 J.C.Breure Frankrijk; 11 Tjeu Ramaekers NWB; 13 Herman Crins NWB; 16 Henk de Hey NWB.

Eindklassement

1 J.C. Breure Frankrijk; 2 Jean Boulard Fr .; 3 E.Redigolo Fr .; 9 Fons Steuten NWB; 32 Henk de Hey NWB; 33 Herman Crins NWB; 35 Tjeu Ramaekers NWB; 36 Cor Salentijn NWB.
 

Tungelroy  14 juni
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Ad Montforts Susteren; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Toni Mansvelders Geldrop; 5 Frans Verstappen Neerkant; 6 Henk Papen Saeffelen D.; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Henk Arts Wanroy; 10 Jan van Boxtel Mill; 11 Adrie van Oorschot Hoenbroek; 12 Jac Beurskens Haelen; 13 Wil Ivits Eindhoven; 14 Jan Adriaans Haps; 15 Peters ; 16 Frans Aarts Vierlingsbeek; 17 Albert Pieters Eindhoven; 18 Hans van de Voort Someren; 19 Joop de Groot Holthees; 20 Tom Bakker Neerkant.

        Tjeu Ramaekers pakt toch weer drie overwinningen

 
Thorn  19 juni  Provinciale Kampioenschappen
Limburg
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Henk Papen Saeffelen D.; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Jan Bakker Nederweert; 5 Fred Scheres Posterholt; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Jef Drummen Valkenburg; 8 Adrie van Oorschot Hoensbroek.
Brabant
1 Frans Aarts Vierlingsbeek; 2 Toni Mansvelders Geldrop 3 Henk Arts Wanroy; 4 Jan Adriaans Haps; 5 Hans van de Voort Someren; 6 Jan van Boxtel Mill.
 
Zeelst  26 juni 
1 Henk Papen Saeffelen D.; 2 Harrie van Hoof Lommel B.; 3 Joop de Groot Holthees; 4 Ad Montforts Susteren; 5 Michel van der Heijden Eindhoven; 6 Adrie van Oorschot Hoensbroek.
 
Wanroy  27 juni
1 Fons Steuten Weert; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Henk Papen Saeffelen D.;  4 Adrie van Oorschot Hoensbroek; 5 Michel van der Heijden Eindhoven; 6 Harrie van Hoof Lommel B.; 7 Henk de Hey Heerlen.
 
Baarlo Baan driedaagse  30 juni-2 juli
1e dag
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Jac Fooy Maastricht; 4 Gerrit Janssen Tegelen; 5 Piet Smits Helmond; 6 Jef Donders Maasmechelen B.; 7 Piet van der Linden Helmond; 8 Frans Moll Helmond; 9 Hynoul België; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen; 16 Jan Tuithof Blerick; 18 Piet Kuntzelaers Tegelen.
 
2e dag
 
3e dag
 
Eindklassement
Geen uitslagen
 
Hoensbroek  4 juli  NWB Kampioenschap
1 Michel van der Heijden Eindhoven; 2 Marcel Nelis Hulsberg; 3 Andrė Peperkamp Herveld; 4 Cor Vriens Helmond; 5 Henk Papen Saeffelen; 6 Adrie van Oorschot Hoensbroek; 7 Jan Adriaans Haps; 8 Jef Drummen Valkenburg; 9 Frans Aarts Vierlingsbeek; 10 Cees Vermunt  Asten; 11 Gerard Lenkens Wanroy; 12 Jan van Boxtel Mill; 13 Toni  Mansvelders Geldrop; 14 Henk de Hey Heerlen; 15 Daan van Dijk Baarlo; 16 Huub Geurts Vierlingsbeek; 17 Wim Vaes Ospel; 18 Jan Bakker Nederweert; 19 Wim  Biemans Boekel; 20 Huub Greijmans Weert.

 Michel van der Heijden wil de titel opdragen aan zijn zieke vader Mies en dan heb je extra kracht

 
Vierlingsbeek  11 juli
1 Fons Steuten Weert; 2 Harrie van Hoof Lommel B.; 
 
Maastricht  St.Pietersberg  25 juli
1 Fons Steuten Weert; 2 Jef Drummen Valkenburg; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Andrė Peperkamp Herveld; 5 Jan Spetgens Liessel; 6 Jan Adriaans Haps; 7 Henk Arts Wanroy; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Jan van Boxtel Mill; 10 Marcel Nelis Hulsberg; 11 Fred Scheres Posterholt; 12 Cor Salentijn Roermond; 13 Frans Verstappen Neerkant; 14 Wil van Zantvoort Weert; 15 Jac Smeets Beek Genhout; 16 Michel van der Heijden Eindhoven; 17 Jan Versteegen Stramproy; 18 Twan Verstappen Neerkant; 19 Joop de Groot Holthees; 20 Walter Hairwassers Den Dungen.
 
Weert  Fatima  1 augustus
1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Fons Steuten Weert; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Jan Spetgens Liessel; 5 Daan van Dijk Baarlo; 6 Marcel Nelis Hulsberg; 7 Michel van der Heijden Eindhoven; 8 Jac Beurskens Haelen; 9 Jac Smeets Beek Genhout; 10 Bert van Zantvoort Weert.
 
Kelpen  2 augustus
1 Huub Greijmans Weert; 2
 
Sint Odiliënberg  7 augustus
1 Bert van Zantvoort Weert; 2 Frans Verstappen Neerkant; 3 Jac  van Haaren Nijmegen; 4 Marcel Nelis Hulsberg; 5 Jan van Boxtel Mill; 6 Jan Adriaans Haps; 7 Fons Steuten Weert; 8 Twan Verstappen Neerkant; 9 Jac Beurskens Haelen; 10 Daan van Dijk Baarlo; 11 Henk Arts Wanroy; 12 Herman Crins Beesel; 13 Henk Papen Saeffelen; 14 Ad Montforts Susteren; 15 Jef Drummen Valkenburg; 16 Michel van der Heijden Eindhoven; 17 Jac Smeets Beek Genhout; 18 Peter van Zantvoort Weert; 19 Hans van de Voort Someren; 20 Henk van Zantvoort Weert.
 
Kessel Eik  8 augustus
1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Frans Verstappen Neerkant; 5 Jac Beurskens Haelen; 6 Ad Montforts Susteren; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Henk de Hey Heerlen; 10 Jan Adriaans Haps; 11 Henk Arts Wanroy; 12 Herman Crins Beesel; 13 Peter van Zantvoort Weert; 14 Hans van de Voort Someren; 15 Henk Papen Saeffelen; 16 Fred Scheres Posterholt; 17 Jan Bakker Nederweert; 18 Cor Vriens Helmond; 19 Frans Marcelissen Helden; 20 Henk van Zantvoort Weert.
 
Reutje  St. Odiliënberg   14 augustus
1 Frans Verstappen Neerkant; 2
 
Beegden  15 augustus
1 Jef Drummen Valkenburg;  2
 
Voerendaal  20-21 augustus  Tweedaagse
1e dag
1 Fons Heyens  Boorsem België; 2 
 
2e dag
1 Fons Steuten Weert; 2 Jef Drummen Valkenburg; 3  Andrė Peperkamp Herveld; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Jan van de Berg Oploo; 6 Henk Papen Saeffelen D.; 7 Frans Croon Helchteren B.; 8 Jan Adriaans Haps; 9 Henk Arts Wanroy; 10 Henk de Hey Heerlen; 11 Marcel Nelis Hulsberg; 12 Frans Marcelissen Helden; 13 Fons Heyens Boorsem B.; 14 Jac van Haaren Nijmegen; 15 Fred Scheres Posterholt;  16 Jan van der Leeuw Nijmegen; 17 Jac Smeets Beek Genhout; 18 Albert Pieters Eindhoven; 19 Albert Kesters Helchteren B.; 20 Bert van Zantvoort Weert.
 
Eindklassement
1 Fons Steuten Weert; 2 Andrė Peperkamp Herveld; 3 Frans Marcelissen Helden; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Jef Drummen Valkenburg; 6 Fons Heyens Boorsem B.; 7 Henk Papen Saeffelen; 8 Frans Croon Helchteren B.; 9 Jan van de Berg Oploo; 10 Jan Adriaans Haps; 11 Henk de Hey Heerlen; 12 Marcel Nelis Hulsberg; 13 Henk Arts Wanroy; 14 Albert Pieters Eindhoven; 15 Jan van der Leeuw Nijmegen; 16 Fred Scheres Posterholt; 17 Jac Smeets Beek Genhout; 18 Jac van Haaren Nijmegen; 19 Jan van Boxtel Mill; 20 Wil Ivits Eindhoven.
 
Beesel  22 augustus
1 Ad Montforts Susteren; 2 Jan Adriaans Haps; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Jan van de Berg Oploo; 5 Fons Steuten Weert; 6 Frans van Geffen Veldhoven; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Herman Crins Beesel; 9 Jac van Haaren Nijmegen; 10 Henk Arts Wanroy.
 
Doenrade  29 augustus
1 Henk Papen Saeffelen D.; 2 Henk Arts Wanroy; 3 Frans Marcelissen Helden; 4 Wien Verkoulen Swalmen; 5 Jac Beurskens Haelen; 6 Ad Montforts Susteren; 7 Jan Adriaans Haps; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Jan van de Berg Oploo; 10 Andrė Peperkamp Herveld; 11 Jan Bakker Nederweert; 12 Henk de Hey Heerlen; 13 Daan van Dijk Baarlo; 14 Frans Frenken Ospel; 15 Huub Geurts Vierlingsbeek; 16 Michel van der Heijden Eindhoven; 17 Walter Hairwassers Den Dungen; 18 Hans van de Voort Someren; 19 Peter van Zantvoort Weert; 20 Twan Verstappen Neerkant.
 
Posterholt  4 september
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Jef Drummen Valkenburg; 3 Fons Steuten Weert; 4 Fred Scheres Posterholt; 5 Huub Greijmans Weert; 6 Frans Verstappen Neerkant; 7 Herman Crins Beesel; 8 Wien Verkoulen Swalmen; 9 John Passage Melick; 10 Jan Adriaans Haps; 11 Jan van Boxtel Mill; 12 Frans ter Linde Roermond; 13 Frans Marcelissen Helden; 14 Jan van de Berg Oploo; 15 Marcel Nelis Hulsberg; 16 Cor Salentijn Roermond; 17 Leo Vaessen Swalmen; 18 Peter van Zantvoort Weert; 19 Hans van de Voort Someren; 20 Jac van Haaren Nijmegen.
 
Belfeld  5 september  Clubkampioenschap
1 Wielerclub Oost Brabant Wanroy ,met : Jan van Boxtel,Henk Arts,Gerard Lenkens,Andrė Peperkamp,Rien van der Heijden,Jan Adriaans; 2 Wielerclub Voorwaarts Montfort; 3 Wielerclub de Snelle Sprong Belfeld; 4 Wielerclub Peter Post Echt; 5 Wielerclub de Zwaluw Someren; 6 Wielerclub Weert; 7 Wielerclub Oost Brabant B; 8 Wielerclub DTS Deurne; 9 Wielerclub Nederweert; 10 Wielerclub Oostrum; 11 Wielerclub Brabantia Zeelst; 12 Wielerclub Peter Post B.Echt; 13 Wielerclub Weert B; 14 Wielerclub Bergeijk; 15 Wielerclub Peter Post C. Echt.
 
Meijel  6 september
1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Frans Verstappen Neerkant; 3 Twan Verstappen Neerkant; 4 Jan van de Berg Oploo; 5 Daan van Dijk Baarlo; 6 Jac Beurskens Haelen; 7 Jan Adriaans Haps; 8 Leo Vaessen Swalmen; 9 Henk Papen Saeffelen D.; 10 Herman Crins Beesel; 11 Cor Salentijn Roermond; 12 Frans ter Linde Roermond; 13 NN; 14 Frans Marcelissen Helden; 15 Fons Steuten Weert.
 
Someren-Werchter België   12 september  klassieker
1 Jean Verbrugge België; 2 Wim de Laat België; 3 Herman Crins Beesel; 4 Jef Drummen Valkenburg; 5 Renė van Bree België; 6 Jean Vermonden België; 7 Fons Steuten Weert; 8 Jan Adriaans Haps; 9 Frans Jacobs België; 10 Paul Laeremans België. 
Ploegenklassement
1 België A; Jean Verbrugge; Wim de Laat; René van Bree; Jean Vermonden; Paul Laeremans; 2 Vivo Weert; 3 Fatima België.
 
Stramproy  13 september
1 Huub Greijmans Weert; 2 Jef Drummen Valkenburg; 3 Fons Steuten Weert; 4 Henk Papen Saeffelen; 5 Jan van de Berg Oploo; 6 Jac van Haaren Nijmegen; 7 Daan van Dijk Baarlo; 8 Frans ter Linde Roermond; 9 Alberts Kesters Helchteren B.; 10 Fons Heijens Boorsem B.; 11 Leo Vaessen Swalmen; 12 Twan Verstappen Neerkant; 13 Ad Montforts Susteren; 14 Jac Beurskens Haelen.
 
Wessem  26 september
1 Hennie Notermans Grevenbicht; 2 Fred Scheres Posterholt; 3 Twan Verstappen Neerkant; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Fons Steuten Weert; 6 Jac Beurskens Haelen; 7 Frans ter Linde Roermond; 8 Herman Crins Beesel; 9 Frans Verstappen Neerkant; 10 Henk Arts Wanroy; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Ad Montforts Susteren; 13 Jan van de Berg Oploo; 14 Marcel  Nelis Hulsberg; 15 Tom Bakker Neerkant; 16 Leo Vaessen Swalmen; 17 Wien Verkoelen Swalmen; 18 Frans Frenken Ospel; 19 Daan van Dijk Baarlo; 20 John Passage Melick.
 
Geleen  27 september  baankampioenschap
1 Jan van Boxtel Mill; 2 Herman Crins Beesel; 3 Frans ter Linde Roermond; 4 Hennie Notermans Grevenbicht; 5 Ger Hoofwijk Buchten; 6 Jac van Haaren Nijmegen; 7 Jan Schreurs Sittard; 8 Marcel Fooy Maastricht; 9 Ben Knarren Stein; 10 Jan Geijselaars Margraten.
 
Ronde van Zuid Afrika  2-17 oktober  2150 Km etappewedstrijd  "De Rapport Tour"
 
4 NWB renners ,Henk de Hey,Fons Steuten ,Andrė  Peperkamp  en Jan Adriaans, hebben  deelgenomen aan ronde van Zuid Afrika,zij moesten strijd leveren tegen een aantal beroepsrenners die o.a. de Ronde van Spanje in de benen hadden.
 
Desondanks was het een geweldige belevenis in een schitterend land.
Fons Steuten werd 5e in het eindklassement. Jan Adriaans wint de 6e rit

 
De  Zuid Afrikaan  Alan van Heerden 6 voudig etappewinnaar werd een jaar later zeer verdienstelijk beroepsrenner bij Peugeot.

De Nederlandse ploeg voor de ronde van Zuid Afrika met v.l.n.r. Jan Adriaans-Henk de Hey-André Peperkamp-Fons Steuten en ploegleider Martin Verrijth. Na zijn fraaie zege in Ierland wordt Fons Steuten ook nog 5 e in de 17 etappes tellende wedstrijd in Zuid Afrika


1e et.
1 Vencheslau  Fernandez  Portugal; 5 Fons Steuten; 12 Jan Adriaans; 17 Henk de Hey; 31 Andrė Peperkamp.
2e et.
1 Antonio  Fernandez  Portugal; 5 Fons Steuten;16 Jan Adriaans; 23 Andrė Peperkamp.
3e et.
1 Giampiero Maestri  Italië; 3 Fons Steuten; 15 ex aequo  Peloton 
4e et.
1 Alan van Heerden Zuid Afrika; 5 Fons Steuten;  14 Peloton.
5e et.
1 Alan van Heerden Zuid Afrika; 4 Fons Steuten; 18 Jan Adriaans; 20 Andrė Peperkamp;22 Henk de Hey.
6e et.
1 Jan Adriaans Haps Nederland ; 2  A.Impey Zuid  Afrika; 4  Peloton











Jan Adriaans

7e et.
1 A.Dipple Zuid Afrika; 7 Jan Adriaans; 8 Peloton.
8e et. Ploegentijdrit
1 Ploeg Peugeot Zuid Afrika; 6 Ploeg NWB.
9e et.
1 Jurgen Zebisch  Duitsland; 5  Peloton. Henk de Hey  heeft na  stuurbreuk de strijd gestaakt.
10e et.
1 Alan van Heerden Zuid Afrika; 9 Fons Steuten; 10 Andrė Peperkamp; 11 Jan Adriaans.
11e et.
1 A.Vermeulen  Zuid Afrika; 17 Fons Steuten; 18 Jan Adriaans; 27 Andrė Peperkamp.
12e et.
1 Franco Ghissi  Italië; 3 Jan Adriaans; 10 Fons Steuten; 27 Andrė Peperkamp.
13e et.
1 Roger Seghers België;  8 Fons Steuten; 10 Peloton.
14e et.
1 Alan van Heerden Zuid Afrika; 4 Peloton.
15e et.
1 Alan van Heerden Zuid Afrika; 4 Fons Steuten; 5 Peloton.
16e et.
1 Alan van Heerden Zuid Afrika; 4 Peloton.
17e et.
1 A. Doni  Italië; 4 Peloton.
 
Eindklassement
1 Antonio  Fernandez Portugal; 2 Alan van Heerden Zuid Afrika; 5 Fons Steuten Weert; 13 Jan Adriaans Haps; 22 Andrė Peperkamp Herveld.
Henk de Hey heeft de strijd moeten staken wegens materiaalbreuk.








 



Alan van Heerden


 
Ploegen 1976
 
Compri Aluminium  Assen
Leo Vaessen,Jac Spetgens,Jan Spetgens,Frans van Geffen,Henk Arts,Wien Verkoelen,Cees Vermunt,Gerard Lenkens,André Peperkamp,G.Janssen Valkenswaard,
Ploegleider : Cees Vermunt Asten.
 
Vivo Levensmiddelen Weert
Daan van Dijk,Jan van de Berg,Jan Adriaans,Jan van Boxtel,Jac Beurskens,Herman Crins
Ploegleider: Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Hi Fi  Keukens Neerpelt B.
Tjeu Ramaekers,Huub Greijmans,Jef Drummen,Henk Papen,Ad Montforts,Paul Lodewijks.
Ploegleider: Frans Bruekers Weert.
 
Leenen Tegelhandel  Someren
Pieter Martens,Frans Verstappen Neerkant,Frans Frenken,Henk de Hey, Jan Bakker.
Ploegleider: Jac Leenen Someren.
 
Alessi Edelstaal Doetinchem
Wil van Es,Walter Hairwassers,Cor Vriens,Huub Geurts.
Ploegleider: Jo van Es  Blerick.
 
Dils  Frituur  Weert
Jan Bakker,Henk van Zantvoort,Wil van Zantvoort,Peter van Zantvoort,Frank van Zantvoort.
 
Lako  Radio/TV. Weert
Fons Steuten,Bert Hölzken,Leo Vaessen Stramproy.
Ploegleider :Jac Bogers Budel.
 
Salentijn Schoonmaakbedrijf Roermond
Cor Salentijn,Stan Cordang,G.Geraeds,
 
Visschers  Levensmiddelen  Posterholt
J.Muizers,H.Visschers,Jack Derix,John Passage.
 
Tim Oil  Oliehandel Roermond
Theo Meisters,Harrie van Hoof,Marcel Nelis,Bert van Zantvoort,J.van Oorschot,Jac van Haren,Fred Scheres,Michel van der Heijden.
Ploegleider : Mies van der Heijden Eindhoven.
 

                       Fons Steuten geniet van alle aandacht na zijn geweldige triomf in de zware ronde van Ierland