Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Als Jan Adriaans wint is het met voorsprong hier is hij in Roermond de beste

Amateurs top 10  1975


Nederweert  23 maart
1 Jan van de Berg Oploo; 2 Louis Rutten Dommelen; 3 Tjeu Ramaekers Weert; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Herman Crins Beesel; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Frans Berkers Lierop; 8 Wim Vaes Ospel; 9 Twan Steuten weert; 10 Hans van de Voort Someren; 11 John Wilms Maasbracht; 12 Jan Adriaans Haps; 13 Daan van Dijk Baarlo; 14 Jac Beurskens Haelen; 15 Henk van Zantvoort Weert.
 
Haelen  30 maart
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Tjeu Ramaekers Weert; 4 Jan Adriaans Haps; 5 Daan van Dijk Baarlo; 6 Bert Pots Deurne; 7 Jan van Boxtel Mill; 8 Herman Crins Beesel; 9 Paul van de Heuvel Asenray; 10 Jac van Heel Diergaarde; 11 Jan Evers Budel; 12 Huub Geurts Vierlingsbeek; 13 Jan van de Berg Oploo; 14 Frans Aarts Vierlingsbeek; 15 Wim Gielen Baarlo.
 
Geleen  31 maart
1 Bert van Zantvoort Weert; 2 Louis Rutten Dommelen; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Tjeu Ramaekers Weert; 5 Cor Vriens Helmond; 6 Wim Vaes Ospel; 7 Jan van de Berg Oploo; 8 Jo Janssen Posterholt; 9 Jan Adriaans Haps; 10 Fons Steuten Weert; 11 Hein Kuipers Echt.
 
Heythuysen  6 april
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Herman Crins Beesel; 3 Jac van Heel Diergaarde; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Jan van de Berg Oploo; 6 Jan van Boxtel Mill; 7 Frans Marcelissen Helden; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Hein Kuipers echt; 10 Louis Rutten Dommelen; 11 Cor Vriens Helmond; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot;  13 Daan van Dijk Baarlo; 14 Jan Adriaans Haps; 15 Paul van de Heuvel Asenray.
 
Koningsbosch  13 april
1 Jo Janssen Posterholt; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Paul van de Heuvel Asenray; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 Louis Rutten Dommelen; 7 Cor Vriens Helmond; 8 Jac van Heel Diergaarde; 9 Tjeu Ramaekers Weert; 10 Herman Crins Beesel; 11 Jef Drummen Sibbe ; 12 Daan van Dijk Baarlo; 13 Leo Pots Deurne; 14 Tom Bakker Neerkant; 15 Jac Beurskens Haelen; 16 Hein Kuipers Echt; 17 Jan Adriaans Haps; 18 John Wilms Maasbracht; 19 Hans van de Voort Someren; 20 Jan van de Berg Oploo.
 
Asten  20 april   Semi-Klassieker
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Tjeu Ramaekers Weert; 4 Jac van Heel  Diergaarde; 5 Huub Janssen Sevenum; 6 Wim Vaes Ospel; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Toon Vandevloedt België; 9 Jan Gijsen België; 10 Herman Crins Beesel; 11 Ger Beurskens Haelen; 12 Jan van Hoof Lommel B.; 13 Gerrit Ugen Deurne; 14 Hans Cornelissen Posterholt; 15 Math Jacobs Roermond; 16 Henk van Zantvoort Weert; 17 Daan van Dijk Baarlo; 18 Piet van Dijsseldonk Aalst; 19 Cor Vriens Helmond; 20 Jan Theuns België; 21 Jo Smeets Reuver; 22 Tom  Bakker Liessel; 23 Jan Adriaans Haps; 24 Huub Hoeben Heerlen; 25 Huub Geurts Vierlingsbeek.
 
Ploegenklassement
1 van Beek de Wijs Vlodrop; Paul van de Heuvel;Jef Drummen;Jo van Seggelen; Jan Evers;Hein Kuipers; Tjeu Ramaekers;Herm Crins; Jac Roemermann ;2 Vivo Weert; 3 Leenen Someren; 4 België; 5 Wielerclub Weert. Prestatieprijs : Jo van der Pluym  Swalmen.
 
Ubachsberg  27 april
1 Bert van Zantvoort Weert; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Herman Crins Beesel; 4 Piet van Dijsseldonk Aalst; 5 Daan van Dijk Baarlo; 6 Jac Beurskens Haelen; 7 Leo Pots Deurne; 8 Louis Rutten Dommelen; 9 Jac van Heel Diergaarde; 10 Jan van Boxtel Mill; 11 Piet Vaes Ospel; 12 Cor Vriens Helmond; 13 Henk van Zantvoort Weert; 14 Jan Adriaans Haps; 15 Tom Bakker Neerkant; 16 John Wilms Maasbracht; 17 Ger Beurskens Haelen; 18 Jef Drummen Valkenburg; 19 Henk van der Linden Veldhoven; 20 Ton Petit Weert.
Prestatieprijs : 1 Cor Salentijn Roermond
 
Diergaarde  30 april
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Louis Rutten Dommelen; 4 Tjeu Ramaekers Weert; 5 Cor Vriens Helmond; 6 Herman Crins Beesel; 7 Jac Beurskens Haelen; 8 Cor Salentijn Roermond; 9 Jan van de Berg Oploo; 10 Jac van Heel Diergaarde; 11 Huub Janssen Sevenum; 12 Jan Adriaans Haps; 13 Jef Drummen Sibbe;  14 Daan van Dijk Baarlo; 15 Hein Kuipers Echt; 16 Hans van de Voort Someren; 17 Ger Beurskens Haelen; 18 Henk Papen Saeffelen; 19 Jan van Boxtel Mill; 20 John Wilms Maasbracht.
 
Deurne  4 mei  Bedevaart
1 Fons Steuten Weert; 2 Cor Vriens Helmond; 3 Cor Salentijn Roermond; 4 Huub Geurts Vierlingsbeek; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Jac van Heel Diergaarde; 8 Tjeu Ramaekers Weert; 9 Jan Adriaans Haps; 10 Jan van de Berg Oploo; 11-12-13 NN; 14 Huub Greijmans Weert; 15 Hein Kuipers Echt; 16 NN; 17 Jac Beurskens Haelen; 18 NN; 19 Herman Crins Beesel; 20 Ger Beurskens Haelen.
 
Vierlingsbeek   5 mei
1 Wim Vaes  Ospel; 2 Herman Crins Beesel; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Jan van de Berg Oploo; 5 Huub Geurts Vierlingsbeek; 6 Fons Steuten Weert; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Louis Rutten Dommelen; 10 Jan Adriaans  Haps; 11 Hein Kuipers Echt; 12 Daan van Dijk Baarlo; 13 John Wilms Maasbracht; 14 Henk van Zantvoort Weert; 15 Twan Steuten Weert; 16 Wim Gielen Baarlo; 17 Jef Drummen Sibbe; 18 Hans van de Voort Someren; 19 Nico Brouwers Deurne; 20 Frans Berkers  Lierop.
 
Neerkant  8 mei
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Daan van Dijk Baarlo; 5 Jef Drummen Sibbe ; 6 Wil van Zantvoort Weert; 7 Cor Vriens Helmond; 8 Louis Rutten Dommelen; 9 Paul van de Heuvel Asenray; 10 Huub Geurts Vierlingsbeek; 11 Huub Janssen Sevenum; 12 Hans van de Voort Someren; 13 Herman Crins Beesel; 14 Leo Pots Deurne; 15 Fons Steuten Weert.
 
Someren  9-10-11 mei   Omloop der Peel  Etappewedstrijd
1e et.  Someren-Someren
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Albert Kesters België; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Paul Lodewijks  België; 5 Jan Theuns België; 6 Louis Rutten Dommelen; 7 Jan Adriaans Haps; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Frans Ceulemans België; 10 Daan van Dijk Baarlo.
 
2e et.Someren - Weert
1 Jan van de Berg Oploo; 2 Paul Lodewijks België; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Albert Kesters België[ 6 Jac van Heel Echt; 7 Louis Rutten Dommelen; 8 Bert van Zantvoort Weeert; 9 Jan Adriaans Haops; 10 Frans Ceulemans België; 11 Frans Croon België; 12 Tjeu Ramaekers Weert; 13 Cor Salentijn Roermond; 14 Herman Crins Beesel; 15 Fons Steuten Weert.
 
3e et. Weert- Someren
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Albert Kesters België; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Jan Theuns België; 6 Paul Lodewijks België; 7 Jan van de Berg Oploo; 8 Louis Rutten Dommelen; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Leo Pots Deurne; 11 Fons Steuten Weert; 12 Huub Geurts Vierlingsbeek; 13 Jan Adriaans Haps; 14 Herman Crins Beesel; 15 Cor Vriens Helmond.
 
Eindklassement
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Albert Kesters België; 3 Jan van de Berg Oploo; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Paul Lodewijks België; 6 Louis Rutten Dommelen; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Jan Adriaans Haps; 9 Frans Croon België; 10 Herman Crins Beesel; 11 Frans Ceulemans België; 12 Tjeu Ramaekers Weert; 13 Cor Salentijn Roermond; 14 Jac van Heel Echt; 15 Fons Steuten Weert.
 
Ploegenklassement
1 Vivo Weert;  Fons Steuten;Jan Adriaans; Jan van Boxtel; Jan van de Berg; Jac Beurskens; Daan van Dijk; Jan Versteegen;Bert van Zantvoort  2 van Beek de Wijs Vlodrop; 3 Alessi Doetinchem.

                            Jac Beurskens en ploegleider Kuntzelaers na de zege in de Omloop der Peel 

Hever België  17 mei
1 Fons Steuten Weert; 2 Jos Persoons B.; 3 Jan Adriaans Haps; 4 Willy Goris B.; 5 Alfred Verstreken B.; 6 Willy Verschueren B.; 7 Alfons Volckaerts B.; 8 Paul van Essche B.; 9 Louis Nackaerts B.; 10 Gaston Sannen  B.; 11 Jean Paul Bastiaens B.; 12 Jef van Engelshoven Sittard;  13 Jan van Boxtel Mill; 14 Gerard Van der Auwera B.; 15 Ludo Palmers B.; 16 Jan van de Berg Oploo; 17 Servais Poosen B.; 18 Frans Croon B.; 19 Henk Arts Wanroy; 20 Andrė Peeters B.; 21 Jos De Haes B.; 22 Gerrit Visser Eindhoven; 23 Jean Dewael B.; 24 Andre Peperkamp Herveld.
 
Tegelen  18 mei
1 Fons Steuten Weert; 2 Jan Adriaans Haps; 3 Jan van de Berg Oploo; 4 Jan van Boxtel Mill; 5 Huub Geurts Vierlingsbeek; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Jac Beurskens Haelen; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Jef Drummen Sibbe ; 10 Henk Papen Saeffelen D.; 11 Leo Pots Deurne; 12 Cor Vriens Helmond; 13 Ger Beurskens Haelen; 14 Louis Rutten Dommelen; 15 Huub Geurts Vierlingsbeek.
 
Sint Joost  19 mei
1 Fons Steuten Weert; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Huub Geurts Vierlingsbeek; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Daan van Dijk Baarlo; 6 Louis Rutten Dommelen; 7 Leo Pots Deurne; 8 Jef Drummen Sibbe; 9 Jan Adriaans Haps; 10 Hein Kuipers Echt; 11 Jan van de Berg Oploo; 12 Cor Vriens Helmond; 13 Twan Steuten Weert; 14 Huub Greijmans Weert; 15 Henk Papen Saeffelen D.
 
Ell  24 mei
1 Bert van Zantvoort  Weert; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Fons Steuten Weert; 4 Jan van de Berg Oploo; 5 Louis Rutten Dommelen; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Jef Drummen Sibbe ; 8 Ger Beurskens Haelen;  9 Henk van Zantvoort Weert; 10 Peter van Zantvoort Weert; 11 John Wims Maasbracht.
 
Ohe en Laak  25 mei  Omloop van het Maasdal  Klassieker
1 Louis Rutten Dommelen; 2 Fons Steuten Weert; 3 Herman Crins Beesel; 4 Jan Adriaans Haps; 5 Henk Papen Saeffelen; 6 Twan Steuten Weert; 7 Jef Drummen Sibbe ;  8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Huub Greijmans Weert; 10 Jan van de Berg Oploo; 15 jo Geurts Echt; 16 Ton Gruizen Sittard; 17 Fred Scheres Hingen.
 
Ploegenklassement
1 Vivo Weert;  Fons Steuten;Jan Adriaans; Jan van Boxtel; Jan van de Berg; Jac Beurskens; Daan van Dijk; Jan Versteegen;Bert van Zantvoort  2 van Beek de Wijs Vlodrop; 3 Hi-Fi Lommel B.
 
Tungelroy  26 mei
1 Fons Steuten Weert; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Jan van de Berg Oploo; 6 Huub Geurts Vierlingsbeek ; 7 Huub Greijmans  Weert; 8 Louis Rutten Dommelen; 9 Jan Adriaans Haps; 10 Twan Steuten Weert.
 
Valkenburg  Cauberg  1 juni  Europees Kampioenschap
18 +
1 Fons Steuten Weert; 2 Jan van de Berg Oploo; 3 Jef Drummen Sibbe ; 4 Jan Adriaans Haps; 5 Andrė Peperkamp Herveld; 6 Louis Rutten Dommelen; 7 Huub Greijmans Weert; 8 John Wilms Maasbracht; 9 P.Jaspers; 10 A.Adema B.; 11 A.Vandervloedt B.; 12 Jean Dewael B.; 13 Harrie van Hoof Lommel B.; 14 W. Lazeroms; 15 T. de Wachter B.; 16 L. Winkelmans B.; 17 A.Verstreken B.; 18 Ton Brouns Urmond; 19 Twan Steuten Weert; 20 Willy Goris B.

        Fons Steuten winnaar op de Cauberg met een minuut voorsprong op ploegmakker Jan van de Berg

35 +
1 Jan van Boxtel Mill; 2 Chris Vogten Limbricht 3 Cees Huybregts; 4 Frans Bens B.; 5 C.Boom; 6 Frans Croon B.; 7 Jan Hugens Amstenrade; 8 Mat Ramaekers Heerlen; 9 C. Goudziers Breda;10 Hay Kuntzelaers Tegelen; 11 Piet de Jong; 12 Jef van Engelshoven Geleen; 13 Frits Bruekers Nederweert; 14  Jac Fooy Maastricht; 15 Jos van der Vleuten Mierlo; 16 A.Droulands B.; 17 J.van Louweren B.; 18 Cees van Loon Halsteren; 20 Ben Timmermans  Den Bosch.

      Jan van Boxtel triomfeert op de Cauberg en pakt de EK titel

 
Vlodrop  8 juni
1 Jan Adriaans Haps; 2 Jef Drummen Sibbe ; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Huub  Greijmans Weert; 5 Fons Steuten Weert; 6 Henk Papen Saeffelen D.; 7 Jan van Boxtel Mill; 8 Pieter Martens Deurne; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Jac Beurskens Haelen; 11 Jan van de Berg Oploo; 12 Henk van Zantvoort Weert; 13 Herman Crins Beesel; 14 Piet Vaes Ospel; 15 Andrė Peperkamp Herveld; 16 Paul van de Heuvel Montfort; 17 Huub Geurts Vierlingsbeek; 18 Huub Janssen Sevenum; 19 Wim Gielen Baarlo; 20 Piet van Dijsseldonk Aalst.
 
Echt  15 juni  Pijl van Limburg  Klassieker
1 Jef Drummen Sibbe ; 2 Willy Vaes Ospel; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Fons Steuten Weert; 5 Han Verhoeven Helmond; 6 Twan Steuten Weert; 7 Frits Kuipers Maasbracht; 8 Sjeng Derks Munstergeleen; 9 Herman Crins Beesel; 10 Huub Geurts Vierlingsbeek; 11 Ger Nelissen Sittard; 12 Frans Marcelissen Helden; 13 Jan van de Berg Oploo; 14 Wil van der Hulst Geleen; 15 Andrė Peperkamp Herveld; 16 Daan van Dijk Baarlo; 17 Henk Papen Saeffelen; 18 Jo Smeets Reuver; 19 Ger Beurskens Haelen; 20 Huub Greijmans Weert.
 
Ploegenklassement
1 Vivo Weert; Fons Steuten;Jan Adriaans; Jan van Boxtel; Jan van de Berg; Jac Beurskens; Daan van Dijk; Jan Versteegen;Bert van Zantvoort;  2 Tim Oil Roermond; 3  Beckers Echt; 4 Alessi Doetinchem; 5  van Beek de Wijs Vlodrop; 6  Perrey Echt; 7 Christal Alken België; 8 Hi-Fi  Lommel België.
 
Bergklassement
1 Ger Nelissen Sittard; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Twan Steuten Weert; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Herman Crins Beesel; 6 Fons Steuten Weert; 7 Henk Papen Saeffelen.
 
Den Bosch  21 juni
1 Huub Greijmans Weert; 2 Huub Geurts Vierlingsbeek; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Han Verhoeven  Helmond; 5 Twan Steuten Weert; 6 Cor Vriens Helmond; 7 Daan van Dijk Baarlo; 8 Jan Adriaans Haps; 9 Jan van de Berg Oploo; 10 Jan Versteegen Stramproy; 11 Frans Marcelissen Helden; 12 Andrė Peperkamp Herveld; 13 Jac Roemermann Venlo; 14 Jan van Boxtel Mill; 15 Piet van Dijsseldonk Aalst.
 
Doenrade  22 juni
1 Bert van Zantvoort Weert; 2 Jan van de Berg Oploo; 3 Jac Beurskens; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Jan Adriaans Haps; 6 Ger Nelissen Sittard; 7 Han Verhoeven Helmond; 8 Cor Vriens Helmond; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Jan van Boxtel Mill; 11 Fons Steuten Weert; 12 Jan Versteegen Stramproy; 13 Huub Geurts Vierlingsbeek; 14 Piet van Dijsseldonk Aalst; 15 Henk Papen Saeffelen; 16 Twan Steuten Weert; 17 Sjeng Derks Munstergeleen; 18 Theo Meijsters Hoensbroek; 19 Jac Roemermann Venlo; 20 Andrė Peperkamp Herveld.
 
Maastricht  St.Pietersberg  29 juni
1 Jac Roemermann  Venlo; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Ger Nelissen Sittard; 4 Fons Steuten Weert; 5 Jan van de Berg Oploo; 6 Jan van Boxtel Mill; 7 Theo Meijsters Hoensbroek; 8 Jan Adriaans Haps; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Han Verhoeven Helmond; 11 Sjeng Derks Munstergeleen; 12 Wil van der Hulst Geleen; 13 Fons Heijens België; 14 John Wilms Maasbracht; 15 Andrė Peperkamp Herveld; 16 Wim Gielen Baarlo; 17 M. Kuypers Venray; 18 Jac Beurskens Haelen; 19 Jan Versteegen Stramproy; 20 Bert Steuten Weert.











Jac Roemermann heerser op de St. Pieter

 


Ittervoort  6 juli
1 Jan Adriaans Haps; 2 Marcel Nelis Hulsberg; 3 Fons Steuten Weert; 4 Jan van Boxtel Mill; 5 Jef Drummen Sibbe ; 6 Han Verhoeven Helmond; 7 Jac Roemermann Venlo; 8 Cor Vriens Helmond; 9 Twan Steuten Weert; 10 Theo Meijsters Hoensbroek; 11 Andrė Peperkamp Herveld; 12 Wil van der Hulst Geleen; 13 Frans Aarts Vierlingsbeek; 14 Ger Beurskens Haelen; 15 Jan Versteegen Stramproy; 16 J. Raeven Stein; 17 Bert van Zantvoort Weert; 18 Jac Beurskens Haelen; 19 Walter Hairwassers Den Dungen; 20 L.van Weert Geleen.
 
Ospel  13 juli  NWB Kampioenschap
1 Twan Steuten Weert; 2 Cor Vriens Helmond; 3 Jan van Boxtel Mill; 4 Jef Drummen Sibbe ; 5 Han Verhoeven Helmond; 6 Jac Beurskens Haelen; 7 Jan van de Berg Oploo; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Henk Papen Saeffelen; 11 Wim Vaes Ospel; 12 Jan Adriaans Haps; 13 Paul van de Heuvel Montfort; 14 Herman Crins Beesel; 15 Huub Greijmans Weert.

Twan Steuten kampioen in Ospel, hij klopt Marcel Nelis in de spurt

 
Hoensbroek  20  Juli
1 Jac Roemermann  Venlo; 2 Marcel Nelis Hulsberg;3 Fons Steuten Weert; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Twan Steuten Weert; 6 Theo Meijsters Hoensbroek; 7 Herman Crins Beesel; 8 Jan van de Berg Oploo; 9 Jan Adriaans Haps; 10 Jef Drummen Sibbe ; 11 Daan van Dijk Baarlo; 12 John Wilms Maasbracht; 13 Cor Vriens Helmond; 14 Sjeng  Derks Munstergeleen; 15 Jan Bakker  Lieshout; 16 Paul van de Heuvel Asenray; 17 Bert van Zantvoort Weert; 18 Hay van Dijk Maasbree; 19 Bert Steuten Weert; 20 Ton Klingenstein Geleen.
 
Reutje  St.Odiliënberg  26 juli
1 Jan van de Berg Oploo; 2 Herman Crins Beesel; 3 Marcel Nelis Hulsberg; 4 Twan Steuten Weert; 5 Theo Meisters Hoensbroek; 6 Jan Adriaans Haps; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Fons Steuten Weert; 9 Jac Roemermann Venlo; 10 Jac Beurskens Haelen; 11 Sjeng Derks Munstergeleen; 12 Daan van Dijk Baarlo; 13 Han Verhoeven Helmond; 14 Henk Papen Saeffelen D.; 15 Bert van Zantvoort Weert; 16 Walter Hairwassers Den Dungen; 17 Paul van de Heuvel Montfort; 18 Andrė Peperkamp Herveld; 19 M. Kuypers Venray; 20 Frans Aarts Vierlingsbeek.

Jan van de Berg verslaat Herman Crins-Marcel Nelis en kampioen Twan Steuten in de ronde van 't Reutje ( St.Odiliënberg )

 
Deurne St.Jozef  27 juli
1 Herman Crins Beesel; 2 Cor Vriens Helmond; 3 Sjeng Derks Munstergeleen; 4 Andrė Peperkamp Herveld; 5 Jac Beurskens Haelen; 6 Han Verhoeven Helmond; 7 Jan Adriaans Haps; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Twan Steuten Weert; 10 Daan van Dijk Baarlo; 11 Jef Drummen Sibbe ; 12 Walter Hairwassers Den Dungen; 13 Ton Klingenstein Geleen; 14 Jan van de Berg Oploo; 15 Peter van Zantvoort Weert; 16 Huub Greijmans Weert; 17 John Wilms Maasbracht; 18 Frans Aarts Vierlingsbeek; 19 Hans van de Voort Someren; 20 Henk Papen Saeffelen.
 
Geulle  1-2 augustus  Tweedaagse
1e dag
1 Fons Steuten Weert; Jac Roemermann Venlo; 3 Theo Meijsters Hoensbroek; 4 Jean Vandervloedt België; 5 Jan van de Berg Oploo; 6 Jef Drummen Sibbe ; 7 Jan Adriaans Haps; 8 Fons Heijens Boosem B.; 9 Huub Greijmans Weert; 10 Henk Papen Saeffelen; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 J. Raeven  Geleen; 13 Chris Vogten Limbricht; 14 Marcel Nelis Hulsberg; 15 John Wilms Maasbracht.
 
2e dag
1 Jef Drummen Sibbe ; 2 Fons Steuten Weert; 3 Jac Roemermann Venlo; 4 Jan Adriaans Haps; 5 Theo Meijsters Hoensbroek; 6 Huub Greijmans weert; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Marcel Nelis Hulsberg; 9 Jan van de Berg Oploo; 10 Jean Vandervloedt België; 11 J. Bastiaens Eigenbilsen B.; 12 Andrė Peperkamp Herveld; 13 Jean Dewael Hamont B.; 14 Fons Heijens Boosem B.; 15 John Wilms Maasbracht; 16 Chris Vogten Limbricht; 17 Henk Arts Wanroy; 18 Wim Gielen Baarlo; 19 Henk Papen Saeffelen D.; 20 Jac Smeets Beek; 21 Frans Marcelissen Helden; 22 Bert Steuten Weert; 23 Peter van Zantvoort Weert; 24 Wil van Zantvoort Weert; 25 G. Vandeauwera Schriek B.
 
Eindklassement 
1 Fons Steuten Weert; 2 Jac Roemermann Venlo; 3 Jef Drummen Sibbe ;  4 Theo Meijsters Hoensbroek; 5 Jan Adriaans Haps; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Marcel Nelis Hulsberg; 9 Jean Vandervloedt België; 10 Jan van de Berg Oploo; 11 Fons Heijens Boosem B.; 12 John Wilms Maasbracht; 13 Jean Dewael Hamont B.; 14 Henk Papen Saeffelen; 15 Chris Vogten Limbricht; 16 Henk Arts Wanroy; 17 Wim Gielen Baarlo; 18 Jo Smeets Reuver; 19 J.Bastiaens Eigenbilsen B.; 20 Bert  Steuten Weert; 21 Jac Smeets Beek; 22 J. Raeven Stein; 23 Jan Versteegen Stramproy; 24 Henk van Zantvoort Weert; 25 Wil van der Hulst Geleen.
 
Beegden  3 augustus  Provinciale Kampioenschappen
Limburg
1 Bert van Zantvoort Weert; 2 Jef Drummen Sibbe;  3 Jac Beurskens Haelen; 4 Twan Steuten Weert; 5 Herman Crins Beesel; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 Sjeng Derks Munstergeleen; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Bert Steuten Weert; 10 Jan Versteegen Stramproy.
Brabant
1 Han Verhoeven Helmond; 2 Jan van de Berg Oploo; 3 Jan Adriaans Haps; 4 Cor Vriens Helmond; 5 Pieter Martens Deurne; 6 Gerard Pijnenburg Neerkant; 7 Piet van Dijsseldonk Aalst.
Gelderland
1 Andrė Peperkamp Herveld.

Bert van Zantvoort snelt naar de Limburgse titel in Beegden

 
Someren Eind  10 augustus  Semi-Klassieker
1 Bert Steuten Weert; 2 Ton Klingenstein Geleen; 3 Fred Scheres Hingen; 4 Henk Papen Saeffelen D.; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 Jan Adriaans Haps; 7 Fons Heijens  België; 8 Jan van de Berg Oploo; 9 Jac Beurskens Haelen; 10 Daan van Dijk Baarlo; 11 NN; 12 NN; 13 Adrie van Oorschot Hoensbroek; 14 Peter van Zantvoort Weert; 15 Jos Geerden Veldhoven; 16 Wim Vaes Ospel; 17 NN; 18 Wil van Zantvoort Weert; 19 Chris Vogten Limbricht.
 
Ploegenklassement 
1 Wielerclub Weert;  Bert Steuten; Peter van Zantvoort; Wil van Zantvoort; Twan Steuten; Ton Petit; 2 Vivo Weert; 3 Tim Oil Roermond.
 
Pey Echt  16 augustus
1 Jan van de Berg Oploo; 2 Cor Vriens Helmond; 3 Herman Crins Beesel; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Jan Adriaans Haps; 6 Jac Roemermann Venlo; 7 Daan van Dijk Baarlo; 8 Jef Drummen Sibbe; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Huub Greijmans Weert.
 
Weert Fatima  17 augustus
1 Jef Drummen Sibbe; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Fons Steuten Weert; 4 Jac Roemermann Venlo; 5 Daan van Dijk Baarlo; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Jac Beurskens Haelen; 8 Cor Vriens Helmond;   9 Herman Crins Beesel; 10 Jan Adriaans Haps.

Vijf broers bij de amateurs aan de start van de ronde van Weert waar maak je dat nog mee ? v.l.n.r. Wil-Henk-Frank-Bert en Peter van Zantvoort

 
Roermond  23 augustus
1 Jan Adriaans Haps; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Harrie van Hoof Lommel B.; 5 Giel Evers Maasbracht; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Jac Roemermann Venlo; 8 Ton Klingenstein Geleen; 9 Piet van Dijsseldonk Aalst; 10 Jan van de Berg Oploo; 11 NN; 12 Fried Keijenberg Meerssen; 13 Jo Smeets Reuver; 14 Henk van Oorschot Hoensbroek; 15 NN; 16 NN; 17 Frits Kuipers Maasbracht; 18 Wim van Mierlo Weert; 19 John Wilms Maasbracht; 20 Jac Jans St.Joost.

Als Jan Adriaans wint is het met voorsprong hier is hij in Roermond de beste

 
Roggel  24 augustus
1 Jac Beurskens Haelen ; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Michel van der Heijden Eindhoven; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Jan van de Berg Oploo; 6 Jan Adriaans Haps; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Mart Schuman Weert; 9 Henk de Hey Heerlen; 10 Daan van Dijk Baarlo; 11 Jos Lamber Blerick; 12 Ton Klingenstein Geleen; 13 John Wilms Maasbracht; 16 Peter van Zantvoort Weert.
 
Beek Genhout  30 augustus
1 Michel van der Heijden Eindhoven; 2 Harrie van Hoof Lommel B.; 3 Fons Steuten Weert; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Fried Keijenberg Meerssen; 6 Jef Drummen Sibbe; 7 Jan Adriaans Haps; 8 Jan van de Berg Oploo; 9 Henk Arts Wanroy; 10 P. Lodewijks Lommel B.; 11 John Wilms Maasbracht; 12 Jos Lamber Blerick; 13 Huub Greijmans Weert; 14 Herman Crins Beesel; 15 Wil van der Hulst Munstergeleen; 16 Peter van Zantvoort Weert; 17 Huub van de Werf Helenaveen; 18 Fred Scheres Hingen; 19 Frans Aarts Vierlingsbeek; 20 John Passage Melick.
 
Kessel Eik  31 augustus
1 Jac Roemermann  Venlo ; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Jef Drummen  Sibbe; 4 Jan Adriaans Haps; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 Jan van de Berg Oploo; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Jac Beurskens Haelen; 9 Giel Evers Maasbracht; 10 Daan van Dijk Baarlo; 11 Henk de Hey Heerlen; 12 Henk Papen Saeffelen; 13 Cor Vriens Helmond; 14 Hans van de Voort Someren; 15 P. Lodewijks Lommel B.; 16 Herman Crins Beesel; 17 John Wilms Maasbracht; 18 Huub van de Werf  Helenaveen; 19 Hay van Dijk Maasbree; 20 Andrė Peperkamp Herveld.
 
Deurne  7 september  Clubkampioenschap
1 Wielerclub De Snelle Sprong Belfeld met: Herman Crins,Jo Smeets,Frans Sassen, Jac Roemermann; Wien Verkoulen;  2 Wielerclub Weert; 3 Wielerclub Peter Post Echt A. ;  4 Wielerclub DTS Deurne A.; 5 Wielerclub DTS Deurne B. ; 6 Wielerclub Voorwaarts Montfort; 7 Wielerclub Olympia Baarlo; 8 Wielerclub Casino Weert; 9 Wielerclub de Zwaluw Someren; 10 Wielerclub Brabantia Zeelst; 11 Wielerclub Beek; 12 Wielerclub Peter Post B Echt; 13 Wielerclub Voorwaarts B. Montfort; 14 Wielerclub Bergeyk  A.; 15 Wielerclub Oostrum A; 16 Wielerclub Bergeijk B.; 17 Wielerclub Oostrum B.


 
Posterholt  8 september
1 Jan van de Berg Oploo; 2 Harrie van Hoof Lommel B.; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Daan van Dijk Baarlo; 6 Jef Drummen Sibbe ; 7 Cor Vriens Helmond; 8 Jan Adriaans Haps; 9 Fons Steuten Weert; 10 Huub Greijmans Weert; 11 John Wilms Maasbracht; 12 Herman Crins Beesel; 13 Mart Schuman Weert; 14 Hans van de Voort Someren; 15 Theo Meijsters Hoensbroek; 16 Marcel Nelis Hulsberg.
 
Meijel  9 september
1 Daan van Dijk Baarlo; 2 Gerard Pijnenburg Neerkant; 3 J. Raaymakers Schinnen; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Jac Beurskens Haelen; 6 Jan van de Berg Oploo; 7 Jan Adriaans Haps; 8 Cor Vriens Helmond; 9 Henk Arts Wanroy; 10 Fons Steuten Weert; 11 Huub van de Werf Helenaveen; 12 Gerard Keijenberg Meerssen; 13 Ger Nelissen Sittard; 14 Fred Scheres Hingen; 15 Tom  Bakker Neerkant; 16 Hans van de Voort Someren; 17 Ger Beurskens Haelen; 18 Henk de Hey Heerlen; 19 Jo van Seggelen Budel Schoot; 20 Eddie van de Voort Someren.

        Daan van Dijk wint in Meijel en Gerard Pijnenburg is blij met de 2e plaats

 
Someren-Berbroek België  14 september Klassieker
1 Jan Theuns België; 2 Paul Lodewijks Lommel B.; 3 Jean Vermeylen B.; 4 Jean van Hoof Lommel B.; 5 Fons Steuten Weert; 6 A.Vandervloedt B.; 7 Gaston Sannen B.; 8 Jean Persoons B.; 9 Jan van de Berg Oploo; 10  Fons Volckaerts B.; 11 P.Bastiaens B.; 12 Bert van Zantvoort Weert; 13 B. van Esschen B.; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15  P.Deckers B.; 16 Huub Greijmans Weert; 17 J. Briers B.; 18 H.Hens B.; 19 Henk Papen Saeffelen; 20 Benny Vandeauwera B.; 21 Henk de Hey Hoensbroek; 22 John Passage Melick; 23 Herman Crins Beesel; 24 Fr. Govaerts B.;25 Jan Adriaans Haps; 26 Jean Dehaas B.; 27 Wim Gielen Baarlo; 28 W. Verschuren B.; 29 G.de Waal B.; 30 J. Kesters B.
 
Ploegenklassement
1 Ploeg Fatima België; Jan Theuns; Jean Vermeylen; A. Vandervloedt; Gaston Sannen; Jean Persoons; P.Bastiaens; P.Dekkers; 2 Vivo Weert; 3 België A Ploeg.
 
Stramproy  15 september
1 Michel van der Heijden Eindhoven; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Daan van Dijk Baarlo; 4 Pierre Lodewijks Lommel B.; 5 Henk Arts Wanroy; 6 Jan Adriaans Haps; 7 Jac Beurskens Haelen; 8 Giel Evers Maasbracht; 9 Huub Greijmans Weert; 10 Huub van de Werf Helenaveen;  11 Peter van Zantvoort Weert; 12 Jan van de Berg Oploo; 13 P.Janssen Valkenswaard; 14 Godfried Keijenberg Meerssen.
 
Baarlo  21 september
1 Fons Steuten Weert; 2 Cor Vriens Helmond; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Harrie van Hoof Lommel B.; 5 Jos Lamber Blerick 6 Ton Klingenstein Geleen; 7 Pierre Lodewijks Lommel B.; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Michel van der Heijden Eindhoven; 10 Jac Beurskens Haelen; 11 Jan van de Berg Oploo; 12 Jan Adriaans Haps; 13 Herman Crins Beesel; 14 Daan van Dijk Baarlo; 15 Jef Drummen Sibbe; 16 Cor Salentijn Roermond; 17 Hans van de Voort Someren; 18 Henk de Heij Heerlen; 19 Jan van Boxtel Mill; 20 John Wilms Maasbracht.
 
Herkenbosch  29 september
1 Jef Drummen Sibbe; 2 Pierre Lodewijks Lommel B.; 3 Jan van de Berg Oploo; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Jan Adriaans Haps; 6 Michel van der Heijden Eindhoven; 7 Jac Beurskens  Haelen; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Huub van de Werf Helenaveen; 10 Cor Vriens Helmond; 11 Fons Steuten Weert; 12 Jan van Boxtel Mill; 13 Henk van Zantvoort Weert; 14 Hans van de Voort Someren; 15 Peter van Zantvoort Weert; 16 Ton Klingenstein Geleen; 17 Henk de Hey Heerlen; 18 Harrie van Hoof Lommel B.; 19 Ger Beurskens Haelen; 20 Ger Nelissen Sittard.

Jef Drummen  de snelste in Herkenbosch voor o.a. Wil Vaes en Bert van Zantvoort

 
Geleen Baan  5 oktober Kampioenschappen
50 KM.
1 Jan van Boxtel Mill; 2 Michel van der Heijden Eindhoven; 3 Ger Nelissen Sittard; 4 Wilbert Sijstermans  Klimmen; 
Sprint
1 Ton Klingenstein Geleen
1 Kilometer
1 Ton Klingenstein Geleen
 
Meers  18 oktober  Mijnwerkersronde
1 Fons Heyens België; 2 Hennie Notermans Grevenbicht; 3 Horst Becker Duitsland; 4  Ton Brouns Stein; 5 Wilbert Sijstermans Klimmen; 6 Jos van de Borgh Sittard; 7 Martin Hoofs Meers; 8 Jef Donders België; 9 J.Wijnands Schimmert; 10 Ton van Himbergen Buchten.
 
 
NWB prijs   Ploegenklassement   Klassiekers  1975
1 Vivo  Weert met; Jan van de Berg, Fons Steuten, Jan Adriaans, Daan van Dijk, Bert van Zantvoort, Jac Beurskens, Jan van Boxtel; 2 van Beek de Wijs Vlodrop; 3 Tim Oil Roermond; 4 Alessi Doetinchem;; 5 Hi-Fi  Overpelt B.
 
Sponsor Kampioenschap
1 Vivo Weert ;  Fons Steuten;Jan Adriaans; Jan van Boxtel; Jan van de Berg; Jac Beurskens; Daan van Dijk; Jan Versteegen;Bert van Zantvoort  2  van Beek de Wijs Vlodrop; 3 Tim Oil Roermond.

1975 was een prima jaar voor de VIVO renners; v.l.n.r. Jan Versteegen-Fons Steuten-Jan van Boxtel- Jan Adriaans-Jac Beurskens en Daan van Dijk. Jan van de Berg  en Bert van Zantvoort staan niet op de foto

 
Alessi klassement  Strijdlust 1975
1 Fons Steuten  Weert; 2 Jac Roemermann  Venlo; 3 Tjeu Ramaekers  Weert.
 
Ploegen
 
Vivo Levensmiddelen Weert
Fons Steuten,Bert van Zantvoort,Jan Versteegen,Jan Adriaans,Jan van Boxtel,Jan van de Berg,Jac Beurskens,Daan van Dijk.
Ploegleider: Wiel Kuntzelaers Weert.
 
van Beek de Wijs  Electro Weert
Jef Drummen,Tjeu Ramaekers,Jo van Seggelen,Jac Roemermann,Herman Crins,Han Verhoeven,Jan Evers,Jan Peters,Paul van de Heuvel,Hein Kuipers.
Ploegleider: Lei de Wijs Vlodrop.
 
Alessi Edelmetaal Doetinchem
Cor Vriens,Walter Hairwassers,Louis Rutten,Hay van Dijk,Wil van Es,Huub Geurts,John Wilms
Ploegleider : Jo van Es Blerick.
 
Tim Oil Oliehandel Roermond
Ger Nelissen,Ton Klingenstein,Theo Meisters,Michel van der Heijden,Sjeng Derks,Wim van Hulst,Marcel Nelis.
Ploegleider: Mies van der Heijden Eindhoven.
 
Hi-Fi  Keukens Neerpelt B.
Huub Greijmans, Ton van Himbergen,Ger Hoofwijk,Adrie van Schijndel, Paul Dekkers,Harrie van Hoof,Paul Lodewijks,Ad Montforts.
Ploegleider : Frans Bruekers Weert.
 
Leenen Tegelhandel Someren
Huub Konings,Wil Vaes, Frans Berkers,Tom Bakker,Jan Bakker,Pieter Martens,P.Hurkmans,Frans Frenken,Martin van Duynhoven.
Ploegleider: Jac Leenen Someren.
 
Visschers Levensmiddelen Posterholt
Jo Janssen,Leo Visschers, Jac van Heel,Henk Papen,Ger Beurskens,John Passage,Henk Derix,Peter Hawinkels,Frans Verstappen,Frans van de Leek, Fred Scheres,Frans van der Goot.
 
Salentijn Schoonmaakbedrijf Roermond
Cor Salentijn,Géne Janssen,Ger Geraeds,Stan Cordang,Jan Willemsen,Bert Zeegers.
 
Koti Borstelfabriek Weert
John van Kouwen,Theo van Kouwen,Jac Ramaekers,Jos Ramaekers,Ger Bruisten,Jo Schuren,M.Jacobs, Frits Kuipers,Gerard Pijnenburg.
Ploegleider: J. van Kouwen Weert.