Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1974


Nederweert 24 maart
1 Jan Adriaans Haps; 2 Cor Salentijn Roermond; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot;4 Jan Versteegen Stramproy; 5 Frans Berkers Lierop; 6 Ad Montforts Susteren; 7 Louis Rutten Bergeijk; 8 Jo Janssen Posterholt; 9 Mart Schuman Weert; 10 Han Verhoeven Helmond. 

Heythuysen 30 maart
1 Ad Montforts Susteren; 2 Frans Berkers Lierop; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Mart Schuman Weert; 6 Han Verhoeven Helmond; 7 Lambert Janssen Den Bosch; 8 Jac van Heel Diergaarde; 9 Tom Bakker Neerkant; 10 Jan Adriaans Haps; 11 Bert Le Compte Ulft; 12 Jan Adriaans Haps ; 13 Daan van Dijk Baarlo; 14 Henk van der Linden Veldhoven. 

Koningsbosch 31 maart  
1 Louis Rutten Valkenswaard; 2 Herman Crins Beesel; 3 Tjeu Ramaekers Weert; 4 Jo Janssen Posterholt; 5 Henk van Zantvoort Weert; 6 Wim Vaes Ospel; 7 Walter Hairwassers Den Dungen; 8 Bert Le Compte Ulft; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Jan van de Berg Oploo; 11 Cor Salentijn Roermond; 12 Jan Adriaans Haps; 13 Daan van Dijk Baarlo; 14 Henk van der Linden Zeelst; 15 Jan van Boxtel Mill.

Pey Echt 7 april
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Ad Montforts Susteren; 4 Jac van Heel Diergaarde; 5 Louis Rutten Bergeijk; 6 Tom Bakker Neerkant; 7 Jac Beurskens Haelen; 8 Frans Berkers Lierop; 9 Mart Schuman Weert; 10 Han Verhoeven Helmond; 11 Henk Papen Saeffelen D.; 12 Jan Adriaans Haps; 13 Jan van de Berg Oploo; 14 Frans Marcelissen Helden;15 Tjeu Ramaekers Weert. 

Haelen 14-15 april Tweedaagse
1e dag
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Louis Rutten Bergeijk; 3 Jo Janssen Posterholt; 4 Jan van Boxtel Mill; 5 Han Verhoeven Helmond; 6 Jan van de Berg Oploo; 7 Cor Salentijn Roermond; 8 Jan Adriaans Haps; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 P.van Essen België; 11 Walter Hairwassers Den Dungen; 12 Frans Berkers Lierop; 13 Frans Ceulemans België; 14 Henk Papen Saeffelen D.; 15 Tom Bakker Neerkant.

2e dag
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Wim Vaes Ospel; 3 Jan Adriaans Haps; 4 Jan van de Berg Oploo; 5 Jac Beurskens Haelen; 6 Tjeu Ramaekers Weert; 7 Fons Steuten Weert; 8 Jo Janssen Posterholt; 9 Jac van Heel Diergaarde; 10 M. Bex België; 11 Huub Peters Linne; 12 Jan van Boxtel Mill; 13 Han Verhoeven Helmond; 14 Walter Hairwassers Den Dungen; 15 Albert Kesters België.

Geen Eindklassement 

Swalmen 21 april
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Ad Montforts Susteren; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Harrie Lempens Weert; 5 Jac van Heel Diergaarde;   6 Tjeu Ramaekers Weert; 7 Jan Adriaans Haps; 8 Han Verhoeven Helmond; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Louis Rutten Bergeijk; 11 Ger Beurskens Haelen; 12 Jan van de Berg Oploo; 13 Ger Hermans Horst; 14 Henk Papen Saeffelen D.; 15 Bert Le Compte Ulft. 

Laren 27 april
1 Jan van Boxtel Mill; 2 Daan van Dijk Baarlo; 3 Peter Dam Den Dungen; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Han Verhoeven Helmond; 6 Jac Beurskens Haelen; 7 Jan Adriaans Haps; 8 Louis Rutten Bergeijk; 9 Jan van de Berg Oploo; 10 Bert Le Compte Ulft;11 Ad Montforts Susteren; 12 Tjeu Ramaekers Weert; 13 Fiel Lamber Blerick; 14 Albert Vels Zelhem; 15 Edy Jorissen Weert.

Asten 28 april Semi-Klassieker
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Wim Vaes Ospel; 3 Jan Evers Budel; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Daan van Dijk Baarlo; 6 Han Verhoeven Helmond; 7 Frans van der Goot Maabracht; 8 Louis Rutten Bergeijk; 9 Ad Montforts Susteren; 10 Jan Adriaans Haps; 11 Frans van der Leek Susteren; 12 Frans Aarts Vierlingsbeek; 13 Jan van de Berg Oploo; 14 Ton Petit Weert;15 Herman Crins Beesel; 16 Ger Hermans Horst; 17 Jan Peters St.Odiliënberg; 18 Ger Beurskens Haelen; 19 Henk Papen saeffelen D.; 20 Jac van Heel Diergaarde.

Ploegenklassement
1 Alessi Doetinchem; Jan van de Berg; Ab Vels,Fred Janssen, Bert Le Compte , Walter Hairwassers, John Wilms, Huub van de Werf, 2 van Beek de Wijs Vlodrop; 3 Vivo Weert. 

Diergaarde 30 april
1 Louis Rutten Bergeijk ; 2 Tjeu Ramaekers Weert; 3 Bert Zeegers Thorn; 4 Jan van Boxtel Mill; 5 Jac Beurskens Haelen; 6 Jan van de Berg Oploo; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Han Verhoeven Helmond; 9 Jan Adriaans Haps; 10 Fons Steuten Weert; 11 Ger Beurskens Haelen; 12 Jac van Heel Diergaarde; 13 Frits van Leek Susteren; 14 Paul van de Heuvel Asenray; 15 Frans van der Goot Maasbracht; 16 Cor Salentijn Roermond; 17 Tom Bakker Neerkant; 18 Walter Hairwassers Den Dungen; 19 Fiel Lamber Baarlo; 20 John Wilms Maasbracht. 

Deurne 5 mei
1 Jan van de Berg Oploo; 2 Cor Salentijn Roermond; 3 John Wilms Maasbracht; 4 Herman Crins Beesel; 5 Henk van der Linden Zeelst; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Albert Vels Zelhem; 8 Jac van Heel Diergaarde; 9 Ger Beurskens Haelen; 10 Jos Lamber Blerick; 11 Frans Berkers Lierop; 12 Wil van Es Blerick; 13 Walter Hairwassers Den Dungen; 14 Frits Aarts Vierlingsbeek; 15 Jan Adriaans Haps. 

Vlodrop 12 mei
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Tjeu Ramaekers Weert; 3 Jan Adriaans Haps; 4 Fons Steuten Weert; 5 Bert Le Compte Ulft; 6 Jan Evers Budel; 7 Pieter Martens Deurne; 8 Jan van de Berg Oploo; 9 Louis Rutten Bergeijk; 10 Daan van Dijk Baarlo; 11 Henk Papen Saeffelen; 12 Henk van der Linden Zeelst; 13 Jan van Boxtel Mill; 14 Tom Bakker Neerkant; 15 Herman Crins Beesel. 

Ohe en Laak 19 mei Omloop van het Maasdal Klassieker
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Han Verhoeven Helmond; 3 Jan Adriaans Haps; 4 Fons Steuten Weert; 5 Jo Janssen Posterholt; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 Louis Rutten Bergeijk; 8 Bert Zeegers Thorn; 9 Hein Kuipers Echt; 10 Walter Hairwassers Den Dungen; 11 Frans van der Goot Roermond; 12 Frans Berkers Lierop; 13 Herman Crins Beesel; 14 Tjeu Ramaekers Weert; 15 Cor Salentijn Roermond; 16 John Wilms Maasbracht; 17 Jan Willemsen Neer; 18 Frans Aarts Vierlingsbeek; 19 Henk van der Linden Zeelst; 20 Pieter Martens Deurne; 21 Jac van Heel Diergaarde; 22 Edy Jorissen Weert; 23 Eddy van de Voort Someren; 24 Ton Coolen Weert; 25 Jan van Boxtel Mill.

Ploegenklassement
1 Vivo Weert; Fons Steuten;Jac Beurskens; Jan Adriaans;Jan van Boxtel;Jan Versteegen; Daan van Dijk; 2 van Beek de Wijs Vlodrop; 3 W.Club Voorwaarts Montfort; 4 Salentijn Roermond; 5 van Beek de Wijs B. Vlodrop. 

Herkenbosch 23 mei
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Han Verhoeven Helmond; 6 Jac van Heel Diergaarde; 7 Albert Vels Zelhem; 8 Jan Adriaans Haps; 9 Henk van Zantvoort Weert; 10 Louis Rutten Bergeijk; 11 Jan van de Berg Oploo; 12 Fons Steuten Weert; 13 Jos Lamber Blerick; 14 Frits van der Lee Susteren; 15 Herman Crins Beesel. 

Someren 24-25-26 mei Omloop der Peel Etappewedstrijd

1e et. Someren-Someren
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Cor Salentijn Roermond; 3 Fons Steuten Weert; 4 Willy Verbinnen België; 5 Han Verhoeven Helmond; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 A.De Wachter België; 8 Louis Rutten Dommelen; 9 Jan Adriaans Haps; 10 Bert Le Compte Zelhem; 11 Jan Willemsen Neer; 12 Piet Hurkmans Mierlo; 13 Frans van der Goot Roermond; 14 Jean Bastiaens België; 15 Frans Berkers Lierop; 16 Fiel Lamber Baarlo; 17 Jac van Heel Echt; 18 Henk van Zantvoort Weert; 19 Jac Beurskens Haelen; 20 Frans Schoovaerts België.

2e et.Someren- Weert
1 Wim Vaes Ospel; 2 Jean Bastiaens België; 3 Ab Vels Zelhem; 4 Bert Zeegers Thorn; 5 Harrie Lempens Weert; 6 L.Winkelmans België; 7 Jan Adriaans Haps; 8 Jan van Boxtel Mill; 9 Willy Verbinnen België; 10 Albert Kesters België; 11 Frans van der Goot Roermond; 12 Jan Theuns België; 13 Walter Hairwassers Den Dungen; 14 Jac van Heel Echt; 15 Jac Beurskens Haelen. 

3e et.Tijdrit Weert
1 Jan Adriaans Haps; 2 Fons Steuten Weert; 3 Tjeu Ramaekers Weert; 4 Cor Salentijn Roermond; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Harrie Lempens Weert; 7 Jan van Boxtel Mill; 8 Bert Zeegers Thorn; 9 Jan Theuns België; 10 Jan van de Berg Oploo; 11 Frans Ceulemans België; 12 Willy Goris België; 13 Jan Peters St.Odiliënberg; 15 Albert Kesters België.

4e et. Weert-Someren
1 Bert Zeegers Thorn; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Albert Kesters België; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Martin Schuman Weert; 7 Gaston Sannen België; 8 Jac van Heel Echt; 9 Ger Hermans Horst; 10 Han Verhoeven Helmond; 11 Jan Theuns België; 12 Frans van der Goot Roermond; 13 Henk van Zantvoort Weert; 14 Frans van der Leek Helmond; 15 P.van Esch België. 

Eindklassement
1 Bert Zeegers Thorn; 2 Jan Adriaans Haps; 3 Willy Vaes Ospel; 4 Jean Bastiaens België; 5 Fons Steuten Weert; 6 Harrie Lempens Weert; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Ab Vels Zelhem; 9 Cor Salentijn Roermond; 10 Jan van Boxtel Mill; 11 Tjeu Ramaekers Weert; 12 Jac Beurskens Haelen; 13 Jan Theuns België; 14 Jan van de Berg Oploo; 15 Frans Ceulemans België; 16 Willy Goris België; 17 Jan Peters St.Odiliënberg; 18 Hein Kuipers Echt; 19 Herman Crins Beesel; 20 Albert Kesters België; 21 Willy Verbinnen België; 22 S.Poosen België; 23 Bert Le Compte Zelhem; 24 Pieter Martens Deurne; 25 Jan Versteegen Stramproy; 26 Ger Hermans Horst; 27 Frans van der Goot Roermond; 28 Hans van de Voort Someren; 29 Peter Schoester Venlo; 30 G.Couglan Nieuw Zeeland. 

Ploegenklassement
1 Vivo Weert; Fons Steuten;Jac Beurskens; Jan Adriaans;Jan van Boxtel;Jan Versteegen; Daan van Dijk; 2 Salentijn Roermond; 3 Ploeg België A; 4 Alessi Doetinchem; 5 van Beek de Wijs Vlodrop. 

Puntenklassement
1 Willy Verbinnen België; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Jan Theuns België; 4 Albert Kesters Begië; 5 Frans Berkers Lierop.
 
Terlamen Circuit Zolder België 1 juni Benelux Kampioenschap
1 Jean Bastiaens België; 2 Fons Steuten Weert; 3 Louis Rutten Bergeijk; 4 Cor Salentijn Roermond; 5 Jan Adriaans Haps; 6 Willy Goris België; 7 Huub Konings Asten; 8 Bruno Preuss Chapelle B; 9 Jos Lamber Blerick; 10 Willy Deraedt België. 

Heks België 2 juni
1 Jan Adriaans Haps; 2 Fons Steuten Weert. 

Sint Joost 2 juni NWB Kampioenschap
1 Han Verhoeven Helmond; 2 Jac van Heel Diergaarde; 3 Cor Salentijn Roermond; 4 Fiel Lamber Blerick; 5 Jan Evers Budel; 6 Bert Zeegers Thorn; 7 Jo Janssen Posterholt; 8 Louis Rutten Bergeijk; 9 Henk Papen Saeffelen D.; 10 Hay van Dijk Maasbree; 11 Frans Marcelissen Helden; 12 Jan van de Berg Oploo; 13 Pieter Martens Deurne; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Walter Hairwassers Den Dungen; 16 Henk van Zantvoort Weert; 17 Lambert Janssen Den Bosch; 18 Jac Beurskens Haelen; 19 Tjeu Ramaekers Weert; 20 Tom Bakker Neerkant. 

Ittervoort 8 juni
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Fons Steuten Weert; 4 Henk Papen Saeffelen D.; 5 Jan Adriaans Haps; 6 Paul van de Heuvel Asenray; 7 Jan van Boxtel Mill; 8 Han Verhoeven Helmond; 9 Cor Salentijn Roermond; 10 Peter Schoester Venlo; 11 Hay van Dijk Maasbree; 12 Jac Beurskens Haelen; 13 Jan van de Berg Oploo; 14 Louis Rutten Bergeijk; 15 Ton Coolen Weert; 16 Frans Marcelissen Helden; 17 Jan Willemsen Neer; 18 Daan van Dijk Baarlo; 19 Wien Verkoelen Swalmen; 20 John Wilms Maasbracht.

Doenrade 9 juni
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Han Verhoeven Helmond; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Jan van de Berg Oploo; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 Jac van Heel Diergaarde; 8 Tjeu Ramaekers Weert; 9 Herman Crins Beesel; 10 Jan Adriaans Haps; 11 Bert Zeegers Thorn; 12 Albert Vels Zelhem; 13 Paul van de Heuvel Asenray; 14 Henk van Zantvoort Weert; 15 Peter Schoester Venlo; 16 Henk Papen Saeffelen D.; 17 Jan Peters St. Odiliënberg; 18 Hans van de Voort Someren; 19 Huub Penners Roermond; 20 Huub Konings Asten. 

Tungelroy 10 juni
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Tjeu Ramaekers Weert; 3 Fons Steuten Weert; 4 Jan van Boxtel Mill; 5 Cor Vriens Helmond; 6 Louis Rutten Bergeijk; 7 Han Verhoeven Helmond; 8 Jan Adriaans Haps; 9 Peter Schoester Venlo; 10 Huub Konings Asten; 11 Herman Crins Beesel; 12 Jan van de Berg Oploo; 13 Henk Papen Saeffelen D.; 14 Ton Coolen Weert; 15 Jac Beurskens Haelen; 16 Peter van Dam Den Dungen; 17 Walter Hairwassers Den Dungen; 18 Daan van Dijk Baarlo; 19 Jan Willemsen Neer; 20 Jo Janssen Posterholt. 

Baarlo 16 juni
1 Jan Adriaans Haps; 2 Tjeu Ramaekers Weert; 3 Louis Rutten Bergeijk; 4 Cor Vriens Helmond; 5 Jan van Boxtel Mill; 6 Jo Janssen Posterholt; 7 Bert Zeegers Thorn; 8 Henk Papen Saeffelen D.; 9 Hay van Dijk Maasbree; 10 Bert Steuten Weert; 11 Albert Vels Zelhem; 12 Han Verhoeven Helmond; 13 Frans Aarts Vierlingsbeek;14 Walter Hairwassers Den Dungen; 15 Peter Schoester Venlo; 16 Jos Lamber Blerick; 17 Paul van de Heuvel Asenray; 18 Jac van Heel Diergaarde; 19 Henk van der Linden Veldhoven; 20 H.Aben Leedakker.


Bergeijk 23 juni
1 Louis Rutten Bergeijk; 2 Jan Adriaans Haps; 3 Jan van de Berg Oploo; 4 Henk Papen Saeffelen D.; 5 Jo Janssen Posterholt; 6 Fons Steuten Weert; 7 Tjeu Ramaekers Weert; 8 Jan Evers Budel; 9 Han Verhoeven Helmond; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot; 11 Jac Beurskens Haelen; 12 Walter Hairwassers Den Dungen; 13 Henk van der Linden Zeelst; 14 John Wilms Maasbracht; 15 Daan van Dijk Baarlo. 

Stevensweert 30 juni
1 Jan van Boxtel Mill; 2 Henk Papen Saeffelen; 3 Cor Vriens Helmond; 4 Jan van de Berg Oploo; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Louis Rutten Bergeijk; 7 Jac Beurskens Haelen; 8 Peter Schoester Venlo; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Han Verhoeven Helmond; 11 Jan Adriaans Haps; 12 Daan van Dijk Baarlo; 13 Paul van de Heuvel Asenray; 14 Ger Hermans Horst; 15 John Wilms Maasbracht; 16 Fiel Lamber Blerick; 17 Henk Hermans Venlo; 18 Wil van Es Blerick; 19 Pieter Martens Deurne; 20 Hay van Dijk Maasbree. 

Kotem België 13 juli
1 Fons Steuten Weert; 2 Servais Posen B.; 3 Jan van de Berg Oploo; 4 Jan Adriaans Haps; 5 Pieter Martens Deurne; 6 Alfons Volckaerts B.; 7 Willy Deracht B.; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Andrė Vandervloedt B.; 10 Albert Kesters B.; 11 Han Verhoeven Helmond.

Herve België 20 juli
1 Jan Adriaans Haps; 2 

Echt 21 juli Bedevaart
1 Henk Papen Saeffelen D.; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Tjeu Ramaekers Weert; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Han Verhoeven Helmond; 7 Louis Rutten Bergeijk; 8 Cor Vriens Helmond; 9 Jo Janssen Posterholt; 10 Jac Beurskens Haelen; 11 Jan Adriaans Haps; 12 Jan van de Berg Oploo; 13 Daan van Dijk Baarlo; 14 John Wilms Maasbracht; 15 Wim Gielen Baarlo; 16 Hein Kuipers Echt; 17 Bert Zeegers Thorn; 18 Jan Evers Budel; 19 Frans Aarts Vierlingsbeek; 20 M. Kuypers Venray.

Beegden 28 juli 
1 Jan Adriaans Haps; 2 Tjeu Ramaekers Weert; 3 Jo Janssen Posterholt; 4 Fons Steuten Weert; 5 Jan van de Berg Oploo; 6 Henk Papen Saeffelen; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Wim Vaes Ospel; 10 Bert Steuten Weert; 11 Huub Konings Asten; 12 Louis Rutten Bergeijk; 13 Hein Kuipers Echt; 14 Han Verhoeven Helmond; 15 Hay van Dijk Maasbree; 16 Cor Vriens Helmond; 17 Walter Hairwassers Den Dungen; 18 Frans Aarts Vierlingsbeek; 19 Paul van de Heuvel Asenray; 20 Frans Berkers Lierop. 

Weert Fatima 4 augustus
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Jan Evers Budel; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Fons Steuten Weert; 7 Jo Janssen Posterholt; 8 Ton Coolen Weert; 9 Huub Konings Asten; 10 Han Verhoeven Helmond; 11 Walter Hairwassers Den Dungen; 12 Hay van Dijk Maasbree; 13 Jan Adriaans Haps; 14 Frans Aarts Vierlingsbeek; 15 Daan van Dijk Baarlo. 

Pey Echt 10 augustus
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Jan van de Berg Oploo; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Jan Adriaans Haps; 6 Tjeu Ramaekers Weert; 7 Fons Steuten Weert; 8 Jo Janssen Posterholt ; 9 Jan van Boxtel Mill; 10 Hein Kuipers Echt; 11 Daan van Dijk Baarlo; 12 Cor Vriens Helmond; 13 Henk van Zantvoort Weert; 14 Bert Zeegers Thorn; 15 Frans Aarts Vierlingsbeek. 

Sint Odiliënberg 11 augustus
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Daan van Dijk Baarlo; 3 Pieter Martens Deurne; 4 Jan van de Berg Oploo; 5 Tjeu Ramaekers Weert; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Wim Gielen Baarlo; 8 Bert Zeegers Thorn; 9 Jan Adriaans Haps; 10 Henk Papen Saeffelen; 11 Jan van Boxtel Mill; 12 Twan Steuten Weert; 13 Bert Steuten Weert; `14 Jo Janssen Posterholt; 15 Hein Kuipers Echt.

Egchel 17 augustus
1 Fons Steuten Weert; 2 Jan van de Berg Oploo; 3 Jan van Boxtel Mill; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Han Verhoeven Helmond; 7 Tjeu Ramaekers Weert; 8 Jan Adriaans Haps; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Jan Evers Budel; 11 Jac Beurskens Haelen; 12 Henk van der Linden Zeelst; 13 Herman Crins Beesel; 14 Ton Petit Weert; 15 Jo Janssen Posterholt. 

Beesel 18 augustus
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Tjeu Ramaekers Weert; 3 Fons Steuten Weert; 4 Louis Rutten Bergeijk; 5 Cor Vriens Helmond; 6 Jan van de Berg Oploo; 7 Daan van Dijk Baarlo; 8 Jo Janssen Posterholt; 9 Wim Gielen Baarlo; 10 Frans Aarts Vierlingsbeek; 11 Herman Crins Beesel; 12 Jan Versteegen Stramproy; 13 Jan van Boxtel Mill; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Huub Konings Asten. 

Waltwilder België 23 augustus
1 Jan Adriaans Haps; 2 Jan van de Berg Oploo; 3 Fons Steuten Weert; 4 Lucien Vervaecke B.; 5 Jan van Boxtel Mill.

Thorn 24 augustus
1 Cor Vriens Helmond; 2 Daan van Dijk Baarlo; 3 Louis Rutten Bergeijk; 4 Jan Evers Budel; 5 Han Verhoeven Helmond; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Jan Adriaans Haps; 8 Tjeu Ramaekers Weert; 9 Twan Steuten Weert; 10 Wim Gielen Baarlo; 11 Walter Hairwassers Den Dungen; 12 Jan van de Berg Oploo; 13 John Wilms Maasbracht; 14 Wil van Es Blerick; 15 Henk van der Linden Zeelst. 

Sankt Johann Oostenrijk 25 augustus Weltcup
1 Jan van Boxtel Mill; 2 Guido Neri Italië; 3 Walter Andries België. 

Someren Eind 25 augustus Semi-Klassieker
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Jan Adriaans Haps; 3 Jan van de Berg Oploo; 4 Han Verhoeven Helmond; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Daan van Dijk Baarlo; 8 Willy Verbinnen België; 9 Louis Rutten Bergeijk; 10 Herman Crins Beesel; 11 Henk Papen Saeffelen; 12 Cor Vriens Helmond; 13 Henk van Zantvoort Weert; 14 Twan Steuten Weert; 15 Jos Persoons België; 16 Pieter Martens Deurne; 17 Hay van Dijk Baarlo; 18 Jo Janssen Posterholt; 19 Ton Coolen Weert; 20 Henk van der Linden Veldhoven. 

Ploegenklassement
1 Ploeg Vivo Weert; Jan van Boxtel; Fons Steuten; Jan Adriaans; Walter Hairwassers;Daan van Dijk; Jac Beurskens; Jan Versteegen; 2 Ploeg Alessi Doetinchem; 3 Ploeg van Beek de Wijs Vlodrop; 5 Ploeg Jorissen Someren; 6 Ploeg Jac Leenen Someren. 

Helchteren België 29 augustus
1 Andrė Vandervloedt Herselt B; 2 Fons Steuten Weert; 3 Willy Deraedt B.; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Jules Debreucker B.; 6 Albert Kesters B.; 7 Louis Rutten Dommelen; 8 Jan Adriaans Haps. 

Roermond 30 augustus
1 Jan van de Berg Oploo; 2 

Posterholt 31 augustus
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Jan van de Berg Oploo; 3 Jan Adriaans Haps; 4 Han Verhoeven Helmond; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 Cor Vriens Helmond; 8 Jac Beurskens Haelen; 9 Louis Rutten Bergeijk; 10 Riny Martens Helmond; 11 Frans Aarts Vierlingsbeek; 12 Henk Papen Saeffelen; 13 Twan Steuten Weert; 14 M. Kuypers Venray; 15 H. van de Voort Someren.


Weert IJzeren man 1 september Clubkampioenschap
1 Wielerclub DTS Deurne met: Walter Hairwassers,Piet Smits. Gerrit Hairwassers,Jan van Boxtel, Jan Adriaans; 2 Wielerclub Weert; 3 Wielerclub De Zwaluw Someren; 4 Wielerclub Voorwaarts Montfort; 5 Wielerclub Nederweert; 6 Wielerclub Oostrum; 7 Wielerclub Olympia Baarlo; 8 Wielerclub Peter Post Echt; 9 Wielerclub Voorwaarts B Montfort; 10 Wielerclub de Snelle Sprong Belfeld. 

Someren-Berbroek België 8 september Klassieker
1 Willy Deraedt België; 2 Willy Verbinnen B.; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Han Verhoeven Helmond; 7 Andrė Volckaerts B.; 8 Willie van Hoorenbeek B.; 9 Henk van der Linden Zeelst; 10 A.Vandervloedt B.; 11 Frans Kroon B.; 12 Riny Martens België; 13 Rogier Roels B.; 14 Louis Nackaerts B.; 15 Cor Vriens Helmond; 16 John Wilms Maasbracht; 17 Frans Aarts Vierlingsbeek; 18 Andrė Dewacht 19 Gustaaf Sannen B.; 20 Wim Gielen Baarlo; 21 Jan Adriaans Haps.

Ploegenklassement
1 van Beek de Wijs Vlodrop; Jo van Seggelen; Jef Drummen;Han Verhoeven;Pieter Martens; Jan Evers; Jac Roemermann; Herman Crins; Paul van de 
Heuvel; 2 Fatima België; 3 De Zweters België; 4 Alessi Doetinchem; 


Berbroek België 8 september aankomstronde
1 Hein Kuipers Echt; 2 Huub Konings Asten; 3 Jef Mertens B.; 4 A.Nauwelaers B.; 5 M.Devroedt B.; 6 A.Holzman Susteren.


Maasbracht 15 september
1 Jan van de Berg Oploo; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Han Verhoeven Helmond; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Jan Adriaans Haps; 7 Tjeu Ramaekers Weert; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Jac van Heel Diergaarde; 10 Henk van der Linden Zeelst; 11 Louis Rutten Bergeijk; 12 Ton Coolen Weert; 13 Jan Evers Budel; 14 Frans Aarts Vierlingsbeek; 15 Herman Crins Beesel. 

Stramproy 16 september
1 Fons Steuten Weert; 2 Jan Adriaans Haps; 3 Han Verhoeven Helmond; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Tjeu Ramaekers Weert; 6 Jan van Boxtel Mill; 7 Jac Beurskens Haelen; 8 Ger Beurskens Haelen; 9 Henk van Zantvoort Weert; 10 Daan van Dijk Baarlo; 11 Jac van Heel Diergaarde; 12 Walter Hairwassers Den Dungen; 13 Tom Bakker Neerkant; 14 Herman Crins Beesel; 15 Cor Vriens Helmond.


Kelpen 22 september
1 Jan van de Berg Oploo; 2 Jan Adriaans Haps; 3 Tjeu Ramaekers Weert; 4 Fons Steuten weert; 5 Louis Rutten Bergeijk; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Herman Crins Beesel; 8 Jan Evers Budel; 9 Cor Vriens Helmond; 10 Jan van Boxtel Mill; 11 Walter Hairwassers Den Dungen; 12 Hay van Dijk Maasbree; 13 Ton Coolen Weert; 14 Bert Steuten Weert; 15 Jac Beurskens Haelen. 

Baexem 29 september
1 Louis Rutten Bergeijk; 2 Jan van de Berg Oploo; 3 Cor Vriens Helmond; 4 Jan van Boxtel Mill; 5 Ton Coolen Weert; 6 Jac Beurskens Haelen; 7 A.van Es Deurne; 8 Jan Adriaans Haps; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Michel van der Heijden Eindhoven; 11 Tjeu Ramaekers Weert; 12 Albert Kesters België; 13 Walter Hairwassers Den Dungen; 14 Han Verhoeven Helmond; 15 Daan van Dijk Baarlo. 

Soerendonk 6 oktober
1 Jan Evers Maarheeze; 2 Henk van der Linden Helmond;3 Jan van Boxtel Mill; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Jan Adriaans Haps; 6 Cor Vriens Helmond; 7 Tjeu Ramaekers Weert; 8 Jan van de Berg Oploo; 9 Michel van der Heijden Eindhoven; 10 Walter Hairwassers Den Dungen; 11 Han Verhoeven Helmond; 12 Louis Rutten Bergeijk; 13 Daan van Dijk Baarlo; 14 Bert Steuten Weert; 15 Jac Beurskens Haelen. 

Geleen 11 oktober Ronde van Limburg Klassieker
1 Jan van Boxtel Mill; 2 

Geleen 13 oktober
1 Jan van de Berg Oploo; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 J. Ceulemans B.; 4 Jan Adriaans Haps; 5 Jan van Boxtel Mill; 6 Cor Vriens Helmond; 7 Tjeu Ramaekers Weert; 8 Gerard Pijnenburg Neerkant; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Ger Beurskens Haelen; 11 Fons Heyens Kotem B.; 12 Wim van Mierlo Weert; 13 Ton Coolen Weert; 14 Harrie Bijnen Budel; 15 Bert Steuten Weert. 

Ploegen  1974 

Salentijn Schoonmaakbedrijf Roermond
Cor Salentijn,Bert Zeegers,Lambert Janssen,Stan Cordang,G.Geraeds,Jan Willemsen.
Ploegleider:

Vivo Levensmiddelen Weert
Jan Adriaans,Jan van Boxtel,Fons Steuten,Jac Beurskens,Daan van Dijk, Jan Versteegen.
Ploegleider: Wiel Kuntzelaers Weert.

Alessi Edelstaal Doetinchem
Walter Hairwassers,Jan van de Berg, Fred Janssen,Huub van de Werf,Bert Le Compte,Willy Leurs,
John Wilms,Ab Vels.
Ploegleider: J.Leurs Doetinchem. 

van Beek de Wijs Electro Vlodrop
Jo van Seggelen,Hein Kuipers,Han Verhoeven,Jan Evers,Herman Crins,Paul van de Heuvel,Jef Drummen,Pieter Martens,Jac Roemermann.
Ploegleider : Lei de Wijs Vlodrop. 

Wenmaekers Meubelen Maaseik B.
Ad Montforts,Henk Papen,Henk Penders,Ger Beurskens, Frans van de Leek,Louis Rutten. 

Leenen Tegelhandel Someren
Jo Leenen,Huub Konings,Frans Berkers,Wil Vaes,Tom Bakker,Martin van Duynhoven.
Ploegleider: Jo Leenen Someren.

Lako Weert
Tjeu Ramaekers.

                                                         Proost  Daan van Dijk

                                                          Louis Rutten wint de spurt vóór Jan van de Berg-Daan van Dijk-Jo Janssen-Wim Gielen en........                                                                                                                     maar waar was dit ????