Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1973


Weert  IJzeren man  17 maart  Semi-Klassieker
1 Wim van Mierlo Weert; 2 Henk van Zantvoort Weert; 3 Géne Janssen Stein; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Cor Salentijn Roermond; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Han Verhoeven Helmond; 8 Ad Montforts Susteren; 9 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 10 Ger Hoofwijk Buchten; 11 Henk Moonen Sliedrecht; 12 Jo Stelten Geleen; 13 Daan van Dijk Baarlo; 14 Jan van Boxtel Mill; 15 Ton Schuman Weert; 16 Frans Verheggen Weert.
 
Ploegenklassement
1 Lako Weert; Wim van Mierlo;Gène Janssen; Jac Beurskens; Tjeu Ramaekers; Ton Petit; Ton Schuman; Cor Vriens; Riny Martens  2 Wielerclub Weert; 3 Vivo Weert; 4 Alessi Doetinchem; 5 Wielerclub de Zwaluw Someren; 6 Van Beek de Wijs Vlodrop.
 
Koningsbosch  1 april
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Ton Schuman Weert; 3 Henk Moonen Sliedrecht; 4 Jan Peter  St. Odiliënberg; 5 Ad Montforts Susteren; 6 Han Verhoeven Helmond; 7 Walter Hairwassers Den Dungen; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot; 11 Riny Martens Helmond; 12 Henk Papen Saeffelen D.; 13 Géne Janssen Stein; 14 Jan van Boxtel Mill; 15 Lambert Janssen Den Bosch; 16 Wim van Mierlo Weert; 17 Daan van Dijk Baarlo; 18 Jo Koolen Swalmen; 19 Ton Petit Weert; 20 Peter van Zantvoort weert; 21 Wim Vaes Ospel.
 
Heythuysen  8 april
1 Wim Vaes Ospel; 2 Géne Janssen Stein; 3 Tjeu Ramaekers Weert; 4 Henk Papen Saeffelen D.; 5 Han Verhoeven Helmond; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 Walter Hairwassers Den Dungen; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Ton Schuman Weert; 11 Hein Kuipers Echt; 12 Gerrit Hairwassers Den Dungen;  13 Cor Vriens Helmond; 14 Jos Lamber Blerick; 15 Henk van Zantvoort Weert; 16 Jan van Boxtel Mill; 17 Jan Peters St. Odiliénberg; 18 Jac Beurskens Haelen; 19 Paul Lacroix Geulle; 20 Ton Petit Weert.
 
Merum  15 april
1 Jan van Boxtel Mill; 2 Math Reijnders Schimmert; 3 Ad Montforts Susteren; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Cor Vriens Helmond; 6 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 7 Ton Schuman Weert; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Han Verhoeven Helmond; 10 Bert van Zantvoort Weert; 11 Jo Koolen Swalmen; 12 Wim van Mierlo Weert; 13 Henk van Zantvoort Weert; 14 Géne Janssen Stein; 15 Tjeu Ramaekers Weert.
 
Haelen  22-23 april  Tweedaagse
1e dag
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2  Fons Steuten Weert; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Han Verhoeven Helmond; 5 Wim van Mierlo Weert; 6 Wim Vaes Ospel; 7 Cor Salentijn Roermond; 8 Henk Papen Saeffelen D.; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Géne Janssen Stein. 
 
2e dag
1 Bert van Zantvoort Weert; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Han Verhoeven Helmond; 4 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 5 Jac Beurskens Haelen; 6 Cor Vriens Helmond; 7 Cor Salentijn Roermond; 8 Wim Vaes Ospel; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Henk Papen Saeffelen D.; 11 Fons Steuten Weert; 12 Henk van Zantvoort Weert; 13 Walter Hairwassers Den Dungen.
 
Eindklassement
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Fons Steuten Weert; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Han Verhoeven Helmond; 5 Cor Salentijn Roermond; 6 Wim Vaes Ospel; 7 Henk Papen Saeffelen; 8 Wim van Mierlo Weert; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Bert van Zantvoort Weert; 11 Cor Vriens Helmond; 12 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 13 Jos Lamber Blerick; 14 Henk van Zantvoort Weert; 15 Ton Schuman Weert.
 
Montfort  29 april
1 Han Verhoeven Helmond; 2 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Ger Beurskens Haelen; 5 Géne Janssen Stein; 6 Lambert Janssen Den Bosch; 7 Cor Salentijn Roermond; 8 Tjeu Ramaekers Weert; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Jan Peters St. Odiliënberg; 11 Riny Martens Helmond; 12 Cor Vriens Helmond; 13 Fons Steuten Weert; 14 Wim van Mierlo Weert; 15 Henk  van Zantvoort Weert;16 Ton Petit Weert; 17 Ton Schuman Weert; 18 Daan van Dijk Baarlo; 19 Jan van Boxtel Mill; 20 Walter Hairwassers Den Dungen.
 
Asten  6 mei Semi-Klassieker
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Tjeu Ramaekers Weert; 5 Ton Schuman Weert; 6 Cor Salentijn Roermond; 7 Fons Steuten Weert; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Ton Petit Weert; 10 Ger Hoofwijk Buchten; 11 Hein Kuipers Echt; 12 Cor Vriens Helmond; 13 Henk Papen Saeffelen Dld.; 14 Paul Lacroix Geulle; 15 Jan Peters St.Odiliënberg.
 
Ploegenklassement
1 Lako Weert; Jac Beurskens;Ton Schuman;Bert van Zantvoort; Tjeu Ramaekers;Ton Petit;Cor Vriens; Wim van Mierlo; Riny Martens 2 Vivo Weert; 3 van Beek de Wijs Vlodrop; 4 Alessi Doetinchem; 5 Cafe Verstappen Neerkant; 6 Cafe van Hoek Asten; 7 WoningInrichting  van de Loo Asten.
 
Neerkant  12 mei
1 Han Verhoeven Helmond; 2 Tjeu Ramaekers Weert; 3 Fons Steuten Weert; 4 Huub Konings Asten; 5 Cor Vriens Helmond; 6 Twan Steuten Weert; 7 Ger Beurskens Haelen; 8 Jac Beurskens Haelen; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Hein Kuipers Echt; 11 Ton Schuman Weert; 12 Henk van Zantvoort Weert; 13 Lambert Janssen Den Bosch; 14 Géne Janssen Stein; 15 Jan van Boxtel Mill.
 
Echt  13 mei
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Ton Schuman Weert; 3 Ton Petit Weert; 4 Jan Evers Budel; 5  Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Cor Vriens Helmond; 7 Jac Beurskens Haelen; 8 Walter Hairwassers Den Dungen; 9 Tjeu Ramaekers Weert; 10 Henk Moonen Sliedrecht; 11 Hein Kuipers Echt; 12 Paul van de Heuvel Asenray; 13 Han Verhoeven Helmond; 14 Jan van Boxtel Mill; 15 Henk van Zantvoort Weert.
 
Herk de Stad  België  19 mei
1 Fons Steuten Weert; 2 André VanderVliet B.; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 André Dewachter B. ; 5 Willy Verbinnen B.; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 Paul Van Esch B.; 8 Jan Theuns B.; 9 Frans Van Den Driesch B.; 10 Cees van Beek Elsloo; 11 Yvan Durwael B.
 
Deurne  20 mei
1 Wil van Es  Blerick; 2 Wim Verdonschot Nederweert; 3 Henk van Zantvoort Weert; 4 Frans van Lierop Deurne; 5 Ger Hermans Horst; 6 Mart Doensen Nederweert; 7 G.Geraeds Swalmen; 8 Piet Symons Venlo; 9 Lambert Janssen Den Bosch; 10 Wiel Laugs Koningsbosch.
 
Maasbracht Beek  20 mei
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Ton Schuman Weert; 3 Cor Vriens Helmond; 4 Jo van Seggelen Budel-Schoot; 5 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 6 Han Verhoeven Helmond; 7 Jac Beurskens Haelen; 8 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 9 Hein Kuipers Echt; 10 Henk van Zantvoort Weert; 11 Ger Beurskens Haelen; 12 Daan van Dijk Baarlo; 13 G. de Baere Geleen; 14 Henk Papen Saeffelen D.; 15 Jan van Boxtel Mill.
 
Doenrade  27 mei
1 Géne Janssen Stein; 2 Henk Moonen Sliedrecht; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Jan van Boxtel Mill; 6 Math Reijnders Schimmert; 7 Cor Vriens Helmond; 8 Jac Beurskens Haelen; 9 Ton Schuman weert; 10 Gerrit de Wit s’Gravendeel.
 
Herkenbosch  31 mei
1 Wil van Es Blerick; 2 John Wilms Maasbracht; 3 Frans Moll Helmond; 4 Ton Coolen Weert; 5 Lambert Janssen Den Bosch; 6 Peter van Zantvoort Weert; 7 Wiel Laugs Koningsbosch; 8 Mat Doensen Nederweert; 9 Henk van Zantvoort Weert; 10 J. van de Voort Someren.
 
Swalmen  31 mei
1 Fons Steuten Weert; 2 Riny Martens Helmond; 3 Tjeu Ramaekers Weert; 4 Jan Peters St.Odilënberg; 5 Géne Janssen Stein; 6 Hein Kuipers Echt; 7 Twan Steuten Weert; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Cor Vriens Helmond; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot. 
 
Someren  1-2-3- juni  Omloop der Peel  Etappewedstrijd
Door een ernstig ongeluk werd de 1e etappe gestaakt , de 4  koplopers  werden  allen als winnaar van de 1e etappe geklasseerd.
 
1e et.Someren-Someren
1 Ludo van Beuren -Tjeu Ramaekers- Cor Salentijn-Peter van Zantvoort.; 5 Peloton.
 
Ondanks de zeer ernstige verwonding van de Belgische renner Wim Mievis en in overleg met de Belgische ploegen werd besloten om de Omloop voort te zetten.
 
2e et.Someren-Someren
1 Riny Martens Helmond; 2 Fons Steuten Weert; 3 Ludo van Beuren B.; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Cor Vriens Helmond; 6 Cor Salentijn Roermond; 7 Ger Beurskens Haelen; 8 Peter van Zantvoort Weert; 9 Tjeu Ramakers Weert; 10 Ton Schuman Weert; 11 Jan Theuns B.; 12 Henk Moonen Sliedrecht; 13 Daan van Dijk Baarlo; 14 Walter Hairwassers Den Dungen; 15 Frans Moll Helmond.
 
 3e et.Someren-Someren
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Riny Martens Helmond; 3 Tjeu Ramaekers Weert; 4 Ludo van Beuren B.; 5 Jean Verbinnen B.; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 John Wilms Maasbracht; 8 Ger Beurskens Haelen; 9 Fons Steuten Weert; 10 Jan Theuns B.; 11 Cor Salentijn Roermond; 12 Lambert Janssen Den Bosch; 13 Cor Vriens Helmond; 14 Pieter Martens Deurne; 15 Jean Verstreken B. 
 
Eindklassement
1 Ludo van Beuren B.; 2 Riny Martens Helmond; 3 Fons Steuten Weert; 4 Tjeu Ramaekers Weert; 5 Cor Salentijn Roermond; 6 Cor Vriens Helmond; 7 Jac Beurskens Haelen; 8 Peter van Zantvoort Weert; 9 Ger Beurskens Haelen; 10 Daan van Dijk Baarlo;  11 Jan Theuns B.; 12 Frans Moll Helmond; 13 Ton Schuman Weert; 14 Henk Moonen Sliedrecht; 15 Walter Hairwassers Den Dungen; 16 Wim van Mierlo Weert; 17 Jean Verstrepen B.; 18  Willy Verbinnen B.;  19 John Wilms Maasbracht; 20 Henk van Zantvoort Weert.
 
Ploegenklassement
1 Lako Weert; Riny Martens; Tjeu Ramaekers; Cor Vriens; Jac Beurskens; Ton Schuman;Wim van Mierlo; Gène Janssen; Ton Petit; 2 België A.; 3 Vivo Weert; 4 Velings Someren; 5 Alessi Doetinchem.
 
Ohe en Laak  9 juni  Omloop van het Maasdal     Klassieker
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Daan van Dijk Baarlo; 3 Bart Solaro Den Bosch; 4 Géne Janssen Stein; 5 Henk van Zantvoort Weert; 6 Cor Vriens Helmond; 7 Fons Steuten Weert; 8 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 9 Tjeu Ramaekers Weert; 10 John Wilms Maasbracht; 11 Jan Peters St. Odiliënberg; 12 Lambert Janssen Den Bosch; 13 Ton Petit Weert; 14 Walter Hairwassers Den Dungen; 15 Dave Bisshop Engeland; 16 Math Reijnders Schimmert; 17 Huub Konings Asten; 18 Wil van Es Blerick; 19 Paul van de Heuvel Asenray; 20 Pieter Martens Deurne..
 
Ploegenklassement
1 Lako Weert Jac Beurskens;Gène Janssen;Cor Vriens;Tjeu Ramaekers;Ton Petit; Wim van Mierlo;Ton Schuman; Riny Martens; 2 Vivo Weert; 3 Alessi Doetinchem.
 
Sint Joost  10-11 juni  Tweedaagse
1e dag
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Ad Montforts Susteren; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Han Verhoeven Helmond; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Bart Solaro Den Bosch; 8 Géne Janssen Stein; 9 Peter van Zantvoort Weert; 10 Jo Koolen Swalmen; 11 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 12 P. Gorissen Beek; 13 Ger Beurskens Haelen; 14 Wil van Es Blerick; 15 Lambert Janssen Den Bosch.
 
2e dag
1 Fons Steuten Weert; 2 Géne Janssen Stein; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Ad Montforts Susteren; 5 Jac Beurskens haelen; 6 Ger Hermans Horst; 7 Han Verhoeven Helmond; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Gerrit Hairwasserrs Den Dungen; 11 Jan Peters St.Odiliënberg; 12 Ger Beurskens Haelen; 13 Frans Moll Helmond; 14 John Wilms Maabracht; 15 Lambert Janssen Den Bosch
 
Eindklassement
1 Géne Janssen Stein; 2 Tjeu Ramaekers Weert; 3 Ad Montforts Susteren; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Jac Beurskens Haelen; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Han Verhoeven Helmond; 8 Ger Hermans Horst; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Peter van Zantvoort Weert; 11 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 12 Jo Koolen Swalmen; 13 Ger Beurskens Haelen; 14 Lambert Janssen Den Bosch; 15 Wil van Es Blerick.
 
Nederweert  17 juni   NWB Kampioenschap
1 Bart Solaro Den Bosch; 2 Cor Vriens Helmond; 3 Tjeu Ramaekers Weert; 4 Dave Bisshop Engeland; 5 Daan van Dijk Baarlo; 6 Fons Steuten Weert; 7 Ton Schuman Weert; 8 Wil van Es Blerick; 9 Jan Peters St. Odiliënberg; 10 Ton Petit Weert; 11 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 12 John Wilms Maasbracht; 13 Frans Moll Helmond; 14 Géne Janssen Stein; 15 Paul van de Heuvel Asenray; 16 Han Verhoeven Helmond; 17 Bert Steuten Weert; 18 Pieter Martens Deurne; 19 Jo van Seggelen Budel Schoot; 20 Wim van Mierlo Weert.
 
Tungelroy  18 juni
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Daan van Dijk Baarlo; 3 Fons Steuten Weert; 4 Mart Schuman Weert; 5 Tjeu Ramaekers Weert; 6 Han Verhoeven Helmond; 7 Bart Solaro Den Bosch; 8 Ton Schuman Weert; 9 Géne Janssen Stein; 10 Cor Vriens Helmond; 11 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 12 Henk Papen Saeffelen D.; 13 John Wilms Maasbracht; 14 Jan Peters St. Odiliënberg; 15 Ton Coolen Weert.
 
Stevensweert  24 juni
1 Jan van de Berg Oploo; 2 Daan van Dijk Baarlo; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Jac Smeets Beek; 5 Cor Vriens Helmond; 6 Dave Bisshop Engeland; 7 Jac Beurskens Haelen; 8 Ton Schuman Weert; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 11 Jan Evers Maarheeze; 12 Pieter Martens Deurne; 13 Bart Solaro Den Bosch; 14 Walter Hairwassers Den Dungen; 15 Han Verhoeven Helmond.

Horn  24 juni
1 Henk van der Linden Zeelst; 2 Frans Moll Helmond; 3 Ton Coolen Weert; 4 Mart Doensen Nederweert; 5 Frans Verstappen Montfort; 6 Jo Koolen Swalmen; 7 Wiel Laugs Koningsbosch; 8 NN; 9 Jan Willemsen Neer; 10 Lambert Janssen Den Bosch; 11 Wil van Es Blerick; 12 Frans van Lierop Deurne; 13 John Wilms Maasbracht; 14 J. van de Voort Someren.

 
Melick  1 juli
1 Daan van Dijk Baarlo; 2 Jac Smeets Beek; 3 Han Verhoeven Helmond;  4 Riny Martens Helmond; 5 Cor Vriens Helmond; 6 Henk Papen Saeffelen; 7 Huub Konings Asten; 8 Jan van de Berg Oploo; 9 Walter Hairwasser Den Dungen; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot; 11 Wim van Mierlo weert; 12 Jan Peters St. Odilinberg; 13 Frans Moll Helmond; 14 Bert Steuten Weert; 15 John Wilms Maasbracht; 16 Frans Verstappen Montfort; 17 Henk van der Linden Zeelst; 18 Jac Beurskens Haelen; 19 Mart Schuman Weert; 20 Hein Kuipers Echt.
 
Thorn  8 juli  Provinciale Kampioenschappen
Brabant
1 Riny Martens Helmond; 2 Cor Vriens Helmond; 3 Pieter Martens Deurne; 4 Huub Konings Asten; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Han Verhoeven Helmond; 7 Bart Solaro Den Bosch; 8 Walter Hairwassers Den Dungen; 9 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 10 Frans Moll Helmond.
Limburg
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Jac Smeets Beek; 3 John Wilms Maasbracht; 4 Hein Kuipers Echt; 5 Wil van Es Blerick; 6 Jan Peters St.Odilienberg; 7 Daan van Dijk Baarlo; 8 Frans Verstappen Montfort; 9 Tjeu Ramaekers Weert; 10 Twan Steuten Weert.
 
Berbroek  België  14 juli  Benefietwedstrijd voor Wim Mievis
1 Jan Theuns België; 2 Willy Verbinnen B.; 3 Ludo van Beuren B.; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Riny Martens Helmond; 6 Wil van Es Blerick; 7 A. Versteeken B.; 8 Fons Volckaerts B.; 9 Fons Steuten eert; 10 Han Verhoeven Helmond; 11 Wim Boux B.; 12 J.van Horenbeek B.; 13 L.Castermans B. ; 14 Jos Theewis B.; 15 Frans Moll Helmond.
 
Blerick Boekend  15 juli  Bedevaart
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Tjeu Ramaekers weert; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Cor Salentijn Roermond; 5 Jan Peters St.Odilienberg; 6 Cor Vriens Helmond; 7 Riny Martens Helmond; 8 Jan van de Berg Oploo; 9 Gėne Janssen Stein; 10 Ger Hermans Horst; 11 Jac Smeets Beek; 12 Daan van Dijk Baarlo; 13 John Wilms Maasbracht; 14 Wil van Es Blerick; 15 Henk Papen Saeffelen D.; 16 Frans Moll Helmond; 17 Ger Beurskens Haelen; 18 Bart Solaro Den Bosch; 19 Jos Lamber Blerick; 20 Dave Bisshop Engeland.
 
Berbroek  België  21 juli  Tweedaagse

eerste dag
1 Fons Steuten Weert; 2 Hugo De Kuyper; 3 André Van der Vloet B.; 4 Jan Theuns B.; 5 Paul Van Esch B.; 6 Sylvain Fierens B.; 7 Alphons Heyens B.; 8 Adré De Wachter B.; 9 Willy Van Horenbeeck B.; 10 Twan Steuten Weert.

tweede dag.

1 Ludo Van Bueren Zonhoven B.; 2 Sylvain Fierens B.; 3 Twan Steuten Weert; 4 Jan Theuns B.; 5 Paul Van Esch B.; 6 Willy Van Horenbeeck B.; 7 Fons Steuten Weert; 8 André Van der Vloet B.; 9 Cees van Beek Elsloo; 10 Ludo Palmers B.

Eindklassement

1 Fons Steuten Weert; 2 Jan Theuns B.; 3 Sylvain Fierens B.

 
Heusden Asten  22 juli
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Han Verhoeven Helmond; 4 Riny Martens Helmond; 5 Hein Kuipers Echt; 6 Jan van de Berg Oploo; 7 Tjeu Ramaekers Weert; 8 Pieter Martens Deurne; 9 Huub Konings Asten; 10 Walter Hairwassers Den Dungen. 
 
Beegden  29 juli
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Riny Martens Helmond; 3 Jan Peters St.Odilienberg; 4 Jac  Beurskens Haelen; 5 Cor Vriens Helmond; 6 Hein Kuipers Echt; 7 Han Verhoeven Helmond; 8 Walter Hairwassers Den Dungen; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 John Wilms Maasbracht; 11 Paul van de Heuvel Asenray; 12 Jan van de Berg Oploo; 13 Jo Koolen Swalmen; 14 Fons Steuten Weert; 15 Wil van Es Blerick; 16 Frans Wessels Susteren; 17 Wim Vaes Ospel; 18 Wiel Laugs Koningsbosch; 19 Gene Janssen Stein; 20 Ton Coolen Weert.
 
Weert  Fatima  5 augustus
1 Fons Steuten Weert; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Cor Vriens Helmond; 4 Riny Martens Helmond; 5 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 6 Hein Kuipers Echt; 7 Pieter Martens Deurne; 8 Han Verhoeven Helmond; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Paul van de Heuvel Asenray; 11 Henk van Zantvoort Weert; 12 Cor Salentijn Roermond; 13 Huub Penners Doenrade; 14 Jan van Boxtel Mill; 15 Wim van Mierlo Weert.
 
Weert  5 augustus  Ploegenafvallingsrace
1 van Beek de Wijs Vlodrop;
Jan Evers,Pieter Martens,Han Verhoeven,Hein Kuipers,Bert Steuten,Harrie Schoofs,Herman Crins,Paul van de Heuvel.; 2 Lako Weert; 3 Vivo Weert.

 
Baarlo  5 augustus
1 John Wilms Maasbracht; 2 Wil van Es Blerick; 3 Daan van Dijk Baarlo; 4 Henk van der Linden Zeelst; 5 Piet Symons Blerick; 6 Frans Verstappen Montfort; 7 Huub Konings Asten; 8 Jan Willemsen Neer; 9 Mart Doensen Nederweert; 10 Wiel Laugs Koningsbosch; 11 Willy Martens Deurne; 12 A. Holzman Susteren; 13 Ger Hoofwijk Buchten; 14 Gerrit Westenberg Blerick; 15 Math Tinnemans Nederweert.
 
 
Maasbracht  12 augustus
1 Jan Evers Maarheeze; 2 Jan Peters St. Odilienberg; 3 Henk Papen Saeffelen D.; 4 Fons Steuten Weert; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Riny Martens Helmond; 7 Jan van de Berg Oploo; 8 Pieter Martens Deurne; 9 Bert Steuten Weert; 10 Cor Vriens Helmond.
 
Ospel  12 augustus
1 Wim Vaes Ospel; 2 Huub Konings Asten; 3 Henk van der Linden Zeelst; 4 Wiel Laugs Koningsbosch; 5 Gerrit Westenberg Blerick; 6 Jan Willemsen Neer; 7 P.Beckers Aalten; 8 Jo Koolen Swalmen; 9 Wil van Es Blerick; 10 Frans Wessels Susteren.
 
Deurne  18 augustus  Clubkampioenschap
1 Wielerclub Weert A  met: Henk van Zantvoort,Fons Steuten,Jan Evers,Ton Petit, Twan Steuten. 2 Wielerclub DTS Deurne; 3 Voorwaarts Montfort; 4 Weert B; 5 Brabantia Zeelst.
 
Someren Eind  19 augustus  Semi-Klassieker
1 Willy Verbinnen België; 2 Huub Konings Asten; 3 Frans Moll Helmond; 4 Lambert Janssen Den Bosch; 5 Vic Hermans B; 6 Han Verhoeven Helmond; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Walter Hairwassers Den Dungen; 9 Jac Beurskens Haelen; 10 Jan van de Berg Oploo; 11 Fons Volckaerts B; 12 Riny Martens Helmond; 13 Fons Steuten weert; 14 Cor Vriens Helmond; 15 Ad Russens Den Bosch.
 
Ploegenklassement 
1 België A; Willy Verbinnen; Vic Hermans; Fons Volckaerts; A.Verstreken; L.Castermans;2 Vivo Weert; 3 Lako Weert.
 
Sankt Johann  Oostenrijk  25 augustus   Weltcup
1 Fons Steuten Weert; 2 Lucien Vanderaerden België; 3 Heinz Thijssen Duitsland.
 
Roggel  26 augustus
1 Riny Martens Helmond; 2 Pieter Martens Deurne; 3 Huub Konings Asten; 4 Jan van de Berg Oploo; 5 Cor Vriens Helmond; 6 John Wilms Maasbracht; 7 Gene Janssen Stein; 8 Jan Willemsen Neer; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Henk Papen Saeffelen D; 11 Walter Hairwassers Den Dungen; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Jac Beurskens Haelen; 14 Wiel Laugs Koningsbosch; 15 Jo Koolen Swalmen; 16 Jan Peters St. Odiliënberg; 17 Jan Evers Budel; 18 Frans van der Goot Maasbracht; 19 Ton Petit Weert; 20 Paul van de Heuvel Asenray.
 
Posterholt  1 september
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Riny Martens Helmond; 3 Fons Steuten Weert; 4 Pieter Martens Deurne; 5 Cor Vriens Helmond; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Huub Konings Asten; 8 Han Verhoeven Helmond; 9 John Wilms Maasbracht; 10 Jac Beurskens Haelen.
 
Kessel Eik  2 september
1 Fons Steuten Weert; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Gėne Janssen Stein; 5 Jan van de Berg Oploo; 6 Fons Heijens B.; 7 Cor Vriens Helmond; 8 Paul van de Heuvel Asenray; 9 J.Beckers Maasmechelen B.; 10 Ger Beurskens Haelen.
 
Laren  Zuid Holland  5 september
1 Pieter Martens Deurne; 2 Jan Evers Budel; 3 Huub Konings Asten; 4 Ton Schuman Weert; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Han Verhoeven Helmond; 7 Jac Beurskens Haelen; 8 Cor Vriens Helmond; 9 Fons Steuten Weert; 10 Jan Peters St.Odilienberg; 11 Daan van Dijk Baarlo; 12 Ton Petit Weert; 13 Jan van Boxtel Mill; 14 Ton Coolen Weert; 15 Piet Symons Blerick; 16 Henk van der Linden Zeelst; 17 Wil van Zantvoort Weert; 18 Gerrit Hairwassers Den Dungen.
 

Sint Odiliënberg  8 september
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Jan Evers Budel; 3 Fons Steuten Weert; 4 Jan van de Berg Oploo; 5 Jac Beurskens Haelen; 6 Han Verhoeven Helmond; 7 Daan van Dijk Baarlo; 8 Huub Konings Asten; 9 Cor Vriens Helmond;10 Riny Martens Helmond; 11 Jan Peters St.Odilienberg; 12 Wiel Laugs Koningsbosch; 13 Walter Hairwassers Den Dungen; 14 Lambert Janssen Den Bosch; 15 Gėne Janssen Stein; 16 Fons Heijens B.; 17 Jan van Boxtel Mill; 18 Cor Salentijn Roemrond; 19 Jan Versteegen Stramproy; 20 Gerrit Westenberg Blerick.
 
Berbroek  België  9 september
1 Wil van Es Blerick.
 
 Someren-Berbroek België  9 september  Klassieker
1 Jan Theuns België; 2 A.van der Vloed B.; 3 Willy Goris B.; 4 Riny Martens Helmond; 5 Fons Steuten Weert; 6 Willy Verbinnen B.; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 W.Vanheerenbeek B.; 9  A. de Wachter B.; 10 Frans Ceulemans B.; 11 B. Poels B.; 12 Jac Beurskens Haelen; 13 G.Vandereijdt B.; 14 Fons Heijens B.; 15 Cor Vriens Helmond; 16 Twan Steuten Weert; 17 Ludo van Beuren B.; 18 L.Palmers B.; 19 Fons Volckaerts B.; 20 L.Winkelmans B.
 
Ploegenklassement
1 België A; Jan Theuns;Willy Verbinnen; Willy Goris; A.de Wachter; Frans Ceulemans; B.Poels; Fons Heyens;  2 Fatima B.3 Vivo Weert.
 
Oerle  15 september
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Fons Steuten Weert; 3 Huub Konings Asten; 4 Pieter Martens Deurne; 5 Cor Vriens Helmond;6 Jan van Boxtel Mill; 7 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 8 Jac Beurskens Haelen; 9 Ton Petit Weert; 10 Walter Hairwassers Den Dungen; 11 Han Verhoeven Helmond; 12 Lambert Janssen Den Bosch; 13 Henk van der Linden Zeelst; 14 Gėne Janssen Stein; 15 Paul Dekkers Aalst. 
 
Heel  16 september
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Walter Hairwassers Den Dungen; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Han Verhoeven Helmond; 6 Jan van de Berg Oploo; 7 Cor Vriens Helmond; 8 Fons Steuten Weert; 9 Pieter Martens Helmond; 10 Wil van Es Blerick; 11 Henk van Zantvoort Weert; 12 Jan van Boxtel Mill; 13 Fons Heijens B.; 14 Frans Moll Helmond; 15 Gėne Janssen Stein; 16 Wiel Laugs Koningsbosch; 17 Huub Konings Asten; 18 Jan Peters St.Odilienberg; 19 Albert Bollen B.; 20 Jan Versteegen Stramproy.
 
Stramproy  17 september
1 Jan van Boxtel Mill; 2 Huub Konings Asten; 3 Twan Steuten Weert; 4 Ton Coolen Weert; 5 Fons Steuten Weert; 6 Gėne Janssen Stein; 7 Walter Hairwassers Den Dungen; 8 J. Stijns  B.; 9 Han Verhoeven Helmond; 10 Pieter Martens Deurne.
 
Baal België  22 september
1 Jan van Boxtel Mill; 2 André Van der Vloet B.; 3 Willy Verbinnen B.; 4 Paul Van Esch B.; 5 Frans Ceulemans B.; 6 Fons Steuten Weert; 7 Ton Coolen Weert; 8 Alfred Verstreken B.; 9 Sylvain Fierens B.; 10 Alfons Volckaerts B.; 11 Victor Heremans B.
 
Dieteren  23 september
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Han Verhoeven Helmond; 5 Cor Vriens Helmond; 6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Gène Janssen Stein; 8 Jan van de Berg Oploo; 9 Vic Ceulemans B.; 10 Jac van Heel Echt; 11 Wiel Laugs Koningsbosch; 12 John Wilms Maasbracht; 13 Jan van Boxtel Mill; 14 Henk van Zantvoort Weert; 15 Pieter Martens Deurne; 16 Fons Steuten Weert; 17 Jan Peters St.Odiliënberg; 18 J. van de Voort Someren; 19 Ton Coolen Weert; 20 J. Heckx B.
 
Baexem  30 september
1 Cor Vriens Helmond; 2 Twan Steuten Weert; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Gėne Janssen Stein; 6 Walter Hairwassers Den Dungen;7 Daan van Dijk Baarlo; 8 Jan van de Berg Oploo; 9 Lambert Janssen Den Bosch; 10 Jan Adriaans Haps; 11 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 12 Henk van Zantvoort Weert; 13 Fons Steuten Weert; 14 Ger Beurskens Haelen; 15 Pieter Martens Deurne.
 
Ohe en Laak  30 september
1 Huub Konings Asten; 2 John Wilms Maasbracht; 3 Wil van Es Blerick; 4 Henk van der Linden Zeelst; 5 M.Cuypers Venray; 6 Frans Verstappen Montfort; 7 Jan Mertens Stramproy; 8 Frans Moll Helmond; 9 Albert Kesters B.; 10 Wil van Zantvoort Weert; 11 Willy Martens Deurne; 12 Gerrit Westenberg Blerick; 13 Jo Koolen Swalmen; 14 Bert Vossen Ospel; 15 J. Steyvers  Mierlo; 16 Ton van Himbergen Buchten; 17 Jac Grachten Vlodrop.
 
Weert  IJzeren man   7 oktober   Semi-Klassieker
1 Fons Steuten Weert; 2 Twan Steuten; Weert; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Jan Theuns B.; 5 J. Ceulemans B.; 6 Jac Beurskens Haelen; 7 Jan van de Berg Oploo; 8 Jan van Boxtel Mill. 9 P.Goris B.; 10 Jan Adriaans Haps; 11 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 12 F.Versteken B.; 13 Gėne Janssen Stein; 14 Frans Verstappen Montfort; 15 J. Winkelmans B.; 16 Han Verhoeven Helmond; 17 Ton van Himbergen buchten; 18 John Wilms Maasbracht; 19 Jean Kesters B.; 20 Ger Beurskens Haelen.
 
Ploegenklassement
1 W.Club Weert ; Fons Steuten;Twan Steuten Henk van Zantvoort; Wil van Zantvoort;Wim Verdonschot; 2 Vivo Weert; 3 België A.
 
Ploegen  1973
 
Lako Radio/TV Weert
Wim van Mierlo Sr.,Tjeu Ramaekers,Jac Beurskens,Riny Martens,Ton Petit,Cor Vriens,Ton Schuman,Wim Vleeshouwers.
Ploegleider: Jac Bogers Budel .
 
van Beek de Wijs Vlodrop
Jan Evers,Pieter Martens,Han Verhoeven,Hein Kuipers,Bert Steuten,Harrie Schoofs,Herman Crins,Paul van de Heuvel.
Ploegleider :Lei de Wijs Vlodrop.
 
van Seggelen Sport  Budel Schoot
Jo van Seggelen
 
Kuntzelaers Sport Tegelen
Jan van Boxtel.
 
Lija Cafetaria Maasbracht
Huub Konings,Wil Vaes.
Ploeggleider Har Lutgens Roermond.
 
Vivo Levensmiddelen Weert
Twan Steuten, Cor Salentijn,Gerrit Hairwassers, Henk Moonen,Daan van Dijk,Walter Hairwassers.Bert van Zantvoort,Bart Solaro;Jac Smeets,Gerrit de Wit en Fons Steuten, Bart Solaro en Bert van Zantvoort hebben slechts enkele wedstrijden in de ploeg gereden.
Ploegleider: Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Alessi  Edelstaal Doetinchem
Henk Papen,John Wilms,Géne Janssen,Ger Beurskens,Math Reijnders,Jan van de Berg.
Ploegleider J.Leurs Doetinchem.
 
Salentijn Schoonmaakbedrijf Roermond
Jo Koolen,Stan Cordang,G.Geraeds,Jan Willemsen.

                                                                Negen overwinningen voor Fons Steuten waaronder zijn Weltcupzege in Sankt Johann,hier                                                                                                                             wint Fons de ronde van Kessel Eik.