Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1972


Nederweert  19 maart
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Ad Montforts Susteren; 4 Han Verhoeven Helmond; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 Riny Martens Helmond; 7 Hein Smeets Echt; 8 Paul van de Heuvel Asenray; 9 Ton Schuman Weert; 10 Ger Beurskens Haelen ;11 Hein Kuipers Echt; 12 Lau Bouten Baarlo; 13 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 14 Tjeu Ramaekers Weert; 15 Henk Papen Saeffelen D. 

Tegelen  2 april
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Twan Steuten Weert; 3 Jo Janssen Posterholt; 4 Henk Papen Saeffelen D; 5 Ton Petit Weert; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Ton Schuman Weert; 8 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 9 Wim van Mierlo Weert; 10 Frans van der Leek Susteren; 11 Mart Schuman Weert; 12 Han Verhoeven Helmond; 13 Nico Walraven  Den Bosch; 14 Fred Janssen Weert; 15 Ger Beurskens Haelen.

Haelen  3 april
1 Willy Vaes Ospel; 2 Nico Brouwers Deurne; 3 J. Hendriks Tienen B.; 4 Cor Salentijn Roermond; 5 Tjeu Ramaekers Weert; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Ad Montforts Susteren; 8 Walter Hairwassers Den Dungen; 9 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 10 Bert van Zantvoort Weert; 11 Hein Kuipers Echt; 12 Han Verhoeven Helmond; 13 Riny Martens Helmond; 14 Hein Smeets Echt; 15 Flor de Bree Schinveld.

Hakendover België  8 april
1 A.Jonkers België; 2 Cor Salentijn Roermond; 3 Willy Verbinnen België; 4 Fons Heylen België; 5 Fons Steuten Weert; 6 R.Vermoote België; 7 Gerrit Hairwassers Den Dungen.

 Heythuysen  9 april
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Flor de Bree Schinveld; 3 Jo Janssen Posterholt; 4 Mart Schuman Weert; 5 Huub Konings Asten; 6 Willy Vaes Ospel; 7 Tjeu Ramaekers Weert; 8 Walter Hairwassers Den Dungen; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Ton Schuman Weert; 11 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 12 Hein Smeets Echt; 13 G. van Helmont Veldhoven; 14 Hans Hairwassers Vught; 15 Wim van Mierlo Weert; 16 Daan van Dijk Baarlo; 17 Nico Brouwers Deurne; 18 Ger Beurskens Haelen; 19 Henk Papen Saeffelen D.; 20 Jean Dewael Hamont B.

Asten  16 april  Semi-Klassieker
1 Cor Salentijn Roermond; 2 Tjeu Ramaekers Weert; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Hein Smeets Echt; 6 Ton Schuman Weert; 7 Flor de Bree Schinveld; 8 Wim van Mierlo Weert; 9 Lau Bouten Baarlo; 10 J.Reijnders Schinnen; 11 Walter Hairwassers Den Dungen; 12 Hein Kuipers Echt; 13 Herman Crins Beesel; 14 Riny Martens Helmond; 15 Géne Janssen Stein; 16 Jac Boumans Echt; 17 Mart Schuman Weert; 18 Peter van Zantvoort Weert; 19 Ton Coolen Weert; 20 Wil Brouwers Deurne.

Ploegenklassement 
1 Vivo Weert; Cor Salentijn; Walter Hairwassers; Gerrit Hairwassers; Fons Steuten; Bert van Zantvoort; Henk Moonen; Daan van Dijk;2  Lako Weert; 3  van Beek de Wijs Vlodrop.

Zeelst  22 april
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Walter Hairwassers Den Dungen;3 Ton Schuman Weert; 4 Nico Brouwers Deurne; 5 Jac Beurskens Haelen; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Hans Hairwassers Vught; 8 Willy Vaes Ospel; 9 Flor de Bree Schinveld; 10 Hein Smeets Echt.

Echt  23 april
1 Hein Smeets Echt; 2 John Wilms Maasbracht; 3 Hein Kuipers Echt; 4 Jac Boumans Echt; 5 Géne Janssen Stein; 6 Jan Vergoossen Echt; 7 Ton Coolen Weert; 8 J. Wintraeken Susteren; 9 Peter van Zantvoort Weert; 10 Jo Stelten Geleen.

Boekel  23 april
1 Nico Brouwers Deurne; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Herman Crins Beesel; 4 Ad Montforts Susteren; 5 Flor de Bree Schinveld; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Riny Martens Helmond; 8 Fred Janssen Weert; 9 Frans van der Leek Susteren;10 J. van Helmont Veldhoven.

Den Bosch  26 april
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Flor de Bree Schinveld; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Cor Salentijn Roermond; 5 Lau Bouten Baarlo; 6 Hein Smeets Echt; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Henk van Heyst Haarsteeg; 9 Wim van Mierlo Weert; 10 Willy Vaes Ospel.

Merum  30 april
1 Wim van Mierlo Weert; 2 Ton Schuman Weert; 3 Ton Coolen Weert; 4 Cor Salentijn Roermond; 5 Jac Beurskens Haelen; 6 Fons Steuten Weert; 7 Jo Janssen Posterholt; 8 Peter van Zantvoort Weert; 9 Wil Brouwers Deurne; 10 Nico Brouwers Deurne; 11 Hans Hairwassers Vught; 12 Henk Papen Saeffelen D.; 13 Mart Schuman Weert; 14 Walter Hairwassers Den Dungen; 15 Lau Bouten Baarlo.

Rotselaar België  1 mei
1 Bert van Zantvoort Weert; 2 André Hendrickx B.; 3 Fons Steuten Weert; 4 Karel Alen B.; 5 Jos Verheyen B.; 6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Jos De Wever B.; 8 André De Becker B. 9 Willy Verbinnen B.; 10 André De Wachter B.; 11 Hugo Van Herck B.; 12 Louis Gaethofs Bocholt B.; 13 Louis Nackaerts B.; 14 Jan Theuns B.; 15 Jan Van Den Bosch B.

Beek  29 en 1 mei  Tour de Limburger  etappewedstrijd
1e etappe Geleen-Geleen
1 Géne Janssen Stein; 2 H. van de Wal Geleen; 3 Frans Bouman Sittard; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Herm Smits Baarlo; 6 Gunther Sistermann Rheidt D.; 7 J. Meulenberg Urmond; 8 Jo Stelten Geleen; 9 Hans van de Voort Someren; 10 J. Ruyters Geleen.
2e etappe Beek-Geleen
1 Géne Janssen Stein; 2 Ton Schuman Weert; 3 J. van Weerlden Weert; 4 H. van de Wal Geleen; 5 Jo Stelten Geleen; 6 Frans van der Leek Susteren; 7 Ton Petit Weert; 8 H.Wintraeken Susteren; 9 J.Lennaerts Schimmert; 10 Han Verhoeven Helmond.
Eindklassement
1 Géne Janssen Stein; 2 H. van de Wal Geleen; 3 Jo Stelten Geleen; 4 Huub Konings Asten; 5 Hans van de Voort Someren.

Montfort  7 mei
1 Huub Konings Asten; 2 Lau Bouten Baarlo; 3 Fons Steuten Weert; 4 Riny Martens Helmond; 5 Fred Janssen Weert; 6 Ton Schuman Weert; 7 Wil Brouwers Deurne; 8 Tjeu Ramaekers Weert; 9 Flor de Bree Schinveld; 10 Han Verhoeven Helmond; 11 Jac Beurskens Haelen; 12 Jan Peters St. Odiliënberg; 13 Cor Salentijn Roermond; 14 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 15 Walter Hairwassers Den Dungen.

Herkenbosch  11 mei
1 Math Reijnders Schimmert; 2 Louis Rutten Tegelen; 3 Géne Janssen Stein; 4 Wiel Laugs Koningsbosch; 5 Henk Welten Deurne; 6 Jan Versteegen Stramproy; 7 Henk van Zantvoort Weert; 8 Wim Verdonschot Nederweert; 9 John Wilms  Maasbracht; 10 Jan Peters St.Odiliénberg; 11 Ton Coolen Weert; 12 Wil van Es Blerick; 13 Henk van der Linden Zeelst; 14 Martin van Duynhoven Someren; 15 Jan van de Voort Someren.

Swalmen  11 mei
1 Jo Janssen Posterholt; 2 Tjeu Ramaekers Weert; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 5 Fons Steuten Weert; 6 Riny Martens Helmond; 7 Daan van Dijk Baarlo; 8 Ton Schuman Weert; 9 Nico Brouwers Deurne; 10 Hans Hairwassers Den Dungen; 11 Cor Salentijn Roermond; 12 Walter Hairwassers Den Dungen; 13 Bert van Zantvoort Weert; 14 Ton Petit Weert; 15 Flor de Bree Schinveld.

Someren  12-13-14 mei  Omloop der Peel   Etappewedstrijd
1e et.
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Riny Martens Helmond; 3 Willy Verbinnnen B.; 4 Han Verhoeven Helmond; 5 Nico Brouwers Deurne; 6 Lau Bouten Baarlo; 7 Flor de Bree Schinveld; 8 Hein Smeets Echt; 9 Gène Janssen Stein; 10 Fiel Lamber Blerick; 11 Ton Petit Weert;  12 Ton Schuman Weert; 13 Jac Beurskens Haelen; 14 G.de Baere B.; 15 Harrie Schoofs Heythuysen; 16 Jo Janssen Posterholt; 17 peloton.

2e et.
1 Géne Janssen Stein; 2 Nico Brouwers Deurne; 3 Huub Konings Asten; 4 Willy Verbinnen B.; 5 Riny Martens Helmond; 6 Jo Janssen Posterholt; 7 Wim van Mierlo Weert; 8 Fons Steuten Weert; 9 Jean Verheyen B.; 10 Jac Boumans Echt; 11 Paul van de Heuvel Asenray; 12 John Wilms Maasbracht; 13 Cor Salentijn Roermond; 14 Hans Hairwassers Vught; 15 Ton Petit Weert.

3e etappe  ploegentijdrit
1 Lako Weert : Lau Bouten
-Wim van Mierlo-Ton Petit-Ton Schuman-Tjeu Ramaekers-Jac Beurskens-Flor de Bree; 2 Van Beek de Wijs Vlodrop; 3 Vivo A ploeg Weert.

De uitslag van de ploegentijdrit telt niet mee in het individuele klassement.


4e et.
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 J.Caubergs B.; 4 Fiel Lamber Blerick; 5 Hein Kuipers Echt; 6 Willy Verbinnen B.; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Riny Martens Helmond; 9 Jac Beurskens Haelen; 10 Lau Bouten Baarlo; 11 Han Verhoeven Helmond; 12 Herman Crins Beesel; 13 Frits van der Leek  Susteren; 14 Peter van Zantvoort Weert; 15 Willy Vaes Ospel.

Eindklassement
1 Géne Janssen Stein;  2 Nico Brouwers Deurne; 3 Riny Martens Helmond; 4 Hans Hairwassers Vught; 5 Huub Konings Asten; 6 Willy Verbinnen B.; 7 Jo Janssen Posterholt; 8 Wim van Mierlo Weert; 9 Fons Steuten Weert; 10 Jac Boumans Echt; 11 Paul van de Heuvel Asenray; 12 Herman Crins Beesel; 13 John Wilms Maasbracht; 14 Cor Salentijn Roermond; 15 Sef Vergoossen Pey; 16 Jean Kesters B.; 17 Math Reijnders Schimmert; 18 Roger Vaes B.; 19 Jan Versteegen Stramproy; 20 Wim Verdonschot Nederweert.

Ploegenklassement
1 van Beek de Wijs Vlodrop;  Herman Crins; Hein Kuipers Hein Smeets; Harrie Schoofs; Paul van de Heuvel;Jo Janssen; 2 Vivo A ploeg; 3 Lako A ploeg; 4 Lija Maasbracht; 5 België A ploeg; 6 België B ploeg.


Sint Joost  22-23 mei  Tweedaagse
1e dag
1 Bert van Zantvoort Weert; 2 Walter Hairwassers Den Dungen; 3 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 4 Wim van Mierlo Weert; 5 Fiel Lamber Blerick; 6 Fred Janssen Weert; 7 Jac Beurskens Haelen; 8 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 9 Hein Smeets Echt; 10 Harrie Schoofs Heythuysen.
2e dag 
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Gerrti Hairwassers Den Dungen; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 6 Frans van der Leek Susteren; 7 Jac Beurskens Haelen; 8 Ton Schuman Weert; 9 Nico Brouwers Deurne; 10 Harrie Schoofs Heythuysen.
Eindklassement
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Wim van Mierlo Weert; 5 Gerrit de Wit s’Gravendeel;  6 Jac Beurskens Haelen; 7 Frans van der leek Susteren; 8 Fred Janssen Weert; 9 Nico Brouwers Deurne; 10 Harrie Schoofs Heythuysen; 11 Hein Smeets Echt; 12 Jo Janssen Posterholt; 13 Jac Boumans Echt; 14 Hein Kuipers Echt.

Ospel  28 mei
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 Tjeu Ramaekers Weert; 3 Fons Steuten Weert; 4 Hans Hairwassers Vught; 5 Ton Schuman Weert; 6 Flor de Bree Schinveld; 7 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 8 Wil Brouwers Deurne; 9 Jo Janssen Posterholt; 10 Hein Kuipers Echt; 11 Daan van Dijk Baarlo; 12 Ton Coolen Weert; 13 Nico Brouwers Deurne; 14 Ton Petit Weert; 15 Walter Hairwassers Den Dungen; 16 Jac Boumans Echt; 17 Jan Vergoossen Echt; 18 Henk van Zantvoort Weert; 19 Hein Smeets Echt; 20 Wim van Mierlo Weert.

Tungelroy  29 mei
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Fons Steuten weert; 3 Jo Janssen Posterholt; 4 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 5 Géne Janssen Stein; 6 Ton Schuman Weert; 7 John Wilms Maasbracht; 8 Harrie Schoofs Heythuysen; 9 Wil Brouwers Deurne; 10 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 11 Nico Brouwers. Deurne; 12 Cor Salentijn Roermond; 13 Daan van Dijk Baarlo; 14 Fiel Lamber Blerick; 15 Bert van Zantvoort Weert; 16 Ad Montforts Susteren; 17 Hein Smeets Echt; 18 Peter van Zantvoort Weert; 19 Jac Boumans Echt; 20 Wim van Mierlo Weert.

Deurne  3 juni
1 Ton Schuman Weert; 2 Fons Steuten Weert; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Tjeu Ramaekers Weert; 5 Hans Hairwassers Vught; 6 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 7 Wim van Mierlo Weert; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Jo Janssen Posterholt; 10 Hein Kuipers Echt; 11 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 12 Walter Hairwassers Den Dungen; 13 Jac Beurskens Haelen; 14 Willy Vaes Ospel; 15 Han Verhoeven Helmond.

Heel  4 juni
1 Fred Janssen Weert; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Hans Hairwassers Vught; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 6 Fons Steuten Weert; 7 Hein Kuipers Echt; 8 Harrie Schreurs Tungelroy; 9 Wim van Mierlo Weert; 10 Ton Schuman Weert; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Harrie Schoofs Heythuysen; 13 Jac Beurskens Haelen; 14 Wil Brouwers Deurne; 15 Henk van Zantvoort Weert.

Ohe en Laak  Omloop van het Maasdal  Klassieker en Kampioenschap
1 Cor Salentijn Roermond; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 5 Harrie Schoofs Heythuysen; 6 Riny Martens Helmond; 7 Fons Steuten Weert; 8 Flor de Bree Schinveld; 9 John Wilms Maasbracht; 10 Hans Hairwassers Vught; 11 Tjeu Ramaekers Weert; 12 Wil Brouwers Deurne; 13 Hein Kuipers Echt; 14 Han Verhoeven Helmond;15 Géne Janssen Stein; 16 Ton Schuman Weert; 17 Paul van de Heuvel Asenray; 18 Ton Petit Weert; 19 Henk van Zantvoort Weert; 20 Jan Peters St.Odiliénberg.
Ploegenklassement 
1 Vivo Weert; Cor Salentijn; Fons Steuten;Gerrit Hairwassers ; Walter Hairwassers;Bert van Zantvoort; Daan van Dijk; Henk Moonen; Gerrit de Wit; 2 Lako Weert; 3 van Beek de Wijs Vlodrop.

Vlodrop  18 juni
1 Fons Steuten Weert; 2 Jo Janssen Posterholt; 3 Ton Schuman Weert; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Flor de Bree Schinveld; 6 Jac Beurskens Haelen; 7 Hans Hairwassers Vught; 8 Hein Kuipers Echt; 9 Cor Salentijn Roermond; 10 Wil Brouwers Deurne; 11 Hein Smeets Echt; 12 Henk van Zantvoort Weert; 13 Henk Papen Saeffelen; 14 Henk Moonen Udenhout; 15 Riny Martens Helmond.

Maasbracht  25 juni
1 Géne Janssen Stein; 2 Math Reijnders Schimmert; 3 Jan Vergoossen Echt; 4 Henk van Zantvoort Weert; 5 Lambert Janssen Den Bosch; 6 Ton Coolen Weert; 7 Ger Nelissen Sittard; 8 John Wilms Maasbracht; 9 Wil van Es Blerick; 10 Wiel Laugs Koningsbosch;  11 Stan Cordang Swalmen; 12 Frans Peeten Baarlo; 13 Henk van der Linden Zeelst; 14 Gerrit Westenberg Blerickl; 15 Martin van Duynhoven Someren.

Deurne Zeilberg  25 juni
1 Wil Brouwers Deurne; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Hein Smeets Echt; 5 Cor Salentijn Roermond; 6 Jo Janssen Posterholt; 7 Ger Beurskens Haelen; 8 Twan Steuten Weert; 9 Bert Steuten Weert; 10 Hein Kuipers Echt; 11 Walter Hairwassers Den Dungen; 12 Harrie Schoofs Heythuysen; 13 Flor de Bree Schinveld; 14 Daan van Dijk Baarlo;15 Tjeu Ramaekers Weert.

Hegelsom  2 juli
1 Jo Janssen Posterholt; 2 Cor Salentijn Roermond; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Fons Steuten Weert; 5 Ton Schuman weert; 6 Tjeu Ramaekers Weert; 7 Wil Brouwers Deurne; 8 Ger Nelissen Sittard; 9 Henk Moonen Udenhout; 10 Hans Hairwassers Vught; 11 john Wilms Maasbracht; 12 Hein Smeets Echt; 13 Walter Hairwassers Den Dungen; 14 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 15 David Bisshop Engeland.

Neerkant  8 juli
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Jo Janssen Posterholt; 4 Tjeu Ramaekers Weert; 5 Fons Steuten weert; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 Wim van Mierlo Weert; 8 Cor Salentijn Roermond; 9 Riny Martens Helmond; 10 Hein Smeets Echt; 11 Jan Versteegen Stramproy; 12 Hein Kuipers Echt;13 Ton Schuman Weert; 14 Willy Vaes Ospel; 15 John Wilms Maasbracht.

Belfeld  9 juli
1 Flor de Bree  Schinveld; 2 Tjeu Ramaekers Weert; 3 Hein Smeets Echt; 4 Twan Steuten Weert; 5 Riny Martens Helmond; 6 Fons Steuten Weert; 7 Jo Janssen Posterholt; 8 Han Verhoeven Helmond; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Ton Schuman Weert; 11 Ton Klingenstein Geleen; 12 Géne Janssen Stein; 13 Wil Brouwers Deurne; 14 Ger Nelissen Sittard; 15 Jan Peters St. Odiliénberg.

Someren Eind  15 juli  Semi-Klassieker
1 Henk Moonen Udenhout; 2 Riny Martens Helmond; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Twan Steuten Weert; 5 Hein Smeets Echt; 6 NN.; 7 Cor Salentijn Roermond; 8 Willy Vaes Ospel; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Frans Peeten Baarlo; 11 Wim van Mierlo weert; 12 Tjeu Ramaekers  Weert; 13 Bert van Zantvoort Weert; 14 Jac Beurskens Haelen; 15 Géne Janssen Stein ; 16 Huub Konings Asten; 17 Daan van Dijk Baarlo; 18 Jo Janssen Posterholt; 19 Wim Verdonschot  Nederweert; 20 Henk van der Linden Zeelst.

Ploegenklassement
1 Vivo Weert ;Henk Moonen;Gerrit Hairwassers;Walter Hairwassers ; Bert van Zantvoort; Cor Salentijn; Daan van Dijk; Gerrit de Wit; Fons Steuten 2 Lako Weert; 3 van Beek de Wijs Vlodrop.

Heusden Asten  16 juli
1 Henk Moonen Udenhout; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Ton Schuman Weert; 4 Tjeu Ramaekers Weert; 5 Fons Steuten Weert; 6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Henk Papen Saeffelen D.; 8 Walter Hairwassers Den Dungen; 9 Hein Smeets Echt; 10 Jo Janssen Posterholt.

Berbroek België  21 juli
Categorie 30-40 jaar
1 Fons Steuten Weert; 2 Hector Zelck B. ; 3 Daan van Dijk Baarlo; 4 Cor van Hansbeeck B.; 5 Jan Vandenbossche B. ; 6 Willy Verbinnen B. ; 7 Cor van der Vloet B.; 8 Jos Coubergs B; 9 A.Vanderauwera B.; 10 Richard Camps B.; 11 Twan Steuten Weert; 12 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 13 Jef Roels B.; 14 Fons van Dael B.; 15 T.Severeyns B.
Categorie 20-30 jaar
1 Cor Salentijn Roermond; 2 Willy Deuxbouts B.; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Roger Vaes B.; 5 Jos Mievis Landen B.; 6 Marcel Helsen B. ; 7 Henk Moonen Udenhout; 8 Frans Sels B.; 9 Frans Peeters B. ; 10 Karel Rens B.; 11 J. Bollen B. ; 12 Frans Nackaerts B.; 13 R.Sterckx B.; 14 M. Jacobs B.; 15 J. Martens B.

Dieteren  23 juli  Provinciale Kampioenschappen
Limburg
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Ton Schuman; 3 Flor de Bree Schinveld; 4 Hein Smeets Echt; 5 Willy Vaes Ospel; 6 John Wilms Maasbracht; 7 Wim van Mierlo Weert; 8 Fiel Lamber Blerick; 9 Henk Papen Saeffelen D.; 10 Tjeu Ramaekers Weert; 11 J. Essers Gulpen; 12 Fons Steuten Weert; 13 Jo Janssen Posterholt; 14 Ton Petit Weert; 15 H. Winteraeken Susteren; 16 Géne Janssen Stein.
Brabant
1 Walter Hairwassers Den Dungen ;2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Hans Hairwassers Vught; 4 Riny Martens Helmond; 5 Henk Moonen Udenhout. Rest niet geklasseerd.

Beegden  30 juli
1 Jo Janssen Posterholt; 2 Cor Salentijn Roermond; 3 Fons Steuten Weert; 4 Tjeu Ramaekers Weert; 5 Hans Hairwassers Vught; 6 Hein Smeets Echt; 7 Daan van Dijk Baarlo; 8 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 9 Wim van Mierlo Weert; 10 Flor de Bree Schinveld; 11 Ton Schuman Weert; 12 Wil van Es Blerick; 13 Jac Beurskens Haelen; 14 Walter Hairwassers Den Dungen; 15 Twan Steuten Weert; 16 Jan Versteegen Stramproy; 17 Paul van de Heuvel Asenray; 18 Henk Papen Saeffelen D.; 19 Riny Martens Helmond; 20 John Wilms Maasbracht.

Stevensweert  6 augustus
1 Ger Nelissen Sittard; 2 Ger Peeten Baarlo; 3 Gerrit Westenberg Blerick; 4 Ger Hermans Horst; 5 Gerrit Janssen Tegelen; 6 Jac Boumans Echt; 7 Jan Vergoossen Echt; 8 Wil van Es Blerick; 9 John Wilms Maasbracht; 10 Jan Peters St. Odiliënberg; 11 Henk van der Linden Zeelst; 12 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 13 Frans Wessels Echt; 14 Lambert Janssen Den Bosch; 15 Riny Berkers Deurne.

Weert Fatima  6 augustus
1 Hein Kuipers  Echt; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Hein Smeets Echt; 4 Flor de Bree Schinveld; 5 Jo Janssen Posterholt; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Herman Crins Beesel; 8 Wim Verdonschot Nederweert; 9 Riny Martens Helmond; 10 Walter Hairwassers Den Dungen; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Ton Schuman Weert; 13 Fons Steuten Weert; 14 Tjeu Ramaekers Weert; 15 Twan Steuten Weert.

Melick  13 augustus
1 Jo Janssen Posterholt; 2 Tjeu Ramaekers Weert; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Wil Brouwers Deurne; 5 Ger Nelissen Sittard; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Ton Schuman Weert; 8 Flor de Bree Schinveld; 9 Hein Kuipers Echt; 10 Henk Papen Saeffelen D.; 11 Daan van Dijk Baarlo; 12 John Wilms Maasbracht; 13 Walter Hairwassers Den Dungen; 14 Ger Hermans Horst; 15 Wim van Mierlo Weert.

Horn  20 augustus
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Ger Beurskens Haelen; 3 Fons Steuten Weert; 4 Tjeu Ramaekers Weert; 5 Jo Janssen Posterholt; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Flor de Bree Schinveld; 10 Willy Vaes Ospel; 11 Ton Schuman Weert; 12 Riny Martens Helmond; 13 John Wilms Maasbracht; 14 Twan Steuten Weert; 15 Daan van Dijk Baarlo.

Baarlo  27  augustus
1 Riny Martens Helmond; 2 Jo Janssen Posterholt; 3 Ton Schuman Weert; 4 Ger Beurskens Haelen; 5 Fons Steuten Weert; 6 Huub Konings Asten; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Hein Kuipers Echt; 9 Jac Beurskens haelen; 10 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 11 John Wilms Maasbracht; 12 Wim van Mierlo Weert; 13 Hein Smeets Echt; 14 Harrie Schoofs Heythuysen; 15 Jan Peters St. Odiliënberg.

Posterholt  2 september
1 Jo Janssen Posterholt; 2 Riny Martens Helmond; 3 Fons Steuten Weert; 4 Harrie Schoofs Heythuysen; 5 Flor de Bree Schinveld; 6 Huub Konings Asten; 7 Ger Nelissen Sittard; 8 Tjeu Ramaekers Weert; 9 Cor Salentijn Roermond; 10 Wil Brouwers Deurne; 11 Wim van Mierlo Weert; 12 Daan van Dijk Baarlo; 13 Jac Beurskens Haelen; 14 Ton Schuman Weert; 15 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 16 Walter Hairwassers Den Dungen; 17 Ger Beurskens Haelen; 18 Mart Schuman Weert; 19 Anton Bollen België; 20 Willy Vaes Ospel.

Roggel  3 september
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Hein Kuipers Echt; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Riny Martens Helmond; 5 Jac Beurskens Haelen; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 Flor de Bree Schinveld; 8 Twan Steuten Weert; 9 Han Verhoeven Helmond; 10 Fons Steuten Weert; 11 Wil Brouwers Deurne; 12 Tjeu Ramaekers Weert; 13 Bert van Zantvoort Weert; 14 John Wilms Maasbracht; 15 Willy Vaes Ospel; 16 Jo Janssen Posterholt; 17 Ger Nelissen Sittard; 18 Peter van Zantvoort Weert; 20 Wil van Es Blerick.

Montfort  9 september   Tijdrit
1 Fons Steuten Weert; 2 Jo Janssen Posterholt; 3 Flor de Bree Schinveld; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Jan van Boxtel Mill; 6 Tjeu Ramaekers Weert; 7 Harrie Schoofs Heythuysen; 8 Twan Steuten Weert; 9 Riny Martens Helmond; 10 Wil Brouwers Deurne; 11 Jan Peters St. Odiliënberg; 12 Wim van Mierlo Weert; 13 Ger Nelissen Sittard; 14 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 15 Herman Crins Beesel.

Berg aan de Maas  10 september
1 Flor de Bree Schinveld; 2 Fons Steuten Weert; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Harrie Schoofs Heythuysen; 5 Wil Brouwers Deurne; 6 Riny Martens Helmond; 7 Ger Nelissen Sittard; 8 Jo Janssen Posterholt; 9 Henk papen Saeffelen D.; 10 Ger Beurskens Haelen; 11 John Wilms Maasbracht; 12 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 13 Ton Klingenstein Geleen; 14 Jan van Boxtel Mill; 15 Herman Crins Beesel; 16 Wim van Mierlo Weert; 17 Daan van Dijk Baarlo; 18 Hein Smeets Echt; 19 Paul van de Heuvel  Asenray; 20 Huub Konings Asten.

Stramproy  11 september
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Fons Steuten Weert; 3 Flor de Bree Schinveld; 4 Gerrit Hairwassers  Den Dungen; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Ton Schuman Weert; 8 Riny Martens Helmond; 9 Jo Janssen Posterholt; 10 Gerrit de Wit s.Gravendeel; 11 Hein Kuipers Echt; 12 Hein Smeets Echt; 13 Mart Schuman Weert; 14 Cor Salentijn Roermond; 15 Ton Petit Weert.

Oerle  16 september
1 Géne Janssen Stein; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Hein Kuipers Echt; 5 Harrie Schoofs  Heythuysen;  6 Cor Salentijn Roermond; 7 Flor de Bree Schinveld; 8 Ger Beurskens Haelen; 9 Gerrit van Helmont Veldhoven ; 10 Huub Konings Asten; 11 Gerard Born België; 12 Peter van Zantvoort Weert; 13 Han Verhoeven Helmond; 14 Fons Steuten Weert; 15 Daan van Dijk Baarlo.

Sevenum  17  september
1 Bert van Zantvoort Weert; 2 Twan Steuten Weert; 3 Daan van Dijk Baarlo; 4 Harrie Schoofs Heythuysen; 5 Ger Nelissen Sittard; 6 Herman Crins Beesel; 7 Lambert Janssen Den Bosch; 8 Henk Papen Saeffelen D.; 9 Flor de Bree Schinveld; 10 Géne Janssen Stein; 11 Jan van Boxtel Mill; 12 John Wilms Maasbracht; 13 Walter Hairwassers Den Dungen; 14 Han Verhoeven Helmond; 15 Ger Beurskens Haelen.

Baexem  24 september
1 Flor de Bree Schinveld; 2 Riny Martens Helmond; 3 Willy Vaes Ospel; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 6 Fons Steuten Weert;  7 Cor Salentijn Roermond; 8 Jac Beurskens Haelen; 9 Paul van de Heuvel Asenray; 10 Wil Brouwers Deurne; 11 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 12 Walter Hairwassers Den Dungen; 13 Hein Kuipers Echt; 14 Daan van Dijk Baarlo; 15 Ton Schuman Weert; 16 Lambert Janssen Den Bosch; 17 Géne Janssen Stein; 18 John Wilms Maasbracht; 19 Ger Beurskens Haelen; 20 Ger Nelissen Sittard.

Thorn  30 september
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 Ger Nelissen Sittard; 3 Hein Kuipers Echt; 4 Flor de Bree Schinveld; 5 Riny Martens Helmond; 6 Ger Beurskens Haelen; 7 Han Verhoeven Helmond; 8 Twan Steuten Weert; 9 Jac Beurskens Haelen; 10 R. Braeken Tilburg; 11 Daan van Dijk Baarlo; 12 Herman Crins Beesel; 13 Peter van Zantvoort Weert; 14 Géne Janssen Stein; 15 Fons Steuten Weert; 16 Bert van Zantvoort Weert; 17 Wil van Es Blerick; 18 Henk van Zantvoort Weert; 19 Dave Bisshop Engeland; 20 Cor Salentijn  Roermond.

Ploegen

Lako Radio/TV Weert
Flor de Bree,Jac Beurskens,Riny Martens,Tjeu Ramaekers,Wim van Mierlo Sr.,Ton Schuman,Fred Janssen, Lau Bouten
Ploegleider Jac Bogers Budel.

Vivo Levensmiddelen Weert
Gerrit Hairwassers,Walter Hairwassers,Henk Moonen,Bert van Zantvoort,Fons Steuten,Lambert Janssen,Daan van Dijk,Cor Salentijn,Gerrit de Wit.
Ploegleider: Wiel Kuntzelaers Weert.

van Beek de Wijs  Electro Vlodrop
Hein Kuipers,Hein Smeets,Paul van de Heuvel,Herman Crins,Jan Peters,Harrie Schoofs,Jo Janssen.
Ploegleider: Lei de Wijs Vlodrop.

Lija  Cafetaria Maasbracht
Huub Konings,Wil Vaes,Gerrie ter Linde,Har ,Bert Steuten,Twan Steuten,Harrie Crins,John Wilms,Jan Versteegen,Frans van der Goot; Bert van Engelen.
Ploegleider Har Lutgens Roermond.

De Kers
Nico Brouwers,Wil Brouwers,J.Arends,J.van der Linden,Henk van der Linden,H.Heiligers.

Alessi Edelmetaal Doetinchem
Géne Janssen,Ger Nelissen,Ger Beurskens, Hans Hairwassers,Math Reijnders,Henk Papen,Lambert Janssen,J.Klingenstein.
Ploegleider: J. Leurs Doetinchem.

Kuntzelaers Sport Tegelen
Jan van Boxtel.

De VIVO ploeg kwam bij het begin van het seizoen bij elkaar in het café van Jan Nolten in Geleen v.l.n.r.Henk Moonen-Gerrit de Wit-Jan Nolten-Fons Steuten-Cor Salentijn-Bert van Zantvoort-Walter Hairwassers-Daan van Dijk-Gerrit Hairwassers en ploegleider Wiel kuntzelaers