Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1971


Nederweert  28   maart
1 Cor Salentijn Roermond; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Ton Schuman Weert; 4 Wim van Mierlo Weert; 5 Tjeu Ramaekers Weert; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Frans Peeten Baarlo; 8 Walter Hairwassers Den Dungen; 9 Lau Bouten Baarlo; 10 Jan Peters St. Odiliënberg; 11 Ger Beurskens Haelen; 12 Fiel Lamber Blerick; 13 Jo Koolen Swalmen; 14 A.Aarts Halsteren; 15 Mart Schuman Weert.

 Cor Salentijn krijgt de gelukwensen van de burgemeester van Nederweert , rechts organisator Frans  Kessels  

Neerkant  4 april
1 Wim van Mierlo Weert; 2 Wil Vaes Ospel; 3 Tjeu Ramaekers Weert; 4 Ton Schuman Weert; 5 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 6 Cor Salentijn Roermond; 7 Walter Hairwassers Den Dungen; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Lau Bouten Baarlo; 10 Martin Verrijth Sevenum.

Tegelen  11 april
1 Cor Salentijn Roermond; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Martin Verrijth Sevenum; 4 Wiel Laugs  Koningsbosch; 5 Fiel Lamber Blerick; 6 Wil Vaes Ospel; 7 Tjeu Ramaekers Weert; 8 H.Gijsberts Aarle Rixtel; 9 Frans Peeten Baarlo; 10 Fred Janssen Weert.

Haelen  12 april
1 Wim van Mierlo  Weert; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 A.Aarts Halsteren; 4 Fred Janssen Weert; 5 Martin Verrijth Sevenum; 6 Cor Salentijn  Roermond; 7 Frans Peeten Baarlo; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Wil Vaes Ospel; 10 Tjeu Ramaekers Weert.

Deurne  18 april
1 Ton Schuman Weert; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Cor Salentijn Roermond; 4 Tjeu Ramaekers Weert; 9 Ad Montforts Susteren; 10 Martin Verrijth Sevenum; 11 Hay Kuntzelaers Tegelen; 12 Daan van Dijk Baarlo; 13 Jan Peters St. Odiliënberg; 14 Ton Coolen Weert; 15 Wiel Laugs Koningsbosch.

Asten  25 april   Semi-Klassieker
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Han Verhoeven Helmond; 4 Wil Brouwers Deurne; 5 Ben Huysmans Hank; 6 Ton Schuman Weert; 7 Martin Verrijth Sevenum; 8 Huub Konings Asten; 9 Herman Crins Beesel; 10 Cor Salentijn Roermond; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Tjeu Ramaekers Weert; 13 Walter Hairwassers Den Dungen; 14 Hay Kuntzelaers Tegelen; 15 Fred Janssen Weert.

Ploegenklassement
1 LAKO  Weert; 2 VIVO Weert; 3 van Beek/de Wijs Vlodrop.

Den Dungen 30 april

1 Fred Janssen Weert; 2 Frans Peeten Baarlo; 3 Tjeu Ramaekers Weert; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Herman Crins Beesel; 6 Jan Peters St.Odiliënberg; 7 Walter Hairwassers Den Dungen; 8 Ad Montforts Susteren; 9 Ton Schuman Weert; 10 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 11 Cor Salentijn Roermond.


Merum  2 mei
1 Wim van Mierlo Weert; 2 Twan Steuten Weert; 3 Ton Schuman Weert; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 Cor Salentijn Roermond; 7 Jac Beurskens Haelen; 8 Frans van de Goot  Maasbracht; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Han Verhoeven Helmond; 11 Wiel Laugs Koningsbosch; 12 Fiel Lamber Blerick; 13 Ger Beurskens Haelen; 14 Fred Janssen Weert; 15 Herman Crins Beesel.

Vlodrop  9 mei
1 Herman Crins Beesel; 2 Lau Bouten Baarlo; 3 Tjeu Ramaekers Weert; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Wil Vaes Ospel; 6 Cor Salentijn Roermond; 7 Huub Konings Asten; 8 Fred Janssen Weert; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Jac Beurskens Haelen; 13 Hay Kellenaers Hegelsom.

                                             Herman  Crins moet even bijkomen van zijn eerste                                                                                                 zege bij de amateurs in Vlodrop

Broekhuizenvorst  16  mei
1 Fred Janssen Weert; 2 Daan van Dijk Baarlo; 3 Ton Coolen Weert; 4 Ger Peeten Baarlo; 5 Paul Konings Asten; 6 Martin Verrijth Sevenum; 7 Ton Schuman Weert; 8 Wim van Mierlo Weert; 9 Lau Bouten baarlo; 10 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 13 Hay Kuntzelaers Tegelen; 14 Frans Peeten Baarlo.

Roermond  16 mei
1 Cor Salentijn Roermond; 2 Hein Smeets Echt; 3 Jan van Dijk Baarlo; 4 Gerrit Westenberg Hout Blerick; 5 Huub Thissen Tegelen; 6 J.Schoester Venlo; 7 Twan Steuten Weert; 8 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 9 Theo Verheijen Venlo; 10 P. Puts Posterholt; 11 Jan Vergoossen Echt; 12 Hein Kuipers Echt; 13 Hay van Dijk Baarlo; 14 Henk Papen Saeffelen D.; 15 Henk Moonen Vogelenzang.

Swalmen  20 mei 
1 Huub Konings Asten; 2 Hein Kuipers Echt; 3 Theo Verheijen Venlo; 4 Jan Looimans Someren; 5 Jan Vergoossen Echt; 6 Piet Puts Posterholt; 7 Daan van Dijk Baarlo; 8 Hein Smeets Echt; 9 Jan Versteegen Stramproy; 10 Chris Hoedelmans  Deurne; 11 J. Coppes Zeilberg; 12 J. van der Linden Zeelst; 13 J. Schoester Venlo; 14 M. Schultz Viersen D; 15 Hay van Dijk Baarlo.

Montfort  20 mei
1 Cor Salentijn Roermond; 2 Walter Hairwassers Den Dungen; 3 Ton Schuman Weert; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Wim van Mierlo Weert; 6 Frans Peeten Baarlo; 7 Riny  Martens Helmond; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Herman Crins Beesel; 10 Tjeu Ramaekers Weert; 11 Lau Bouten Baarlo; 12 Paul Konings Asten; 13 Ad Montforts Susteren; 14 Han Verhoeven Helmond; 15 Hay Kellenaers Hegelsom.

Someren   21-22-23 mei  Omloop der Peel  Etappewedstrijd

1e et.
Someren-Heide-Someren
1 Lau Bouten Baarlo; 2 Herman Crins Beesel; 3 Jan Willemsen Reuver; 4 Nico Brouwers Deurne; 5 Frans Peeten Baarlo;6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Hein Smeets Echt; 8 Wim van Mierlo Weert; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Bert van Zantvoort Weert.

2e et. Someren-Neer
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen ; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Hein Smeets Echt; 4 Albert Kesters B.; 5 Ton Coolen Weert; 6 Jac Beurskens Haelen; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Jan Opstals Krefeld Dld.; 9 Wil Vaes Ospel; 10 Daan van Dijk Baarlo; 11 A.Jonkers B.; 12 Frans Verheggen Weert; 13 Jan Looimans Someren; 14 Huub Konings Asten; 15 Walter Hairwassers Den Dungen.

3e et.Ploegentijdrit Neer
1 VIVO Weert; Gerrit Hairwassers-Hay Kuntzelaers-Tjeu Ramaekers-Cor Salentijn-Ger Beurskens-Daan van Dijk; 2 Belgie A team; 3 Lako Weert; 4 Sporthuis Peeten Baarlo; 5 van Beek de Wijs Vlodrop.

4e et. Neer- Someren
1 Bert van Zantvoort Weert; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Hein Smeets Echt; 4 Tjeu Ramaekers Weert; 5 Lau Bouten Baarlo; 6 Willem Vermetten Rijen; 7 Stan Jansen Meijel; 8 A.Jonkers B.; 9 Ger Peeten Baarlo; 10 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 11 Frans Peeten Baarlo; 12 Jan Looimans Someren; 13 Cor Salentijn Roermond; 14 Riny Martens Helmond; 15 Ton Schuman Weert.

Eindklassement
1 Lau Bouten Baarlo; 2 Hein Smeets Echt; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Tjeu Ramaekers Weert; 6 Willem Vermetten Rijen; 7 Stan Janssen Meijel; 8 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 9 Frans Peeten Baarlo; 10 Herman Crins Beesel; 11 Jan Willemsen Reuver; 12 Wim van Mierlo Weert;l 13 Albert Kesters B.;14 Ton Coolen Weert; 15 A.Jonkers B.; 16 Jan Looimans Someren; 17 Ton Schuman Weert; 18 Ger Peeten Baarlo; `19 Riny Martens Helmond; 20 Cor Salentijn Roermond.

Ploegenklassement
1 LAKO Weert; Lau Bouten-Ton Schuman-Wim van Mierlo-Frans Verheggen-Fred Janssen-Fons Steuten-Bert van Zantvoort; 2 van Beek de Wijs Vlodrop; 3 Vivo Weert; 4 Sporthuis Peeten Baarlo; 5 Belgie A team; 6 Meulendijks Someren.

Sint Joost  30-31 mei  Tweedaagse
1e dag
1 Wil Vaes Ospel; 2 Walter Hairwassers Den Dungen; 3 Chris Hoedelmans Deurne; 4 Hein Smeets Echt; 5 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 6 Jo Koolen Swalmen; 7 Frans Verheggen Weert; 8 Wiel Laugs Koningsbosch; 9 Han Verhoeven Helmond; 10 Fred Janssen Weert.
2e dag
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Ton Schuman Weert; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Fred Janssen Weert; 5 Han Verhoeven Helmond; 6 Cor Salentijn Roermond; 7 Jo Koolen Swalmen 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Wim van Mierlo Weert; 10 Hein Smeets Echt.
Eindklassement
1 Wil Vaes Ospel; 2 Walter Hairwassers Den Dungen;3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Ton Schuman Weert; 5 Jo Koolen Swalmen; 6 Han Verhoeven Helmond; 7 Hein Smeets Echt; 8 Fred Janssen Weert; 9 Cor Salentijn Roermond; 10 Daan van Dijk Baarlo.

Stevensweert  6 juni
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Han Verhoeven Helmond; 3 Ton Schuman Weert; 4 Jo Koolen Swalmen; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Chris Hoedelmans Deurne; 8 Ton Coolen weert; 9 Jac Beurskens Haelen; 10 Daan van Dijk Baarlo; 11 Wil Brouwers Deurne; 12 Wim van Mierlo Weert; 13 Mart Schuman Weert; 14 Martin Verrijth Sevenum; 15 Wiel Laugs Koningsbosch.

Nederweert  13 juni
1 Bert van Zantvoort Weert; 2 Tjeu Ramaekers Weert; 3 Theo Verheijen Venlo; 4 Frans Peeten Baarlo; 5 Lau Bouten Baarlo; 6 Ton Schuman Weert; 7 Fred Janssen Weert; 8 Jan Vergoossen Echt; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Hein Smeets Echt; 11 Jac Beurskens Haelen; 12 Walter Hairwassers Den Dungen; 13 Jan Looimans Someren; 14 Henk Moonen Vogelenzang; 15 Riny Martens Helmond.

Hegelsom  20 juni
1 Hein Smeets Echt; 2 Hein Kuipers Echt; 3 John Wilms Maasbracht; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Jan Vergoossen Echt; 6 Hay van Dijk Baarlo; 7 J. Verheijen Someren; 8 Jan Madou Helden; 9 J.  Schoester Venlo; 10 Louis Rutten Tegelen; 11 Huub Konings Asten; 12 Riny Berkers Someren; 13 P.Rutten Blerick; 14 Theo Verheijen Venlo; 15 Henk Papen Saeffelen D.

Ospel  20 juni
1 Tjeu Ramaekers  Weert; 2 Ton Schuman Weert; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Chris Hoedelmans Deurne; 5 Riny Martens Helmond; 6 Frans Peeten Baarlo; 7 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 8 Jan Looimans Someren; 9  Jac Beurskens Haelen; 10 Daan van Dijk Baarlo; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Cor Salentijn Roermond; 13 Lau Bouten Baarlo; 14 Ton Coolen Weert; 15 Frans van der Goot Maasbracht. 

Deurne  27 juni
1 Tjeu Ramaekers  Weert; 2 Cor Salentijn Roermond; 3 Gerard Moonen Vogelenzang; 4 Frans Verheggen Weert; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Jan Looimans Someren; 7 Lau Bouten Baarlo; 8 Wil Brouwers Deurne; 9 Ger Beurskens Haelen; 10 Ton Schuman Weert; 11 Hein Smeets Echt; 12 Wil Vaes Ospel; 13 Bert van Zantvoort Weert; 14 Frans van der Goot Maasbracht; 15 Riny Martens Helmond.

Belfeld  4 juli
1 Ton Schuman Weert; 2 Riny Martens Helmond; 3 Cor Salentijn Roermond; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Jan Looimans Someren; 6 Gerrit  Hairwassers Den Dungen; 7 Daan van Dijk Baarlo; 8 Walter Hairwassers Den Dungen; 9 Herman Crins Beesel; 10 Riny Berkers Someren; 11 Hay Kuntzelaers Tegelen; 12 Jac Beurskens Haelen; 13 Mart Schuman Weert; 14 Wil Brouwers Deurne; 15 Jan Vergoossen Echt.

Echt  9-13 juli  sportweek

Klassementsrace 1

1 Hein Smeets Echt; 2 Jan Looimans Someren; 3 Wiel Laugs Koningsbosch; 4 Ad Montforts Susteren; 5 Sef Vergoossen Pey.

Afvallingsrace

1 Hein Smeets Echt; 2 Jan Looimans Someren; 3 Wiel Laugs Koningsbosch; 4 Sef Vergoossen Pey; 5 Ad Montforts Susteren.

Koppelkoers

1 Hein Smeets/P.de Groot; 2 Bert Zeegers Thorn/J.Schulting Susteren; 3 Ad Montforts/J. Winteraken Echt.

Sprint

1 Ad Montforts Susteren; 2 Hein Smeets Echt.

Achtervolging

1 Ad Montforts Susteren; 2 Hein Smeets Echt; 3 Sergese Roermond


Maasbracht  11 juli  Provinciale Kampioenschappen
Brabant
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Chris Hoedelmans Deurne; 3 Riny Martens Helmond; 4 Riny Berkers Someren; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Henk Moonen Vogelenzang; 7  Huub Konings Asten.
Limburg
1 Bert van Zantvoort Weert; 2 Ton Schuman Weert; 3 Peter Schoester Venlo; 4 Lambert Zeegers Thorn; 5 Wim van Mierlo Weert; 6 Tjeu  Ramaekers Weert; 7 Gerrit Westenberg  Hout Blerick; 8 Fons Steuten Weert; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen.

Wie het weet mag het zeggen maar de uitslag zal niet meer worden aangepast:  De jury zag het als volgt:   winnaar Gerrit Hairwassers (rechts ) tweede Ton Schuman en op plaats drie Bert van Zantvoort links. Ton Schuman 2e van rechts stond op plaats twee en Chris Hoedelmans is nummer vier net voor Riny Martens.

Na een protest van Bert van Zantvoort werd deze, na het bestuderen van deze foto, alsnog Limburgs kampioen

Dit was de spannende eindspurt om het Provinciale kampioenschap  in Maasbracht-Beek                              

Heusden Asten  18 juli
1 Henk Moonen Udenhout; 2 Ton Schuman Weert; 3 Tjeu Ramaekers Weert; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Jan  Oprins Dongen; 6 Lau Bouten Baarlo; 7 Hein Smeets Echt; 8 Ad Montforts Susteren; 9 Jan van Dijk Baarlo; 10 John Wilms Maasbracht; 11 Herman Crins Beesel; 12 Daan van Dijk Baarlo; 13 Jan Looimans Someren; 14 Wiel Laugs Koningsbosch; 15 Bert van Zantvoort Weert.

Someren Eind  24 juli  Semi-Klassieker
1 Willy Verbinnen België; 2 H.Kinderman Lauw B.; 3 Hein Smeets Echt; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Louis Gaethofs Bocholt B.; 6 Jan Looimans Someren; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Ton Schuman weert; 10 Riny Berkers Someren; 11 Lambert  Zeegers Thorn; 12 Tjeu Ramaekers Weert; 13 Jac Beurskens  Haelen; 14 Jan  Oprins Dongen; 15 Albert Bollen Diepenbeek B.
Ploegenklassement
1 Ploeg België  A; 2  VIVO Weert; 3  van Beek de Wijs Vlodrop.

Boekel  25 juli   Bedevaart
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Ton Schuman Weert; 6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Ger Beurskens Haelen; 8 Frans van der Goot Maasbracht; 9 J.van Helmont Veldhoven; 10 Lau Bouten Baarlo;  11 Hein Kuipers Echt; 12 Henk Moonen Vogelenzang; 13 Hein Smeets Echt; 14 Lambert Zeegers Thorn; 15 Fiel Lamber Blerick.

Weert  Fatima  1 augustus  NWB Kampioenschap
1 Jan Oprins Dongen; 2 Ton Schuman Weert; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Riny Martens Helmond; 5 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 6 Henk Moonen Vogelenzang; 7 Jan Looimans Someren; 8 Fons Steuten Weert; 9 Hay van Dijk Baarlo; 10 Mart Schuman Weert; 11 Lau Bouten Baarlo; 12 Ad Montforts Susteren; 13 Wil Brouwers Deurne; 14 Daan van Dijk Baarlo; 15 Tjeu Ramaekers Weert; 16 Wiel Laugs Koningsbosch; 17 Jan Vergoossen Echt.

Ex-prof Ad Oprins wordt RKNWB kampioen in Weert, Bert van Zantvoort en Ton Schuman zijn  twee en drie

Thorn  7 augustus
1 Wim van Mierlo Weert; 2 Cor Salentijn Roermond; 3 Jan Looimans Someren; 4 Daan van Dijk Baarlo; 5 Henk Moonen Vogelenzang; 6 Ad Montforts Susteren; 7 Walter Hairwassers Den Dungen; 8 Ton Schuman Weert; 9 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 10 Jac Beurskens Haelen; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Frans van der Goot Maasbracht; 13 Riny Martens Helmond; 14 Hay van Dijk Baarlo; 15 Jan Vergoossen Echt.

Baarlo  8 augustus
1 Daan van Dijk Baarlo; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Lambert Janssen Den Bosch; 4 Huub Konings Asten; 5 Fiel Lamber Blerick; 6 Hay van Dijk Baarlo; 7 Huub Thissen Tegelen; 8 H. Muller Kempen D.; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10  J. Schoester Venlo.

                                    Daan van Dijk wint in zijn Baarlo,broer Jan zit in het wiel

Beegden   8 augustus
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Henk Moonen Vogelenzang; 3 Lambert Zeegers Thorn; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Jan Looimans Someren; 8 Riny Martens Helmond; 9 Cor Salentijn Roermond; 10 Wim van Mierlo Weert; 11 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 12 Wil Brouwers Deurne; 13 Mart Schuman Weert; 14 Ger Beurskens Haelen ; 15 Ton Coolen Weert. 

Den Bosch  14 augustus
1 Fred Janssen Weert; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Gerard Moonen Vogelenzang; 5 Lau Bouten Baarlo; 6 Hein Smeets Echt; 7 Herman Rutten Den Bosch; 8 Riny Martens Helmond; 9 Cor Salentijn Roermond; 10 Hay van Dijk Baarlo; 11 Ton Schuman Weert; 12 Jo Koolen Swalmen; 13 Herman Crins Beesel; 14 Daan van Dijk Baarlo; 15 Fiel Lamber Blerick.

Melick  15 augustus
1 Bert van Zantvoort Weert; 2 Walter Hairwassers Den Dungen; 3 Henk van Heyst Haarsteeg; 4 Lambert Zeegers Thorn; 5 Ton Schuman Weert; 6 Mart Schuman Weert; 7 Fons Steuten Weert; 8 Wil Brouwers Deurne; 9 Jan Looimans Someren; 10 Cor Salentijn Roermond.

Susteren  15 augustus
1 Ad Montforts Susteren; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Hein Smeets Echt; 4 Hein Kuipers Echt; 5 Nico Walraven Den Bosch; 6 Jan Vergoossen Echt; 7 Daan van Dijk Baarlo; 8 Hay van Dijk Baarlo; 9 Frans van der Leek Susteren; 10 Jan van Dijk Baarlo; 11 M. Schultz Suchtelen D.; 12 John Wilms Maasbracht; 13 Peter  Schoester Venlo; 14 Jan Madou Helden; 15 Wiel Laugs Koningsbosch.

Schijndel  17 augustus
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen.

Udenhout  21 augustus
1 Hein Smeets Echt; 2

Horn  22 augustus
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Tjeu Ramaekers  Weert; 3 Frans Peeten Baarlo; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Cor Salentijn Roermond; 6 Jan Looimans Someren; 7 Ton Schuman Weert ; 8 Wim van Mierlo Weert; 9 Fiel Lamber Blerick; 10 Jo Stelten Geleen.

Sevenum  22 augustus 
1 Gerrit Hairwassers  Den Dungen; 2 Hay van Dijk Baarlo; 3 Daan van Dijk Baarlo; 4 Fons Steuten Weert; 5 J. Arends Oerle; 6 Hein Smeets Echt; 7 Huub Konings Asten; 8   Hein Kuipers Echt; 9 Huub Thissen Tegelen;  10 John Wilms Maasbracht.

Someren  29 augustus   Omloop van de Postel  Semi-Klassieker
1 Henk Moonen  Udenhout; 2 Ton Schuman Weert; 3 Cor Salentijn Weert; 4 Riny Martens Helmond; 5 Lau Bouten Baarlo; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 J. Goossens St. Williebrord; 10 Fons  Steuten Weert; 11 Herman Crins Beesel; 12 Lambert Janssen Den Bosch; 13 Wil Brouwers Deurne; 14 Hein Smeets Echt; 15 Frans Peeten Baarlo.
Ploegenklassement
1 VIVO Weert met Henk Moonen-Cor Salentijn-Gerrit Hairwassers-Walter Hairwassers-Hay Kuntzelaers-Tjeu Ramaekers-Ger Beurskens -Daan van Dijk; 2








Henk Moonen : sterke winnaar in de Omloop van de      Postel in en rond Someren





Berg aan de Maas  29 augustus
1 Fons Steuten Weert; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Ton Schuman Weert; 5 Fiel Lamber Blerick; 6 Wil Brouwers Deurne; 7 Frans van der Goot Maasbracht; 8 Han Verhoeven Helmond; 9 Mart Schuman Weert; 10 Riny Martens Helmond.

Velden  29 augustus
1 Gerrit  Hairwassers Den Dungen; 2 F.Walraven Den Bosch; 3 Herman Rutten Den Bosch; 4 Hein Smeets Echt; 5 Wiel Laugs Koningsbosch; 6 Hay van Dijk Baarlo; 7 Jan Vergoossen Echt; 8 John Wilms Maasbracht; 9 Hein Kuipers Echt; 10 Frans van der Leek Susteren.

Rijen  3 september
1 Gerrit Hairwassers  Den Dungen.

Panningen  4 september
1 Wim van Mierlo Weert; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Hay van Dijk Baarlo; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 6 Mart Schuman Weert; 7 Fred Janssen Weert; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Fiel Lamber Blerick; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen.

 Roggel  5 september
1 Ger Beurskens Haelen; 2 Fred Janssen Weert; 3 Cor Salentijn Roermond; 4 Hein Smeets Echt; 5 Hay van Dijk Baarlo; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Lau Bouten Baarlo; 10 Jo Stelten Geleen.

         Knappe spurtzege van Ger Beurskens in Roggel


Schaik  10 september
1 Gerrit Hairwassers  Den Dungen.

Blerick  11 september
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Ton Schuman Weert; 4 Mart Schuman Weert; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Walter Hairwassers Den Dungen; 8 Frans van der Goot Maasbracht; 9 Nico Walravens Den Bosch; 10 Wim van Mierlo Weert; 12 Daan van Dijk Baarlo; 13 Hay Kuntzelaers Tegelen.

Kessel Eik  12 september
1 Jac Beurskens Haelen  ; 2  Fred Janssen Weert; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Ton Schuman Weert; 5 Bert van Zantvoort weert; 6  Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Mart Schuman Weert; 8 Ger Beurskens Haelen; 9 Ton Petit Weert; 10 Riny Martens Helmond.

Stramproy  13 september
1 Fons Steuten Weert; 2 Huub Konings Asten; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Riny Martens Helmond; 5 Mart Schuman Weert; 6 Jac Beurskens Haelen; 7 Ton Schuman Weert; 8 Gerrit Hairwassers  Den Dungen; 9 Lau Bouten Baarlo; 10 Walter Hairwassers Den Dungen.

Ohe en Laak  18 september   Omloop van het Maasdal  Klassieker
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Fons Steuten Weert; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Riny Martens Helmond; 6 Jo Janssen Posterholt; 7 Herman Crins Beesel; 8 Tjeu Ramaekers Weert; 9 H. van Bruggen Amsterdam; 10 Ton Schuman Weert; 11 Walter Hairwassers  Den Dungen; 12 Henk Moonen Vogelenzang; 13 Louis Gaethofs Bocholt B.; 14 Daan van Dijk Baarlo; 15 H.Spielman Kempen D.; 16 John Wilms Maasbracht; 17 Lambert Zeegers Thorn; 18 Ton Petit Weert; 19 Martin van Duynhoven Someren; 20 Jac Jans St. Joost.
Ploegenklassement
1 Ploeg Lako Weert;
 Lau Bouten-Ton Schuman-Wim van Mierlo-Frans Verheggen-Fred Janssen-Fons Steuten-Bert van Zantvoort; 2 Ploeg Vivo Weert; 3 Ploeg van Beek de Wijs Vlodrop.


Heythuysen  19 september
1 Bert van Zantvoort Weert; 2 Tjeu Ramaekers Weert; 3 Ton Schuman Weert; 4 Lau Bouten Baarlo; 5 Fons Steuten Weert; 6 Henk Moonen Vogelenzang; 7 Walter Hairwassers Den Dungen; 8 Ad Montforts Susteren; 9 Wim van Mierlo Weert; 10 Wil Brouwers Deurne; 12 Mart Schuman Weert; 13 Lambert Zeegers Thorn; 14 Ger Beurskens Haelen; 15 Wil Vaes Ospel.

 Ysselsteyn   19 september
1 Gerard Keijsers  Ysselsteyn ; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Herman Rutten Den Bosch; 4 Nico Walravens Den Bosch; 5 Hein Smeets Echt; 6 H. Kuipers Echt; 7 Lambert Janssen Den Bosch; 8 John Wilms Maasbracht; 9 Martin van Duynhoven Someren; 10 Jan Versteegen Stramproy.


                                   Gerard Keijsers ( l ) wint in eigen huis,  Gerrit Hairwassers op kop

Geleen  Baan  25 september
1 Huub Konings Asten; 2 Fons Steuten Weert; 3 Herman Crins Beesel; 4 Fred Janssen Weert; 5 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 6 Cor Salentijn Roermond; 7 Walter Hairwassers Den Dungen; 8 Ton Petit Weert; 9 Jac Beurskens Haelen; 10 Lau Bouten Baarlo.

Tegelen  17 oktober
1 Gerrie ter Linde Roermond; 2 Ton Schuman Weert; 3 Henk Papen Saeffelen D.; 4 Ton Petit Weert; 5 Adrie Hamers Udenhout; 6 J. Rutten Helmond; 7 Jan van Dijk Baarlo; 8 Jo Stelten Geleen; 9 H. Welten Deurne; 10 Nico Walraven Den Bosch; 11 Mart Schuman Weert; 12 Ger Hermans Horst; 13  H. Willems Beesel; 14 J. Pots Deurne; 15 Hay Kuntzelaers Tegelen. 

Montfort   17 oktober  Tijdrit  22,5 km.
1 Cor Salentijn  Roermond; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Lau Bouten Baarlo; 4 Frans Peeten Baarlo; 5 Riny Martens Helmond; 6 Jo Janssen Posterholt; 7 Hein Smeets Echt; 8 Wim van Mierlo Weert; 9 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 10 Jac Beurskens Haelen; 11 Huub Konings Asten; 12 Walter Hairwassers Den Dungen; 13 Helmuth Cohnen Saeffelen D.; 14 Frans van der Goot Maasbracht; 15 Jan Peters  St. Odiliënberg.

Ploegen

Vivo Levensmiddelen Weert
Gerrit Hairwassers,Walter Hairwassers,Ger Beurskens,Daan van Dijk, Tjeu Ramaekers,Cor Salentijn,Hay Kuntzelaers,Cor Salentijn,Henk Moonen.
Ploegleider: Wiel Kuntzelaers Weert.

Lako  Radio/TV. Weert
Fons Steuten,Wim van Mierlo Sr.; Bert van Zantvoort,Fred Janssen,Lau Bouten,Ton Schuman,Jan Versteegen,Frans Verheggen,Bert Steuten.
Ploegleider: Jac Bogers Budel.

van Beek de Wijs  Electro Vlodrop
Hein Smeets,Jan Peters,Herman Crins,Piet Puts,Paul van de Heuvel,Frans van der Goot,Jac Beurskens.Jo Koolen.
Ploegleider: Lei de Wijs Vlodrop.

Lija Cafetaria Maasbracht
Huub Konings,Wil Vaes, Jan Versteegen,Bert Steuten,
Ploegleider: H.Lutgens Roermond.

Wenmaekers Meubelen Maaseik B.
Ad Montforts,

De LI-JA ploeg uit Maasbracht met v.l.n.r. de Sponsor,-John Wilms-Huub Konings-Jan Versteegen-Wil Vaes en Bert Steuten. Onder ploegleider Huub Nien