Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1970


Nederweert  22 maart
1 Walter Hairwassers  Den Dungen; 2 Werner Swaneveld Oudenbosch; 3 Fiel Lamber  Venlo; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Thieu van Pol Montfort; 6 Tjeu Ramaekers Weert; 7 Henk Smits Baarlo; 8 Fons Steuten Weert; 9 Henk Cornelissen Amsterdam; 10 Bert Pots Deurne; 11 H. Smeets Posterholt; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Remmelt Hindriks Geleen; 14 Huub Engelen Linne; 15 Toon Timmermans Nederweert.
 
Haelen  30 maart
1 Ad Montforts Susteren; 2  Werner Swaneveld Oudenbosch; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Ger Beurskens Haelen; 5 Henk Smits Baarlo; 6 Tjeu Ramaekers Weert; 7 Leo Hoogeveen Geleen; 8 Fons Steuten weert; 9 Henk Cornelissen Amsterdam; 10 Jef Drummen Sibbe; 11 Bert Pots  Deurne; 12 Piet van Goch Zeilberg; 13 Jo van Seggelen Budel Schoot; 14 Remmelt Hindriks Geleen; 15 Walter Hairwassers Den Dungen.

Elsloo   3 april

1 Sjra Vergooszen Echt; 2 J.Reubsaet Elsoo; 3 T.Meulenberg Urmond; 4 J. de Grave Urmond; 5 W.Slangen Rotterdam; 6 J.Bovens Neerbeek; 7 P.Lonissen Slenaken; 8 J.Geraeds Born; 9 T de Grave Urmond; 10 W.Walraven Sittard.
 
Linne  5 april
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Lau Bouten Baarlo; 3 Ad Montforts Susteren; 4 Remmelt Hindriks Geleen; 5 Jef Drummen Sibbe; 6 Huub Engelen Linne; 7 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 8 Fiel Lamber Venlo; 9 Werner Swaneveld Oudenbosch; 10 Bert Pots Deurne; 11 Thieu van Pol Montfort; 12 Paul van de Heuvel Asenray; 13 Henk Smits Baarlo; 14 Jan Peters St. Odiliënberg; 15 Daan van Dijk Baarlo.
 
Ysselsteyn  12 april
1 Werner Swaneveld Oudenbosch; 2 Tjeu Ramaekers Weert; 3 H. Gijsberts  Aarle Rixtel; 4 Henk Smits Baarlo; 5 Paul van de Heuvel Asenray; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Henk Cornelissen Amsterdam; 8 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Thieu van Pol Montfort; 11 Jan Peters St.Odiliënberg; 12 Fons Steuten Weert; 13 Bert Pots Deurne; 14 Ad Montforts Susteren; 15 Riny Huybers Helmond.
 
Deurne  19 april
1 Thieu van Pol Montfort; 2 Henk Smits Baarlo; 3 Peter van Goch Deurne; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Remmelt Hindriks Geleen; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 8 Werner Swaneveld Oudenbosch; 9 Jef Drummen Sibbe; 10 Bert Pots Deurne; 11 Huub Engelen Linne; 12 Ger Beurskens Haelen; 13 Jan Peters St. Odiliënberg; 14 Ad Montforts Susteren; 15 Piet Vaes Ospel.
 
Echt  26 april
1 Ad Montforts Susteren; 2 Henk Smits Baarlo; 3 Jac Roemermann Venlo; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Huub Engelen Linne; 7 Remmelt Hindriks Geleen; 8 Leo Hoogeveen Geleen; 9 Werner Swaneveld Oudenbosch; 10 Henk Cornelissen Amsterdam; 11 Lau Bouten Baarlo; 12 Toon Timmermans Nederweert; 13 Daan van Dijk Baarlo; 14 Thieu van Pol Montfort; 15 Peter van Goch Deurne.


Someren  1-2-3- mei  Omloop der Peel  Etappewedstrijd

1e et.Someren-Someren
1 Henk Cornelissen Amsterdam; 2 Fons Steuten Weert; 3 Remmelt Hindriks Sittard; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Ad Montforts Susteren; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Werner Swaneveld Oudenbosch; 8 Bert Pots Deurne; 9 Thieu van Pol Montfort; 10 Henk Smits Baarlo; 11 Daan van Dijk Baarlo; 12 Huub Engelen Linne; 13 Jan van Dijk Baarlo; 14 Willy Vaes Ospel; 15 Martin Verrijth Sevenum; 16 Ger Beurskens Haelen; 17 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 18 Huub Kanters Weert; 19 Paul van de Heuvel Asenray; 20 A.Aarts Halsteren.

Drie Weertenaren v.l.n.r. Huub Kanters-Ton Coolen en Fons Steuten  voor de star in gesprek met mede-organisator Ton Rooijmans 


2e et.Someren-Neer
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Hein Smeets Echt; 3 Henk Cornelissen Amsterdam; 4 Fons Steuten Weert; 5 Werner Swaneveld Oudenbosch; 6 Jef Drummen Sibbe; 7 Tjeu Ramaekers Weert; 8 Huub Kanters Weert; 9 Martin Verrijth Sevenum; 10 Remmelt Hindriks Sittard; 11 Thieu van Pol Montfort; 12 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 13 Walter Hairwassers Den Dungen; 14 Bert Pots Deurne; 15 Willy Vaes Ospel; 16 Paul van de Heuvel Asenray; 17 Martin Hoogeveen Geleen; 18 Jo Geelen Montfort; 19 Hay Kuntzelaers Tegelen; 20 Daan van Dijk Baarlo.
 
3e et.Ploegentijdrit Neer
1 Van Seggelen Autobanden Weert; Jo van Seggelen-Toon Timmermans-Fons Steuten-Huub Kanters-Tjeu Ramaekers-Ton Coolen; 2 Vivo Weert; 3 Volkswagen Someren; 4 van Beek de Wijs Vlodrop; 5 Meulendijks Someren; 6 Deka Beton Someren; 7 van Hout Liessel; 8 Pennings Someren; 9 Buhrma Someren; 10 Hy-Line Someren; 11 België A ploeg.
 
4e et.Neer-Someren
1 Henk Smits Baarlo; 2 Frans Peeten Baarlo; 3 Huub Konings Asten; 4 Tjeu Ramaekers Weert; 5 Bert Pots Deurne; 6 Huub Kanters Weert; 7 Martin Hoogeveen Geleen; 8 H.Gijsberts Aarle Rixtel; 9 Hein Smeets Echt; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen; 11 Martin Slaats Liessel; 12 P.Hermes Boxtel; 13 Fiel Lamber Blerick; 14 Remmelt Hindriks Sittard; 15 Peter van Gog Deurne; 16 Daan van Dijk Baarlo; 17 Hay van Dijk Baarlo; 18 Walter Hairwassers Den Dungen; 19 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 20 Jef Drummen Sibbe; 21 Henk Smeets Posterholt; 22 Jo van Seggelen Budel Schoot; 23 Willy Vaes Ospel; 24 Louis Gaethofs Bocholt B.; 25 Riny Huybers Helmond.
 
Eindklassement
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Huub Kanters Weert; 3 Hein Smeets Echt; 4 Henk Smits Baarlo; 5 Frans Peeten Baarlo; 6 Huub Konings Asten; 7 Bert Pots Deurne; 8 Henk Cornelissen Amsterdam; 9 Fons Steuten Weert; 10 Jef Drummen Sibbe; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 H.Gijsberts Aarle Rixtel; 13 Martin Hoogeveen Geleen; 14 Hay Kuntzelaers Tegelen; 15 Fiel Lamber Blerick; 16 Werner Swaneveld Oudenbosch; 17 Remmelt Hindriks Sittard; 18 Daan van Dijk Baarlo; 19 Martin slaats Liessel; 20 Walter Hairwassers Den Dungen; 21 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 22 Willy Vaes Ospel; 23 Louis Gaethofs bocholt B.; 24 Hay van Dijk Baarlo; 25 Martin Verrijth Sevenum.
 
Ploegenklassement
1 van Seggelen Autobanden Weert 
Jo van Seggelen-Toon Timmermans-Fons Steuten-Huub Kanters-Tjeu Ramaekers-Ton Coolen ; 2 Vivo Weert; 3 Meulendijks Someren; 4 Hy-Line Someren; 5 Volkswagen Someren.

 
Broekhuizenvorst  5 mei
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Werner Swaneveld Oudenbosch; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Henk Cornelissen Amsterdam; 5 Jef Drummen Sibbe; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 Fons Steuten Weert; 8 Walter Hairwassers Den Dungen; 9 Henk Smits Baarlo; 10 Thieu van Pol Montfort; 11 Jac Roemermann  Venlo.










Gerrit Hairwassers laat 5 ex-beroepsrenners achter zich in de ronde van Broekhuizenvorst


 
Montfort  7 mei
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2
 
Maasbracht  10 mei
1 Remmelt Hindriks Geleen; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Fons Steuten Weert; 5 Wiel Laugs Koningsbosch; 6 Ad Montforts Susteren; 7 Henk Cornelissen Amsterdam; 8 Walter Hairwassers Den Dungen; 9 Hein Smeets Diergaaarde; 10 Jac Roemermann Venlo; 11 Jef Drummen Sibbe; 12 Jan van Dijk Baarlo; 13 Hay Kuntzelaers Tegelen; 14 Han Verhoeven Helmond; 15 Peter van Goch Zeilberg.
 
Sint Joost  17-18 mei  Tweedaagse
1e dag
1 Fons Steuten Weert; 2 Henk Smits Baarlo; 3 Henk Cornelissen Amsterdam; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Remmelt Hindriks Geleen; 6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Hein Smeets Diergaarde; 8 Walter Hairwassers Den Dungen; 9 Han Verhoeven Helmond; 10 H. Gijsberts Aarle Rixtel.
 
2e dag
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2  Fons Steuten Weert; 3 Huub Kanters Weert; 4 Jac Roemermann Venlo; 5 Remmelt Hindriks Geleen; 6 Jo van Seggelen  Budel Schoot; 7 Ad Montforts Susteren; 8 Fiel Lamber Venlo; 9 Hein Smeets Diergaarde.
 
Eindklassement 
1 Fons Steuten Weert; 2 Henk Smits Baarlo; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Jac Roemermann Venlo; 5 Huub Kanters Weert; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Henk Cornelissen Amsterdam; 8 Remmelt Hindriks Geleen; 9 Hein Smeets Diergaarde; 10 Ad Montforts Susteren.
 
Swalmen  24 mei
1 Ad Montforts Susteren; 2 Jef Drummen Sibbe; 3 Tjeu Ramaekers Weert; 4 Henk Smits Baarlo; 5 Fons Steuten Weert; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Werner Swaneveld Oudenbosch; 8 Remmelt Hindriks Geleen; 9 Riny Huybers Helmond; 10 Walter Hairwassers Den Dungen.; 11 Remmelt Hindriks Geleen; 12 Hein Smeets Echt; 13 Hay Kuntzelaers Tegelen; 14 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 15 Huub Engelen Linne.

     Ad Montforts wint de ronde van Swalmen

 
Roermond  31 mei
1 Werner Swaneveld Oudenbosch; 2 Henk Smits Baarlo; 3 Daan van Dijk Baarlo; 4 Fons Steuten Weert; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Hein Smeets Echt; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Huub Engelen Linne; 10 Henk Cornelissen Amsterdam.
 
Deurne  7 juni
1 Hein Kuipers Echt; 2 Peter van Goch Deurne; 3 Ton van Sleeuwen Boxmeer; 4 Ton Coolen Weert; 5 Noud Giesbers Liessel; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Huub Konings Asten; 8 H.Nelissen Baarlo; 9 J. Parren Thorn; 10 Ab Grijseels Tegelen; 11 Albert Kuhlmann  Baarlo; 12 Jo Geelen Montfort; 13 Paul Dekkers Zeelst; 14 Martin Slaats Liessel; 15 Jan Verrijth Sevenum. 
 
Budel  7 juni
1 Henk Smits Baarlo; 2 Daan van Dijk Baarlo; 3 Jan Peters St.Odiliënberg; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Fons Steuten Weert; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Riny Huybers Helmond; 8 Wiel Laugs Koningsbosch; 9 Hein Smeets Echt; 10 Huub Engelen Linne; 11 Frans Peeten Baarlo; 12 Jac Roemermann Venlo; 13 Henk Smeets Posterholt; `4 Leo Hoogeveen Elsloo; 15 Tjeu Ramaekers Weert.
 
Thorn  14 juni   Bedevaart
1 Huub Kanters Weert; 2 Tjeu Ramaekers Weert; 3 Fons Steuten Weert; 4 Henk Cornelissen Amsterdam; 5 Ad Montforts Susteren; 6 Henk Smits Baarlo; 7 Peter van Goch Deurne; 8 Martin Verrijth Sevenum; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Gerrit Hairwassers Den Dungen.

 Huub Kanters krijgt de bloemen na zijn zege in Thorn

 
Hegelsom  21 juni
1 Henk Cornelissen Amsterdam; 2 Fons Steuten Weert; 3 Hein Smeets Echt; 4 Werner Swaneveld Oudenbosch; 5 Tjeu Ramaekers Weert; 6 Noud Giesbers Liessel; 7 Daan van Dijk Baarlo; 8 Peter van Goch Zeilberg; 9 Huub Konings Asten; 10 H.Smeets Posterholt; 11 H. Nelissen Baarlo; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 14 Henk Smits Baarlo; 15 Jan van Dijk Baarlo.
 
Vlodrop  28 juni  NWB Kampioenschap
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Ad van Sleeuwen Boxmeer; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Henk Smits Baarlo; 6 Huub Engelen Linne; 7 Hein Smeets Echt; 8 Wim van Hunsel Weert; 9 Noud Giesbers Liessel; 10 Fons Steuten Weert.

                                                          De kampioenstitel is voor Tjeu Ramaekers                                                                                                     hij viert het samen met zijn Nellie

 
Heusden Asten  5 juli
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Henk Cornelissen Amsterdam; 3 Tjeu Ramaekers Weert; 4 H. Giesberts  Aarle Rixtel; 5 Ad van Sleeuwen Boxmeer; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 8 Hein Smeets Echt; 9 Noud Giesbers Liessel; 10 Lau Bouten Baarlo.
 
Heythuysen  12 juli
1 Martin Verrijth Sevenum; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Ton Coolen Weert; 4 Noud Giesbers Liessel; 5 Ad van Sleeuwen Boxmeer; 6 H. Nelissen Baarlo; 7 Huub Konings Asten; 8 Schoester Venlo; 9 Martin van Duinhoven Someren; 10 Daan van Dijk Baarlo.
 
Pey Echt  12 juli
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Tjeu Ramaekers Weert; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Henk Cornelissen Amsterdam; 5 Han Verhoeven Helmond; 6 Jan Evers Maarheeze; 7 Walter Hairwassers Den Dungen; 8 Ad Montforts Susteren; 9 Hay van Dijk Baarlo; 10 Hein Smeets Echt.
 
Schimmert  17 juli
1 W.Smeets Meers; 2 Cees van Beek Elsloo; 3 Steinbusch Ulestraten; 4 Reubsaet Elsloo; 5 Meulenberg Urmond; 6 Slangen Rotterdam; 7 A.Kusters Spaubeek; 8 Spronk Stein; 9 De Grave Urmond.
 
Belfeld  19 juli
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Lau Bouten Baarlo; 3 Tjeu Ramaekers Weert; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Han Verhoeven Helmond; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 8 Hay van Dijk Baarlo; 9 Noud Giesbers Liessel; 10 H. Nelissen Baarlo; 11 Daan van Dijk Baarlo; 12 Jan van Dijk Baarlo; 13 Hein Smeets Echt; 14 Jan Peters St.Odiliënberg; 15 Wiel Laugs Koningsbosch.

Ohe en Laak  26 juli
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Henk Cornelissen Amsterdam; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Werner Swaneveld Oudenbosch; 5 Ad Montforts Susteren; 6 Noud Giesberts Liessel; 7 Wim van Mierlo Weert; 8 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Tjeu Ramaekers Weert; 11 Hay van Dijk Baarlo; 12 Jan van Dijk Baarlo; 13 Ger Beurskens Haelen; 14 Daan van Dijk Baarlo; 15 Twan Steuten Weert.
 

Meers Elsloo  26 juli
1 Wim van Mierlo  Weert;  
 
Baarlo  2 augustus
1 Henk Cornelissen Amsterdam 2 Jo van Seggelen Budel; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Cor Salentijn Roermond; 5 Tjeu Ramaekers Weert; 6 Han Verhoeven Helmond; 7 Fons Steuten Weert; 8 Lau Bouten Baarlo; 9 Jan Peters St.Odiliënberg; 10 Ad van Sleeuwen Boxmeer; 11 Hay Kuntzelaers Tegelen; 12 Daan van Dijk Baarlo; 13 Walter Hairwassers Den Dungen; 14 Noud Giesbers Liessel; 15 Martin Verrijth Sevenum.

Echt  5 augustus  sportweek 

Achtervolging 

1 Ad Montforts Susteren; 2 Wiel Laugs Koningsbosch; 3 Hein Smeets Diergaarde; 4 Leo Hoogeveen Geleen; 5 Sef Vergoossen Pey.

Klassementsrace

1 Ad Montforts Susteren; 2 J.Smeets Posterholt; 3 Hein Smeets Diergaarde; 4 Han Verhoeven Helmond; 5 Wim van Mierlo Weert.

Sprint

1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Leo Hoogeveen Geleen; 3 J.Scott Echt; 4 Jac Jans St.Joost.

Afvallingsrace

1 Ad Montforts Susteren; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Han Verhoeven Helmond; 4 Leo Hoogeveen Geleen; 5 Hein Smeets Diergaarde. 

 Koppelwedstrijd

1 Ad Montforts Susteren/Jac Jans St.Joost; 2  Hein Smeets Diergaarde/Helmut Cohnen Saeffelen D.; ; 3 Jan Opstals Krefeld D./Gerrie ter Linde Roermond; 4 Bert Seegers Thorn/ Sef Vergoosssen Pey; 5 Wiel Laugs Koningsbosch/Jos Craemers Echt; 6 Jos Leenders Echt/J.Scott Echt; 7 Jan Vergoossen Echt/ H.Opgenoort Sittard.

Ospel  9 augustus

1 Noud Giesbers Liessel; 2 Twan  Steuten Weert; 3 H. Nelissen Baarlo; 4 Huub Konings Asten; 5 Jo Schell  Reuver; 6 Jan van Dijk Baarlo; 7 Wim van Hunsel Weert; 8 Hein Kuipers Echt; 9 Martin Verrijth Sevenum; 10 Toon Timmermans Nederweert.

 
Susteren  9 augustus
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Walter Hairwassers Den Dungen; 3 Cor Salentijn Roermond; 4 Henk Cornelissen Amsterdam; 5 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 6 Ad Montforts Susteren; 7 Hein Smeets Echt; 8 Lau Bouten Baarlo; 9 Werner Swaneveld Oudenbosch; 10 Daan van Dijk Baarlo; 11 Tonn Miggels Belfeld; 12 Tjeu Ramaekers Weert; 13 Jan Peters St. Odiliënberg; 14 Han Verhoeven Helmond; 15 H. Gijsberts Aarle Rixtel.
 
Horn  16 augustus
1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Cor Salentijn Roermond; 4 Hein Smeets Echt; 5 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 6 Noud Giesbers Liessel; 7 Harrie Evers Maarheeze; 8 Han Verhoeven Helmond; 9 Twan Steuten Weert; 10 Daan van Dijk Baarlo; 11 Lau Bouten Baarlo; 12 J.Hermes Boxtel;13 Ad Montforts Susteren; 14 Jan Vermetten Rijen; 15 Walter Hairwassers Den Dungen.
 
Udenhout  15 augustus
1 J van Seggelen Budel Schoot; 2 Henk Cornelissen Amsterdam; 3 Thieu Ramaekers Weert; 4 Gerrit Hairwassers  Den Dungen; 5 Wim van Mierlo Weert; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Lau Bouten Baarlo; 8 Werner Swaneveld Oudenbosch; 9 Hein Smeets Echt; 10 Ton Coolen Weert; 11 Daan van Dijk  Baarlo; 12 Hay van Dijk  Baarlo
 
Someren Eind  23 augustus
1 Lau Bouten Baarlo; 2 Herman Crins Beesel; 3 Cor Salentijn Roermond; 4 Ad Montforts Susteren; 5 Jan Peters St. Odiliënberg; 6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Walter Hairwassers Den Dungen; 8 Paul van de Heuvel Asenray; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Jan Evers Maarheeze; 11 Martin Verrijth Sevenum; 12 Henk Cornelissen Amsterdam; 13 Ger Beurskens Haelen; 14 Hein Smeets Echt; 15 Ton Coolen Weert. 

Sevenum  30 augustus
1 Walter Hairwassers  Den Dungen; 2.Wim van Mierlo Weert; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 H. Nelissen Baarlo; 5 Werner Swaneveld Oudenbosch; 6 Henk Cornelissen Amsterdam; 7 Han Verhoeven Helmond; 8 Paul van de Heuvel  Asenray; 9 Hein Smeets Echt; 10 Hay van Dijk Baarlo; 11 Jan Peters St. Odiliënberg; 12 Tjeu Ramaekers Weert; 13 Martin Verrijth Sevenum; 14 Cor Salentijn Roermond; 15 Frans Verheggen Weert.

Walter Hairwassers wint met flinke voorsprong de ronde van Sevenum

 
Weert  Fatima  6 september
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Hay van Dijk Baarlo; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Henk Cornelissen Amsterdam; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Ger Beurskens Haelen; 7 Jac Boumans Echt; 8 Lau Bouten Baarlo; 9 Ton Coolen Weert; 10 Tjeu Ramaekers Weert; 11 Fiel Lamber Venlo; 12 Han Verhoeven Helmond; 13 Huub Engelen Linne; 14 Herman Crins Beesel;  15  Jan Peters St.Odiliënberg.
 
Kessel Eik  13 september
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Henk Cornelissen Amsterdam; 3 Twan Steuten Weert; 4 Cor Salentijn Roermond; 5 Tjeu Ramaekers Weert; 6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Ger Beurskens Haelen; 8 Ad Montforts Susteren; 9 Werner Swaneveld Oudenbosch; 10 Walter Hairwassers Den Dungen; 11 Jac Boumans Echt; 12 Daan van Dijk Baarlo; 13 Hay Kuntzelaers Tegelen; 14 Jan Peters St. Odiliënberg; 15 Hans van de Reek Helmond.
 
Stramproy  14 september
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Tjeu Ramaekers Weert; 3 Werner Swaneveld Oudenbosch; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Hein Smeets Echt; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Ger Beurskens Haelen; 8 Herman Crins Beesel; 9 H. van Heijst Haarsteeg; 10 Wim van Mierlo Weert; 11 Jac Boumans Echt; 12 Jan Peters St. Odiliënberg; 13 Paul van de Heuvel Asenray; 14 J. Hermes Boxtel; 15 Twan Steuten Weert.

In Stramproy wil iedereen winnen,dus ook Jo van Seggelen

Den Dungen  16 september

1 Tjeu Ramaekers Weert; 2 Henk Cornelissen Amsterdam; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Walter Hairwassers Den Dungen.

Roggel  20 september
1 Wim van Mierlo  Weert; 2 Ton Coolen Weert; 3 Herman Crins Beesel; 4 H. Nelissen Baarlo; 5 Frans Peeten Baarlo; 6 Twan Steuten Weert; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Walter Hairwassers Den Dungen; 9 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 10 Henk Cornelissen Amsterdam.
 
Merum  27 september
1 Ad Montforts Susteren; 2 Riny Huybers Helmond; 3 Frans Verheggen Weert; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Daan van Dijk Baarlo; 8 Hein Smeets Echt; 9 Han Verhoeven Helmond; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen; 11 H.Gijsberts Aarle Rixtel; 12 Ger Beurskens Haelen; 13 Jan Peters St.Odiliënberg; 14 Ton Coolen Weert; 15 Jac Boumans Echt.
 
Someren   3 oktober  Omloop van de Postel  Semi Klassieker
1 Jo van Seggelen  Budel Schoot; 2 Cor Salentijn Roermond; 3 Hein Smeets Echt; 4 Herman Crins Beesel; 5 Wim van Mierlo Weert; 6 Lau Bouten Baarlo; 7 Ad Montforts Susteren; 8 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 9 Frans Peeten Baarlo; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen; 11 Jan Vermetten Rijen; 12 Walter Hairwassers Den Dungen; 13 Jac Boumans Echt; 14 J. Bollen Bocholt B.; 15 Paul van de Heuvel Asenray; 16 C. Coppus Deurne; 17 Jan van Dijk Baarlo; 18 Jo Koolen Swalmen; 19 Jan Peters St. Odiliënberg; 20 Fiel Lamber Venlo.
 
Ploegenklassement
1 VIVO Weert Cor Salentijn;Gerrit Hairwassers; Hay Kuntzelaers;Daan van Dijk; Henk Smits; Riny Huybers; 2 van Seggelen Weert; 3 van Beek de Wijs Vlodrop.
 
Montfort  4 oktober  Clubkampioenschap
1 Wielerclub Weert met: Jo van Seggelen,Ton Coolen,Tjeu Ramaekers,Frans Verheggen,Wim van Mierlo ; 2 Wielerclub Roermond; 3 Wielerclub Olympia Baarlo; 4 Wielerclub Peter Post Echt; 5 Wielerclub DTS Deurne; 6 Wielerclub Voorwaarts Montfort; 7 Wielerclub de Snelle Sprong Belfeld.

Wielerclub Weert is clubkampioen van de RKNWB ; v.l.n.r. Tjeu Ramaekers-Jo van Seggelen-Wim van Mierlo-Frans Verheggen en Ton Coolen

 
Meers  Elsloo  11 oktober
1 Jo van Seggelen Budel Schoot;
 
Neerkant  18 oktober
1 Jo van Seggelen Budel Schoot;
 
Oss  25 oktober
1 Henk Cornelissen Amsterdam; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 9 Huub Konings Asten; 10 P.Hermes Boxtel; 11 Gerard Keijsers Ysselsteyn.

 

Ploegen  amateurs
 
van Seggelen Autobanden Weert.
Jo van Seggelen,Tjeu Ramaekers,Huub Kanters,Wim van Hunsel,Toon Timmermans,Ton Coolen.
Ploegleider: Harrie Geuskens Weert.
 
Vivo Levensmiddelen Weert
Hay Kuntzelaers,Daan van Dijk,Gerrit Hairwassers,Henk Smits,Walter Hairwassers,Riny Huybers.
Ploegleider : Wiel Kuntzelaers.
 
Lako Radio/TV Weert
Ton Schuman,Bert van Zantvoort,Frans Verheggen,Jan Versteegen,Fred Janssen,Lau Bouten,Wim van Mierlon Sr.Fons Steuten ( later in seizoen ).
Ploegleider Jac Bogers Budel.
 
van Beek de Wijs Electro Vlodrop.
Hein Smeets,Huub Engelen,Jo Geelen,Jan Peters,Piet Puts,Paul van de Heuvel,Frans v/d Goot, Thieu van Pol, J.Roumen,Henk Dierx, H.Wolters.
Ploegleider : Lei de Wijs Vlodrop.
 
 

Autobandenspecialist Harrie van Seggelen sponsort de complete Wielerclub Weert

Op de foto v.l.n.r. Harrie van Seggelen-Fons Steuten-Ger Zander-Huub Kanters-Tjeu Ramaekers-Harrie Sentjens-Huub Moris-Pierre Truien-Jac Wetemans-Wiel Kuntzelaers-onbekend-Twan Hendrix.

Beneden : Bert Steuten-Toon Timmermans-Wim van Hunsel-Ton Coolen-Frans Verheggen-Chris Raetsen-Mart Doensen-Harrie Lempens-Jo van Seggelen  ( broer van Harrie ) en de zoon van Harrie