Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1969



Sint Joost  16 maart
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Sef Vergoossen Pey Echt; 4 Gerrit Hairwassers  Den Dungen; 5 Jan van den Nieuwenhuizen Eindhoven; 6 Hay van Dijk Baarlo; 7 Wim van Mierlo Weert; 8 Huub Janssen Sevenum; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen; 11 Henk Claessen Helmond; 12 Toon Timmermans Nederweert; 13 Wim van Hunsel Weert; 14 Hennie van Rooy Zeelst; 15 Lau Bouten Baarlo.
 
Grefrath  Duitsland  16 maart
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel.
 
Neerkant  23 maart
1 Fred  Janssen  Weert; 2 Sef Vergoossen Pey Echt; 3 Ton Schuman Weert; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Henk Smits Baarlo; 6 Hennie van Rooy Zeelst; 7 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 8 Walter Hairwassers Den Dungen; 9 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 10 Piet Vaes Ospel; 11 Hay Kuntzelaers  Tegelen; 12 Wim van Hunsel Weert; 13 Ad Montforts Susteren; 14 Wim van Mierlo Weert; 15 Henk Klaassen Helmond.
 
Kempen Duitsland  23 maart
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 J.Erthel Hamburg Dld.; 3 Heinz Wotheler M.Gladbach Dld.; 4 Friere Dld.; 5 Henk Smits Baarlo.
 
Ysselsteyn  29 maart
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; Pieter van Pol Montfort; 3 Martin Schuman Weert; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Sef Vergoossen Pey Echt; 6 Jan Looimans Someren; 7 Hay Kuntzelaers Tegelen; 8 Ad Montforts Susteren; 9 Toon Timmermans Nederweert; 10 Huub Janssen Sevenum; 11 Wim van Mierlo Weert; 12 Jan Smits Someren; 13 Huub Engelen Linne; 14 Hennie van Rooy Zeelst; 15 Hay van Dijk Baarlo.
 
Kleve Dld.  5 april
1 Henk Smits Baarlo; 2 Gerrit de Wit ’s Gravendeel; 3 Henk Poppe Nijverdal; 4 Jan van Dijk Baarlo.
 
Straelen  Duitsland  6 april
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel.
 
Ospel  7 april
1 Fred Janssen Weert ; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Henk Smits Baarlo; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Sef Vergoossen Pey Echt; 6 Riny Huybers Helmond; 7 Jan van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 8 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 9 Jan Looimans Someren; 10 Piet Aben Heythuysen ; 11 Pieter van Pol Montfort; 12 Huub Janssen Sevenum; 13 Ad Montforts Susteren; 14 Hay Kuntzelaers Tegelen; 15 Huub Engelen Linne.
 
Merum  13 april
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel;  2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Ad Montforts  Susteren; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Fred Janssen Weert; 6 Ton Schuman Weert; 7 Pieter van Pol Montfort; 8 Martin Verrijth Sevenum; 9 Henk Smits Baarlo; 10 Jan Looimans someren; 11 Theo van de Mortel Someren; 12 Riny Huybers Helmond; 13 Huub Engelen Linne; 14 Herman Crins Beesel; 15 Wim van Mierlo Weert.

      v.l.n.r. Gerard Timmermans-Wim van Mierlo-Gerrit de Wit-Hennie van Rooy en Pieter van Pol

 
Deurne  20 april
1 Ad Montforts Susteren; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Jan Looimans Someren; 6 Fred Janssen Weert; 7 Theo van de Mortel Someren; 8 Theo Verheijen Venlo; 9 Henk Smits Baarlo; 10 Huub Engelen Linne; 11 Toon Timmermans Nederweert; 12 Sef Vergoossen Pey Echt; 13 Wiel Laugs Koningsbosch; 14 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Echt  27 april
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 3 Fred Janssen Weert; 4 Jan Smits Someren; 5 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 6 Pieter van Pol Montfort; 7 Jan Looimans Someren; 8 Hay van Dijk Baarlo; 9 Huub Engelen Linne; 10 Toon Timmermans Nederweert; 11 Daan van Dijk Baarlo; 12 Piet Aben Heythuysen; 13  Piet Vaes Ospel; 14 Ton Schuman Weert; 15 Theo Derichs Wessem.
 
Susteren  4 mei
1 Hennie van Rooy Zeelst; 2 Jan Looimans Someren; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 6 Ad Montforts Susteren; 7 Huub Engelen Linne; 8 Ton Schuman Weert; 9 Fred Janssen Weert; 10 Jan Smits Someren;11 Sef Vergoossen Pey Echt.


Someren  9-10-11 mei  Omloop der Peel    Etappewedstrijd
1e et.Someren
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 Jan Looimans Someren; 3 Hein Smeets Echt; 4 Sef Vergoossen Pey; 5 Theo Verheyen Venlo; 6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Henk Smits Baarlo; 8 Lau Bouten Baarlo; 9 Frans Peeten Baarlo; 10 Daan van Dijk Baarlo; 11 Fred Janssen Weert; 12 Hennie van Rooy Zeelst; 13 Walter Hairwassers Den Dungen; 14 Hay Kuntzelaers Tegelen; 15 Theo  van de Mortel Someren; 16 Ton Schuman Weert; 17 Huub Engelen Linne
 
2e et.
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 Fred Janssen Weert; 3 Sef Vergoossen Pey; 4 Henk Smits Baarlo; 5 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 6 Hennie van Rooy Zeelst; 7 Fons Steuten Weert; 8 Riny Huybers Helmond; 9 Ton Schuman Weert; 10 Jac Leenen Someren; 11 John Hawkins Wildenrath  Dld.; 12 Walter Hairwassers Den Dungen; 13 Jan Looimans Someren; 14 Pieter van Pol Montfort;15 Daan van Dijk Baarlo.
 
3e et.
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 Remmelt Hindriks Sittard; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Fons Steuten Weert; 5 Jan Looimans Someren; 6 Henk Smits Baarlo; 7 Jac Leenen Someren; 8 Ton Schuman Weert; 9 Huub Konings Asten; 10 Hein Smeets Echt; 11 Cees van Beek Elsloo; 12 Riny Huybers Helmond; 13 Willy Laugs Koningsbosch; 14 Pieter van Pol Montfort; 15 Sef Vergoossen Pey.

 Gerrit de Wit wint 23 wedstrijden in een seizoen soms zelfs twee op één dag , Hier wint                   hij zijn derde etappe in de omloop der Peel. Remmelt Hindriks wordt tweede

 
Eindklassement
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 Henk Smits Baarlo; 3 Gerit Hairwassers Den Dungen; 4 Fons Steuten Weert; 5 Ton Schuman Weert; 6 Sef Vergoossen Pey; 7 Jac Leenen Someren; 8 Riny Huybers Helmond; 9 Hennie van Rooy Zeelst; 10 Jan Looimans Someren; 11 Daan van Dijk Baarlo; 12 Walter Hairwassers Den Dungen; 13 Cees van Beek Elsloo; 14 Frans Peeten Baarlo; 15 Hay Kuntzelaers Tegelen; 16 Jan Opstals Krefeld Dld.; 17 Theo van de Mortel Someren; 18 Hay van Dijk Baarlo; 19 Ad Montforts Susteren; 20 Toon Timmermans Nederweert.
 
Ploegenklassement
1 VIVO Weert;
Gerrit de Wit-Pieter van Pol- Ton Schuman-Hay Kuntzelaers -Gerrit Hairwassers-Ger Beurskens ;2 Hy-Line Someren; 3 Volkswagen Someren.

 
Swalmen  15 mei
1 Henk Smits Baarlo; 2 Ad Montforts Susteren; 3 Sef Vergoossen Pey Echt; 4 Ton Schuman Weert; 5 Daan van Dijk Baarlo; 6 Riny Huybers Helmond; 7 Wim van Mierlo Weert; 8 J.Hermes Boxtel; 9 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 10 Theo Verheijen Venlo; 11 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 12 Remmelt Hindriks Geleen; 13 Hennie van Rooy Zeelst; 14 Piet van Pol Montfort; 15 Walter Hairwassers Den Dungen.
 
Roermond  18 mei
1 Piet Vaes Ospel; 2 Herman Crins Beesel; 3 Lau Bouten Baarlo; 4 Hay van Dijk Baarlo; 5 Henk Smits Baarlo; 6 Frans Peeten Baarlo; 7 Walter Hairwassers Den Dungen; 8 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 9 P.Claessen Helmond; 10 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 11 Jan Smits Someren;12 Piet van Pol Montfort; 13 Ad Montforts Susteren; 14 Remmelt Hindriks Geleen; 15 Theo van de Mortel Someren.
 
Broekhuizenvorst  22 mei
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 
 
Heythuysen  26 mei
1 Sef Vergoossen Pey Echt; 2 Riny Huybers Helmond; 3 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 4 Ton Schuman Weert; 5 Ger Beurskens Haelen; 6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Piet van Pol Montfort; 8 Hans van de Reek Helmond; 9 Gerard Timmermans Asten; 10 Jan Looimans Someren; 11 Peter Klaassen Helmond; 12 Hennie van Rooy Zeelst; 13 Remmelt  Hindriks  Geleen; 14 Toon Timmermans Nederweert; 15 Daan van Dijk Baarlo.
 
Nederweert  1 juni
1 Toon Timmermans Ospel; 2 Ger Beurskens Haelen; 3 Huub Konings Asten; 4 Ton Leenders Asten; 5 Heinz Wetsels Eindhoven; 6 Piet Vaes Ospel; 7 Theo Dericks Wessem; 8 Paul van de Heuvel  Asenray; 9 J. Houben Herten; 10 Jan Peters St.Odiliënberg; 11 J. van Hout Eindhoven; 12 Jan van Dijk Baarlo; 13 Martin van Duynhoven Someren; 14 Jac Leenen Someren; 15 Jan Madou  Kessel.
 
Hegelsom  1 juni
1 Remmelt Hindriks Geleen; 2 Henk Smits Baarlo; 3 Hans van de Reek Helmond; 4 Herman Crins Beesel; 5 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 6 Theo Verheijen Venlo; 7 Pieter  van Pol Montfort; 8 Riny Huybers Helmond; 9 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 10 Wim van Mierlo Weert; 11 Sef Vergoossen Pey  Echt; 12 Jan Looimans Someren; 13 Walter Hairwassers Den Dungen; 14 Ad Montforts Susteren; 15 Hennie van Rooy  Zeelst.

                                 Remmelt Hindriks succes in Hegelsom

Montfort  15 juni
1 Henk Smits Baarlo; 2 Hans van de Reek Helmond; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 5 Jan Looimans Someren; 6 Jef Drummen Sibbe; 7 Riny Huybers Helmond; 8 Wiel Laugs Koningsbosch; 9 Pieter van Pol Montfort; 10 Huub Konings Asten; 11 Wim van Mierlo Weert; 12 Ton Schuman Weert; 13 Sef Vergoossen Pey Echt; 14 Walter Hairwassers Den Dungen; 15 Jac Leenen Someren.
 
Zeelst  21 juni
1 Daan van Dijk Baarlo; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Riny Huybers Helmond; 4 Sef Vergoossen Pey  Echt; 5 Piet Vaes Ospel; 6 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 7 Ton Schuman Weert; 8 Piet van Pol Montfort; 9 Jan Smits Someren; 10 Jan Looimans Someren; 11 Ton Coolen Weert; 12 Wim van Hunsel Weert; 13 Wiel Laugs Koningsbosch; 14 Walter Hairwassers Den Dungen; 15 Henk Smits Baarlo.
 
Vlodrop  22 juni
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 Remmelt Hindriks Geleen; 3 Ton Schuman Weert; 4 Jan Looimans Someren; 5 Daan van Dijk Baarlo; 6 Piet van Pol Montfort; 7 Herman Crins Beesel; 8 Henk Smits Baarlo; 9 Wim van Hunsel Weert; 10 Hay van Dijk Baarlo; 11 Riny Huybers Helmond; 12 Hay Kuntzelaers Tegelen; 13 Fons  Steuten Weert; 14 Toon Timmermans Nederweert; 15 Ad Montforts Susteren.
 
Pey Echt  22 juni
1 Sef Vergoossen  Pey Echt; 2 Ton Leenders Asten; 3 Lau Bouten Baarlo; 4 Jan Peters St. Odiliénberg; 5 Twan Steuten Weert; 6 Piet Sassen Belfeld; 7 Theo Derichs Wessem; 8 Martin Verrijth Sevenum; 9 Ton Coolen Weert; 10 Paul van de Heuvel Asenray; 11 Jan Vergoossen Echt; 12 J.van Hout  Eindhoven; 13 Ger Beurskens Haelen; 14 Jan Madou Helden; 15 Wiel Laugs Koningsbosch.
 
Maasbracht Beek   29 juni  RKNWB Kampioenschap
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Ad Montforts Susteren; 3 Piet van Pol Montfort; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Martin Verrijth  Sevenum; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 Ton Schuman Weert; 8 Ton Coolen Weert; 9 Hay Kellenaers Hegelsom; 10 Ger Beurskens Haelen; 11 Hay van Dijk Baarlo; 12 Jan Peters St. Odiliënberg; 13 Frans Peeten Baarlo; 14 Lau Bouten Baarlo; 15 Fiel Lamber Blerick.

                         Kampioen Walter Hairwassers

 
Liessel  6 juli   Bedevaart
1 Remmelt Hindriks Sittard; 2 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 3 Ad Montforts Susteren; 4 Jan Looimans Someren; 5 Pieter van Pol Montfort; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Martin Verrijth Sevenum; 8 Ton Schuman Weert 9 Huub Engelen Linne; 10 Daan van Dijk Baarlo; 11 Jef Drummen Sibbe; 12 Hay van Dijk Baarlo; 13 Felix Lamber Blerick; 14 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 15 Wim van Hunsel Weert.  Strijdlustigste renner Wim van Hunsel.
 

Budel  13 juli
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 Riny Huybers Helmond; 3 Daan van Dijk Baarlo; 4 Henk Smits Baarlo; 5 Jef Drummen Sibbe; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 NN; 8 Hans van de Reek Helmond; 9 Pieter van Pol Montfort; 10 Martin Schuman Weert; 11 Wiel Laugs Koningsbosch; 12 Paul Konings Asten; 13 Hay Kuntzelaers Tegelen; 14 Jac Roemermann Tegelen; 15 Herman Crins Beesel.
 
Someren Eind  13 juli
1 Jan van Dijk Baarlo; 2 Jan Looimans Someren; 3 Martin Verrijth Sevenum; 4 Henk Houben Herten; 5 Ton Leenders Asten; 6 Jac Leenen Someren; 7 Huub Konings Asten; 8 Ger Beurskens Haelen; 9 Theo Derichs Wessem; 10 Paul van de Heuvel Asenray; 11 Ton Coolen Weert; 12 Piet Sassen Belfeld; 13 Jan Peters St. Odiliënberg; 14 Lau Bouten Baarlo; 15 Jan Vergoossen Echt.
 
Echt  20 juli
1 Remmelt Hindriks Sittard; 2 Henk Smits Baarlo; 3 Jac Roemermann Tegelen; 4 Wim van Hunsel Weert; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Ad Montforts Susteren; 7 Jan Looimans Someren; 9 Ton Schuman Weert; 10 Hay van Dijk Baarlo; 11 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 12 Fons Steuten Weert; 13 Daan van Dijk Baarlo; 14 Wim van Mierlo Weert; 15 Bert Pots Deurne.
 
Heusden  Asten  20 juli
1 Paul Konings Asten; 2 Martin Verrijth Sevenum; 3 Ger Beurskens Haelen; 4 Jan Peters St. Odiliénberg; 5 Martin van Duynhoven Someren; 6 Huub Konings Asten; 7 Ton Leenders Asten; 8 Theo Derichs Wessem; 9 Paul van de Heuvel Asenray; 10 Ton Coolen Weert; 11 Jan van Dijk Baarlo; 12 Jan Vergoossen Echt; 13 J. Schoenmakers Eindhoven; 14 Twan Steuten Weert; 15 Martin Slaats Deurne.
 
Reuver  27 juli
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Ad Montforts Susteren; 3 Wim van Hunsel Weert; 4 Herman Crins Beesel; 5 Jac Roemermann Tegelen; 6 Martin Verrijth Sevenum; 7 Walter Hairwassers Den Dungen; 8 Ger Beurskens Haelen; 9 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 10 Remmelt Hindriks Geleen; 11 Wiel Leijnders Blerick; 12 Hay Kuntzelaers Tegelen; 13 Hay Kellenaers Hegelsom; 14 Hay van Dijk Baarlo; 15 Wiel Laugs Koningsbosch.
 
Thorn  2 augustus
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 Henk Smits  Baarlo; 3 Ad Montforts Susteren; 4 Ton Schuman Weert; 5 Herman Crins Beesel; 6 Frans Peeten Baarlo; 7 NN; 8 Walter Hairwassers Den Dungen; 9 Jan Peters St. Odiliënberg; 10 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 11 Jan Vergoossen Echt; 12 Piet Vaes Ospel; 13 Wim van Hunsel Weert; 14 Henk Klaassen Helmond; 15 Bert Pots Deurne.
 
Sevenum  3 augustus
1 Martin Verrijth Sevenum; 2 Ger Beurskens Haelen; 3 Jan van Dijk Baarlo; 4 Wiel Leijnders Blerick; 5 Huub Konings Asten; 6 Lau Bouten Baarlo; 7 Jac Leenen Someren; 8 Jan Peters St.Odiliénberg; 9 Theo Dericks Wessem; 10 Martin Slaats Liessel; 11 Martin van Duynhoven Someren; 12 Twan Steuten Weert; 13 Jan Madou Helden; 14 Paul Dekkers Zeelst; 15 Jo Ritzen Wijnandsrade.











Martin Verrijth winnaar in  eigen huis

 
Stevensweert  3 augustus
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Jan van Dijk Baarlo; 4 Jan Looimans Someren;  5 Herman Crins Beesel; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Walter Hairwassers Den Dungen; 8 Ad Montforts Susteren; 9 Sef Vergoossen Pey Echt; 10 Riny Huybers Helmond; 11 Frans Peeten Baarlo; 12 Piet Aben Heythuysen; 13 Ton Schuman Weert; 14 Henk  Klaassen Helmond; 15 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Belfeld  10 augustus  Limburgse Kampioenschappen
1 Daan van Dijk Baarlo; 2 Sef Vergoossen Pey Echt; 3 Ad Montforts Susteren; 4 Henk Smits Baarlo; 5 Wim van Mierlo Weert; 6 Frans Peeten Baarlo; 7 Fiel Lamber Blerick; 8 Remmelt  Hindriks Geleen; 9 Martin Verrijth Sevenum; 10 Theo Derichs Wessem; 11 Jan Peters St.Odiliënberg; 12 Ger Beurskens Haelen; 13 Piet Vaes Ospel; 14 J. Sassen Belfeld; 15 Ton Coolen Weert.

                                Proficiat Daan met je provinciale titel


Neerkant  10 augustus  Brabantse Kampioenschappen
1 Jan Looimans Someren; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Paul Konings Asten; 4 Riny Huybers Helmond; 5 Hans van de Reek Helmond; 6 Huub Konings Asten; 7 Jan van den Nieuwenhuizen Eindhoven; 8 Bert Pots Deurne; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Martin Slaats Liessel; 11 Henk Klaassen Helmond; 12 Hans van de Kant Helmond; 13 Ton Leenders Asten; 14 Martin van Duynhoven Someren; 15 H. van Heyst Haarsteeg.

                    Ook proficiat voor Jan met zijn Brabants kampioenschap


Someren  11 augustus
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2
 
Höchneukirchen Dld.  16 augustus
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 L.Goosen België; 3 Ad Montforts Susteren; 4 Karl Beckers M.Gladbach D.; 5 Horst Waterler Rheidt D.; 6 Günther Schmitz Keulen D.; 7 Kurt Dülpers M.Gladbach D.; 8 Günther Schumacher Krefeld D.; 9 Manfred Lindler Keulen D.; 10 R.Schweitzer Aken D.; 11 Rudi Menne Keulen D.; 12 Heinz Klein M.Gladbach D.
 
Baarlo  17 augustus
1 Sef Vergoossen Pey Echt; 2  Henk Smits Baarlo; 3 Jan Looimans Someren; 4 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 5 Jac Leenen Someren; 6 Jan Peters St. Odiliënberg; 7 Ton Leenders Asten; 8 Martin Verrijth Sevenum; 9 Piet Vaes Ospel; 10 Riny Huybers Helmond; 11 P.Klaassen Helmond; 12 Paul Konings Asten; 13 Hay Kuntzelaers Tegelen; 14 Fiel Lamber Blerick; 15 Piet Sassen Belfeld.                      

 
Molenschot   23 augustus  Brabantse Wielerfederatie
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Frans Peeten Baarlo; 3 Tjeu Ramaekers Weert; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Fons Steuten Weert; 6 F. van der Pluym Dussen; 7 Wim van Mierlo Sr.Weert; 8 A.Aarts Halsteren; 9 J.Beurscheuts Den Dungen; 10 Willy Brouwers Deurne; 11 Ludo Delcroix Kalmpthout B.; 12 K.Willemsen Hoge Zwaluwen; 13 Fiel Lamber Blerick; 14 A.Timmermans Den Bosch; 15 Jacq van der Kloot Zundert; 16 L. van Heybeek Kalmpthout; 17 B.Huysmans Hank; 18 Willem Vermetten Rijen; 19 J.Conese Oudenbosch; 20 J.Zagers Bosschenhoofd.
 
Deurne  24 augustus
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2  P.Klaassen Helmond; 3 Hay Kellenaers Hegelsom; 4 Henk Smits Baarlo; 5 Gerrit Hairwassers  Den Dungen; 6 Paul Konings Asten; 7 Jan Looimans Someren; 8 Riny Huybers Helmond; 9 Sef Vergoossen Pey Echt;  10 Martin Verrijth Sevenum; 11 Wim van Mierlo Weert; 12 Bert Pots Deurne; 13 Jac Roemermann  Tegelen; 14 Walter Hairwassers Den Dungen; 15 Paul van de Heuvel Asenray.
 
Haelen  31 augustus
1 Sef Vergoossen Pey Echt; 2 Walter Hairwassers Den Dungen; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Henk Smits Baarlo; 5 Toon Timmermans Nederweert; 6 Hay Kuntzelaers Tegelen; 7 Daan van Dijk Baarlo; 8 Riny Huybers Helmond; 9 Frans Peeten Baarlo; 10  Jac Roemermann Belfeld; 11 Hans van de Kant Helmond; 12 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 13 Ger Beurskens Haelen; 14 Henk Klaassen Helmond; 15 Huub Engelen Linne.

                         4 mooie overwinningen voor Sef Vergoossen

 
Asten  31 augustus
1 Ton Leenders Asten; 2  Paul van de Heuvel Asenray; 3 Martin Verrijth Sevenum; 4 Lau Bouten Baarlo; 5 Wiel Leijnders Blerick; 6 Paul Konings Asten; 7 Jan Peters St. Odiliënberg; 8 Piet Sassen Belfeld; 9 Martin Slaats Lieshout; 10 Willy Willems Ysselsteyn; 11 Ton Coolen Weert; 12 Martin Donkers Someren; 13 Jan van Dijk Baarlo; 14 Gerard Timmermans Asten; 15 Martin van Duynhoven Someren.
 
Neer  1 september
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2
 
Linne  Avondcriterium 6 september
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2  Henk Smits Baarlo; 3 Remmelt Hindriks Geleen; 4 Ad Montforts Susteren;  5 Lau Bouten Baarlo; 6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Martin Verrijth Sevenum; 8 Wim van Hunsel Weert; 9 Sef Vergoossen Pey Echt; 10 Jan Peters St. Odiliënberg; 11 Ger Beurskens Haelen; 12 Riny Huybers Helmond; 13 Herman Crins Beesel; 14 Daan van Dijk Baarlo; 15 Henk Klaassen Helmond; 16 Wim van Mierlo Weert; 17 Walter Hairwassers Den Dungen; 18 Bert Pots Deurne; 19 Paul van de Heuvel Asenray; 20 Huub Engelen Linne.
 
Weert  Fatima  7 september
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 Walter Hairwassers Den Dungen; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Gerard Timmermans Asten; 6 Remmelt Hindriks Geleen; 7 Martin Verrijth Sevenum; 8 Ger Beurskens Haelen; 9 Paul Konings Asten; 10 Toon Timmermans Nederweert; 11 Henk Smits  Baarlo; 12 Wiel Leijnders Blerick; 13 Piet Aben Heythuysen; 14 Jac Leenen Someren; 15 Herman Crins Beesel.
 
Stramproy  15 september
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 3 Martin Verrijth Sevenum; 4 Daan van Dijk Baarlo; 5 Huub Konings Asten; 6 Fons Steuten Weert; 7 Ad Montforts Susteren; 8 Walter Hairwassers Den Dungen; 9 Jan Vergoossen Echt; 10 Wim van Hunsel  Weert; 11 Paul Konings Asten; 14 Wiel Leijnders Blerick; 15 Hay Kuntzelaers Tegelen.

      Gerrit Hairwassers weet wel waar hij moet zitten

 
Ohe en Laak  21 september
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 Paul Konings Asten; 3 Henk Smits Baarlo; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Riny Huybers Helmond; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 Piet Vaes Ospel; 8 Bert Pots Deurne; 9 Sef Vergoossen Pey Echt; 10 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 11 Ad Montforts Susteren; 12 Peter Klaassen Helmond; 13 Gerard Timmermans Asten; 14 Wil Vaes Ospel; 15 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Roggel  21 september
1 Lau Bouten Baarlo; 2 Fons Steuten Weert; 3 J.Smulders Maastricht; 4 Martin Verrijth Sevenum; 5 Jan van Dijk Baarlo; 6 Wiel Leijnders Blerick; 7 Ger Beurskens Haelen; 8  Sassen Belfeld; 9 Jan Peters St.Odiliënberg; 10 Paul Dekkers Zeelst; 11 H. van Hout Eindhoven; 12 Ton Coolen Weert; 13 Martin Slaats Liessel; 14 Paul van de Heuvel Asenray; 15 Henk Houben Herten.
 
Kessel Eik  28 september
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 Wim van Hunsel Weert; 3 Henk Smits Baarlo; 4 Lau Bouten Baarlo; 5 Ger Beurskens Haelen; 6 Jan van Dijk Baarlo; 7 Fons Steuten Weert; 8 Jan Peters St.Odiliënberg; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Ad Montforts Susteren; 11 Piet Vaes Ospel; 12 Herman Crins Beesel; 13 Hans van de Reek Helmond; 14 Bert Pots Deurne; 15 Hay Kellenaers Hegelsom.
 
De Rog-Eik prijs werd gewonnen door Lau Bouten Baarlo.
 
Someren  4 oktober
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2
 
Meers  Elsloo  5 oktober
1 Hay Kellenaers Hegelsom; 2
 
Schimmert  12 oktober
1 Ton Coolen Weert; 2 Gerard Raaymakers Hoensbroek; 3 Leo Daemen Elsloo; 4 Huub Lamber Blerick; 5 Marcel Nelis  Hulsberg; 6 M. Rigolori Hoensbroek; 7 De Pont Borgharen; 8 B. Slangen Spaubeek; 9 Jan Mertens Stramproy; 10 G. Bertrand Roermond; 11 M. Mertens Stramproy;   12 T. van Laarschot Hoensbroek.









 

Ton Coolen op de valreep nog succes in Schimmert



Munstergeleen  26 oktober
1 Remmelt Hindrikxs Sittard; 2 Hay Kellenaers Hegelsom; 3 Ad Montforts Susteren; 4 Sef Vergoosssen Echt; 5 Piet Vluggen Lemiers.
 
Het Clubkampioenschap is dit jaar niet verreden.
 
Ploegen
 
van Seggelen Autobanden Weert
Fons Steuten,Wim van Mierlo Sr. ,Wim van Hunsel,Martin Schuman,Toon Timmermans,Gerard Timmermans,Frans Verheggen,Ton Coolen,Huub Kanters.
 
Vivo Levensmiddelen Weert
Daan van Dijk,Hay Kuntzelaers,Ton Schuman,Pieter van Pol,Gerrit de Wit,Gerrit Hairwassers,Ger Beurskens, ( Martin Verrijth )
Ploegleider: Wiel Kuntzelaers Weert.
 

Alle drie de etappes,het eindklassement voor  Gerrit de Wit en het ploegenklassement ,meer was er niet te halen in de Omloop der Peel.   De succesvolle VIVO formatie v.l.n.r. Gerrit Hairwassers-Ger Beurskens-Hay Kuntzelaers-Gerrit de Wit-Ton Schuman en Pieter van Pol