Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1968



Neerkant  24 maart
1 Sef Vergoossen Pey Echt; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Toon Timmermans Ospel; 4 Huub Engelen Linne; 5 Noud Giesbers Liessel; 6 Henk van Glabbeek Steensel; 7 Frans Spetgens Someren; 8 Jac Spetgens Someren; 9 Hans van de Reek Helmond; 10 Harrie Evers Maarheeze; 11 Ton Brouns Urmond; 12 Hans  Kusters Zeelst; 13 Maan Laugs Posterholt; 14 Leo  Hoogeveen Geleen; 15 Jos van Gansewinkel Maarheeze.
 
Sint Joost  31 maart
1 Martin Verrijth  Sevenum; 2 Jac Spetgens Someren; 3 M. Slaats Liessel; 4 Ton Brouns Urmond; 5 Ad Montforts Susteren; 6 Maan Laugs Posterholt; 7 Wiel Leijnders Venlo; 8 Huub Engelen Linne; 9 Noud Giesbers Liessel; 10 Wiel Laugs Koningsbosch; 11 Frans Spetgens Someren; 12  Harrie Evers Maarheeze; 13 Gerard Timmermans Asten; 14 Hay Kuntzelaers Tegelen; 15 Gerrit Hairwassers Den Dungen.
 
Ospel  7 april
1 Toon Timmermans Ospel; 2 Wil Brouwers Deurne; 3 Harrie Evers Maarheeze; 4 Sef Vergoossen Pey Echt; 5 Ad Montforts Susteren; 6 Ton Brouns Urmond; 7 Noud Giesbers Liessel; 8 Wim van Mierlo Weert; 9 Piet Lemmens Beek; 10 Henk van der Linden Zeels; 11 Frans Spetgens Someren; 12 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 13 Walter Hairwassers Den Dungen; 14 Theo Derichs Wessem; 15 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Maasbracht Beek  15 april
1 Harrie Evers Maarheeze; 2 Martin Verrijth Sevenum; 3 Jan Looimans  Someren; 4 Jan Smits Someren; 5 Wil Brouwers Deurne; 6 Ad Montforts Susteren; 7 Wim van Mierlo Weert; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9  Pieter van Pol Montfort; 10 Frans Spetgens Someren.
 
Swalmen  21 april
1 Ton Brouns Urmond; 2 Piet Lemmens Beek; 3 Frans Spetgens Someren; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Thieu van Pol Montfort; 6 Toon Timmermans Ospel; 7 Hans van de Reek Helmond; 8 Wiel Laugs Koningsbosch; 9 Jan Smits Someren; 10 Nico Brouwers Deurne; 11 Ger Beurskens Haelen; 12 Jac Spetgens Someren; 13 John Lalieu Thorn; 14 Theo Verheijen Venlo; 15 Henk van der Linden Zeelst.
 
Echt  28 april
1 Piet Lemmens Beek; 2 Harrie Evers Maarheeze; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Huub Engelen Linne; 5 Jac Boumans Echt; 6 Sef Vergoossen Pey Echt; 7 Ad Montforts  Susteren; 8 Pieter van Pol Montfort; 9 Maan Laugs Posterholt; 10 Martin Verrijth Sevenum; 11 Jan Smits Someren; 12 Jan Somers Veldhoven; 13 Ger Beurskens Haelen; 14 Chris Hendriks Venray; 15 Ton Brouns Urmond.
 
Deurne  5 mei
1 Piet Lemmens Beek; 2 H. Derichs  Wessem; 3 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 4 Huub Engelen Linne; 5 Hans Kusters Zeelst; 6 Chris Hendriks Venray; 7 Riny Huybers Helmond; 8 Harrie Evers Maarheeze; 9 Jac Spetgens Someren; 10 Huub Janssen Sevenum; 11 Leo  Hoogeveen Geleen; 12 Harrie Ritzen Wijnandsrade; 13 Theo van de Mortel  Asten;14 Jan  Somers Veldhoven; 15 Frans Peeten Baarlo.
 
Venlo  12 mei
1 Piet Lemmens Beek; 2 Ad Montforts Susteren; 3 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 4 Martin Verrijth Sevenum; 5 Gerrit Hairwassers  Den Dungen; 6 Huub Engelen Linne; 7 Pieter van Pol Montfort; 8 Hans Kusters Zeelst; 9 Harrie Evers Maarheeze; 10 Theo Verheijen Venlo; 11 Jac Spetgens Someren; 12 Jac Boumans Echt; 13 Hay Kuntzelaers Tegelen; 14 Ger Beurskens Haelen; 15 Jan Somers Veldhoven.
 
Roermond  19 mei
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 Harrie Evers Maarheeze; 3 Wil Brouwers Deurne; 4 Jan Somers Veldhoven; 5 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 6 Jac Spetgens Someren; 7 Willy Willems Ysselsteyn; 8 Theo Derichs Wessem; 9 Maan Laugs Posterholt; 10 Hans van de Reek Helmond.
 
Neer  23 mei
1 Pieter van Pol Montfort; 2 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 3 Maan Laugs Posterholt; 4 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 5 Jac Boumans Echt; 6 Huub Engelen Linne; 7 Martin Verrijth Sevenum; 8 Ad Montforts Susteren; 9 Toon Timmermans Ospel; 10 Wim van Mierlo Weert; 11 Jan Looimans Someren; 12 Jos van Hemert Heeze; 13 Piet Aben Heythuysen; 14  Wil Brouwers Deurne; 15 Willy Willems Ysselsteyn.
 
 
Someren    24-25-26  mei   Omloop der Peel  Etappewedstrijd
1e et.
1 Ton Brouns Urmond; 2 Nico Brouwers Deurne; 3 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 4 Maan Laugs Posterholt; 5 Martin Verrijth Sevenum; 6 Huub Engelen Linne; 7 John Lalieu Thorn;  8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Piet Lemmens Beek; 10 Jos van Gansewinkel Maarheeze.
 
2e et.
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 Ton Brouns Urmond; 3 Ad Montforts Susteren; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Huub Engelen Linne; 6 Jan Smits Someren; 7 Walter Hairwassers Den Dungen; 8 Frans Spetgens Someren; 9 Sef Vergoossen Pey; 10 Jac Leenen Someren; 11 Wim van Mierlo Weert; 12 Wiel Leijnders Blerick; 13 Willy Brouwers Deurne; 14 Ger Beurskens Haelen; 15 Hans Kusters Zeelst.
 
3e et.
1 Martin Verrijth Sevenum; 2 Riny Huybers Helmond; 3 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 4 Wim van Mierlo Weert; 5 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 6 Ton Brouns Urmond; 7 Willy Martens Bakel; 8 Ad Montforts Susteren; 9 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 10 Jan Smits Someren; 11 Maan Laugs Posterholt; 12 Piet Aben Heythuysen; 13 Theo Verheijen Venlo; 14 Henk van Glabbeek Steensel; 15 Theo Derichs Wessem.
 
 Eindklassement
1 Ton Brouns Urmond; 2 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Willy Martens Bakel; 6 Willy Brouwers Deurne; 7 Frans Spetgens Someren; 8 Jac Leenen Someren; 9 Wiel Leijnders Blerick; 10 Martin Verrijth Sevenum; 11 Sef Vergoossen Pey; 12 Riny Huybers Helmond; 13 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 14 Jan Somers Veldhoven; 15 Jac Boumans Echt; 16 Harrie Evers Maarheeze; 17 Piet Vaes Ospel; 18 Piet Aben Heyhuysen; 19 Henk van Glabbeek Steensel; 20 Ger Beurskens Haelen
 
Ploegenklassement
1 van Seggelen Autobanden Weert : Wim van Mierlo; Toon Timmermans; Ton Coolen; Ton Schuman; Harrie Evers Maarheeze; 2 W.Club Peter Post Echt; 3 Vivo Weert.
 
Deurne  St. Jozef  3 juni
1 Riny Huybers Helmond; 2 Jan  Somers Veldhoven; 3 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 4 Ad Montforts Susteren; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Piet van Pol Montfort; 7 A. Raaymakers Hoensbroek; 8 Martin Verrijth Sevenum; 9 Jac Boumans Echt; 10 Nico Brouwers Deurne; 11 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 12 Theo Verheijen Venlo; 13 Toon Timmermans Ospel; 14 Ger Beurskens Haelen; 15 Frans Spetgens Someren.
 
Zeelst  9 juni  Kempenronde  Klassieker
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 Ton Brouns Urmond; 3 Jac Boumans Echt; 4 Pieter van Pol Montfort;5 Harrie Evers Maarheeze; 6 Martin Verrijth Sevenum; 7 Riny Huybers Helmond;8 A. Raaymakers Hoensbroek; 9 John Lalieu Thorn;  11 Wim van Mierlo Weert; 15 Sef Vergoossen Pey Echt; 16NN; 18 Toon Timmermans Ospel; 19 Theo Derichs  Wessem.
Ploegenklassement
1 W.Club Peter Post Echt ;  Ton Brouns; Jac Boumans; Sef Vergoossen; Ad Montforts; Wiel Laugs;  ; 2 Vivo Weert; 3 W.Club Brabantia Zeelst.
 
Zeelst  12 juni
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2
 
Budel  16 juni
1 Harrie Ritzen Wijnandsrade; 2 Ton Coolen Weert; 3 Ger Smulders Gerwen; 4 Heinz Wetsels Eindhoven; 5 M. Donkers Someren; 6 Leo Hoogeveen Geleen; 7 Paul Dekkers Zeelst; 8 Huub Konings Asten; 9 Jan van Boxtel Mill; 10 Martin van Duynhoven Someren; 11 Jan Evers Maarheeze; 12 Daan van Dijk Baarlo; 13 Willy Willems Ysselsteyn; 14 Piet Martens Someren; 15 J. van Bussel Asten.
 
Linne  16 juni
1 Piet Lemmens Beek; 2 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 3 Piet van Pol Montfort; 4 Jac Spetgens Someren; 5 Sef Vergoossen Pey Echt; 6 Harrie Evers Maarheeze; 7 Hans Kusters Zeelst; 8 Huub Engelen Linne; 9 Hans van de Reek Helmond; 10 Toon Timmermans Ospel; 11 Wim van Mierlo Weert; 12 Jan Smits Someren; 13 Ger Beurskens Haelen; 14 Jan Somers Veldhoven; 15 Ad Montforts Susteren.
 
 
Hegelsom  23 juni
1 Jan van Boxtel Mill; 2 Daan van Dijk Baarlo; 3 Jan Evers Maarheeze; 4 Hay Kellenaers Hegelsom; 5 J. Moeskops Reusel; 6 Leo Hoogeveen Geleen; 7 Harrie Ritzen Wijnandsrade; 8 Ton Coolen Weert; 9 Frans Sassen Belfeld; 10 Leo Martens Bakel; 11 Willy Willems Ysselsteyn; 12 Ger Smulders Gerwen; 13 M. Donkers Someren; 14 Frans Peeten Baarlo; 15 H. Valke Geleen.
 
Vlodrop  23 juni
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 Hans  Kusters Zeelst; 3 Sef Vergoossen Pey Echt; 4 Huub Engelen Linne; 5 Pieter van Pol Montfort; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Ad Montforts Susteren; 8 A. Raaymakers Hoensbroek; 9 Gerard Timmermans Asten; 10 Riny Huybers Helmond; 11 Walter Hairwassers Den Dungen; 12 Theo Verheijen Venlo; 13 Hay Kuntzelaers Tegelen; 14 Wil Brouwers Deurne; 15 Martin Slaats Liessel.
 
Montfort  30 juni 
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 Piet Lemmens Beek; 3 Sef Vergoossen Pey Echt; 4 Ton Coolen Weert; 5 Jos van den Nieuwenhuiyzen Eindhoven; 6 Wim van Mierlo weert; 7 Hans van de Reek Helmond; 8 Henk van Glabbeek Steensel; 9 Ton Schuman weert; 10 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 11 Theo Derichs Wessem; 12 Frans Sassen Belfeld; 13 Jan Peters St. Odiliënberg; 14 Toon Timmermans Ospel; 15 H.Valke Geleen.
 
Echt  7 juli
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Hans Kusters Zeelst; 3 Sef Vergoossen Pey Echt; 4 Wiel Laugs Koningsbosch; 5 Jan Looimans Someren; 6 Henk van der Linden Zeelst; 7 Pieter van Pol Montfort; 8 Ad Montforts Susteren; 9 Riny Huybers Helmond; 10 Jos van Ganzewinkel Maarheeze; 11 Piet Lemmens Beek; 12 Jac Spetgens Someren; 13 Harrie Evers Maarheeze; 14 Ton Schuman Weert; 15 Hans van de Reek Helmond.
 
Liessel  7 juli
1 Nico Brouwers Deurne; 2 Ton Coolen Weert; 3 Piet Martens Someren; 4 Noud Giesbers Liessel; 5 Paul Dekkers Zeelst; 6 Hay Kellenaers Hegelsom; 7 H.Ritzen Wijnandsrade; 8 Wil Brouwers Deurne; 9 Leo Hoogeveen Geleen; 10 Huub Konings Asten.
 
Merum  14 juli  RKNWB Kampioenschap
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 Piet  Lemmens Beek; 3 A. Raaymakers Hoensbroek; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Jac Spetgens Someren; 6  Ton Schuman Weert; 7 Wil Brouwers Deurne; 8 Sef Vergoossen Pey Echt; 9 Theo Derichs Wessem; 10 Jac Boumans Echt; 11 Frans Sassen Belfeld; 12 Huub Engelen Linne; 13 Martin Verrijth Sevenum; 14 Hay Kellenaers Hegelsom; 15 Hans van de Reek Helmond.
 
Sevenum  21 juli
1 Piet Lemmens Beek; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Jac Boumans Echt; 4 Harrie Evers Maarheeze; 5 Hans Somers Veldhoven; 6 Wiel Laugs Koningsbosch; 7 Jac Spetgens Someren; 8 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 9 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 10 Ton Schuman Weert; 11 Walter Hairwassers Den Dungen; 12 Martin Verrijth Sevenum; 13 Huub Engelen Linne; 14 Sef Vergoossen Pey Echt; 15 Wim van Mierlo Weert.
 
Susteren  21 juli
1 Huub Konings Asten; 2 Paul Dekkers Zeelst; 3 Frans Peeten Baarlo; 4 Ton Leenders Asten; 5 Ton Coolen Weert; 6 Leo Hoogeveen Geleen; 7 Ad Montforts Susteren; 8 Hay Kellenaers Hegelsom; 9 J. Valke Geleen; 10 Jan Peters St. Odiliënberg; 11 Theo Derichs  Wessem; 12 J.van Bussel Deurne; 13 Piet Martens Someren; 14 Jac Leenen Someren; 15 J.Sassen Belfeld.
 
Echt  24 juli 
Achtervolging Serie
1 Piet Lemmens Beek; 2 Sef Vergoossen Pey Echt.
 
Finale
1 Piet Lemmens Beek; 2 Jac Boumans Echt; 3 Ad Montforts Susteren; 4 Sef Vergoossen Pey Echt.
 
Klassementsrace
1 Sef Vergoossen Pey Echt; 2 Jac Boumans Echt; 3 Hein Smeets Echt; 4 Piet Lemmens Beek 5 Ad Montforts Susteren.
 
Afvallingsrace
1 Ad Montforts Susteren; 2 Jac Boumans Echt; 3 Sef Vergoossen Pey Echt; 4 Piet Lemmens Beek; 5 Hein Smeets Echt; 6 Jac Jans St. Joost; 7 Piet Kuntzelaers Tegelen.
 
Koppelkoers
1 Piet Lemmens/Hein Smeets Beek/Echt; 2 Jac Boumans/ Sef Vergoossen Echt/ Pey; 3 Huub Engelen/ Ger Beurskens, Linne/ Haelen; 4 Wim van Mierlo/Ton Schuman,Weert; 5 Jan Opstals/J Schalks, Krefeld.
 
Puntenkoers koppels
1 Jac Boumans/Sef Vergoossen Echt/ Pey; 2 Piet Lemmens/Hein Smeets,Beek/Echt; 3 Huub Engelen / Ger Beurskens,Linne/ Haelen; 4 Jan Opstals/J. Schalks , Krefeld; 5 Wim van Mierlo/ Ton Schuman  Weert.
 
Nederweert  28 juli
1 Hay van Dijk Baarlo; 2 Ton Coolen Weert; 3 Frans Sassen Belfeld; 4 Frans Peeten Baarlo; 5 Jac  Leenen Someren; 6 Piet Aben Heythuysen; 7 J. Leenders Asten ; 8 Hay Kellenaers Hegelsom; 9 Piet Vaes Ospel; 10 Leo Hoogeveen Geleen; 11 Paul Dekkers Zeelst; 12 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 13 J. Valke Geleen; 14 Huub Janssen Sevenum; 15 Jan Peters St. Odiliënberg.
 
Pey Echt  28 juli
1 Sef Vergoossen Pey Echt; 2 Piet Lemmens Beek; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Wim van Mierlo Weert; 5 Pieter van Pol Montfort; 6 Gerrit de Wit  s’Gravendeel; 7 Jac Boumans Echt; 8 Huub Engelen Linne; 9 Ad Montforts Susteren; 10 Ton Schuman Weert; 11 Martin Verrijth  Sevenum; 12 Gerard Timmermans Asten; 13 Ger Beurskens Haelen; 14 Wiel Laugs Koningsbosch; 15 Walter Hairwassers Den Dungen.
 
Den Dungen  3 augustus
1 Jac Boumans Echt; 2 Toon Timmermans Ospel; 3 Riny Huybers Helmond; 4 Piet Lemmens Beek; 5 Pieter van Pol Montfort; 6 Huub Engelen Linne; 7 Ton Schuman Weert; 8 Sef Vergoossen Pey Echt; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Wiel Laugs Koningsbosch; 11 Harrie Evers Maarheeze; 12 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 13 Hans van de Reek Helmond; 14 Piet Aben Heythuysen; 15 Hans Hairwassers Den Dungen.
 
Stevensweert  4 augustus
1 Piet Lemmens Beek; 2 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 3 Martin Verrijth  Sevenum; 4 Wil Brouwers Deurne; 5 Jan Looimans Someren; 6 Ad Montforts Susteren; 7 Sef Vergoossen Pey Echt; 8 A. Raaymakers Hoensbroek; 9 Pieter van Pol Montfort; 10 Huub Engelen Linne; 11 Hay Kuntzelaers Tegelen; 12 Wim van Mierlo Weert; 13 Riny Huybers Helmond; 14 Ton Schuman Weert; 15 Jac Spetgens Someren.
 
Haelen  4 augustus
1 Frans Peeten Baarlo; 2 Ger Beurskens Haelen; 3  Leo Hoogeveen Geleen; 4 J. Houben Herten; 5 Hay van Dijk baarlo; 6 Hay Kellenaers Hegelsom; 7 Ton Coolen Weert; 8 Heinz Wetsels Eindhoven; 9 Jan Peters St. Odiliënberg; 10 J. Moeskops Reusel.
 
Belfeld  10-11 augustus  Tweedaagse 
1e dag
1 Jac Boumans Echt; 2 
 
2e dag 
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 Riny Huybers Helmond; 3 Sef Vergoossen Pey Echt; 4 Piet Lemmens Beek; 5 Huub Engelen Linne; 6 Pieter van Pol Montfort; 7 Gerard Timmermans Asten; 8 Ton Schuman Weert; 9 Jan Looimans Someren; 10 Walter Hairwassers Den Dungen.
 
Eindklassement
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 Riny Huybers Helmond; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Jac Boumans Echt; 5 Jan Looimans Someren; 6 Sef Vergoossen Pey Echt; 7 Piet Lemmens Beek; 8 Huub Engelen Linne; 9 Gerard Timmermans Asten; 10 Ton Schuman Weert; 11 Wiel Laugs Koningsbosch; 12 Wim van Mierlo Weert; 13 Nico Brouwers Deurne; 14 Hans Somers Veldhoven; 15 Walter Hairwassers Den Dungen.
 
Ohe en Laak  18 augustus
1 Piet Lemmens Beek; 2 Hans Somers Veldhoven; 3 Wiel Leijnders Blerick; 4 A. Raaymakers Hoensbroek; 5 Martin Verrijth Sevenum; 6 Wil Brouwers Deurne; 7 Jac Spetgens Someren; 8 Ad Montforts Susteren; 9  Ton Schuman Weert; 10 Huub Engelen Linne; 11 Piet Aben Heythuysen; 12 Wim van Mierlo Weert; 13 Jac Boumans Echt; 14 Pieter van Pol Montfort; 15 Nico Brouwers Deurne.
 
Belfeld  24 augustus  Clubkampioenschap
1 Wielerclub  Peter Post  Echt  met: Adrie Raaymakers,Sef Vergoossen,Ad Montforts,Piet Lemmens, Jac Boumans, Ton Brouns; 2 Wielerclub DVS Helmond; 3 Wielerclub Brabantia Zeelst; 4 Wielerclub DTS Deurne; 5 Wielerclub Weert; 6 Wielerclub Neer; 7 Wielerclub de Snelle Sprong Belfeld.
 
Someren Eind  25 augustus Brabants Kampioenschap
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Riny Huybers Helmond; 3 Wil Brouwers Deurne; 4 Jan Looimans Someren; 5 Hans van de Reek Helmond; 6 Jan van Boxtel Mill; 7 Nico Brouwers Deurne; 8 Hans Somers Veldhoven; 9 Jac Spetgens Someren; 10 Harrie Evers Maarheeze.
 
Ysselsteyn  25 augustus  Limburgs Kampioenschap
1 Piet  Lemmens Beek; 2 Ger Beurskens Haelen; 3 Ton Brouns Urmond; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Ad Montforts Susteren; 6 Sef Vergoossen Pey Echt; 7 Jac Boumans Echt; 8 Piet Vaes Ospel; 9 Hay Kuntzelaers  Tegelen; 10 Ton Schuman Weert.
 
Weert Fatima  1 september
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Ton Schuman Weert; 3 Hans Somers Veldhoven; 4 Jos van den Nieuwenhuyzen Eindhoven; 5 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 6 Huub Engelen Linne; 7 Wim van Mierlo Weert; 8 Pieter van Pol Montfort; 9 Jac Boumans Echt; 10 Ton Coolen weert.
 
Kessel Eik  8 september
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Piet Lemmens Beek; 5 Wiel Leijnders Blerick; 6  Gerard Timmermans Asten ; 7 Hans Somers Veldhoven; 8 Huub Engelen Linne;  9 Wim van Mierlo Weert; 10 Walter Hairwassers Den Dungen; 11 Wil Brouwers Deurne; 12 Ger Beurskens Haelen; 13 Jos van den Nieuwenhuyzen Eindhoven; 14 Sef Vergoossen Pey Echt; 15 Piet Aben Heythuysen.
 
Oerle  14 september
1 Sef Vergoossen Pey Echt; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Ton Schuman Weert; 6 Hans Somers Veldhoven; 7 Walter Hairwassers  Den Dungen; 8 Jos van den Nieuwenhuyzen Eindhoven; 9 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 10 Ger Beurskens Haelen; 11 Ad Montforts Susteren; 12 Piet Lemmens Beek; 13 Hans van de Reek Helmond; 14 Gerard Timmermans Asten; 15 J. Moeskops Reusel.
 
Meijel  15 september
1 Riny Huybers Helmond; 2 Piet Lemmens Beek; 3 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 4 Martin Verrijth Sevenum; 5 Ton Schuman Weert; 6 Wil Brouwers Deurne; 7 Pieter van Pol Montfort; 8 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 9 Wiel Leijnders Blerick; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen; 11 Ger Kellenaers Hegelsom; 12 Huub Engelen Linne; 13 Ad Montforts Susteren; 14 Wim van Mierlo Weert; 15 Hans van de Reek Helmond.
 
Stramproy  16 september
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 Jac Spetgens Someren; 3 Piet Lemmens Beek; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Piet Aben Heythuysen; 6 Huub Engelen Linne;  7 Ger Kellenaers Hegelsom; 8 Ger Beurskens Haelen; 9 Ad Montforts Susteren; 10 Walter Hairwassers Den Dungen.
 
Budel  Dorplein  21 september
1 Nico Brouwers Deurne; 2
 
Roggel  22 september
1 Piet Lemmens Beek; 2  Hans van de Reek Helmond; 3 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 4 Ton Schuman Weert; 5 Riny Huybers Helmond; 6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Nico Brouwers Deurne; 8 Jac Spetgens Someren; 9 Ger Kellenaers Hegelsom; 10 Walter Hairwassers Den Dungen.
Piet Lemmens is winnaar van de MEY-ROG-EIK  prijs.
 
Someren  24 september
1 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 2 Harrie Evers Maarheeze; 3 Gerard Timmermans Asten; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Willy Martens Bakel; 6 Jac Spetgens Someren; 7 Ton Schuman Weert; 8 Piet Lemmens Beek; 9 Ad Montforts Susteren; 10 Huub Engelen Linne.
 
Heythuysen  29 september
1 Jac Spetgens Someren; 2 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 3 Ad Montforts Susteren; 4 Ton Schuman Weert; 5 Hans van de Reek Helmond; 6 Ger Beurskens Haelen; 7 Piet Lemmens Beek; 8 Ger  Kellenaers Hegelsom; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 11 Riny Huybers Helmond; 12 Wiel Leijnders Blerick; 13 Ton Coolen Weert; 14 Piet Aben Heythuysen; 15 Wim van Mierlo Weert.
 
Meers-Elsloo  6 oktober
1 Wim van Mierlo Weert; 2 Ad Montforts Susteren; 3 Hay Kuntzelaers Tegelen; 4 Jac Boumans Echt; 5 Ton Coolen Weert; 6 Cees van Beek Elsloo.
Gemengde groep
1 Jan Opstals Krefeld; 2 Hay Kuntzelaers Tegelen; 3 Stannveld Hoenbroek; 4 Jac Jans St.Joost.
 
Maasbracht  6 oktober
1 Pieter van Pol Montfort; 2
 
Reuver  13 oktober
1 Harrie Evers Maarheeze; 2 Piet Aben Heythuysen; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Gerard Timmermans Asten; 5 Hans van de Reek Helmond; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Theo Verheijen Venlo; 8 Ton Schuman Weert; 9 Riny Huybers Helmond; 10 Jac Spetgens Someren.
 
Elsloo  4 november
1 Ad Montforts Susteren; 2


 
Ploegen
 
van Seggelen Autobanden Weert
Fons Steuten,Tjeu Ramaekers,Gerard Timmermans,Toon Timmermans,Huub Kanters, Wim van Mierlo Sr.,Ton Schuman,Ton Coolen,Wim van Hunsel,Fred Janssen,Frans Verheggen,Martin Schuman.
 Ploegleider : Harrie Geuskens Weert.
 
Vivo Levensmiddelen Weert
Daan van Dijk,Hay Kuntzelaers,Pieter van Pol,Ger Beurskens,Martin Verrijth,Huub Janssen
Ploegleider: Wiel Kuntzelaers Weert.

 

                             De VIVO ploeg van 1968 : v.l.n.r. Martin Verrijth-Daan van Dijk-Huub Janssen                              Hay Kuntzelaers  en Ger Beurskens , Pieter van Pol ontbreekt op de foto