Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1967



Sint Joost  27 maart
1 Martin van Hoogstraaten  St.Anthonis; 2 Theo van de Mortel Asten; 3 Theo van der Leeuw Berkelaar; 4 Toon Timmermans Ospel; 5 Jac Beurskens Haelen; 6 Jo van Pol Montfort; 7 Frans Spetgens Someren; 8 Harrie Evers Budel; 9 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 10 Riny Berkers Deurne; 11 Jan Looimans Someren; 12 Martin Verrijth Sevenum; 14 Riny Huybers Helmond; 15 Hans Kusters Zeelst.
 
Neerkant  9 april
1 Martin van Hoogstraaten  St. Anthonis; 2 Theo van der Leeuw Berkelaar; 3 Maan Laugs Posterholt; 4 Jac Boumans Echt; 5 Huub Engelen Linne; 6 Theo van de Mortel Asten; 7 H. Raaymakers Hoensbroek; 8 Jan Looimans Someren; 9 Martin Verrijth Sevenum; 10 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 11 C. Hendriks Venray; 12 Ton Brouns Urmond; 13 Thieu van Pol Montfort; 14 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 15 H.Raaymakers Hoensbroek.
 
Echt  16 april
1 Martin van Hoogstraaten  St. Anthonis; 2 Maan Laugs Posterholt; 3 Jo van Pol Montfort; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Jan Kusters Zeelst; 6 Jan Looimans Someren; 7 Gerard Timmermans Asten; 8 H. Raaymakers Hoensbroek; 9 Noud Giesbers Liessel; 10 Theo van der Leeuw Berkelaar; 11 Jac Beurskens Haelen; 12 A. van Nunen Oirschot; 13 Wim van Mierlo Weert; 14 Jan Clerkx Helmond.
 
Belfeld  23 april
1 Jo van Pol Montfort; 2 Martin van Hoogstraaten St. Anthonis; 3 Jan Aarts Deurne; 4 Maan Laugs Posterholt; 5 Jac Beurskens Haelen; 6 Hans Kusters Zeelst; 7 Pieter van Pol Montfort; 8 Jan Looimans Someren; 9 Frans Spetgens Someren; 10 Toon Timmermans Ospel.
 
Merum  30 april
1 Martin van Hoogstraaten St. Anthonis; 2 Jo van Pol Montfort; 3 Martin Verrijth Sevenum; 4 Jan Looimans Someren; 5 Theo van der Leeuw Berkelaar; 6 Harrie Evers Budel; 7 Frans Spetgens Someren; 8 Henk van der Linden  Zeelst; 9 Riny Berkers Someren; 10 Noud Giesbers Liessel; 11 Riny Huybers Helmond; 12 J. van der Linden Veldhoven 13 Hans Kusters Zeelst; 14 H. van der Lee Helmond; 15 Gerrit Hairwassers Den Dungen.
 
Swalmen  1 mei
1 Jo van Pol Montfort; 2 Jan Willemsen Reuver; 3 Jan Looimans Someren; 4 Theo van der Leeuw Berkelaar; 5 Martin Verrijth Sevenum; 6 Martin van Hoogstraaten St. Anthonis; 7 H. van der Lee Helmond; 8 Maan Laugs Posterholt; 9 Jac Beurskens Haelen; 10 Jan Aarts Deurne; 11 Pieter van Pol Montfort; 12 Wiel Leijnders Broekhuizenvorst; 13 Jac Boumans Echt; 14 Daan van Dijk Baarlo; 15 H. Klaassen Helmond.
 
Neer  4 mei
1 Jo van Pol Montfort; 2 Theo van der Leeuw Berkelaar; 3 Toon Timmermans Ospel; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Riny Huybers Helmond; 6 Frans Spetgens Someren; 7 Riny Berkers Someren; 8 Piet van Pol montfort; 9 Maan Laugs Posterholt; 10 Jac Beurskens Haelen; 11 Noud Giesbers Liessel; 12 Henk van der Linden Zeelst; 13 Walter Hairwassers Den Dungen; 14 Hans Kusters Zeelst; 15 Martin van Hoogstraaten St. Anthonis.
 
Zeelst  6 mei
1 Martin Verrijth Sevenum; 2 Toon Timmermans Ospel; 3 Gerard Timmermans Asten; 4 Frans Spetgens Someren; 5 Martin Hoogstraaten St. Anthonis; 6 H. Donkers Someren; 7 Jan Aarts Deurne; 8 Jan Looimans Someren; 9 Maan Laugs Posterholt; 10 H. Klaassen Helmond.
 
Deurne  7 mei
1 Toon Timmermans Ospel; 2 Martin van Hoogstraaten St. Anthonis; 3 Jan Willemsen Reuver; 4 Jan Looimans Someren; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Maan Laugs Posterholt; 7 Martin Verrijth Sevenum; 8 Hay van Dijk Baarlo; 9 Jo van Pol Montfort; 10 Jan Aarts Deurne.
 
Someren  17-18-19  mei  Omloop der Peel  Etappewedstrijd
1e et. Someren-Someren
1 Martin van Hoogstraaten St.Antonis; 2 Martin Verrijth Sevenum; 3 Dick van Hemert Heeze; 4 Maan Laugs Posterholt; 5 Th.van de Mortel Asten; 6 Pieter van Pol Montfort; 7 Wim van Mierlo Weert; 8 Jan Willemsen Reuver; 9 Ton Schuman Weert; 10 Piet van Bussel Deurne; 11 Hay Kuntzelaers Tegelen; 12 Theo van der Leeuw Berkelaar; 13 Jan Aarts Deurne; 14 Frans Spetgens Someren; 15 Jac Beurskens Haelen.
 
2e et.Someren-Neer
1 Ton Brouns Urmond; 2 Theo van der Leeuw Berkelaar; 3 Jo van Pol Montfort; 4 Riny Berkers Someren; 6 Pieter van Pol Montfort; 7 Maan Laugs Posterholt; 8 Jac Beurskens Haelen; 9 Jan Looimans Someren; 10 Frans Spetgens Someren; 11 Toon Timmermans Ospel; 12 Jan Madou Kessel; 13 Hans Kusters Zeelst; 14 Daan van Dijk Baarlo; 15 Martin Verrijth Sevenum; 16 Theo Dericks Wessem; 17 Fred Janssen Weert.
 
3e et. Neer Someren
1 Frans Spetgens Someren; 2 Toon Timmermans Ospel; 3 Martin van Hoogstraaten St.Anthonis; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Maan Laugs Posterholt; 6 Jan Looimans Someren; 7 Jo van Pol Montfort; 8 Ton Brouns Urmond; 9 Fred Janssen Weert; 10 Jan Smits Someren.
 
Eindklassement
1 Frans Spetgens Someren; 2 Ton Brouns Urmond; 3 Toon Timmermans Ospel; 4 Jo van Pol Montfort; 5 Theo van der Leeuw Berkelaar; 6 Riny Berkers Someren; 7 Pieter van Pol Montfort; 8 Maan Laugs Posterholt; 9 Jac Beurskens Haelen; 10 Jan Looimans Someren; 11 Jan Madou Kessel; 12 Martin van Hoogstraaten St.Anthonis; 13 Hans Kusters Zeelst; 14 Daan van Dijk Baarlo; 15 Fred Janssen Weert; 16 Jan Smits Someren; 17 Piet van Bussel Liessel; 18 Jan Aarts Deurne; 19 Willy Brouwers Deurne; 20 Henk van der Linden Zeelst.
 
Ploegenklassement
1 W.Club Peter Post Echt; 2 Hy Line Someren; 3 ABS Someren.
 
Roermond  28 mei
1 Riny Berkers Someren; 2 Henk van der Linden Zeelst; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Jan Looimans Someren; 5 Pieter van Pol Montfort; 6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Riny Huybers Helmond; 8 Ad Montforts Susteren; 9 Ton Brouns Urmond; 10 Hans van de Reek Helmond; 11 Maan Laugs Posterholt; 12 Jo van Pol Montfort; 13 Dirk  van Hemert Heeze; 14 Huub Engelen Linne; 15 H.Raaymakers Hoensbroek.
 
Montfort  4 juni  Bedevaart
1 Theo van der Leeuw  Berkelaar Echt; 2 Jo van Pol Montfort; 3 Jan Looimans Someren; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Ton Brouns Urmond; 6 Jac Beurskens Haelen; 7 Frans Spetgens Someren; 8 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 9 Henk van der Linden Zeelst; 10 Toon Timmermans Ospel.
 
Liessel  11 juni   RKNWB  Kampioenschap
1 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 2 Jo van Pol Montfort; 3 Riny Berkers Someren; 4 Riny Huybers Helomond; 5 Jan Willemsen Reuver; 6 Piet van Bussel Liessel; 7 Th. Derix Wessem; 8 Ad Montforts Susteren; 9 H. Raaymakers Hoensbroek; 10 Toon Timmermans Ospel; 11 Jac Beurskens Haelen; 12 Hans Kusters Zeelst; 13 Marin Verrijth Sevenum; 14 Maan Laugs Posterholt; 15 Hans van de Reek Helmond.
 
Echt  14 juni
Klassementsrace
1 Jo van Pol Montfort; 
Afvallingsrace
1 Thieu van Pol Montfort; 
 
Vlodrop  18 juni
1 Riny Huybers Helmond; 2 Riny Berkers Someren; 3 Martin Verrijth Sevenum; 4 Gerard Timmermans Asten; 5 Pieter van Pol Montfort; 6 Jan Looimans Someren; 7 Hans Kusters Zeelst; 8 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Jo van Pol Montfort; 11 Toon Timmermans Ospel; 12 Theo van der Leeuw  Berkelaar.
 
Haelen  18 juni
1 Henk van Glabbeek Steensel; 2 Ton Coolen Weert;3 Jac Beurskens Haelen; 4 Wil Brouwers Deurne; 5  Huub Crins Roggel; 6 P.Ugen Deurne; 7 A. van Deursen Elsendorp; 8 John Wilms Maasbracht; 9 Jos van Ganzewinkel Maarheeze; 10 Frans Sassen Belfeld.
 
Venlo  25 juni
1 Jo van Pol Montfort;2 Riny Huybers Helmond; 3 Jan Looimans Someren; 4 Hans van de Reek Helmond; 5 Toon Timmermans Ospel; 6 Jac Beurskens Haelen; 7 Theo van der Leeuw Berkelaar; 8 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Walter Hairwassers Den Dungen; 11 Noud Giesbers Liessel; 12 Ton Brouns Urmond; 13 Riny Berkers Deurne; 14 Huub Crins Roggel; 15 H.Raaymakers Hoensbroek.

 
Oirschot  2 juli
1 Ton Brouns Urmond; 2 Riny Huybers Helmond; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Jan Looimans Someren.

Ospel  9 juli
1 Toon Timmermans Ospel; 2 P. Ugen Deurne; 3 A. van Deursen Elsendorp; 4 John Wilms Maasbracht; 5 Daan van Dijk Baarlo; 6 H. van Glabbeek Steensel; 7 Ton Coolen Weert; 8 Piet Martens Someren; 9 Jos van Ganzewinkel Maarheeze; 10 Frans Sassen Belfeld; 11 Toon van Bussel Asten; 12 Frans Kessels Ospel; 13 H. van Glabbeek Steensel; 14 Huub Crins Roggel; 15 Wil Brouwers Deurne.
 

Ohe en Laak  9 juli
1 Jo van Pol Montfort; 2 Martin Verrijth Sevenum; 3 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 4 Jan Willemsen Reuver; 5 Piet van Pol Montfort; 6 Noud Giesbers Liessel; 7 Hay Kuntzelaers Tegelen; 8 Frans Spetgens Someren; 9 Jan Smits Someren; 10 Jan Looimans Someren; 11 Hans van de Reek Helmond; 12 Jac Beurskens Haelen; 13 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 14 Wim van Mierlo Weert; 15 Theo van de Mortel Asten.
 
Linne  16 juli   Limburgs Kampioenschap
1 Ton Brouns Urmond; 2 Jo van Pol Montfort; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Ger Beurskens Haelen; 5 Jan Willemsen Reuver; 6 Huub Crins Roggel; 7 Thieu van Pol Montfort; 8 Ton Coolen Weert; 9 Toon Timmermans Ospel; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen; 11 H.Raaymakers Hoensbroek; 12 Martin Verrijth Sevenum; 13 Huub Engelen Linne; 14 Wiel Leijnders Broekhuizenvorst.
 
Bakel  16 juli  Brabants Kampioenschap
1 Hans  Kusters Zeelst; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Hans van de Reek Helmond; 4 Jan Smits Someren; 5 Noud Giesbers Liessel; 6 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 7 Jac Spetgens Someren; 8 Frans Spetgens Someren; 9 Theo van de Mortel Asten; 10 Riny Huybers Helmond.
 
Sevenum  23 juli
1 Huub Crins Roggel; 2 Huub Engelen Linne; 3 Martin Verrijth Sevenum; 4 Ton Coolen Weert; 5 Jac Spetgens Someren; 6 Huub Janssen Sevenum; 7 Piet Martens Someren; 8 Wiel Leijnders Broekhuizenvorst; 9 L.Kuipers Veldhoven; 10 Jac Beurskens Haelen; 11 G.Ugen Deurne; 12 Henk van Glabbeek Steensel; 13 H. Raaymakers Hoensbroek; 14 Toon van Bussel Asten; 15 Frans Sassen Belfeld.
 
Maasbracht  23 juli
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Jan Willemsen Reuver; 3 D. van Hemert Heeze; 4 Toon Timmermans Ospel; 5 Jo van Pol Montfort; 6 Pieter van Pol Montfort; 7 Noud Giesbers Liessel; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Ton Brouns Urmond; 10 Jan Smits Someren; 11 Hans van de Reek Helmond; 12 Riny Huybers Helmond; 13 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 14 Daan van Dijk Baarlo; 15 Frans Spetgens Someren.
 
Stevensweert  30 juli
1 Riny Huybers Helmond; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 4 Jac Spetgens Someren; 5 Noud Giesbers Liessel; 6 Toon Timmermans Ospel; 7 Hans Kusters Zeelst; 8 Jo van Pol Montfort; 9 Wil Brouwers Deurne; 10 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 11 Thieu van Pol Montfort; 12 Jan Smits Someren; 13 Huub Crins Roggel; 14 Hans van de Reek Helmond; 15 Huub Engelen Linne.
 
Dieteren  6 augustus
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Riny Huybers Helmond; 3 Jo van Pol Montfort; 4 Thieu van Pol Montfort; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Martin Verrijth Sevenum; 7 Toon Timmermans Ospel; 8 Noud Giesbers Liessel; 9 Huub Crins Roggel; 10 Jan Willemsen Reuver; 11 Gerard Timmermans Asten; 12 Maan Laugs  Posterholt; 13 Pieter van Pol Montfort; 14 Wiel Leijnders Broekhuizenvorst; 15 Gerrit Hairwassers Den Dungen.
 
Pey Echt  13 augustus
1 Hay van Dijk Baarlo; 2 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 3 Noud Giesbers Liessel; 4 Thieu van Pol Montfort; 5 Jac Spetgens Someren; 6 Toon Timmermans Ospel; 7 Hans Kusters Zeelst; 8 Fred Janssen Weert; 9 Pieter van Pol Montfort; 10 Daan van Dijk Baarlo; 11 Ad Montforts Susteren; 12 Ton Coolen Weert; 13 Wiel Laugs Koningsbosch; 14 Ton Brouns Urmond; 15 Jan Peters Sint Odiliënberg.

Budel  19 augustus
1 Jac Spetgens Someren; 2 Riny Huybers Helmond; 3 Jan Smits Someren; 4 Theo van de Mortel Asten; 5 Ad Montforts Susteren; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Ton Coolen weert; 8 Jac Beurskens Haelen; 9 Jac Boumans Echt; 10 Martin Verrijth Sevenum; 11 Fred Janssen Weert; 12 Hans Kusters Zeelst; 13 Pieter van Pol Montfort; 14 Daan van Dijk Baarlo; 15 Toon Timmermans Ospel.

 
Hegelsom  20 augustus
1 Jo van Pol Montfort; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Riny Huybers Helmond; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Jos van Ganzewinkel Maarheeze; 6 Thieu van Pol Montfort; 7 Jan Willemsen Reuver; 8 Hans Kusters Zeelst; 9 Toon Timmermans Ospel; 10 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 11 D.van Hemert Heeze; 12 Wiel Laugs Koningsbosch; 13 Ton Brouns Urmond; 14 Ad Montforts Susteren; 15 Walter Hairwassers Den Dungen.
 

Deurne  St.Jozef  20 augustus
1 Fred Janssen Weert; 2 Huub Crins Roggel; 3 Jac Spetgens Someren; 4 Noud Giesbers Liessel; 5 Wil Brouwers Deurne; 6 Frans Sassen Belfeld; 7 Jan Somers Veldhoven; 8 Wil  Willems Ysselsteyn; 9 Hay van Dijk Baarlo; 10 Nico Brouwers Deurne; 11 John Wilms Maasbracht; 12 H. Derichs Wessem; 13 H. Raaymakers Hoensbroek; 14 Martin van Duynhoven Someren; 15 Ton Coolen Weert.
 
Reuver  26 augustus
1 Jo van Pol Montfort; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Fred Janssen Weert; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Ton Brouns Urmond; 6 Martin Verrijth Sevenum; 7 Pieter van Pol Montfort; 8 Jac Spetgens Someren; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Ad Montforts Susteren.
 
Someren  27 augustus  Clubkampioenschap
1 Wielerclub DTS Deurne met; Noud Giesbers,Willy Martens,Toon van Bussel,Wil Willems,Nico Brouwers, Wil Brouwers; 2 Wielerclub de Zwaluw Someren; 3 Wielerclub Weert.
 
Someren Eind  3 september
1 Martin Verrijth Sevenum; 
 
Hoensbroek  9 september
1 Fred Janssen Weert; 2 Jo van Pol Montfort; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Ad Montforts Susteren; 6 Ton Brouns Urmond; 7 Jan Looimans Someren; 8 Jac Boumans Echt; 9 Frans Spetgens Someren; 10 Toon Timmermans Ospel; 11 A.Donkers Someren; 12 Theo van de Mortel Asten; 13 Nico Brouwers Deurne; 14 Thieu van Pol Montfort; 15 H.Raaymakers Hoensbroek.
 
Weert Fatima  10 september
1 Jo van Pol Montfort; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Pieter van Pol Montfort ; 5 Martin Verrijth Sevenum; 6 Maan Laugs Posterholt; 7 J. Donkers Someren; 8 Fred Janssen Weert; 9 Jan Looimans Someren; 10 Ad Montforts Susteren.
 
Stramproy  11 septemebr
1 Fred Janssen  Weert; 2 Jo van Pol Montfort; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Ton Brouns Urmond; 5 Thieu van Pol Montfort; 6 J. Huismans Deurne; 7 Riny Huybers Helmond; 8 Pieter van Pol Montfort; 9 Sef Vergoossen Pey Echt; 10 Maan Laugs Posterholt.
 
Heythuysen  17 september
1  Fred Janssen Weert; 2 Jo van Pol Montfort; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Gerrit  Hairwassers  Den Dungen; 5 Thieu van Pol Montfort; 6 Maan Laugs Posterholt; 7 Jac Boumans Echt; 8 Jac Beurskens Haelen; 9 Pieter van Pol Montfort; 10 Toon Timmermans Ospel; 11 Gerard Timmermans Asten; 12 Ton Brouns Urmond; 13 Frans Spetgens Someren; 14 Riny Huybers Helmond; 15 Jan Somers Veldhoven.
 
Deurne Zeilberg  17 september
1 Ton Coolen Weert; 2 Nico Brouwers Deurne; 3 Noud Giesbers Liessel; 4 Jan Peters St. Odiënberg; 5 H.Derix Wessem; 6 Wil Brouwers Deurne; 7 W.Willems Ysselsteyn; 8 Hay van Dijk Baarlo; 9 Harrie Evers Maarheeeze; 10 Jan Evers Maarheeze.
 
Meijel  24 september
1 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Maan Laugs Posterholt; 4 Ton Brouns Urmond; 5 Jan Spetgens Someren; 6 Huub Janssen Sevenum; 7 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 8 Jo van Pol Montfort; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Frans Spetgens Someren; 11 Thieu van Pol Montfort; 12 Theo van de Mortel Asten; 13 Jan Somers Veldhoven; 14 Wiel Laugs Koningsbosch; 15 Ton Coolen Weert.
 
Roggel  1 oktober
1 Jo van Pol Montfort; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Gerard Timmermans Asten; 5 Jac Beurskens Haelen; 6 Fred Janssen Weert; 7 Nico Brouwers Deurne; 8 Jac Bouwmans Echt; 9 Theo van de Mortel Asten; 10 Noud  Giesbers Liessel; 11 Jac Spetgens Someren; 12 Ton Coolen Weert; 13 Huub Engelen Linne; 14 Jos van Gansewinkel Maarheeze.
 
Kessel Eik  8 oktober
1 Thieu van Pol Montfort; 2 Noud Giesbers Liessel; 3 Hay Kuntzelaers Tegelen; 4 Jo van Pol Montfort; 5 Pieter van Pol Montfort; 6 Fred Janssen Weert; 7 Martin Verrijth Sevenum; 8 Toon Timmermans Ospel; 9 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 10 Ad Montforts Susteren; 11 Riny Huybers Helmond; 12 Wil Brouwers Deurne; 13 Jan Spetgens Someren; 14 Jac Beurskens Haelen; 15 Ton Coolen Weert.
Winnaar van de Rog-Eik prijs; Pieter van Pol Montfort.
 
Meers-Elsloo  10 oktober
1 G.Hoover Deursen B.; 2 Janssen Mechelen; 3 Pelzer Eygelshoven; 4 Odekerken Bocholtz; 5 van Weert Geleen.
 
 
Ploegen
 
Vivo  Weert
Jac Beurskens,Hay Kuntzelaers,Daan van Dijk,Martin Verrijth,Louis Caris,Jan Willemsen.
Ploegleider : Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Harrie van Seggelen Autobanden Weert
Harrie van Seggelen sponsorde de complete Wielerclub Weert met o.a. de amateurs:
Fons Steuten,Ton Coolen,Fred Janssen,Wim van Mierlo Sr.,Toon Timmermans,Gerard Timmermans, Tjeu Ramaekers,Huub Kanters, Ploegleider: Harrie Geuskens Weert.
 
 

 De VIVO ploeg van 1967 met v.l.n.r. Louis Caris-Daan van Dijk-Hay Kuntzelaers-Jac Beurskens-Jan Willemsen  en Martin Verrijth