Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1966

St.Joost  20 maart 
1 Peter Franken Oirschot; 2 Nico Brouwers Deurne; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Piet van Bussel Deurne; 5 Ger Smulders Gerwen; 6 Toon Timmermans Ospel;  7 Huub Kanters Weert; 8 Jan Keunen Milheeze; 9 Gerard Timmermans Asten;  10 Huub Engelen Linne; 11  Bart Solaro Den Bosch ; 12 Naud Bankers Milheeze; 13 Henk van der Linden Zeelst; 14 Jan Madou Kessel; 15 Harrie van Ganzewinkel Maarheeze.
 
Oostelbeers  3 april
1 Thieu van Pol Montfort; 2 Piet van Bussel Deurne; 3 Frans Spetgens Someren; 4 Peter Franken Oirschot; 5 Nico Brouwers Deurne; 6 Maan Laugs Posterholt; 7 Huub Engelen Linne; 8 Jan Aarts Someren; 9 Jan Keunen Milheeze; 10 H. Peeters Maasbree; 11 J. van de Mortel Asten; 12 Gerard Timmermans Asten; 13 Huub Kanters Weert; 14 Hay Kuntzelaers Tegelen; 15 Paul Dekkers Zeelst. 
 
Budel  10 april
1 Nico Brouwers Deurne; 2 Frans Spetgens Someren; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Bart Solaro Den Bosch; 5 Jan  Aarts Deurne; 6 Piet van Bussel Deurne; 7 Hay Kuntzelaers Tegelen ; 8 Th.van de Mortel Liessel; 9 Jos Brunenberg Weert; 10 Giel Evers Linne; 11 Jan Smits Someren; 12 Huub Kanters Weert; 13 Toon Timmermans Ospel; 14 Peter Franken Oirschot; 15 Henk van der Linden Zeelst.
 
Merum 17 april
1 Thieu van Pol Montfort; 2 Nico Brouwers Deurne; 3 Giel Evers Linne; 4 Piet van Bussel Deurne; 5 Jan Smits Someren; 6 Huub Kanters Weert; 7 Maan Laugs Posterholt; 8 Huub Engelen Linne; 9 Bart Solaro Den Bosch; 10 Toon Timmermans Asten; 11 Ger Smulders Gerwen; 12 Daan van Dijk Baarlo; 13 Jan Madou Kessel; 14 Huub Heiligers Maasniel; 15 Harrie Beurskens Tegelen.
 
Echt  24 april
1 Peter Franken Oirschot; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 Maan Laugs Posterholt; 4 Giel Evers Linne; 5 Huub Engelen Linne; 6 Gerard Timmermans Asten; 7 Bart Solaro Den Bosch; 8 Henk van der Linden Zeelst; 9 Toon Timmermans Ospel; 10 H. Kreuze Roermond; 11 Huub Kanters Weert; 12 H. Peeters Maasbree; 13 Piet van Bussel Deurne; 14 Daan van Dijk Baarlo; 15 Paul Dekkers Zeelst.
 
Venlo Villapark  30 april
1 Piet van Bussel Deurne; 2 Bart Solaro Den Bosch; 3 Jan Keunen Milheeze; 4 Leo Martens Bakel; 5 Frans Spetgens Someren; 6 Thieu van Pol Montfort; 7 Gerard Timmermans Asten; 8 Maan Laugs Posterholt; 9 Jan Aarts Someren; 10 Daan van Dijk Baarlo; 11 Huub Engelen Linne; 12 Peter Franken Oirschot; 13 Ton Coolen Weert; 14 H.Peeters Maasbree; 15 Piet Martens Someren.
 
Deurne  1 mei
1 Gerard Timmermans Asten; 2 Frans Spetgens Someren; 3 Bart Solaro Den Bosch; 4 Leo Martens Bakel; 5 Jan Smits Someren; 6 Huub Kanters Weert; 7 Peter Franken Oirschot; 8 Nico Brouwers Deurne; 9 Thieu van Pol Montfort; 10 Jos Brunenberg Weert; 11 Henk van der Linden Zeelst; 12 Piet van Bussel Deurne; 13 Jan Keunen Milheeze; 14 Naud Bankers Milheeze; 15 Paul Dekkers Zeelst.
 
Zeelst 7 mei
1 Bart Solaro Den Bosch; 2 Maan Laugs Posterholt; 3 Jan Keunen Milheeze; 4 Gerard Timmermans Asten; 5 Peter Franken Oirschot; 6 Huub Engelen Linne; 7 Giel Evers Linne; 8 Ton Brouns Urmond; 9 Jan Smits Someren; 10 Jan Aarts Someren; 11 Toon Timmermans Ospel; 12 Thieu van Pol Montfort; 13 Henk van der Linden Zeelst.
 
Liessel  8 mei  Bedevaart
1 Bart Solaro Den Bosch; 2 Nico Brouwers Deurne; 3 Maan Laugs Posterholt; 4 Henk van der Linden Zeelst; 5 Peter Franken Oirschot; 6 Gerard Timmermans Asten; 7 Piet van Bussel Deurne; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Toon Timmermans Ospel; 10 Leo Martens Bakel; 11 Jan Smits Someren; 12 L. van de Mortel Asten; 13 Jan Keunen Milheeze; 14 Daan van Dijk Baarlo; 15 Naud Bankers Milheeze.
 
Schinveld  15 mei  RKNWB Kampioenschap
1 Peter Franken Oirschot; 2 Bart Solaro Den Bosch; 3 Jan Smits Someren; 4 Thieu van Pol Montfort; 5 Nico Brouwers Deurne; 6 Gerard Timmermans Asten; 7 Piet van Bussel Deurne; 8 Frits Strijbosch Nederweert; 9 Huub Engelen Linne; 10 Daan van Dijk Baarlo.
 
Swalmen  19 mei
1 Piet van Bussel Deurne; 2 Huub Kanters Weert; 3 Toon Timmermans Ospel; 4 Huub Engelen Linne; 5 Bart Solaro Den Bosch; 6 Peter Franken Oirschot; 7 Nico Brouwers Deurne; 8 Jan Smits Someren; 9  Harrie Beurskens Tegelen; 10 Leo Martens Bakel; 11 Jan Aarts Someren; 12 Daan van Dijk Baarlo; 13 Maan Laugs Posterholt; 14 Huub Konings Asten; 15 Frits Strijbosch Nederweert.
 
Someren   20-21-22  mei   Omloop der Peel   Etappewedstrijd
1e et.
1 Peter Franken Oirschot; 2 Bart Solaro Den Bosch; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Maan Laugs Posterholt; 5 Jan Smits Someren; 6 Fred Janssen Weert; 7 Huub Engelen Linne; 8 J.Hermes Boxtel; 9 Ton Brouns Urmond; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen; 11 Piet van Bussel Deurne; 12 Nic Bankers Milheeze; 13 Jan Keunen Milheeze; 14 Martin van Duynhoven Someren; 15 J.Donkers Someren; 16 Piet Martens Someren; 17 Henny Kreuze Maasbracht; 18 Frans Spetgens Someren; 19 Martin Verrijth Sevenum; 20 Jan Aarts Deurne; 21 Daan van Dijk Baarlo.
 
2e et.
1 Bart Solaro Den Bosch; 2 Jan Smits Someren; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Peter Franken Oirschot; 5 Theo van der Leeuw Berkelaaar Echt; 6 Huub Kanters Weert; 7 Huub Engelen Linne; 8 Jo Vrancken Linne; 9 Maan Laugs Posterholt; 10 Toon Timmermans Ospel; 11 Piet van Bussel Deurne; 12 Nico Brouwers Deurne; 13 Jos Brunenberg Weert; 14 Huub Konings Asten; 15 Frans Spetgens Someren; 16 -17-18-19; 20 Daan van Dijk Baarlo; 24 H.Peeters Maasbree.
 
3e et.
1 Bart Solaro Den Bosch; 2 Jan Smits Someren; 3 Piet van Bussel Deurne; 4 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 5 Jos Brunenberg Weert; 6 Huub Kanters Weert; 7 Nico Brouwers Deurne; 8 Maan Laugs Posterholt; 9 Frans Spetgens Someren; 10 Jo Vrancken Linne; 11 Jan Keunen Milheeze; 12 Jac Pennings Sittard; 13 Hay Kuntzelaers Tegelen; 14 Frits Strijbosch Nederweert; 15 Huub Engelen Linne.
 
Eindklassement 
1 Bart Solaro Den Bosch; 2 Jan Smits Someren; 3 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 4 Piet van Bussel Deurne; 5 Huub Kanters Weert; 6 Jos Brunenberg Weert; 7 Maan Laugs Posterholt; 8 Nico Brouwers Deurne; 9 Jan Keunen Milheeze; 10 Frans Spetgens Someren; 11 Huub Engelen Linne; 12 Hay Kuntzelaers Tegelen; 13 Toon Timmermans Ospel; 14 Frits Strijbosch Nederweert; 15 Huub Konings Asten; 16 Thieu van Pol Montfort.
 
Ploegenklassement
1 Hy-Line Someren; 2 van Seggelen Autobanden Weert; 3 W.Club Peter Post Echt.
 
Helmond  29 mei
1 Jan Smits Someren; 2 Peter Franken Oirschot; 3 Toon Timmermans Ospel; 4 Jos Brunenberg Weert; 5 Frits Strijbosch Nederweert; 6  Huub Konings  Asten; 7 Frans Spetgens Someren; 8 Gerard Timmermans Asten; 9 Henk van der Linden Zeelst; 10 Huub Engelen Linne; 11 Huub Kanters Weert; 12 Jan Keunen Milheeze; 13 Nico Brouwers Deurne; 14 Hay Kuntzelaers Tegelen; 15 Ton Brouns Urmond.
 
Neer 5 juni
1 Bart Solaro Den Bosch; 2 Jan Smits Someren; 3 Piet van Bussel Deurne; 4 Harrie Beurskens Tegelen; 5 Peter Franken Oirschot; 6 Maan Laugs Posterholt; 7 Ton Brouns Urmond; 8 Jan Kusters Zeelst; 9  Huub Engelen Linne; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen; 11 Jos Brunenberg Weert; 12 Ger Smulders Gerwen; 13 H. Kreuze Roermond; 14 Jan Aarts Someren; 15 H. Peeters Maasbree.
 
Roermond 12 juni
1 Gerard Timmermans Asten; 2 Ton Brouns Urmond;3  Maan Laugs Posterholt; 4 Peter Franken Oirschot; 5 Jan Aarts Someren; 6 Frans Spetgens Someren; 7 NN; 8 NN; 9 Jan Smits Someren; 10 Harrie Beurskens Tegelen; 11 Huub Konings Asten; 12 Huub Kanters Weert; 13 Hans Kusters Zeelst; 14 Hay Kuntzelaers Tegelen; 15 Jan Lathouwers Middelbeers
Oosterbeek.
 
Montfort 19 juni
Thieu van Pol Montfort; 2 Huub Kanters Weert; 3 Jan Smits Someren; 4 Frits Strijbosch Nederweert; 5 Peter Franken Oirschot; 6 Huub Engelen Linne; 7 Wim van Mierlo Weert;8 Bart Solaro Den Bosch; 9 Maan Laugs Posterholt; 10 Nico Brouwers Deurne; 11 Ton Brouns Urmond; 12 Piet van Bussel  Deurne; 13 Jan Aarts Deurne; 14 J. Hermes Boxtel; 15 Toon Timmermans Ospel.
 
Beek en Donk  25 juni
1 Bart Solaro Den Bosch; 2 Maan Laugs Posterholt; 3 Huub Engelen Linne; 4 Nico Brouwers Deurne; 5 Peter Franken Oirschot; 6 Thieu van Pol Montfort; 7 Hay Kuntzelaers Tegelen; 8 Jan Aarts Deurne; 9 Gerard Timmermans Asten; 10 J. Hermes Boxtel; 11 Jan Keunen Milheeze; 12 Huub Kanters Weert; 13 A.van Dun Boxtel; 14 Jac Pfennings Sittard; 15 Ger Smulders Gerwen.
 
Linne 26 juni
1 Bart Solaro Den Bosch; 2 Peter Franken Oirschot; 3 Gerard Timmermans Asten; 4 Ton Brouns Urmond; 5 Huub Konings Asten; 6 Huub Kanters Weert; 7 Maan Laugs Posterholt; 8 Nico Brouwers Deurne; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Thieu van Pol Montfort; 11 Ton Coolen Weert; 12 Jan Aarts Deurne; 13 Jan Keunen Milheeze; 14 Frits Strijbosch Nederweert; 15 Hans Kusters Zeelst.
 
Asten 3 juli
1 Gerard Timmermans Asten; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 Peter Franken Oirschot; 4 Nico Brouwers Deurne; 5 Maan Laugs Posterholt; 6 Jan Aarts Deurne; 7 Huub Engelen Linne; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Jan Smits Someren; 10 Ton Brouns Urmond;11 Hans Kusters Zeelst; 12 Harrie Beurskens Tegelen; 13 Wim van Mierlo Weert; 14 Th.van de Mortel Asten; 15 Jac Pfennings Sittard.
 
Oirschot 10 juli
1 Ton Brouns Urmond; 2 Bart Solaro Den Bosch; 3 Nico Brouwers Deurne; 4 Thieu van Pol Montfort; 5 Gerard Timmermans Asten; 6 Jan Smits Someren; 7 Hans Kusters Zeelst; 8 Huub Engelen Linne; 9 Jan Aarts Someren; 10 Piet van Bussel Deurne; 11 A. van Moorsel Asten; 12 Huub Heiligers Maasniel; 13 Ton Coolen Weert; 14 Harrie Beurskens Tegelen; 15 Jan Keunen Milheeze.
 
Deurne Zeilberg  17 juli
1 Bart Solaro Den Bosch; 2 Jan Smits Someren; 3 Peter Franken Oirschot; 4 Ton Brouns Urmond; 5 Thieu van Pol Montfort; 6 Jan Keunen Milheeze; 7 Jan Aarts Deurne; 8 Maan Laugs Posterholt; 9 A. van de Mortel Heusden; 10 Ton Coolen Weert; 11 Nico Brouwers Deurne; 12 Huub Heiligers Maasniel; 13 Dirk van Hemert Heeze; 14 Huub Engelen Linne; 15 Harrie van Gansewinkel Maarheeze; 16 Jac Pennings Sittard; 17 J.Tummers Illikhoven.
 
Dieteren 24 juli
1 Peter Franken Oirschot; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 Ton Brouns Urmond; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Piet van Bussel  Deurne; 6 Bart Solaro Den Bosch; 7 Nico Brouwers Deurne; 8 A. Donkers Someren; 9 Harrie Beurskens Tegelen; 10 Huub Konings Asten; 11 Jan Keunen Milheeze; 12 Jan Clerkx Helmond; 13 Hans Kusters Zeelst; 14 Huub Engelen Linne; 15 Henk van der Linden Zeelst.
 
Echt  27 juli
Klassementsrace
1 Thieu van Pol Montfort; 2 Jan Smits Someren; 3 Hay Kuntzelaers Tegelen; 4 Huub Engelen Linne; 5 Frans Spetgens Someren.
Afvalrace
1 Thieu van Pol Montfort ; 2 Jan Smits Someren; 3 Th van de Mortel Heusden 4 Harrie Beurskens Tegelen ; 5 Ton Brouns Urmond.
 
Stevensweert  31 juli
1 Peter Franken Oirschot; 2 Bart Solaro Den Bosch; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Piet van Bussel Deurne; 5 Jac Pfennings Sittard; 6 Huub Kanters Weert; 7 Jan Aarts Someren; 8 Jan Keunen Milheeze; 9 Frits Strijbosch Nederweert; 10 Nico Brouwers Deurne; 11 Jan Clerkx Helmond; 12 Huub Engelen Linne; 13 A. van de Mortel Heusden; 14 Ton Coolen Weert; 15 Frans Spetgens Someren.
 
Pey Echt  7 augustus
1 Bart Solaro Den Bosch; 2 Piet van Bussel Deurne; 3 Frits Strijbosch Nederweert; 4 Huub Kanters Weert; 5 Jan Smits Someren; 6 Harrie Beurskens Tegelen; 7 Peter Franken Oirschot; 8 Nico Brouwers Deurne; 9 Thieu van Pol Montfort; 10 Huub Konings Asten; 11 Jan Aarts Deurne; 12 Jac Pfennings Sittard; 13 Jos van de Borgh Sittard; 14 Hay Kuntzelaers Tegelen; 15 Frans Spetgens Someren.
 
Maasbracht  14 augustus
1 Peter Franken Oirschot; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 Nico Brouwers Deurne; 4 Piet van Bussel Deurne; 5 Jan Lathouwers Oostelbeers; 6 Harrie Beurskens  Tegelen; 7 Huub Kanters Weert; 8 Jac Pfennings Sittard; 9 Bart Solaro Den Bosch; 10 Frits Strijbosch Nederweert; 11 Jos van de Borgh Sittard; 12 Maan Laugs Posterholt; 13 Wim van Mierlo Weert; 14 Frans Spetgens Someren; 15 Gerard Timmermans Asten.

        Peter Franken met voorsprong  in Maasbracht

Montfort  15 augustus   Clubkampioenschap
1 Wielerclub de Toekomst Oirschot met: PeterFranken,Bart Solaro, Jan Lathouwers, A v
an Dun; Piet van Beurden . 2 Wielerclub Peter Post Echt; 3 Wielerclub Weert; 4 DTS Deurne; 5 Voorwaarts Montfort; 6 Wielerclub Neer; 7 De Zwaluw Someren; 8 Brabantia Zeelst; 9 Wielerclub Venlo.

      Huldiging van de kampioenen uit Oirschot

Someren Eind  21 augustus

1 Thieu van Pol Montfort; 2 Harrie Beurskens Tegelen; 3 Henk van der Linden Zeelst; 4 Huub Kanters Weert; 5 Frans Spetgens Someren; 6 Jan van de Mortel Asten; 7 Bart Solaro Den Bosch; 8 Wim van Mierlo Weert; 9 Piet van Bussel Deurne; 10 Jan Smits Someren; 11 Huub Engelen Linne; 12 Nico Brouwers Deurne; 13 Frits Strijbosch Nederweert; 14 Jan Aarts Deurne; 15 M. Donkers Someren; 16 Jac Boumans Echt.

Luyksgestel  23 augustus  Semi/klassieker Stormloop van het Zuiden 

1 Peter Franken Oirschot; 2 Bart Solaro Den Bosch; 3 Jos Bosmans Lommel B.; 4 Thieu van Pol Montfort 5 Frits Strijbosch Nederweert; 6 Piet van Bussel Deurne; 7 Nico Brouwers Deurne; 8 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 9 Fred Janssen Weert; 10 Jos van Ganzewinkel Maarheeze. 


Kessel Eik  28 augustus
1 Bart Solaro Den Bosch;2 Thieu van Pol Montfort; 3 Huub Kanters Weert; 4 Harrie Beurskens Tegelen; 5 Frits Strijbosch Nederweert; 6 Peter Franken Oirschot; 7 Nico Brouwers Deurne; 8 Hans Kusters Zeelst; 9 Piet van Bussel Deurne; 10 Henk van der Linden Zeelst.
 
Weert  Fatima  4 september
1 Jan Smits Someren; 2 Jan Clerkx Helmond; 3 Bart Solaro Den Bosch; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5  Peter Franken Oirschot; 6 Gerard Timmermans Asten; 7 Huub Engelen Linne; 8 Henk van der Linden Zeelst; 9 Jan Aarts Deurne; 10 Wim van Mierlo Weert.
 
Roermond   Maashaven  11 september  Memorial Huub Heiligers
1 Thieu van Pol Montfort; 2 Nico Brouwers Deurne; 3 Ton Coolen Weert; 4 Huub Kanters Weert; 5 Harrie Beurskens Tegelen; 6 M. Donkers Someren; 7 W.van Moorsel Mierlo; 8 Huub Konings Asten; 9 Jac Boumans Echt; 10 Maan Laugs Posterholt; 11 NN; 12 Harrie van Ganzewinkel Maarheeze.
 
Heythuysen  18 september  Limburg Kampioenschap
1 Thieu van Pol Montfort; 2 Harrie Beurskens Tegelen; 3 Huub Kanters Weert; 4 Huub Engelen Linne; 5 Wim Van Mierlo Weert; 6 Jac Boumans Echt; 7 Jos van de Borgh Sittard; 8 Ton Coolen Weert; 9 Ton Brouns Urmond; 10 Louis Caris Haelen; 11 Jac Pfennings Sittard; 12 Maan Laugs Posterholt; 13 H. Tummers Illichhoven.
 
Deurne  18 september  Brabants Kampioenschap
1 Peter Franken Oirschot; 2 Jan Aarts Deurne; 3 Nico Brouwers Deurne; 4 Piet van Bussel Deurne; 5 Bart Solaro Den Bosch; 6 Theo van de Mortel Asten; 7 Henk van der Linden Zeelst; 8 Harrie  van Ganzewinkel Maarheeze; 9 Frans Spetgens Someren; 10 Jan  Lathouwers Middelbeers.
 
Roggel  2 oktober
1 Bart Solaro Den Bosch; 2 Maan Laugs Koningsbosch; 3 Nico Brouwers Deurne; 4 Thieu van Pol Montfort; 5 Jan Aarts Deurne; 6 T.van de Mortel Heusden; 7 Jos van de Borgh Sittard; 8 Ton Coolen Weert; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen;10 Frans Spetgens Someren; 11 Jan Keunen Milheeze; 12 Huub Engelen Linne; 13 Piet van Bussel Deurne; 14 Dirk van Hemert Heeze; 15 A.van Dun Boxtel
 
Haelen  9 oktober
1 Jos van de Borgh Sittard; 2 Nico Brouwers Deurne; 3 Bart Solaro Den Bosch; 4 Huub Engelen Linne; 5 Theo van de Mortel Asten; 6 Thieu van Pol Montfort; 7 Frans Spetgens Someren; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Wim van Mierlo Weert; 10 Jac Boumans  Echt; 11 Jan  Lathouwers Oostelbeers; 12 H. van de Reek Helmond; 13 M. Donkers Someren; 14 Harrie van Ganzewinkel Maarheeze; 15 Harrie Beurskens Tegelen.
 
Maastricht  15 oktober
1 Harrie Beurskens Tegelen; 2 Hay Kuntzelaers Tegelen; 3 Jan Harings Sibbe.
 
Neerkant  16 oktober
1 Bart Solaro Den Bosch; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 Theo van de Mortel Asten; 4 M. Donkers  Someren; 5 Frans Spetgens Someren; 6 J. van de Reek Helmond; 7 Hay Kuntzelaers Tegelen; 8 Jan Aarts Deurne; 9 Jac Boumans Echt; 10 Huub Kanters Weert; 11 Nico Brouwers Deurne; 12 Wim van Mierlo Weert; 13 Maan Laugs Posterholt; 14 J.Clerkx Helmond; 15 Jos van de Borgh Sittard
 
Ploeg (en)
 
Vivo Levensmiddelen Weert
Jac Beurskens,Harrie Beurskens,Hay Kuntzelaers,Daan van Dijk,Louis Caris,Martin Verrijth.
Ploegleider : Wiel Kuntzelaers Weert.
 
Vivo is de eerste officiële sponsor bij de RKNWB


Bij de start van de Omloop der Peel in Someren komt VIVO met de eerste officiële  wielerploeg van de bond  aan het vertrek;De ploeg met v.l.n.r. Hay Kuntzelaers-Ben Kuipers ( verzorger ) Harrie Beurskens-Jac Beurskens-Wiel Kuntzelaers ( ploegleider) Louis Caris-Martin Verrijth-Daan van Dijk en Harrie Pleunis  (chauffeur )

Peter Franken opnieuw de snelste, nu in Stevensweert