Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1965


Sint Joost  21 maart 
1 Huub Engelen  Linne; 2 Jac Stroek Weert; 3 Jan Aarts Someren; 4 Piet van Bussel Deurne; 5 Chris Hendricks Venray; 6 Hay Kuntzelaers Tegelen; 7 J. van de Els Helmond; 8 Gerard Timmermans Asten; 9 Leo Martens Bakel; 10 Thieu van Pol Montfort; 11 Piet Stevens Baexem; 12 Jan Keunen Milheeze; 13 Hans Kusters Zeelst; 14 Jan Smits Someren; 15 Huub Konings Asten.
 
Ysselsteyn  28 maart
1 Thieu van Pol Montfort; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Leo Martens Bakel; 4 Jan Keunen Milheeze; 5 Piet van Bussel Deurne; 6 Huub Konings Asten; 7 Jan Smits Someren; 8 Piet Stevens Baexem; 9 A. Bankers Milheeze; 10 Henk van der Linden Zeelst; 11 Toon Timmermans Asten; 12 Jos Kirkels Weert; 13 Hans Kusters Zeelst; 14 Jan Aarts Someren; 15 Lambert  Boerekamps Someren.
 
Someren Heide  4 april  Semi-Klassieker
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Henk van der Linden Zeelst; 3 Piet van Bussel Deurne; 4 Thieu van Pol Montfort; 5 Huub Konings Asten; 6 Jan Janssen Meterik; 7 M. Poels Merselo; 8 Jan Smits Someren; 9 Jan Clerckx Helmond; 10 Leo Martens Bakel; 11 Jos Kirkels Weert; 12 Math Pustjens Roosteren; 13 Toon Timmermans Asten; 14 Hennie van den Heurik Weert; 15 Geert Strijbosch Nederweert; 16 Nico Brouwers Deurne; 17 Chris Hoedelmans  Deurne; 18 Bert van Zantvoort Weert; 19 Ton Brouns Urmond; 20 Gerard  Timmermans Asten.
 
Beek en Donk 18 april
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 Chris Hoedelmans  Deurne; 4 Lambert Boerekamps Someren; 5 Jan Smits Someren; 6 Toon Timmermans  Ommel; 7 Jan Keunen Milheeze; 8 Huub Konings Asten; 9  Hennie van den Heurik Weert; 10 Maan Laugs Posterholt; 11 Henk van der Linden Zeelst; 12 Chris Hendricks Venray; 13 M. Poels Merselo; 14 Huub Engelen Linne; 15 Jan Aarts Deurne.
 
Merum  25 april
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Maan Laugs Posterholt; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Chris Hoedelmans Deurne; 5 Hans Kusters Zeelst; 6 Jan Aarts Someren; 7 Jos Kirkels Weert; 8 Jac Stroek Weert; 9 Huub Engelen Linne; 10 Jan Keunen Milheeze; 11 Henk van der Linden Zeelst; 12 Jan Smits Someren; 13 Paul Gielen Weert; 14 H. van Seggelen Asten; 15 J.Peeters Maasbree.
 
Echt 30 april
Klassementswedstrijd
1 Thieu van Pol Montfort; 2 Maan Laugs Posterholt; 3 Jef Bakermans Someren; 4 Jan van de Mortel Liessel.
Afvalrace
1 Thieu van Pol Montfort; 2 Jan Smits Someren; 3 Jef Bakermans Someren; 4 Lambert  Boerekamps Someren; 5 Huub Engelen Linne.
 
Oirschot 2 mei
1 Jac van Kessel  Deurne; 2 Maan Laugs Posterholt; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Hans Kusters Zeelst; 5 Jan Keunen Milheeze; 6 Huub Engelen Linne; 7 Henk van der Linden Zeelst; 8 Jan Smits Someren; 9 Chris Hoedelmans  Deurne; 10 J. Geelen Weert; 11 NN; 12  Bert van Zantvoort Weert; 13 Jac Stroek Weert; 14 NN; 15 Harrie van Ganzewinkel Maarheeze.
 
Zeelst 5 mei
1 Chris Hoedelmans Deurne; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Jan Keunen Milheeze;  5 Jan Aarts Someren; 6 Jos Kirkels Weert; 7 Maan Laugs Posterholt; 8 Jac Stroek Weert; 9 Hans Kusters Zeelst; 10 Leo Martens Bakel; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Frits Strijbosch  Nederweert;  13 Jan van de Mortel  Liessel; 14 Piet van Bussel Deurne; 15 Jan Smits Someren.
 
Deurne 9 mei
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Jan Keunen Milheeze; 3 Piet van Bussel Deurne; 4 Jef Bakermans Someren; 5 Leo Martens Bakel; 6 Maan Laugs Posterholt; 7 Jan Smits Someren; 8 Jos Kirkels Weert; 9 Hans Kusters Zeelst; 10 Thieu van Pol Montfort; 11 Naud  Bankers Milheeze; 12 Bert van Zantvoort Weert; 13 Jac Stroek Weert; 14 Lambert Boerekamps  Someren; 15 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Venlo Villapark  16 mei
1 Leo Martens Bakel; 2 Jan Keunen Milheeze; 3 Jef Bakermans Someren; 4 Huub Konings Asten; 5 Jos Kirkels Weert; 6 Hans Kusters Zeelst; 7 Maan Laugs Posterholt; 8 Henk van der Linden Zeelst; 9 Paul Dekkers Zeelst; 10 A.Wetzels Eindhoven; 11 Jac van Kessel Deurne; 12 Jac Stroek Weert; 13 Lambert Boerekamps Someren; 14 J.Peeters Maasbree; 15 Daan van Dijk Baarlo.
 
Roermond 23 mei
1 Jef Bakermans Someren; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Leo Martens Bakel; 5 Jan Smits Someren; 6 Jan Keunen Milheeze; 7 Piet van Bussel Deurne; 8 Huub Engelen Linne; 9 Naud Bankers Deurne; 10 Maan Laugs Posterholt; 11 Jac Stroek Weert; 12 Bert van Zantvoort Weert; 13 Huub Konings Asten; 14 Hans Kusters Zeelst; 15 Hennie van den Heurik Weert.
 
Helmond 27 mei
1 Jac van Kessel  Deurne; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 Naud Bankers Milheeze; 4 Jan Kusters Zeelst; 5 Maan Laugs Posterholt; 6 Huub Engelen Linne; 7 Chris Hoedelmans Deurne; 8 Jan Smits Someren; 9 Jan Aarts Someren; 10 Paul Dekkers Zeelst; 11 Piet van Bussel Deurne; 12 Jac Stroek Weert; 13 Hay Kuntzelaers Tegelen; 14 Piet Martens Someren.
 
Liessel  30 mei  RKNWB Kampioenschap
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Henk van der Linden Zeelst; 3 Jan Smits Someren; 4 Leo Martens Bakel; 5 Jos Kirkels Weert; 6 Thieu van Pol Montfort; 7 Martens Bakel; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Piet van Bussel Deurne; 10 Jan van de Mortel Lierop
Militair Kampioen : Ben Kuijpers Blerick.
 
Echt 7 juni
1 Jac van Kessel  Deurne; 2 Bert van Zantvoort Weert; 3 Maan Laugs Posterholt; 4 Thieu van Pol Montfort; 5 Jan Smits Someren; 6 Henk van der Linden Zeelst; 7 Hans Kusters Zeelst; 8 Huub Engelen Linne; 9 Jan Aarts Someren; 10 Paul Dekkers Zeelst; 11 Chris Hendricks Venray; 12 Leo Martens Bakel; 13 Jac Stroek Weert; 14 Lambert Boerekamps Someren; 15 A.Wetzels Eindhoven.
 
Someren 11-12-13 juni   Omloop der Peel   Etappewedstrijd
1e et.
1 Chris Hoedelmans Deurne; 2 Jan Jansen Horst; 3 Huub Konings Asten; 4 Tjeu Ramaekers Weert; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Thieu van Pol Montfort; 7 Huub Engelen Linne; 8 Maan Laugs Posterholt; 9 Jo Vrancken Linne; 10 Jac Stroek Weert; 11 Paul Dekkers Zeelst; 12 Hans Kusters Zeelst. 
2e et.
1 Jo Vrancken Linne; 2 Henk van der Linden Zeelst; 3 Daan van Dijk Baarlo; 4 Maan Laugs Posterholt; 5 Ton Brouns Urmond; 6 Hans Kusters Zeelst; 7 Huub Engelen Linne; 8 Chris Hoedelmans Deurne; 9 Paul Dekkers Zeelst; 10 Thieu van Pol Montfort; 11 Geert Strijbosch Nederweert; 12 Nico Brouwers Deurne; 13 Henk Smits Baarlo; 14 J.van Moorsel Mierlo; 15 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
3e et.
1 Jan Smits Someren; 2 Leo Martens Bakel; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 H.Kusters Zeelst; 6 Thieu van Pol Montfort; 7 Jos Kirkels Weert; 8 Jan Keunen Milheeze; 9 Riny Sprenkels Asten; 10 Tjeu Ramaekers Weert; 11 H.van Hoek Helmond; 12 Gerard Timmermans Asten; 13 Bert van Zantvoort Weert; 14 Huub Engelen Linne; 15 Jan Janssen Horst.
 
Eindklassement
1 Jan Smits Someren; 2 Tjeu Ramaekers Weert; 3 Hans Kusters Zeelst; 4 Thieu van Pol Montfort; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Jos Kirkels Weert; 7 Jan Keunen Milheeze; 8 Chris Hoedelmans Deurne; 9 Jan Janssen Horst; 10 Huub Konings Asten; 11 Jo Vrancken Linne; 12 N.N.; 13 Daan van Dijk Baarlo; 14 H. van Hoek Helmond; 15 Leo Martens Bakel; 16 Gerard Timmermans Asten; 17 Huub Engelen Linne; 18 Bert van Zantvoort Weert; 19 Paul Dekkers Zeelst; 20 Jac Stroek Weert; 21 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Ploegenklassement
1 Hy-Line Someren; Jan Smits- 2 Renault Someren; 3 Heinen Motors Venlo.
 
Deurne Zeilberg 20 juni
1 Piet van Bussel Deurne; 2 Theo Nijssen Baarlo; 3 Ton Coolen Weert; 4 Jan Aarts Someren; 5 H. van Hoek Helmond; 6 M. van Els Helmond; 7 J. van der Heijden Hoogeloon; 8 Jan van de Mortel  Liessel; 9 Th.Meulendijks Aarle Rixtel; 10 Jan Madou Kessel; 11 M.Wannemakers Goirle; 12 Harrie van Ganzewinkel Maarheeze; 13 Jan van der Vleuten Veldhoven; 14 Riny Sprenkels Asten; 15 Martin van Duynhoven Someren.
 
Montfort 27 jun
1 Jan Keunen Milheeze; 2 Hans Kusters  Zeelst; 3 Huub Engelen Linne; 4 Paul Gielen Weert; 5 Piet Martens  Someren; 6 Piet van Bussel Deurne; 7 Jan Aarts Someren; 8 Huub Konings Asten; 9 Harrie Beurskens Someren; 10 Jef Bakermans Someren; 11 Jos Kirkels Weert; 12 M. Poels Merselo; 13 Daan van Dijk Baarlo; 14 H.van Hoek Helmond; 15 Bert van Zantvoort Weert.
 
Deurne St.Jozef  4 juli;
1 Chris Hoedelmans Deurne; 2 Maan Laugs Posterholt; 3 Jos Kirkels Weert; 4 Henk van der Linden Zeelst; 5 Jan Aarts Someren; 6 Pieter van Pol Montfort; 7 Huub Konings Asten; 8 Naud Bankers Milheeze; 9 Gerard Timmermans  Ommel; 10 Hans Kusters Zeelst; 11 M. Poels Merselo; 12 Leo Martens Bakel; 13 Paul Dekkers Zeelst; 14 Bert van Zantvoort Weert; 15 M. Wannemaekers Goirle.
 
Weert 10 juli
1 Hans Kusters Zeelst; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 Piet van Bussel Deurne; 4 Maan Laugs Posterholt.
 
Vlodrop 11 juli
1 A. Bankers Milheeze; 2 Leo Martens Bakel; 3 Maan Laugs Posterholt; 4 Piet van Bussel Deurne; 5 Thieu van Pol Montfort; 6 Jan Smits Someren; 7 Jan Keunen Milheeze; 8 Piet van Pol Montfort; 9 Jos Kirkels Weert; 10 Jan Aarts Someren; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Chris Hoedelmans Deurne; 13 Gerard Timmermans  Ommel; 14 Harrie Beurskens Tegelen; 15 Ton Coolen Weert.
 
Sevenum 18 juli
1 Thieu van Pol Montfort; 2 Leo Martens Bakel; 3 Jan Keunen Milheeze; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Piet Martens Someren; 6 Jos Kirkels Weert; 7 Huub Engelen Linne; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Toon Timmermans Ommel; 10 J. Peeters Maasbree; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 M. Poels Merselo; 13 Maan Laugs Posterholt; 14 Paul Dekkers Zeelst; 15 Jac Stroek Weert.
 
Middelbeers 25 juli
1 Chrs Hoedelmans Deurne; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Thieu van Pol Montfort;  4 Piet van Bussel Deurne ; 5 Toon Timmermans Ommel;  6 Hennie van den Heurik Weert; 7 Henk van der Linden Zeelst; 8 Jos Kirkels Weert; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Jan Aarts Someren; 11 Hans Kusters Zeelst; 12 Leo Martens Bakel; 13 Huub Engelen Linne; 14 M. Poels Merselo; 15 J.van de Boogaerd  Helmond.
 
Pey Echt 1 augustus
1 Chris Hoedelmans Deurne; 2 Jos Kirkels Weert; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Maan Laugs Posterholt; 5 Huub Engelen Linne; 6 Huub Konings  Asten; 7 Thieu van Pol Montfort; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Jac Stroek Weert; 10 Daan van Dijk Baarlo; 11 J. van de Boogaerd  Helmond; 12 Jan Aarts Deurne;13 Hay Kuntzelaers Tegelen; 14 Frits Strijbosch Nederweert; 15 Jan Keunen Milheeze.
 
Koningslust  8 augustus
1 Toon Timmermans Ommel; 2 Hennie van de Heurik Weert; 3 Piet Martens  Someren; 4 Huub Engelen Linne; 5 Maan Laugs Posterholt; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Chris Hoedelmans Deurne; 8 Thieu  van Pol Montfort; 9 Jan Aarts Deurne; 10 Harrie van Ganzewinkel Maarheeze; 11 Jan Smits Someren; 12 Jef Bakermans Someren; 13 Piet van Pol Montfort; 14 M. Poels Merselo.
 
Neer 15 augustus
1 Pieter van Pol Montfort; 2 Chris Hoedelmans Deurne; 3 Hay Kuntzelaers Tegelen; 4 Jan Smits Someren; 5 Jan Keunen Milheeze; 6 Hennie van den Heurik Weert; 7 Jos Kirkels Weert; 8 Leo Martens Bakel; 9 A.Peeters Maasbree; 10 Maan Laugs Posterholt; 11 Thieu van Pol Montfort; 12 Jan Aarts Someren; 13 Jac Stroek Weert; 14 Huub Engelen Linne; 15 Gerard Timmermans Ommel.
 
Hegelsom  22 augustus  Limburgse Kampioenschappen
1 Thieu van Pol Montfort; 2 Maan Laugs Posterholt; 3 Piet van Pol Montfort; 4 Huub Engelen Linne; 5 Daan van Dijk Baarlo; 6 Jac Stroek Weert; 7 Toon Timmermans Ospel; 8 Jos Kirkels Weert; 9 Chris Hendricks Venray; 10 H.Peeters Maasbree; 11 Frits Strijbosch Nederweert; 12 Ton Coolen Weert; 13 Jan Madou Kessel; 14 Hay Kuntzelaers Tegelen; 15 Bert van Zantvoort Weert.
 
Someren Eind 22 augustus  Brabantse Kampioenschappen
1 Chris Hoedelmans Deurne; 2 Jan Smits Someren; 3  J van de Boogaerd Helmond; 4 Piet van Bussel Deurne 5 Jan Keunen Milheeze.
 
Luyksgestel   23 augustus  Stormloop van het Zuiden  Semi-Klassieker
1 Toon Timmermans Ospel; 2 Leo Martens Bakel; 3 Jan Janssen Meterik; 4 Piet van Pol Montfort; 5 Nico Brouwers Deurne; 6 Henk Smits Baarlo; 7 Gerard Timmermans Ommel; 8 Huub Kanters Weert; 9 A.Koppens Bergen op Zoom; 10 Maan Laugs Posterholt; 11 Jos Kirkels Weert.
 
Deurne 29 augustus  Clubkampioenschap
1 Wielerclub DTS Deurne met; Chris Hoedelmans,Jan Keunen,Piet van Bussel, Leo Martens,Jef Bakermans, Jan Aarts; 2 Wielerclub Neer; 3 Wielerclub Weert; 4 Wielerclub Peter Post Echt.
 
Asten 5 september
1 Leo Martens Bakel; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Gerard Timmermans Ommel; 4 Jan Keunen Milheeze; 5 Piet van Bussel  Deurne;  6 Thieu van Pol Montfort; 7 Jos Kirkels Weert; 8 M.Poels Merselo; 9 Harrie Beurskens Tegelen; 10 Maan Laugs Posterholt; 11 H. Peeters Maasbree; 12 Chris Hoedelmans Deurne; 13 Jac Stroek  Weert; 14 Hay Kuntzelaers Tegelen ; 15 Daan van Dijk Baarlo.
 
Kessel Eik   12 september
1 Leo Martens Bakel; 2 Huub Kanters Weert; 3 Naud Bankers Milheeze; 4 Jan Keunen Milheeze; 5 Thieu Van Pol  Montfort; 6 Pieter van Pol Montfort; 7 Gerard Timmermans Ommel; 8 Huub Engelen  Linne; 9 A.Peeters Maasbree; 10 Jac Stroek Weert; 11 Jan Aarts Someren; 12 Piet Martens Someren; 13 Jos Kirkels Weert; 14 Paul Dekkers Zeelst; 15 Piet van Bussel  Deurne.
 
Heythuysen  19 september
1 Thieu van Pol Montfort; 2 Leo Martens Bakel; 3 Jan Keunen Milheeze; 4 Toon Timmermans Ospel; 5 Jos Kirkels Weert; 6 Frits Strijbosch Nederweert; 7 Piet van Bussel Deurne; 8 Jef Bakermans Someren; 9 Jan Madou Kessel; 10 Naud Bankers Milheeze; 11 Maan Laugs Posterholt; 12 Jan Aarts Someren; 13 Gerard Timmermans Ommel; 14 Paul Dekkers Zeelst’; 15 Piet Martens Someren.
 
Lierop  21 september
1 Gerard Timmermans  Ommel; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 Naud Bankers Milheeze; 4 Maan Laugs Posterholt; 5 G.Franssen Montfort; 6 Piet van Bussel Deurne; 7 Jan Janssen Meterik; 8 Leo Martens Bakel; 9 Huub Engelen Linne; 10 Frits Strijbosch Nederweert.
 
Baarlo  26 september
1 Thieu van Pol Montfort; 2 Huub Engelen Linne; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Piet van Bussel Deurne; 5 Leo Martens Bakel; 6 Jef Bakermans  Someren; 7 Maan Laugs Posterholt; 8 Frits Strijbosch Nederweert;  9 M.Poels Merselo; 10 Jan Madou Kessel.
 
Roggel 3 oktober
1 Gerard Timmermans Ommel; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 A.Bankers Milheeze; 4 Jan Janssen Meterik; 5 Harrie Beurskens  Tegelen; 6 Maan Laugs Posterholt; 7 Frits Strijbosch Nederweert; 8 Pieter van Pol Montfort; 9 Jan Aarts Deurne; 10 Piet van Bussel  Deurne; 11 Daan van Dijk Baarlo; 12 Paul Dekkers Zeelst; 13 Huub Kanters Weert; 14 Leo Martens Bakel; 15 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Haelen 10 oktober
1 Pieter van Pol Montfort; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 Piet van Bussel Deurne; 4 Henk Smits Baarlo; 5 Huub Kanters Weert;  6 Frits Strijbosch  Nederweert; 7 Huub Konings Asten; 8 Naud Bankers  Milheeze : 9 Gerard Timmermans Ommel; 10 Jan Aarts Someren; 11 M.Poels Merselo; 12 Frans Peeten Baarlo; 13 Jan Madou Kessel; 14 J.Verheyen  Asten; 15 Toon Timmermans  Ospel.
 


                        Hans Kusters krijgt de bloemen na zijn fraaie zege in Weert