Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1964



St.Joost  22 maart 
1 Wim Rutjens Mierlo; 2 Fons van Heel Diergaarde;3 Chris Hoedelmans Deurne; 4 Jan Smits Someren;5 Maan Laugs Posterholt; 6 Jan Looimans Someren; 7 Toon Timmermans Ommel; 8 Harrie Evers Budel ; 9 H.Moors Soerendonk; 10 Piet van Bussel Deurne; 11 Paul Gielen  Blerick ; 12 Gerard Timmermans Asten; 13 Hans Kusters Zeelst; 14 M.Theuns Eindhoven; 15 Piet Stevens Baexem.
 
Maarheeze  5 april
1 Chris Hoedelmans Deurne; 2 Jan Looimans Someren; 3 Jan Keunen Milheeze; 4 Wim Rutjens Mierlo; 5 Pieter van Pol Montfort; 6 Piet Stevens Baexem; 7 Lambert  Boerekamps Someren; 8 Toon Timmermans Asten; 9 Paul Gielen Blerick ; 10 Jef Bakermans Someren ;11 Gerrit Vossen Someren; 12 S.van Heel Grevenbicht; 13 Piet Martens Someren.
 
Holtum 12 april
1 Jan Looimans Someren; 2 Twan Steuten Weert; 3 Paul Gielen Blerick ; 4 Wim Rutjens Mierlo ; 5 Frans Spetgens Someren; 6 Piet Stevens Baexem;7 Fons van Heel Diergaarde; 8 Ger Zander Weert; 9 Maan Laugs Posterholt;10 Toon Timmermans Ommel; 11 
Hans Kusters Zeelst;  12 Har Sanders Swalmen; 13 Gerard Timmermans Ommel;14 Gerrit Vossen Someren;15 Hay Kuntzelaers Tegelen.

 
Susteren 19 april
1 Chris Hoedelmans Deurne; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Maan Laugs Posterholt; 4 Hennie Kreuze Maasbracht;5 Jan Keunen Milheeze; 6 Huub Heiligers Maasniel; 7 Har Sanders Swalmen; 8 Twan Steuten Weert; 9 John Wilms Maasbracht; 10 Jan Looimans Someren; 11 Hay Kuntzelaers Tegelen;12 Ben Kuipers Blerick; 13 Jan van de Mortel  Liessel; 14 Hans Kusters Zeelst; 15 Ger Zander Weert.
 
Merum 26 april
1 Jef Bakermans  Someren ; 2 Toon Timmermans Asten ; 3 S.van Heel Grevenbicht; 4 Jan Keunen Milheeze; 5 Lambert Boerekamps Someren;  6 Piet Stevens Baexem; 7 Twan Steuten Weert; 8 Maan Laugs Posterholt; 9 Pieter van Pol Montfort; 10 Har Sanders Swalmen; 11 John Wilms Maasbracht; 12 Paul Dekkers Zeelst; 13 Jan Aarts Deurne; 14 Thieu de Waal Weert ; 15 Frans  Spetgens Someren;
 
Treebeek 30 april
1 Chris Hoedelmans Deurne; 2 Lambert Boerekamps Someren; 3  Toon Timmermans Asten; 4 Piet Martens Someren; 5 Jan Aarts Deurne; 6 Paul Dekkers Zeelst; 7 Har Sanders Swalmen; 8 Jan Smits Someren; 9 G.Huberts  Elsendorp; 10 Hans Kusters Zeelst; 11 H.Kreuze Maasbracht; 12 Hay Kuntzelaers Tegelen; 13 Piet Stevens Baexem; 14 Twan Steuten  Weert;15 Frans Spetgens Someren;
 
Echt 3 mei
1 Fons van Heel  Diergaarde; 2 Harrie Evers Budel; 3 Har Sanders Swalmen; 4 Twan Steuten Weert; 5 Jan Looimans Someren; 6 Piet Stevens Baexem; 7 Pieter van Pol Montfort; 8 Jan Keunen Milheeze; 9 Paul Dekkers Zeelst; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen; 11 Wim Rutjens Mierlo; 12 Piet van Bussel Deurne; 13 Paul Gielen  Blerick; 14 Lambert Boerekamps Someren; 15 Jef Bakermans Someren.
 
Swalmen 7 mei
1 Har Sanders Swalmen; 2 Leo v.d. Mortel Liessel; 3 Daan van Dijk Baarlo; 4 Harrie Beurskens Tegelen; 5 J.Rooijakkers Lieshout; 6 Thieu de Waal Weert; 7 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 8 Ben Kuipers |Blerick; 9 J.Huberts Elsendorp; 10 H.van Bussel Ommel ; 11 H.Dekkers Deurne; 12 Wiel Leurs Echt; 13 W.van de Els Helmond; 14 J.Troisfontaine Venray; 15 A.Cohnen Saeffelen D.
 
Deurne 7 mei
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Wim Rutjens Mierlo; 3 Jan Smits Someren; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen ; 6 Paul Gielen Weert; 7 Maan Laugs Posterholt; 8 Jan Looimans Someren; 9 Toon Timmermans  Ommel; 10 Piet van Bussel Deurne; 11 Frans Spetgens Someren; 12 Jan Aarts Deurne; 13 Hans Kusters Zeelst; 14 Twan Steuten Weert; 15 Paul Dekkers Zeelst;
 
Zeelst 9 mei
1  Jan Looimans Someren; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Wim Rutjens Mierlo; 4 Toon Timmermans Asten; 5 Paul Dekkers Zeelst; 6 Maan Laugs Posterholt; 7 Jan Kusters Zeelst; 8 Harrie Evers Budel; 9 Leo Boerenkamps Someren; 10 Jan Keunen Milheeze; 11 Chris Hoedelmans Deurne; 12 Twan Steuten Weert; 13 G.Rooijakkers Lieshout; 14 Jan Smits Someren;
 
Zeelst 10 mei
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Chris Hoedelmans Deurne; 4 Paul Gielen Weert; 5 Lambert  Boerenkamps Someren;  6 Frans Spetgens Someren; 7 Twan Steuten Weert; 8 Toon Timmermans Ommel; 9 Jan Smits Someren; 10 Wim Rutjens Mierlo; 11 Paul Dekkers Zeelst; 12 Piet Stevens Baexem; 13 Jan Keunen Milheeze; 14 Jef Bakermans Someren; 15 Maan Laugs Posterholt;
 
Blerick 18 mei
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Jan Looimans Someren; 3 Paul Gielen Weert; 4 Piet van Bussel  Deurne; 5 Jan Keunen Milheeze; 6 Jan Smits Someren; 7 Pieter van Pol Montfort; 8 Lambert Boerenkamps Someren; 9 Har Sanders Swalmen; 10 Daan van Dijk Baarlo; 11 Harrie Beurskens Tegelen; 12 Paul Dekkers Zeelst ;13 Toon Timmermans Ommel; 14 Piet Martens Someren; 15 Frans Spetgens Someren;
 
Roermond 24 mei
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Piet Stevens Baexem; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Maan Laugs Posterholt; 5 Paul Gielen Weert; 6 Frans Spetgens someren; 7 Jan Keunen Milheeze; 8 Jan Looimans Someren; 9 Lambert  Boerekamps Someren; 10 Wim Rutjens Mierlo; 11 Jan Aarts Someren; 12 Hay Kuntzelaers Tegelen; 13 Twan Steuten Weert; 14 Paul Dekkers Zeelst; 15 Piet Martens Someren;
 
Weert Fatima  31 Mei  Limburgs Kampioenschap
1 Giel Evers Linne; 2 Piet Stevens Baexem 3 Twan Steuten Weert; 4   NN.; 5 Thieu de Waal Weert; 6 Ger Hoofwijk Grevenbicht;  7 Paul Gielen Weert; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Harrie Beurskens Tegelen; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen; 11 Maan Laugs Posterholt; 12 Ger Zander Weert; 
 
Liessel 31 mei   Brabants Kampioenschap
1 Chris Hoedelmans Deurne; 2 Gerard Timmermans Asten; 3 Piet van Bussel Deurne; 4 Leo van de Mortel Liessel; 5 Jan Looimans Someren; 6 Jan Keunen Milheeze; 7 Lambert  Boerekamps Someren; 8 Toon Timmermans Ommel; 9 Paul Dekkers Zeelst; 10 Jef Bakermans Someren;
 
 Someren   5-6-7- juni   Omloop der Peel   Etappewedstrijd
1e et.
1 Wim Rutjens Mierlo; 2 J. van de Mortel Liessel; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Maan Laugs Posterholt; 5 Jan Smits Someren; 6 Jan Keunen Milheeze; 7 Chris Hoedelmans Deurne; 8 Paul Gielen Weert; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Paul Dekkers Zeelst; 11 Jan Looimans Someren; 12 Twan Steuten Weert; 13 Jan Aarts Deurne; 14 Fons van Heel Diergaarde; 15 Wim van Bussel Asten.
 
2e et.
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Har Sanders Swalmen; 4 Jan Looimans Someren; 5 Henk Smits Baarlo; 6 Maan Laugs Posterholt; 7 Frans Spetgens Someren; 8 Harrie Beurskens Tegelen; 9 Paul Gielen Weert; 10 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 11 Lambert Boerekamps Someren; 12 Jan Madou Kessel; 13 Gerrit Vossen Someren; 14 Toon Timmermans Asten; 15 Gerard Timmermans Asten. 
 
3e et.
1 Jos Kirkels Weert; 2 A. van Dooren Weert; 3 Ger Zander Weert; 4 Jef Bakermans Someren; 5 Lambert Boerekamps Someren; 6 Henk Smits Baarlo; 7 Maan Laugs Posterholt; 8 Giel Evers Linne; 9 Fons van Heel Diergaarde; 10 Wim Rutjens Mierlo; 11 Har Sanders Swalmen; 12 Bert van Zantvoort Weert; 13 Piet Stevens Baexem; 14 Piet van Bussel Deurne; 15 Paul Dekkers Zeelst. 
 
Eindklassement
1 Lambert Boerekamps Someren; 2 Henk Smits Baarlo; 3 Maan Laugs Posterholt; 4 Fons van Heel Diergaarde; 5 Har Sanders Swalmen; 6 Jan Looimans Someren; 7 Frans Spetgens Someren; 8 Harrie Beurskens Tegelen; 9 Gerrit Vossen Someren; 10 Twan Steuten Weert; 11 Jan Madou Kessel; 12 Bert van Zantvoort Weert; 13 A.van Dooren Weert; 14 Ger Zander Weert; 15 Jef Bakermans Someren; 16 Wim Rutjens Mierlo; 17 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 18 Piet Stevens Baexem; 19 Jan Keunen Liessel; 20 Jan Smits Someren.
 
Ploegenklassement
1 Hy-Line Someren;  Jan Looimans;Jan Smits-Frans Spetgens-Jef Bakermans-Lambert Boerekamps-Wim Rutjens 2 Renault Someren; 3 Heynen motors  Venlo 4 Platinal Weert; 5 Trading  Someren.
 
Montfort 14 juni
1 Jan Looimans Someren; 2 Piet Stevens Baexem; 3 Thieu de Waal Weert; 4 Giel Evers Linne; 5 Pieter van Pol Montfort; 6 Paul Dekkers Zeelst; 7 Paul Gielen Weert; 8 Chris Hoedelmans Deurne; 9 Wim Rutjens Mierlo; 10 Jef Bakermans Someren; 11 Jan Aarts Someren; 12 Hay Kuntzelaers Tegelen; 13 Piet Martens Someren; 14 Gerard Timmermans Asten ; 15 Frans Spetgens Someren;
 
Neer  21 juni  RKNWB Kampioenschap
1 Wim Rutjens Mierlo; 2 Maan Laugs Posterholt; 3 Jan Looimans Someren; 4 Giel Evers Linne; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Paul Dekkers Zeelst; 7 Pieter van Pol Montfort; 8 Toon Timmermans Ommel; 9 Frans Spetgens Someren; 10 Ben Kuipers Blerick;
 
Vlodrop 28 juni
1 Wim Rutjens Mierlo; 2 Piet Stevens Baexem; 3 Toon Timmermans Asten; 4 Jan Smits Someren; 5 Jan Looimans Someren; 6 Jan Keunen Milheeze; 7 Gerrit Vossen Someren; 8 Jef Bakermans Someren; 9 Piet van Bussel Deurne; 10 Frans Spetgens Someren; 11 Giel Evers Linne; 12 Maan Laugs Posterholt; 13 Daan van Dijk Baarlo; 14 Harrie Beurskens Tegelen;
 
Schinveld 5 juli
1 Pieter van Pol Montfort; 2 Piet Stevens Baexem; 3 Harrie Beurskens Tegelen; 4 Jan Madou Kessel; 5 Paul Gielen Weert; 6 Hay Kuntzelaers Tegelen; 7 Thieu de Waal weert; 8 Maan Laugs Posterholt; 9 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 10 Bert van Zantvoort Weert; 11 Daan van Dijk Baarlo; 12 Martin Verrijth Sevenum; 13 Hennie Kreuze Maasbracht; 14 Ed Kuhlmann Baarlo; 15 A.Cohnen Saeffelen D.
 
Asten 5 juli
1 Jan Smits Someren; 2 Gerard Timmermans Ommel; 3 Frans Spetgens Someren ; 4  Jan Aarts Someren; 5 Jo van de Mortel Deurne; 6 Chris Hoedelmans Deurne; 7 Jef Bakermans Someren; 8 Jan Looimans Someren; 9 Wim Rutjens Mierlo; 10 Harrie Evers Budel;11 Piet van Bussel Deurne; 12 Lambert Boerekamps Someren; 13 J.Rooijakkers Lieshout; 14 J.Huberts Elsendorp; 15 H.Jacobs Best.
 
Ysselsteyn 12 juli
1 Piet Stevens Baexem ; 2 Paul Gielen Weert; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Lambert Boerekamps Someren 5 Thieu de Waal Weert; 6 Chris Hoedelmans Deurne;  7 Jan Looimans Someren; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Har Sanders Swalmen; 10 Jan Smits Someren; 11 Leo Martens Bakel; 12 Frans Spetgens Someren; 13 Giel Evers Linne; 14 Wim Rutjens Mierlo; 15 Hans Kusters Zeelst;
 
Stevensweert 19 juli
1 Paul Gielen Weert; 2 Harrie Beurskens Tegelen; 3 Chris Hoedelmans  Deurne; 4 Jan Looimans Someren; 5 Piet van Bussel Deurne; 6 Piet Stevens Baexem; 7 Giel Evers Linne; 8 Jan Keunen Milheeze; 9 Pieter van Pol Montfort; 10 Frans Spetgens Someren; 11 Hay Kuntzelaers Tegelen; 12 Wim Rutjens Mierlo; 13 Hans Kusters Zeelst; 14 Bert van Zantvoort Weert; 15 Jef Bakermans Someren;
 
Deurne 26 juli
1 Piet Stevens Baexem; 2 Piet van Bussel Deurne; 3 Paul Gielen Weert; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Leo Martens Bakel; 6 Harrie Beurskens Tegelen; 7 Hay Kuntzelaers Tegelen; 8 Jef Bakermans Someren; 9 Jan Aarts Deurne; 10 Jan Keunen Milheeze; 11 Thieu de Waal Weert; 12 H.Theuns Eindhoven; 13 Jan Smits Someren; 14 Gerard Timmermans Ommel; 15 Chris Hoedelmans Deurne.
 
Echt 2 augustus
1 Jef Bakermans Someren; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Jan Looimans Someren; 4 Piet Stevens Baexem; 5 Jan Keunen Milheeze; 6 Wim Rutjens Mierlo; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Hans Kusters Zeelst; 10 Lambert Boerekamps Someren; 11 Paul Dekkers Zeelst; 12 Piet Martens Someren; 13 Harrie Beurskens Tegelen; 14 Paul Gielen Weert; 15 Gerard Timmermans  Ommel;
 
Brunssum 2 augustus
1 Leo Martens Bakel; 2 Frans Spetgens Someren; 3 Leo van de Mortel Liessel; 4 B.Theuns Eindhoven; 5 J.van Bussel Asten; 6 H.van der Elst Helmond; 7 A.van Deursen Elsendorp; 8 Jan Madou Kessel ; 9 Jan van den Nieuwenhuizen Eindhoven; 10 Huub Konings Asten; 11 J.Janssen Eindhoven; 12 Daan van Dijk Baarlo; 13 J.Rooijakkers Lieshout; 14 G.Jansen Eindhoven;
 
Koningslust  9 augustus
1 Wim Rutjens Mierlo; 2 Chris Hoedelmans Deurne; 3 Piet Stevens Baexem; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Paul Dekkers Zeelst; 6 Jan Looimans Someren; 7 Hay Kuntzelaers Tegelen; 8 Leo van de Mortel Liessel; 9 Harrie Beurskens Tegelen 10 Thieu de Waal Weert; 11 J.van de Elst Helmond; 12 Jan Keunen Milheeze; 13 Piet Stevens Baexem; 14 Jac van der Heijden Hoogeloon; 15 Leo Martens Bakel;
 
Someren Eind 16 augustus
1 Henk van der Linden Zeelst; 2 Jan Looimans Someren; 3 Wim Rutjens Mierlo; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Piet Stevens Baexem; 6 Maan Laugs Posterholt; 7 Frans Spetgens Someren; 8 Paul Dekkers Zeelst; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Leo Martens Bakel; 11 Jan Smits Someren; 12  Lambert Boerekamps Someren; 13 Hennie Kreuze Maasbracht; 14 Jan Keunen Milheeze; 15 Gerard  Timmermans Ommel; 
 
Sevenum 23 augustus
1 Jan Looimans Someren; 2 Lambert Boerekamps Someren; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Paul Gielen Weert; 5 Frans Spetgens Someren; 6 Pieter van Pol Montfort; 7 Henk van der Linden Zeelst; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Harrie Beurskens Tegelen; 10 Thieu de Waal Weert; 11 J.van der Elst Helmond; 12 Jan Keunen Milheeze; 13 Piet Stevens Baexem; 14 J.van der Heijden Hoogeloon; 15 Leo Martens Bakel;
 
Luyksgestel   24 augustus  Stormloop van het Zuiden   Semi Klassieker  
1 Leo Martens Bakel; 2 Jos Kirkels Weert; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Jan van der Heijst Haarsteeg; 5 Wim Rutjens Mierlo; 6 Giel Evers Linne; 7 Lambert Boerekamps Someren; 8 Harrie Beurskens Tegelen; 9 H.van de Berk Lommel B.; 10 Frans Spetgens Someren; 11 Jan Looimans Someren; 12 Hennie van de Heurik Weert; 13 Jan Spetgens Someren;  14 NN; 15 Thieu van Pol Montfort; 16 Piet Smits Baarlo; 17 Frits Strijbosch Nederweert; 18 NN; 19 Jac Stroek Weert:
 
Pey Echt  30 augustus
1 Wim Rutjens Mierlo; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Giel Evers Linne; 4 Henk van der Linden Zeelst; 5 Jac van der Heijden Hoogeloon; 6 Jan Looimans Someren; 7 Maan Laugs Posterholt; 8  Jan Aarts Deurne; 9 Jan Smits Someren; 10 Jan Keunen Milheeze; 11 Lambert Boerekamps Someren; 12 Piet Stevens Baexem; 13 Frans Spetgens Someren; 14 Paul Gielen Weert; 15 Hennie Kreuze Maasbracht;
 
Linne   6 september
1 Jan Madou Kessel ; 2 J.van der Elst Helmond; 3 Ger Zander Weert; 4 Giel Evers Linne; 5 Jan Aarts Deurne; 6 Leo Martens Bakel; 7 Piet Smits Baarlo; 8 Daan van Dijk Baarlo;
 
Deurne Zeilberg   6 september
1 Pieter van Pol Montfort; 2 Piet Stevens Baexem; 3 Jan Keunen Milheeze; 4 Lambert Boerekamps Someren; 5 Jos Kirkels Weert; 6 Jef Bakermans Someren; 7 Jan Looimans Someren; 8 Harrie Beurskens Tegelen;
 
Kessel Eik  13 september
1 Pieter van Pol Montfort; 2 Jan Smits Someren; 3 Jan Spetgens Someren; 4 Harrie Beurskens Tegelen; 5 Jan Keunen Milheeze; 6  Jos Kirkels Weert; 7 Wim Rutjens Mierlo; 8 Henk van der Linden Zeelst; 9 Lambert Boerekamps Someren.
 
Neer  20 september Clubkampioenschap RKNWB 
1. Wielerclub DTS Deurne met Chris Hoedelmans-Jac van Kessel-Nico Brouwers-Naud Bankers-Piet van Bussel - Jan Aarts; 2 Wielerclub Weert, 3 Wielerclub  de Zwaluw Someren , 4 Wielerclub Voorwaarts Montfort.

         Wielerclub DTS uit Deurne is de sterkste ploeg bij de Clubkampioenschappen

Lierop 21 september
1 Pieter van Pol Montfort; 2 Giel Evers Linne; 3 Lambert Boerenkamps Someren; 4 Jan Keunen Milheeze; 5 Jan Aarts Someren; 6 Maan Laugs Posterholt; 7 Piet van Bussel Deurne; 8 Thieu van Pol Montfort; 9 Jos Kirkels Weert; 10 Jan Looimans Someren;
 
Baarlo  27 september
1 Piet Stevens Baexem; 2 Jan Spetgens Someren; 3 Piet van Bussel Deurne; 4 Jan Madou Kessel; 5 Harrie Beurskens Tegelen; 6  J.van Deursen Elsendorp; 7 Maan Laugs Posterholt; 8 Jan Keunen Milheeze; 9 Lambert Boerekamps Someren; 10 Piet van Pol Montfort; 11 Henk van der Linden Zeelst; 12 Bert van Zantvoort Weert; 13 Hay Kuntzelaers Tegelen; 14 Paul Dekkers Zeelst; 15 Jan Looimans Someren;
 
Heythuysen 4 oktober
1 Jan Spetgens Someren; 2 Leo Martens Bakel; 3 Jos Kirkels Weert; 4 Henk van der Linden Zeelst; 5 Pieter van Pol Montfort; 6 Paul Dekkers Zeelst; 7 Hay Kuntzelaers Tegelen; 8 Jan Looimans Someren; 9 H.Bankers Milheeze; 10 Jef Bakermans Someren ; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Frans Spetgens Someren; 13 Harrie Evers Budel ; 14 Harrie Beurskens Tegelen; 15 Piet Stevens Baexem;