Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1963


St.Joost  24 maart
1 Twan Steuten Weert; 2 Leo Martens Bakel; 3 Harrie Verhaegh Grevenbicht; 4 Ben Kuipers Blerick; 5 Har Sanders Swalmen; 6 Henk Willems Veldhoven; 7 Hennie Kreuze Maasbracht; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Ger Smulders Gerwen; 10 Ton Cremers Montfort; 11 Wiel Leurs Echt; 12 John Lalieu Thorn; 13 Leo Kuipers Zeelst; 15 Jan Aarts Deurne;
 
Susteren  7 april
1 Pieter van Pol Montfort; 2 Fons van Heel Diergaarde; 3 Wiel Leurs Echt; 4 Leo Martens Bakel; 5 Piet Martens Someren; 6 Ger Smulders Gerwen; 7 Twan Steuten Weert; 8 Harrie Beurskens Tegelen; 9 Paul Gielen Blerick; 10 Har Sanders Swalmen; 11 Jan Smits Someren; 12 H.Kreuze Maasbracht; 13 H.Kuntzelaers Tegelen; 14 John Lalieu Thorn; 15 Henk Willems Veldhoven.
 
Budel  Schoot  14 april
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Har Sanders Swalmen; 3 Leo Martens Bakel; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Ger Smulders Gerwen ; 6 John Lalieu Thorn; 7 Ton Rooyakkers Baarlo; 8 Ad Peerlings Soerendonk; 9 Jac van Heel Diergaarde; 10 Ton Cremers Montfort; 11 Piet Martens Someren; 12 Wiel Leurs Echt; 13 Henk Willems Veldhoven; 14 H.Kreuze Maasbracht; 15 P.Moors Soerendonk.
 
Maarheeze  21 april
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 John Lalieu Thorn; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Twan Steuten Weert; 5 H.Vossen Weert; 6 Paul Gielen Blerick; 7 Theo van Mierlo Budel; 8 Wiel Leurs Echt; 9 Henk van der Linden Zeelst; 10 Jan Aarts Deurne; 11 Fons van Heel Diergaarde; 12 Ger Smulders Gerwen; 13 Piet Moors Soerendonk.
 
Merum  28 april
1 Ger Smulders Gerwen; 2 Twan Steuten Weert; 3 Ton Coolen Weert; 4 Huub Aan den Boom Neer; 5 Ton Rooyakkers Baarlo; 6 Leo Martens Bakel; 7 Fons van Heel Diergaarde; 8 Pieter van Pol Montfort; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Henk Willems Veldhoven; 11 Jac van Heel Diergaarde; 12 Harrie Verhaegh Grevenbicht; 13 Ben Kuipers Blerick; 14 John Lalieu Thorn; 15 J.Philips Eindhoven.
 
Holtum  28 april
1 Ad Peerlings Soerendonk; 2 Theo Nijssen Baarlo; 3 Jan Madou Kessel; 4 Gerard  Raaymakers Eindhoven; 5 J.Mulleners Grevenbicht; 6 Henk Willems Veldhoven; 7 Thieu de Waal Weert; 8 Henk van der Linden Zeelst; 9 L.Kuipers Eindhoven; 10 J.Janssen Someren; 11 Huub Heiligers Maasniel; 12 H.Vossen Weert; 13 Fons van Heel Diergaarde; 14 G.Heythuysen Echt; 15 Wiel van de Kerkhof Tegelen.
 
Venlo  Villapark 30 april
1 Fons van Heel  Diergaarde; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Jac van Heel Diergaarde; 4 Twan Steuten Weert; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Ben Kuipers Blerick; 7 John Lalieu Thorn; 8 Gerrit Vossen Someren; 9 Huub Aan den Boom Neer; 10 Har Sanders Swalmen.
 
Zeelst  4 mei
1 Pieter van Pol Montfort; 2 Jac van Heel Diergaarde; 3 Henk Willems Veldhoven; 4 Henk van der Linden Zeelst; 5 Twan Steuten Weert; 6 Huub Konings Asten; 7 Wiel Leurs Echt; 8 Bart Boogers Zeelst; 9 Huub Aan den Boom Neer 10 Piet Moors Soerendonk; 11 Gerard Raaymakers Eindhoven; 12 Ton Rooyakkers Baarlo; 13 Fons van Heel Diergaarde; 14 Ger Smulders Gerwen; 15 Harrie Verhaegh  Grevenbicht. 
 
Budel  5 mei
1 Fons van Heel  Diergaarde; 2 Ton  Rooyakkers Baarlo; 3 Jac van Heel Diergaarde; 4 Henk van der Linden Zeelst; 5 Gerard Timmermans Asten; 6 Twan Steuten Weert; 7 Ger Smulders Gerwen; 8 Har Sanders Swalmen; 9 John Lalieu Thorn; 10 Ger Jacobs Best; 11 Hay Kuntzelaers Tegelen; 12 Huub Aan den Boom Neer; 13 Wiel Leurs Echt; 14 Henk Willems Veldhoven; 15 Piet Moors Soerendonk.
 
Deurne  12 mei
1 Theo Nijssen Baarlo; 2 Henk van der Linden Zeelst; 3 Ger Smulders Gerwen; 4 Leo Martens Bakel; 5 Tjeu de Waal Weert; 6 Wiel van de Kerkhof Tegelen; 7 Bart Boogers Zeelst; 8 Leo Kuypers Zeelst; 9 Harrie van Gansewinkel Maarheeze; 10 J.Huibers Eersel; 11 Gerard Raaijmakers Eindhoven; 12 Jan Aarts Deurne; 13 Jan van der Vleuten Veldhoven; 14 Frans Spetgens Someren; 15 Daan van Dijk Baarlo.
 
Panningen  12 mei
1 Harrie Verhaegh Grevenbicht; 2 Huub Aan den Boom Neer; 3 Huub Konings Asten; 4 John Lalieu Thorn; 5 Paul Gielen Blerick; 6 Ton Coolen Weert; 7 Piet Martens Someren; 8 NN; 9 Wiel Leurs Echt; 10 Pieter van Pol Montfort; 11 Henk Thijssen Zeelst; 12 Har Sanders Swalmen; 13 Hay Kuntzelaers Tegelen; 14 Ton Rooyakkers Baarlo; 15 Jan Looimans Someren.
 
Neerkant  19 mei
1 Twan Steuten Weert; 2 Henk Thijssen Zeelst; 3 Har Sanders Swalmen; 4 Jan Keunen Milheeze; 5 Pieter van Pol Montfort; 6 Ton Rooyakkers Baarlo; 7 Jan Aarts Someren; 8 Wiel Leurs Echt; 9 Ger Smulders Gerwen; 10 John Wilms Maasbracht; 11 Huub Aan den Boom Neer; 12 Ger Jacobs Best; 13 Piet van Bussel Deurne; 14 John Lalieu Thorn; 15 Paul Gielen Blerick.
 
Swalmen  23 mei
1 Jan Aarts Deurne; 2 Twan Steuten Weert; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Wiel Leurs Echt; 5 John Lalieu Thorn; 6 Fons van Heel Diergaarde; 7 Paul Gielen Blerick; 8 Ger Smulders Gerwen; 9 Har Sanders Swalmen; 10 Jan Keunen Milheeze; 11 John Wilms Maasbracht; 12 Ton Rooyakkers Baarlo; 13 Piet Martens Someren; 14 Hay Kuntzlaers Tegelen; 15 Lambert  Boerenkamps Someren.
 
Zeelst   26 mei  Kempenronde   Klassieker 
1 Ton Rooyakkers Baarlo; 2 Fons van Heel Diergaarde; 3 Henk van der Linden Zeelst; 4 Wiel Leurs Echt; 5 Leo Martens Bakel; 6 Twan Steuten Weert; 7 Paul Gielen Blerick; 8 Harrie Verhaegh Grevenbicht; 9 Piet Martens Someren; 10 Jan Rooijmans Soerendonk; 11 Huub Konings Asten; 12 Huub Aan den Boom Neer; 13 Jan Aarts Someren; 14 John Lalieu Thorn; 15 Ger Smulders Gerwen
Ploegenklassement
1 W.Club Echt; Fons van Heel-Wiel Leurs-Harrie Verhaegh-Jac van Heel-John Wilms-Ger Hoofwijk-2 W.Club de Zwaluw Someren; 2 W.Club Brabantia Zeelst.
 
Weert  Fatima  2 juni
1Twan Steuten Weert; 2 P.Moors Soerendonk; 3 Frans Spetgens Someren; 4 Harrie van Ganzenwinkel Maarheeze; 5 Jan Huybers Eersel; 6 J.van der Heijden Hoogeloon; 7 Bart Boogers Zeelst; 8 Thieu de Waal Weert; 9 Jan Rooymans Soerendonk; 10 Leo Kuypers Zeelst; 11 NN; 12 Ton Coolen Weert.
 
Bakel  2 juni
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Henk Thijssen Zeelst; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Jan Looimans Someren; 5 Gerrit Vossen Someren; 6 Ton Rooyakkers Baarlo; 7 Wiel Leurs Echt; 8 Henk van der Linden Zeelst; 9 Leo Martens Bakel; 10 Huub Konings Asten; 11 Paul Gielen Blerick; 12 Gerard Timmermans Asten; 13 John Lalieu Thorn; 14 Ger Smulders Gerwen; 15 Jan Keunen Milheeze.
 
Someren    8-9 juni  Omloop der Peel  Etappewedstrijd
1e et.
1 Ton Rooyakkers Baarlo;2 Fons van Heel Diergaarde; 3 Twan Steuten Weert; 4 Jan Looimans Someren; 5 Ton Coolen Weert; 6 Jan Rooymans Soerendonk; 7 Henk van der Linden Zeelst; 8 Gerard Timmermans Asten; 9 Harrie van Gansewinkel Maarheeze; 10 Pieter van Pol Montfort; 11 Toon Wouters Knegsel; 12 John Lalieu Thorn; 13 Jan Aarts Deurne; 14 Wiel Leurs Echt; 15 Henk Thijssen Zeelst; 16 Ger Smulders Gerwen; 17 Ger Jacobs Best 18 Piet van Bussel Deurne; 19 Frans Spetgens Someren; 20 Harrie Beurskens Tegelen; 21 H.Verhaegh Grevenbicht


2e et.
1 Fons van Heel  Diergaarde; 2 Henk Thijssen Zeelst; 3 Jan Looimans Someren; 4 Theo Nijssen Baarlo; 5 Toon Wouters Zeelst; 6 Henk van der Linden Zeelst; 7 Ger Smulders Gerwen; 8 Jan Rooymans Soerendonk; 9 Huub aan den Boom Neer; 10 Jan Tubee Thorn; 11 Har Sanders Swalmen; 12 Twan Steuten Weert


Eindklassement
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Jan Looimans Someren; 3 Henk Thijssen Zeelst; 4 Twan Steuten Weert; 5 Toon Wouters Zeelst; 6 Henk van der Linden Zeelst; 7 Jan Rooymans Soerendonk; 8 Harrie van Gansewinkel Maarheeze; 9 Ger Smulders Gerwen; 10 Jan Tubee Thorn; 11 Har Sanders Swalmen; 16 Ton Coolen Weert; 19 Ton Rooyakkers Baarlo; 20 Wiel Leurs Echt; 21 Pieter van Pol Montfort.
Ploegenklassement
1 Wielerclub Peter Post Echt; Fons van Heel-Wiel Leurs-Harrie Verhaegh-Ger Hoofwijk-John Wilms-Jac van Heel; 2 Wielerclub DTS  Deurne; 3 Wielerclub Brabantia Zeelst. 
 
Stiphout  15 juni
1 Pieter van Pol Montfort; 2 Ton Rooyakkers Baarlo; 3 Jan Looimans Someren; 4 Twan Steuten Weert; 5 Ger Smulders Gerwen; 6 Har Sanders Swalmen; 7 Piet van Bussel Deurne; 8 Leo Martens Bakel; 9 Jan Keunen Milheeze; 10 Huub Konings Asten; 11 Ger Jacobs Best; 12 Hay Kuntzelaers Tegelen; 13 Piet Moors Soerendonk; 14 Wiel Leurs Echt; 15 Henk Thijssen Zeelst.
 
Neer  16 juni
1 Jan Madou Kessel; 2 Huub Aan den Boom Neer; 3 Toon Wouters Knegsel; 4 Ton Rooyakkers Baarlo; 5 Theo Nijssen Baarlo; 6 J.Janssen Someren; 7 Piet van Bussel Deurne; 8 Thieu de Waal Weert; 9 Bart Boogers Zeelst; 10 Heinz Wetsels Eindhoven; 11 Jan Huybers Eersel; 12 Harrie van Gansewinkel Maarheeze; 13 Bert van Zantvoort Weert; 14 Janssen Someren; 15 Henk Smits Baarlo.
 
Ospel  16 juni
1 Henk van der Linden Zeelst; 2 Gerard Timmermans Asten; 3 Hay Kuntzelaers Tegelen; 4 Gerrit Vossen Someren; 5 Paul Gielen Blerick; 6 Harrie Verhaegh  Grevenbicht; 7 Lambert Boerekamps Someren; 8 Henk Willems Veldhoven; 9 John Lalieu Thorn; 10 Harrie Beurskens Tegelen; 11 Wiel Leurs Echt; 12 Ger Smulders Gerwen; 13 Har Sanders Swalmen; 14 Pieter van Pol Montfort; 15 Hennie Kreuze Maasbracht.
 
Roermond  22 juni
1 Twan Steuten Weert; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Jan Keunen Milheeze; 4 Henk van der Linden Zeelst; 5 Jan Looimans Someren; 6 Ton Coolen Weert; 7 Paul Gielen Blerick; 8 Jan Aarts Someren; 9 Henk Thijssen Zeelst; 10 Har Sanders Swalmen; 11 J.Huybers Eersel; 12 Jan Rooymans Soerendonk; 13 Ton Rooyakkers Baarlo; 14 Wiel Leurs Echt; 15 Theo Nijssen Baarlo.
 
Vlodrop 23 juni
1 Ton Rooyakkers Baarlo; 2 Henk Thijssen Zeelst; 3 Wiel Leurs Echt; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Ger Smulders Gerwen; 6 Twan Steuten Weert; 7 Jan Keunen Milheeze; 8 Paul Gielen Blerick; 9 Henk Willems Veldhoven; 10 Ger Jacobs Best.
 
Brunssum  23 juni
1 Piet van Bussel Deurne; 2 Bart Boogers Zeels; 3 Gerard Raaymakers Eindhoven; 4 J.Huybers Zeelst; 5 J.Janssen Someren; 6 Thieu de Waal Weert; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Leo Kuypers Zeelst; 9 Heinz Wetsels Eindhoven; 10 Daan van Dijk Baarlo; 11 Jan Tubee Thorn; 12 Jan Madou Kessel; 13  Piet Asveld Eindhoven; 14 Huub Heiligers Maasniel; 15 H.Peeters Schinveld.
 
Eersel  30 juni  RKNWB Kampioenschap
1 Pieter van Pol Montfort; 2 Huub Aan den Boom Neer; 3 Har Sanders Swalmen; 4 Jan Keunen Milheeze; 5  Leo van Heel Echt; 6 Ton Rooyakkers Baarlo; 7 Twan Steuten Weert; 8 Wiel Leurs Echt; 9 Jan Looimans Someren; 10 Piet van Bussel Deurne.
 
Zeelst  7 juli  Semi-Klassieker
1 Henk Thijssen Zeelst; 2 Ger Jacobs Best; 3 Jackey van der Heijden Eersel; 4 Gerard Raaymakers Eindhoven; 5 Frans Spetgens Someren; 6 H.Philipsen Eindhoven; 7 Henk van der Linden Zeelst; 8 Toon Wouters Knegsel; 9 J.Huybers Eersel; 10 Bart Boogers Zeelst; 11 L.Kuipers Eindhoven; 12 Mari Wilms Veldhoven; 13 M.Janssen Someren; 14 Heinz Wetsels Eindhoven.
 
Asten  7 juli  Gestaakt : Wielerclub had geen vergunning aangevraagd.
 
Deurne  14 juli
1 Jan Huybers Eersel; 2 N.Janssen Someren; 3 Jac van der Heijden Hoogeloon; 4 Leo Kuipers Zeelst; 5 Piet van Bussel Deurne; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 John Wilms Maasbracht; 8 Frans Spetgens Someren; 9 Harrie van Ganzewinkel Maarheeze; 10 Bart Boogers Zeelst; 11 Piet Asveld Eindhoven; 12 J.Janssen Someren; 13 Heinz Wetsels Eindhoven; 14 Jan Aarts Deurne; 15 Ger Hoofwijk Grevenbicht.
 
Koningslust  14 juli
1 Ton Rooyakkers Baarlo; 2 Fons van Heel Echt; 3 Henk Thijssen Zeelst; 4 Huub Aan den Boom Neer; 5 Jan Looimans Someren; 6 Har Sanders Swalmen 7 Paul Gielen Blerick; 8 Lambert  Boerekamps Someren; 9 Jan Keunen Milheeze; 10 Henk van der Linden Zeelst; 11 Mari Willems Veldhoven 12 Ton Coolen Weert; 13 Harrie Beurskens Tegelen; 14 Harrie Verhaegh Grevenbicht; 15 Piet Martens Someren.
 
Liessel  21 juli
1 Paul Gielen Blerick; 2 Ton Rooyakkers Baarlo; 3 Jan Looimans Someren; 4 Jan Keunen Milheeze; 5 Huub Aan den Boom Neer; 6 Pieter van Pol Montfort; 7 Piet van Bussel Deurne; 8 H.van Seggelen Asten; 9 John Lalieu Thorn; 10 Jan Aarts Someren; 11 Harrie Verhaegh Grevenbicht; 12 Gerard Timmermans Asten; 13 Har Sanders Swalmen.
 
Ysselsteyn  21 juli
1 Jo Smeets Grevenbicht; 2 J.van der Heijden Hoogeloon; 3 N.Janssen Someren; 4 Daan van Dijk Baarlo; 5 J.Janssen Someren; 6 Harrie van Ganzewinkel Maarheeze; 7 Frans Spetgens Someren; 8 J.Peeters Maasbree; 9 Jan van der Vleuten Veldhoven; 10 J.Hubers Elsendorp.
 
Montfort  28 juli
1 Huub Konings Asten; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Huub Aan den Boom Neer; 4 Har Sanders Swalmen; 5 Fons van Heel Diergaarde; 6 Ton Rooyakkers Baarlo; 7 John Lalieu Thorn; 8 Ger Smulders Gerwen; 9 Jan Keunen Milheeze; 10 Jan Looimans Someren; 11 Piet van Bussel Deurne; 12 Frans Spetgens Someren; 13 Johnny Koch Eindhoven; 15 Toon Timmermans Asten.
 
Schinveld  28 juli
1 Wim Rutjens Mierlo; 2 
 
Linne  4 augustus
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Piet van Bussel Deurne; 3 Huub Aan den Boom Neer; 4 Jan Looimans Someren; 5 Pieter van Pol Montfort; 6 Jo Smeets Grevenbicht; 7 Theo Nijssen Baarlo; 8 Lambert Boerekamps Someren; 9 Harrie  Beurskens Tegelen; 10 Wiel Leurs Echt.
 
Echt  11 augustus
1 Fons van Heel Diergaarde; 2 Wiel Leurs Echt; 3 Daan van Dijk Baarlo; 4 J.Janssen Someren; 5 John Wilms Maasbracht; 6 Frans Spetgens Someren; 7 J.Hubers Elsendorp; 8 H.Peeters Maasbree; 9 Harrie Evers Budel; 10 Jan Smits Someren.
 
Reuver  11 augustus
1 Ton Rooyakkers Baarlo; 2 Wim Rutjens Mierlo; 3 Huub Aan den Boom Neer; 4 Wiel Geraeds Thorn; 5 Pieter van Pol Montfort; 6 Paul Gielen Blerick; 7 Piet van Bussel Deurne; 8 John Lalieu Thorn; 9 Verhaag Grevenbicht; 10 Henk Willems Zeelst.
 
Stevensweert  15 augustus
1 Bart Boogers Zeelst; 2 Daan van Dijk Baarlo; 3 J.Koch Veldhoven; 4 Henk van der Linden Zeelst; 5 J.Janssen Someren; 6 Jan van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 7 Jan Tubee Thorn; 8 H.Peeters Maasbree; 9 John Wilms Maasbracht; 10 Gerard Raaymakers Eindhoven; 11 Leo Kuipers Zeelst; 12 Piet Smits Baarlo; 13 Huub Heiligers Maasniel; 14 Cees van Beek Stein.
 
 Kessel  Eik 15 augustus
1 Wiel Geraeds Thorn; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Har Sanders Swalmen; 4 John Lalieu Thorn; 5 Piet van Bussel Deurne; 6 Jan Keunen Milheeze; 7 Ton Rooyakkers Baarlo; 8 Huub Konings Asten; 9 Ger Smulders Gerwen; 10 Jan Aarts Deurne.
 
Roermond  18 augustus  Limburgs Kampioenschap
1 Huub Aan den Boom Neer; 2 Wiel Geraeds Thorn; 3 Har Sanders Swalmen; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Ton Rooyakkers Baarlo; 6 Wiel Leurs Echt; 7 John Lalieu Thorn; 8 John Wilms Maasbracht; 9 Fons van Heel Diergaarde; 10 Huub Heiligers Maasniel 11 Theo Nijssen Baarlo; 12 Jo Smeets Grevenbicht; 13 Harrie Verhaegh Grevenbicht; 14 Jan Madou Kessel; 15 Hay Kuntzelaers Tegelen. 
 
Someren Eind 18 augustus Brabants Kampioenschap
1 Mari Willems Veldhoven; 2 Wim Rutjens Mierlo; 3 Johnny Koch Eindhoven; 4 Jan Keunen Milheeze; 5 Jan Aarts Someren; 6 Jan  Rooymans Soerendonk; 7 J.van de Ven Asten; 8 Jan van den  Nieuwenhuijzen Eindhoven; 9 Ger Jacobs Best; 10 Henk van der Linden Zeelst.
 
Luyksgestel  19 augustus Stormloop van het Zuiden   Semi-Klassieker
1 Wim Rutjens  Mierlo; 2 Fons van Heel Diergaarde; 3 Bart Boogers Zeelst; 4 Wiel Geraeds Thorn; 5 Chris Hoedelmans Deurne;  6 Pieter van Pol Montfort; 7 Thieu van Pol Montfort; 8 Ton Rooyakkers Baarlo; 9 Huub Konings Asten; 10 Maan Laugs Posterholt; 11 Huub Aan den Boom Neer; 15 Daan van Dijk Baarlo; 17 Hennie van de Heurick Weert.
 
Sevenum 25 augustus
1 Huub Konings Asten; 2 Wiel Geraeds Thorn; 3 Ton Rooyakkers Baarlo; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Toon Timmermans Asten; 6 Ger Smulders Gerwen; 7 Jan Looimans Someren; 8 Jan Keunen Milheeze.
 
Weebosch  Bergeyk   1 september Clubkampioenschap
1 Wielerclub Neer met Ton Rooyakkers,Huub Aan den Boom,Wiel Geraeds,Piet Stevens,Henk Smits,Theo Nijssen,Daan van Dijk.2 Brabantia Zeelst; 3 DTS Deurne; 4 De Zwaluw Someren; 5 Weert.
 
Deurne Zeilberg 15 september
1 Piet van Bussel Deurne; 2 J.van de Weijst Elsendorp; 3 Huub Aan den Boom Neer; 4 Ger Smulders Gerwen; 5 Gerard Timmermans Asten; 6 Leo Martens Bakel; 7 Jan Tubee Thorn; 8 K.Weyts Mierlo; 9 Ger Zander Weert; 10 Jac Wetemans Weert; 11 Wil Bex Asten; 12 Leo van Heel Echt.
 
Asten 15 september
1 Wiel Geraeds Thorn; 2 Henk Thijssen Zeelst; 3 Jan van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 4 Paul Gielen Blerick; 5 Huub Konings Asten; 6 Huub Aan den Boom Neer; 7 Lambert  Boerekamps Someren; 8 Ger Jacobs Best; 9 Theo Nijssen Baarlo; 10 Fons van Heel Diergaarde; 11 Ton Rooyakkers Baarlo; 12 Pieter van Pol Montfort; 13 Gerard Timmermans Asten; 14 Ger Smulders Gerwen; 15 Harrie Beurskens Tegelen.
 
Baarlo Baan  29 september
1 Wiel Geraeds Thorn; 2 Henk Thijssen Zeelst; 3 Paul Gielen Blerick; 4 Ben Kuipers Blerick; 5 Maan Laugs Posterholt; 6 Johnny Koch Eindhoven; 7 Huub Konings Asten; 8 Toon Timmermans Asten; 9 Harrie Beurskens Tegelen; 10 Paul Dekkers Zeelst; 11 Ger Smulders Gerwen; 12 Piet van Bussel Deurne; 13 Jan Looimans Someren; 14 Ger Jacobs Best; 15 Pieter van Pol Montfort.
 

         Clubkampioen wordt het team uit Neer bestaande uit de renners : v.l.n.r. Henk Smits-Ton Rooyakkers-Daan van Dijk-Huub aan den Boom-Willy Geraeds-Piet Stevens en Theo Nijssen.