Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1962


St.Joost  11 maart
1 Wim Rutjens Mierlo ; 2 Mies Martens Bakel; 3 Jos Cransen Diergaarde; 4 Leo Kuipers Zeelst; 5 Pieter van Pol Montfort; 6 Ton Cremers Montfort; 7 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 8 Ger Smulders Gerwen; 9 Piet Martens Someren; 10 Maan  Cnoops Maasbracht.
 
Grevenbicht  18 maart
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Wim Rutjens Mierlo; 5 Henk van der Linden Zeelst; 6 Ger Smulders Gerwen; 7 Ton Cremers Montfort; 8 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 9 Wiel Leurs Echt; 10 Jan Tubee Thorn.
 
Weert  Boshoven 25 maart
1 Leo Martens Bakel; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 H.Dekkers Eindhoven; 4 Wiel Triepels Weert; 5 Wim Rutjens Mierlo; 6 Leo Kuipers Zeelst; 7 Ton Cremers Montfort; 8 Nic van Susteren Blerick; 9 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Susteren 1 april
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Mies Martens Bakel; 3 Leo Martens Bakel; 4 Paul Dekkers Zeelst; 5 Wiel Triepels Weert; 6 Wim Rutjens Mierlo; 7 Hein Smeets Diergaarde; 8 Pieter van Pol Montfort; 9 Ton Rooyakkers Baarlo; 10 Toon Timmermans Ommel; 11 Jan Tubee Thorn.
 
Budel 8 april
1 Wim Rutjens Mierlo; 2 Ton Rooyakkers Baarlo; 3 Leo Martens Bakel; 4 Paul Dekkers Zeelst; 5 Karel Peters Milheeze; 6 Riny Sprenkels Asten; 7 Hein Smeets Diergaarde; 8 Pieter van Pol Montfort; 9 Ger Smulders Gerwen; 10 Toon Timmermans Ommel; 11 Henk van der Linden Zeelst; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot.
 
Heeze 15 april
1 Wim Rutjens Mierlo; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Paul Dekkers Zeelst; 4 Leo Martens Bakel; 5 Wiel Triepels Weert; 6 Jos Cransen Diergaarde; 7 Henk van der Linden Zeelst; 8 Huub Konings Asten; 9 Ger Smulders Gerwen; 10 Wiel Leurs Echt.
 
Budel Schoot 23 april
1 Mies Martens Bakel; 2 Leo Martens Bakel; 3 Wiel Triepels Weert; 4 Riny Sprenkels Asten; 5 Wim Rutjens Mierlo; 6 Pieter van Pol Montfort; 7 Henk van der Linden Zeelst; 8 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 9 Ger Smulders Gerwen; 10 Piet Janssen Budel Schoot.
 
Slek Echt 23 april
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Jos Cransen Diergaarde; 3 Leo Kuipers Zeelst; 4 Wiel Leurs Echt; 5 Jan Looimans Someren; 6  Jac van Heel Diergaarde; 7 Kees Kraayvangers Eersel; 8 Leo van Bommel Milheeze; 9 Theo Nijssen Baarlo; 10 G.Rooyakkers Lieshout.
 
Merum 29 april
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Leo Kuipers Zeelst; 3 G.Rooyakkers Lieshout; 4 Lambert  Boerekamps Someren; 5 Wiel van de Kerhof Tegelen; 6 Jac van Heel Diergaarde; 7 Leo van Bommel Milheeze; 8 Kees Kraayvangers  Eersel; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Huub Heiligers Maasniel; 11 Ger Zander Weert.
 
Schinnen 29 april
1 Wim Rutjens Mierlo; 2 Wiel Triepels Weert; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Huub Konings Asten; 5 Wiel Leurs Echt; 6 Paul Dekkers Zeelst; 7 Leo Martens Bakel; 8 Gerrit Vossen Someren; 9 Ton Rooyakkers Baarlo; 10 Karel Peters Milheeze; 11 Hay Kuntzelaers Tegelen; 12 Henk van der Linden Zeelst; 13 Ton Cremers Montfort; 14 J. de Bruijn Eindhoven; 15  Piet Janssen Budel Schoot; 16 Gerard Timmermans Ommel; 17 Jan Tubee Thorn; 18 Toon Timmermans Ommel.
 
Zeelst 5 mei
1 Wiel Leurs Echt; 2 Piet Janssen Budel Schoot; 3 Gerrit Vossen Someren; 4 Henk van der Linden Zeelst; 5 Wim Rutjens Mierlo;6 Hein Smeets Diergaarde; 7 Toon Timmermans Ommel; 8 Ton Rooyakkers Baarlo; 9 Ger Smulders Gerwen; 10 Gerard Raaymakers Eindhoven; 11 Gerard Tmmermans Ommel; 12 Jac van der Heijden Eersel; 13 J. de Bruin Eindhoven.
 
Maasbracht 6 mei
1 Mies Martens Bakel; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Ton Rooyakkers Baarlo; 4 Wiel Leurs Echt; 5 Wim Rutjens Mierlo; 6 Hein Smeets Diergaarde; 7 Henk van der Linden Zeelst; 8 Piet Janssen Budel Schoot; 9 Leo Martens Bakel; 10 Paul  Konings Asten; 11 Jo Cransen Diergaarde.
 
Baarlo 13 mei
1 Gerard Timmermans Ommel; 2 Leo Martens Bakel; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Hein Smeets Diergaarde; 6 Paul Dekkers Zeelst; 7 Mies Martens  Bakel; 8 Ton Cremers Montfort; 9 Toon Timmermans  Ommel; 10 Ger Hoofwijk  Grevenbicht; 11 Jac van Heel  Diergaarde; 12 Wiel Leurs  Echt.
 
Valkenswaard 20 mei
1 Wim Rutjens Mierlo; 2 Ton Rooyakkers Baarlo; 3 Ger Smulders Gerwen; 4 Paul Dekkers Zeelst; 5 Paul  Konings Asten; 6 Jan Tubee Thorn; 7 Hein Smeets Diergaarde; 8 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 9 Toon Wouters Knegsel; 10 Pieter van Pol Montfort.
 
Eersel 27 mei  Brabantse Kampioenschappen
1 Wim Rutjens Mierlo; 2 Henk Willems Veldhoven; 3 Leo van Bommel Milheeze; 4 Mies Martens Bakel; 5 Gerard Timmermans Ommel; 6  Henk van der Linden Zeelst; 7 Toon Timmermans Ommel; 8 Paul Dekkers Zeelst; 9 Ger Smulders Gerwen; 10 Leo Kuipers Zeelst.
 
Vlodrop 27 mei  Limburgse Kampioenschappen
1 Ton Rooyakkers Baarlo; 2 Hein Smeets Diergaarde; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 5 Jan Tubee Thorn; 6 Jac van Heel Diergaarde; 7 H.Vossen Weert; 8 Huub Heiligers Maasniel; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Jan Madou Kessel.
 
Swalmen 31 mei
1 Pieter van Pol Montfort; 2 Leo Martens Bakel; 3 Ton Rooyakkers Baarlo; 4 Henk van der Linden Zeelst; 5 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 6 Mies Martens Bakel; 7 Karel Peters Milheeze; 8 Jan Tubee Thorn; 9 Wim Rutjens Mierlo; 10 Riny Sprenkels Asten; 11 NN; 12 Ton Cremers Montfort.
 
Kessel Eik 31 mei
1 H.Vossen Weert; 2 Fons van Geffen  Zeelst; 3  J.Rooyakkers Deurne; 4 A.Manders Riethoven; 5 Leo Kuipers Zeelst; 6 Jan Madou Kessel; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Jan Corstjens Budel; 9 H.Willems Veldhoven; 10 Gerard Raaymakers Eindhoven.
 
Someren  3 juni  Omloop der Peel   Klassieker
1 Ton Rooyakkers Baarlo; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Jac van Heel Diergaarde; 4 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 5 Wiel Leurs Echt; 6 Paul Dekkers Zeelst; 7 Leo Martens Bakel; 8 Ger Smulders Gerwen; 9 Jan Looimans Someren; 10 Toon Timmermans Ommel; 11 Mies Martens Bakel; 12 Henk van der Linden Zeelst; 13 Gerrit Vossen Someren; 14 Kees Kraayvangers  Eersel; 15 Twan Steuten Weert; 16  Jan Corstjens Budel; 17 Piet Martens Someren. 
Ploegenklassement  1 Wielerclub Echt; Jac van Heel-Wiel Leurs-Ger Hoofwijk-Wiel Triepels-Hein Smeets-Jo Cransen; 2 Wielerclub DTS Deurne; 3 Wielerclub Brabantia Zeelst.
 
Roermond  Kemp  11 juni
1 Mari Willems Veldhoven; 2 Piet Manders Riethoven; 3 J.Kleppe Maarheeze; 4 Gerrit Vossen Someren; 5 Jo van Seggelen Budel  Schoot; 6 Kees Kraayvangers Eersel; 7 J.Rooyakkers Lieshout; 8 Jac van Heel Diergaarde.
 
Liessel  11 juni
1 Henk van der Linden Zeelst; 2 Pieter van Pol Montfort ; 3 Gerard Timmermans Ommel ; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen;  5 Paul Konings Asten;  6 Riny Sprenkels Asten ;  7 Ger Smulders Gerwen ; 8 Frans van Geffen Zeelst ;  9 Leo Martens Bakel ; 10 Jos Cransen Diergaarde ; 11 Jan Tubee Thorn ; 12 Jan Corstjens  Budel.
 
Veldhoven  16-17 juni  Tweedaagse
1e dag
1 Wim Rutjens Mierlo; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Hein Smeets Diergaarde; 4 Paul Dekkers Zeelst; 5 Mies Martens Bakel; 6 Gerrit Vossen Someren; 7 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 8 Gerard  Timmermans Ommel; 9 Toon Timmermans Ommel; 10 Henk van der Linden Zeelst.
2e dag
1 Ton Rooyakkers Baarlo; 2 Jan Corstjens Budel ; 3 Ger Smulders Gerwen; 4 Huub Konings Asten; 5 Pieter van Pol Montfort; 6 Hay Kuntzelaers Tegelen; 7  Hein Smeets Diergaardel; 8 Wim Rutjens Mierlo; 9 Mies Martens Bakel; 10 H.Willems Veldhoven.
Eindklassement
1 Pieter van Pol Montfort; 2 Wim Rutjens Mierlo; 3 Hein Smeets Diergaarde; 4 Mies Martens Bakel; 5 Ton Rooyakkers Baarlo; 6 Gerrit Vossen Someren; 7 Hay Kuntzelaers Tegelen; 8 Huub Konings Asten; 9 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 10 Gerard Timmermans Ommel.
 
Deurne  17 juni
1 Kees Kraayvangers Eersel; 2 J.Kleppe Maarheeze; 3 Jan Spetgens Someren; 4 J.Rooyakkers Deurne; 5 Daan van Dijk Baarlo; 6 W.Haazen Someren; 7 Jan Madou Kessel; 8 Jac van der Heijden  Eersel; 9 Gerard Raaymakers Eindhoven; 10 Leo van Bommel Milheeze; 11 L.Kuipers Zeelst; 12 Wiel van de Kerkhof Tegelen; 13 Theo Nijssen Baarlo; 14 Peter Asveld eindhoven; 15 Willy van der Putten Aarle Rixtel.
 
Neer 24 juni
1 Leo Martens Bakel; 2 Mies Martens Bakel; 3 P.Janssen Budel; 4 Frans van Geffen Zeelst; 5 Paul Konings Asten; 6 Paul Dekkers Zeelst; 7 Hein Smeets Diergaarde; 8 Pieter van Pol Montfort; 9 Jan Tubee Thorn; 10 Wim Rutjens Mierlo.
 
Echt 1 juli  RKNWB Kampioenschap    Bedevaartsronde
1 Paul Dekkers Zeelst; 2 Kees Kraayvangers Eersel; 3 Mies Martens Bakel; 4 Henk van der Linden Zeelst; 5 Ton Rooyakkers Baarlo; 6 Jan Looimans Someren; 7 Frans van Geffen Zeelst; 8 Jan Tubee Thorn; 9 Riny Sprenkels Asten; 10 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 11 Ton Cremers Montfort; 12 Piet Janssen Budel; 13 Jo van Seggelen Budel Schoot.
 
Montfort 8 juli
1 Giel Evers Linne; 2 Wim Rutjens Mierlo; 3 Gerrit Vossen Someren; 4 Riny Sprenkels Asten; 5 Henk van der Linden Zeelst; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Leo Kuipers Veldhoven; 8 Pieter van Pol  Montfort; 9 Hein Smeets Diergaarde; 10 Paul Dekkers Zeelst.
 
Linne 15 Juli
1 Ton Rooyakkers Baarlo; 2 Gerard Timmermans Ommel ; 3 Giel Evers Linne; 4 Maan Knoops Maasbracht; 5 Gerrit Vossen  Someren; 6 Wim Rutjens Mierlo; 7 Paul Dekkers Zeelst; 8 Wiel Leurs Echt; 9 Jan Tubee Thorn; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot.
 
Schinveld  15 juli
1 Theo Nijssen Baarlo; 2 Piet Manders Riethoven; 3 Jan van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 4 Kees Kraayvangers Eersel; 5 Leo van Bommel Milheeze; 6 Ad Peerlings Soerendonk; 7 G.Rooyakkers Lieshout; 8 Gerard Raaymakers Eindhoven; 9 Frans Oosterbosch Eindhoven; 10 Mari Willems Veldhoven.
 
Asten 22 juli  gestaakt: Ruzie Jan Looimans met Kees Kraayvangers.
1 Jan Looimans Someren; 2 Frans van Geffen Zeelst; 3 Gerrit Vossen Someren; 4 Paul Dekkers Zeelst; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Toon Timmermans Ommel; 7 Henk van der Linden Zeelst; 8 Ton Rooyakkers Baarlo; 9 Piet Manders Riethoven; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot; 11 Pieter van Pol Montfort; 12 Ton Coolen Weert; 13 P.Kuipers Eindhoven; 14 Maan Knoops Maasbracht; 15 Jan Madou Kessel; 16 Giel Evers Linne; 17 Leo van Bommel  Milheeze; 18 Piet Janssen Budel Schoot; 19 Jan Tubee Thorn; 20 Jan van den Nieuwenhuijzen Eindhoven.
 
Koningslust  29 juli
1 Jan Madou Kessel; 2 H.van Seggelen Asten; 3 Piet Manders Riethoven; 4 Leo Kuipers Zeelst; 5 Mari Willems  Veldhoven; 6 J.van de Ven Asten; 7 Jac van Heel Diergaarde; 8 Jan van Dijk Baarlo; 9 H.van Dinther Deurne; 10 P.Koolen Deurne; 11 Gerard Raaymakers Eindhoven; 12 Maan Cnoops Maasbracht.
 
Heythuysen  29 juli
1 Wim Rutjens Mierlo; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Giel Evers Linne; 4 Paul Dekkers Zeelst; 5 Gerard Timmermans Ommel; 6 Henk van der Linden Zeelst; 7 Piet Martens Someren; 8 Ton Rooyakkers Baarlo; 9 Gerrit Vossen Someren; 10 Wiel Leurs Echt; 11 Hay Kuntzelaers Tegelen; 12 Jan Corstjens Budel.
 
Zeelst 5 augustus
1 Paul Dekkers Zeelst; 2 Ton Rooyakkers Baarlo; 3 Wim Rutjens Mierlo; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Jac van Heel Diergaarde; 6 Piet Martens Someren; 7 Toon Timmermans Ommel; 8 Giel Evers Linne; 9 Ger Smulders Gerwen; 10 Maan Cnoops Maasbracht; 11 Leo van Bommel Milheeze; 12 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 13 G.Rooyakkers Lieshout; 14 Leo Kuipers Zeelst; 15 Jan van Dijk Baarlo.
 
Echt  12 augustus
1 Frans van Geffen Zeelst; 2 Gerard  Timmermans Ommel; 3 Gerrit Vossen Someren; 4 Wim Rutjens Mierlo; 5 Pieter van Pol Montfort; 6  Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Paul Dekkers Zeelst; 8 Piet Martens Someren; 9 Giel Evers Linne; 10 Wiel Leurs Echt; 11 Ger Smulders Gerwen; 12 Jan van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 13 Jac van Heel Diergaarde; 14 Leo van Bommel  Milheeze; 15 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Reuver 15 augustus
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Twan Steuten Weert; 3 Toon Wouters Knegsel; 4 Jac van der Heijden Netersel; 5 Piet Manders Riethoven; 6 G.Rooyakkers Lieshout; 7 Leo Kuipers Zeelst; 8 J.Rooyakkers Deurne; 9 Theo Nijssen Baarlo; 10 J.Huibers Eindhoven.
 
Stevensweert  15 augustus
1 Giel Evers Linne; 2 Ton Rooyakkers Baarlo; 3 Maan Cnoops Maasbracht; 4 Gerrit Vossen Someren; 5 Paul Dekkers Zeelst; 6 Jan van den  Nieuwenhuizen Eindhoven; 7 Piet Janssen Budel;  8 Frans  van Geffen Zeelst; 9 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 10 Wiel Leurs Echt; 11 Wim Rutjens Mierlo; 12 Hay Kuntzelaers Tegelen; 13 J.Peeters Maasbree; 14 Piet Martens Someren; 15  Ton Cremers Montfort.
 
Someren Eind 19 augustus
1 Gerrit Vossen Someren; 2  A.Huyberts Eersel; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 J.van der Heijden Hoogeloon; 5 Leo Kuipers Zeelst; 6 Ton Coolen Weert; 7 Gerard Raaymakers  Eindhoven; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 10 H. Vossen Weert; 11 J. van Dinther Deurne; 12 Frans Oosterbosch Eindhoven; 13 Jan Aarts Deurne; 14 Jan Tubee Thorn; 15 Lambert Boerekamps Someren.
 
Brunssum 19 augustus
1 Piet Martens Someren; 2 Hay Kuntzelaers Tegelen; 3 Jan van den  Nieuwenhuizen Eindhoven; 4 Gerard  Timmermans Ommel; 5 Ger Smulders Gerwen; 6 Leo van Bommel Milheeze; 7 Piet Janssen Budel;  8 Maan Cnoops Maasbracht; 9 Giel Evers Linne; 10 Wiel Leurs Echt; 11 Toon Timmermans Ommel; 12 Leo Martens Bakel; 13 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 14 Ton Cremers Montfort; 15 Wim Rutjens Mierlo.
 
Neer 26 augustus Clubkampioenschap.
1 Wielerclub Echt met; Wiel Leurs,Ger Hoofwijk, Hennie Notermans,Fons van Heel, Harrie Verhaegh, Hein Smeets, en Jan Reuten; 2 Wielerclub Brabantia Zeelst; 3 Wielerclub Neer; 4 Wielerclub DTS Deurne; 5 Wielerclub Asten; 6 Wielerclub de Kempen Valkenswaard; 7 Wielerclub Voorwaarts Montfort; 8 Wielerclub de Zwaluw Someren. 
 
Luyksgestel   27 augustus Stormloop van het Zuiden Semi Klassieker
1 Ger Smulders Gerwen; 2 Fons van Heel Diergaarde; 3 Toon Wouters Knegsel; 4 Gerrit Vossen Someren; 5 Wim Rutjens Mierlo; 6 Giel Evers Linne; 7 Piet van Pol Montfort; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 P.Vrijs Lommel B; 10 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 11 Gerard Timmermans  Ommel; 12 Maan Cnoops Maasbracht; 13 Ton Rooyakkers Baarlo; 14 Wiel Geraeds  Thorn; 15 Daan van Dijk Baarlo; 16 Leo Martens Bakel; 17 A.van de Berk Lommel B. 18 Jan Keunen Milheeze; 19 Paul Dekkers Zeelst; 20 Henk van der Linden Zeelst.
 
Blerick 1 september
1 Wim Rutjens Mierlo; 2 Hay Kuntzelaers Tegelen; 3 P.Janssen Budel; 4 Toon Timmermans Ommel; 5 Frans van Geffen Zeelst; 6 J.Huyberts Eersel; 7 Leo Martens Bakel; 8 Ton Rooyakkers Baarlo; 9 Jan van den Nieuwenhuijzen Eindhoven; 10 Giel Evers Linne;.
 
Wanroy  2 september
1 Daan van Dijk Baarlo; 2 H.van de Ven Asten; 3 J.van der Heijden Hoogeloon; 4 P.Gebroers  Riethoven; 5 Gerard Raaymakers Eindhoven; 6 Mari Willems Veldhoven; 7 J.Weyts Mierlo; 8 Frans Spetgens Someren; 9 Toon Wouters Knegsel; 10 Jan van der Vleuten Eindhoven; 11 Lambert Boerekamps Someren; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Piet Janssen Budel; 14 Jan Madou Kessel; 15 W.Coolen Deurne.
 
Venray  2 september
1 Giel Evers Linne; 2 Gerrit Vossen Someren;3 Toon Timmermans Ommel; 4 Leo Martens Bakel; 5 Ton Rooyakkers Baarlo; 6 Wiel Leurs Echt; 7 Paul Dekkers Zeelst; 8 Ton Coolen Weert; 9 Piet Janssen Budel; 10 Riny Sprenkels Asten; 11 Ton Cremers Montfort.
 
Soerendonk 9 september
1 Henk van Glabbeek Zeelst; 2 Leo Kuipers Zeelst;  3 Jo van Seggelen Budel Schoot;  4 Toon Wouters Knegsel; 5 Frans Oosterbosch Eindhoven; 6 Mari Willems Veldhoven; 7 Jan Aarts Deurne; 8 H.van de Ven Asten; 9 W. Janssen Budel; 10 K.Rooymans Weert; 11 Jos van Gansewinkel Maarheeze.
 
Deurne Zeilberg  9 september
1 Giel Evers Linne; 2 Paul Dekkers Zeelst; 3 Ton Rooyakkers Baarlo; 4 Wiel Leurs Echt; 5 Piet Martens Someren; 6 Hay Kuntzelaers Tegelen; 7 Ger Smulders Gerwen; 8 Leo Martens Bakel; 9 Piet Janssen Budel; 10 Toon Timmermans Ommel; 11 Riny Sprenkels Asten;12 Gerrit Vossen Someren; 13 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 14 Wim Rutjens Mierlo; 15 Nic van Susteren Blerick.
 
Sevenum 16 september
1 Ton Cremers Montfort; 2 Paul Dekkers Zeelst; 3 Frans van Geffen Zeelst; 4 Ton Rooyakkers Baarlo; 5 Maan Cnoops Maasbracht; 6 Pieter van Pol Montfort; 7 Wiel Leurs Echt; 8 Giel Evers Linne; 9 Wim Rutjens Mierlo; 10 Ger Smulders Gerwen; 11 Hay Kuntzelaers Tegelen; 12 Nic van Susteren Blerick; 13 Gerrit Vossen Someren; 14 Piet Janssen Budel; 15 Piet Martens Someren.
 
Bakel 16 september
1 Mari Willems Veldhoven; 2 Twan Steuten Weert; 3 Leo Martens Bakel; 4 Gerard Raaymakers  Eindhoven; 5 G. Rooyakkers Lieshout; 6 NN; 7 Jan Aarts Deurne; 8 J.van der Heijden Hoogeloon; 9 Karel Peters Milheeze; 10 H.van de Ven Asten; 11 Henk van Glabbeek Zeelst; 12 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 13 Piet Janssen Budel; 14 Frans Oosterbosch Eindhoven; 15 Piet Asveld Eindhoven.
 
Holtum 23 september
1 Piet Martens Someren; 2 J.Weyts Mierlo; 3 Wim Rutjens Mierlo; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Giel Evers Linne; 6 Paul Dekkers Zeelst; 7 Gerard Timmermans Ommel; 8 Wiel Leurs Echt; 9 Toon Timmermans Ommel; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen; 11 Frans van Geffen Zeelst; 12 Ton Rooyakkers Baarlo; 13 J. Huyberts  Eersel; 14 J.Rooyakkers Lieshout; 15 Twan Steuten Weert.
 
Baarlo  Baan 30 september
1 Toon Timmermans Ommel; 2 Wim Rutjens Mierlo; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Giel Evers Linne; 5 Paul Dekkers Zeelst; 6 Piet Martens Someren; 7 Wiel Leurs Echt; 8 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 9 G.Rooyakkers Lieshout; 10 Gerrit Vossen Someren; 11 Jan Aarts Deurne; 12 J.van der Heijden Hoogeloon; 13 Ben Kuipers Blerick; 14 Ton Coolen Weert; 15 Ton Cremers Montfort.
 
Meers  7 oktober
1 W.Smeets Stein; 2 J.Planckaert België; 3 J.Notermans Grevenbicht; 4 Giel Evers Linne; 5 Twan Steuten Weert; 6 Fr.Gelissen Beek; 7 J.Vindbuks Schaesberg; 8 F.Sanders Swalmen; 9 W.Veulenberg Heerlen; 10 J.Harings Sibbe.
 
Tegelen 8 oktober
1 Twan Steuten Weert; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Ton Rooyakkers Baarlo; 4 Wim Rutjens Mierlo; 5 Piet Martens Someren; 6 G.Rooyakkers Lieshout; 7 Giel Evers Linne; 8 Toon Timmermans Ommel; 9 W.Janssen Valkenswaard; 10 Ger Smulders Gerwen; 11 Paul Dekkers Zeelst; 12 Wiel Leurs Echt; 13 Ton Coolen Weert; 14 Hay Kuntzelaers Tegelen; 15 Hennie Kreuze Maasbracht.
 
Budel Schoot  14 oktober
1 Piet Martens Someren;
 
Militair Kampioen : Jo van Seggelen Budel Schoot.
 
In 1962 werden  52 wedstrijden georganiseerd en waren er  126 renners met een licentie.