Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1961


Sint Joost 19 maart
1 Pieter van Pol Montfort; 2 Huub Heiligers Maasniel; 3 John Wilms Maasbracht; 4 Ad Peerlings Soerendonk; 5 J. Markenstein Valkenswaard; 6 Riny Sprenkels Asten; 7 Huub Konings Asten; 8 Bart Boogers Zeelst; 9 Ferry Boogers Zeelst; 10 Henk van der Linden Zeelst.
 
Grevenbicht 26 maart
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Bart Boogers Zeelst; 3 Piet Haan Nieuwenhagen; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Guus Wilmsen Venray; 6 Wim van den Dungen Valkenswaard; 7 Lau Coppens Valkenswaard; 8 Piet Martens Someren; 9 Nic van Susteren Blerick; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot; 11 Huub Heiligers Maasniel; 12 Wiel Leurs Echt; 13 Jac van der Heijden Netersel; 14 Daan van Dijk Baarlo; 15 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Budel Schoot 3 april
1 Bart Boogers Zeelst; 2 Hein Smeets Diergaarde; 3 Huub Heiligers Maasniel; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Nic van Susteren Blerick; 6 Henk van der Linden Zeelst; 7 Wiel Leurs Echt; 8 Jac van der Heijden Netersel; 9 Ferry Boogers Zeelst; 10 John Wilms Maasbracht.
 
Merum 9 april
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Bart Boogers Zeelst; 4 Piet Haan  Nieuwenhagen; 5 Wim Rutjens Mierlo; 6 J. Willems Zeelst; 7 Lau Coppens Valkenswaard; 8 Wiel Leurs Echt; 9 Leo Kuipers Zeelst; 10 Huub Heiligers Maasniel; 11 Nic van Susteren Blerick; 12 Paul Dekkers Zeelst; 13 John Wilms Maasbracht; 14 Leo van Bommel Milheeze; 15 Hay Kuntzelaers Tegelen.

                             Prima seizoenstart voor Hein Smeets

 
Susteren 16 april
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Nic van Susteren Blerick; 3 Bart Boogers Zeelst; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Lau Coppens Valkenswaard; 7 John Wilms Maasbracht; 8 Huub Heiligers  Maasniel; 9 Henk van der Linden Zeelst; 10 Wim Rutjens Mierlo.
 
Slek Echt  23 april  Limburgs  Kampioenschap
1 Huub Heiligers Maasniel; 2 Theo Nijssen Baarlo; 3 John Wilms Maasbracht; 4 Twan Steuten Weert; 5 Ton Rooyakkers Baarlo; 6 Pieter van Pol Montfort; 7 Nic van Susteren Blerick; 8 Hein Smeets Diergaarde; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Piet Haan Nieuwenhagen; 11 G.Heythuysen Echt; 12 Ger Zander Weert; 13 Leo van Heel Diergaarde; 14 Nei Smeets Hoengen; 15 Jac Wetemans Weert.
 
Soerendonk  23 april Brabants Kampioenschap
1 Henk van der Linden Zeelst; 2 Leo Kuypers Zeelst; 3 Ad Peerlings Soerendonk; 4 Leo Martens Bakel; 5 Bart Boogers Zeelst; 6 Wim van den Dungen Valkenswaard; 7 Toon Wouters Knegsel; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Huub Konings Asten; 10 Lau Coppens Valkenswaard.
 
Echt  29-30 april    Tweedaagse
1e dag
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Hein van der Linden Helmond; 4 John Wilms Maasbracht; 5 Ad Peerlings Soerendonk; 
2e dag
1 Ton Rooyakkers Baarlo; 2 Hein Smeets Diergaarde; 3 Toon Wouters Knegsel; 4 Huub Heiligers Maasniel; 5 Nic van Susteren Blerick;
 
Eindklassement
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Ton Rooyakkers Baarlo; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Toon  Wouters Knegsel; 5 John Wilms Maasbracht; 6 Hein van der Linden Helmond; 7 Nic van Susteren Blerick; 8 Huub Heiligers Maasniel; 9  Ad Peerlings Soerendonk; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot.

Someren  1 mei

1 Wim Rutjens Someren ( tevens Clubkampioen De Zwaluw ) 2 Paul Konings Asten; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Hein van der Linden Helmond; 5 Huub Konings Asten; 6 Riny Sprenkels Asten; 7 L. van Seggelen Asten; 8 J.Weyts Mierlo Hout; 9 P.Claassen Helmond; 10 Piet Martens Someren; 11 Willy van der Putten Aarle Rixtel; 12 Theo van de Ven 13 Toon Timmermans Asten; 14 Jan Smits Someren.

 
Montfort 7 mei
1 Toon Wouters Knegsel; 2 Wim Rutjens Mierlo; 3 H.Dekkers Eindhoven; 4 Theo van Mierlo Budel; 5 Nei Smeets Hoengen; 6 Pieter van Pol Montfort; 7 Ton Rooyakkers Baarlo; 8 Jac van der Heijden Netersel; 9 Leo Martens Bakel; 10 Guus Wilmsen Venray; 11 Ad Peerlings Soerendonk; 12 Theo Nijssen Baarlo; 13 John Wilms Maasbracht; 14 Lau Coppens Valkenswaard; 15 Hein van der Linden Helmond.
 
Swalmen 11 mei
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Huub Heiligers Maasniel; 4 Ferry Boogers Zeelst; 5 Nic van Susteren Blerick; 6 Hein van der Linden Helmond; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Leo van Bommel Milheeze; 9 J.van Laarhoven Valkenswaard; 10 Leo Martens Bakel; 11 John Wilms Maasbracht; 12 Wiel Leurs Echt; 13 Theo Nijssen Baarlo; 14 Bart Boogers Zeelst; 15 Henk van der Linden Zeelst.
 
Deurne 14 mei
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Ferry Boogers Zeelst; 3 Wim Rutjens Mierlo; 4 Jo van Seggelen Budel -Schoot;  5 Nic van Susteren Blerick; 6 Hay Kuntzelaers Tegelen; 7 John Wilms Maasbracht; 8 Hein  van der Linden Helmond ;  9 J.van de Weyst Elsendorp; 10 Jac van der Heijden Eersel; 11 J. Janssen Budel; 12 Wiel Leurs Echt.
 
Budel 22 mei
1 Guus Wilmsen Venray; 2 Theo van Mierlo Budel; 3 Jac van der Heijden Netersel; 4 Piet van Bussel Deurne; 5 Ad Peerlings Soerendonk; 6 Huub Konings Asten; 7 Riny Sprenkels Asten; 8 Henk van der Linden Zeelst; 9 Piet Smits Someren; 10 Toon Wouters Knegsel.
 
Eersel 28 mei
1 J.van Laarhoven Valkenswaard; 2 Twan Steuten weert; 3 Hein Smeets Diergaarde; 4 Toon Wouters Knegsel; 5 Wim Rutjens Mierlo; 6 Pieter van Pol Montfort; 7 Nic van Susteren Blerick; 8 Bart Boogers Zeelst; 9 Ferry Boogers Zeelst; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot; 11 Huub Heiligers Maasniel; 12 Wiel Leurs Echt.
 
Heythuysen 4 juni
1 Huub Aan den Boom Neer; 2 Ger Smulders Gerwen; 3 Piet Martens Someren; 4 G.Heythuysen Echt; 5 Nei Smeets Hoengen; 6 Gerrit Jansen Tegelen; 7 Wim Bex Asten; 8 P.Janssen Budel; 9 Willy van der Putten Aarle Rixtel;  10 Jan van Asveld Eindhoven.
 
Reuver 4 juni
1 John Wilms Maasbracht; 2 Nic van Susteren Blerick; 3 Twan Steuten Weert; 4 Daan van Dijk Baarlo; 5 Huub Konings Asten; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 J.van Laarhoven Valkenswaard; 8 Hein Smeets Diergaarde; 9 Hein van der Linden Helmond; 10 Henk van der Linden Zeelst; 11 Pieter van Pol Montfort; 12 Wim Rutjens Mierlo.
 
Neer 11 juni
1 Ton Rooyakkers Baarlo; 2 Ad Peerlings  Soerendonk; 3 Hein Smeets Diergaarde; 4 Tom van Mierlo Budel; 5 Nic van Susteren Blerick; 6 Toon Wouters Knegsel; 7 Wim Rutjens Mierlo; 8 J.van de Weyst Elsendorp; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 John Wilms Maasbracht; 11 Ger Smulders Gerwen; 12 P.Janssen Budel; 13 Hein van der Linden Helmond; 14 Huub Konings Asten; 15 Piet van Bussel  Deurne.
 
Vlodrop 18 juni
1 Piet Martens Someren; 2 Huub aan den Boom Neer; 3 Wim Bex Asten; 4 G.Heythuysen Echt; 5 Jan Tubee Thorn; 6 Willy van der Putten Aarle Rixtel; 7 Jac Thoolen Slek Echt; 8 Ger Smulders Gerwen; 9 A.van Dommelen Aarle Rixtel; 10 P.Mutsers Eindhoven; 11 J.Weyts Mierlo Hout; 12 Jan van der Vleuten Eindhoven; 13 Wiel van de Kerkhof Tegelen ; 14 H.van Asten Valkenswaard; 15 H.Westhoven Stein.
 
Maasniel 18 juni
1 Pieter van Pol Montfort; 2 Ad Peerlings Soerendonk; 3 Wiel Triepels Weert; 4 Huub Konings Asten; 5 A.Wouters Knegsel; 6 Leo Martens Bakel; 7 Piet van Bussel Deurne; 8 L.Kuipers Zeelst; 9 John Wilms Maasbracht; 10 Hein van der Linden Helmond; 11 Nic van Susteren Blerick; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Twan Steuten Weert; 14 Ton Rooyakkers Baarlo.

Pieter van Pol , onderweg met Nico Brouwers, wordt winnaar in Maasniel vóór zijn vriend Ad Peerlings


Zeelst 25 juni
1 Ferry Boogers Zeelst; 2 Toon Wouters Knegsel ; 3 Paul Dekkers Zeelst; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot.
 
Valkenswaard 2 juli  RKNWB Kampioenschap
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 J.Willems Zeelst; 3 Henk van der Linden Zeelst; 4 Jac van der Heijden Eersel; 5 Toon Timmermans Asten; 6 Tom van Mierlo Budel; 7 Riny Sprenkels Asten; 8 Huub Konings Asten; 9 Paul Konings Asten; 10 Jac Thoolen Slek Echt.
 
Veldhoven 8-9 juli    Tweedaagse
1e dag 
1 Ton Rooyakkers Baarlo; 2 Toon Wouters Knegsel; 3 Hein Smeets Diergaarde; 4 Wim Rutjens Mierlo; 5 Pieter van Pol Montfort; 6 H.Dekkers Eindhoven; 7 Ferry Boogers Zeelst; 8 H.van Asten Valkenswaard; 9 Tom van Mierlo Budel ; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot.
 
2e dag 
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Ton Rooyakkers Baarlo; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Henk van der Linden Zeelst; 5 Huub Konings Asten; 6 Wiel Leurs Echt; 7 Wiel Triepels  Weert; 8 Hein van der Linden Helmond; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 J.Peeters Zeelst.
 
Eindklassement
1 Ton Rooyakkers Baarlo; 2 Hein Smeets Diergaarde; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Toon Wouters Knegsel; 5 Henk van der Linden Zeelst; 6 Wim Rutjens Mierlo; 7 Huub Konings Asten; 8 Wiel Leurs Echt; 9 H.Dekkers  Eindhoven; 10 Wiel Triepels Weert.
Ploegenklassement
1 Wielerclub Echt 64 punten; Hein Smeets-Wiel Leurs-John Wilms-G.Heythuysen-Nei Smeets-Jac Thoolen-Leo van Heel; 2 Wielerclub Brabantia Zeelst 49 punten; 3 Wielerclub Voorwaarts Montfort 39 punten.

                             Ton Rooyakkers sterk in de tweedaagse van Veldhoven

 
Deurne 9 juli
1 Piet van Bussel Deurne; 2 J.van de Weyst Elsendorp; 3 Huub Aan den Boom Neer; 4 Ger Smulders Gerwen; 5 Toon Timmermans Asten; 6  Leo Martens Bakel; 7 Jan Tubee Thorn; 8 J.Weyts Mierlo Hout; 9 Ger Zander Weert; 10 Jac Wetemans Weert; 11 Wim Bex Asten.
 
Stiphout 15 juli
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Wim Rutjens Mierlo; 3 Huub Konings Asten; 4 Ad Peerlings Soerendonk; 5 Leo Martens Bakel; 6 Lau Coppens Valkenswaard; 7 Wiel Triepels Weert; 8 Toon Wouters Knegsel; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot;  10 Henk van der Linden Zeelst; 11 Ton Rooyakkers Baarlo; 12 Nic van Susteren Blerick; 13 Piet van Bussel Deurne; 14 J.Peeters Zeelst;15 Huub aan den Boom Neer.
 
Stevensweert 16 juli
1 Nei Smeets Diergaarde; 2 Bart Boogers Zeelst; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Hein van der Linden Helmond; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 J. van de Weyst Elzendorp; 7 Mari Willems Zeelst; 8 L.Kuipers Oirschot; 9 Jac van der Heijden Netersel; 10 Huub Aan den Boom Neer; 11 Wiel Leurs Echt; 12 Wim Bex Asten; 13 Paul Dekkers Zeelst; 14 Daan van Dijk Baarlo; 15 Ton Rooyakkers Baarlo.
 
Asten 23 juli
1 Huub Konings Asten; 2 Paul Konings Asten; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Toon Timmermans Asten;  5 Wim Bex Asten; 6 J.Weyts Mierlo Hout; 7 H.van Asten Valkenswaard; 8 Jan Tubee Thorn; 9 Piet Martens Someren; 10 Jac Wetemans Weert; 11 Leo van Heel  Echt.








 





Huub Konings wint in zijn Asten voor broer Paul


Ysselsteyn 23 juli 
1 Ton Rooyakkers Baarlo; 2 Wiel Triepels Weert; 3 Wim Rutjens Mierlo; 4 Bart Boogers Zeelst; 5 Ger Smulders Gerwen; 6 Huub aan den Boom Neer; 7 Hein Smeets Diergaarde; 8  Nic van Susteren Blerick; 9 J.van de Weyst Elsendorp; 10 Pieter van Pol Montfort; 15 Wiel Leurs Echt.
 
Roermond Kemp 30 juli
1 Nei Smeets Diergaarde; 2 Ad Peerlings Soerendonk; 3 Jan Tubee Thorn; 4 Theo van Mierlo Budel; 5 Wiel Triepels Weert; 6 Wiel Leurs Echt; 7 Leo van Heel Echt; 8 Hein Smeets Diergaarde; 9 Pieter van Pol Montfort; 10 Ton Rooyakkers Baarlo; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot.
 
Wanroy  5 augustus
1 Ger Smulders Gerwen; 2 Piet van Bussel Deurne; 3 Huub Konings Asten; 4 Wim Rutjens Mierlo; 5 Toon Wouters Knegsel; 6 Hein van der Linden Helmond; 7 Wim Bex Asten; 8 J.van de Weyst Elzendorp; 9 Paul Dekkers Zeelst; 10 J.Peeters Zeelst.
 
Zeelst 6 augustus
1 Ad Peerlings Soerendonk; 2 
 
Grevenbicht 12 augustus
1 Henk van der Linden Zeelst; 2 Ad Peerlings Soerendonk; 3 Leo Martens Bakel; 4 Piet van Bussel Deurne; 5 Paul Konings Asten; 6 Wim Rutjens Mierlo; 7 Bart Boogers Zeelst; 8 Ger Smulders Gerwen; 9 Pieter van Pol Montfort; 10 Ferry Boogers Zeelst; 11 Jan Tubee Thorn; 12 Daan van Dijk Baarlo.










Henk van der Linden , rechts, eerste in Grevenbicht.


 
Echt 13 augustus
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Wiel Leurs Echt; 3 Henk van Glabbeek Zeelst; 4 Jan Tubee Thorn; 5 Wim Bex Asten; 6 Gerard Raaymakers Eindhoven; 7 Jac Thoolen Slek Echt; 8 J.Weyts Mierlo; 9 Jac  Wetemans Weert; 10 Thieu de Waal Weert; 11 J.Mutsers Eindhoven; 12 Wiel van de Kerkhof Tegelen; 13 Gerrit Jansen Tegelen; 14 Jan van der Vleuten Eindhoven; 15 Frans Linders Budel.
 
Schinveld  13 augustus
1 Wim Rutjens Mierlo; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Leo Martens Bakel; 4 Paul Konings Asten; 5 Ad Peerlings Soerendonk; 6 Wiel Triepels Weert; 7 Jac van der Heijden Netersel; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Henk van der Linden Zeelst; 10 J. van de Weyst Elsendorp.
 
Maasbracht 15 augustus
1 Mies Martens Bakel; 2 Wim Rutjens Mierlo; 3 Bart Boogers Zeelst; 4 Hein Smeets Diergaarde; 5 Pieter van Pol Montfort; 6 Wiel Triepels Weert; 7 Jan Tubee Thorn; 8 Piet van Bussel Deurne; 9 Hein van der Linden Helmond; 10 Henk van der Linden Zeelst; 11 Riny Sprenkels Asten; 12 J.Weijts Mierlo Hout; 13 Toon Timmermans Asten; 14 Wiel Leurs Echt; 15 Jac Thoolen Slek Echt.
 
Someren 20 augustus
1 Hein Smeets Diergaarde; 2
 
Leeuwen 27 augustus
1 Jan Tubee Thorn; 2 Jac Wetemans Weert; 3 J.van de Weyst Elsendorp; 4 Wiel van de Kerkhof Tegelen; 5 Frans Oosterbosch Eindhoven; 6 Thieu de Waal Weert; 7 Nei Smeets Hoengen; 8 Gerrit Jansen Tegelen; 9 Wim Bex Asten; 10 Huub Heiligers Maasniel.
 
Schinnen 27 augustus
1 Wim Rutjens Mierlo; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 Leo Martens Bakel; 4 Paul Konings Asten; 5 Wiel Triepels Weert; 6 Nic van Susteren Blerick; 7 Bart Boogers Zeelst; 8 Hein van der Linden Helmond; 9 J.van de Weyst Elsendorp; 10 Huub Konings Asten; 11 Wiel Leurs Echt; 12 Piet van Bussel Deurne.
 
Weebosch-Bergeijk  3 september   Clubkampioenschap
1 Wielerclub DTS Deurne; Piet van Bussel-J.Weyts-Piet Martens-J.Janssen-2 Wielerclub de Zwaluw Someren; 3 Wielerclub Brabantia Zeelst; 4 Wielerclub Echt; 5 Wielerclub Neer; 6 Wielerclub Voorwaarts Montfort; 7 Wielerclub de Kempen Valkenswaard.
 
Deurne Zeilberg  10 september
1 J.Weyts Mierlo Hout; 2 Tom van Mierlo Budel; 3 Nei Smeets Hoengen; 4 Jan van der Vleuten Eindhoven;  5 J.Mutsers Eindhoven; 6 Ger Zander Weert; 7 Gerrit Jansen Tegelen; 8 Frans Oosterbosch Eindhoven; 9 Mari Willems Zeelst; 10 Gerard Raaymakers Eindhoven; 11 Wim Bex Asten; 12 Jac Wetemans Weert; 13 Theo Nijssen Baarlo; 14 Jan Tubee Thorn; 15 Piet van Bussel Deurne.
 
Koningslust  10 september
1 Wiel Leurs Echt; 2 Bart Boogers Zeelst; 3 Nic van Susteren Blerick; 4 Hein Smeets Diergaarde; 5 Ad Peerlings Soerendonk; 6 H.Dekkers Eindhoven; 7 Daan van Dijk Baarlo; 8 Toon Wouters Knegsel; 9 Wiel Triepels Weert; 10 J.van de Weyst Elsendorp; 11 Pieter van Pol Montfort; 12 Ger Smulders; Gerwen; 13 Hein van der Linden Helmond; 14 Piet Martens Someren; 15 Huub Konings  Asten.


Kessel Eik  17 september
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Jan Tubee Thorn; 3 J.Weyts Mierlo Hout; 4 Ger Zander Weert; 5 Tom  van Mierlo Budel; 6 Thieu de Waal weert; 7 Frans Oosterbosch Eindhoven; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Jac Wetemans Weert; 10 Nei Smeets Hoengen; 11 Gerard Raaymakers Eindhoven; 12 Jan  van der Vleuten  Eindhoven; 13 Theo Nijssen Baarlo; 14 Wiel van de Kerkhof Tegelen; 15 J.Janssen Someren. 

Kampioenschap van Kessel Eik
1 Jac Stemkens; 2 P.Niessen; 3 Jac Seelen; 4 G.Derix; 5 Theo Zeegers,allen uit Kessel.
 
Linne 17 september
1 Wiel Triepels Weert; 2 Hein Smeets Diergaarde; 3 Wiel Leurs Echt; 4 Pieter van Pol Montfort; 5 Piet van Bussel Deurne; 6 Nic van Susteren Blerick; 7 Ad Peerlings Soerendonk; 8 Huub Konings Asten; 9 Wim Rutjens Mierlo; 10 Bart Boogers Zeelst.

                 Wiel Triepels is in Linne iedereen te snel af

 
St Odiliënberg  24 september
1 Wim Rutjens Mierlo; 2 Wiel Leurs Echt; 3 Pieter van Pol Montfort; 4 Toon Timmermans Asten; 5 Ger Smulders Gerwen; 6 Wiel Triepels Weert; 7 Bart Boogers Zeelst; 8 Hein Smeets Diergaarde; 9 Nic van Susteren Blerick; 10 Henk van der Linden Zeelst; 11  Toon Wouters Knegsel; 12 Hein van der Linden Helmond; 13 J.van de Weyst Elsendorp; 14 H. Dekkers Eindhoven; 15 Ad Peerlings Soerendonk.
 
Holtum 24 september
1 Nei Smeets Diergaarde; 2 Jan Tubee Thorn; 3 Jac Wetemans Weert; 4 Wiel van de Kerkhof Tegelen; 5 Thieu de Waal Weert; 6 P.Mutsers Eindhoven; 7 Gerrit Jansen Tegelen; 8 Gerard Raaymakers Eindhoven; 9 Frans Oosterbosch Eindhoven; 10 Ad van der Vleuten Eindhoven; 11 G.Heythuysen Echt; 12 L.van Seggelen Asten; 13 Theo Nijssen Baarlo; 14 Leo van Heel Echt; 15 J.Westhoven Stein.
 
Baarlo 1 oktober
1 Wiel Triepels Weert; 2 Jan Tubee Thorn; 3 Hein van der Linden Helmond; 4 Wiel Leurs Echt; 5 Wim Rutjens Mierlo; 6 Gerard Raaymakers Eindhoven; 7 H.Dekkers Eindhoven; 8 Henk van der Linden Zeelst; 9 Huub Konings Asten; 10 Hein Smeets Diergaarde; 11 J.van de Weyst Elsendorp; 12 Nic van Susteren Blerick; 13 Pieter van Pol Montfort; 14 Ger Smulders Gerwen; 15 Theo Nijssen Baarlo.
 
Thorn 8 oktober
1 Wim Rutjens Mierlo; 2 Leo Martens Bakel; 3 H.Dekkers Eindhoven; 4 Hein Smeets Diergaarde; 5 Wiel Leurs Echt; 6 Huub Konings Asten; 7 Ger Smulders Gerwen; 8 Henk van der Linden Zeelst; 9 Jan Tubee Thorn; 11 J. van de Weyst Elzendorp; 12 Hay Kuntzelaers Tegelen; 13 Wiel van de Kerkhof Tegelen; 14 Ger Hoofwijk Grevenbicht; 15 J.Weyts Mierlo.
 
Sevenum 15 oktober
1 Leo Martens Bakel; 2 Paul Dekkers Zeelst; 3 Wiel Triepels Weert; 4 Henk van der Linden Zeelst; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Jan Tubee Thorn; 7 Hein Smeets Diergaarde; 8 Wim Rutjens Mierlo; 9 Hein van der Linden Helmond; 10 Ger Smulders Gerwen; 11 Pieter van Pol Montfort; 12 Wiel Leurs Echt; 13 J.van de Weyst Elsendorp; 14 Ton Cremers Montfort; 15 Nic van Susteren Blerick.
 
 
Jaarklassement
1 Hein Smeets Diergaarde 226 punten; 2 Pieter van Pol Montfort 167; 3 Wim Rutjens Mierlo 142; 4 Ad Peerlings Soerendonk 96; 5 Bart Boogers Zeelst 96; 6 Nic van Susteren Blerick 90; 7 Wiel Triepels Weert 86; 8 Leo Martens Bakel 85; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot 79; 10 Toon Wouters Knegsel 74; 11 Jan Tubee Thorn 72; 12 Hein van der Linden Helmond 71; 13 Henk van der Linden Zeelst 63; 14 Huub Konings Asten 68; 15 Wiel Leurs Echt 66; 16 Theo van Mierlo Budel 52; 17 Ger Smulders Gerwen 51; 18 Huub Heiligers Maasniel 47; 19 Paul Dekkers Zeelst 47; 20 John Wilms Maasbracht 46; 21 Piet van Bussel Deurne 46; 22 Nei Smeets Hoengen 39; 23 Ferry Boogers Zeelst 37; 24 J.Weyts Mierlo Hout 37; 25 J. van de Weyst Elsendorp 35.


                                   Daan van Dijk op kop vóór  Theo Verheijen  ( R. )  en de Roermondenaar ??