Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1960


Sint Joost  27 maart
Hein Smeets Diergaarde; 2 Frans Evers Linne; 3 Jac van der Heijden Netersel; 4 Twan Steuten Weert; 5 Nic van Susteren Blerick; 6 Henk van der Linden Zeelst; 7 Hein van der Linden Helmond; 8 M.Hendricks Budel; 9 Theo Teunissen Ysselsteyn; 10 Ferry Boogers Zeelst.
 
Merum 3 april
1 Bart Boogers Zeelst; 2 Hein Smeets Diergaarde; 3 Nic van Susteren Blerick; 4 Frans Evers Linne; 5 M. Hendricks Budel; 6 Gerrit Jansen Venlo; 7 Theo Teunissen Ysselsteyn; 8  Jo van Seggelen Budel -Schoot; 9 Ferry Boogers Zeelst; 10 Mies Martens  Bakel .
 
Zeelst 10 april
1 Frans Evers Linne; 2 Wiel van de Kerkhof Tegelen; 3 Hein Smeets Diergaarde; 4 Theo Teunissen Ysselsteyn; 5 Hein van der Linden Helmond; 6 Mies Martens Bakel; 7 Wiel Leurs Echt; 8 Twan Steuten Weert; 9 Gerrit Jansen Venlo; 10  Th.Coppens Valkenswaard.
 
Budel Schoot 18 april
1 Frans Evers Linne; 2 Th.Coppens Valkenswaard; 3 Karel Peters Milheeze; 4 Jos Cransen Diergaarde; 5 Bart Boogers Zeelst; 6 Mies Martens Bakel; 7 Henk van der Linden Zeelst; 8 Hein Smeets Diergaarde; 9 Leo van Bommel Milheeze; 10 Hein van der Linden Helmond; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Theo Teunissen  Ysselsteyn; 13 Theo van de Ven  Asten; 14 Harrie van Asten Valkenswaard; 15 Jac van der Heijden Netersel.
 
Slek Echt 24 april
1 Frans Evers Linne; 2 Jos Cransen Diergaarde; 3 Karel Peters Milheeze; 4 Hein Smeets Diergaarde; 5 Leo van Bommel Milheeze; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Mies Martens Bakel; 8 Janus van Laarhoven Valkenswaard;  9 Nei Smeets Hoengen ; 10 M.Hendricks Budel.
 
Thorn 30 april
1 Frans Evers Linne; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Leo van Bommel Milheeze; 4 Karel Peters Milheeze; 5 Wiel van de Kerkhof Tegelen; 6 Hein Smeets Diergaarde; 67 Mies Martens Bakel; 8 J.van de Weyst Elsendorp; 9 M.Hendricks Budel; 10 Twan Steuten Weert; 11 Wiel Leurs Echt; 12 Nei Smeets Hoengen; 13 J.van de Ven Asten; 14 Hein van der Linden Helmond; 15 Lau Coppens Valkenswaard.
 
Someren 1 mei
1 Jac van der Heijden Netersel; 2 Hein Smeets Diergaarde; 3 Frans Evers Linne; 4 J.Peeters Deurne; 5 Mies Martens Bakel; 6 Wiel Leurs Echt; 7 Ton Rooyakkers Baarlo; 8 Henk van der Linden Zeelst; 9 Jan Smits Someren; 10 Theo Teunissen Ysselsteyn; 11 Bart Boogers Zeelst; 12 J.van de Weyst Elsendorp; 13 Ferry Boogers Zeelst; 14 Jo van Seggelen Budel Schoot; 15 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Budel 5 mei
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Frans Evers  Linne; 3 Mies Martens Bakel; 4 Jo van Seggelen Budel-Schoot; 5 Twan Steuten Weert; 6 Wiel Leurs Echt; 7 Jackey van der Heijden Eersel; 8 Huub Konings Asten; 9 Nei Smeets Hoengen; 10 Ton Rooyakkers Baarlo; 11 Jos Cransen Diergaardel; 12 Jac van der Heijden Netersel; 13  Bart Boogers Zeelst; 14 Hein van der Linden Helmond; 15 J.van de Weyst Elsendorp.
 
Deurne 8 mei
1 Lau Coppens Valkenswaard; 2 Leo van Bommel Milheeze; 3 Bart Boogers Zeelst; 4 Frans Evers Linne; 5 Jan Munsters Zeilberg; 6 Hein van der Linden Helmond; 7 Hein Smeets Diergaarde; 8 Gerrit Jansen Venlo; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Mies Martens Bakel; 11 Ferry Boogers Zeelst; 12 Wiel Leurs Echt; 13 M.Hendricks Budel; 14 Jac Thoolen Slek Echt; 15 Wiel van de Kerkhof Tegelen.
 
Tegelen 15 mei
1 W.van den Dungen Valkenswaard; 2 Ferry Boogers Zeelst; 3 Wim Kuipers Meerveldhoven; 4 B.Janssen Eindhoven; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Karel Aan den Boom Reuver; 7 Leo Martens Bakel; 8 Jac Thoolen Slek Echt; 9 Guus Wilmsen Venray; 10 Jackey van der Heijden Eersel; 11 Piet Asveld Eindhoven; 12 Baer Goofers Blerick; 13 Th.Coppens Valkenswaard; 14 Ger Zander Weert; 15 Huub Konings Asten.
 
Linne 15 mei
1 Frans Evers Linne; 2 Mies Martens Bakel; 3 Bart Boogers Zeelst; 4 Wiel Leurs Echt; 5 M.Hendricks Budel; 6 Hein van der Linden Helmond; 7 Jac van der Heijden Netersel; 8 J.van de Weyst Elsendorp; 9 Leo van Bommel Milheeze; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot.
 
Soerendonk 22 mei
1 Gerrit Jansen Tegelen; 2 Wim van den Dungen Valkenswaard; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Leo  Janssen Venlo;  5 Jackey van der Heijden Eerselt;  6 Guus Wilmsen Venray; 7 Martin Markensteijn Valkenswaard; 8 Leo Kuipers Zeelst; 9 J.Janssen Eindhoven; 10 Lau Coppens Valkenswaard; 11 Gerard Raaymakers Eindhoven; 12 Ger Zander Weert; 13 Mies Martens Bakel; 14 Baer Goofers Blerick.
 
Montfort 22 mei
1 Jac van der Heijden Netersel; 2 Leo van Bommel Milheeze; 3 Janus van Laarhoven Valkenswaard; 4 Wiel Leurs Echt; 5 Hein Smeets Diergaarde; 6 Hein van der Linden Helmond; 7 Lau Coppens Valkenswaard; 8 Frans Evers Linne; 9 Ton Rooyakkers Baarlo; 10 Bart Boogers Zeelst; 11 Mies Martens Bakel; 12 Theo Teunissen Ysselsteyn;  13 Nei Smeets Hoengen Dld.; 14 Riny Sprenkels Asten; 15 Jac Thoolen Slek Echt.
 
Swalmen 26 mei
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Ton Rooyakkers Baarlo; 3 Frans Evers Linne; 4 Bart Boogers Zeelst; 5 Hein Van der Linden Helmond; 6 Lau Coppens Valkenswaard; 7 Ferry Boogers Zeelst;  8 Theo Teunissen Ysselsteyn ; 9 Jac van der Heijden Eersel; 10 Leo van Bommel Milheeze; 15 Wiel Leurs Echt.
 
Valkenswaard 29 mei
1 Frans Evers Linne; 2 Mies Martens Bakel; 3 Ton Rooyakkers Baarlo; 4 Nei Smeets Hoengen; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Leo van Bommel Milheeze; 7 Hein Smeets Diergaarde; 8 Wiel van de Kerkhof Tegelen; 9 Guus Wilmsen Venray; 10 Hein van der Linden Helmond; 11 J. van de Weyst Elsendorp; 12 Bart Boogers Zeelst; 13 Lau Coppens Valkenswaard; 14 Jan Smits Someren; 15 Jac van der Heijden Netersel.
 
Veldhoven 6 juni
1 Ton Rooyakkers Baarlo; 2 Ferry Boogers Zeelst; 3 J.van de Weyst Elsendorp; 4 Leo van Bommel Milheeze; 5 Paul Konings Asten;6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Hein van der Linden Helmond; 8 Mies Martens Bakel; 9 Lau Coppens Valkenswaard; 10 H.van Asten
 
Neer 12 juni  Jubileumronde
1 Mies  Martens Bakel; 2 Ton Rooyakkers Baarlo; 3 Leo van Bommel Milheeze; 4 Wiel Leurs Echt; 5 Janus van Laarhoven Valkenswaard; 6 Bart Boogers Zeelst; 7 Ferry Boogers Zeelst; 8 Guus Wilmsen Venray; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Nei Smeets Hoengen; 11 Henk van der Linden Zeelst; 12 Jac van der Heijden Netersel; 13 Hay Kuntzelaers  Tegelen; 14 Jan Smits Someren; 15 Leo Martens Bakel; 16 Jos Cransen Diergaarde; 17 Huub Konings Asten.
 
Heeze  19 juni  Brabants Kampioenschap
1 Janus van Laarhoven Valkenswaard; 2 Bart Boogers Zeelst; 3 Leo van Bommel Milheeze; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Ferry Boogers Zeelst; 6 Mies Martens Bakel; 7 Karel Peters Deurne; 8 Hein van der Linden Helmond; 9 J. van de Weyst Elsendorp; 10 T. van de Ven Asten; 11 Riny Sprenkels Asten; 12 H. Plantaz Eindhoven; 13 Harrie van Asten Valkenswaard; 14 Huub Konings Asten; 15 Lau Coppens Valkenswaard.
 
Maasniel 19 juni  Limburgs Kampioenschap
1 Nei  Smeets Hoengen Dld.; 2 Wiel Leurs Echt; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 Ton Rooyakkers Baarlo; 5 Baer Goofers Blerick; 6 Hein Smeets Diergaarde; 7 Frans Evers Linne; 8 Theo Teunissen Ysselsteyn; 9 Jan Hanssen Neer; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen; 11 John Wilms.
 
Stevensweert 26 juni
1 Nei  Smeets Hoengen ; 2 Jan Smits Someren; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 Riny Sprenkels Asten; 5 Jos Cransen Diergaarde; 6 Hein Smeets Diergaarde; 7 Frans Evers Linne; 8 Bart Boogers Zeelst; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 H.Plantaz Eindhoven;  11 J. Martens Deurne; 12 Hay Kuntzelaers Tegelen; 13 Jac van der Heijden Netersel; 14 H. van de Ven Asten; 15 Ferry Boogers Zeelst,
 
Nederweert 27 juni
1 Nei  Smeets Hoengen Dld.; 2
 
Liessel 3 juli 
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Frans Evers Linne; 3 Ton Rooyakkers Baarlo; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Karel Peters Deurne; 6 H. van de Ven Asten; 7 Riny Sprenkels Asten; 8 J. van de Weyst Elsendorp; 9 Leo van Bommel Milheeze; 10 Jan Smits Someren; 11 Jos Cransen Diergaarde; 12 Nei Smeets Hoengen; 13 Mies Martens Bakel; 14 Jan Hansen Neer; 15 Hein van der Linden Helmond.
  
Eersel 3 juli
1 Bart Boogers Zeelst; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Jac van der Heijden Netersel; 4 Lau Coppens Valkenswaard; 5 John Wilms Maasbracht; 6 Ger Zander Weert; 7 Harrie van Asten Valkenswaard; 8 H.Plantaz Eindhoven; 9 Gerrit Jansen Venlo; 10 Wim van den Dungen Valkenswaard; 11 Jan van der Vleuten Eindhoven; 12 Ferry Boogers Zeelst; 13 Martin  Markenstein Valkenswaard; 14  Th. Coppens  Valkenswaard; 15 Piet Asveld  Eindhoven.
 
Heythuysen 10 juli
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Frans Evers Linne; 3 J.van de Weyst Elsendorp; 4 Jo van Seggelen Budel-Schoot; 5 Leo van Bommel Milheeze; 6 Karel Peters Deurne; 7 Jac van der Heijden Netersel; 8 Riny Sprenkels Asten; 9 Jos Cransen Diergaarde; 10 Wiel Leurs Echt; 11 Hay Kuntzelaers Tegelen; 12 H. van de Ven  Asten; 13 Nei Smeets Hoengen; 14 Paul Konings Asten; 15 Jan Hansen Neer.
 
Reuver 10 juli
1 Ferry  Boogers Zeelst; 2 John Wilms Maasbracht; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 Gerrit Jansen Venlo; 5 J. Linders Budel; 6 Mies Martens Bakel; 7 Ger Zander Weert; 8 Martin Markenstein Valkenswaard; 9 Leo Jansen Venlo; 10 Wim van den Dungen Valkenswaard; 11 Jackey van der Heijden Eersel; 12 Karel Aan den Boom Reuver;  13 Piet  Asveld Eindhoven; 14 Piet Martens Someren; 15 J. van Meijel Deurne.
 
Weert  Boshoven 17 juli  RKNWB Kampioenschap
1 Leo van Bommel Milheeze; 2 Ferry Boogers Zeelst; 3 Guus Wilmsen Venray 4 Nei Smeets Hoengen; 5 Riny Sprenkels Asten; 6 Leo Martens Bakel; 7 J. van de Weyst Elsendorp; 8 Hein van der Linden Helmond; 9 Gerrit Jansen Tegelen; 10 Karel Peters Deurne; 11 Ton Rooyakkers Baarlo; 12 Jackey  van der Heijden  Eersel; 13 Hein Smeets Diergaarde; 14 Frans Evers Linne; 15 Jo van Seggelen Budel Schoot.

Leo van Bommel laat Ferrie Boogers en Guus Wilmsen achter zich bij het kampioenschap in Weert Boshoven

 
Ysselsteyn 24 juli
1 Martin Markensteijn Valkenswaard; 2  Ferry Boogers Zeelst; 3 John Wilms Maasbracht; 4 Guus Wilmsen Venray; 5 Mies Martens Bakel; 6 Gerrit Jansen Venlo; 7 Theo Teunissen Ysselsteyn; 8 G. Lemmen Someren; 9 Ger Zander Weert; 10 Gerard Raaymakers Eindhoven; 13 J.van Meijel Budel.
 
Asten 24 juli  Bedevaart
1 Ton Rooyakkers Baarlo; 2 Leo van Bommel Milheeze; 3 Riny Sprenkels Asten; 4 Jac van der Heijden Netersel; 5 J. van de Weyst Elsendorp; 6 Hein Smeets Diergaarde; 7 Hennie van Rooy Zeelst; 8 Frans Evers Linne; 9 Bart Boogers Zeelst; 10 Hein van der Linden Helmond; 11 Wiel Leurs Echt; 13 Jo van Seggelen Budel Schoot.
 
St.Odiliënberg  31 juli
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Frans Evers Linne; 4 Karel Peters Deurne; 5 Riny Sprenkels Asten; 6 Paul Konings Asten; 7 Ton Rooyakkers Baarlo; 8 Hennie van Rooy Zeelst; 9 Mies Martens Bakel; 10 Bart Boogers Zeelst; 11 Tom van Mierlo Budel; 12 Jac van der Heijden Netersel; 13 Leo van Bommel Milheeze; 14 Jos Cransen Diergaarde; 15 J. van de Weyst Elsendorp.
 
Maasbracht 31 juli
1 Leo Martens Bakel; 2 Ferry Boogers Zeelst; 3 Wim van den Dungen Valkenswaard; 4 Theo Teunissen Ysselsteyn; 5 John Wilms Maasbracht; 6 Piet Asveld Eindhoven; 7 Gerard Raaymakers Eindhoven; 8 Gerrit Jansen Venlo; 9 Jan van der Vleuten Eindhoven; 10 J. Peeters Zeelst; 11 Piet Martens Someren; 12 J. Linders Budel; 13 Baer Goofers Blerick; 14 J. Lemmen Someren.
 
Zeelst 6 augustus
1 Hennie van Rooy  Zeelst; 2 Willem Dekker Veldhoven; 3 Jac van der Heijden Netersel; 4 Gerrit Janssen Venlo; 5 Jan van der Vleuten Eindhoven; 6 J. Kuipers Meerveldhoven; 7 Piet Asveld Eindhoven; 8 Bart Boogers Zeelst; 9 Grad Raaymakers Zeelst; 10 Harrie van Asten Valkenswaard; 11 H. van der Heijden Vessem; 12 Leo Kuipers Zeelst; 13 Henk van der Linden Zeelst; 14 Baer Goofers Blerick.
 
Koningslust 7 augustus
1 Gerard Raaymakers Zeelst; 2 Leo Jansen Venlo; 3 Theo Teunissen Ysselsteyn; 4 Ferry Boogers Zeelst; 5 Wim van den Dungen Valkenswaard; 6 Baer Goofers Blerick; 7 Jan Hansen Neer; 8 Gerrit Jansen Tegelen ; 9 J.Peeters Zeelst; 10  Piet Asveld Eindhoven;  11 Jan van der Vleuten Eindhoven; 12 Leo Martens Bakel; 13  F.Linders Budel; 14 P.Waaijenburg Deurne; 15 Piet Martens Someren; 16 E.Houben Someren; 17 Jac Wetemans Weert; 18 H.Lemmen Someren.
 
Echt 7 augustus
1 Riny Sprenkels Asten; 2 Jos Cransen Diergaarde; 3 John Wilms Maasbracht; 4 Paul Konings Asten; 5 Jac van der Heijden Netersel; 6 Harrie van Asten Valkenswaard; 7 Mies Martens Bakel; 8 Hein Smeets Diergaarde; 9 Hennie van Rooy Zeelst; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot; 11 Frans Evers Linne; 12 J.Willems Zeelst; 13 Bart Boogers Zeelst; 14 Tom  van Mierlo Budel; 15 H. van de Ven Asten.
 
Vlodrop 14 augustus
1 J.Peeters Zeelst; 2 Gerard Raaymakers Eindhoven; 3 Bart Boogers Zeelst; 4 Gerrit Jansen Tegelen; 5 Wim van den Dungen Valkenswaard; 6 Jan Hansen Neer; 7 Theo Teunissen Ysselsteyn; 8 Leo Jansen Venlo; 9 Piet  Asveld  Eindhoven; 10 W. van de Broek  Zeelst.
 
Someren  15-16 augustus  Tweedaagse
1e dag
1 Bart Boogers Zeelst; 2 Hein Smeets Diergaarde; 3 Frans Evers Linne; 4 Hennie van Rooy Zeelst; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Hein van der Linden Helmond; 7 Mari Willems Zeelst; 8 Riny Sprenkels Asten; 9 John Wilms Maasbracht; 10 Leo van Bommel Milheeze.
2e dag
1 Jac van der Heijden Netersel; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Riny Sprenkels Asten; 4 Hein Smeets Diergaarde; 5 Hennie van Rooy Zeelst; 6 Frans Evers Linne; 7 Bart Boogers Zeelst; 8 Leo van Bommel Milheeze; 9 J. van de Weijst Elsendorp; 10 John Wilms Maasbracht.
Eindklassement
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2 Riny Sprenkels  Asten; 3 Jac van der Heijden Netersel; 4 Bart Boogers Zeelst; 5 Hein Smeets Diergaarde; 6 Hennie van Rooy Zeelst; 7 Frans Evers Linne; 8 Leo van Bommel Milheeze; 9 Mari Willems Zeelst; 10 John Wilms Maasbracht; 11 J.van de Weijst Elsendorp; 12 Theo van Mierlo Budel.
 
Leeuwen 21 augustus
1 Leo Martens Bakel; 2 Jan Hansen Neer; 3 Piet Martens Someren; 4 Piet van Bussel Deurne; 5 Gerrit Jansen Tegelen; 6 J. Waaienburg Deurne; 7 Baer Goofers Blerick; 8 Theo Teunissen Ysselsteyn; 9 Bart Boogers Zeelst; 10 Leo  Kuipers Meerveldhoven.
 
Schinnen  21 augustus
1 Paul Konings Asten; 2 Frans Evers Linne; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Hennie van Rooy Zeelst; 5 Ton Rooyakkers Baarlo; 6 Lau Coppens Valkenswaard; 7 Jan Smits Someren; 8 Leo van Bommel Milheeze; 9 Mari  Willems Zeelst; 10 Tom van Mierlo Budel; 11 Hein van der Linden Helnond; 12 Wiel Leurs Echt.
 
Luyksgestel  22 augustus  Stormloop van het Zuiden   Semi-Klassieker
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Bart Boogers Zeelst; 3 Lau Coppens Valkenswaard; 4 Riny Sprenkels Asten; 5 J. van Bladel Haarsteeg; 6 Jac van de Heijden Netersel; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 W.Zwetsloot Asten; 9 Wiel Triepels Weert; 10 Harrie van Asten Valkenswaard; 11 Ferry Boogers Zeelst; 12 J. van Dommelen Deurne; 13 Jan van der Vleuten Eindhoven; 14 Hennie van Rooy Zeelst; 15 Hein Van der Linden Helmond; 16 M. van Helmond Meerveldhoven; 17 Wim van den Dungen Valkenswaard ; 18 J. van de Weyst Elsendorp; 19 J. Peeters Zeelst; 20 Mari Willems Meerveldhoven; 21 Piet Heesakkers Eindhoven.
 
Neer  28 augustus  Clubkampioenschap 
1 Wielerclub Echt met; Hein Smeets,Nei Smeets Giel Evers,Frans Evers,Wiel Leurs,Sjra Heythuysen; Leo van Heel :2 Wielerclub de Zwaluw Someren; 3 Wielerclub de Kempen Valkenswaard; 4 Wielerclub DTS Deurne; 5 Wielerclub Brabantia Zeelst.

 Wielerclub Echt is de beste ploeg tijdens het clubkampioenschap v.l.n.r. G.Heythuysen-Frans Evers                Linne )-Wiel Leurs-Frans Evers ( Echt )- Nei Smeets-Hein Smeets-en  Leo van Heel.

 
Susteren  4 september
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Frans Evers Linne; 3 Hennie van Rooy Zeelst; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Hein van der Linden Helmond; 6 Wiel Leurs Echt; 7 J.van de Weyst Elsendorp; 8 Bart Boogers Zeelst; 9 Wim van den Dungen Valkenswaard; 10 Ferry Boogers Zeelst.
 
Someren Eind 11 september
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Hennie van Rooy Zeelst; 3 Bart Boogers Zeelst; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Frans Evers Linne; 6 Hein van der Linden Helmond; 7 Leo Kuipers Meerveldhoven; 8 Ferry Boogers Zeelst; 9 John Wilms Maasbracht; 10 Leo van Bommel  Milheeze; 11 Lau Coppens Valkenswaard; 12 Jan Smits Someren; 13 Riny Sprenkels Asten.
 
Baarlo  18 september
1 Hennie van Rooy Zeelst; 2 J.van de Weyst Elsendorp; 3 Jac van der Heijden Netersel; 4 John Wilms Maasbracht; 5 Guus Wilmsen Venray; 6 Jan Smits Someren; 7 Riny Sprenkels Asten; 8 Tom van Mierlo Budel; 9 Theo Nijssen Baarlo; 10 Paul Konings Asten; 11 Hein Smeets Diergaarde; 12 Frans Evers Linne; 13 Jo van Seggelen Budel Schoot; 14 Theo Teunissen Ysselsteyn; 15 Gerrit Jansen Tegelen.
 
Holtum 25 september
1 Frans Evers Linne; 2 Henny van Rooy Zeelst; 3 Hein Smeets Diergaarde; 4 Theo Teunissen Ysselsteyn; 5 Bart Boogers Zeelst; 6 Hein van der Linden Helmond; 7 Jo van Segelen Budel Schoot; 8 Guus Wilmsen Venray; 9 Lau Coppens Valkenswaard; 10 John Wilms Maasbracht; 11 J.van de Weyst Elsendorp; 12 Jac van der Heijden Netersel; 13 Jan Smits Someren; 14 J.Peeters Zeelst; 15 Tom van Mierlo Budel.
 
Roermond  Kemp  2 oktober
1 Leo Martens Bakel; 2 Theo Teunissen Ysselsteyn; 3 Bart Boogers Zeelst; 4 John Wilms Maasbracht; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot; 6 Hennie van Rooy Zeelst; 7 Frans Evers Linne;  8 Mari Willems Meerveldhoven; 9 J. van de Weyst Elsendorp; 10 Hein van der Linden Helmond.
 
Montfort  9 oktober
1 Bart Boogers Zeelst; 2 Frans Evers Linne; 3 Ton Rooyakkers Baarlo; 4 Hein van der Linden Helmond; 5 Henny van Rooy Zeelst; 6 Hein Smeets Diergaarde; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Leo van Bommel Milheeze; 9 Guus Wilmsen Venray; 10 Paul Konings Asten; 11 Theo Teunissen Ysselsteyn; 12 Pieter van Pol Montfort; 13 Mari Willems Zeelst; 14 J. van de Weyst Elsendorp; 15 Riny Sprenkels Asten.