Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1959


Diergaarde  29 maart
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Maan Laugs Koningsbosch; 3 Hennie van Rooy Zeelst; 4 Hay Schoenmakers Blerick; 5 Theo Moors Koningsbosch; 6 Lau Coppens Valkenswaard; 7 Math Hendriks Budel; 8 J. van de Weyst  Elsendorp; 9 Bart Boogers  Zeelst; 10 Mat Ramaekers Heerlen; 11 Gerrit  Vossen Someren; 12 Piet Walraven Blerick; 13 Ger Zander  Weert; 14 Leo  van Bommel  Milheeze; 15 Jan Kersten  Posterholt.
 
Susteren  12 april
1 Hay Schoenmakers  Blerick; 2 Hein Smeets Diergaarde; 3 Maan Laugs Koningsbosch; 4 Nic van Susteren Blerick; 5 Bart Boogers Zeelst; 6 G.Peeters Susteren; 7 Twan Steuten Weert; 8 Frans Thijssen Soerendonk; 9 Math Hendriks Budel; 10 Wim Cuypers Meerveldhoven.
 
Slek Echt  19 april
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Huub Konings Asten; 3 J. Sonnemans Geldrop; 4 Maan Laugs Koningsbosch; 5 Twan Steuten Weert; 6 Nic van Susteren Blerick; 7 G Peeters Susteren; 8  Bart Boogers Zeelst; 9 Adrie van Lin Velden; 10 Wim Cuypers Meerveldhoven.
 
Merum  26 april
1 Maan Laugs Koningsbosch; 2 Hay Schoenmakers Blerick; 3 J. Sonnemans  Geldrop; 4 Hein Smeets Diergaarde; 5 Hein van der Linden Helmond; 6 G.Peeters Susteren; 7 T.Steffanie Merum; 8 Jan  Coppens Valkenswaard; 9 J.van de Weijer Deurne; 10 Willie Bex Asten; 11 G. Schatterie Swalmen; 12 Lau Coppens Valkenswaard; 13 Bart Boogers Zeelst; 14 Daan van Dijk Baarlo; 15 Nei Smeets Diergaarde.
 
Maasbracht  3 mei
1 Hay Schoenmakers Blerick; 2 Frans Thijssen Soerendonk; 3 Maan Laugs Koningsbosch; 4 G. Peeters Susteren; 5 Jan Vergooszen Echt;  6 Nic van Susteren Blerick; 7 Lau Coppens Valkenswaard;  8 Jos Cransen Diergaarde; 9 Huub Konings Asten; 10 Willie Bex Asten.

                                    Hay Schoenmakers weer terug bij de NWB


Deurne  10 mei
1 Gelijk : Frans van der Heijden Deurne / T.Steffanie Merum; 3  Hein van der Linden Helmond; 4 Hein Smeets Diergaarde; 5 J. van de Weijer Deurne; 6 Gerrit  Vossen Someren; 7 Twan Steuten Weert; 8 G.Peeters Susteren; 9 Willie Bex Asten; 10 Daan van Dijk Baarlo; 11 Theo Moors Koningsbosch; 12 Jos Cransen Diergaarde; 13 Bart Boogers Zeelst; 14 J. van der Heijden Zeelst; 15 Wim  van den Dungen Valkenswaard; 16  J. van Hout Heel.
 
Budel Schoot  18 mei
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 
 
Veldhoven  24 mei
1 Wim Cuypers Meerveldhoven; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Hein van der Linden Helmond; 4 Nic van Susteren Blerick; 5 Ferry  Boogers Zeelst; 6 Wiel van de Kerkhof Tegelen; 7 Bart Boogers Zeelst; 8 Twan Steuten Weert; 9 Lau Coppens Valkenswaard; 10 H.van der Maat Valkenswaard; 11 Math Hendriks Budel; 12 Huub Konings Asten; 13 Nei Smeets Diergaarde; 14 Gerrit Vossen Someren; 15 Frans Thijssen Soerendonk.
 
Swalmen  31 mei 
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Hein van der Linden Helmond; 3 Ferry Boogers  Zeelst; 4 Wim Cuypers Meerveldhoven; 5 Nic van Susteren Blerick; 6 G. Peeters Susteren; 7 J. Coppens Valkenswaard; 8 Piet Walraven Blerick; 9 J. Sonnemans Geldrop; 10 G.Schatterie Swalmen; 11 H. van der Maat Valkenswaard; 12 J. van der Heijden Eersel; 13 Math Hendriks Budel; 14 Twan Steuten Weert; 15 Willie Bex Asten.
 
Montfort  31 mei
1 Guus Wilmsen Venray; 2 Nei Smeets Diergaarde; 3 Math Ramaekers Heerlen; 4 Adrie  van Lin Velden; 5 Theo Moors Koningsbosch; 6 Gerrit Janssen Venlo; 7 Bart Janssen Eindhoven; 8 Leo van Bommel Milheeze; 9 J. Ramaekers  Eindhoven; 10 Karel aan den Boom Reuver; 11 J. van de Weyst Elsendorp; 12 Jac Thoolen Slek Echt.
 
Heythuysen  7 juni
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Wim Cuypers Meerveldhoven; 3 H. Peeters Susteren; 4 Jan Coppens Valkenswaard; 5 Huub Konings Asten; 6 Twan Steuten Weert; 7 G. Schatterie Swalmen; 8 Hein van der Linden Helmond; 9 Nic van Susteren Blerick; 10 H. van der Maat Valkenswaard; 11 Ferry Boogers Zeelst; 12  Wim van den Dungen Valkenswaard; 13 Jan Vergooszen Echt; 14 Piet Walraven Blerick; 15 T. Steffanie Merum.
 
Vlodrop  7 juni
1 Nei Smeets Diergaarde; 2 J. van de Weyst Elsendorp; 3 Piërre Truien Weert; 4 J. van Hout Heel; 5 Leo van Bommel Milheeze; 6 Baer Goofers Blerick; 7 H. Weyts Mierlo; 8 Adrie  van Lin Velden; 9 J.Raaymaekers Eindhoven; 10 Bart  Janssen Someren; 11 Gerrit Janssen Venlo; 12 Guus Wilmsen Venray;13 J.Beurskens Blerick; 14 Fred Sijbers Tegelen; 15 Jac Wetemans Weert. 
 
Linne  14 juni
1 Guus Wilmsen Venray; 2 Adrie  van Lin Velden; 3 Gerrit Janssen Venlo; 4 T.Steffanie Merum; 5 Karel Aan den Boom Reuver; 6 Jac Thoolen Slek Echt; 7 Fred Sijbers Tegelen; 8 Piet Bakermans Someren;9 J. Cleven Valkenswaard; 10 Jef Caris Heythuysen.

Wielerclub " de Valk " uit Blerick aan de start van de clubkampioenschappen in Posterholt.


Neer  14 juni
1 Wim Cuypers Meerveldhoven; 2 Huub Konings Asten; 3 Maan Laugs Koningsbosch; 4 Nic van Susteren Blerick; 5 H. Peeters Susteren; 6 Math  Hendriks  Budel; 7 Piet  Walraven Blerick; 8 H.van der Maat Valkenswaard; 9 Hein Smeets Diergaarde; 10 Ferry Boogers Zeelst; 11 Jac van der Heijden Netersel; 12 Twan Steuten Weert; 13 Hein van der Linden Helmond; 14 Bart Boogers Zeelst; 15 Jan Sonnemans Geldrop.
 
Slek Echt  21 juni
1 Hein Smeets Diergaarde; 2
 
Maasniel  21 juni
1 Jos Cransen Diergaarde; 2 Nic van Susteren Blerick; 3 Bart Boogers Zeelst; 4 Maan Laugs Koningsbosch; 5 Hein van der Linden Helmond; 6 Huub Konings Asten; 7 Ferry Boogers Zeelst; 8 Jan Schröder Koningsbosch; 9 Piet Walraven Blerick; 10 Twan Steuten Weert; 11 Math  Hendriks Budel; 12 Lau Coppens Valkenswaard; 13 Jan Sonnemans Geldrop.
 
Reuver  28 juni
1 Jan Schröder Koningsbosch; 2 Bart Bogers Zeelst; 3 Hein Smeets Diergaarde; 4 Nei Smeets Diergaarde; 5 Nic van Susteren Blerick; 6 Wim Cuypers Meerveldhoven; 7 Twan Steuten Weert;  Bart Janssen Someren; 9 Maan Laugs Koningsbosch; 10 Piet Walraven Blerick.
 
Velden  28 juni
1 Guus Wilmsen Venray; 2 Jef Caris Heythuysen; 3  Fred Sijbers Tegelen; 4 Gerrit Vossen Someren; 5 Nei Smeets Diergaarde; 6 A. Weyts Mierlo; 7 Jac Wetemans Weert; 8 Leo van Bommel Milheeze; 9 Gerrit Janssen Venlo; 10 Bart Janssen Someren; 11 A.Vos Eindhoven; 12 Jac Peeters Swartbroek; 13 Theo Moors Koningsbosch; 14 J.Raaymakers Eindhoven; 15 Wiel van de Kerkhof Tegelen.  
 
Eersel  5 juli
1 Jan Schröder Koningsbosch; 2 Nei Smeets Diergaarde; 3 Maan Laugs Koningsbosch; 4 Twan Steuten Weert; 5 Hein van der Linden Helmond; 6 Ferry Boogers Zeelst; 7 Theo Moors Koningsbosch; 8 Math  Hendriks  Budel; 9 Hein Smeets Diergaarde; 10 Hay Schoenmakers Blerick; 11 H.van der Maat Valkenswaard; 12 Piet Walraven Blerick; 13 Bart Janssen Someren; 14 Huub Konings Asten; 15 Jac Peeters Swartbroek.
 
Stevensweert  12 juli
1 Ferry Boogers Zeelst; 2 Hein Smeets Diergaarde; 3 Jan Schröder Koningsbosch; 4 Hein van der Linden Helmond; 5 Bart Janssen Someren; 6 Karel aan den Boom Reuver; 7 Piet Walraven Blerick; 8 Leo van Bommel Milheeze; 9 Nic van Susteren Blerick; 10 T. Steffanie Merum; 11 Twan Steuten Weert; 12 Maan Laugs Koningsbosch; 13 M. Kersten Posterholt; 14 Jac Thoolen Slek Echt; 15 Fred Sijbers Tegelen.
 
Herkenbosch  19 juli
1 Nei Smeets Diergaarde; 2 Theo Moors Koningsbosch; 3 Jac Thoolen Slek Echt; 4 Piet Bakermans Someren; 5 Jos Cransen Diergaarde; 6 Frans van der Heijden Deurne; 7 J. van de Weyst Elsendorp; 8 Guus Wilmsen Venray; 9 Leo van Bommel Milheeze; 10 Jac  Peeters Swartbroek; 11 Jef Caris Heythuysen; 12 Gerrit Vossen Someren.
 
Soerendonk  19 juli
1 Maan Laugs Koningsbosch; 2 Hein van der Linden Helmond; 3 Hein Smeets Diergaarde; 4 Jan Schröder Koningsbosch; 5 Ferry  Boogers Zeelst; 6 Twan Steuten Weert; 7 Lau Coppens Valkenswaard; 8 J. Sonnemans Geldrop; 9 Bart Boogers Zeelst; 10 Huub Konings Asten.
 
Roermond  Kemp  26 juli
1 Jan Schröder Koningsbosch; 2 Hein van der Linden Helmond; 3 Hein Smeets Diergaarde; 4 Maan Laugs Koningsbosch; 5 Huub Konings Asten; 6 Bart Boogers Zeelst; 7 Ferry Boogers Zeelst; 8 Bart  Janssen Someren; 9 H.Peeters Susteren; 10 Fred Sijbers Tegelen; 11 Jos Cransen Diergaarde; 12 M. Kersten Posterholt; 13 Piet Walraven Blerick; 14 J. Stoks Maasniel; 15 Harrie van Heugten Asten.
 
Nederweert  26 juli
1 Frans van der Heijden Deurne; 2 Hein Smeets Diergaarde; 3 Jac Thoolen Slek Echt; 4 Math Hendriks Budel; 5 Gerrit Vossen Someren; 6 Karel Aan de Boom Reuver; 7 Leo van Bommel Milheeze; 8 Theo Moors Koningsbosch; 9 Gerrit Janssen Venlo; 10 Twan Steuten Weert; 11 A. van Lin Velden; 12 Jac Wetemans Weert; 13 Piet Bakermans Someren; 14 Jef Caris Heythuysen; 15 J. van Weyst Mierlo.
 
Zeelst  2 augustus  RKNWB Kampioenschap
1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Piet Walraven Blerick; 3 Leo van Bommel Milheeze; 4 Jan Schröder Koningsbosch; 5 Maan Laugs Koningsbosch; 6 Hein van der Linden Helmond; 7 Theo Moors Koningsbosch; 8 Bart Boogers Zeelst; 9 Nei Smeets Diergaarde; 10 Adrie  van Lin Velden; 11 Bart  Janssen Someren; 12 Math Hendriks Budel; 13 Jef Caris Heythuysen; 14 Fred Sijbers Tegelen; 15 Jac van der Heijden Netersel.

                                 Snelle Hein Smeets pakt de titel in Zeelst

 
Budel  9 augustus
1 Guus Wilmsen Venray; 2 Nei Smeets Diergaarde; 3 Wim van den Dungen Valkenswaard; 4 Math Hendriks Budel;  5 Frans Thijssen Soerendonk; 6 Fred Sijbers  Tegelen; 7 J. van de Broek Zeelst; 8 Adrie van Lin Velden; 9 Gerrit Vossen Someren; 10 Daan van Dijk Baarlo.
 
Asten  9 augustus
1 Jos Cransen Diergaarde; 2 Ferry Bogers Zeelst; 3 Maan Laugs Koningsbosch; 4 Hein Smeets Diergaarde;  5 Hay Schoenmakers Blerick; 6 Jan Schröder Koningsbosch; 7 Wim Cuypers  Meerveldhoven; 8 Bart Janssen Someren; 9 Jac van der Heijden Netersel; 10 Huub Aan den Boom Neer; 11 Huub Konings Asten; 12 Piet Walraven Blerick; 13 Riny Sprenkels Asten.
 
Echt  15 augustus 
1 Jos Cransen Diergaarde; 2 Hay Schoenmakers Blerick; 3 Hein van der Linden Helmond; 4 Maan Laugs Koningsbosch; 5 Jan Schröder Koningsbosch; 6 Ferry Boogers Zeelst; 7 Nei Smeets Diergaarde; 8 Jan Sonnemans Geldrop; 9 Frans Thijssen Soerendonk; 10 Theo Moors Koningsbosch; 11 Jac van der Heijden Netersel; 12 J. van de Weyst Elsendorp; 13 Jac Thoolen Slek Echt; 14 Bart Janssen Someren; 15 Piet Walraven Blerick.
 
Weert  Boshoven  15 augustus
1 Harrie van Heugten Asten; 2 Gerrit Vossen Someren; 3 Adrie van Lin Velden; 4 H. van de Broek Zeelst; 5 Jac Wetemans Weert; 6 Wiel van de Kerkhof Tegelen; 7 Twan Steuten Weert; 8 Karel Aan den Boom Reuver; 9 Gerard Raaymakers Eindhoven; 10 Piet Bakermans Someren;11 NN;  12 Ger Zander Weert; 13 NN; 14 Math  Hendriks Budel. 
 
Leeuwen  16 augustus   Limburgs Kampioenschap
1 Theo Moors Koningsbosch; 2 Twan Steuten Weert; 3 Hay Schoenmakers Blerick; 4 Nei Smeets Diergaarde; 5 G. Peeters Susteren; 6 Piet Walraven Blerick; 7 Jos Cransen  Diergaarde; 8 Karel Aan den Boom Reuver; 9 Ger Zander Weert; 10 Jan Schröder Koningsbosch; 11 Jef Caris Heythuysen; 12 Jac Wetemans Weert; 13 H. van Hout Heel; 14 M. Stoks Maasniel; 15 Wiel van de Kerkhof Tegelen.

 



Someren Eind  16 augustus   Brabants Kampioenschap
1 J. van de Weyst Netersel; 2 Bart Boogers Zeelst; 3 Leo van Bommel Milheeze; 4 J. Weyts Mierlo; 5 Bart Janssen Someren; 6 Ferry Boogers Zeelst; 7 Huub Konings Asten; 8 Jan Coppens Valkenswaard; 9 Hein van der Linden Helmond; 10 Lau Coppens Valkenswaard; 11 Jac van der Heijden Netersel; 12 Math Hendriks Budel; 13 Wim van den Dungen Valkenswaard;14 Piet Bakermans Someren; 15 Jan Rooymans Soerendonk.

Theo Moors

Valkenswaard  23 augustus
1 Ferry Boogers Zeelst; 2  Guus Wilmsen Venray; 3 Frans van der Heijden Deurne; 4 Jos Cransen Diergaarde; 5 Leo van Bommel Milheeze; 6 Jef Caris Heythuysen; 7  Jan Sonnemans Geldrop ; 8 H. van der Maat Valkenswaard; 9 Wiel van de Kerkhof Tegelen; 10 Lau Coppens Valkenswaard; 11 Karel aan den Boom Reuver; 12 Wim van den Dungen Valkenswaard; 13 Theo Moors Koningsbosch.
 
Luyksgestel  24 augustus  Stormloop van het Zuiden  semi-klassieker
1 Ferry Boogers  Zeelst; 2 Bart Janssen Someren; 3 ?
 
 
Posterholt  30 augustus  Clubkampioenschappen
1 Wielerclub Echt met : Jan Schröder,Jos Cransen, Hein Smeets, Nei Smeets, Jac Thoolen,Maan Laugs. 2 Wielerclub de Kempen Valkenswaard; 3 Wielerclub de Zwaluw Someren; 4 Wielerclub Brabantia Zeelst; 5 Wielerclub Neer; 6 Wielerclub DTS Deurne; 7 Wielerclub de Valk Blerick.
 
Baarlo  6 september
1 Ferry Boogers Zeelst; 2 Hay Schoenmakers Blerick; 3 Nei Smeets Diergaarde; 4 Hein van der Linden Helmond; 5 Frans van der Heijden Deurne; 6 Jos Cransen Diergaarde; 7 Wim van den Dungen Valkenswaard; 8 Jan Schröder Koningsbosch; 9 Maan Laugs Koningsbosch; 10 Jac van de Heijden Netersel; 11 Huub Konings Asten; 12 Ferry Boogers Zeelst; 13 Bart Janssen Someren; 14 J. van de Broek Zeelst; 15 Leo van Bommel Milheeze.
 
Koningsbosch  12 september  Jubileumronde Echt   Semi-Klassieker
1 Ferry Boogers Zeelst; 2 Jan Coppens Valkenswaard; 3 Wim van den Dungen Valkenswaard; 4 Bart Boogers Zeelst; 5 Hein van der Linden Helmond; 6 Twan Steuten Weert; 7 Huub Konings Asten; 8 J.Rooymans Soerendonk; 9 Jac van der Heijden Netersel; 10 Wiel van de Kerkhof Tegelen; 11 Ger Zander Weert; 12 Nei Smeets Diergaarde; 13 Leo van Bommel Milheeze; 14 Henk van der Linden Zeelst; 15 A. van Werden Valkenswaard; 16 Frans van der Heijden Deurne; 17 Jac Wetemans Weert; 
 
Heyenrath  13 september
1 Maan Laugs Koningsbosch; 2
 
Tegelen  26 september
1 Twan Steuten Weert; 2 Mies Martens Bakel; 3 Ferry Boogers Zeelst; 4 Hein van der Linden Helmond; 5 Maan Laugs Koningsbosch; 6 Jan Schröder Koningsbosch; 7 Lau Coppens Valkenswaard; 8 Hein Smeets Diergaarde; 9 Nei Smeets Diergaarde; 10 Wim van den Dungen Valkenswaard; 11 G. Peeters Susteren; 12 Bart Boogers Zeelst; 13 Bart Janssen Someren; 14 Fred Sijbers Tegelen; 15 Nic van Susteren Blerick.

De start van de ronde van Tegelen 1959 met op de eerste rij v.l.n.r. Daan van Dijk-Rene Scheffer-Gerrit Jansen-Wiel van de Kerkhof- Westheim-Baer Goofers , op rij twee o.a. Jef Bakermans-Frans van der Heijden en uiterst rechts Twan Steuten ( de winnaar ) en links achteraan Hein Smeets .  Voor de groep staat de beste renner die Tegelen ooit heeft gehad , Internationale toprenner Piet Smits

 
Koningslust  27 september
1 Ferry Boogers  Zeelst; 2 Frans van der Heijden Deurne; 3 Hein Smeets Diergaarde; 4 Maan Laugs Koningsbosch; 5 Nei Smeets Diergaarde; 6 Bart Boogers Zeelst; 7 Wim van den Dungen Valkenswaard; 8 Hein van der Linden Helmond;9 Leo van Bommel Milheeze; 10 Lau Coppens Valkenswaard; 11 Wiel van de Kerkhof Tegelen; 12 Twan Steuten Weert; 13 Nic van Susteren Blerick; 14 Huub Konings Asten; 15 J. van de Weyst Elsendorp.
 
Thorn  4 oktober
1 Jan Schröder Koningsbosch; 2 Hein van der Linden Helmond; 3 Hein Smeets Diergaarde; 4 Maan Laugs Koningsbosch; 5 Ferry Boogers Zeelst; 6 Huub aan den Boom Neer; 7 Wim van den Dungen Valkenswaard; 8 Bart Boogers Zeelst; 9 Mies Martens Bakel; 10 J. van Laarhoven Valkenswaard; 11 Gerrit Janssen Venlo; 12 Henk van der Linden Zeelst; 13 Nic van Susteren Blerick; 14 René Scheffer Tegelen; 15 Nei Smeets Diergaarde.
 
Susteren  18 oktober
1 Frans van der Heijden Deurne; 2 Leo van Bommel Milheeze; 3 Huub Aan den Boom Neer; 4 Jac van de Heijden Netersel; 5 Hein Smeets Diergaarde; 6 Nic van Susteren Blerick; 7 Fred Sijbers Tegelen; 8 Jan Schröder Koningsbosch; 9 Henk van der Linden Zeelst; 10 Maan Laugs Koningsbosch.
 
Militair Kampioen
Theo Moors Koningsbosch.
 
Kaalheide    Bedevaart  Geen wedstrijden