Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1958

Posterholt  16 maart

1 Harrie Sentjens Budel; 2 Wim Rutjens Someren; 3 Maan Laugs Koningsbosch; 4 Tom Tubee Wessem; 5 Piet Walraven Blerick; 6 Hein van der Linden Helmond; 7 Leo Jansen Venlo; 8 Leo Peulen Blerick; 9 G. Korsten Grathem; 10 J. van Hout Heel; 11 NN; 12 NN; 13 H. Derix Wessem; 14 Toon van de Weijer Deurne; 15 Jo Schell Reuver.

Echt Schilberg 30 maart

1 Harrie Senjens Budel; 2 Tom Tubee Wessem; 3 Maan Laugs Koningsbosch; 4 Jan Knoops Koningsbosch; 5 Hein van der Linden Helmond; 6 Piet Walraven Blerick; 7 Albert van de Weijer Deurne;8 Jan Sonnemans Geldrop; 9 Frans Thijssen Soerendonk; 10 Wim Rutjens  Someren.

Budel Schoot 7 april

1 Wim Rutjens Someren; 2  Hein van der Linden Helmond; 3 Harrie Sentjens Budel; 4 Nic van Susteren Blerick; 5 Bart Boogers Zeelst; 6 Piet Walraven Blerick; 7 Tom Tubee Wessem; 8 Frans Thijssen Soerendonk; 9 H. van Hout Heel; 10 Toon van de Weijer Deurne; 11 G.Korsten Grathem;12 Frans van der Heijden Deurne; 13 Jo Schell Reuver; 14 Herman Vos Thorn; 15 Karel Aan den Boom Reuver.

Slek Echt 13 april

1 Maan Laugs Koningsbosch; 2 Jan Sonnemans Geldrop; 3 Nic van Susteren Blerick; 4 Tom Tubee Wessem; 5 Hein van der Linden Helmond; 6 Toon van de Weijer Deurne; 7 Harrie Sentjens Budel; 8 Piet Walraven Blerick; 9 Wim Rutjens Someren; 10 Jan Knoops Koningsbosch; 11 Jos Cransen Diergaarde; 12 L.Haazen Someren; 13 Frans Thijssen Soerendonk; 14 H.Schell Blerick.

Merum 20 april

1 Maan Laugs Koningsbosch; 2 Ad van Kemenade Eindhoven; 3 Hein van der Linden Helmond; 4 Gerrit Janssen Venlo; 5 Harrie Sentjens Budel; 6 Tom Tubee Wessem; 7 H. Wortdrager Eindhoven; 8 Nic van Susteren Blerick; 9 H. van Hout Heel; 10 Jan Sonnemans Geldrop; 11 Toon van de Weijer Deurne; 12 Jo Schell Reuver; 13 Leo Peulen Blerick; 14 Piet Walraven Blerick; 15 Jos van Bakel Deurne.

Thorn  27 april

1 Ad van Kemenade Eindhoven; 2 Wim Rutjens Someren; 3 Harrie Sentjens Budel; 4 Frans Thijssen Soerendonk; 5 Jos Cransen Diergaarde; 6 Maan Laugs Koningsbosch; 7 Piet Walraven Blerick; 8 Tom Tubee Wessem; 9 L.Haazen Asten; 10 Nic van Susteren Blerick; 11 Jo Schell Reuver; 12 NN; 13 NN;14 Toon van de Weijer Deurne; 15 Ger Korsten Grathem.

Koningsbosch 4 mei  Limburg Kampioenschap

1 Maan Laugs Koningsbosch; 2 Nic van Susteren Blerick; 3 Piet Walraven Blerick; 4 Tom Tubee Wessem; 5 Leo Peulen Blerick; 6 Jos Cransen Diergaarde; 7 Herman Vos Thorn; 8 Jan van Crugten Roermond; 9 Wiel van de Kerkhof Tegelen; 10 Leo Jansen Venlo; 11 Ger Korsten Grathem; 12 JacThoolen Slek Echt; 13 Karel Aan den Boom Reuver; 14 Jo Buitenhuis  Maasniel ; 15 H. van Hout Heel.

                                    Maan Laugs met in zijn wiel Gerard Timmermans


Someren Eind 4 mei Brabants Kampioenschap

1 Ad van Kemenade Eindhoven; 2

Beegden 11 mei

1 Tom Tubee Wessem; 2  Jan van Crugten Roermond; 3 Hein van der Linden Helmond; 4 Gerrit Jansen Venlo; 5 Jo Slaats Eindhoven; 6 Jan Knoops Koningsbosch; 7 Jac Wetemans Weert; 8 Baer Goofers Blerick; 9 Lau Coppens Valkenswaard; 10 J. Beekman Asten; 11 Hein Smeets Diergaarde;12 NN; 13 Herman Vos Thorn; 14 J.Derix Wessem; 15 Jo  Buitenhuis Maasniel.

Tom Tubee na zijn overwinning in Vlodrop

Hingen  11 mei

1 Nic van Susteren Blerick; 2

Montfort  18 mei

1 Jan van Crugten Roermond; 2 Maan Laugs Koningsbosch; 3 Bart Boogers Zeelst; 4 Hein van der Linden Helmond; 5 Ad van Kemenade Eindhoven; 6 Frans Thijssen Soerendonk; 7 Wiel van de Kerkhof Tegelen; 8 J. Derix Wessem; 9 Gerrit Janssen Venlo; 10 Jan van Bakel Deurne; 11 Leo Peulen Blerick; 12 Jo Slaats Eindhoven; 13 Herman Vos Thorn; 14 L. Haazen Asten; 15 Gradje Raaymakers Eindhoven. 

Deurne Zeilberg 26 mei

1 Jan Sonnemans Geldrop; 2

Horn  26 mei

1 Leo Jansen Venlo; 2 Jan Knoops Koningsbosch; 3 Jan Coppens Valkenswaard; 4 Karel Faasen Blerick; 5 Baer Goofers Blerick; 6 Mat Ramaekers Heerlerheide; 7 Hein Smeets Diergaarde; 8J. Derix Wessem; 9 Toon van de Weijer Deurne; 10 Herman Vos Thorn.

Neer 1 juni

1 Jan van Crugten Roermond; 2

Maasbracht 1 juni

1 Jac Thoolen Slek Echt; 2 Tom Tubee Wessem; 3 Lau Coppens Valkenswaard; 4 Baer Goofers Blerick;5 Jan Coppens Valkenswaard; 6 Hein Smeets Diergaarde; 7 Gerrit Vossen Someren; 8 Mat Ramaekers Heerlerheide; 9 J. Derix Wessem; 10 Toon van de Weijer de Rips; 11 Piet Martens Someren; 12 Jac Wetemans de Rips; 13 Jo Buitenhuis Maasniel; 14 Hein van der Linden Helmond.

Vlodrop 8 juni

1 Tom Tubee Wessem; 2 Wim Rutjens Someren; 3 Jos Cransen Diergaarde; 4 Ad van Kemenade Eindhoven; 5 Maan Laugs Koningsbosch; 6 Jac Thoolen Slek Echt; 7 L. Haazen Asten; 8 Ferry BoogersZeelst; 9 Hein van der Linden Helmond; 10 Gerrit Jansen Venlo; 11 Gradje Raaymakers Eindhoven; 12 Jo Schell Reuver; 13 Nic van Susteren Blerick; 14 Piet Walraven Blerick; 15 Karel Aan den Boom Reuver; 16 J.Derix Wessem; 17 Herman Vos Thorn; 18 Frans Thijssen Soerendonk; 19 J.Peeters Susteren.

Heythuysen 8 juni

1 Jan Knoops Koningsbosch; 2 Mat Ramaekers Heerlerheide; 3 Lau Coppens Valkenswaard; 4 Hein Smeets Diergaarde; 5 Toon van de Weijer Deurne; 6 Piet Martens Someren; 7 Jan van Bakel Deurne; 8 Kees Kraayvangers Eersel; 9 Frans van der Heijden Deurne; 10 J. van Rooy Meerveldhoven.

Someren  15 juni

1 Hein van der Linden Helmond; 2 Nic van Susteren Blerick; 3 Ad van Kemenade Eindhoven; 4 Bart Boogers Zeelst; 5 Gerrit Jansen Venlo; 6 Piet Walraven Blerick; 7 Karel  aan den Boom Reuver; 8 Jo Schell Reuver; 9 Wim Rutjens Someren; 10 Harrie Sentjens Budel; 11 Ben Slaats Geldrop; 12 Frans Thijssen Soerendonk; 13 Gradje Raaymakers Eindhoven; 14 Frans van der Heijden Deurne; 15 Maan Laugs Koningsbosch.

Kelpen –Oler 15 juni

1 Ad van Kemenade Eindhoven; 2 Jo Schell Reuver; 3 Bart Boogers Zeelst; 4 Piet Walraven Blerick; 5 Harrie Sentjens Budel; 6 Baer Goofers Blerick; 7 Jan Sonnemans Geldrop; 8 Jan van Crugten Roermond; 9 Gradje  Raaymakers Eindhoven; 10 Jan Knoops Koningsbosch; 11 Hein van der Linden Helmond; 12 Tom Tubee Wessem; 13 Maan Laugs Koningsbosch; 14 Karel Aan den Boom Reuver;15 Gerrit Jansen Venlo.

Maasniel 22 juni

1 Jac Thoolen Slek Echt; 2 Jan Knoops Koningsbosch; 3 Karel Faasen Blerick; 4 Hein Smeets Diergaarde; 5 Jan van Crugten Roermond; 6 Baer Goofers Blerick; 7 Mat Ramaekers Heerlerheide;8 Kees Kraayvangers Eersel; 9 Jo Buitenhuis Maasniel; 10 Gerrit Jansen Venlo; 11 Jac Wetemans Weert; 12 H. van Hout Heel; 13 Nei Smeets Diergaarde; 14 Thieu de Waal Weert; 15 H. DaemenSt. Odiliënberg.

Wessem  29 juni RKNWB Kampioenschap

1 Hein van der Linden Helmond; 2 Harrie Sentjens Budel; 3 Nic van Susteren Blerick; 4 Wim Rutjens Someren; 5 Bart Boogers Zeelst; 6 Kees Kraayvangers Eersel; 7 Jan van Crugten Roermond; 8 Jos van Bakel Deurne; 9 Huub Schell Blerick; 10 Gradje Raaijmakers Eindhoven.





Hein van der Linden kampioen 1958


Weert Oda 6 juli Bedevaart

1 Ad van Kemenade Eindhoven; 2 Ferry Boogers Zeelst; 3 Hein van der Linden Helmond; 4 Maan Laugs Koningsbosch; 5 Harrie Senrtjens Budel; 6 Hein Smeets Diergaarde; 7 Leo Jansen Venlo; 8 Piet Walraven Blerick; 9 Nic van Susteren Blerick; 10 Karel Aan den Boom Reuver; 11 Jo Schell Reuver; 12 Adrie van Lin Velden; 13 Gerrit Jansen Venlo; 14 Jos van Bakel Deurne; 15 Karel Faasen Blerick.

Haelen 13 juli

1 Lou Coppens Valkenswaard; 2 Huub Konings Asten; 3 Jan Knoops Koningsbosch; 4 Leo Jansen Venlo; 5 Karel Faasen Blerick; 6 Thieu de Waal Weert; 7 Baer Goofers Blerick; 8 J. van Werden Heeze; 9 Jan Slaats Eindhoven; 10 Wout van Bolderen Tegelen.

Stevensweert 13 juli

1 Gelijk: Maan Laugs Koningsbosch/ Harrie Sentjens Budel; 3 Hein van der Linden Helmond; 4 H. van der Vleuten Someren; 5 Kees Kraayvangers Eersel; 6 Nic van Susteren Blerick; 7 Ad van Kemenade Eindhoven; 8 Bart Boogers Zeelst; 9 Wim Rutjens Mierlo; 10 Gerrit Jansen Venlo; 11 Adrie van Lin Velden; 12 Henk van Rooy Zeelst; 13 Jo Schell Reuver; 14 L.Haazen Asten; 15 Karel Aan den Boom Reuver.

Diergaarde 19 juli

1 Frans van der Heijden Deurne; 2 Ad van Kemenade Eindhoven; 3 Hein van der Linden Helmond; 4 Jan Knoops Koningsbosch; 5 H. van der Vleuten Someren; 6 Bart Boogers Zeelst; 7 Nic van Susteren Blerick; 8 Harrie Sentjens Budel; 9 Leo Janssen Venlo; 10 Piet Walraven Blerick; 11 Baer Goofers Blerick; 12 Huub Konings Asten; 13 Mat Ramaekers Heerlerheide; 14 Jo Schell Reuver; 15 Wim Rutjens Someren; 16 Adrie  van Lin Velden.

Herkenbosch 20 juli

1 Hein van der Linden Helmond; 2 Maan Laugs Koningsbosch; 3 Karel Faasen Blerick; 4 Nic van Susteren Blerick; 5 Jac Thoolen Slek Echt; 6 L.Haazen Asten; 7 Ad van Kemenade Eindhoven; 8 Karel Aan den Boom Reuver; 9 Huub Konings Asten; 10 Kees Kraayvangers Eersel; 11 Mat Ramaekers Heerlerheide; 12 Piet Walraven Blerick; 13 Wim Rutjens Someren; 14 Adrie  van Lin Velden; 15 H. van Hout Heel.

Nederweert  27 juli

1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Jac Thoolen Slek Echt; 3 Karel Faasen Blerick; 4 Leo Jansen Venlo;5 Lau Coppens Valkenswaard; 6 H. van Hout Heel; 7 Baer Goofers Blerick; 8 Nei Smeets Diergaarde;9 Theo Moors Koningsbosch; 10 L. Boonen Neer; 11 Jo Buitenhuis Maasniel; 12 Jan Coppens Valkenswaard; 13 Jac Wetemans Weert; 14 Gerrit Vossen Someren; 15 Huub Konings Asten.

Blerick  3 augustus

1 Hein van der Linden Helmond; 2 L.Haazen Asten; 3 Ad van Kemenade Eindhoven; 4 Kees Kraayvangers Eersel; 5 Piet Walraven Blerick; 6 Nic van Susteren Blerick; 11 Leo Jansen Venlo; 15 Jo Schell Reuver.

Roermond Kemp 10 augustus

1 Lau Coppens Valkenswaard; 2 Huub Konings Asten; 3 Hein Smeets Diergaarde; 4 Karel Faasen Blerick; 5 Jo Slaats Eindhoven; 6 Lau Coppens Valkenswaard; 7 Mat Ramaekers Heerlerheide;8 Theo Moors Koningsbosch; 9 Hein Smeets Diergaarde; 10 Baer Goofers Blerick; 11 Thieu de Waal Weert; 12 J. Lemmen Someren; 13 Jac Wetemans Weert; 14 H. van Hout Heel; 15 Jo Buitenhuis Maasniel.

Jabeek  10 augustus

1 Piet Walraven Blerick; 2 Nei Smeets Diergaarde; 3 L. Haazen Asten; 4 Harrie Sentjens Budel; 5 Hein Smeets Diergaarde; 6 Maan Laugs Koningsbosch; 7 Hein van der Linden Helmond; 8 Adrie van Lin Velden; 9 Ad van Kemenade Eindhoven; 10 Lau Coppens Valkenswaard; 11 Huub Konings Asten; 12 Jac Thoolen Slek Echt; 13 Jan Coppens Valkenswaard; 14 Baer Goofers Blerick; 15 Jo Schell Reuver.

Echt 15 augustus

1 H. Sentjens Budel; 2 Maan Laugs Koningsbosch; 3 H. van der Vleuten Someren; 4 Hein van derLinden Helmond; 5 Ad van Kemenade Eindhoven; 6 Bart Boogers Zeelst; 7 Kees Kraayvangers Eersel; 8  Adrie van Lin Velden; 9 Frans Thijssen Soerendonk; 10 Karel Aan den Boom Reuver; 11 Piet Walraven Blerick; 12 Nic van Susteren Blerick; 13 Karel Faasen Velden; 14 Nei Smeets Diergaarde; 15 L.Haazen Asten.

Leeuwen 17 augustus

1 Theo Moors Koningsbosch; 2 Nei Smeets Diergaarde; 3 Piërre Truien Weert; 4 Jos Cransen Diergaarde; 5 H. van Hout Heel; 6 Baer Goofers Blerick; 7 Jac Thoolen Slek Echt; 8 Wil Bex Asten;  9 Jac Wetemans Weert; 10 H. Daemen St. Odiliënberg; 11 Herman Vos Thorn; 12 J. Swagten Grathem; 13 Jan van Crugten Roermond.

Zeelst 17 augustus

1 Huub Konings Asten; 2 Frans van der Heijden Deurne; 3 Nic van Susteren Blerick; 4 Hein van der Linden Helmond; 5 Adrie van Lin Velden; 6 Ad van Kemenade Eindhoven; 7 Piet Walraven Blerick; 8 Jan Nijssen Meijel; 9 Kees Kraayvangers Eersel; 10 Lau Coppens Valkenswaard; 11 Jo Schell Reuver; 12 Hein Smeets Diergaarde; 13 Ferry Boogers Zeelst; 14 Frans Thijssen Soerendonk; 15 Maan Laugs Koningsbosch.

                                Huub Konings op weg naar de zege in Zeelst

Liessel  23 augustus

1 Frans van der Heijden Deurne; 2 Adrie van Lin Velden; 3 Bart Boogers Zeelst; 4 Hein van der Linden Helmond; 5 Ad van Kemenade Eindhoven; 6 Hein Smeets Echt; 7 Maan Laugs Koningsbosch; 8 Wim Rutjens Someren; 9 H. van der Vleuten Someren; 10 Gradje Raaijmakers Eindhoven; 11 Gerrit Janssen Venlo; 12 Jan Coppens Valkenswaard; 13 Harrie Sentjens Budel; 14 Jan Nijssen Meijel; 15 Piet Walraven Blerick.

Reuver 24 augustus

1 Nei Smeets Diergaarde; 2 Thieu de Waal Weert; 3 Jac Thoolen Slek Echt; 4 Baer Goofers Blerick ;5 Theo Moors Koningsbosch; 6 Leo Jansen Venlo.

Luyksgestel 25 augustus Stormloop van het Zuiden Semi-Klassieker

1 Bart  Boogers Zeelst; 2 Jan Coppens Valkenswaard; 3 Lau Coppens Valkenswaard; 4 L.Haazen Asten; 5 Harrie van Asten Valkenswaard; 6 Wil Bex Asten; 7 Ad Russens Den Bosch; 8 Wim van Reest Haarsteeg; 9 Jo Slaats Eindhoven; 10 Harrie van Rooy Zeelst; 11 Alfons Quanten Overpelt B.;12 Twan Steuten Weert; 13 Frans Kerbusch Bergeyk; 14 Piet Theus Bergeyk; 15 Jan de Bruin Hilvarenbeek; 16 Pieter Smit Meerveldhoven; 17 Jan van der Vaart Maassluis; 18 Theo Buuts Son;19 Wim van den Bosch Maassluis; 20 Louis Scharwey Overpelt B.

Asten  30 augustus

1 Karel Faasen Blerick; 2 Jo Schell Reuver; 3 Ad van Kemenade Eindhoven; 4 Frans van der Heijden Deurne; 5 Piet Walraven Blerick; 6 Gerrit Jansen Venlo; 7 Hein van der Linden Helmond; 8 Bart Boogers Zeelst; 9 Adrie van Lin Velden; 10 Nic van Susteren Blerick; 11 Leo Kuypers Meerveldhoven; 12 Kees Kraayvangers Eersel; 13 L.Haazen Asten; 14 Gradje Raaymakers Eindhoven; 15 Piet Smits Helmond; 16 van der Maat Valkenswaard.

Budel 31 augustus

1 Frans Thijssen Soerendonk; 2 Harrie Sentjens Budel; 3 Jan Slaats Eindhoven; 4 Jo Buitenhuis Roermond; 5 Hein Smeets Diergaarde; 6 P.Daemen St. Odiliënberg; 7 Theo Moors Koningsbosch;8 Gerrit Vossen Someren; 9 Jac Thoolen Slek Echt; 10 NN; 11 J. Swagten Grathem; 12 Thieu de Waal Weert; 13 Baer Goofers Blerick; 14 Piërre Truien Weert; 15 Jac Wetemans Weert.

Meijel  1 september

1 Maan Laugs Koningsbosch; 2 Kees Kraayvangers Eersel; 3 Hein van der Linden Helmond; 4 Ad van Kemenade Eindhoven; 5 Nic van Susteren Blerick; 6 L.Haazen Asten; 7 H. van der Vleuten Someren; 8 Jo Schell Reuver; 9 Wim Rutjens Someren; 10 Piet Walraven Blerick; 11 J.van der Heijden Someren; 12 Bart Boogers Zeelst; 13 Math Ramaekers Heerlerheide; 14 Henk van Rooy Zeelst; 15 Jef Bakermans Someren.

Koningsbosch  7 september Clubkampioenschap

1 Wielerclub Brabantia Zeelst met: Bart Boogers, Jo Slaats, Ad van Kemenade, Toon Wouters,Gradje Raymakers,Kees Kraayvangers. 2 Wielerclub Echt; 3 Wielerclub Neer; 4 Wielerclub Blerick; 5 Wielerclub de Zwaluw Someren; 6 Wielerclub Weert.

Asten 8 september

1 Frans Thijssen Soerendonk; 2 L.Haazen Asten; 3 Tom Tubee Wessem; 4 Jos Brunenberg Weert; 5 Nic van Susteren Blerick; 6 Maan Laugs Posterholt; 7 Jan Corstjens Budel; 8 Gerrit Vossen Someren; 9 Piet Walraven Blerick; 10 Wim Rutjens Someren.

Linne  14 september

1 Harrie Sentjens Budel; 2 Ad van Kemenade Eindhoven; 3 Karel Faasen Blerick; 4 Toon Wouters Knegsel; 5 Maan Laugs Koningsbosch; 6 Jo Buitenhuis Roermond; 7 Nic van Susteren Blerick; 8 Bart Boogers Zeelst; 9 Karel Aan den Boom Reuver; 10 Hein van der Linden Helmond; 11 N.N.; 12 Adrie van Lin Velden; 13 Hein Smeets Diergaarde; 14 Jo Schell Reuver; 15 Kees Kraayvangers Eersel.

       Harrie Sentjens ( L. ) en Ad van Kemenade na de ronde van Linne

Nederweert  Eind 14 september

1 Nei Smeets Diergaarde; 2 Jo Slaats Eindhoven; 3 Jac Thoolen Slek Echt; 4 Baer Goofers Blerick;5 Thieu de Waal Weert; 6 H. Daemen St. Odiliënberg; 7 Gerrit Vossen Someren; 8 Herman Vos Thorn.

Susteren  28 september

1 Hein Smeets Diergaarde; 2 Adrie van Lin Velden; 3 Jo Slaats Eindhoven; 4 Kees Kraayvangers Eersel; 5 Harrie Sentjens Budel; 6 Ad van Kemenade Eindhoven; 7 Bart Boogers Zeelst; 8 Maan Laugs Koningsbosch; 9 Leo Motké Roermond; 10 Nic van Susteren Blerick; 11 Hein van der Linden Helmond; 12 Toon Wouters Knegsel; 13 Jo Buitenhuis Maasniel; 14 Jo Schell Reuver; 15 Herman Vos Thorn.

Eersel 5 oktober

1 Harrie Sentjens Budel; 2 Kees Kraayvangers Eersel; 3 Maan Laugs Koningsbosch; 4 Hein Smeets Diergaarde; 5 Bart Boogers Zeelst; 6 Toon Wouters Knegsel; 7 Adrie  van Lin Velden; 8 Nic van Susteren Blerick; 9 Nei Smeets Diergaarde; 10 Ad van Kemenade Eindhoven; 11 Leo Motké Roermond.

Op 27 mei 1958 is Wielerclub Brabantia Zeelst opgericht.

 Wielerclub Roermond in de nieuwe outfit