Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1957

Posterholt  24 maart
1 Maan Laugs Koningsbosch; 2 L. Kurstjens Montfort; 3 Tom Tubee Wessem; 4 Gerrit Vossen Someren; 5 Jan Graven Nederweert; 6 Louis Brouns Budel; 7 Jan Levels Thorn; 8 Alfried van de Weijer Deurne; 9 Nic van Susteren Blerick; 10 Jan Slaats Eindhoven.
 
Thorn  8 april
1 Maan Laugs Koningsbosch; 2 Piet Craenen Nederweert; 3 Frans van der Heijden Deurne; 4 Nic van Susteren Blerick; 5 Jan Levels Thorn; 6 Tom Tubee Wessem; 7 Alfried van de Weijer Deurne; 8 J. van de Weijst Elsendorp; 9 Jan Slaats Eindhoven; 10 Piet Walraven Blerick.
 
Slek Echt  14 april
1 Jan van Crugten  Roermond; 2 Piet Craenen Nederweert; 3 Nic van Susteren Venlo; 4 Tom Tubee Wessem; 5 Jac Jans St.Joost; 6 Jan Levels Thorn; 7 Maan Laugs Koningsbosch; 8 Theo Moors Koningsbosch; 9 Gerrit Vossen Someren; 10 Leo Peulen Blerick.
 
Budel  22 april
1 Nic van Susteren Blerick; 2 J.Munsters Deurne; 3 Tom Tubee Wessem; 4 Maan Laugs Koningsbosch; 5 Nei Smeets Diergaarde; 6 Alfried van de Weijer Deurne; 7 Leo Kurstjens Montfort; 8 Jan Nevels Thorn; 9 Piet Craenen Nederweert; 10 Jan Knoops Koningsbosch.
 
Merum  28 april
1 Gerrit Vossen Someren; 2 Toon van de Weijer Deurne; 3 Maan Laugs Koningsbosch; 4 Jan Levels Thorn; 5 Tom Tubee Wessem; 6 Jos van Bakel Deurne; 7 Nic van Susteren Blerick; 8 Piet Craenen Nederweert; 9 Theo Moors Koningsbosch; 10 Nei Smeets Diergaarde.
 
Nederweert  5 mei
1 Maan Laugs Koningsbosch; 2 Piet Craenen Nederweert; 3 Gerrit Vossen Someren; 4 Jan Graven Nederweert; 5 Jan Levels Thorn; 6 Nic van Susteren Blerick; 7 Alfried van de Weijer Deurne; 8 Jac Jans St.Joost; 9 Jos Brunenberg Weert; 10 Frans Thijssen Soerendonk; 11 Theo Moors Koningsbosch; 12 Tom Tubee Wessem; 13 Jos van Bakel Deurne; 14 J. van de Weijst Elsendorp.

         De jury in overleg met de politie,we herkennen o.a. Piet Rooijmans-Wiel Meuwissen-Hein Vaessen-            Jan Beckers en Sjraar Sillen de man van de Maas en Roerbode

 
Deurne  12 mei
1 Theo Moors  Koningsbosch; 2 Jos Brunenberg Weert; 3 Nic van Susteren Blerick; 4 Jan Levels Thorn; 5 Maan Laugs Koningsbosch; 6 Alfried van de Weijer Deurne; 7 Leo Peulen Blerick; 8 J.Driessen Venlo; 9 Frans Thijssen Soerendonk; 10 Piet Walraven Blerick; 14 Jan van Crugten Roermond; 15 Tom Tubee Wessem.
 
Linne  19 mei
1 Jan Levels Thorn; 2 Nic van Susteren Blerick; 3 Theo Moors Koningsboch; 4 Maan Laugs Koningsbosch; 5 Tom Tubee Wessem; 6 Alfried van de Weijer Deurne; 7 Gerrit Vossen Someren; 8 Fred Sijbers Tegelen; 9 Jan van Crugten Roermond; 10 Piet Walraven Blerick.
 
Koningsbosch  26 mei
1 Gerrit Vossen Someren; 2 Jan Levels Thorn; 3 Frans van der Heijden Deurne; 4 Maan Laugs Koningsbosch; 5 Jos Brunenberg Weert; 6 Alfried van de Weijer Deurne; 7 Nei Smeets Diergaarde; 8 Leo Peulen Blerick; 9 Jac Jans St.Joost; 10 J.Schuman Venlo.
 
Beegden  30 mei
1 Jan Levels Thorn; 2
 
Heythuysen  2 juni
1 Gerrit Vossen Someren; 2 Theo Moors Koningsbosch; 3 Jos Brunenberg Weert; 4 Tom Tubee Wessem; 5 Maan Laugs Koningsbosch; 6 Alfried van de Weijer Deurne; 7 Frans Thijssen Soerendonk; 8 Piet Walraven Blerick; 9 Jan Slaats Eindhoven; 10 Jo Schell Blerick; 11 Jan van Cruchten Roermond; 12 Frans van der Heijden Deurne; 13 Fred Sijbers Tegelen; 14 Nic van Susteren Blerick; 15 Jac Jans St.Joost.
 
Budel Schoot  10 juni
1 Jan van Crugten Roermond; 2 Jan Slaats Eindhoven; 3 Nic van Susteren Blerick; 4 Tom Tubee Wessem; 5 Jac Jans St.Joost; 6 Jos Brunenberg Weert; 7 Alfried van de Weijer Deurne; 8 Gerrit Vossen Someren; 9 Theo Moors Koningsbosch; 10 Piet Walraven Blerick.
 
Someren  16 juni
1 Theo Moors Koningsbosch; 2 Jan Slaats Eindhoven; 3 Frans van der Heijden Deurne; 4 Jac van der Borgh Koningsbosch; 5 Maan Laugs Koningsbosch; 6 Jos Brunenberg Weert; 7 Nic van Susteren Blerick; 8 Jan Walraven Blerick; 9 Jo Schell Blerick; 10 Jos van Bakel Deurne; 11 Jac Jans St. Joost; 12 J. Cuypers Tegelen; 13 J. Peulen Blerick; 14 Frans Thijssen Soerendonk; 15 H. van Megel Lieshout.
 
Koningsbosch   20 juni  trainingsrit
1 Maan Laugs Koningsbosch; 2 Jac Jans St.Joost; 3 Jac van der Borgh Koningsbosch; 4 Jos Cransen Diergaarde; 5 Jan Schröder Koningsbosch; 6 J.Sanders Dieteren; 7 Jan Vergooszen Echt; 8 Th.Kersten Posterholt; 9 N.Geilen.

                                   Maan Laugs met Gerard Timmermans in de aanval

Maasniel  23 juni
1 Gerrit Vossen Someren; 2 Frans van der Heijden Deurne; 3 Jos Brunenberg Weert; 4 Maan Laugs Koningsbosch; 5 Tom Tubee Wessem; 6 Alfried van de Weijer Deurne; 7 Nic van Susteren Blerick; 8 Leo Peulen Blerick; 9 Theo Moors Koningsbosch; 10 Piet Walraven Blerick.
 
Liessel  30 juni  RKWFN Kampioenschap
1 Frans van der Heijden Deurne; 2 Maan Laugs Koningsbosch; 3 Nic van Susteren Blerick; 4 Jos van Bakel Deurne; 5 Jos Brunenberg Weert; 6 Jac Jans St. Joost; 7 Gerrit Vossen Someren; 8 J. Philips Meijel; 9 Piet Walraven Blerick; 10 Jan van Crugten Roermond.
 
Heeze  7 juli
1 Tom Tubee Wessem; 2 Maan Laugs Koningsbosch; 3 Frans van der Heijden Deurne; 4 Jos Brunenberg Weert; 5 Theo Moors Koningsbosch; 6 Jan Corstjens Budel; 7 Alfried van de Weijer Deurne; 8 Jan Slaats Eindhoven; 9 Nic van Susteren Blerick; 10 J. Philips Meijel.

Tom Tubee na zijn zege in Heeze,recht NWB bestuurslid Piet Rooijmans

 
Haelen  14 juli
1 Nic van Susteren Blerick; 2 Alfried van de Weijer Deurne; 3 Jo Schell Blerick; 4 M.Sprengers Deurne; 5 Jan Slaats Eindhoven; 6 Piet Craenen Nederweert; 7 Jos Brunenberg Weert; 8 Tom Tubee Wessem; 9 Maan Laugs Koningsbosch; 10 Piet Walraven Blerick.
 
Schinnen  14 juli
1 J. Roth Waubach; 2
 
Blerick  20 juli
1 Jan Corstjens Budel; 2 Nic van Susteren Blerick; 3 Maan Laugs Koningsbosch; 4 Alfried van de Weijer Deurne; 5 Tom Tubee Wessem; 6 Frans van der Heijden Deurne; 7 J.Philips Meijel; 8 Piet Walraven Blerick; 9 Jan Slaats Eindhoven; 10 Jos Brunenberg Weert; 15 Jan van Crugten Roermond.
 
Neer  21 juli
1 Lambert van de Weijer de Rips; 2 Nei Smeets Diergaarde; 3 Wiel van de Kerkhof Tegelen; 4 E.Hoeben Someren; 5 Jac Thoolen Slek; 6 Ger Korsten Grathem; 7 P.Busch Susteren; 8 H.Weyts Mierlo; 9 J.van Someren Liessel; 10 Alfried van de Weijer Deurne.
 
Weert  Boshoven  28 juli
1 Nic van Susteren Blerick; 2 Jan Corstjens Budel; 3 Toon van de Weijer Deurne; 4 Wim Rutjens Someren; 5 Maan Laugs Koningsbosch; 6 Jo Schell Blerick; 7 L. Peulen Blerick; 8 Gerrit Vossen Someren; 9 J. Philips Meijel; 10 Jos van Bakel Deurne; 11 J. van Meijl Griendtsveen; 12 Jan van Crugten Roermond; 13 Tom Tubee Wessem; 14 H. Driessen Venlo; 15 Poelman Blerick.
 
Budel  28 juli
1 Maan Laugs Koningsbosch; 2 Tom Tubee Wessem; 3 Gerrit Vossen Someren; 4 Nic van Susteren Blerick; 5 Jan Corstjens Budel; 6 Alfried van de Weijer Deurne; 7 Leo Peulen Blerick; 8 Jos Brunenberg Weert; 9 Frans Thijssen Soerendonk; 10 Jos van Bakel Deurne.
 
Roermond  Kemp  4 augustus
1 Jac Thoolen Slek Echt; 2 Lambert van de Weijer de Rips; 3 Jac Wetemans de Rips; 4 Ad van Kemenade Eindhoven; 5 E. Houben Someren; 6 Baer Goofers Blerick; 7 P. Busch Susteren; 8 Jan van Crugten Roermond; 9 Jo Schell Blerick; 10 Nei Smeets Diergaarde.
 
Someren  4 augustus
1 Gerrit Vossen Someren; 2 Frans van der Heijden Deurne; 3 Jac van der Borgh Koningsbosch; 4 Jos Brunenberg Weert; 5 Jo Schell Blerick; 6 Frans Thijssen Soerendonk; 7 Nic van Susteren Blerick; 8 Maan Laugs Koningsbosch; 9 Jos van Bakel Deurne; 10 Alfried van de Weijer Deurne; 15 Wim Rutjens Someren.
 
Nederweert  Eind  11 augustus
1 Maan Laugs Koningsbosch; 2 Jos Brunenberg Weert; 3 Jan Corstjens Budel; 4 Theo Moors Koningsbosch; 5 Nic van Susteren Blerick; 6 Gerrit Vossen Someren; 7 Nei Smeets Diergaarde; 8 Alfried van de Weijer Deurne; 9 Jan Walraven Blerick; 10 Frans Thijssen Soerendonk; 11 Leo Peulen Blerick; 12 Tom Tubee Wessem; 13 Jo Schell Blerick; 14 Lambert van de Weijer De Rips; 15 Jac van der Borgh Koningsbosch.
 
Echt  15 augustus
1 Jan Corstjens Budel; 2 Alfried van de Weijer Deurne; 3 Jac van de Borgh Koningsbosch; 4 Frans Thijssen Soerendonk ; 5 Wim Rutjens Someren; 6 Tom Tubee Wessem; 7 Jos Brunenberg Weert; 8 Frans van der Heijden Deurne; 9 L. Peulen Blerick; 10 Lambert van de Weijer de Rips.
 
Maasbracht  18 augustus
1 Ad van Kemenade Eindhoven; 2 Adrie van Lin Velden; 3 Jan Schröder Koningsbosch; 4 Lambert van de Weijer de Rips; 5 Leo Motké Roermond; 6 Nei Smeets Diergaarde; 7 J. van Someren Liessel; 8 Jac Thoolen Slek Echt; 9 Mat Ramaekers Heerlen; 10 Jan Nijssen Meijel; 11 René Scheffer Tegelen; 12 J. Sanders Dieteren; 13 van Pol Montfort; 14 J. Derix Wessem; 15 K. Haazen Asten.
 
Budel Schoot  18 augustus
1 Jan Corstjens Budel ;2
 
Leeuwen  25 augustus
1 Jan Corstjens Budel; 2 Gerrit Vossen Someren; 3 Nic van Susteren Blerick; 4 Jos Brunenberg Weert; 5 Alfried van de Weijer Deurne;  6 Jac van der  Borgh Koningsbosch; 7 Wim Rutjens Someren; 8 Maan Laugs  Koningsbosch; 9 Tom Tubee Wessem; 10 Jos van Bakel Deurne; 11 Jo Schell Blerick; 12 Frans van der Heijden Deurne.
 
Montfort   25 augustus
1 Jac Thoolen Slek Echt; 2
 
Luyksgestel  26 augustus  Stormloop van het Zuiden Semi-Klassieker
1 Lau  Coppens Valkenswaard; 5 J. Kuipers Meerveldhoven; 6 NN; 7 J.Kerbusch Bergeyk; 8 Jules Maanen Valkenswaard; 9 J. Quanten Neerpelt B.; 10 Jac van der Heijden Netersel; 11 Jan Habraken Geldrop; 12 Ger Zander Weert; 13 Vos Eindhoven; 14 Jan Slaats Eindhoven; 15 van den Broek Zeelst; 16 Martens Mol B. ; 17 Daams Valkenswaard; 18 van Ham Luyksgestel; 19 Buytels Luyksgestel; 20 van Grinsven de Dungen.







 Lau Coppens

 
Venray  1 september
1 Jac van der  Borgh Koningsbosch; 2 Frans van der Heijden Deurne; 3 Nic van Susteren Blerick;  4 Maan Laugs Koningsbosch; 5 Jan Corstjens Budel; 6 Alfried van de Weijer Deurne; 7 Jo Schell Blerick; 8 Theo Moors Koningsbosch; 9 Frans Thijssen Soerendonk; 10 Jos van Bakel Deurne.
 
Velden  1 september
1 Lambert van de Weijer de Rips; 2 J.Sonnemans Geldrop; 3 Piet Bakermans Someren; 4 Wiel van de Kerkhof Tegelen; 5 Gerrit Janssen Venlo; 6 E.Houben Someren; 7 Jo Schell Blerick; 8 P.Wienen Montfort; 9 J.Buitenhuis Maasniel; 10 Jac Wetemans  de Rips.
 
Wessem  8 september
1 Jos Brunenberg Weert; 2
 
Vlodrop  8 september
1 Jan Sonnemans Geldrop; 2 Gerrit Jansen Venlo; 3 Lambert van de Weijer De Rips; 4 Jac Thoolen Slek; 5 Piet Bakermans Someren; 6 Nei Smeets Diergaarde; 7 J.Buitenhuis Maasniel; 8 J. van de Wallen Geldrop; 9 E.Houben Someren; 10 J.Martens De Rips; 11 Jac Wetemans De Rips; 12 Jo Schell Blerick; 13 Jan Jeurissen Echt.
 
Stramproy  15 september
1 Jac Thoolen Slek Echt; 2 Ben Sonnemans Blerick; 3 Gerrit Jansen Venlo; 4 Jac Wetemans de Rips; 5 Baer Goofers Blerick; 6 Jo Schell Blerick; 7 Piërre Truien Weert; 8 Lambert van de Weijer de Rips;  9 J. Houben Someren; 10 J. van Someren Liessel.
 
Neerkant  15 september
1 Nic van Susteren Blerick; 2 Jos Brunenberg Weert; 3 Tom Tubee Wessem; 4 Maan Laugs Koningsbosch; 5 Wim Rutjens Someren; 6 Leo Peulen Blerick; 7 Jos van Bakel Deurne; 8 Frans Thijssen Soerendonk; 9 Alfried van de Weijer Deurne; 10 Gerrit Vossen Someren.
 
Stevensweert   22 september
1 Gerrit Vossen Someren; 2 Jos Brunenberg Weert; 3 Maan Laugs Koningsbosch; 4 L.Peulen Blerick; 5 Jac Thoolen Slek Echt; 6 Nic van Susteren Blerick; 7 Theo Moors Koningsbosch; 8 Alfried van de Weijer Deurne; 9 Tom Tubee Wessem; 10 Piet Walraven Blerick; 11 Wim Rutjens Someren; 12 Gerrit Jansen Venlo; 13 J. van Someren Liessel; 14 Herman Vos Thorn; 15 A. van Meijl Griendtsveen.
 
Susteren  29 september
1 Wim Rutjens Mierlo; 2 Jos Brunenberg Weert; 3 Tom Tubee Wessem; 4 Gerrit Vossen Someren; 5 Nic van Susteren Blerick; 6 Maan Laugs Koningsbosch; 7 Piet Walraven Blerick; 8 Leo Peulen Blerick; 9 Jo Schell Blerick.
 
Heel  6 oktober
1 Jan van Crugten Roermond; 2 J.Buitenhuis Maasniel; 3 J. van Someren Liessel; 4 Gerrit Jansen Venlo; 5 J.Sonnemans Geldrop; 6 H.van Hout Heel; 7 P.Busch Susteren; 8 Baer Goofers Blerick; 9 E.Houben Someren; 10 Jo Schell Blerick.


                          Jan van Crugten met Tom Tubee ( R. ) in de bloemen

Budel  Schoot  13 oktober 
1 Jan Corstjens Budel; 2 Jos Brunenberg Weert; 3 Ad van Kemenade Eindhoven; 4 Maan Laugs Koningsbosch; 5 Frans Thijssen Soerendonk; 6 Tom Tubee Wessem; 7 L. Peulen Blerick; 8 J.Sonnemans Geldrop; 9 Herman Vos Thorn; 10 Karel aan den Boom Reuver.
 
Kelpen – Oler  13 oktober
1 Wim Rutjens Mierlo; 2 Tom Tubee Wessem; 3 J.Haazen Asten; 4 Ben Sonnemans Geldrop; 5 Maan Laugs Koningsbosch; 6 Leo Peulen Blerick; 7 Nic van Susteren Blerick; 8 Frans Thijssen Soerendonk; 9 Jan Corstjens Budel; 10 Jos Brunenberg Weert.
 
Koningsbosch  20 oktober  Clubkampioenschap
1 Wielerclub de Zwaluw Someren; Gerrit Vossen-Piet Martens-Jan Graven-Jan van Someren-J.Haazen- J.Sonnemans;2 Wielerclub  de Kemphanen Budel; 3 Wielerclub Roermond/Neer; 4 Wielerclub Echt; 5 Wielerclub Blerick B.; 6 Wielerclub Blerick A.;7 Wielerclub Pedaalridders Heel; 8 Wielerclub de Zwaluw Someren B; 9 Wielerclub de Zwaluw Someren C.
 
Reuver  27 oktober
1 Hein Smeets Diergaarde; 2
 

 

          Op de eerste rij 2e van links Jan Corstjens en daarnaast Jo Schell