Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1956

Merum  15 april
1 Jan Knoops Koningsbosch; 2 Lambert van de Weijer De Rips; 3 Frits Knoops Koningsbosch; 4 M.Scheutjens Geldrop; 5 Jan Slaats Eindhoven; 6 Frans Bruekers Nederweert; 7 Teng Verwijlen Someren; 8 Jan Munsters Deurne; 9 Jos van Bakel Deurne; 10 P.Busch Millen.
 
Nederweert  22 april
1 Frits Knoops Koningsbosch; 2 Jan Knoops Koningsbosch; 3 Frans Bruekers Nederweert; 4 P.Busch Millen; 5 Alfried van de Weijer Deurne; 6 Jan Munsters Deurne; 7 M.Scheutjens Geldrop; 11 Frits Bruekers Nederweert
 
Wessem  29 april
1 Frans van der Heijden Deurne; 2
 
Susteren  6 mei
1 Teng  Verwijlen Someren; 2 Frits Knoops Koningsbosch; 3 Frans van der Heijden Deurne; 4 Jac Thoolen Slek Echt; 5 Jan Knoops Koningsbosch; 6 M.Scheutjens Geldrop; 7 Lambert van de Weijer Deurne; 8 Guus Wilmsen Venray; 9 P.Busch Millen; 10 Jo Laarmans Weert; 11 Jan Slaats Eindhoven; 12 Frans Bruekers Nederweert; 13 J.Driessen Venlo; 14 NN.; 15 Jos van Bakel Deurne; 16 P.Schuman Venlo.
 
Slek Echt  10 mei
1 Jan Knoops Koningsbosch; 2 Lambert van de Weijer de Rips; 3 Frits Knoops Koningsbosch; 4
 
Heeze  13 mei
1 Frits Knoops Koningsbosch; 2 Alfried van de Weijer Deurne; 3 Frans van der Heijden Deurne; 4 Jan Knoops Koningsbosch; 5 P. Busch Millen; 6 Frits Bruekers Nederweert; 7 Guus Wilmsen Venray; 8 Teng Verwijlen Someren; 9 Frans Bruekers Nederweert; 10 Jo Laarmans Weert.
 
Koningsbosch  21 mei
1 Jan Knoops  Koningsbosch; 2 Frans Bruekers Nederweert; 3 Frits Knoops Koningsbosch; 4 Lambert van de Weijer de Rips; 5 Alfried van de Weijer Deurne; 6 Theo Teunissen Venray; 7 Frans van der Heijden Deurne; 8 P.Schuman Venlo; 9 Jos van Bakel Deurne; 10 Guus Wilmsen Venray.
 
Someren Eind  27 mei
1 Frits Knoops  Koningsbosch; 2 Frans Bruekers Nederweert; 3 Alfried van de Weijer Deurne; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 Guus Wilmsen Venray; 6 J.Driessen Venlo; 7 J. Baks Geldrop; 8 Jan van Bakel Deurne; 9 P. Busch Millen.

                              Frits Knoops : 9 overwinningen dan tel je mee

 
Heythuysen  3 juni
1 Frits Knoops Koningsbosch; 2 Frans Bruekers Nederweert; 3 Alfried van de Weijer Deurne; 4 M.Scheutjens Geldrop; 5 Frans van der Heijden Deurne; 6 Theo Teunissen Venray; 7 Lambert van de Weijer de Rips; 8 Jan Knoops Koningsbosch; 9 Guus Wilmsen Venray; 10 Gerrit Vossen Someren.
 
Someren  10 juni
1 Theo Moors Koningsbosch; 2 Jan Slaats Eindhoven; 3 Frans van der Heijden Deurne; 4 Jac van der Borgh Koningsbosch; 5 Maan Laugs Koningsbosch; 6 Jos Brunenberg Weert; 7 Klaas van Susteren Blerick; 8 Jan Walraven Blerick; 9 Jo Schell Blerick; 10 Jan van Bakel Deurne; 11 Jac Jans St.Joost; 12 H.Cuypers Tegelen; 13 Leo Peulen Blerick; 14 Fr.Thijssen Soerendonk; 15 H. van Megel Liessel.
 
Beegden  17 juni  RKWFN  Kampioenschap
1 Frans Bruekers Nederweert; 2 Guus Wilmsen Venray;  3 Teng Verwijlen Someren;
 

                                     Frans Bruekers wordt kampioen in Beegden

Maasniel  24 juni

1 Huub Saes Budel; 2 Alfried van de Weijer Deurne; 3 Frans Bruekers Nederweert; 4 Frans van der Heijden Deurne; 5 Wout van Bolderen Tegelen; 6 Nei Smeets Diergaarde; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 Jan van Bakel Deurne; 9 Gerrit Vossen Someren; 10 Lambert van de Weijer De Rips.
 
Liessel  1 juli
1 Frits Knoops Koningsbosch; 2 Lambert van de Weijer De Rips; 3 Frans van der Heijden Deurne; 4 Huub Saes Budel; 5 Theo Teunissen Venray; 6 Wout van Bolderen Tegelen; 7 Jac Jans St.Joost; 8 Jo Laarmans Weert; 9 Frits Bruekers Nederweert; 10 Teng Verwijlen Someren.
 
Meijel   8 juli
1 Theo Teunissen Venray; 2 Frits Knoops Koningsbosch; 3 Frans van der Heijden Deurne; 4 Teng Verwijlen Someren; 5 Guus Wilmsen Venray; 6 Huub Saes Budel; 7 Alfried van de Weijer Deurne; 8 Gerrit Vossen Someren; 9 Jo Laarmans Weert; 10 Wout van Bolderen Tegelen; 11 Jan van Bakel Deurne.
 
Ospel  15 juli
1 Alfried van de Weijer Deurne; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Wout van Bolderen Tegelen; 4 Theo Teunissen Ysselsteyn; 5 Lambert van de Weijer de Rips; 6 Huub Saes Budel; 7 J. van de Munckhof Deurne; 8 Jo Laarmans Weert.
 
Someren  4 augustus
1 Gerrit Vossen Someren; 2
 
Roermond Kemp  5 augustus
1 Frits Knoops Koningsbosch; 2 Gerrit Vossen Someren; 3 Alfried van de Weijer Deurne; 4 Frans van der Heijden Deurne; 5 Jan Knoops Koningsbosch; 6 Louis  Brouns Budel; 7 Jan Ras Budel; 8 Huub Saes Budel; 9 Piet Craenen Nederweert; 10 Lambert van de Weijer de Rips; 11 Nei Smeets Diergaarde; 12 Jac Jans St. Joost; 13 J. Driessen Venlo; 14 Theo Moors Koningsbosch; 15 Wout van Bolderen Tegelen.
 
Nederweert  12 augustus
1 Laurent Geraeds Asenray; 2 Piet Craenen Nederweert; 3 Frits Knoops Koningsbosch; 4 Jo Peeters Tegelen; 5 Louis Brouns Budel; 6 Alfried van de Weijer Deurne; 7 Gerrit Vossen Someren; 8 Theo Moors Koningsbosch; 9 Teng Verwijlen Someren; 10 Jan Slaats Eindhoven; 11 Frans Bruekers Nederweert; 12 Huub Konings Asten.
 
Echt  15 augustus
1 Teng Verwijlen  Someren; 2 Alfried van de Weijer Deurne; 3 Frits Knoops Koningsbosch; 4 Gerrit Vossen Someren; 5 Jan Munsters Zeilberg; 6 Jo Peeters Tegelen; 7 Nei Smeets Diergaarde;  8 Frans van der Heijden Deurne; 9 Theo Teunissen Ysselsteyn; 10 Huub Saes Budel.
 
Maasbracht  19 augustus
1 Alfried van de Weijer Deurne; 2
 
Leeuwen  19 augustus
1 Jos Brunenberg Weert; 2 Jan Levels Thorn; 3 Harrie Sentjens Budel; 4 Maan Laugs Koningsbosch; 5 Fred Sijbers Tegelen; 6 Jan Corstjens Budel; 7 Leo Kurstjens Montfort; 8 H. van Crugten Roermond; 9 Adrie van Lin Velden; 10 Peter Schuman Roermond.
 
Asten  26 augustus
1 Teng Verwijlen Someren; 2 Fr. Thijssen Soerendonk; 3 Gerrit Vossen Someren; 4 Theo Teunissen Ysselsteyn; 5 Frans van der Heijden Deurne; 6 Huub Saes Budel; 7 M. Scheutjens Geldrop; 8 Frits Knoops Koningsbosch; 9 J. van de Munckhof Deurne; 10 Wout van Bolderen Tegelen; 11 Theo Moors Koningsbosch; 12 Jos van Bakel Deurne; 13 P. Schuman Venlo.
 
Luyksgestel  27 augustus  Stormloop van het Zuiden Semi-Klassieker
1 Jan van Herk  Meerveldhoven; 2 Jos Brunenberg Weert; 3 J. Bos Westerhoven; 4 Lau Coppens Valkenswaard; 5 H. van de Berk Haarsteeg; 6 J. van der Heijden Eersel; 7 H. Kok Eindhoven; 8 J. Kennis Bergeyk; 9 J.Kerbusch Bergeyk; 10 Jan Corstjens Budel; 11 Jules Maenen Valkenswaard; 12 J. Ketels Haarsteeg; 13 H. van der Lee Drunen;14 J. Buytels Luyksgestel; 15 J. Rombouts Luyksgestel; 16 H. Caeijers Luyksgestel; 17 Jan Slaats Eindhoven; 18 H.Amijs Helmond; 19 G. de Kinderen Eindhoven; 20 H. van Asten Valkenswaard.
 
Someren  1-2 september  Tweedaagse
1e dag
1 Louis Brouns Budel; 2 Frits Knoops Koningsbosch; 3 Teng Verwijlen Someren; 4 Jan Munsters Deurne; 5 Laurent Geraeds Asenray; 6 Piet Craenen Nederweert; 7 Alfried van de Weijer Deurne; 8 M. Scheutjens Geldrop; 9 Nei Smeets Diergaarde; 10 Frans Bruekers Nederweert ;11 J. van de Munckhof Deurne; 12 Jo Peeters Tegelen; 13 Fr.Thijssen Soerendonk; 14 Jos van Bakel Deurne; 15 Theo Moors Koningsbosch; 16 Frans van der Heijden Deurne; 17 Gerrit Vossen Someren.
 
2e dag
1 Theo Moors Koningsbosch; 2 Frits Knoops Koningsbosch; 3 Fr. Thijssen Soerendonk; 4 Piet Craenen Nederweert;5 Gerrit Vossen Someren; 6 Teng Verwijlen Someren; 7 Laurent Geraeds Asenray; 8 Jan  Ras Budel; 9 Louis  Brouns Budel; 10 M.Scheutjens Geldrop; 11 J. van de Munckhof Deurne; 12 Jos van Bakel Deurne; 13 Jac Jans St.Joost; 14 Nei Smeets Diergaarde.
 
Eindklassement
1 Frits Knoops Koningsbosch; 2 Louis  Brouns Budel; 3 Teng Verwijlen Someren; 4 Piet Craenen Nederweert; 5 Laurent Geraeds Asenray; 6 Theo Moors Koningsbosch; 7 Fr.Thijssen Soerendonk; 8 M.Scheutjens Geldrop; 9 Gerrit Vossen Someren; 10 J. van de Munckhof Deurne; 11 Nei Smeets Diergaarde; 12 Jan Ras Budel; 13 Jos van Bakel Deurne; 15 Jac Jans St.Joost; 16 Jo Peeters Tegelen.
 
Haelen  2 september
1 Jos Brunenberg Weert; 2 Jan Nevels Thorn; 3 Maan Laugs Koningsbosch; 4 Arie van Lin Velden; 5 Tom Tubee Wessem; 6 Jan Slaats Eindhoven; 7 Fred Sijbers Tegelen; 8 W.Schuman Roermond; 9 J. van Kemenade Eindhoven; 10 H.Vaessen Blerick.
 
Budel Schoot  9 september
1 Laurent Geraeds  Asenray; 2 Piet Craenen Nederweert; 3 Frans van der Heijden Deurne; 4 Frits Knoops Koningsbosch; 5 Louis Brouns Budel; 6 Gerrit Vossen Someren; 7 Nei Smeets Diergaarde; 8 Frans Thijssen Soerendonk; 9 Alfried van de Weijer Deurne; 10 Theo Moors Koningsbosch; 11 Wout van Bolderen Tegelen.

 
Neerkant  17 september  1e ronde
1 Teng Verwijlen Someren; 2 Wout van Bolderen Tegelen; 3 Piet Craenen  4 Louis Brouns Budel; 5 Huub Saes Budel; 6 Theo Moors Koningsbosch; 7 Gerrit Vossen Someren; 8 Jo Peeters Tegelen; 9 Frans van der Heijden Deurne; 10 Jac Jans St.Joost; 11 Jan Braun Tegelen; 12 A.Schuman Venlo.
 
Weert Boshoven  23 september 
1 Frans van der Heijden Deurne; 2 Frits Knoops Koningsbosch; 3 Alfried van de Weijer Deurne; 4 Laurent Geraeds Asenray; 5 Teng Verwijlen Someren; 6 Huub Saes Budel; 7 Jo Peters Tegelen; 8 H.Scheutjens Geldrop; 9 Jan Slaats Eindhoven; 10 J.Driessen Venlo.
 
Echt  30 september   Clubkampioenschap
1 Wielerclub Echt met:Jac Thoolen,Frits Knoops,Jan Knoops, Jac Jans, Jan Wienen,Theo Moors,P.Busch;  2 ?
 
Venray  7 oktober
1 Frits Knoops Koningsbosch; 2 Huub Saes Budel; 3 Louis Brouns Budel; 4 Teng Verwijlen Someren; 5 Gerrit Vossen Someren; 6 Frans van der Heijden Deurne; 7 Jan Levels Thorn; 8 Jan Slaats Eindhoven; 9 Theo Moors Koningsbosch; 10 Jan Braun Tegelen; 11 Jac Jans St.Joost; 12 Fr.Thijssen Soerendonk.
 
Heel  14 oktober
1 Frits Knoops Koningsbosch; 2 Jan Knoops Koningsbosch; 3 Jan Levels Thorn; 4 Alfried van de Weijer Deurne; 5 Teng Verwijlen Someren; 6 Huub Saes budel; 7 Frans van der Heijden Deurne; 8 Gerrit Vossen Someren; 9 Huub Braun Tegelen; 10 Jan Slaats Eindhoven.
 
Montfort  21 oktober
1 Jan Levels Thorn; 2 Laurent Geraeds Asenray; 3 Gerrit Vossen Someren; 4 Louis Brouns Budel; 5 Frans van der Heijden Deurne; 6 Alfried van de Weijer Deurne; 7 Huub Saes Budel; 8 Frits Knoops Koningsbosch; 9 Jan Slaats Eindhoven; 10 Teng Verwijlen Someren; 11 Theo Moors Koningsbosch; 12 Pierre Truien Weert; 12 Piet Craenen Nederweert.

 

 De renners uit Deurne klaar voor het clubkampioenschap v.l.n.r. Carel van de Westerlo-Geert van de Weijer-Toon  ??-Alfried van de Weijer-Jan van Bakel- Frans van  der Heijden