Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1953

Merum  6 april
1 Martin van der Borgh  Koningsbosch; 2 Jan Graven Nederweert; 3 Piet Craenen Nederweert; 4 Guus Wilmsen Venray; 5 Paul Tinneveld Well; 6 Leo van Neerven Deurne; 7 G. Joosten Maasbracht; 8 G. Haas Sittard; 9 Jan Knapen Deurne; 10 J. Janssen Sevenum.
 
Sevenum  12 april
1 Martin van der Borgh  Koningsbosch; 2 Piet Craenen Nederweert; 3 Jan Graven Nederweert; 4 Guus Wilmsen Venray; 5 Frans van der Heijden Deurne; 6 Nic van Susteren Blerick; 7 Leo van Neerven Deurne; 8 Paul Tinneveld Well; 9 J. Janssen Sevenum; 10 B. Konings Sittard.
 
Hingen  19 april
1 Martin van der Borgh  Koningsbosch; 2 Jan Graven Nederweert; 3 Leo van Neerven Deurne; 4 Paul Tinneveld Well; 5 Frans van der Heijden Deurne; 6 Carel van de Westerlo Deurne; 7 Gerrit Meuwissen Echt; 8 B. Konings Sittard; 9 J. Janssen Sevenum; 10 Jan van Bakel Deurne.
 
Baarlo  26 april
1 Jan Graven  Nederweert; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Frans van der Heijden Deurne; 4 Piet Craenen Nederweert; 5 Martin van der Borgh Koningsbosch; 6 Carel van de Westerlo Deurne; 7 Gerrit Meuwissen Echt; 8 A. Evers Deurne; 9 Leo van Neerven Deurne; 10 Paul Tinneveld Well.
 
Deurne  3 mei
1 Guus Wilmsen Venray; 2 Gerrit Meuwissen Echt; 3 Martin van der Borgh Koningsbosch; 4 Frans van der Heijden Deurne; 5 Jan van Bakel Deurne; 6 Har Verhorstert Sevenum; 7 Carel van de Westerlo Deurne.
 
Slek Echt  10 mei
1 Gerrit Meuwissen  Echt; 2 Martin van der Borgh Koningsbosch; 3 Carel van de Westerlo Deurne; 4 Jan Knapen Deurne; 5 Jan Graven Nederweert; 6 Guus Wilmsen Venray; 7 Hay Sprunken Venlo; 8 A. Evers Deurne; 9 Leo van Neerven Deurne; 10 Jac Thoolen Slek Echt.
 
Beegden  14 mei
1 Piet Craenen  Nederweert; 2 Martin van der Borgh Koningsbosch; 3 Gerrit Meuwissen Echt; 4 Hay Sprunken Venlo; 5 A. Evers Deurne; 6 Jan Knapen Deurne; 7 Leo van Neerven Deurne; 8 G. Haas Sittard; 9 Guus Wilmsen Venray; 10 Frans van der Heijden Deurne.
 
Tegelen  17 mei
1 Martin van der Borgh  Koningsbosch; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Carel van de Westerlo Deurne; 4 Piet Craenen Nederweert; 5 Jan Knapen Deurne; 6 Hay Sprunken Venlo; 7 Paul Tinneveld Well; 8 Jan Graven Nederweert; 9 Har Verhorstert Sevenum; 10 Jac Thoolen Slek Echt.
 
Pey Echt  25  mei
1 Leo van Neerven  Deurne; 2 A. Evers Deurne; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 Frans van der Heijden Deurne; 5 Hay Sprunken Venlo; 6 NN; 7 Carel van de Westerlo Deurne; 8 Jan Graven Nederweert; 9 J. Kerremans Horst; 10 Piet Craenen Nederweert.
 
Maasbree  31 mei
1 Martin van der Bosch  Koningsbosch; 2 Piet Craenen Nederweert; 3 Gerrit Meuwissen Echt; 4 Jan Knapen Deurmne; 5 A. Evers Deurne; 6 Carel van de Westerlo Deurne; 7 Hay Sprunken Venlo; 8 Guus Wilmsen Venray; 9 Leo van Neerven Deurne; 10 Frans van der Heijden Deurne.
 
Beesel  7 juni
1 Leo van Neerven  Deurne; 2 A. Evers Deurne; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 Frans van der Heijden Deurne; 5 Hay Sprunken Venlo; 6 NN; 7 Carel van de Westerlo Deurne; 8 Jan Graven Nederweert; 9 J. Kerremans Horst; 10 Piet Craenen Nederweert.
 
Koningsbosch  14 juni
1 Piet Craenen Nederweert; 2 Martin van der Borgh Koningsbosch; 3 Gerrit Meuwissen Echt; 4 Jan Knapen Deurne; 5 Cor Ottenheijm Baarlo; 6 Jac Thoolen Slek Echt; 7 Jan Graven Nederweert; 8 Paul Tinneveld Well; 9 Frans van der Heijden Deurne; 10 A. Evers Deurne; 11 J.Kerremans Horst.
 
Maasniel  21 juni
1 Jan van Bakel Deurne; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Frans van der Heijden Deurne; 4 Jan Graven Nederweert; 5 Martin van der Borgh Koningsbosch;
 
Belfeld  27-28 juni  Tweedaagse
 
1e dag
1 Guus Wilmsen Venray; 2 Cor Ottenheijm Baarlo; 3 Hay Sprunken Venlo; 4 Martin van der Borgh Koningsbosch; 5 Carel van de Westerlo Deurne; 6 E. Evers Deurne; 7 Jan Knapen Deurne; 8 Gerrit Meuwissen Echt; 9 J. Kerremans Horst; 10 Jac Thoolen Slek Echt.
 
2e dag
1 Martin van der Borgh  Koningsbosch; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Jan van Bakel Deurne; 4 Cor Ottenheijm Baarlo;  5 A. Evers Deurne; 6 Carel van de Westerlo Deurne; 7 H. Quix Sittard; 8 NN; 9 J. Kerremans Horst; 10 NN.
 
Eindklassement
1 Guus Wilmsen Venray; 2 Martin van der Borgh Koningsbosch; 3 Cor Ottenheijm Baarlo; 4 A. Evers Deurne; 5 Carel van de Westerlo Deurne; 6 Jan van Bakel Deurne; 7 Gerrit Meuwissen Echt; 8 Jan Knapen Deurne; 9 H. Quix Sittard; 10 J. Kerremans Horst
 
Ospel  5 juli
1 Guus Wilmsen Venray; 2 Cor Ottenheijm Baarlo; 3 Hay Sprunken Venlo; 4 Carel van de Westerlo Deurne; 5 J. Kerremans Horst; 6 Jan van Bakel Deurne; 7 Martin van der Borgh Koningsbosch; 8 Jan van Bakel Deurne; 9 Jan Graven Nederweert; 10 Jac Thoolen Slek Echt.
 
Haelen  12 juli
1 Carel van de Westerlo Deurne; 2 Piet Craenen Nederweert; 3 Cor Ottenheijm Baarlo; 4 Hay Sprunken Venlo; 5 Jan Knapen Deurne; 6 Jan van Bakel Deurne; 7 J. Kerremans horst; 8 Jan Graven Nederweert; 9 Paul Tinneveld Well; 10 Gerrit Meuwissen Echt.
 
Someren  19 juli
1 Piet Craenen  Nederweert; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Jan Graven Nederweert; 4 Frans van der Heijden Deurne; 5 Paul Tinneveld Well; 6 Carel van de Westerlo Deurne; 7 A.Evers Deurne; 8 Jan Knapen Deurne; 9 Gerrit Meuwissen Echt; 10 E. Faes Eindhoven.
 
Roermond  Kemp  26 juli   
1 Cor Ottenheijm  Baarlo; 2 Paul Tinneveld Well; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 Jan van Bakel Deurne; 5 Jan Graven Nederweert; 6 Gerrit Meuwissen Echt; 7 Frans van der Heijden Deurne; 8 J.Kerremans Horst; 9 Carel van de Westerlo Deurne; 10 Hay Sprunken Venlo
 
Well  2 augustus
1 Cor Ottenheijm  Baarlo; 2 Carel van de Westerlo Deurne; 3 Piet Craenen Nederweert; 4 Jan Knapen Deurne; 5 Toon van de Weijer Deurne; 6 Guus Wilmsen Venray; 7 Frans van der Heijden Deurne; 8 Jan van Bakel Deurne; 9 Paul Tinneveld Well; 10 Piet Bakermans Someren.
 
Boukoul  9 augustus
1 Cor Ottenheijm  Baarlo; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Jan van Bakel Deurne; 4 C. van de Westerlo Deurne; 5 Jan Knapen Deurne;6 Gerrit Meuwissen Echt; 7 Hay Sprunken Venlo; 8 Jan Graven Nederweert; 9 E.Faes Eindhoven; 10 Mart van de Weijer Deurne.
 
Echt  14-15 augustus  Driedaagse
 
1e dag
1 Guus Wilmsen Venray; 2 Jan van Bakel Deurne; 3 C. van de Westerlo Deurne; 4 J. Kerremans Horst; 5 Frans vban der Heijden Deurne.

2e dag
1 Jan Graven  Nederweert; 2 Carel van de Westerlo Deurne; 3 Gerrit Meuwissen Echt; 4 Paul Tinneveld Well; 5 Frans van der Heijden Deurne;
 
3e dag
1 Piet Craenen Nederweert; 2 Ben Sonnemans Nederweert; 3 Toon van de Weijer Deurne; 4 Frans van der Heijden Deurne; 5 Jan Graven Nederweert;
 
Eindklassement
1 Jan van Bakel  Deurne; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Carel van de Westerlo Deurne; 4 Frans van der Heijden Deurne; 5 Jan Graven Nederweert; 6 Gerrit Meuwissen Echt; 7 J. Kerremans Horst; 8 Paul Tinneveld Well; 9 J.Quix Sittard; 10 Cor Ottenheijm Baarlo.
 
Roggel  23 augustus  RKWFL Kampioenschap
1 Cor Ottenheijm  Baarlo; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Frans van der Heijden Deurne; 4 Jan van Bakel Deurne; 5 Jan Graven Nederweert; 6 Toon van de Weijer Deurne; 7 J. Kerremans Horst; 8 Wim Wanten Reuver; 9 Paul Tinneveld Well; 10 Jan Knapen Deurne.
 
Terhorst  31 augustus
1 H.van Riet  s’Gravenvoeren B.; 2 Beckers Gulpen; 3 Jac Thoolen Slek Echt; 4 Beenen Wittem; 5 Kerkhofs Mheer; 6 Moonen Ingber; 7 Sangers Slenaken.
 
Berg en Terblijt  1 september
1 Frans Hassel Schinnen; 2 P.Suylen Houthem; 3 J.Schoenmakers Maastricht; 4 Peerboom Houthem; 5 J.Franssen Ubachsberg.
 
Linne  6 september
1 Jan Graven Nederweert; 2 Cor Ottenheijm Baarlo; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 Frans van der Heijden Deurne; 5 Jan van Bakel Deurne; 6 Gerrit Meuwissen Echt; 7 Piet Craenen Nederweert; 8 Jac Thoolen Slek Echt; 9 Toon van de Weijer Deurne; 10 E. Faes Eindhoven.
 
Stramproy  13 september  1e ronde
1 Piet Craenen Nederweert; 2 Jan Graven Nederweert; 3 Cor Ottenheijm Baarlo; 4 Carel van de Westerlo Deurne; 5 Guus Wilmsen Venray; 6 Frans van der Heijden Deurne; 7 E. Faes Eindhoven; 8 Jan van Bakel Deurne; 9 J. Quix Sittard; 10 J. Kerremans Horst.
 
Nederweert  20 september
1 Cor Ottenheijm  Baarlo; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Carel van de Westerlo Deurne; 4 Piet Craenen Nederweert; 5 J. Kerremans Horst; 6 Jan Knapen Deurne; 7 Gerrit Meuwissen Echt; 8 Jan van Bakel Deurne; 9 Frans van der Heijden Deurne; 10 Jac Thoolen Slek Echt.
 
Deurne Zeilberg  27 september   1e ronde
1 Guus Wilmsen Venray; 2 Jan Graven Nederweert; 3 Frans van der Heijden Deurne; 4 Jan van Bakel Deurne; 5 Carel van de Westerlo Deurne; 6 Piet Craenen Nederweert; 7 Hay Sprunken Venlo; 8 Cor Ottenheijm Baarlo; 9 J. Quix Sittard; 10 Jac Thoolen Slek Echt.
 
Sibbe  5 oktober
1 Piet Craenen Nederweert; 2 Frits Ramakers Echt; 3 Jan Graven Nederweert; 4 Hedel Sittard; 5 Harings Sibbe.
Gewone rijwielen
1 Frans Hassel Schinnen; 2 Vergoossen Echt; 3 Wim Habets Hulsberg.
 
Bleijerheide  5 oktober
1 Vonken Hoensbroek; 2 Pluymen Spekholzerheide; 3 Housen Eijgelshoven; 4 Bruning Heerlen; 5 Heidstra Waubach; 6 Doveren Bleijerheide; 7 Janssen Vaals; 8 van der Velden Maastricht; 9 Klein Vaals; 10 Winters Heerlerbaan.
 
Roermond  11 oktober Bedevaart  geen wedstrijden
 
Roggel  18 oktober  Clubkampioenschap
1 Wielerclub Nederweert/ de Zwaluw Someren met:Piet Craenen,Jan Graven,Ger Korsten,Frits Bruekers, Ben Sonnemans; 2 Wielerclub DTS  Deurne; 3 Wielerclub  Venray; 4 Wielerclub Tegelen.
 
 
 
 

 
 
 

                               De Victory ploeg gesponsord door  dhr Schaeken uit Maaseik