Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1952


Wijlre  4 april
1 K.Boelhouwers Bunde; 2 Flor  van der Weijden Maastricht; 3 Eduard Kleijnen Noorbeek; 4 Efens Maastricht; 5 Frans Kollenburg Sittard; 6 Lumeij Wittem.
 
Diergaarde  14  april  1e officiële tijdrit
1 Frans Solberg Sittard; 2 Cor Ottenheijm Baarlo; 3 Har Verhorstert Sevenum; 4 Jan Dörner Beegden; 5 Paul Tinneveld Well; 6 Leo Tellers  Echt; 7 J. Willems Merkelbeek; 8 Baer Goofers Blerick; 9 Gerrit Meuwissen Echt; 10 Jan Reinders Deurne.
 
Terhorst  14 april
1 Lumey Wittem; 2 J.Collard Sittard; 3 Roumans Kl.Ternaaien; 4 P.van der Weijden Caberg; 5 Keemener Slenaken; 6 Martens Eijsden.
 
Merum  20 april
1 Jan van Bakel Deurne; 2 Baer Goofers Blerick; 3 Cor Ottenheijm Baarlo; 4 Paul Tinneveld Well; 5 Lambert van de Weijer de Rips; 6 Leo van Neerven Deurne; 7 Né Tacken Broekhuizenvorst; 8 Jan Dörner Beegden; 9 Jac Wetemans Baexem; 10 Flor Monsieur Maaseik B.
 
Simpelveld  20 April
1 A.Lemmens Born; 2 Louis Motké Sittard; 3 J.Vek Waubach; 4 Jorissen Hoensbroek; 5 Wim Vermeulen Terwinselen; 6 J.Solberg Puth Schinnen; 7 Zef Knops Jabeek; 8 H.Strouwen Kerkrade; 9 Willems Merkelbeek; 10 J.Strouwen Kerkrade
 
Baarlo  27 april
1 Cor Ottenheijm Baarlo; 2 Har Verhorstert Sevenum; 3 Lambert van de Weijer de Rips; 4 Leo van Neerven Deurne; 5 Nic van Susteren Blerick; 6 Jan Dörner Beegden; 7 Jan Graven Nederweert; 8 Gerrit Meuwissen Echt; 9 Paul Tinneveld Well; 10 Jan Knapen Deurne.
 
Geulle  27 april
1 Louis Motké Sittard; 2 Zelissen Sittard; 3 A.Lemmens Born; 4 J.Solberg Puth Schinnen; 5 J.Theunissen Sittard; 6 Meeuwes Doelen Hoensbroek; 7 L.Moonen Hoensbroek; 8 J.van Moorsch Heerlen; 9 J.Vek Waubach; 10 L.Roelofsen Spaubeek.
 
Pey Echt  4 mei
1 Baer Goofers Blerick; 2 Nic van Susteren Blerick; 3 Alfried van de Weijer de Rips; 4 Jan van Bakel Deurne; 5 Carel van de Westerlo Deurne; 6 Jan Dörner Beegden; 7 Thei Janssen Tienray; 8 Paul Tinneveld Well; 9 Jan Knapen Deurne; 10 Frans van der Heijden Deurne.
 
Buchten  4 mei
1 G.Luchies Hoensbroek; 2 Frans Kollenburg Sittard; 3 Leunissen Puth;  4 Meeuwes Doelen Brunssum; 5 J.Theunissen Sittard; 6 Gevers Hoensbroek; 7 van Moorsel Heerlen; 8 L.Roelofsen Spaubeek; 9 Graaf Sittard; 10 Willems Merkelbeek.
 
Maastricht  Bosserveld  4 mei
1 Roymans Lanaeken B.; 2 Vogels B.; 3 Baggen Sittard; 4 Schrijnemakers B.; 5 Peloton .
 
Tegelen  11 mei
1 Lambert van de Weijer de Rips; 2 Jan van Bakel Deurne; 3 Gerrit Jansen Venlo; 4 Louis Motké Sittard; 5 Gerrit Meuwissen Echt; 6 Nic van Susteren Blerick; 7 Cor Ottenheijm Baarlo; 8 Jan Knapen Deurne; 9 R. Moonen Hoensbroek; 10 Né Tacken Broekhuizenvorst.
 
Swalmen  18 mei
1 Jan van Bakel Deurne; 2 Lambert van de Weijer de Rips; 3 Nic van Susteren Blerick; 4 Leo van Neerven Deurne; 5 Guus Wilmsen Venray; 6 Frans van der Heijden Deurne; 7 Né Tacken Broekhuizenvorst; 8 Carel van de Westerlo Deurne; 9 Paul Tinneveld Well; 10 Ben Heynen Venlo.
 
Spaubeek  18 mei   SRC  Kampioenschap
1 Roelofsen Spaubeek; 2 H.Wagelaar Kerkrade; 3 W.Vermeulen Terwinselen; 4 A.Lemmens Born; 5 Louis Motké Sittard; 6 G.Luchies Hoensbroek; 7 Jeurissen Hoensbroek; 8 Hary Kortis Heerlen; 9 Frans Kollenburg Sittard; 10 Meerts Geleen.
 
Horst  21 mei
1 H.Schraven  Venlo; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Har Verhorstert Sevenum.
 
Beegden  22 mei
1 Lambert van de Weijer de Rips; 2 Frans van der Heijden Deurne; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 J.Vek Waubach; 5 Cor Ottenheijm Baarlo; 6 Frans Kollenburg Sittard; 7 Jan van Bakel Deurne; 8 Nic van Susteren Blerick; 9 Leo Tellers Echt; 10 Ben Heynen Venlo.
 
Eijgelshoven  25 mei
1 G. Luchies Hoensbroek; 2 Frans Kollenburg Sittard; 3 Louis Motké Sittard; 4 A.Lemmens Born; 5 J.Roelofsen Spaubeek; 6 H.Wagelaar Kerkrade; 7 Jeurissen Hoensbroek; 8 Hary Kortis Heerlen; 9 Hecker Obbicht; 10 Lucassen Hoensbroek.
 
Diergaarde  25 mei
1 Cor Ottenheijm  Baarlo; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 A. Evers Deurne; 4 Frans Scheffer Weert; 5 Né Tacken Broekhuizenvorst; 6 Carel van de Westerlo Deurne; 7 Jan Dörner Beegden; 8 Theo Nieskens Swalmen; 9 Leo van Neerven Deurne; 10 Ben Heijnen Venlo.
 
 Boxmeer  2 juni
1 Lambert van de Weijer de Rips; 2 Carel van de Westerlo Deurne; 3 A. Evers Deurne; 4 Né tacken Broekhuizenvorst; 5 Guus Wilmsen Venray; 6 Gerrit Jansen Venlo; 7 Paul Tinneveld Well; 8 Piet Craenen Nederweert; 9 Cor Ottenheijm Baarlo; 10 Frans Scheffers Weert.
 
Maasniel  2 juni
1 Cor Ottenheijm Baarlo; 2 J. Wagenaar Spekholzerheide; 3 Frans van der Heijden Deurne; 4 Nic van Susteren Blerick; 5 Carel van de Westerlo Deurne; 6 Frans Kollenburg Sittard; 7 Jac Thoolen Slek Echt; 8 Guus Wilmsen Venray; 9 Leo Tellers Echt; 10 Piet Craenen Nederweert.
 
Jabeek  2 juni
1 Louis Motké Sittard; 2 J.Roelofsen Spaubeek; 3 G.Luchies Hoensbroek; 4 Frans Kollenburg Sittard; 5 Jeurissen Hoensbroek; 6 Wagelaar Spekholzerheide; 7 W.Vermeulen Eijgelshoven; 8 A.Lemmens Beek; 9 Theunissen Sittard; 10 Hary Kortis Heerlen.
 
Maasbracht Beek  8 juni
1 Carel van de Westerlo Deurne; 2 Nic van Susteren Blerick; 3 Cor Ottenheijm Baarlo; 4 Gerrit Jansen Venlo; 5 Ben Heynen Venlo; 6 Jan Knapen Deurne; 7 Né Tacken Broekhuizenvorst; 8 Frans Scheffer Weert; 9 Piet Craenen Nederweert; 10 Theo Nieskens Swalmen.
 
Ubachsberg  8 juni
1 Frans Kollenburg Sittard; 2 Louis Motké Sittard; 3 G.Luchies Hoensbroek; 4 L.Roelofsen Spaubeek; 5 W.Vermeulen Eijgelshoven; 6 J.Solberg  Puth Schinnen; 7NN; 8 Oostveen Eijgelshoven; 9 Ruyters Heerlen; 10 Linssen Geverik.
 
Koningsbosch  15 juni
1 Cor Ottenheijm Baarlo; 2 Nic van Susteren Blerick; 3 Lambert van de Weijer de Rips; 4 Guus Wilmsen Venray; 5 Gerrit Jansen Venlo; 6 Jan van Bakel Deurne; 7 J. Jeurissen Hoensbroek; 8 Theo Nieskens Swalmen; 9 Frans van der Heijden Deurne; 10 Jan Dörner Beegden.
.
Heer  22 juni
1 J.Smeets  Eijsden.
 
Belfeld  27–28-29 juni  Driedaagse
 
1e dag
1 Guus Wilmsen Venray; 2 Nic van Susteren Blerick; 3 Theo Nieskens Swalmen; 4 Frans van der Heijden Deurne; 5 Frans Kollenburg Sittard; 6 A. Evers Deurne; 7 Louis Motké Sittard; 8 Gerrit Jansen Venlo; 9 Piet Craenen Nederweert; 10 Baer Goofers Blerick. 
 
2e dag
1 Cor Ottenheijm Baarlo; 
 
3e dag
1 Frans van der Heijden Deurne; 
 
Eindklassement
1 Nic van Susteren Blerick; 2 Theo Nieskens Swalmen; 3 Cor Ottenheijm Baarlo; 4 Frans van der Heijden Deurne; 5 Guus Wilmsen Venray; 6 Baer Goofers Blerick; 7 Lambert van de Weijer de Rips; 8 Piet Craenen Nederweert; 9 Jan van Bakel Deurne; 10 Jan Dörner Beegden.
 
Born  29 juni
1 Roelofse Jabeek ; 2 Louis Motké Sittard; 3 Frans Kollenburg Sittard; 4 Vek Ubach over Worms; 5 H.Wagelaar Kerkrade; 6 Zef Knops Jabeek; 7 Vermeulen Terwinselen; 8 Hary Kortis Heerlen; Oostveen  Eijgelshoven; 10 Zelissen Broek Sittard.
 
Deurne   6 juli
1 Frans Kollenburg Sittard; 2 Louis Motké Sittard; 3 Lambert van de Weijer de Rips; 4 Nic van Susteren Blerick; 5 Baer Goofers Blerick; 6 J.Roelofsen Spaubeek; 7 Jan Dörner Beegden; 8 Theo Nieskens Swalmen; 9 Jos van Bakel Deurne; 10 Gerrit Meuwissen Echt; 11 Carel van de Westerloo Deurne; 12 Paul Tinneveld Well; 13 Flor Monsieur Maaseik B.; 14 Guus Wilmsen Venray.
 
Budel Baan
Sprint
1 Cor Ottenheijm Baarlo; 2 Jan Knapen Deurne.
 
Achtervolging
1 Frans van der Heijden Deurne; 2 Sjeng Konings Asten.
 
Afvallingsrace
1 A. Evers Deurne; 2 Jac Thoolen Slek Echt; 3 Hay Sprunken Venlo; 4 Jan Knapen Deurne; 5 Carel van de Westerlo Deurne; 6 G. Haas Sittard.
 
Klassementsrace
1 Frans van der Heijden Deurne; 2 Hay Sprunken Venlo; 3 Carel van de Westerlo Deurne; 4 Jan van Bakel Deurne; 5 Sjeng Konings Asten.
 
Koppelkoers
1 Frans van der Heijden/ A.Evers Deurne; 2 Sjeng Konings/Ton Rooijmans Deurne/Someren; 3 Jan van Bakel en Carel  van de Westerlo Deurne;
 
Roggel  13 juli
1 Cor Ottenheijm Baarlo; 2 Nic van Susteren Blerick; 3 Carel van de Westerlo Deurne; 4 Baer Goofers Blerick; 5 Lambert van de Weijer de Rips; 6 Guus Wilmsen Venray; 7 Gerrit Jansen Venlo; 8 Piet Craenen Nederweert; 9 Jan Graven Nederweert; 10 Frans van der Heijden Deurne.
 
Overhoven Sittard   14 juli
1 Louis Motké Sittard; 2 J.van Kollenburg Sittard; 3 Jeurissen Hoensbroek; 4 Zef  Knops Jabeek; 5 Hary Kortis Heerlen; 6 van Moorsel Stein; 7 J.Solberg Puth Schinnen; 8 Roelofsen Spaubeek; 9 J.Vermeulen Terwinselen; 10 H.Wagelaar Spekholzerheide.
 
Boukoul  20 juli
1 Frans van der Heijden Deurne; 2 Gerrit Jansen Venlo; 3 P. Luchies Hoensbroek; 4 Nic van Susteren Blerick; 5 Lambert van de Weijer de Rips; 6 Frans Kollenburg Sittard; 7 Theo Nieskens Swalmen; 8 H. Hecker Obbicht; 9 Piet Craenen Nederweert; 10 Carel van de Westerlo  Deurne.
 
Linne  27 juli
1 Lambert van de Weijer de Rips; 2 A. Evers Deurne; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 A. Janssen Siebengewald; 5 Jan van Bakel Deurne; 6 Nic van Susteren Blerick; 7 Gerrit Jansen Venlo; 8 P.Luchies Hoensbroek.
 
Well  3 augustus
1 Guus Wilmsen Venray ; 2 Alfried van de Weijer de Rips; 3 Gerrit Meuwissen Echt; 4 C. van de Westerlo Deurne; 5 Jan van Bakel Deurne; 6 A. Evers Deurne; 7 Piet Craenen Nederweert; 8 Leo Tellers Echt; 9 Gerrit Jansen Venlo; 10 Leo van Neerven Deurne.
 
Haelen  10 augustus
1 Ben Heynen Venlo; 2 Nic van Susteren Blerick; 3 Cor Ottenheijm Baarlo; 4 Carel van de Westerlo Deurne; 5 Martin van der Borgh Koningsbosch; 6 Theo Nieskens Swalmen; 7 Né Tacken Broekhuizenvorst;  8 Leo van Neerven Deurne; 9 Jan van Bakel Deurne; 10 Guus Wilmsen Venray.
 
Obbicht  10 augustus
1 G.Luchies Hoensbroek; 2 J.Roelofsen Spaubeek; 3 Jorissen Hoensbroek; 4 J.Solberg Puth; 5 Hecker Hoensbroek; 6 Leo Tellers Echt; 7 Korver Eijgelshoven; 8 van Moorsel Heerlen; 9 van Erp Sittard; 10 Vermeulen Terwinselen.
 
Sanderbout  15 augustus
1 Frans Kollenburg Sittard; 2 Louis Motké Sittard; 3 W.Vermeulen Terwinselen; 4 Korver Bleijerheide; 5 G.Luchies Hoensbroek; 6 Oostveen Eijgelshoven; 7 P. van Erp Sittard; 8 J.Hecker Obbicht; 9 J.Solberg Puth; 10 C.de Bruin Heerlen.
 
Echt  15-16-17  Augustus  Driedaagse
1e dag
1 Lambert van de Weijer de Rips; 2 Nic van Susteren Blerick; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 Martin van der Borgh Koningsbosch; 5 Ben Heynen Venlo; 6 Cor Ottenheijm Baarlo; 7 Gerrit Jansen Venlo; 8 Carel van de Westerlo Deurne; 9 Theo Nieskens Swalmen; 10 Piet Craenen Nederweert.
 
2e dag
1 Guus Wilmsen Venray; 2 Ben Heynen Venlo; 3 Piet Craenen Nederweert; 4 Lambert van de Weijer de Rips; 5 Cor Ottenheijm Baarlo; 6 Theo Nieskens Swalmen; 7 A. Evers Deurne; 8 Carel van de Westerloo Deurne; 9 Gerrit Meuwissen Echt; 10 Martin van der Borgh Koningsbosch.
 
3e dag
1 Nic van Susteren Blerick; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Martin van der Borgh Koningsbosch; 4 C. van de Westerlo Deurne; 5 Piet Craenen Nederweert; 6 Ben Heynen Venlo; 7 Theo Nieskens Swalmen; 8 Jan Knapen Deurne; 9 Gerrit Jansen Venlo; 10 Gerrit Meuwissen Echt.
 
Eindklassement
1 Lambert van de Weijer de Rips; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Ben Heynen Venlo; 4 Nic van Susteren Blerick; 5 Martin van der Borgh Koningsbosch; 6 Piet Craenen Nederweert; 7  C. van de Westerlo Deurne; 8 Theo Nieskens Swalmen; 9 Cor Ottenheijm Baarlo, 10 Leo Janssen Venray.
 
Beek  17 augustus
1 A.Lemmens Beek; 2 Halin
 
Sibbe   24 augustus
1 A.Lemmens Born; 2 van Krevel; 3 van Riet België; 4 Ackermans; 5 Bierman; 6 Janssen; 7 Vrancken; 8 Bosch; 9 Bernaards Duitsland; 10 Nijsten; 11 Bemelmans; 12 Pluymen; 13 Berkhof.
 
Nederweert  24 augustus
1 Piet Craenen  Nederweert; 2 Jan Graven Nederweert; 3 P.Bosmans.
 
Schinnen  24 augustus
1 Nic van Susteren Blerick; 2 Gerrit Jansen Venlo; 3 C.van de Westerlo Deurne; 4 Martin van der Borgh Koningsbosch; 5  A.Evers Deurne; 6 Guus Wilmsen Venray; 7 Lambert van de Weijer De Rips; 8 Ben Heynen Venlo.
 
Weert  Laar  26 augustus
17-25 jaar
1 Jac Rademakers Weert; 2 Jos Lemmen Weert; 3 L. Smeets Weert,
26-40 jaar
1 M. Timmermans Laar; 2 W.Lemmen Weert; 3 G.Overmans Laar.
 
Kerkrade  27 augustus
1 Fr.Quaedvlieg Kerkrade; 2 E.Janssen Kerkrade;.
 
Berg   Urmond   31 augustus  Kampioenschap van Berg
1 H.Geurten Berg; 2 Bergstein Berg.
 
Slek Echt  31 augustus
1 Nic van Susteren Blerick; 2 J. Roelofsen Spaubeek; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 Lambert van de Weijer de Rips; 5 Cor Ottenheijm Baarlo; 6 Martin van der Borgh Koningsbosch; 7 Theo Nieskens  Swalmen; 8 Har Verhorstert Sevenum; 9 Carel van de Westerlo Deurne; 10 Jan Knapen Deurne.
 
Roermond  Kemp  6 september
1 Guus Wilmsen Venray; 2 Martin van der Borgh Koningsbosch; 3 Carel van de Westerlo Deurne; 4 Theo Nieskens Swalmen; 5 Gerrit Jansen Venlo; 6 Nic van Susteren Blerick; 7 Piet Craenen Nederweert; 8 Cor Ottenheijm Baarlo; 9 Leo Tellers Echt; 10 A. Evers Deurne.
 
Baarlo  7 september
1 Martin van der Borgh Koningsbosch; 2 Cor Ottenheijm Baarlo; 3 Gerrit Jansen Venlo; 4 Nic van Susteren Blerick; 5 Theo Nieskens Swalmen; 6 Guus Wilmsen Venray; 7 C.van de Westerlo Deurne; 8 A. Evers Deurne; 9 Piet Kuntzelaers Tegelen; 10 Jan Knapen Deurne. 
 
Kamp Lintfort Dld.  13 september
1 Gerrit Jansen  Venlo
 
Diergaarde  14 september  Kampioenschap Noord-Zuid     RKWFL en SRC
1 Martin van der Borgh Koningsbosch; 2 J. Roelofsen Spaubeek; 3 Leo Tellers Echt; 4 Nic van Susteren Blerick; 5 Guus Wilmsen Venray; 6 Theo Nieskens Swalmen; 7 Leo van Neerven Deurne; 8 Jan van Bakel  Deurne; 9 Hary Kortis Heerlen; 10 Ben Heynen Venlo.
 
Haelen  21 september
Afgelast wegens enorme regenbuien.
 
Broekhem Valkenburg  27 september
1 Pluymen Spekholzerheide; 2 J.Kleyntjes Nuth; 3 Huub Harings Sibbe; 4 Bosch Valkenburg; 5 van de Worp Nuth; 6 Schaepkens Spekholzerheide; 7 Franssen Voerendaal; 8 Lups Schin op Geul; 9 Pisters Valkenburg.
 
Broekhem Valkenburg   28 september  Mijnwerkers Kampioenschap
1 L.Roelofsen Spaubeek; 2 
Geen ploegenwedstrijd meer.
 
Bergen  28 september
1 A. Evers Deurne; 2 Jan van Bakel  Deurne; 3 Nic van Susteren Blerick; 4 Guus Wilmsen Venray; 5 Paul Tinneveld Well; 6 Jan Knapen Deurne; 7 Martin van der Borgh Koningsbosch; 8 Carel van de Westerlo Deurne; 9 Leo Tellers Echt; 10 Leo van Neerven Deurne.
 
Haelen  5 oktober  RKWFL Kampioenschap
1 Nic van Susteren Blerick; 2 Theo Nieskens Swalmen; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 Cor Ottenheijm Baarlo; 5 Piet Craenen Nederweert; 6 Jan van Bakel Deurne; 7 A. Evers Deurne; 8 Toon van de Weijer Deurne; 9 Leo Tellers Echt; 10 Martin van der Borgh Koningsbosch.
 
Schalbruch  5 oktober
1
 
Beesel  12 oktober
1 Lambert van de Weijer de Rips; 2 Martin van der Borgh Koningsbosch; 3 Theo Nieskens Swalmen; 4 Nic van Susteren Blerick; 5 Jan Knapen Deurne; 6 Frans Lennaerts Beesel; 7 Piet Craenen Nederweert; 8 Piet Kuntzelaers Tegelen; 9 Cor Ottenheijm Baarlo; 10 G. van de Berkmortel  Deurne.
 
Boukoul  19 oktober  Clubkampioenschap
1 Wielerclub DTS Deurne met; A.Evers,Lambert van de Weijer,Frans van der Heijden, J. van Neerven,G. van de Berkmortel; 2 Wielerclub Echt; 3 Wielerclub Venray; 4 Wielerclub Venlo.
 
Maastricht  30 november  Bedevaart ( geen wedstrijden )