Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1951

Noorbeek  10 april
1 Edmond Kleynen Noorbeek; 2 Lumay Epen; 3 Flor van der Weijden Maastricht; 4 Kees Boelhouwers Bunde; 5 Erens Maastricht.
 
Geulle  15 april
1 Sjaak Nieskens Swalmen; 2 Piet van de Brekel Echt; 3 A. Lemmens Born; 4 Louis Motké Sittard; 5 Jac Heinen Echt.6 May Wolfhagen Heerlen; 7 Leo Tellers Echt; 8 J. Söntjens Beegden; 9 Sjraar Petit Weert; 10 Jan Aben St. Joost.

        Sjaak Nieskens

 
Ubachsberg  15 april
1 Kurt Sichterman Heerlen; 2 J. Bakkers Schinnen; 3 Flor van der Weijden Maastricht; 4 Leo Stevens Elsloo; 5 Cas Grijseels Tegelen; 6 Paas Munstergeleen; 7 Rademakers Heerlerheide; 8 Luchies Hoensbroek; 9 W.Borghans Spelkholzerheide; 10 Holka Heerlen; 11 W.Vermeulen Terwinselen; 12 J.Vek Waubach.
 
Merum  22 april
1 Piet van de Brekel Echt; 2 Jan Aben St. Joost; 3 Leo Tellers Echt; 4 Né Tacken Broekhuizenvorst; 5 Guus Wilmsen Venray; 6 Paul Tinneveld Well; 7 Cor Ottenheijm Baarlo; 8 Piet van der Linden Helmond; 9 Jac Heinen Echt; 10 Baer Goofers Blerick.
 
Simpelveld  22 april
1 A.Lemmens Born; 2 H.Wagelaar Kerkrade; 3 Vogels Sittard; 4 P.van Erp Sittard; 5 Spouwen Kerkrade; 6 Lemmens Heerlen.
 
Pey Echt  29 april
1 Baer Goofers Blerick; 2 Leo Tellers Echt; 3 Piet van der Linden Helmond; 4 Piet van de Brekel Echt; 5 Guus Wilmsen Venray; 6 Cor Ottenheijm Baarlo; 7 Né Tacken Broekhuizenvorst; 8 Jac Heijnen Echt; 9 Jan Aben St. Joost; 10 J. Kerremans Horst.
 
Echt  3 mei  Eroba sterrit  Klassieker
1 Piet van de Brekel Echt; 2 Frans Bouman Sittard; 3 Louis Motké  Sittard; 4 A. Mc Lean; 5 Gerrit Jansen Venlo; 6 Sjaak Nieskens Swalmen; 7 Piet van der Linden Helmond; 8 Jan Knapen Deurne; 9 Leo Tellers Echt; 10 Jac Thoolen Slek Echt.
 
Siebengewald  6 mei
1 Guus Wilmsen Venray; 2 Né Tacken Broekhuizenvorst; 3 Har Verhorstert Sevenum; 4 Piet van der Linden Helmond; 5 Paul Tinneveld Well; 6 Gerrit Jansen Venlo; 7 Flor Monsieur Maaseik B.; 8 Sjraar Petit Weert; 9 Teng Steuten Weert; 10 Jan Knapen Deurne.
 
Buchten  6 mei
1 Piet van de Brekel  Echt; 2 A.Lemmens Born; 3 May Wolfhagen Brunssum; 4 Jac Heinen Echt; 5 J. van Erp Sittard; 6 H. Vogels Sittard; 7 Frans Bouman Sittard; 8 Louis Motké Sittard; 9 Gerrit Meuwissen Echt; 10 A. Pluymen Spekholzerheide.
 
Bergen  14 mei
1 Né Tacken Broekhuizenvorst; 2 Leo Tellers Echt; 3 Piet van der Linden Hekmond; 4 Sjaak Nieskens Swalmen; 5 Cor Ottenheijm Baarlo; 6 Carel van de Westerlo Deurne; 7 J. Kerremans Horst; 8 Gerrit Jansen Venlo; 9 Guus Wilmsen Venray; 10 Paul Tinneveld Well.
 
Eygelshoven  14 mei
1 Piet van de Brekel Echt; 2 Frans Bouman Sittard; 3 May Wolfhagen Heerlen; 4 Louis Motké Sittard; 5 A. Lemmens Born; 6 Jac Heijnen Echt; 7 Pijls Heerlen; 8 Hary Kortis Heerlen; 9 Frans Roelofsen Spaubeek; 10 J.Ritsen Nieuwenhagen.
 
Hingen  20 mei
1 Gerrit Jansen Venlo; 2 Piet van der Linden Helmond; 3 Piet van de Brekel Echt; 4 Guus Wilmsen Venray; 5 Né Tacken Broekhuizenvorst; 6 Cor Ottenheijm Baarlo; 7 Sjraar Petit Weert; 8 Jac Thoolen Slek Echt; 9 Har Verhorstert Sevenum; 10 J. Kerremans Horst.
 
Beegden  27 mei
1 Gerrit Jansen Venlo; 2 Sjaak Nieskens Swalmen; 3  Jan Aben St. Joost; 4 Leo Tellers Echt; 5 Né Tacken Broekhuizenvorst; 6 Piet van de Brekel Echt; 7 Guus Wilmsen Venray; 8 Thei Janssen Tienray; 9 Carel  van de Westerlo Deurne; 10 J. Kerremans  Horst.
 
Afferden  3 juni
1 Baer Goofers Blerick; 2 Paul Tinneveld Well; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 Piet van der Linden Helmond; 5 Né Tacken Broekhuizenvorst; 
 
Sint Odiliënberg  3 juni
1 Piet van de Brekel Echt; 2 Sjaak Nieskens Swalmen; 3 Jan Aben St. Joost; 4 J. Wagenaar  Spekholzerheide; 5 Frans Bouman Sittard; 6 H. Kuipers Puth Schinnen; 7 J. Muurmans Schaesberg; 8 Teng Steuten Weert; 9 H. Engels Maasniel; 10 Louis Motké  Sittard.
 
Belfeld  8-9-10 juni  Driedaagse
1e dag
1 Sjaak Nieskens Swalmen; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Piet van der Linden Helmond; 4 Louis Motké Sittard; 5 Piet van de Brekel Echt;
 
2e dag
1 Piet van de Brekel Echt; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 J. Kerremans Horst; 4 Gerrit Jansen Venlo; 5 Sjaak Nieskens Swalmen;
 
3e dag
1 Guus Wimsen Venray; 2 Piet van de Brekel Echt; 3 Piet van der Linden Helmond; 4 Thei Janssen Tienray; 5 Sjaak Nieskens Swalmen; 6 J. Kerremans Horst; 7 Gerrit Jansen Venlo; 8 Paul Tinneveld Well; 9 Carel  van de Westerlo Deurne; 10 Cor Ottenheijm Baarlo.
 
Eindklassement
1 Piet van de Brekel Echt; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Piet van der Linden Helmond; 4 Sjaak Nieskens Swalmen; 5 Gerrit Jansen Venlo; 6 J. Kerremans Horst; 7 Thei Janssen Tienray; 8 Carel  van de Westerlo Deurne; 9 Né Tacken Broekhuizenvorst; 10 Paul Tinneveld Well.
 
Obbicht  10 juni
1 Leo Tellers Echt; 2 Frans Boumans Sittard; 3 A.Lemmens Born; 4 Louis Motké Sittard; 5 May Wolfhagen Brunssum; 6 Gerrit Meuwissen Echt; 7 Vogels Sanderbout; 8 Teng Steuten Weert; 9 Meulenberg Brunssum; 10 Palmen Treebeek.
 
Sint Joost  17 juni
1 Jan Aben St Joost ; 2 Leo Tellers Echt; 3 Sjaak Nieskens Swalmen; 4 Teng Steuten Weert; 5 Jac Thoolen Slek Echt; 6 Twan Hendrix Weert; 7 H. van Enden Thorn; 8 Jac Wetemans Baexem; 9 Baer Goofers Blerick; 10 Gerrit Meuwissen Echt.
 
Venray  17 juni
1 Paul Tinneveld Well; 2 Gerrit Jansen Venlo; 3 Guus Wilmsen Venray; 4 Né Tacken  Broekhuizenvorst; 5 Cor Ottenheijm Baarlo; 
 
Schinveld  17 juni
1 Louis Motké  Sittard; 2 Piet van de Brekel Echt; 3 Solberg Puth; 4 Frans Bouman Sittard; 5 Vogels Sittard; 6 Strouwen Kerkrade; 7 J.Hèkker Obbicht; 8 Nei Smeets Diergaarde; 9 Zef Knops Jabeek; 10 Meeuwes Doelen  Brunssum.
 
Maasniel  24 juni
1 Gerrit Jansen Venlo; 2 Jan Aben St. Joost; 3 Cor Ottenheijm Baarlo; 4 H. van Enden Thorn; 5 Piet van der Linden Helmond; 6 Jan Knapen Deurne; 7 Paul Tinneveld Well; 7 Carel  van de Westerlo Deurne; 8 Né Tacken Broekhuizenvorst; 9 Teng Steuten Weert; 10 Nei Smeets Diergaarde.
 
Born  24 juni
1 Louis Motké Sittard; 2 J.van Kollenburg Sittard; 3 A.Lemmens Born; 4 Meulenberg Brunssum; 5 Frans Bouman Sittard; 6 Frans Solberg Puth; 7 May Wolfhagen Heerlen; 8 J.Govers Hoensbroek; 9 Jac Heynen Echt; 10 H.Vogels Sittard.
 
Overhoven Sittard 1 juli
1 Sjaak Nieskens Swalmen; 2 Gerrit Jansen Venlo; 3 Piet van der Linden Helmond; 4 Jan Aben St. Joost; 5 J. van Erp Sittard; 6 Leo Tellers Echt; 7 Flor Monsieur Maaseik B.; 8 J. Hècker Obbicht; 9 H. Wagelaar Kerkrade; 10 J. Doelen Brunssum.
 
Ambij   2 juli
1 Boonen Sittard; 2 Kurt Sichterman Heerlen; 3 Hein Gelissen Beek; 4 W.Rongen Bunde; 5 Flor van der Weijden Maastricht; 6 Jan Willemsen Nuth; 7 T.Daemen Elsloo; 8 Jan Bakkers Puth Schinnen; 9 A. van Tilburg Simpelveld; 10 H.Karsenborg Heerlen.
 
Tegelen  8 juli 
1 Piet van der Linden Helmond; 2 C. van de Westerlo Deurne; 3 Jan Aben St. Joost; 4 Sjaak Nieskens Swalmen; 5 Gerrit Jansen Venlo; 6 Jan Knapen Deurne; 7 Paul Tinneveld Well; 8 Gerrit Meuwissen Echt; 9 Thei Söntjens Beegden; 10 J. Kerremans Horst.
 
Welten   8 juli
1 H.Wagelaar Kerkrade; 2 P.Meurmans Schaesberg; 3 Meeuwes Doelen Brunssum; 4 Piet van de Brekel Echt; 5 H.Vogels Sittard; 6 Louis Motké Sittard; 7 J.Hècker Obbicht; 8 Frans Bouman Sittard; 9 May Wolfhagen Heerlen; 10 L.Ritzen Nieuwenhagen.
 
Sanderbout  15 juli
1 Louis Motké Sittard; 2 Vogels Sittard; 3 May Wolfhagen Heerlen; 4 Frans Bouman Sittard; 5 Frans Solberg Puth; 6 J.Hècker Obbicht; 7 H.Wagelaar Spekholzerheide; 8 Meeuwes Doelen Brunssum; 9 Zef Knops Jabeek; 10 van de Loo Spekholzerheide.
 
Linne  15 juli
1 Piet van de Brekel  Echt; 2 Jan Aben St. Joost; 3 Leo Tellers Echt; 4 Sjaak Nieskens Swalmen; 5 Cor Ottenheijm Baarlo; 6 Flor Monsieur Maaseik B. ; 7 Baer Goofers Blerick; 8 Jac Thoolen Slek Echt; 9 Twan Hendrix Weert; 10 Nei Smeets Diergaarde;  11 Frans Scheffers Weert.
 
Horst  15 juli
1 Carel van de Westerlo  Deurne; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Né Tacken Broekhuizenvorst; 4 Piet van der Linden Helmond; 5 Gerrit Jansen Venlo; 6 Paul Tinneveld Well. 
 
Heerlerheide  22 juli  Mijnwerkers  kampioenschap :  Laatste titelstrijd
1 Frans Geensen Heerlen; 2 May Wolfhagen Brunssum; 3 Hary Kortis Heerlen; 4 Kuypers; 5 Hekkers; 6 Ritzen; 7 Peeters; 8 Heyboom; 9 Oostveen; 10 Boekhorst.
Ploegkoers
1 Staatsmijn Oranje Nassau  III
 
Heerlerheide  22 juli  SRC  Voorwedstrijd
1 Nol Ehlen Broeksittard;2 Louis Motké Sittard; 3 Jan Aben Echt; 5 Martin van der Borgh Koningsbosch; 6 Nei Smeets Diergaarde; 7 Stijkel Hoensbroek; 8 Baggen Geleen; 9 Stouwen Kerkrade; 10 Jac Thoolen Slek Echt.
 
Echt  29 juli
1 Piet van der Linden Helmond; 2 Louis Motké Sittard; 3 A. Lemmens Born; 4 Hary Kortis Heerlen; 5 Gerrit Jansen Venlo;  6  Carel  van de Westerlo Deurne; 7 H. op de Buys Eindhoven; 8 Jan Knapen Deurne; 9 Paul Tinneveld Well; 10 Guus Wilmsen Venray.
 
Well  5 augustus
1 Piet van der Linden Helmond; 2 Baer Goofers Blerick; 3 Cor Ottenheijm Baarlo; 4 Thei Janssen Tienray; 5 Jan Knapen Deurne; 6 Carel van de Westerlo Deurne; 7 Lambert van de Weijer de Rips; 8 Jan Kerremans Horst; 9 Paul Tinneveld Well; 10 Guus Wilmsen Venray.
 
Boukoul  5 augustus  
1 Gerrit Jansen Venlo; 2 Sjaak Nieskens Swalmen; 3 Flor  Monsieur Maaseik B.; 4 Jan Aben St. Joost; 5 Teng Steuten Weert; 6 Gerrit Meuwissen Echt; 7 Né Tacken Broekhuizenvorst; 8 Frans Scheffer Weert; 9 Jac Thoolen Slek Echt; 10 Jac Wetemans Baexem; 11 Jan Dörner Beegden.
 
Puth Schinnen  5 augustus
1 A.Lemmens Born; 2 Hary Kortis Heerlen; 3 J.van Kollenburg Sittard; 4 Frans Bouman Sittard; 5 Meeuwes Doelen Brunssum; 6 A.Willems Merkelbeek; 7 Zef Knops Jabeek; 8 Meurmans Schaesberg; 9 H.Wagelaar Kerkrade; 10 Frans Solberg Puth.
 
Eijsden  8 augustus
1 R.Smeets Eijsden; 2 Janssen Eijsden; 3 van Jemeppe België; 4 J.Voorjans Maastricht; 5 V.Wolfs Eijsden; 6 J.Vrancken Eijsden; 7 Schrijnemakers; 8 Cheratte België; 9 Ackermans; 10 Dirks |Bunde; 11 Sabvel Eijsden; 12 Maas Eijsden.
 
Roermond  11 augustus
1 Piet van der Linden Helmond; 2 Kurt Sichterman Heerlen; 3 Né Tacken Broekhuizenvorst; 4 Frans Bouman Sittard; 5 J. Jonkers Eindhoven; 6 Guus Wilmsen Venray; 7 Baer Goofers Blerick.
 
Deurne  12 augustus
1 Sjaak Nieskens Swalmen; 2 Piet van der Linden Helmond; 3 Né Tacken Broekhuizenvorst; 4  Carel van de Westerlo Deurne; 5 Guus Wilmsen Venray; 6 Cor Ottenheijm Baarlo; 7  Gerrit Meuwissen Echt; 8 Har Verhorstert Sevenum;  9 Thei Janssen Tienray;  10 Lambert van de Weijer de Rips.
 
Spaubeek  14 augustus
1 A.Lemmens Born; 2 Louis Motké Sittard; 3 Hary Kortis Heerlen; 4 J.van Kollenburg Sittard; 5 H.Wagelaar Spekholzerheide; 6 Frans Bouman Sittard; 7 J.Hècker Obbicht; 8 May Wolfhagen Heerlen; 9 Frans Solberg Puth Schinnen; 10 L.Roelofsen Spaubeek.
 
Boxmeer  15 augustus
1 Gerrit Jansen Venlo; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Frans op de Buys Eindhoven; 4 Jan Aben St. Joost; 5 Paul Tinneveld Well; 6 Carel van de Westerlo Deurne; 7 Jan Knapen Deurne; 8 Né Tacken Broekhuizenvorst; 9 H. Verheijen Sevenum; 10 Thei Janssen Tienray.
 
Heerlen Vrank  15 augustus
1 Louis Motké Sittard; 2 May Wolfhagen Heerlen; 3 Meurmans Schaesberg; 4 H.Wagelaar  Kerkrade; 5 Meeuwes Doelen Brunssum; 6 Frits Ruyters Heerlerheide; 7 J. van Kollenburg Sittard; 8 J.Hof Brunssum; 9 Hary Kortis Heerlen; 10 J.Ritsen Nieuwenhagen.
 
Echt  16-17-18 augustus  Driedaagse
 
1e dag
1 Jac Thoolen Slek Echt; 2 Frans Solberg Puth Schinnen; 3 Gerrit Jansen Venlo; 4 Louis Motké Sittard; Leo Tellers Echt; 6 Piet van der Linden Helmond; 7 Sjaak Nieskens Swalmen; 8 Gerrit Meuwissen Echt; 9 Frans Scheffer Weert; 10 Flor Monsieur Maaseik B.; 11 Jan Aben Echt.
 
2e dag
1 Piet van der Linden Helmond; 2 Louis Motké Sittard; 3 Jan Aben St. Joost; 4 Frans Bouman Sittard; 5 Flor Monsieur Maaseik B.; 6 Leo Tellers Echt; 7 Gerrit Meuwissen Echt; 8 Sjaak Nieskens Swalmen; 9 Né Tacken Broekhuizenvorst; 10 Jac Thoolen Slek Echt; 11 Gerrit Jansen Venlo; 12 Jan Dörner Beegden; 13 J. Cortis Heerlen.
 
3e dag
1 Frans Bouman Sittard; 2 Louis Motké Sittard ; 3 Carel van de Westerlo Deurne; 4 Sjaak Nieskens Swalmen; 5 Né Tacken Broekhuizenvorst; 6 Gerrit Meuwissen Echt; 7 Gerrit Jansen Venlo; 8 Leo Tellers Echt; 9 Jan Aben Echt; 10 Baer Goofers Blerick.
 
Eindklassement
1 Louis Motké  Sittard; 2 Frans Bouman Sittard; 3 Sjaak Nieskens Swalmen ; 4 Gerrit Meuwissen Echt; 5 Né Tacken Broekhuizenvorst; 6 Jan Aben St. Joost; 7 Leo Tellers Echt; 8 Gerrit Jansen Venlo; 9 Piet van der Linden Helmond; 10 Jac Thoolen Slek Echt.
 
Munstergeleen  19 augustus
1 Sjaak Nieskens Swalmen; 2 Louis Motké Sittard; 3 Frans Bouman Sittard; 4 Frans Roelofsen Spaubeek; 5 Jan Dörner Beegden; 6 Baer Goofers Blerick; 7 Hary Kortis Heerlen; 8 Jan Aben Echt; 9 Gerrit Jansen Venlo; 10 Piet van der Linden Helmond.
 
Nederweert  19 augustus
1 F. Caris Weert; 2 Ben Heynen Venlo; 3 J. Janssen Weert; 4 Piet Craenen Nederweert Eind; 5 J. Bosmans Heeze.
 
Weert  20 augustus
1 A.Poel  Weert; 2
 
Berg en Terblijt    26 augustus
1 H.Geurten Berg; 2 Bergstein Berg.
 
Haelen  26 augustus
1 Har Verhorstert  Sevenum; 2 Lambert van de Weijer de Rips; 3 Gerrit Jansen Venlo; 4 Piet van der Linden Helmond; 5 Louis Motké Sittard; 6 Né Tacken Broekhuizenvorst; 7 Jan Aben St.Joost; 8 Carel van de Westerlo Deurne; 9 Flor Monsieur Maaseik B.; 10 Sjaak Nieskens Swalmen;
 
Schinnen  2 september   Kampioenschap  Noord –Zuid 
1 Piet van der Linden Helmond; 2 Gerrit Jansen Venlo; 3 Jan Aben St. Joost; 4 Frans Solberg Puth Schinnen; 5 A. Lemmens Born; 6 Hary Kortis Heerlen; 7 C. van de Westerlo Deurne; 8 Har Verhorstert Sevenum; 9 Frans Bouman Sittard; 10 Gerrit Meuwissen Echt. 
 
Diergaarde  9 september
1 Carel  van de Westerlo  Deurne; 2 Lambert van de Weijer de Rips; 3 Jac Thoolen Slek Echt; 4 Baer Goofers Blerick; 5 Har Verhorstert Sevenum; 6 Né Tacken Broekhuizenvorst; 7 Leo Tellers Echt; 8 Cor Ottenheijm Baarlo; 9 J. Kerremans Horst; 10 Guus Wilmsen Venray.
 
Reymerstok  9 september
1 J.Smeets Eijsden; 2 Franken; 3 J.Lahaye Bunde; 4 Reijders Obbicht; 5 Lumey België; 6 Wolf Eijsden.

Schaesberg  9 september


Maastricht  16 september
1 Gerrit Jansen Venlo; 2 J. Smeets Eijsden; 3 H. Vrancken Eijsden; 4 P.Paas Munstergeleen; 5 Piet Steenbakkers Maastricht; 6 Frans Bouman Sittard; 7 J. Akkermans Schin op Geul; 8 Jac Meeuwissen Kerkrade; 9 J. Plasmans Heer; 10 Cornelissen Geleen.
 
Geulle   16 september  Kampioenschap S.R.C.
1 A.Lemmens Born; 2 Louis Motké Sittard; 3 May Wolfhagen Heerlen; 4 Hary Kortis Heerlen; 5 Meeuwes Doelen Brunssum; 6 J.Pitty Hoensbroek; 7 Frans Roelofsen Spaubeek; 8 A.Willems Munstergeleen; 9 P.van Erp Sittard; 10 Zef Knops Jabeek.

Nieuwstadt  16 september


Maasbracht  23 september
1 Né Tacken Broekhuizenvorst; 2 Cor Ottenheijm Baarlo; 3 A. Lemmens Born; 4 Sjaak Nieskens Swalmen; 5 Piet van der Linden Helmond; 6 Lambert van de Weijer de Rips; 7 Carel van de Westerlo Deurne; 8 Har Verhorstert  Sevenum; 9 Nei Smeets Diergaarde; 10 Gerrit Meuwissen Echt.
 
Baarlo  30 september RKWFL  Kampioenschap
1 Sjaak Nieskens Swalmen; 2 Lambert van de Weijer de Rips; 3 Né Tacken Broekhuizenvorst; 4 Har Verhorstert Sevenum; 5 Cor Ottenheijm Baarlo; 6 Gerrit Jansen Venlo; 7 Gerrit Meuwissen Echt; 8 Jan Aben St. Joost; 9 Piet van der Linden Helmond; 10 Flor Monsieur Maaseik B.;
 
Swalmen  7 oktober 
1 Cor Ottenheijm Baarlo; 2 Piet van der Linden Helmond; 3 Sjaak Nieskens Swalmen; 4 Jan Aben St. Joost; 5 Lambert van de Weijer de Rips; 6 Carel van de Westerlo Deurne; 7 Flor Monsieur Maaseik B.; 8 Frans Scheffers Weert; 9 Né Tacken Broekhuizenvorst; 10 Leo Tellers Echt.
 
Sibbe  7 oktober
1 Smeets  Eijsden; 2 Frissen Schin op Geul; 3 Hary Kortis Heerlen; 4 Lahaye  Bunde; 5 Ackermans Schin op Geul; 6 Ortmans Hoensbroek; 7 Boumans Maastricht; 8 Baggen Geleen; 9 J.Konings Sittard; 10 Hof Brunssum; 11 Chris Nolten Geleen; 12 Luchies Hoensbroek; 13 Klassen Maastricht.

 

 


 Wielerclub Weert komt sterk voor de dag