Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1950


Siebengewald   10 april   Eerste officiële  wedstrijd  van Wielerbelang

1 Lambert van de Weijer de Rips; 2 J. Martens Deurne; 
 
Buchten  10 april
1 W.Paes Munstergeleen; 2 Louis Motké Sittard; 3 Bosscher Kerkrade; 4 Op de Kamp Stein; 5 P.Paes Munstergeleen; 6 A.Lemmens Born; 7 G.Cremers Munstergeleen; 8 W.Claessens Stein; 9 H.Vogelaar Sittard; 10 M.Lacroix Stein.
 
Rothem  10 april
1 J. van der Weijden Caberg; 2 Nico Hinsen Roermond; 3 Frijns Amby; 4 Pieters Maastricht; 5 Henk Smeets Rothem; 6 Bozer  Gronsveld; 7 Roumans  Rothem.
 
Echt  18 april Eroba sterrit  Klassieker
1 A. Bloemen Oss; 2 Kurt Sichterman Heerlen; 3 Lambert van de Weijer de Rips; 4 Frits Slijpen Venlo; 5 Gerrit Jansen Venlo; 6 Guus Schokker Venlo; 7 P.Martens Deurne; 8 Thei Janssen Tienray; 9 Gerard van Schaik Geldrop; 10 J. Boeijen Oss.
 
Venlo Villapark  23-24 april  Tweedaagse
 
1e dag
1 H. Schraven Blerick; 2 Huub Vinken Tegelen; 3 Guus Schokker Venlo; 4 Cor Sparidaans Venlo; 5  Cas Grijseels Tegelen; 6 Paul Tinneveld Well; 7 Leo Janssen Venray; 8 Thei Janssen Tienray; 9 Frits Slijpen Venlo; 10 J. van Es Reuver. 
 
2e dag
1 Leo Jansen Venlo ; 2 Baer Goofers Blerick; 3 Jan Heiligers Blerick; 4 Paul Tinneveld Well; 5 Jan Kuntzelaers Tegelen; 6 Huub Vinken Tegelen; 7 Cor Sparidaans Venlo; 8 Cas Grijseels Tegelen; 9 H.Schraven Blerick; 10 Frits Slijpen Venlo.
 
Eindklassement
1 Huub Vinken Tegelen; 2 H. Schraven Blerick; 3 Thei Janssen  Tienray; 4 Cor Sparidaans Venlo; 5 Cas Grijseels  Tegelen; 6 Leo Jansen Venlo; 7  Guus Schokker Venlo; 8 Paul Tinneveld Well; 9 Baer Goofers Blerick;10 Har Verhorstert Sevenum.

                                      Jan Kuntzelaers met Baer Vinken


 Baarlo  30 april
1 Huub Vinken Tegelen; 2 A. Bloemers Oss; 3 Carel van de Westerlo Deurne; 4 Cor Ottenheijm Baarlo; 5 Baer Goofers Blerick; 6 Jan Kuntzelaers Tegelen; 7 Frits Slijpen Venlo; 8 Har Verhorstert Sevenum; 9 Guus Schokker Venlo; 10 Harrie van der Putten Aarle Rixtel.
 
Spekholzerheide  30 april
1 Kurt Sichterman  Heerlen; 2 M. Lacroix Stein; 3 A. Lemmens Born; 4 W. Claassens Stein; 5 van Eesteren Vaesrade; 6 Frits Ruyters Heerlerheide; 7  Jac Heinen Echt; 8 J. Kersten Hoensbroek; 9 Ritzen Nieuwenhagen; 10 Penders Schinnen.
 
Tegelen  7 mei
1 Guus Schokker Venlo; 2 Theo Janssen Tienray; 3 A. Lemmens  Born; 4 Frits Slijpen Venlo; 5 Gerard van Schaik Geldrop; 6 Carel  van de Westerlo Deurne; 7 Jac Thoolen Slek Echt.

     In Tegelen bloeit de wielersport   v.l.n.r. Joep Terstroote-Piet Kuntzelaers-Theo Terstroote-Jan                  Opstals ( Belfeld )-Cas Grijseels- Baer Vinken    Jan Kuntzelaers is afwezig                             


Bolcholtz  7 mei
1 Kurt Sichterman Heerlen; 2 P.Paes Munstergeleen; 3 Reinders Simpelveld; 4 J.Claassen Stein; 5 Frits Ruyters Heerlerheide.
 
Echt  14 mei
1 Kurt Sichterman Heerlen; 2 Gerard van Schaik Geldrop; 3 Jan Kuntzelaers Tegelen; 4 H.Schraeven Venlo; 5 A. Lemmens Born; 6 Gerrit Meuwissen Echt; 7 Frits Slijpen Venlo; 8 Guus Schokker Venlo; 9 Leo Tellers Echt; 10 L.Maas Geldrop.
 
Spekholzerheide  14 mei
1 P.Paes Munstergeleen; 2 M.Lacroix Stein; 3 J. van Kesteren; 4 W.Claessen Stein; 5 Reinders Simpelveld; 6 Vogels Sittard; 7 Kersten Hoensbroek; 8 Geensen Heerlerheide; 9 J.Paes Munstergeleen; 10 A.Pluijmen Spekholzerheide.
 
Horst   21 mei
1 Huub Vinken Tegelen; 2 Thei Janssen Tienray; 3 Boy de Boer Venray; 4 Ties Tiessen Sevenum; 5 Cor Sparridaans Venlo; 8 Frans Poels Venray.
 
Beegden  28 mei
1 Huub Vinken Tegelen; 2 Jac Thoolen Slek Echt; 3 Gerrit Jansen Venlo; 4 Gerrit Meuwissen Echt; 5 Theo van Landeghem Posterholt.
 
Bergen  28 mei
1…………………; 2 Guus Wilmsen Venray;…7 J.Kerremans Horst.
 
Broeksittard  28 mei
1 A.Lemmens Born; 2 Kurt Sichterman Heerlen; 3 G.Cremers Munstergeleen; 4 M.Lacroix Stein; 5 Frans Bouman Sittard; 6 P.Paes Munstergeleen; 7 Schmeitz; 8 Bosscher Kerkrade; 9 Frans Geensen Heerlen; 10 Schröder.
 
Spekholzerheide    Baan 28 mei
Sprint
 
1e serie
1 Wim Vermeulen Terwinselen; 2 J.Velraeds Kerkrade
 
2e serie
1 J.Willemse Kerkrade; 2 Jan Kuntzelaers Tegelen.
 
3e serie
1 W. Borghans Spekholzerheide; 2 Jan Plantaz Eindhoven.
 
Finale
1 Wim Vermeulen Terwinselen; 2 W.Borghans Spekholzerheide; 3 J.Willemse Kerkrade.
 
Achtervolging 
1 Wim VermeulenTerwinselen;  2 J. Willemse  Kerkrade; 3 J Mers Heerlen; 4 J.Frösch Geleen.
 
Afvallingsrace
1 Jan Kuntzelaers Tegelen; 2 Hendriks Heerlen; 3 J.Velraeds Kerkrade ; 4 H.Peters Spekholzerheide.
 
Klassementsrace  200 ronden
1 Jan Plantaz Eindhoven; 2 W.Borghans Spekholzerheide; 3 Jan Kuntzelaers Tegelen; 4 J.Willemse Kerkrade ; 5 Wim Vermeulen Terwinselen.
 
Deurne  4 juni
1 Paul Tinneveld Well; 2 Carel van de Westerlo Deurne; 3 J.Kerremans Horst; 6 Guus Wilmsen Venray.
 
Diergaarde  6 juni
1 N. van Berkom Oss; 2  Baer Goofers Blerick; 3 Har Verhorstert Sevenum; 4 Gerrit Jansen Venlo; 5 Cor Ottenheijm Baarlo; 6 Jac  Heinen Echt; 7 Jac Thoolen Slek Echt; 8 Theo Söntjens Beegden; 9 Jan van Deursen Eindhoven.
 
Meers  6 juni
1 Kurt Sichterman Heerlen; 2 Louis Motké Sittard; 3 Claassen Maasband; 4 Lacroix Stein.
 
Heel  11 juni
1 Gerrit Meuwissen Echt; 2 Kurt Sichterman Heerlen; 3 Baer Goofers Blerick; 4 P. Paas Munstergeleen; 5 Huub Vinken Tegelen; 6 A. Lemmens Born; 7 Louis Motké Sittard; 8 Thei Janssen Tienray; 9 H. Vogels Sittard; 10 Jac Heinen Echt.

                                       Gerrit Meuwissen met de bloemen uit Heel


Venray    11 juni
1 Guus Wilmsen Venray; 2 Lambert van de Weijer de Rips; 3 Carel  van de Westerlo Deurne; 4 Guus Schokker Venlo; 5 J.Rutten Bergen; 6 Né Tacken Broekhuizenvorst; 7 H. Stommels Helmond; 8 M van de Kerkhof Helmond.
 
Buggenum  18 juni
1 Guus Wilmsen  Venray; 2 Thei Janssen Tienray; 3 Lambert van de Weijer de Rips; 4 Baer Goofers Blerick; 5 Guus Schokker Venlo; 6 A. Lemmens Born; 7 Gerrit Jansen Venlo; 8 Frits Slijpen Venlo; 9 Huub Vinken Tegelen; 10 Jac Heinen Echt.
 
 Venray  19 juni  1950
1 Huub Vinken Tegelen; 2 Thei Janssen Tienray; 3 Cas Grijseels Tegelen; 4 L. van Doorn Deurne; 5 Leo Jansen Venlo; 6 Guus Schokker Venlo; 7 Carel  van de Westerlo Deurne.
 
Simpelveld  25 juni
1 Louis Motké  Sittard; 2
 
Maasniel  25 juni
1 Gerrit Meuwissen Echt; 2 Baer Goofers Blerick; 3 Thei Janssen Tienray; 4 H.van der Putten Aarle -Rixtel; 5 M. van de Kerkhof Helmond; 6 Lambert van de Weijer de Rips; 7 Leo Janssen Venray;  8 J. Kerremans Venray; 9 Guus Wilmsen Venray; 10 Jac Wetemans Baexem.
 
Egchel  2 juli
1 Gerrit Meuwissen Echt; 2 Kurt Sichterman Heerlen; 3 Ben Heynen Venlo; 4 Frans Bouman Sittard; 5 Lambert van de Weijer de Rips; 6 Baer Goofers Blerick; 7 Né Tacken Broekhuizenvorst; 8 P.Paas Munstergeleen; 9 Harrie van der Putten Aarle Rixtel.
 
Belfeld  7-8-9 juli   Driedaagse
 
1e dag
1 Piet van der Linden Helmond;
 
2e dag
1 Har Verhorstert  Sevenum; 2 Louis Motké Sittard; 3 Huub Vinken Tegelen; 4 P.Paas Munstergeleen.
 
3e dag
1 Piet van der Linden Helmond; 2 Ben Heynen Venlo; 3 Frits Slijpen Venlo; 4 Guus Schokker Venlo; 5 Huub Vinken Tegelen; 6 M. van de Kerkhof Helmond; 7 P. Paas Munstergeleen; 8 Paul Tinneveld Well.
 
Eindklassement
1 Piet van der Linden Helmond; 2 P.Paas Munstergeleen; 3 Louis Motké Sittard; 4 Huub Vinken Tegelen; 5 Ben Heynen Venlo; 6 Har Verhorstert Sevenum; 7 Frits Slijpen Venlo; 8 Paul Tinneveld Well; 9 Guus Schokker Venlo; 10 M.van de Kerkhof Helmond.

                                                   Piet van der Linden
Welten  9 juli
1 Frans Bouman Sittard; 2
 
Sanderbout  16 juli
1 Louis Motké Sittard; 2 Kurt Sichterman Heerlen; 3 Frans Bouman Sittard; 4 A.Lemmens Born; 5 May Wolfhagen Heerlen; 6 Penders Schinnen; 7 Cremers Munstergeleen; 8 Meeuwes Doelen Brunssum; 9 Heeken Obbicht; 10 A. van Tilburg Simpelveld.
 
Sint Joost  16 juli
1 Né Tacken Broekhuizenvorst; 2 Toon van de Weijer Deurne; 3 Piet van der Linden Helmond; 4 Guus Wilmsen Venray; 5 Thei Janssen Tienray; 6 Gerrit Meuwissen Echt; 7 M. van de Kerkhof Helmond; 8 Gerrit Jansen Venlo; 9 Frits Slijpen Venlo.
 
Roermond  23 juli
1 Piet van der Linden Helmond; 2
 
Linne  30 juli
1 Piet van de Brekel Echt; 2 P.Paas Munstergeleen; 3 Harrie van der Putten Aarle Rixtel; 4 Har Verhorstert Sevenum; 5 Piet van der Linden Helmond 
 
 Kampioenschap van Linne
1 W.Valkenburg Linne;
 
Spekholzerheide  Baan  29 juli
 
Sprint 1e serie
1 W.Borghans Spekholzerheide; 2 Cor Sparridaans Venlo;
 
Sprint 2e serie
1 Jan Kuntzelaers Tegelen; 2 Gerrit Jansen Venlo;
 
Sprint 3e serie
1 Wim Vermeulen Terwinselen; 2 J.Frosch Kerkrade.
 
Sprint Finale
1 Cor Sparidaans Venlo; 2 Jan Kuntzelaers Tegelen; 3 ; Wim Vermeulen Terwinselen; 4 J. Frösch Kerkrade.
 
Achtervolging
1 Wim Vermeulen Terwinselen; 2 J. van der Weijden Caberg; 3  J. Maas; 4 J. Frösch Kerkrade.
 
Afvallingsrace
1 W Borghans Spekholzerheide; 2 Joep Terstroote Tegelen; 3 J. van de Broek; 4 Hendriks; 5 J. Velraeds Heerlen.
 
Klassementsrace 200 ronden
1 W. Borghans Spekholzerheide; 2 J. Frösch Kerkrade; 3 Cor Sparidaans Venlo; 4 Wim Vermeulen Terwinselen; 5 W. van de Broek Heerlen; 6 J. Velraeds Heerlen; 7 Gerrit Janssen Venlo; 8 J. Borghans Spekholzerheide.
 
Nederweert  30 juli
1 Teng Steuten Weert; 2 H.Hendriks Someren; 3 H. Janssen Someren; 4 Sjraar Petit Weert; 5 Nico Hinsen Roermond.
 
Heerlerheide   6 augustus    Mijnwerkers kampioenschap 
Individueel
1 May Wolfhagen Hoensbroek; 2  Frans Geensen Heerlen; 3 Hary Kortis Heerlen ; 4 Ritzen; 5 Kesteren; 6 Meeuwes Doelen Brunssum; 7 Penders; 8 Peters; 9 Kuyk; 10 Kars.
 
Ploegen
1 Staatsmijn Emma; 2 Oranje Nassau III; 3 Oranje Nassau IV; 4 Wilhelmina; 5 Oranje Nassau V; 6 Laura; 7 Willem Sophie; 8 Maurits.
 
St. Odiliënberg  6 augustus
1 Piet van de Brekel  Echt; 2 Baer Goofers Blerick; 3 J. op de Buijs Eindhoven; 4 A.Schaft Sint Odiliënberg; 5 J.Heinen Echt; 6 Th.van Landeghem Posterholt; 7 Gerrit Meuwissen Echt; 8 Sef Slabbers Swalmen; 9 L. Steyven Buggenum; 10 J. Fermans Sint Odiliënberg.
 
Haelen  13 augustus
1 J. van de Kerkhof Helmond; 2 Né Tacken Broekhuizenvorst; 3 Jan Kuntzelaers Tegelen; 4 Huub Vinken Tegelen; 5 Thei Janssen Tienray; 6 J. Kerremans Horst; 7 Guus Schokker Venlo; 8 H. Jonkers Eindhoven; 9 Cor Ottenheijm Baarlo; 10 Paul Tinneveld Well.
 
Spaubeek  13 augustus
1 Louis Motké Sittard; 2
 
Well  15 augustus
1 M. van de Kerkhof Helmond; 2
 
Vrank Heerlen  15 augustus
1 Frits Ruyters Heerlerheide; 2 M. van de Kerkhof Helmond; 3 Gerrit Janssen Venlo; 4 May Wolfhagen Heerlen; 5 Louis Motké Sittard; 6 Kurt Sichterman Heerlen; 7 Harie Kortis Heerlen; 8 A.Lemmens Born; 9 Thei Janssen Tienray; 10 Piet van de Brekel Echt.
 
Echt  17-18-19 augustus  Driedaagse
 
1e dag
1 Kurt Sichterman Heerlen; 2 Huub Vinken Tegelen; 3 Louis Motké Sittard; 4 M. van de Kerkhof Helmond; 5 Frans Geensen Heerlen; 6 P.Paas Munstergeleen; 7 Frans Bouman Sittard; 8 Guus Schokker Venlo; 9 Lambert van de Weijer de Rips; 10 A. Lemmens Born; 11 Harrie van der Putten Aarle Rixtel; 12 Né Tacken Broekhuizenvorst.
 
2e dag
1 Louis Motké Sittard; 2 Né Tacken Broekhuiizenvorst; 3 Frans Bouman Sittard; 4 Kurt Sisterman Heerlen; 5 Piet  van de Brekel  Echt.
 
3e dag
1 Kurt Sichterman Heerlen; 2 M. van de Kerkhof Helmond; 3 Louis Motké Sittard; 4 Thei Janssen Tienray; 5 p.Paas Munstergeleen.
 
Eindklassement
1 Kurt Sichterman Heerlen; 2 Louis Motké Sittard; 3 M. van de Kerkhof Helmond; 4 P.Paas Munstergeleen; 5 A. Lemmens Born; 6 Frans Geensen Heerlen; 7 Né Tacken Broekhuizenvorst; 8 Frans Bouman Sittard; 9 Gerrit Meuwissen Echt; 10 May  Wolfhagen Heerlen.
 
Obbicht  21 augustus
1 Kurt Sichterman Heerlen; 2 Frans Bouman Sittard; 3 Har Verhorstert  Sevenum; 4 Piet van der Linden Helmond; 5 Piet van de Brekel Echt; 6 Gerrit Jansen Venlo; 7 Leo Janssen Venray; 8 Louis Motké Sittard; 9 J.Kersten Hoensbroek; 10 Leo  Tellers Echt.
 
Tegelen  24-25-26 augustus  Driedaagse
 
1e dag 
1 J.Aarts Munstergeleen; 2 Piet van der Linden Helmond; 3 Kurt Sichterman Heerlen; 4 Huub Vinken Tegelen ; 5 Né Tacken Broekhuizenvorst
.
2e dag
1 Guus Schokker Venlo; 2 Gerrit Meuwissen Echt; 
 
3e dag
1 Huub Vinken Tegelen; 2
 
Eindklassement
1 Huub Vinken Tegelen ; 2
 
Spekholzerheide    27 augustus  SRC Kampioenschap. Zuid Limburg
1 A. Lemmens Born; 2 R. Oostveen Eijgelshoven; 3 P.Paas Munstergeleen; 4 H. Reinders Simpelveld; 5 Hary Kortis Heerlen; 6 Louis Motké Sittard; 7 H. Vogels Sittard; 8 Frits Ruiters Heerlerheide; 9 Frans Bouman Sittard; 10 H.Peeters Schinveld.
 
Roermond  27 augustus  Kampioenschap Wielerbelang  Noord/Midden Limburg en Brabant
1 Broer Heynen Venlo; 2 Lambert van de Weijer de Rips; 3 Gerrit Jansen Venlo; 4 Huub Vinken Tegelen; 5 Né Tacken Broekhuizenvorst; 6 Carel van de Westerlo Deurne; 7 Thei Janssen Tienray; 8 Gerrit Meuwissen Echt; 9 J.Kerremans Horst; 10 Paul Tinneveld Well.12 H. van Deursen Weert.
 
Pey Echt  3 september   Algemeen Kampioenschap Wielerbelang  en  S.R.C.             
1 Frans Bouman Sittard; 2 Cor Ottenheijm Baarlo; 3 Hary Kortis Heerlen; 4 M. van de Kerkhof Helmond; 5 Kurt Sichterman Heerlen; 6 May Wolfhagen Heerlen; 7 Paul Tinneveld Well; 8 P. Paas Munstergeleen; 9 J. Kersten Hoensbroek; 10 Piet van de Brekel Echt.
 
Ell  10 september
1 Math Cremers Ell; 2 Theo Timmermans Ell; 3 Frits Cremers Ell.
 
Venray  17 september Wilma Ronde
1 Lambert van de Weijer de Rips; 2 Paul Tinneveld Well.
 
Gewone Fietsen
1 van Weersen Liessel; 2 Bindels Bergen; 3 A.van Gaal Deurne; 4 W.Janssen Sevenum; 5 Schuurmans Eindhoven.
 
Veteranen
1 W.Gietmans Gennep; 2 W.Manders Deurne; 3 W.Thijssen Venray; 4 J. van Dijk Venray.
 
Eygelshoven  17 september
1 Piet van de Brekel  Echt; 2
 
Douvergenhout  17 september
1 Zef Knops Jabeek; 2
 
Afferden 24 september
1 Piet van der Linden Helmond; 2
 
Overhoven  Sittard  24 september
1 Louis Motké  Sittard; 2
 
Nederweert  1 oktober
1 Ben Sonnemans Blerick; 2
 
Someren Heide  1 oktober
1 J. Hendrickx Eindhoven; 2
 
Bleyerheide  8 oktober
1 Kurt Sichterman Heerlen; 2 Piet van de Brekel Echt; 3 Louis Motké Sittard; 4 Gerrit Jansen Venlo; 5 Hary Kortis Heerlen; 6 Pluimen Spekholzerheide; 7 J. Kersten Hoensbroek; 8 Martin Doelen Brunssum; 9 Körvers Bleyerheide.
 
 

                       De Noord-Limburgers trekken naar Simpelveld . v.l.n.r. Joep Terstroote-Baer                                                        Vinken-Jan Heiligers-Jan Bos en Jo Bedaux