Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10    1949

Venray  3 april
1 Boy de Boer Venray; 2 Thei Janssen Tienray; 3 Ties Tiessen Sevenum; 4 Paul Tinneveld Well; 5 Baer Goofers Blerick.
 
Roermond-Venlo-Roermond    10 april  klassieker
1 Jan Kuntzelaers Tegelen; 2 Jan de Turck Eindhoven; 3 Albert Hinzen Roermond; 4 Jan Bos Blerick; 5 Thei Janssen Tienray; 6 A. Lemmens Born; 7 Huub Vinken Tegelen; 8 Cor Sparidaans Venlo; 9 Cas Grijseels Tegelen; 10 Guus Schokker Venlo.
 
Melderslo  17 april
1 Jan Kuntzelaers Tegelen; 2 Paul Tinneveld Well; 3 Leo van Doorne Deurne; 4 Ties Tiessen Sevenum; 5 Carel van de Westerlo Deurne; 6 J. van de Kerkhof Deurne.

                                         Cor Sparidaans vóór Né Tacken Paul                                                           Tinneveld en Jan Bos in Melderslo 

Simpelveld  18 april
1 Kurt Sichterman Heerlen; 2 Meeuwes Doelen Heerlerheide; 3 J.Holka Vrank  Heerlen; 4 R. Moonen Hoensbroek; 5 A.Lemmens Born.
 
Siebengewald  24 april
1 Ties Tiessen Sevenum; 2 Jan Kuntzelaers Tegelen; 3 Huub Vinken Tegelen; 4 Paul Tinneveld Well; 5 Carel van de Westerlo Deurne; 6 Baer Goofers Blerick; 7 Cas Grijseels Tegelen.
 
Alleen Renners van Siebengewald
1 Willy Gramser; 2 H.Peters; 3 T.Janssen; 4 P.Holterman; 5 W.Heijnekamp; 6 Jaap Kersten.
 
Baarlo  1 mei
1 Huub Vinken Tegelen; 2


Heerlerbaan  1 mei
1 Meeuwes Doelen Heerlerheide; 2 May Wolfhagen Brunssum; 3 Kurt Sichterman Vrank Heerlen.
 
Roermond  1 mei
1 Henk Steevens Elsloo; 2
 
Meerlo  8 mei
1 Thei Janssen Tienray; 2 Boy de Boer Venray; 3 J. van de Kerkhof Deurne; 4 Jan Heiligers Blerick; 5 Paul Tinneveld Well.
 
Ubachsberg  8 mei
1 R.Moonen Hoensbroek; 2 Kurt Sichterman Heerlen; 3 J. Holka  Vrank Heerlen; 4 J.Meulenberg Brunssum; 5 A.Lemmens Born; 6 J.Kollenburg Sittard; 7 Meeuwes Doelen Brunssum; 8 H.Hendriks Simpelveld; 9 G.Merx Simpelveld; 10 W.Borghans Spekholzerheide. 
 
Buggenum   8 mei
1 Huub Vinken Tegelen;
 
Schinveld  15 mei
1 J.Holka Heerlen; 2 Kurt Sichterman Heerlen; 3 Frits Ruyters Heerlerheide; 4 G.Ritzen Nieuwenhagen; 5 A.Lemmens Born.
 
Oirlo  15 mei
1 Boy de Boer Venray; 2 Thei Janssen Tienray; 3 Carel van de Westerlo Deurne; 4 Leo Janssen Venray; 5 Baer Goofers Blerick.
 
Horst  22 mei
1 Huub Vinken Tegelen; 2 Thei Janssen Tienray; 3 Boy de Boer Venray; 4 Ties Tiessen Sevenum; 5  Cor Sparidaans Venlo; 6 Cas Grijseels Tegelen; 7 Jan Kuntzelaers Tegelen; 8 Baer Goofers Blerick; 9 Piet Poels Venray; 10 Paul Tinneveld Well.
 
Spekholzerheide  22 mei
1 Joep Clignet Heerlen; 2 Kurt Sichterman Vrank Heerlen;3 May Wolfhagen Brunssum; 4 W.Borghans Spekholzerheide.
 
Bergen  29 mei
1 Baer Goofers Blerick; 2 Thei Janssen Tienray;  3 Paul Tinneveld Well; 4 Huub Vinken Tegelen; 5 Boy de Boer Venray; 6 Cor Sparidaans Venlo.
 
Sevenum  5 juni
1 Jan Kuntzelaers Tegelen; 2 Baer Goofers Blerick; 3 Cas Grijseels Tegelen; 4 Boy de Boer Venray; 5 Thei Janssen Tienray; 6 Paul Tinneveld Well; 7 Ties Tiessen Sevenum.
 
Broekhuizenvorst  12 juni
1 Leo Janssen Venray; 2 Jan Kuntzelaers Tegelen; 3 Boy de Boer Venray; 4 Huub Vinken Tegelen; 5 Baer Goofers Blerick; 6 Cas Grijseels Tegelen; 7 Thei Janssen Tienray; 8 J. Clevers Broekhuizenvorst.
 
Limbricht  15 juni
1 Kurt Sichterman Vrank Heerlen; 2 A.Lemmens Born; 3 van de Kerkhof Schinveld; 4 Schröder Heerlen; 5 Halken Vrank Heerlen; 6 Meulenberg Heerlen; 7 Meeuwes Doelen Brunssum; 8 Hary Kortis Heerlen; 9 Claessens Stein; 10 Frits Ruyters Heerlerheide.
 
Venray  19 juni
1 Huub Vinken Tegelen; 2 Thei Janssen Tienray; 3 Cas Grijseels Tegelen; 4 L.van Doorn Deurne; 5 Leo Jansen Venlo; 6 Guus Schokker Venlo; 7 Carel van de Westerloo Deurne; 8 Jan Kuntzelaers Tegelen; 9 Paul Tinneveld Well; 10 Boy de Boer Venray.
 
Ophoven  Sittard  19 juni
1 J. Holka Heerlen; 2 Kurt Sichterman Vrank Heerlen; 3 A. Lemmens Born; 4 May Wolfhagen Brunssum; 5 Joep Clignet Heerlen; 6 Meeuwes Doelen Brunssum; 7 G.Ritzen Nieuwenhagen; 8 Schröder Heerlen; 9 Claessens Stein; 10 Theo  Paes Munstergeleen.
 
Tienray  26 juni
1 Huub Vinken Tegelen; 2 Thei Janssen Tienray; 3 Cas Grijseels Tegelen; 4 Leo Jansen Venlo; 5 Jan Kuntzelaers Tegelen; 6 Guus Schokker Venlo;
 
Gracht  Heerlerheide  6 juli
1 Kurt Sichterman  Vrank Heerlen; 2 J.Kollenburg Sittard; 3 Meeuwes Doelen Brunssum.
 
Belfeld  6-7-8-  juni   Driedaagse
 
1e dag
1 Huub Vinken Tegelen; 2 Cas Grijseels Tegelen; 3 Cor Sparidaans Venlo; 4 Guus Schokker Venlo; 5 ex eq.Peloton.
 
2e dag
1 Boy de Boer Venray; 2 Jan Kuntzelaers Tegelen; 3 Huub Vinken Tegelen; 4 Thei Janssen Tienray; 5 Cor Sparidaans Venlo; 6 Cas Grijseels Tegelen; 7  Leo Jansen Venlo; 8 Jan Bos Blerick; 9 Guus Schokker Venlo; 10 Jan Heiligers Blerick.
 
3e dag
1 Cor Sparidaans Venlo; 2 Huub Vinken Tegelen; 3 Thei Janssen Tienray; 4 Boy de Boer Venray; 5 Guus Schokker Venlo; 6 Jan Bos Blerick; 7 Leo  Jansen Venlo; 8 Jan Heiligers Blerick; 9 Leo Janssen Venray; 10 Baer Goofers Blerick.
 
Eindklassement
1 Cor Sparidaans Venlo; 2 Jan Kuntzelaers Tegelen; 3 Huub Vinken Tegelen; 4 Guus Schokker Venlo; 5 Leo Jansen Venlo; 6 Thei Janssen Tienray; 7 Baer Goofers Blerick; 8 Frits Slijpen Venlo; 9 Jan Bos Blerick; 10 Cas Grijseels Tegelen.
 
Wanssum  10 juli
1 Boy de Boer Venray; 2 Cor Sparidaans Venlo; 3 Jan Kuntzelaers Tegelen; 4  Paul Tinneveld Well;  5 Thei  Janssen Tienray; 6 Ties Tiessen Sevenum; 7 A. Evers Deurne;8 Gerrit Jansen Venlo; 9 Leo Janssen Venray; 10 Cas Grijseels Tegelen. 
 
Welten  Heerlen  10 juli
1 Frits Ruyters Heerlerheide; 2 Paas Munstergeleen; 3 Joep Clignet Schaesberg; 4 Kurt Sichterman Heerlen; 5 J.Holka Vrank Heerlen; 6 May  Wolfhagen Vrank Heerlen; 7 Hary Kortis Heerlen; 8 Meeuwes Doelen Brunssum; 9 Reijnders Simpelveld; 10 Borghans Spekholzerheide.
 
Eijsden  10 juli
1 Steins  Elsloo.
 
Tegelen  15-16-17 juli  Driedaagse
 
1e dag
1 Guus Schokker Venlo; 2 Jan Kuntzelaers Tegelen; 3 Baer Goofers Blerick; 4 Har Verhorstert Sevenum; 5 Jan Bos Blerick; 6 Cas Grijseels Tegelen; 7 Leo van Doorne Deurne; 8 Cor Sparidaans Venlo; 9 Leo Jansen Venlo; 10 Cor Ottenheijm Baarlo.
 
2e dag
1 Thei Janssen Tienray; 2 Guus Schokker Venlo; 3 Jan Kuntzelaers Tegelen; 4 Jan Bosch Blerick.
 
3e dag
1 Jan Bos Blerick; 
 
Eindklassement 
1 Jan Bos Blerick; 2 Cas Grijseels Tegelen; 3 Jan Kuntzelaers Tegelen; 4 Cor Sparidaans Venlo; 5 Baer Goofers Blerick; 6 Leo van Doorne Deurne.
 
Heel  17 juli
1 L. van Schaik Eindhoven; 2 J. de Turck Eindhoven; 3 P.Schoenmakers Echt; 4 Karel Dekkers; 5 W.Hermans  Grathem.
 
Heerlerheide  17 juli   Mijnwerkers kampioenschap
1 Kurt Sichterman Vrank Heerlen; 2 J.Holka Heerlen; 3 F.Ruyters Heerlerheide; 4 Ehlen Sittard; 5 J.Kollenburg Sittard; 6 Franssen; 7  J.Reijnders; 8 Joep Clignet ; 9 J.Meulenberg Brunssum; 10 Betteray.
 
1 Frans Geensen Heerlerheide; 2 
Ploegkoers
1 Staatsmijn Emma; 2 Oranje Nassau I; 3 Oranje Nassau II; 3 Oranje Nassau III; 4 St.M.Wilhelmina; 5 St.M. Maurits.
 
Pey Echt  24 juli
1 J. Lemmens Born; 2 Kurt Sichterman Heerlen; 3 Harie Cortis Heerlen; 4 W.Borgmans Spekholzerheide; 5 Joep Clignet Heerlen.
 
Kampioenschap van Pey Echt
1 Gerrit Meuwissen Echt; 2 R. Golsteijn Echt; 3 Jac Thoolen Slek Echt; 4 Jan Aben St. Joost; 5 J.Heijnen Pey; 6 Jan Jennissen Echt; 7 J. Backes Echt; 8 Nei Smeets Diergaarde; 9 G. Golsteijn Echt; 10 Wiel Meuwissen Echt.
 
Blitterswijck  24 juli
1 Paul Tinneveld Well; 2 
 
Sint Odiliënberg  31 juli
1 Jac Wolters Posterholt; 2 Harrie Tholen Posterholt; 3 Jo Puts; 4 H. Cox Helmond.
 
Nederweert  31 juli
1 Nico Hinsen Roermond; 2 Sjaak Nieskens Swalmen; 3 Piet Smits Someren; 4 Pellemans Nederweert; 5 Sef Slabbers Swalmen.
 
Lomm  31 juli
1 Jan Kuntzelaers Tegelen; 2
 
Well  5 augustus
1 Cor Sparidaans Venlo; 2 Paul Tinneveld Well; 3 Baer Goofers Blerick; 4 Frits Slijpen Venlo; 5 Jan Bos Blerick; 6 Thei Janssen Tienray; 7 J. van Laan Bakel; 8 Leo Janssen Venray.
 
Maasniel  14 augustus
1 Nico Hinsen Roermond; 2 P. Schoenmakers Echt; 3 J. de Turck Eindhoven; 4 Jac Thoolen Slek Echt; 5 J. Hanssen Holtum; 6 A.Meijsters Buggenum; 7 Sjraar Petit Weert; 8 Harrie Geuskens Weert; 9 A. Vossen Heel; 10 Leo Söntjens Beegden; 11 J. Verstappen Roermond.
 
Echt  15 augustus
1 J. Reinders Obbicht; 2 J. de Turck Eindhoven; 3 M. Wolfhagen Heerlen; 4 Teng Steuten Weert; 5 P. Claessen Obbicht; 6 H. Ekkers  Obbicht; 7 A. Ridel Rothem; 8 G. van Schaik Geldrop; 9 G. Rongen Bunde; 10 H. Claessen Susteren.
 
Kampioenschap van Echt
1 Jac Thoolen Slek Echt; 2 J. Heijnen Pey-Echt;  3 R. Golsteijn Slek; 4 Gerrit Meuwissen Echt; 5 J. Walraven Echt; 6 J.Tellers Echt; 7 G. Golsteijn Echt.
 
Someren Eind  15 augustus
1 W. Manders Asten; 2
 
Posterholt  15 augustus
1 H. Paas Sittard; 2 H.Ekkers Obbicht; 3 H. Tholen Posterholt; 
 
Linne 21 augustus
1 J. Heygers Eindhoven; 2 May Wolfhagen Heerlen; 3 Nico Hinsen Roermond; 4 H.Ekkers  Obbicht; 5 Gerrit Meuwissen Echt.
 
Lottum  21 augustus
1 Jan Kuntzelaers Tegelen; 2 Cor Sparidaans Venlo; 3 Paul Tinneveld Well; 4 H. Schraven Blerick; 5 Jan Bos Blerick; 6 Frits Slijpen Venlo; 7 J. Claessen Bakel; 8 Gerrit Jansen Venlo.
 
Spekholzerheide  Kaalheide  21 augustus
1 Theo Paes Munstergeleen;2 Meeuwes Doelen Brunssum; 3 Kurt Sichterman Vrank Heerlen; 4 J.Holka Heerlen; 5 Harie Kortis Heerlen; 6 Joep Clignet Heerlen.
 
Tegelen 28 augustus
1 Cor Sparidaans Venlo; 2 Gerrit Jansen Venlo; 3 H.Schraeven Blerick; 4 J. Kerremans Venray; 5 Thei Janssen Tienray; 6 Né Tacken Broekhuizenvorst; 7 Leo Janssen Venray; 8 Har Verhorstert Sevenum; 9 Cas Grijseels Tegelen.
 
Sint Joost  28 augustus
1 J.Huijgen Lutterade; 2 May Wolfhagen Heerlen; 3  J. de Turck Eindhoven ; 4 Jac Thoolen Slek Echt; 5 Gerrit Meuwissen Echt.
 
Kampioenschap van St.Joost
1 Jan Aben St.Joost; 2 G. Rutten.
 
Simpelveld  28 augustus
1 A.Lemmens Born; 2 J.Holka Vrank Heerlen; 3 Kurt Sichterman Vrank Heerlen; 4 Theo Paes Munstergeleen; 5 Dirks Schinveld.
 
Reuver  4 september
1 Baer Goofers Blerick; 2 Thei Janssen Tienray; 3 Né Tacken Broekhuizenvorst; 4 Cas Grijseels Tegelen; 5 J. Schaefer Roermond; 6 Gerrit Jansen Venlo; 7 Cor Ottenheijm Baarlo; 8 Paul Tinneveld Well; 9 A. Gommans Hoensbroek; 10 Jan Heiligers Blerick; 11 Guus Schokker Venlo; 12 Frits Slijpen Venlo.
 
Diergaarde  6 september
1 J. de Turck Eindhoven; 2 Jac Thoolen Slek Echt; 3 J.Heijgers Eindhoven; 4 Leo Söntjens Beegden. 5 Jac Wetemans Baexem.
 
Deurne  11 september
1 J. Claessen Bakel; 2 Piet van der Linden Helmond; 3 Jan Kuntzelaers Tegelen; 4 Carel van de Westerlo Deurne; 5 Cor Sparidaans Venlo.
 
Meerlo  18 september     Kampioenschap Wielerbelang
1 Huub Vinken Tegelen; 2 Jan Kuntzelaers Tegelen; 3 Thei Janssen Tienray; 4 Carel van de Westerlo Deurne; 5 Cor Sparidaans Venlo; 6 Cas Grijseels Tegelen; 7 Frits Slijpen Venlo; 8 Né Tacken Broekhuizenvorst; 9 Paul Tinneveld Well; 10 Baer Goofers Blerick.

Het podium bij de kampioenschappen v.l.n.r.Thei Janssen 3e, Huub ( Baer)  Vinken de kampioen    en Jan Kuntzelaers 2e. Tussen Baer en  Jan staat Cas Grijseels die 6e werd.

 
Beegden  18 september
1 Piet van der Linden Helmond; 2 J. Halmans Hoensbroek; 3  J. de Turck Eindhoven; 4 W. Hermans Grathem; 5 G. van Deelen Helmond..
 
Sanderbout  18 september
1 Kurt Sichterman Vrank Heerlen; 2 A.Lemmens Born; 3 J. Kollenburg Sittard; 4 Harie Kortis Heerlen; 5 Theo Paes Munstergeleen; 6 Hendriks Simpelveld; 7 A.Jellema Stein; 8 J.Meulenberg Brunssum; 9 Schröder Heerlen; 10 J.Holka Vrank Heerlen.
 
Boxmeer  25 september
1 Huub Vinken Tegelen; 2 Cor Sparidaans Venlo; 3 Boy de Boer Venray; 4 J. van der Velden Berchem; 5 Piet van der Linden Helmond; 6 Thei Janssen Tienray; 7 Gerrit Jansen Venlo.


Swolgen  25 september
1 Carel van de Westerlo Deurne; 2
 
Venray  2 oktober
1 Piet van der Linden Helmond; 2 Jan Kuntzelaers Tegelen; 3 Huub Vinken Tegelen; 4 G.van Deelen Helmond; 5 Carel van de Westerlo  Deurne.
 
Someren Heide  9 oktober
1 J. de Turk Eindhoven; 2
 
Roggel
1 Nico Hinsen Roermond; 2
 
Helden 
1 Thei Janssen Tienray; 2
 
Spekholzerheide
1 Kurt Sichterman Heerlen; 2

 

       De start van het eerste kampioenschap in Meerlo 1949