Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs jaaroverzicht 2012

 

3-mrt

BAARLO

Baancompetie

 

M.van Grinsven

Deurne

C.T,.  HVS

10-mrt

BAARLO

Baancompetie

 

N.Jungen

Aken Dld.

 

17-mrt

BAARLO

Baancompetie

 

P. van Dijk

Tegelen

 

25-mrt

WEERT ijzeren man

Semi-Klassieker

 

I.Ovdienko

Essen Dld.

de Maastrappers

4-apr

DEURNE Walsberg

 

 

M.van Grinsven

Deurne

C.T.   HVS

11-apr

DE MORTEL

 

 

M.van Grinsven

Deurne

C.T.  HVS

14-apr

Omloop der Peel    

1e et. Someren-Someren

 

E.Meerkerk

Zuidland

PRC Delta Fr..

15-apr

Omloop der Peel

2e et. Someren-Someren

 

J.Schuit

Oost Souburg

Princenhage

15-apr

Omloop der Peel

Eindklassement

 

M.Wouters

Molenhoek

Mercurius

15-apr

Omloop der Peel

Ploegenklassement

 

W.V.Princenhage

Breda

Princenhage

18-apr

BAKEL

 

 

M.van Grinsven 

Deurne

C.T. HVS

25-apr

GEMERT

 

 

E.Arts

Overloon

 

29-apr

SOMEREN- HEIDE

St.Jozef   semi-klassieker

 

J.Schuit

Oost Souburg

 Princenhage

29-apr

SOMEREN-HEIDE

Ploegenklassement

 

W.Cl.de Maastrappers

Horn

de Maastrappers

2-mei

VLIERDEN

 

 

M.van Grinsven

Deurne

C.T.  HVS

6-mei

LIESSEL

Ronde van Brabant   klassieker

 

M.van Grinsven

Deurne

C.T.  HVS

6-mei

LIESSEL

Ploegenklassement

 

C.T.  HVS

Eindhoven

C.T.  HVS

9-mei

BAARLO

 

 

E.Koken

Urmond

 

13-mei

LEEUWEN

 

 

R.Scheepers

Herten

 

16-mei

DEURNE Zeilberg

 

 

E.Arts

Overloon

 

19-mei

Hel van Brabant

1e et. Eindhoven-Eindh.

 

C.Marien

België

 Yokohama B.

20-mei

Hel van Brabant

2e et. Eindhoven-Eindh.

 

C.Marien

België

Yokohama B.

20-mei

Hel van Brabant

Eindklassement

 

C.Marien

België

Yokohama B.

20-mei

Hel van Brabant

Ploegenklassement

 

HST Yokohama B.

België

Yokohama B.

23-mei

ZEELAND

Afgelast  Onweer

 

x

x

x

30-mei

LIESSEL

 

 

E.Arts

Overloon

 

5-jun

MONTFORT

 

 

B.Janssen

Baarlo

 

6-jun

NEERKANT

 

 

E.Arts

Overloon

 

10-jun

HELENAVEEN

 Helenaveen   semi-klass.

 

M.van Grinsven

Deurne

C.T.  HVS

10-jun

HELENAVEEN

Ploegenklassement

 

Cyclingteam HVS

Eindhoven

C.T.  HVS

13-jun

MILHEEZE Hoeven

 

 

E.Arts

Overloon

 

20-jun

BAARLO

Streetrace

 

L.Doornbos

Berlicum

 

20-jun

BAARLO

Streetrace Recreanten

 

G.de Visser

Domburg

 

20-jun

MIERLO

 

 

R.Klomp

Veghel

 

21-jun

BAARLO

Baancompetitie

 

S.Klerken

Panningen

 

24-jun

BEEGDEN

NWB kampioenschap

 

R.Tijdink

Nijmegen

 

24-jun

BEEGDEN

Kampioen

 

M.Engbersen

Nederweert

 

27-jun

HANDEL

 

 

P. van den Heuvel

Bakel

 

28-jun

BAARLO

Baancompetitie

 

S.Klerken

Panningen

 

4-jul

BOEKEL

 

 

M.van Grinsven

Deurne

C.T.  HVS

5-jul

BAARLO

Baancompetitie

 

B.Janssen

Baarlo

 

10-jul

BAARLO

Baancompetitie

 

B.Janssen

Baarlo

 

11-jul

DE RIPS

 

 

E.Arts

Overloon

 

12-jul

BAARLO

Baancompetitie

 

S.Klerken

Panningen

 

15-jul

SOMEREN-PEER

Klassieker

 

J.Schuit

Oost Souburg

Princenhage

15-jul

SOMEREN-PEER

Ploegenklassement

 

Cyclingteam HVS

Eindhoven

C.T.  HVS

15-jul

ARCEN

Tijdrit

 

R.Lokate

Delft

 

18-jul

MILHEEZE Centr.

 

 

E.Arts

Overloon

 

19-jul

BAARLO

Baancompetitie

 

E.Hegger

Venlo

 

26-jul

BAARLO

Baancompetitie

 

A.Gottfried 

Nettetal Dld.

 

28-jul

NIJEVEEN

Tijdrit   16/29 jr.

 

J.de Vries 

Groningen

 

28-jul

NIJEVEEN

Tijdrit   30/39 jr.

 

N.Bakker

Weesp

 

2-aug

BAARLO

Baancompetitie

 

P.Kornafel

Straelen Dld.

 

3-aug

BAARLO

Baancompetitie

 

E.Bakker

Neerkant

 

4-aug

STRAMPROY

25 jaar ronde van Roy

 

R.Scheepers

Herten

 

4-aug

STRAMPROY

Recreanten

 

M.Christis

Kinrooi B.

 

5-aug

MOORSEL AALST B.

ICF   W.K.

 

S.van Nuffelen

België

 

9-aug

BAARLO

Baancompetitie

 

M.Granzow

Baarlo

 

10-aug

BAARLO

Baancompetitie

 

M.van Grinsven

Deurne

C.T.  HVS

12-aug

HONSELERSDIJK

WFN Ned. kampioenschap

 

J.van de Blink

s-Gravenzande

 

14-aug

MERUM

 

 

R.Beckers

Viersen   Dld.

 

14-aug

MERUM

Recreanten

 

H.van de Munckhof

Hegelsom

 

16-aug

BAARLO

Baancompetitie

 

M.van Grinsven

Deurne

C.T.  HVS

18-aug

MELDERLO

Streetrace

 

G.de Knegt

Goirle

 

23-aug

BAARLO

Baancompetitie

 

W.Gottfried

Hinsbeck Dld.

 

24-aug

BAARLO

Baancompetitie

 

S.Klerken

Panningen

 

26-aug

PANNINGEN

 

 

P.Kornafel

Straelen Dld.

 

26-aug

PANNINGEN

Recreanten

 

M.Muurmans

Helden

 

28-aug

BAARLO

Baan

 

W.Theunissen

Venlo

 

30-aug

BAARLO

Baancompetitie

 

M.van Grinsven

Deurne

Cyclingteam HVS

2-sep

SOMEREN HEIDE

Heidehof  semi klass.

 

M.van Grinsven

Deurne

Cyclingteam HVS

2-sep

SOMEREN- HEIDE

Ploegenklassement

 

FCA Cyclingteam

 

FCA  C.T.

5-sep

BAARLO

Baancompetitie

 

M.Granzow

Baarlo

 

7-sep

BAARLO

Baancompetitie

 

A.Bakker

Baarlo

 

13-sep

BAARLO

Baancompetitie

 

F.Rayer

Baarlo

 

14-sep

BAARLO

Baancompetitie

 

M.van Grinsven

Deurne

C.T. HVS

16-sep

SOMEREN-EIND

Tweelandenkoers   klass.

 

E.Hendriks

Krimpen a/d Lek

C.T.  HVS

16-sep

SOMEREN-EIND

Ploegenklassement

 

HST Yokohama B.

België

Yokohama B.

 

 

 

 

 

 

 

 


WVAN Klassement

 

Marc van Grinsven

Deurne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement

Jan Beckerstrofee

 

Super Prestige klass.

 

 

1

Piotr Kornafel

Essen Dld.

1

Jacques Schuit

Oost Souburg

 

2

Maurice Engbersen

Nederweert

2

 Kris van Grieken 

Mol B. 

 

3

Rob Nilesen

Baarlo

3

Marc van Grinsven 

Deurne 

 

4

Sjors Salentijn

Roermond

4

Dennis Szekely

Neeroeteren B.

 

5

Daan Adelaars

Heeze

5

Erik Meerkerk 

Zuidland

 

6

Rajender Peeters

Son

6

Marcel Wouters

Molenhoek

 

7

Bas Janssen

Baarlo

7

Dylan de Kok 

Steenbergen 

 

8

Theo Vleeshouwers

Heel

8

Marijn Pijper 

Spijkenisse

 

9

Anton Peeters

Helden

9

Maxim Harteloh

De Lier

 

 

 

 

10

Martin Bekking

Apeldoorn 

 

       Wesley Theunissen                                                                                             ( foto Niels Stams )