Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs  top tien  2021

Deurne Zeilberg  WVAN 1   30 juni

1 Wessel Coppelmans Hapert; 2 Leo Doyle Cavan Ierland; 3 Niels Vreys Lommel B.; 4 Peter Stienstra Venlo; 5 Rob Schouwenberg Velden; 6 Addy van Stiphout Venray; 7 Tijn Wingens Schaik; 8 Roy Steuten Ell; 9 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 10 Kevin Nooijen Volkel;11 Anton Vervecken Arendonk B.;12 Jenco Drost Eindhoven; 13 Sander Dijkink Odiapeel;14 Bart Gerits Stramproy; 15 Erwin Bakker Neerkant; 16 Thomas Wijnhoven Groesbeek; 17 Rob van de Pas Ospel; 18 Stef van den Bosch Milheeze; 19 Wim Marchal Overpelt B.; 20 Roy Marcellis Ysselsteyn; 21 Jos Kastelijns Eindhoven; 22 Robin Verbeek Eindhoven; 23 Joris de Mönnink Eindhoven; 24 Thomas Vael Helmond; 25 Jeroen Perdeck Eindhoven; 26 Sjoerd van de Mortel Liessel; 27 Daan Meijsen Ospel; 28 Vigo Schouten Venlo; 29 Herbert van Plateringen Weert.

Venlo Baan  1    1 juli

1 Nils Buttner Keulen Dld.; 2 Alex Weifenbach Keulen Dld.; 3 Mäger Niklas Bonn Dld.

 Verder geen uitslag,zeer slecht weer.


Deurne Walsberg  WVAN 2   7 juli

1 Erwin Bakker Neerkant; 2 Bruce Rayer Baarlo; 3 Jorne Dreiköningen Houtsbergen B. 4 Addy van Stiphout Venray; 5 Roy Steuten Ell; 6 Koen Wulterkens Sambeek; 7 Rob Schouwenberg Velden; 8 Jonas Nouwen Peer; B. 9 Marnix van Hoeck Herentals B.; 10 Bram Wouters Sint Oedenrode; 11 Bart Gerits Stramproy; 12 Jenco Drost Eindhoven; 13 Joris van Mönnink Eindhoven; 14 Peter Stienstra Venlo; 15 Rob van de Pas Ospel; 16 Peter de Winter Eindhoven; 17 Sander Dijkink Odiliapeel; 18 Niels Vreys lommel B.; 19 Frank Janssen Boekel; 20 Wim Marchal Overpelt B.; 21 Bas Janssen Baarlo; 22 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 23 Joep van den Borne Bladel; 24 Jonas Stickers Kesterlee B.; 25 Lod Vaessen Maasbree; 26 Willy Zetsen Maasbreee; 27 Kevin Willems Sint Truiden B.; 28 Roy Marcellis Ysselsteyn; 29 Coen Brandts Deurne; 30 Thomas Vael Eindhoven; 31 Gijs Vierling Veldhoven; 32 Rein Cobussen Wijchen; 33 Wim Kerlhof Best; 34 Jens Driessen Well; 35 Jos Castelijns Eindhoven; 36 Dennis Vugts Tilburg; 37 Tom Marcelis Eindhoven; 38 Vigo Schouten Venlo; 39 Stef van den Bosch Milheeze; 40 Wesley Schattevoet Venlo; 41 Thomas Wijnhoven Groesbeek; 42 Rick van Deursen Budel Schoot; 43 Willy van Kessel Zeeland.

                                                                    Erwin Bakker


Venlo Baan 2    8 juli

1 Mark Jähnke Duitsland; 2 Marek Bosniasitzki Duitsland; 3 Ole Theiler Duitsland; 4 Erik Vranken; 5 Hans Pirius; 6 Bas Janssen Baarlo; 7 Addy van Stiphout Venray; 8 Wessel Coppelmans Hapert; 9 Rainer Beckers Vierssen Dld. 10 Tim Neffgen Duitsland.

Milsbeek Hoeven  WVAN 3 14 juli

1 Niels Vreys  Lommel B.; 2 Koen Wulterkens Sambeek; 3 Juul van Loon Cuijk; 4 Roy Peeters Groesbeek; 5 Xander Stoopen Lille B.; 6 Jorrit Vanhammond Overpelt B.; 7 Bruce Rayer Baarlo; 8 Bas Janssen Baarlo; 19 Sander Dijkink Odiliapeel; 10 Addy van Stiphout Venray; 11 Gijs Derksen Groesbeek; 12 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 13 Rick van Deursen Budel Schoot; 14 Dennis Vugts Tilburg; 15 Wim Marchal Overpelt B; 16 Erwin Bakker Neerkant; 17 Sjoerd van de Mortel Liessel.

                                                      Niells Vreys

Venlo Baan 3   15 juli

1 Ole Theiler Meerbusch Dld.; 2 Samuel Kemmerling Duisburg Dld.; 3 Wesley Schattevoet Venlo; 4 Daniel Bojko Bochum Dld.; 5 Dominic Jentjens Dld.; 6 Carlo Hendriks Venlo; 7 Vigo Schouten Venlo; 8 Fabian Kaliner Keulen Dld.; 9 Juergen Schnellmann Hattingen Dld.

Asten Heusden WVAN 4   21 juli

1 Koen Wulterkens Sambeek; 2 Matthias Krols Oud Turnhout B.; 3 Thomas Mertens Neerpelt B.; 4 Juul van Loon Cuijk; 5 Joris Drijkoningen Houtsbergen B.; 6 Robin Verheijden Ranst B.; 7 Jef Vaes Balen B.; 8 Jenco Drost Eindhoven; 9 Bas Janssen Baarlo; 10 Bruce Rayer Baarlo; 11 Roy Steuten Ell; 12 Pascal Pawlick Gevelsberg Dld.; 13 Leif Hamacher Tegelen; 14 Thomas Wijnhoven Groesbeek; 15 Jelle Kennis Ravels B.; 16 Thomas Vael Helmond; 17 Rob Schouwenberg Velden; 18 Peter Stienstra Venlo; 19  Bert Gerits Stramproy; 20 Addy van Stiphout Venray; 21 Stijn van Gompel Veldhoven; 22 Daan van Alphen Gennep; 23 Tom van der Linden Eindhoven; 24 Marcel Ruyten Merselo; 25 Jens Driessen Well; 26 Wim Van Roey Vosselaar B.; 27 Roy Marcellis Ysselsteyn; 28 Rob van de Pas Ospel; 29 Redney Janssen Venray; 30 Niels Vreys Lommel B.; 31 Stef van den Bosch Milheeze; 32 Vince Vranken Balen B.; 33 Thomas Leys Vosselaar B.; 34 Pekka Heijnen Bocholt B.; 35 Peter de Winter Eindhoven; 36 Jos Castelijns Eindhoven; 37 Rick van Deursen Budel Schoot; 38 Vigo Schouten Venlo; 39 Coen Brandts Deurne.

                                                                      Koen Wulterkens

Venlo Baan 4  22 juli

1 Benedikt Hellwig Meerbusch Dld.; 2 Pim Erren Velden;3 Jona Hoffmann Haltern/See Dld.; 4 Sebastian Ventker Düsseldorf Dld.; 5 Max Schelenz Tönisvorst Dld.; 6 Rainer Beckers Viersen Dld.; 7 Hans Pirius Rheinbach Dld.; 8 Addy van Stiphout Venray; 9 Rob Schouwenberg Velden; 10 Wolfgang Kroll Düsseldorf Dld.

Bonheiden B,  25 juli

1 Roy Steuten Ell; 2 Hans Boon B.; 3 Kevin Jacobs B.; 4 Davy Stessens B.; 5 Jo Lemmens B.; 6 Cliff Vansummeren Lommel B.; 7 Gert Herremans B.; 8 Dave Christaens B.; 9 Tom De Koster B.; 10 Sven Verlinden B.; 11 Gunther Helsen B.; 12 Stijn Devos B.; 13 Wim Veekmans B.; 14 Gert Van Der Vloet B. 15 Ronny Denier Kinrooi B.

                               Roy Steuten de snelste van de drie koplopers in Bonheiden België.

Asten Diesdonk  WVAN  5  28 juli

1 Rob Schouwenberg Velden ; 2 Niels Vreys Lommel .; 3 Pieter-Jan Bollen Peer B.; 4 Thomas Mertens Neerpelt B.; 5 Peter Stienstra Venlo; 6 Roy Steuten Ell; 7 Bas Janssen Venlo; 8 Hugo Heijnen Beugen; 9 Matthias Krols Oud Turnhout B.; 10 Jos Castelijns Eindhoven; 11 Bjorn Berben Bree B.; 12 Thomas Wijnhoven Groesbeek; 13 Addy van Stiphout Venray; 14 Jeff Vaes Balen B.; 15 Sven Pollaert Herkenbosch; 16 Roy Peters Groesbeek; 17 Jonas Nouwen Peer B.; 18 Marcel Ruyten Merselo; 19 Gijs Derksen Groesbeek;  20 Redney Janssen Venray; 21 Harrie van Etten Veghel; 22 Morris van de Wiel  Berg en Dal; 23 Ferdie van Mil Haps; 24 Joris de Monnink Eindhoven; 25 Stef van den Bosch Milheeze; 26 Juul van Loon Cuijk; 27 Jorit Vanhammond Overpelt B.; 28 Bart Gerits Stramproy; 29 Stef Antonissen St.Lenaarts B.; 30 Nick Sannen Mol, B.; 31 Jeroen Van Gestel Wuust Wezel B.; 32 Marnix Van Hoeck Herentals B.; 33 Rick van Deursen Budel Schoot; 34 Wim Marchal Overpelt B.; 35 Peter de Winter Eindhoven; 36 Jerome Anker Oud-Beijerland; 37  Jens Driessen Well; 38 Vigo Schouten Venlo; 39 Stein Wouters Paal B.; 40 Teun van Poppel Geldrop.

Rob Schouwenberg altijd van voren

Baan Venlo 5  29 juli

1 Addy van Stiphout Venray; 2 Adrian Kalk Mülheim Dld.; 3 Christian Piel Duisburg Dld.; 4 Bas Janssen Venlo; 5 Wolfgang Kroll Düsseldorf Dld.; 6 Bjorn Kerssenberg Kessel; 7 Mark Jaehnke Kamp Lintfort Dld.; 8 Rainer Beckers Viersen Dld.; 9 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 10 Bruce Rayer Baarlo; 11 Sebastian Ventker Düsseldorf Dld.

Vlierden   WVAN 6  4 augustus

1 Niels Vreys Lommel B.; 2 Hugo Heijen Beugen; 3 Roy Steuten Ell; 4 Addy van Stiphout Venray; 5 Rob Schouwenberg Velden; 6 Matthias Krols Oud Turnhout B.; 7 Leif Hamacher Tegelen; 8 Thomas Mertens Neerpelt B.; 9 Luuk Nissen Best; 10 Morris van de Wiel Berg en Dal; 11 Bas Janssen Baarlo; 12 Gijs Vierling Veldhoven; 13 Jenco Drost Eindhoven; 14 Thom Cremers Belfeld; 15 Flip Scholliers Waalre B.; 16 Bruce Rayer Baarlo; 17 Thomas Wijnhoven Groesbeek; 18 Roy Peters Groesbeek; 19 Rob van de Pas Ospel; 20 Bart Gerits Stramproy; 21 Sjoerd van de Mortel Liessel; 22 Stef van den Bosch Milheeze; 23 Thieu Henskens Heesch; 24 Ferdie van Mil Haps; 25 Gijs Derksen Groesbeek; 26 Roy Marcellis Ysselsteyn; 27 Marcel Ruyten Merselo; 28 Tom van der Linden Eindhoven; 29 Joris de Mönnink Eindhoven; 30 Redney Janssen Venray; 31 Wim Marchal Overpelt B.; 32 Sander Dijkink Odiapeel; 33 Jens Driessen Well; 34 Koen Wulterkens Sambeek; 35 Jules Verstraeten Neeroeteren B.

Venlo Baan  6   5 augustus

1 Addy van Stiphout Venray; 2 Bruce Rayer Baarlo; 3 Erik Vranken Krefeld Dld.; 4 Rob Schouwenberg Velden; 5 Marcel Peschges Krefeld Dld.; 6 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 7 Rainer Beckers Viersen Dld.; 8 Mark Jähnke Kamp Lintfort Dld.; 9 Bas Janssen Baarlo; 10 Peter Stienstra Grubbenvorst.

Mol Gompel B.  8 augustus

1 Roy Steuten Ell; 2 Gert Heremans B. 3 Giovanni Gorga B.; 4 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 5 Jo Lemmens B.; 6 Ronny Denier Kinrooi B. 7 Jef Van Olmen B. 8 Stijn Devos B.; 9 Davy Stessens B.; 10 Kris Van Der Borght B.; 11 Kevin Jacobs B.; 12 Wim Veekmans B.; 13 Patrick Vanhamond B.; 14 Sven Schoenmakers B.; 15 Kurt Smits B.; 16 Cliff Vansummeren Lommel B.

                               Roy Steuten met voorsprong in Mol Gompel België.


Ospel   WVAN 7  11 augustus

1 Matthias Krols  Oud Turnhout B.; 2 Tim Sanders Venlo; 3 Robin Verheijden Ranst B.; 4 Thom Cremers Belfeld; 5 John De Schutter Lummen B.; 6 Addy van Stiphout Venray; 7 Koen Wulterkens Sambeek; 8 Luuk Nissen Best; 9 Bruce Rayer Baarlo; 10 Niels Vreys Lommel B.; 11 Thomas Mertns Neerpelt B.; 12 Gijs Vierling Veldhoven; 13 Gijs Deksen Groesbeek; 14 Roy Peters Groesbeek; 15 Rimme Renders Kasterlee B.; 16 Morris van de Wiel Berg en Dal; 17 Peter Steinstra Venlo; 18 Leif Hamacher Tegelen; 19 Bjorn Kerssenberg Kessel; 20 Koen Geurts Katwijk; 21 Stef van den Bosch Milheeze; 22 Roy Marcellis Ysselsteyn; 23 Sjoerd vcan de Mortel Liessel;24 Jens Driessen Well; 25 Filip Scholliers Waalre B.; 26 Bart Gerits Stramproy; 27 Kevin Willems Sint Truiden B.; 28 Joris de Mönnink Eindhoven; 29 Willy Zetsen Maasbree; 30 Tom Princen Sint Truiden B.; 31 Kobe Dierickx Lichthart B.; 32 Stefan Joosten Kadier en Keer; 33 Cis Borghs Geel B. 34 Jos Castelijns Eindhoven; 35 Jeroen Rombouts Kaatsheuvel; 36 Peter de Winter Eindhoven; 37 Marnix Van Hoek Herentals B.; 38 Thomas Vael Helmond; 39 Lod Vaessen Maasbree; 40 Daan van Herp Deurne; 41 Steve Geens Olle B.; 42 Mark Doesborg Beringe.

Venlo Baan  7   12 augustus

1 Peter Stienstra Venlo; 2 Thom Cremers Belfeld; 3 Baas Janssen Baarlo; 4 Addy van Stiphout Venray; 5 Erwin Bakker Neerkant; 6 Bas Peters Heythuysen; 7 Nils Schumacher Düsseldorf Dld.; 8 Max Rijvers Lottum; 9 Max Lemmen Wegberg Dld.; 10 Roy Simons Velden; 11 Daan Bongers Baarlo; 12 Nicolas Bodeschies Dld.; 13 Rob Schouwenberg Velden; 14 Rafael Kitza Dld.; 15 Christoph Konings Dld.

                                                                 Peter Stienstra

De Rips  WVAN 8  18 augustus

1 Thomas Mertens Neerpelt B.; 2 Thom Cremers Belfeld; 3 Gijs Vierling Veldhoven; 4 Roy Peters Groesbeek; 5 Kevin Nooijen Volkel; 6 Matthias Krols Oud Turnhout B.; 7 Koen Wulterkens Sambeek; 8 Addy van Stiphout  Venray; 9 Peter Stienstra Venlo; 10 Roy Steuten Ell; 11 Thijs Koops Oost Souburg; 12 Joris de Mönnink Eindhoven; 13 Harrie van Etten Veghel; 14 Tim Sanders Venlo; 15 Erwin van Leijen Heumen; 16 Rob Schouwenberg Velden; 17 Wannes Broeckx Aerendonck B.; 18 Daan van Alphen Gennep; 19 Dennis Timmermans 's Gravenmoer; 20 Toon Van Houdt Aerendonck B.; 21 Bart Gerits Stramproy; 22 Erwin Bakker Neerkant; 23 Pim Erren Velden; 24 Gijs Derksen Groesbeek; 25 Peter de Winter Eindhoven; 26 Frank van Eijk Wijgen; 27 Stef van den Bosch Milheeze; 28 Jens Driessen Well; 29 Vigo Schouten Venlo.

Venlo Baan 8  19 augustus

1 Luuk Nissen Best; 2 Addy van Stiphout Venray; 3 Bjorn Kerssenberg Kessel; 4 Thom Cremers Belfeld; 5 Dominik Julius Dld.; 6 Adrian Kalk Mühlheim/Ruhr Dld.; 7 Daan Adams Budel; 8 Markus Koob Dld.; 9 Wolfgang Kroll Düsseldorf  Dld.; 10 Willy Zetsen Maasbree; 11 Hans Pirius Rheinbach Dld.; 12 Nikolas Backschiess Düsseldorf Dld.; 12 Rob Schouwenberg Velden; 13 Rob Schouwenberg Velden; 14 Bas Peeters Heythuysen; 15 René Kuhlmnn Baarlo.

Luuk Nissen triomfator op de Venlose baan

Milheeze Centrum  25 augustus

1 Peter Stienstra  Venlo; 2 Harrie van Etten Veghel; 3 Pim Erren Velden; 4 Joris de Mönnink Eindhoven; 5 Addy van Stiphout Venray; 6 Niels Vreys Lommel B.; 7 Thom Cremers Belfeld; 8 Bruce Rayer Baarlo; 9 Thomas Mertens Neerpelt B.; 10 Roy Steuten Ell; 11 Davey Jansen  Heinkenszand; 12 Rick van Deursen Budel Schoot; 13 Jeremy Burton Rochfort B.; 14 Koen Wulterkens Sambeek; 15 Bart van Berkel Boekel; 16 Roy Peters Groesbeek; 17 Morris van de Wiel Berg en Dal; 18 Daann van Alphen Gennep; 19 Bert van der Doelen s'Hertogenbosch; 20 Sjoerd van de Mortel Liessel; 21 Peter Rottier Heinkenszand; 22 Frank van Eijk Wijgen; 23 Anton Hulselmans  Arendonck B.; 24 Wim Kerhof Best; 25 Roy Marcellis Ysselsteyn; 26 Jens Driessen Well; 27 Stef van den Bosch Milheeze; 28 Tijn Wingens Schaik; 29 Erwin Bakker Neerkant; 30 Thomas Vael Helmond; 31 Dennis Timmermans s'Gravenmoer; 32 Wannes Broeckx Arendonck B.; 33 Tom Marcellis Eindhoven; 34 Frank Janssen Boekel; 35 Matthias Krols Oud Turnhout B.; 36 Gijs Vierling Veldhoven; 37 Vigo Schouten Venlo.

Venlo  Baan 9  26 augustus

1 Wessel Coppelmans Hapert; 2 Nils Schumacher Düsseldorf Dld.; 3 Addy van Lieshout Venray; 4 Stef van den Bosch Milheeze; 5 Daan Bongers Baarlo; 6 Peter Stienstra Venlo; 7 Joerg Winzen Köningswinter Dld.; 8 Bjorn Kerssenberg Kessel; 9 Thom Cremers Belfeld; 10 Sabrina Stultiens Meijel  ( eerste dame ) 11 Dominic Jentjens Velden; 12 Nikolai Backschiess Düsseldorf Dld.; 13 Fabian Kaliner Keulen Dld.; 14 Jac Nillissen Baarlo; 15 Max Schelenz Tönisvorst Dld.

Venlo Baan 10   2 september

1 Erik Vranken Krefeld Dld.; 2 Wesley Widar Geel B.; 3 Mark Jähnke Kamp Lintfort Dld.; 4 Rob Schouwenberg Velden; 5 Peter Stienstra Grubbenvorst; 6 René Kuhlmann Baarlo; 7 Jacques Cox Neer; 8 Alexander van Hees Geldern Dld.; 9 Roy Marcellis Ysselsteyn; 10 Bruce Rayer Baarlo.

Someren Omloop van de Heidehof  semi klassieker 5 september

1 Frank Visser Utrecht; 2 Marc Brimbois Lanaken B.; 3 Roy Steuten Ell; 4 Roel de Vries Utrecht; 5 Geert Zaal Rumpt; 6 Frits van Gemeren Hazerswoude; 7 Peter de Winter Eindhoven; 8 Bruce Rayer Baarlo; 9 John De Schutter Lummen B.; 10 Teun van Poppel Geldrop; 11 Jip Damen Rijen; 12 Robert Warmer Utrecht; 13 Glen van Nierop Wieringerwaard; 14 Dirk van Leuken Waalre; 15 Peter Stienstra Venlo; 16 Lex Lichtenberg Utrecht; 17 Michael den Toom Geldrop; 18 Ferdie van Mil  Haps; 19 Pim Erren Velden; 20 Bas Janssen Baarlo; 21 Joris de Mönnink Eindhoven; 22 Jannes van Weele Utrecht; 23 Dylan De Loore Hoeleden B.; 24  Jasper de Kort Rotterdam; 25 Dennis Timmermans s'Gravenmoer; 26 Jacques Cox Neer; 27 Morris van de Wiel Berg en Dal; 28 Pieter van Egmond Rotterdam; 29 Cis Borghs Geel B.; 30 Marvin Steenbergen Waddinxveen; 31 Rein Cobussen Wijchen; 32 Nick van Diest Alphen a/d Rijn; 33 Daan van Alphen Gennep; 34 Filip Scholliers Waalre; 35 Bjorn Berben Bree B.; 36 Shane Barten Stevensweert; 37 Gebre Swanenvleugel Bunde; 38 Jeroen Nieuwenhuyze Utrecht; 39 Menno van Hees De Bilt; 40 Wim Kerkhof Best; 41 Stef van den Bosch Milheeze; 42 Niels Vreys  Lommel B.; 43 Gijs Vierling Veldhoven; 44 Thomas Rieff Maastricht; 45 Koen Wulterkens Sambeek; 46 Jelmer Nuijten Utrecht.

Venlo  Baan  11  9 september

1 Mark Jähnke Düsseldorf Dld.; 2 Bas Janssen Baarlo; 3 Bruce Rayer Baarlo; 4 Wesley Schattevoet Blerick; 5 Wessel Coppelmans Hapert; 6 Alexander van Hees Geldern Dld.;  7 David Kramer Dld.; 8 Jacques Cox Neer; 9 Jan Niklas Jünger Dld.; 10 Tim Sanders Venlo; 11 Erik Vranken Krefeld Dld.; 12 Peter Stienstra Grubbenvorst; 13 Stephan Muijres Nunhem; 14 Max Schelenz Tönisvorst Dld.; 15 Stef Hendriks Haelen; 16 Jörne Kerssenberg Kessel ; 17 Alina Klenner Brüggen Dld. ( 1e dame ).