Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden  Top 10  Veteranen-Masters 

1990-1995


1990/1991 

Mortel  Gemert  21 oktober

Willy Rooyakkers Asten; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Albert Pieters Eindhoven; 4 van Haaren Liempde; 5 B.van Rixel Aarle Rixtel. 

Mierlo  28 oktober

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Harrie Dam Mierlo; 5 Gerard Keijsers Kessel. 

Beesel-Reuver  4 november

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Leo Weijers Baarlo; 3 Albert Pieters Eindhoven; 4 Huub Faasen Blerick; 5 Willy Rooyakkers Asten; 6 Jos Korsten Panningen; 7 Mart Kessels Baarlo; 8 Thijs van Asten Ysselsteyn; 9 Ger Hendriks Meijel; 10 Theo Vervoort Baarlo. 

           Gerard  Keijsers vóór Albert Pieters

Nederweert  11 november

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Willy Rooyakkers Asten; 4 Huub Faasen Blerick; 5 Leo Weijers Baarlo; 6 Thijs van Asten Ysselsteyn; 7 Jos Lamber Venlo; 8 Had Graat Meijel; 9 Jos Korsten Panningen; 10 Ger Hendriks Meijel..

Meijel  18 november

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Huub  Faasen Blerick; 4 Willy Rooyakkers Asten; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Jos Lamber Venlo; 7 Ger Hendriks Meijel; 8 Harrie Smits Eindhoven; 9 Thijs van Asten Ysselsteyn; 10  Theo Vervoort Baarlo.     

Nederweert  24  november   

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Willy Rooyakkers Asten; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Huub Faasen Blerick; 5 Leo Weijers Baarlo; 6 Jos Korsten Panningen; 7 Harrie Smits Eindhoven; 8 Ger Hendriks Meijel; 9 Karel Peters Milheeze; 10 Theo Vervoort Baarlo. 

Stramproy  2 december

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Huub Faasen Blerick; 6 Jos Korsten Panningen; 7 Harrie Smits Eindhoven; 8 Ger Hendriks Meijel; 9 Theo Vervoort Baarlo; 10 Piet Steyvers Helmond.

Oostrum  9 december

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Willy Rooyakkers Asten; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Huub Faasen Blerick; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Leo Weijers Baarlo; 7 Ger Hendriks Meijel; 8 Harrie Smits Eindhoven; 9 Ger Keiren Blerick; 10 Theo Vervoort Baarlo.    

Velden  16 december

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Huub Faasen Blerick; 3 Willy Rooyakkers Asten; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Leo Weijers Baarlo; 6 Jos Korsten Panningen; 7 Harrie Smits Eindhoven; 8 Had Graat Meijel; 9 Ger Hendriks Meijel; 10 Theo Vervoort Baarlo. 

Tongelre  Eindhoven  23 december

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Huub Faasen Blerick; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Leo Weijers Baarlo; 6 Jos Korsten Panningen; 7 Ger Hendriks Meijel; 8 Thijs van Asten Ysselsteyn. 

Deurne  26 december   Kampioenschap

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Willy Rooyakkers Asten; 3 Huub  Faasen Blerick; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Leo Weijers Baarlo; 7 Mart Kessels Baarlo; 8 Thijs van Asten Ysselsteyn; 9 Ger Hendriks Meijel; 10 Karel Peters Milheeze.

Kampioen

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Willy Rooyakkers Asten; 3 Huub Faasen Blerick.    

Ysselsteyn  30 december

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3  Gerard Keijsers Kessel; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 Huub Faasen Blerick; 6 Jos Korsten Panningen; 7 Mart Kessels Baarlo; 8 Harrie Smits Eindhoven; 9 Ger Hendriks Meijel; 10 Thijs van Asten Ysselsteyn. 

Belfeld  31 december

1 Huub Faasen Blerick; 2 Willy Rooyakkers Asten; 3 Albert Pieters Eindhoven; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Leo Weijers Baarlo; 7 Theo Vervoort Baarlo; 8 Mart Kessels Baarlo; 9 Ger Hendriks Meijel; 10 Had Graat Meijel. 

                         Huub Faasen gaat in Belfeld de bloemen pakken

Blerick    6 januari      Wereldkampioenschap  ICF

1 Anton Hooreweghe  Aalter B.; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Mart van Kessel Deurne; 4 Luc Berkenbosch B.; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Huub Faasen Blerick; 7 Fons van Katwijk Oploo; 8 Willy Rooyakkers Asten; 9 Albert Boschmans B.; 10 Ludo Vanherf Bilzen B.

Helden  13 januari

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Willy Rooyakkers Asten; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Had Graat Meijel; 6 Theo Vervoort Baarlo; 7 Ger Hendriks Meijel; 8 Paul Konings Asten; 9 Thijs van Asten Ysselsteyn; 10 Karel Faasen Velden.       

Roermond   20 januari

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Had Graat Meijel; 6 Paul Konings Asten; 7 Mart Kessels Baarlo; 8 Thijs van Asten Ysselsteyn; 9 Ger Hendriks Meijel; 10 Theo Vervoort Baarlo. 

Puntenklassement

1 Albert Pieters 122 punten; 2 Willy Rooyakkers 114; 3 Gerard Keijsers Kessel 103; 4 Huub Faasen 83; 5 Jos Korsten 70.

1991/1992    

Baarlo  13 oktober

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Leo Weijers Baarlo; 3 Willy Rooyakkers Asten; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Mart Kessels Baarlo; 6 Jos Korsten Panningen; 7 Had Graat Meijel; 8 Ton Miggels Belfeld; 9 Piet Steyvers Helmond; 10 Dries Willemsen Oirlo. 

Meijel  20 oktober

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 Mart Kessels Baarlo; 6 Jos Korsten Panningen; 7 Karel Peters Milheeze; 8 Ton Miggels Belfeld; 9 Piet Willemsen Oirlo. 

Mierlo  27 oktober  Brabantse Kampioenschappen

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Willy Rooyakkers Asten; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 6 Jos Korsten Panningen; 7 Mart Kessels Baarlo; 8 Had Graat Meijel; 9 Toon van Lankveld De Rips; 10 Karel Peter Milheeze.

Kampioen

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Willy Rooyakkers Asten; 3 Gerard Keijsers Kessel.    

Reuver  3 november

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Leo Weijers Baarlo; 3 Albert Pieters Eindhoven; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Mart Kessels Baarlo; 7 Hein Heijnen Landgraaf; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Ger Hendriks Meijel; 10 Piet Steyvers Helmond. 

Nederweert  10 november

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Willy Rooyakkers Asten; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Mart Kessels Baarlo; 7 Had Graat Meijel; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Ger Hendriks Meijel; 10 Karel Peters Milheeze. 

Velden  17 november

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Leo Weijers Baarlo; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Willy Rooyakkers Asten;  5 Jos Korsten Panningen. 

Meijel  23 november

1  Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Mart Kessels Baarlo; 5 Willy Rooyakkers Asten; 6 Ton Miggels Belfeld; 7 Ger Hendriks Meijel; 8 N.N.; 9 Fiel Lamber Baarlo; 10 Dries Willemsen Oirlo. 

Stramproy  1 december

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Mart Kessels Baarlo; 6 Had Graat Meijel; 7 Ton Miggels Belfeld; 8 Ger Hendriks Meijel; 9 Fiel Lamber Baarlo; 10 Jos Korsten Panningen. 

                                 Willy Rooyakkers winnaar in Stramproy        

Baarlo  8 december

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Had Graat Meijel; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Ton Miggels Belfeld; 7 Mart Kessels Baarlo; 8 Ger Hendriks Meijel; 9 Jos Lamber Blerick; 10 Paul Konings Asten. 

Belfeld  15 december  Kampioenschap

1 Albert Pieters Eindhoven; Ton Miggels Belfeld; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Had Graat Meijel; 6 Mart Kessels Baarlo; 7 Paul Konings Asten; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Dries Willemsen Oirlo; 10 Ger Hendriks Meijel.

Kampioen

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Ton Miggels Belfeld; 3 Gerard Keijsers Kessel.    

Grevenbicht  21 decemer  Benelux Kampioenschap

1 Daniël van Oosterwijck Aarschot B.; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Fons Heyens St.Niklaas B.; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Leo Weijers Baarlo; 6 Michel Wijnands B.; 7 Joop Bastin; 8 Hay Camps Venray; 9 Jos Lamber Blerick; 10 Fiel Lamber Baarlo; 11 Dries Willemsen Oirlo; 12 Ger Hendriks Meijel; 13 Jean Ledent B. 

Baexem  22 december

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Had Graat Meijel; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Mart Kessels Baarlo; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Ton Miggels Belfeld; 7 Karel Peters Milheeze; 8 Jos Lamber Blerick; 9 Fiel Lamber Baarlo; 10 Ger Hendriks Meijel. 

Deurne  26 december

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Jos Korsten Panningen; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 Ton Miggels Belfeld; 6 Mart Kessels Baarlo; 7 Karel Peters Milheeze; 8 Ger Hendriks Meijel; 9 Paul Kon-ings Asten; 10 Geert Mestrom Roermond. 

Blerick  29 december

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Jos Korsten Panningen; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Mart Kessels Baarlo; 6 Ton Miggels Belfeld; 7 Willy Rooyakkers Asten; 8 Ger Hendriks Meijel; 9 Jos Lamber Blerick; 10 Geert Mestrom Roermond. 

Wachtebeke Belgiè  5 januari  Wereldkampioenschap  ICF

1 Danny Ingels B.; 2 L.Berkenbosch; 3 A.Hooreweghe B.; 4 M.Lanoo B.; 5 L.van Zichelt B.; 6 G. van Compernolle B; 7 F.Willems B.; 8 R.Braekeveldt B.; 9 J. de Baets B.; 10 E.Wandels B.; 12 Albert Pieters Eindhoven; 21 Gerard Keijsers Kessel; 30 Jos Korsten Panningen; 39 Mart Kessels Baarlo; 41 Had Graat Meijel; 51 Dries Willemsen Oirlo; 53 Hay Camps Venray; 59 Fiel Lamber Baarlo. 

       Gerard Keijsers stapt over de hindernis tijdens het W.K. in Wachtebeke België 1992

Helden  11 januari

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Jos Korsten Panningen; 4 Willy Rooyakkers Asten; 5 Mart Kessels Baarlo. 

Roermond  19 januari

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Willy Rooyakkers Asten; 3 Jos Korsten Panningen; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 Mart Kessels Baarlo; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 Karel Peters Milheeze; 8 Paul Konings Asten; 9 Ton Miggels Belfeld; 10 Jos Lamber Blerick. 

Weert   Tungelroy  26 januari

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Willy Rooyakkers Asten; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Mart Kessels Baarlo; 7 Jos Lamber Blerick; 8 Paul Konings Asten; 9 Karel Peters Milheeze; 10 Ton Miggels Belfeld 

Puntenklassement

1 Albert Pieters Eindhoven  156 punten; 2 Gerard Keijsers Kessel  135; 3 Leo Weijers Baarlo 109; 3 Jos Korsten Panningen 109; 5 Willy Rooyakkers Asten 96; 6 Mart Kessels Baarlo 82; 7 Ton Miggels Belfeld 52; 8 Had Graat Meijel 43; 9 Ger Hendriks Meijel 30; 10 Fiel Lamber Baarlo 25; 11 Jos Lamber Blerick  22; 12 Karel Peters Milheeze 20; 13 Paul Konings Asten 13; 13 Dries Willemsen Oirlo 13; 15 Hay Camps Venray 8; 15 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven 8.   

1992/1993 

Baarlo  18 oktober

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Mart Kessels Baarlo; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Ger Hendriks Meijel. 

Mierlo  25 oktober   Provinciale  Kampioenschappen

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Mart Kessels Baarlo; 4 Hein Heijnen Landgraaf; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Leo Pots Deurne; 7 Ger Hendriks Meijel; 8 Piet Steyvers Helmond; 9 Karel Peters Milheeze; 10 Had Graat Meijel.

Kampioen Limburg

Gerard Keijsers Kessel.

Kampioen Brabant

Willy Rooyakkers Asten.      

Grevenbicht  31 oktober

Zie Amateurs 

Eindhoven  1 november

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Mart Kessels Baarlo; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Leo Pots Deurne; 5 Hein Heijnen Landgraaf; 6 Ger Hendriks Meijel; 7 Gerrie Glas Eindhoven; 8 Had Graat Meijel; 9 Ton Miggels Belfeld; 10 Fiel Lamber Baarlo. 

Nederweert  8 november

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Martin Kessels Baarlo; 4 Hein Heijnen Landgraaf; 5 Had Graat Meijel; 6 Ger Hendriks Meijel ; 7 Fiel Lamber Baarlo. 

Someren Heide   14 november  Org.Amateursport Ned.

1 Willems Oostelbeers; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Willy Rooyakkers Asten; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 van Gils Middelbeers; 6 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 7 Leo Pots Deurne; 8 Mart Kessels Baarlo; 9 van den Bosch Oerle; 10 Braam Nijmegen. 

Meijel  15 november

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Mart Kessels Baarlo; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Leo Pots Deurne. 

Velden  22 november

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Leo Pots Deurne; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Mart Kessels Baarlo; 6 Jac Roemermann Venlo; 7 Karel Peters Milheeze; 8 Ger Hendriks Meijel; 9 Fiel Lamber Baarlo; 10 Gerrie Glas Eindhoven. 

Stramproy  29 november

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Leo Pots Deurne; 4 Hein Heijnen Landgraaf; 5 Mart Kessels Baarlo; 6 Jos Korsten Panningen; 7 Ger Hendriks Meijel; 8 Fiel Lamber Baarlo. 

Baexem  6 december

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Mart Kessels Baarlo; 3 Leo Pots Deurne; 4 …; 5 Jos Korsten Panningen. 

Reuver  13 december

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Mart Kessels Baarlo; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Hein Heijnen Landgraaf; 6 Leo Pots Deurne; 7 Had Graat Meijel. 

Lede België   20 december  Wereldkampioenschap  ICF

1 Luc Berkenbosch B.; 2 Anton Houreweghe B.; 3 Ron van Turnhout B.; 15 Willy Rooyakkers Asten; 17 Huub Faasen Blerick; 20 Gerard Keijsers Kessel; 25 Jos Korsten Panningen; 43 Ger Hendriks Meijel. 

Deurne  26 december

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Leo Pots Deurne; 4 Mart Kessels Baarlo; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Paul Konings Asten; 7 Ton Miggels Belfeld; 8 Ger Hendriks Meijel; 9 Karel Peters Milheeze; 10 Wagemans. 

Blerick Boekend   27 december

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Hein Heijnen Landgraaf; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Had Graat Meijel; 6 Jac Roemermann Venlo; 7 Fiel Lamber Baarlo; 8 Ger Hendriks Meijel; 9 Ton Miggels Belfeld; 10 Karel Peters Milheeze. 

Belfeld  3 januari

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Jac Roemermann Venlo; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Mart Kessels Baarlo; 5 Ton Miggels Belfeld.; 8 Karel Peters Milheeze; 10 Paul Konings Asten.  

Helden  10 januari

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Willy Rooyakkers Asten; 3 Jac Roemermann Venlo; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Paul Konings Asten; 

Mierlo  17 januari   Kampioenschap

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Hein Heijnen Landgraaf; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Piet Steyvers Helmond; 6 Fiel Lamber Baarlo; 7 Ger Hendriks Meijel; 8 Gerrie Glas Eindhoven; 9 Paul Konings Asten; 10 Karel Peters Milheeze.

Kampioen

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Hein Heijnen Landgraaf;    

Roermond  Kitskensberg 24 januari

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Jac Roemermann Venlo; 4 Mart Kessels Baarlo; 5 Paul Konings Asten; 6 Ger Hendriks Meijel; 7 Fiel Lamber Baarlo; 8 Had Graat Meijel; 9 Piet Steyvers Helmond; 10 John Velter Baexem. 

Tungelroy Weert  31 januari

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Jac Roemermann Venlo; 4 Hein Heijnen Landgraaf; 5 Mart Kessels Baarlo; 6 Ger Hendriks Meijel; 10 Had Graat Meijel. 

Puntenklassement 

1993/1994  

Wijchen  10 oktober

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 H.Fleuren Wijchen; 4 Jos Lamber Blerick; 8 Ger Hendriks Meijel. 

Baarlo  17 oktober

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 Ton Miggels Belfeld; 6 Ger Hendriks Meijel; 7 Gerry Glas Eindhoven; 8 Piet Steyvers Helmond; 9 Had Graat Meijel; 10 Wim Knippenberg Helden. 

Mierlo  24 oktober   Provinciale Kampioenschappen

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Ton Miggels Belfeld; 6 Ger Hendriks Meijel; 7 Paul Konings Asten; 8 Gerry Glas Eindhoven; 9 Piet Steyvers Helmond; 10 Had Graat Meijel.

Kampioen Brabant

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Paul Konings Asten; 3 Gerry Glas Eindhoven.    

Kampioen Limburg

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Jos Korsten Panningen. 

Grevenbicht  30 oktober  Amateurs en Veteranen

1 Johan Janssen Panningen; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Huub Meijers Geleen. 

Eindhoven  31 oktober

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Jos Korsten Panningen; 4 Gerry Glas Eindhoven; 5 Leo Weijers Baarlo; 6 Ger Hendriks Meijel; 7 Had Graat Meijel; 8 Ton Miggels Belfeld; 9 J.Nijhof Enschede; 10 Jos Lamber Blerick. 

Reuver   Beesel  6 november

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 Had Graat Meijel; 6 Ger Hendriks Meijel; 7 Karel Peters Milheeze; 8 Paul Konings Asten; 9 Fiel Lamber Baarlo; 10 Heinz Alban Nettetal Dld. 

Nederweert   14 november

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Hein Heijnen Landgraaf; 6 Had Graat Meijel; 7 Leo Weijers Baarlo; 8 Ger Hendriks Meijel; 9 Gerry Glas Eindhoven; 10 Karel Peters Milheeze. 

Veldhoven  21 november

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Had Graat Meijel; 4 Ton Miggels Belfeld; 5 Ger Hendriks Meijel; 6 Fiel Lamber  Baarlo. 

Baexem  28 november

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Had Graat Meijel; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 6 Ton Miggels Belfeld; 7 Paul Konings Asten; 8 Jos Korsten Panningen; 9 Mart Kessels Baarlo; 10 Fiel Lamber Baarlo. 

Stramproy  5 december

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Had Graat Meijel; 6 Gerry Glas Eindhoven; 7 Ger Hendriks Meijel; 8 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 9 Ton Miggels Belfeld; 10 Paul Konings Asten. 

Eindhoven  12 december  Kampioenschap

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 5 Jos Korsten Panningen; 6  Gerry Glas Eindhoven; 7 Ger Hendriks Meijel; 8 Paul Konings Asten; 9 Piet Steyvers Helmond; 10 Had Graat Meijel.

Kampioen

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Gerard Keijsers Kessel.    

Meijel  18 december

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Jos Korsten Panningen; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Ger Hendriks Meijel; 6 Paul Konings Asten; 7 Gerry Glas Eindhoven; 8 Piet Steyvers Helmond; 9  F.Mouwen Eindhoven; 10 Jan Korsten Heibloem. 

Nazareth  België  19 december   Wereldkampioenschap  ICF

1 Daniël Ingels B.; 2 Gilbert van Compernolle B.; 3 Jozef Clemmen B.; 4 Paul Isebaert B.; 5 Rogér Faes B.; 6 Robert de Vos B.; 7 René de Hunter B.; 8 Noël Verzele B.; 9  Eric van Landschoot B.10 Fons van Katwijk Oploo; 20 Gerard Keijsers Kessel; 27 Mart Kessels Baarlo. 

Belfeld  26 december

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Had Graat Meijel; 6 Ger Hendriks Meijel; 7 Paul Konings Asten; 8 Jos Schell Steyl; 9 Dries Willemsen Oirlo; 10 Piet Steyvers Helmond. 

Blerick  2 januari

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Ger Hendriks Meijel. 

Helden  9 januari

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Jos Korsten Panningen; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Ger Hendriks Meijel; 6 P.van Lier Helden; 7 Heinz Alban Nettetal Dld.; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Piet Steyvers Helmond; 10 Karel Peters Milheeze.  

Afferden  16 januari

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Jos Korsten Panningen; 4 Paul Konings Asten; 5 Ger Hendriks Meijel; 6 Heinz Alban Nettetal Dld.; 7 Karel Peters Milheeze; 8 Piet Steyvers Helmond; 9 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 10 Hugo Garschuger M.Gladbach Dld. 

Tungelroy Weert  22 januari

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Jos Korsten Panningen; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Paul Konings Asten; 6 Ger Hendriks Meijel; 7 Heinz Alban Nettetal Dld.; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Karel Peters Milheeze; 10 Piet Steyvers Helmond. 

Puntenklassement

1 Albert Pieters  157 punten; 2 Gerard Keijsers 146 ; 3 Jos Lamber  94; 4 Jos Korsten  84; 5 Ger Hendriks 81.  


1994/1995 

Wijchen  16 oktober

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Ton Giesberts Mierlo; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Albert Pieters Eindhoven; 5 H.Fleuren Wijchen; 6 L. van de Wiel; 7 Jos Lamber Blerick; 8 G.Albrink; 9 W.Huiberts; 10 Jos Korsten Panningen; 12 Ger Hendriks Meijel 13 Ton Miggels Belfeld 

Reuver  23 oktober

1 Tonnie Gijsberts Helmond; 2 Willy Rooyakkers Asten; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Gerrit Janssen Horst. 

Mierlo  30 oktober  Provinciale Kampioenschappen

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3  Willy Rooyakkers Asten; 4  Jos Korsten Panningen; 5 Gerrit Janssen Horst; 6 Jos Lamber Blerick; 7 Ton Miggels Belfeld.; 8 Leo Weijers Baarlo; 9 Gerry Glas Eindhoven; 10 Ger Hendriks Meijel.

Brabants Kampioen

1 Albert Pieters; 2 Willy Rooyakkers; 3 Gerry Glas.

50+

1 Piet Steyvers; 2 Karel Peters; 3 Frans Moll.

Limburgs Kampioen

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Jos Korsten Panningen; 3 Gerrit Janssen Horst.

50+

1 Had Graat Meijel; 2 Dries Willemsen Oirlo; 3 J.Klaassen Eindhoven .          

Nederweert  6 november

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Willy Rooyakkers Asten; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Gerrit Janssen Horst; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 Leo Weijers Baarlo; 8 Hein Heijnen Landgraaf; 9 Ton Miggels Belfeld; 10 Huub Faasen Blerick. 

Belfeld  13 november

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Jos Korsten Panningen; 4 Jac Roemermann Venlo; 5 Albert Pieters Eindhoven. 

Veldhoven  20 november

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Ger Hendriks Meijel; 7 Had Graat Meijel; 8 Huub Faasen Blerick; 9 Gerry Glas Eindhoven; 10 Piet Steyvers Helmond. 

Baexem  27 november

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Gerrit Janssen Horst; 6 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 7 Jos Lamber Blerick; 8 Had Graat Meijel; 9 Hein Heijnen Landgraaf; 10 Ger Hendriks Meijel. 

Stramproy 4 december

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Jos Lamber Blerick; 6 Ger Hendriks Meijel; 7 Gerry Glas Eindhoven; 8 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 9 …; 10 Had Graat Meijel. 

Meijel  11 december   Kampioenschap

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Willy Rooyakkers Asten; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Jos Lamber Blerick.K

Kampioen

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Willy Rooyakkers Asten.    

Afferden  18 december

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Albert Pieters Eindhoven; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Leo Weijers Baarlo; 6 Gerrit Janssen Horst; 7 H.Fleuren Wijchen; 8 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 9 Ton Miggels Belfeld; 10 Ger Hendriks Meijel. 

Blerick  26 december

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Huub Faasen Blerick; 5 Gerrit Janssen Horst..

Lierop  31 december

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Albert Pieters Eindhoven; 4 ; 5 Jos Lamber Blerick; 6 ; 7 Jos Korsten Panningen; 8 Ger Hendriks Meijel; 9 Gerrit Janssen Horst; 10 Huub Faasen Blerick.     

Helden  8 januari

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Huub Faasen Blerick; 5 Ger Hendriks Meijel. 

Roermond  Kitskensberg   15 januari

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Jos Korsten Panningen; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Huub Faasen Blerick. 

Tungelroy Weert  22 januari

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Jos Korsten Panningen; 4 Huub Faasen Blerick; 5 Jos Lamber Blerick; 6 Ger Hendriks Meijel; 7 Fiel Lamber Baarlo; 9 Ton Miggels Belfeld. 

Baarlo  29 januari

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Huub Faasen Blerick; 6 Ger Hendriks Meijel; 7 Fiel Lamber Baarlo; 8 Karel Peters Milheeze; 9 Piet Steyvers Helmond; 10 Dries Willemsen Oirlo. 

Puntenklassement

1 Willy Rooyakkers  154 punten; 2 Gerard Keijsers Kessel 136; 3 Jos Lamber Blerick 102; 4 Jos Korsten Panningen 85.