Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden dames  top 10  2015-2020


2015-2016  Jos Feron Cup

Baarlo  11 oktober

1 Karin van Grimbergen Helmond; 2 Aniek van Alphen Hapert; 3 Santina Brands Simmerath Dld.; 4 Senna Feron Schimmert; 5 Claudie Peels Waalre; 6 Britta Werners Sprockhövel Dld.; 7 Laura Funck Keulen Dld.; 8 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 9 Anouk Reen Eindhoven; 10 Karina Dortu  Voerendaal; 11 Anouk Killaars Reuver; 12 Sandra Pirson Leverkusen Dld.; 13 Sandra Herr Rheinbach Dld.; 14 Diana Cranssen Weert; 15 Kirsten Janssen Kessel; 16 Petra Boels Brunssum; 17 Diana Honderdors-van Rooijen Horn.

Meterik  18 oktober

1 Karin van Grimbergen Helmond; 2 Laura Turpijn Beuningen; 3 Ingeborg Bremmers Valkenswaard; 4 Aniek van Alphen Hapert; 5 Senna Feron Schimmert; 6 Santina Brands Simmerath Dld.; 7 Uta Hildebrand Bonn Dld.; 8 Anouk Reen Eindhoven; 9 Edie Barten Stevensweert; 10 Karina Dortu Voerendaal; 11 Laura Funck Keulen Dld.; 12 Marianne Alleleijn Ten Haaf Bocholtz; 13 Anouk Killaars Reuver; 14 Diana Honderdors-van Rooijen Horn.

Sittard  25 oktober

1 Santina Brands Simmerath Dld.; 2 Senna Feron Schimmert; 3 Karin van Grimbergen Helmond; 4 Anouk Reen Eindhoven; 5 Karina Dortu Voerendaal; 6 Anouk Killaars Reuver; 7 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 8 Sandra Pierson Leverkusen  Dld.; 9 Laura Paulissen Grobbendonk B.

Reuver  1 november

1 Geerte Hoeke Leiden; 2 Karin van Grimbergen Helmond; 3 Santina Brands Simmerath Dld.; 4 Anouk Reen Eindhoven; 5 Pepe Phillips Seeheim-Jugenheim Dld.; 6 Helma Piels Roggel; 7 Laura Funck Keulen Dld.; 8 Stephanie Günther Aken Dld. ; 9 Karina Dortu Voerendaal; 10 Anouk Killaars Reuver; 11 Marianne Alleleijn Ten Haaf; 12 Kirsten Janssen Kessel; 13 Petra Boels Brunssum.

Brunssum  8 november

1 Karin van Grimbergen Helmond; 2 Santina Brands Simmerath Dld.; 3 Senna Feron Schimmert; 4 Anouk Reen Eindhoven; 5 Stefanie Günther Aken Dld.; 6 Anouk Killaars Reuver; 7 Karina Dortu Voerendaal; 8 Laura Funck Keulen Dld.; 9 Edie Barten Stevensweert; 10 Marianne Alleleijn Ten Haaf Bocholtz.

Schweiberg  15 november

1 Senna Feron Schimmert; 2 Santina Brands Simmerath Dld.; 3 Karin van Grimbergen Helmond; 4 Karina Dortu Voerendaal; 5 Valerie Schmitz  Calamine B.; 6 Edie Barten Stevensweert; 7 Anouk Killaars Reuver; 8 Marianne Alleleijn Ten Haaf Bocholtz.

Meijel  22 november

1 Karin van Grimbergen Helmond; 2 Santina Brands Simmerath Dld.; 3 Lisa Dorussen Beuningen; 4 Marianne Alleleijn-Ten Haaf; 5 Helma Piels Roggel; 6 Karina Dortu Voerendaal; 7 Edie Barten Stevensweert; 8 Anouk Killaars Reuver; 9 Diana Cranssen Weert; 10 Diana van Honderdors  van Rooijen Horn.     

Beegden  29 november

1 Karin van Grimbergen Helmond; 2 Santina Brands Simmerath Dld.; 3 Pien Limpens Obbicht; 4 Helma Piels Roggel; 5 Anouk Reen Eindhoven; 6 Karina Dortu Voerendaal; 7 Edie Barten Stevensweert; 8 Marianne Alleleijn Ten Haaf Bocholtz; 9 Anouk Killaars Reuver; 10 Diana Cranssen Weert; 11 Sandra Pierson Leverkusen Dld.

Landgraaf  6 december

1 Karin van Grimbergen Helmond; 2 Santina Brands Simmerah Dld. 3 Pien Limpens Obbicht 4 Steanie Günther Aken Dld. 5 Karina Dortu Voerendaal 6 Anouk Reen Eindhoven 7 Marianne Alleleijn Ten Haaf Bocholtz 8 Anouk Killaars Reuver 9 Laura Funck Keulen Dld. 10 Diana Cranssen Weert.

Beesel  13 december

1 Karin van Grimbergen Helmond 2 Santina Brands Simmerath Dld. 3 Femke Geeris Geldrop 4 Pien Limpens Obbicht 5 Stefanie Gunther Aken Dld. 6 Laura Funck Keulen Dld. 7 Anouk Killaars Reuver 8 Marianne Alleleijn Ten Haaf Bocholtz 9 Diana Cranssen Weert.

Nederweert Eind  20 december

1 Karin van Grimbergen Helmond; 2 Femke Geeris Geldrop; 3 Santina Brands Simmerath Dld.; 4 Pien Limpens Obbicht; 5 Stefanie Günther Aken Dld.; 6 Karina Dortu Voerendaal; 7 Anouk Killaars Reuver; 8 Laura Funck Keulen Dld.; 9 Diana Cranssen Weert; 10 Nicole Bouten Blerick; 11 Kirsten Janssen Kessel; 12 Sandy Herr Rheinbach Dld.; 13 Marianne Alleleijn Ten Haaf Bocholtz.

Blerick  27 december

1 Karin van Grimbergen Helmond; 2 Femke Geeris Geldrop; 3 Santina Brands Simmerath Dld.; 4 Britt Teunissen Ysselsteyn; 5 Pien Limpens Obbicht; 6 Anouk Reen Eindhoven; 7 Lisette Schoon Best; 8 Helma Piels Roggel; 9 Lisa Gijsen Sevenum; 10 Karina Dortu Voerendaal; 11 Anouk Killaars Reuver; 12 Judith Peeters Blerick; 13 Pepe Phillips Seeheim-Jugenheim Dld.; 14 Marianne Alleleijn Ten Haaf Bocholtz; 15 Nicole Bouten Blerick; 16 Diana Cranssen Weert; 17 Kirsten Janssen Kessel.

Landgraaf  3 januari

1 Santina Brands Simmerath Dld.; 2 Femke Geeris Geldrop; 3 Karin van Grimbergen Helmond; 4 Anouk Reen Eindhoven; 5 Pien Limpens Obbicht; 6 Karina Dortu Voerendaal; 7 Valerie Schmitz Calamine B.; 8 Anouk Killaars Reuver; 9 Sandra Pierson Leverkusen Dld.;10 Senna Ferron Schimmert; 11 Deborah Schmitz Calamine B.; 12 Marianne Alleleijn Ten Haaf Bocholtz.

Bocholtz  17 januari

1 Karin van Grimbergen Helmond; 2 Santina Brands Simmerath Dld.; 3 Karian Dortu Voerendaal; 4 Pien Limpens Obbicht; 5 Stefanie Günther Aken Dld. 6 Anouk Killaars Reuver; 7 Marianne Alleleijn Ten Haaf Bocholtz.

Overloon  24 januari

1 Kirsten Peetoom Maastricht; 2 Femke Geeris Geldrop; 3 Santina Brands Simmerath Dld.; 4 Karin van Grimbergen Helmond; 5 Lisa Dorussen Beuningen; 6

Anouk Reen Eindhoven; 7 Pien Limpens Obbicht; 8 Karina Dortu Voerendaal; 9 Anouk Killaars Reuver; 10 Carlotte Voss Bonen Dld.; 11 Laura Funck Keulen Dld.; 12 Tamara Janssen Hoensbroek.

Jaarklassement   ( totaal  39 deelnemers )

! Karin van Grimbergen Helmond 290 punten; 2 Santina Brands Simmerath Dld. 278; 3 Karina Dortu Voerendaal 199; 4 Anouk Killaars Reuver 189; 5 Marianne Alleleijn Ten Haaf Bocholtz 165; 6 Anouk Reen Eindhoven 154; 7 Pien Limpens Obbicht 133; 8 Laura Funck Keulen Dld. 101; 9 Senna Feron Schimmert 101; 10 Femke Geeris Geldrop 94; 11 Stefanie Günther Aken Dld. 94 ; 12 Diana Cranssen Weert 74; 13 Edie Barten Stevensweert 67; 14 Helma Piels Roggel 61; 15 Sandra Pierson Leverkusen Dld. 49.


2016-2017  Jos Feron Cup

Baarlo  9 oktober

1 Pien Limpens Obbicht; 2 Ingeborg Bremmers Valkenswaard; 3 Anouk Reen Eindhoven; 4 Karin van Grimbergen Helmond; 5 Laura Funck Keulen Dld.; 6 Anouk Killaars Reuver; 7 Karina Dortu Voerendaal;  8 Marianne Ten Haaf Alleleijn Bocholtz; 9 Diana Cranssen Weert.

Helmond 16 oktober

1 Femke Geeris Geldrop; 2 Anouk Reen Eindhoven; 3 Lisette Schoon Best; 4 Karin van Grimbergen Helmond; 5 Anouk Killaars Reuver;  6 Karina Dortu Voerendaal; 7 Laura Funck Keulen Dld.;  8 Marianne Ten Haaf-Alleleijn Bocholtz; 9 Nicole Bouten Blerick; 10 Diana Cranssen Weert; 11 Laura Paulissen Lille B.

Meterik  23 oktober

1 Femke Geeris  Geldrop; 2 Anouk Reen Eindhoven; 3 Karin Uyl Oss; 4 Laura Funck Keulen Dld.; 5 Lisa Dorussen Beuningen; 6 Karin van Grimbergen Helmond; 7 Karina Dortu Voerendaal; 8 Anouk Killaars Reuver; 9 Marianne Ten Haaf Alleleijn Bocholtz; 10 Sandra Pierson Leverkusen Dld.;11 Nicole Bouten Blerick.

Reuver  30 oktober  kampioenschappen

1 Femke Geeris Geldrop; 2  Pien Limpens Obbicht; 3 Senna Feron Schimmert; 4 Kirsten Peetoom Bunde; 5 Anouk Reen  Eindhoven; 6 Laura Funck  Keulen Dld.; 7 Anouk Killaars Reuver; 8 Tamara Janssen Hoensbroek; 9 Karin van Grimbergen Helmond;  10 Karina Dortu Voerendaal; 11 Marianne Ten Haaf-Alleleijn Bocholtz; 12 Laura Poulissen Lille B.; 13 Nicole Bouten Blerick.

                                    Pien Limpens  Limburgs kampioene


Schweiberg  6 november

1 Senna Feron Schimmert; 2 Femke Geeris Geldrop; 3 Kirsten Peetoom  Bunde; 4 Pien Limpens Obbicht; 5  Mirte Klerkx Helmond;  6 Anouk Reen Eindhoven; 7 Tamara Janssen Hoensbroek; 8 Karin van Grimbergen Helmond; 9 Lieke Janssen Panningen; 10 Karina Dortu Voerendaal; 11 Nicole Bouten Blerick; 12 Laura Funck Keulen Dld.; 13 Anouk Killaars Reuver; 14 Joyce Arrammach Maastricht; 15 Kelly Wouters Heist aan de Berg B.; 16 Maranne Ten Haaf Alleleijn Bocholtz; 17 Laura Poulissen Lile B.

Brunssum  13 november

1 Senna Ferron Schimmert; 2 Femke Geeris Geldrop; 3 Pien Limpens Obbicht; 4 Anouk Reen Eindhoven; 5 Lieke Janssen Panningen; 6 Tamara Janssen Hoensbroek; 7 Karin van Grimbergen Helmond; 8 Laura Funck Keulen Dld.; 9 Karina Dortu Voerendaal; 10 Ilona Willems Brunssum; 11 Anouk Killaars Reuver;  12 Marianne Ten Haaf Alleleijn Bocholtz; 13 Nicole Bouten Blerick.

1 Meijel  20 november

1 Pien Limpens Obbicht; 2 Femke Geeris  Geldrop; 3 Anouk Reen Eindhoven; 4 Lieke Janssen Panningen; 5 Tamara Janssen Hoensbroek;  6  Karin van Grimbergen Helmond;  7 Britta Werners Sprockhövel Dld.; 8 Laur Funck Keulen Dld.; 9 Anouk Killaars Reuver; 10 Nicole Bouten Blerick; 11 Karina Dortu Voerendaal; 12 Marianne Ten Haaf Alleleijn Bocholtz.

Beegden  27 november

1 Kirsten Peetoom Bunde; 2 Femke Geeris Geldrop; 3 Pien Limpens Obbicht; 4 Lieke Janssen Panningen; 5 Nicole Bouten Blerick; 6 Anouk Reen Eindhoven; 7 Karina Dortu Voerendaal; 8 Anouk Killaars Reuver;  9 Marianne Ten Haaf Alleleijn Bocholtz;  10 Linda Schepers Sittard.

Landgraaf   4 december

1 Pien Limpens Obbicht; 2 Femke Geeris  Geldrop; 3 Lieke Janssen Panningen; 4 Anouk Reen Eindhoven; 5 Tamara Janssen Hoensbroek;  6 Laura Funck Keulen Dld.; 7 Nicole Bouten Blerick; 8 Anouk Killaars Reuver;  9 Karina Dortu Voerendaal; 10 Marianne Ten Haaf Alleleijn Bocholtz.

Beesel  11 december

1 Pien Limpens Obbicht; 2 Mirte Klerkx Helmond; 3 Lieke Janssen Panningen; 4 Tamara Janssen Hoensbroek; 5 Anouk Reen Eindhoven; 6 Anouk Killaars Reuver; 7 Nicole Bouten Blerick; 8 Laura Funck Keulen Dld.; 9 Karina Dortu Voerendaal; 10 Marianne Ten Haaf - Alleleijn Bocholtz; 11 Sandra Pierson Leverkusen Dld.;

Blerick  18 december   

1 Femke Geeris Geldrop; 2 Pien Limpens Obbicht; 3 Lieke Janssen Panningen; 4 Anouk Reen Eindhoven; 5 Mirte Klerkx Helmond; 6 Tamara Janssen Hoensbroek; 7 Laura Funck Keulen Dld.; 8 Britta Werners Sprockhövel Dld.;  9 Anouk Killaars Reuver; 10 Nicole Bouten Blerick; 11 Karina Dortu Voerendaal;  12 Sandra Pierson Leverkusen Dld. 

                                          Femke Geeris

Venlo  24 december

1 Femke Geeris Geldrop; 2 Britt Teunissen Ysselsteyn; 3 Pien Limpens Obbicht; 4 Anouk Reen Eindhoven; 5 Lieke Janssen Panningen; 6 Laura Funck Keulen Dld.;  7 Anouk Killaars Reuver; 8 Tamara Janssen Hoensbroek; 9 Karina Dortu Voerendaal; 10 Nicole Bouten Blerick; 11 Aegidia van Grinsven Velden; 12 Marianne Ten Haaf Alleleijn Bocholtz; 13 Sandra Pierson Leverkusen Dld.; 14 Sinneva Bosmans Hout Blerick.

Landgraaf  8 januari  2017

1 Pien Limpens Obbicht; 2 Femke Geeris Geldrop; 3 Tamara Janssen Hoensbroek; 4 Anouk Killaars Reuver; 5 Karina Dortu Voerendaal; 6 Nicole Bouten Blerick; 8 Marianne Ten Haaf Alleleijn Bocholtz; 9 Laura Funck Keulen Dld.

Mechelen  15 januari

1 Pien Limpens Obbicht; 2 Femke Geeris Geldrop; 3 Tamara Janssen Hoensbroek; 4 Anouk Killaars Reuver; 5 Karina Dortu Voerendaal; 6 Nicole Bouten Blerick; 7 Marianne Ten Haaf Alleleijn Bocholtz.

Overloon  22 januari

1 Lotte Koopmans Nijmegen; 2 Femke Geeris Geldrop; 3 Laura Turpijm Nijmegen; 4 Lisa Dorussen Beuningen; 5 Anouk Reen Eindhoven; 6 Mirte Klerkx Helmond; 7 Laura Funck Keulen Dld.; 8 Tamara Janssen Hoensbroek; 9 Nicole Bouten Blerick; 10 Anouk Killaars Reuver; 11 Karian Dortu Voerendaal.

Bocholtz  29 januari

1 Geerte Hoeke Leiden; 2 Femke Geeris Geldrop; 3 Pien Limpens Obbicht; 4 Anouk Reen Eindhoven; 5 Laura Funck Keulen Dld.; 6 Tamara Janssen Hoensbroek; 7 Anouk Killaars Reuver; 8 Karina Dortu  Voerendaal; 9 Sandra Pierson Leverkusen Dld.; 10 Nicole Bouten Blerick.

Dijon Frankrijk  4 februari  2017  Wereldkampioenschap  ICF

1 Oceane Richard Frankrijk; 2 Margot Pompanon Frankrijk; 3 Pauline Aigon Frankrijk.

40+

1 Agnes Sprutta Frankrijk; 2 Cecile Hervieux Frankrijk.

 

Jaarklassement ( totaal 33 deelneemsters )

1 Femke Geeris Geldrop  271 pnt; 2 Anouk Reen Eindhoven 255 pnt; 3 Pien Limpens  Obbicht 255 pnt; 4 Anouk Killaars Reuver 252 pnt; 5 Laura Funck Keulen  206 pnt; 6 Karina Dortu Voerendaal 200 pnt; 7 Tamara Janssen Hoensbroek  185 pnt; 8 Nicole Bouten Blerick 178 pnt. 9 Marianne Ten Haaf Alleleijn  176 pnt; 10 Lieke Janssen Panningen 132 pnt; 11 Karin van Grimbergen Helmond  103 pnt; 12 Mirte Klerkx  Helmond 71 pnt ; 13 Senna Feron Hulsberg  58 pnt; 14  Sandra Pierson  Leverkusen Dld. 55 pnt; 15 Kirsten Peetoom  Bunde  55 pnt.


                                                        Karin van Grimbergen

2017-2018  Toma Cycles Cup

Baarlo  1 oktober

1 Pien Limpens Obbicht; 2 Mirte Klerkx Helmond; 3 Lieke Janssen Panningen; 4 Santina Brands Selfkant Dld.; 5 Tamara Janssen Hoensbroek; 6 Fem van Empel St. Michielsgestel; 7 Ilona Willems Brunssum; 8 Stefanie Gúnther Aken Dld.; 9 Pepe Phillips Seeheim-Jugenheim Dld.; 10 Karin van Grimbergen Helmond; 11 Nicole Bouten Venlo; 12 Anouk Killaars Reuver; 13 Karina Dortu Voerendaal; 14 Marianne Ten Haaf-Alleleijn Bocholtz; 15 Petra Boels Brunssum.

                                             Pien Limpens

Landgraaf  8 oktober

1 Pien Limpens Obbicht; 2 Santina Brands Sefkant Dld.; 3 Mirte Klerkx Helmond; 4 Tamara Janssen Hoensbroek; 5 Karin van Grimbergen Helmond; 6 Karina Dortu Voerendaal; 7 Lieke de Bie Waalre; 8 Anouk Killaars Reuver; 9 Lieke Janssen Panningen; 10 Marianne ten Haaf-Alleleijn Bocholtz.

Helmond 15 oktober

1 Mirte Klerkx Helmond; 2 Lisa Dorussen Beuningen; 3 Santina Brands Selfkant Dld.; 4 Fem van Empel St.Michielsgestel; 5 Tamara Janssen Hoensbroek; 6 Anouk Reen Eindhoven; 7 Karin van Grimbergen Helmond; 8 Britta Werners Dordrecht; 9 Anouk Killaars Reuver; 10 Tessa Veen Eindhoven; 11 Nicole Bouten Venlo; 12 Karina Dortu Voerendaal; 13 Marianne Ten Haaf-Alleleijn Bocholtz; 14 Lieke de Bie Waalre.

Reuver  22 oktober

1 Santina Brands Selfkant Dld.; 2 Fem van Empel St. Michielsgestel; 3 Femke Geeris Helmond; 4 Tamara Janssen Hoensbroek; 5 Lieke Janssen Panningen; 6 Ilona Willems Brunssum; 7 Karin van Grimbergen Helmond; 8 Anne Schumacher Horst; 9 Anouk Killaars Reuver ; 10  Pepe Phillips Seeheim-Jungenheim Dld.; 11  Nicole Bouten Venlo; 12 Karina Dortu Voerendaal; 13 Marianne Ten Haaf Alleleijn Bocholtz; 14 Lieke de Bie Waalre. 

Venlo 29 oktober

1 Pien Limpens Obbicht; 2 Santina Brands Selfkant Dld.; 3 Tamara Janssen Hoensbroek; 4 Ilona Willems Brunssum; 5 Quinty Schoens Stein; 6 Lieke Janssen Panningen; 7 Mirte Klerkx Helmond Helmond; 8 Karin van Grimbergen Helmond; 9 Anouk Killaars Reuver; 10 Anne Schumacher Horst; 11 Nicole Bouten Venlo; 12 Marianne Ten Haaf Alleleijn Bocholtz; 13 Tessa Veen Eindhoven; 14 Lieke de Bie Waalre.

Brunssum 5 november

1 Santina Brands Selfkant Dld.; 2 Tamara Janssen Hoensbroek; 3 Femke Gort Echt; 4 Ilona Willems Brunssum; 5 Anouk Reen Eindhoven; 6 Nicole Bouten Venlo; 7 Claudia Grote Giessen Dld.; 8 Britta Rummler Aken Dld.; 9 Anne Schumacher Horst; 10 Karin van Grimbergen Helmond; 11 Anouk Killaars Reuver; 12 Lieke de Bie Waalre; 13 Kirsten Frank Euskirchen Dld.; 14 Sandra Pierson Leverkusen Dld.; 15 Marianne Ten Haaf Alleleijn Bochotlz; 16 Sophie van Bakel Maastricht.

Schweiberg 12 november

1 Santina Brands Selfkant Dld.; 2 Tamara Janssen Hoensbroek; 3 Nicole Bouten Venlo; 4 Brittaa Rummler Aken Dld.; 5 Scarlet Souren Meerssen; 6 Anne Schumacher Horst; 7 Anouk Killaars Reuver; 8 Marianne Ten Haaf Alleleijn Bochboltz.

Niet meer van voren maar nog altijd van de partij,  Marianne Alleleijn nog steeds actief

Meijel 19 november

1 Santina Brands Selfkant Dld.; 2 Aniek Rooderkerken Utrecht; 3 Lieke Janssen Panningen; 4 Tamara Janssen Hoensbroek; 5 Claudia Grote Giessen Dld.; 6 Anne Schumacher Horst; 7 Anouk Killaars Reuver; 8 Nicole Bouten Venlo; 9 Kirsten Frank Euskirchen Dld.; 10 Marianne Ten Haaf Alleleijn Bocholtz.

Beegden 26 november

1 Santina Brands Selfkant Dld.; 2 Tamara Janssen Hoensbroek; 3 Lieke Janssen Panningen; 4 Quinty Schoens Stein; 5 Scarlet Souren Meerssen; 6 Nicole Bouten Venlo; 7 Anouk Killaars Reuver; 8 Marianne Ten Haaf Alleleijn Bocholtz.

Heerlen 3 december

1 Pien Limpens Obbicht; 2 Santina Brands Selfkant Dld.; 3 Kristin Endres Darmstadt Dld.; 4 Tamara Janssen Hoensbroek; 5 Femke Gort Echt; 6 Anouk Killaars Reuver; 7 Sandra Pierson Leverkusen Dld.; 8 Marianne Ten Haaf Alleleijn Bocholtz.

Beesel  10 december

1 Santina Brands Selfkant Dld.; 2 Tamara Janssen Hoensbroek; 3 Nicole Bouten Venlo; 4 Anouk Killaars Reuver; 5 Lieke de Bie Waalre; 6 Marianne Ten Haaf Alleleijn Bocholtz

Meterik  17  december

1 Santina Brands Selfkant Dld.; 2 Anouk Reen Eindhoven; 3 Tamara Janssen Hoensbroek; 4 Tessa Veen Eindhoven; 5 Karin van Grimbergen Helmond; 6 Nicole Bouten Venlo; 7 Lieke de Bie Waalre; 8 Anouk Killaars Reuver; 9 Marianne Ten Haaf-Alleleijn Bocholtz; 10 Sandra Pierson Leverkusen Dld.

Venlo 24 december

1 Santina Brands Selfkant Dld.; 2 Anouk Reen Eindhoven; 3 Britt Teunissen Ysselsteyn; 4 Tamara Janssen Hoensbroek; 5 Ilona Willems Brunssum; 6 Nicole Bouten Venlo; 7 Anouk Killaars Reuver; 8 Pepe Phillips Seeheim-Jugenheim Dld.; 9 Tessa Veen Eindhoven; 10 Lieke de Bie Waalre; 11 Marianne Ten Haaf-Alleleijn Bocholtz.

Bocholtz 30 december

1 Santina Brands Selfkant Dld.; 2 Fem van Empel St. Michielsgestel; 3 Tamara Janssen Hoensbroek; 4 Anouk Killaars Reuver; 5 Lieke de Bie Waalre.

Venlo  7 januari

1 Anouk Reen Eindhoven; 2 Santina Brands Selfkant Dld.; 3 Britt Teunissen Ysselsteyn; 4 Tamara Janssen Hoensbroek; 5 Lieke de Bie Waalre; 6 Tessa Veen Backhuijs Eindhoven; 7 Anouk Killaars Reuver; 8 Marianne Ten Haaf Alleleijn Bocholtz; 9 Christina Erkens Aken Dld.; 10 Nicole Bouten Venlo.

                                           Anouk Reen

Overloon 14 januari

1 Femke Geeris Geldrop; 2 Santina Brands Selfkant Dld.; 3 Lieke Janssen Panningen; 4 Britt Teunissen Ysselsteyn; 5 Ilona Willems Brunssum; 6 Tamara Janssen Hoensbroek; 7 Tessa Veen-Backhuijs Eindhoven; 8 Nicole Bouten Venlo; 9 Lieke de Bie Waalre; 10 Karin van Grimbergen Helmond; 11 Anouk Killaars Reuver.

Sittard  21 januari

Santina Brands Selfkant Dld.; 2 Anouk Reen Eindhoven; 3 Femke Gort Echt; 4 Britta Rummler Aken Dld.; 5 Mirte Clerkx Helmond; 6 Ilona Willems Brunssum; 7 Lieke de Bie Waalre; 8 Anouk Killaars Reuver; 9 Tessa Veen-Backhuijs Eindhoven; 10 Marianne Ten Haaf -Alleleijn Bocholtz.

Jaarklassement totaal 36 deelneemsters

1 Santina Brands  670 punten; 2 Tamara Janssen 609; 3 Anouk Killaars 563; 4 Marianne Ten Haaf-Alleleijn 524; 5 Nicole Bouten 433; 6 Lieke de Bie 383; 7 Karin van Grimbergen 276; 8 Lieke Janssen 255; 9 Ilona Willems 250; 10 Tessa Veen-Backhuijs 229; 11 Anouk Reen 228 ; 12 Mirte Klerkx 187; 13 Anne Schumacher 166; 14 Pien Limpens 160; 15 Fem van Empel 150; 16 Karina Dortu 131; 17 Britt Teunissen 113; 18 Femke Gort 112; 19 Sandra Pierson 112; 20 Britt Rummler 107.


2018-2019  Toma Cycles Cup

Baarlo  7 oktober

1 Resa Hormes-Ravenstijn Wijchen; 2 Mirte Klerkx Helmond; 3 Lieke Janssen Panningen; 4 Scarlet Souren Meerssen; 5 Tessa Veen-Backhuijs Eindhoven; 6 Tamara Janssen hoensbroek; 7 Ilona Willems Brunssum; 8 Anne Schumacher Horst; 9 Karin van Grimbergen Helmond; 10 Maartje Cox Neer; 11 Britta Werners Sprockhovel Dld.; 12 Noortje Eggels Heythuysen; 13 Nicole Bouten Venlo; 14 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 15 Mara Pregnolato Aken Dld.

 Reza Hormes-Ravenstijn kwam in Baarlo aan de start en bleek nog niets van haar klasse te hebben ingeboet, ze won op overtuigende wijze

foto; Danny Zelck

Helmond 14 oktober

1 Lotte Jacobs Nijmegen; 2 Anouk Reen Eindhoven;  3 Scarlett Souren  Meerssen; 4 Tessa Veen-Backhuijs Eindhoven; 5 Dirkje Cox Lemiers; 6 Tamara Janssen Hoensbroek; 7 Anne Schumacher Horst; 8 Karin van Grimbergen Helmond;  9 Marianne Alleleijn –Ten Haaf Bocholtz ; 10 Noortje Eggels Heythuysen; 11 Mara Pregnolato Aken Dld.

Brunssum  21 oktober

1 Lorena Peterman Lemselo; 2 Pien Limpens Obbicht; 3 Anouk Reen Eindhoven; 4 Tamara Janssen Hoensbroek; 5 Milou Meeuse Birsfelden Dld.; 6 Dirkje Cox Lemiers B.; 7 Ilona Willems Brunssum; 8 Britta Rummler Aken Dld.; 9 Tessa Veen-Backhuijs Eindhoven; 10 Karina Dortu Voerendaal; 11 Mirte Klerkx Helmond; 12 Lieke Janssen Panningen; 13 Anne Schumacher Horst; 14 Karin van Grimbergen Helmond; 15 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 16 Mara Pregnolato Aken. Dld.

Venlo  28 oktober Limburgs kampioenschap

1 Anouk Reen Eindhoven; 2 Tamara Janssen Hoensbroek; 3 Scarlet Souren Meerssen; 4 Tessa Veen-Backhuijs Eindhoven; 5 Karin van Grimbergen Helmond; 6 Anne Schumacher Horst; 7 Noortje Eggels Heythuysen; 8  Marianne Alleleijn-ten Haaf Bocholtz; 9 Mara Pregnolato Aken Dld.

                                         Fraaie trui voor Anouk Reen: kampioene 2018

Meterik  4 november

1 Lotte Jacobs Nijmegen; 2 Anouk Reen Eindhoven; 3 Tamara Janssen Hoensbroek; 4 Scarlet Souren Meerssen; 5 Karin van Grimbergen Helmond; 6 Tessa Veen-Backhuijs Eindhoven; 7 Lieke Janssen Panningen; 8 Anne Schumacher Horst; 9 Iris Timmermans Bingelrade; 10 Noortje Eggels Heythuysen; 11 Marianne Alleleijn-Ten Haaf; 12 Mara Pregnolato Aken Dld.

Reuver  11 november

1 Scarlet Souren Meerssen; 2 Tamara Janssen Hoensbroek; 3 Anne Schumacher horst; 4 Tessa Veen-Backhuijs Eindhoven; 5 Renske Janssen Nijmegen; 6 Maartje Cox Neer; 7 Pepe Phillips Seeheim-Jugenheim Dld.; 8 Karin van Grimbergen Helmond; 9 Noortje Eggels Heythuysen; 10 Marianne Alleleijn-Ten Haaf.