Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden dames top 10 

2005-2009


2005/2006 

Baarlo  2 oktober

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf  Bocholtz; 2 Dorenda Prince Son; 3 Bianca Dodemont Epen; 4 Janine Keijsers Deurne; 5 Joanne Kaptein Margraten.

Gulpen  9 oktober

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf  Bocholtz; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Rosie Thewissen Hulsberg; 4 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 5 Bianca Dodemont Epen; 6 Joanne Kaptein Margraten.

Swier  16 oktober

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf  Bocholtz; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Anette Gawron Aken Dld.; 4 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 5 Rosie Thewissen Hulsberg; 6 Bianca Dodemont Epen; 7  Diane Cuppens-Heijnen Landgraaf; 8 Joanne Kaptein Margraten.

Liessel  30 oktober

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf  Bocholtz; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 4 Gwen Janssen Schimmert; 5 Rosie Thewissen Hulsberg; 6 Bianca Dodemont Epen; 7 Joanne Kaptein Margraten.

Hulsberg  6 november

1 Karina Moonen Voerendaal; 2 Marianne Alleleijn-Ten Haaf  Bocholtz; 3 Elke Vyncke Peer B.; 4 Rosie Thewissen Hulsberg; 5 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 6 Bianca Dodemont Epen.

Schweiberg Mechelen  13 november

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 2 Monica Rütters Roetgen Dld.; 3 Karina Moonen Voerendaal; 4 Rosy Thewissen Hulsberg; 5 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 6 Bianca Dodemont Epen; 7 Joanne Kaptein Margraten; 8 Sibel Smetsers Stiphout.

Reuver  20 november

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf  Bocholtz; 2 Dorenda Prince Son; 3 Ariane Grote Düsseldorf Dld.; 4 Bianca Dodemont Epen; 5 Rosie Thewissen Hulsberg; 6 Sibel Smetsers Stiphout; 7 Joanne Kaptein Margraten.

Beesel  27 november  Kampioenschap

1 Karina Moonen Voerendaal; 2 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz;  3 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 4 Ariane Grote Düsseldorf Dld.; 5 Bianca Dodemont Epen; 6 Joanne Kaptein Margraten;

Stramproy  4 december

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf  Bocholtz; 2 Dorenda Prince Son; 3 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 4 Gwen Janssen Schimmert; 5 Bianca Dodemont Epen; 6 Sibel Smetsers Stiphout; 7 Joanne Kaptein Margraten.

Merkelbeek  11 december

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf  Bocholtz; 2 Karian Moonen Voerendaal; 3 Gwen Janssen Schimmert; 4 Ariane Grote Düsseldorf Dld.; 5 Bianca Dodemont Epen; 6 Joanne Kaptein Margraten.

Valkenburg  18 december

1 Karina Moonen Voerendaal; 2 Marianne Alleleijn-Ten Haaf  Bocholtz; 3 Ariane Grote Düsseldorf Dld.; 4 Gwen Janssen Schimmert; 5 Bianca Dodemont Epen.

Horst  26 december

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 2 Renate van Gerwen Melderslo; 3 Dorenda Prince Son; 4 Ariane Grote Düsseldorf Dld.; 5 Bianca Dodemont Epen.

Born  31 december

1 Gwen Janssen Schimmert; 2 Ariane Grote Düsseldorf Dld.; 3 Rosie Thewissen Hulsberg.

Meijel  8 januari

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 2 Dorenda Prince Son; 3 Ariane Grote Düsseldorf Dld.; 4 Karina Moonen Voerendaal; 5 Bianca Dodemont Epen; 6 Mariëlle van Gerwen Beek en Donk; 7 Sibel Smetsers Stiphout. 

Ysselsteyn  15 januari

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf  Bocholtz; 2 Gwen Janssen Schimmert; 3 Ariane Grote Düsseldorf; 4 Dorenda Prince Son; 5 Bianca Dodemont Epen; 6 Mariëlle van Gerwen Beek en Donk;  7 Sibel Smetsers Stiphout.8 Joanne Kaptein Margraten.

Panningen  22 januari

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 2 Dorenda Prince Son; 3 Gwen Janssen Schimmert; 4 Karina Moonen Voerendaal; 5 Ariane Grote Düsseldorf Dld.; 6 Bianca Dodemont Epen; 7 Rosie Thewissen Hulsberg; 8 Joanne Kaptein Margraten.

Blerick  29 januari

1 Marianne Alleleijn Bocholtz; 2 Gwen Janssen Schimmert; 3 Ariane Grote Düsseldorf Dld.; 4 Karina Moonen Voerendaal; 5 Rosie Thewissen Hulsberg; 6 Joanne Kaptein Margraten; 7 Simone Vliegen Veldhoven.

Nuth  5 februari

1 Marianne Alleleijn-Ten Bocholtz; 2 Ariane Grote Düsseldorf Dld.; 3 Gwen Janssen Schimmert; 4 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 5 Karina Moonen Voerendaal; 6 Rosie Thewissen Hulsberg.

Heerlen  12 februari

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Rosie Thewissen Hulsberg; 4 Ariane Grote Düsseldorf Dld.; 5 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 6 Bianca Dodemont Epen; 7 Joanne Kaptein Margraten.

Puntenklassement

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf  Bocholtz  687 punten; 2  Karian Moonen 423; 3 Bianca Dodemont Epen  395; 4 Ariane Grote Düsseldorf Dld. 317; 4 Joanne Kaptein Margraten 311; 6 Rosie Thewissen Hulsberg 267; 7 Dorenda Prince Son 256; 8 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf 249; 9 Gwen Janssen Schimmert 247; 10 Sibel Smetsers Stiphout 131; 11 Mariëlle van Gerwen Beek en Donk 62; 12 Elke Vyncke Peer B. 38; 13 Monika Rutters Roetgen Dld. 34; 14 Renate van Gerwen Melderslo 34; 15 Anmnet Gawron Aken Dld. 30; 16 Irene Geebelen Neeroeteren 27; 17 Janine Keijsers Deurne 27; 18 Simone Vliegen Veldhoven 22; 19 Klaske Pietersma Balk 8.

2006/2007 

Elsloo  16 september

1 Marianne Alleleijn Bocholtz; 2 Gwen Janssen Schimmert; 3 Irene Geebelen Neeroeteren B.

Gulpen  1 oktober

1 Judith van Leeuwen Utrecht; 2 Gwen Janssen Schimmert; 3 Ariane Grote Düsseldorf Dld.; 4 Irene Geebelen Neeroeteren B.

Baarlo  8 oktober

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Rosy Thewissen Hulsberg.

Swier  15 oktober

1 Ariane Grote Düsseldorf Dld.; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 4 Karina Moonen Voerendaal; 5 Tessa Langen Kerkrade; 6 Gwen Janssen Schimmert.

Liessel  22 oktober

1 Gwen Janssen Schimmert; 2 Dorenda Prince Son; 3 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 4 Ariane Grote Düsseldorf Dld.

Born  29 oktober

1 Gwen Janssen Schimmert; 2 Ariane Grote Düsseldorf Dld.; 4 Irene Geebelen Neeroeteren B.

Reuver 5 november

1 Gwen Janssen Schimmert; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Dorenda Prince Son.

Hulsberg  12 november

1 Gwen Janssen Schimmert; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Ariane Grote Düsseldorf Dld.; 4 Tessa Langen Kerkrade.

Mechelen  19 november

1 Gwen Janssen Schimmert; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Ariane Grote Düsseldorf Dld.

Beesel  26 november  Kampioenschap

1 Gwen Janssen Schimmert; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Ariane Grote Düsseldorf Dld.

Stramproy  3 december

1 Gwen Janssen Schimmert; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Ariane Grote Düsseldorf Dld.

Valkenburg  10 december

1 Gwen Janssen Schimmert; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Ariane Grote Düsseldorf Dld.; 4 Diane Cuppens-Heijnen Landgraaf; 5 Karina Moonen Voerendaal.

Meijel  17 december

1 Gwen Janssen Schimmert; 2 Bianca Dodemont Epen; 3 Ariane Grote Düsseldorf Dld.

Blerick  24 december

1 Gwen Janssen Schimmert; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Ariane Grote Düsseldorf Dld.

Panningen  7 januari

1 Gwen Janssen Schimmert; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Ariane Grote Düsseldorf Dld.; 4 Bianca Dodemont Epen; 5 Nathalie van den Born Geleen.

Merkelbeek  14 januari

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Gwen Janssen Schimmert; 3 Ariane Grote Düsseldorf Dld.; 4 Karina Moonen Voerendaal; 5 Rosy Thewissen Hulsberg.

Asten  21 januari

1 Gwen Janssen Schimmert; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Rosy Thewissen Hulsberg.

Sevenum  28 januari

1 Gwen Janssen Schimmert; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Ariane Grote Düsseldorf Dld.

Horst  4 februari

1 Renate van Gerwen Melderslo 2 Gwen Janssen Schimmert; 3 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 4  Ariane Grote Düsseldorf Dld.; 5 Rosy Thewissen Hulsberg.

Jaarklassement

1 Gwen Janssen Schimmert 665 punten; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B. 596; 3 Ariane Grote Dsseldorf Dld.549. 

2007/2008

Elsloo

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz.

Baarlo  7 oktober

1 Hariëtte Pennings Berlicum; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Karina Moonen Voerendaal; 4 Rosy Thewissen; 5 Bianca Dodemont Epen; 6 Nadine Veldman Reuver; 7 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz.

Hulsberg  14 oktober

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Rosy Thewissen Hulsberg; 3 Karina Moonen Voerendaal; 4 Tessa Langen Kerkrade;  5 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 6 Rebecca van Beeren Amstelveen; 7 Marlies de Groot Oss; 8 Nadine Veldman Reuver; 9 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz.

Swier  21 oktober

1 Miranda van Gerwen Panningen; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Karina Moonen Voerendaal; 4 Rosy Thewissen Hulsberg; 5 Tessa Langen Kerkrade; 6 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 7 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz.

Liessel  28 oktober

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 4 Rosie Thewissen Hulsberg; 5 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 6 Bianca dodemont Epen; 7 Tessa Langen Kerkrade; 8 Rebecca van Beeren Amstelveen.

Born  4 november

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Rosie Thewissen Hulsberg; 3 Karina Moonen Voerendaal; 4 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 5 Marloes de Groot Oss; 6 Tessa Langen Kerkrade; 7 Bianca Dodemont Epen; 8 Nadine Veldman Reuver; 9 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz.

Merkelbeek  11 november

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 3 Rosie Thewissen Hulsberg; 4 Karina Moonen Voerendaal; 5 Nadine Veldman Reuver; 6 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz.

Schweiberg Mechelen  18 november

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Diana Cuppens Heijnen Landgraaf; 3 Karina Moonen Voerendaal; 4 Rosy Thewissen Hulsberg; 5 Tessa Langen Kerkrade; 6 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 7 Bianca Dodemont Epen.

Weert  25 november

1 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Rosie Thewissen Hulsberg; 4  Nadine Veldman Reuver; 5 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 6 Karina Moonen Voerendaal.

Stramproy  2 december

1 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Rosy Thewissen Hulsberg; 4 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 5 Bianca Dodemont Epen; 6 Nadine Veldman Reuver.

Valkenburg  9 december

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Rosie Thewissen Hulsberg; 4 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 5 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz.

Meijel  16 december

1 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Karina Moonen Voerendaal; 4 Marlies de Groot Oss; 5 Rosie Thewissen Hulsberg; 6 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 7 Nadine Veldman Reuver.

Beesel  23 december

1 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 4 Rosy Thewissen Hulsberg; 5 Nadine Veldman Reuver; 6 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 7 Marlies de Groot Oss.

Blerick  30 december  Kampioenschap

1 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Hedy Houtepen Kapelle B; 4 Karina Moonen Voerendaal; 5 Marianne Alleleijn Tem Haaf Bocholtz; 6 Rosy Thewissen Hulsberg; 7 Nadine Veldman Reuver.

Kampioene

1 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Karina Moonen Voerendaal;

Horst  6 januari

1 Renate Verwegen Melderslo; 2 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 3 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 4 Karina Moonen Voerendaal; 5 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 6 Bianca Dodemont Epen.

Panningen  13 januari

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Karina Moonen Voerendaal.

Asten  20 januari

1 Karina Moonen Voerendaal; 2 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz;

Sevenum  27 januari

1 Karina Moonen Voerendaal; 2 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 3 Nadine Veldman Reuver.

Puntenklassement

1 Irene Geebelen Neeroeteren B. 523 punten; 2 Karina Moonen Voerendaal 496; 3 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf 423; 4 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz 404; 5 Rosy Thewissen Hulsberg 365; 6 Nadine Veldman Reuver 233; 7 Bianca Dodemont Epen 148; 8 Tessa Langen Kerkrade 103; 9 Marlies de Groot Oss 76; 10 Rebecca van Beeren Amstelveen 48; 11 Henriétte Pennings Berlicum 41; 12 Miranda van Gerwen Panningen 41; 13 Renate Verwegen Melderslo 41; 14 Hedy Houtepen Kapelle B.

2008/2009  

Baarlo  5 oktober

1 Karina Moonen Voerendaal; 2 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 3 N.N. ; 4 Marianne Alleleijn Ten Haaf Bocholtz.

Liessel  19 oktober

1 Marianne Alleleijn Ten Haaf Bocholtz; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Helma Didden Zonhoven B.

Schweiberg -Mechelen  26 oktober

1 1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Marlies de Groot Oss; 4 Tessa Langen Kerkrade.

Born  4 november

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 2 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 3 Karina Moonen Voerendaal; 4 Marlies de Groot Oss; 5 Tessa Langen Kerkrade; 6 Bibi Steege Geleen; 7 Bianca Dodemont Epen.

Weert   16 november

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 2 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 3 Karina Moonen Voerendaal.

Eigenbilsen België 23 november

1 Marianne Alleleijn Bocholtz; 2 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 3 Karina Moonen Voerendaal.

Stramproy  30 november

1 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 2 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 3 Karina Moonen Voerendaal.

Deurne  7 december  Kampioenschap

1 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3  Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz.

Meijel 14 december

1 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Angelique Linders Ysselsteyn.

Reuver  21 december

1 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 2 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 3 Karina Moonen Voerendaal;

Blerick  28 december

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 2 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf; 3 Karina Moonen Voerendaal.

Horst  4 januari

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 2 Karina Moonen Voerendaal.

Merkelbeek  18 januari

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 2 Karina Moonen Voerendaal.

Sevenum  25 januari

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 2 Karina Moonen Voerendaal.

Puntenklassement

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz 396 punten; 2  Karina Moonen Voerendaal 384; 3 Diana Cuppens-Heijnen Landgraaf 251.