Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden dames top 10  

 2000-2005


2000/2001  Jos Feron Competitie 

Landgraaf   1 oktober

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.

Reuver  8 oktober

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.

Baarlo  15 oktober

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.

Swier  22 oktober

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Linda Rutten Nuth.

Belfeld  29 oktober

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Linda Rutten Nuth.

Nuth  11 november

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Karina Moonen Voerendaal.

Kerkrade  12 november

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.;

Sittard  19 november

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.;

Hulsberg  26 november

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.;

Stramproy  3 december

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.;

Meers Stein  10 december

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.;

Swalmen  26 december  Kampioenschap

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.;

Valkenburg  31 december

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.;

Liessel  14 januari

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Miriam Hoeymakers Maashees.

Brunssum  21 januari

1 Diana Heijnen Landgraaf; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.

Puntenklassement

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Miriam Hoeymakers Maashees.

2001/2002

Baarlo   30 september

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.;

Landgraaf   7 oktober

1 Janne Brok Eindhoven; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Karina Moonen Voerendaal.

Reuver  14 oktober

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Karina Moonen Voerendaal.

Swier  21 oktober

1  Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Karina Moonen Voerendaal.

Belfeld  28 oktober

1  Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Karina Moonen Voerendaal.

Swalmen  4 november

1 Annet Gawron Aken Dld.; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Karina Moonen Voerendaal.

Brunssum  10 november

1 Annet Gawron Aken Dld.; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Karina Moonen Voerendaal.

Kerkrade  11 november

1 Annet Gawron Aken Dld.; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Karina Moonen Voerendaal.

Sittard  18 november

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Karina Moonen Voerendaal.

Hulsberg  25  november

1 Karina Moonen Voerendaal; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.

Stramproy  2 december

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.

Stein  9 december

1  Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Karina Moonen Voerendaal.

Meijel  16 december

1  Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Karina Moonen Voerendaal.

Belfeld  23 december

1  Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Karina Moonen Voerendaal.

Liessel  26 december   Kampioenschap

1  Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Karina Moonen Voerendaal. 

Blerick  30 december

1  Irene Geebelen Neeroeteren B.

Valkenburg  31 december

1  Irene Geebelen Neeroeteren B.

Helden Panningen  6 januari

1  Irene Geebelen Neeroeteren B.

Weert  IJzeren man  13 januari

1 Nicola Caris Weert; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.

Sevenum  20 januari

1  Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Karina Moonen Voerendaal.

Puntenklassement

1  Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Karina Moonen Voerendaal.

2002/2003  Jos Feron Competitie

Baarlo   6 oktober

1  Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Santina Caminada Geilenkirchen Dld; 3 Sibil Smetsers Helmond.

Landgraaf  13 oktober

1 Santina Caminada Geilenkirchen Dld.; 2 Annet Gawron Aken Dld.; 3  Irene Geebelen Neeroeteren B.

Swier  20 oktober

1 Santina Caminada Geilenkirchen Dld.;  2 Sibil Smetsers Helmond.

Liessel  3 november

1 Maaike van Kessel Deurne; 2

Sittard  17 november

1 Santina Caminada Geilenkirchen Dld.; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Irene Geebelen Neeroeteren B.

Hulsberg  24 november

1 Santina Caminada Geilenkirchen Dld.; 2 Judith van Leeuwen Maastricht; 3 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 4 Karina Moonen Voerendaal.

Stramproy  2 december

1 Santina Caminada Geilenkirchen Dld.; 2 Judith van Leeuwen Maastricht; 3 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 4 Karina Moonen Voerendaal.

Swalmen  8 december

1 Santina Caminada Geilenkirchen Dld.; 2 Sibil Smetsers Helmond.

Meijel  15 december

1 Sibil Smetsers Helmond; 2

Stein  Urmond  22 december

1 Santina Caminada Geilenkirchen Dld.; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Sibil Smetsers Helmond.

Brunssum  26 december  Kampioenschap

1 Santina Caminada Geilenkirchen Dld.; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Sibil Smetsers Helmond.

Blerick  29 december

1 Santina Caminada Geilenkirchen Dld.; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Sibil Smetsers Helmond.

Mechelen  31 december

1 Santina Caminada Geilenkirchen Dld.; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Sibil Smetsers Helmond.

Helden Panningen  5 januari

1 Karina Moonen Voerendaal; 2 Sibil Smetsers Helmond; 3

Maasmechelen België  12 januari

1 Karina Moonen Voerendaal; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.

Ysselsteyn  19 januari

1 Karina Moonen Voerendaal; 2 Sibil Smetsers Helmond; 3 Irene Geebelen Neeroeteren B.

Horst  26 januari

1 Karina Moonen Voerendaal; 2 Sibil Smetsers Helmond; 3 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 4 Marieke Hoeymakers.

Valkenburg  2 februari

1 Santina Caminada Geilenkirchen Dld.; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Irene Geebelen Neeroeteren B.

Sevenum  9 februari

1 Santina Caminada Geilenkirchen Dld.; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Irene Geebelen Neeroeteren B.

Puntenklassement

1 Santina Caminada Geilenkirchen Dld.; 2 Sibil Smetsers Helmond; 3 Karina Moonen Voerendaal.

 

2003/2004  Jos Feron Competitie

Baarlo  5 oktober

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Janneke Gommans Meijel; 3 Rosy Thewissen Hulsberg.

Liessel  12 oktober

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Janneke Gommans Meijel; 3 Rosy Thewissen Hulsberg.; 4 Ine Peeters Baarlo.

Swier 19 oktober

1 Karina Moonen Voerendaal; 2  Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Rosy Thewissen Hulsberg.

Landgraaf  26 oktober

1 Karina Moonen Voerendaal; 2  Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3  Patricia Nagelhout Heerlen; 4 Rosy Thewissen Hulsberg; 5 Ine Peeters-Crienen Baarlo. 

Beesel  2 november

1 Karina Moonen Voerendaal; 2  Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3  Patricia Nagelhout Heerlen 

Belfeld  9 november

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Patricia Nagelhout Heerlen.

Schimmert 16 november

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Rosy Thewissen Hulsberg; 3 Karina Moonen Voerendaal;

Valkenburg   23  november

1 Karina Moonen Voerendaal; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Rosy Thewissen Hulsberg;

Stramproy  30 november

1 Karina Moonen Voerendaal; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Patricia Nagelhout Heerlen.

Swalmen  7 december

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Patricia Nagelhout Heerlen; 3 Rosy Thewissen Hulsberg.

Meijel  14  december

1  Karina Moonen Voerendaal; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Patricia Nagelhout Heerlen.

Hulsberg  21 december  Kampioenschap

1  Karina Moonen Voerendaal; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Patricia Nagelhout Heerlen; 4 Janneke Gommans Meijel.

Blerick  28  december

1 Karina Moonen Voerendaal; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Rosy Thewissen Hulsberg.

Mechelen  31 december

1  Karina Moonen Voerendaal; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Rosy Thewissen Hulsberg; 4 Patricia Nagelhout Heerlen; 5 Ine Peters-Crienen Baarlo.

Panningen  4 januari

1   Karina Moonen Voerendaal; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Rosy Thewissen Hulsberg;

Nuth  11 januari

1 Karina Moonen Voerendaal; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Rosy Thewissen Hulsberg; 4 Patricia Nagelhout Heerlen; 5 Ine Peeters-Crienen Baarlo; 6 Joyce Cremers Nuth; 7 Bianca Dodemont Epen.

Schweiberg  Mechelen 25 januari

1 Karina Moonen Voerendaal; 2 Rosy Thewissen Hulsberg; 3  Irene Geebelen Neeroeteren B.; 4 Patricia Nagelhout Heerlen; 5 Ine Peeters-Crienen Baarlo.

Ysselsteyn  1 februari

1 Karina Moonen Voerendaal; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Patricia Nagelhout Heerlen,

Sittard  8 februari

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Karin Groen Tuk; 3 Karina Moonen Voerendaal; 4 Rosy Thewissen Hulsberg; 5 Patricia Nagelhout Heerlen; 6 Ine Peeters-Crienen Baarlo.

Brunssum   15 februari

1 Karina Moonen Voerendaal; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Rosy Thewissen Hulsberg; 4 Patricia Nagelhout Heerlen; 5 Ine Peeters-Crienen Baarlo; 6 Jeanne Kaptein Margraten.

Puntenklassement

1 Irene Geebelen Neeroeteren B. 654 punten; 2 Karina Moonen Voerendaal 640; 3 Rosy Thewissen Hulsberg 569; 4 Patricia Nagelhout Heerlen 406; 5 Ine Peeters-Crienen Baarlo 404.

2004/2005  Akkerman Crosscup 

Baarlo  3 oktober

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Gwen Janssen Schimmert; 4 Joanne Captein Margraten.

Hulsberg  10 oktober

1 1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Gwen Janssen Schimmert; 4 Joanne Captein Margraten.

Swier  17 oktober

1 Karina Moonen Voerendaal;

Liessel  24 oktober

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz;

Landgraaf  31 oktober

1 Karina Moonen Voerendaal;

Beesel  7 november

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz;

Reuver  14 november

1 Harriette Pennings Berlicum; 2  Marianne Alleleijn-Ten Haaf  Bocholtz; 3 Gwen Janssen Schimmert; 4 Karina Moonen Voerendaal; 5 Irene Geebelen Neeroeteren B.

Schweiberg  21 november

1 Annet Gawron Aken Dld.;

Stramproy 28 november

1 Gwen Janssen Schimmert; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Marianne Alleleijn-Ten Haaf  Bocholtz; 4 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 5 Dorenda Princen Sonn

Swalmen  5 december

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf  Bocholtz; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Gwen Janssen Schimmert.

Valkenburg  12 december

1 Karina Moonen Voerendaal;

Horst  19 december

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf  Bocholtz; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Gwen Janssen Schimmert; 4 Dorenda Prince Sonn; 5 Mariëlle van Gerwen Beek en Donk.

Meijel  26 december   Kampioenschap

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf  Bocholtz; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Dorenda Prince Sonn; 4 Gwen Janssen Schimmert; 5 Mariëlle van Gerwen Beek en Donk.

Kampioene

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Gwen Janssen Schimmert.

Mechelen  31 december

1 Annet Gawron Aken Dld.;

Panningen  2 januari

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz;

Brunssum  9 januari

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz;

Ysselsteyn  16 januari

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf  Bocholtz; 2 Karina Moonen Voerendaal; 3 Rosy Thewissen Hulsberg.

Blerick  23 januari

1 Judith van Leeuwen Utrecht;

Nuth  30 januari

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz;

Puntenklassement

1 Marianne Alleleijn-Ten Haaf Bocholtz;