Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden  dames  top 10 

1994-2000


1994/1995

Wijchen  16 oktober

1 Regina Bouwmeester Veenendaal; 2 Judy van de Berg Hippolytushoef; 3 Laura Turpijn Emmen. 

Mierlo  30 oktober   

1 Marlou Claassen Kessel. 

Belfeld  13 november

1 Marlou Claassen Kessel. 

Meijel   11 december

 1 Carla Korsten Heibloem; 3 Ilse Kersten Helden. 

1995/1996

Wijchen  15 oktober

1 Sandra Coppoolse Nijmegen; 2 Marlies Poppelveld Raalte; 3 Wilma Hebing Nijmegen.

Baarlo  21 oktober

1 Patries Nagelhout Epen; 2 Anke Jaspers Valkenburg; 3 Marlo Claassen Nijmegen. 

Maastricht  11 november

1 Patries Nagelhout Epen; 2 Anke Jaspers Valkenburg. 

Brunssum  26 november

1 Anke Jaspers Valkenburg; 2 Patries Nagelhout  Epen. 

Stramproy  3 december

1 Patries Nagelhout Epen; 2 Anke Jaspers Valkenburg

 

1996/1997

Wijchen  13 oktober

1 Sandra Coppoolse Nijmegen; 2 Reza Ravenstein Wijchen; 3 Hanneke van de Ven Den Dungen; 4 Launspack; 5 Marlou Claassen Nijmegen. 

Reuver  20 oktober

1 Renate van Gerwen Melderslo; 2 Katrijn Scheffer Velden; 3 Anoesjka Leenders Wijchen. 

Vaesrade  26 oktober

1 Diana Heijnen Landgraaf; 2 Renate van Gerwen Melderslo; 3 Patries Nagelhout Epen. 

Limbricht  27 oktober

1 Diana Heijnen Landgraaf; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Renate van Gerwen Melderslo;  4 Katrijn Scheffer Velden. 

Nuth  2 november

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Anke Jaspers Valkenburg; 3 Patries Nagelhout Epen; 4 Renate van  Gerwen Melderslo; 5 

Afferden  9 november

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Renate van Gerwen Melderslo; 3 Wendy Boskamp Afferden. 

Belfeld  10 november

1 Renate van Gerwen Melderslo; 2 Katrijn Scheffers Velden; 3 M.de Bruin Eindhoven. 

Brunssum  16 november

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Patries Nagelhout Epen; 3 Ank Jaspers Valkenburg; 4 Renate van Gerwen Melderslo.Kampioene

1 Diana Heijnen Landgraaf. 

Zeelst  17 november

1 Renate van Gerwen Melderslo; 2 Marcia Janssen Tiel; 3 Katrijn Scheffer Velden. 

Helden  23 november

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Renate van Gerwen Melderslo; 

Baexem  24 november

1 Renate van Gerwen Melderslo; 2 Katrijn Scheffers Velden. 

Kerkrade  30 november

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 …; 3 Renate van Gerwen Melderslo. 

Stramproy  1 december

1 Katrijn Scheffers Velden. 

Hulsberg  8 december

1 Diana Heijnen Landgraaf; 2 Patries Nagelhout Epen; 3 Ank Jaspers Valkenburg; 4 Renate van Gerwen Melderslo. 

Meers  Elsloo   14  december

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Ank Jaspers Valkenburg; 3 Patries Nagelhout Epen.; 4 Renate van Gerwen Melderslo. 

Lierop    15 december

1 Renate van Gerwen Melderslo; 2 Katrijn Scheffer Velden. 

Someren Heide   21 december  Org. Amateusport Ned.

1 Renate van Gerwen Melderslo. 

Blerick  22 december

1 Renate van Gerwen Melderslo. 

Meijel  26 december   Kampioenschap

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Renate van Gerwen Melderslo; 3 Karin Gubbels Kelpen; 4 Katrijn Scheffer Velden.

Kampioene

1 Renate van Gerwen Melderslo.

Weert  Tungelroy  29 december

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Renate van Gerwen Melderslo. 

Valkenburg  31 december

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Ank Jaspers Valkenburg. 

Born  5 januari

1 Ank Jaspers Valkenburg. 

Roermond  12 januari

1 Diana Heijnen Landgraaf.

Limbricht  26 januari

1 Diana Heijnen Landgraaf; 2 Ank Jaspers Valkenburg; 3 Renate van Gerwen Melderslo; 4 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 5  Katrijn Scheffer Velden. 

Puntenklassement

1 Renate van Gerwen Melderslo 404 punten; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B. 267; 3 Katrijn Scheffer Velden 191; 4 Ank Jaspers Valkenburg 182; 5 Patries Nagelhout Epen 109; 6 Diana Heijnen Landgraaf 100; 7 Anoesjka Leenders Wijchen; 8 Sandra Coppoolse Nijmegen 25; 9 Renate Ravenstein 23; 10 M.Janssen 23.

 

1997/1998

Reuver  19 oktober

1 Diana Heijnen Landgraaf; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 

Born  26 oktober

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Diana Heijnen Landgraaf; 3 Chantal Hoeben Stramproy; 4 Nadine Driessen Stein. 

Nuth  1 November

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Ank Jaspers Valkenburg; 3 Renate van Gerwn Melderslo; 4 Diana Heijnen Landgraaf. 

Vaesrade  8 november

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Ank Jaspers Valkenburg; 3 Daniella Moonen Voerendaal. 

Belfeld  9 november

1 Irene Geebelen Neeroeteren B; 2 Diana Heijnen Landgraaf; 3 Renate van Gerwen Melderslo; 4 Chantal Hoeben Stramproy.

Veldhoven  16 november

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Renate van Gerwen Melderslo; 3 Diana Heijnen Landgraaf. 

Helden  22 november

1 Marcia Jansen Tiel 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Renate van Gerwen Melderslo; 4 Nadine Driessen Stein.

Baexem   23 november

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Renate van Gerwen Melderslo. 

Stramproy  30 november

1 Irene  Geebelen Neeroeteen B.; 2 Chantal Hoeben Stramproy; 3 Nadine Driessen Stein. 

Hulsberg  7 december

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Ank Jaspers Valkenburg; 3 Renate van Gerwen Melderslo. 

Meers  14 december

1 Renate van Gerwen Melderslo; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B. 

Meijel  21 december

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Renate van Gerwen Melderslo. 

Brunssum  26 december  Kampioenschap

1 Sylvia Pepels Stein; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Renate van Gerwen Melderslo; 4 Diana Heijnen Landgraaf; 5 Daniëlla Moonen Voerendaal.

Kampioene

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Renate van Gerwen Melderslo; 3 Diana Heijnen Landgraaf . 

Blerick  28 december

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Renate van Gerwen Melderslo; 3 Chantal Hoeben Stramproy; 4 R.Kuipers Swalmen 

Valkenburg  31 december

1 Diana Heijnen Landgraaf; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Ank Jaspers Valkenburg. 

Roermond  4 januari

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2  R.Kuipers Swalmen.

Kerkrade   11 januari

1 Geebelen Neeroeteren B.; 

Weert Tungelroy  17 januari

1 Renate van Gerwen Melderslo; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Chantal Hoeben Stramproy.

Limbricht   25 januari

1 Renate van Gerwen Melderslo; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3  Daniële Moonen Voerendaal; 4 Chantal Hoeben Stramproy. 

Puntenklassement

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Renate van Gerwen Melderslo; 3 Diana Heijnen Landgraaf; 4 Chantal Hoeben Stramproy.

1998/1999 

Reuver  18 oktober

1 Peggy Kuipers Swalmen; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Miche Thijssen Baarlo. 

Swier   25 oktober

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2   

Vaesrade  31 oktober

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Peggy Kuipers Swalmen. 

Nuth   7 november

1 Peggy Kuipers Swalmen; 2 Miche Thijssen Baarlo. 

Belfeld  8 november

1 Peggy Kuipers Swalmen; 2 Miche Thijssen Baarlo; 3 Irene Geebelen Neeroeteren B. 

Meijel  15 november

1 Peggy Kuipers Swalmen; 2 Miche Thijssen Baarlo; 3 Irene Geebelen Neeroeteren B. 

Vaesrade  22 november

1 Peggy Kuipers Swalmen; 2 Annet Gawron Aken Dld.; 3 Irene Geebelen Neeroeteren B. 

Stramproy  29 november

1 Peggy Kuipers Swalmen; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B. 

Hulsberg  6 december

1 Peggy Kuipers Swalmen; 2 Annet Gawron Aken Dld.; 3 Daniële Moonen Voerendaal. 

Meers Elsloo  13 december

1 Peggy Kuipers Swalmen; 2  Daniële Moonen Voerendaal. 

Blerick  20 december

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 

Veldhoven  26 december  Kampioenschappen

1 Peggy Kuipers Swalmen; 2 Sylvia Pepels Stein; 3 Daniële Moonen Voerendaal.

Kampioene

1 Peggy Kuipers Swalmen; 2 Daniële Moonen Voerendaal. 

Valkenburg   31 december

1 Peggy Kuipers Swalmen; 2 Silvia Pepels Stein; 3 Daniële Moonen Voerendaal. 

Baarlo  3 januari

1 Peggy Kuipers Swalmen; 2 Renate van Gerwen Melderslo; 3 Jacqueline Driessen Steyl. 

Swalmen  10 januari

1 Peggy Kuipers Swalmen; 2 Irene Geebelen Neeroeteren; 3 

Kerkrade  17 januari

1 Sylvia Pepels Stein. 

Brunssum  24 januari

1 Peggy Kuipers Swalmen; 2 Annet Gawron Aken Dld. 

Puntenklassement

1 Peggy Kuipers Swalmen; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B. 

1999/2000

Reuver  17 oktober

1 Irene Geebelen Neeroeteren B. 

Swier  24 oktober

1 Annet Gawron Aken Dld.; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B. 

Belfeld  31 oktober

1 Irene Geebelen Neeroeteren B. 

Nuth  6 november

1 Annet Gawron Aken Dld.; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 3 Daniële Moonen Voerendaal. 

Baexem  7 november

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Diana Heijnen Landgraaf. 

Kerkrade  14 november

1 Irene Geebelen Neeroeteren B. 

Sittard  21 november

1 Irene Geebelen Neeropeteren B.; 

Stramproy  28  november

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 2 Daniële Moonen Voerendaal.

        Podium Stramproy met Daniële Moonen en Jan Harings

Hulsberg  5 december

1 Annet Gawron Aken Dld.; 2 Diana Heijnen Landgraaf; 3 Irene Geebelen Neeroeteren B. 

Stein  12 december

1 Silvia Pepels Stein; 2 Chantal Hoeben Stramproy. 

Meijel  19 december

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 

Blerick  26 december   Kampioenschap

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.;

Kampioene

Irene Geebelen Neeroeteren B. 

Valkenburg  31 december

1 Diana Heijnen Landgraaf; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B. 

Baarlo   2 januari

1 Diana Heijnen Landgraaf; 2 Renate van Gerwen Melderslo; 3 Irene Geebelen Neeroeteren B.; 4 Ria Maukisch Baarlo. 

Landgraaf  9 januari

1 Diana Heijnen Landgraaf; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B.

Vaesrade  16 januari

1 Diana Heijnen Landgraaf; 2 Irene Geebelen Neeroeteren B. 

Brunssum  23 januari

1 Renate van Gerwen Melderslo; 2 Daniële Moonen Voerendaal. 

Swalmen   30 januari

1 Irene Geebelen Neeroeteren B. 

Jaarklassement

1 Irene Geebelen Neeroeteren B.