Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Dames top 10  2018


Venlo  Baan  24 februari

1 Britt Teunissen Ysselsteyn

Venlo Baan  10 maart

1 Tessa Veen-Backhuis Eindhoven.

Venlo Baan  24 maart

1 Francis Cerny Essen Dld.;

Venlo Baan  29 maart

1 Britt Teunissen Ysselsteyn

Venlo Baan  5 april

1 Lydia Wegemund Düsseldorf Dld.;

Venlo Baan  12 april

1 Britt Teunissen Ysselsteyn;






Britt Teunissen

Venlo Baan  19 april

1 Britt Teunissen Ysselsteyn;

Venlo  Baan  26 april

1 Britt Teunissen Ysselsteyn;

Venlo Baan 3 mei

1 Britt Teunissen Ysselsteyn; 2 Lieke Janssen Helden; 3 Charlotte Driessen Nijmegen

Venlo Baan  17 mei

1 Lieke Janssen Helden; 2 Charlotte Driessen Nijmegen.

Venlo Baan  31 mei

1 Britt Teunissen Ysselsteyn.

Netersel  4 juni Presto Pedale

1 Wendy de Laat Reusel; 2 Nienke Jansen Hulsel; 3 Lynn Vanhoof Lommel B.; 4 Lonneke Konings Bladel; 5 Alrie van de Ven Bladel.

Venlo Baan  7 juni

1 Britt Teunissen Ysselsteyn

Venlo Baan  14 juni

1 Britt Teunissen Ysselsteyn

Venlo Baan  21 juni

1 Britt Teunissen Ysselsteyn;

Venlo Baan  28 juni

1 Britt Teunissen Ysselsteyn; 2 Charlotte Driessen Nijmegen.

Venlo Baan  5 juli

1 Britt Teunissen Ysselsteyn; 2 Lieke Janssen Helden Panningen.

Venlo Baan  12 juli

1 Lydia Wegemund Düsseldorf Dld.; 2 Christiane Stefanic Duisburg Dld.; 3 Charlotte Driessen Nijmegen.

            Lydia Wegemund op het podium in Venlo met  de top 3 van de amateurs   12 juli

Venlo Baan  19   26 juli

1 Britt Teunissen Ysselsteyn.

Venlo Baan  21 2 augustus

1 Charlotte Driessen Nijmegen;








Charlotte Driessen  : bloemen in Venlo

Rijsbergen   22 juli   N.K.  WFN

1 Suzanne Mulder Den Haag; 2 Sophie van der Horst Delft; 3 Hedwich Bekus Rotterdam; 4 Lieske Coumans Amsterdam; 5 Danièlle de Hoog Pijnacker; 6 Petra van Leeuwen De Kwakel; 7 Chantal Verstraten Dordrecht; 8 Eline Hoppezak Nieuwerkerk a /d IJssel; 9 Lisette de Hoog Pijnacker; 10 Bianca Broosus Anna Jacobapolder; 11 Shawna Beaudet Amsterdam; 12 Mirthe van der Beek Bergschenhoek; 13 Yda Smets Den Haag; 14 Elodie Kuiper Tilburg; 15 Ilona van Ginneken Gilze; 16 Cynthia Garton Amsterdam; 17 Maartje van Gestel Breda.

                               Suzanne Mulder de nieuwe kampioene


Borgloon België  4-5 augustus  WK  ICF

1 Annick van Leuven B.; 2 Marie Desart B.; 3 Kim Saenen B.; 4 Sylvie Riedle B.; 5 Julie Debock B.; 6 Yda Smets Ned.; 7 Shana Dalving B.; 8 Marjolein Boerjan B.; 9 Tuth Thalor Gr. Britt; 10 Jessy Beelen B.; 11 Lies De Vleminck B.; 12 Melanie Reynders B.; 13 Karin De Keuleer B.; 14 Peggy Hoste B.; 15 Stephanie Lagasche B.; 16 Aranka Berends Ned.; 17 Wietske Bogaerts Ned.; 18 Nele Dieleman B.; 19 Sophie Bantquin B.; 20 Laurie Saligman USA; 21 Nicole More Gr.Britt.

Venlo  Baan   16 augustus

1 Britt Teunissen Ysselsteyn.









Britt Teunissen

Sankt Johann Oostenrijk  Weltcup   18-25 augustus

Meisjes 15-18 jr.

1 Nienke Veenhoven Ned.; 2 Liv Kaje Baacke Dld.; 3 Sarah Kastenhuber Dld.; 4 Marta Migotto Italië; 5 Theresa Siller Oostenrijk; 6 Joy Mönnich Dld.; 7 Amila Biberovic Oostenrijk.

Weltcup 70 +

1 Ria van Oostrom Nederland.   (enige deelneemster)

Weltcup  30-39 jr.

1 Nadia Prieling Oostenrijk; 2 Alicia Verhagen Woerden; 3 Joanna Jowiak Polen;

Weltcup  60-65 jr.

1 Marti Valks Nederland; 2 Maria Seefried Dld.; 3 Maria Zander Dld.; 4 Vida Ursic Slovenië; 5 Kirsten Elde Noorwegen; 6 Kirsten Fogh Denemarken.

Weltcup  65-70 jr.

1 Marti Valks Nederland; 2 Maria Seefried Dld.; 3 Vida Ursic Slovenië; 4 Kirsten Elde Noorwegen; 5 Kirsten Fogh Denemarken.

Tijdrit  65+

1 Marti Valks Nederland; 2 Maria Zander Dld.; 3 Vida Ursic Slovenië; 4 Maria Seefried Dld.; 5 Kirsten Fogh Denemarken.

Tijdrit  30+

1 Alicia Verhagen Woerden; 2 Dineke Nijmeijer Ned.; 3 Nadezda Vlasova Italië; 4 Anja Schneidenbach Dld.; 5 Jennifer Pothmann Dld.; 6 Monika Simonova CZE.

Venlo Baan  23 augustus

1 Francis Cerny Essen Dld.

Sankt Johann Oostenrijk  24 augustus

Weltcup  Int.Licentie 30-40 jr

1 L.Pothmann Dld.; 2 D. Polakowska Polen; 3 Angelika Grabiec Polen; 4 Alicia Verhagen Woerden Ned.; 5 Justyna Kogut Polen; 6 Minka Simonova CZE; 7 Joanna Jöwiak Polen; 8 Heidi Kjargaard Denemarken; 9 Dana Godes Israel

Weltcup  24 augustus   Int.Licentie 50-54 jr.

1 Anny Hauglid Noorwegen; 2 Anna Lombino Italië; 3 Sabine Roth Dld.; 4 Petra Willinger Oostenrijk; 5 Karina Moonen Dortu Voerendaal Ned.; 6 Marion Gollnick Dld.; 7 Irma Weinkoetz Dld.

                                                               Karina Moonen

Venlo Baan  30 augustus

1 Britt Teunissen Ysselsteyn.

Venlo   Baan  6 september

1 Christiane Stefanic Duisburg Dld.