Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  2017

 

Venlo Baan   25 februari

1 Fabio Porco Genk B.; 2 Rick Craenen Nederweert; 3 Mark Jähnke Kamp Lintfort Dld.; 4 Bas Janssen Baarlo; 5 Jacques Cox Neer; 6 Pascal Evers Roermond; 7 Sebastian Ventker Düsseldorf Dld.; 8 Martin Ritterbach Dormagen Dld.; 9 Thorsten Pienik Krefeld Dld.; 10 Jan Kreider Moers Dld.

Venlo Baan  4 maart

1 Arno Bouten Blerick; 2 Koen Wulterkens Cuijk; 3 Thijs van der Bijl Lent; 4 Bas Janssen Baarlo; 5 Daan van Alphen Gennep; 6 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 7 Lars Peickenbrinck Aken Dld.; 8 Edward van der Werff Kessel; 9 Dirk Trautmann Alpen Dld.; 10 Jacques Cox Neer.

Venlo Baan  11 maart

1 Daan van Alphen Gennep; 2 Alexander Küsters M.Gladbach Dld.; 3 Freddy Störmann Keulen Dld.; 4 Bas Janssen Baarlo; 5 Rick Craenen Nederweert; 6 Floris Pennings Geldrop; 7 Jacques Cox Neer; 8 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 9 Lars Jansen Viersen Dld.; 10 Thorsten Pienik Krefeld Dld.

Venlo Baan   18 maart

1 Léon Strötker Venlo; 2 Mark Jähnke Kamp-Lintfort Dld.; 3 Jan Kreider Moers Dld.; 4 Alexander van Hees Geldern Dld.; 5 Jacques Cox Neer; 6 Dominik Winkler Essen Dld.; 7 Rob Duchateau Groesbeek; 8 Renzo Calligaro Dinslaken Dld.; 9 Fabian Meinhardt Velbert Dld.; 10 Sven Smeling Mülheim/Ruhr Dld.





Léon Strötker


Venlo Baan  25 maart

1 Rainer Beckers Viersen Dld.; 2 Heinz Häusler Bornheim Dld.; 3 Niklas Lehen M.Gladbach Dld.; 4 Roy Simons Velden; 5 Dominik Winkler Essen Dld.; 6 Marcel van der Veen Venlo; 7 Jacques Cox Neer; 8 Bas Janssen Venlo; 9 Jules Bremers Brunssum; 10 Ferdie van Mil Haps.

Venlo Baan  30 maart

1 Daniel Knyss Jüchen Dld.; 2 Mark Jähnke Kamp-Lintfort Dld.; 3 Thorsten Pienik Krefeld Dld.; 4 Jacques Cox Neer; 5 Mike Haufe Viersen; 6 Ralf Strijbos Swalmen; 7 Lars Jansen Viersen Dld.; 8 Bruce Rayer Baarlo; 9 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 10 Leon Strötker Venlo.

Deurne Walsberg  5 april   WVAN  1

1 Edwin Arts Helmond; 2 Sander Dijkink Grave; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Frank Janssen Boekel; 5 Remy Dominique Bonneville B.; 6 Roy Simons Velden; 7 Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 8 Jeroen Erkens Brunssum; 9 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 10 Jos Richel Veghel; 11 Eric De Decker Goesnes B.; 12 Jules Bremers Gulpen; 13 Jim Cranen Boekel; 14 Bruce Rayer Baarlo; 15 Kristian Michiels Vierlingsbeek.

                    Edwin Arts heeft de eerste bloemen al te pakken, Leo Verberne deelt uit

Venlo Baan  6 april

1 Markus Granzow Baarlo; 2 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 3 Brian Rutjens Roermond; 4 Pascal Pomarico Bochum Dld.; 5 Stefan Muijres Nunhem; 6 Marcel van der Veen Venlo; 7 Erwin Bakker Neerkant; 8 Alexander van Hees Geldern Dld.; 9 Thomas Vael Nuenen; 10 Christof Königs Krefeld Dld.

Someren   9 april   St.Jozef Semi-klassieker

1 Dirk van Leuken Best; 2 Kees Pameijer Den Haag; 3 Koen Wulterkens Boxmeer; 4 Luc Ducrot Amsterdam; 5 Daan Switters Utrecht; 6 Menno van Hees Utrecht; 7 Daan van Alphen Gennep; 8 Pim Achterkamp Rotterdam; 9 Gerard van Haaften Dirksland; 10 Niels van Deursen Den Haag; 11 Jack Wenders Gulpen; 12 Leon Strötker Venlo; 13 Ronald de Waal Amstelveen; 14 Wesley Pieterse Arnhem; 15 Dale Wathey Bussum; 16 Joost Arentsen Varsseveld; 17 Danny Vrolijk Schipluiden; 18 Werner Alterwischer Arnhem; 19 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 20 Jelle de Poorter Best; 21 Thijs van der Bijl Lent; 22 Roy Steuten Ell; 23 Jorick Heijn Leiden; 24 Wouter Ketting Spijkenisse; 25 Frederik de Vries Utrecht.

Ploegenklassement

1 Van der Vliet Recreatie HSK Trias : Kees Pameijer-Pim Achterkamp-Niels van Deursen-Danny Vrolijk.; 2 Computer Cyclingteam; 3 CS 030; 4 PRC Delta; 5 NPSB Wielerselectie.

De Mortel  12 april   WVAN  2

1 Sander Dijkink Grave; 2 Frank Janssen Boekel; 3 Rik van Aaken Eersel; 4 Jules Bremers Brunssum; 5 Marc van Grinsven Deurne; 6 Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 7 Dik van de Koolwijk Elst; 8 Ferdie van Katwijk Wanroy; 9 Jim Cranen Boekel; 10 Edwin Arts Helmond; 11 Detlef la Grand Eindhoven; 12 Bas Janssen Baarlo; 13 Harm Verhoeven Rosmalen;14 Stef van den Bosch Milheeze; 15 Tim Raaijmakers De Rips; 16 Kristian Michiels Vierlingsbeek.

Venlo Baan  13 april

1 Léon Strötker Venlo; 2 Rainer Beckers Viersen; 3 Renzo Calligaro Dinslaken Dld.; 4 Jacques Cox Neer; 5 Norman Janssen M-Gladbach Dld.; 6 Ralph Strijbos Swalmen; 7 Guido Tersteege Issum Dld.; 8 Bruce Rayer Baarlo; 9 Klaus Constant Krefeld Dld.; 10 Willem Boerstal Haps.

Baan Venlo 13 april met Léon Strötker als winnaar samen met de snelste dame Britt Teunissen. Links Rainer Beckers met rechts Renzo Calligaro

Bakel  19 april   WVAN 3

1 Frank Janssen Boekel; 2 Jack Wenders Gulpen; 3 Luca Vreeswijk Someren; 4 Edwin Arts Helmond; 5 Pepijn Vermeulen Cuijk; 6 Luuk Metsemakers Nuenen; 7 Jelle de Poorter Best; 8 Noah Vreeswijk Someren; 9 Jim Cranen Boekel; 10 Roy Simons Velden; 11 Dik van de Koolwijk Elst; 12 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 13 Giel Emons Venray; 14 Gerard Quaak Eindhoven; 15 Andrew O'hara Grave.

Venlo  Baan  20 april

1 Stephan Muijres Nunhem; 2 Yannick Janssen Beringe; 3 Leon Strötker Venlo; 4 Daan Bongers Baarlo; 5 Mark Jähnke Kamp Lintfort Dld.; 6 Bas Janssen Baarlo; 7 Renzo Calligaro Dinslaken Dld.; 8 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 9 Ferdi van Mil Haps; 10 Norman Janssen M.Gladbach Dld.

Stephan Muijres en Britt Teunissen op één, links Yannick Jansen ( 2e ) en Léon Strötker is de nummer drie op 20 april in Venlo.


Liessel-Liessel  23 april   Klassieker

1 Daan Switters  Utrecht; 2 Koen Wulterkens Boxmeer; 3 Dennis Voskuilen Hoogland; 4 Martijn Broekman Utrecht; 5 Ferry de Ruiter Putten; 6 Imo de Pruyssenaere Utrecht; 7 Jan Hekman Norg; 8 Marc van Grinsven Deurne; 9 Frank Visser Utrecht; 10 Germon Peeters Tilburg; 11 Igor Ovdienko Essen Dld.; 12 Niels van Deursen Den Haag; 13 Bram Mens Wateringen; 14 Jurgen Verbocht Roosendaal; 15 Dirk van Leuken Best; 16 Guus de Grauw Etten Leur; 17 Rienk van Engelen Pynacker; 18 Jorick Heijn Leiden; 19 Thomas van 't Klooster Leiden; 20 Jules Bremers Brunssum; 21 Menno van Hees Utrecht; 22 Sidney Bley Utrecht; 23 Herman ten Kate Utrecht; 24 Nick Schmelcher Hoegaarden B.; 25 Jacques Cox Neer; 26 Brian Rutjens Roermond; 27 Kamiel Vleeming Zwolle; 28 Daan van Alphen Gennep; 29 Roeland Mennink Utrecht; 30 Roy Simons Velden.

Ploegenklassement

1 CS 030 Utrecht; Daan Switters; Menno van Hees; Herman ten Kate; Ard Veneman; Bas Boenders; Frank van Kuijk; Ruben Versloot;  Computron C.T.; 3 UWTC de Volharding; 4 Star C.T. Princenhage; 5 van Vliet recreatie HSK Trias; 6 W.Club de Kempen Valkenswaard.

Gemert  26 april   WVAN  4

1 Edwin Arts Helmond; 2 Jim Cranen Boekel; 3 Frank Janssen Boekel; 4 Jules Bremers Brunssum; 5 Jack Wenders Gulpen; 6 Sander Dijkink Grave; 7 Roy Simons Velden; 8 Peter van den Heuvel Bakel; 9 Jinn Leffering Landgraaf; 10 Pepijn Vermeulen Cuijk; 11 Jeroen Erkens Brunssum; 12 Nick Riddy Veghel; 13 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 14 Gerd-Jan Verdijk Boxmeer; 15 Paul Dekkers Gerwen.

Venlo Baan  27 april

1 Pascal Evers Roermond; 2 Mark Jähnke Kamp Lintfort Dld.; 3 Jacques Cox Neer; 4 Markus Granzow Baarlo; 5 Roy Simons Velden; 6 Bas Janssen Baarlo; 7 Yannick Janssen Beringe; 8 Norman Janssen M.Gladbach Dld.; 9 Lars Jansen Viersen; 10 Britt Teunissen Ysselsteyn ( eerste dame )

Pascal Evers is nog altijd snel genoeg om de amateurs te kloppen en Britt Teunissen weert zich uitstekend tussen de mannen. Op twee staat Mark Jähnke en Jacques Cox is derde. ( R. )

Heusden-Asten    3 mei  WVAN  5

1 Edwin Arts Helmond; 2 Brian Rutjens Roermond; 3 Jack Wenders Gulpen; 4 Roy Simons Velden; 5 Frank Janssen Boekel; 6 Peter van den Heuvel Bakel; 7 Jules Bremers Brunssum; 8 Bas Janssen Baarlo; 9 Noah Vreeswijk Someren; 10 Bruce Rayer Baarlo; 11 Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 12 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 13 Detlef la Grand Eindhoven; 14 Ferdi van Katwijk Wanroy; 15 Jim Cranen Boekel.

Venlo  Baan   4 mei

1 Pascal Evers Roermond; 2 Rainer Beckers Viersen Dld.; 3 Léon Strötker Venlo; 4 Jacques Cox Neer; 5 Bas Janssen Baarlo; 6 Sabrina Stultiens Meijel  ( 1e dame ); 7 Andreas Goertz  Dld.; 8 Berto van Dam Roermond; 9 Igor Ovdienko Essen Dld.; 10 Lex van Enckevoirt Grubbenvorst.

Vlierden  10 mei  WVAN 6

1 Roy Simons Velden; 2 Tom Meulendijks Nijmegen; 3 Edwin Arts Helmond; 4 Luuk Metsemakers Nuenen; 5 Gijs van der Lee Uden; 6 Frank Janssen Boekel; 7 Sander Dijkink Grave; 8 Jack Wenders Gulpen; 9 Bas Janssen Baarlo; 10 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 11 Jules Bremers Brunssum; 12 Bruce Rayer Baarlo; 13 Jim Cranen Boekel; 14 Stan Rutten Eindhoven; 15 Koen van de Mortel Deurne.

Milheeze Hoeven  17 mei  WVAN  7

1 Edwin Arts Helmond; 2 Thijmen Braem Eindhoven; 3 Roy Simons Velden; 4 Detlef la Grand Eindhoven; 5 Sander Dijkink Grave; 6 René Kuhlmann Baarlo; 7 Jim Cranen Boekel; 8 Jules Bremers Brunssum; 9 Bruce Rayer Venlo; 10 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 11 Johan Verheijen Gemert; 12 Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 13 Matthias Jansen M.Gladbach Dld.; 14 Pepijn Vermeulen Cuijk; 15 Ferdi van Katwijk Wanroy.

Venlo   Baan  18 mei

1 Rainer Beckers Viersen Dld.; 2 Yannick Janssen Beringe; 3 Renzo Calligaro Dinslaken Dld.; 4 Norman Janssen M.Gladbach Dld.; 5 Léon Strötker Venlo; 6 Jacques Cox Neer;  7 Ferdi van Katwijk Wanroy; 8 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 9 Roy Simons Velden; 10 Alexander van Hees Geldern Dld.

Asten Vlosberg  24 mei 2017  WVAN  8

1 Edwin Arts Helmond; 2 Dirk van Leuken Best; 3 Frank Janssen Boekel; 4 Roy Simons Velden; 5 Tom Meulendijks Nijmegen; 6 Tom Davids Nijmegen; 7 Ferdi van Katwijk Wanroy; 8 Twan Kops Veldhoven; 9 Jules Bremers Brunssum; 10 Jan Cranen Boekel; 11 Dennis Willemsen Helmond; 12 Rein Cobussen Wijchen; 13 Jelle de Poorter Best; 14 Detlef la Grand Eindhoven; 15 Thijmen Braam Eindhoven.

                  Edwin Arts is in  Asten Vlosberg sneller dan Dick van Leuken.     

Venlo  Baan  25 mei

1 Léon Strötker Venlo; 2 Jacques Cox Neer; 3 Luuk van Helden Vlodrop; 4 Reinier Scheepers Herten; 5 Koen Wulterkens Cuijk; 6 Berto van Dam Roermond; 7 Frank Driessen Nieuw Bergen; 8 Daan van Alphen Gennep; 9 Finn Timmermans Arcen; 10 Wesley Theunissen Blerick.

Deurne Zeilberg  31 mei   WVAN  9

1 Marc van Grinsven Deurne; 2 Dirk van Leuken Best; 3 Ferdi van Katwijk Wanroy; 4 Gijs van der Lee Uden; 5 Roy Simons Velden; 6 Dennis Willemsen Helmond; 7 Eric De Decker  Goesnes B.; 8 Edwin Arts Helmond; 9 Sander Dijkink Grave; 10 Jim Cranen Boekel; 11 Frank Janssen Boekel; 12 Ruud Kooijmans Maarheeze; 13 Twan Kops Veldhoven; 14 Nick Riddy Veghel; 15 Jeroen Rebel Geldrop.

Venlo Baan  1 juni

1 Léon Strötker Venlo; 2 Bas Janssen Baarlo; 3 Norman Janssen M.Gladbach Dld.; 4 Yannick Janssen Beringe; 5 Ralph Strijbos Swalmen; 6 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 7 Matthias Jansen M.Gladbach  Dld.; 8 Sacha Fischer Gelsenkirchen Dld.; 9 Johannes Waack Kevelaer Dld.; 10 Mike Haufe Viersen Dld.

Netersel  6 juni

1 Twan Kops Veldhoven; 2 Dirk Janssen Valkenswaard; 3 Roy Steuten Ell; 4 Luuk Metsemakers Nuenen; 5 Jelle de Poorter Best; 6 Nick Riddy Veghel; 7 Roel van Gameren Veghel; 8 Teun van Poppel Tilburg; 9 Teun Jansen Bladel; 10 Luuk Nissen Best; 11 Marc van Grinsven Deurne; 12 Nick Sesink Bergeijk; 13 Niels Buijtels Netersel; 14 Stefan Verheijen Gemert; 15 Corné van de Voort Hilvarenbeek; 16 Ruud Jacobs Veldhoven; 17 Edwin Raats Helmond; 18 Jeroen Stasse Oosterhout; 19 Patrick Houthooft Helmond; 20 John Verhouden Eindhoven.

Neerkant  7 juni  WVAN  10

1 Noah Vreeswijk Someren; 2 Roy Simons Velden; 3 Ferdi van Katwijk Wanroy; 4 Edwin Arts Helmond; 5 Frank Janssen Boekel; 6 Jim Cranen Boekel; 7 Jelle de Poorter Best; 8 Bruce Rayer Baarlo; 9 Jesse de Haan Maastricht 10 ; Jack Wenders Gulpen; 11 Igor de Waal Wahlwiller; 12 Paul Dekkers Gerwen; 13 Detlef la Grand Eindhoven; 14 Harm Verhoeven Rosmalen; 15 Staf van den Bosch Milheeze.

                             Noah Vreeswijk ver vooruit in Neerkant      

Venlo  Baan  8 juni

1 Léon Strötker Venlo; 2 Arno Bouten Blerick; 3 Stefan Muijres Nunhem; 4 Erwin Bakker Neerkant; 5 Adrian Kalk Mülheim/Ruhr Dld.; 6 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 7 Andreas Goertz Mülheim/Ruhr Dld.; 8 Matthias Jansen M.Gladbach Dld.; 9 Norman Janssen M.Gladbach Dld.; 10 Luuk van Helden Vlodrop.





Léon Strötker

Montfort  13 juni

1 Berto van Dam Herten; 2 Antoine Moonen Cuijk; 3 Léon Strötker Venlo; 4 Ronny Denier Kinrooi B.; 5 Bas Janssen Baarlo; 6 Luuk Nissen Best; 7 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 8 Daan Bongers Baarlo; 9 Jinn Leffering Landgraaf; 10 Rudo Pinckaerts Epen; 11 Roel van Gameren Veghel; 12 Roy Steuten Ell; 13 Arno Bouten Blerick; 14 Pascal Evers Roermond; 15 Ron Vandebussche Merelbekle B.; 16 Leon Peeters Heythuysen; 17 Koen Wulterkens Boxmeer; 18 Luuk Metsemakers Nuenen.

                                           Berto van Dam wint de kermiskoers in Montfort

Montfort recreanten

1 Bas van Bommel Herkenbosch; 2 Koen Janssens Roermond; 3 Cedric Cortenraad Nijmegen; 4 Remco Corten Ittervoort; 5 Raymond Broeren Obbicht; 6 Rick Mehlkop Horn; 7 Marco Janssen Swalmen; 8 Wibaut Hawinkels Thorn; 9 Ron van de Weijer Valkenburg; 10 Ronald Versteegen Weert; 11 Henk Hassing Venlo.

Handel  14 juni  WVAN 11

1 Dirk van Leuken Best; 2 Edwin Arts Helmond; 3 Gijs van der Lee Uden; 4 Jeroen Rebel Geldrop; 5 Frank Janssen Boekel; 6 Marc van Grinsven Deurne; 7 Sander Dijkink Grave; 8 Marco Kuijvenhoven s'Gravenzande; 9 Jan Cranen Boekel; 10 Paul Dekkers Gerwen; 11 Twan Kops Veldhoven; 12 Thomas Bosch Loosbroek; 13 Rick van Gaalen Heesch; 14 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 15 Roy Simons Velden.

Venlo Baan  15 juni

1 Ferdi van Katwijk Wanroy; 2 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 3 Wesley Theunissen Blerick; 4 Alexander van Hees Geldern Dld.; 5 Erwin Bakker Neerkant; 6 Bas Janssen Baarlo; 7 Norman Janssen M-Gladbach Dld.; 8 Leon Strötker Venlo; 9 Johnny Kleingeld Uden; 10 Kristian Michiels Vierlingsbeek.

 De snelste drie van 15 juni op de Venlose baan. v.l.n.r. Pjotr Kornafel ( 2e) winnaar Ferdi van Katwijk,snelste dame Britt Teunissen en Wesley Theunissen ( 3e)

Mierlo  21 juni  WVAN 12

1 Dirk van Leuken Best; 2 Eric De Decker Goesnes B.; 3 Peter van den Heuvel Bakel; 4 Thomas Bosch Loosbroek; 5 Edwin Arts Helmond; 6 Gijs van der Lee Uden; 7 Jules Bremers Brunssum; 8 Luuk Metsemakers Nuenen; 9 Marc van Grinsven Deurne; 10 Twan Kops Veldhoven; 11 Jelle de Poorter Best; 12 Bas Janssen Baarlo; 13 Jeroen Rebel Geldrop; 14 Tim Raaijmakers De Rips; 15 Ferdi van Katwijk Wanroy.

Venlo Baan  22 juni

1 Léon Strötker Venlo; 2 Berto van Dam  Herten; 3 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 4 Adrian Kalk Mülheim Dld.; 5 Ferdi van Katwijk Wanroy; 6 Erwin Bakker Neerkant; 7 Haiko Peeters Vianen; 8 Jacques Cox Neer; 9 Bas Janssen Baarlo; 10 Norman Janssen M-Gladbach Dld.

Tungelroy   24 juni

1 Edwin Arts Helmond; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Thomas Rieff Maastricht; 4 Koen Wulterkens Boxmeer; 5 Berto van Dam Herten; 6 Antoine Moonen Cuijk; 7 Ferdi van Katwijk Wanroy; 8 Roy Steuten Ell; 9 Stefan Verheijen Gemert; 10 Stan Janssen Goch Dld.; 11 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 12 Marc van Grinsven Deurne; 13 Ron Paffen Milsbeek; 14 Jules Bremers Brunssum; 15 Raymond Schoenmakers Geulle; 16 Jasper Irik Landgraaf; 17 Luuk Metsemakers Nuenen; 18 Twan Kops Veldhoven; 19 Kristain Michiels Vierlingsbeek; 20 Dennis Willemsen Helmond; 21 Lens Peeters Heythuysen; 22 Edwin Raats Helmond.

Asten Diesdonk  28 juni  WVAN 13

1 Edwin Arts Helmond; 2 Dirk van Leuken Best; 3 Brian Rutjens Roermond; 4 Marc vcan Grinsven Deurne; 5 Jelle de Poorter Best; 6 Ferdi van Katwijk Wanroy; 7 Nick Riddy Veghel; 8 Jack Wenders Gulpen; 9 Arjan Kuiten Geldrop; 10 Paul Dekkers Gerwen; 11 Bas Janssen Baarlo; 12 Twan Kops Veldhoven; 13 Jeroen Rebel Geldrop; 14 Tim Raaijmakers De Rips; 15 Frank Janssen Boekel.

Venlo  Baan  29 juni

1 Arno Bouten Blerick; 2 Mark Jähnke Kamp-Lintfort Dld.; 3 Pascal Evers Roermond; 4 Bas Janssen Baarlo; 5 Bruce Rayer Baarlo; 6 Léon Strötker Venlo; 7 Roy Simons Velden; 8 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 9 Jacques Cox Neer; 10 Erwin Bakker Neerkant; 11 Thorsten Pienik Krefeld Dld.; 12 Lars Jansen Viersen Dld.; 13 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 14 Berto van Dam Herten; 15 Edward van der Werff Kessel.









Arno Bouten


Boekel  5 juli   WVAN  14

1 Dirk van Leuken Best; 2 Ruud Kooijmans Maarheeze; 3 Sander Dijkink Grave; 4 Gijs van der Lee Uden; 5 Nick Riddy Veghel; 6 Ferdi van Katwijk Wanroy; 7 Detlef la Grand Eindhoven; 8 Stef van den Bosch Milheeze; 9 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 10 Frank Janssen Boekel; 11 Paul Dekkers Gerwen; 12 Redney Janssen Venray; 13 Bas Janssen Baarlo; 14 Jeroen van de Weijer Oploo; 15 Jinn Leffering Landgraaf; 16 Johnny Kleingeld Volkel; 17 Pepijn Vermeulen Cuijk; 18 Joep Keijsers Leiden; 19 Thomas Bosch Loosbroek; 20 Ike Janssen Venray; 21 Jim Cranen Boekel; 22 Gerard Quaak Eindhoven.

Venlo Baan  6 juli

1 Ferdi van Katwijk Wanroy; 2 Tim Meusen Reuver; 3 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 4 Stefan Muijres Nunhem; 5 Frank Driessen Nw-Bergen; 6 Léon Strötker Venlo; 7 Bruce Rayer Baarlo; 8 René Kuhlmann Baarlo; 9 Jacques Cox Neer; 10 Martin Adam Boon Neunkirchen-S Dld.

Someren Heide 9 juli  Omloop van de Heidehof  semi klassieker

1 Ferdi van Katwijk Wanroy; 2 Jelle de Poorter Best; 3 Kamiel Vleeming Zwolle; 4 Jacques Cox Neer; 5 Heini Koornberg Zwolle; 6 Marc van Grinsven Deurnne; 7 Roy Steuten Ell; 8 Anne Willem van der Meulen Den Haag; 9 Rein Falke Amsterdam; 10 Thomas Rieff Maastricht; 11 Jules Bremers Brunssum; 12 Haiko Peters Vianen; 13 Paul Dekkers Gerwen; 14 Bas Janssen Baarlo; 15 Gert Jan Verdijk Boxmeer; 16 Brian Rutjens Roermond; 17 Jeroen Stasse Oosterhout; 18 Lodewijk Rinsma Utrecht; 19 Jorick Heijn Leiden; 20 Jeroen Devilee Leiden; 21 Laurens Heijn Leiden; 22 Gerrit van Duinen Wezep; 23 Johan Vos Bruchem; 24 Christian Kuikstra Heenvliet; 25 Jeroen Rebel Geldrop; 26 Jorrit Jongbloed Vlijmen; 27 Pepijn Vermeulen Cuijk; 28 Dennis Willemsen Helmond; 29 Paul Bakker Rhoon; 30 Igor Ovdienko Essen Dld.;

Ploegenklassement

1 W.V. Hanzerenners Zwolle; Kamile Vleeming-Heini Koornberg- Gerrit van Duinen-Job Broekhuis- Rik Jansen-Simon Broekhuis-Mik Kuyper-Raymond Koch; 2 TWC de Kempen Valkenswaard; 3 Team Swift Leiden; 4 PRC Delta Amsterdam; 5 Computron C.T.

                                               Ferdi van Katwijk kan het nog altijd

De Rips  12 juli  WVAN 15

1 Edwin Arts Helmond; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Brian Rutjens Roermond; 4 Berry Hoedemakers Veghel; 5 Bas Janssen Baarlo; 6 Nick Riddy Veghel; 7 Sander Dijkink Grave; 8 Jeroen van de Weijer Oploo; 9 Frank Janssen Boekel; 10 Stef van den Bosch Milheeze; 11 Jeroen Rebel Geldrop; 12 René Kuhlmann Baarlo; 13 Ferdi van Katwijk Wanroy; 14 Roy Simons Velden; 15 Joost van Haren Boxmeer; 16 Dennis Willemsen Helmond; 17 Tim Raaijmakers De Rips; 18 Rick van Gaalen Heesch; 19 Detlef la Grand Eindhoven; 20 Erik van Stratum Geldrop; 21 Paul Dekkers Gerwen; 22 Marcel van der Veen Venlo; 23 Rens Janssen Horst; 24 Lennart Berxkens Tienray.

Venlo Baan  13 juli

1 Mark Jähnke Kamp Lintfort Dld.; 2 Berto van Dam Herten; 3 Bruce Rayer Baarlo; 4 Pascal Evers Roermond; 5 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 6 Lars Jansen Viersen Dld.; 7 Wesley Theunissen Blerick; 8 Matthias Jansen M-Gladbach Dld.; 9 Erwin Bakker Neerkant; 10 Stef van den Bosch Milheeze.

Milheeze  19 juli  WVAN  16  slotkoers

1 Edwin Arts Helmond; 2 Dennis Willemsen Helmond; 3 Sander Dijkink Grave; 4 Stef van den Bosch Milheeze; 5 Ruud Kooimans Maarheeze; 6 Dirk van Leuken Best; 7 Brian Rutjens Roermond; 8 Nick Riddy Veghel; 9 Ron Paffen Milsbeek; 10 Ferdi van Katwijk Wanroy; 11 René Kuhlmann Baarlo; 12 Gert Jan Verdijk Boxmeer; 13 Paul Dekkers Herwen; 14 Jeroen Rombouts Kaatsheuvel; 15 Bas Janssen Baarlo; 16 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 17 Nick Sesink Bergeijk; 18 Wouter Jense Eindhoven; 19 Roy Simons Velden; 20 Frank Janssen Boekel; 21 Rick Craenen Nederweert; 22 Jeroen van de Weijer Oploo; 23 Detlef la Grand Eindhoven; 24 Marc van Grinsven Deurne; 25 Jelle de Poorter Best; 26 Marcel van der Veen Venlo; 27 Peter van den Heuvel Bakel.

 Het peloton onderweg bij de wekelijkse koersen van Leo Verberne

Venlo Baan  20 juli

1 Yannick Janssen Beringe; 2 Pim Erren Velden; 3 Roy Simons Velden; 4 Erwin Bakker Neerkant; 5 Wesley Theunissen Blerick; 6 Rainer Beckers Viersen; 7 Jacques Cox Neer; 8 Norman Jansen M.Gladbach Dld.; 9 René Kuhlmann Baarlo; 10 Adrian Kalk Mülheim/Ruhr Dld.

Roermond kapel    22 juli

1 Rainer Beckers Viersen Dld.; 2 Roy Steuten Ell; 3 Berto van Dam Herten; 4 Rudo Pinkaers Epen; 5 Léon Strötker Venlo; 6 Jack Wenders Gulpen; 7 Edwin Arts Helmond; 8 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 9 Gert Jan Verdijk Boxmeer; 10 Sven Rademakers Sittard; 11 Bas Janssen Baarlo; 12 Jinn Leffering Landgraaf; 13 Roel van Gameren Veghel; 14 Koen Wulterkens Boxmeer; 15 Brian Rutjens Melick.

Breda  23 juli  N.K.  WFN

1 Tom de Vreede Pijnacker; 2 Germon Peeters Tilburg; 3 Jeroen Bijnagte Rotterdam; 4 Robbin van de Geer Maastricht; 5 Guus de Graauw Etten-Leur; 6 Koen Vincente Bavel; 7 Menno van Hees De Bilt; 8 Jonathan Espigaris Ridderkerk; 9 Marvin Steenbergen Waddinxveen; 10 Gerard van Haaften Dirksland; 11 Roeland Mennink Utrecht; 12 Tim de Koning Delfgauw; 13 Jorick Hein Leiden; 14 Imo de Pruyssenaere de la Woestijne Utrecht; 15 Diederik Thier Den Haag; 16 Jeroen Rombouts Tilburg; 17 Bob Jonkheer Noordwijkerhout; 18 Tim Christen Leiden; 19 Danny Nachtegaal Sintjansteen; 20 Ruud Goorden Roosendaal; 21 Edwin Arts Helmond; 22 Teun Forschelen Tilburg; 23 Adrie van Diest Oude Wetering; 24 Kevin Hulsker Nootdorp; 25 Haiko Peters Vianen; 26 Thijs van der Bijl Lent; 27 Geert van Houts Breda; 28 Henk de Jong Nieuwveen; 29 Joram Grootveld Delft; 30 Jeroen Stasse Oosterhout.

Venlo Baan   27 juli

1 Bas Janssen Baarlo; 2 Pim Erren Velden; 3 Berto van Dam Herten; 4 Jacques Cox Neer; 5 Léon Strötker Venlo; 6 Yannick Janssen Beringe; 7 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 8 Luuk Muggleton Linne; 9 Bas Hermans Maasbree; 10 Wesley Theunissen Blerick.

Venlo  Baan  3 augustus

1 Tim Meusen Reuver; 2 Thorsten Pienik krefeld Dld.; 3 Erwin Bakker Neerkant; 4 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 5 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 6 Mike Haufe Viersen Dld.; 7 Rainer Beckers Viersen Dld.; 8 Jacques Cox Neer; 9 Bas Peeters Heythuysen; 10 Alexander van Hees Geldern Dld.;

         Top drie Venlo  3 augustus v.l.n.r. Thorsten Pienik-Lydia Wegemund Tim Meusen en Erwin Bakker.

Auxonne Frankrijk  W.K. ICF   18-29 jr.

1 Michael Apers België; 2 Marnix Michiels B.; 3 Dylan Bochon B.; 4 Olivier Leroy B.; 5 Jeroen Goeleven B.; 6 Guy Smet B.; 7 Gert Dieltjes B.; 8 Axel Gremelpont B.; 9 Cedric DeCock B.; 10 Jochen Raemakers B.; 11 Michiel Van Echelpoel B.; 12 Eric De Decker B.; 19 Wouter Jense Ned.; 20 Jeroen StasseNed.

30 +

1 Kevin Van Raemdonck België; 2 Roderik Egberink Ned.; 3 Jérèmy Burton B.; 4 Arnaud Letienne Fr.; 5 Frédèrik Jacob B.; 6 Olivier De Smet B.; 7 Erick De Decker B.; 8 Michael Van Poucke B.; 9 Philippe Van Opstal B.; 10 Joris Verheyden B.; 12 Aurelien Midey Fr.; 13 David Zoccolante Fr.; 14 Cyrille Fretz Fr.; 15 Jeroen Vandewalle B.; 30 Rikkie Dijkhuizen Ned.

Venlo  Baan  10 augustus zeer matige belangstelling ( maar ja wie rijdt er tegenwoordig ook in de regen ? )

1 Jacques Cox Neer; 2 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 3 Martin Adam Boon Neunkirchen-S. Dld.; 4 Edward van der Werff Neer; 5 Peter Stienstra Heerlen.

Merum Herten   15 augustus

1 Stan Janssen Goch Dld.; 2 Ron Paffen Milsbeek; 3 Rainer Beckers Viersen Dld.; 4 Thomas Rieff Maastricht; 5 Jasper Irik Landgraaf; 6 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 7 Koen Wulterkens  Boxmeer; 8 Rick Craenen Nederweert; 9 Jeroen Rebel Geldrop; 10 Detlef la Grand Eindhoven; 11 Stef van der Hijden Nijmegen; 12 Berto van Dam Herten; 13 Nick Riddy Veghel.

Recreanten

1 Léon Peeters Heythuysen; 2 Remco de Veen Linne; 3 Robin Lemmens Beek; 4 Roel Beckers Melick; 5 Bas van Bommel Herkenbosch; 6 Verdi Geurts Maasbree; 7 Ramon Aldenhoven Vortum Mullum; 8 Maurice Paulissen Linne; 9 Koen van der Wallen Ospel; 10 Rick Mehlkop Horn.

 Knappe zege van Stan Janssen in de ronde van Merum,hij rijdt 50 km solo met een voorsprong van 30-40      seconden en wint ouderwets mooi


Venlo  Baan  17 augustus

1 Roy Simons Velden; 2 Bas Janssen Baarlo; 3 Jacques Cox Neer; 4 Matthias Jansen Dld.; 5 Lex van Enckevbort Grubbenvorst; 6 Lars Kansen Viersen dld.; 7 Ger Hermans Helden; 8 Frank Driessen Bergen; 9 Jeroen Hendriks; 10 Edward van de Werff Kessel.


Podium 17 augustus Venlo v.l.n.r. Bas Janssen -Roy Simons-Britt Teunissen en Jacques Cox

Venlo  Baan  24 augustus

1 Yannick Janssen Beringe; 2 Léon Strötker Venlo; 3 Renzo Calligaro Dinslaken Dld.; 4 Bruce Rayer Baarlo; 5 Bas Janssen Baarlo; 6 Jeroen Hendriks Boxmeer; 7 Matthias Jansen M-Gladbach Dld.; 8 Norman Jansen M-Gladbach Dld.; 9 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 10 onbek.; 11 Igor Ovdienko Essen Dld.

Venlo  Baan  31 augustus

1 Igor Ovdienko Essen Dld.; 2 Léon Strötker Venlo; 3 Jeroen van de Weijer Oploo; 4 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 5 René Kühlmann Baarlo; 6 Norman Jansen M-Gladbach Dld.; 7 Thomas Meyer Ratingen; 8 Alexander van Hees Geldern Dld.; 9 Bas Janssen Baarlo; 10 Carlo van Nistelroy Venlo.

Stramproy  2 september

1 Vital Pauwels Lommel B.; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Koen Wulterkens Boxmeer; 4 Jacques Cox Neer; 5 Thomas Rieff Maastricht; 6 Gilbert Krekelberg Linne; 7 Roy Steuten Ell; 8 Detlef la Grand Eindhoven; 9 Rick Craenen Nederweert; 10 Nick Riddy Veghel; 11 Gijs Vierling Doorwerth; 12 Patrick Vermote St.Truiden B.; 13 Patrick Houthooft Helmond; 14 Johnny van den Berg Beuningen; 15 Bas Janssen Baarlo; 16 Roel van Gameren Veghel; 17 Stef van der Hijden Nijmegen; 18 Jeroen Rebel Geldrop; 19 Antoine Moonen Cuijk; 20 Sven Rademakers Sittard.

Recreanten

1 Dirk Gijsen Thorn; 2 Wouter Seegers Kinrooi B.; 3 Ludo Notermans Nieuwstadt; 4 Erik Nellen Maasbree; 5 Jac Rutten Nederweert; 6 Remco Coelen Ittervoort; 7 Koen van de Wallen Ospel Dijk; 8 Carlo Lima Nederweert; 9 Olaf den Hertog Herten; 10 Stefan de Leeuw Nederweert Eind.

Venlo Baan   7 september  Slotkoers

1 Jacques Cox Neer; 2 Renzo Calligaro Dinslaken Dld.; 3 Bas Janssen Baarlo; 4 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 5 Alexander van Hees Geldern Dld.; 6 Bruce Rayer Baarlo; 7 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 8 René Kuhlmann  Baarlo; 9 Martin Adam Boon Neunkirchen Dld.; 10 Ferdi van Katwijk Wanroy.

Someren  10 september  Grensland klassieker

1 Roy Steuten Ell; 2 Stefan Laurijssen Oud Gastel; 3 Koen Wulterkens Boxmeer; 4 Marc van Grinsven Deurne; 5 Gody Jacobs Urmond; 6 Henk Jan Borghuis Nijverdal; 7 Jeroen Rombouts Tilburg; 8 Germon Peeters Tilburg; 9 Jacques Cox Neer; 10 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 11 Malaya van Ruitenbeek Zoetermeer; 12 Thomas Rieff Maastricht; 13 Wesley Pieterse Arnhem; 14 Léon Strötker Venlo; 15 Jasper Nijkamp Zwolle; 16 Jelle Wijnja Utrecht; 17 Arnoud Kempenaar Dronten; 18 Gijs Vierling Arnhem; 19 Thijmen Braem Eindhoven; 20 Jeroen Rebel Geldrop; 21 Martijn Koert Duiven; 22 Haiko Peters Vianen; 23 Gerwin Veltman Enschede; 24 Wilfried Harbers Putten; 25 Peter Stienstra Heerlen; 26 Bart Dijk Arnhem; 27 Robert Jan den Haan Enschede; 28 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 29 Luuk Rutten Wageningen; 30 Kamiel Vleeming Zwolle; 31 Dennis Willemsen Helmond; 32 Matthijs Dijkstra Groningen.

Ploegenklassement

1 TWC de Kempen Valkenswaard : Roy Steuten- Marc van Grinsven- Dennis Willemsen- Peter van den Heuvel-Rick Craenen-Luuk Metsemakers-Nick Sesink-Patrick Houthooft; 2 Computron Cycling Team Nijmegen; 3 Retro Cycling Team Arnhem; 4 DWV Klein verzet Enschede.