Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs Top 10   2019

 

Venlo Baan  1   23 februari     

1 Bruce Rayer Baarlo; 2 Frank Rayer Baarlo; 3 Johnny Kleingeld Volkel; 4 Jacques Cox Neer; 5 Roy Simons Velden; 6 Rainer Beckers Viersen Dld.; 7 Matthias Raaben Mühlheim/Ruhr Dld.; 8 Dirk Trautmann Alpen Dld.; 9  Carlo van Nistelrooy Venlo; 10 André Kahrger Mühlheim/Ruhr Dld.; 11 Guus Opstals Helden; 12 Felix Goeke Bochum Dld.; 13 Wolfgang Kroll Düsseldorf Dld.; 14 Mark Jähnke Kamp-Lintfort Dld.; 15 Ralph Strijbos Swalmen; 16 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 17 Max Schelenz Krefeld Dld.; 18 Natnael Beyene Krefeld Dld.; 19 Peter Stienstra Grubbenvorst; 20 Ralf Käfer Dinslaken Dld.; 21 Renzo Calligaro Dinslaken Dld.; 22 Edward van der Werf Kessel; 23 Ruud Steeghs Bemmel; 24 Sven Schmeling Mühlheim/Ruhr Dld.; 25 Jörn Kabierschke Düsseldorf Dld.

Venlo Baan  2    2 maart 

1 Jacques Cox Neer; 2 Pascal Evers Roermond; 3 Mark Jähnke Kamp-Lintfort Dld.; 4 Marcel van der Veen Venlo; 5 Tim-Olivier Schlichting Hürth Dld.; 6 Bas Janssen Baarlo; 7 Igor Ovdienko Essen Dld.; 8 Jürgen Spethmann Brüggen Dld.; 9 Janik Törker Dortmund Dld.; 10 Theo Geenen Velden; 11 Luuk Peeters Kessel; 12 onbekend; 13 Lars Jansen Viersen Dld.; 14 Frank Driessen Nieuw Bergen; 15 Frederic Störmann Keulen Dld.; 16 Johnny Kleingeld Volkel; 17 Wolfgang Kroll Düsseldorf Dld.; 18 Max Schelenz Krefeld Dld.; 19 Ralf Käfer Dinslaken Dld.; 20 Andreas Peppel Düsseldorf Dld.; 21 Sam Hermans Tegelen; 22 Benjamin Pöhlmann Düsseldorf Dld.; 23 Wilfried Janssen Geldern Dld.; 24 Jan Willem Kamphof Eindhoven; 25 Natnael Beyene Krefeld Dld.

                                         Top drie van 2 maart in Venlo

Venlo Baan  3   9 maart

1 Peter Stienstra Grubbenvorst; 2 Roy Simons Velden; 3 Hans Pirius Korsenbröich Dld.; 4 Martin Ritterbach Dormagen Dld.; 5 Jacques Cox Neer; 6 Mathias Raaben Mülheim/Ruhr Dld.; 7 Frederic Störmann Keulen Dld.; 8 Felix Goeke Bochum Dld.; 9 Adrian Kalk Mülheim/Ruhr Dld.; 10 Marco Kuijvenioven s'Gravenzande; 11 Ex aequo Mirko Brinkman Dld.; Joep Keijsers Maarn; Sam Hermans Tegelen; Bruce Rayer Baarlo ;Edward van der Werf Kessel; Bas Janssen Baarlo; Alexander Küsters Dld..

          De top 3 van 9 maart met Aline Klenner als snelste vrouw

Venlo  Baan 4  23 maart

1 Janek Heming Stadtlohn Dld.; 2 Rick Craenen Nederweert; 3 Igor Ovdienko Essen Dld.; 4 Rob Schouwenberg Velden; 5 André Kahrger Mühlheim a/d Ruhr Dld.; 6 Jeroen Hendriks Boxmeer; 7 Wesley Theunissen Blerick; 8 Frank Driessen Nieuw Bergen; 9 Lars Jansen Viersen Dld.; 10 Stefan Muijres Nunhem.

Venlo Baan  5  30 maart

1 Peter Stienstra Grubbenvorst; 2 Mark Jähnke Kamp-Lintfort Dld.; 3 Igor Ovdienko Essen Dld.; 4 Bruce Rayer Baarlo; 5 Frederic Störmann Keulen Dld.; 6 Renzo Calligaro Dinslaken Dld.; 7 Bas Janssen Baarlo; 8 Roy Simons Velden; 9 Rick Craenen Nederweert; 10 Henry Schut Zeeland.

Deurne Walsberg  3 april  WVAN 1

1 Dennis Willemsen Veldhoven; 2 Rick Craenen Nederweert; 3 Stef van den Bosch Milheeze; 4 Niels Vreys Lommel B.; 5 Edwin Arts Helmond; 6 Peter Stienstra Grubbenvorst; 7 Jelle van den Elzen Boekel; 8 Bas Janssen Baarlo; 9 Pekka Heijnen bocholt B.; 10 Roy Simons Velden; 11 Marc van Grinsven Deurne; 12 Ferdie van Mil Haps; 13 Frank van Eijk Wijchen; 14 Jim Cranen Boekel; 15 Björn Kerssenberg Kessel; 16 Jeroen Hendriks Boxmeer; 17 Sander Bijnen Gemert; 18 Hein Smits Wijchen; 19 Lod Vaessen Maasbree; 20 Bas van Gestel Tilburg.

Venlo  Baan  6   4 april

1 Bas Janssen Barlo; 2 Roy Simons Velden; 3 Onb. 4 Igor Ovdienko Essen Dld.; 5 Erwin Bakker Neerkant; 6 Stephan Muijres Nunhem; 7 Mirko Brinkmann Geldern Dld.; 8 Natnael Beyene Krefeld Dld.; 9 Bruce Rayer Baarlo; 10 Jacques Cox Neer.

De Mortel Gemert 10 april  WVAN 2

1 Niels Vreys Lommel B.; 2 Peter Stienstra Grubbenvorst; 3 Roy Simons Velden; 4 Ron Schouwenberg Velden; 5 Rick Craenen Nederweert; 6 Jeroen Rebel Geldrop; 7 Dennis Willemsen Veldhoiven; 8 Edwin Arts Helmond; 9 Bas Janssen Baarlo; 10 Erwin Bakker Neerkant; 11 Sander Dijkink Odiliapeel; 12 Tom Marcelis Eindhoven; 13 Peter van den Heuvel Bakel; 14 Nick Sesink Bergeijk; 15 Harm Verhoeven Rosmalen; 16 Dick van de Koolwijk Elst; 17 Frank van Eijk Wijchen; 18 Sander Bijnen Gemert; 19 Hein Smits Wijchen; 20 Wim Marchal Overpelt B.; 21 Marc van Grinsven Deurne; 22 Detlef La Grand Eindhoven; 23 Wesley Theunissen Velden; 24 Ferdie van Mil Haps.

Venlo Baan  7  11 april

1 Mark Jänhke Kamp-Liontfort Dld.; 2 Renzo Calligaro Dinslaken Dld.; 3 Peter Stienstra Grubbenvorst; 4 Mike Haufe Viersen Dld.; 5 Wolfgang Kroll Düsseldorf Dld.; 6 Bas Janssen Baarlo; 7 Igor Ovdienko Essen Dld.; 8 Roy Simons Velden; 9 Jacques Cox Neer; 10 Björn Kerssenberg Kessel;

Someren Heide  14 april  St.Jozef Semi-klassieker

1 Dirk van Leuken Eindhoven; 2 Niels Vreys Lommel B.; 3 Koen Wulterkens Boxmeer; 4 Roy Steuten Ell; 5 Roy Simons Velden; 6 Fedde Kloppenburg Utrecht; 7 Jeroen Rebel Geldrop; 8 Thomas Rieff Maastricht; 9 Pekka Heijnen Bocholt B.; 10 Marc van Grinsven Deurne; 11 Peter Stienstra Grubbenvorst; 12 Rick Craenen Nederweert; 13 Timo Franssen Weurt; 14 Vincent ter Schure Houten; 15 Ossip van de Vegte Utrecht; 16 Twan Kops Veldhoven; 17 Gijs Vierling Veldhoven; 18 Mirko Brinkmann Geldern Dld.; 19 Joost Rusche Eindhoven; 20 Arno Bouten Venlo; 21 Mark van der Veen Venlo; 22 Nick Sesink Bergeijk; 23 Stef van der Hijden Nijmegen; 24 Stef van den Bosch Milheeze; 25 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 26 Tim Demedts Venlo; 27 Luuk Nissen Best; 28 Martin Luik Arnhem; 29 Gert-Jan van Duinen Wezep; 30 Joris de Monnik Geldrop; 31 Raymond Koch Zwolle; 32 Dirk Leurs Ellikom B.; 33 Frank van Eijk Wijchen; 34 Max Peters Engelskirchen Dld.; 35 Guus Opstals Helden; 36 Stephan Muijres Nunhem; 37 Ferdie van Mill Haps; 38 Lod Vaessen Maasbree;  39 Bouke Dijkstra Wilsele B.; 40 Bas Boekhoudt Horn.

Ploegenklassement

1 TWC de Kempen Val;kenswaard; Roy Steuten;Rick Craenen;Marc van Grinsven; 2 TWC Tempo; 3 Computron; 4 LECT; 5 WV Hanzerenners.

 

                               Dirk van Leuken met Leo Verberne

Bakel  17 april  WVAN 3

1 Edwin Arts Helmond; 2 Jelle van den Elzen Boekel; 3 Rob Schouwenberg Velden; 4 Niels Vreys Lommel B.; 5 Dik van de Koolwijk Elst; 6 Jeroen Hendriks Boxmeer; 7 Dennis Willemsen Veldhoven; 8 Rick Craenen Nederweert; 9 Jeroen Rebel Geldrop; 10 Pekka Heijnen Bocholt B.; 11 Jim Cranen Boekel; 12 Niock Sesink Bergeijk; 13 Sander Bijnen Gemert; 14 Joris de Monnik Eindhoven; 15 Frans van Eijk Wijchen; 16 Martijn Gijsbers Heeze; 17 Bas Janssen Baarlo; 18 Ferdie van Mil Haps; 19 Koen van de Mortel Deurne; 20 Mike van Herk Bergeijk.

Venlo Baan  8    18 april

1 Rob Schouwenberg Velden; 2 Bas Janssen Baarlo; 3 Stefan Muijres Nunhem; 4 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 5 Frank Rayer Baarlo; 6 Igor Ovdienko Essen Dld.; 7 Erwin Bakker Neerkant; 8 Wolfgang Kroll Düsseldorf Dld.; 9 Jacques Cox Neer; 10 Bruce Rayer Baarlo.

Gemert  24 april  WVAN  4

1 Peter Stienstra Grubbenvorst; 2 Niels Vreys Lommel B.; 3 Roy Simons Velden; 4 Ruud Koopmans Maarheeze; 5 Ron Vandenbussche Merelbeke B.; 6 Edwin Arts Helmond; 7 Stef van den Bosch Milheeze; 8 Peter van den Heuvel Bakel; 9 Jeroen Hendriks Boxmeer; 10 Jim Cranen Boekel; 11 Rick Craenen Nederweert; 12 Dik van de Koolwijk Elst; 13 Ferdie van Mil Haps; 14 Sander Bijnen Gemert; 15 Dennis Timmermans s'Gravenmoer; 16 Jelle van den Elzen Boekel; 17 Tim Raaijmakers Milheeze; 18 Bart van Berkel Boekel.

Venlo Baan  9   25 april

1 Felix Goeke Bochum Dld.; 2 Kevin Minten Mill; 3 Mike Haufe Viersen Dld.; 4 Natnael Beyene Krefeld Dld.; 5 Maxmilian Dill Krefeld Dld.; 6 Daniel Knyss Jüchen Dld.; 7 Lieke Janssen Panningen ( eerste Vrouw ); 8 Kevin Kurth Quadrath-Ickendorf Dld.; 9 Frank Driessen Nieuw Bergen; 10 Wesley Schattevoet Blerick.

Asten Heusden 1 mei    WVAN  5

1 Dennis Willemsen Veldhoven; 2 Dirk van Leuken Eindhoven; 3 Rob Vincenten Bavel; 4 Niels Vreys Lommel B.; 5 Jeroen Hendriks Boxmeer; 6 Edwin Arts Helmond; 7 Jelle van den Elzen Boekel; 8 Peter de Winter Eindhoven; 9 Paul Dekkers Gerwen; 10 Stef van den Bosch Milheeze; 11 Joost Rusche Eindhoven; 12 Noah Vreeswijk Someren; 13 Jim Cranen Boekel; 14 Sander Bijnen Gemert; 15 Stijn van den Borne Hooge Mierde; 16 Bas Janssen Baarlo; 17 Ferdi van Katwijk Wanroy; 18 Corne van de Voort Hilvarenbeek; 19 Joep van den Borne Gemert; 20 Erwin Bakker Neerkant.

Venlo Baan 10  2 mei

1 Stef van den Bosch Milheeze; 2 Erwin Bakker Neerkant; 3 Alexander van Hees Geldern Dld.; 4 Björn Kerssenberg Kessel; 5 Frank Rayer Baarlo; 6 Edward van der Werf Kessel; 7 Matti Boon Neunkirchen Dld.; 8 Lod Vaessen Maasbree; 9 Verdie Geurts Maasbree; 10 Luuk Peeters Kessel; 11 Merijn Coolen Well; 12 Britt Teunissen Ysselsteyn ( eerste vrouw ).

Liessel   5 mei 2019  Liessel-Liessel   Semi-klassieker

1 Niels Vreys Lommel B.; 2 Peter Stienstra Venlo; 3 Thomas Rieff Maastricht; 4 Dirk van Leuken Eindhoven; 5 Bas Janssen Baarlo; 6 Rob Schouwenberg Velden; 7 Arjan Elferink Veenhuizen; 8 Marvin Steenbergen Waddinxveen; 9 Marc van Grinsven Deurne; 10 Roy Steuten Ell; 11 Daan Bongers Baarlo; 12 Patrick van Zuilen Utrecht; 13 Jelle Wijnja Utrecht; 14 Darlush Cyrroes Goirle; 15 Joep van den Borne Bladel; 16 Jan Hekman Norg; 17 Rein Falke Utrecht; 18 Roy Peters Groesbeek; 19 Bram Mens Den Haag; 20 Martin Luijk Arnhem; 21 Pim Erren Venlo; 22 Daan van Alphen Gennep; 23 Twan Kops Veldhoven; 24 Jorre van der Bij Utrecht; 25 Benny Claes Lommel B.; 26 Stefan van den Bosch Milheeze; 27 Jelle de Poorter Best; 28  Fedde Kloppenburg Utrecht; 29 Bruce Rayer Baarlo; 30 Kees Pameijer Den Haag ; 31 Robin de Pruysenaere de la Woestijne Utrecht; 32 Kevin Nooijen Volkel; 33 Stef van der Hijden Nijmegen; 34 Roy Simons Velden; 35 Koen Wulterkens Boxmeer.

Ploegenklassement

1 TWC Tempo; Thomas Rieff; Dirk van Leuken;Twan Kops;Joost Rusche; Luuk Nissen; Geert Smits;Peter de Winter. 2 Kleppers Pijnenburg; 3 UWTC de Volharding; 4 Limburg Express C.T.; 5 TWC de Kempen Valkenswaard.

Niels Vreys uit Lommel is in Liessel duidelijk de sterkste in de spurt voor de zege ( foto Gerard Keijsers ).Rechts in zijn Sunweb-outfit kijkt o.a. Roy Curvers belangstellend toe.

Vlierden  8 mei   WVAN  6                       

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Jeroen Hendriks Boxmeer; 3 Niels Vreys Lommel B.; 4 Edwin Arts Helmond; 5 Roy Simons Velden; 6 Bas Janssen Baarlo; 7 Rick Craenen Nederweert; 8 Bruce Rayer Baarlo; 9 Stef van den Bosch Milheeze; 10 Jelle van den Elzen Boekel; 11 Rob Schouwenberg Velden; 12 Ferdi van Katwijk Wanroy; 13 Peter Stienstra Grubbenvorst; 14 Guus Opstals Helden; 15 Nick Riddy Veghel; 16 Sander Dijkink Odiliapeel; 17 Dennis Timmermans s'Gravenmoer; 18 Twan Kops Veldhoven; 19 Paul Dekkers Gerwen; 20 Peter van den Heuvel Bakel; 21 Remco Wijnbergen Oss.

Daan Bongers pakt weer eens een overwinning

Venlo  Baan  11   9 mei

1 Rob Schouwenberg Velden; 2 Pascal Evers Roermond; 3 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 4 Alexander van Hees Geldern Dld.: 5 Jacques Colx Neer; 6 Peter Stienstra Grubbenvorst; 7 Edward van der Werff Kessel; 8 Mirko Brinkmann Geldern Dld.; 9 Jürgen Spethmann Dld.; 10  Björn Kerssenberg Kessel; 11 Frank Rayer Baarlo; 12 Matti Boon Neunkirchen Dld.; 13 Rafael Kitza Dld.; 14 Mike Haufe Viersen Dld.; 15 Natnael Beyene Krefeld Dld.

Tungelroy  11 mei

1 Koen Wulterkens Boxmeer; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Roy Simons Velden; 4 Bruce Rayer Baarlo; 5 Twan Kops Veldhoven; 6 John De Schutter Zutendaal B.; 7 Pekka Heijnen Bocholt B.; 8 Stef van der Hijden Nijmegen; 9 Daan van Alphen Gennep; 10 Jacques Cox Neer; 11 Jeroen Rebel Geldrop; 12 Roel van Gameren Veghel; 13 Dirk van Leuken Eindhoven; 14 Ruud Kooijmans Maarheeze; 15 Roy Steuten Ell; 16 Detlef La Grand Eindhoven; 17 Rick Craenen Nederweert; 18 Peter de Winter Eindhoven; 19 Paul Dekkers Gerwen; 20 Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 21 Stef van den Bosch Milheeze; 22 Haiko Peters Oosterhout Gld. ; 23 Jeroen Hendriks Boxmeer; 24  Kristian Michiels Vierlingsbeek; 25 Edwin Raats Helmond; 26 Willy van Kessel Zeeland; 27 Thijs van der Bijl Lent.

Recreanten

1 Rick Stultiens Limbricht; 2 Dion Koch Neerpelt B.; 3 Armando Steuten Weert; 4 Ludo Notermans Nieuwstadt; 5 Bjorn Schroeten Stramproy; 6 Koen van der Wallen Ospeldijk; 7 Perry Entjes Stramproy; 8 Jelmer de Groot Weert; 9 Arjan Stals Stramproy; 10 Roy Schetters Voerendaal; 11 Marco Janssen Asenray; 12 Davy Koppen Weert; 13 Remco van den Broek Leiden; 14 Joost Neijsen Werkhoven; 15 Sven Schroeten Stramproy; 16 Ronald Versteegen Tungelroy; 17 Maurice Stals Ell; 18 Marien van Helmond Weert; 19 Dick van Aggel Tungelroy; 20  Max van Helmond Stramproy; 21 Henk Verdonschot Tungelroy; 22 Jan van Helmond Tungelroy; 23 Ronald van den Broek Eindhoven; 24 Jos Mans Weert.

Milheeze  Hoeven   16 mei  WVAN  7

1 Peter de Winter Eindhoven; 2 Bruce Rayer Baarlo; 3 Rob Schouwenberg Velden; 4 Peter Stienstra Grubbenvorst; 5 Edwin Arts Helmond; 6 Niels Vreys Lommel B.; 7 Paul Dekkers Gerwen; 8 Martijn Gijsbers Heeze; 9 Roy Simons Velden; 10 Jelle van den Elzen Boekel; 11 Jeroen Rebel Geldrop; 12 Ron Vandenbussche Merelbeke B.; 13 Björn Kerssenberg Kesel; 14 Ferdie van Mil Haps; 15 Peter van den Heuvel Bakel; 16 Jorrit de Haas Eersel; 17 Bas Janssen Baarlo; 18 Ferdy van Katwijk Wanroy; 19 Pekka Heijnen Bocholt B.; 20 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 21 Dennis Willemsen Veldhoven; 22 Nick Sesink Bergeijk; 23 Alexander van Hees Geldern Dld.; 24 Mirko Brinkmann Geldern Dld.; 25 Jeroen Hendriks Boxmeer; 26 Marc van Grinsven Deurne; 27 Rick Craenen Nederweert; 28 Dick Janssen Velden; 29 Stef van den Bosch Milheeze; 30 Sander Bijnen Gemert; 31 Wesley Schattevoet Venlo.

Venlo Baan  12   16 mei

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Rob Schouwenberg Velden; 3 Erwin Bakker Neerkant; 4 Mark Jähnke Kamp-Lintfort Dld.; 5 Wolfgang Kroll Düsseldorf Dld.; 6 Rainer Beckers Viersen; 7 Björn Kerssenberg Kessel; 8 Edward van der Werf Kessel; 9 Alex van Hees Geldern Dld.; 10 Matti Boon Neunkirchen Dld.; 11 Mathias Raaben Mülheim/Ruhr Dld.; 12 Mike Haufe Viersen Dld.; 13 Johannes Waack Kevelaer Dld.; 14 Stef Hendriks Haelen; 15 Rafael Kitza M.Gladbach Dld.

Someren  19 mei  Omloop van de Peelrijt  Semi klassieker

1 Arjan Ootjers Rotterdam; 2 Koen Wulterkens Boxmeer; 3 Niels Vreys Lommel B.; 4 Martijn de Groot Gorichem; 5 Mark van Velthoven Wageningen; 6 Roy Steuten Ell; 7 Dirk van Leuken Eindhoven; 8 Marc van Grinsven Deurne; 9 Martin van Rij Zuidland; 10 Robbert Schaap Leidschendam; 11 Joren Bronkhorst Gorinchem; 12 Thomas Rieff Maastricht; 13 Twan Kops Veldhoven; 14 Paul Dekkers Gerwen; 15 Jelmer Groen Dronten; 16 Wilbert Heijn Leiden; 17 Bas Janssen Baarlo; 18 Jelle de Poorter Best; 19 Jeroen Rebel Geldrop; 20 Peter Heusschen Gemert; 21 Jeroen Hendriks Boxmeer; 22 Björn Kerssenberg Kessel; 23 Menno Driessen Rotterdam; 24 Maarten Geraerts Zutendaal B.; 25 Jorg Larmit Reusel; 26 Frank van Eijk Wijchen; 27 Benno Balter Hoensbroek; 28 Lester Houtenbos Den Haag; 29 Tom Smulders Rotterdam; 30 Martijn Gijbers Heeze; 31 Ferdie van Mil Haps; 32 Nick van Diest Alphen a/d Rijn; 33 Berend Gras Den Haag; 34 Benny Claes Lommel B.; 35 Guido Smit Leidschedam; 39 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 42 Marcel van Veen Venlo; 45 Bruce Rayer Baarlo; 47 Roy Simons Velden; 48 Wesley Theunissen Velden; 50 Stef van den Bosch Milheeze; 55 Tom Marcelis Eindhoven; 56 Stef van der Hijden Nijmegen; 57 Peter de Winter Eindhoven; 60 Pekka Heijen Bocholt B. 61 Rick Craenen Nederweert.

Ploegenklasement

1 van Vliet Recreatie HSK Trias: Martijn de Groot;Martin van Rij; Joren Bronkhorst.; 2 TWC Tempo; 3 TWC de Kempen Valkenswaard; 4 RWV de Spartaan; 5 CS 010.

Asten Vlosberg   22 mei  WVAN  8

1 Ron Vandenbussche Merelbeke B.; 2 Roy Simons Velden; 3 Erwin Bakker Neerkant; 4 Niels Vreys Lommel B.; 5 Edwin Arts Helmond; 6 Jelle van den Elzen Boekel; 7 Paul Dekkers Gerwen; 8 Peter Stienstra Grubbenvorst; 9 Rick Craenen Nederweert; 10 Rob Schouwenberg Velden; 11 Sander Bijnen Gemert; 12 Rick van Deursen Budel Schoot; 13 Danny van Lierop Someren; 14 Ferdi van Katwijk Wanroy; 15 Jeroen Rebel Geldrop; 16 Brian Rutjens St.Odiliënberg ; 17 Jos Castelijns Eindhoven; 18 Maarten Christis Bocholt B.; 19 Dennis Timmermans s'Gravenmoer; 20 Nick Sesink Bergeijk; 21 Kristof Tielemans Peer B.; 22 Martijn Gijsbers Heeze;  23 Jim Cranen Boekel; 24 Ferie van Mil Haps.; 25 Wesley Theunissen Velden.

Venlo Baan  13   23 mei

1 Bruce Rayer Baarlo; 2 Mathias Raaben Mülheim a/d Ruhr Dld.; 3 Rainer Beckers Viersen Dld.; 4 Mark Jähnke Kamp-Lintfort Dld.; 5 Wolfgang Kroll Düsseldorf Dld.; 6 Peter Stienstra Grubbenvorst; 7 Johannes Waack Kevelaer Dld.; 8 Tim Allen Sprockhövel Dld.; 9 Jacques Cox Neer; 10 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 11 Igor Ovdienko Essen Dld.; 12 Björn Kerssenberg Kessel; 13 Jürgen Spethmann Brüggen Dld.; 14 Stef Hendriks Haelen; 15 Sebastian Ventker Düsselorf Dld.


.